AD:

Football Results for Thu 14, Apr 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Thu 14, Apr 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Thu 14, Apr-01:00 - Algeria Division 1
USM Alger vs ASO Chlef

0-0

1-1
Thu 14, Apr-01:00 - Algeria Division 1
US Biskra vs MC Oran

1-0

2-2
Thu 14, Apr-18:00 - Argentina Reserves League
Aldosivi Reserve vs Rosario Central Reserve

0-0

1-0
Thu 14, Apr-16:00 - Argentina Reserves League
CA Banfield Reserve vs River Plate(R)

2-1

2-3
Thu 14, Apr-16:00 - Argentina Reserves League
Argentinos Juniors Reserve vs Talleres Cordoba Reserve

3-0

5-0
Thu 14, Apr-04:00 - Argentina Cup
San Lorenzo vs Racing de Cordoba

1-0

1-1
Thu 14, Apr-15:00 - Armenia Division 2
BKMA II Yerevan vs Shirak


0-4
Thu 14, Apr-17:00 - Armenia Division 2
Urartu B vs Ararat-Armenia B


0-0
Thu 14, Apr-21:15 - Asia Champions League Cup
Foolad FC vs FC Ahal

0-0

1-0
Thu 14, Apr-21:15 - Asia Champions League Cup
Al Jazira(UAE) vs Mumbai City FC

1-0

1-0
Thu 14, Apr-21:15 - Asia Champions League Cup
Al Duhail SC vs Pakhtakor Tashkent

0-1

3-2
Thu 14, Apr-13:00 - Australia Victorian Women's Cup
Essendon Royals Women's vs Calder United SC Women's

0-0

0-1
Thu 14, Apr-14:30 - Australia Victorian Women's Cup
Boroondara Eagles Women's vs Elwood City SC Women's

6-0

6-0
Thu 14, Apr-13:30 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra Olympic vs Canberra Croatia

0-4

0-8
Thu 14, Apr-11:30 - Australia Capital Territory U23
Canberra Olympic(U23) vs Canberra Croatia(U23)

0-1

1-1
Thu 14, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Mayfield Utd Junior vs Broadmeadow Magic

0-8

0-17
Thu 14, Apr-14:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Adelaide City FC vs Modbury Vista SC

5-0

6-0
Thu 14, Apr-14:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
West Torrens Birkalla vs White City Beograd

1-0

1-0
Thu 14, Apr-14:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
West Adelaide SC vs Adelaide Victory

2-0

3-0
Thu 14, Apr-14:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Sturt Lions vs North Eastern Metrostars

1-2

2-3
Thu 14, Apr-14:00 - Australia New South Wales Super League
Hakoah Sydney City East vs NWS Spirit

0-1

1-1
Thu 14, Apr-14:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Moreton Bay United vs Brisbane Roar FC Am

0-1

1-2
Thu 14, Apr-12:00 - Australia Queensland State League U23
Moreton Bay United(U23) vs Brisbane Roar(U23)

2-3

4-5
Thu 14, Apr-13:15 - Australia Queensland State Women's Premier League
Souths United Women's vs Brisbane City Women's

0-1

3-1
Thu 14, Apr-13:30 - Australia Victorian Premier League
Melbourne Knights vs Eastern Lions SC

0-0

3-0
Thu 14, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SK Sturm Graz Amat. vs USV St. Anna

1-0

4-2
Thu 14, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SC Kalsdorf vs SV Allerheiligen

1-0

1-1
Thu 14, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SK Treibach vs Vocklamarkt

1-0

1-1
Thu 14, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Union Gurten vs Deutschlandsberger SC

0-0

1-0
Thu 14, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Bad Gleichenberg vs SC Weiz

0-0

1-0
Thu 14, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
WSC Hertha Wels vs SV Spittal

0-1

2-1
Thu 14, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Junge Wikinger Ried vs ATSV Stadl Paura

4-0

7-0
Thu 14, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga Mitte
SC Gleisdorf vs FC Wels

0-0

2-1
Thu 14, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
SV Grodig vs USK Anif

0-0

1-2
Thu 14, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
Bischofshofen vs FC Pinzgau Saalfelden

0-1

1-1
Thu 14, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
Salzburger AK 1914 vs SV Seekirchen

0-0

1-1
Thu 14, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
Kuchl vs SV Wals-Grunau

2-0

2-2
Thu 14, Apr-22:30 - Bahrain Division 2
Malkiya vs Shabab Manama

0-2

2-5
Thu 14, Apr-22:30 - Bahrain Division 2
Al-Ittihad (BHR) vs Sitra

1-2

1-3
Thu 14, Apr-22:30 - Bahrain Division 2
Qalali vs Al-Ittifaq

0-0

1-0
Thu 14, Apr-18:00 - Belgian U21 Youth League
Excelsior Virton(U21) vs RFC Seraing(U21)

0-2

0-6
Thu 14, Apr-17:00 - Belgian U21 Youth League
KV Oostende(U21) vs KMSK Deinze(U21)

2-0

5-0
Thu 14, Apr-03:00 - Brazil Alagoano Division 1
Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) vs Clube de Regatas Brasil

0-0

0-2
Thu 14, Apr-03:30 - Brazil Campeonat Potiguar
ABC Natal/RN vs America FC Natal RN

1-1

4-2
Thu 14, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Resende RJ U20 vs Bangu U20


1-2
Thu 14, Apr-04:30 - Brazil Pernambucano League
Retro/PE vs Salgueiros PE

1-0

1-0
Thu 14, Apr-02:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Aquidauanense vs Dourados MS

