Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Wed 22, Sep-19:00 - AFC Cup Nasaf Qarshi vs ATK Mohun Bagan |
5-0 |
6-0 |
Wed 22, Sep-14:00 - AFC Women\\\'s Asian Cup Qualifiers Iran Women\'s vs Bangladesh Women\'s |
3-0 |
5-0 |
Wed 22, Sep-16:30 - AFC Women\\\'s Asian Cup Qualifiers Palestine Women\'s vs Malaysia Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Wed 22, Sep-18:00 - Albania Cup KS Elbasani vs Kastrioti Kruje |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-18:00 - Albania Cup Shkumbini Peqin vs KF Tirana |
0-2 |
0-3 |
Wed 22, Sep-18:00 - Albania Cup Lushnja KS vs Tomori Berat |
0-2 |
0-3 |
Wed 22, Sep-18:00 - Albania Cup Flamurtari vs Apolonia Fier |
0-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-18:00 - Albania Cup Beselidhja Lezhe vs Burreli |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-18:00 - Albania Cup KF Erzeni Shijak vs KS Dinamo Tirana |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-18:00 - Albania Cup Luzi 2008 vs Teuta Durres |
1-2 |
1-4 |
Wed 22, Sep-18:00 - Albania Cup Terbuni Puke vs Partizani Tirana |
0-3 |
0-3 |
Wed 22, Sep-18:00 - Albania Cup KF Oriku vs KS Bylis |
1-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-18:00 - Albania Cup KS Veleciku Koplik vs Skenderbeu Korce |
0-2 |
0-3 |
Wed 22, Sep-18:00 - Albania Cup FK Vora vs KS Korabi Peshkopi |
0-0 |
2-1 |
Wed 22, Sep-18:00 - Albania Cup Turbina Cerrik vs Egnatia Rrogozhine |
1-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-18:00 - Albania Cup KF Maliqi vs FK Kukesi |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-18:00 - Albania Cup Laberia vs Vllaznia Shkoder |
1-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-15:30 - Albania Cup Butrinti Sarande vs KF Laci |
0-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-16:00 - Albania Cup Besa Kavaje vs Pogradeci |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland ADO 20 Heemskerk vs Koninklijke HFC |
1-0 |
2-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland VV Gemert vs Tielse Eendracht Combinatie |
2-0 |
3-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland Kozakken Boys vs RKSV Groene Ster |
1-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland Spakenburg vs Uitspanning Na |
2-1 |
5-2 |
Wed 22, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland Staphorst vs VV Dongen |
1-0 |
3-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland VV Hoogland vs RKVV Westlandia |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland GVV Unitas vs Ter Leede |
1-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland USV Hercules vs ACV Assen |
1-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland OFC Oostzaan vs Excelsior Maassluis |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-22:45 - Amstel Cup Holland Oefening Staalt Spieren \'20 vs HSC\'21 |
1-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-04:10 - Argentina Prim B Metropolitana Talleres Remdios de Escalada vs Los Andes |
0-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-18:00 - Armenia Premier League FC Ararat-Armenia vs Urartu |
0-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-15:00 - Armenia Premier League FK Van Charentsavan vs FC Noah |
1-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-14:30 - Australia Brisbane Capital League 1 Slacks Creek vs Logan Metro |
2-0 |
3-1 |
Wed 22, Sep-13:30 - Australia Brisbane Premier League Albany Creek vs St George Willawong FC |
1-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-14:30 - Australia Brisbane Premier League Brisbane Knights vs The Gap BPL |
0-1 |
1-3 |
Wed 22, Sep-12:30 - Australia Brisbane Premier League Reserves Brisbane Knights Reserve vs The Gap FC Reserve |
2-1 |
2-2 |
Wed 22, Sep-13:30 - Australia Queensland State League U23 Gold Coast United(U23) vs Peninsula Power(U23) |
0-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-13:45 - Australia Queensland State Leagues Brisbane City vs SWQ Thunder |
3-2 |
7-2 |
Wed 22, Sep-20:30 - Austria Cup VfB Hohenems vs Sturm Graz |
0-1 |
0-4 |
Wed 22, Sep-21:00 - Austria Cup SC Bregenz vs Lafnitz |
0-4 |
0-7 |
Wed 22, Sep-21:00 - Austria Cup Red Bull Salzburg vs SC Kalsdorf |
4-0 |
8-0 |
Wed 22, Sep-21:00 - Austria Cup TSV St. Johann vs SK Austria Klagenfurt |
0-0 |
1-2 |
Wed 22, Sep-22:25 - Austria Cup Grazer AK vs WSG Swarovski Tirol |
2-2 |
2-4 |
Wed 22, Sep-19:59 - Belarus Premier League Shakhter Soligorsk vs Energetyk-BGU Minsk |
1-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-15:00 - Belarus Reserves League FC Minsk Reserve vs FC Slutsk Reserve |
0-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-22:45 - Belgian Jupiler League Royal Antwerp FC vs Genk |
3-1 |
4-2 |
Wed 22, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Blooming vs Real Tomayapo |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof Real Potosi vs Real Santa Cruz |
1-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-18:00 - Bosnia Premijer Liga Leotar vs Rudar Prijedor |
1-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-19:59 - Bosnia Premijer Liga NK Siroki Brijeg vs FK Tuzla City |
2-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-19:59 - Bosnia Premijer Liga Radnik Bijeljina vs Zrinjski Mostar |
1-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-22:30 - Bosnia Premijer Liga FK Sarajevo vs FK Zeljeznicar Sarajevo |
1-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B Sampaio Correa (MA) vs Brusque SC |
