AD:

Football Results for Sat 19, Jun 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 19, Jun 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 19, Jun-21:15 - Algeria Division 1
JS Saoura vs JSM Skikda

2-0

3-0
Sat 19, Jun-19:59 - Algeria Division 1
MC Oran vs MC Alger

1-0

2-1
Sat 19, Jun-19:59 - Algeria Division 1
CR Belouizdad vs Paradou AC

1-0

1-0
Sat 19, Jun-19:59 - Algeria Division 1
WA Tlemcen vs OM Medea

0-0

3-1
Sat 19, Jun-19:59 - Algeria Division 1
NC Magra vs USM Bel Abbes

0-0

1-0
Sat 19, Jun-23:00 - Algeria Division 1
US Biskra vs RC Relizane

2-1

3-2
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
MSP Batna vs CA Batna

0-0

1-0
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
JSM Bejaia vs ES Ben Aknoun

0-1

1-1
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
MC Saida vs SC Ain Defla


3-0
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
RC Kouba vs WA Boufarik

0-0

2-1
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
MO Constantine vs MC El Eulma

0-0

0-1
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
OM Arzew vs CRB Temouchent

0-2

1-3
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
USM Khenchela vs DRB Tadjenanet

1-1

4-2
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
SKAF Khemis Melina vs US Remchi


3-0
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
RC Arbaa vs MO Bejaia

2-0

2-0
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
RC Oued Rhiou vs JSM Tiaret

0-1

3-1
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
IRB El Kerma vs ASM Oran

1-1

1-1
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
IRB Lakhdaria vs USM Blida

0-0

1-0
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
A Bou Saada vs WRB Msila

2-1

2-1
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
HB Chelghoum Laid vs USM Annaba

0-0

1-0
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
CRB Ouled Djellal vs AS Khroub

1-1

1-2
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
CR Beni Thour vs USM El Harrach

2-1

4-1
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
MCB Oued Sly vs CRB Ain Ouessara

0-0

2-0
Sat 19, Jun-19:00 - Algeria Division 2
Teleghma vs US Chaouia

1-0

3-0
Sat 19, Jun-13:00 - Algeria U21
MC Oran(U21) vs MC Alger(U21)

0-0

0-0
Sat 19, Jun-13:00 - Algeria U21
CR Belouizdad(U21) vs Paradou AC(U21)

0-1

2-1
Sat 19, Jun-13:00 - Algeria U21
WA Tlemcen(U21) vs OM Medea(U21)

0-0

1-1
Sat 19, Jun-13:00 - Algeria U21
NC Magra (U21) vs USM Bel Abbes U21

2-0

6-1
Sat 19, Jun-14:00 - Algeria U21 Division 2
RC Kouba U21 vs WA Boufarik(U21)


2-0
Sat 19, Jun-14:00 - Algeria U21 Division 2
JSM Bejaia(U21) vs ES Ben Aknoun(U21)


1-3
Sat 19, Jun-14:00 - Algeria U21 Division 2
NRB Teleghma U21 vs US Chaouia(U21)


0-2
Sat 19, Jun-14:00 - Algeria U21 Division 2
RC Oued Rhiou(U21) vs JSM Tiaret U21


3-3
Sat 19, Jun-14:00 - Algeria U21 Division 2
IRB Lakhdaria(U21) vs USM Blida(U21)


3-2
Sat 19, Jun-14:00 - Algeria U21 Division 2
MO Constantine U21 vs MC El Eulma(U21)


1-3
Sat 19, Jun-14:00 - Algeria U21 Division 2
MSP Batna (U21) vs CA Batna(U21)

0-0

0-0
Sat 19, Jun-01:00 - America Cup
Chile vs Bolivia

1-0

1-0
Sat 19, Jun-04:00 - America Cup
Argentina vs Uruguay

1-0

1-0
Sat 19, Jun-18:00 - Angola Girabola League
Sagrada Esperanca vs Santa Rita FC

2-0

2-0
Sat 19, Jun-18:00 - Angola Girabola League
Bravos do Maquis vs Baixa de Kassange

0-0

0-1
Sat 19, Jun-21:00 - Arab Nations Cup
Libya vs Sudan

0-1

0-1
Sat 19, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Villa Mitre vs Club Cipolletti

1-0

1-0
Sat 19, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Desamparados vs Independiente Chivilcoy

0-0

1-0
Sat 19, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Huracan Las Heras vs Deportivo Madryn

0-0

0-1
Sat 19, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
CA Juventud Unida San Luis vs Sportivo Penarol

0-0

0-0
Sat 19, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Pronunciamiento vs Racing de Cordoba

1-0

1-0
Sat 19, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Sol de Mayo vs Ciudad Bolivar

0-0

0-0
Sat 19, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo Camioneros vs Olimpo

1-0

1-1
Sat 19, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Ferro Carril Oeste (GP) vs Circulo Deportivo

4-0

4-1
Sat 19, Jun-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Sarmiento Resistencia vs CA Douglas Haig

0-0

1-0
Sat 19, Jun-22:30 - Argentina Torneo Federal A
CSyD Juventud Unida Gualeguaychu vs Boca Unidos

1-1

1-1
Sat 19, Jun-22:45 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Belgrano Villa Ramallo vs Chaco For Ever

0-0

0-1
Sat 19, Jun-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Belgrano vs Gimnasia C. Uruguay

1-1

1-1
Sat 19, Jun-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Logan Metro vs Pine Hills

0-1

0-2
Sat 19, Jun-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Mount Gravatt vs St George Willawong FC

2-1

2-1
Sat 19, Jun-12:15 - Australia Brisbane Premier League
The Gap BPL vs University of Queensland

0-0

0-0
Sat 19, Jun-13:15 - Australia Brisbane Premier League
The Lakes vs Bayside United FC

1-3

1-3
Sat 19, Jun-09:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
Robina City Women\'s vs Kangaroo Point Rovers FC Women\'s

1-1

3-1
Sat 19, Jun-13:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
University of Queensland Women\'s vs Annerley FC Women\'s

2-0

2-0
Sat 19, Jun-13:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
AC Carina Women\'s vs Broadbeach United SC Women\'s

0-0

1-1
Sat 19, Jun-07:15 - Australia Capital Gatorade Premier League
West Canberra Wanderers vs Canberra Croatia

0-2

0-5
Sat 19, Jun-11:30 - Australia Capital Gatorade Premier League
Monaro Panthers vs Belconnen United

0-0

2-2
Sat 19, Jun-05:00 - Australia Capital Territory U23
West Canberra Wanderers(U23) vs Canberra Croatia(U23)

0-1

0-3
Sat 19, Jun-09:00 - Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers(U23) vs Belconnen United(U23)

0-1

3-1
Sat 19, Jun-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Peninsula Power vs Brisbane Olympic United FC

1-0

2-1
Sat 19, Jun-10:00 - Australia Gold Coast Premier League
Runaway Bay SC vs Broadbeach United

0-0

0-1
Sat 19, Jun-11:00 - Australia Gold Coast Premier League
Robina City vs Kingscliff FC

0-0

1-2
Sat 19, Jun-13:00 - Australia Gold Coast Premier League
Southport Warriors vs Burleigh Heads

0-0

2-1
Sat 19, Jun-13:05 - Australia League A
Sydney FC vs Adelaide United

2-0

2-1
Sat 19, Jun-11:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Weston Workers Bears FC vs Valentine Phoenix

1-1

2-1
Sat 19, Jun-09:00 - Australia New South Wales Super League
Northern Tigers vs St George Saints

1-0

2-0
Sat 19, Jun-12:00 - Australia New South Wales Super League
Bonnyrigg White Eagles vs Blacktown Spartans

