AD:

Football Results for Sat 3, Jul 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 3, Jul 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 3, Jul-01:00 - America Cup
Peru vs Paraguay

2-1

3-3
Sat 3, Jul-04:00 - America Cup
Brazil vs Chile

0-0

1-0
Sat 3, Jul-18:00 - Angola Girabola League
Bravos do Maquis vs Cuando Cubango

2-1

3-1
Sat 3, Jul-18:30 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Interclube Luanda

0-1

1-1
Sat 3, Jul-19:00 - Arab Cup U20
Egypt(U20) vs Saudi Arabia(U20)

1-2

2-3
Sat 3, Jul-22:00 - Arab Cup U20
Algeria(U20) vs Tunisia(U20)

0-0

2-0
Sat 3, Jul-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs CA San Miguel

1-0

1-1
Sat 3, Jul-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana
CA Fenix Pilar vs Canuelas FC

0-0

0-1
Sat 3, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Villa Mitre vs Ferro Carril Oeste (GP)

0-0

2-1
Sat 3, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Huracan Las Heras vs Sportivo Penarol

0-2

2-2
Sat 3, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo Madryn vs Ciudad Bolivar

0-0

1-0
Sat 3, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Crucero del Norte vs Chaco For Ever

0-0

0-0
Sat 3, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Sol de Mayo vs Olimpo

0-1

0-2
Sat 3, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo Camioneros vs Estudiantes de San Luis

0-0

0-0
Sat 3, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Sansinena vs Club Cipolletti

0-0

0-0
Sat 3, Jul-00:15 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Belgrano vs Sportivo Las Parejas

1-0

2-2
Sat 3, Jul-22:15 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Pronunciamiento vs CA Douglas Haig

1-0

2-1
Sat 3, Jul-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Sarmiento Resistencia vs Boca Unidos

0-2

0-3
Sat 3, Jul-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Union Sunchales vs Racing de Cordoba

1-2

1-2
Sat 3, Jul-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia y Tiro vs CSyD Juventud Unida Gualeguaychu

0-0

1-1
Sat 3, Jul-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Belgrano Villa Ramallo vs Gimnasia C. Uruguay

0-1

2-1
Sat 3, Jul-23:00 - Argentina Torneo Federal A
CA Juventud Unida San Luis vs Independiente Chivilcoy

1-0

1-1
Sat 3, Jul-17:00 - Argentina Women\\\'s Primera A
River Plate Women\'s vs Gimnasia LP Women\'s

4-0

5-1
Sat 3, Jul-21:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Barracas Central vs CA Brown Adrogue

1-1

1-1
Sat 3, Jul-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Tristan Suarez vs San Telmo

0-0

1-1
Sat 3, Jul-18:00 - Asia Champions League Cup
Kitchee vs Guangzhou FC

0-0

1-0
Sat 3, Jul-14:00 - Asia Champions League Cup
Port FC vs Cerezo Osaka

0-2

0-3
Sat 3, Jul-07:15 - Australia Capital Gatorade Premier League
West Canberra Wanderers vs Tuggeranong United

1-1

5-1
Sat 3, Jul-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Belconnen United vs Canberra Croatia

0-2

0-4
Sat 3, Jul-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra Olympic vs Cooma Tigers

0-1

1-2
Sat 3, Jul-11:30 - Australia Capital Gatorade Premier League
Monaro Panthers vs Gungahlin United

1-1

1-1
Sat 3, Jul-09:00 - Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers(U23) vs Gungahlin United (U23)

1-0

1-0
Sat 3, Jul-05:00 - Australia Capital Territory U23
West Canberra Wanderers(U23) vs Tuggeranong United(U23)

1-0

2-1
Sat 3, Jul-06:30 - Australia Capital Territory U23
Belconnen United(U23) vs Canberra Croatia(U23)

2-0

3-0
Sat 3, Jul-08:00 - Australia Tasmania Premier League
South Hobart vs Glenorchy Knights

0-1

1-1
Sat 3, Jul-08:15 - Australia Tasmania Premier League
Hobart Olympia Warriors vs Devonport City Striker

0-3

0-3
Sat 3, Jul-12:30 - Australia Tasmania Premier League
Kingborough Lions vs Clarence Zebras

0-0

0-1
Sat 3, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1
Northcote City vs Manningham United Blues

2-0

3-1
Sat 3, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1
Werribee City FC vs North Geelong Warriors

0-1

0-2
Sat 3, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1
Moreland City vs Brunswick City

1-1

1-2
Sat 3, Jul-11:00 - Australia Victorian Division 1
Goulburn Valley Suns vs Pascoe Vale SC

0-0

1-2
Sat 3, Jul-09:00 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs Bentleigh Greens

0-1

3-1
Sat 3, Jul-11:30 - Australia Victorian Premier League
Hume City vs Eastern Lions SC

0-0

4-0
Sat 3, Jul-13:00 - Australia Victorian Premier League
Dandenong Thunder vs South Melbourne

2-0

4-1
Sat 3, Jul-09:00 - Australia Victorian Premier League U21
Green Gully Cavaliers U21 vs Altona Magic U21

2-1

4-2
Sat 3, Jul-11:00 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong Thunder U21 vs South Melbourne U21

2-2

4-2
Sat 3, Jul-13:45 - Australia Victorian Premier League U21
Hume City U21 vs Eastern Lions(U21)

0-0

1-2
Sat 3, Jul-06:15 - Australia Victorian Premier League U21
Avondale FC(U21) vs Bentleigh Greens(U21)

4-0

4-0
Sat 3, Jul-06:45 - Australia Victorian U21 Premier League 2
Werribee City U21 vs North Geelong Warriors(U21)

1-0

4-0
Sat 3, Jul-09:30 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
South Melbourne Women\'s vs Heidelberg Utd Women\'s

1-0

7-0
Sat 3, Jul-17:30 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier
Ecuador Beach Soccer vs Bolivia Beach Soccer


1-6
Sat 3, Jul-20:30 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier
Uruguay Beach Soccer vs Paraguay Beach Soccer


4-3
Sat 3, Jul-19:00 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier
Peru Beach Soccer vs Chile Beach Soccer


2-5
Sat 3, Jul-22:00 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier
Brazil Beach Soccer vs Colombia Beach Soccer


3-1
Sat 3, Jul-18:00 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs Krumkachy Minsk

0-0

1-0
Sat 3, Jul-19:59 - Belarus Pershaya Liga
FK Orsha vs Slonim

2-1

3-3
Sat 3, Jul-15:45 - Belarus Pershaya Liga
Shakhtyor Petrikov vs Arsenal Dzyarzhynsk

0-2

1-3
Sat 3, Jul-17:45 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs Sputnik Rechitsa

1-1

3-2
Sat 3, Jul-21:45 - Belarus Premier League
FC Torpedo Zhodino vs Neman Grodno

1-0

1-1
Sat 3, Jul-19:45 - Belarus Premier League
Energetyk-BGU Minsk vs FK Isloch Minsk

1-0

1-1
Sat 3, Jul-13:00 - Belarus Reserves League
FC Vitebsk Reserve vs BATE Borisov Reserves

1-1

2-2
Sat 3, Jul-19:00 - Belarus Reserves League
Dinamo Brest Reserves vs FK Ruh Brest Reserves