2-0 |
2-2 |
Wed 22, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B Avai FC (SC) vs Goias |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B Brasil de Pelotas RS vs Clube de Regatas Brasil |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-04:30 - Brasileiro Serie B Clube Nautico Capibaribe vs Londrina (PR) |
0-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-04:30 - Brasileiro Serie B Vila Nova (GO) vs Confianca (SE) |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Fluminense RJ U20 vs CR Flamengo (RJ) U20 |
3-1 |
4-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Nova Iguacu(U20) vs Resende RJ U20 |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Mirassol FC Youth vs Olimpia SP Youth |
0-0 |
4-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Corinthians Youth vs Juventus-SP Youth |
2-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Brazil Carioca B Campo Grande CE vs Olaria RJ |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Brazil Carioca B Sao Goncalo EC RJ vs Rio Sao Paulo |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-22:00 - Brazil Carioca B Serrano RJ vs Goytacaz RJ |
1-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Brazil Carioca B Carapebus vs Duque de Caxias |
1-2 |
3-3 |
Wed 22, Sep-22:00 - Brazil Carioca B Perolas Negras RJ vs 7 De Abril RJ |
1-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Brazil Carioca B Nova Cidade RJ vs Serra Macaense RJ |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Prudentopolis vs Andraus Brasil |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Nacional PR vs CE Uniao PR |
1-0 |
1-3 |
Wed 22, Sep-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Independente PA vs Parana STC PR |
1-0 |
2-1 |
Wed 22, Sep-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Araucaria/PR vs Vere PR |
0-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-18:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League Santos Women\'s vs Ferroviaria SP Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League Palmeiras SP Women\'s vs Corinthians Paulista SP Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-19:00 - Bulgaria Cup CSKA Sofia vs FC Hebar Pazardzhik |
3-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-14:00 - Bulgaria Cup Marek Dupnitza vs Levski Sofia |
0-2 |
0-2 |
Wed 22, Sep-17:00 - Bulgaria Cup Bansko vs Pirin Blagoevgrad |
1-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-17:00 - Bulgaria Cup Sportist Svoge vs Septemvri Sofia |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-17:00 - Bulgaria Cup FC Septemvri Tervel vs Septemvri Simitli |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-23:00 - Chile Primera B Puerto Montt vs CSyD Barnechea |
1-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-19:00 - Chile Primera B CD Santiago Morning vs Cobreloa |
1-0 |
2-1 |
Wed 22, Sep-12:30 - Chinese Football League Divison 1 Zibo Cuju FC vs Beijing BSU |
1-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-15:35 - Chinese Football League Divison 1 Shaanxi Chang\'an Athletic FC vs Kun Shan FC |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-15:35 - Chinese Football League Divison 1 Wuhan Three Towns FC vs Xinjiang Tianshan Leopard |
3-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-18:00 - Club Friendly Riopardense RS vs Sao Jose PoA RS |
0-2 |
0-3 |
Wed 22, Sep-19:00 - Club Friendly Rejiche vs CS. Hammam-Lif |
2-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-20:30 - Club Friendly CD Roda vs Atzeneta UE |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-03:00 - Club Friendly Santos Macapa vs Trem AP |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Club Friendly Santo Angelo/RS vs Passo Fundo RS |
0-0 |
0-2 |
Wed 22, Sep-22:30 - Club Friendly AD Parla vs CD Illescas |
1-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-22:30 - Club Friendly Lincoln Red Imps vs Europa FC |
1-1 |
1-3 |
Wed 22, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier Orsomarso vs Boyaca Chico |
1-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-04:40 - Colombia Copa Premier Tigres FC vs Union Magdalena |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-01:45 - CONCACAF League Inter Moengotapoe vs CD Olimpia |
0-3 |
0-6 |
Wed 22, Sep-04:00 - CONCACAF League Forge FC vs CA Independiente La Chorrera |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-06:00 - CONCACAF League Guastatoya vs Alajuelense |
1-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-04:30 - Copa Libertadores Palmeiras vs Atletico Mineiro (MG) |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Copa Rio America-RJ vs Americano (RJ) |
1-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-18:00 - Croatia - 2. Division Dinamo Zagreb B vs NK Solin |
0-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-17:30 - Croatia Cup Zagreb vs Oriolik |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-17:30 - Croatia Cup NK Belisce vs NK Vinogradar |
3-0 |
4-0 |
Wed 22, Sep-17:30 - Croatia Cup Bjelovar vs Rudes |
0-3 |
1-5 |
Wed 22, Sep-17:30 - Croatia Cup Bijelo Brdo vs HNK Cibalia |
1-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-17:30 - Croatia Cup NK Radnik Sesvete vs NK Varteks Varazdin |
0-1 |
2-2 |
Wed 22, Sep-18:00 - Croatia Cup NK Orijent Rijeka vs Dinamo Zagreb |
0-1 |
1-4 |
Wed 22, Sep-18:30 - Croatia Cup Rudar Labin vs NK Split |