0-0

2-1
Sat 19, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League
Western Sydney Wanderers AM vs Hills Brumbies

1-1

2-1
Sat 19, Jun-10:00 - Australia Queensland State League U23
Gold Coast United(U23) vs Eastern Suburbs(U23)

1-0

4-3
Sat 19, Jun-11:15 - Australia Queensland State League U23
Capalaba(U23) vs Gold Coast Knights(U23)


1-2
Sat 19, Jun-09:45 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
SWQ Thunder Women\'s vs Gold Coast United Women\'s

0-3

0-7
Sat 19, Jun-12:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Virginia United Women\'s vs Souths United Women\'s

0-1

0-4
Sat 19, Jun-12:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Brisbane Olympic Women\'s vs Peninsula Power FC Women\'s

3-0

7-0
Sat 19, Jun-12:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Mitchelton Women\'s vs Eastern Suburbs NPL Women\'s

0-0

0-3
Sat 19, Jun-13:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Queensland Lions FC Women\'s vs FQ QAS Women\'s


8-0
Sat 19, Jun-08:15 - Australia Tasmania Premier League
Devonport City Striker vs Launceston City

0-0

2-0
Sat 19, Jun-08:30 - Australia Tasmania Premier League
Riverside Olympic vs Kingborough Lions

3-1

4-4
Sat 19, Jun-10:30 - Australia Tasmania Premier League
Clarence Zebras vs South Hobart

0-2

1-2
Sat 19, Jun-12:30 - Australia Tasmania Premier League
Hobart Olympia Warriors vs Glenorchy Knights

1-2

2-2
Sat 19, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Northcote City vs North Geelong Warriors

0-0

1-1
Sat 19, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Werribee City FC vs Kingston City

1-1

1-2
Sat 19, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Moreland City vs Pascoe Vale SC

0-0

0-1
Sat 19, Jun-09:15 - Australia Victorian Division 1
Manningham United Blues vs Langwarrin

1-0

1-1
Sat 19, Jun-11:00 - Australia Victorian Division 1
FC Bulleen Lions vs Goulburn Valley Suns

0-2

0-3
Sat 19, Jun-09:00 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs Dandenong City SC

1-0

3-0
Sat 19, Jun-11:30 - Australia Victorian Premier League
Hume City vs Melbourne Knights

0-2

2-3
Sat 19, Jun-13:00 - Australia Victorian Premier League
Dandenong Thunder vs Eastern Lions SC

2-0

2-1
Sat 19, Jun-06:30 - Australia Victorian Premier League U21
South Melbourne U21 vs Port Melbourne Sharks SC U21

3-1

6-1
Sat 19, Jun-11:00 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong Thunder U21 vs Eastern Lions(U21)

0-2

0-4
Sat 19, Jun-13:45 - Australia Victorian Premier League U21
Hume City U21 vs Melbourne Knights U21

0-1

0-1
Sat 19, Jun-09:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Heidelberg Utd Women\'s vs Calder United SC Women\'s


1-0
Sat 19, Jun-09:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Bayside United Women\'s vs South Melbourne Women\'s


0-10
Sat 19, Jun-15:00 - Bangladesh Championship League
Dhaka Wanderers vs Fortis Limited

0-1

1-2
Sat 19, Jun-17:00 - Bangladesh Championship League
Uttara FC vs Swadhinata KS

0-1

1-1
Sat 19, Jun-17:00 - Beach Soccer World Cup - Euro Qualifier
Czech Republic Beach Soccer vs Norway Beach Soccer


1-1
Sat 19, Jun-18:30 - Beach Soccer World Cup - Euro Qualifier
England Beach Soccer vs Romania Beach Soccer


2-4
Sat 19, Jun-13:00 - Beach Soccer World Cup - Euro Qualifier
Kazakhstan Beach Soccer vs Lithuania Beach Soccer


3-2
Sat 19, Jun-14:15 - Beach Soccer World Cup - Euro Qualifier
Estonia Beach Soccer vs Sweden Beach Soccer


3-2
Sat 19, Jun-17:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Belshina Babruisk vs FK Lida

2-1

4-2
Sat 19, Jun-19:00 - Belarus Pershaya Liga
Slonim vs Shakhtyor Petrikov

0-1

1-2
Sat 19, Jun-15:45 - Belarus Premier League
FC Vitebsk vs FK Ruh Brest

0-0

0-0
Sat 19, Jun-17:45 - Belarus Premier League
FC Gomel vs FK Isloch Minsk

2-0

2-0
Sat 19, Jun-21:45 - Belarus Premier League
Dinamo Minsk vs BATE Borisov

0-1

0-2
Sat 19, Jun-19:45 - Belarus Premier League
FC Torpedo Zhodino vs Sputnik Rechitsa

2-0

2-0
Sat 19, Jun-16:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Bobruichanka Bobruisk Women\'s vs ABFF Women\'s(U19)

1-0

3-0
Sat 19, Jun-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
EC Sao Jose SP Women\'s vs Ferroviaria SP Women\'s

0-0

0-0
Sat 19, Jun-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
CR Flamengo (RJ) Women\'s vs Kindermann Avai Women\'s

0-0

1-0
Sat 19, Jun-23:30 - Brasileiro Serie B
Vasco da Gama(RJ) vs CRB Maceio (AL)

1-0

3-0
Sat 19, Jun-04:30 - Brasileiro Serie B
Brasil de Pelotas RS vs Goias

1-1

2-1
Sat 19, Jun-22:00 - Brazil Baiano Youth League
Pituacu Cajazeiras BA (U20) vs Fluminense de Feira BA(U20)


2-3
Sat 19, Jun-22:00 - Brazil Baiano Youth League
UNIRB/BA (U20) vs Bahia BA(U20)


0-4
Sat 19, Jun-02:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2
Assermurb Women\'s vs Sao Raimundo-RR Women\'s


2-1
Sat 19, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Boavista SC (U20) vs CR Flamengo (RJ) U20

0-1

0-4
Sat 19, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Nova Iguacu(U20) vs Vasco da Gama RJ U20

0-1

0-1
Sat 19, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Macae(U20) vs Portuguesa RJ (U20)

0-1

0-2
Sat 19, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Fluminense RJ U20 vs Volta Redonda(U20)

0-0

0-0
Sat 19, Jun-22:00 - Brazil Carioca A
Friburguense (RJ) vs Duque de Caxias

0-0

1-0
Sat 19, Jun-22:00 - Brazil Carioca A
Audax Rio RJ vs Marica RJ

1-0

1-0
Sat 19, Jun-22:00 - Brazil Carioca A
Angra Dos Reis RJ vs Macae

0-0

1-2
Sat 19, Jun-22:00 - Brazil Carioca A
Sampaio Correa (RJ) vs America-RJ

1-1

2-2
Sat 19, Jun-22:00 - Brazil Carioca A
Artsul RJ vs Americano (RJ)

0-1

1-1
Sat 19, Jun-23:00 - CAF Champions League
Wydad Casablanca vs Kaizer Chiefs FC

0-1

0-1
Sat 19, Jun-21:00 - CAF Champions League
Esperance Sportive de Tunis vs Al Ahly SC

0-0

0-1
Sat 19, Jun-05:00 - Chatham Cup
Cashmere Technical vs Nelson Suburbs

5-0

7-3
Sat 19, Jun-06:00 - Chatham Cup
Green Island AFC vs Otago University

0-4

1-5
Sat 19, Jun-23:00 - Chile Tercera Division
General VelAsquez vs Deportes Recoleta

0-0

0-1
Sat 19, Jun-23:00 - Chile Tercera Division
Rodelindo Roman vs Iberia Los Angeles

