Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Wed 11, May-19:59 - African Youth Championship Qualifiers Nigeria(U20) vs Burkina Faso(U20) |
1-0 |
2-2 |
Wed 11, May-16:20 - Argentina Reserves League Deportivo Moron Reserve vs Ferro Carril Oeste (GP) Reserve |
1-0 |
1-1 |
Wed 11, May-22:00 - Argentina Reserves League San Telmo Reserve vs Nueva Chicago Reserve |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-16:00 - Argentina Reserves League Lanus Reserve vs CA Banfield Reserve |
1-1 |
1-1 |
Wed 11, May-16:00 - Argentina Reserves League Defensa Y Justicia Reserve vs Central Cordoba De SDE Reserve |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-02:00 - Argentina Prim C Metropolitana Excursionistas BsAs vs Berazategui |
3-0 |
5-0 |
Wed 11, May-02:15 - Argentina Prim C Metropolitana Ferrocarril Midland vs Real Pilar |
1-0 |
2-0 |
Wed 11, May-03:00 - Argentina Prim C Metropolitana Sportivo Italiano vs Leandro N Alem |
2-0 |
3-2 |
Wed 11, May-21:30 - Argentina Torneo Federal A CSyD Juventud Unida Gualeguaychu vs Sarmiento Resistencia |
1-0 |
1-0 |
Wed 11, May-22:25 - Argentina Torneo Federal A Sansinena vs Independiente Chivilcoy |
0-0 |
2-0 |
Wed 11, May-22:30 - Argentina Torneo Federal A Atletico Parana vs Defensores Pronunciamiento |
0-3 |
2-3 |
Wed 11, May-22:30 - Argentina Torneo Federal A Ciudad Bolivar vs Olimpo |
1-0 |
2-0 |
Wed 11, May-23:00 - Argentina Torneo Federal A CA Juventud Unida San Luis vs Liniers Bahia Blanca |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-23:00 - Argentina Torneo Federal A Sportivo Penarol vs Argentino Monte Maiz |
2-2 |
2-2 |
Wed 11, May-21:00 - Argentina Torneo Federal A Crucero del Norte vs Central Norte Salta |
0-1 |
0-2 |
Wed 11, May-02:15 - Argentine Primera Division Racing Club vs Aldosivi |
2-0 |
5-0 |
Wed 11, May-04:30 - Argentine Primera Division Boca Juniors vs Defensa Y Justicia |
1-0 |
2-0 |
Wed 11, May-19:30 - Armenia Premier League Urartu vs BKMA Yerevan |
0-0 |
1-0 |
Wed 11, May-19:30 - Armenia Premier League Ararat Yerevan vs Noravank |
1-0 |
4-0 |
Wed 11, May-12:30 - Australia FFA Cup Qualifiers O\'Connor Knights vs Queanbeyan City |
1-1 |
4-1 |
Wed 11, May-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Banyule City vs Goulburn Valley Suns |
1-0 |
2-1 |
Wed 11, May-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Brimbank Stallions vs Moreland City |
1-0 |
3-0 |
Wed 11, May-14:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Dunbar Rovers vs Wollongong United |
1-0 |
1-2 |
Wed 11, May-12:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Cooks Hill United vs Charlestown Azzurri |
2-1 |
3-3 |
Wed 11, May-13:45 - Australia New South Wales Northern Premier League Maitland FC vs Valentine Phoenix |
1-0 |
4-0 |
Wed 11, May-19:30 - Austria Landesliga ATUS Ferlach vs St. Jakob Rosental |
1-0 |
1-1 |
Wed 11, May-14:00 - Bangladesh Championship League Agrani Bank vs Fakirapool Young Mens Club |
1-1 |
3-2 |
Wed 11, May-16:15 - Bangladesh Championship League Karowan Bazar Progoti Songho vs Farashganj SC |
0-1 |
0-1 |
Wed 11, May-22:00 - Belgian First Amateur Division FCV Dender EH vs Royal FC Liege |
0-0 |
2-0 |
Wed 11, May-22:00 - Belgian First Amateur Division Royal Knokke vs Dessel Sport |
1-0 |
3-3 |
Wed 11, May-22:30 - Belgian Jupiler League Club Brugge vs St. Gilloise |
0-0 |
1-0 |
Wed 11, May-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Club Guabira vs Atletico Palmaflor |
1-0 |
3-0 |
Wed 11, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga Radnik Bijeljina vs Leotar |
0-1 |
1-3 |
Wed 11, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga Rudar Prijedor vs Posusje |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga FK Tuzla City vs Sloboda Tuzla |
1-0 |
4-1 |
Wed 11, May-21:00 - Bosnia Premijer Liga Borac Banja Luka vs NK Siroki Brijeg |
0-1 |
1-1 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2 Betim EC vs Coimbra MG |
0-0 |
1-1 |
Wed 11, May-22:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2 Uniao Luziense vs Boa Esporte Clube |
1-0 |
|
