AD:

Football Results for Sat 8, Jan 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 8, Jan 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 8, Jan-17:30 - Algeria Division 1
WA Tlemcen vs USM Alger

0-2

0-3
Sat 8, Jan-17:30 - Algeria Division 1
NC Magra vs HB Chelghoum Laid

1-0

2-0
Sat 8, Jan-17:30 - Algeria Division 1
OM Medea vs NA Hussein Dey

0-1

1-2
Sat 8, Jan-17:30 - Algeria Division 1
RC Relizane vs ES Setif

0-1

0-1
Sat 8, Jan-17:00 - Algeria Division 2
Bordj Bou Arreridj vs US Chaouia


0-2
Sat 8, Jan-17:00 - Algeria Division 2
USM Annaba vs MO Constantine

0-0

1-1
Sat 8, Jan-17:00 - Algeria Division 2
USM El Harrach vs USM Bel Abbes

1-0

2-0
Sat 8, Jan-17:00 - Algeria Division 2
JSM Bejaia vs JSM Skikda

0-3

1-4
Sat 8, Jan-17:00 - Algeria Division 2
MC Saida vs RC Kouba

1-0

1-0
Sat 8, Jan-17:00 - Algeria Division 2
MC El Eulma vs JS Bordj Menaiel

0-1

0-5
Sat 8, Jan-17:00 - Algeria Division 2
ES Ben Aknoun vs ASM Oran


1-1
Sat 8, Jan-17:00 - Algeria Division 2
USM Khenchela vs CA Batna

1-1

1-1
Sat 8, Jan-17:00 - Algeria Division 2
SKAF Khemis Melina vs GC Mascara


2-0
Sat 8, Jan-17:00 - Algeria Division 2
CRB Temouchent vs USMM Hadjout

0-0

3-0
Sat 8, Jan-17:00 - Algeria Division 2
JSM Tiaret vs SC Ain Defla


4-0
Sat 8, Jan-17:00 - Algeria Division 2
AS Ain Mlila vs MO Bejaia

0-0

0-0
Sat 8, Jan-17:00 - Algeria Division 2
CRB Ain Ouessara vs El Bayadh

0-1

0-4
Sat 8, Jan-17:00 - Algeria Division 2
IRB Lakhdaria vs Hamra Annaba


2-2
Sat 8, Jan-17:00 - Algeria Division 2
MCB Oued Sly vs WA Boufarik

1-0

2-1
Sat 8, Jan-17:00 - Algeria Division 2
IRB Ouargla vs Teleghma


1-1
Sat 8, Jan-19:30 - Angola Girabola League
Petro Atletico de Luanda vs Interclube Luanda

0-0

4-0
Sat 8, Jan-18:30 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Recreativo Caala

0-0

1-0
Sat 8, Jan-18:30 - Angola Girabola League
Sporting de Benguela vs Cuando Cubango


1-1
Sat 8, Jan-12:45 - Australia League A
Melbourne Victory FC vs Adelaide United

0-0

1-1
Sat 8, Jan-10:05 - Australia Women\'s A-League
Sydney FC Women's vs Perth Glory Women's

3-0

4-0
Sat 8, Jan-10:05 - Australia Women\'s A-League
Canberra United Women's vs Adelaide United Women's

0-2

1-3
Sat 8, Jan-19:00 - Bahrain Premier League
Al Hala vs Al-Muharraq

1-2

1-2
Sat 8, Jan-19:30 - Belgium Women\'s Premier League
Genk Women's vs Club Brugge Women's

1-0

2-0
Sat 8, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Caucaia vs Pacajus CE

0-1

2-1
Sat 8, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Iguatu CE vs Ferroviario CE

0-0

1-1
Sat 8, Jan-15:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Agua Santa SP Youth vs ASSU RN Youth

0-0

3-0
Sat 8, Jan-20:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Mirassol FC Youth vs Sport Club Recife Youth

1-2

3-2
Sat 8, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Nacional Sao Paulo Youth vs Real Brasil DF Youth

0-1

1-1
Sat 8, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Desportivo Brasil Youth vs IAPE Youth

0-1

0-1
Sat 8, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Paulista Youth vs Bragantino PA Youth

2-0

2-0
Sat 8, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Ibrachina SP Youth vs Serranense MG Youth

2-0

3-0
Sat 8, Jan-21:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Rio Claro Youth vs Vasco da Gama Youth

0-6

0-12
Sat 8, Jan-21:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Retro/PE Youth vs Cruzeiro Youth

0-0

0-2
Sat 8, Jan-21:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Desportiva Alianca AL Youth vs Andira AC Youth

0-0

3-0
Sat 8, Jan-00:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Gremio Osasco Audax Youth vs Camacariense Youth

2-0

2-1
Sat 8, Jan-00:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Uniao Mogi Youth vs Sao Raimundo-RR Youth

1-1

1-1
Sat 8, Jan-00:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
AA Francana Youth vs Confianca PB Youth

1-0

2-0
Sat 8, Jan-02:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Santo Andre Youth vs Joinville SC Youth

0-0

0-0
Sat 8, Jan-02:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Portuguesa Youth vs Internacional (RS) Youth

0-2

1-2
Sat 8, Jan-02:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sao Jose Dos Campos SP Youth vs Resende RJ Youth

0-0

0-3
Sat 8, Jan-03:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Ponte Preta Youth vs Juventude (RS) Youth

0-1

1-1
Sat 8, Jan-04:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
River (PI) Youth vs Corinthians Youth

0-1

0-2
Sat 8, Jan-18:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Confianca SE Youth vs CA Taguatinga DF Youth

1-2

1-2
Sat 8, Jan-18:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Real Ariquemes RO Youth vs Palmeiras Youth

0-1

0-3
Sat 8, Jan-22:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sao Bernardo Youth vs Ceara Youth

1-0

1-1
Sat 8, Jan-22:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Botafogo SP Youth vs Goias Youth

0-0

0-0
Sat 8, Jan-22:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Inter de Limeira Youth vs Nautico Youth (PE)

0-0

1-2
Sat 8, Jan-22:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Capivariano FC SP Youth vs Coritiba Youth (PR)

1-1

2-1
Sat 8, Jan-23:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Itapirense SP Youth vs Palmas FR Youth

1-0

1-1
Sat 8, Jan-23:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
SKA Brasil Youth vs Lagarto Youth

0-1

2-2
Sat 8, Jan-23:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Linense Youth vs Atletico Mineiro Youth (MG)

0-0

1-0
Sat 8, Jan-23:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Oeste Youth vs Forte FC Youth

