AD:

Football Results for Sat 10, Jul 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 10, Jul 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 10, Jul-04:00 - America Cup
Colombia vs Peru

0-1

3-2
Sat 10, Jul-18:00 - Angola Girabola League
Sagrada Esperanca vs Recreativo Libolo

1-0

2-0
Sat 10, Jul-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs CA Fenix Pilar

1-0

2-0
Sat 10, Jul-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana
CA San Miguel vs Club Comunicaciones(AR)

0-0

2-0
Sat 10, Jul-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Talleres Remdios de Escalada vs UAI Urquiza

0-1

1-1
Sat 10, Jul-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Canuelas FC vs Defensores Unidos

0-2

1-3
Sat 10, Jul-21:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Paraguayo vs Argentino de Rosario

0-1

1-3
Sat 10, Jul-22:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Lugano vs Defensores de Cambaceres

0-0

0-1
Sat 10, Jul-22:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Puerto Nuevo vs Liniers

1-0

1-0
Sat 10, Jul-21:00 - Argentina Women\\\'s Primera A
Boca Juniors Women\'s vs River Plate Women\'s

1-1

2-2
Sat 10, Jul-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Nueva Chicago vs Alvarado Mar del Plata

1-1

1-1
Sat 10, Jul-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Independiente Rivadavia

0-0

1-1
Sat 10, Jul-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Atlanta vs Club Atletico Mitre

0-0

0-0
Sat 10, Jul-22:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores de Belgrano vs Tristan Suarez

1-2

1-6
Sat 10, Jul-22:15 - Argentinian Primera B - Nacional
San Telmo vs Gimnasia Jujuy

0-0

0-0
Sat 10, Jul-18:00 - Asia Champions League Cup
Jeonbuk Hyundai Motors vs Gamba Osaka

1-0

2-1
Sat 10, Jul-18:00 - Asia Champions League Cup
Tampines Rovers FC vs Chiangrai United

0-0

0-3
Sat 10, Jul-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Newmarket SFC vs New Farm United

1-1

4-1
Sat 10, Jul-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
North Pine vs Moggill FC

2-0

3-3
Sat 10, Jul-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Pine Hills vs Ipswich City

0-3

5-3
Sat 10, Jul-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Western Spirit vs Mount Gravatt

3-1

4-2
Sat 10, Jul-13:15 - Australia Brisbane Premier League
University of Queensland vs The Lakes

1-1

1-4
Sat 10, Jul-12:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
Broadbeach United SC Women\'s vs Annerley FC Women\'s

0-1

3-3
Sat 10, Jul-13:10 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
AC Carina Women\'s vs Robina City Women\'s


2-0
Sat 10, Jul-10:00 - Australia Gold Coast Premier League
Southport Warriors vs Broadbeach United

2-0

4-3
Sat 10, Jul-13:00 - Australia Gold Coast Premier League
Runaway Bay SC vs Kingscliff FC

0-2

2-3
Sat 10, Jul-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Lambton Jaffas vs Adamstown Rosebuds FC

1-0

5-1
Sat 10, Jul-11:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Lake Macquarie City vs Hamilton Olympic

1-1

1-3
Sat 10, Jul-13:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Capalaba vs Brisbane Strikers

1-0

1-0
Sat 10, Jul-13:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Magpies Crusaders vs Gold Coast Knights

0-2

1-5
Sat 10, Jul-10:15 - Australia Queensland State League U23
Rochedale Rovers(U23) vs Mitchelton(U23)

2-0

2-2
Sat 10, Jul-11:00 - Australia Queensland State Leagues
Western Pride vs Brisbane Wolves

2-0

4-0
Sat 10, Jul-12:15 - Australia Queensland State Leagues
Rochedale Rovers vs Mitchelton

1-0

2-0
Sat 10, Jul-10:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
The Gap NPL Women\'s vs Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s

0-1

0-4
Sat 10, Jul-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Capalaba Women\'s vs Peninsula Power FC Women\'s

3-0

6-0
Sat 10, Jul-13:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Western Pride Women\'s vs Queensland Lions FC Women\'s

0-2

1-6
Sat 10, Jul-08:30 - Australia Tasmania Premier League
Devonport City Striker vs Glenorchy Knights

1-0

4-0
Sat 10, Jul-08:30 - Australia Tasmania Premier League
Riverside Olympic vs South Hobart

0-2

0-4
Sat 10, Jul-10:30 - Australia Tasmania Premier League
Hobart Olympia Warriors vs Kingborough Lions

1-1

1-2
Sat 10, Jul-10:30 - Australia Tasmania Premier League
Launceston City vs Clarence Zebras

2-0

2-0
Sat 10, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1
Pascoe Vale SC vs Manningham United Blues

3-2

4-4
Sat 10, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1
Northcote City vs Moreland Zebras

0-1

2-1
Sat 10, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1
North Geelong Warriors vs Moreland City

1-1

3-1
Sat 10, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1
Werribee City FC vs Langwarrin

0-2

0-3
Sat 10, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1
Brunswick City vs FC Bulleen Lions

2-0

2-0
Sat 10, Jul-11:00 - Australia Victorian Division 1
Kingston City vs Goulburn Valley Suns

0-4

1-5
Sat 10, Jul-06:30 - Australia Victorian Premier League U21
South Melbourne U21 vs Green Gully Cavaliers U21

2-0

4-0
Sat 10, Jul-09:00 - Australia Victorian Premier League U21
Port Melbourne Sharks SC U21 vs Hume City U21

2-1

2-1
Sat 10, Jul-06:45 - Australia Victorian U21 Premier League 2
Werribee City U21 vs Langwarrin SC(U21)

0-0

1-0
Sat 10, Jul-07:00 - Australia Victorian U21 Premier League 2
Northcote City(U21) vs Moreland Zebras U21

1-0

3-0
Sat 10, Jul-07:00 - Australia Victorian U21 Premier League 2
Brunswick City U21 vs FC Bulleen Lions(U21)

0-1

0-5
Sat 10, Jul-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Heidelberg Utd Women\'s vs FC Bulleen Lions Women\'s

0-3

0-7
Sat 10, Jul-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Alamein Women\'s vs South Melbourne Women\'s

0-3

0-5
Sat 10, Jul-17:30 - Belarus Cup
Naftan Novopolock vs Dinamo Brest

2-0

2-2
Sat 10, Jul-19:30 - Belarus Cup
Stenles Pinsk vs FC Torpedo Zhodino

0-2

0-2
Sat 10, Jul-17:30 - Belarus Pershaya Liga
Krumkachy Minsk vs FK Orsha

3-0

6-0
Sat 10, Jul-19:30 - Belarus Pershaya Liga
Slonim vs FK Lida

1-0

1-0
Sat 10, Jul-15:30 - Belarus Pershaya Liga
Arsenal Dzyarzhynsk vs Lokomotiv Gomel

0-1

0-1
Sat 10, Jul-13:00 - Belarus Reserves League
FC Vitebsk Reserve vs FK Ruh Brest Reserves

0-0

0-1
Sat 10, Jul-18:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Zorka-BDU Minsk Women\'s vs ABFF Women\'s(U19)

3-0

6-0
Sat 10, Jul-22:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Aurora vs CD San Jose

1-0

3-0
Sat 10, Jul-22:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Potosi vs The Strongest

0-3

1-3
Sat 10, Jul-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Tomayapo vs Independiente Petrolero

0-0

0-2
Sat 10, Jul-23:30 - Brasileiro Serie B
Botafogo (RJ) vs Cruzeiro (MG)

1-0

3-3
Sat 10, Jul-18:00 - Brasileiro Serie B
Operario Ferroviario PR vs Brasil de Pelotas RS

0-0

2-1
Sat 10, Jul-02:00 - Brasileiro Serie B
Vasco da Gama(RJ) vs Sampaio Correa (MA)