Wed 11, May-02:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2 Ipatinga (MG) vs Tupynambas/MG |
0-1 |
1-2 |
Wed 11, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Gremio Novorizontino Youth vs Votuporanguense Youth |
0-0 |
2-0 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Noroeste Youth vs XV de Jau Youth |
0-1 |
0-1 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Nacional Sao Paulo Youth vs Sao Paulo Youth |
0-0 |
2-4 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Mirassol SP Youth vs America SP Youth |
0-0 |
2-1 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Juventus-SP Youth vs Gremio Osasco Audax Youth |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Flamengo SP Youth vs Palmeiras Youth |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Sao Carlos Youth vs Taquaritinga/SP Youth |
0-0 |
1-2 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Mogi Mirim Youth vs RB Bragantino Youth |
0-2 |
0-5 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Botafogo SP Youth vs Olimpia SP Youth |
1-0 |
4-0 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Ferroviaria SP Youth vs Gremio Sao Carlense Youth |
2-0 |
3-1 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Santo Andre Youth vs Corinthians Youth |
0-2 |
0-3 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Desportivo Brasil Youth vs Independente SP Youth |
1-0 |
5-0 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Inter Limeira Youth vs XV de Piracicaba Youth |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Gremio Osasco Youth vs Sport Club Brasil SP Youth |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Brasilis FC Youth vs Ponte Preta Youth |
1-2 |
2-3 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth AA Francana Youth vs Monte Azul Youth |
2-0 |
2-3 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Sao Jose Dos Campos SP Youth vs Taubate Youth |
0-0 |
2-0 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Agua Santa SP Youth vs Santos Youth |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Uniao Mogi Youth vs Joseense SP Youth |
0-1 |
0-2 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Itapirense SP Youth vs CA Guacuano SP Youth |
0-1 |
0-1 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Inter Bebedouro SP Youth vs Comercial SP Youth |
2-1 |
2-1 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Catanduva SP Youth vs Tanabi SP Youth |
2-0 |
2-3 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth EC Sao Bernardo Youth vs Uniao Suzano Youth |
1-0 |
1-0 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Assisense SP Youth vs Vocem SP Youth |
1-1 |
6-1 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Maua SP Youth vs Portuguesa Santista SP Youth |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth EC Uniao Suzano SP Youth vs Sao Caetano Youth |
0-2 |
0-3 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Jabaquara SP Youth vs Mauaense SP Youth |
1-0 |
1-0 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Sharjah SP Youth vs Ituano Youth |
1-0 |
2-3 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Salto SP Youth vs SKA Brasil Youth |
0-2 |
0-3 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Colorado Caieiras SP Youth vs Paulista Youth |
1-1 |
2-1 |
Wed 11, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Metropolitano SP Youth vs Ibrachina SP Youth |
1-1 |
1-3 |
Wed 11, May-22:15 - Brazil Campeonato Paulista Youth Penapolense Youth vs Santacruzense SP Youth |
1-1 |
2-1 |
Wed 11, May-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Prudentopolis vs Andraus Brasil |
0-0 |
0-2 |
Wed 11, May-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Apucarana PR vs Aruko Sports |
0-1 |
|
Wed 11, May-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Laranja Mecanica vs Toledo Colonia Work(TCW) PR |
1-0 |
2-0 |
Wed 11, May-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 AA Iguacu vs Foz do Iguacu PR |
1-1 |
|
Wed 11, May-05:30 - Canadian Championship Cavalry vs FC Edmonton |
2-0 |
2-1 |