1-1

6-1
Sat 8, Jan-17:00 - Burundi Ligue A
Kayanza United vs Olympic Star

0-0

0-1
Sat 8, Jan-17:00 - Burundi Ligue A
Dynamik vs Flambeau de l'Est

1-0

2-0
Sat 8, Jan-17:00 - Burundi Ligue A
Royal de Muramvya vs Atheletico Olympic

0-1

0-1
Sat 8, Jan-21:00 - Challenge DE French Feminin
Saint Malo Women's vs Le Havre Women's

1-0

1-1
Sat 8, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Saint-Etienne Women's vs Montpellier HSC Women's

0-2

2-7
Sat 8, Jan-19:00 - Challenge DE French Feminin
Bordeaux Women's vs Lyonnais Women's

0-4

0-4
Sat 8, Jan-11:30 - Chinese Super League
Qingdao FC vs Zhejiang Professional FC

0-1

0-1
Sat 8, Jan-11:30 - Chinese Super League
Chengdu Rongcheng FC vs Dalian Pro

0-1

1-1
Sat 8, Jan-14:00 - Club Friendly
BFC Siofok vs Soroksar


2-4
Sat 8, Jan-14:00 - Club Friendly
Budaorsi SC vs Vac-Dunakanyar

0-0

0-2
Sat 8, Jan-14:00 - Club Friendly
Mezokovesd-Zsory vs Szentlorinc SE

4-0

4-0
Sat 8, Jan-14:00 - Club Friendly
KV Oostende(U21) vs Club Brugge(U21)

0-0

2-1
Sat 8, Jan-14:45 - Club Friendly
St. Pauli vs Beerschot Wilrijk

0-0

2-0
Sat 8, Jan-15:00 - Club Friendly
Viborg vs Hobro I.K.

0-0

2-0
Sat 8, Jan-15:00 - Club Friendly
NK Osijek vs Bijelo Brdo

0-0

2-0
Sat 8, Jan-15:00 - Club Friendly
Hradec Kralove vs Slovan Velvary

4-0

6-2
Sat 8, Jan-15:00 - Club Friendly
Bonner SC vs TuS Rot Weiss Koblenz

1-1

1-1
Sat 8, Jan-16:00 - Club Friendly
Young Boys vs FC Thun

2-0

6-1
Sat 8, Jan-16:00 - Club Friendly
Fortuna Dusseldorf vs SC Freiburg II

0-0

2-1
Sat 8, Jan-16:00 - Club Friendly
Holstein Kiel vs VfL Osnabruck

1-1

3-2
Sat 8, Jan-16:00 - Club Friendly
Gyirmot SE vs Dorogi FC

0-0

0-2
Sat 8, Jan-16:00 - Club Friendly
FK Pohronie vs Viktoria Otrokovice

0-0

0-0
Sat 8, Jan-16:00 - Club Friendly
NK Lokomotiva Zagreb vs NK Aluminij

2-2

4-3
Sat 8, Jan-16:00 - Club Friendly
FSV Optik Rathenow vs Brandenburger SC Sud 05


6-3
Sat 8, Jan-16:00 - Club Friendly
FC Anker Wismar vs MSV Pampow

1-0

1-1
Sat 8, Jan-16:00 - Club Friendly
FSV Union Furstenwalde vs Ludwigsfelder FC

0-0

0-0
Sat 8, Jan-16:00 - Club Friendly
VfB Krieschow vs VSG Altglienicke

2-1

2-3
Sat 8, Jan-16:30 - Club Friendly
FC Nurnberg vs Hallescher FC


5-1
Sat 8, Jan-16:30 - Club Friendly
Monchengladbach vs Viktoria Koln

1-1

2-3
Sat 8, Jan-16:30 - Club Friendly
SV Darmstadt 98 vs SSV Jahn Regensburg

3-1

4-2
Sat 8, Jan-20:15 - Club Friendly
Haukar Women's vs UMF Afturelding Women's

0-2

0-3
Sat 8, Jan-17:00 - Club Friendly
RW Oberhausen vs KFC Uerdingen 05

1-1

6-1
Sat 8, Jan-17:00 - Club Friendly
Dynamo Dresden vs FC Erzgebirge Aue


5-0
Sat 8, Jan-17:00 - Club Friendly
SC Paderborn 07 vs SC Verl

1-0

2-0
Sat 8, Jan-17:00 - Club Friendly
AS Eupen vs FC Kaiserslautern

0-1

1-2
Sat 8, Jan-17:00 - Club Friendly
VFB Homberg vs SPVGG.Sterkrade-Nord

1-0

3-1
Sat 8, Jan-17:00 - Club Friendly
Fortuna Dusseldorf II vs TSG Sprockhovel

5-0

9-1
Sat 8, Jan-17:00 - Club Friendly
SV Lippstadt vs SG Finnentrop/Bamenohl

0-0

1-0
Sat 8, Jan-17:00 - Club Friendly
Siegburger SV 04 vs TSV Alemannia Aachen

1-2

2-4
Sat 8, Jan-17:00 - Club Friendly
Phonix Lubeck vs Rostocker FC

1-1

1-2
Sat 8, Jan-17:30 - Club Friendly
SC Kriens vs FC Luzern

0-1

2-1
Sat 8, Jan-17:30 - Club Friendly
FC Schalke 04 II vs SF Baumberg

0-1

1-2
Sat 8, Jan-17:30 - Club Friendly
Juventus Women's vs AC Milan Women's

0-1

2-1
Sat 8, Jan-18:00 - Club Friendly
Stjarnan Women's vs Keflavik Women's

1-1

2-1
Sat 8, Jan-18:30 - Club Friendly
1. FC Heidenheim 1846 vs Oud Heverlee Leuven

2-0

3-1
Sat 8, Jan-18:30 - Club Friendly
Puskas Akademia vs Club Brugge

0-1

0-1
Sat 8, Jan-22:30 - Club Friendly
Campinense (PB) vs Retro/PE

1-0

1-2
Sat 8, Jan-12:00 - Club Friendly
Eskisehirspor vs Turkgucu Ataspor Munchen

0-2

0-2
Sat 8, Jan-12:00 - Club Friendly
Energetyk-BGU Minsk vs Dnepr Rogachev

0-1

2-1
Sat 8, Jan-19:00 - Club Friendly
RW Essen vs SV Meppen

1-2

1-2
Sat 8, Jan-13:30 - Club Friendly
FC Viktoria Plzen vs FC Pisek

2-0

8-0
Sat 8, Jan-14:00 - Club Friendly
Zalaegerszegi TE vs III.Ker.TUE

1-3

2-4
Sat 8, Jan-14:00 - Club Friendly
Slovan Liberec vs Chrudim

0-0

0-1
Sat 8, Jan-14:00 - Club Friendly
ETO FC Gyor vs MTE Mosonmagyarovar

0-1

2-1
Sat 8, Jan-14:00 - Club Friendly
Austria Wien vs SC Mannsworth

9-0

21-0
Sat 8, Jan-14:00 - Club Friendly
FC Fastav Zlin vs Lisen

1-1

2-2
Sat 8, Jan-21:00 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs Apollon Limassol FC