0-2

0-2
Sat 3, Jul-16:00 - Belarus Reserves League
Dinamo Minsk Reserves vs Slavia Mozyr Reserve

2-0

4-0
Sat 3, Jul-02:00 - Brasileiro Serie B
Coritiba (PR) vs Remo Belem (PA)

0-0

2-1
Sat 3, Jul-02:00 - Brasileiro Serie B
Clube Nautico Capibaribe vs Operario Ferroviario PR

2-0

5-0
Sat 3, Jul-23:30 - Brasileiro Serie B
Vasco da Gama(RJ) vs Confianca (SE)

1-0

1-0
Sat 3, Jul-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Nova Iguacu(U20) vs Madureira(U20)

0-0

0-0
Sat 3, Jul-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Tupi MG vs Ipatinga (MG)

2-0

2-1
Sat 3, Jul-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Betim EC vs Democrata SL/MG

1-0

2-0
Sat 3, Jul-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Fluminense RJ Youth vs Ceara Youth

0-0

0-0
Sat 3, Jul-17:00 - Brazil National Football Tournament U20
Vasco da Gama Youth vs Internacional (RS) Youth

1-0

1-0
Sat 3, Jul-23:00 - Chile Cup
Universidad Catolica vs Everton CD

0-2

0-2
Sat 3, Jul-23:00 - Chile Cup
Deportes Concepcion vs Palestino

0-2

0-4
Sat 3, Jul-23:00 - Chile Tercera Division
General VelAsquez vs Iberia Los Angeles

0-0

0-0
Sat 3, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Inner Mongolia Caoshangfei F.C. vs Hubei Istar

0-0

3-0
Sat 3, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Hebei Zhuoao vs Yichun Weihu

0-0

1-2
Sat 3, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Xi\'an Wolves vs Hebei Kungfu

0-0

0-1
Sat 3, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Shaanxi Warriors Beyond vs Wuxi WuGou

0-0

0-0
Sat 3, Jul-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Qingdao Qingchundao vs Quanzhou Yaxin

1-0

4-0
Sat 3, Jul-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Yanbian Longding vs Shanghai Jiading Huilong

1-1

1-4
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Lausanne Sports vs Dynamo Kyiv

0-1

1-1
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
1. FC Magdeburg vs Viktoria Berlin 1889

0-1

3-3
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Beerschot Wilrijk vs MSV Duisburg

0-1

0-1
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Limavady United vs Ballinamallard United

4-1

4-2
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
SC Verl vs Arminia Bielefeld

1-0

3-0
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Staines Town vs Farnborough Town

0-0

1-1
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Berliner FC Dynamo vs Eintracht Norderstedt

3-1

5-1
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
TSG Sprockhovel vs SC Velbert

1-0

1-2
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
BSV Rehden vs VfL Osnabruck

0-4

0-5
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Pontefract Collieries vs Rossington Main

2-1

3-2
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
East Kilbride vs Partick Thistle

0-1

1-2
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Pelikaan vs FC Groningen

0-0

1-4
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Kelty Hearts vs Montrose

0-0

1-1
Sat 3, Jul-08:15 - Club Friendly
Beachside vs Glenorchy Knights B

0-0

0-0
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Rostocker FC vs Berliner AK 07

2-1

2-3
Sat 3, Jul-08:15 - Club Friendly
Weston Molonglo FC vs O\'Connor Knights

1-1

1-4
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
MTV Eintracht Celle vs Tennis Borussia Berlin

1-1

3-1
Sat 3, Jul-08:15 - Club Friendly
Taroona vs Hobart United

1-1

2-4
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Inter de Minas (U20) vs Santarritense/MG(U20)

1-0

2-0
Sat 3, Jul-17:30 - Club Friendly
FC Steaua Bucuresti vs Chindia Targoviste

0-1

3-1
Sat 3, Jul-17:30 - Club Friendly
Wolfsberger AC vs NK Rijeka

0-2

1-3
Sat 3, Jul-17:30 - Club Friendly
Cleethorpes Town vs Irlam

2-1

4-1
Sat 3, Jul-17:30 - Club Friendly
Chemie Leipzig vs Beitar Jerusalem

0-0

4-1
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Schalke 04 vs Zenit St.Petersburg

0-0

0-0
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Servette vs Neuchatel Xamax

1-1

2-2
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
ETO Gyori FC vs Dukla Banska Bystrica

1-2

1-3
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
AZ Alkmaar vs N.E.C. Nijmegen

1-1

4-1
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Olympiakos Piraeus vs CS Universitatea Craiova

2-0

2-0
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Caen vs Beauvais

1-0

2-0
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Eintracht Braunschweig vs Dynamo Dresden

0-0

0-1
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Clyde F.C. vs Albion Rovers FC

1-0

3-1
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Rheindorf Altach vs St. Gallen

0-2

1-3
Sat 3, Jul-11:30 - Club Friendly
Septemvri Simitli vs CSKA 1948 Sofia

0-0

1-2
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
FC Lugano vs FC Rapperswil-Jona

1-0

1-1
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
AS Eupen vs Saarbrucken

0-1

1-1
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Elgin City vs Ross County

0-1

0-5
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Tonbridge Angels vs Chipstead FC

2-0

3-0
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Nuneaton Borough vs Halesowen Town

0-2

2-2
Sat 3, Jul-12:00 - Club Friendly
Budapest Honved vs Vasas SC

4-2

7-2
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Folkestone Invicta vs Welling United

2-0

3-1
Sat 3, Jul-12:00 - Club Friendly
SK Sigma Olomouc vs Brno

2-0

2-0
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Larne FC vs Kilmarnock

0-2

2-2
Sat 3, Jul-12:00 - Club Friendly
Opava vs MFK Karvina

0-0

0-1
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Carshalton Athletic FC vs Walton Casuals

1-0

3-1
Sat 3, Jul-12:00 - Club Friendly
Farul Constanta vs Csikszereda Miercurea

0-0

1-1
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Hitchin Town vs Luton Town

0-4

0-7
Sat 3, Jul-12:00 - Club Friendly
FC Viktoria Plzen vs Jiskra Domazlice


4-2
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
SV Grodig vs SK Vorwarts Steyr

0-0

0-0
Sat 3, Jul-12:00 - Club Friendly
Unirea Dej vs Universitaea Cluj

1-0

4-1
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Ware vs Basildon United

0-0

0-2
Sat 3, Jul-20:10 - Club Friendly
FK Krasnodar II vs PFK Kuban

1-1

1-2
Sat 3, Jul-12:00 - Club Friendly
Indija vs FK Buducnost Dobanovci

2-0

3-1
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
FC United of Manchester vs Bury AFC

1-0

1-1
Sat 3, Jul-12:00 - Club Friendly
Cegledi vs FC Dabas

0-3

2-4
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Spennymoor Town vs Sunderland

0-1

2-2
Sat 3, Jul-12:00 - Club Friendly
Szolnoki MAV FC vs Tiszafuredi VSE

2-0

5-0
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
St Helens Town vs Prescot Cables

0-1

0-5
Sat 3, Jul-12:00 - Club Friendly
Neftekhimik Nizhnekamsk vs Spartak Moscow II