0-1

0-2
Sat 19, Jun-15:00 - Club Friendly
SC Bregenz vs SC Austria Lustenau

0-0

0-1
Sat 19, Jun-16:00 - Club Friendly
Worgl vs SC Schwaz

1-3

2-4
Sat 19, Jun-16:00 - Club Friendly
Hacken vs Orebro

0-0

1-0
Sat 19, Jun-16:00 - Club Friendly
Eintracht Norderstedt vs HSC Hannover

3-1

5-1
Sat 19, Jun-06:00 - Club Friendly
Riverside Olympic B vs Ulverstone FC

2-1

2-2
Sat 19, Jun-17:00 - Club Friendly
Djurgardens vs Kalmar FF

2-2

2-3
Sat 19, Jun-17:00 - Club Friendly
FC Trenkwalder Admira vs SV Horn

2-0

4-0
Sat 19, Jun-17:00 - Club Friendly
Mjallby AIF vs Halmstads

0-1

1-2
Sat 19, Jun-17:00 - Club Friendly
Stadlau vs SR Donaufeld Wien

1-1

1-2
Sat 19, Jun-17:00 - Club Friendly
Atletico Mineiro (MG) U20 vs Araguari (U20)

5-0

5-0
Sat 19, Jun-17:00 - Club Friendly
TuS Russingen vs TSG Pfeddersheim

0-0

0-1
Sat 19, Jun-09:00 - Club Friendly
AS Elfen Sayama Women\'s vs Nagano Parceiro Women\'s

1-0

1-2
Sat 19, Jun-17:30 - Club Friendly
Malmo FF vs Elfsborg

1-0

2-0
Sat 19, Jun-17:30 - Club Friendly
Portstewart vs Coleraine F.C.

0-0

0-2
Sat 19, Jun-10:15 - Club Friendly
Hobart Olympia Warriors II vs Glenorchy Knights B

2-1

2-3
Sat 19, Jun-18:00 - Club Friendly
Tempo Overijse vs St. Gilloise

0-2

0-5
Sat 19, Jun-18:00 - Club Friendly
Spartak Moscow II vs SKA Khabarovsk

0-0

1-2
Sat 19, Jun-18:00 - Club Friendly
Darwen FC vs New Mills

0-2

3-3
Sat 19, Jun-22:00 - Club Friendly
Nacional AC Muriae MG(U20) vs Guarani MG(U20)


1-0
Sat 19, Jun-20:30 - Club Friendly
NK Zagora Unesic vs HNK Sibenik

2-2

3-3
Sat 19, Jun-12:00 - Club Friendly
NK Osijek vs NK Cepin

3-0

4-0
Sat 19, Jun-20:30 - Club Friendly
SV Kematen vs SK Ebbs

0-0

1-0
Sat 19, Jun-12:00 - Club Friendly
Slavoj Trebisov vs Humenne

0-0

1-5
Sat 19, Jun-12:00 - Club Friendly
SK Motorlet Praha vs Admira Praha

0-2

1-4
Sat 19, Jun-20:30 - Club Friendly
Ask St Valentin vs SKU Amstetten

0-3

0-4
Sat 19, Jun-12:00 - Club Friendly
Zdar nad Sazavou vs Velke Mezirici

0-3

0-5
Sat 19, Jun-12:00 - Club Friendly
Tatran Vsechovice vs Valasske Mezirici

1-2

2-4
Sat 19, Jun-12:15 - Club Friendly
FC Zenit Caslav vs Dukla Praha B

1-2

2-3
Sat 19, Jun-21:00 - Club Friendly
USV St. Anna vs ASK Voitsberg

3-0

7-0
Sat 19, Jun-18:15 - Club Friendly
Veles Moscow vs Volgar Astrachan

0-1

0-2
Sat 19, Jun-12:30 - Club Friendly
MSK Zilina vs FK Zeleziarne Podbrezova

1-2

4-3
Sat 19, Jun-12:30 - Club Friendly
NK Aluminij vs Simer Sampion Celje

2-0

3-0
Sat 19, Jun-12:30 - Club Friendly
Dukla Praha vs Sparta Praha B

0-0

2-0
Sat 19, Jun-12:30 - Club Friendly
FK Pohronie vs STK Samorin

1-0

3-0
Sat 19, Jun-12:30 - Club Friendly
SKF Sered vs MFK Skalica

0-3

0-3
Sat 19, Jun-13:00 - Club Friendly
Spartak Trnava vs FC Artmedia Petrzalka

2-0

4-0
Sat 19, Jun-13:00 - Club Friendly
Baltika vs FC Ufa

0-0

0-2
Sat 19, Jun-13:00 - Club Friendly
FC Blau Weiss Feldkirch vs RW Rankweil

0-2

0-8
Sat 19, Jun-13:00 - Club Friendly
FC Frankfurt vs FSV Union Furstenwalde

2-2

3-3
Sat 19, Jun-13:00 - Club Friendly
Blau Weiss 90 Berlin vs Hertha BSC Berlin Am

1-4

2-7
Sat 19, Jun-13:15 - Club Friendly
USC Eugendorf vs SV Austria Salzburg

0-2

1-2
Sat 19, Jun-19:00 - Club Friendly
CFR Cluj vs Ludogorets Razgrad

0-1

1-1
Sat 19, Jun-19:00 - Club Friendly
Slavia Sofia vs Marek Dupnitza

3-0

3-0
Sat 19, Jun-19:00 - Club Friendly
Liptovsky Mikulas vs MFK Zemplin Michalovce

0-0

2-1
Sat 19, Jun-19:00 - Club Friendly
FC Juniors OO vs Puskas Akademia

0-4

0-5
Sat 19, Jun-19:00 - Club Friendly
SC Pinkafeld vs TSV Hartberg

1-2

3-4
Sat 19, Jun-19:00 - Club Friendly
Favoritner AC vs WAF Vorwarts Brigittenau

0-2

0-3
Sat 19, Jun-22:00 - Club Friendly
FK Buducnost Podgorica vs Vllaznia Shkoder

1-0

1-1
Sat 19, Jun-19:59 - Club Friendly
ND Mura 05 vs Dinamo Zagreb

0-2

0-4
Sat 19, Jun-19:59 - Club Friendly
Backa Topola vs Spartak Subotica

1-2

2-3
Sat 19, Jun-19:59 - Club Friendly
Junge Wikinger Ried vs SV Seekirchen

0-2

0-2
Sat 19, Jun-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
FC Viktoria Plzen Women\'s vs Slavia Praha Women\'s

0-6

1-9
Sat 19, Jun-16:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Sparta Praha Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s

4-1

5-1
Sat 19, Jun-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Pardubice Women\'s vs Horni Herspice Women\'s

0-0

0-1
Sat 19, Jun-15:30 - Denmark Danmarksserien
Norresundby vs Kolding BK

1-0

1-0
Sat 19, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
Ringkobing vs Tjorring IF

4-0

4-1
Sat 19, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
KFUM Kobenhavn vs Otterup

2-0

3-0
Sat 19, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
Hedensted BK vs Vinder Vatanspor-VRI

1-0

2-1
Sat 19, Jun-16:30 - Denmark Danmarksserien
Tarup Paarup IF vs Skjold Sæby

1-1

4-2
Sat 19, Jun-14:00 - Denmark Danmarksserien
B 1908 vs BK Fremad Valby

0-0

2-2
Sat 19, Jun-15:00 - Denmark Danmarksserien
B 1913 Odense vs FC Djursland

3-2

5-3
Sat 19, Jun-15:00 - Denmark Danmarksserien
Ballerup Skovlunde vs IF Skjold Birkerod