1-2

2-3
Thu 14, Apr-03:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Costa Rica MS vs Operario MS

1-0

1-1
Thu 14, Apr-01:00 - Club Friendly
Sao Paulo AP(U20) vs Santana/AP(U20)

0-0

1-0
Thu 14, Apr-17:15 - Club Friendly
SalPa Salo vs Atlantis

1-1

3-2
Thu 14, Apr-02:00 - Club Friendly
Humaita AC vs Galvez AC

1-0

2-0
Thu 14, Apr-18:00 - Club Friendly
Galatasaray vs Dynamo Kyiv

0-2

1-3
Thu 14, Apr-19:30 - Club Friendly
Bayern Alzenau vs SG Barockstadt Fulda Lehnerz

1-0

1-1
Thu 14, Apr-04:10 - Club Friendly
ADESG vs Rio Branco (AC)

0-1

2-1
Thu 14, Apr-21:30 - Club Friendly
Lechia Gdansk vs FC Shakhtar Donetsk

1-1

2-3
Thu 14, Apr-16:00 - Club Friendly
Go Ahead Eagles vs FC Utrecht

0-2

0-3
Thu 14, Apr-01:00 - Colombia Women's League
Deportivo Pereira Women's vs Atletico Nacional Women's

0-1

0-1
Thu 14, Apr-00:00 - Colombia Women's League
Dep.Independiente Medellin Women's vs Deportes Tolima Women's

0-1

2-2
Thu 14, Apr-00:00 - Colombia Women's League
Llaneros Women's vs Real Santander Women's

4-1

6-1
Thu 14, Apr-05:00 - CONCACAF Champions League
New York City FC vs Seattle Sounders

0-1

1-1
Thu 14, Apr-02:15 - Conmebol - Copa Sudamericana
Santos vs Universidad Catolica Quito

1-2

3-2
Thu 14, Apr-02:15 - Conmebol - Copa Sudamericana
Racing Club vs Cuiaba (MT)

1-0

2-0
Thu 14, Apr-02:15 - Conmebol - Copa Sudamericana
Melgar vs CA River Plate

1-0

2-0
Thu 14, Apr-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana
Atletico Junior Barranquilla vs Fluminense (RJ)

2-0

3-0
Thu 14, Apr-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana
Jorge Wilstermann vs Ayacucho Futbol Club

0-1

0-2
Thu 14, Apr-02:30 - Conmebol-Sudamericano Women U20
Ecuador Women's U20 vs Brazil Women's(U20)

0-3

0-4
Thu 14, Apr-00:00 - Conmebol-Sudamericano Women U20
Paraguay Women's U20 vs Bolivia Women's(U20)

2-1

3-2
Thu 14, Apr-02:00 - Copa Libertadores
Colo Colo vs Alianza Lima

1-0

2-1
Thu 14, Apr-02:00 - Copa Libertadores
Club Libertad vs Caracas FC

2-1

2-1
Thu 14, Apr-04:00 - Copa Libertadores
River Plate vs Fortaleza CE

2-0

2-0
Thu 14, Apr-04:00 - Copa Libertadores
Corinthians Paulista (SP) vs Deportivo Cali

0-0

1-0
Thu 14, Apr-04:00 - Copa Libertadores
Atletico Mineiro (MG) vs America MG

0-0

1-1
Thu 14, Apr-04:00 - Copa Libertadores
Nacional Montevideo vs Estudiantes La Plata

0-0

0-0
Thu 14, Apr-06:00 - Copa Libertadores
Independiente Del Valle vs Deportes Tolima

0-2

2-2
Thu 14, Apr-06:00 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs AD San Carlos

0-0

1-0
Thu 14, Apr-17:00 - Croatia U19
Hajduk Split (U19) vs Inter Zapresic(U19)

1-0

2-0
Thu 14, Apr-19:59 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
SK Motorlet Praha vs Povltava FA

0-0

0-0
Thu 14, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League
Ceske Budejovice(U19) vs Viktoria Plzen U19

0-0

3-0
Thu 14, Apr-15:00 - Czech Republic U19 League
Synot Slovacko(U19) vs Sparta Praha(U19)

0-1

0-3
Thu 14, Apr-16:00 - Czech Republic U19 League
Opava (U19) vs Slavia Praha(U19)

0-1

0-3
Thu 14, Apr-18:00 - Danish SAS Ligaen
Silkeborg IF vs FC Kobenhavn

0-0

3-1
Thu 14, Apr-19:59 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs Aalborg BK

0-1

0-1
Thu 14, Apr-16:00 - Danish SAS Ligaen
Odense BK vs Vejle

0-0

2-1
Thu 14, Apr-16:00 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs Viborg

0-0

0-2
Thu 14, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien
B 1913 Odense vs B 1909 Odense

0-2

3-2
Thu 14, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien
FC Sydvest vs Marienlyst

1-0

1-3
Thu 14, Apr-16:00 - Denmark Danmarksserien
Odder IGF vs Vejgaard BK


1-1
Thu 14, Apr-16:00 - Denmark Woman's League
Aalborg BK Women's vs Sundby BK Women's

1-0

2-3
Thu 14, Apr-15:00 - Denmark Youth U17
Midtjylland(U17) vs FC Kobenhavn(U17)


1-4
Thu 14, Apr-16:00 - Denmark Youth U17
Vejle(U17) vs Brondby(U17)


1-3
Thu 14, Apr-16:00 - Denmark Youth U17
Randers FC(U17) vs Esbjerg FB(U17)