2-1

3-1
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Kidsgrove Athletic vs Port Vale

0-1

0-2
Sat 3, Jul-12:00 - Club Friendly
Ripensia Timisoara vs Avantul Periam

0-1

1-2
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Haringey Borough vs Romford

0-1

1-2
Sat 3, Jul-12:00 - Club Friendly
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs CSM Slatina

0-0

0-2
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Dorking Wanderers vs Kingstonian

0-0

1-0
Sat 3, Jul-12:00 - Club Friendly
Arda Kardzhali vs Strumska Slava

1-1

1-1
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Eendracht Termien vs Genk

1-3

1-8
Sat 3, Jul-12:00 - Club Friendly
BVSC vs Vac-Dunakanyar

0-1

0-2
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Plymouth Parkway vs Plymouth Argyle

0-1

1-5
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Borec Veles vs Bregalnica Stip

0-0

0-2
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
FK Krasnodar II vs Chernomorets Novorossiysk

1-0

1-0
Sat 3, Jul-12:15 - Club Friendly
Gaz Metan Medias vs Hermannstadt

0-1

0-1
Sat 3, Jul-18:00 - Club Friendly
Siegendorf vs Rapid Wien B

0-0

0-1
Sat 3, Jul-12:15 - Club Friendly
FC Pisek vs Hradec Kralove

0-2

0-4
Sat 3, Jul-20:30 - Club Friendly
Toulouse vs Sete FC

1-0

2-1
Sat 3, Jul-12:15 - Club Friendly
Chrudim vs Viktoria Zizkov

1-1

3-1
Sat 3, Jul-20:30 - Club Friendly
FC Sozopol vs Spartak Varna

0-1

1-2
Sat 3, Jul-12:30 - Club Friendly
Teplice vs FC Bohemians 1905

0-2

0-2
Sat 3, Jul-20:30 - Club Friendly
Tabor Sezana vs Radnicki Nis

2-3

4-5
Sat 3, Jul-12:30 - Club Friendly
F91 Dudelange vs Hostert

0-2

2-2
Sat 3, Jul-12:30 - Club Friendly
Banik Ostrava vs Prostejov

1-0

3-0
Sat 3, Jul-12:30 - Club Friendly
Stal Mielec vs LKS Lodz

0-1

0-2
Sat 3, Jul-12:30 - Club Friendly
Zlate Moravce vs MFK Skalica

1-0

1-2
Sat 3, Jul-20:35 - Club Friendly
Kolubara vs FK Loznica

0-1

1-2
Sat 3, Jul-12:30 - Club Friendly
Kolubara vs FK Rudar Pljevlja

3-0

4-1
Sat 3, Jul-12:30 - Club Friendly
FC Zenit Caslav vs Sokol Zivanice

0-1

1-3
Sat 3, Jul-20:50 - Club Friendly
Radnik Surdulica vs Sloboda Tuzla

2-1

2-2
Sat 3, Jul-12:30 - Club Friendly
Vyskov vs Hanacka Slavia Kromeriz

0-0

0-1
Sat 3, Jul-12:30 - Club Friendly
FK MAS Taborsko vs SK Dynamo Ceske Budejovice

1-0

2-1
Sat 3, Jul-12:30 - Club Friendly
FK Senica vs STK Samorin

2-0

3-1
Sat 3, Jul-12:45 - Club Friendly
SC Mannsdorf vs Floridsdorfer AC

0-0

1-1
Sat 3, Jul-13:00 - Club Friendly
Slovan Liberec vs Sparta Praha B

2-1

3-1
Sat 3, Jul-18:30 - Club Friendly
Standard Liege vs Cercle Brugge

2-1

3-2
Sat 3, Jul-13:00 - Club Friendly
Legia Warszawa vs Jagiellonia Bialystok

2-0

2-0
Sat 3, Jul-18:30 - Club Friendly
Red Bull Salzburg vs AS Monaco

1-1

1-3
Sat 3, Jul-13:00 - Club Friendly
Mlada Boleslav vs FK Pribram

1-0

2-0
Sat 3, Jul-18:30 - Club Friendly
Rapid Wien vs Lokomotiv Moscow

0-0

0-0
Sat 3, Jul-13:00 - Club Friendly
NK Osijek vs Zalaegerszegi TE

0-0

0-0
Sat 3, Jul-13:00 - Club Friendly
Gornik Zabrze vs Puszcza Niepolomice

1-0

3-0
Sat 3, Jul-18:45 - Club Friendly
FK Zvezda Ryazan vs Znamya Truda

2-2

7-2
Sat 3, Jul-13:00 - Club Friendly
Diosgyor VTK vs Kisvarda

1-0

3-2
Sat 3, Jul-13:00 - Club Friendly
Paksi SE vs Pecsi MFC

2-0

5-2
Sat 3, Jul-13:00 - Club Friendly
Gyirmot SE vs III.Keruleti TUE

0-0

1-0
Sat 3, Jul-13:00 - Club Friendly
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Vysocina Jihlava