0-0

2-1
Sat 8, Jan-19:00 - Cyprus 1 Division
Aris Limassol vs Ethnikos Achnas

1-0

2-1
Sat 8, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Nea Salamis vs Omonia 29is Maiou

2-0

3-0
Sat 8, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Ayia Napa vs Ahironas Liopetriou

0-0

1-1
Sat 8, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Akritas Chloraka

1-0

3-4
Sat 8, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Othellos Athienou vs Xylotympou

0-1

0-2
Sat 8, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Alki Oroklini

1-0

2-0
Sat 8, Jan-16:30 - Egypt Second Divison
Telephonat Beni Suef vs Sohag

1-0

1-0
Sat 8, Jan-16:30 - Egypt Second Divison
Telecom Egypt vs El Dakhleya

0-0

0-1
Sat 8, Jan-16:30 - Egypt Second Divison
Al-Sekka Al-Hadid vs Banh

1-0

3-1
Sat 8, Jan-16:30 - Egypt Second Divison
Wadi Degla SC vs Al Nasr Cairo

3-0

4-2
Sat 8, Jan-16:30 - Egypt Second Divison
Beni Suef vs Fayoum

0-0

0-1
Sat 8, Jan-16:30 - Egypt Second Divison
Qena SC(EGY) vs El Alameen

1-0

3-0
Sat 8, Jan-16:30 - Egypt Second Divison
Belbeis vs Petrojet FC

0-0

0-0
Sat 8, Jan-16:30 - Egypt Second Divison
Pioneers vs Kafr El Shaikh

0-0

1-1
Sat 8, Jan-17:00 - Egypt Second Divison
Bur Fouad vs ZED

0-1

1-1
Sat 8, Jan-19:00 - England Conference South Division
Billericay Town vs Maidstone United

0-0

1-1
Sat 8, Jan-19:00 - England Conference South Division
Tonbridge Angels vs Hungerford Town

0-1

2-1
Sat 8, Jan-19:00 - England Conference South Division
Welling United vs St Albans City

2-2

2-3
Sat 8, Jan-19:00 - England Conference South Division
Chippenham Town vs Slough Town

4-1

6-1
Sat 8, Jan-19:00 - England Conference South Division
Dartford vs Dulwich Hamlet

0-1

1-1
Sat 8, Jan-19:00 - England Conference South Division
Hemel Hempstead Town vs Ebbsfleet United

0-1

1-3
Sat 8, Jan-19:00 - England Conference South Division
Chelmsford City vs Bath City

1-0

1-0
Sat 8, Jan-19:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Concord Rangers

1-0

2-1
Sat 8, Jan-19:00 - England Conference South Division
Oxford City vs Eastbourne Borough

0-2

0-2
Sat 8, Jan-19:00 - England Conference South Division
Dorking Wanderers vs Braintree Town

2-0

2-1
Sat 8, Jan-19:00 - England FA Cup
West Bromwich(WBA) vs Brighton & Hove Albion

0-0

1-1
Sat 8, Jan-19:00 - England FA Cup
Wigan Athletic vs Blackburn Rovers

0-0

3-2
Sat 8, Jan-19:00 - England FA Cup
Newcastle vs Cambridge United

0-0

0-1
Sat 8, Jan-19:00 - England FA Cup
Leicester City vs Watford

2-1

4-1
Sat 8, Jan-19:00 - England FA Cup
Barnsley vs Barrow

2-0

4-4
Sat 8, Jan-19:00 - England FA Cup
Queens Park Rangers vs Rotherham United

0-0

0-0
Sat 8, Jan-19:00 - England FA Cup
Port Vale vs Brentford

0-1

1-4
Sat 8, Jan-19:00 - England FA Cup
Peterborough United vs Bristol Rovers

1-1

2-1
Sat 8, Jan-19:00 - England FA Cup
Kidderminster vs Reading

0-1

2-1
Sat 8, Jan-19:00 - England FA Cup
Boreham Wood F.C. vs AFC Wimbledon

1-0

2-0
Sat 8, Jan-16:15 - England FA Cup
Mansfield Town vs Middlesbrough

0-2

2-3
Sat 8, Jan-16:30 - England FA Cup
Coventry vs Derby County

1-0

1-0
Sat 8, Jan-16:30 - England FA Cup
Burnley vs Huddersfield Town

1-0

1-2
Sat 8, Jan-16:30 - England FA Cup
Hartlepool United FC vs Blackpool

0-1

2-1
Sat 8, Jan-16:30 - England FA Cup
Bristol City vs Fulham

0-0

0-0
Sat 8, Jan-16:45 - England FA Cup
Millwall vs Crystal Palace

1-0

1-2
Sat 8, Jan-21:30 - England FA Cup
Hull City vs Everton

1-2

2-2
Sat 8, Jan-00:00 - England FA Cup
Swindon vs Manchester City

0-2

1-4
Sat 8, Jan-21:30 - England FA Cup
Chelsea FC vs Chesterfield

4-0

5-1
Sat 8, Jan-21:30 - England FA Cup
Birmingham vs Plymouth Argyle

0-0

0-0
Sat 8, Jan-21:30 - England FA Cup
Swansea City vs Southampton

0-1

1-1
Sat 8, Jan-21:45 - England FA Cup
Yeovil Town vs AFC Bournemouth

0-2

1-3
Sat 8, Jan-19:00 - England League One
Gillingham vs Ipswich

0-3

0-4
Sat 8, Jan-19:00 - England League One
Cheltenham Town vs Burton Albion FC

1-0

1-1
Sat 8, Jan-19:00 - England League One
Doncaster Rovers vs Fleetwood Town

0-0

0-1
Sat 8, Jan-19:00 - England League One
Accrington Stanley vs Milton Keynes Dons

1-1

1-1
Sat 8, Jan-19:00 - England League One
Lincoln City vs Oxford United

1-0

2-0
Sat 8, Jan-16:30 - England League One
Wycombe Wanderers vs Sunderland

2-2

3-3
Sat 8, Jan-19:00 - England League Two
Tranmere Rovers vs Scunthorpe United

2-0

4-0
Sat 8, Jan-19:00 - England League Two
Northampton Town vs Crawley Town

0-1

0-1
Sat 8, Jan-19:00 - England League Two
Carlisle vs Bradford City AFC

1-0

2-0
Sat 8, Jan-19:00 - England League Two
Stevenage FC vs Walsall

2-0

3-1
Sat 8, Jan-19:00 - England League Two
Newport County vs Salford City F.C.

