Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 13, Feb-19:45 - Albania Super league Vllaznia Shkoder vs Teuta Durres |
3-2 |
4-2 |
Sun 13, Feb-16:45 - Albania Super league FK Kukesi vs Kastrioti Kruje |
2-0 |
4-0 |
Sun 13, Feb-21:30 - Andorra Super league FC Ordino vs Inter Club D\'Escaldes |
0-4 |
0-7 |
Sun 13, Feb-16:30 - Andorra Super league Atletic Escaldes vs UE Sant Julia |
2-2 |
2-3 |
Sun 13, Feb-19:00 - Andorra Super league UE Santa Coloma vs FC Santa Coloma |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-14:00 - Andorra Super league UE Engordany vs CE Carroi |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - Angola Girabola League Recreativo Caala vs Cuando Cubango |
4-0 |
|
Sun 13, Feb-18:30 - Angola Girabola League Desportivo Huila vs Academica Lobito |
2-1 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Angola Girabola League Primeiro 1 de Agosto vs Interclube Luanda |
2-0 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Angola Girabola League Wiliete vs Sporting Cabinda |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana Deportivo Merlo vs Club Atletico Acassuso |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana Deportivo Armenio vs Ituzaingo |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana CA San Miguel vs CA Fenix Pilar |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana Sportivo Dock Sud vs Los Andes |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana UAI Urquiza vs Club Comunicaciones(AR) |
0-2 |
0-2 |
Sun 13, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana Excursionistas BsAs vs Sportivo Italiano |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana Claypole vs El Porvenir |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana Liniers vs Central Cordoba De Rosario |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana Victoriano Arenas vs San Martin Burzaco |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-00:00 - Argentine Primera Division CA Huracan vs Lanus |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-02:15 - Argentine Primera Division Union Santa Fe vs River Plate |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-04:30 - Argentine Primera Division Estudiantes La Plata vs Independiente |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional Almagro vs Club Atletico Mitre |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional Flandria vs Defensores de Belgrano |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional Villa Dalmine vs Guillermo Brown |
1-0 |
1-2 |
Sun 13, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional Deportivo Madryn vs Agropecuario de Carlos Casares |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-02:15 - Argentinian Primera B - Nacional Temperley vs San Martin Tucuman |
0-2 |
1-2 |
Sun 13, Feb-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional Alvarado Mar del Plata vs Sacachispas |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional Gimnasia Jujuy vs CA Brown Adrogue |
1-1 |
3-3 |
Sun 13, Feb-04:15 - Argentinian Primera B - Nacional All Boys vs Atletico Atlanta |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-04:30 - Argentinian Primera B - Nacional Almirante Brown vs Chacarita Juniors |
1-1 |
4-2 |
Sun 13, Feb-09:15 - Australia FFA Cup Qualifiers Old Bridge vs Park Ridge |
2-0 |
4-1 |
Sun 13, Feb-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Toowong vs Willowburn FC |
2-0 |
3-1 |
Sun 13, Feb-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Woombye Snakes vs Clairvaux FC |
5-0 |
|
Sun 13, Feb-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Logan Village vs Redcliffe PCYC |
0-3 |
0-6 |
Sun 13, Feb-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Southport Warriors vs Newmarket SFC |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-10:45 - Australia League A Central Coast Mariners FC vs Perth Glory FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-11:45 - Australia League A Brisbane Roar FC vs Macarthur FC |
1-0 |
3-1 |
Sun 13, Feb-08:05 - Australia Women\\\'s A-League Perth Glory Women\'s vs Melbourne City Women\'s |
0-1 |
0-4 |
Sun 13, Feb-09:05 - Australia Women\\\'s A-League Brisbane Roar Women\'s vs Adelaide United Women\'s |
0-4 |
2-8 |
Sun 13, Feb-12:45 - Australia Women\\\'s A-League Newcastle Jets Women\'s vs Sydney FC Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga LASK Linz vs SK Austria Klagenfurt |
1-0 |
2-2 |
Sun 13, Feb-17:30 - Austrian Bundesliga TSV Hartberg vs FC Admira Wacker Modling |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-19:20 - Bahrain Division 2 Sitra vs Isa Town |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-19:20 - Bahrain Division 2 Al-Ittifaq vs Al Tadamun Buri |
3-0 |
3-1 |
Sun 13, Feb-13:00 - Bangladesh Premier League Abahani Limited Dhaka vs Rahmatgonj MFS |
3-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-13:00 - Bangladesh Premier League Saif Sporting vs Sheikh Russel KC |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division KVK Tienen vs FCV Dender EH |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division Royal FC Liege vs Thes Sport Tessenderlo |
3-1 |
|
Sun 13, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division Francs Borains vs KFC Mandel United |
2-0 |
|
Sun 13, Feb-21:30 - Belgian Jupiler League Club Brugge vs Sporting Charleroi |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-16:30 - Belgian Jupiler League Genk vs Standard Liege |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Belgian Jupiler League St. Gilloise vs St.-Truidense VV |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-19:00 - Belgium - 2e Klasse RWD Molenbeek vs KMSK Deinze |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-23:00 - Belgium - 2e Klasse Lommel SK vs Excelsior Virton |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Bolivia Liga de Futbol Prof Atletico Palmaflor vs The Strongest |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Feb-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof Universitario de Sucre vs Nacional Potosi |
0-1 |
4-3 |
Sun 13, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Club Bolivar vs Univ de Vinto |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Real Santa Cruz vs Club Guabira |
2-0 |
2-2 |
Sun 13, Feb-00:45 - Brasil Copa do Nordeste Clube Nautico Capibaribe vs Fortaleza CE |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-00:45 - Brasil Copa do Nordeste Esporte Clube Bahia vs Globo |
3-0 |
5-0 |
Sun 13, Feb-02:45 - Brasil Copa do Nordeste Ceara vs Sampaio Correa (MA) |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-22:00 - Brasil Copa do Nordeste Floresta/CE vs Campinense (PB) |
4-2 |
4-3 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste Sousa PB vs Sergipe (CS) |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-01:30 - Brazil Mato-grossense Division 1 Academia Futebol vs Luverdense |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Feb-02:00 - Brazil Mato-grossense Division 1 Gremio Sorriso vs Acao MT |
2-1 |
3-2 |
Sun 13, Feb-02:00 - Brazil Mato-grossense Division 1 Sport Sinop MT vs OperArio(MT) |
2-1 |
3-2 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Alagoano Division 1 Cruzeiro AL vs Desportiva Alianca AL |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League Sao Raimundo (AM) vs Nacional(AM) |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League Nacional Fast Clube AM vs Iranduba AM |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League Manaus FC(AM) vs Atletico Cliper AM |
4-0 |
6-1 |
Sun 13, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1 SE Gama (DF) vs Brasilia Futebol Clube |
2-0 |
4-0 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1 Brasilia Futebol Clube vs Ceilandia DF |
3-0 |
5-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1 Santa Maria DF vs CA Taguatinga DF |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar America FC Natal RN vs Potyguar-CN RN |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar ASSU RN vs CE Forca e Luz RN |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Vitoria da Conquista BA vs Vitoria Salvador BA |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Carioca Volta Redonda vs Madureira |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Carioca Audax Rio RJ vs Boavista RJ |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Carioca Fluminense (RJ) vs Portuguesa RJ |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Chapecoense SC vs Figueirense FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Marcilio Dias SC vs Concordia SC |
0-2 |
0-2 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Hercilio Luz SC vs Camboriu SC |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Prospera Criciuma vs Barra SC |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Guarany de Bage vs Sao Luiz(RS) |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Brasil de Pelotas RS vs Novo Hamburgo RS |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-04:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Aimore RS vs Uniao Frederiquense RS |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division Ipora vs Vila Nova (GO) |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division Jataiense vs Anapolis FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division CRAC (GO) vs Goiatuba |
2-1 |
3-2 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Morrinhos FC vs Gremio Anapolis |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 Caldense(MG) vs Pouso Alegre/MG |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 Tombense vs Cruzeiro (MG) |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Feb-03:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 EC Democrata GV vs Uberlandia |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 Villa Nova-MG vs URT MG |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano Sao Paulo Crystal vs Atletico Cajazeirense PB |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Paulista Inter de Limeira vs Mirassol FC |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-01:30 - Brazil Campeonato Paulista EC Santo Andre vs Ferroviaria SP |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista Santos vs Ituano (SP) |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 XV de Piracicaba vs Rio Claro |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Red Bull Brasil vs Portuguesa de Desportos |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Oeste SP vs Juventus-SP |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Lemense SP vs Primavera SP |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 CA Linense SP vs Gremio Osasco Audax |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-02:30 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Marilia (SP) vs Sertaozinho |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 CA Votuporanguense SP vs EC Sao Jose SP |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Matonense SP vs Rio Preto |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Barretos SP vs Bandeirante SP |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Capixaba Rio Branco De Venda Nova ES vs Estrela do Norte (ES) |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-16:30 - Brazil Paraense Division 1 League Tapajos/PA vs Paysandu (PA) |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-16:30 - Brazil Paraense Division 1 League Amazonia PA vs Caete/PA |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-03:00 - Brazil Paraense Division 1 League Paragominas FC PA vs Independente PA |