0-0

1-1
Sat 3, Jul-21:15 - Club Friendly
NK Nafta vs BFC Siofok

2-1

2-1
Sat 3, Jul-13:00 - Club Friendly
FK Pohronie vs FK Kosice

0-1

2-1
Sat 3, Jul-13:00 - Club Friendly
VfR Garching vs Nurnberg Am

0-2

0-6
Sat 3, Jul-13:00 - Club Friendly
SSV Jeddeloh vs VfL Oldenburg

0-1

1-4
Sat 3, Jul-13:00 - Club Friendly
Astoria Walldorf B vs TUS Mechtersheim

1-0

3-2
Sat 3, Jul-13:00 - Club Friendly
Zbuzany vs Usti nad Labem

1-1

2-2
Sat 3, Jul-13:00 - Club Friendly
FC Sopron vs Csakvari TK

2-0

3-1
Sat 3, Jul-19:00 - Club Friendly
ESTAC Troyes vs Clermont Foot

0-2

1-2
Sat 3, Jul-19:00 - Club Friendly
Levski Sofia vs Botev Plovdiv

1-0

1-1
Sat 3, Jul-19:00 - Club Friendly
Guingamp vs Chamois Niortais

0-0

1-1
Sat 3, Jul-13:15 - Club Friendly
FC Fastav Zlin vs Trencin

0-0

1-1
Sat 3, Jul-19:00 - Club Friendly
Grenoble Foot 38 vs RC Grasse

0-0

0-0
Sat 3, Jul-19:00 - Club Friendly
LASK Linz vs Dynamo Moscow

3-0

3-0
Sat 3, Jul-13:30 - Club Friendly
Moreirense vs Pacos Ferreira

0-0

1-0
Sat 3, Jul-19:00 - Club Friendly
KamAZ vs FC Chelyabinsk

0-1

1-1
Sat 3, Jul-13:30 - Club Friendly
MFK Ruzomberok vs Chojniczanka Chojnice

0-0

0-1
Sat 3, Jul-19:00 - Club Friendly
DAC Dunajska Streda vs Szombathelyi Haladas

2-1

4-2
Sat 3, Jul-13:30 - Club Friendly
Vizela vs Gil Vicente


2-3
Sat 3, Jul-19:00 - Club Friendly
WSG Wattens vs FC Botosani

0-1

0-1
Sat 3, Jul-19:00 - Club Friendly
Liptovsky Mikulas vs Wisla Krakow

0-2

1-3
Sat 3, Jul-19:00 - Club Friendly
Septemvri Sofia vs Litex Lovech

0-1

0-1
Sat 3, Jul-19:00 - Club Friendly
Proleter Novi Sad vs FC Mariupol

0-1

0-1
Sat 3, Jul-19:00 - Club Friendly
HNK Gorica vs Vojvodina

0-0

0-2
Sat 3, Jul-19:00 - Club Friendly
FC Arges vs NS Drava Ptuj

0-0

2-0
Sat 3, Jul-19:00 - Club Friendly
Tsarsko Selo vs Lokomotiv Sofia

0-0

0-0
Sat 3, Jul-14:00 - Club Friendly
Zurich vs FC Aarau

0-1

0-1
Sat 3, Jul-14:00 - Club Friendly
FC Thun vs Stade Lausanne Ouchy

2-0

3-0
Sat 3, Jul-14:00 - Club Friendly
Piast Gliwice vs Sandecja Nowy Sacz

3-0

3-0
Sat 3, Jul-19:30 - Club Friendly
Nimes vs Hyeres


2-1
Sat 3, Jul-19:30 - Club Friendly
Racing Union Luxemburg vs RFC Seraing

2-2

3-2
Sat 3, Jul-14:30 - Club Friendly
Korona Kielce vs Zaglebie Sosnowiec

1-0

3-2
Sat 3, Jul-19:59 - Club Friendly
OGC Nice vs Rodez AF

1-0

1-1
Sat 3, Jul-19:59 - Club Friendly
Club Brugge vs Kortrijk

0-0

0-1
Sat 3, Jul-19:59 - Club Friendly
Wisla Plock vs AC Omonia Nicosia

1-0

1-1
Sat 3, Jul-19:59 - Club Friendly
Debreceni VSC vs Duna Aszfalt TVSE

1-1

3-1
Sat 3, Jul-19:59 - Club Friendly
Quevilly Rouen vs AC Ajaccio

0-3

0-3
Sat 3, Jul-19:59 - Club Friendly
TSV Hartberg vs Lafnitz

1-2

3-2
Sat 3, Jul-19:59 - Club Friendly
Rabotnichki vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-1

1-3
Sat 3, Jul-15:00 - Club Friendly
Teplice vs FC Bohemians 1905

1-1

2-3
Sat 3, Jul-19:59 - Club Friendly
VfB Ginsheim vs TSG Bretzenheim

1-0

2-0
Sat 3, Jul-15:00 - Club Friendly
SC Heerenveen vs FC Utrecht Am.

1-0

3-1
Sat 3, Jul-15:00 - Club Friendly
SBV Excelsior vs Sint-Eloois-Winkel

0-1

0-1
Sat 3, Jul-15:00 - Club Friendly
Odense BK vs Fremad Amager

3-0

7-0
Sat 3, Jul-15:00 - Club Friendly
Farul Constanta vs Petrolul Ploiesti

0-0

0-1
Sat 3, Jul-22:00 - Club Friendly
NK Siroki Brijeg vs Hrvatski Dragovoljac

2-0

2-2
Sat 3, Jul-15:00 - Club Friendly
Winterthur vs FC Luzern

0-2

1-3
Sat 3, Jul-15:00 - Club Friendly
MFK Zemplin Michalovce vs FK Zeleziarne Podbrezova

2-0

2-1
Sat 3, Jul-22:00 - Club Friendly
NK Aluminij vs UTA Arad

1-2

1-2
Sat 3, Jul-15:00 - Club Friendly
Brandenburger SC Sud 05 vs Energie Cottbus

0-2

0-9
Sat 3, Jul-15:00 - Club Friendly
FSV Union Furstenwalde vs Lichtenberg 47

2-0

3-2
Sat 3, Jul-15:00 - Club Friendly
Silvolde vs De Graafschap

0-1

0-4
Sat 3, Jul-15:30 - Club Friendly
Feyenoord Rotterdam vs AEK Athens

3-1

3-1
Sat 3, Jul-15:30 - Club Friendly
Pardubice vs Dukla Praha

2-1

3-1
Sat 3, Jul-15:30 - Club Friendly
VfB Auerbach vs Greuther Furth II


1-1
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
Vitoria Guimaraes vs C.D. Feirense

2-1

2-1
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
Royal Antwerp FC vs FC Utrecht

1-0

2-2
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
Ajax Amsterdam vs Koninklijke HFC

5-0

6-0
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
Karlsruher SC vs Viktoria Koln

0-1

5-1
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
SSV Jahn Regensburg vs SpVgg Bayreuth

2-0

4-0
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
SK Sigma Olomouc vs SKF Sered

0-1

2-1
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
Hannover 96 Am vs Chemnitzer

0-0

1-2
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
Alloa Athletic vs Greenock Morton

0-0

0-0
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
Spartans vs Stenhousemuir

1-2

1-5
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
Sportfreunde Lotte vs SV Meppen

0-1

0-2
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
FC St. Pauli II vs FC Suderelbe

1-0

5-1
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
Whitton United vs FC Clacton

0-1

0-1
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
Neckarsulmer Sport-Union vs SV Waldhof Mannheim

1-2

2-4
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
Eilenburg vs Hallescher FC

0-1

0-5
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
Peterborough Sports vs Bedford Town

1-0

2-1
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
FC Lok Stendal vs FSV Optik Rathenow

1-5

2-6
Sat 3, Jul-16:00 - Club Friendly
Skegness Town AFC vs Frickley Athletic

1-0

2-0
Sat 3, Jul-16:30 - Club Friendly
Banik Ostrava vs Fotbal Trinec

0-2

2-2
Sat 3, Jul-16:30 - Club Friendly
Vejle vs Aalborg BK

0-1

1-1
Sat 3, Jul-16:30 - Club Friendly
Go Ahead Eagles vs RKC Waalwijk


1-1
Sat 3, Jul-16:30 - Club Friendly
FC Altona 93 vs Randers FC

0-1

1-2
Sat 3, Jul-16:30 - Club Friendly
VV Katwijk vs AZ Alkmaar 2

1-0

1-2
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Hansa Rostock vs FSV Luckenwalde

1-1

3-1
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Hannover 96 vs SC Paderborn 07

1-0

1-1
Sat 3, Jul-21:00 - Club Friendly
SK Sturm Graz Amat. vs Su Rebenland

1-0

2-0
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
FC Thun vs SC Kriens

1-1

1-2
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
PSV Eindhoven vs RWD Molenbeek

3-2

6-2
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
FC Wacker Innsbruck vs FC Nurnberg

0-3

1-3
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Lech Poznan vs Lechia Gdansk

0-1

0-1
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Dumbarton vs Clydebank FC

0-0

1-0
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Brechin City vs Dundee United

0-4

1-4
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Raith Rovers vs Queen\'s Park

1-0

2-2
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Queen of the South FC vs Stranraer F.C.