Wed 11, May-03:00 - Canadian Championship Atletico Ottawa vs York United |
0-1 |
1-1 |
Wed 11, May-03:00 - Canadian Championship Guelph United vs HFX Wanderers |
0-1 |
0-2 |
Wed 11, May-23:30 - Chile Primera B CSyD Barnechea vs Deportes Iquique |
3-0 |
6-2 |
Wed 11, May-10:15 - China Women\'s Super League Beijing BeiKong Women\'s vs Guangdong Meizhou Hakka Women\'s |
2-0 |
2-1 |
Wed 11, May-10:15 - China Women\'s Super League Sichuan FA Women\'s vs Shanghai RCB Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-12:00 - China Women\'s Super League Wuhan Jianghan Women\'s vs Jiangsu Wuxi Women\'s |
5-0 |
6-0 |
Wed 11, May-12:30 - China Women\'s Super League Shaanxi Chang\'an Athletic FC Women\'s vs Shandong Ticai Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-12:30 - China Women\'s Super League HeNan Jianye Women\'s vs Changchun Jiuyin Leasing Women\'s |
0-2 |
0-5 |
Wed 11, May-22:00 - Club Friendly Floresta/CE vs Maranguape CE |
2-0 |
2-0 |
Wed 11, May-02:00 - Club Friendly Cariri/CE vs Horizonte CE |
0-1 |
0-2 |
Wed 11, May-03:15 - Club Friendly Independente AP vs Sao Paulo AP |
1-0 |
3-0 |
Wed 11, May-23:00 - Colombia Copa Cup Tigres FC vs Dep.Independiente Medellin |
1-0 |
1-2 |
Wed 11, May-04:40 - Colombia Copa Premier Real Cartagena vs Llaneros FC |
0-2 |
0-4 |
Wed 11, May-04:30 - Copa do Brasil Atletico Paranaense vs Tocantinopolis |
3-0 |
4-0 |
Wed 11, May-02:00 - Copa do Brasil America MG vs Centro Sportivo Alagoano |
1-0 |
2-0 |
Wed 11, May-03:30 - Copa do Brasil Azuriz FC vs Esporte Clube Bahia |
1-0 |
1-1 |
Wed 11, May-23:00 - Coppa Italia Juventus vs Inter Milan |
0-1 |
2-2 |
Wed 11, May-22:00 - Coupe de Luxembourg Fola Esch vs F91 Dudelange |
2-0 |
4-5 |
Wed 11, May-21:00 - Coupe de Luxembourg Union Titus Petange vs Racing Union Luxemburg |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-19:00 - Czech Republic 2. Liga Opava vs Usti nad Labem |
0-0 |
2-0 |
Wed 11, May-19:00 - Czech Republic 2. Liga Vysocina Jihlava vs FK Pribram |
1-0 |
2-1 |
Wed 11, May-19:00 - Czech Republic 2. Liga Fotbal Trinec vs MFK Vyskov |
0-0 |
1-0 |
Wed 11, May-19:00 - Czech Republic 2. Liga Dukla Praha vs FC Sellier & Bellot Vlasim |
1-0 |
1-1 |
Wed 11, May-19:00 - Czech Republic 2. Liga FK MAS Taborsko vs Viktoria Zizkov |
1-0 |
1-0 |
Wed 11, May-19:00 - Czech Republic 2. Liga Lisen vs Sparta Praha B |
1-0 |
1-0 |
Wed 11, May-19:00 - Czech Republic 2. Liga Chrudim vs Brno |
1-1 |
3-2 |
Wed 11, May-19:00 - Czech Republic 2. Liga Prostejov vs SK Slovan Varnsdorf |
0-1 |
0-4 |
Wed 11, May-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Sokol Brozany vs Slovan Liberec B |
0-0 |
2-1 |
Wed 11, May-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Sparta Prague vs 1.FC Slovacko |
1-0 |
1-2 |
Wed 11, May-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Banik Ostrava vs Slavia Praha |
1-1 |
1-1 |
Wed 11, May-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Hradec Kralove vs FC Viktoria Plzen |
0-1 |
0-2 |
Wed 11, May-13:00 - Czech Republic U19 League Mlada Boleslav(U19) vs Brno(U19) |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-14:00 - Czech Republic U19 League Meteor Praha(U19) vs Zlin(U19) |
1-1 |
2-4 |
Wed 11, May-22:00 - Danish SAS Ligaen FC Kobenhavn vs Silkeborg IF |
1-0 |
2-1 |
Wed 11, May-19:59 - Danish SAS Ligaen Randers FC vs Aalborg BK |
0-1 |
2-2 |
Wed 11, May-19:59 - Danish SAS Ligaen Sonderjyske vs FC Nordsjaelland |
0-0 |
1-1 |
Wed 11, May-19:00 - Denmark Youth U17 Lyngby(U17) vs Midtjylland(U17) |
0-4 |
|
Wed 11, May-23:30 - Ecuador Campeonato Serie B Chacaritas FC vs Libertad FC |
1-0 |
1-0 |
Wed 11, May-04:00 - Ecuador Campeonato Serie B Olmedo Riobamba vs CD El Nacional |
1-1 |
2-1 |
Wed 11, May-18:00 - Egypt Premier League Al Masry vs Ghazl El Mahallah |
0-0 |
1-1 |
Wed 11, May-23:00 - Egypt Premier League Masr El Maqassah vs Pyramids FC |
0-0 |
0-2 |
Wed 11, May-20:30 - Egypt Premier League Ittihad Alexandria vs Smouha SC |
0-2 |
2-5 |
Wed 11, May-01:15 - El Salvador Primera Division CD FAS vs CD Platense Municipal Zacatecoluca |
0-1 |
0-1 |