1-0

1-0
Sat 10, Jul-02:00 - Brasileiro Serie B
Londrina (PR) vs Guarani Futebol Clube

0-0

0-1
Sat 10, Jul-04:30 - Brasileiro Serie B
Goias vs Clube Nautico Capibaribe

0-0

0-1
Sat 10, Jul-22:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2
Atletico Paranaense Women\'s vs Bragantino Women\'s

1-1

4-2
Sat 10, Jul-22:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Nacional AC Muriae MG vs Tupi MG

1-1

2-1
Sat 10, Jul-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Internacional (RS) Youth vs Palmeiras Youth

1-2

1-3
Sat 10, Jul-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Ceara Youth vs Fortaleza Youth

1-0

1-0
Sat 10, Jul-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Sport Club Recife Youth vs Fluminense RJ Youth

1-0

1-0
Sat 10, Jul-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Atletico GO Youth vs Sao Paulo Youth

0-1

1-2
Sat 10, Jul-23:00 - Brazil National Football Tournament U20
Bahia Youth vs Botafogo RJ Youth

0-0

0-2
Sat 10, Jul-23:00 - CAF Confederation Cup
Raja Casablanca Atlhletic vs JS Kabylie

2-0

2-1
Sat 10, Jul-17:30 - Cameroon MTN Elite One
Young Sports Academy vs Coton Sport Garoua

0-0

1-0
Sat 10, Jul-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Bamboutos vs Eding Sport FC

1-1

1-1
Sat 10, Jul-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Panthere Sportive du Nde vs Tonnerre Kalara Yaounde

1-0

1-0
Sat 10, Jul-18:00 - Cameroon MTN Elite One
New Stars de Duala vs Les Astres FC

0-2

0-2
Sat 10, Jul-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Canon Yaounde vs APEJES Academy

2-1

2-2
Sat 10, Jul-18:45 - Cameroon MTN Elite One
AS Fortuna Mfou vs PWD de Bamenda

1-0

2-1
Sat 10, Jul-16:30 - Cameroon MTN Elite One
Colombe FC vs UMS de Loum

0-0

0-0
Sat 10, Jul-23:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Gremio (RS) vs Internacional (RS)

0-0

0-0
Sat 10, Jul-23:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Palmeiras vs Santos

2-0

3-2
Sat 10, Jul-22:00 - Canadian Premier League
HFX Wanderers vs FC Edmonton

1-0

2-1
Sat 10, Jul-06:00 - Chatham Cup
Cashmere Technical vs Christchurch United

3-0

3-0
Sat 10, Jul-05:00 - Chatham Cup
Miramar Rangers vs Lower Hutt City

2-1

4-1
Sat 10, Jul-20:30 - Chile Primera B
Deportes Temuco vs Rangers Talca

1-1

2-2
Sat 10, Jul-23:30 - Chile Tercera Division
General VelAsquez vs Deportes Limache

0-0

1-1
Sat 10, Jul-17:00 - Club Friendly
VfB Stuttgart vs St. Gallen

0-0

3-0
Sat 10, Jul-17:00 - Club Friendly
SC Freiburg vs Saarbrucken

0-1

2-1
Sat 10, Jul-17:00 - Club Friendly
Arminia Bielefeld vs Hannover 96

0-0

1-0
Sat 10, Jul-17:00 - Club Friendly
Red Bull Salzburg vs Rakow Czestochowa


2-2
Sat 10, Jul-17:00 - Club Friendly
Amiens SC vs KV Oostende

1-0

2-1
Sat 10, Jul-17:00 - Club Friendly
Zulte Waregem vs Sporting Charleroi

1-1

3-2
Sat 10, Jul-17:00 - Club Friendly
Berwick Rangers vs Workington

0-0

2-0
Sat 10, Jul-17:00 - Club Friendly
IJsselmeervogels vs De Graafschap

0-0

1-3
Sat 10, Jul-17:00 - Club Friendly
Oud Heverlee Leuven vs Valenciennes FC

0-0

1-0
Sat 10, Jul-17:00 - Club Friendly
WSG Wattens vs SV Sandhausen

0-0

3-1
Sat 10, Jul-07:05 - Club Friendly
New Town Eagles vs Glenorchy Knights B

2-1

2-2
Sat 10, Jul-17:00 - Club Friendly
Worksop Town vs AFC Emley

2-0

4-0
Sat 10, Jul-17:00 - Club Friendly
Ballyclare Comrades vs Limavady United

1-0

2-0
Sat 10, Jul-17:00 - Club Friendly
Portstewart vs Knockbreda

0-0

1-3
Sat 10, Jul-17:00 - Club Friendly
TVD Velbert vs TSG Sprockhovel

1-0

3-0
Sat 10, Jul-17:30 - Club Friendly
Monchengladbach vs Viktoria Koln

1-2

2-2
Sat 10, Jul-17:30 - Club Friendly
SC Heerenveen vs Kortrijk

0-1

2-2
Sat 10, Jul-17:30 - Club Friendly
Aberystwyth Town vs Cardiff Metropolitan University FC

0-0

0-2
Sat 10, Jul-17:30 - Club Friendly
FC Schaffhausen vs SC Freiburg II

1-0

1-1
Sat 10, Jul-17:30 - Club Friendly
Sutton Coldfield Town vs Bromsgrove Sporting

0-2

0-2
Sat 10, Jul-17:30 - Club Friendly
SV Babelsberg 03 vs WSC Hertha Wels

1-2

1-3
Sat 10, Jul-17:30 - Club Friendly
Linlithgow Rose vs Bo\'ness United

0-0

1-0
Sat 10, Jul-17:45 - Club Friendly
Clydebank FC vs Dalbeattie Star

0-0

2-0
Sat 10, Jul-10:30 - Club Friendly
Darwin Olympic vs Mindil Aces

1-2

1-5
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
VfL Wolfsburg vs Hansa Rostock

0-1

0-3
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
St.-Truidense VV vs Westerlo

1-0

2-1
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Macclesfield Town vs Leek Town

0-1

2-2
Sat 10, Jul-11:00 - Club Friendly
Lokomotiv Sofia vs Nadezhda Dobroslavtsi

0-1

2-1
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Guingamp vs Stade Brestois

1-0

2-2
Sat 10, Jul-11:00 - Club Friendly
Atletik Kuklen vs Oborishte

2-0

4-0
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Vaduz vs Zurich

0-0

0-0
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Eintracht Frankfurt vs SV Wehen Wiesbaden

1-0

1-3
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
FC Thun vs Neuchatel Xamax

0-1

0-1
Sat 10, Jul-11:30 - Club Friendly
AS Monaco vs Cercle Brugge

2-1

3-1
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Charlton Athletic vs Celtic

0-2

1-2
Sat 10, Jul-11:30 - Club Friendly
Dnipro-1 vs FC Nikopol

0-2

1-2
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Royal Antwerp FC vs FC Nordsjaelland

0-1

0-3
Sat 10, Jul-11:30 - Club Friendly
Septemvri Simitli vs CSKA 1948 Sofia II

1-0

1-1
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Doncaster Rovers vs Rossington Main

3-0

4-0
Sat 10, Jul-11:30 - Club Friendly
NK Osijek B vs Bijelo Brdo

0-0

1-0
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Peterborough United vs Bedford Town

4-0

8-0
Sat 10, Jul-11:30 - Club Friendly
Arda Kardzhali vs Slavia Sofia

0-1

0-1
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
SSV Jahn Regensburg vs FC Wacker Innsbruck

1-1

2-2
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
VfL Osnabruck vs PSV Eindhoven

0-0

0-0
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Rubin Kazan vs FK Khimki

0-0

1-0
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Caen vs AC Ajaccio

0-0

0-0
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Chester FC vs Sheffield Wed

0-1

0-2
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Tamworth vs Bedworth United