2-1
Thu 14, Apr-14:30 - Denmark Youth U19
Vejle(U19) vs Brondby(U19)

1-0

2-0
Thu 14, Apr-15:00 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs Sonderjyske(U19)

1-0

3-1
Thu 14, Apr-00:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Chacaritas FC vs Imbabura SC

1-1

2-1
Thu 14, Apr-04:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Olmedo Riobamba vs Guayaquil SC

1-0

2-1
Thu 14, Apr-23:30 - Egypt Premier League
Arab Contractors vs Masr El Maqassah

1-0

1-1
Thu 14, Apr-23:30 - Egypt Premier League
Tala'ea El Gaish vs Enppi

0-1

1-1
Thu 14, Apr-23:30 - Egypt Premier League
National Bank of Egypt SC vs Ittihad Alexandria

1-0

1-1
Thu 14, Apr-01:00 - El Salvador Primera Division
Once Deportivo Ahuachapan vs CD Chalatenango

0-0

0-1
Thu 14, Apr-01:15 - El Salvador Primera Division
Alianza San Salvador vs Santa Tecla

2-1

2-2
Thu 14, Apr-01:15 - El Salvador Primera Division
CD FAS vs Municipal Limeno

1-0

1-1
Thu 14, Apr-01:15 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs Atletico Marte

0-1

1-1
Thu 14, Apr-01:30 - El Salvador Primera Division
CD Platense Municipal Zacatecoluca vs Luis Angel Firpo

1-0

1-2
Thu 14, Apr-04:00 - El Salvador Primera Division
Aguila vs Isidro Metapan

0-1

1-3
Thu 14, Apr-22:00 - England Ladies Premier League
London City Lionesses Women's vs Lewes Women's

1-0

1-0
Thu 14, Apr-16:00 - England Reserves League
Morecambe Reserve vs Carlisle Reserve

0-0

1-2
Thu 14, Apr-22:45 - England Women's Northern Premier League
Huddersfield Town Women's vs Burnley Women's

0-0

0-0
Thu 14, Apr-22:45 - England Women's Southern Premier League
Keynsham Town Women's vs Southampton Women's


1-9
Thu 14, Apr-19:00 - Estonia Esi Liiga
Paide Linnameeskond B vs Parnu JK

2-0

3-0
Thu 14, Apr-20:30 - Estonia Esi Liiga
Tallinna FC Levadia II vs FC Nomme United

1-0

2-1
Thu 14, Apr-19:59 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Flora Tallinn II

0-0

1-4
Thu 14, Apr-19:59 - Estonia Esi Liiga
Viimsi JK vs Viljandi JK Tulevik

1-0

3-0
Thu 14, Apr-19:59 - Estonia Esi Liiga
Harju JK Laagri vs Ida-Virumaa FC Alliance

3-1

6-1
Thu 14, Apr-18:00 - Estonia Esi Liiga B
Tallinna JK Legion B vs Nomme JK Kalju II

1-0

1-0
Thu 14, Apr-19:00 - Estonia Esi Liiga B
Laanemaa Haapsalu vs Tabasalu JK Charma

0-1

1-3
Thu 14, Apr-19:59 - Estonia Esi Liiga B
Tartu JK Tammeka B vs JK Tallinna Kalev II

3-0

3-1
Thu 14, Apr-19:59 - Estonia Esi Liiga B
Raplamaa JK vs Tartu Kalev

3-0

3-5
Thu 14, Apr-19:59 - Estonia Esi Liiga B
FC Tallinn vs Tartu JK Welco

1-0

4-1
Thu 14, Apr-20:45 - Europa Conference League
PSV Eindhoven vs Leicester City

1-0

1-2
Thu 14, Apr-23:00 - Europa Conference League
AS Roma vs Bodo Glimt

3-0

4-0
Thu 14, Apr-23:00 - Europa Conference League
PAOK Saloniki vs Marseille

0-1

0-1
Thu 14, Apr-23:00 - Europa Conference League
Slavia Praha vs Feyenoord Rotterdam

1-1

1-3
Thu 14, Apr-18:00 - Faroe Islands Cup
HB Torshavn vs FC Suduroy

6-0

9-1
Thu 14, Apr-18:00 - Faroe Islands Cup
Vikingur Gota vs Undrid FF Torshavn

2-0

4-0
Thu 14, Apr-18:00 - Faroe Islands Cup
EB Streymur vs 07 Vestur Sorvagur

2-1

2-2
Thu 14, Apr-18:00 - Faroe Islands Cup
IF Fuglafjordur vs B71 Sandoy

4-0

4-0
Thu 14, Apr-18:00 - Faroe Islands Cup
AB Argir vs Toftir B68

1-1

2-2
Thu 14, Apr-18:00 - Faroe Islands Cup
TB/FCS/Royn vs FC Hoyvik

1-0

4-0
Thu 14, Apr-21:30 - Faroe Islands Cup
Skala IF vs KI Klaksvik

0-3

0-3
Thu 14, Apr-22:00 - Faroe Islands Cup
NSI Runavik vs B36 Torshavn

1-2

1-4
Thu 14, Apr-19:59 - Finland Cup
Tampere United vs HJS Akatemia

1-2

1-3
Thu 14, Apr-20:30 - Friendly Internationals
Brazil(U16) vs Netherlands(U16)

1-1

2-2
Thu 14, Apr-21:00 - Friendly Internationals
France(U16) vs Belgium(U16)

2-0

2-1
Thu 14, Apr-21:00 - Friendly Internationals
Mexico(U16) vs England(U16)

0-2

0-3
Thu 14, Apr-21:00 - Friendly Internationals
Argentina(U16) vs Portugal(U16)

