AD:

Football Results for Sun 12, Dec 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 12, Dec 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 12, Dec-19:59 - African Youth Championship Woman\'s U20
Gambia Women's(U20) vs Morocco Women's U20

0-3

0-6
Sun 12, Dec-19:45 - Albania Super league
Vllaznia Shkoder vs Skenderbeu Korce

1-0

2-0
Sun 12, Dec-16:45 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs Egnatia Rrogozhine

0-0

1-0
Sun 12, Dec-18:00 - Angola Girabola League
Bravos do Maquis vs Primeiro 1 de Agosto


1-2
Sun 12, Dec-18:30 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Sporting de Benguela


2-1
Sun 12, Dec-18:30 - Angola Girabola League
Sporting Cabinda vs Interclube Luanda

1-0

1-1
Sun 12, Dec-19:00 - Angola Girabola League
Wiliete vs Recreativo Caala


1-1
Sun 12, Dec-02:15 - Argentina Reserves League
Boca Juniors Reserve vs Central Cordoba De SDE Reserve

4-0

7-0
Sun 12, Dec-03:00 - Argentina Women\'s Primera A
San Lorenzo Women's vs Boca Juniors Women's

0-2

2-4
Sun 12, Dec-00:00 - Argentine Primera Division
Racing Club vs Club Deportivo Godoy Cruz

1-1

2-1
Sun 12, Dec-00:00 - Argentine Primera Division
Rosario Central vs CA Huracan

0-2

1-4
Sun 12, Dec-00:00 - Argentine Primera Division
Argentinos Juniors vs Sarmiento Junin

0-0

2-0
Sun 12, Dec-00:00 - Argentine Primera Division
Union Santa Fe vs Colon

2-0

3-0
Sun 12, Dec-00:00 - Argentine Primera Division
Patronato Parana vs Gimnasia La Plata

0-0

0-0
Sun 12, Dec-02:15 - Argentine Primera Division
Atletico Tucuman vs River Plate

1-0

1-1
Sun 12, Dec-05:00 - Argentine Primera Division
Boca Juniors vs CA Central Cordoba SDE

4-0

8-1
Sun 12, Dec-15:00 - Armenia Premier League
BKMA Yerevan vs Alashkert

0-1

0-2
Sun 12, Dec-16:30 - ASEAN Football Championship(Suzuki Cup)
Vietnam vs Malaysia

2-0

3-0
Sun 12, Dec-13:30 - ASEAN Football Championship(Suzuki Cup)
Laos vs Indonesia

1-2

1-5
Sun 12, Dec-10:00 - Australia Victorian Women\'s Cup
Box Hill United Women's vs Calder United SC Women's

0-1

0-2
Sun 12, Dec-13:00 - Australia Victorian Women\'s Cup
FC Bulleen Lions Women's vs South Melbourne Women's

0-1

1-5
Sun 12, Dec-11:15 - Australia League A
Central Coast Mariners FC vs Sydney FC

2-0

2-0
Sun 12, Dec-09:05 - Australia Women\'s A-League
Melbourne City Women's vs Melbourne Victory Women's

1-0

1-2
Sun 12, Dec-11:30 - Australia Women\'s A-League
Adelaide United Women's vs Canberra United Women's

1-1

2-1
Sun 12, Dec-17:30 - Austrian Bundesliga
FC Admira Wacker Modling vs Rapid Wien

1-1

1-2
Sun 12, Dec-17:30 - Austrian Bundesliga
SK Austria Klagenfurt vs Sturm Graz

0-2

0-3
Sun 12, Dec-19:59 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs LASK Linz

2-2

2-3
Sun 12, Dec-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs Patro Eisden

1-0

2-0
Sun 12, Dec-18:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs KVK Tienen

0-0

1-0
Sun 12, Dec-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs Francs Borains

0-0

1-0
Sun 12, Dec-18:00 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs La Louviere Centre

3-0

7-0
Sun 12, Dec-21:30 - Belgian Jupiler League
K.A.A. Gent vs Genk

1-0

1-0
Sun 12, Dec-19:00 - Belgian Jupiler League
St. Gilloise vs KV Mechelen

1-0

2-0
Sun 12, Dec-16:30 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs Standard Liege

0-0

2-3
Sun 12, Dec-23:00 - Belgium - 2e Klasse
Excelsior Virton vs Lierse Kempenzonen

1-1

2-2
Sun 12, Dec-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Red Star Waasland-Beveren vs KMSK Deinze

3-1

4-1
Sun 12, Dec-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Aurora vs Club Always Ready

2-0

3-4
Sun 12, Dec-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Guabira vs Independiente Petrolero

1-1

2-3
Sun 12, Dec-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Santa Cruz vs The Strongest

1-0

1-0
Sun 12, Dec-03:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Blooming vs Real Potosi

1-0

1-0
Sun 12, Dec-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Gremio Osasco Audax Youth vs Mirassol FC Youth

0-1

2-1
Sun 12, Dec-00:00 - Brazil Copa Verde
Remo Belem (PA) vs Vila Nova (GO)

0-0

0-0
Sun 12, Dec-23:00 - Brazil Tocantinense League
Palmas (TO) vs Capital TO

0-0

1-0
Sun 12, Dec-23:30 - Brazil Tocantinense League
Gurupi vs Interporto FC

0-2

0-4
Sun 12, Dec-16:00 - Bulgaria B PFG
FK Levski 2020 Lom vs Botev Plovdiv II

0-0

0-0
Sun 12, Dec-16:00 - Bulgaria B PFG
CSKA 1948 Sofia II vs Strumska Slava

0-1

1-3
Sun 12, Dec-14:00 - Bulgaria B PFG
FC Hebar Pazardzhik vs Etar Veliko Tarnovo

1-0

1-1
Sun 12, Dec-18:30 - Bulgaria Premier
Beroe vs Levski Sofia

0-1

1-1
Sun 12, Dec-16:15 - Bulgaria Premier
CSKA Sofia vs Cherno More Varna

2-0

2-0
Sun 12, Dec-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Meizhou Hakka vs Chengdu Rongcheng FC

1-2

1-2
Sun 12, Dec-11:00 - Chinese Football League Divison 1
Heilongjiang Ice City vs Zibo Cuju FC

0-1

1-2
Sun 12, Dec-10:00 - Chinese Football League Divison 2
Hubei Huachuang FC vs Shaoxing Keqiao Yuejia

0-0

1-0
Sun 12, Dec-10:00 - Chinese Football League Divison 2
Qingdao Red Lions vs Zibo zi cheng

1-0

2-1
Sun 12, Dec-15:30 - Chinese Super League
Tianjin Jinmen Tiger vs Chongqing Liangjiang Athletic

0-0

1-1
Sun 12, Dec-15:30 - Chinese Super League
Dalian Pro vs Henan Songshan Longmen

0-0

1-0
Sun 12, Dec-11:30 - Chinese Super League
Shanghai Shenhua vs Qingdao FC

1-0

3-0
Sun 12, Dec-11:30 - Chinese Super League
Wuhan FC vs Cangzhou Mighty Lions FC

2-1

4-2
Sun 12, Dec-22:00 - Club Friendly
Floresta CE Youth vs Fluminense-PI Youth

0-1

0-2
Sun 12, Dec-23:00 - Club Friendly
Novo Hamburgo RS vs Gloria RS

0-1

1-1
Sun 12, Dec-03:30 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Cali vs Atletico Junior Barranquilla

1-0

2-0
Sun 12, Dec-05:30 - Colombia Copa Mustang
Atletico Nacional vs Deportivo Pereira

2-0

5-1
Sun 12, Dec-23:00 - Costa Rica Division 2
Puntarenas vs CD Barrio Mexico

0-0

0-0
Sun 12, Dec-16:00 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs HNK Sibenik

3-1

3-1
Sun 12, Dec-20:05 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs Slaven Belupo Koprivnica

3-0

3-0
Sun 12, Dec-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Orijent Rijeka vs Dinamo Zagreb B

