AD:

Football Results for Fri 1, Apr 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Fri 1, Apr 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Fri 1, Apr-21:00 - Algeria Division 1
JS Kabylie vs USM Alger

0-1

1-1
Fri 1, Apr-18:00 - Algeria Division 1
CS Constantine vs Paradou AC

0-0

1-0
Fri 1, Apr-18:00 - Algeria Division 1
ASO Chlef vs US Biskra

1-0

2-0
Fri 1, Apr-18:30 - Algeria Division 1
MC Alger vs OM Medea

0-0

0-0
Fri 1, Apr-18:30 - Algeria Division 1
NC Magra vs NA Hussein Dey

1-0

1-0
Fri 1, Apr-16:00 - Argentina Reserves League
Defensa Y Justicia Reserve vs River Plate(R)

1-0

2-0
Fri 1, Apr-16:00 - Argentina Reserves League
Patronato Reserve vs Union Santa Fe(R)

0-1

1-1
Fri 1, Apr-18:00 - Argentina Reserves League
Tigre Reserve vs Rosario Central Reserve

1-1

1-3
Fri 1, Apr-18:00 - Argentina Reserves League
Gimnasia LP Reserve vs Talleres Cordoba Reserve

2-1

2-1
Fri 1, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
CA Fenix Pilar vs Deportivo Merlo

1-0

3-0
Fri 1, Apr-23:30 - Argentine Primera Division
Gimnasia La Plata vs Talleres Cordoba

0-1

2-1
Fri 1, Apr-04:30 - Argentine Primera Division
Colon vs Aldosivi

1-1

1-3
Fri 1, Apr-12:15 - Australia New South Wales Premier League
APIA Leichhardt Tigers vs Wollongong Wolves

0-0

2-0
Fri 1, Apr-14:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Logan Lightning vs Gold Coast United

0-0

1-0
Fri 1, Apr-12:30 - Australia Queensland State League U23
Logan Lightning(U23) vs Gold Coast United(U23)

1-0

2-2
Fri 1, Apr-14:15 - Australia Queensland State Leagues 2
Albany Creek vs Virginia United

1-0

5-2
Fri 1, Apr-12:45 - Australia Tasmania Premier League
Launceston City vs Riverside Olympic

3-0

4-0
Fri 1, Apr-13:30 - Australia Victorian Division 1
Moreland Zebras vs FC Bulleen Lions

1-0

2-0
Fri 1, Apr-12:30 - Australia Victorian Premier League
Melbourne Knights vs Hume City

0-0

3-0
Fri 1, Apr-12:30 - Australia Victorian Premier League
Dandenong City SC vs Oakleigh Cannons

0-3

0-4
Fri 1, Apr-13:30 - Australia Victorian Premier League
Bentleigh Greens vs Green Gully

0-0

3-0
Fri 1, Apr-11:15 - Australia Victorian Premier League U21
Bentleigh Greens(U21) vs Green Gully Cavaliers U21

1-0

2-0
Fri 1, Apr-11:30 - Australia Victorian U21 Premier League 2
Moreland Zebras U21 vs FC Bulleen Lions(U21)

0-2

0-2
Fri 1, Apr-12:30 - Australia Victorian Women's Premier League
Box Hill United Women's vs Calder United SC Women's

0-0

0-0
Fri 1, Apr-22:25 - Austria Erste Division
Grazer AK vs FC Blau Weiss Linz

0-0

1-0
Fri 1, Apr-20:30 - Austria Erste Division
FC Wacker Innsbruck vs Floridsdorfer AC

1-0

1-1
Fri 1, Apr-20:30 - Austria Erste Division
SKU Amstetten vs SC Austria Lustenau

0-1

0-2
Fri 1, Apr-20:30 - Austria Erste Division
FC Juniors OO vs SV Horn

0-1

2-2
Fri 1, Apr-20:30 - Austria Erste Division
SK Vorwarts Steyr vs Austria Wien Amateure

0-0

1-0
Fri 1, Apr-20:30 - Austria Erste Division
SV Lafnitz vs Kapfenberg Superfund

2-2

3-2
Fri 1, Apr-21:30 - Austria Landesliga
FC Deutschkreutz vs SV Oberwart Rotenturm

1-0

3-2
Fri 1, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga East
SC Neusiedl 1919 vs Trenkwalder Admira Amateure

0-0

1-0
Fri 1, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga East
Wiener Sportklub vs ASK-BSC Bruck/Leitha

0-1

2-2
Fri 1, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga East
ASV Drassburg vs SC Mannsdorf

0-0

0-0
Fri 1, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga East
FCM Traiskirchen vs SC Wiener Neustadt

2-0

3-0
Fri 1, Apr-20:30 - Austrian Regionalliga Mitte
Union Gurten vs Vocklamarkt

2-1

2-1
Fri 1, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SC Gleisdorf vs Wolfsberger AC Amateure

3-2

3-3
Fri 1, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SC Kalsdorf vs SC Weiz

0-1

2-1
Fri 1, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
FC Wels vs USV St. Anna

0-0

1-0
Fri 1, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Junge Wikinger Ried vs WSC Hertha Wels

0-0

1-1
Fri 1, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
Salzburger AK 1914 vs SV Grodig

0-1

1-1
Fri 1, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
Worgl vs SV Telfs

2-1

3-2
Fri 1, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SC Schwaz vs Kitzbuhel