2-0

3-0
Thu 14, Apr-19:30 - Georgia Primera Division
FC Telavi vs Torpedo Kutaisi

0-0

0-0
Thu 14, Apr-21:00 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs Dinamo Tbilisi

1-0

1-1
Thu 14, Apr-16:00 - Georgia Primera Division
Samgurali Tskh vs Gagra Tbilisi

1-0

1-1
Thu 14, Apr-19:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Eimsbutteler TV(U19) vs Hallescher FC(U19)

0-0

1-2
Thu 14, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Unterhaching vs SpVgg Bayreuth

1-0

2-2
Thu 14, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen vs FV Illertissen

1-0

3-0
Thu 14, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Augsburg B vs Nurnberg B

2-0

4-2
Thu 14, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs SV Tasmania Berlin

2-0

5-0
Thu 14, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Tennis Borussia Berlin vs FSV Luckenwalde

0-0

0-0
Thu 14, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Eilenburg vs ZFC Meuselwitz

0-1

0-2
Thu 14, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga Nord
SC Weiche Flensburg 08 vs Atlas Delmenhorst

0-0

2-0
Thu 14, Apr-20:30 - Germany OberLiga
Feucht vs Karlburg

0-0

0-1
Thu 14, Apr-20:30 - Germany OberLiga
Rotenburger SV vs HSC BW Schwalbe Tundern


1-2
Thu 14, Apr-20:30 - Germany OberLiga
DJK Gebenbach vs Bayern Hof


1-2
Thu 14, Apr-19:59 - Germany OberLiga
Reutlingen vs SV Linx

1-0

1-0
Thu 14, Apr-21:00 - Germany OberLiga
Rot-Weiss Erfurt vs Bischofswerdaer FV 08

6-0

8-1
Thu 14, Apr-21:00 - Germany OberLiga
Stuttgarter Kickers vs CfR Pforzheim

1-0

1-0
Thu 14, Apr-21:00 - Germany OberLiga
Astoria Walldorf B vs Neckarsulmer Sport-Union

1-0

1-0
Thu 14, Apr-21:30 - Germany OberLiga
Hertha Zehlendorf vs RSV Eintracht 1949

0-0

1-0
Thu 14, Apr-22:00 - Germany OberLiga
Freie Turnerschaft Braunschweig vs TUS BW Lohne

0-3

0-3
Thu 14, Apr-16:00 - Greece Super League 2
Niki Volos vs AEL Larisa

1-0

1-1
Thu 14, Apr-01:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs CSD Municipal

0-1

1-1
Thu 14, Apr-01:06 - Honduras Liga Nacional
Marathon vs CD Motagua

0-0

0-3
Thu 14, Apr-03:00 - Honduras Liga Nacional
UPNFM vs Real Espana

0-2

0-2
Thu 14, Apr-05:00 - Honduras Liga Nacional
CD Olimpia vs Platense

0-0

0-0
Thu 14, Apr-05:30 - Honduras Liga Nacional
CD Victoria vs Honduras Progreso

2-1

2-2
Thu 14, Apr-13:00 - Hungary U19 League
MOL Fehervar(U19) vs Kecskemeti TE U19

2-0

6-0
Thu 14, Apr-00:00 - Iceland Cup
Reynir Hellissandur vs Skallagrimur

2-0

5-1
Thu 14, Apr-18:00 - Iceland Cup
UMF Tindastoll vs KF Fjallabyggdar

0-2

0-4
Thu 14, Apr-18:35 - India League Division 1
Real Kashmir vs Mohammedan SC(IND)

0-1

1-3
Thu 14, Apr-13:30 - India League Division 1
Aizawl FC vs Sreenidi Deccan

0-0

0-2
Thu 14, Apr-15:35 - India League Division 1
Neroca FC vs Rajasthan United

1-0

1-1
Thu 14, Apr-19:59 - Iran League Division 1
Arman Gohar Sirjan vs Mes Kerman

0-0

0-0
Thu 14, Apr-19:59 - Iran League Division 1
Esteghlal Mollasani vs Kheybar Khorramabad

1-0

1-0
Thu 14, Apr-16:30 - Iraqi League
Al Diwaniya vs Al-Naft

0-0

0-0
Thu 14, Apr-16:30 - Iraqi League
Al Qasim Sport Club vs Al Minaa Basra

0-0

2-1
Thu 14, Apr-23:00 - Iraqi League
Al Talaba vs Zakho

1-0

2-1
Thu 14, Apr-21:30 - Israel Leumit League
Ironi Ramat Hasharon vs Hapoel Ramat Gan FC

0-0

0-0
Thu 14, Apr-21:30 - Israel Leumit League
Maccabi Ahi Nazareth vs Hapoel Acre FC

1-1

4-1
Thu 14, Apr-21:30 - Israel Leumit League
Hapoel Umm Al Fahm vs Bnei Yehuda Tel Aviv

0-0

2-2
Thu 14, Apr-21:30 - Israel Leumit League
Hapoel Rishon Lezion vs Hapoel Afula

0-1

0-1
Thu 14, Apr-19:59 - Israel Liga Bet
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva vs Maccabi Ironi Netivot

0-0

1-1
Thu 14, Apr-17:30 - Israel U19 League
Maccabi Yavne Shimon (U19) vs Maccabi Irony Bat Yam(U19)