0-1

0-2
Sat 8, Jan-19:00 - England Northern Division one
Workington vs Glossop North End

3-1

5-1
Sat 8, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Scarborough Athletic vs Basford United F.C.

0-0

3-0
Sat 8, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Whitby Town vs Lancaster City

0-1

0-3
Sat 8, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Grantham Town vs Radcliffe FC

0-1

1-2
Sat 8, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Witton Albion vs Gainsborough Trinity

0-1

1-1
Sat 8, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Morpeth Town vs Stafford Rangers

1-1

2-2
Sat 8, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Bishop's Stortford

1-0

2-0
Sat 8, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Lewes

1-1

1-4
Sat 8, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Wingate & Finchley vs Bowers & Pitsea

1-0

2-0
Sat 8, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Brightlingsea Regent vs Kingstonian

1-1

2-4
Sat 8, Jan-19:00 - England Southern Division one
Cirencester Town vs Melksham Town

0-0

3-1
Sat 8, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Tamworth vs Royston Town

1-0

2-0
Sat 8, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Needham Market vs Hednesford Town

2-2

3-3
Sat 8, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Lowestoft Town

0-2

1-4
Sat 8, Jan-17:00 - England Southern League Central Division
Stourbridge vs Banbury United

0-1

0-2
Sat 8, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Hayes &Yeading vs Hendon

0-0

2-1
Sat 8, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Dorchester Town vs Taunton Town

0-1

0-1
Sat 8, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Beaconsfield Town F.C. vs Kings Langley

0-0

1-0
Sat 8, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Swindon Supermarine

1-0

3-1
Sat 8, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Walton Casuals

0-0

1-0
Sat 8, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Merthyr Town vs Weston Super Mare

1-1

1-3
Sat 8, Jan-16:30 - England U23 Premier League
Chelsea(U23) vs Leicester City(U23)

1-0

5-0
Sat 8, Jan-22:00 - France Ligue 2
Bastia vs Quevilly Rouen

1-0

3-0
Sat 8, Jan-22:00 - France Ligue 2
Dijon vs Nimes

0-2

1-2
Sat 8, Jan-22:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs AJ Auxerre

0-1

0-1
Sat 8, Jan-22:00 - France Ligue 2
Pau FC vs Rodez AF

0-0

4-0
Sat 8, Jan-22:00 - France Ligue 2
Valenciennes FC vs Guingamp

1-0

1-1
Sat 8, Jan-18:00 - France Ligue 2
Le Havre vs FC Sochaux-Montbeliard

0-0

0-1
Sat 8, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Beauvais vs Epinal

0-2

0-3
Sat 8, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Haguenau vs Metz B

1-0

2-1
Sat 8, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group D
FC Bergerac vs Les Herbiers

1-0

1-0
Sat 8, Jan-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs Marseille

0-1

0-1
Sat 8, Jan-21:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs Borussia Dortmund

2-0

2-3
Sat 8, Jan-18:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs 1. FC Union Berlin

1-1

2-2
Sat 8, Jan-18:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs Arminia Bielefeld

1-0

2-2
Sat 8, Jan-18:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs Augsburg

2-1

3-1
Sat 8, Jan-18:30 - German Bundesliga
Greuther Furth vs VfB Stuttgart

0-0

0-0
Sat 8, Jan-18:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs 1.FSV Mainz 05

1-0

4-1
Sat 8, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Accra Lions vs WAFA

0-0

0-0
Sat 8, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Bibiani Gold Stars vs Accra Hearts of Oak

0-1

0-1
Sat 8, Jan-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
College 1975 vs St Joseph's (GIB)

0-0

0-3
Sat 8, Jan-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Europa Point FC vs Mons Calpe SC

0-5

0-10
Sat 8, Jan-19:15 - Greece Super League 1
OFI Crete vs Pas Giannina

0-0

1-1
Sat 8, Jan-19:00 - Greece Super League 2
Kallithea vs Panathinaikos B

1-0

1-0
Sat 8, Jan-00:00 - Holland Jupiler League
Roda JC Kerkrade vs MVV Maastricht

0-0

1-0
Sat 8, Jan-21:45 - Holland Jupiler League
FC Den Bosch vs Emmen

0-1

0-2
Sat 8, Jan-15:30 - Iceland Championship
HK Kopavogur vs Leiknir Reykjavik

0-2

0-4
Sat 8, Jan-16:00 - Iceland Championship
IA Akranes vs Stjarnan Gardabaer

0-3

0-6
Sat 8, Jan-17:00 - Iceland Championship
Breidablik vs Keflavik

2-1

5-2
Sat 8, Jan-17:30 - Iceland Fotboltinet Tournament B
UMF Njardvik vs Throttur Vogar

3-1

4-2
Sat 8, Jan-18:00 - Iceland Fotboltinet Tournament B
Kordrengir vs UMF Selfoss

1-0

2-1
Sat 8, Jan-16:00 - Iceland Reykjavik Tournament
Valur vs Fjolnir

3-1

8-1
Sat 8, Jan-19:59 - India Super League
FC Goa vs Chennaiyin FC

0-0

1-0
Sat 8, Jan-14:00 - Indonesia Liga 1
PSM Makassar vs Madura United FC

1-0

1-0
Sat 8, Jan-17:00 - Indonesia Liga 1
Borneo F.C. vs Persik Kediri

0-1

1-1
Sat 8, Jan-14:30 - Iran League
Nassaji Mazandaran vs Zob Ahan

0-0

1-0
Sat 8, Jan-15:30 - Iran League
Paykan vs Aluminium Arak

1-0

1-1
Sat 8, Jan-15:30 - Iran League
Fajr Sepasi vs Tractor SC

0-0

1-1
Sat 8, Jan-15:30 - Iran League
Gol Gohar FC vs Havadar SC

1-0

1-0
Sat 8, Jan-15:30 - Iran League
Shahr Khodrou vs Persepolis

1-1

1-1
Sat 8, Jan-17:30 - Iran League
Sepahan vs Foolad FC

1-0

2-1
Sat 8, Jan-17:30 - Iran League
Esteghlal Tehran vs Mes Rafsanjan

1-1

3-2
Sat 8, Jan-17:30 - Iran League
Sanat Naft vs Naft Masjed Soleyman FC

1-0

2-0
Sat 8, Jan-21:30 - Israel Liga Bet
Hapoel Ramat Yisrael vs Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva

0-1

0-2
Sat 8, Jan-13:00 - Israel Liga Bet
Maccabi Ahva Sha'ab vs Bnei HaGolan VeHaGalil


3-3
Sat 8, Jan-19:30 - Israel Premier League
Hapoel Nof HaGalil vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

1-3

2-6
Sat 8, Jan-19:45 - Israel Premier League
Maccabi Petah Tikva FC vs Maccabi Haifa