0-1

0-2
Fri 1, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SV Fugen vs SC Imst

0-0

2-0
Fri 1, Apr-16:15 - Bangladesh Championship League
BFF Elite Football Academy vs Fortis Limited

0-0

0-2
Fri 1, Apr-14:00 - Bangladesh Championship League
Karowan Bazar Progoti Songho vs Nofel Sporting Club

0-0

0-0
Fri 1, Apr-16:30 - Belarus Women's Premier League
Dinamo Brest Women's vs Dinamo-BGUFK Minsk Women's

0-9

0-14
Fri 1, Apr-18:30 - Belarus Women's Premier League
ABFF Women's(U19) vs Smorgon Women's

2-0

5-0
Fri 1, Apr-14:30 - Belarus Women's Premier League
FC Minsk Women's vs FC Gomel Women's

4-0

7-0
Fri 1, Apr-22:45 - Belgian Jupiler League
Beerschot Wilrijk vs Club Brugge

0-1

1-3
Fri 1, Apr-22:00 - Belgium - 2e Klasse
Lierse Kempenzonen vs Red Star Waasland-Beveren

0-0

2-0
Fri 1, Apr-22:30 - Belgium Women's Premier League
KAA Gent Ladies Women's vs White Star Woluwe Women's

4-0

9-0
Fri 1, Apr-22:00 - Belgium Women's Premier League
Anderlecht Women's vs Club Brugge Women's

1-0

4-2
Fri 1, Apr-19:59 - Bosnia Premijer Liga
FK Velez Mostar vs NK Siroki Brijeg

0-0

1-0
Fri 1, Apr-04:35 - Brasil Copa do Nordeste
Sport Club Recife (PE) vs Fortaleza CE

0-0

1-1
Fri 1, Apr-18:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Resende RJ U20 vs Volta Redonda(U20)

0-1

1-1
Fri 1, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Fluminense RJ U20 vs Boavista SC (U20)

2-0

3-0
Fri 1, Apr-03:15 - Brazil Campeonato Paraibano
Sao Paulo Crystal vs Botafogo PB

0-1

0-3
Fri 1, Apr-03:00 - Brazil Campeonato Paulista
Botafogo SP vs Ituano (SP)

0-1

0-3
Fri 1, Apr-02:00 - Brazil Capixaba
Vilavelhense (ES) vs Serra ES

1-0

1-3
Fri 1, Apr-01:10 - Brazil Piauiense Division 1
Altos/PI vs Fluminense/PI

0-0

0-0
Fri 1, Apr-03:30 - Brazil Sergipano
Confianca (SE) vs Falcon FC SE

1-1

1-1
Fri 1, Apr-20:30 - Bulgaria B PFG
PFK Montana vs Minyor Pernik

1-0

2-1
Fri 1, Apr-17:00 - CAF Champions League
Etoile du Sahel vs Jwaneng Galaxy

1-0

3-2
Fri 1, Apr-19:59 - CAF Champions League
Zamalek vs Sagrada Esperanca

0-0

0-0
Fri 1, Apr-19:59 - CAF Champions League
Horoya AC vs AmaZulu

1-0

1-1
Fri 1, Apr-02:00 - Chile Primera Division
Colo Colo vs Union La Calera

2-0

4-0
Fri 1, Apr-10:30 - Club Friendly
Gia Dinh vs Dong Thap

0-3

3-3
Fri 1, Apr-03:00 - Colombia Copa Cup
Deportiva Once Caldas vs Deportes Quindio

0-0

0-0
Fri 1, Apr-05:00 - Colombia Copa Cup
Deportivo Pasto vs Independiente Santa Fe

0-0

0-1
Fri 1, Apr-00:30 - Colombia Women's League
Cortulua Women's vs Fortaleza CEIF Women's

0-0

1-0
Fri 1, Apr-01:00 - Colombia Women's League
Atletico Junior Barranquilla Women's vs Atletico Bucaramanga Women's

3-0

4-0
Fri 1, Apr-01:00 - Costa Rica Division 2
AD Carmelita vs Marineros De Puntarenas

1-0

2-1
Fri 1, Apr-04:00 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs Perez Zeledon

0-0

3-2
Fri 1, Apr-05:00 - Costa Rica Primera Division
Sporting San Jose vs AD San Carlos

2-0

4-0
Fri 1, Apr-06:30 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Jicaral Sercoba

0-0

0-0
Fri 1, Apr-16:00 - Croatia - 2. Division
NK Dubrava Tim Kabel vs HNK Cibalia

1-2

3-2
Fri 1, Apr-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Radnik Sesvete vs Kustosija

0-1

0-2
Fri 1, Apr-16:30 - Croatia U19
NK Orijent U19 vs Istra 1961 (U19)

1-0

1-0
Fri 1, Apr-17:30 - Croatia U19
HNK Sibenik(U19) vs Varteks Varazdin U19

2-1

3-2
Fri 1, Apr-19:59 - Cyprus 2 Division
Omonia 29is Maiou vs Enosis Neon Paralimni FC

1-0

1-1
Fri 1, Apr-19:59 - Czech Republic 2. Liga
Brno vs FK Pribram

1-0

1-0
Fri 1, Apr-19:59 - Czech Republic 2. Liga
Opava vs Vysocina Jihlava

0-0

1-0
Fri 1, Apr-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
1. SC Znojmo vs Zlin B

0-1

2-1
Fri 1, Apr-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Viktoria Otrokovice vs Hanacka Slavia Kromeriz