1-0

2-0
Thu 14, Apr-22:00 - Italian Serie B
Cosenza Calcio 1914 vs Benevento

0-0

1-0
Thu 14, Apr-23:00 - Italy C1B
Cesena vs Carrarese

2-0

6-0
Thu 14, Apr-23:00 - Italy C1B
Pistoiese vs Delfino Pescara 1936

1-2

1-3
Thu 14, Apr-23:00 - Italy C1B
Grosseto vs Lucchese

0-2

0-2
Thu 14, Apr-23:00 - Italy C1B
A.C. Reggiana 1919 vs Virtus Entella

0-0

1-0
Thu 14, Apr-23:00 - Italy C1B
Fermana vs Olbia

0-0

1-3
Thu 14, Apr-23:00 - Italy C1B
A.S. Viterbese Castrense vs Montevarchi Calcio

0-0

0-0
Thu 14, Apr-23:00 - Italy C1B
Gubbio vs Modena

1-0

1-1
Thu 14, Apr-23:00 - Italy C1B
Pontedera vs Robur Siena S.S.D.

0-1

1-2
Thu 14, Apr-23:00 - Italy C1B
Imolese vs Vis Pesaro

0-0

1-0
Thu 14, Apr-23:00 - Italy C1B
Ancona vs Teramo

2-1

2-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Olginatese vs Virtus Ciserano Bergamo

1-2

2-3
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
US Pianese vs Foligno Calcio

0-0

2-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
AC Mestre vs Union Clodiense

0-0

0-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
San Nicolo Calcio vs Tolentino

1-0

1-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
ASD Muravera vs Team Nuova Florida

0-0

1-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Lavagnese vs Fossano Calcio

0-0

1-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Ligorna vs Sestri Levante

1-1

1-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Sancataldese vs Castrovillari

0-0

0-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Scandicci vs Follonica Gavorrano

0-0

2-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
FC Francavilla vs Audace Cerignola

0-1

0-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Ghivizzano Borgo Mozzano vs ASD Cavenago Fanfulla

0-0

2-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Gozzano vs ACSD Saluzzo

2-0

3-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Vastese vs Recanatese

0-0

0-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Borgosesia vs SC Caronnese

0-2

0-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Sasso Marconi vs Real Forte Querceta

1-0

3-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Paterno vs Aversa Normanna

0-0

0-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Arconatese vs Ponte San Pietro

0-3

3-3
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Levico Terme vs ArzignanoChiampo

1-0

1-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Cjarlins Muzane vs ACD Campodarsego

0-0

1-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Seravezza vs Correggese Calcio

1-0

1-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
USD Latte Dolce vs Giugliano

1-0

2-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Castelfidardo vs Alto Casertano

2-0

5-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Cittanovese vs San Luca

1-0

2-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Caravaggio vs Sangiuliano City

0-1

0-4
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Crema vs Villa d'Alme Valbrembana

0-1

1-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
ASD Flaminia Civita vs FC Rieti

0-0

0-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Vis Artena vs Sassari Torres

0-1

0-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Cannara vs Savoia Montespaccato

0-0

2-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
US Bitonto vs USD Lavello

0-1

0-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Rotonda vs ACD Nardo

0-4

2-5
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Luparense vs San Martino Speme

2-1

3-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Franciacorta vs AC Legnano

2-0

4-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
US Breno vs AC Leon

1-1

1-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Vastogirardi vs Atletico Terme Fiuggi

0-0

3-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Cattolica Calcio vs Adriese

1-1

1-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Carbonia vs Arzachena

0-1

1-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Santa Maria Cilento vs AS Giarre Calcio

2-0

2-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
ASD Citta Di Varese vs ASD RG Ticino

1-1

2-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Desenzano Calvina vs Vis Nova Giussano

1-1

4-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Citta Di Sant'Agata vs Portici

1-0

1-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
GS Bagnolese vs Borgo San Donnino

0-0

0-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Tiferno Lerchi vs San Donato Tavarnelle

0-1

0-3
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
ASD Molfetta Calcio vs Virtus Casarano

0-0

0-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Insieme Formia vs Real Monterotondo Scalo

1-0

2-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
ASD Imperia vs Sanremese

0-1

0-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Lornano Badesse vs Sporting Trestina

2-1

3-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
USD Casatese vs Sona

1-2

5-3
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
ASD Pro Livorno vs Arezzo

1-3

1-5
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Real Calepina vs Castellanzese

1-1

2-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
AC Dolomiti Bellunesi vs Cartigliano

0-0

1-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
SSD Porto D'Ascoli vs Nereto FC

0-0

3-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
AC Asti vs Vado FC

0-0

1-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Mariglianese vs Virtus Matino

1-0

1-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Spinea vs AC Este

0-0

0-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Unipomezia vs Cascina

0-1

1-5
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Athletic Carpi vs Aglianese

0-0

0-0
Thu 14, Apr-18:00 - Italy Serie D
Trapani vs ASD Licata

0-1

0-4
Thu 14, Apr-18:00 - Italy Serie D
Matese vs Pineto

0-0

3-0
Thu 14, Apr-21:00 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs Team Altamura

1-1

3-2
Thu 14, Apr-22:30 - Italy Serie D
Poggibonsi vs Sangiovannese

0-0

1-0
Thu 14, Apr-22:45 - Italy Serie D
Nocerina vs Nola 1925

3-1

4-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Acireale vs Gelbison Cilento

0-0

1-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Rimini vs ASD Alcione

1-0

1-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Prato vs SCD Progresso Calcio

0-0

1-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Chieti vs Montegiorgio

0-0

0-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Novara Calcio vs USD PDHAE

1-0

3-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Cavese vs FC Lamezia Terme

2-2

2-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Forli FC vs Sammaurese

0-2

3-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Rende Calcio 1968 vs Biancavilla

1-0

1-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Castelnuovo Vomano vs Sambenedettese

1-1

2-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
AS Sorrento Calcio vs FBC Gravina

1-1

2-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Tritium vs Ravenna

0-0

0-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Alma Juventus Fano vs Trastevere Calcio

0-0

1-0
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
S.S.D. Citta di Brindisi vs Casertana F.C.