2-1

2-1
Sat 3, Jul-17:00 - Club Friendly
Berwick Rangers vs North Shields

3-0

3-1
Sat 3, Jul-00:30 - Concacaf Gold Cup
Haiti vs St. Vincent & Grenadines

3-1

6-1
Sat 3, Jul-04:00 - Concacaf Gold Cup
Bermuda vs Barbados

4-1

8-1
Sat 3, Jul-06:15 - Concacaf Gold Cup
Trinidad & Tobago vs Montserrat

3-0

6-1
Sat 3, Jul-18:00 - Egypt Second Divison
Aluminium Nag Hammadi vs Beni Suef


2-0
Sat 3, Jul-18:00 - Egypt Second Divison
Shoban Moslemen Qena vs Al Minya


1-1
Sat 3, Jul-18:30 - Egypt Second Divison
Telephonat Beni Suef vs Fayoum

1-0

1-0
Sat 3, Jul-18:30 - Egypt Second Divison
El Sharqia Dokhan vs Tahta SC

3-0

5-0
Sat 3, Jul-14:00 - Estonia Esi Liiga
Maardu Linnameeskond vs Tallinna FC Levadia II

1-0

3-1
Sat 3, Jul-16:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
Pallo Iirot Women\'s vs VJS Vantaa Women\'s

4-2

5-2
Sat 3, Jul-18:00 - Finland Women\\\'s Premier League
TiPS Women\'s vs Pallokerho-35 Women\'s

2-0

4-1
Sat 3, Jul-18:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Aland Women\'s vs PK-35 Vantaa Women\'s

1-1

3-1
Sat 3, Jul-15:00 - Finland Women\\\'s Premier League
HPS Helsinki Women\'s vs KuPS Women\'s

1-2

1-4
Sat 3, Jul-16:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Ilves Tampere Women\'s vs Honka Women\'s

0-1

1-1
Sat 3, Jul-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Jyvaskylan Pallokerho Women\'s vs HJK Helsinki Women\'s

0-1

1-2
Sat 3, Jul-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft vs Kemi City

1-0

3-2
Sat 3, Jul-13:00 - Finland Junior League
TPV Tampere Youth vs Haka Youth


1-2
Sat 3, Jul-19:00 - Finland Junior League
HJS Youth vs Gnistan Youth


0-2
Sat 3, Jul-14:00 - Finland Junior League
Helsinki Youth vs Ilves Youth

0-1

0-1
Sat 3, Jul-15:00 - Finland Junior League
TPS Turku Youth vs PK-35 Youth


1-1
Sat 3, Jul-15:00 - Finland Junior League
KaPa Helsinki Youth vs Inter Turku Am

3-2

5-2
Sat 3, Jul-16:00 - Finland Junior League
Atlantis Youth vs KuPS Youth

1-2

1-3
Sat 3, Jul-19:00 - Ghana Premier League
Asante Kotoko FC vs King Faisal Babes

0-1

1-1
Sat 3, Jul-19:00 - Ghana Premier League
WAFA vs Inter Allies

1-0

1-0
Sat 3, Jul-23:00 - Ghana Premier League
Legon Cities vs Bechem United

1-0

1-1
Sat 3, Jul-18:00 - Iceland Division 3
KFS Vestmannaeyjar vs UMF Sindri Hofn

1-0

2-4
Sat 3, Jul-18:00 - Iceland Division 3
Ellidi vs Dalvik Reynir

2-1

3-1
Sat 3, Jul-18:00 - Iceland Division 3
Hottur Huginn vs IH Hafnarfjordur

0-1

1-2
Sat 3, Jul-18:00 - Iceland Premier Division
Breidablik vs Leiknir Reykjavik

2-0

4-0
Sat 3, Jul-18:00 - Iceland Premier Division
Stjarnan Gardabaer vs Keflavik

0-2

2-3
Sat 3, Jul-22:30 - Ireland Premier League
Longford Town vs Sligo Rovers

0-1

0-1
Sat 3, Jul-22:00 - Jamaica Premier League
Humble Lions vs Mount Pleasant

0-0

0-1
Sat 3, Jul-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs MIO Biwako Shiga

1-0

1-1
Sat 3, Jul-08:00 - Japan Football League
TIAMO Hirakata vs Osaka FC

0-1

1-1
Sat 3, Jul-10:00 - Japan Football League
Honda Lock SC vs Tokyo Musashino City FC

0-0

2-1
Sat 3, Jul-10:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Bandits Iwaki

0-0

0-2
Sat 3, Jul-10:00 - Japan Football League
Veertien Mie vs Reinmeer Aomori F.C.

2-0

2-1
Sat 3, Jul-10:00 - Japan Football League
Matsue City FC vs Honda FC

0-0

1-0
Sat 3, Jul-10:00 - Japan Football League
Kochi United vs FC Kariya

1-2

1-4
Sat 3, Jul-11:00 - Japan Football League
Nara Club vs Suzuka Unlimited

0-0

3-0
Sat 3, Jul-08:00 - Japan Futsal League
Peace Does Machida Futsal vs Shriker Osaka Futsal

1-1

1-3
Sat 3, Jul-11:00 - Japan Futsal League
Yokohama S&CC Futsal vs Booulos Nagano Futsal

2-0

4-0
Sat 3, Jul-13:15 - Japan Futsal League
Fugador Sumida Futsal vs Fuchu Athletic FC Futsal

1-0

2-0
Sat 3, Jul-10:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Yamato Sylphid Women\'s vs IGA Kunoichi Women\'s

0-0

0-1
Sat 3, Jul-10:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s

1-0

1-1
Sat 3, Jul-08:30 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Tsukuba FC Women\'s vs Shizuoka Sangyo University Women\'s

1-2

1-3
Sat 3, Jul-13:00 - Japanese J-League Division 1
Vissel Kobe vs Shonan Bellmare

2-1

3-1
Sat 3, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1
Vegalta Sendai vs Urawa Red Diamonds

0-0

0-0
Sat 3, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs Yokohama F Marinos

0-0

1-2
Sat 3, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Sagan Tosu

0-0

1-1
Sat 3, Jul-13:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Thespakusatsu Gunma

1-0

2-0
Sat 3, Jul-13:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Renofa Yamaguchi

0-0

0-0
Sat 3, Jul-13:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs FC Machida Zelvia

0-1

1-1
Sat 3, Jul-13:00 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs Tokyo Verdy

1-0

2-1
Sat 3, Jul-13:00 - Japanese League Division 2
SC Sagamihara vs Giravanz Kitakyushu

0-0

0-0
Sat 3, Jul-13:30 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs V-Varen Nagasaki

0-1

0-2
Sat 3, Jul-14:00 - Japanese League Division 2
Jubilo Iwata vs Albirex Niigata

3-0

3-2
Sat 3, Jul-14:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Montedio Yamagata

1-2

1-3
Sat 3, Jul-14:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Ventforet Kofu

0-1

1-3
Sat 3, Jul-14:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs FC Ryukyu

0-0

1-2
Sat 3, Jul-11:00 - Japanese League Division 3
Imabari FC vs Kagoshima United

1-1

1-2
Sat 3, Jul-13:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs Grulla Morioka

0-0

1-0
Sat 3, Jul-14:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs Azul Claro Numazu