1-0

2-1
Fri 1, Apr-21:00 - Danish SAS Ligaen
Viborg vs Sonderjyske

2-0

2-1
Fri 1, Apr-19:45 - Denmark Danmarksserien
Herstedoster vs Avarta

0-1

0-1
Fri 1, Apr-20:30 - Denmark - 1. Division
Fredericia vs Hvidovre IF

1-0

2-1
Fri 1, Apr-21:00 - Denmark - 1. Division
Fremad Amager vs Jammerbugt

1-0

4-1
Fri 1, Apr-21:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Hellerup IK vs AB Gladsaxe

0-0

0-0
Fri 1, Apr-19:59 - Denmark Woman's League
Thisted FC Women's vs Fortuna Hjorring Women's

0-3

0-4
Fri 1, Apr-21:00 - Denmark Youth U17
Midtjylland(U17) vs Silkeborg IF(U17)


4-0
Fri 1, Apr-19:00 - Denmark Youth U17
Odense BK (U17) vs Brondby(U17)


3-2
Fri 1, Apr-19:59 - Denmark Youth U17
Randers FC(U17) vs Aarhus AGF(U17)


2-0
Fri 1, Apr-16:00 - Denmark Youth U19
Odense BK U19 vs Brondby(U19)

1-1

2-1
Fri 1, Apr-18:30 - Denmark Youth U19
Sonderjyske(U19) vs FC Kobenhavn(U19)

0-2

0-4
Fri 1, Apr-19:00 - Denmark Youth U19
Midtjylland(U19) vs Silkeborg IF(U19)


1-1
Fri 1, Apr-00:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Santo Domingo vs Manta FC

1-0

2-0
Fri 1, Apr-01:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Olmedo Riobamba vs America de Quito

0-0

1-1
Fri 1, Apr-04:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Independiente Juniors vs Chacaritas FC

1-0

1-0
Fri 1, Apr-04:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Libertad FC vs Imbabura SC

0-1

3-5
Fri 1, Apr-22:00 - England FA Women Super League
Birmingham Women's vs Everton FC Women's

0-0

0-0
Fri 1, Apr-22:45 - England The Championship
Hull City vs Huddersfield Town

0-0

0-1
Fri 1, Apr-22:00 - England U23 Premier League
Reading(U23) vs West Bromwich U23

1-1

1-1
Fri 1, Apr-22:00 - England U23 Premier League
Aston Villa U23 vs Stoke City U23

1-2

1-4
Fri 1, Apr-22:00 - England U23 Premier League
Fulham U23 vs Birmingham U23

2-0

3-0
Fri 1, Apr-22:00 - England U23 Premier League
Middlesbrough U23 vs Newcastle U23

2-0

4-2
Fri 1, Apr-22:00 - England U23 Premier League
Norwich City U23 vs Sunderland(U23)

0-1

1-1
Fri 1, Apr-22:00 - England U23 Premier League
Nottingham Forest U23 vs Wolves U23

1-0

1-0
Fri 1, Apr-16:00 - England U23 Premier League 2
Millwall(U23) vs Peterborough United(U23)

0-0

1-0
Fri 1, Apr-19:59 - Estonia Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev vs Paide Linnameeskond

0-0

0-3
Fri 1, Apr-21:00 - French National League
US Boulogne vs FC Sete 34

1-0

1-0
Fri 1, Apr-21:00 - French National League
US Orleans vs Le Mans

2-1

2-1
Fri 1, Apr-21:00 - French National League
Bastia Borgo vs Stade Briochin

0-0

2-1
Fri 1, Apr-21:00 - French National League
FC Villefranche Beaujolais vs SO Cholet

0-2

3-2
Fri 1, Apr-21:00 - French National League
US Concarneau vs Bourg-en-Bresse Peronnas 01

1-1

1-1
Fri 1, Apr-21:00 - French National League
FC Annecy vs Avranches

3-0

4-1
Fri 1, Apr-21:00 - French National League
Red Star FC vs US Creteil-Lusitanos

0-0

1-1
Fri 1, Apr-21:00 - French National League
FC Chambly vs LB Chateauroux

0-0

0-2
Fri 1, Apr-22:30 - Futsal Italian Serie A
Sandro Abate Avellino Futsal vs Real San Giuseppe Futsal

0-0

1-5
Fri 1, Apr-22:30 - Futsal Italian Serie A
Polistena Futsal vs Matera Futsal

1-2

3-3
Fri 1, Apr-22:00 - Futsal Italian Serie A
Lido Di Ostiav Meta Futsal vs Napoli Futsal

0-2

2-3
Fri 1, Apr-15:00 - Georgia Pirveli Liga
WIT Georgia Tbilisi vs FC Merani Martvili

1-1

1-2
Fri 1, Apr-15:00 - Georgia Pirveli Liga
Samtredia vs Zugdidi

1-0

3-1
Fri 1, Apr-15:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Merani Tbilisi vs FC Metalurgi Rustavi

0-1

3-2
Fri 1, Apr-15:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Shukura Kobuleti vs Spaeri FC

2-1

3-1
Fri 1, Apr-15:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Shevardeni vs Gareji Sagarejo

0-0

0-3
Fri 1, Apr-21:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs SV Wehen Wiesbaden