0-0

0-1
Sat 19, Jun-15:00 - Denmark Danmarksserien
Greve vs Husum BK

1-0

1-0
Sat 19, Jun-15:00 - Denmark Danmarksserien
Frederikssund IK vs Allerod

0-0

2-1
Sat 19, Jun-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Aalborg Freja women\'s vs IF Lyseng Women\'s

0-0

0-1
Sat 19, Jun-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Vildbjerg SF Women\'s vs Varde_IF Women\'s

1-3

3-3
Sat 19, Jun-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Osterbro IF Woman\'s vs Ballerup Skovlunde Women\'s

0-0

3-2
Sat 19, Jun-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Herlufsholm GF Women\'s vs Naesby BK Woman\'s

1-0

2-1
Sat 19, Jun-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Solrod Women\'s vs FC Damso Women\'s

2-0

6-3
Sat 19, Jun-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Fortuna Hjorring B Women\'s vs JAI Fodbold Women\'s

0-1

2-1
Sat 19, Jun-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Romalt Woman\'s vs Aarhus 1900 Women\'s

0-3

1-3
Sat 19, Jun-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Fredensborg Women\'s vs Frederiksberg Boldklub Women\'s

0-1

2-1
Sat 19, Jun-17:15 - Denmark Youth U17
Aalborg BK(U17) vs Horsens(U17)

1-1

1-2
Sat 19, Jun-17:30 - Denmark Youth U17
Silkeborg IF(U17) vs FC Kobenhavn(U17)

0-3

0-6
Sat 19, Jun-18:30 - Denmark Youth U17
Aarhus AGF(U17) vs Nordsjaelland (U17)

1-1

2-3
Sat 19, Jun-14:00 - Denmark Youth U17
Midtjylland(U17) vs Brondby(U17)

1-0

4-1
Sat 19, Jun-14:00 - Denmark Youth U17
Randers FC(U17) vs Odense BK (U17)

0-0

0-1
Sat 19, Jun-14:30 - Denmark Youth U17
Sonderjyske(U17) vs Lyngby(U17)

1-2

1-3
Sat 19, Jun-16:30 - Denmark Youth U19
Midtjylland(U19) vs Vejle(U19)

0-0

0-0
Sat 19, Jun-14:00 - Denmark Youth U19
Lyngby(U19) vs Silkeborg IF(U19)

0-1

2-1
Sat 19, Jun-14:30 - Denmark Youth U19
Aalborg BK(U19) vs Odense BK U19

0-0

0-0
Sat 19, Jun-15:00 - Denmark Youth U19
FC Kobenhavn(U19) vs Randers FC(U19)

1-1

1-1
Sat 19, Jun-15:00 - Denmark Youth U19
Brondby(U19) vs Horsens(U19)

0-1

2-1
Sat 19, Jun-15:00 - Denmark Youth U19
Esbjerg FB(U19) vs Aarhus AGF(U19)

4-1

6-1
Sat 19, Jun-18:00 - Egypt Second Divison
Telephonat Beni Suef vs Tahta SC

1-0

3-1
Sat 19, Jun-18:00 - Egypt Second Divison
El Sharqia Dokhan vs Al Minya

1-1

2-2
Sat 19, Jun-14:00 - Estonia Esi Liiga
Flora Tallinn II vs JK Tallinna Kalev

0-2

1-5
Sat 19, Jun-14:00 - Estonia Esi Liiga
Tartu JK Welco vs Tartu JK Tammeka B

1-0

1-1
Sat 19, Jun-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Nomme JK Kalju II vs FC Tallinn

0-4

2-4
Sat 19, Jun-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Viimsi JK vs JK Tabasalu

2-0

3-0
Sat 19, Jun-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Parnu JK Women\'s vs FC Flora Tallinn Women\'s

0-4

0-7
Sat 19, Jun-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Saku Sporting Women\'s vs Tammeka Tartu Women\'s

2-0

4-2
Sat 19, Jun-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Suure Jaani United Women\'s vs Ajax Tallinna Women\'s

2-0

3-0
Sat 19, Jun-15:45 - Euro Beach Soccer League
Portugal Beach Soccer vs Ukraine Beach Soccer


3-3
Sat 19, Jun-17:00 - Euro Beach Soccer League
France Beach Soccer vs Poland Beach Soccer


3-4
Sat 19, Jun-18:30 - Euro Beach Soccer League
Belarus Beach Soccer vs Turkey Beach Soccer


8-2
Sat 19, Jun-21:15 - Euro Beach Soccer League
Switzerland Beach Soccer vs Italy Beach Soccer


5-6
Sat 19, Jun-14:15 - Euro Beach Soccer League
Germany Beach Soccer vs Azerbaijan Beach Soccer


4-4
Sat 19, Jun-22:30 - Euro Beach Soccer League
Russia Beach Soccer vs Spain Beach Soccer


5-5
Sat 19, Jun-22:00 - Faroe Islands Formuladeildin
EB Streymur vs B36 Torshavn

0-1

0-4
Sat 19, Jun-16:30 - Finland Women\\\'s Premier 2
Ilves Tampere II Women\'s vs PK Keski-Uusimaa Women

2-1

2-2
Sat 19, Jun-14:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
RoPS Rovaniemi Women\'s vs VIFK Vaasa Women\'s

0-1

0-2
Sat 19, Jun-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Kiffen vs PK Keski Uusimaa(PKKU)

0-3

2-4
Sat 19, Jun-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
PeKa vs SC KuFu-98

1-2

2-2
Sat 19, Jun-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
EPS Espoo vs Honka Akatemia

0-0

0-0
Sat 19, Jun-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Jazz Pori vs HJS Akatemia

2-1

5-2
Sat 19, Jun-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
SalPa Salo vs PIF

0-0

1-1
Sat 19, Jun-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Ilves-Kissat vs VJS Vantaa

2-1

2-1
Sat 19, Jun-17:00 - Finland Junior League
PK-35 Youth vs HJS Youth

1-2

4-3
Sat 19, Jun-14:00 - Finland Junior League
Ilves Youth vs Honka Am

0-0

0-0
Sat 19, Jun-18:00 - Finland Veikkausliga
KuPS vs FC Honka

0-1

2-1
Sat 19, Jun-20:30 - Georgia Primera Division
Dinamo Tbilisi vs Lokomotiv Tbilisi

1-0

2-0
Sat 19, Jun-19:30 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs Samtredia

2-0

4-0
Sat 19, Jun-15:00 - Germany - Regionalliga Play Off
Havelse vs FC Schweinfurt

1-0

1-0
Sat 19, Jun-18:00 - Greece Football League
Egaleo vs Kalamata AO

1-0

2-0
Sat 19, Jun-18:00 - Greece Football League
Kallithea vs Niki Volos

0-0

0-0
Sat 19, Jun-18:00 - Greece Football League
AS Rodos vs Santorini 2020

1-2

1-3
Sat 19, Jun-18:00 - Greece Football League
Aspropyrgos Enosis vs AO Episkopis Rethymno

1-2

1-2
Sat 19, Jun-18:00 - Greece Football League
Ialysos vs Asteras Vlachioti

0-1

1-2
Sat 19, Jun-11:45 - Greece U19
Volos NFC(U19) vs Panaitolikos Agrinio(U19)

1-0

1-0
Sat 19, Jun-18:00 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs Pas Giannina(U19)

1-2

2-3
Sat 19, Jun-18:00 - Greece U19
Lamia U19 vs Olympiakos Piraeus(U19)

0-1

0-1
Sat 19, Jun-18:00 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs PAOK Saloniki(U19)