Wed 11, May-01:15 - El Salvador Primera Division Jocoro FC vs Aguila |
1-1 |
1-2 |
Wed 11, May-22:45 - England Conference South Division Oxford City vs Eastbourne Borough |
1-0 |
2-0 |
Wed 11, May-22:30 - English Premier League Leeds United vs Chelsea FC |
0-1 |
0-3 |
Wed 11, May-22:45 - English Premier League Watford vs Everton |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-22:45 - English Premier League Leicester City vs Norwich City |
0-0 |
3-0 |
Wed 11, May-23:15 - English Premier League Wolverhampton Wanderers vs Manchester City |
1-3 |
1-5 |
Wed 11, May-19:59 - Estonia Women\'s Cup JK Tallinna Kalev Women\'s vs FC Lootos Polva Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Wed 11, May-19:30 - Finland Women\'s Premier 2 FC Sport Women\'s vs Ilves Tampere II Women\'s |
0-2 |
1-2 |
Wed 11, May-18:00 - Finland Women\'s Premier League KuPS Women\'s vs Honka Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Wed 11, May-19:00 - Finland Cup Ilves Tampere II vs Ilves Tampere |
1-0 |
2-1 |
Wed 11, May-19:00 - Finland Ykkonen SJK Akatemia vs PK-35 Vantaa |
2-1 |
4-1 |
Wed 11, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Nantes vs Stade Rennes FC |
1-1 |
2-1 |
Wed 11, May-21:00 - French Le Championnat Ligue 1 OGC Nice vs AS Saint-Etienne |
0-2 |
4-2 |
Wed 11, May-22:45 - Friendly Internationals Monchengladbach vs Ukraine |
1-1 |
1-2 |
Wed 11, May-21:30 - Germany OberLiga TSV Meerbusch vs FC Kleve |
3-0 |
3-1 |
Wed 11, May-21:30 - Germany OberLiga Inter Turkspor Kie vs SV Eichede |
2-1 |
2-4 |
Wed 11, May-21:30 - Germany OberLiga FC Bruchsal vs Goppinger SV |
0-1 |
0-3 |
Wed 11, May-20:30 - Germany OberLiga Bischofswerdaer FV 08 vs FC Inter Leipzig |
0-1 |
3-3 |
Wed 11, May-20:30 - Germany OberLiga Dorfmerkingen vs TSG Backnang |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-20:30 - Germany OberLiga FV Dudenhofen vs Eintracht Trier |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-21:00 - Germany OberLiga TuS Heeslinger vs Freie Turnerschaft Braunschweig |
2-0 |
2-1 |
Wed 11, May-21:00 - Germany OberLiga CfR Pforzheim vs SV Oberachern |
3-0 |
4-1 |
Wed 11, May-21:00 - Germany OberLiga SC Spelle Venhaus vs Germania Egestorf Langreder |
1-0 |
1-4 |
Wed 11, May-21:00 - Germany OberLiga VfL Oldenburg vs SV Ramlingen Ehlershausen |
2-0 |
3-0 |
Wed 11, May-21:00 - Germany OberLiga Dornbreite Lubeck vs SC Weiche Flensburg 08 Am |
0-0 |
1-1 |
Wed 11, May-22:00 - Greece Super League 1 Olympiakos Piraeus vs Panathinaikos |
0-1 |
1-2 |
Wed 11, May-19:30 - Greece Super League 1 PAOK Saloniki vs Aris Thessaloniki |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-20:30 - Greece Super League 1 AEK Athens vs Pas Giannina |
2-0 |
3-0 |
Wed 11, May-21:00 - Guatemala Liga Nacional Santa Lucia Cotzumalguapa vs Club Comunicaciones |
0-0 |
0-3 |
Wed 11, May-22:00 - Holland Eredivisie FC Utrecht vs AZ Alkmaar |
1-2 |
2-2 |
Wed 11, May-22:00 - Holland Eredivisie FC Twente Enschede vs FC Groningen |
1-0 |
3-0 |
Wed 11, May-22:00 - Holland Eredivisie Ajax Amsterdam vs SC Heerenveen |
3-0 |
5-0 |
Wed 11, May-22:00 - Holland Eredivisie RKC Waalwijk vs Heracles Almelo |
1-0 |
2-0 |
Wed 11, May-22:00 - Holland Eredivisie PSV Eindhoven vs N.E.C. Nijmegen |
2-0 |
3-2 |
Wed 11, May-22:00 - Holland Eredivisie Sparta Rotterdam vs PEC Zwolle |
2-0 |
2-0 |
Wed 11, May-22:00 - Holland Eredivisie SC Cambuur vs Willem II |
1-0 |
1-1 |
Wed 11, May-22:00 - Holland Eredivisie Fortuna Sittard vs Vitesse Arnhem |
1-1 |
1-2 |
Wed 11, May-22:00 - Holland Eredivisie Go Ahead Eagles vs Feyenoord Rotterdam |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-21:30 - Hungary Cup Ferencvarosi TC vs Paksi SE |
1-0 |
3-0 |
Wed 11, May-18:00 - Hungary U19 League Budapest Honved U19 vs Puskas Akademia Fehervar(U19) |
0-1 |
0-1 |
Wed 11, May-14:30 - Hungary U19 League Kisvarda(U19) vs Diosgyor VTK(U19) |
1-2 |
4-2 |
Wed 11, May-22:00 - Iceland Ladies Division 1 HK Kopavogur Women\'s vs Fjolnir Women\'s |
1-1 |
4-2 |