0-2

0-4
Fri 1, Apr-22:30 - German Bundesliga
1. FC Union Berlin vs 1. FC Koln

0-0

1-0
Fri 1, Apr-20:30 - German Bundesliga 2
Dynamo Dresden vs Schalke 04

0-1

1-2
Fri 1, Apr-20:30 - German Bundesliga 2
FC Ingolstadt 04 vs FC Erzgebirge Aue

2-0

3-2
Fri 1, Apr-21:15 - German Frauen Bundesliga
Carl Zeiss Jena Women's vs Eintracht Frankfurt Women's

0-3

0-4
Fri 1, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Hertha BSC Berlin Am vs VfB Auerbach

1-0

3-0
Fri 1, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Babelsberg 03 vs FSV Union Furstenwalde

1-1

1-2
Fri 1, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Tasmania Berlin vs Berliner AK 07

1-2

1-3
Fri 1, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Lubeck vs VfB Oldenburg

1-0

1-2
Fri 1, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Sued
FK Pirmasens vs SSV Ulm 1846

0-0

0-1
Fri 1, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga West
VFB Homberg vs FC Schalke 04 II

0-1

0-3
Fri 1, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs Koln Am.

0-0

2-0
Fri 1, Apr-21:00 - Germany OberLiga
Nottingen vs CfR Pforzheim

2-0

2-5
Fri 1, Apr-19:59 - Germany OberLiga
Hansa Rostock Am. vs Greifswalder SV 04

1-2

1-2
Fri 1, Apr-19:59 - Germany OberLiga
Flekkeroy IL vs Mandalskameratene

1-1

4-1
Fri 1, Apr-21:30 - Germany OberLiga
SC Victoria Hamburg vs Paloma

0-1

0-1
Fri 1, Apr-21:30 - Germany OberLiga
Hertha Zehlendorf vs Stern 1900 Berlin

0-0

1-0
Fri 1, Apr-21:30 - Germany OberLiga
HSV Barmbek Uhlenhorst vs FC Suderelbe

0-3

3-5
Fri 1, Apr-21:30 - Germany OberLiga
Concordia Schonkirchen vs HEBC Hamburg

1-1

2-1
Fri 1, Apr-21:30 - Germany OberLiga
Mecklenburg Schwerin vs MSV Pampow

0-0

1-0
Fri 1, Apr-21:30 - Germany OberLiga
Hamm United vs TUS Osdorf

1-2

1-4
Fri 1, Apr-22:00 - Germany OberLiga
Siegburger SV 04 vs Borussia Freialdenhoven

2-1

4-2
Fri 1, Apr-22:00 - Germany OberLiga
Hamburger SV III vs VfL Lohbrugge

1-2

6-3
Fri 1, Apr-21:30 - Holland Eredivisie Women's
ADO Den Haag Women's vs FC Zwolle Women's

0-0

2-0
Fri 1, Apr-21:30 - Holland Eredivisie Women's
VV Alkmaar Women's vs Feyenoord Rotterdam Women's

1-0

1-3
Fri 1, Apr-21:30 - Holland Eredivisie Women's
PSV Eindhoven Women's vs SC Heerenveen Women's

0-0

1-0
Fri 1, Apr-21:30 - Holland Eredivisie Women's
SBV Excelsior Women's vs FC Twente Enschede Women's

0-4

0-5
Fri 1, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
Roda JC Kerkrade vs FC Utrecht Am.

1-0

2-1
Fri 1, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
De Graafschap vs Emmen

1-1

1-1
Fri 1, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
NAC Breda vs Jong Ajax Amsterdam

0-0

0-0
Fri 1, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
Volendam vs FC Oss

0-1

1-2
Fri 1, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
SC Telstar vs FC Den Bosch

0-1

1-2
Fri 1, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
FC Dordrecht 90 vs FC Eindhoven

0-1

0-1
Fri 1, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
VVV-Venlo vs ADO Den Haag

0-1

0-5
Fri 1, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
Helmond Sport vs MVV Maastricht

1-0

1-2
Fri 1, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
Almere City FC vs SBV Excelsior

0-0

3-0
Fri 1, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
AZ Alkmaar 2 vs Jong PSV Eindhoven

1-0

2-0
Fri 1, Apr-22:00 - Hungary NB1
Mezokovesd-Zsory vs Gyirmot SE

1-0

1-0
Fri 1, Apr-17:00 - Hungary U19 League
VAC Varosi LSE(U19) vs Nyiregyhaza Spartacus(U19)

1-1

3-1
Fri 1, Apr-23:15 - Iceland Women's League Cup
Stjarnan Women's vs Breidablik Women's

1-2

1-2
Fri 1, Apr-23:15 - Iceland League Cup II
IR Reykjavik vs Throttur Reykjavik

2-0

3-0
Fri 1, Apr-15:35 - India League Division 1
Aizawl FC vs Gokulam Kerala

0-0

1-2
Fri 1, Apr-18:35 - India League Division 1
Neroca FC vs Churchill Brothers

0-2

2-4
Fri 1, Apr-13:30 - India League Division 1
Sreenidi Deccan vs Kenkre

1-1

2-1
Fri 1, Apr-16:30 - Iran League
Nassaji Mazandaran vs Foolad FC

0-1

0-2
Fri 1, Apr-17:30 - Iran League
Sanat Naft vs Sepahan

0-3

2-4
Fri 1, Apr-22:45 - Ireland Division 1
Waterford United vs Longford Town

0-1

1-1
Fri 1, Apr-22:45 - Ireland Division 1
Athlone vs Bray Wanderers

0-1

1-1
Fri 1, Apr-22:45 - Ireland Division 1
Galway United vs Cobh Ramblers

0-0

1-0
Fri 1, Apr-22:45 - Ireland Division 1
Wexford Youths vs Cork City F.C.