1-1

2-3
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Aprilia vs Cassino

0-0

1-1
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Folgore Caratese vs ASD Brusaporto

1-0

1-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Chieri vs AS Casale Calcio

1-0

1-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
Delta Porto Tolle vs Montebelluna

0-0

1-2
Thu 14, Apr-17:00 - Italy Serie D
A.S.D. Bra vs FBC Derthona

0-0

1-0
Thu 14, Apr-19:30 - Ivory Coast Division 1
USC Bassam vs ASEC Mimosas

0-0

0-1
Thu 14, Apr-23:30 - Jordan Professional Premier League
Al Aqaba SC vs Al Salt

0-0

1-1
Thu 14, Apr-11:00 - Korea Women's League
Sejong Sportstoto Women's vs Seoul Women's

2-0

2-0
Thu 14, Apr-11:00 - Korea Women's League
Gyeongju KHNP Women's vs Suwon FMC Women's

1-1

1-1
Thu 14, Apr-13:00 - Korea Women's League
Boeun Sangmu Women's vs Hwacheon KSPO Women's

0-0

0-1
Thu 14, Apr-13:00 - Korea Women's League
Changnyeong Women's vs Hyundai Steel Red angels Women's

0-1

0-2
Thu 14, Apr-22:30 - Kuwait Premier League
Al-Nasar vs Al Kuwait SC

1-1

2-3
Thu 14, Apr-22:30 - Kuwait Premier League
Yarmouk vs Al-Salmiyah

3-1

3-2
Thu 14, Apr-18:00 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs Metta/LU Riga

2-0

4-0
Thu 14, Apr-19:59 - Latvia - 1. Division
FK Liepaja vs FK Auda Riga

0-1

1-1
Thu 14, Apr-16:30 - Lebanese League
Nejmeh Club vs Al Safa Beirut

1-1

3-2
Thu 14, Apr-16:30 - Lebanese League
Tripoli SC vs Sporting Beirut

0-0

1-0
Thu 14, Apr-16:30 - Lebanese League
Al Akhaa Al Ahli vs Al Hikma Beirut

0-1

0-2
Thu 14, Apr-17:00 - Lebanese League
Al-Ahed vs Shabab El Bourj

4-0

6-0
Thu 14, Apr-05:05 - Mexico Primera Division
Chivas Guadalajara vs Monterrey

1-1

1-3
Thu 14, Apr-02:00 - Mexico Primera Divison A
Leones Negros vs Cancun

0-0

1-0
Thu 14, Apr-04:05 - Mexico Primera Divison A
Pumas Tabasco vs Atletico Morelia

0-0

0-1
Thu 14, Apr-06:05 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs Venados FC

0-0

1-0
Thu 14, Apr-18:00 - Mexico Youth U20
Atlas U20 vs Mazatlan(U20)

1-1

3-1
Thu 14, Apr-15:00 - Mongolia Premier League
Athletic 220 FC vs Erchim

0-0

0-1
Thu 14, Apr-03:00 - Nicaragua Primera Division
Municipal Jalapa vs Export Sebaco

0-0

1-0
Thu 14, Apr-03:30 - Nicaragua Primera Division
Walter Ferretti vs Juventus Managua

1-0

2-1
Thu 14, Apr-05:00 - Nicaragua Primera Division
Deportivo Ocotal vs Managua FC

1-1

1-1
Thu 14, Apr-05:20 - Nicaragua Primera Division
Real Madriz vs Diriangen

0-0

2-2
Thu 14, Apr-06:00 - Nicaragua Primera Division
UNAN Managua vs Real Esteli

0-0

0-0
Thu 14, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon C
Fana vs Bjarg

1-0

2-0
Thu 14, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon C
Sandnes B vs FK Vidar

0-1

0-3
Thu 14, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Stord IL vs Bremnes

0-1

1-2
Thu 14, Apr-19:59 - Norway 3. Divisjon F
Gjellerasen IF vs Lorenskog

0-1

2-1
Thu 14, Apr-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gwarek Zabrze Youth vs Zaglebie Lubin Youth


1-4
Thu 14, Apr-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Rakow Czestochowa Youth vs Warta Poznan Youth


1-1
Thu 14, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Arka Gdynia Youth


3-3
Thu 14, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Cracovia Krakow Youth


3-0
Thu 14, Apr-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Slask Wroclaw Youth


1-1
Thu 14, Apr-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs SMS Lodz Youth


4-0
Thu 14, Apr-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Polonia Warszawa Youth


3-0
Thu 14, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
Jaguar Gdansk vs Gryf Wejherowo

0-2

0-2
Thu 14, Apr-19:59 - Poland - I liga
Arka Gdynia vs GKS Jastrzebie

1-1

3-2
Thu 14, Apr-19:59 - Poland - I liga
Sandecja Nowy Sacz vs CWKS Resovia Rzeszow

0-0

0-0
Thu 14, Apr-22:30 - Poland - I liga
Podbeskidzie vs Miedz Legnica

0-1

1-1
Thu 14, Apr-16:00 - Poland Woman's League
WKS Slask Wroclaw Women's vs Rekord Bielsko Women's