0-1

1-4
Sat 3, Jul-21:30 - Jordan Professional Premier League
Sahab SC vs Al Salt

1-2

1-3
Sat 3, Jul-16:00 - Kazakhstan Division 1
Lashyn Karatau vs Kyran Shymkent

0-1

1-1
Sat 3, Jul-19:00 - Kazakhstan Super League
Kaisar Kyzylorda vs Ordabasy

1-0

1-0
Sat 3, Jul-19:00 - Kazakhstan Super League
FK Arys vs Tobol Kostanai

1-1

2-4
Sat 3, Jul-16:00 - Kazakhstan Super League
FC Zhetysu Taldykorgan vs Kyzylzhar Petropavlovsk

0-0

0-0
Sat 3, Jul-14:00 - Korea League 2
Daejeon Hana Citizen vs Gimcheon Sangmu FC

0-0

1-4
Sat 3, Jul-14:00 - Latvia - 2. Division
Tukums-2000 vs FK Auda Riga

0-1

1-1
Sat 3, Jul-19:59 - Latvia - 2. Division
FK Smiltene BJSS vs Saldus SS/Leevon

2-0

5-0
Sat 3, Jul-16:00 - Latvia - 2. Division
Grobina vs JDFS Alberts

2-0

3-0
Sat 3, Jul-17:00 - Latvia - 2. Division
Albatroz vs Dinamo Riga / Staiceles Bebri

0-0

0-0
Sat 3, Jul-19:00 - Latvia Cup
Olaines FK vs Speks

0-1

0-2
Sat 3, Jul-19:00 - Latvia Cup
Madonas Kvarcs vs Ludzas SK

1-1

1-3
Sat 3, Jul-19:59 - Latvia Cup
Kuivizu Spartaks vs FK Limbazi

0-4

0-10
Sat 3, Jul-19:59 - Latvia Cup
Skanstes SK vs FK Gauja

3-0

5-1
Sat 3, Jul-15:00 - Latvia Cup
Kadaga vs Preili

0-1

2-1
Sat 3, Jul-21:00 - Libya League Division 1
Al-Madina vs Al-Ahli Tripoli


0-1
Sat 3, Jul-19:00 - Libya League Division 1
Al-Wehda(LBY) vs Al Ittihad Misurata

1-0

1-0
Sat 3, Jul-19:00 - Libya League Division 1
Ngom Egdabya vs Shabab Al Jabal

1-0

4-0
Sat 3, Jul-19:30 - Libya League Division 1
Asswehly SC vs Olympic Azzaweya

0-0

0-0
Sat 3, Jul-21:30 - Libya League Division 1
Al-Madina vs Al-Ahli Tripoli

0-0

0-1
Sat 3, Jul-18:00 - Lithuania - 1. Division
Dziugas Telsiai vs Hegelmann Litauen

1-0

2-1
Sat 3, Jul-19:00 - Lithuania - 2. Division
Siauliai vs FK Jonava

2-1

3-1
Sat 3, Jul-19:59 - Lithuania - 2. Division
Banga Gargzdai B vs Minija Kretinga

1-1

2-2
Sat 3, Jul-15:00 - Lithuania - 2. Division
Kazlu Ruda FK Silas vs Kauno Zalgiris II

0-0

2-0
Sat 3, Jul-16:00 - Lithuania - 2. Division
FK Riteriai B vs Atmosfera Mazeikiai

1-1

1-3
Sat 3, Jul-16:00 - Lithuania - 2. Division
Vilnius BFA vs Babrungas

2-0

4-2
Sat 3, Jul-16:00 - Lithuania - 2. Division
Neptuna Klaipeda vs FK Zalgiris Vilnius 2

0-1

1-2
Sat 3, Jul-16:00 - Lithuania - 2. Division
Suduva B vs FK Panevezys II

1-0

1-3
Sat 3, Jul-17:15 - Macao Division 1
Casa De Portugal vs PSP Macau

0-0

0-0
Sat 3, Jul-15:00 - Macao Division 1
CD Monte Carlo vs LUN LOK

1-0

2-2
Sat 3, Jul-19:59 - Morocco Super League
FUS Fath Union Sportive Rabat vs Maghreb Fez

0-1

0-1
Sat 3, Jul-22:15 - Morocco Super League
MCO Mouloudia Oujda vs CAYB Youssoufia Berrechid

1-1

3-1
Sat 3, Jul-22:15 - Morocco Super League
Rapide Oued Zem vs Hassania Agadir

0-0

0-1
Sat 3, Jul-07:00 - New Zealand Central Leagues
North Wellington vs Western Suburbs

1-1

2-3
Sat 3, Jul-06:45 - New Zealand Mainland Leagues
Ferrymead Bays vs Halswell United

0-1

2-2
Sat 3, Jul-03:30 - New Zealand Mainland Leagues
Cashmere Technical vs Nelson Suburbs

0-0

0-1
Sat 3, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues
North Shore United vs Western Springs

2-4

4-4
Sat 3, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Birkenhead United vs West Coast Rangers

1-1

3-1
Sat 3, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Eastern Suburbs Auckland vs Bay Olympic

0-0

1-0
Sat 3, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Hamilton Wanderers AFC vs Melville United

1-1

2-2
Sat 3, Jul-18:00 - Norway 2 Division A
IL Hodd vs Alta

0-1

1-1
Sat 3, Jul-15:00 - Norway 2 Division A
IF Floya vs Moss

1-2

2-5
Sat 3, Jul-17:00 - Norway 2 Division A
Kongsvinger vs Brattvag

2-2

5-4
Sat 3, Jul-17:00 - Norway 2 Division A
Baerum SK vs Eidsvold TF

0-0

3-0
Sat 3, Jul-18:00 - Norway 2 Division B
Fram Larvik vs Kjelsas IL

1-0

2-1
Sat 3, Jul-17:00 - Norway 2 Division B
Egersunds IK vs Oygarden FK

1-0

1-0
Sat 3, Jul-17:00 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Viking

1-1

2-2
Sat 3, Jul-17:30 - Paraguayan Division 2
Club Fernando de la Mora vs Independiente F.B.C.

1-0

1-0
Sat 3, Jul-17:30 - Paraguayan Division 2
Sportivo Trinidense vs Sportivo San Lorenzo

0-1

0-3
Sat 3, Jul-22:45 - Paraguayan Division 2
3 de Febrero vs Sportivo Iteno

0-0

0-1
Sat 3, Jul-19:00 - Peru Segunda Division
Carlos Stein vs Deportivo Coopsol

1-0

1-1
Sat 3, Jul-23:00 - Peru Segunda Division
Santos Ica (PER) vs Comerciantes Unidos

2-2

4-2
Sat 3, Jul-21:00 - Senegal Premier League
Union Sportive Goree vs Teungueth FC

0-0

1-0
Sat 3, Jul-21:00 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs ASEC Ndiambour

2-1

4-1
Sat 3, Jul-18:00 - Serie C - Brazil
Oeste SP vs Ypiranga(RS)

1-3

2-4
Sat 3, Jul-22:00 - Serie C - Brazil
Ferroviario CE vs Volta Redonda

0-0

1-1
Sat 3, Jul-23:30 - Serie C - Brazil
Manaus FC(AM) vs Jacuipense BA

0-1

1-1
Sat 3, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Brasiliense (DF) vs SE Gama (DF)