3-1

4-1
Sun 12, Dec-21:00 - Cyprus 1 Division
Olympiakos Nicosia FC vs APOEL Nicosia

0-0

1-1
Sun 12, Dec-19:00 - Cyprus 1 Division
Apollon Limassol FC vs Aris Limassol

0-1

0-2
Sun 12, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
Akritas Chloraka vs Olympiada Lympion

0-0

2-1
Sun 12, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
Omonia 29is Maiou vs Onisilos Sotiras

0-0

0-1
Sun 12, Dec-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Prague vs FC Bohemians 1905

4-0

5-1
Sun 12, Dec-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Dynamo Ceske Budejovice vs SK Sigma Olomouc

1-0

2-1
Sun 12, Dec-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs Mlada Boleslav

2-0

2-0
Sun 12, Dec-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Jablonec vs Teplice

0-1

0-2
Sun 12, Dec-21:00 - Denmark Cup
Midtjylland vs Brondby

1-1

1-2
Sun 12, Dec-22:30 - Denmark Cup
Odense BK vs Randers FC

0-1

1-2
Sun 12, Dec-17:00 - England FA Women Super League
Everton FC Women's vs West Ham United Women's

0-1

1-1
Sun 12, Dec-22:00 - England FA Women Super League
Aston Villa Women's vs Tottenham Hotspur Women's

1-1

1-2
Sun 12, Dec-22:45 - England FA Women Super League
Arsenal Women's vs Leicester City Women's

2-0

4-0
Sun 12, Dec-18:00 - England FA Women Super League
Birmingham Women's vs Manchester City Women's

2-2

2-3
Sun 12, Dec-16:30 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women's vs Manchester United Women's

0-1

0-2
Sun 12, Dec-17:00 - England FA Women\'s Cup
West Bromwich WFC Women's vs Long Eaton United Women's


5-1
Sun 12, Dec-17:00 - England FA Women\'s Cup
Burnley Women's vs Liverpool Women's

0-1

0-4
Sun 12, Dec-17:00 - England FA Women\'s Cup
Stourbridge Women's vs Sheffield United Women's


0-3
Sun 12, Dec-18:00 - England FA Women\'s Cup
Portsmouth Women's vs Southampton Women's

1-0

1-1
Sun 12, Dec-18:00 - England FA Women\'s Cup
Lincoln City Women's vs Northampton Town Women's


2-2
Sun 12, Dec-18:00 - England FA Women\'s Cup
Liverpool Feds Women's vs Blackburn Rovers Women's


0-1
Sun 12, Dec-18:00 - England FA Women\'s Cup
Chorley Women's vs Newcastle Women's


0-3
Sun 12, Dec-18:00 - England FA Women\'s Cup
AFC Wimbledon Women's vs Ipswich Women's


0-2
Sun 12, Dec-18:00 - England FA Women\'s Cup
Ashford Town (Middx) Women's vs London City Lionesses Women's


1-6
Sun 12, Dec-18:00 - England FA Women\'s Cup
Bridgwater United Women's vs Crystal Palace Women's


1-0
Sun 12, Dec-19:00 - England FA Women\'s Cup
Bristol City Women's vs Lewes Women's

1-0

5-0
Sun 12, Dec-19:00 - England FA Women\'s Cup
Watford Women's vs Coventry Women's

0-1

0-4
Sun 12, Dec-17:00 - England FA Women\'s Cup
Leeds United FC Women's vs Durham Wildcats Women's


0-6
Sun 12, Dec-17:00 - England FA Women\'s Cup
Chesham United Women's vs Billericay Town Women's


0-10
Sun 12, Dec-17:00 - England FA Women\'s Cup
Plymouth Argyle Women's vs Clapton Community Women's


5-0
Sun 12, Dec-17:00 - England FA Women\'s Cup
Stoke City Women's vs Nottingham Forest Women's

1-0

1-2
Sun 12, Dec-17:00 - England FA Women\'s Cup
Huddersfield Town Women's vs Loughborough Lightning Women's

0-0

3-1
Sun 12, Dec-17:00 - England FA Women\'s Cup
Brighouse Town Women's vs Sunderland Women's


0-1
Sun 12, Dec-18:00 - England U23 League Cup
Southampton(U23) vs Arsenal(U23)

2-1

2-3
Sun 12, Dec-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Keynsham Town Women's vs Oxford United Women's


0-3
Sun 12, Dec-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women's vs Crawley Wasps Women's

0-1

0-2
Sun 12, Dec-16:00 - England Youth FA Cup
Chelsea U18 vs Leyton Orient (U18)


4-1
Sun 12, Dec-20:30 - English Premier League
Crystal Palace vs Everton

1-0

3-1
Sun 12, Dec-18:00 - English Premier League
Leicester City vs Newcastle

1-0

4-0
Sun 12, Dec-18:00 - English Premier League
Burnley vs West Ham United

0-0

0-0
Sun 12, Dec-15:00 - Estonia Cup
Flora Tallinn III vs FC Flora Tallinn


0-14
Sun 12, Dec-15:45 - French Feminines D1
Paris Saint Germain Women's vs Bordeaux Women's

0-0

1-0
Sun 12, Dec-15:45 - French Feminines D1
Saint-Etienne Women's vs Stade de Reims Women's

0-1

0-1
Sun 12, Dec-15:45 - French Feminines D1
ASJ Soyaux Women's vs Montpellier HSC Women's

0-1

0-1
Sun 12, Dec-15:45 - French Feminines D1
Dijon Women's vs Guingamp Women's

1-0

1-1
Sun 12, Dec-15:45 - French Feminines D1
Fleury 91 Women's vs Issy FF Women's

0-0

1-0
Sun 12, Dec-15:45 - French Feminines D1
Paris FC Women's vs Lyonnais Women's

1-2

1-2
Sun 12, Dec-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade de Reims vs AS Saint-Etienne

1-0

2-0
Sun 12, Dec-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
ESTAC Troyes vs Bordeaux

1-1

1-2
Sun 12, Dec-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Metz vs FC Lorient

3-0

4-1
Sun 12, Dec-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs OGC Nice

0-1

1-2
Sun 12, Dec-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs Clermont Foot

0-0

0-1
Sun 12, Dec-23:45 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs AS Monaco

2-0

2-0
Sun 12, Dec-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs Lyonnais

0-0

0-0
Sun 12, Dec-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs Marseille

0-0

0-2
Sun 12, Dec-07:30 - Friendly Internationals
El Salvador vs Chile

0-0

0-1
Sun 12, Dec-21:15 - Futsal Italian Serie A
Pesarofano Futsal vs Polistena Futsal


4-0
Sun 12, Dec-23:00 - Futsal Italian Serie A
Feldi Eboli Futsal vs Lido Di Ostiav Meta Futsal


2-0
Sun 12, Dec-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Emotion Zaragoza Futsal vs Levante Futsal


4-5
Sun 12, Dec-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
CA Osasuna Magna Futsal vs Palma Futsal


2-2
Sun 12, Dec-16:00 - Futsal Spain Division De Honor
EiPozo Murcia Turistica Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal


2-4
Sun 12, Dec-19:00 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs FC Merani Martvili

0-0

2-0
Sun 12, Dec-13:00 - Georgia Primera Division
Gagra Tbilisi vs FC Shukura Kobuleti

1-0

1-0
Sun 12, Dec-16:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs Viktoria Berlin 1889

2-0

3-0
Sun 12, Dec-17:00 - German 3. Liga
Wurzburger Kickers vs FSV Zwickau

1-0

2-2
Sun 12, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Munchen 1860(U17) vs Stuttgarter Kickers(U17)


1-0
Sun 12, Dec-16:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
VfB Stuttgart(U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17)


1-1
Sun 12, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bochum(U17) vs Preuben Munster(U17)


4-3
Sun 12, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bayer Leverkusen(U17) vs Fortuna Koln (U17)


2-0
Sun 12, Dec-20:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs Bayer Leverkusen

2-2

5-2
Sun 12, Dec-18:30 - German Bundesliga
Greuther Furth vs 1. FC Union Berlin

0-0

1-0
Sun 12, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
Hamburger vs Hansa Rostock

2-0

3-0
Sun 12, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
Karlsruher SC vs 1. FC Heidenheim 1846