0-1

0-1
Fri 1, Apr-22:45 - Ireland Premier League
Bohemians vs Derry City

1-0

1-2
Fri 1, Apr-22:45 - Ireland Premier League
St. Patrick's vs Drogheda United

0-1

1-1
Fri 1, Apr-22:45 - Ireland Premier League
Sligo Rovers vs Shelbourne

0-1

0-1
Fri 1, Apr-22:45 - Ireland Premier League
Dundalk vs UC Dublin(UCD)

1-0

2-0
Fri 1, Apr-23:00 - Ireland Premier League
Finn Harps vs Shamrock Rovers

0-1

0-3
Fri 1, Apr-17:00 - Israel Leumit League
Hapoel Acre FC vs Hapoel Afula

0-0

0-0
Fri 1, Apr-17:00 - Israel Leumit League
Maccabi Ahi Nazareth vs Beitar Tel Aviv Bat Yam

1-0

3-0
Fri 1, Apr-17:00 - Israel Leumit League
Hapoel Umm Al Fahm vs Sektzia Nes Tziona

1-2

1-2
Fri 1, Apr-17:00 - Israel Leumit League
Hapoel Rishon Lezion vs Ironi Ramat Hasharon

1-2

2-2
Fri 1, Apr-17:00 - Israel Leumit League
Agudat Sport Ashdod vs Bnei Yehuda Tel Aviv

0-0

3-1
Fri 1, Apr-16:00 - Israel Liga Bet
SC Ramla vs Beitar Ironi Kiryat Gat

0-1

0-2
Fri 1, Apr-12:00 - Israel Liga Bet
Beitar Ramat Gan vs Roei Heshbon Tel Aviv

1-0

1-0
Fri 1, Apr-13:15 - Israel Liga Bet
Hapoel Beit Shean vs Hapoel Daliyat Karmel

0-0

4-2
Fri 1, Apr-15:30 - Israel State League
Maccabi Tamra vs Ironi Tiberias

0-1

1-1
Fri 1, Apr-15:30 - Israel State League
Tzeirey Taibe vs Hapoel Herzliya

0-0

1-0
Fri 1, Apr-16:00 - Israel State League
Ironi Nesher vs Hapoel Migdal HaEmek

1-0

1-1
Fri 1, Apr-16:00 - Israel State League
Hapoel Ironi Baka El Garbiya vs Hapoel Kaukab

1-0

3-1
Fri 1, Apr-16:00 - Israel State League
Haifa Robi Shapira vs Hapoel Kafr Kanna

0-0

1-3
Fri 1, Apr-16:00 - Israel State League
Tzeirei Kafr Kanna vs Hapoel Bueine

2-0

2-3
Fri 1, Apr-16:00 - Israel State League
Hapoel Bnei Arara Ara vs Moadon Sport Tira

0-1

1-3
Fri 1, Apr-16:00 - Israel State League
Hapoel Bnei Fureidis vs Hapoel Bnei Zalafa

0-1

1-3
Fri 1, Apr-16:15 - Israel State League
Shimshon Tel Aviv vs Maccabi Ashdod

0-1

1-2
Fri 1, Apr-13:00 - Israel State League
Hapoel Bikat Hayarden vs Hapoel Bnei Lod

3-0

5-0
Fri 1, Apr-14:30 - Israel State League
Hapoel Marmorek Irony Rehovot vs Bnei Eilat

1-0

3-0
Fri 1, Apr-14:45 - Israel State League
Maccabi Herzliya vs Maccabi Yavne

0-0

0-0
Fri 1, Apr-14:45 - Israel State League
FC Dimona vs Holon Yermiyahu

0-1

0-3
Fri 1, Apr-14:45 - Israel State League
Hapoel Kfar Shalem vs Hapoel Ashkelon

2-0

7-1
Fri 1, Apr-14:45 - Israel State League
Maccabi Kabilio Jaffa vs Agudat Sport Nordia Jerusalem

0-1

0-2
Fri 1, Apr-14:45 - Israel State League
Hapoel Azor vs Ironi Kuseife

0-0

0-0
Fri 1, Apr-14:45 - Israel State League
Shimshon Kfar Qasem vs Maccabi Sha'arayim

3-0

5-0
Fri 1, Apr-14:00 - Japanese J-League Division 1
Avispa Fukuoka vs Sagan Tosu

0-0

0-0
Fri 1, Apr-16:00 - Kosovo Super League
Dukagjini vs Malisheva

0-0

0-0
Fri 1, Apr-18:15 - Kuwait Emir Cup
Khaitan vs Yarmouk

2-0

2-2
Fri 1, Apr-18:00 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs Super Nova