0-1

0-1
Sat 19, Jun-12:00 - Greece U19
Apollon Smirnis U19 vs AEK Athens(U19)

0-0

0-0
Sat 19, Jun-13:00 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs Atromitos Athens(U19)

2-0

2-0
Sat 19, Jun-18:00 - Iceland Division 1
Vikingur Olafsvik vs Vestri

0-2

0-3
Sat 19, Jun-18:00 - Iceland Division 2
Reynir Sandgerdi vs Magni Grenivik

2-1

2-2
Sat 19, Jun-18:00 - Iceland Division 2
Leiknir F vs Throttur Vogar

1-1

1-2
Sat 19, Jun-18:45 - Iceland Division 2
IR Reykjavik vs Fjardabyggd

0-1

1-1
Sat 19, Jun-19:59 - Iceland Division 2
KF Fjallabyggdar vs KV Vesturbaeja

0-0

0-2
Sat 19, Jun-19:59 - Iceland Division 2
Volsungur Husavik vs Kari Akranes

3-0

5-2
Sat 19, Jun-19:00 - Iceland Division 3
Hottur Huginn vs Augnablik

2-1

3-2
Sat 19, Jun-19:59 - Iceland Ladies Premier League
Keflavik Women\'s vs Tindastoll Neisti Women\'s

0-0

1-0
Sat 19, Jun-18:00 - Iceland U19 League
Stjarnan KFG(U19) vs Fram Ulfarnir(U19)

3-0

5-1
Sat 19, Jun-17:45 - Iraqi League
Al Simawa vs Al Quwa Al Jawiya

0-0

0-2
Sat 19, Jun-22:00 - Ireland Division 1
Cobh Ramblers vs Treaty United

0-0

0-2
Sat 19, Jun-18:00 - Italy Serie D
Arzignano Valchiampo vs Union Clodiense

1-1

1-1
Sat 19, Jun-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs MIO Biwako Shiga

1-0

3-0
Sat 19, Jun-08:00 - Japan Football League
TIAMO Hirakata vs Tokyo Musashino City FC

1-1

3-1
Sat 19, Jun-10:00 - Japan Football League
Nara Club vs Reinmeer Aomori F.C.

0-1

0-1
Sat 19, Jun-08:00 - Japan Futsal League
Shriker Osaka Futsal vs Vasagey Oita Futsal


1-2
Sat 19, Jun-10:30 - Japan Futsal League
Peace Does Machida Futsal vs Yokohama S&CC Futsal

1-0

1-0
Sat 19, Jun-13:00 - Japan Futsal League
Fugador Sumida Futsal vs Kitakyushu Futsal

3-1

5-1
Sat 19, Jun-07:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
FC Takatsuki Women\'s vs Nippon Sport Science University Women\'s

0-1

1-2
Sat 19, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Setagaya Sfida Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s

1-3

2-4
Sat 19, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
NGU Nagoya Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

2-1

2-1
Sat 19, Jun-08:00 - Japanese J-League Division 1
Avispa Fukuoka vs Vissel Kobe

1-1

1-2
Sat 19, Jun-09:00 - Japanese J-League Division 1
Consadole Sapporo vs Oita Trinita

2-0

2-0
Sat 19, Jun-13:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama FC vs FC Tokyo

0-1

0-1
Sat 19, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Kashiwa Reysol

0-0

1-0
Sat 19, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Renofa Yamaguchi

0-0

2-2
Sat 19, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs V-Varen Nagasaki

0-1

0-2
Sat 19, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs Omiya Ardija

0-0

0-0
Sat 19, Jun-14:00 - Japanese League Division 2
Jubilo Iwata vs JEF United Ichihara Chiba

1-0

1-0
Sat 19, Jun-14:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs FC Ryukyu

1-0

3-0
Sat 19, Jun-14:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Kyoto Sanga FC

1-2

1-2
Sat 19, Jun-12:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs Azul Claro Numazu

2-2

3-2
Sat 19, Jun-14:00 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs Vanraure Hachinohe FC

0-0

0-0
Sat 19, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
Ekibastuz vs Kyzylzhar Petropavlovsk II

2-1

3-2
Sat 19, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
Okzhetpes vs Maktaaral Jetisay

1-0

1-1
Sat 19, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
Akademiya Ontustik vs Baykonur

2-0

4-0
Sat 19, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
FK Aksu vs Kyran Shymkent

0-1

1-1
Sat 19, Jun-17:00 - Kazakhstan Super League
Tobol Kostanai vs FC Zhetysu Taldykorgan

1-1

2-1
Sat 19, Jun-18:00 - Kazakhstan Super League
FK Kaspiy Aktau vs Kaisar Kyzylorda

0-1

2-4
Sat 19, Jun-19:00 - Kazakhstan Super League
FK Arys vs FC Kairat Almaty

0-1

0-3
Sat 19, Jun-16:15 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Mathare United FC

0-0

1-0
Sat 19, Jun-14:00 - Kenya Premier League
Nairobi City Stars vs Kakamega Homeboyz

0-0

1-0
Sat 19, Jun-12:00 - Korea K3 League
Yangju Citizen FC vs Gyeongju KHNP

0-1

0-2
Sat 19, Jun-12:00 - Korea K3 League
Paju Citizen FC vs Busan Transpor Tation

0-0

2-0
Sat 19, Jun-12:00 - Korea K3 League
Gimpo FC vs Gimhae City FC

0-1

1-2
Sat 19, Jun-12:00 - Korea K3 League
Hwaseong FC vs Changwon City

0-0

0-0
Sat 19, Jun-11:00 - Korea K4 League
Jeonju Citizen FC vs Namdong FC

2-1

4-2
Sat 19, Jun-11:00 - Korea K4 League
Goyang Citizen vs Yangpyeong

0-2

2-2
Sat 19, Jun-12:00 - Korea K4 League
Siheung Citizen vs Geoje Citizen

1-0

1-2
Sat 19, Jun-12:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen FC vs Chuncheon Citizen


1-1
Sat 19, Jun-11:30 - Korea League 1
Gwangju Football Club vs FC Seoul

0-1

1-1
Sat 19, Jun-11:00 - Korea League 2
Gimcheon Sangmu FC vs Seoul E-Land FC

1-0

2-0
Sat 19, Jun-13:30 - Korea League 2
Daejeon Hana Citizen vs Ansan Greeners FC

0-0

0-0
Sat 19, Jun-19:59 - Lithuania - 1. Division
DFK Dainava Alytus vs Suduva

0-0

1-1
Sat 19, Jun-15:00 - Lithuania - 2. Division
Kazlu Ruda FK Silas vs Vilnius BFA

3-0

4-0
Sat 19, Jun-13:30 - Lithuania - 2. Division
FK Jonava vs FK Zalgiris Vilnius 2

2-1

3-1
Sat 19, Jun-19:00 - Lithuania - 2. Division
FK Panevezys II vs Siauliai

1-1

2-1
Sat 19, Jun-19:59 - Lithuania - 2. Division
Banga Gargzdai B vs Atmosfera Mazeikiai

0-2

1-2
Sat 19, Jun-17:00 - Macao Division 1
LUN LOK vs Chao Pak Kei

0-4

0-6
Sat 19, Jun-15:00 - Macao Division 1
Cheng Fung vs Benfica de Macau

0-3

0-6
Sat 19, Jun-22:15 - Morocco Super League
Olympique de Safi vs Moghreb Tetouan

0-0

0-0
Sat 19, Jun-19:59 - Morocco Super League
Forces Armee Royales Rabat vs MCO Mouloudia Oujda

1-0

1-0
Sat 19, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa United vs Adamawa United