1-0

3-0
Thu 14, Apr-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Barreirense U19 vs Gondomar(U19)

1-4

1-5
Thu 14, Apr-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
UD Oliveirense(U19) vs Tondela(U19)

0-0

0-3
Thu 14, Apr-23:00 - Qatar FA Cup
Qatar SC vs Al Khor SC

1-0

3-2
Thu 14, Apr-23:00 - Qatar FA Cup
Al-Arabi SC vs Lusail City

0-2

1-3
Thu 14, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 3
Peresvet Podolsk vs Dinamo Vladivostok

0-3

2-3
Thu 14, Apr-23:15 - San Marino Girone A
SP Libertas vs SP Domagnano

1-0

1-0
Thu 14, Apr-23:15 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs S.S Pennarossa

0-0

1-0
Thu 14, Apr-23:15 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs SS Virtus

0-0

1-0
Thu 14, Apr-23:15 - San Marino Girone A
San Giovanni vs Fiorentino

0-0

0-3
Thu 14, Apr-23:15 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs Folgore/Falciano

0-3

2-5
Thu 14, Apr-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
Raca Bratislava vs SK Vrakuna Bratislava

1-0

3-0
Thu 14, Apr-20:30 - Slovakia 3. liga Bratislava
MSK Senec vs MFK Rusovce

0-0

1-0
Thu 14, Apr-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
Lokomotiva Devinska Nova Ves vs Dunajska Luzna

2-0

3-0
Thu 14, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
FC Nitra vs Nove Mesto

1-2

1-2
Thu 14, Apr-12:45 - South Australian Women's Premier League
Adelaide University Women's vs Adelaide City FC Women's

2-1

2-1
Thu 14, Apr-12:45 - South Australian Women's Premier League
Salisbury Inter Women's vs West Adelaide SC Women's

1-0

1-2
Thu 14, Apr-14:45 - South Australian Women's Premier League
Modbury Women's vs Metro United Women's

1-2

2-3
Thu 14, Apr-15:00 - South Australian Women's Premier League
Adelaide Comets Women's vs Fulham United Women's

2-0

3-1
Thu 14, Apr-13:00 - Spanish Ladies League Division 2
Pozoalbense Women's vs CD Femarguin Women's

2-0

3-2
Thu 14, Apr-19:00 - Spanish Primera U19
Real Oviedo(U19) vs ED Val Minor Nigran(U19)

1-1

2-1
Thu 14, Apr-19:00 - Spanish Primera U19
UD Mutilvera(U19) vs Osasuna(U19)

0-0

0-0
Thu 14, Apr-19:00 - Spanish Primera U19
CD Ebro(U19) vs Sabadell(U19)

0-1

2-1
Thu 14, Apr-00:00 - Spanish Primera U19
Acodetti CF(U19) vs Union Viera(U19)

1-1

3-3
Thu 14, Apr-19:59 - Spanish Primera U19
Antiguoko KE(U19) vs CD Villegas U19

0-0

2-0
Thu 14, Apr-13:30 - Spanish Primera U19
Real Sociedad(U19) vs CD Pamplona U19

1-0

1-0
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
AD San Juan(U19) vs Tolosa(U19)

0-0

1-1
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
Elche(U19) vs CF Inter San Jose(U19)

0-0

2-1
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
Alboraya(U19) vs Kelme CF U19

3-1

4-1
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
UD Logrones(U19) vs Danok Bat CF(U19)

3-1

3-2
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
Club Bansander(U19) vs Ural CF(U19)

0-0

3-1
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
FC Cartagena(U19) vs Archena(U19)

1-1

2-1
Thu 14, Apr-15:00 - Spanish Primera U19
CD Marino(U19) vs Juventud Laguna(U19)

0-1

2-2
Thu 14, Apr-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs Naxara

1-0

2-0
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Pena Sport vs CD Izarra

0-1

0-1
Thu 14, Apr-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Tarazona vs Brea

0-1

1-2
Thu 14, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs UD Somozas

2-0

3-1
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Racing Villalbes

0-0

1-1
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs CF Noia

0-0

1-1
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Sofan vs Atletico Arnoia

0-1

0-3
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Juvenil Ponteareas vs CSD Arzua

1-1

1-1
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs CD Rota

0-0

1-1
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Xerez CD

0-1

0-1
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs UD Tomares

3-1

5-1
Thu 14, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs Rotlet Molinar

0-1

2-3
Thu 14, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs CD Llosetense

0-0

0-1
Thu 14, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Inter Ibiza vs CD Serverense


2-2
Thu 14, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Murense vs CF Soller


0-4
Thu 14, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Son Veri vs UD Poblense

0-2

0-5
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs Mallorca B

1-2

1-7
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs CD Binissalem

3-0

3-1
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Campos vs Santanyi

0-1

1-2
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs Sant Jordi

2-0

2-0
Thu 14, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs CD Azuaga

0-1

1-2
Thu 14, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs SP Villafranca

0-1

1-1
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Miajadas vs CF Trujillo

2-2

2-3
Thu 14, Apr-21:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs CD Calamonte

0-0

2-1
Thu 14, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Casalarreina vs CA River Ebro

0-2

3-4
Thu 14, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs Haro Deportivo

1-1

1-1
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs CF Rapid De Murillo

2-1

3-2
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs Yague CF

2-0

4-0
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Cenicero vs Oyonesa

0-2

0-4
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs Zaragoza B

1-0

1-2
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs CD Cuarte Industria

1-3

1-4
Thu 14, Apr-14:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Barbastro vs CD Caspe

0-0

0-0
Thu 14, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Carinena vs Biescas