2-0

2-0
Fri 1, Apr-19:00 - Latvia - 1. Division
FK Spartaks Jurmala vs FK Liepaja

0-1

0-2
Fri 1, Apr-16:30 - Lebanese League
Tadamon Sour vs Shabab El Bourj

1-0

2-0
Fri 1, Apr-16:30 - Lebanese League
Tripoli SC vs Al Hikma Beirut

1-1

1-2
Fri 1, Apr-16:30 - Lebanese League
Sporting Beirut vs Al Akhaa Al Ahli

0-1

0-1
Fri 1, Apr-20:30 - Lithuania - 1. Division
FK Riteriai vs FK Jonava

2-0

5-0
Fri 1, Apr-18:30 - Lithuania - 2. Division
Ekranas vs DFK Dainava Alytus

1-0

2-0
Fri 1, Apr-18:30 - Lithuania - 2. Division
Nevezis vs Vilnius BFA

0-0

0-2
Fri 1, Apr-19:59 - Lithuania - 2. Division
Babrungas vs Banga Gargzdai B

1-0

3-0
Fri 1, Apr-17:00 - Macao Division 1
Benfica de Macau vs Sporting Macau

1-0

2-0
Fri 1, Apr-15:00 - Macao Division 1
CF Benfica Macau vs CD Monte Carlo

0-2

0-8
Fri 1, Apr-22:15 - Malta First Division League
Swieqi United vs Marsa F.C.

1-1

2-1
Fri 1, Apr-22:30 - Malta First Division League
Zejtun Corinthians vs St. George's

1-0

2-0
Fri 1, Apr-19:00 - Malta First Division League
San Gwann FC vs Pembroke Athleta

2-0

2-2
Fri 1, Apr-04:00 - Mexico Primera Divison A
Tepatitlan De Morelos vs Atletico Morelia

0-0

2-1
Fri 1, Apr-02:00 - Mexico Women's Primera Division
Necaxa Women vs Atletico San Luis Women's

0-1

1-2
Fri 1, Apr-07:00 - Mexico Women's Primera Division
Santos Laguna Women's vs Puebla Women's

0-0

0-0
Fri 1, Apr-07:00 - Mexico Women's Primera Division
Club Leon Women's vs Cruz Azul Women's

1-1

2-3
Fri 1, Apr-19:00 - Mexico Youth U20
San Luis U20 vs Mazatlan(U20)

0-1

1-2
Fri 1, Apr-19:30 - Morocco Division 2
Moghreb Tetouan vs Raja Beni Mellal

1-1

2-1
Fri 1, Apr-19:30 - Morocco Division 2
Kawkab Marrakech vs USM Oujda

2-2

3-2
Fri 1, Apr-19:30 - Morocco Division 2
Stade Marocain du Rabat vs Wydad Fes

1-0

3-1
Fri 1, Apr-19:30 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs Renaissance Zemamra

0-0

1-0
Fri 1, Apr-04:00 - Nicaragua Cup
UNAN Managua vs Export Sebaco

1-1

1-2
Fri 1, Apr-22:45 - Northern Ireland Cup
Cliftonville vs Crusaders FC

1-2

1-2
Fri 1, Apr-18:00 - Norwegian Junior U19
Valerenga(U19) vs Bodo Glimt U19

3-0

5-2
Fri 1, Apr-22:15 - Peru Primera Division
Sporting Cristal vs Universidad San Martin de Porres

1-1

4-1
Fri 1, Apr-19:59 - Poland - 4. Liga
Olimpia Grudziadz vs Sokol Kleczew

0-0

0-0
Fri 1, Apr-22:30 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Lech Poznan

0-0

0-1
Fri 1, Apr-19:59 - Poland - Ekstraklasa
Stal Mielec vs Cracovia Krakow

0-2

1-2
Fri 1, Apr-22:30 - Poland - I liga
Podbeskidzie vs LKS Lodz

0-0

1-1
Fri 1, Apr-19:59 - Poland - I liga
Sandecja Nowy Sacz vs Korona Kielce

0-0

2-2
Fri 1, Apr-21:00 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs FC Penafiel

0-0

0-1
Fri 1, Apr-23:15 - Portugal Primera Liga
SC Braga vs SL Benfica

1-0

3-2
Fri 1, Apr-22:30 - Primeira Liga 3
Alverca vs Vitoria Guimaraes B

2-0

2-0
Fri 1, Apr-14:30 - Republic of Azerbaijan Division 1
Turan Tovuz vs Qarabag B

1-1

2-2
Fri 1, Apr-14:30 - Republic of Azerbaijan Division 1
FK MOIK Baku vs Sabah FK Baku B

0-0

0-0
Fri 1, Apr-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Neftchi Baku B vs FK Kapaz Ganca

0-0

2-0
Fri 1, Apr-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Kesla FK B vs Standard Sumqayit B

1-0

2-0
Fri 1, Apr-18:30 - Romania - Divizia A
FC U Craiova 1948 vs CS Mioveni

0-0

1-1
Fri 1, Apr-21:30 - Romania - Divizia A
Chindia Targoviste vs Dinamo Bucuresti

0-0

0-2
Fri 1, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Farul Constanta B vs Gloria Albesti

3-0

4-0
Fri 1, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Dinamo Bucuresti B vs Real Bradu

2-2

3-4
Fri 1, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Cluj II vs CSM Satu Mare

1-1

1-2
Fri 1, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Steaua Bucuresti II vs Arges Pitesti B

1-0

3-1
Fri 1, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Odorheiu Secuiesc vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe B

1-1

3-1
Fri 1, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
CSM Flacara Moreni vs Academica Clinceni II

2-0

3-1
Fri 1, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Inainte Modelu vs Agricola Borcea


1-2
Fri 1, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Cetate Deva vs Vointa Lupac

0-0

2-0
Fri 1, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
CSM Slatina vs Vedita Colonesti