0-1

1-1
Sat 10, Jul-12:00 - Club Friendly
Levski Sofia vs FK Levski 2020 Lom

1-1

1-1
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Pardubice vs Trencin

1-1

2-1
Sat 10, Jul-12:00 - Club Friendly
OGC Nice vs Lausanne Sports

0-0

0-3
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
AS Eupen vs RWD Molenbeek

0-0

1-0
Sat 10, Jul-12:00 - Club Friendly
Banik Ostrava vs Lisen

1-0

2-0
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Alfreton Town vs Nottingham Forest

0-1

1-2
Sat 10, Jul-12:00 - Club Friendly
SK Slovan Varnsdorf vs Dukla Praha

1-3

2-4
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Bath City vs Cardiff City

0-4

0-5
Sat 10, Jul-12:00 - Club Friendly
Universitaea Cluj vs Unirea Dej

0-1

0-2
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Southport FC vs Blackpool

0-1

0-2
Sat 10, Jul-12:00 - Club Friendly
CS Mioveni vs Astra Giurgiu

2-0

2-1
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Gazisehir Gaziantep vs Istanbulspor

1-2

3-2
Sat 10, Jul-12:00 - Club Friendly
Szombathelyi Haladas vs FC Ajka

1-0

1-1
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
USL Dunkerque vs Royal Excel Mouscron

1-0

3-0
Sat 10, Jul-12:00 - Club Friendly
Mezokovesd-Zsory vs Duna Aszfalt TVSE


4-0
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
MFK Zemplin Michalovce vs Dukla Banska Bystrica

1-0

2-0
Sat 10, Jul-12:00 - Club Friendly
FC Unirea 2004 Slobozia vs FC Metaloglobus Bucuresti


0-1
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Havant & Waterlooville FC vs Portsmouth

2-1

2-5
Sat 10, Jul-12:00 - Club Friendly
Neftochimik Burgas vs Pirin Blagoevgrad

1-2

1-6
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
BSC Old Boys vs Scunthorpe United

0-1

1-4
Sat 10, Jul-12:00 - Club Friendly
III.Keruleti TUE vs Budaorsi SC

3-3

3-3
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Nuneaton Borough vs Buxton FC

1-1

1-4
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Folkestone Invicta vs Eastbourne Borough

1-3

3-3
Sat 10, Jul-20:30 - Club Friendly
AS Saint-Etienne vs Le Puy Foot 43 Auvergne

0-0

2-2
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Braintree Town vs Bishop\'s Stortford

0-0

0-1
Sat 10, Jul-12:15 - Club Friendly
Velke Mezirici vs 1. SC Znojmo

2-0

3-2
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Hitchin Town vs Stevenage FC

0-1

0-1
Sat 10, Jul-20:30 - Club Friendly
Rapid Wien vs FC Kobenhavn

0-0

1-0
Sat 10, Jul-12:15 - Club Friendly
North Star vs Samford Rangers

0-1

2-1
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Cinderford Town vs Cheltenham Town

0-1

0-3
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Walton Casuals vs Hastings United

0-1

1-2
Sat 10, Jul-20:30 - Club Friendly
NK Aluminij vs Slaven Belupo Koprivnica

1-2

1-3
Sat 10, Jul-12:30 - Club Friendly
FC Fastav Zlin vs Prostejov

2-2

2-2
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Ashton United vs Oldham Athletic AFC

1-1

1-2
Sat 10, Jul-12:30 - Club Friendly
Opava vs Liptovsky Mikulas

2-0

2-1
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
North Ferriby United vs Pickering Town

1-0

2-0
Sat 10, Jul-20:30 - Club Friendly
OFK Petrovac vs FK Iskra Danilovgrad

0-1

1-1
Sat 10, Jul-12:30 - Club Friendly
Stal Mielec vs Stal Rzeszow

4-0

5-1
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Radcliffe Borough vs Fleetwood Town

0-1

0-2
Sat 10, Jul-12:30 - Club Friendly
Vysocina Jihlava vs Brno

0-2

1-2
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
GKS Jastrzebie vs Piast Gliwice

0-2

0-2
Sat 10, Jul-20:30 - Club Friendly
CSKA 1948 Sofia vs POFC Botev Vratsa

3-0

4-0
Sat 10, Jul-12:30 - Club Friendly
NK Nafta vs Slaven Belupo Koprivnica

2-2

3-5
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Newcastle Town FC vs Port Vale

0-4

2-6
Sat 10, Jul-12:30 - Club Friendly
FK MAS Taborsko vs Teplice

1-1

2-2
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Skelmersdale United vs Widnes FC

1-2

2-3
Sat 10, Jul-12:30 - Club Friendly
FK Senica vs FC Artmedia Petrzalka

0-0

2-0
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Didcot Town vs Hungerford Town

0-3

0-4
Sat 10, Jul-12:30 - Club Friendly
SKF Sered vs FK Zeleziarne Podbrezova

0-0

1-0
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
AFC Fylde vs Blackburn Rovers

0-0

0-1
Sat 10, Jul-12:30 - Club Friendly
Tiszaujvaros vs Diosgyor VTK B

1-2

1-2
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Market Drayton Town vs AFC Telford United

0-1

0-1
Sat 10, Jul-12:30 - Club Friendly
FV Diefflen vs SV Elversberg

1-2

3-2
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Carlton Town vs Basford United F.C.

0-1

1-4
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Badshot Lea vs Aldershot Town

1-0

1-2
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Wimborne Town vs Christchurch FC

1-0

4-0
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Moreirense vs Sporting Braga

0-1

0-4
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Trafford vs Curzon Ashton FC

1-0

2-2
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Leixoes vs Clube Desportivo Trofense

1-1

3-1
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Padiham vs Ramsbottom United

0-1

4-2
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Vitoria Guimaraes vs CD Mafra


2-1
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Thackley vs Bury AFC

2-2

3-5
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
MFK Dubnica vs Dolny Kubin

0-0

1-0
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Atherton Collieries vs Salford City F.C.

0-2

0-3
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Wisla Plock vs Skra Czestochowa

1-0

3-0
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Boldmere St Michaels vs Halesowen Town

1-1

1-3
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
HB Koge vs Nykobing FC

2-0

3-0
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Horley Town vs Crawley Town

1-2

1-6
Sat 10, Jul-21:00 - Club Friendly
Sloboda Tuzla vs FK Sloga Doboj

0-1

1-1
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Silkeborg IF vs Hvidovre IF

4-1

5-1
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Haringey Borough vs Chelmsford City

0-2

1-3
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Sion vs FC Sochaux-Montbeliard

2-1

3-1
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Dorking Wanderers vs Horsham

0-1

2-1
Sat 10, Jul-21:00 - Club Friendly
Montpellier HSC vs Sete FC

2-2

2-4
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Hradec Kralove vs FK Pribram

0-0

1-0
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
DJK Vilzing vs Nurnberg Am

2-1

3-2
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Kaposvari Rakoczi vs Zalaegerszeg TE II

2-4

3-6
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Rodina Moskva vs FK Zvezda Ryazan

1-0

2-0
Sat 10, Jul-21:00 - Club Friendly
SL Benfica vs Farense

2-1

3-2
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Zaglebie Sosnowiec vs Podbeskidzie

0-1

1-2
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Welwyn Garden City vs Royston Town

0-0

1-1
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Usti nad Labem vs Plzen B

1-0

1-0
Sat 10, Jul-18:00 - Club Friendly
Longridge Town vs Bolton Wanderers

1-0

1-3
Sat 10, Jul-21:00 - Club Friendly
Basel vs FC Aarau

1-0

3-3
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Odra Opole vs Ruch Chorzow

0-0

0-0
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Vac-Dunakanyar vs Erdi VSE

3-1

6-2
Sat 10, Jul-21:00 - Club Friendly
SC Cambuur vs SC Telstar

3-0

6-0
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Warta Poznan vs Gornik Zabrze