0-2

0-4
Sat 8, Jan-17:00 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs Hapoel Tel Aviv

0-1

0-2
Sat 8, Jan-22:00 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Beer Sheva

0-0

1-0
Sat 8, Jan-16:00 - Israel State League
Tzeirey Taibe vs Maccabi Tamra

0-0

0-0
Sat 8, Jan-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 vs Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19)

1-1

3-2
Sat 8, Jan-19:00 - Israel U19 League
Ironi Ramat Hasharon U19 vs Maccabi Yaffo Kabilio U19

0-0

3-0
Sat 8, Jan-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Acco(U19) vs Hapoel Haifa (U19)

0-1

2-1
Sat 8, Jan-14:15 - Israel U19 League
Hapoel Umm Al Fahm(U19) vs Beitar Nes Tubruk(U19)

1-0

1-2
Sat 8, Jan-14:55 - Israel U19 League
Ashdod MS U19 vs Bnei Yehuda Tel Aviv U19

1-0

4-0
Sat 8, Jan-15:00 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona(U19)

1-0

1-1
Sat 8, Jan-16:00 - Israel U19 League
Bnei Sakhnin U19 vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19)


1-2
Sat 8, Jan-16:15 - Israel U19 League
Hapoel Hadera U19 vs Ironi Nesher(U19)

0-0

2-0
Sat 8, Jan-16:45 - Israel U19 League
Maccabi Ahi Nazareth (U19) vs Maccabi Tzur Shalom U19

1-0

1-0
Sat 8, Jan-12:45 - Israel U19 League
Hapoel Natzrat Illit(U19) vs Ihud Bnei Baqa(U19)

3-0

4-0
Sat 8, Jan-12:45 - Israel U19 League
Hapoel Hod HaSharon(U19) vs Hapoel Ashkelon U19

0-0

1-2
Sat 8, Jan-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Raanana Roei U19 vs Hapoel Kfar Saba (U19)

0-0

0-1
Sat 8, Jan-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Maccabi Netanya U19

0-2

0-4
Sat 8, Jan-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Irony Bat Yam(U19) vs Maccabi Ashdod (U19)

0-0

0-1
Sat 8, Jan-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Herzliya U19 vs Hapoel Iksal(U19)

1-0

5-1
Sat 8, Jan-13:00 - Israel U19 League
SC Haifa Robi Shapira(U19) vs Maccabi Ironi Kiryat Ata(U19)

0-1

1-4
Sat 8, Jan-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Qiryat Ono(U19) vs Hapoel Jerusalem Sami Malka U19

0-2

0-4
Sat 8, Jan-13:50 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv U19 vs Beitar Jerusalem Oren (U19)

1-0

2-1
Sat 8, Jan-13:55 - Israel U19 League
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Sektzia Nes Tziona(U19)

3-0

5-0
Sat 8, Jan-19:30 - Ivory Coast Division 1
Sporting Gagnoa vs Lys Sassandra

0-0

0-0
Sat 8, Jan-19:30 - Ivory Coast Division 1
SOL FC Abobo vs Stella Club

1-2

2-2
Sat 8, Jan-22:00 - Ivory Coast Division 1
USC Bassam vs San Pedro

0-2

0-4
Sat 8, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Kenya Police FC

0-0

0-0
Sat 8, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Kariobangi Sharks vs Kakamega Homeboyz

0-0

0-1
Sat 8, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Talanta FC vs Nairobi City Stars

0-2

1-2
Sat 8, Jan-17:10 - Kuwait 1st Division League
Al-Sahel vs Khaitan

1-2

3-2
Sat 8, Jan-17:15 - Kuwait 1st Division League
Burgan SC vs Al-Jahra

0-0

1-0
Sat 8, Jan-16:15 - Lebanese League
Shabab Al-Sahel vs Tadamon Sour

1-1

1-2
Sat 8, Jan-16:15 - Lebanese League
Al Akhaa Al Ahli vs Bourj

0-2

1-2
Sat 8, Jan-17:00 - Libya League Division 1
Asswehly SC vs Al-Ahli Tripoli


0-1
Sat 8, Jan-05:00 - Mexico Primera Division
FC Juarez vs Club Necaxa

1-0

2-1
Sat 8, Jan-07:00 - Mexico Primera Division
Puebla vs Club America

1-1

1-1
Sat 8, Jan-03:00 - Mexico Primera Divison A
Club Chivas Tapatio vs Mineros de Zacatecas

0-0

2-0
Sat 8, Jan-06:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Mazatlan FC Women's vs Cruz Azul Women's

1-0

1-2
Sat 8, Jan-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Pumas UNAM Women's vs Club Leon Women's

1-0

1-0
Sat 8, Jan-19:00 - Mexico Youth U20
Cruz Azul(U20) vs Club Tijuana(U20)


0-1
Sat 8, Jan-19:00 - Mexico Youth U20
Monterrey U20 vs Queretaro U20

0-0

0-0
Sat 8, Jan-19:00 - National League
Torquay United vs Dagenham and Redbridge

2-1

2-2
Sat 8, Jan-19:00 - National League
Halifax Town vs Eastleigh

1-0

4-0
Sat 8, Jan-19:00 - National League
Barnet F.C. vs Altrincham

0-0

1-1
Sat 8, Jan-19:00 - National League
Aldershot Town vs Maidenhead United

0-1

1-1
Sat 8, Jan-19:00 - National League
Bromley vs Solihull Moors

2-0

2-1
Sat 8, Jan-19:00 - National League
Weymouth vs Southend United

0-1

0-1
Sat 8, Jan-19:00 - National League North
Farsley Celtic vs Darlington

0-3

0-6
Sat 8, Jan-19:00 - National League North
Gloucester City vs Boston United

0-0

0-0
Sat 8, Jan-19:00 - National League North
Brackley Town vs Hereford

0-0

1-0
Sat 8, Jan-19:00 - National League North
Gateshead vs Chorley

0-0

0-1
Sat 8, Jan-19:00 - National League North
Bradford Park Avenue vs Chester FC

1-0

1-0
Sat 8, Jan-19:00 - National League North
Curzon Ashton FC vs Blyth Spartans

2-0

3-2
Sat 8, Jan-19:00 - National League North
Spennymoor Town vs Guiseley

1-0

2-1
Sat 8, Jan-17:30 - Northern Ireland Cup
Queen's University Belfast vs Newington Youth

0-0

2-0
Sat 8, Jan-17:30 - Northern Ireland Cup
Knockbreda vs Dungannon Swifts

0-1

0-2
Sat 8, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Coleraine F.C. vs Windmill Stars

3-0

6-0
Sat 8, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Portadown FC vs Limavady United

0-0

2-0
Sat 8, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Ballymena United F.C. vs Loughgall FC