Wed 11, May-23:15 - Iceland Ladies Division 1 Fylkir Women\'s vs Tindastoll Neisti Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Wed 11, May-23:15 - Iceland Ladies Division 1 Hafnarfjordur Women\'s vs Vikingur Reykjavik Women\'s |
3-1 |
3-2 |
Wed 11, May-23:15 - Iceland Ladies Division 1 Grindavik Women\'s vs Haukar Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Wed 11, May-22:00 - Iceland Premier Division IBV Vestmannaeyjar vs KR Reykjavik |
1-2 |
1-2 |
Wed 11, May-23:15 - Iceland Premier Division Valur vs IA Akranes |
1-0 |
4-0 |
Wed 11, May-23:15 - Iceland Premier Division KA Akureyri vs Hafnarfjordur FH |
0-0 |
1-0 |
Wed 11, May-23:15 - Iceland Premier Division Breidablik vs Stjarnan Gardabaer |
2-1 |
3-2 |
Wed 11, May-17:00 - Iraqi League Samarra vs Al Najaf |
1-1 |
1-2 |
Wed 11, May-17:00 - Iraqi League Al Qasim Sport Club vs Al Diwaniya |
1-0 |
1-0 |
Wed 11, May-19:59 - Iraqi League Al Minaa Basra vs Al Karkh |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-23:00 - Iraqi League Naft Misan vs Al Shorta |
0-1 |
0-2 |
Wed 11, May-20:40 - Israel Leumit League Hapoel Kfar Shalem vs Hapoel Rishon Lezion |
1-0 |
1-3 |
Wed 11, May-17:00 - Israel U19 League Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Beitar Jerusalem Oren (U19) |
1-0 |
5-0 |
Wed 11, May-17:00 - Israel U19 League Maccabi Tel Aviv U19 vs Ashdod MS U19 |
0-0 |
1-1 |
Wed 11, May-17:00 - Israel U19 League Hapoel Ramat Gan U19 vs Hapoel Kfar Saba (U19) |
1-0 |
2-0 |
Wed 11, May-17:00 - Israel U19 League Hapoel Hadera U19 vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) |
0-0 |
1-3 |
Wed 11, May-17:00 - Israel U19 League Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19) vs Hapoel Raanana Roei U19 |
0-0 |
2-0 |
Wed 11, May-17:00 - Israel U19 League Hapoel Beer Sheva(U19) vs Bnei Yehuda Tel Aviv U19 |
0-0 |
3-1 |
Wed 11, May-17:00 - Israel U19 League Ironi Nesher(U19) vs Maccabi Netanya U19 |
0-1 |
1-5 |
Wed 11, May-20:15 - Israel U19 League Sektzia Nes Tziona(U19) vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona(U19) |
1-1 |
2-1 |
Wed 11, May-17:30 - Italian Campionato Primavera Cagliari Youth vs Juventus Youth |
2-0 |
2-0 |
Wed 11, May-18:00 - Italy Serie D Trastevere Calcio vs Vastese |
0-0 |
1-2 |
Wed 11, May-18:00 - Italy Serie D ASD Pineto Calcio vs Chieti |
0-1 |
1-1 |
Wed 11, May-18:00 - Italy Serie D Recanatese vs Castelfidardo |
2-1 |
2-3 |
Wed 11, May-18:00 - Italy Serie D Montegiorgio vs San Nicolo Calcio |
1-1 |
2-1 |
Wed 11, May-18:00 - Italy Serie D Atletico Terme Fiuggi vs Alma Juventus Fano |
0-1 |
0-3 |
Wed 11, May-18:00 - Italy Serie D SSD Porto D\'Ascoli vs Castelnuovo Vomano |
1-0 |
1-1 |
Wed 11, May-18:00 - Italy Serie D Nereto FC vs Vastogirardi |
1-1 |
1-3 |
Wed 11, May-18:00 - Italy Serie D Alto Casertano vs Matese |
0-1 |
1-2 |
Wed 11, May-19:59 - Italy Serie D Tolentino vs Sambenedettese |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-18:00 - Italy Serie D Cup Follonica Gavorrano vs Virtus Ciserano Bergamo |
1-1 |
2-1 |
Wed 11, May-18:00 - Italy Serie D Cup Audace Cerignola vs Sassari Torres |
1-1 |
2-2 |
Wed 11, May-08:00 - Japan Football League Honda Lock SC vs MIO Biwako Shiga |
4-0 |
6-0 |
Wed 11, May-09:00 - Japan Football League Kochi United vs Veertien Mie |
0-0 |
1-1 |
Wed 11, May-19:00 - Latvia - 1. Division Rigas Futbola skola vs Metta/LU Riga |
2-0 |
3-1 |
Wed 11, May-17:30 - Libya League Division 1 Al Mahalla vs Al Khmes |
1-0 |
2-0 |
Wed 11, May-18:30 - Libya League Division 1 Al Ittihad Misurata vs Al-Shat |
0-0 |
3-0 |
Wed 11, May-17:00 - Malaysia Premier League Skuad Projek vs Perak |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-17:00 - Malaysia Super League Negeri Sembilan Matrix vs Johor Darul Takzim |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-16:15 - Malaysia Super League PB Pahang vs Sarawak |
1-0 |
1-2 |
Wed 11, May-21:30 - Malta U BET FA Trophy Floriana FC vs Hibernians FC |
2-0 |
2-1 |
Wed 11, May-19:59 - Malta Women\'s 1st league Birkirkara Women\'s vs Swieqi United Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Wed 11, May-09:00 - Mongolia Premier League Erchim vs Tuv Buganuud |