1-1

1-2
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
BFC Siofok vs Zalaegerszegi TE

0-3

2-4
Sat 10, Jul-21:00 - Club Friendly
FK Javor Ivanjica vs Zlatibor Cajetina

1-0

1-0
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
FC Sellier & Bellot Vlasim vs SK Dynamo Ceske Budejovice

0-1

1-3
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Stade Lausanne Ouchy vs Yverdon

0-3

0-3
Sat 10, Jul-21:00 - Club Friendly
FK Vozdovac vs Kolubara

1-1

1-1
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
GKS Tychy vs MFK Karvina

0-1

3-3
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Chrudim vs Mlada Boleslav


3-1
Sat 10, Jul-21:00 - Club Friendly
HNK Gorica vs ASK Bravo

0-1

0-2
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Garbarnia Krakow vs Wisloka Debica

1-1

1-1
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Slovan Rosice vs Vyskov

0-0

2-1
Sat 10, Jul-21:00 - Club Friendly
USC Eugendorf vs Kuchl

0-1

1-1
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
VfB Auerbach vs FK Banik Sokolov

1-0

1-2
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
Hutnik Krakow vs Podhale Nowy

1-0

3-2
Sat 10, Jul-21:00 - Club Friendly
Europa Point FC vs Sheffield United

0-2

0-3
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
FC Liefering vs SV Grodig

3-0

4-0
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
MFK Skalica vs STK Samorin

0-1

1-2
Sat 10, Jul-13:00 - Club Friendly
FC Minsk Reserve vs Energetyk-BGU Minsk Reserve

0-0

0-2
Sat 10, Jul-13:30 - Club Friendly
GKS Belchatow vs LKS Lagow

0-2

2-2
Sat 10, Jul-13:30 - Club Friendly
Portimonense vs Sporting Covilha


0-1
Sat 10, Jul-18:30 - Club Friendly
CS Mioveni vs CSM Slatina

0-0

3-0
Sat 10, Jul-14:00 - Club Friendly
CD Santa Clara vs Gil Vicente

0-0

1-2
Sat 10, Jul-14:00 - Club Friendly
Ajax Amsterdam vs SC Paderborn 07

2-0

4-1
Sat 10, Jul-14:00 - Club Friendly
GKS Katowice vs Sandecja Nowy Sacz

0-0

1-0
Sat 10, Jul-14:00 - Club Friendly
Viborg vs Randers FC

2-1

4-4
Sat 10, Jul-14:00 - Club Friendly
AC Horsens vs Kolding IF

0-0

2-0
Sat 10, Jul-14:00 - Club Friendly
Gornik Polkowice vs Slask Wroclaw

0-0

0-0
Sat 10, Jul-14:00 - Club Friendly
Radomiak Radom vs Olimpia Elblag


2-0
Sat 10, Jul-14:00 - Club Friendly
Miedz Legnica vs KKS 1925 Kalisz

0-0

0-1
Sat 10, Jul-14:00 - Club Friendly
SV Empor Berlin vs Hertha Zehlendorf

0-1

0-1
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
AZ Alkmaar vs Anderlecht

0-1

1-1
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
Standard Liege vs KV Mechelen

1-2

2-2
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
MSV Duisburg vs 1. FC Koln

0-0

1-1
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
FC Rouen vs US Boulogne

0-1

1-1
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
SK Sigma Olomouc vs Midtjylland

1-2

1-2
Sat 10, Jul-14:15 - Club Friendly
Korona Kielce vs Widzew lodz

2-0

2-0
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
Stade de Reims vs AJ Auxerre

3-1

4-1
Sat 10, Jul-14:30 - Club Friendly
Hobro I.K. vs FC Aarhus Fremad

0-0

2-0
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
LASK Linz vs 1. FC Heidenheim 1846

0-0

1-0
Sat 10, Jul-14:50 - Club Friendly
Chojniczanka Chojnice vs Stomil Olsztyn

0-1

3-1
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
St.Polten vs FC Bohemians 1905

0-0

1-0
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
MFK Ruzomberok vs FK Pohronie

1-1

2-1
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
Beroe vs Septemvri Sofia

1-0

2-0
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
Beerschot Wilrijk vs Lommel SK

1-0

2-1
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
Wisla Pulawy vs Pogon Siedlce

1-0

4-0
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
CWKS Resovia Rzeszow vs FK Kosice

1-0

3-1
Sat 10, Jul-15:00 - Club Friendly
VfL Bochum vs SC Verl


3-3
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
SO Cholet vs FC Nantes B

0-0

3-1
Sat 10, Jul-22:00 - Club Friendly
Juazeirense Youth vs Fluminense-BA Youth


0-1
Sat 10, Jul-15:00 - Club Friendly
Tranmere Rovers vs Glasgow Rangers

1-0

1-0
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
Kolos Kovalivka vs Dnipro-1

0-0

0-0
Sat 10, Jul-15:00 - Club Friendly
Holstein Kiel vs Brondby

0-1

1-1
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
Tsarsko Selo vs Botev Plovdiv

2-0

3-2
Sat 10, Jul-22:00 - Club Friendly
Duque de Caxias RJ U20 vs Audax Rio RJ U20

1-0

2-0
Sat 10, Jul-15:00 - Club Friendly
Heracles Almelo vs Go Ahead Eagles

1-0

1-0
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
FV Dudenhofen vs VfR Aalen

0-1

0-1
Sat 10, Jul-15:00 - Club Friendly
Fremad Amager vs Hellerup IK

0-1

3-2
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
Nivo Sparta vs FC Den Bosch

0-1

0-3
Sat 10, Jul-22:00 - Club Friendly
America-RJ U20 vs Friburguense RJ U20

2-0

3-0
Sat 10, Jul-15:00 - Club Friendly
Lyngby vs Helsingor

1-2

4-4
Sat 10, Jul-15:00 - Club Friendly
Quick Boys vs Willem II

0-3

2-5
Sat 10, Jul-22:00 - Club Friendly
Minas Boca/MG (U20) vs Inter de Minas (U20)

2-0

2-1
Sat 10, Jul-15:00 - Club Friendly
FSV Zwickau vs ZFC Meuselwitz

0-0

2-0
Sat 10, Jul-19:15 - Club Friendly
ESTAC Troyes vs Nimes

2-1

2-2
Sat 10, Jul-15:00 - Club Friendly
Tus Bersenbruck vs SC Paderborn 07 B

0-1

1-3
Sat 10, Jul-15:00 - Club Friendly
Eintracht Wald-Michelbach vs VfR Wormatia Worms

0-1

0-2
Sat 10, Jul-15:30 - Club Friendly
Motherwell FC vs Millwall

0-1

0-2
Sat 10, Jul-15:30 - Club Friendly
VSG Altglienicke vs Viktoria Berlin 1889

2-1

2-1
Sat 10, Jul-19:30 - Club Friendly
NAC Breda vs Maccabi Tel Aviv

1-0

1-0
Sat 10, Jul-15:30 - Club Friendly
Cleethorpes Town vs Stamford AFC

0-0

1-1
Sat 10, Jul-19:30 - Club Friendly
FC Hebar Pazardzhik vs Botev Plovdiv II

1-0

4-0
Sat 10, Jul-15:30 - Club Friendly
MTV Wolfenbuttel vs Eintracht Braunschweig

1-3

1-3
Sat 10, Jul-19:30 - Club Friendly
FK Indjija vs FK Radnicki Sremska Mitrovica

0-1

1-2
Sat 10, Jul-19:30 - Club Friendly
FC Chambly vs Versailles 78

1-0

1-0
Sat 10, Jul-19:30 - Club Friendly
FK Zvijezda 09 vs FK Loznica

0-0

0-0
Sat 10, Jul-19:45 - Club Friendly
Chernomorets Burgas vs Spartak Varna

3-2

3-3
Sat 10, Jul-19:45 - Club Friendly
ND Beltinci vs Kecskemeti TE

0-1

0-3
Sat 10, Jul-22:00 - Club Friendly
Servette vs Dynamo Kyiv

1-0

1-1
Sat 10, Jul-22:00 - Club Friendly
Zrinjski Mostar vs GOSK Gabela

0-0

1-0
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
FC Nurnberg vs Krasnodar FK