0-0

0-0
Sat 3, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Campinense (PB) vs Treze Campina Grande PB

0-0

0-0
Sat 3, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
America FC Natal RN vs Uniclinic Atletico Cearense CE

2-0

2-0
Sat 3, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Boavista RJ vs Cianorte PR

0-0

1-1
Sat 3, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Guarany CE vs 4 de Julho/PI

1-1

3-1
Sat 3, Jul-22:00 - Serie D - Brazil
Castanhal PA vs Ypiranga (AP)

1-1

2-1
Sat 3, Jul-22:30 - Serie D - Brazil
Juventude MA vs Paragominas FC PA

1-1

1-3
Sat 3, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) vs Sergipe (CS)

0-1

1-3
Sat 3, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Cascavel PR vs Esportivo (RS)

1-0

2-1
Sat 3, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Alagoinhas Atletico BA vs Bahia de Feira BA

1-1

2-2
Sat 3, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Aparecidense GO vs Porto Velho/RO

0-0

0-1
Sat 3, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Tocantinopolis vs Palmas (TO)

0-2

1-4
Sat 3, Jul-23:00 - Serie D - Brazil
Caucaia vs ABC Natal/RN

0-2

3-2
Sat 3, Jul-09:30 - South Australian Premier League
Western Strikers SC vs Fulham United FC

0-0

1-1
Sat 3, Jul-09:30 - South Australian Premier League
Para Hills Knights vs West Torrens Birkalla

1-0

2-2
Sat 3, Jul-09:30 - South Australian Premier League
West Adelaide SC vs Playford City Patriots

0-1

1-1
Sat 3, Jul-09:30 - South Australian Premier League
Modbury Jets vs Adelaide Hills

2-0

4-0
Sat 3, Jul-09:30 - South Australian Premier League
White City Woodville vs Adelaide Victory

1-0

2-0
Sat 3, Jul-09:30 - South Australian Super League
Adelaide United FC Youth vs Cumberland United FC

1-1

3-2
Sat 3, Jul-09:30 - South Australian Super League
Adelaide City FC vs Croydon Kings

1-0

1-1
Sat 3, Jul-09:30 - South Australian Super League
Adelaide Raiders SC vs North Eastern Metrostars

0-1

1-3
Sat 3, Jul-09:30 - South Australian Super League
Adelaide Blue Eagles vs Campbelltown City SC

1-0

1-2
Sat 3, Jul-09:30 - South Australian Super League
Sturt Lions vs South Adelaide Panthers

3-0

3-1
Sat 3, Jul-12:30 - South Australian Super League
Adelaide Olympic vs Adelaide Comets FC

0-0

3-0
Sat 3, Jul-10:20 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Olympic Reserve vs Adelaide Comets FC Reserve

0-0

0-2
Sat 3, Jul-18:15 - Sudanese Premier League
Merreikh El-Fasher vs Ahli Marawi

0-1

0-1
Sat 3, Jul-21:00 - Sudanese Premier League
Al Merreikh vs Tuti SC Khartoum

1-0

2-0
Sat 3, Jul-18:30 - Sudanese Premier League
Al Shorta Algadarf vs Hilal Al Sahel


0-0
Sat 3, Jul-21:00 - Sudanese Premier League
Hay Al Wadi vs Hilal Obayed

0-1

1-1
Sat 3, Jul-21:45 - Sudanese Premier League
Al-Hilal Kadougli vs Hay Al Arab

0-1

0-1
Sat 3, Jul-17:00 - Swden Women Division 2
Bollstanas SK Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s

1-2

2-6
Sat 3, Jul-14:00 - Swden Women Division 2
IK Uppsala Women\'s vs IFK Kalmar Women\'s

0-3

2-3
Sat 3, Jul-19:59 - Swden Women Division 2
Mallbackens IF Women\'s vs Jitex BK Women\'s

3-0

7-1
Sat 3, Jul-15:00 - Swden Women Division 2
Umea FC Women\'s vs Alvsjo AIK FF Women\'s

2-0

2-0
Sat 3, Jul-16:00 - Swden Women Division 2
Alingsas Women\'s vs Sundsvalls DFF Women\'s

1-2

2-3
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Damallsvenskan
Orebro Women\'s vs FC Rosengard Women\'s

0-0

0-0
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Damallsvenskan
Hammarby Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

0-0

0-1
Sat 3, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Gefle IF vs Brommapojkarna

0-0

0-1
Sat 3, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs Dalkurd FF

1-1

2-3
Sat 3, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Taby vs Hudiksvalls FF

1-2

2-3
Sat 3, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Tvaakers IF vs Atvidabergs FF

2-1

2-2
Sat 3, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs FC Linkoping City

2-1

2-1
Sat 3, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Utsiktens BK vs FC Trollhattan

0-0

1-0
Sat 3, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Vanersborgs IF vs Osterlen FF

1-2

2-3
Sat 3, Jul-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Qviding FIF vs Ljungskile SK

1-0

1-3
Sat 3, Jul-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Torns IF vs Lindome GIF

0-0

0-2
Sat 3, Jul-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Assyriska Turabdin IK vs Lunds BK

1-2

1-5
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
IFK Malmo FK vs Skovde AIK

1-0

2-2
Sat 3, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Nordvarmland FF vs Stenungsunds IF

0-2

2-3
Sat 3, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Angered BK vs Karlstad BK B

2-1

4-2
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
BK Forward vs IK Oddevold

0-1

1-1
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Lidkopings FK vs Kumla

0-0

0-0
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Grebbestads IF vs Tidaholms

2-1

3-1
Sat 3, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Arlanda vs FC Gute

0-0

1-2
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Skiljebo SK vs IFK Stocksund

1-0

2-3
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kvarnsvedens IK vs Enkopings SK FK

0-0

1-0
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Stockholm Internazionale vs Jarfalla

3-0

4-0
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kungsangens IF vs Gamla Upsala SK

2-0

2-2
Sat 3, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Ostersund vs Taftea IK

1-2

1-2
Sat 3, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Ytterhogdal IK vs Team Thoren FF

1-1

1-1
Sat 3, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Gottne IF vs Storfors AIK

1-2

2-3
Sat 3, Jul-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
Bergnasets AIK vs Froso IF

2-0

3-2
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Bodens BK vs Stode IF

0-0

2-1
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Skelleftea FF vs Umea FC Akademi

1-1

1-2
Sat 3, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Eslovs BK vs FK Karlskrona

0-0

2-0
Sat 3, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Asarums IF FK vs IFK Karlshamn

1-0

2-1
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IFK Hassleholm vs FC Rosengard

0-1

1-2
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
BK Olympic Malmo vs Kristianstads FC

0-3

1-3
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
KSF Prespa Birlik vs IFK Berga

2-1

2-3
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Nosaby IF vs Solvesborgs GoIF

0-0

0-3
Sat 3, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Varmbols FC vs Tyreso FF

0-0

3-0
Sat 3, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Mjolby AI FF vs Arameisk-Syrianska IF

0-0

0-0
Sat 3, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Huddinge IF vs Rynninge IK

2-0

5-0
Sat 3, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Trosa Vagnharad SK vs Karlslunds IF HFK