2-1

3-2
Sun 12, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
FC Erzgebirge Aue vs Dynamo Dresden

0-0

0-1
Sun 12, Dec-21:00 - German Frauen Bundesliga
Werder Bremen Women's vs Eintracht Frankfurt Women's

0-0

1-0
Sun 12, Dec-19:00 - German Frauen Bundesliga
Turbine Potsdam Women's vs Bayern Munich Women's

1-0

1-1
Sun 12, Dec-19:00 - German Frauen Bundesliga
Carl Zeiss Jena Women's vs SG Essen-Schonebeck Women's

0-1

0-4
Sun 12, Dec-16:00 - German Frauen Bundesliga
SC Sand Women's vs Hoffenheim Women's

1-0

1-1
Sun 12, Dec-18:00 - German Junioren Bundesliga Cup
Dortmund(U19) vs Hannover 96 (U19)

0-1

1-1
Sun 12, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga Cup
SC Freiburg(U19) vs RB Leipzig(U19)

0-0

1-1
Sun 12, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga Cup
Bayern Munich(U19) vs Hertha BSC Berlin U19

0-1

4-3
Sun 12, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs Hertha BSC Berlin Am

0-1

0-2
Sun 12, Dec-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfV 06 Hildesheim vs Hannover 96 Am

0-1

2-2
Sun 12, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Oldenburg vs HSC Hannover

4-0

7-1
Sun 12, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SV Elversberg vs SSV Ulm 1846

1-0

1-0
Sun 12, Dec-17:30 - Germany OberLiga
Holzwickeder SC vs SC Westfalia Herne

1-1

1-1
Sun 12, Dec-18:00 - Germany OberLiga
Ratingen SV vs Schwarz-Weiss Essen

4-0

5-0
Sun 12, Dec-18:00 - Germany OberLiga
SpVg Schonnebeck vs SC Dusseldorf West

2-0

5-0
Sun 12, Dec-18:00 - Germany OberLiga
Spfr Niederwenigern 1924 vs FC Kleve

1-2

1-4
Sun 12, Dec-17:00 - Germany OberLiga
Eddersheim vs SC Waldgirmes

0-1

0-2
Sun 12, Dec-17:00 - Germany Women Division 2
SV Meppen Women's vs Andernach Women's


1-1
Sun 12, Dec-17:00 - Germany Women Division 2
Hoffenheim Women's B vs Ingolstadt 04 Women's

1-0

2-1
Sun 12, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
Duisburg Women's vs Henstedt Ulzburg Women's


4-2
Sun 12, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
FC Gutersloh Women's vs RB Leipzig Women's

1-1

1-4
Sun 12, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
Eintracht Frankfurt B Women's vs BV Borussia Bocholt Women's

2-1

3-2
Sun 12, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
Bayern Munich B Women's vs SV Elversberg Women's


1-0
Sun 12, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
Wolfsburg B Women's vs Nurnberg Women's


0-3
Sun 12, Dec-19:00 - Ghana Premier League
King Faisal Babes vs Elmina Sharks

1-0

1-0
Sun 12, Dec-19:00 - Ghana Premier League
Legon Cities vs Berekum Chelsea

0-0

0-0
Sun 12, Dec-19:00 - Ghana Premier League
Real Tamale United vs Medeama SC

0-1

0-1
Sun 12, Dec-19:00 - Ghana Premier League
WAFA vs Ashanti Gold

0-1

0-1
Sun 12, Dec-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Accra

2-0

3-0
Sun 12, Dec-19:00 - Ghana Premier League
Bibiani Gold Stars vs Bechem United

0-0

1-0
Sun 12, Dec-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Europa FC vs Lynx Gibraltar

0-0

4-0
Sun 12, Dec-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
Europa Point FC vs Lions Gibraltar

0-0

3-2
Sun 12, Dec-21:30 - Greece Super League 1
Olympiakos Piraeus vs Aris Thessaloniki

0-0

1-0
Sun 12, Dec-19:15 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs Lamia

1-1

2-1
Sun 12, Dec-16:45 - Greece Super League 2
Iraklis 1908 vs Olympiakos Piraeus II

0-0

0-0
Sun 12, Dec-16:45 - Greece Super League 2
Apollon Pontou vs AEL Larisa

1-3

1-3
Sun 12, Dec-16:45 - Greece Super League 2
Anagennisi Karditsa vs Trikala

2-0

4-2
Sun 12, Dec-16:45 - Greece Super League 2
Panathinaikos B vs Asteras Vlachioti

0-0

2-0
Sun 12, Dec-16:45 - Greece Super League 2
AEK Athens II vs Chania Kissamikos

0-0

1-0
Sun 12, Dec-17:00 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs Atromitos Athens(U19)

4-0

5-0
Sun 12, Dec-17:00 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs Lamia U19

0-0

4-0
Sun 12, Dec-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CD Marquense vs CSyD Mixco


1-1
Sun 12, Dec-01:00 - Guatemala Liga Nacional
Solola FC vs Antigua GFC

0-0

0-1
Sun 12, Dec-17:30 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs Heracles Almelo

1-1

2-1
Sun 12, Dec-17:30 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs Feyenoord Rotterdam

0-0

1-1
Sun 12, Dec-00:00 - Holland Eredivisie
FC Zwolle vs Fortuna Sittard

0-0

0-1
Sun 12, Dec-23:00 - Holland Eredivisie
N.E.C. Nijmegen vs PSV Eindhoven

1-0

1-2
Sun 12, Dec-15:15 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs RKC Waalwijk

2-1

2-1
Sun 12, Dec-19:45 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs AZ Alkmaar

0-0

1-2
Sun 12, Dec-15:15 - Holland Eredivisie Women\'s
SC Heerenveen Women's vs PSV Eindhoven Women's

0-1

0-1
Sun 12, Dec-15:15 - Holland Eredivisie Women\'s
VV Alkmaar Women's vs Ajax Amsterdam Women's

1-2

1-4
Sun 12, Dec-05:00 - Honduras Liga Nacional
Real Espana vs CD Motagua

0-0

2-0
Sun 12, Dec-05:30 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs CD Olimpia

2-1

2-1
Sun 12, Dec-09:30 - HongKong 1st Division League
Wing Yee vs Happy Valley

0-0

1-2
Sun 12, Dec-09:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western vs Dreams Metro Gallery

4-1

5-1
Sun 12, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
South China vs Citizen AA

1-0

4-0
Sun 12, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Wofoo Tai Po vs North District

0-1

0-3
Sun 12, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Sham Shui Po vs Eastern District SA

3-1

3-2
Sun 12, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Yuen Long District SA vs Wong Tai Sin

2-0

5-0
Sun 12, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Hoi King SA vs Shatin SA

1-0

2-1
Sun 12, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Tung Sing FC

0-0

0-2
Sun 12, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
Fu Moon FC vs Mutual FC


1-1
Sun 12, Dec-16:30 - HongKong 2 Division League
Wan Chai SF vs Chelsea FC Soccer School (HK)


1-1
Sun 12, Dec-11:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Lucky Mile FC

1-1

1-1
Sun 12, Dec-13:30 - HongKong 2 Division League
Kwai Tsing District FA vs Kowloon City

3-0

3-2
Sun 12, Dec-15:30 - HongKong Premier League
Hong Kong FC vs LeeMan

0-1

0-3
Sun 12, Dec-11:00 - HongKong Sapling Cup
Hong Kong,China(U23) vs Kitchee

0-3

1-4
Sun 12, Dec-19:59 - Hungary NB ?
Diosgyor VTK vs Csakvari TK

0-1

3-2
Sun 12, Dec-19:59 - Hungary NB ?
Szombathelyi Haladas vs Pecsi MFC

0-1

0-1
Sun 12, Dec-19:59 - Hungary NB ?
FC Ajka vs Vasas SC

2-0

2-2
Sun 12, Dec-19:59 - Hungary NB ?
Szegedi AK vs Bekescsaba

0-1

1-2
Sun 12, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Soroksar vs BFC Siofok

0-0

0-1
Sun 12, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Budaorsi SC vs Kecskemeti TE

0-1

0-3
Sun 12, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Szentlorinc SE vs Szolnoki MAV FC