1-0

2-0
Sat 8, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Linfield FC vs Oxford Sunnyside

1-0

4-0
Sat 8, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Ards FC vs Dundela FC

0-2

2-3
Sat 8, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Cliftonville vs Islandmagee

3-0

5-0
Sat 8, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Institute FC vs Portstewart

0-0

0-1
Sat 8, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Bangor FC vs Larne FC

0-3

0-5
Sat 8, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Ballinamallard United vs Ards Rangers

0-0

0-0
Sat 8, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Dergview FC vs Glentoran FC

0-2

2-3
Sat 8, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Ballyclare Comrades vs Carrick Rangers

0-2

0-2
Sat 8, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Warrenpoint Town vs Newry City

0-1

1-2
Sat 8, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Harland & Wolff Welders vs Annagh United

0-1

1-2
Sat 8, Jan-15:00 - Portugal Campeonato
Esperanca Lagos vs Louletano

0-1

0-3
Sat 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Berco vs Vila Real

1-1

2-1
Sat 8, Jan-19:00 - Portugal Campeonato
Santa Cruz de Alvarenga vs Leca FC


0-1
Sat 8, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Linda-a-Velha(U19) vs Farense(U19)

0-0

1-0
Sat 8, Jan-15:00 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Academico Viseu

0-0

0-0
Sat 8, Jan-15:00 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs Varzim

0-0

0-0
Sat 8, Jan-21:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Alverca(U19) vs Nacional(U19)

0-1

3-1
Sat 8, Jan-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vizela(U19) vs FC Porto(U19)

0-0

0-2
Sat 8, Jan-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Braga (U19)

0-0

2-0
Sat 8, Jan-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
GD Estoril-Praia(U19) vs Vilafranquense(U19)

3-0

5-0
Sat 8, Jan-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria FC Setubal(U19) vs Belenenses(U19)

0-0

2-1
Sat 8, Jan-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
UD Oliveirense(U19) vs FC Famalicao(U19)

1-2

1-4
Sat 8, Jan-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Sacavenense(U19) vs Academica Coimbra(U19)

0-0

0-0
Sat 8, Jan-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Tondela(U19) vs Rio Ave(U19)

0-3

1-3
Sat 8, Jan-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Amora FC(U19) vs Uniao Leiria U19

0-0

0-1
Sat 8, Jan-19:30 - Portugal Primera Liga
Vizela vs Moreirense

0-0

0-1
Sat 8, Jan-22:00 - Portugal Primera Liga
GD Estoril Praia vs FC Porto

2-0

2-3
Sat 8, Jan-19:00 - Primeira Liga 3
Sporting CP B vs SCU Torreense

1-0

1-0
Sat 8, Jan-19:25 - Qatar League
Al Khor SC vs Umm Salal

0-0

1-1
Sat 8, Jan-17:15 - Qatar League
Al Duhail SC vs Al-Arabi SC

1-0

2-0
Sat 8, Jan-16:20 - Saudi Arabia Division 2
Al-Riyadh vs Al-Lewaa

0-1

2-1
Sat 8, Jan-16:25 - Saudi Arabia Division 2
Al-Sharq vs Al-Rawdhah


1-1
Sat 8, Jan-16:25 - Saudi Arabia Division 2
Al-Washm vs Al-Sadd FC(SA)


1-1
Sat 8, Jan-16:30 - Saudi Arabia Division 2
Al-Arabi vs Al-Nojoom

0-0

1-0
Sat 8, Jan-21:05 - Saudi Arabia Division 2
Al Dahab vs Al Bukayriyah

1-1

1-3
Sat 8, Jan-17:00 - Saudi Arabia Division 2
Al Entesar vs Weg Taif


1-1
Sat 8, Jan-17:10 - Saudi Arabia Division 2
Tuwaiq vs Al-Saqer

0-0

0-0
Sat 8, Jan-16:50 - Saudi Arabia Professional League
Dhamk vs Al-Nassr FC

0-1

0-2
Sat 8, Jan-18:45 - Saudi Arabia Professional League
Al-Fateh SC vs Al-Raed

0-1

2-3
Sat 8, Jan-19:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Shabab(KSA) vs Abha

0-1

1-1
Sat 8, Jan-16:05 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Al-Fath Youths

0-0

0-0
Sat 8, Jan-16:05 - Saudi Arabia Youth League
Al-Qadasiya Youths vs Al-Raed Youths

0-0

2-0
Sat 8, Jan-16:25 - Saudi Arabia Youth League
Al-Faisaly Harmah Youths vs Al-Ittihad Youths

1-0

3-0
Sat 8, Jan-16:35 - Saudi Arabia Youth League
Arar Youths vs Al-Orubah Youths

1-0

3-0
Sat 8, Jan-17:05 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Al Ahli Jeddah Youth

1-2

3-2
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish Championship
Inverness C.T. vs Raith Rovers

0-1

1-1
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Dunfermline

3-0

5-0
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish Championship
Hamilton Academical FC vs Partick Thistle

0-1

2-2
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish Championship
Queen of the South FC vs Kilmarnock

0-1

0-2
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish Championship
Ayr United FC vs Arbroath

1-0

1-0
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Wick Academy FC vs Keith

1-0

3-2
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Formartine United vs Brechin City

1-0

1-0
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish League One
Clyde F.C. vs Cove Rangers

0-0

0-1
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish League One
Falkirk vs Dumbarton

3-0

6-2
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish League One
Montrose vs Alloa Athletic

0-1

1-1
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs East Fife

3-0

3-0
Sat 8, Jan-17:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs Kelty Hearts

0-1

0-3
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish League Two
Forfar Athletic vs Stranraer F.C.

1-1

3-2
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish League Two
Cowdenbeath F.C. vs Annan Athletic

1-2

1-3
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Stenhousemuir

1-1

1-2
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish Lowland Football League
Edinburgh University FC vs East Stirlingshire


0-3
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish Lowland Football League
Civil Service Strollers FC vs Gala Fairydean

1-0

1-1
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish Lowland Football League
Bonnyrigg Rose vs Spartans

2-0

2-2
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish Lowland Football League
Bo'ness United vs Cumbernauld Colts

2-0

2-1
Sat 8, Jan-19:00 - Scottish Lowland Football League
Broomhill FC vs Gretna 2008


3-1
Sat 8, Jan-20:30 - Senegal Premier League
Pikine vs CNEPS Excellence

1-0

2-0
Sat 8, Jan-19:59 - Senegal Premier League
Generation Foot vs Union Sportive Goree

1-0

2-0
Sat 8, Jan-20:30 - Senegal Premier League
Linguere vs ASC Diambars

0-0

1-0
Sat 8, Jan-20:30 - Senegal Premier League
ASC Jaraaf vs ASEC Ndiambour

0-0

0-0
Sat 8, Jan-20:30 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs AS Douanes Dakar