0-1

2-1
Fri 1, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Ghiroda SI Giarmata VII vs Soimii Lipova

0-1

1-2
Fri 1, Apr-16:00 - Russia Div 2 Group 2
Dinamo St. Petersburg vs FK Yenisey-2 Krasnoyarsk

1-0

1-0
Fri 1, Apr-09:00 - Russia Div 2 Group 3
SKA-Khabarovsk-2 vs FK Zvezda Ryazan

1-0

2-2
Fri 1, Apr-19:59 - Russia Premier League
Rubin Kazan vs FK Khimki

0-0

2-3
Fri 1, Apr-16:00 - Russia Youth Championship League
FK Krasnodar Youth vs Akademiya Konoplev Youth

2-1

3-1
Fri 1, Apr-17:00 - Russia Youth Championship League
PFC Sochi Youth vs CSKA Moscow Youth

1-1

1-3
Fri 1, Apr-17:30 - Russia Youth Championship League
FK Rostov Youth vs Spartak Moscow Youth

0-1

0-1
Fri 1, Apr-13:00 - Russia Youth Championship League
Akhmat Grozny Youth vs FK Ural Youth

0-2

0-4
Fri 1, Apr-14:00 - Russia Youth Championship League
Lokomotiv Moscow Youth vs Krylya Sovetov Samara Youth

0-1

4-1
Fri 1, Apr-14:00 - Russia Youth Championship League
Arsenal Tula Youth vs FK Nizhny Novgorod Youth

0-1

1-2
Fri 1, Apr-14:00 - Russia Youth Championship League
FK Khimki Youth vs Ufa Youth

0-0

0-1
Fri 1, Apr-14:00 - Russia Youth Championship League
Chertanovo Moscow Youth vs Rubin Kazan Youth

1-0

1-2
Fri 1, Apr-14:00 - Russia Youth Championship League
UOR No.5 Saturn Yegoryevsk Youth vs Strogino Moscow Youth

2-2

3-4
Fri 1, Apr-15:00 - Russia Youth Championship League
Zenit St.Petersburg Youth vs Dinamo Moscow Youth

0-0

1-0
Fri 1, Apr-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fath Youths vs Al-Jeel Youths

2-0

3-0
Fri 1, Apr-16:55 - Saudi Arabia Youth League
Al Nasr Riyadh Youths vs Al-Taawon Youths

1-0

2-0
Fri 1, Apr-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Faisaly Harmah Youths vs Al-Qadasiya Youths

1-0

2-0
Fri 1, Apr-17:05 - Saudi Arabia Youth League
Al-Raed Youths vs Al-Shabab Youth

0-0

0-0
Fri 1, Apr-17:10 - Saudi Arabia Youth League
Al-Tai Youth vs Arar Youths


1-2
Fri 1, Apr-17:10 - Saudi Arabia Youth League
Al-Orubah Youths vs Al-Hilal Youths


2-6
Fri 1, Apr-17:20 - Saudi Arabia Youth League
Al Wehda Youth vs Al Ahli Jeddah Youth

1-0

2-1
Fri 1, Apr-17:25 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ittihad Youths vs Al-Ettifaq Youths

0-2

0-2
Fri 1, Apr-17:25 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Al Khaleej Youths


1-1
Fri 1, Apr-22:45 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Kilmarnock

0-0

1-1
Fri 1, Apr-22:45 - Scottish Championship
Ayr United FC vs Hamilton Academical FC

0-1

1-1
Fri 1, Apr-22:45 - Scottish League Two
Edinburgh City vs Kelty Hearts

0-0

1-1
Fri 1, Apr-22:45 - Scottish Lowland Football League
Cumbernauld Colts vs East Stirlingshire

0-0

0-0
Fri 1, Apr-23:00 - Scottish Women's Cup
Partick Thistle Women's vs Hibernian Women's

2-0

4-2
Fri 1, Apr-20:30 - Serbia - 1. Liga
Kolubara vs Mladost Lucani

1-1

2-2
Fri 1, Apr-18:15 - Serbia - 1. Liga
Novi Pazar vs FK Napredak Krusevac

1-0

1-0
Fri 1, Apr-15:45 - Singapore Premier League
Lion City Sailors vs Balestier Khalsa FC

3-0

4-0
Fri 1, Apr-15:45 - Singapore Premier League
Hougang United FC vs Albirex Niigata FC

0-1

1-1
Fri 1, Apr-19:00 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs MFK Ruzomberok

0-0

0-2
Fri 1, Apr-19:00 - Slovakia 2. Liga
FK Zeleziarne Podbrezova vs MSK Puchov

1-0

4-0
Fri 1, Apr-19:59 - Slovakia 2. Liga
FK Kosice vs STK Samorin

0-0

0-0
Fri 1, Apr-20:30 - Slovenia 2. Liga
NK Triglav Kranj vs NS Drava Ptuj

4-0

6-0
Fri 1, Apr-21:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krka vs NK Krsko

1-1

2-1
Fri 1, Apr-17:00 - South Africa First League
Cape Town Spurs vs Pretoria Callies

1-0

1-0
Fri 1, Apr-17:00 - South Africa First League
Tshakhuma Tsha Madzivhandila vs Free State Stars

1-0

2-1
Fri 1, Apr-13:00 - South Australian Super League
North Eastern Metrostars vs Adelaide Comets FC