2-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-20:30 - Croatia Cup NK Karlovac vs Slaven Belupo Koprivnica |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-19:59 - Croatia Cup Medjimurje vs HNK Sibenik |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-19:59 - Cyprus Cup APOEL Nicosia vs Nea Salamis |
1-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-19:59 - Cyprus Cup Apollon Limassol FC vs Olympiada Lympion |
1-1 |
3-1 |
Wed 22, Sep-19:59 - Cyprus Cup Alki Oroklini vs AEK Larnaca |
0-3 |
0-4 |
Wed 22, Sep-19:59 - Cyprus Cup Omonia 29is Maiou vs Pafos FC |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-17:30 - Czech Republic Cup Fotbal Trinec vs Teplice |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-17:30 - Czech Republic Cup MFK Karvina vs Chrudim |
1-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-17:30 - Czech Republic Cup SK Sokol Zapy vs Hradec Kralove |
0-1 |
0-4 |
Wed 22, Sep-17:30 - Czech Republic Cup Prostejov vs FC Bohemians 1905 |
0-0 |
0-4 |
Wed 22, Sep-17:30 - Czech Republic Cup Zbuzany vs 1.FC Slovacko |
0-2 |
1-2 |
Wed 22, Sep-17:30 - Czech Republic Cup Prepere vs FK Baumit Jablonec |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-17:45 - Czech Republic Cup FK Loko Vltavin vs Banik Ostrava |
0-1 |
2-2 |
Wed 22, Sep-18:00 - Czech Republic Cup Lisen vs Sparta Prague |
0-2 |
0-3 |
Wed 22, Sep-18:15 - Czech Republic Cup Slovan Velvary vs Slavia Praha |
2-0 |
2-4 |
Wed 22, Sep-18:30 - Denmark Cup B 1913 Odense vs Sonderjyske |
0-2 |
3-4 |
Wed 22, Sep-18:30 - Denmark Cup Kjellerup IF vs Midtjylland |
0-2 |
0-5 |
Wed 22, Sep-18:30 - Denmark Cup Vanlose IF vs Vejle |
1-1 |
3-4 |
Wed 22, Sep-18:30 - Denmark Cup Aalborg Freja vs IF Lyseng |
1-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-18:30 - Denmark Cup VSK Aarhus vs FC Nordsjaelland |
1-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-20:30 - Denmark Cup Marienlyst vs Middelfart |
0-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-19:59 - Denmark Cup Fremad Amager vs Randers FC |
2-3 |
2-3 |
Wed 22, Sep-19:59 - Denmark Cup Nykobing FC vs FC Kobenhavn |
2-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-04:00 - Ecuador Campeonato Serie B Atletico Porteno vs CD El Nacional |
0-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-22:30 - Ecuador Campeonato Serie B L.D.U.Portoviejo vs Santo Domingo |
3-0 |
3-3 |
Wed 22, Sep-22:45 - England League Cup Arsenal vs AFC Wimbledon |
1-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-22:30 - England League Cup Brighton & Hove Albion vs Swansea City |
2-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-22:45 - England League Cup Millwall vs Leicester City |
0-0 |
0-2 |
Wed 22, Sep-22:45 - England League Cup Manchester United vs West Ham United |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-22:45 - England League Cup Wolverhampton Wanderers vs Tottenham Hotspur |
1-2 |
2-2 |
Wed 22, Sep-22:45 - England League Cup Chelsea FC vs Aston Villa |
0-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-21:30 - Estonia Cup FC Tallinn vs Paide Linnameeskond |
0-1 |
1-4 |
Wed 22, Sep-19:59 - Estonia Meistri Liiga FC Flora Tallinn vs Trans Narva |
2-1 |
5-2 |
Wed 22, Sep-21:15 - Faroe Islands Cup B71 Sandoy vs HB Torshavn |
0-1 |
0-5 |
Wed 22, Sep-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B TPV Tampere vs KaaPo Kaarina |
1-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B EPS Espoo vs Ilves Tampere II |
1-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga Inter Turku vs AC Oulu |
3-0 |
4-0 |
Wed 22, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga FC Haka vs SJK Seinajoki |
2-0 |
4-0 |
Wed 22, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga HJK Helsinki vs HIFK |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga FC Honka vs KuPS |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga Ilves Tampere vs IFK Mariehamn |
1-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga KTP Kotka vs Lahti |
1-2 |
1-2 |
Wed 22, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 FC Metz vs Paris Saint-Germain |
1-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 FC Lorient vs OGC Nice |
1-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Lyonnais vs ESTAC Troyes |
0-1 |
3-1 |
Wed 22, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 RC Lens vs Strasbourg |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Angers SCO vs Marseille |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-21:00 - French Le Championnat Ligue 1 Nantes vs Stade Brestois |
1-0 |
3-1 |
Wed 22, Sep-21:00 - French Le Championnat Ligue 1 AS Monaco vs AS Saint-Etienne |
1-1 |
3-1 |
Wed 22, Sep-21:00 - French Le Championnat Ligue 1 Montpellier HSC vs Bordeaux |
1-2 |
3-3 |
Wed 22, Sep-21:00 - French Le Championnat Ligue 1 Lille OSC vs Stade de Reims |
2-0 |
2-1 |
Wed 22, Sep-21:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Rennes FC vs Clermont Foot |
2-0 |
6-0 |
Wed 22, Sep-18:00 - Friendly Internationals Portugal Women\'s(U17) vs Ireland Women\'s(U17) |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-00:00 - Friendly Internationals Ecuador Women\'s vs Peru women\'s |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-03:45 - Friendly Internationals USA Women\'s vs Paraguay Women\'s |
5-0 |
8-0 |
Wed 22, Sep-04:00 - Friendly Internationals Mexico Women\'s vs Colombia women\'s |
1-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-05:00 - Friendly Internationals Costa Rica Women\'s vs Panama Women\'s |