1-0

3-0
Thu 14, Apr-12:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Pasaia KE vs Barakaldo CF

0-0

0-0
Thu 14, Apr-13:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Aurrera de Ondarroa

1-0

3-2
Thu 14, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Beti Gazte vs Portugalete

1-1

1-1
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs Alaves B

0-0

0-0
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs CD Vitoria

2-0

4-0
Thu 14, Apr-22:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L'Hospitalet vs FC Vilafranca

0-0

2-1
Thu 14, Apr-22:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs UE Castelldefels

0-0

2-0
Thu 14, Apr-22:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs CE Manresa

0-0

0-1
Thu 14, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs CD Colonia Moscardo

0-0

2-0
Thu 14, Apr-13:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Fuenlabrada Promesas Madrid 2021 vs Rayo Vallecano B

1-1

1-1
Thu 14, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs Paracuellos Antamira

0-1

0-2
Thu 14, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Getafe B vs RCD Carabanchel

1-0

3-0
Thu 14, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs RSD Alcala Henares

0-0

0-0
Thu 14, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs AD Villaviciosa De Odon

3-1

3-3
Thu 14, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Galapagar vs Atletico de Madrid B

1-2

1-5
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Ursaria vs CF Pozuelo Alarcon

0-0

3-0
Thu 14, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Ciudad Rodrigo vs Ribert

1-1

2-3
Thu 14, Apr-13:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs Atletico Palencia

0-0

0-0
Thu 14, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs Atletico Bembibre

1-0

2-0
Thu 14, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs UD Torre del Mar

1-3

1-6
Thu 14, Apr-13:00 - SVK U19 A League
Slovan Bratislava(U19) vs MSK Zilina(U19)

0-0

0-0
Thu 14, Apr-21:00 - Swden Women Division 2
Mallbackens IF Women's vs IFK Norrkoping DFK Women's

1-0

1-1
Thu 14, Apr-17:00 - Swden Women Division 2
Sundsvalls DFF Women's vs Ravasen IK Karlskoga Women's

0-0

1-1
Thu 14, Apr-19:59 - Sweden Div 1 Norra
Gefle IF vs Taby

1-2

1-2
Thu 14, Apr-21:30 - Sweden Div 1 Sodra
Angelholms FF vs Qviding FIF

1-0

2-1
Thu 14, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Kumla vs Nordvarmland FF

0-0

0-0
Thu 14, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Skiljebo SK vs IFK Stocksund

0-0

1-1
Thu 14, Apr-21:30 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kvarnsvedens IK vs IFK Osterakers FK

0-0

0-1
Thu 14, Apr-19:00 - Sweden Div 2 Norrland
Sandviks IK vs Kiruna Ff

0-3

1-3
Thu 14, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Norrland
Bodens BK vs Gottne IF

1-2

3-2
Thu 14, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Lulea vs Skelleftea FF

1-0

1-0
Thu 14, Apr-21:45 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Ostersund vs Sund IF

1-0

3-0
Thu 14, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
FBK Balkan vs Hassleholms IF

1-1

3-3
Thu 14, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Enskede IK vs Syrianska FC

1-1

1-2
Thu 14, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Karlbergs BK vs United Nordic

2-1

2-1
Thu 14, Apr-21:30 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
IK Sleipner vs Varmbols FC

0-2

3-2
Thu 14, Apr-21:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Ullared vs Eskilsminne IF

0-1

0-3
Thu 14, Apr-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
La Sarraz-Eclepens vs La Chaux-de-Fonds

1-0

5-1
Thu 14, Apr-22:15 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Meyrin vs Bulle

1-1

1-1
Thu 14, Apr-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Solothurn vs Koniz

2-1

2-3
Thu 14, Apr-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Bassecourt vs Wohlen

1-0

1-2
Thu 14, Apr-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Tuggen vs Gossau

1-1

3-1
Thu 14, Apr-17:00 - Syrian League
Harjilah vs Al Shorta Damascus

0-2

0-3
Thu 14, Apr-16:30 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs J.S. Kairouanaise

4-4

4-4
Thu 14, Apr-16:30 - Tunisia Division 2
EO Sidi Bouzid vs Kalaa Sport

1-0

3-0
Thu 14, Apr-16:30 - Tunisia Division 2
CS Korba vs Stade Tunisien

0-1

0-1
Thu 14, Apr-16:30 - Tunisia Division 2
Menzel Nour vs EM Mahdia

0-0

1-2
Thu 14, Apr-20:45 - UEFA Europa League
Atalanta vs RB Leipzig

0-1

0-2
Thu 14, Apr-23:00 - UEFA Europa League
Lyonnais vs West Ham United

0-2

0-3
Thu 14, Apr-23:00 - UEFA Europa League
Glasgow Rangers vs SC Braga

2-0

2-1
Thu 14, Apr-23:00 - UEFA Europa League
Barcelona vs Eintracht Frankfurt

0-2

2-3
Thu 14, Apr-06:00 - USL Championship
Oakland Roots vs San Diego Loyal SC

0-0

2-2
Thu 14, Apr-17:15 - Uzbekistan Cup
Olympic FK Tashkent vs Turon Yaypan

3-0

5-1
Thu 14, Apr-15:30 - Uzbekistan Cup
FK Andijan vs Sogdiana Jizzakh

1-0

1-1
Thu 14, Apr-16:00 - Uzbekistan Cup
Buxoro FK vs Metallurg Bekabad

1-1

1-1
Thu 14, Apr-16:00 - Uzbekistan Cup
Aral Samali vs Yangiyer

0-1

0-3
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.