0-1 |
2-3 |
Sun 13, Feb-02:00 - Brazil Paranaense League Parana vs Londrina (PR) |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-22:30 - Brazil Paranaense League Independiente FSJ vs Gremio Metropolitano Maringa |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League Cianorte PR vs Operario Ferroviario PR |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-22:45 - Brazil Piauiense Division 1 Cori Sabba vs 4 de Julho/PI |
1-0 |
2-3 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Piauiense Division 1 Oeirense/PI vs Altos/PI |
0-1 |
0-4 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Sergipano Atletica Gloriense/SE vs Boca Juniors SE |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-23:30 - Brazil Sergipano Itabaiana(SE) vs Confianca (SE) |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1 SER Chapadao/MS vs Uniao ABC MS |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1 Costa Rica MS vs Comercial-MS |
3-0 |
4-0 |
Sun 13, Feb-01:30 - Brazil Tocantinense League Uniao Atletica Carmolandense/TO vs Palmas (TO) |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League Nova Conquista TO vs Bela Vista TO |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-18:30 - Bulgaria Premier Lokomotiv Sofia vs CSKA Sofia |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-16:15 - Bulgaria Premier Arda Kardzhali vs Ludogorets Razgrad |
0-4 |
0-4 |
Sun 13, Feb-17:00 - Burundi Ligue A Le Messager Ngozi vs Musongati |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Burundi Ligue A Aigle Noir vs Royal de Muramvya |
2-0 |
|
Sun 13, Feb-17:00 - Burundi Ligue A Kayanza United vs Flambeau du Centre |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Burundi Ligue A Bumamuru vs Top Junior |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Burundi Ligue A Dynamik vs Vital\'O |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup Orlando Pirates vs JS Saoura |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup Pyramids FC vs Al-Ahli Tripoli |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-23:00 - CAF Confederation Cup Club Sportif Sfaxien vs Zanaco |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-23:00 - CAF Confederation Cup Renaissance Sportive de Berkane vs US Gendarmerie |
3-0 |
5-3 |
Sun 13, Feb-17:00 - CAF Confederation Cup Coton Sport Garoua vs Al Masry |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - CAF Confederation Cup T.P. Mazembe Englebert vs AS Otoho |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - CAF Confederation Cup Simba vs ASEC Mimosas |
1-0 |
3-1 |
Sun 13, Feb-04:00 - Carolina Challenge Cup Charleston Battery vs Charlotte FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-01:00 - Chile Primera Division Huachipato FC vs Audax Italiano |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-03:30 - Chile Primera Division Universidad de Chile vs CD Antofagasta |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-19:30 - Club Friendly Rosenborg B vs Kolstad |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Feb-14:30 - Club Friendly FC Vitebsk vs FC Torpedo Zhodino |
1-2 |
2-2 |
Sun 13, Feb-14:30 - Club Friendly TJ Dvur Kralove vs Chlumec nad Cidlinou |
2-2 |
2-5 |
Sun 13, Feb-17:30 - Club Friendly Corinthians Paulista SP Women\'s vs Gremio Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Club Friendly AB Gladsaxe vs Hvidovre IF |
3-1 |
3-2 |
Sun 13, Feb-15:00 - Club Friendly FK Orenburg-2 vs Zenit Penza |
0-2 |
0-2 |
Sun 13, Feb-21:00 - Club Friendly IFK Norrkoping vs Orebro |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-16:00 - Club Friendly Chernomorets Odessa vs Dila Gori |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-16:00 - Club Friendly Vejle vs Fredericia |
2-2 |
3-3 |
Sun 13, Feb-16:00 - Club Friendly Veres Rivne vs Sandnes Ulf |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-16:00 - Club Friendly FC Shukura Kobuleti vs Dordoi Bichkek |
1-0 |
3-1 |
Sun 13, Feb-16:00 - Club Friendly Dubai City vs FC Ural Yekaterinburg |
0-3 |
0-6 |
Sun 13, Feb-18:00 - Club Friendly Baltika vs Alania Vladikavkaz |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-18:00 - Club Friendly Dinamo Batumi vs FK Nizhny Novgorod |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - Club Friendly Rigas Futbola skola vs Dynamo Moscow |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - Club Friendly Borussia Freialdenhoven vs TSV Meerbusch |
0-1 |
1-3 |
Sun 13, Feb-18:00 - Club Friendly SV Zeilsheim vs Eddersheim |
0-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-08:00 - Club Friendly Brisbane City Women\'s vs Virginia United Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-09:00 - Club Friendly Kashima Antlers vs Mito Hollyhock |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-11:00 - Club Friendly FC Tyumen vs Dinamo Barnaul |
0-0 |
4-0 |
Sun 13, Feb-11:00 - Club Friendly Riga FC vs Gulf Heroes |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-12:00 - Club Friendly Baltika vs Alania Vladikavkaz |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-12:00 - Club Friendly Mitchelton Women\'s vs Moreton Bay United Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Sun 13, Feb-18:15 - Club Friendly SC Westfalia Herne vs FC Kray |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-12:15 - Club Friendly Sarawak vs Kedah |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Feb-18:15 - Club Friendly TuRU Dusseldorf vs Viersen 05 |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-16:50 - Club Friendly FC Vitebsk vs FC Torpedo Zhodino |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Feb-13:00 - Club Friendly Dinamo Brest vs Slavia Mozyr |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-13:00 - Club Friendly Viktoria Otrokovice vs Vratimov |
1-3 |
3-6 |
Sun 13, Feb-13:00 - Club Friendly FK Spartak Tuymazy vs Nefis Kazan |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-04:00 - Club Friendly Houston Dynamo vs Austin FC |
0-3 |
0-4 |
Sun 13, Feb-23:30 - Club Friendly Los Angeles Galaxy vs New York Red Bulls |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-05:30 - Club Friendly Liga Deportiva Universitaria vs Sociedad Deportiva Aucas |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-14:00 - Club Friendly Admira Praha vs Sokol Zivanice |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - Club Friendly GAIS vs Falkenbergs FF |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Club Friendly IK Brage vs Dalkurd FF |
0-0 |
2-4 |
Sun 13, Feb-17:00 - Club Friendly Skovde AIK vs Karlstad BK |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Club Friendly Sprint-Jeloy vs Krakeroy IL |
2-3 |
|
Sun 13, Feb-17:00 - Club Friendly Sabah FA vs Kelantan FA |
0-0 |
1-2 |
Sun 13, Feb-17:00 - Club Friendly Tarnby FF vs Greve |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-07:00 - Club Friendly San Diego Loyal SC vs Vancouver Whitecaps FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - Club Friendly Riga FC vs Rodina Moskva |
2-0 |
5-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Club Friendly VfL Oldenburg vs FC Oberneuland |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Club Friendly Ufa B vs Smena Kazan |
0-2 |
0-2 |
Sun 13, Feb-01:05 - Colombia Copa Mustang La Equidad vs Dep.Independiente Medellin |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-03:10 - Colombia Copa Mustang Deportiva Once Caldas vs Atletico Junior Barranquilla |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-05:15 - Colombia Copa Mustang Rionegro Aguilas vs America de Cali |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-23:00 - Colombia Copa Premier Leones vs Tigres FC |
1-0 |
3-1 |
Sun 13, Feb-00:00 - Copa Libertadores U20 Millonarios U20 vs Liga Dep. Universitaria Quito(U20) |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-02:30 - Copa Libertadores U20 Internacional (RS)(U20) vs CA Penarol U20 |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-21:00 - Costa Rica Division 2 Puntarenas vs Marineros De Puntarenas |
2-2 |
|
Sun 13, Feb-04:00 - Costa Rica Primera Division Santos de Guapiles FC vs Perez Zeledon |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-01:00 - Costa Rica Primera Division Jicaral Sercoba vs Guadalupe FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-21:00 - Costa Rica Primera Division Alajuelense vs Deportivo Saprissa |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-20:30 - Croatia - 1. Division NK Osijek vs NK Rijeka |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division Hajduk Split vs Slaven Belupo Koprivnica |
2-0 |
3-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Croatia - 2. Division NK Croatia Zmijavci vs Inter Zapresic |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Croatia - 2. Division Dinamo Zagreb B vs Bijelo Brdo |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-21:00 - Cyprus 1 Division Ethnikos Achnas vs Pafos FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division Olympiada Lympion vs Enosis Neon Paralimni FC |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Sparta Prague vs FC Viktoria Plzen |
0-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga 1.FC Slovacko vs Slavia Praha |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga SK Sigma Olomouc vs Mlada Boleslav |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga MFK Karvina vs FK Jablonec |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-01:00 - El Salvador Primera Division Jocoro FC vs Isidro Metapan |
2-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-05:00 - El Salvador Primera Division Aguila vs CD Chalatenango |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-05:15 - El Salvador Primera Division Santa Tecla vs Municipal Limeno |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - England FA Women Super League Birmingham Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Feb-16:30 - England FA Women Super League Manchester City Women\'s vs Manchester United Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - England FA Women Super League Leicester City Women\'s vs West Ham United Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - England FA Women Super League Brighton & H.A. Women\'s vs Reading Women\'s |
1-0 |
4-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - England FA Women Super League Everton FC Women\'s vs Aston Villa Women\'s |
0-2 |
0-2 |
Sun 13, Feb-16:00 - England Ladies Premier League Durham Wildcats Women\'s vs Bristol City Women\'s |
0-2 |
0-3 |
Sun 13, Feb-18:00 - England Ladies Premier League Liverpool Women\'s vs Sunderland Women\'s |
0-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - England Ladies Premier League Crystal Palace Women\'s vs London City Lionesses Women\'s |
0-3 |
1-5 |