1-2 |
1-2 |
Wed 11, May-12:00 - Mongolia Premier League Deren vs BCH Lions |
2-0 |
5-0 |
Wed 11, May-15:00 - Mongolia Premier League Athletic 220 FC vs Khovd Western |
0-1 |
0-4 |
Wed 11, May-22:45 - National League Stockport County vs Torquay United |
0-0 |
1-0 |
Wed 11, May-22:45 - National League North York City vs Chorley |
1-1 |
2-1 |
Wed 11, May-22:45 - Northern Ireland Women\'s Premiership Glentoran Belfast United Women\'s vs Crusaders Newtownabbey Strikers Women\'s |
4-0 |
5-0 |
Wed 11, May-22:45 - Northern Ireland Women\'s Premiership Linfield FC Women\'s vs Sion Swifts Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Wed 11, May-22:45 - Northern Ireland Women\'s Premiership Mid Ulster Women\'s vs Derry City Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Wed 11, May-23:00 - Northern Ireland Women\'s Premiership Lisburn Rangers Women\'s vs Cliftonville Women\'s |
0-1 |
0-5 |
Wed 11, May-19:30 - Norway 2 Division B Baerum SK vs Levanger FK |
2-2 |
2-2 |
Wed 11, May-19:45 - Norway NM Cupen Surnadal vs Kristiansund BK |
0-1 |
1-4 |
Wed 11, May-19:00 - Norway NM Cupen U19 Tromso U19 vs Tromsdalen UIL(U19) |
0-2 |
3-2 |
Wed 11, May-21:00 - Norway NM Cupen U19 Viking U19 vs Madla(U19) |
1-0 |
3-0 |
Wed 11, May-21:00 - Norwegian Tippeligaen Molde vs Odd Grenland |
2-0 |
3-0 |
Wed 11, May-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Alianza FC (PAN) vs Herrera FC |
0-0 |
2-0 |
Wed 11, May-02:00 - Paraguayan Primera Division General Caballero JLM vs Sportivo Ameliano |
0-1 |
0-3 |
Wed 11, May-04:00 - Paraguayan Primera Division Club Libertad vs Tacuary FBC |
1-0 |
3-0 |
Wed 11, May-18:00 - Poland Women\'s Cup Czarni Sosnowiec Women\'s vs KKPK Medyk Konin Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Wed 11, May-19:00 - Poland Women\'s Cup SMS Lodz Women\'s vs WKS Slask Wroclaw Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-19:00 - Poland - 4. Liga Swit Nowy Dwor Mazowiecki vs Lechia Tomaszow Mazowiecki |
2-0 |
2-0 |
Wed 11, May-19:00 - Poland - 4. Liga Ursus Warszawa vs MKS Kutno |
2-0 |
3-2 |
Wed 11, May-19:00 - Poland - 4. Liga GKS Wikielec vs LKS II Lodz |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-19:00 - Poland - 4. Liga Unia Skierniewice vs Mamry Gizycko |
1-0 |
1-2 |
Wed 11, May-19:00 - Poland - 4. Liga Jagiellonia Bialystok B vs Znicz Biala Piska |
0-1 |
2-1 |
Wed 11, May-20:30 - Poland - 4. Liga Polonia Warszawa vs Pilica Białobrzegi |
2-0 |
6-1 |
Wed 11, May-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 FK MOIK Baku vs Neftchi Baku B |
0-1 |
1-1 |
Wed 11, May-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 Zaqatala FK vs FK Kapaz Ganca |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 Sabah FK Baku B vs Standard Sumqayit B |
0-0 |
2-0 |
Wed 11, May-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 Zira FK B vs Kesla FK B |
1-2 |
1-4 |
Wed 11, May-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 Sabail B vs Turan Tovuz |
0-4 |
0-6 |
Wed 11, May-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 Gabala FC B vs Qarabag B |
0-0 |
0-2 |
Wed 11, May-20:30 - Romania Cup FC Arges vs FC Voluntari |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-18:00 - Romania Women\'s Cup Navobi Iasi Women\'s vs Heniu Prundu Bargaului Women\'s |
0-5 |
1-13 |
Wed 11, May-11:00 - Romania Women\'s Cup Selena Constanta Women\'s vs Vasas Femina Women\'s |
1-4 |
1-5 |
Wed 11, May-12:00 - Romania Women\'s Cup CSM Alexandria Women\'s vs Olimpia Cluj Women\'s |
0-5 |
0-8 |
Wed 11, May-15:00 - Romania Women\'s Cup Fairplay Bucuresti Women\'s vs Piros Security Arad Women\'s |
0-3 |
0-5 |
Wed 11, May-20:30 - Russia Cup Spartak Moscow vs Yenisey Krasnoyarsk |
1-0 |
3-0 |
Wed 11, May-17:30 - Russia Div 2 Group 1 Anzhi Makhachkala vs Alania B |
0-0 |
1-0 |
Wed 11, May-16:30 - Russia Div 2 Group 2 FC Tver vs Shinnik Yaroslavl |
1-1 |
1-2 |
Wed 11, May-17:00 - Russia Div 2 Group 2 Kairat Moskva vs Volna Nizhegorodskaya |
1-2 |
3-4 |
Wed 11, May-19:59 - Russia Div 2 Group 2 FK Leningradets vs FK Murom |
1-0 |
1-0 |