0-0

2-0
Sun 12, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs Nyiregyhaza Spartacus FC

2-0

2-0
Sun 12, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Budafoki MTE vs III.Keruleti TUE

0-1

0-3
Sun 12, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Tiszakecske vs ETO FC Gyor

0-1

0-1
Sun 12, Dec-21:45 - Hungary NB1
Mezokovesd-Zsory vs Kisvarda

0-0

0-2
Sun 12, Dec-16:30 - Hungary NB1
Ujpest FC vs Paksi SE

3-1

4-3
Sun 12, Dec-19:30 - Hungary NB1
Debreceni VSC vs Ferencvarosi TC

0-0

2-0
Sun 12, Dec-18:00 - India Super League
East Bengal vs Kerala Blasters FC

1-1

1-1
Sun 12, Dec-14:00 - Indonesia Liga 1
Persik Kediri vs Persib Bandung

0-1

0-1
Sun 12, Dec-14:00 - Indonesia Liga 1
Persita Tangerang vs Barito Putera

0-1

0-1
Sun 12, Dec-15:00 - Iraqi League
Baghdad vs Newroz SC(IRQ)

1-0

1-0
Sun 12, Dec-15:00 - Iraqi League
Al-Naft vs Naft Al Junoob

0-0

0-0
Sun 12, Dec-15:00 - Iraqi League
Zakho vs Al Zawraa

0-0

0-1
Sun 12, Dec-19:00 - Iraqi League
Al Shorta vs Naft Misan

0-0

2-0
Sun 12, Dec-17:00 - Iraqi League
Al Najaf vs Samarra

2-0

2-0
Sun 12, Dec-22:45 - Israel Liga Bet
Hapoel Kiryat Ono vs Hapoel Pardesiyah Noam

1-0

3-0
Sun 12, Dec-22:15 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Nof HaGalil

2-0

2-0
Sun 12, Dec-14:00 - Italian Campionato Primavera
Atalanta Youth vs Pescara Youth

4-0

4-0
Sun 12, Dec-13:45 - Italian Campionato Primavera
Juventus Youth vs Lecce Youth

0-0

1-1
Sun 12, Dec-21:00 - Italian Serie A
Napoli vs Empoli

0-0

0-1
Sun 12, Dec-21:00 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Lazio

0-1

2-1
Sun 12, Dec-18:00 - Italian Serie A
Hellas Verona vs Atalanta

1-1

1-2
Sun 12, Dec-23:45 - Italian Serie A
Inter Milan vs Cagliari

1-0

4-0
Sun 12, Dec-15:30 - Italian Serie A
Torino vs Bologna

1-0

2-1
Sun 12, Dec-23:30 - Italian Serie B
Urbs Reggina 1914 vs Alessandria

0-2

0-4
Sun 12, Dec-19:15 - Italian Serie B
Vicenza vs Como

0-1

0-1
Sun 12, Dec-17:00 - Italian Serie B
Parma Calcio 1913 vs Perugia

1-0

1-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italian Women Division 1
Empoli Women's vs Fiorentina Women's

1-1

1-1
Sun 12, Dec-18:00 - Italian Women Division 1
Juventus Women's vs AC Milan Women's

2-1

5-2
Sun 12, Dec-15:30 - Italian Women Division 1
AS Roma Women's vs Lazio Women's

2-1

3-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy C1A
Triestina vs Giana Erminio

2-0

2-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy C1A
Padova vs FC Sudtirol

0-0

0-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs Renate AC

0-0

1-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy C1A
Pro Sesto vs USD Virtus Verona

0-1

0-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy C1A
FeralpiSalo vs Piacenza

1-0

1-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy C1A
US Seregno vs Calcio Lecco

0-3

1-4
Sun 12, Dec-17:30 - Italy C1A
US Fiorenzuola vs Pro Vercelli

0-2

0-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy C1A
Juventus(U23) vs AC Trento

0-1

2-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy C1B
Olbia vs Fermana

0-0

0-0
Sun 12, Dec-20:30 - Italy C1B
Robur Siena S.S.D. vs Pontedera

0-1

0-1
Sun 12, Dec-20:30 - Italy C1B
Modena vs Gubbio

2-0

3-2
Sun 12, Dec-20:30 - Italy C1B
Delfino Pescara 1936 vs Pistoiese

1-0

2-0
Sun 12, Dec-20:30 - Italy C1B
Lucchese vs Grosseto

0-0

0-0
Sun 12, Dec-20:30 - Italy C1B
Teramo vs Ancona

0-1

0-4
Sun 12, Dec-20:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Imolese

0-0

0-0
Sun 12, Dec-20:30 - Italy C1B
Carrarese vs Cesena

1-0

1-1
Sun 12, Dec-20:30 - Italy C1B
Montevarchi Calcio vs A.S. Viterbese Castrense

0-0

0-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy C1C
Catania vs Palermo

1-0

2-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs Latina Calcio

0-0

0-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy C1C
Vibonese vs Avellino

0-1

0-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy C1C
Turris Neapolis vs ACR Messina

2-0

5-0
Sun 12, Dec-20:30 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs Taranto Sport

2-0

3-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Arezzo vs US Pianese

2-0

2-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Rimini vs Athletic Carpi

1-0

4-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Sassari Torres vs Aprilia

1-0

1-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Sangiovannese vs Scandicci

1-0

2-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Ravenna vs Sammaurese

2-0

4-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
FC Rieti vs Unipomezia

2-1

3-4
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Foligno Calcio vs Cannara

0-2

1-3
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Cassino vs USD Latte Dolce

0-1

1-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Aversa Normanna vs Citta Di Sant'Agata

0-0

0-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
AC Este vs Levico Terme

1-0

2-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Virtus Casarano vs Nola 1925

2-2

2-6
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Follonica Gavorrano vs ASD Flaminia Civita

0-0

1-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Vado FC vs ASD Citta Di Varese

0-0

0-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Casertana F.C. vs AS Sorrento Calcio

3-0

4-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Montebelluna vs AC Mestre

0-0

0-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Real Calepina

1-0

2-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Correggese Calcio vs Sasso Marconi

1-1

3-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Olginatese vs Vis Nova Giussano

2-1

2-4
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
ASD Alcione vs Ghivizzano Borgo Mozzano

1-2

1-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Trastevere Calcio vs Castelfidardo

1-1

1-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
ASD Brusaporto vs Caravaggio

1-2

3-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs Spinea

0-0

2-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
SC Caronnese vs ASD Imperia

0-0

0-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Pineto vs San Nicolo Calcio

0-0

1-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Real Forte Querceta vs Prato

0-0

2-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Arzachena vs Gladiator 1924

1-1

3-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
ASD Muravera vs Carbonia

3-0

4-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Lavagnese vs Gozzano

0-0

0-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
ACD Nardo vs San Giorgio 1926

0-0

2-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Castrovillari vs ASD Troina

2-0

3-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Mezzolara vs GS Bagnolese

0-0

1-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Ostia Mare vs Afragolese 1944

1-0

2-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Adriese vs Arzignano Valchiampo

0-1

1-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Paterno vs Cavese

0-0

1-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
FBC Derthona vs Sestri Levante

1-1

1-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Portici vs Cittanova Interpiana


0-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Recanatese vs Matese

3-0

4-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
San Donato Tavarnelle vs Poggibonsi

1-0

1-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
GSD Ambrosiana vs Cjarlins Muzane

0-2

0-4
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Montegiorgio vs Sambenedettese

0-0

2-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Union Clodiense vs Luparense

0-0

1-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Cartigliano vs Delta Porto Tolle

1-1

2-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Aglianese vs Seravezza

2-0

2-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Fossano Calcio vs Novara Calcio

0-1

0-3
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Castellanzese vs Villa d'Alme Valbrembana

0-1

0-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
ASD Licata vs Sancataldese

1-0

1-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Tolentino vs Castelnuovo Vomano

0-0

3-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
US Breno vs Sona

1-0

1-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
SCD Progresso Calcio vs Tritium

0-0

0-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Atletico Terme Fiuggi vs Vastese

1-2

1-4
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
USD PDHAE vs Borgosesia