Sun 13, Feb-18:00 - England Ladies Premier League Coventry Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - England Ladies Premier League Sheffield United Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - England Ladies Premier League Watford Women\'s vs Lewes Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-16:00 - England League One Sheffield Wed vs Rotherham United |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Feb-17:00 - England The Championship Swansea City vs Bristol City |
0-1 |
3-1 |
Sun 13, Feb-23:00 - England U23 League Cup Sheffield United U23 vs Peterborough United(U23) |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Brighouse Town Women\'s vs Stoke City Women\'s |
0-1 |
2-3 |
Sun 13, Feb-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Fylde LFC Women\'s vs Nottingham Forest Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Loughborough Lightning Women\'s vs West Bromwich WFC Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Gillingham Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s |
2-1 |
3-2 |
Sun 13, Feb-18:00 - English Premier League Tottenham Hotspur vs Wolverhampton Wanderers |
0-2 |
0-2 |
Sun 13, Feb-18:00 - English Premier League Newcastle vs Aston Villa |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - English Premier League Burnley vs Liverpool |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-20:30 - English Premier League Leicester City vs West Ham United |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-14:30 - Estonia Winter Tournament Paide Linnameeskond B vs FC Nomme United |
2-1 |
3-3 |
Sun 13, Feb-19:59 - Estonia Winter Tournament Nomme JK Kalju II vs Raplamaa |
0-2 |
3-3 |
Sun 13, Feb-22:00 - Estonia Winter Tournament Flora Tallinn II vs Tallinna FC Levadia II |
0-1 |
2-5 |
Sun 13, Feb-15:00 - Finland Junior League VJS Vantaa Youth vs PPJ Akatemia Am |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-22:00 - Finland Junior League Gnistan Youth vs Honka Am |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-22:15 - Finland Junior League Helsinki Youth vs KaPa Helsinki Youth |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - French Championnat Amateur Group A Poissy AS vs Versailles 78 |
0-2 |
0-3 |
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Caen(U19) vs Lens U19 |
2-1 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Valenciennes US(U19) vs Evreux(U19) |
4-0 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Drancy(U19) vs Lille(U19) |
4-3 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Paris Saint Germain(U19) vs St Pryve St Hilaire(U19) |
4-1 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Amiens SC(U19) vs Feignies(U19) |
4-3 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Lyonnais U19 vs Clermont Foot U19 |
3-3 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B ES Troyes AC(U19) vs Strasbourg U19 |
3-0 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Metz U19 vs Auxerre(U19) |
2-3 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Sochaux U19 vs ASPTT Dijon(U19) |
3-2 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Nancy(U19) vs Bourg Peronnas(U19) |
1-1 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Dijon(U19) vs Torcy U.S(U19) |
0-2 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Pontarlier(U19) vs Paris FC U19 |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C Guingamp (U19) vs Angers SCO U19 |
0-2 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C Le Mans(U19) vs Nantes U19 |
0-1 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C SPA Merignacais U19 vs Bordeaux U19 |
0-1 |
|
Sun 13, Feb-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C Brest Stade U19 vs Chateauroux U19 |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Toulouse(U19) vs Avenir Sportif Beziers(U19) |
3-1 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Nice U19 vs Toulon (U19) |
2-0 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Cannes AS U19 vs Marseille(U19) |
3-2 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Istres(U19) vs Montpellier(U19) |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - French Championnat National U19 Groupe D Monaco U19 vs Ajaccio U19 |
3-0 |
|
Sun 13, Feb-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D Colomiers U19 vs Saint-Etienne U19 |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Nantes vs Stade de Reims |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Angers SCO vs Strasbourg |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Brestois vs ESTAC Troyes |
2-1 |
5-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Clermont Foot vs AS Saint-Etienne |
1-0 |
1-2 |
Sun 13, Feb-20:05 - French Le Championnat Ligue 1 RC Lens vs Bordeaux |
3-1 |
3-2 |
Sun 13, Feb-00:00 - French Le Championnat Ligue 1 Lyonnais vs OGC Nice |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-23:45 - French Le Championnat Ligue 1 FC Metz vs Marseille |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-16:00 - French Le Championnat Ligue 1 AS Monaco vs FC Lorient |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-14:20 - Friendly Internationals Tajikistan(U17) vs Uzbekistan(U17) |
0-1 |
1-3 |
Sun 13, Feb-19:59 - Friendly Internationals Spain(U17) vs Germany(U17) |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-15:20 - Friendly Internationals Dinamo Minsk(U19) vs Belarus(U17) |
0-0 |
4-0 |
Sun 13, Feb-17:40 - Friendly Internationals Belarus(U16) vs Israel(U17) |
2-2 |
2-2 |
Sun 13, Feb-16:00 - Friendly Internationals Portugal(U17) vs Slovakia(U17) |
1-0 |
4-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - Friendly Internationals Israel(U19) vs Georgia(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-12:00 - Friendly Internationals FC Minsk(U19) vs Moldova(U17) |
1-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-13:00 - Friendly Internationals Kyrgyzstan(U17) vs Georgia(U17) |
0-3 |
0-7 |
Sun 13, Feb-23:00 - Friendly Internationals French Saint-Martin vs Anguilla |
1-2 |
1-2 |
Sun 13, Feb-21:25 - Futsal Italian Serie A Napoli Futsal vs Petrarca Padova Futsal |
4-4 |
|
Sun 13, Feb-21:25 - Futsal Italian Serie A Pesarofano Futsal vs Real San Giuseppe Futsal |
3-2 |
|
Sun 13, Feb-21:25 - Futsal Italian Serie A Meta Catania Futsal vs Polistena Futsal |
2-4 |
|
Sun 13, Feb-21:25 - Futsal Italian Serie A Lido Di Ostiav Meta Futsal vs AS Roma Futsal |
1-3 |
|
Sun 13, Feb-21:25 - Futsal Italian Serie A Matera Futsal vs Cybertel Aniene Futsal |
4-3 |
|
Sun 13, Feb-21:25 - Futsal Italian Serie A Manfredonia Futsal vs Pescara Futsal |
2-7 |
|
Sun 13, Feb-15:00 - Futsal Spain Division De Honor EiPozo Murcia Turistica Futsal vs Catgas Santa Coloma Futsal |
6-5 |
|
Sun 13, Feb-19:59 - Futsal Spain Division De Honor F.C.Barcelona Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal |
2-2 |
|
Sun 13, Feb-15:30 - Futsal Spain Division De Honor Levante Futsal vs Ribera Navarra Futsal |
4-5 |
|
Sun 13, Feb-16:00 - Futsal Spain Division De Honor Emotion Zaragoza Futsal vs Palma Futsal |
0-1 |
|
Sun 13, Feb-21:30 - Futsal Spain Division De Honor Jaen Paraiso Interior Futsal vs Pescados Ruben Burela Futsal |
4-0 |
|
Sun 13, Feb-16:00 - German 3. Liga Viktoria Berlin 1889 vs SC Verl |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - German 3. Liga SV Wehen Wiesbaden vs Saarbrucken |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Wolfsburg(U17) vs Holstein Kiel(U17) |
4-2 |
|
Sun 13, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Augsburg(U17) vs Eintracht Frankfurt(U17) |
3-1 |
|
Sun 13, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Preuben Munster(U17) vs SV Lippstadt(U17) |
3-0 |
|
Sun 13, Feb-18:30 - German Bundesliga 1. FC Union Berlin vs Borussia Dortmund |
0-2 |
0-3 |
Sun 13, Feb-20:30 - German Bundesliga Hoffenheim vs Arminia Bielefeld |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-16:30 - German Bundesliga 2 Hannover 96 vs SV Darmstadt 98 |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-16:30 - German Bundesliga 2 Fortuna Dusseldorf vs Schalke 04 |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-16:30 - German Bundesliga 2 FC Ingolstadt 04 vs SV Sandhausen |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-16:00 - German Frauen Bundesliga Hoffenheim Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s |
2-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-19:00 - German Frauen Bundesliga Koln Women\'s vs Eintracht Frankfurt Women\'s |
1-2 |
1-2 |
Sun 13, Feb-19:00 - German Frauen Bundesliga Werder Bremen Women\'s vs Carl Zeiss Jena Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud VfB Stuttgart U19 vs Greuther Furth(U19) |
3-0 |
5-1 |
Sun 13, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud Saarbrucken(U19) vs Mainz(U19) |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud Eintracht Frankfurt(U19) vs Nurnberg (U19) |
3-1 |
4-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud 1. FC Heidenheim(U19) vs Stuttgarter Kickers(U19) |
3-0 |
4-1 |
Sun 13, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud Kickers Offenbach U19 vs FC Kaiserslautern (U19) |
1-0 |
1-2 |
Sun 13, Feb-15:30 - German Junioren Bundesliga West Wuppertaler SV(U19) vs Dortmund(U19) |
0-2 |
0-4 |
Sun 13, Feb-16:15 - German Junioren Bundesliga West MSV Duisburg (U19) vs SC Paderborn 07(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West Alemannia Aachen(U19) vs Monchengladbach(U19) |
0-2 |
0-6 |
Sun 13, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West Schalke 04 (U19) vs RW Essen(U19) |
1-0 |
1-2 |
Sun 13, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West Bayer 04 Leverkusen U19 vs Viktoria Koln(U19) |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost SV Babelsberg 03 vs FSV Luckenwalde |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost VSG Altglienicke vs Berliner AK 07 |
2-0 |
4-1 |
Sun 13, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost ZFC Meuselwitz vs FSV Optik Rathenow |
1-0 |
4-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord FC St. Pauli II vs FC Altona 93 |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord Teutonia Ottensen vs Eintracht Norderstedt |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued SV Elversberg vs TSG 1899 Hoffenheim II |
2-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued SG Sonnenhof Grobaspach vs TSV Schott Mainz |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West FC Schalke 04 II vs SV Rodinghausen |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-16:30 - Germany OberLiga MSV Neuruppin vs Stern 1900 Berlin |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-16:30 - Germany OberLiga TSG Neustrelitz vs Mecklenburg Schwerin |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-16:30 - Germany OberLiga Greifswalder SV 04 vs CFC Hertha 06 |
0-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-16:30 - Germany OberLiga Brandenburger SC Sud 05 vs Torgelower SV Greif |
0-0 |
0-3 |
Sun 13, Feb-14:00 - Germany Women Division 2 Duisburg Women\'s vs Ingolstadt 04 Women\'s |
3-2 |
|
Sun 13, Feb-14:00 - Germany Women Division 2 Henstedt Ulzburg Women\'s vs RB Leipzig Women\'s |
2-3 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Ghana Premier League Ashanti Gold vs Bibiani Gold Stars |
1-0 |
2-2 |
Sun 13, Feb-19:00 - Ghana Premier League Great Olympics vs Elmina Sharks |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Ghana Premier League Real Tamale United vs Accra Hearts of Oak |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Ghana Premier League Aduana Stars vs Techiman Eleven Wonders |