2-0 |
3-2 |
Wed 22, Sep-18:30 - Futsal World Cup Russia Football Union Futsal vs Viet Nam Futsal |
2-1 |
3-2 |
Wed 22, Sep-21:00 - Futsal World Cup Venezuela Futsal vs Morocco Futsal |
1-2 |
2-3 |
Wed 22, Sep-21:00 - German 3. Liga SC Freiburg II vs Eintracht Braunschweig |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-20:30 - German Junioren Bundesliga Cup Koln (U19) vs Monchengladbach(U19) |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost Hertha BSC Berlin Am vs SV Babelsberg 03 |
0-3 |
0-3 |
Wed 22, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost FC Lokomotive Leipzig vs Tennis Borussia Berlin |
2-0 |
4-0 |
Wed 22, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga Nord FC Hansa Luneburg vs SSV Jeddeloh |
0-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-21:30 - Germany - Regionalliga Nord VfB Lubeck vs Hamburger SV II |
0-1 |
2-2 |
Wed 22, Sep-19:15 - Germany OberLiga TSG Backnang vs SGV Freiberg |
0-1 |
0-3 |
Wed 22, Sep-19:15 - Greece Super League 1 Olympiakos Piraeus vs Apollon Smirnis |
1-0 |
4-1 |
Wed 22, Sep-19:15 - Greece Super League 1 OFI Crete vs Asteras Tripolis |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-19:15 - Greece Super League 1 Panaitolikos Agrinio vs PAOK Saloniki |
0-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-21:30 - Greece Super League 1 AEK Athens vs Lamia |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-21:30 - Greece Super League 1 Aris Thessaloniki vs Panathinaikos |
1-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-19:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Club Comunicaciones B vs CD Zacapa |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional CD Suchitepequez vs CD Marquense |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Coatepecano IB /DR vs Deportivo Quiche FC |
1-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-23:00 - Holland Eredivisie FC Zwolle vs Sparta Rotterdam |
1-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-23:00 - Holland Eredivisie Feyenoord Rotterdam vs SC Heerenveen |
1-0 |
3-1 |
Wed 22, Sep-20:45 - Holland Eredivisie N.E.C. Nijmegen vs FC Utrecht |
0-1 |
0-3 |
Wed 22, Sep-20:45 - Holland Eredivisie Go Ahead Eagles vs PSV Eindhoven |
0-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-22:00 - Holland Eredivisie FC Groningen vs Vitesse Arnhem |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-16:00 - HongKong Sapling Cup Kitchee vs Eastern A.A Football Team |
1-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Hungary NB1 MOL Fehervar FC vs Ferencvarosi TC |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-00:00 - Iceland U19 League Fylkir(U19) vs Fram Ulfarnir(U19) |
1-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-19:00 - Iraqi League Al Najaf vs Al Diwaniya |
3-0 |
|
Wed 22, Sep-21:15 - Israel Ligat Al Toto Cup Maccabi Haifa vs Hapoel Beer Sheva |
0-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-17:30 - Israel U19 League Bnei Sakhnin U19 vs Sektzia Nes Tziona(U19) |
1-1 |
1-3 |
Wed 22, Sep-17:30 - Israel U19 League Bnei Yehuda Tel Aviv U19 vs Hapoel Kfar Saba (U19) |
1-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-17:30 - Israel U19 League Hapoel Beer Sheva(U19) vs Ironi Nesher(U19) |
0-0 |
2-1 |
Wed 22, Sep-17:45 - Israel U19 League Hapoel Ramat Gan U19 vs Hapoel Hadera U19 |
1-0 |
2-1 |
Wed 22, Sep-18:00 - Israel U19 League Ashdod MS U19 vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) |
0-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-18:30 - Israel U19 League Maccabi Tel Aviv U19 vs Hapoel Kiryat Shmona(U19) |
0-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-19:00 - Israel U19 League Hapoel Raanana Roei U19 vs Maccabi Netanya U19 |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-19:00 - Israel U19 League Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19) |
0-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-12:00 - Israel U19 League Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 vs Beitar Jerusalem Oren (U19) |
0-0 |
3-1 |
Wed 22, Sep-20:30 - Italian Serie A Salernitana vs Hellas Verona |
1-2 |
2-2 |
Wed 22, Sep-20:30 - Italian Serie A Spezia vs Juventus |
1-1 |
2-3 |
Wed 22, Sep-22:45 - Italian Serie A Cagliari vs Empoli |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-22:45 - Italian Serie A AC Milan vs Venezia F.C. |
0-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-19:59 - Italian Serie B Ternana vs Parma Calcio 1913 |
0-0 |
3-1 |
Wed 22, Sep-22:30 - Italian Serie B Cremonese vs Perugia |
0-2 |
0-3 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italian Youth Cup Torino Youth vs Virtus Entella Youth |
1-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italian Youth Cup Genoa Youth vs Alessandria Youth |
0-0 |
0-2 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italian Youth Cup AC Milan Youth vs Como Youth |
2-0 |
6-0 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italian Youth Cup Parma Youth vs Cremonese Youth |
1-1 |
2-2 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italian Youth Cup Bologna Youth vs Pisa Youth |
0-2 |
2-2 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italian Youth Cup Brescia Youth vs Pordenone Youth |
2-0 |
6-0 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italian Youth Cup Cagliari Youth vs S.S.D. Monza 1912 Youth |
2-0 |
4-0 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italian Youth Cup Lecce Youth vs Salernitana Youth |