0-0

0-0
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Rotherham United vs Parkgate

3-0

11-0
Sat 10, Jul-22:00 - Club Friendly
Santarritense/MG(U20) vs Tupi MG (U20)

2-1

2-3
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Reading vs Lincoln City

0-0

1-0
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Genk vs FC Groningen

0-1

1-1
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Royal Antwerp FC vs FC Nordsjaelland

0-0

1-1
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Luton Town vs Rochdale

2-0

4-0
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
FC Erzgebirge Aue vs 1. FC Magdeburg

0-2

1-2
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Sparta Rotterdam vs K.A.A. Gent

1-2

3-3
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Wuppertaler SV vs SC Velbert

2-1

2-2
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Polonia Warszawa vs Avia Swidnik

0-1

2-3
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
FC Luzern vs Grasshoppers

2-0

2-0
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
IFK Varnamo vs Falkenbergs FF

0-1

0-1
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Welling United vs Gillingham

2-2

3-3
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
Stade Rennes FC vs Le Havre

2-2

2-2
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Harrogate Town vs Huddersfield Town

0-1

0-1
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
Galatasaray vs Kasimpasa S.K.

3-1

4-2
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Leamington vs Coventry

0-0

1-3
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
Le Mans vs St Pryve St Hilaire

0-0

1-0
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Bognor Regis Town vs Burton Albion FC

0-1

0-3
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
NK Olimpija Ljubljana vs F.C. Ashdod

0-0

2-0
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Dartford vs Ipswich

0-0

0-1
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
Ujpest FC vs Diosgyor VTK

0-1

1-1
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
FK Pirmasens vs Viktoria Aschaffenburg

2-1

2-2
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
Clermont Foot vs Rodez AF

1-0

2-2
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Havelse vs Rot Weiss Ahlen

1-0

3-2
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
NK Osijek vs Backa Topola

0-0

3-0
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Jong PSV Eindhoven vs FC Eindhoven

0-0

0-1
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
Farul Constanta vs Cherno More Varna

1-0

1-1
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Berliner FC Dynamo vs Spartak Lichtenberg

4-0

14-2
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
Paris FC vs Quevilly Rouen

2-0

3-0
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
FC St. Pauli II vs Tus Dassendorf

0-0

4-1
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
HNK Sibenik vs Posusje

0-2

0-2
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Brigg Town vs Belper Town

0-0

0-3
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
Hrvatski Dragovoljac vs Kustosija

2-0

4-0
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
FSV Optik Rathenow vs MSV Neuruppin

0-2

0-3
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
Novi Pazar vs FK Rudar Pljevlja

1-0

1-0
Sat 10, Jul-22:30 - Club Friendly
Vojvodina vs Maccabi Netanya

0-0

0-0
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
FC Schweinfurt vs DJK Don Bosco Bamberg

2-1

7-1
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
FC Bergerac vs Bordeaux

0-0

0-1
Sat 10, Jul-14:30 - Club Friendly
Casuarina vs Hellenic Athletic

0-0

0-0
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Berliner AK 07 vs Hallescher FC

0-0

0-2
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
NK Lokomotiva Zagreb vs FK Tuzla City

1-1

2-1
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
TSV Aubstadt vs Eilenburg

1-0

2-1
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
Radnicki 1923 Kragujevac vs FK Metalac Gornji Milanovac

0-1

0-3
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
TSV Steinbach Haiger vs Bergisch Gladbach 09

3-0

5-1
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
Sirens vs Balzan FC

0-0

0-1
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
Chemie Leipzig vs Greuther Furth II

1-0

2-0
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
Tabor Sezana vs ND Gorica

0-0

2-0
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
HSC Hannover vs Germania Halberstadt

0-0

2-1
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
Akademija Pandev vs Rabotnichki

1-0

2-0
Sat 10, Jul-16:00 - Club Friendly
SpVgg Vreden vs FC Schalke 04 II

0-1

0-1
Sat 10, Jul-19:59 - Club Friendly
IMT Novi Beograd vs FK Buducnost Dobanovci

0-1

0-3
Sat 10, Jul-15:00 - Club Friendly
St. Pauli vs Odense BK

1-0

2-2
Sat 10, Jul-19:00 - Club Friendly
BVSC vs BKV Elore


3-0
Sat 10, Jul-16:30 - Club Friendly
Young Boys vs Feyenoord Rotterdam

1-0

2-0
Sat 10, Jul-16:30 - Club Friendly
AFC Amsterdam vs N.E.C. Nijmegen

2-0

2-1
Sat 10, Jul-04:30 - Club Friendly
San Antonio FC vs Pumas UNAM

2-1

2-4
Sat 10, Jul-23:00 - Club Friendly
Lyonnais vs Bourg Peronnas

2-0

5-1
Sat 10, Jul-17:00 - COSAFA Cup
Eswatini vs Zambia

0-0

1-0
Sat 10, Jul-14:00 - COSAFA Cup
Botswana vs Lesotho

2-0

4-0
Sat 10, Jul-14:00 - Estonia Cup
Vastseliina FC Tannem vs FC Teleios

1-0

4-0
Sat 10, Jul-16:00 - Estonia Cup
Tulevik II vs Tallinna JK Piraaja


3-0
Sat 10, Jul-19:59 - Estonia Cup
Rakvere JK Tarvas vs Puhkus Mehhikos

1-0

3-1
Sat 10, Jul-19:59 - Estonia Cup
FC Nomme United vs Jogeva SK Noorus 96


3-0
Sat 10, Jul-17:00 - Estonia Cup
Trans Narva vs Here for Beer


3-0
Sat 10, Jul-17:00 - Estonia Cup
Warrior Valga vs Titans


3-0
Sat 10, Jul-17:00 - Estonia Cup
Ida-Virumaa FC Alliance vs Tartu Welco II


10-1
Sat 10, Jul-19:59 - Estonia Esi Liiga
Paide Linnameeskond B vs Flora Tallinn II

2-1

8-2
Sat 10, Jul-20:30 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev Women\'s vs Saku Sporting Women\'s

0-4

1-4
Sat 10, Jul-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Ajax Tallinna Women\'s vs Parnu JK Women\'s

0-2

0-6
Sat 10, Jul-17:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
FC Lootos Polva Women\'s vs Tammeka Tartu Women\'s

1-0

1-2
Sat 10, Jul-17:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
FC Flora Tallinn Women\'s vs Suure Jaani United Women\'s

3-0

5-0
Sat 10, Jul-14:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
VJS Vantaa Women\'s vs ONS Women\'s

1-1

1-3
Sat 10, Jul-14:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
Pallo Iirot Women\'s vs RoPS Rovaniemi Women\'s

0-1

0-1
Sat 10, Jul-18:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Aland Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s

1-2

2-2
Sat 10, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Jazz Pori vs VJS Vantaa

1-0

3-1
Sat 10, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
GrIFK vs HJS Akatemia

0-1

1-2
Sat 10, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
EPS Espoo vs TPV Tampere

3-0

5-0
Sat 10, Jul-18:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
PIF vs Ilves Tampere II

2-0

6-0
Sat 10, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
FC Vaajakoski vs OLS Oulu

0-0

0-0
Sat 10, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Jakobstads Bollklubb vs Kemi City

1-0

2-1
Sat 10, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft vs SJK Akatemia

1-1

1-2
Sat 10, Jul-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
RoPS Rovaniemi B vs VIFK Vaasa