3-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Ghana Premier League WAFA vs Karela United |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-21:30 - Gibraltar Premier Divisio Lynx Gibraltar vs Lions Gibraltar |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Gibraltar Premier Divisio Lincoln Red Imps vs St Joseph\'s (GIB) |
2-2 |
3-2 |
Sun 13, Feb-17:30 - Greece Super League 1 Panathinaikos vs Lamia |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-21:30 - Greece Super League 1 Olympiakos Piraeus vs AEK Athens |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Greece Super League 1 OFI Crete vs Volos NPS |
2-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-19:15 - Greece Super League 1 PAOK Saloniki vs Atromitos Athens |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-15:30 - Greece Super League 2 Giorgos Karaiskakis vs AO Episkopis Rethymno |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-16:30 - Greece Super League 2 Diagoras Rodos vs Irodotos |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-16:45 - Greece Super League 2 Ergotelis vs AS Rodos |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-16:45 - Greece Super League 2 Kavala FC vs Apollon Pontou |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-16:45 - Greece Super League 2 Olympiakos Volos vs Panserraikos |
0-0 |
1-2 |
Sun 13, Feb-16:45 - Greece Super League 2 Trikala vs Apollon Larissas |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-16:45 - Greece Super League 2 Zakynthos vs Kallithea |
1-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-16:45 - Greece Super League 2 Chania Kissamikos vs Egaleo |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-16:45 - Greece Super League 2 Thesprotos vs Anagennisi Karditsa |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-16:45 - Greece Super League 2 Asteras Vlachioti vs Levadiakos |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-16:45 - Greece Super League 2 PAOK Saloniki B vs Olympiakos Piraeus II |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Greece Super League 2 Xanthi vs Pierikos |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Greece U19 Pas Giannina(U19) vs FC Aris Thessaloniki(U19) |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional CSyD Sacachispas vs CD Zacapa |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-01:00 - Guatemala Liga Nacional Coban Imperial vs CD Puerto de Iztapa |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-21:00 - Guatemala Liga Nacional Solola FC vs Antigua GFC |
1-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-22:00 - Guatemala Liga Nacional CD Malacateco vs Santa Lucia Cotzumalguapa |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-03:00 - Guatemala Liga Nacional Club Comunicaciones vs Guastatoya |
2-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-05:00 - Guatemala Liga Nacional CSD Xelaju MC vs Deportivo Achuapa |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Holland Eredivisie SC Heerenveen vs N.E.C. Nijmegen |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Holland Eredivisie RKC Waalwijk vs Feyenoord Rotterdam |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-19:45 - Holland Eredivisie Ajax Amsterdam vs FC Twente Enschede |
1-0 |
5-0 |
Sun 13, Feb-15:15 - Holland Eredivisie Sparta Rotterdam vs Willem II |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-15:15 - Holland Eredivisie Go Ahead Eagles vs AZ Alkmaar |
1-3 |
1-4 |
Sun 13, Feb-17:30 - Holland Jupiler League VVV-Venlo vs Roda JC Kerkrade |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-15:15 - Holland Jupiler League NAC Breda vs FC Den Bosch |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-05:00 - Honduras Liga Nacional CD Olimpia vs CD Motagua |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-19:59 - Hungary NB Ⅱ Szeged Csanad vs Dorogi FC |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-19:59 - Hungary NB Ⅱ Budafoki MTE vs Vasas SC |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ ETO FC Gyor vs Budaorsi SC |
2-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ Nyiregyhaza Spartacus FC vs Szentlorinc SE |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ Bekescsaba vs Szombathelyi Haladas |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ Soroksar vs Pecsi MFC |
0-1 |
3-3 |
Sun 13, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ BFC Siofok vs Csakvari TK |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ Szolnoki MAV FC vs FC Ajka |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ III.Keruleti TUE vs Tiszakecske |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-20:15 - Hungary NB1 Zalaegerszegi TE vs Ferencvarosi TC |
1-2 |
1-3 |
Sun 13, Feb-17:15 - Hungary NB1 Budapest Honved vs MOL Fehervar FC |
0-0 |
3-1 |
Sun 13, Feb-16:00 - Iceland League Cup Valur vs Grotta Seltjarnarnes |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - India Super League Mumbai City FC vs Odisha FC |
1-0 |
4-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Iran League Nassaji Mazandaran vs Persepolis |
1-2 |
1-3 |
Sun 13, Feb-19:30 - Iran League Esteghlal Tehran vs Zob Ahan |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-15:30 - Iran League Paykan vs Havadar SC |
1-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-15:30 - Iran League Gol Gohar FC vs Fajr Sepasi |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-16:30 - Iran League Foolad FC vs Aluminium Arak |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-21:00 - Israel Premier League Hapoel Haifa vs Bnei Sakhnin FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-22:15 - Israel Premier League Beitar Jerusalem vs Maccabi Petah Tikva FC |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-19:59 - Israel State League Hapoel Bnei Lod vs Maccabi Yavne |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-21:30 - Israel Women 1st National AS Tel Aviv University Women\'s vs Hapoel Raanana Women\'s |
1-3 |
|
Sun 13, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera Lecce Youth vs Cagliari Youth |
0-1 |
1-3 |
Sun 13, Feb-15:30 - Italian Campionato Primavera Empoli Youth vs Verona Youth |
2-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera Napoli Youth vs Bologna Youth |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera Sampdoria Youth vs Spal Youth |
0-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-13:45 - Italian Campionato Primavera AC Milan Youth vs Sassuolo Calcio Youth |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - Italian Serie A Hellas Verona vs Udinese |
2-0 |
4-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - Italian Serie A Genoa vs Salernitana |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - Italian Serie A Empoli vs Cagliari |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-21:00 - Italian Serie A US Sassuolo Calcio vs AS Roma |
0-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-23:45 - Italian Serie A Atalanta vs Juventus |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-15:30 - Italian Serie A AC Milan vs Sampdoria |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-18:30 - Italian Serie B Lecce vs Benevento |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-18:30 - Italian Serie B Brescia vs Alessandria |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-18:30 - Italian Serie B Ascoli vs Como |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-15:30 - Italian Woman\\\'s Cup AS Roma Women\'s vs Como 2000 Women\'s |
2-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italian Woman\\\'s Cup Juventus Women\'s vs Inter Milan Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy C1A Piacenza vs US Pergolettese |
0-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy C1A Pro Sesto vs FeralpiSalo |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy C1A FC Sudtirol vs Pro Vercelli |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy C1A Calcio Lecco vs US Fiorenzuola |
2-1 |
3-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy C1A USD Virtus Verona vs Pro Patria |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy C1A US Seregno vs Padova |
1-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy C1A Legnago Salus vs Giana Erminio |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy C1A AC Trento vs Renate AC |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy C1A Juventus(U23) vs Mantova |
3-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy C1B A.S. Viterbese Castrense vs Teramo |
2-1 |
2-3 |
Sun 13, Feb-20:30 - Italy C1B Cesena vs Grosseto |
1-2 |
3-3 |
Sun 13, Feb-20:30 - Italy C1B Lucchese vs Modena |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-20:30 - Italy C1B Pistoiese vs Robur Siena S.S.D. |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-20:30 - Italy C1B Fermana vs Vis Pesaro |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-20:30 - Italy C1B Montevarchi Calcio vs Carrarese |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-20:30 - Italy C1B Virtus Entella vs Pontedera |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-20:30 - Italy C1B Imolese vs Ancona |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Feb-17:00 - Italy C1B Gubbio vs Olbia |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-00:00 - Italy C1C Taranto Sport vs Virtus Francavilla |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Acireale vs Trapani |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Sambenedettese vs Atletico Terme Fiuggi |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Chieti vs SSD Porto D\'Ascoli |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Novara Calcio vs ASD Imperia |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Giugliano vs Team Nuova Florida |
3-0 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Cavese vs Sancataldese |
3-0 |
4-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Nocerina vs Rotonda |
2-1 |
4-2 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D FC Rieti vs San Donato Tavarnelle |
2-1 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Cassino vs Sassari Torres |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Aversa Normanna vs ASD Troina |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D S.S.D. Citta di Brindisi vs AS Sorrento Calcio |
0-2 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D AC Este vs GSD Ambrosiana |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Virtus Ciserano Bergamo vs Castellanzese |
3-1 |
4-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Follonica Gavorrano vs Sangiovannese |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Casertana F.C. vs A.S. Bisceglie Calcio 1913 |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Folgore Caratese vs US Breno |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Chieri vs AC Asti |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Correggese Calcio vs Borgo San Donnino |
1-1 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D ASD Alcione vs Tritium |
2-1 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Arzignano Valchiampo vs AC Dolomiti Bellunesi |