2-0

2-0
Sat 19, Jun-17:00 - Norway 2 Division A
Eidsvold TF vs Floro

3-1

4-1
Sat 19, Jun-19:59 - Norway 2 Division A
Alta vs Moss

2-1

3-1
Sat 19, Jun-15:00 - Norway 2 Division B
Flekkeroy IL vs Sotra SK

0-0

0-0
Sat 19, Jun-17:00 - Norway 2 Division B
Vard Haugesund vs Kjelsas IL

0-0

1-0
Sat 19, Jun-18:00 - Norway 2 Division B
Skeid Oslo vs FK Arendal

0-0

1-2
Sat 19, Jun-17:00 - Norwegian Tippeligaen
Sandefjord vs Viking

1-0

3-0
Sat 19, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2
Club Rubio Nu vs General Caballero JLM

1-0

2-2
Sat 19, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo San Lorenzo vs Sportivo Ameliano

1-0

2-0
Sat 19, Jun-00:45 - Paraguayan Division 2
Resistencia SC vs Sportivo Trinidense

0-0

2-1
Sat 19, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
General Diaz vs Tacuary FBC

1-0

2-2
Sat 19, Jun-19:00 - Peru Copa Bicentenario
Deportivo Union Comercio vs Santa Rosa Pucallpa

0-0

1-0
Sat 19, Jun-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Slask Wroclaw Youth

0-0

1-2
Sat 19, Jun-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Hutnik Krakow Youth

2-0

4-0
Sat 19, Jun-14:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs Zaglebie Lubin Youth

1-0

2-0
Sat 19, Jun-16:00 - Poland - 4. Liga
Elana Torun vs Polonia Sroda

0-1

1-1
Sat 19, Jun-16:00 - Poland - 4. Liga
Chemik Police vs Kotwica Kolobrzeg

0-5

2-6
Sat 19, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie vs MKS Kluczbork

2-1

5-2
Sat 19, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga
ROW 1964 Rybnik vs Lechia Zielona Gora

0-1

2-2
Sat 19, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Koszalin vs Gwardia Koszalin

1-0

1-0
Sat 19, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga
Olimpia Zambrow vs MKS Kutno

1-0

1-2
Sat 19, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga
Miedz Legnica II vs Piast Zmigrod

0-1

0-3
Sat 19, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga
Gwarek Tarnowskie Gory vs Sleza Wroclaw

0-1

0-2
Sat 19, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga
Foto Higiena Blyskawica Gac vs MKS Polonia-Stal Swidnica

2-1

2-3
Sat 19, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga
LKS Goczalkowice Zdroj vs Warta Gorzow Wielkopolski

2-0

3-0
Sat 19, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Nysa vs Rekord Bielsko

0-0

1-2
Sat 19, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Unia Janikowo vs Flota Swinoujscie

0-1

1-1
Sat 19, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Aleksandrow Lodzki vs Pelikan Lowicz

0-0

0-0
Sat 19, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Nielba Wagrowiec vs Pomorzanin Torun

1-2

2-4
Sat 19, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Jarota Jarocin vs Unia Swarzedz

0-0

2-1
Sat 19, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Ursus Warszawa vs KS Blonianka Blonie

1-0

2-2
Sat 19, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Bron Radom vs Lechia Tomaszow Mazowiecki

1-0

2-1
Sat 19, Jun-14:00 - Poland - 4. Liga
Wisla Pulawy vs KSZO Ostrowiec

1-1

7-1
Sat 19, Jun-14:00 - Poland - 4. Liga
GKS Przodkowo vs Radunia Stezyca

0-4

0-10
Sat 19, Jun-15:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Gdynia vs Pogon Szczecin II

1-0

2-1
Sat 19, Jun-13:45 - Poland - II liga
KKS 1925 Kalisz vs Skra Czestochowa

0-1

0-3
Sat 19, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie G
Marialvas(U17) vs Uniao Leiria(U17)


3-4
Sat 19, Jun-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Amora FC(U19) vs Sacavenense(U19)

0-4

1-10
Sat 19, Jun-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Alverca(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)

1-1

1-1
Sat 19, Jun-14:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Braga (U19) vs Benfica(U19)

1-0

2-1
Sat 19, Jun-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Vizela(U19) vs FC Famalicao(U19)

0-1

2-2
Sat 19, Jun-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Porto U19 vs Academica Coimbra(U19)


6-0
Sat 19, Jun-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
GD Estoril-Praia(U19) vs Vilafranquense(U19)

0-0

3-0
Sat 19, Jun-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Tondela(U19) vs Pacos Ferreira(U19)

0-0

1-2
Sat 19, Jun-15:00 - Russia Futsal League
MFk Kprf Futsal vs Norilsky Nickel Futsal

1-3

2-8
Sat 19, Jun-14:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg Futsal

1-2

4-8
Sat 19, Jun-03:00 - Serie C - Brazil
Tombense vs Ferroviario CE

2-0

3-0
Sat 19, Jun-18:00 - Serie C - Brazil
Gremio Novorizontino vs Sao Jose PoA RS

1-0

1-0
Sat 19, Jun-22:30 - Serie C - Brazil
Floresta/CE vs Botafogo PB

0-0

0-0
Sat 19, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Bahia de Feira BA vs Juazeirense BA

0-1

1-1
Sat 19, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Uberlandia vs Patrocinense MG

1-0

1-1
Sat 19, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Goianesia GO vs Aparecidense GO

0-0

0-0
Sat 19, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Murici vs Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA)

0-0

0-1
Sat 19, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Portuguesa de Desportos vs EC Santo Andre

0-0

1-0
Sat 19, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Brasiliense (DF) vs Nova Mutum MT

1-1

3-1
Sat 19, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Boavista RJ vs Madureira

0-0

1-1
Sat 19, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Guarany CE vs Palmas (TO)

0-0

2-1
Sat 19, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Castanhal PA vs Sao Raimundo (RR)

1-0

1-1
Sat 19, Jun-22:10 - Serie D - Brazil
Joinville SC vs Juventus SC

1-0

1-0
Sat 19, Jun-22:30 - Serie D - Brazil
Jaragua GO vs Porto Velho/RO

0-0

0-0
Sat 19, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
4 de Julho/PI vs Tocantinopolis

0-0

1-1
Sat 19, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Uniao Rondonopolis MT vs SE Gama (DF)

2-0

2-1
Sat 19, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Imperatriz(MA) vs Paragominas FC PA

1-1

2-2
Sat 19, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Cascavel PR vs SER Caxias do Sul

1-0

1-0
Sat 19, Jun-09:30 - South Australian Premier League
Western Strikers SC vs Adelaide Cobras FC

2-0

5-1
Sat 19, Jun-09:30 - South Australian Premier League
Para Hills Knights vs Eastern United

0-0

1-0
Sat 19, Jun-09:30 - South Australian Premier League
Modbury Jets vs Adelaide Victory

2-0

4-0
Sat 19, Jun-09:30 - South Australian Premier League
Playford City Patriots vs Adelaide Hills

2-0

5-1
Sat 19, Jun-09:45 - South Australian Premier League
West Adelaide SC vs Fulham United FC

0-1

0-3
Sat 19, Jun-09:00 - South Australian Super League
Adelaide United FC Youth vs North Eastern Metrostars

0-1

0-2
Sat 19, Jun-09:30 - South Australian Super League
Adelaide Raiders SC vs Adelaide Olympic

1-2

3-3
Sat 19, Jun-09:30 - South Australian Super League
Adelaide Blue Eagles vs South Adelaide Panthers

0-0

0-1
Sat 19, Jun-09:30 - South Australian Super League
Campbelltown City SC vs Croydon Kings