0-2

0-3
Sat 10, Jul-18:30 - Finland Junior League
Haka Youth vs KaPa Helsinki Youth

2-1

5-3
Sat 10, Jul-16:00 - Finland Junior League
KuPS Youth vs KaaPo Kaarina Youth

3-0

4-0
Sat 10, Jul-18:00 - Finland Ykkonen
KPV Kokkola vs Klubi 04

1-1

2-2
Sat 10, Jul-18:00 - Finland Ykkonen
JIPPO vs MuSa

1-0

1-1
Sat 10, Jul-18:00 - Iceland Division 1
Kordrengir vs Vestri

1-0

2-0
Sat 10, Jul-18:00 - Iceland Division 2
Volsungur Husavik vs UMF Njardvik

0-0

1-0
Sat 10, Jul-19:59 - Iceland Division 2
KF Fjallabyggdar vs Haukar

2-0

5-0
Sat 10, Jul-19:59 - Iceland Division 2
Kari Akranes vs Magni Grenivik

1-1

1-2
Sat 10, Jul-18:00 - Iceland Division 3
Vidir Gardur vs Einherji

2-0

3-0
Sat 10, Jul-01:00 - Iceland Division 3
IH Hafnarfjordur vs Ellidi

3-1

3-1
Sat 10, Jul-19:00 - Iceland U19 League
Hafnarfjordur FH(U19) vs KA Dalvik Reynir(U19)

3-0

3-2
Sat 10, Jul-20:15 - Iran League
Sepahan vs Sanat Naft

2-0

4-1
Sat 10, Jul-20:25 - Iran League
Persepolis vs Aluminium Arak

2-0

2-0
Sat 10, Jul-21:00 - Iran League
Foolad Khuzestan FC vs Machine Sazi

1-0

1-0
Sat 10, Jul-19:20 - Iran League
Saipa vs Esteghlal Tehran

0-0

0-2
Sat 10, Jul-19:45 - Iran League
Tractor S.C. vs Gol Gohar FC

0-0

1-0
Sat 10, Jul-20:30 - Iraqi League
Naft Al Junoob vs Erbil SC

1-0

1-0
Sat 10, Jul-18:00 - Iraqi League
Al-Hudod vs Al-Naft

0-0

0-1
Sat 10, Jul-18:00 - Iraqi League
Alsinaat Alkahrabaiya vs Al Karkh

0-1

3-2
Sat 10, Jul-22:30 - Ireland Premier League
Longford Town vs Drogheda United

0-1

1-1
Sat 10, Jul-22:00 - Jamaica Premier League
Portmore United vs Molynes United

0-0

1-0
Sat 10, Jul-08:00 - Japan Futsal League
Yokohama S&CC Futsal vs Nagoya oceans Futsal

1-1

3-2
Sat 10, Jul-10:30 - Japan Futsal League
Shonan Bellmare Futsal vs Fuchu Athletic FC Futsal

3-1

5-3
Sat 10, Jul-10:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Speranza Osaka Women\'s vs Yamato Sylphid Women\'s

2-1

2-2
Sat 10, Jul-10:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Ehime FC Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

0-3

0-4
Sat 10, Jul-11:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
IGA Kunoichi Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s

0-0

2-1
Sat 10, Jul-11:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs Angeviolet Hiroshima Women\'s

2-0

6-1
Sat 10, Jul-13:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Orca Kamogawa FC Women\'s vs Setagaya Sfida Women\'s

1-0

1-1
Sat 10, Jul-13:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama F Marinos vs Avispa Fukuoka

2-0

2-0
Sat 10, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1
Vegalta Sendai vs Consadole Sapporo

1-1

1-1
Sat 10, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1
Oita Trinita vs Urawa Red Diamonds

1-0

1-0
Sat 10, Jul-12:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs Gainare Tottori

0-0

0-2
Sat 10, Jul-14:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs Kamatamare Sanuki

0-0

1-1
Sat 10, Jul-14:00 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs Kataller Toyama

1-0

2-2
Sat 10, Jul-21:30 - Jordan Professional Premier League
Sahab SC vs Al Hussein Irbid

1-0

1-2
Sat 10, Jul-19:00 - Jordan Professional Premier League
Al Aqaba SC vs Shabab AlOrdon

0-0

0-0
Sat 10, Jul-18:00 - Kazakhstan Cup
Taraz vs Tobol Kostanai

1-2

1-3
Sat 10, Jul-16:00 - Kazakhstan Cup
Kyzylzhar Petropavlovsk vs Sdyushor 8

0-0

1-1
Sat 10, Jul-16:00 - Kazakhstan Cup
FC Zhetysu Taldykorgan vs FC Kairat Almaty

0-1

0-1
Sat 10, Jul-19:59 - Kazakhstan Cup
Kaisar Kyzylorda vs FC Astana

0-0

0-0
Sat 10, Jul-14:00 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs Nairobi City Stars

0-2

0-2
Sat 10, Jul-16:15 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Mathare United FC

1-0

4-2
Sat 10, Jul-16:15 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Kariobangi Sharks

0-2

0-3
Sat 10, Jul-14:00 - Korea League 2
Gimcheon Sangmu FC vs FC Anyang

0-2

2-4
Sat 10, Jul-15:00 - Korea League 2
Daejeon Hana Citizen vs Seoul E-Land FC

0-1

0-2
Sat 10, Jul-16:00 - Latvia - 2. Division
FK Auda Riga vs Rezekne / BJSS

2-0

4-0
Sat 10, Jul-16:00 - Latvia - 2. Division
Grobina vs Albatroz

0-0

1-1
Sat 10, Jul-16:00 - Latvia - 2. Division
JDFS Alberts vs FK Smiltene BJSS

1-1

1-1
Sat 10, Jul-19:59 - Latvia - 2. Division
Saldus SS/Leevon vs Tukums-2000

0-1

0-1
Sat 10, Jul-19:00 - Libya League Division 1
Al Ittihad Tripoli vs Abu Salim

0-0

0-1
Sat 10, Jul-19:00 - Libya League Division 1
Al-Tahaddi vs Ngom Egdabya

1-0

2-1
Sat 10, Jul-19:30 - Libya League Division 1
Olympic Azzaweya vs Al Ittihad Misurata

1-1

3-1
Sat 10, Jul-19:59 - Lithuania - 1. Division
Dziugas Telsiai vs FK Riteriai

0-0

2-0
Sat 10, Jul-17:15 - Macao Division 1
Windsor Arch Ka I vs Hang Sai

0-0

0-0
Sat 10, Jul-15:00 - Macao Division 1
LUN LOK vs Cheng Fung

0-2

1-5
Sat 10, Jul-19:00 - Nigeria Premier League
Dakkada FC vs Heartland FC

1-0

1-0
Sat 10, Jul-15:00 - Norway 2 Division A
Tromsdalen UIL vs Eidsvold TF

2-0

2-1
Sat 10, Jul-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Brann vs Tromso IL

1-1

1-1
Sat 10, Jul-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Viking vs Stromsgodset

0-1

1-1
Sat 10, Jul-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs Kristiansund BK

1-0

1-0
Sat 10, Jul-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sandefjord vs Sarpsborg 08 FF

1-0

2-0
Sat 10, Jul-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Mjondalen vs FK Haugesund

1-0

3-0
Sat 10, Jul-18:00 - Paraguayan Division 2
Club Rubio Nu vs Tacuary FBC

0-0

1-3
Sat 10, Jul-18:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Iteno vs Sportivo Ameliano

1-1

1-2
Sat 10, Jul-18:00 - Paraguayan Division 2
General Caballero JLM vs 3 de Febrero