3-0 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D SC Caronnese vs Vado FC |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D San Nicolo Calcio vs Nereto FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Pineto vs Alto Casertano |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Lavagnese vs Ligorna |
1-0 |
1-2 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Gelbison vs Biancavilla |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D ASD Cavenago Fanfulla vs SCD Progresso Calcio |
2-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D FC Francavilla vs San Giorgio 1926 |
0-1 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Lentigione vs Ravenna |
1-3 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Ghivizzano Borgo Mozzano vs GS Bagnolese |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Gozzano vs ASD Citta Di Varese |
1-3 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Vastese vs Castelnuovo Vomano |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Adriese vs ACD Campodarsego |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Borgosesia vs FBC Derthona |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Paterno vs Santa Maria Cilento |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Arconatese vs Olginatese |
2-0 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Levico Terme vs Delta Porto Tolle |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Sporting Trestina vs Tiferno Lerchi |
1-1 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Seravezza vs Sasso Marconi |
2-0 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D USD Latte Dolce vs Gladiator 1924 |
0-2 |
0-3 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Castelfidardo vs Alma Juventus Fano |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Caravaggio vs USD Casatese |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D ASD Flaminia Civita vs US Pianese |
2-2 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Montegiorgio vs Recanatese |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Cannara vs Scandicci |
1-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Union Clodiense vs Montebelluna |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Villa d\'Alme Valbrembana vs Ponte San Pietro |
1-1 |
2-4 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Aglianese vs Sammaurese |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D US Bitonto vs ASD Molfetta Calcio |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Fossano Calcio vs A.S.D. Bra |
2-0 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Luparense vs Cjarlins Muzane |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Franciacorta vs ASD Brusaporto |
1-3 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Tolentino vs Trastevere Calcio |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Cattolica SM Calcio vs ASD Caldiero Terme |
0-2 |
1-2 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D USD PDHAE vs ASD RG Ticino |
3-1 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Savoia Montespaccato vs Arezzo |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D ACSD Saluzzo vs Sestri Levante |
0-1 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Citta Di Sant\'Agata vs Rende Calcio 1968 |
4-0 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D USD Lavello vs Team Altamura |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Matese vs Vastogirardi |
1-1 |
3-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D San Luca vs ASD Licata |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Vis Nova Giussano vs Crema |
1-2 |
1-2 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Insieme Formia vs Carbonia |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Sona vs AC Legnano |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Lornano Badesse vs Poggibonsi |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Cynthi Albalonga vs Arzachena |
1-2 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Afragolese 1944 vs Aprilia |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Real Calepina vs Desenzano Calvina |
2-2 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Cascina vs Foligno Calcio |
1-2 |
1-2 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D FC Lamezia Terme vs AS Giarre Calcio |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Virtus Matino vs Nola 1925 |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Mariglianese vs Citta di Fasano |
0-1 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D AC Leon vs Sangiuliano City |
1-2 |
2-4 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Atletico Uri vs Vis Artena |
0-2 |
0-5 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Spinea vs AC Mestre |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D San Martino Speme vs Cartigliano |
2-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Unipomezia vs ASD Pro Livorno |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Real Monterotondo Scalo vs Ostia Mare |
2-1 |
|
Sun 13, Feb-17:30 - Italy Serie D Athletic Carpi vs Prato |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - Italy Serie D AS Casale Calcio vs Sanremese |
1-3 |
|
Sun 13, Feb-18:00 - Italy Serie D ASD Lanusei Calcio vs ASD Muravera |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - Italy Serie D ACD Nardo vs FBC Gravina |
2-1 |
2-3 |
Sun 13, Feb-18:00 - Italy Serie D Audace Cerignola vs Virtus Casarano |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-19:30 - Ivory Coast Division 1 Racing d\'Abidjan vs USC Bassam |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-00:15 - Jamaica Premier League Portmore United vs Humble Lions |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-22:00 - Jamaica Premier League Dunbeholden FC vs Mount Pleasant |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-16:00 - Kenya Premier League Posta Rangers vs AFC Leopards SC |
1-0 |
1-3 |
Sun 13, Feb-16:00 - Kenya Premier League Nzoia Sugar vs Nairobi City Stars |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-16:00 - Kosovo Super League Malisheva vs KF Prishtina |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-16:30 - Kosovo Super League KF Llapi vs KF Ulpiana |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-20:15 - Kuwaiti Super Cup Al-Arabi Club vs Al Kuwait SC |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - Libya League Division 1 Al Ittihad Misurata vs Asswehly SC |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Luxembourg National Division F91 Dudelange vs Jeunesse Esch |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Luxembourg National Division Swift Hesperange vs US Mondorf-les-Bains |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-19:00 - Luxembourg National Division FC Wiltz 71 vs Hostert |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Luxembourg National Division RM Hamm Benfica vs Racing Union Luxemburg |
1-2 |
2-4 |
Sun 13, Feb-19:00 - Luxembourg National Division Fola Esch vs FC Differdange 03 |
2-1 |
2-4 |
Sun 13, Feb-19:00 - Luxembourg National Division UNA Strassen vs Etzella Ettelbruck |
0-1 |
2-3 |
Sun 13, Feb-21:00 - Malta First Division League Naxxar Lions vs Zejtun Corinthians |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-18:00 - Malta First Division League Tarxien Rainbows F.C. vs Luqa St. Andrew\'s |
3-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-22:00 - Malta First Division League San Gwann FC vs Vittoriosa Stars |
0-2 |
3-2 |
Sun 13, Feb-17:00 - Malta First Division League Mgarr United FC vs Pieta Hotspurs |
0-2 |
|
Sun 13, Feb-21:00 - Malta Premier League Birkirkara FC vs Sirens |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-19:00 - Malta Premier League Sliema Wanderers FC vs Santa Lucia |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - Malta Premier League Hamrun Spartans vs Gudja United |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Ashfield SC vs UWA Nedlands |
2-0 |
2-2 |
Sun 13, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Shamrock Rovers SC vs Dianella White Eagles |
0-2 |
0-6 |
Sun 13, Feb-22:00 - Mexico Primera Division Pumas UNAM vs Club Leon |
2-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-03:00 - Mexico Primera Division Chivas Guadalajara vs Tigres UANL |
0-2 |
1-3 |
Sun 13, Feb-03:00 - Mexico Primera Division Atletico San Luis vs Toluca |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-05:00 - Mexico Primera Division Cruz Azul vs Club Necaxa |
1-0 |
1-2 |
Sun 13, Feb-07:00 - Mexico Primera Division Santos Laguna vs Club America |
2-2 |
2-3 |
Sun 13, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Inter de Queretaro vs Deportivo Zap |
0-0 |
0-3 |
Sun 13, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Leviatan Futbol vs Escorpiones FC |
0-2 |
1-5 |
Sun 13, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2 Gavilanes Matamoros vs CD Alacranes de Durango |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2 Mazorqueros FC vs UA De Zacatecas |
0-0 |
4-0 |
Sun 13, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2 Catedraticos Elite vs Cimarrones de Sonora B |
0-0 |
1-2 |
Sun 13, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2 Montaneses vs Cafetaleros De Chiapas |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-20:30 - Mexico Women\\\'s Primera Division Chivas Guadalajara Women\'s vs Santos Laguna Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-23:45 - Mexico Women\\\'s Primera Division FC Juarez Women\'s vs Necaxa Women |
2-0 |
2-3 |
Sun 13, Feb-19:00 - Mexico Youth U20 Pumas UNAM U20 vs Leon U20 |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-18:30 - Morocco Division 2 JSM Jeunesse Sportive El Massira vs Wydad Fes |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-18:30 - Morocco Division 2 Olympique Dcheira vs Ittihad Khemisset |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-18:30 - Morocco Division 2 Renaissance Zemamra vs UTS Union Touarga Sport Rabat |
0-1 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Morocco Super League Forces Armee Royales Rabat vs MCO Mouloudia Oujda |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Feb-04:00 - Nicaragua Primera Division Real Madriz vs UNAN Managua |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division Real Esteli vs Juventus Managua |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Lobi Stars vs MFM FC |
2-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Nasarawa United FC vs Sunshine Stars FC |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Gombe United vs Remo Stars |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Kano Pillars vs Plateau United |
0-1 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Enugu Rangers International vs Abia Warriors |
2-1 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Shooting Stars SC vs Dakkada FC |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Akwa United vs Heartland FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga FK Makedonija Gjorce Petrov vs FK Tikves Kavadarci |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga FK Shkendija vs FC Struga Trim-Lum |
2-0 |