2-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italian Youth Cup Napoli Youth vs Benevento Youth |
1-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italian Youth Cup Pescara Youth vs Spezia Youth |
0-1 |
3-2 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italian Youth Cup Verona Youth vs Venezia F.C. Youth |
0-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-18:00 - Italian Youth Cup Cosenza Calcio Youth vs Crotone Youth |
1-0 |
3-2 |
Wed 22, Sep-19:00 - Italian Youth Cup Sassuolo Calcio Youth vs Perugia Youth |
0-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-13:00 - Italian Youth Cup Lazio Youth vs Reggina Youth |
0-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-16:00 - Italian Youth Cup Ascoli Youth vs Frosinone Youth |
0-0 |
2-1 |
Wed 22, Sep-18:30 - Italy C1A Juventus(U23) vs Triestina |
1-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-22:30 - Italy C1A USD Virtus Verona vs Piacenza |
0-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup Rimini vs SCD Progresso Calcio |
0-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup Sangiovannese vs Prato |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup Aprilia vs Ostia Mare |
1-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup A.S.D. Bra vs Vado FC |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup Arzignano Valchiampo vs Sona |
2-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup AC Mestre vs Montebelluna |
1-1 |
2-3 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup ASD Brusaporto vs Caravaggio |
0-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup SC Caronnese vs Sangiuliano City |
2-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup Seravezza vs ASD Pro Livorno |
0-0 |
2-2 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup ASD Flaminia Civita vs FC Rieti |
2-0 |
5-1 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup Citta Di Messina vs San Luca |
1-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup Cartigliano vs ACD Campodarsego |
2-0 |
4-0 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup US Bitonto vs S.S.D. Citta di Brindisi |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup Castellanzese vs AC Legnano |
1-1 |
3-2 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup ASD Caldiero Terme vs GSD Ambrosiana |
1-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup USD Casatese vs Virtus Ciserano Bergamo |
1-1 |
2-3 |
Wed 22, Sep-18:30 - Italy Serie D Cup Sammaurese vs Ravenna |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-19:30 - Italy Serie D Cup Aglianese vs Scandicci |
0-0 |
0-3 |
Wed 22, Sep-19:59 - Italy Serie D Cup Luparense vs Levico Terme |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Italy Serie D Cup FBC Gravina vs Team Altamura |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-22:30 - Italy Serie D Cup Trapani vs Biancavilla |
1-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-22:30 - Italy Serie D Cup ASD Cavenago Fanfulla vs Crema |
2-0 |
2-1 |
Wed 22, Sep-21:00 - Jamaica Premier League Tivoli Gardens vs Vere United |
1-0 |
4-0 |
Wed 22, Sep-13:00 - Japan Emperor Cup Gamba Osaka vs Shonan Bellmare |
3-0 |
4-1 |
Wed 22, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1 Kashima Antlers vs Kawasaki Frontale |
0-0 |
1-2 |
Wed 22, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1 FC Tokyo vs Nagoya Grampus Eight |
1-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1 Sanfrecce Hiroshima vs Cerezo Osaka |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-21:30 - Jordan Cup Al Hussein Irbid vs Al Aqaba SC |
2-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-18:00 - Kazakhstan Cup FC Kairat Almaty vs Kaisar Kyzylorda |
1-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-18:00 - Kazakhstan Cup Tobol Kostanai vs Kyzylzhar Petropavlovsk |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-16:00 - Kazakhstan Cup Taraz vs FC Shakhtyor Karagandy |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-16:00 - Kazakhstan Cup FK Kaspiy Aktau vs FC Astana |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-14:00 - Kenya Super Cup Tusker FC Nairobi vs Gor Mahia |
0-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-10:00 - Korea K4 League Gangwon II vs Namdong FC |
0-0 |
4-1 |
Wed 22, Sep-09:00 - Korea League 1 Jeju United FC vs Daegu FC |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-11:30 - Korea League 1 Suwon FC vs Seongnam FC |
0-0 |
3-1 |
Wed 22, Sep-14:00 - Korea League 1 FC Seoul vs Incheon United FC |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-14:00 - Korea League 2 Busan I\'Park vs Seoul E-Land FC |
1-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-19:00 - Latvia - 1. Division Rigas Futbola skola vs FK Liepaja |
0-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-19:59 - Lithuania Cup Suduva vs FK Zalgiris Vilnius |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Luxembourg National Division Etzella Ettelbruck vs FC Wiltz 71 |
1-1 |
3-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Luxembourg National Division Victoria Rosport vs Rodange 91 |
2-1 |
3-2 |
Wed 22, Sep-22:00 - Luxembourg National Division Union Titus Petange vs Jeunesse Esch |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Luxembourg National Division FC Differdange 03 vs Hamm RM Benfica FC |