1-2

3-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Savoia Montespaccato vs Lornano Badesse

0-1

2-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
ACSD Saluzzo vs Chieri

0-0

0-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Desenzano Calvina vs Arconatese

1-0

2-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
USD Lavello vs S.S.D. Citta di Brindisi

0-1

3-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Tiferno Lerchi vs ASD Pro Livorno

1-0

2-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
USD Casatese vs US Caratese

1-1

1-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Cynthi Albalonga vs Atletico Uri

1-0

1-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Cascina vs Sporting Trestina

0-1

0-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Sangiuliano City vs Franciacorta

0-0

2-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
AC Dolomiti Bellunesi vs ASD Caldiero Terme

1-0

2-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
FC Lamezia Terme vs Acireale

0-1

1-3
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
SSD Porto D'Ascoli vs Vastogirardi

1-0

3-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Virtus Matino vs FC Francavilla

0-1

0-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Mariglianese vs US Bitonto

0-0

0-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
San Martino Speme vs Cattolica SM Calcio

1-1

1-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
ASD RG Ticino vs A.S.D. Bra

0-0

0-1
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Nereto FC vs Alma Juventus Fano

0-0

0-2
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Real Monterotondo Scalo vs ASD Lanusei Calcio

1-0

1-0
Sun 12, Dec-17:30 - Italy Serie D
Alto Casertano vs Chieti

1-1

1-2
Sun 12, Dec-18:00 - Italy Serie D
Sanremese vs Ligorna

1-0

2-0
Sun 12, Dec-18:00 - Italy Serie D
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs Citta di Fasano

2-3

3-4
Sun 12, Dec-18:00 - Italy Serie D
FBC Gravina vs ASD Molfetta Calcio

0-0

0-0
Sun 12, Dec-18:00 - Italy Serie D
Team Altamura vs Nocerina

2-0

2-0
Sun 12, Dec-18:00 - Italy Serie D
Audace Cerignola vs Rotonda

2-0

3-0
Sun 12, Dec-17:00 - Italy Serie D
Giugliano vs Insieme Formia

1-0

2-1
Sun 12, Dec-09:00 - Japan Emperor Cup
Kawasaki Frontale vs Oita Trinita

0-0

0-0
Sun 12, Dec-11:00 - Japan Emperor Cup
Urawa Red Diamonds vs Cerezo Osaka

1-0

2-0
Sun 12, Dec-14:30 - Japan Futsal League
Fugador Sumida Futsal vs Yokohama S&CC Futsal


1-1
Sun 12, Dec-06:00 - Japan Futsal League
Vasagey Oita Futsal vs Nagoya oceans Futsal

0-5

2-8
Sun 12, Dec-08:00 - Japan Futsal League
Booulos Nagano Futsal vs Shriker Osaka Futsal


3-4
Sun 12, Dec-10:15 - Japan Futsal League
Shonan Bellmare Futsal vs Espo Lada Hokkaido Futsal


5-0
Sun 12, Dec-12:30 - Japan Futsal League
Kitakyushu Futsal vs Fuchu Athletic FC Futsal


1-1
Sun 12, Dec-08:00 - Japan Women Empresss Cup
Setagaya Sfida Women's vs Angeviolet Hiroshima Women's

2-1

2-1
Sun 12, Dec-16:00 - Kenya Premier League
Tusker FC Nairobi vs Sofapaka Nairobi FC

0-0

0-0
Sun 12, Dec-16:00 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Ulinzi Stars Nakuru

1-0

2-0
Sun 12, Dec-16:00 - Kenya Premier League
Gor Mahia vs Bandari FC

0-0

0-0
Sun 12, Dec-16:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Talanta FC

1-0

2-0
Sun 12, Dec-16:00 - Kenya Premier League
Vihiga Bullets FC vs AFC Leopards SC

0-0

1-1
Sun 12, Dec-09:00 - Korea League 1
Gangwon FC vs Daejeon Hana Citizen

3-1

4-1
Sun 12, Dec-16:00 - Kosovo Super League
Malisheva vs Dukagjini

0-1

2-2
Sun 12, Dec-16:30 - Kosovo Super League
Ballkani vs Gjilani

0-0

0-1
Sun 12, Dec-17:30 - Libya League Division 1
Shabab Al Jabal vs Al-Tahaddi

1-0

2-1
Sun 12, Dec-16:00 - Libya League Division 1
Al Khmes vs Abu Salim

0-0

0-0
Sun 12, Dec-17:00 - Libya League Division 1
Asswehly SC vs Al-Shat

1-0

2-0
Sun 12, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
Victoria Rosport vs US Mondorf-les-Bains

1-1

1-1
Sun 12, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
Swift Hesperange vs Hostert

0-0

0-2
Sun 12, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs Etzella Ettelbruck

1-0

4-0
Sun 12, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
Rodange 91 vs Jeunesse Esch

0-1

1-4
Sun 12, Dec-21:00 - Malta First Division League
St. George's vs Zejtun Corinthians

2-3

3-5
Sun 12, Dec-22:00 - Malta First Division League
Pembroke Athleta vs San Gwann FC

1-1

1-1
Sun 12, Dec-18:00 - Malta First Division League
Marsa F.C. vs Swieqi United

1-0

2-2
Sun 12, Dec-17:00 - Malta First Division League
Qrendi vs Zebbug Rangers

0-0

2-0
Sun 12, Dec-21:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Gzira United

1-1

3-1
Sun 12, Dec-17:00 - Malta Premier League
Birkirkara FC vs Mosta FC

0-1

2-2
Sun 12, Dec-22:00 - Mexico Primera Divison A
CF Atlante vs Celaya FC

0-0

2-2
Sun 12, Dec-07:00 - Mexico Primera Divison A
CSyD Dorados de Sinaloa vs Tampico Madero

0-1

0-1
Sun 12, Dec-22:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Ittihad Khemisset

0-0

0-0
Sun 12, Dec-18:30 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Chabab Atlas Khenifra

0-0

0-1
Sun 12, Dec-18:30 - Morocco Division 2
Renaissance Zemamra vs Raja Beni Mellal

1-1

2-2
Sun 12, Dec-05:00 - New Zealand Central Leagues
Miramar rangers AFC vs Wellington Olympic

4-2

7-2
Sun 12, Dec-05:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Real Esteli

1-0

1-0
Sun 12, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
Rabotnichki vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-1

1-2
Sun 12, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs FK Skopje

0-0

1-0
Sun 12, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
Borec Veles vs FK Shkupi

0-1

0-3
Sun 12, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs Pelister Bitola

0-0

1-0
Sun 12, Dec-18:00 - Norway Adeccoligaen
Jerv vs KFUM Oslo

0-0

1-1
Sun 12, Dec-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Tromso IL vs Viking

0-1

0-2
Sun 12, Dec-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs Stromsgodset

0-2

2-2
Sun 12, Dec-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs Sandefjord

1-0

2-0
Sun 12, Dec-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Brann vs Sarpsborg 08

0-0

2-1
Sun 12, Dec-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Odd Grenland vs Stabaek

1-0

3-1
Sun 12, Dec-19:59 - Norwegian Tippeligaen
FK Haugesund vs Molde

0-1

1-2
Sun 12, Dec-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Mjondalen vs Bodo Glimt

0-2

0-3
Sun 12, Dec-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Kristiansund BK vs Valerenga

0-0

2-1
Sun 12, Dec-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Tauro FC vs Herrera FC

1-0

3-0
Sun 12, Dec-02:30 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Luqueno vs Sportivo Ameliano

0-1

1-1
Sun 12, Dec-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Gornik Zabrze vs Pogon Szczecin

1-1

2-2
Sun 12, Dec-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Plock vs Legia Warszawa

1-0

1-0
Sun 12, Dec-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Gornik Leczna

0-2

0-2
Sun 12, Dec-15:00 - Portugal Liga de Honora
Farense vs CD Nacional

1-0

2-2
Sun 12, Dec-15:00 - Portugal Liga de Honora
Vilafranquense vs FC Porto B

2-0

2-1
Sun 12, Dec-18:00 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs G.D. Chaves