3-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga Pelister Bitola vs Rabotnicki Skopje |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga FK Skopje vs Borec Veles |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga FK Shkupi vs Akademija Pandev |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Costa Del Este FC vs CD Arabe Unido |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Sporting San Miguelito vs Plaza Amador |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Tauro FC vs Alianza FC (PAN) |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-01:30 - Paraguayan Primera Division Guairena FC vs Olimpia Asuncion |
0-2 |
1-3 |
Sun 13, Feb-03:45 - Paraguayan Primera Division Club Libertad vs General Caballero JLM |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-00:00 - Peru Primera Division ADT Tarma vs Univ. Cesar Vallejo |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-00:30 - Peru Primera Division Ayacucho Futbol Club vs Carlos Stein |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-22:15 - Peru Primera Division Sporting Cristal vs Melgar |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-22:30 - Peru Primera Division Atletico Grau vs Sport Huancayo |
1-1 |
3-4 |
Sun 13, Feb-04:00 - Peru Primera Division Cienciano vs Deportivo Municipal |
1-0 |
4-2 |
Sun 13, Feb-20:30 - Poland - Ekstraklasa Legia Warszawa vs Warta Poznan |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-15:30 - Poland - Ekstraklasa Wisla Plock vs Piast Gliwice |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Feb-18:00 - Poland - Ekstraklasa Pogon Szczecin vs Zaglebie Lubin |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Portugal Campeonato Loures vs Operario Desportivo |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Portugal Campeonato Sp. Ideal vs Rabo Peixe |
1-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-19:59 - Portugal Campeonato Camara de Lobos vs Vilaverdense |
0-2 |
1-5 |
Sun 13, Feb-19:59 - Portugal Campeonato Fontinhas vs Benfica Castelo Branco |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Merelinense vs Vianense |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Paredes vs Amarante |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Maria da Fonte vs Maritimo B |
2-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Vila Mea vs Vila Real |
2-0 |
4-2 |
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Mirandela vs Berco |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Juventude de Evora vs FC Serpa |
3-1 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Sertanense FC vs Peniche |
2-1 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Tirsense vs Santa Marta Penaguiao |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Sacavenense vs Coruchense |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Montemor vs Esperanca Lagos |
1-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Limianos vs Pedras Salgadas |
0-1 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato O Elvas vs Pero Pinheiro |
0-2 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Salgueiros vs Gondomar |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato GD Vitoria Sernache vs Condeixa |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato CD Gouveia vs Santa Cruz de Alvarenga |
1-2 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Sao Martinho vs Macedo Cavaleiros |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Valadares Gaia vs Castro Daire |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Lusitano GC Moncarapachense vs Barreirense |
2-0 |
6-1 |
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Ferreira de Aves vs Leca FC |
0-2 |
0-4 |
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Os Belenenses vs Sintrense |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Uniao de Coimbra vs Sp. Espinho |
0-2 |
0-5 |
Sun 13, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora CD Nacional vs FC Penafiel |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Portugal Liga de Honora Varzim vs Leixoes |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - Portugal Liga de Honora Sporting Covilha vs SL Benfica B |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-23:30 - Portugal Liga de Honora Farense vs Academico Viseu |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19 Benfica(U19) vs FC Porto(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Rio Ave(U19) vs GD Estoril-Praia(U19) |
0-1 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Sporting Lisbon(U19) vs Braga (U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23 Portimonense(U23) vs Benfica(U23) |
1-1 |
4-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23 Leixoes(U23) vs Sporting Braga(U23) |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga GD Estoril Praia vs Desportivo de Tondela |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga Belenenses SAD vs Vitoria Guimaraes |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga FC Famalicao vs Moreirense |
4-0 |
5-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Primeira Liga 3 Amora FC vs Uniao Santarem |
2-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Primeira Liga 3 Fafe vs Vitoria Guimaraes B |
0-1 |
1-3 |
Sun 13, Feb-19:00 - Primeira Liga 3 Cova Piedade vs Caldas SC |
2-0 |
3-1 |
Sun 13, Feb-20:30 - Qatar Prince Cup Qatar SC vs Al-Shamal |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-17:40 - Qatar Prince Cup Al-Sadd vs Muaither SC |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Republic of Azerbaijan Cup Qabala vs Standard Sumqayit |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - Republic of Azerbaijan Cup Sabail vs Zira FK |
1-2 |
1-3 |
Sun 13, Feb-19:00 - Romania - Divizia A UTA Arad vs Dinamo Bucuresti |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-21:55 - Romania - Divizia A FC Steaua Bucuresti vs Chindia Targoviste |
0-2 |
3-2 |
Sun 13, Feb-16:30 - Romania - Divizia A FC Arges vs CS Mioveni |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - San Marino Girone A S.S Pennarossa vs SP Tre Fiori |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-18:00 - San Marino Girone A SP Tre Penne vs SP La Fiorita |
2-1 |
2-3 |
Sun 13, Feb-18:00 - San Marino Girone A SP Cosmos vs Fiorentino |
0-3 |
|
Sun 13, Feb-16:30 - Saudi Arabia Division 2 Al-Nojoom vs Al-Sadd FC(SA) |
0-1 |
2-3 |
Sun 13, Feb-16:50 - Saudi Arabia Youth League Al-Taawon Youths vs Al-Hilal Youths |
1-1 |
|
Sun 13, Feb-19:59 - Scotland FA Cup Celtic vs Raith Rovers |
1-0 |
4-0 |
Sun 13, Feb-16:30 - Scotland FA Cup Arbroath vs Hibernian FC |
1-1 |
1-3 |
Sun 13, Feb-21:00 - Scottish Lowland Football League Celtic Reserve vs Vale of Leithen |
4-0 |
|
Sun 13, Feb-20:30 - Senegal Premier League Guediawaye vs Mbour Petite Cote |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-20:30 - Senegal Premier League Union Sportive Goree vs Linguere |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-20:30 - Senegal Premier League ASEC Ndiambour vs Generation Foot |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-20:30 - Senegal Premier League CNEPS Excellence vs Dakar Sacre Coeur |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - Serbia - 1. Liga FK Metalac Gornji Milanovac vs Novi Pazar |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Serbia - 1. Liga Kolubara vs FK Vozdovac |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-16:00 - Serbia - 1. Liga Mladost Lucani vs Backa Topola |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Slovakia 1. Liga Spartak Trnava vs DAC Dunajska Streda |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-20:30 - Slovenia 1. Liga NK Olimpija Ljubljana vs NK Maribor |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-18:00 - Slovenia 1. Liga NS Mura vs NK Bravo |
1-0 |
2-2 |
Sun 13, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup Marumo Gallants FC vs Santos Cape Town |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup Black Eagles vs Sivutsa |
1-0 |
2-2 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1 DNS de Belen Women\'s vs CDEF Logrono B Women\'s |
3-0 |
5-0 |
Sun 13, Feb-14:30 - Spanish Ladies Premier League Colegio Aleman Valencia Women\'s vs Deportivo Alaves Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League Atletico de Madrid Women\'s vs Sevilla FC Women\'s |
4-0 |
5-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League Athletic Bilbao Women\'s vs FC Barcelona Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League Rayo Vallecano Women\'s vs Madrid CFF Women\'s |
2-1 |
3-2 |
Sun 13, Feb-16:00 - Spanish Ladies Premier League Granadilla Tenerife Women\'s vs Villarreal Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 13, Feb-14:00 - Spanish Ladies Premier League Levante UD Women\'s vs Real Sociedad Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Spanish Ladies Premier League Eibar Women\'s vs Real Madrid CF Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Feb-19:15 - Spanish Primera Division Levante vs Real Betis |
1-3 |
2-4 |
Sun 13, Feb-00:00 - Spanish Primera Division Atletico Madrid vs Getafe |
3-3 |
4-3 |
Sun 13, Feb-21:30 - Spanish Primera Division Real Sociedad vs Granada CF |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Spanish Primera Division Alaves vs Valencia CF |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Racing Santander vs CD Badajoz |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A Cultural Leonesa vs Unionistas de Salamanca |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Racing de Ferrol vs CD Tudelano |
1-1 |
3-1 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A San Sebastian Reyes vs Talavera de la Reina |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Celta Vigo B vs CF Rayo Majadahonda |
3-0 |
3-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A SD Logrones vs Deportivo La Coruna |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B Albacete vs UE Cornella |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B Gimnastic Tarragona vs Algeciras |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Alcoyano vs Sevilla Atletico |
2-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B CD Castellon vs C.D. San Fernando Isleno |
0-3 |
1-3 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Real Betis B vs Atletico Baleares |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Linense vs UE Llagostera Costa Brava |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Andorra CF vs Villarreal B |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-14:30 - Spanish Primera U19 Osasuna(U19) vs Tolosa(U19) |
1-0 |
3-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Primera U19 Barcelona(U19) vs Girona(U19) |
1-0 |
3-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Primera U19 Espanyol(U19) vs Lleida(U19) |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Primera U19 CD Lugo(U19) vs Racing Santander(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Primera U19 Valladolid(U19) vs CD Badajoz(U19) |
3-1 |
3-4 |
Sun 13, Feb-15:15 - Spanish Primera U19 Antiguoko KE(U19) vs UD Logrones(U19) |
1-0 |
1-2 |
Sun 13, Feb-21:30 - Spanish Primera U19 Real Betis(U19) vs Athletic Jaen(U19) |
5-0 |
6-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Spanish Primera U19 fuenlabrada(U19) vs Rayo Vallecano U19 |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Spanish Primera U19 Recreativo Huelva U19 vs Jovenes Promesas(U19) |
3-0 |
6-0 |