0-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Luxembourg National Division Racing Union Luxemburg vs Hostert |
3-0 |
7-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Luxembourg National Division Fola Esch vs Swift Hesperange |
2-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Luxembourg National Division UNA Strassen vs Progres Niederkorn |
0-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Luxembourg National Division US Mondorf-les-Bains vs F91 Dudelange |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-06:00 - Mexico Primera Division FC Juarez vs Atletico San Luis |
1-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-02:00 - Mexico Primera Divison A Raya2 Expansion vs Mineros de Zacatecas |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-05:30 - Mexico Primera Divison A Cancun vs Leones Negros |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-06:05 - Mexico Primera Divison A CSyD Dorados de Sinaloa vs Correcaminos UAT |
1-0 |
3-1 |
Wed 22, Sep-18:00 - Mexico Youth U20 Monterrey U20 vs Deportivo Toluca Mexiquense U20 |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-19:59 - Moldova Divizia Nationala Sheriff Tiraspol vs FC Floresti |
1-0 |
4-0 |
Wed 22, Sep-19:59 - Moldova Divizia Nationala FC Milsami vs Zimbru Chisinau |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-19:59 - Moldova Divizia Nationala CSF Baliti vs Dinamo-Auto Tiraspol |
1-2 |
2-4 |
Wed 22, Sep-17:00 - North Macedonia Cup KF Veleshta vs FK Shkupi |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-17:00 - North Macedonia Cup Kit Go Pehchevo vs FK Shkendija |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-17:00 - North Macedonia Cup New Stars vs Borec Veles |
1-2 |
1-4 |
Wed 22, Sep-21:00 - Norway 3. Divisjon Eik-Tonsberg vs Oppsal |
3-1 |
4-1 |
Wed 22, Sep-19:00 - Norway NM Cupen Grorud IL vs Lillestrom |
2-1 |
2-2 |
Wed 22, Sep-19:00 - Norway NM Cupen KFUM Oslo vs Kristiansund BK |
1-1 |
3-1 |
Wed 22, Sep-19:59 - Norway NM Cupen Sogndal vs Asane Fotball |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-19:59 - Norway NM Cupen Valerenga vs Odd Grenland |
0-1 |
0-3 |
Wed 22, Sep-19:59 - Norway NM Cupen Bryne vs Molde |
1-2 |
1-4 |
Wed 22, Sep-19:59 - Norway NM Cupen HamKam vs Raufoss |
1-2 |
1-2 |
Wed 22, Sep-19:59 - Norway NM Cupen Stromsgodset vs Stabaek |
2-1 |
5-1 |
Wed 22, Sep-19:59 - Norway NM Cupen Kongsvinger vs Flekkeroy IL |
1-0 |
4-1 |
Wed 22, Sep-19:59 - Norway NM Cupen Moss vs Sandnes Ulf |
1-4 |
1-7 |
Wed 22, Sep-19:59 - Norway NM Cupen Start Kristiansand vs Mjondalen |
1-1 |
4-2 |
Wed 22, Sep-19:59 - Norway NM Cupen Alta vs Bodo Glimt |
0-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-19:59 - Norway NM Cupen Harstad vs Brann |
0-1 |
0-5 |
Wed 22, Sep-19:59 - Norway NM Cupen Ranheim IL vs Aalesund FK |
1-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-19:59 - Norway NM Cupen Nardo FK vs FK Arendal |
2-1 |
2-2 |
Wed 22, Sep-19:59 - Norway NM Cupen Oygarden FK vs Sarpsborg 08 |
0-3 |
0-5 |
Wed 22, Sep-22:10 - Norway NM Cupen Viking vs Rosenborg |
1-0 |
3-1 |
Wed 22, Sep-01:00 - Paraguayan Cup Karai Chive vs CA River Plate Asuncion |
0-1 |
2-4 |
Wed 22, Sep-03:30 - Paraguayan Cup Sportivo Ameliano vs Independiente FBC |
1-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-00:30 - Peru Primera Division Ayacucho Futbol Club vs Alianza Atletico |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-19:59 - Peru Primera Division Sport Boys Association vs Cusco FC |
1-0 |
3-2 |
Wed 22, Sep-22:15 - Peru Primera Division Alianza Lima vs Melgar |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-00:30 - Peru Segunda Division Santos Ica (PER) vs Los Chankas |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-03:00 - Peru Segunda Division Deportivo Llacuabamba vs Deportivo Union Comercio |
0-2 |
0-2 |
Wed 22, Sep-05:30 - Peru Segunda Division Atletico Grau vs Carlos Stein |
2-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-17:30 - Poland Cup Orleta Radzyn Podlaski vs Lechia Zielona Gora |
2-2 |
2-3 |
Wed 22, Sep-18:00 - Poland Cup Sleza Wroclaw vs Chojniczanka Chojnice |
1-0 |
3-2 |
Wed 22, Sep-18:00 - Poland Cup Concordia Elblag vs Unia Skierniewice |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-21:00 - Poland Cup Miedz Legnica vs Odra Opole |
3-0 |
4-0 |
Wed 22, Sep-21:00 - Poland Cup Motor Lublin vs Podbeskidzie |
1-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-19:30 - Poland Cup Wigry Suwalki vs Legia Warszawa |
1-1 |
1-3 |
Wed 22, Sep-21:15 - Poland Cup Stal Rzeszow vs Rakow Czestochowa |
0-2 |
2-4 |
Wed 22, Sep-21:45 - Poland Cup WKP Wloclavia Wloclawek vs Piast Gliwice |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-22:00 - Poland Cup Korona Kielce vs Wisla Plock |
1-0 |
2-2 |
Wed 22, Sep-22:30 - Poland Cup Stal Mielec vs Wisla Krakow |
0-2 |
1-3 |
Wed 22, Sep-16:30 - Poland Cup Gornik Zabrze vs Radomiak Radom |
1-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Portugal League Cup Rio Ave vs CD Santa Clara |
1-2 |
2-2 |
Wed 22, Sep-17:45 - Qatar League Al Duhail SC vs Al-Gharafa SC |
1-0 |
3-1 |
Wed 22, Sep-20:30 - Qatar League Al Rayyan vs Al-Sadd |
1-3 |
2-4 |
Wed 22, Sep-20:30 - Qatar League Al Khor SC vs Al-Wakra |
0-2 |
1-2 |
Wed 22, Sep-17:30 - Republic of Azerbaijan Division 1 Kesla FK B vs Sabah FK Baku B |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-15:30 - Republic of Azerbaijan Division 1 Qaradag Lokbatan vs FK Kapaz Ganca |