2-1

2-1
Sat 8, Jan-20:30 - Senegal Premier League
Mbour Petite Cote vs Teungueth FC

2-1

2-2
Sat 8, Jan-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Fundacion Tenerife Women's vs Puerto del Carmen Women's

5-0

8-0
Sat 8, Jan-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Toledo Women's vs Valencia B Women's

1-0

1-1
Sat 8, Jan-19:30 - Spanish Ladies League Division 1
Friol Women's vs Gijon FF Women's

0-0

1-1
Sat 8, Jan-19:30 - Spanish Ladies League Division 1
Riudoms Women's vs Collerense Women's

2-1

3-2
Sat 8, Jan-20:30 - Spanish Ladies League Division 1
Mislata CF Women's vs Villarreal B Women's

1-0

2-1
Sat 8, Jan-21:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico Union Guimar Women's vs Las Majoreras Women's

0-1

0-1
Sat 8, Jan-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
RCD Espanyol Women's vs Deportivo La Coruna Women's

1-0

2-0
Sat 8, Jan-16:00 - Spanish Ladies League Division 2
Granada CF Women's vs Elche Women's

3-1

5-2
Sat 8, Jan-19:59 - Spanish Ladies League Division 2
Atletico de Madrid B Women's vs Parquesol Women's

1-0

1-1
Sat 8, Jan-18:45 - Spanish Ladies League Division 2
Sporting de Gijon Women's vs Athletic Bilbao B Women's

0-0

1-0
Sat 8, Jan-23:00 - Spanish Ladies League Division 2
Real Betis B Women's vs Santa Teresa CD Women's

0-2

1-4
Sat 8, Jan-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women's vs Sevilla FC Women's

0-1

1-2
Sat 8, Jan-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Villarreal Women's vs Deportivo Alaves Women's

1-0

3-1
Sat 8, Jan-19:59 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women's vs FC Barcelona Women's

0-2

0-7
Sat 8, Jan-19:15 - Spanish Primera Division
Real Sociedad vs Celta Vigo

1-0

1-0
Sat 8, Jan-21:30 - Spanish Primera Division
Granada CF vs Barcelona

0-0

1-1
Sat 8, Jan-17:00 - Spanish Primera Division
Levante vs Mallorca

0-0

2-0
Sat 8, Jan-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Badajoz vs Valladolid B

0-2

1-2
Sat 8, Jan-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Union de Irun vs Extremadura

0-0

0-1
Sat 8, Jan-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
UD Logrones vs Cultural Leonesa

0-0

0-0
Sat 8, Jan-18:45 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Inter de Madrid vs Racing de Ferrol

0-0

0-0
Sat 8, Jan-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Madrid Castilla vs Andorra CF

2-0

3-1
Sat 8, Jan-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
C.D. San Fernando Isleno vs UE Llagostera Costa Brava

0-0

1-1
Sat 8, Jan-21:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sabadell vs CD Linares Deportivo

2-1

3-1
Sat 8, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
Atletico Madrileno(U19) vs CF Inter San Jose(U19)

0-1

2-2
Sat 8, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
Cultural Leonesa(U19) vs Las Rozas(U19)

3-0

3-2
Sat 8, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
UB Conquense(U19) vs Kelme CF U19

0-0

1-0
Sat 8, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
Arucas CF(U19) vs Juventud Laguna(U19)

1-1

1-2
Sat 8, Jan-15:30 - Spanish Primera U19
Vazquez Cultural U19 vs Jovenes Promesas(U19)

2-0

4-0
Sat 8, Jan-16:00 - Spanish Primera U19
UD Las Zocas(U19) vs RC Victoria(U19)

0-0

1-0
Sat 8, Jan-19:30 - Spanish Primera U19
Espanyol(U19) vs Atletico Baleares(U19)

2-0

4-0
Sat 8, Jan-19:30 - Spanish Primera U19
UE Cornella(U19) vs Zaragoza(U19)

0-0

0-0
Sat 8, Jan-19:59 - Spanish Primera U19
Gimnastic Tarragona(U19) vs Lleida(U19)

2-0

2-0
Sat 8, Jan-19:59 - Spanish Primera U19
Alboraya(U19) vs CF La Nucia U19

2-0

2-0
Sat 8, Jan-17:00 - Spanish Primera U19
Acodetti CF(U19) vs SD San Jose(U19)

0-0

0-0
Sat 8, Jan-18:30 - Spanish Primera U19
Antiguoko KE(U19) vs Tolosa(U19)

0-0

1-1
Sat 8, Jan-18:30 - Spanish Primera U19
Albacete(U19) vs Valencia(U19)

1-1

1-2
Sat 8, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
La Cruz Villanovense(U19) vs CF Rayo Majadahonda(U19)

1-0

1-0
Sat 8, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
Real Oviedo(U19) vs Bezana(U19)

3-2

4-2
Sat 8, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division
FC Cartagena vs SD Huesca

0-1

0-3
Sat 8, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division
UD Ibiza vs Alcorcon

2-2

6-2
Sat 8, Jan-21:15 - Spanish Segunda Division
Valladolid vs Burgos CF

0-0

1-0
Sat 8, Jan-00:00 - Spanish Segunda Division
SD Amorebieta vs Tenerife

1-1

1-1
Sat 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Bergantinos CF vs Arosa Sociedad Cultural

1-0

2-1
Sat 8, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Mutilvera vs SD Gernika

0-0

0-0
Sat 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
AD San Juan vs CD Pena Sport

1-0

2-1
Sat 8, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Laredo vs Racing Santander B

3-0

3-0
Sat 8, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs UD Las Zocas

0-0

1-0
Sat 8, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs Tenisca

0-1

0-2
Sat 8, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs CD Vera Puerto De La Cruz

1-0

1-2
Sat 8, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs CD Huarte

0-1

2-1
Sat 8, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs Azkoyen


1-1
Sat 8, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Avance Ezcabarte vs CD Corellano


1-1
Sat 8, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs Casalarreina

0-0

1-1
Sat 8, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs UD Almansa

0-0

1-1
Sat 8, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Miguelturreno vs Albacete B

0-1

1-3
Sat 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Colindres vs CF Vimenor

0-0

1-1
Sat 8, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UC Cartes vs SD Textil Escudo

1-0

2-0
Sat 8, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Barreda Balompie vs SD Noja


1-1
Sat 8, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs Atletico Albericia

0-0

1-0
Sat 8, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs Pasaia KE

0-1

1-2
Sat 8, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs Uritarra

2-0

2-0
Sat 8, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Alaves B vs Leioa

1-0

2-0
Sat 8, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria vs Amurrio

0-0

0-0
Sat 8, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs Hercules CF B

0-0

1-0
Sat 8, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salamanca UDS B vs UD Santa Marta