1-1

1-2
Sun 12, Dec-23:30 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs Clube Desportivo Trofense

1-2

1-3
Sun 12, Dec-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Gil Vicente U19 vs FC Porto(U19)

0-3

0-6
Sun 12, Dec-22:00 - Portugal Primera Liga
FC Famalicao vs SL Benfica

1-2

1-4
Sun 12, Dec-00:30 - Portugal Primera Liga
Sporting Clube de Portugal vs Boavista FC

0-0

2-0
Sun 12, Dec-19:30 - Portugal Primera Liga
Moreirense vs Portimonense

0-0

0-1
Sun 12, Dec-19:30 - Portugal Primera Liga
Belenenses SAD vs GD Estoril-Praia

0-1

0-1
Sun 12, Dec-14:30 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Sporting Clube de Portugal Women's vs Clube Albergaria Women's

4-0

8-0
Sun 12, Dec-15:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Famalicao Women's vs Maritimo Women's

1-0

5-0
Sun 12, Dec-19:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Amora FC Women's vs Atletico Clube Purtugal Women's

2-0

3-1
Sun 12, Dec-15:00 - Primeira Liga 3
Alverca vs Cova Piedade

1-0

2-0
Sun 12, Dec-19:00 - Primeira Liga 3
Felgueiras vs Sanjoanense

1-1

2-1
Sun 12, Dec-19:00 - Primeira Liga 3
Sporting CP B vs Real SC

2-1

4-2
Sun 12, Dec-19:00 - Primeira Liga 3
Amora FC vs Vitoria Setubal FC

0-0

1-0
Sun 12, Dec-19:00 - Primeira Liga 3
Canelas 2010 vs Anadia

0-0

2-0
Sun 12, Dec-19:00 - Primeira Liga 3
Pevidem vs CDC Montalegre

1-0

1-1
Sun 12, Dec-21:30 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs CS Mioveni

1-0

1-0
Sun 12, Dec-19:00 - Romania - Divizia A
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe vs Farul Constanta

1-0

1-0
Sun 12, Dec-15:00 - Russia Futsal League
MFk Kprf Futsal vs Novaja Generacija Futsal


6-5
Sun 12, Dec-14:00 - Russia Futsal League
TTG-Ugra Yugorsk Futsal vs Ukhta Futsal


2-2
Sun 12, Dec-14:00 - Russia Futsal League
Norilsky Nickel Futsal vs Tyumen Futsal


0-5
Sun 12, Dec-17:30 - Russia Premier League
Akhmat Grozny vs FK Khimki

2-0

4-1
Sun 12, Dec-15:00 - Russia Premier League
Dynamo Moscow vs Zenit St.Petersburg

0-1

1-1
Sun 12, Dec-19:59 - Russia Premier League
Lokomotiv Moscow vs FC Ufa

0-0

2-0
Sun 12, Dec-19:59 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs FK Nizhny Novgorod

0-0

0-0
Sun 12, Dec-18:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs SP Cosmos

0-1

2-1
Sun 12, Dec-18:00 - San Marino Girone A
Fiorentino vs SP Tre Penne

1-3

2-5
Sun 12, Dec-18:00 - Scotland Women\'s Premier League
Hamilton Academical Women's vs Aberdeen Women's

0-1

1-2
Sun 12, Dec-18:00 - Scotland Women\'s Premier League
Celtic Women's vs Motherwell Women's

3-0

7-0
Sun 12, Dec-17:00 - Scotland Women\'s Premier League
Partick Thistle Women's vs Glasgow City Women's

0-1

0-2
Sun 12, Dec-20:10 - Scotland Women\'s Premier League
Spartans Women's vs Glasgow Rangers Women's

0-2

2-5
Sun 12, Dec-19:00 - Scottish Premier League
Celtic vs Motherwell FC

1-0

1-0
Sun 12, Dec-16:00 - Scottish Premier League
Hearts vs Glasgow Rangers

0-2

0-2
Sun 12, Dec-20:30 - Senegal Premier League
Pikine vs Mbour Petite Cote

0-1

0-1
Sun 12, Dec-20:30 - Senegal Premier League
Linguere vs Generation Foot

0-0

0-0
Sun 12, Dec-20:30 - Senegal Premier League
Union Sportive Goree vs Teungueth FC

1-1

1-1
Sun 12, Dec-20:30 - Senegal Premier League
CNEPS Excellence vs ASEC Ndiambour

0-0

1-0
Sun 12, Dec-19:59 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs DAC Dunajska Streda

0-0

0-0
Sun 12, Dec-18:00 - Slovenia 1. Liga
ASK Bravo vs NK Aluminij

0-0

2-1
Sun 12, Dec-19:59 - Slovenia 1. Liga
FC Koper vs ND Mura 05

0-0

2-2
Sun 12, Dec-17:30 - South Africa First League
Pretoria University vs Polokwane City FC

0-0

2-2
Sun 12, Dec-17:30 - South Africa First League
Tshakhuma Tsha Madzivhandila vs Richards Bay

0-0

0-1
Sun 12, Dec-17:30 - South Africa First League
Pretoria Callies vs Platinum City

0-1

1-2
Sun 12, Dec-17:30 - South Africa Premier League
Royal AM vs Lamontville Golden Arrows

0-0

0-0
Sun 12, Dec-19:00 - South Africa Premier League
Maritzburg United vs Stellenbosch FC

0-0

0-0
Sun 12, Dec-19:59 - South Africa Premier League
Kaizer Chiefs FC vs Sekhukhune United

1-0

2-0
Sun 12, Dec-14:30 - Spanish Ladies League Division 1
Aurrera de Vitoria Women's vs San Ignacio Women's

2-0

4-3
Sun 12, Dec-15:30 - Spanish Ladies League Division 1
Villestro Women's vs Victoria FC Women's

0-4

0-9
Sun 12, Dec-16:00 - Spanish Ladies League Division 1
Fundacion Albacete B Women's vs Valencia B Women's

0-1

0-5
Sun 12, Dec-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Elche Women's vs CD Femarguin Women's

0-0

0-1
Sun 12, Dec-16:00 - Spanish Ladies League Division 2
FC Barcelona B Women's vs Sporting de Gijon Women's

1-0

3-0
Sun 12, Dec-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women's vs Villarreal Women's

0-0

1-2
Sun 12, Dec-14:30 - Spanish Ladies Premier League
Colegio Aleman Valencia Women's vs Madrid CFF Women's

1-2

1-3
Sun 12, Dec-14:45 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women's vs Real Betis Women's

0-1

0-2
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women's vs Atletico de Madrid Women's

0-0

0-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women's vs Sporting De Huelva Women's

1-1

2-2
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Eibar Women's vs Granadilla Tenerife Women's

0-1

0-2
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women's vs FC Barcelona Women's

0-3

1-3
Sun 12, Dec-00:00 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Sevilla

0-1

0-1
Sun 12, Dec-21:30 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Real Sociedad

1-0

4-0
Sun 12, Dec-19:15 - Spanish Primera Division
Osasuna vs Barcelona

1-1

2-2
Sun 12, Dec-17:00 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Rayo Vallecano

2-0

2-0
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Deportivo La Coruna vs Valladolid B

1-0

3-0
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
UD Logrones vs Extremadura

1-1

1-3
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Calahorra vs Unionistas de Salamanca

0-0

1-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Celta Vigo B vs Talavera de la Reina

2-0

2-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Inter de Madrid vs Athletic Bilbao B

3-0

3-0
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UCAM Murcia vs Albacete

0-1

1-2
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Gimnastic Tarragona vs Villarreal B

0-0

1-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Barcelona B vs Atletico Baleares

0-1

3-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Sanluqueno vs UE Cornella

2-0

4-0
Sun 12, Dec-20:15 - Spanish Primera U19
CE Europa(U19) vs Sabadell(U19)

0-2

1-3
Sun 12, Dec-20:30 - Spanish Primera U19
Barcelona(U19) vs Atletico Baleares(U19)

3-0

4-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Primera U19
Malaga(U19) vs CD El Ejido(U19)

1-1

2-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Primera U19
Antiguoko KE(U19) vs Danok Bat CF(U19)