Wed 11, May-15:00 - Russia Div 2 Group 2 Zvezda Sint Petersburg vs Dinamo Moscow B |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-16:00 - Russia Div 2 Group 2 FK Yenisey-2 Krasnoyarsk vs Krasava Odintsovo |
2-0 |
4-1 |
Wed 11, May-18:00 - Russia Div 2 Group 3 Salyut-Energia Belgorod vs FK Khimki Reserve |
1-0 |
2-0 |
Wed 11, May-19:00 - Russia Div 2 Group 3 Saransk vs FK Zvezda Ryazan |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-09:00 - Russia Div 2 Group 3 SKA-Khabarovsk-2 vs Dinamo Briansk |
0-1 |
0-2 |
Wed 11, May-13:00 - Russia Div 2 Group 3 Dinamo Vladivostok vs Rodina Moskva |
0-0 |
0-2 |
Wed 11, May-14:00 - Russia Div 2 Group 3 Strogino Moscow vs Avangard Kursk |
0-0 |
2-1 |
Wed 11, May-14:00 - Russia Div 2 Group 3 Peresvet Podolsk vs Sokol Saratov |
0-2 |
0-6 |
Wed 11, May-19:00 - Russia First Division Metallurg Lipetsk vs FC Torpedo Moscow |
0-0 |
1-3 |
Wed 11, May-19:59 - Russia First Division Fakel Voronezh vs KamAZ |
1-0 |
1-0 |
Wed 11, May-22:45 - San Marino Girone A SP La Fiorita vs Fiorentino |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-22:45 - San Marino Girone A SP Tre Penne vs SP Libertas |
0-0 |
2-0 |
Wed 11, May-22:45 - San Marino Girone A SS Virtus vs S.S Pennarossa |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-22:45 - San Marino Girone A SP Tre Fiori vs SC Faetano |
0-0 |
1-1 |
Wed 11, May-21:50 - Saudi Arabia Division 1 Al Wahda Mecca vs Al-Adalh |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-19:55 - Saudi Arabia Division 1 Al Khaleej vs Jeddah |
0-0 |
1-1 |
Wed 11, May-20:30 - Saudi Arabia Division 1 Ohod Medina vs Al-Kawkab |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-19:55 - Saudi Arabia Professional League Al-Ettifaq vs Al Hilal |
0-1 |
0-2 |
Wed 11, May-16:40 - Saudi Arabia Youth League Al-Qadasiya Youths vs Al-Orubah Youths |
2-0 |
2-0 |
Wed 11, May-17:00 - Saudi Arabia Youth League Al Khaleej Youths vs Al-Taawon Youths |
0-1 |
0-3 |
Wed 11, May-17:10 - Saudi Arabia Youth League Al-Tai Youth vs Al-Fath Youths |
1-3 |
1-4 |
Wed 11, May-22:30 - Scotland Women\'s Premier League Celtic Women\'s vs Hearts Women\'s |
5-0 |
5-0 |
Wed 11, May-22:45 - Scotland Women\'s Premier League Glasgow City Women\'s vs Aberdeen Women\'s |
1-1 |
4-1 |
Wed 11, May-23:00 - Scotland Women\'s Premier League Hamilton Academical Women\'s vs Hibernian Women\'s |
0-0 |
0-4 |
Wed 11, May-23:00 - Scotland Women\'s Premier League Partick Thistle Women\'s vs Spartans Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-22:30 - Scottish Premier League Dundee United vs Celtic |
0-0 |
1-1 |
Wed 11, May-22:45 - Scottish Premier League Motherwell FC vs Hearts |
1-1 |
2-1 |
Wed 11, May-22:45 - Scottish Premier League Glasgow Rangers vs Ross County |
2-0 |
4-1 |
Wed 11, May-22:45 - Scottish Premier League St. Johnstone vs Aberdeen |
1-0 |
1-0 |
Wed 11, May-22:45 - Scottish Premier League St. Mirren vs Livingston F.C. |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-16:00 - Sea Games Womens Football Viet Nam Women\'s vs Philippines Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Wed 11, May-13:00 - Sea Games-Football Cambodia(U23) vs Singapore(U23) |
0-1 |
0-1 |
Wed 11, May-16:00 - Sea Games-Football Malaysia(U23) vs Laos(U23) |
2-0 |
3-1 |
Wed 11, May-18:30 - Serbia Cup Partizan Belgrade vs Vojvodina |
2-0 |
2-1 |
Wed 11, May-20:30 - Serbia Cup Crvena Zvezda Beograd vs Novi Pazar |
5-0 |
8-0 |
Wed 11, May-22:30 - Slovenia Cup FC Koper vs NK Bravo |
0-0 |
3-1 |
Wed 11, May-14:00 - South Australian Premier League Adelaide University vs Playford City Patriots |
0-0 |
2-0 |
Wed 11, May-21:00 - Spanish Primera Division Alaves vs Espanyol |
1-1 |
2-1 |
Wed 11, May-21:00 - Spanish Primera Division Osasuna vs Getafe |
1-1 |
1-1 |
Wed 11, May-22:30 - Spanish Primera Division Sevilla vs Mallorca |
0-0 |
0-0 |
Wed 11, May-23:30 - Spanish Primera Division Elche vs Atletico Madrid |
0-1 |
0-2 |
Wed 11, May-18:00 - Spanish Primera U19 Valencia(U19) vs Elche(U19) |
1-0 |
1-0 |
Wed 11, May-18:15 - Spanish Primera U19 Athletic Jaen(U19) vs Cordoba(U19) |