0-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-15:30 - Republic of Azerbaijan Division 1 Zaqatala FK vs Turan Tovuz |
1-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-15:30 - Republic of Azerbaijan Division 1 Qarabag B vs Standard Sumqayit B |
0-0 |
2-1 |
Wed 22, Sep-18:00 - Romania - Liga 3 FCM Alexandria vs CS Universitatea Craiova B |
1-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-17:30 - Romania Cup Gloria Buzau vs Academica Clinceni |
0-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-17:30 - Romania Cup Concordia Chiajna vs Gaz Metan Medias |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-17:30 - Romania Cup Unirea Slobozia vs ASU Politehnica Timisoara |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-17:30 - Romania Cup Csikszereda Miercurea vs Chindia Targoviste |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-17:30 - Romania Cup CSM Slatina vs Dunarea Calarasi |
1-0 |
1-2 |
Wed 22, Sep-17:30 - Romania Cup CA Oradea vs Hermannstadt |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-19:00 - Romania Cup Farul Constanta vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Romania Cup Corvinul Hunedoara vs FC Steaua Bucuresti |
0-2 |
3-3 |
Wed 22, Sep-16:00 - Romania Cup FC Arges vs FC Botosani |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-17:00 - Russia Cup Kairat Moskva vs Akhmat Grozny |
0-1 |
0-3 |
Wed 22, Sep-19:00 - Russia Cup Dinamo Briansk vs Arsenal Tula |
1-4 |
1-6 |
Wed 22, Sep-19:00 - Russia Cup Dynamo Stavropol vs Dynamo Moscow |
0-3 |
0-6 |
Wed 22, Sep-19:00 - Russia Cup Saransk vs FK Khimki |
0-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-20:30 - Russia Cup FK Chayka Pesch vs FK Rostov |
1-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-13:30 - Russia Cup Dinamo Barnaul vs FK Nizhny Novgorod |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-16:00 - Russia Cup Legion Dynamo vs FC Ufa |
0-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-17:00 - Russia Cup FK Leningradets vs Krasnodar FK |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-17:00 - Russia Cup FK Znamya Noginsk vs Krylya Sovetov Samara |
0-4 |
0-10 |
Wed 22, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 1 Kuban Holding vs Rotor Volgograd B |
2-0 |
4-0 |
Wed 22, Sep-19:15 - Saudi Arabia Division 1 Al-Qadasiya vs Al-Akhdoud |
3-0 |
3-1 |
Wed 22, Sep-19:50 - Saudi Arabia Division 1 Bisha FC vs Ohod Medina |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-21:15 - Saudi Arabia Division 1 Al-Adalh vs Al-Draih |
2-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-22:45 - Scotland League Cup Glasgow Rangers vs Livingston F.C. |
0-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-22:45 - Scotland League Cup Dundee vs St. Johnstone |
0-0 |
0-2 |
Wed 22, Sep-17:30 - Serbia - 1. Liga Radnicki 1923 Kragujevac vs Novi Pazar |
2-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-19:30 - Serbia - 1. Liga FK Napredak Krusevac vs Cukaricki |
0-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-19:30 - Serbia - 1. Liga Spartak Subotica vs Proleter Novi Sad |
0-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga FK Rad Beograd vs Zlatibor Cajetina |
2-0 |
2-1 |
Wed 22, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga FK Indjija vs Graficar Beograd |
3-2 |
5-3 |
Wed 22, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga FK Radnicki Sremska Mitrovica vs FK Buducnost Dobanovci |
2-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga FK Loznica vs Timok |
0-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga FK Zarkovo vs Macva Sabac |
0-1 |
1-3 |
Wed 22, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga Kabel Novi Sad vs IMT Novi Beograd |
0-2 |
0-3 |
Wed 22, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga Zeleznicar Pancevo vs Mladost Novi Sad |
2-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-21:00 - Serbia Prva Liga FK Javor Ivanjica vs Backa Palanka |
1-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga MFK Ruzomberok vs Slovan Bratislava |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-17:30 - Slovakia Cup FK Zeleziarne Podbrezova vs Dukla Banska Bystrica |
1-0 |
2-1 |
Wed 22, Sep-17:30 - Slovakia Cup Lokomotiva Kosice vs Odeva Lipany |
0-2 |
1-2 |
Wed 22, Sep-17:30 - Slovakia Cup MFK Spartak Medzev vs Humenne |
1-1 |
1-3 |
Wed 22, Sep-17:30 - Slovakia Cup OK castkovce vs MSK Puchov |
1-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-17:30 - Slovakia Cup KFC Komarno vs DAC Dunajska Streda |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-17:30 - Slovakia Cup Novohrad Lucenec vs FK Kosice |
0-1 |
2-5 |
Wed 22, Sep-17:30 - Slovakia Cup Jednota Banova vs MSK Zilina |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-17:30 - Slovakia Cup Spartak Medzilaborce vs MFK Vranov nad Topou |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-17:30 - Slovakia Cup Nafta Gbely vs FK Senica |
0-1 |
0-3 |
Wed 22, Sep-17:30 - Slovakia Cup Trebatice vs Zlate Moravce |
0-3 |
0-9 |
Wed 22, Sep-19:00 - Slovenia 1. Liga NK Radomlje vs ASK Bravo |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-22:15 - Slovenia 1. Liga NK Olimpija Ljubljana vs Domzale |
1-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga NK Krsko vs ND Gorica |
0-1 |
0-1 |
Wed 22, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga Jadran Dekani vs NK Bilje |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-17:00 - South Africa First League Free State Stars vs TS Sporting |