0-1

1-3
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Primera U19
Pabellon Ourense(U19) vs Celta Vigo U19

0-1

0-3
Sun 12, Dec-15:30 - Spanish Primera U19
Burgos CF(U19) vs Atletico de Madrid(U19)

0-0

0-1
Sun 12, Dec-19:00 - Spanish Primera U19
CP Flecha Negra(U19) vs Rayo Vallecano U19

0-1

0-1
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Primera U19
CD Covadonga(U19) vs Ural CF(U19)

0-0

0-0
Sun 12, Dec-00:00 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs CD Lugo

1-0

1-1
Sun 12, Dec-21:15 - Spanish Segunda Division
Alcorcon vs FC Cartagena

1-1

1-1
Sun 12, Dec-21:15 - Spanish Segunda Division
SD Amorebieta vs Las Palmas

1-1

1-1
Sun 12, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division
Valladolid vs Real Oviedo

2-1

2-1
Sun 12, Dec-17:00 - Spanish Segunda Division
Leganes vs SD Ponferradina

0-1

1-1
Sun 12, Dec-21:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Leganes B vs Real Aviles

0-0

0-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Mostoles vs Arosa Sociedad Cultural

0-1

1-2
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
UD Llanera vs Gimnastica Segoviana

0-0

0-0
Sun 12, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arenteiro vs AD Union Adarve

0-0

0-1
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Compostela vs Union Langreo

0-0

1-0
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs UC Ceares

1-1

3-1
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs Coruxo FC

0-0

0-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Racing Santander B

0-1

0-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Naxara vs SD Gernika

0-1

0-1
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad C vs CD Ardoi

0-0

0-0
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tropezon vs CD Cayon

0-0

1-1
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Laredo vs CD Pena Sport

0-0

0-0
Sun 12, Dec-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SCR Pena Deportiva vs Cerdanyola del Valles

1-0

1-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Numancia vs Teruel

0-0

0-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs Ibiza Islas Pitiusas

0-0

1-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs SD Tarazona

0-0

1-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Ejea vs Espanyol B

0-1

1-4
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Formentera vs Terrassa

1-0

3-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CE Europa vs Andratx

0-0

1-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Huesca B vs Lleida

0-2

1-3
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Brea vs CD Ebro

0-1

1-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba C.F. vs Panaderia Pulido

3-0

4-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cacereno vs Las Palmas Atletico

1-1

3-2
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD Montijo vs Don Benito

3-1

3-1
Sun 12, Dec-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD San Roque de Lepe vs AD Ceuta

1-0

2-2
Sun 12, Dec-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Mensajero vs Xerez Deportivo

0-0

0-0
Sun 12, Dec-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD San Fernando vs Cadiz B

0-0

0-0
Sun 12, Dec-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Tamaraceite vs CD Coria

0-0

1-0
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs Merida AD

0-0

1-0
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Antequera CF vs Velez CF

2-0

3-1
Sun 12, Dec-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF Intercity vs UD Levante B

0-0

2-0
Sun 12, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Toledo vs Eldense

0-1

1-1
Sun 12, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Atletico Mancha Real vs Hercules CF

1-1

1-2
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Mar Menor vs Club Atletico Pulpileno

2-0

4-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Calvo Sotelo Puertollano vs UD Melilla

0-0

1-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Recreativo Granada vs CD El Ejido 2012

0-1

0-1
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Marchamalo vs CF La Nucia

0-0

0-3
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Aguilas FC vs Real Murcia

0-0

1-2
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Alzira vs UD Socuellamos

3-0

3-0
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs CD Tuilla

0-0

0-1
Sun 12, Dec-14:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs Luarca

1-0

1-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs Langreo II

0-0

0-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Oviedo B vs Sporting de Gijon B

0-1

1-2
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs CD Llanes

0-2

0-2
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs CD Lealtad

0-1

0-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Navarro vs CD Colunga

1-0

2-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Titanico DE Laviana vs Caudal Deportivo

0-1

0-1
Sun 12, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs CD Roces

0-0

2-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs CD Estradense

1-2

1-2
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs Rapido de Bouzas

0-0

0-0
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs UD Somozas

0-0

0-0
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Juvenil Ponteareas vs Atletico Arnoia


3-1
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs CSD Arzua

0-2

1-3
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs Racing Villalbes

0-1

1-1
Sun 12, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Sevilla C

1-0

2-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs CD Gerena

1-1

2-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs Recreativo Huelva

0-0

0-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs UD Los Barrios

2-0

3-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Tomares vs Cordoba CF B

0-0

1-0
Sun 12, Dec-15:45 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs Salerm Cosmetics Puente Genil

0-1

1-1
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs CD Pozoblanco

0-0

1-0
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ceuta B vs AD Cartaya

0-0

1-1
Sun 12, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs Constancia

0-0

1-1
Sun 12, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs CE Mercadal

0-0

0-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs CE Felanitx

1-0

2-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Rotlet Molinar vs San Rafael

2-1

2-1
Sun 12, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs CD Manacor

0-0

1-0
Sun 12, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs Murense

1-0

1-0
Sun 12, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Serverense vs Inter Ibiza

0-2

0-3
Sun 12, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Sant Jordi vs CF Platges De Calvia


0-1
Sun 12, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs Lanzarote

0-0

0-0
Sun 12, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Vera Puerto De La Cruz vs UD Las Palmas C

1-0

2-2
Sun 12, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Zocas vs Gran Tarajal

0-0

0-1
Sun 12, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs La Cuadra

0-1

1-2
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Huercal Overa vs Bala Azul

0-0

1-2
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs La Union CF

1-1

2-3
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Mazarron CF

1-1

3-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs AD Caravaca

0-1

1-1
Sun 12, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs Yeclano Deportivo

0-0

0-0
Sun 12, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Racing Murcia FC vs Lorca Deportiva FC

1-0

2-2
Sun 12, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Cartagena FC vs FC Cartagena B

0-0

0-3
Sun 12, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs CD Bullense

2-0

2-1
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs Arroyo Club Polideportivo

0-0

0-0
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs Extremadura B

1-0

2-0
Sun 12, Dec-14:45 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs CD Badajoz B


1-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs CD Diocesano

0-0

2-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs Olivenza

0-0

0-0
Sun 12, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs CD Don Alvaro

1-0

2-0
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
SP Villafranca vs AD Llerenense

0-1

1-1
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs UDC Txantrea

0-1

2-1
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Haro Deportivo vs CD Arnedo

1-2

2-3
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs CA Vianes

1-0

3-0
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs Cenicero

1-0

1-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs CD Berceo

2-1

4-3
Sun 12, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs CD Agoncillo

2-1

3-2
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs Casalarreina

1-1

1-2
Sun 12, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Zaragoza B vs SD Borja

1-0

3-3
Sun 12, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Giner Torrero vs Utebo FC

0-2

0-4
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs CF Calamocha

0-0

1-0
Sun 12, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs CF Illueca


3-0
Sun 12, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Biescas vs CD Carinena

0-2

1-2
Sun 12, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Santa Anastasia vs CD Belchite 97

2-0

2-2
Sun 12, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Epila CF vs CA Monzon

0-2

0-3
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs La Roda CF


3-0
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs Tarancon

2-0

3-0
Sun 12, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs Albacete B

2-0

2-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs San Clemente

2-0

4-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs CP Villarrobledo

0-0

1-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs CD Torrijos

0-0

0-0
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs UD Almansa

3-0

3-0
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Miguelturreno vs Huracan de Balazote

0-0

0-0
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Naval vs U.M. Escobedo

1-0

2-0
Sun 12, Dec-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs Atletico Albericia

1-0

3-2
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Barakaldo CF vs Beti Gazte

1-0

4-0
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Portugalete

0-0

0-1
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Leioa vs Santutxu

0-1

2-3
Sun 12, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Uritarra vs CD Vitoria

0-1

1-1
Sun 12, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs Sociedad Deportiva Beasain