1-0

1-1
Fri 1, Apr-13:45 - South Australian Super League
Croydon Kings vs West Torrens Birkalla

0-0

0-0
Fri 1, Apr-11:45 - South Australian Women's Premier League
Salisbury Inter Women's vs FFSA NTC Girls Women's

1-1

2-2
Fri 1, Apr-12:45 - South Australian Women's Premier League
Adelaide City FC Women's vs West Torrens Birkalla Women's

2-0

4-1
Fri 1, Apr-13:45 - South Australian Women's Premier League
Modbury Women's vs West Adelaide SC Women's

0-5

0-9
Fri 1, Apr-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
San Sebastian Reyes vs Racing Santander

0-0

0-1
Fri 1, Apr-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Castellon vs Alcoyano

0-0

0-0
Fri 1, Apr-23:00 - Spanish Segunda Division
Girona vs Malaga

0-0

1-0
Fri 1, Apr-22:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs CD Huarte

0-0

0-1
Fri 1, Apr-22:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Gares vs UDC Txantrea

0-0

0-1
Fri 1, Apr-21:00 - Sweden Damallsvenskan
IFK Kalmar Women's vs AIK Solna Women's

2-0

3-1
Fri 1, Apr-21:00 - Sweden Damallsvenskan
Hacken Women's vs Hammarby Women's

2-0

4-1
Fri 1, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Assyriska BK vs Varbergs GIF FK

0-2

0-2
Fri 1, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Landvetter IS vs Tolo IF

0-0

2-3
Fri 1, Apr-22:45 - Switzerland Challenge League
FC Wil vs FC Aarau

3-2

3-4
Fri 1, Apr-21:30 - Switzerland Challenge League
FC Schaffhausen vs Neuchatel Xamax

0-0

2-1
Fri 1, Apr-21:30 - Switzerland Challenge League
Yverdon vs Vaduz

0-3

1-4
Fri 1, Apr-16:00 - Syrian League
Harjilah vs Al Jaish Damascus

1-0

1-0
Fri 1, Apr-15:00 - Thai League 2
Navy FC vs Khonkaen FC

1-0

3-0
Fri 1, Apr-21:00 - Turkey 2 Ligi A
Tuzlaspor Kulubu vs Umraniyespor

1-0

1-1
Fri 1, Apr-17:45 - UAE U19 League
Dabba Al-Fujairah(U19) vs Ittihad Kalba U19

3-0

5-0
Fri 1, Apr-17:45 - UAE U19 League
Al Dhaid(U19) vs Ras Al-Khaimah U19

2-2

4-3
Fri 1, Apr-17:45 - UAE U19 League
Al Madam(U19) vs Khor Fakkan (U19)

1-0

1-0
Fri 1, Apr-17:50 - UAE U19 League
Al-Hamriyah(U19) vs Al Oruba (U19)


2-1
Fri 1, Apr-17:50 - UAE U19 League
Ajman Club(U19) vs Al-Sharjah(U19)

0-0

0-0
Fri 1, Apr-17:50 - UAE U19 League
Shabab Al Ahli Dubai (U19) vs Al-Wasl FC(U19)

1-1

1-2
Fri 1, Apr-15:00 - Uzbekistan Pro League A
Zaamin vs Turon Yaypan

1-2

1-2
Fri 1, Apr-14:00 - Uzbekistan Pro League A
Xorazm Urganch vs Shortan Guzar

2-1

3-2
Fri 1, Apr-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
Qizilqum Zarafshon vs Neftchi Fargona

1-0

3-0
Fri 1, Apr-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
Termez Surkhon vs FC AGMK

0-1

1-2
Fri 1, Apr-18:00 - Uzbekistan Professional Football League
Pakhtakor Tashkent vs Navbahor Namangan

0-0

1-0
Fri 1, Apr-23:00 - Venezuela Primera Division
Metropolitanos FC vs Carabobo FC

0-0

0-0
Fri 1, Apr-01:15 - Venezuela Primera Division
Deportivo Tachira vs Deportivo Lara

0-0

2-0
Fri 1, Apr-03:30 - Venezuela Primera Division
Academia Puerto Cabello vs Caracas FC

0-0

0-0
Fri 1, Apr-13:00 - Vietnam First Division
Phu Tho vs Quang Nam

0-1

0-1
Fri 1, Apr-22:30 - Wales FAW Championship North
Buckley Town vs Gresford Athletic

1-0

2-1
Fri 1, Apr-22:45 - Wales FAW Championship North
Airbus UK Broughton vs Llandudno FC

0-0

1-0
Fri 1, Apr-22:30 - Wales FAW Championship South
Afan Lido vs Llantwit Major

0-0

0-1
Fri 1, Apr-22:30 - Wales FAW Championship South
Goytre United vs Briton Ferry Athletic

1-0

3-1
Fri 1, Apr-22:30 - Wales FAW Championship South
Ammanford vs Swansea University

0-0

0-0
Fri 1, Apr-22:45 - Wales Premier League
Caernarfon Town vs The New Saints

0-0

0-3
Fri 1, Apr-22:45 - Wales Premier League
Connah's Quay Nomads FC vs Aberystwyth Town

0-0

1-0
Fri 1, Apr-15:30 - Western Australia Premier League
Perth Glory FC Am vs Floreat Athena

1-1

1-3
Fri 1, Apr-15:30 - Western Australia Womens Premier League
Murdoch Uni Melville Women's vs Subiaco AFC Women's

0-0

0-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.