1-1

2-3
Sat 19, Jun-09:30 - South Australian Super League
Sturt Lions vs Adelaide Comets FC

1-0

1-1
Sat 19, Jun-11:30 - South Australian Super League
Adelaide City FC vs Cumberland United FC

2-0

5-0
Sat 19, Jun-07:30 - South Australian Women\\\'s Premier League
West Adelaide SC Women\'s vs Fulham United Women\'s

4-0

5-0
Sat 19, Jun-09:00 - South Australian Women\\\'s Premier League
Adelaide City FC Women\'s vs Adelaide University Women\'s

1-0

1-0
Sat 19, Jun-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
UMIA CF Women\'s vs CD Oceja Women\'s

2-1

4-1
Sat 19, Jun-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico Revellin Women\'s vs Aurrera de Vitoria Women\'s

2-1

2-3
Sat 19, Jun-13:00 - Spanish Ladies Premier League
RCD Espanyol Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

3-0

3-3
Sat 19, Jun-13:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s

2-0

3-1
Sat 19, Jun-13:30 - Spanish Ladies Premier League
Eibar Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

0-3

1-3
Sat 19, Jun-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs Pontellas

0-1

1-1
Sat 19, Jun-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
SD Fisterra vs Ribadumia CF

0-2

1-2
Sat 19, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santa Catalina vs CD Ferriolense

2-0

4-1
Sat 19, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs UD Ibarra

1-0

4-1
Sat 19, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs Atletico Union Guimar

2-0

4-0
Sat 19, Jun-19:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Guia vs CD Vera Puerto De La Cruz

0-1

0-2
Sat 19, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs Pena Azagresa

4-1

5-6
Sat 19, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs CD Lourdes

1-0

1-0
Sat 19, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD River Ega vs Fontellas

5-0

6-0
Sat 19, Jun-19:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Beti Kozkor KE vs CD Ardoi

0-1

1-2
Sat 19, Jun-21:00 - Sudanese Premier League
Ahli Shandi vs Ahli Al Khartoum

0-0

0-0
Sat 19, Jun-18:15 - Sudanese Premier League
Khartoum Al Watani vs Al Shorta Algadarf

0-0

4-1
Sat 19, Jun-21:00 - Sudanese Premier League
Alamal Atbara vs Hay Al Wadi

2-1

3-2
Sat 19, Jun-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Brommapojkarna vs Orebro Syrianska IF

1-0

3-0
Sat 19, Jun-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Pitea IF vs Assyriska FF Sodertalje

0-1

3-2
Sat 19, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
IF Sylvia vs Haninge

3-0

5-0
Sat 19, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs Hudiksvalls FF

1-1

2-2
Sat 19, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Dalkurd FF vs Karlstad BK

0-0

2-1
Sat 19, Jun-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Sandvikens IF vs Gefle IF

1-0

2-0
Sat 19, Jun-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lindome GIF vs Ljungskile SK

0-1

1-2
Sat 19, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Tvaakers IF vs Skovde AIK

0-1

0-2
Sat 19, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Utsiktens BK vs Atvidabergs FF

0-0

2-1
Sat 19, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Assyriska Turabdin IK vs FC Linkoping City

0-1

1-2
Sat 19, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Osterlen FF vs FC Trollhattan

1-1

1-2
Sat 19, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IK Gauthiod vs Yxhults IK

0-2

0-3
Sat 19, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Grebbestads IF vs Stenungsunds IF

1-0

1-2
Sat 19, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Angered BK vs Nordvarmland FF

3-0

4-1
Sat 19, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Lidkopings FK vs BK Forward

3-2

3-4
Sat 19, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Skiljebo SK vs Sandvikens AIK

1-1

4-2
Sat 19, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Osterakers FK vs IFK Stocksund

1-1

3-2
Sat 19, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Jarfalla vs FC Gute

1-1

1-2
Sat 19, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Arlanda vs Enskede IK

0-0

1-2
Sat 19, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kungsangens IF vs Enkopings SK FK

2-0

2-0
Sat 19, Jun-18:30 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Lidingo FK vs Gamla Upsala SK

2-0

2-0
Sat 19, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
Bergnasets AIK vs Stode IF

0-3

1-3
Sat 19, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Skelleftea FF vs Notvikens IK

1-0

3-1
Sat 19, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Gottne IF vs Taftea IK

1-0

2-0
Sat 19, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Team Thoren FF vs IFK Ostersund

3-0

6-1
Sat 19, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Sandviks IK vs Froso IF

1-0

1-0
Sat 19, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
Ytterhogdal IK vs Friska Viljor FC

0-0

1-0
Sat 19, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
KSF Prespa Birlik vs Asarums IF FK

0-0

0-1
Sat 19, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IFK Karlshamn vs IFK Berga

0-0

0-0
Sat 19, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Rappe GOIF vs FC Rosengard

1-1

2-1
Sat 19, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
FBK Balkan vs Solvesborgs GoIF

1-0

2-2
Sat 19, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Motala AIF FK vs Rynninge IK

2-1

5-1
Sat 19, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Nykopings BIS vs Smedby AIS

0-0

1-0
Sat 19, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Syrianska FC vs Eskilstuna City FK

3-1

5-1
Sat 19, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
IFK Eskilstuna vs United Nordic

1-2

1-5
Sat 19, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Huddinge IF vs Arameisk-Syrianska IF

0-0

4-1
Sat 19, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Trosa Vagnharad SK vs Tyreso FF

2-0

7-0
Sat 19, Jun-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Mjolby AI FF vs Karlslunds IF HFK

0-1

0-1
Sat 19, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Torslanda IK vs Vinbergs IF

0-1

0-2
Sat 19, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Angelholms FF vs Onsala BK

2-1

5-1
Sat 19, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Eskilsminne IF vs Assyriska BK

1-0

5-0
Sat 19, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
BK Astrio vs Husqvarna FF

2-2

3-2
Sat 19, Jun-14:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Vastra Frolunda IF vs Hoganas BK

1-2

1-5
Sat 19, Jun-14:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Ullared vs Savedalens IF

0-3

0-4
Sat 19, Jun-17:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
Mjallby AIF(U21) vs Halmstads(U21)

0-1

1-2
Sat 19, Jun-15:00 - Sweden Superettan
IK Brage vs Orgryte

0-3

1-3
Sat 19, Jun-17:00 - Sweden Superettan
Osters IF vs AFC Eskilstuna

1-0

2-0
Sat 19, Jun-17:00 - Sweden Superettan
Norrby IF vs IFK Varnamo

2-0

2-0
Sat 19, Jun-19:00 - Sweden Superettan
Vasalunds IF vs Landskrona BoIS

0-1

0-3
Sat 19, Jun-19:00 - Sweden Superettan
Jonkopings Sodra IF vs GAIS

0-0

1-0
Sat 19, Jun-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Naters vs Chenois

1-1

1-2
Sat 19, Jun-18:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Young Boys(U21) vs US Terre Sainte

2-1

6-1
Sat 19, Jun-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Bulle vs Meyrin

0-3

1-3
Sat 19, Jun-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Echallens vs Azzurri 90

0-0

1-0
Sat 19, Jun-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Grand-Lancy vs La Chaux-de-Fonds

1-1

1-2
Sat 19, Jun-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Vevey Sports 05 vs Lausanne Sports(U21)

1-0

2-1
Sat 19, Jun-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Wohlen vs SR Delemont

2-3

3-4
Sat 19, Jun-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Baden vs SV Muttenz

3-1

4-1
Sat 19, Jun-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Solothurn vs FC Luzern U-21

1-0

1-1
Sat 19, Jun-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Grasshoppers U21 vs Langenthal