0-1

0-2
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs Aurrera de Ondarroa

1-0

1-1
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anaitasuna vs Alaves B

0-0

0-0
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs CD Lagun Onak

1-1

2-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs CF Peralada

1-2

1-4
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs Sant Andreu

0-2

0-3
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs FE Grama

0-0

0-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Girona II vs Guineueta


1-0
Sun 12, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs L'Hospitalet

0-2

2-3
Sun 12, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Manresa vs EC Granollers

0-0

0-0
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Olot vs UE Sants

2-0

4-2
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Valencia CF Mestalla

0-0

0-0
Sun 12, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Elche CF Ilicitano


1-0
Sun 12, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Recambios Colon CD vs CD Olimpic Xativa

0-0

0-0
Sun 12, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Athletic Torrellano vs Atzeneta UE

0-1

0-3
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs Villajoyosa

0-0

0-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torrent CF vs UD Beniganim


3-0
Sun 12, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Hercules CF B vs Jove Espanol

1-0

1-0
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Callosa Deportiva CF

0-0

1-2
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Paracuellos Antamira vs AD Parla

0-0

2-0
Sun 12, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Complutense Alcala vs Villaverde Boetticher CF

0-0

0-3
Sun 12, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Colonia Moscardo vs CDF Tres Cantos

0-1

0-1
Sun 12, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RCD Carabanchel vs Getafe B

1-0

1-2
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs CF Trival Valderas

0-0

1-0
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Las Rozas vs Alcorcon B

2-1

5-2
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico de Madrid B vs Galapagar

2-0

3-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs Ursaria

1-1

1-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Villaviciosa De Odon vs AD Torrejon CF

0-1

2-1
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs Salamanca UDS B

0-0

2-0
Sun 12, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Ciudad Rodrigo vs Arandina

0-0

0-2
Sun 12, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs CD El Palo

0-0

2-1
Sun 12, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Torredonjimeno

3-0

4-2
Sun 12, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs UD San Pedro

2-0

2-0
Sun 12, Dec-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs Almeria B

1-0

3-2
Sun 12, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD Torre del Mar vs CD Huetor Vega

0-0

0-2
Sun 12, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Alhaurino vs Alhaurin de la Torre

1-1

1-1
Sun 12, Dec-17:15 - Swiss Super League
Young Boys vs Sion

1-2

4-3
Sun 12, Dec-19:30 - Swiss Super League
Servette vs Basel

1-1

2-2
Sun 12, Dec-19:30 - Swiss Super League
Grasshoppers vs FC Luzern

1-0

1-1
Sun 12, Dec-15:00 - Taiwan Football Premier League
Taipower FC vs Zhanyi Skywalkers

1-0

1-0
Sun 12, Dec-11:00 - Taiwan Football Premier League
Hang Yuen FC vs Tatung FC

0-0

2-2
Sun 12, Dec-11:00 - Taiwan Football Premier League
NTUPES vs Taichung Futuro

1-2

1-4
Sun 12, Dec-12:00 - Taiwan Football Premier League
Taiwan Steel vs Taiwan CPC

1-1

4-1
Sun 12, Dec-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Samsunspor vs Ankaragucu

0-0

2-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Batman Petrolspor vs Kutahyaspor

0-2

1-5
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehir Belediyespor vs Fatsa Belediyespor

0-0

1-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Catalcaspor vs Artvin Hopaspor

0-1

0-2
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erbaaspor S vs Karaman Belediyespor

2-0

2-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kelkit Belediye Hurriyet vs Osmaniyespor

1-0

1-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Elazigspor vs Yldrm Belediyesispor

0-1

0-1
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Iskenderun FK vs Darica Genclerbirligi

0-1

1-1
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yomraspor vs Yeilyurt Belediyespor

0-0

0-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Altindag Belediyespor vs Duzcespor

1-1

1-1
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Siirt Il Ozel Idaresi Spor vs Hacettepe S.K.

0-0

0-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kestelspor vs Kizilcabolukspor

0-1

0-2
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
76 Igdir Belediye spor vs Aksarayspor

0-1

1-2
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karabukspor vs Ceyhanspor

0-0

0-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Orduspor vs Gumushanespor

2-0

2-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Edirnespor Genclik vs Fethiyespor

0-0

0-1
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kirikkale Buyuk Anadolu vs Agri 1970 Spor

0-0

0-1
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Mardin BB vs Karakopru Belediyespor

1-0

2-1
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Belediye Derincespor vs Karsiyaka

0-0

1-1
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Icel Idmanyurdu Spor vs Cankaya FK

0-0

0-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Usakspor vs Sanliurfaspor

0-0

0-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nazillispor vs Eskisehirspor

0-0

0-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
24 Erzincanspor vs Zonguldak

2-1

4-1
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Akhisar Bld.Geng vs Pazarspor

1-0

3-1
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pendikspor vs Kirklarelispor

0-0

1-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
1922 Konyaspor vs 1928 Bucaspor FK

0-1

1-1
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Isparta Davrazspor vs Amedspor

1-0

1-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirsehir Belediyespor vs Karacabey Birlikspor

1-0

2-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sakaryaspor vs Serik Belediyespor

2-1

2-1
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Diyarbekirspor vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

0-0

0-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Adiyamanspor vs Sariyer

0-0

1-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Inegolspor vs Bodrumspor

1-2

1-2
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Nigde Belediyespor vs Corum Belediyespor

0-1

0-2
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Hekimoglu Trabzon vs Belediye Vanspor

0-0

1-0
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Afjet Afyonspor vs Bayburt Ozel Idare

0-1

2-1
Sun 12, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ergene Velimese vs Kahramanmaras

2-0

2-2
Sun 12, Dec-14:30 - Turkey Super Lig
Adana Demirspor vs Giresunspor

0-0

1-0
Sun 12, Dec-19:59 - Turkey Super Lig
Besiktas JK vs Kayserispor

1-1

4-2
Sun 12, Dec-17:00 - Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor vs Alanyaspor

2-3

2-6
Sun 12, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Besiktas JK(U19) vs Kayserispor(U19)


6-1
Sun 12, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Samsunspor(U19) vs Ankaragucu(U19)

0-0

0-0
Sun 12, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Fatih Karagumruk(U19) vs Konyaspor(U19)

0-1

0-1
Sun 12, Dec-16:45 - UAE U19 League
Al Jazira Club(U19) vs Al-Dhafra(U19)


1-0
Sun 12, Dec-16:45 - UAE U19 League
Al Nasr Dubai (U19) vs Shabab Al Ahli Dubai (U19)


3-4
Sun 12, Dec-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Kolos Kovalivka vs FC Mynai

0-1

2-1
Sun 12, Dec-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs Zorya

1-0

1-1
Sun 12, Dec-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Chernomorets Odessa vs Metalist 1925 Kharkiv

2-0

2-1
Sun 12, Dec-13:00 - Ukraine U21 Liga
Dynamo Kyiv(U21) vs Zorya(U21)

3-0

5-1
Sun 12, Dec-00:35 - USA Major League Soccer
Portland Timbers vs New York City FC

0-1

1-1
Sun 12, Dec-02:30 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Deportivo Tachira

0-0

0-0
Sun 12, Dec-14:00 - Vietnam Championship U21
Sanna Khanh Hoa(U21) vs Gia Dinh(U21)


0-2
Sun 12, Dec-14:00 - Vietnam Championship U21
Nam Dinh(U21) vs Dong Thap(U21)


1-1
Sun 12, Dec-10:00 - Vietnam Championship U21
Ben Tre(U21) vs Quang Nam(U21)


0-7
Sun 12, Dec-11:30 - Vietnam Championship U21
Hoang Anh Gia Lai(U21) vs Thanh Hoa FC(U21)

0-0

0-0
Sun 12, Dec-11:30 - Vietnam Championship U21
TP Ho Chi Minh (U21) vs Thua Thien Hue(U21)


0-1
Sun 12, Dec-11:30 - Vietnam Championship U21
Da Nang(U21) vs PVF Vietnam(U21)


1-0
Sun 12, Dec-12:00 - Vietnam Championship U21
Viettel (U21) vs Becamex Binh Duong(U21)


4-2
Sun 12, Dec-12:00 - Vietnam Championship U21
Hoc Vien JMG(U21) vs Song Lam Nghe An(U21)


1-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.