2-0

3-1
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Motala AIF FK vs Eskilstuna City FK

1-2

2-3
Sat 3, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
United Nordic vs Syrianska FC

0-1

2-2
Sat 3, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Husqvarna FF vs Torslanda IK

0-0

1-1
Sat 3, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Onsala BK vs BK Astrio

0-0

2-0
Sat 3, Jul-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Hoganas BK vs IK Tord

2-0

4-2
Sat 3, Jul-15:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Savedalens IF vs Eskilsminne IF

1-0

4-0
Sat 3, Jul-17:00 - Swedish Allsvenskan
IFK Norrkoping vs Malmo FF

2-2

3-2
Sat 3, Jul-19:30 - Swedish Allsvenskan
Degerfors IF vs Ostersunds FK

0-1

3-1
Sat 3, Jul-16:30 - Tajikistan Higher League
FC Istaravshan vs FK Dushanbe 83

0-0

2-0
Sat 3, Jul-16:30 - Tajikistan Higher League
FC Kuktosh vs FC Khatlon

0-1

3-3
Sat 3, Jul-19:59 - UEFA European Championship
Czech Republic vs Denmark

0-2

1-2
Sat 3, Jul-23:00 - UEFA European Championship
Ukraine vs England

0-1

0-4
Sat 3, Jul-18:45 - Uruguay Primera Division
Villa Espanola vs Montevideo City Torque

1-2

2-3
Sat 3, Jul-21:00 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs Boston River

0-1

1-1
Sat 3, Jul-23:15 - Uruguay Primera Division
Cerro Largo vs Centro Atletico Fenix

0-1

1-2
Sat 3, Jul-03:00 - USA National Premier Soccer League
Pensacola vs New Orleans Jesters

1-0

4-2
Sat 3, Jul-04:30 - USA National Premier Soccer League
real irving vs Denton Diablos

2-1

2-3
Sat 3, Jul-03:30 - USA National Women\\\'s Soccer League
Washington Spirit Women\'s vs Chicago Red Stars Women\'s

0-1

0-1
Sat 3, Jul-05:30 - USA National Women\\\'s Soccer League
Houston Dash Women\'s vs OL Reign Women\'s

0-0

2-0
Sat 3, Jul-06:15 - USA National Women\\\'s Soccer League
Gotham FC Women\'s vs Kansas City NWSL Women\'s

1-0

1-1
Sat 3, Jul-22:00 - USA United Women\\\'s Soccer
New Jersey Copa Women\'s vs Brooklyn City Women\'s

1-1

3-2
Sat 3, Jul-02:00 - USA United Women\\\'s Soccer
Midwest United Women\'s vs Detroit City Women\'s

1-0

2-1
Sat 3, Jul-04:30 - USA United Women\\\'s Soccer
Bat Country Women\'s vs San Antonio Athenians Women\'s

0-1

0-4
Sat 3, Jul-18:00 - USA USL League Two
Miami City Champions vs Weston

0-1

0-1
Sat 3, Jul-21:00 - USA USL League Two
Round Rock SC vs Brazos Valley Cavalry

1-0

1-2
Sat 3, Jul-02:00 - USA USL League Two
Seacoast Utd Phantoms vs Black Rock FC

2-0

4-0
Sat 3, Jul-02:00 - USA USL League Two
Toledo Villa vs Grand Rapids

1-2

2-5
Sat 3, Jul-03:00 - USA USL League Two
Northern Virginia FC vs Lehigh Valley United

1-1

4-2
Sat 3, Jul-03:30 - USA USL League Two
Western Mass Pioneers vs AC Connecticut

2-0

4-0
Sat 3, Jul-03:30 - USA USL League Two
Peachtree City vs Southern Soccer Academy

0-0

2-0
Sat 3, Jul-03:30 - USA USL League Two
Asheville City SC vs South Georgia Tormenta B

0-2

0-3
Sat 3, Jul-04:00 - USA USL League Two
Texas United FC vs Little Rock Rangers

0-0

1-0
Sat 3, Jul-06:00 - USA USL League Two
Lane United FC vs Portland Timbers(U23)

1-2

2-4
Sat 3, Jul-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Houston Aces Women\'s vs Lonestar SC Women\'s

4-0

8-1
Sat 3, Jul-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Milwaukee Torrent Women\'s vs Chicago City Women\'s

0-0

2-1
Sat 3, Jul-06:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
FC Tucson Women\'s vs SC Del Sol Women\'s

1-0

3-0
Sat 3, Jul-06:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
FC Arizona Women\'s vs Atomic City FC Women\'s

1-1

2-1
Sat 3, Jul-06:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Golden State Villa Women\'s vs Los Angeles Surf Women\'s

1-1

1-3
Sat 3, Jul-03:00 - USL Championship
New York Red Bulls B vs Miami FC

1-1

1-1
Sat 3, Jul-03:30 - USL Championship
Tampa Bay Rowdies vs Charleston Battery

0-0

1-0
Sat 3, Jul-04:05 - USL Championship
Sporting Kansas City II vs Louisville City FC

1-1

2-4
Sat 3, Jul-04:30 - USL Championship
OKC Energy FC vs Tulsa Roughnecks

0-0

0-0
Sat 3, Jul-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
FC AGMK vs Kuruvchi Kokand Qoqon

0-0

2-1
Sat 3, Jul-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
Navbahor Namangan vs FK Andijan

0-0

0-1
Sat 3, Jul-01:00 - Venezuela Primera Division
Mineros de Guayana vs Metropolitanos FC

0-0

1-0
Sat 3, Jul-03:15 - Venezuela Primera Division
Academia Puerto Cabello vs Aragua FC

0-0

1-0
Sat 3, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Mandurah City vs Stirling Macedonia


1-4
Sat 3, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Subiaco AFC vs Ashfield SC


0-2
Sat 3, Jul-11:00 - Western Australia Division 1
Fremantle City vs UWA Nedlands


0-3
Sat 3, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth S.C(U20) vs Floreat Athena(U20)


3-2
Sat 3, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20
Sorrento F.C.(U20) vs Armadale (U20)


2-0
Sat 3, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Sorrento Gulls vs Armadale

0-1

1-2
Sat 3, Jul-11:00 - Western Australia Premier League
Perth S.C vs Floreat Athena

1-0

1-0
Sat 3, Jul-13:00 - Western Australia Premier League
Perth Glory FC Am vs Bayswater City

0-0

3-0
Sat 3, Jul-13:00 - Western Australia Womens Premier League
Murdoch Uni Melville Women\'s vs Curtin University SC Women\'s

3-0

7-0
Sat 3, Jul-15:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Grei Women\'s vs Fart Women\'s

1-1

2-3
Sat 3, Jul-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Roa Women\'s vs KIL/Hemne Women\'s

1-1

3-1
Sat 3, Jul-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Ovrevoll Hosle Women\'s vs Honefoss Women\'s

3-1

4-2
Sat 3, Jul-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Arna-Bjornar Women\'s vs Avaldsnes Women\'s

3-0

3-0
Sat 3, Jul-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
LSK Kvinner Women\'s vs Stabaek Women\'s

2-0

4-0
Sat 3, Jul-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Lyn Oslo Women\'s vs Kolbotn Women\'s

0-1

0-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.