Sun 13, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division Alcorcon vs Tenerife |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division CD Lugo vs SD Amorebieta |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - Spanish Segunda Division Eibar vs Fuenlabrada |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division Real Oviedo vs SD Huesca |
3-1 |
3-3 |
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CD Artistico Navalcarnero vs AD Union Adarve |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Compostela vs Leganes B |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Aviles vs Coruxo FC |
1-1 |
2-3 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Pontevedra vs Bergantinos CF |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CF Salmantino UDS vs Arenteiro |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CD Cristo Atletico vs Mostoles |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 UC Ceares vs Marino Luanco |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Pena Sport vs CD Ardoi |
1-0 |
3-1 |
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Cayon vs Racing Rioja CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Osasuna B vs AD San Juan |
3-2 |
3-4 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Naxara vs CD Izarra |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-15:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 UD Logrones B vs SD Laredo |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Sestao River vs Arenas Club de Getxo |
1-1 |
4-2 |
Sun 13, Feb-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 SD Gernika vs Real Sociedad C |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Racing Santander B vs Burgos Promesas |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Teruel vs SD Tarazona |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Lleida vs Andratx |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SCR Pena Deportiva vs Numancia |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SD Ejea vs Brea |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SD Formentera vs SD Huesca B |
2-1 |
3-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CD Ebro vs Ibiza Islas Pitiusas |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Terrassa vs AE Prat |
1-2 |
4-3 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Cerdanyola del Valles vs CF Badalona |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 AD Ceuta vs Panaderia Pulido |
0-1 |
3-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 UD Montijo vs CD Mensajero |
0-0 |
2-2 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Don Benito vs Cordoba C.F. |
1-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 CD Coria vs Cacereno |
1-1 |
1-3 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Xerez Deportivo vs Merida AD |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 UD San Fernando vs Antequera CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Tamaraceite vs CD San Roque de Lepe |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Cadiz B vs Villanovense |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Velez CF vs Las Palmas Atletico |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Melilla vs CF Intercity |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Atletico Mancha Real vs CD Marchamalo |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Hercules CF vs UD Alzira |
0-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Real Murcia vs Mar Menor |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Aguilas FC vs Recreativo Granada |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Calvo Sotelo Puertollano vs Toledo |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CD El Ejido 2012 vs UD Levante B |
0-0 |
1-2 |
Sun 13, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Eldense vs UD Socuellamos |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CF La Nucia vs Club Atletico Pulpileno |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Real Oviedo B vs Luarca |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Sporting de Gijon B vs CD Roces |
4-0 |
6-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Llanes vs Caudal Deportivo |
1-0 |
3-2 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Praviano vs CD Colunga |
0-3 |
|
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Covadonga vs CD Tuilla |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Mosconia vs Urraca CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Navarro vs EI San Martin |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Real Titanico DE Laviana vs UD Gijon Industrial |
2-1 |
|
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias L\'Entregu CF vs Langreo II |
2-1 |
|
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Deportivo La Coruna B vs Ourense |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CSD Arzua vs Rapido de Bouzas |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Juvenil Ponteareas vs Polvorin |
0-2 |
|
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CF Alondras vs CF Noia |
0-2 |
|
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Barco vs Viveiro CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Cordoba CF B vs CD Gerena |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UD Tomares vs Xerez CD |
1-3 |
|
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Lucena CF vs CD Cabecense |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Pozoblanco vs UD Los Barrios |
1-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Utrera vs Atletico Antoniano |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears UD Poblense vs Mallorca B |
0-1 |
0-4 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Binissalem vs CD Llosetense |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears San Rafael vs Portmany |
2-1 |
4-2 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Platges De Calvia vs Constancia |
2-1 |
3-1 |
Sun 13, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears Murense vs Inter Ibiza |
0-2 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Soller vs Santanyi |
0-3 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Sant Jordi vs CD Serverense |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenisca vs CD Atletico Paso |
1-1 |
|
Sun 13, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Vera Puerto De La Cruz vs CD Union Sur Yaiza |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD Las Zocas vs Herbania |
0-1 |
|
Sun 13, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias La Cuadra vs CD Santa Ursula |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia La Union CF vs Ciudad de Murcia |
1-0 |
4-0 |
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Lorca Deportiva FC vs Bala Azul |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Deportiva Minera vs Huercal Overa |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia FC Cartagena B vs Yeclano Deportivo |
0-3 |
0-3 |
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UD Los Garres vs CD Bullense |
0-1 |
0-4 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia AD Caravaca vs Real Murcia B |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EG El Palmar vs Archena |
1-1 |
4-2 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UCAM Cartagena FC vs UCAM Murcia B |
0-4 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Racing Murcia FC vs Mazarron CF |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Don Alvaro vs SP Villafranca |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UP Plasencia vs Moralo CP |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Miajadas vs Olivenza |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Jerez Industrial CF vs CD Calamonte |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Arroyo Club Polideportivo vs CD Azuaga |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura EMD Aceuchal vs CF Trujillo |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Badajoz B vs CD Diocesano |
0-1 |
1-3 |
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CA Cirbonero vs Avance Ezcabarte |
1-0 |
4-1 |
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Cantolagua vs Azkoyen |
7-0 |
|
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Gares vs CD Pamplona |
0-2 |
|
Sun 13, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra UCD Burlades vs CD Beti Onak |
1-2 |
|
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Anguiano vs Haro Deportivo |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CA River Ebro vs Oyonesa |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Yague CF vs Calahorra B |
6-1 |
|
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Alfaro vs Cenicero |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CDFC La Calzada vs CF Rapid De Murillo |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CA Vianes vs CD Berceo |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Agoncillo vs CD Arnedo |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Giner Torrero vs CD Robres |
2-1 |
|
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Barbastro vs CF Calamocha |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon SD Borja vs Santa Anastasia |
1-1 |
|
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Epila CF vs CD Binefar |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Utebo FC vs CD Belchite 97 |
3-1 |
|
Sun 13, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Carinena vs CF Illueca |
1-1 |
2-3 |
Sun 13, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Biescas vs CD Cuarte Industria |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Zaragoza B vs CD Caspe |
2-1 |
|
Sun 13, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Illescas vs Quintanar Del Rey |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Torrijos vs Huracan de Balazote |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Albacete B vs CP Villarrobledo |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha UB Conquense vs Miguelturreno |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha La Roda CF vs San Clemente |
0-3 |
|
Sun 13, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria AD Siete Villas vs CD Colindres |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Gimnastica Torrelavega vs CF Vimenor |
1-1 |
1-3 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Castro vs UC Cartes |
1-2 |
3-3 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Naval vs SD Textil Escudo |
2-1 |
5-2 |
Sun 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Peralada vs EC Granollers |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Castelldefels vs Girona II |
1-1 |
1-3 |
Sun 13, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya L\'Hospitalet vs Guineueta |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya FC Vilafranca vs CE Manresa |
0-3 |
0-4 |
Sun 13, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Vilassar de Mar vs San Cristobal |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Sants vs FE Grama |
0-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Recambios Colon CD vs Silla CF |
0-4 |
|
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Torrent CF vs Villarreal C |
0-1 |
3-4 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Orihuela CF vs Callosa Deportiva CF |