0-2

4-3
Sat 10, Jul-01:30 - Paraguayan Division 2
Sportivo San Lorenzo vs 2 de Mayo

2-1

3-1
Sat 10, Jul-22:30 - Paraguayan Division 2
Deportivo Santani vs Atyra FC

0-1

1-3
Sat 10, Jul-21:00 - Romania Super Cup
CFR Cluj vs CS Universitatea Craiova

0-0

0-0
Sat 10, Jul-18:00 - Russia First Division
KamAZ vs Alania Vladikavkaz

0-0

1-1
Sat 10, Jul-18:00 - Russia First Division
Gazovik Orenburg vs Volgar Astrachan

4-0

4-0
Sat 10, Jul-18:30 - Russia First Division
PFK Kuban vs FC Torpedo Moscow

0-1

1-2
Sat 10, Jul-19:00 - Russia First Division
Fakel Voronezh vs Baltika

2-0

3-3
Sat 10, Jul-19:00 - Russia First Division
Neftekhimik Nizhnekamsk vs Dolgiye Prudy

1-0

1-0
Sat 10, Jul-19:00 - Russia First Division
Spartak Moscow II vs FK Krasnodar II

0-0

0-0
Sat 10, Jul-19:30 - Russia First Division
Veles Moscow vs Yenisey Krasnoyarsk

1-0

1-0
Sat 10, Jul-19:59 - Russia First Division
Rotor Volgograd vs Tekstilshchik Ivanovo

0-0

0-0
Sat 10, Jul-17:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs SKA Khabarovsk

0-2

1-2
Sat 10, Jul-13:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Yenisey Krasnoyarsk Women\'s vs Zvezda 2005 Perm Women\'s

0-0

0-1
Sat 10, Jul-18:30 - Russia Women\\\'s Premier League
Kubanochka Krasnodar Women\'s vs Lokomotiv Moscow Women\'s

0-1

0-3
Sat 10, Jul-19:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Chertanovo Moscow Women\'s vs Rubin Kazan Women\'s

0-0

1-0
Sat 10, Jul-17:00 - Russia Women\\\'s Premier League
CSKA Moscow Women\'s vs FK Rostov Women\'s

0-0

1-0
Sat 10, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Partick Thistle vs Dunfermline

1-3

2-4
Sat 10, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Forfar Athletic vs Ross County


3-0
Sat 10, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Cove Rangers vs Stirling Albion

0-1

2-3
Sat 10, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Cowdenbeath F.C. vs Raith Rovers

0-1

0-1
Sat 10, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Dumbarton vs St. Mirren


0-3
Sat 10, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Montrose vs Brora Rangers

2-0

3-0
Sat 10, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Brechin City vs Livingston F.C.

0-1

0-3
Sat 10, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Peterhead vs Hearts

0-1

0-2
Sat 10, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Airdrieonians vs Annan Athletic

0-0

1-1
Sat 10, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Queen of the South FC vs Queen\'s Park

0-0

0-1
Sat 10, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Albion Rovers FC vs Ayr Utd.

0-0

0-0
Sat 10, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Stranraer F.C. vs Greenock Morton


3-0
Sat 10, Jul-18:00 - Scotland League Cup
Elgin City vs Arbroath

0-0

0-1
Sat 10, Jul-18:00 - Scotland League Cup
East Kilbride vs Kilmarnock

0-0

0-2
Sat 10, Jul-21:00 - Senegal Premier League
ASC Diambars vs Pikine

0-0

4-0
Sat 10, Jul-21:00 - Senegal Premier League
Teungueth FC vs Stade Mbour

1-0

2-1
Sat 10, Jul-18:00 - Serie C - Brazil
Volta Redonda vs Jacuipense BA

0-0

0-0
Sat 10, Jul-22:00 - Serie C - Brazil
Mirassol FC vs Parana

0-1

0-3
Sat 10, Jul-03:00 - Serie C - Brazil
Ypiranga(RS) vs Gremio Novorizontino

1-0

3-2
Sat 10, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
EC Santo Andre vs Cianorte PR

1-0

1-0
Sat 10, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Brasiliense (DF) vs Aparecidense GO

0-0

1-2
Sat 10, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Bangu vs Portuguesa de Desportos

0-1

2-1
Sat 10, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Joinville SC vs SER Caxias do Sul

0-0

2-0
Sat 10, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Marcilio Dias SC vs Esportivo (RS)

1-0

2-1
Sat 10, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Castanhal PA vs Atletico Acreano

2-1

3-1
Sat 10, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Uniclinic Atletico Cearense CE vs Campinense (PB)

1-3

2-3
Sat 10, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Palmas (TO) vs Paragominas FC PA

0-0

0-0
Sat 10, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
4 de Julho/PI vs Moto Clube(MA)

0-0

2-0
Sat 10, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Uniao Rondonopolis MT vs Jaragua GO

2-1

2-1
Sat 10, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Caldense(MG) vs EC Aguia Negra

1-2

6-2
Sat 10, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Sao Bento vs Madureira

1-0

1-1
Sat 10, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Imperatriz(MA) vs Guarany CE

0-0

1-0
Sat 10, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Cascavel PR vs Juventus SC

0-0

1-0
Sat 10, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Goianesia GO vs Nova Mutum MT

0-0

1-0
Sat 10, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Murici vs Alagoinhas Atletico BA

1-2

2-3
Sat 10, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Sousa PB vs Caucaia

3-0

7-0
Sat 10, Jul-23:30 - Serie D - Brazil
Porto Velho/RO vs SE Gama (DF)

0-1

1-1
Sat 10, Jul-09:30 - South Australian Premier League
Western Strikers SC vs Adelaide Hills

2-2

2-2
Sat 10, Jul-09:30 - South Australian Premier League
Para Hills Knights vs West Adelaide SC

0-1

2-1
Sat 10, Jul-09:30 - South Australian Premier League
White City Woodville vs Fulham United FC

1-0

2-0
Sat 10, Jul-09:30 - South Australian Premier League
Eastern United vs Adelaide Victory

0-1

1-1
Sat 10, Jul-09:30 - South Australian Super League
Adelaide Raiders SC vs Adelaide Blue Eagles

0-1

3-1
Sat 10, Jul-09:30 - South Australian Super League
Sturt Lions vs Croydon Kings

1-0

1-1
Sat 10, Jul-11:45 - South Australian Super League
Adelaide City FC vs Campbelltown City SC

1-0

2-1
Sat 10, Jul-12:30 - South Australian Super League
Adelaide Olympic vs Cumberland United FC

0-1

1-1
Sat 10, Jul-14:00 - South Australian Super League
Adelaide United FC Youth vs South Adelaide Panthers

1-0

1-0
Sat 10, Jul-14:00 - South Australian Super League
North Eastern Metrostars vs Adelaide Comets FC

1-2

2-2
Sat 10, Jul-09:15 - South Australian Women\\\'s Premier League
Adelaide City FC Women\'s vs Fulham United Women\'s

3-0

6-0
Sat 10, Jul-11:45 - South Australian Women\\\'s Premier League
Metro United Women\'s vs FFSA NTC Girls Women\'s

0-0

0-0
Sat 10, Jul-17:00 - Swden Women Division 2
Jitex BK Women\'s vs IK Uppsala Women\'s

2-0

2-1
Sat 10, Jul-17:00 - Swden Women Division 2
Alvsjo AIK FF Women\'s vs Bollstanas SK Women\'s

0-0

2-0
Sat 10, Jul-16:00 - Swden Women Division 2
Moron BK Women\'s vs Borgeby FK Wowen\'s

2-0

5-0
Sat 10, Jul-16:00 - Swden Women Division 2
IFK Norrkoping DFK Women\'s vs Mallbackens IF Women\'s

0-0

2-1
Sat 10, Jul-16:00 - Swden Women Division 2
Lidkopings FK Women\'s vs Umea FC Women\'s

0-0

3-0
Sat 10, Jul-16:00 - Swden Women Division 2
Alingsas Women\'s vs Brommapojkarna Women\'s

0-1

0-2
Sat 10, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Hammarby TFF vs Haninge

1-1

3-3
Sat 10, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Orebro Syrianska IF vs Assyriska FF Sodertalje