2-1

6-1
Sat 19, Jun-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Biel-Bienne vs Zug 94

1-1

4-1
Sat 19, Jun-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Goldau vs FC Schotz

4-1

7-3
Sat 19, Jun-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Bassecourt vs SC Buochs

2-0

3-0
Sat 19, Jun-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC St.Gallen U-21 vs FC Kosova Zurich

2-0

4-1
Sat 19, Jun-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Gossau vs USV Eschen Mauren

1-2

1-5
Sat 19, Jun-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Red Star Zurich vs Thalwil

1-0

2-1
Sat 19, Jun-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Tuggen vs FC Winterthur U21

1-0

1-2
Sat 19, Jun-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Wettswil Bonstetten vs FC Balzers

2-0

2-0
Sat 19, Jun-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Dietikon vs SV Hongg


1-3
Sat 19, Jun-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Paradiso vs FC Linth 04

0-2

0-2
Sat 19, Jun-16:00 - Turkey U19 League
Menemen Belediye Spor(U19) vs Ankaraspor FK U19

0-1

1-1
Sat 19, Jun-16:00 - Turkey U19 League
Tuzlaspor Kulubu(U19) vs Altay Spor Kulubu(U19)

1-1

2-1
Sat 19, Jun-18:00 - Turkey U19 League
Giresunspor(U19) vs Umraniyespor(U19)

1-1

2-3
Sat 19, Jun-18:00 - Turkey U19 League
Eskisehirspor(U19) vs Akhisar Bld.Geng(U19)

4-1

4-2
Sat 19, Jun-23:00 - UEFA European Championship
Spain vs Poland

1-0

1-1
Sat 19, Jun-17:00 - UEFA European Championship
Hungary vs France

1-0

1-1
Sat 19, Jun-19:59 - UEFA European Championship
Portugal vs Germany

1-2

2-4
Sat 19, Jun-17:00 - Uruguay Primera Division
IA Sud America vs CA River Plate

1-0

1-2
Sat 19, Jun-19:15 - Uruguay Primera Division
CA Progreso vs Cerro Largo

0-0

0-0
Sat 19, Jun-22:00 - Uruguay Primera Division
Boston River vs Nacional Montevideo

0-0

1-1
Sat 19, Jun-04:00 - USA Major League Soccer
New York Red Bulls vs Nashville SC

1-0

2-0
Sat 19, Jun-06:00 - USA Major League Soccer
Real Salt Lake vs Vancouver Whitecaps FC

1-0

3-1
Sat 19, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League
OKC 1889 vs Demize NPSL


0-1
Sat 19, Jun-21:30 - USA National Premier Soccer League
East Atlanta vs Charlotte Independence II

0-1

1-1
Sat 19, Jun-23:30 - USA National Premier Soccer League
FC Golden State vs Las Vegas Legends

3-0

5-0
Sat 19, Jun-02:45 - USA USL League Two
Kalamazoo vs Fort Wayne

0-1

1-1
Sat 19, Jun-03:00 - USA USL League Two
AC Connecticut vs Seacoast Utd Phantoms

0-3

0-3
Sat 19, Jun-03:30 - USA USL League Two
Western Mass Pioneers vs Black Rock FC

3-0

4-0
Sat 19, Jun-04:00 - USA USL League Two
South Georgia Tormenta B vs SC United Bantams

0-0

2-3
Sat 19, Jun-04:00 - USA USL League Two
Round Rock SC vs Houston FC

1-3

1-3
Sat 19, Jun-04:30 - USA USL League Two
Kaw Valley FC vs Chicago FC United

1-3

1-7
Sat 19, Jun-06:00 - USA USL League Two
Portland Timbers(U23) vs PDX FC

2-0

2-0
Sat 19, Jun-03:30 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Southern Soccer Academy Women\'s vs North Alabama Women\'s

0-1

0-1
Sat 19, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Lonestar SC Women\'s vs AHFC Royals Women\'s

0-3

0-3
Sat 19, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Milwaukee Bavarian Women\'s vs Chicago Red Stars Reserves Women\'s

0-0

1-0
Sat 19, Jun-06:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Los Angeles Surf Women\'s vs Legends FC Women\'s

1-1

1-2
Sat 19, Jun-19:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
New York Athletic Women\'s vs Soccer House Academy Women\'s

2-0

3-0
Sat 19, Jun-19:59 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Utah Arrows Women\'s vs Colorado Pride Women\'s

2-0

5-1
Sat 19, Jun-03:05 - USL Championship
Charleston Battery vs Miami FC

1-1

2-1
Sat 19, Jun-06:00 - USL Championship
Real Monarchs vs El Paso Locomotive

0-1

1-2
Sat 19, Jun-17:00 - Uzbekistan Pro League A
Buxoro FK vs Olympic FK Tashkent

0-0

0-1
Sat 19, Jun-17:30 - Uzbekistan Pro League A
Aral Nukus vs Dinamo Samarqand

2-0

2-1
Sat 19, Jun-16:30 - Uzbekistan Pro League B
Lokomotiv BFK vs Pakhtakor-79

0-1

4-3
Sat 19, Jun-17:15 - Uzbekistan Pro League B
Jizzakh Bars vs Bunyodkor II

0-0

1-2
Sat 19, Jun-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
Pakhtakor Tashkent vs Sogdiana Jizzakh

0-0

0-0
Sat 19, Jun-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
FC AGMK vs Metallurg Bekobod

2-0

2-0
Sat 19, Jun-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
Turon Yaypan vs FC Bunyodkor

0-2

0-3
Sat 19, Jun-00:00 - Venezuela Primera Division
Zulia FC vs Estudiantes Merida FC

1-2

1-2
Sat 19, Jun-03:05 - Venezuela Primera Division
Universidad Central Venezuela vs Atletico Venezuela

1-1

2-2
Sat 19, Jun-11:00 - Western Australia Division 1
Stirling Macedonia vs Joondalup United

0-1

4-1
Sat 19, Jun-11:00 - Western Australia Division 1
Forrestfield United vs Western Knights

1-0

2-2
Sat 19, Jun-11:00 - Western Australia Division 1
UWA Nedlands vs Swan United

2-0

4-0
Sat 19, Jun-11:00 - Western Australia Division 1
Subiaco AFC vs Mandurah City

2-2

3-2
Sat 19, Jun-11:00 - Western Australia Division 1
Quinns FC vs Ashfield SC

2-0

6-1
Sat 19, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Balcatta(U20) vs ECU Joondalup(U20)


2-4
Sat 19, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth S.C(U20) vs Gwelup Croatia(U20)


0-1
Sat 19, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Bayswater City(U20) vs Inglewood United(U20)


3-0
Sat 19, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth Glory FC(U20) vs Armadale (U20)


7-1
Sat 19, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Floreat Athena(U20) vs Cockburn City (U20)


2-0
Sat 19, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Rockingham City(U20) vs Sorrento F.C.(U20)


0-4
Sat 19, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Armadale vs Perth Glory FC Am

0-0

0-0
Sat 19, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Perth S.C vs Gwelup Croatia SC

1-0

1-1
Sat 19, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Bayswater City vs Inglewood United

1-4

3-6
Sat 19, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Balcatta vs ECU Joondalup

0-0

0-2
Sat 19, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Rockingham City vs Sorrento Gulls

0-3

1-3
Sat 19, Jun-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Amazon Grimstad FK Women\'s vs Medkila Women\'s

1-0

1-0
Sat 19, Jun-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Ovrevoll Hosle Women\'s vs Roa Women\'s

0-0

0-2
Sat 19, Jun-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Kolbotn Women\'s vs Stabaek Women\'s

0-1

1-2
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.