0-1 |
3-2 |
Wed 11, May-22:00 - Spanish Primera U19 Seneca(U19) vs Granada CF(U19) |
0-1 |
0-1 |
Wed 11, May-19:00 - Spanish Primera U19 Real Betis(U19) vs Coria(U19) |
0-0 |
3-1 |
Wed 11, May-19:00 - Spanish Primera U19 Recreativo Huelva U19 vs Tiro Pichon(U19) |
1-0 |
3-1 |
Wed 11, May-19:59 - Spanish Primera U19 UD Tomares(U19) vs Cadiz U19 |
3-1 |
3-1 |
Wed 11, May-19:59 - Spanish Primera U19 Calavera(U19) vs CD San Felix(U19) |
2-1 |
3-2 |
Wed 11, May-14:00 - Spanish Primera U19 Real Madrid(U19) vs Fuenlabrada(U19) |
5-1 |
|
Wed 11, May-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Numancia vs Lleida |
0-1 |
1-2 |
Wed 11, May-15:30 - SVK U19 A League MSK Zilina(U19) vs FK Senica(U19) |
1-0 |
2-0 |
Wed 11, May-21:00 - Swden Women Division 2 Jitex BK Women\'s vs Bergdalens IK Women\'s |
0-1 |
3-1 |
Wed 11, May-20:30 - Sweden Damallsvenskan Djurgardens Women\'s vs Umea FC Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Wed 11, May-21:00 - Sweden Damallsvenskan IFK Kalmar Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Wed 11, May-21:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland FC Rosengard vs Ariana |
2-0 |
2-1 |
Wed 11, May-19:59 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Mellersta Jonkopings Sodra IF(U21) vs Goteborg(U21) |
0-1 |
0-2 |
Wed 11, May-21:00 - Swedish Allsvenskan AIK Solna vs Malmo FF |
1-0 |
2-0 |
Wed 11, May-22:30 - Swiss Super League Servette vs FC Lugano |
0-1 |
2-2 |
Wed 11, May-22:30 - Swiss Super League Sion vs FC Luzern |
0-1 |
1-3 |
Wed 11, May-21:30 - Turkey Cup Sivasspor vs Alanyaspor |
0-0 |
1-1 |
Wed 11, May-17:00 - Turkey U19 League Alanyaspor(U19) vs Fenerbahce U19 |
1-1 |
1-2 |
Wed 11, May-13:00 - Turkey U19 League Besiktas JK(U19) vs Altay Spor Kulubu(U19) |
2-1 |
5-1 |
Wed 11, May-13:00 - Turkey U19 League Kayserispor(U19) vs Konyaspor(U19) |
0-1 |
0-3 |
Wed 11, May-13:00 - Turkey U19 League Trabzonspor(U19) vs Galatasaray(U19) |
0-1 |
2-1 |
Wed 11, May-13:00 - Turkey U19 League Sivasspor(U19) vs Fatih Karagumruk(U19) |
1-2 |
4-2 |
Wed 11, May-15:00 - Turkey U19 League Goztepe(U19) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19) |
0-0 |
0-2 |
Wed 11, May-18:00 - UAE League Professional Shabab Al Ahli Dubai vs Al Nasr Dubai |
0-1 |
1-2 |
Wed 11, May-18:00 - UAE League Professional Ittihad Kalba vs Emirates Club |
3-0 |
3-1 |
Wed 11, May-20:45 - UAE League Professional Al Ain vs Al Jazira(UAE) |
2-0 |
5-0 |
Wed 11, May-20:45 - UAE League Professional Al Wasl FC vs Al-Dhafra |
1-0 |
1-0 |
Wed 11, May-18:00 - UAE U21 League Baniyas(U21) vs Al Oruba (U21) |
1-0 |
3-0 |
Wed 11, May-18:00 - UAE U21 League Al Wahda(U21) vs Ajman Club(U21) |
0-0 |
1-0 |
Wed 11, May-18:00 - UAE U21 League Khor Fakkan U21 vs Al-Sharjah(U21) |
1-1 |
1-2 |
Wed 11, May-00:00 - Uruguay Reserves League Montevideo City Torque Reserve vs CA Penarol Reserve |
0-0 |
4-1 |
Wed 11, May-04:30 - USA Open Cup Sporting Kansas City vs FC Dallas |
0-2 |
2-2 |
Wed 11, May-06:30 - USA Open Cup Los Angeles FC vs Portland Timbers |
1-0 |
2-0 |
Wed 11, May-03:00 - USA Open Cup Orlando City vs Philadelphia Union |
0-0 |
2-1 |
Wed 11, May-03:30 - USA Open Cup Washington D.C. United vs New York Red Bulls |
0-1 |
0-3 |
Wed 11, May-03:30 - USA Open Cup Detroit City vs Louisville City FC |
1-1 |
1-1 |
Wed 11, May-04:00 - USA Open Cup Inter Miami CF vs South Georgia Tormenta |
1-0 |
3-1 |
Wed 11, May-03:00 - USA USL League Two Kings Hammer FC vs Fort Wayne |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-03:30 - USA USL League Two NONA FC vs Weston |
1-0 |
1-0 |
Wed 11, May-18:00 - Uzbekistan Professional Football League Lokomotiv Tashkent vs Kuruvchi Kokand Qoqon |
0-1 |
1-2 |
Wed 11, May-18:00 - Uzbekistan Professional Football League Dinamo Samarqand vs Navbahor Namangan |
0-0 |
0-1 |
Wed 11, May-18:00 - Uzbekistan Professional Football League Qizilqum Zarafshon vs FC AGMK |
0-1 |
1-4 |
Wed 11, May-15:00 - Western Australia Premier League Cockburn City vs Sorrento Gulls |
0-1 |
1-2 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.