2-2

4-3
Sat 10, Jul-21:00 - Sweden Div 1 Norra
Gefle IF vs Karlstad BK

1-0

2-1
Sat 10, Jul-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Dalkurd FF vs Taby

3-0

5-1
Sat 10, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Atvidabergs FF vs Ljungskile SK

0-0

1-1
Sat 10, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Skovde AIK vs FC Linkoping City

3-0

5-0
Sat 10, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs Assyriska Turabdin IK

3-0

6-2
Sat 10, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Osterlen FF vs Utsiktens BK

1-3

1-8
Sat 10, Jul-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lunds BK vs Qviding FIF

2-0

3-1
Sat 10, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
BK Forward vs Grebbestads IF

1-0

1-0
Sat 10, Jul-17:30 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kungsangens IF vs FC Gute

0-1

0-1
Sat 10, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Enkopings SK FK vs Jarfalla

1-0

1-1
Sat 10, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Ytterhogdal IK vs IFK Ostersund

1-1

3-1
Sat 10, Jul-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
Notvikens IK vs Stode IF

0-2

3-2
Sat 10, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Skelleftea FF vs Friska Viljor FC

0-0

0-3
Sat 10, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Solvesborgs GoIF vs FC Rosengard

0-1

2-3
Sat 10, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IFK Karlshamn vs Rappe GOIF

0-1

0-1
Sat 10, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Hassleholms IF vs Eslovs BK

1-1

2-2
Sat 10, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
FBK Balkan vs Asarums IF FK

0-1

2-2
Sat 10, Jul-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Arameisk-Syrianska IF vs IFK Eskilstuna

0-0

1-0
Sat 10, Jul-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Vinbergs IF vs IK Tord

0-1

1-1
Sat 10, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Dalstorps IF vs Eskilsminne IF

0-1

0-2
Sat 10, Jul-17:00 - Swedish Allsvenskan
Malmo FF vs IK Sirius FK

2-0

4-0
Sat 10, Jul-19:30 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs Varbergs BoIS FC

1-1

2-1
Sat 10, Jul-18:00 - Swedish Cup
Lidkopings FK vs IK Oddevold

0-1

0-3
Sat 10, Jul-16:30 - Tajikistan Higher League
Khujand vs FC Istaravshan

0-0

1-0
Sat 10, Jul-16:30 - Tajikistan Higher League
FC Khatlon vs Ravshan Kulob

0-1

0-1
Sat 10, Jul-22:00 - Turkey U19 League
Balikesirspor (U19) vs Samsunspor(U19)

1-0

1-2
Sat 10, Jul-19:45 - Uruguay Primera Division
Villa Espanola vs Deportivo Maldonado

0-0

2-0
Sat 10, Jul-22:00 - Uruguay Primera Division
Plaza Colonia vs IA Sud America

0-0

1-0
Sat 10, Jul-03:30 - USA Major League Soccer
FC Cincinnati vs Columbus Crew

2-1

2-2
Sat 10, Jul-03:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Orlando Pride Women\'s vs Racing Louisville Women\'s

0-1

1-1
Sat 10, Jul-03:00 - USA USL League One
New England Revolution B vs Toronto FC II

0-0

1-0
Sat 10, Jul-06:00 - USA USL League Two
PDX FC vs Lane United FC

5-0

8-1
Sat 10, Jul-21:00 - USA USL League Two
Round Rock SC vs Mississippi Brilla

1-0

2-0
Sat 10, Jul-02:00 - USA USL League Two
Seacoast Utd Phantoms vs Malaga City New York

1-0

4-0
Sat 10, Jul-23:00 - USA USL League Two
Chicago FC United vs Wichita

1-0

4-0
Sat 10, Jul-03:30 - USA USL League Two
Asheville City SC vs Charlotte Eagles

4-0

4-2
Sat 10, Jul-03:30 - USA USL League Two
Dalton Red Wolves vs South Georgia Tormenta B

1-3

1-5
Sat 10, Jul-04:00 - USA USL League Two
Texas United FC vs Houston FC

0-0

1-0
Sat 10, Jul-05:30 - USA USL League Two
Colorado Rovers vs Ogden City SC

0-0

0-0
Sat 10, Jul-22:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Croatia Juniors Women\'s vs Motor City Women\'s

0-0

3-0
Sat 10, Jul-22:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Green Bay Glory Women\'s vs Milwaukee Bavarian Women\'s

0-1

0-1
Sat 10, Jul-22:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
CroatiaJuniors Women\'s vs Motor City Women\'s

0-0

3-0
Sat 10, Jul-03:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Florida Gulf Coast Dutch Lions Women\'s vs Miami United Women\'s

0-0

0-0
Sat 10, Jul-03:30 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Southern Soccer Academy Women\'s vs Peachtree City MOBA Women\'s

0-0

0-0
Sat 10, Jul-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Dallas Women\'s vs Fortuna Tulsa Women\'s

0-0

0-2
Sat 10, Jul-06:00 - USL Championship
Real Monarchs vs El Paso Locomotive

1-1

1-3
Sat 10, Jul-06:35 - USL Championship
New Mexico United vs Colorado Springs Switchbacks FC

1-1

3-1
Sat 10, Jul-00:20 - Venezuela Primera Division
Zulia FC vs Trujillanos FC

0-0

2-1
Sat 10, Jul-03:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira vs Deportivo Lara

1-0

4-1
Sat 10, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Swan United vs Mandurah City

1-0

1-0
Sat 10, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Stirling Macedonia vs Quinns FC

2-0

6-2
Sat 10, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Forrestfield United vs Ashfield SC

2-0

3-0
Sat 10, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Joondalup United vs Fremantle City

0-0

0-1
Sat 10, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
UWA Nedlands vs Olympic Kingsway SC

0-0

0-0
Sat 10, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Subiaco AFC vs Western Knights

0-1

0-1
Sat 10, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
ECU Joondalup(U20) vs Sorrento F.C.(U20)

2-3

2-3
Sat 10, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Bayswater City(U20) vs Perth S.C(U20)

0-0

0-0
Sat 10, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Inglewood United(U20) vs Floreat Athena(U20)

1-1

3-1
Sat 10, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Cockburn City (U20) vs Perth Glory FC(U20)

0-0

1-3
Sat 10, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Armadale (U20) vs Rockingham City(U20)

1-0

1-2
Sat 10, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Gwelup Croatia(U20) vs Balcatta(U20)

0-1

0-2
Sat 10, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Cockburn City vs Perth Glory FC Am

1-0

1-1
Sat 10, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Armadale vs Rockingham City

0-1

0-5
Sat 10, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Inglewood United vs Floreat Athena

3-0

4-2
Sat 10, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
ECU Joondalup vs Sorrento Gulls

1-1

2-3
Sat 10, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Bayswater City vs Perth S.C

0-2

1-4
Sat 10, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Gwelup Croatia SC vs Balcatta

2-0

3-1
Sat 10, Jul-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Honefoss Women\'s vs Roa Women\'s

0-0

0-1
Sat 10, Jul-14:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
KIL/Hemne Women\'s vs Amazon Grimstad FK Women\'s

0-1

0-1
Sat 10, Jul-16:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Fart Women\'s vs Asane Fotball Women\'s

0-0

0-2
Sat 10, Jul-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Sandviken Women\'s vs Valerenga Women\'s

1-0

3-0
Sat 10, Jul-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Kolbotn Women\'s vs LSK Kvinner Women\'s

1-2

1-2
Sat 10, Jul-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Avaldsnes Women\'s vs Klepp IL Women\'s

1-0

3-0
Sat 10, Jul-18:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Lyn Oslo Women\'s vs Rosenborg Women\'s

0-1

1-2
Sat 10, Jul-15:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Stabaek Women\'s vs Arna-Bjornar Women\'s

0-1

0-3
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.