1-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Hercules CF B vs Atletico Saguntino |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Parla vs Fuenlabrada Promesas Madrid 2021 |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Trival Valderas vs CDF Tres Cantos |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Villaverde Boetticher CF vs Galapagar |
1-2 |
|
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid RSD Alcala Henares vs RCD Carabanchel |
1-1 |
|
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Villaviciosa De Odon vs Las Rozas |
0-2 |
0-2 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Ursaria vs Getafe B |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Paracuellos Antamira vs AD Torrejon CF |
1-1 |
|
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Mirandes B vs Colegios Diocesanos |
1-1 |
|
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Guijuelo vs Atletico Bembibre |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Real Avila CF vs Salamanca UDS B |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Ciudad Rodrigo vs CD La Virgen Del Camino |
1-2 |
|
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico Malagueno vs Marbella FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Almeria B vs CD Torreperogil |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla UD San Pedro vs Intergym Melilla |
4-0 |
|
Sun 13, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Vega vs Torredonjimeno |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD El Palo vs Alhaurin de la Torre |
0-1 |
|
Sun 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Motril CF vs CD Huetor Tajar |
1-1 |
1-3 |
Sun 13, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Real Jaen CF vs CD Alhaurino |
2-1 |
|
Sun 13, Feb-15:45 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla UD Torre del Mar vs Juventud Torremolinos |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-19:30 - Swiss Super League Zurich vs FC Lugano |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-19:30 - Swiss Super League FC Luzern vs Sion |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-17:15 - Swiss Super League Young Boys vs Basel |
1-1 |
3-1 |
Sun 13, Feb-17:15 - Switzerland Challenge League FC Aarau vs FC Thun |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-19:00 - Switzerland Women Division 1 Yverdon Women\'s vs Basel Women\'s |
0-1 |
0-4 |
Sun 13, Feb-15:00 - Thai League 1 Ratchaburi Mitr Phol vs Suphanburi FC |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-15:00 - Thai League 1 PT Prachuap F.C. vs Bangkok United FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-15:30 - Thai League 1 Chonburi FC vs Police Tero |
0-0 |
1-2 |
Sun 13, Feb-16:30 - Thai League 1 Port FC vs JL Chiangmai United FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-15:00 - Thai League 2 Kasetsart FC vs Navy FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-15:00 - Thai League 2 Ayutthaya United vs Chiangmai FC |
0-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-16:00 - Thai League 2 Raj Pracha FC vs Lampang FC |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-16:00 - Thai League 2 Sukhothai FC vs Ranong United FC |
2-0 |
5-1 |
Sun 13, Feb-12:30 - Thai League 3 Marines Eureka FC vs Pattaya Dolphins |
0-5 |
0-6 |
Sun 13, Feb-12:30 - Thai League 3 Sisaket United vs Nakhon Ratchasima United FC |
1-1 |
|
Sun 13, Feb-12:30 - Thai League 3 Surin City FC vs Muang Loei United |
0-2 |
1-4 |
Sun 13, Feb-12:30 - Thai League 3 Assumption United FC vs Ang Thong FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-12:30 - Thai League 3 Kanjanapat Group vs Pathum Thani United |
0-1 |
|
Sun 13, Feb-12:30 - Thai League 3 Khonkaen Mordindang FC vs Yasothon United FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-12:30 - Thai League 3 Grakcu Sai Mai United vs Thonburi United |
0-1 |
0-2 |
Sun 13, Feb-13:00 - Thai League 3 Nakhon Si Thammarat FC vs Young Singh United |
2-0 |
|
Sun 13, Feb-14:00 - Thai League 3 Chiangrai FC vs Chiangrai Lanna |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 Jendouba Sport vs Menzel Nour |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 Stade Sportif Sfaxien vs Stade Tunisien |
0-1 |
|
Sun 13, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 C.O.Transports vs A.S Djerba |
1-1 |
1-3 |
Sun 13, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 Kalaa Sport vs CS Bembla |
2-0 |
|
Sun 13, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 ES Rades vs CO Medenine |
1-0 |
|
Sun 13, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 ES Jerba Midoun vs J.S. Kairouanaise |
0-1 |
|
Sun 13, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A Umraniyespor vs BB Erzurumspor |
2-1 |
3-3 |
Sun 13, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A Manisa FK vs Menemen Belediye Spor |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A Eyupspor vs Bandirmaspor |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Osmaniyespor vs Hendek Spor |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Baskent Gozgozler vs Kutahyaspor |
0-1 |
1-5 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Artvin Hopaspor vs Batman Petrolspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Sancaktepe Belediye Spor vs Erbaaspor S |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Karaman Belediyespor vs Elazigspor |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Catalcaspor vs Kahta 02 Spor |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Fatsa Belediyespor vs Yldrm Belediyesispor |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Kelkit Belediye Hurriyet vs Nevsehir Belediyespor |
2-0 |
2-2 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Hacettepe S.K. vs Carsambaspor |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Aksarayspor vs Yeilyurt Belediyespor |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Bayrampasaspor vs Elazig Belediyespor |
1-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kizilcabolukspor vs Yomraspor |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Siirt Il Ozel Idaresi Spor vs 52 Orduspor |
0-2 |
1-4 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kestelspor vs Altindag Belediyespor |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 76 Igdir Belediye spor vs Iskenderun FK |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kusadasispor vs Duzcespor |
0-1 |
0-3 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Karsiyaka vs Karabukspor |
1-0 |
4-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Kirikkale Buyuk Anadolu vs Icel Idmanyurdu Spor |
0-0 |
0-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Erokspor vs Edirnespor Genclik |
1-0 |
2-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Agri 1970 Spor vs Orduspor |
0-1 |
1-4 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Karakopru Belediyespor vs Tepecikspor |
0-0 |
0-3 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Belediye Derincespor vs Mardin BB |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Trabzonspor Women\'s vs Hakkarigucu Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Yabancilar Women\'s vs Konak BEL. Women\'s |
0-2 |
1-2 |
Sun 13, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Kirecburnu Women\'s vs 1207 Antalya Muratpasa Women\'s |
0-3 |
1-4 |
Sun 13, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi ALG Spor Women\'s vs Adana Idmanyurduspor Women\'s |
2-0 |
5-0 |
Sun 13, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Fenerbahce Women\'s vs Karadeniz Eregli Belediye Spor Women\'s |
3-0 |
6-1 |
Sun 13, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Hatayspor Women\'s vs Fomget Genclik Women\'s |
1-2 |
|
Sun 13, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Kayseri Genclerbirligi Women\'s vs Fatih Karagumruk Women\'s |
0-4 |
1-8 |
Sun 13, Feb-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Fatih Vatanspor Women\'s vs Amedspor Women\'s |
1-0 |
6-0 |
Sun 13, Feb-17:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Atasehir Belediyesi Women\'s vs Altay SK Izmir Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Besiktas JK Women\'s vs Kocaeli Bayan Women\'s |
6-0 |
|
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Dudulluspor Women\'s vs Sivasspor Women\'s |
2-1 |
|
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Pazarspor vs Sanliurfaspor |
0-2 |
0-5 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Tarsus Idman Yurdu vs Pendikspor |
1-1 |
1-3 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo 24 Erzincanspor vs Usakspor |
0-0 |
1-2 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Amedspor vs Karacabey Birlikspor |
0-1 |
0-1 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Zonguldak vs Ankara Demirspor |
0-0 |
1-1 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo 1922 Konyaspor vs Kirsehir Belediyespor |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Isparta Davrazspor vs Akhisar Bld.Geng |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Inegolspor vs Afjet Afyonspor |
2-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Belediye Vanspor vs Turgutluspor |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Corum Belediyespor vs Kahramanmaras |
2-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Bayburt Ozel Idare vs Etimesgut Belediye Spor |
1-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Hekimoglu Trabzon vs Diyarbekirspor |
1-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Somaspor vs Sakaryaspor |
1-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-14:30 - Turkey Super Lig Sivasspor vs Yeni Malatyaspor |
0-1 |
2-1 |
Sun 13, Feb-19:59 - Turkey Super Lig Trabzonspor vs Konyaspor |
1-0 |
2-1 |
Sun 13, Feb-19:59 - Turkey Super Lig Kasimpasa S.K. vs Alanyaspor |
0-1 |
2-2 |
Sun 13, Feb-17:00 - Turkey Super Lig Antalyaspor vs Fatih Karagumruk |
2-0 |
3-0 |
Sun 13, Feb-11:00 - Turkey U19 League Umraniyespor(U19) vs Erzurumspor(U19) |
1-0 |
1-2 |
Sun 13, Feb-13:00 - Turkey U19 League Antalyaspor(U19) vs Fatih Karagumruk(U19) |
1-1 |
3-2 |
Sun 13, Feb-13:00 - Turkey U19 League Eyupspor(U19) vs Bandirmaspor(U19) |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Feb-13:00 - Turkey U19 League Manisa FK(U19) vs Menemen Belediye Spor(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sun 13, Feb-13:00 - Turkey U19 League Sivasspor(U19) vs Yeni Malatyaspor(U19) |
2-0 |
4-0 |
Sun 13, Feb-17:20 - UAE League Division 1 Al-Hamriyah vs Dabba Al-Fujairah |
0-0 |
0-2 |
Sun 13, Feb-17:20 - UAE League Division 1 Al-Rams vs Al-Thaid |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:20 - UAE League Division 1 Al Taawon vs Al Fujairah |
0-1 |
1-2 |
Sun 13, Feb-17:00 - Uganda Super League Mbarara City vs Kampala City Council(KCCA) |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-00:00 - Uruguay Primera Division Plaza Colonia vs CA River Plate |
0-0 |
0-1 |
Sun 13, Feb-16:30 - Uruguay Primera Division Liverpool Montevideo vs Albion FC (URU) |
0-0 |
4-0 |
Sun 13, Feb-03:00 - Uruguay Primera Division CA Rentistas vs Nacional Montevideo |
0-1 |
0-4 |
Sun 13, Feb-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Black Rhinos FC vs Caps United FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 13, Feb-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Bulawayo Chiefs vs FC Platinum |
1-0 |
2-0 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.