2-0 |
2-1 |
Wed 22, Sep-17:00 - South Africa First League Polokwane City FC vs Richards Bay |
3-0 |
4-0 |
Wed 22, Sep-17:00 - South Africa First League Pretoria Callies vs JDR Stars |
1-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-17:00 - South Africa First League Venda vs Jomo Cosmos |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-17:00 - South Africa Premier League Lamontville Golden Arrows vs AmaZulu |
1-1 |
2-2 |
Wed 22, Sep-19:00 - South Africa Premier League Maritzburg United vs Marumo Gallants FC |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-00:00 - Spanish Primera Division Levante vs Celta Vigo |
0-0 |
0-2 |
Wed 22, Sep-00:00 - Spanish Primera Division Athletic Bilbao vs Rayo Vallecano |
1-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-21:30 - Spanish Primera Division Sevilla vs Valencia CF |
3-1 |
3-1 |
Wed 22, Sep-21:30 - Spanish Primera Division Espanyol vs Alaves |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Sporting de Gijon B vs CD Praviano |
1-2 |
3-2 |
Wed 22, Sep-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Lealtad vs Navarro |
1-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Colunga vs CD Llanes |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Tuilla vs Real Oviedo B |
1-3 |
1-3 |
Wed 22, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias EI San Martin vs Real Titanico DE Laviana |
0-0 |
2-1 |
Wed 22, Sep-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Langreo II vs SD Lenense |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Roces vs L\'Entregu CF |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Caudal Deportivo vs CD Covadonga |
1-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Urraca CF vs UD Gijon Industrial |
1-1 |
1-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Luarca vs CD Mosconia |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-21:30 - Sweden Div 2 Norra Gotaland IFK Skovde FK vs Grebbestads IF |
0-0 |
1-2 |
Wed 22, Sep-21:30 - Sweden Div 2 Norrland Bodens BK vs Skelleftea FF |
1-0 |
1-2 |
Wed 22, Sep-21:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland IFK Berga vs Kristianstads FC |
1-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-16:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Norra Djurgardens(U21) vs GIF Sundsvall(U21) |
0-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-21:00 - Swedish Allsvenskan Djurgardens vs Degerfors IF |
2-0 |
3-2 |
Wed 22, Sep-21:00 - Swedish Allsvenskan Elfsborg vs Malmo FF |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-21:00 - Swedish Allsvenskan Orebro vs Ostersunds FK |
0-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-21:00 - Swedish Allsvenskan IK Sirius FK vs IFK Norrkoping |
1-2 |
2-4 |
Wed 22, Sep-19:59 - Swiss Super League Lausanne Sports vs Young Boys |
0-2 |
1-6 |
Wed 22, Sep-22:30 - Swiss Super League St. Gallen vs Basel |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-22:15 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 Bulle vs Meyrin |
1-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 Grasshoppers U21 vs SC Buochs |
4-0 |
6-0 |
Wed 22, Sep-21:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League Young Boys II vs Etoile Carouge |
1-3 |
1-5 |
Wed 22, Sep-22:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League FC Biel-Bienne vs Basel B |
0-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-22:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League FC Black Stars Basel vs YF Juventus Zurich |
0-0 |
1-1 |
Wed 22, Sep-19:59 - Switzerland Challenge League SC Kriens vs Yverdon |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-22:30 - Switzerland Challenge League Neuchatel Xamax vs Stade Lausanne Ouchy |
2-0 |
3-1 |
Wed 22, Sep-15:00 - Tajikistan Higher League Ravshan Kulob vs CSKA Pamir Dushanbe |
1-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-15:00 - Tajikistan Higher League FC Kuktosh vs FC Istaravshan |
2-0 |
2-1 |
Wed 22, Sep-15:00 - Tajikistan Higher League FK Dushanbe 83 vs FK Eskhata |
0-0 |
1-2 |
Wed 22, Sep-18:00 - Turkey Super Lig Gazisehir Gaziantep vs Istanbul Basaksehir F.K. |
1-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-21:00 - Turkey Super Lig Kayserispor vs Galatasaray |
2-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-21:00 - Turkey Super Lig Goztepe vs Hatayspor |
0-1 |
0-2 |
Wed 22, Sep-18:00 - Ukraine Cup Volyn Lutsk vs FC Mariupol |
0-0 |
0-0 |
Wed 22, Sep-18:00 - Ukraine Cup VPK-Ahro Shevchenkivka vs Dnipro-1 |
0-1 |
1-2 |
Wed 22, Sep-19:59 - Ukraine Cup Obolon Brovar Kiev vs Veres Rivne |
0-0 |
0-1 |
Wed 22, Sep-14:00 - Ukraine Cup SC Tavriya vs PFC Oleksandria |
1-2 |
1-3 |
Wed 22, Sep-16:00 - Ukraine Cup LNZ Cherkasy vs FC Inhulets Petrove |
1-1 |
2-1 |
Wed 22, Sep-22:00 - Ukraine Super Cup FC Shakhtar Donetsk vs Dynamo Kyiv |
1-0 |
3-0 |
Wed 22, Sep-23:00 - Uruguay Segunda Division Albion FC (URU) vs CA Juventud de Las Piedras |
0-0 |
1-0 |
Wed 22, Sep-01:30 - Uruguay Segunda Division CA Atenas vs Danubio FC |
0-0 |
0-2 |
Wed 22, Sep-04:00 - Uruguay Segunda Division Racing Club Montevideo vs Rampla Juniors FC |
0-0 |
2-0 |
Wed 22, Sep-15:15 - Uzbekistan Pro League A Yangiyer vs Xorazm Urganch |
0-2 |
1-2 |
Wed 22, Sep-15:30 - Uzbekistan Pro League A Shortan Guzar vs Aral Nukus |
1-1 |
2-2 |
Wed 22, Sep-22:45 - Wales League Cup Penrhyncoch vs Pontypridd |
1-2 |
1-3 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.