1-1

1-1
Sat 8, Jan-15:00 - Thai League 1
Samut Prakan City vs Nong Bua Pitchaya

2-0

2-2
Sat 8, Jan-15:00 - Thai League 1
Ratchaburi Mitr Phol vs BG Pathum United

0-1

1-1
Sat 8, Jan-14:00 - Thai League 2
Chainat Hornbill FC vs Ayutthaya United

1-1

3-2
Sat 8, Jan-15:00 - Thai League 2
Lamphun Warrior vs MOF Customs United

0-0

2-0
Sat 8, Jan-15:30 - Thai League 2
Trat FC vs Navy FC

1-0

2-0
Sat 8, Jan-16:00 - Thai League 2
Ranong United FC vs Kasetsart FC

0-0

0-0
Sat 8, Jan-16:00 - Thai League 2
Lampang FC vs Nakhon Pathom United

1-0

1-1
Sat 8, Jan-15:00 - Thai League 3
Chachoengsao vs Pluak Daeng United

2-0

3-1
Sat 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Sisaket FC vs Surin Sugar Khongcheemool


3-3
Sat 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Royal Thai Fleet vs Chanthaburi FC


0-4
Sat 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Phattalung FC vs Pattani


1-1
Sat 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Phitsanulok FC vs Chiangrai FC


1-1
Sat 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Nan FC vs Watbot

0-0

0-0
Sat 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Surin City FC vs Khonkaen Mordindang FC

0-2

3-2
Sat 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Pathum Thani United vs Ang Thong FC

2-0

2-0
Sat 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Thawi Samut Sakhon United vs Bang Pa-in Ayutthaya

2-0

3-1
Sat 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Royal Thai Army FC vs Bangkok FC

1-0

1-3
Sat 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Chainat United vs Saraburi FC


0-3
Sat 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Welfare Royal Air Force vs Muangnont Bankunmae FC

0-1

0-1
Sat 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Ubon Kruan Apat vs Nakhon Ratchasima


1-1
Sat 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Chiangrai Lanna vs Uttaradit FC

1-1

1-1
Sat 8, Jan-12:30 - Thai League 3
Saimit Kabin United vs Pattaya Dolphins


1-1
Sat 8, Jan-13:00 - Thai League 3
Jalor City vs Nara United


2-2
Sat 8, Jan-13:00 - Thai League 3
Young Singh United vs Songkhla FC


1-2
Sat 8, Jan-16:00 - Tipsport Liga
Teplice vs SK Slovan Varnsdorf

1-0

2-0
Sat 8, Jan-16:00 - Tipsport Liga
FK Jablonec vs Dukla Praha

1-3

2-3
Sat 8, Jan-16:00 - Tipsport Liga
Pardubice vs Banik Ostrava

1-2

2-4
Sat 8, Jan-13:30 - Tipsport Liga
Mlada Boleslav vs FK MAS Taborsko

3-0

7-0
Sat 8, Jan-13:30 - Tipsport Liga
FC Bohemians 1905 vs Sparta Praha B

1-0

2-0
Sat 8, Jan-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Denizlispor

3-0

3-4
Sat 8, Jan-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Kocaelispor

0-0

1-0
Sat 8, Jan-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Ankaragucu vs Tuzlaspor Kulubu

0-0

1-0
Sat 8, Jan-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Bursaspor

0-0

3-1
Sat 8, Jan-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Dudulluspor Women's vs Fatih Karagumruk Women's

0-0

0-2
Sat 8, Jan-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kayseri Genclerbirligi Women's vs Yabancilar Women's

2-0

2-1
Sat 8, Jan-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Trabzonspor Women's vs ALG Spor Women's

0-1

0-4
Sat 8, Jan-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Karadeniz Eregli Belediye Spor Women's vs Altay SK Izmir Women's

2-0

4-0
Sat 8, Jan-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kirecburnu Women's vs Kocaeli Bayan Women's

0-4

0-5
Sat 8, Jan-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Vatanspor Women's vs Atasehir Belediyesi Women's

1-0

1-0
Sat 8, Jan-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Galatasaray SK Women's vs Hakkarigucu Women's

0-1

1-1
Sat 8, Jan-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Rizespor Women's vs Konak BEL. Women's

1-2

1-2
Sat 8, Jan-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Sivasspor Women's vs Adana Idmanyurduspor Women's

0-2

0-5
Sat 8, Jan-14:30 - Turkey Super Lig
Gazisehir Gaziantep vs Fatih Karagumruk

2-0

3-1
Sat 8, Jan-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Giresunspor

0-1

0-1
Sat 8, Jan-17:00 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Istanbul Basaksehir F.K.

1-1

1-1
Sat 8, Jan-17:00 - Turkey Super Lig
Kasimpasa S.K. vs Hatayspor

2-0

3-1
Sat 8, Jan-14:00 - Turkey U19 League
Galatasaray(U19) vs Giresunspor(U19)

1-0

4-0
Sat 8, Jan-13:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Tuzlaspor Kulubu(U19)

0-0

1-1
Sat 8, Jan-13:00 - Turkey U19 League
Alanyaspor(U19) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19)

0-1

0-1
Sat 8, Jan-13:00 - Turkey U19 League
Bandirmaspor(U19) vs Denizlispor(U19)

0-0

1-1
Sat 8, Jan-16:55 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Al Fujairah

1-1

1-1
Sat 8, Jan-16:55 - UAE League Division 1
Al Bataeh vs Al Taawon

2-0

4-1
Sat 8, Jan-17:00 - UAE League Division 1
Al Arabi vs Dabba Al-Fujairah

0-1

0-2
Sat 8, Jan-17:00 - UAE League Division 1
City FC vs Al-Thaid

0-1

0-3
Sat 8, Jan-19:30 - UAE League Professional
Al-Sharjah vs Al Ain

2-0

2-0
Sat 8, Jan-17:00 - UAE League Professional
Ajman Club vs Emirates Club

0-1

0-1
Sat 8, Jan-17:00 - UAE League Professional
Ittihad Kalba vs Baniyas

0-2

1-3
Sat 8, Jan-16:00 - Uganda Super League
SC Villa vs Uganda People'S Defence Force(UPDF)

0-0

0-0
Sat 8, Jan-16:00 - Uganda Super League
URA SC vs Kampala City Council(KCCA)

1-0

1-0
Sat 8, Jan-16:00 - Uganda Super League
Vipers SC vs Bidco Bul Fc

0-0

1-1
Sat 8, Jan-16:10 - Uganda Super League
Onduparaka FC vs Tooro United

3-0

4-2
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.