Football Results for Wed 18, Nov 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Wed 18, Nov 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 18, Nov-14:00 - Asia Champions League Cup
Perth Glory FC vs Shanghai Greenland Shenhua

0-2

1-2
Wed 18, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Sputnik Rechitsa vs FK Orsha

2-1

4-2
Wed 18, Nov-21:30 - Belgium - 2e Klasse
Westerlo vs KMSK Deinze

2-0

3-0
Wed 18, Nov-23:00 - BRA CCD2
Metropolitano SC vs EC Internacional de Lages SC

0-0

3-1
Wed 18, Nov-01:00 - Brasileiro Serie B
Sampaio Correa (MA) vs Nautico (PE)

0-0

2-1
Wed 18, Nov-02:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Pocone MT vs Uniao Rondoniense

1-1

2-2
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Volta Redonda(U20) vs CR Flamengo (RJ) U20


2-2
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Botafogo RJ U20 vs Bangu U20


1-1
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Betim EC vs Pouso Alegre/MG

1-0

2-1
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Nacional AC Muriae MG vs Athletic Club MG

0-0

2-2
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Maua SP(U23) vs Jabaquara SP(U23)

0-0

0-0
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Andradina SP(U23) vs Tanabi SP(U23)

2-0

4-1
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
XV Jau SP(U23) vs Gremio Saocarlense SP(U23)

1-1

1-1
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Tupa SP(U23) vs Vocem SP(U23)

0-0

1-0
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Independente SP(U23) vs Itarare SP(U23)

1-0

1-0
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Flamengo SP U23 vs Amparo SP U23

0-0

1-1
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Itapirense SP U23 vs Guarulhos SP(U23)

0-0

2-0
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Sao Jose SP(U23) vs Uniao Mogi SP U23

1-2

5-3
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Bandeirante SP(U23) vs America SP U23

0-0

0-0
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Matonense SP(U23) vs Inter Bebedouro SP U23

0-1

0-1
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Rio Branco (SP)(U23) vs UA Barbarense/SP(U23)

2-1

3-2
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Uniao Suzano AC SP(U23) vs Manthiqueira/SP(U23)

0-0

3-1
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Olaria RJ vs Goytacaz RJ

1-0

1-1
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Duque de Caxias vs Sampaio Correa (RJ)

1-0

1-0
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Goncalense/RJ vs Nova Iguacu

1-0

1-1
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Rio Sao Paulo vs Campos RJ

0-0

3-0
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Serrano RJ vs Angra Dos Reis RJ

0-1

0-1
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Serra Macaense RJ vs Sao Goncalo EC RJ

0-0

2-1
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Nova Cidade RJ vs Artsul RJ

0-0

1-0
Wed 18, Nov-17:00 - Brazil Carioca 2
Marica RJ vs Bonsucesso

0-0

2-0
Wed 18, Nov-22:15 - Brazil Copa Paulista
AA Portuguesa Santista vs Juventus-SP

0-0

1-0
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Ferroviaria SP vs Atibaia

0-0

0-0
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Rio Preto vs Marilia (SP)

2-0

2-1
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Gremio Osasco Audax vs Primavera SP

0-0

0-1
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Gremio Novorizontino vs Botafogo B SP

0-0

0-0
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Agua Santa vs Portuguesa de Desportos

0-0

0-0
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Ponte Preta B vs EC Sao Bernardo

0-1

1-1
Wed 18, Nov-22:15 - Brazil Pernambucano Division 2
Ipojuca PE vs Centro Limoeirense/PE

1-1

2-2
Wed 18, Nov-22:25 - Brazil Pernambucano Division 2
Cabense PE vs Vera Cruz PE

0-0

2-2
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Sete de Setembro PE vs Pesqueira FC

0-0

0-1
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
America PE vs Ibis/PE

0-0

1-0
Wed 18, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Timbauba PE vs Porto PE

1-0

1-2
Wed 18, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Musongati vs Flambeau du Centre

0-0

1-1
Wed 18, Nov-17:30 - Chile Primera Division
Curico Unido vs Universidad de Concepcion

2-1

2-2
Wed 18, Nov-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Jiangxi Liansheng FC vs Beijing Renhe

0-0

2-1
Wed 18, Nov-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Zhejiang Greentown vs Wuhan Zall

0-2

2-2
Wed 18, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Zibo Cuju F.C. vs Jiading Boji FC

1-0

2-1
Wed 18, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Shanxi Xindu vs China(U19)

0-2

0-2
Wed 18, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
XiAn youkeduo vs Hunan Billows

1-1

2-1
Wed 18, Nov-22:00 - Club Friendly
Marau RS vs Inter Santa Maria(RS)

0-2

0-5
Wed 18, Nov-22:00 - Club Friendly
Bage RS vs Santa Cruz(RS)

1-1

1-1
Wed 18, Nov-22:30 - Club Friendly
Tiradentes CE vs Maranguape CE

0-0

1-1
Wed 18, Nov-22:30 - Club Friendly
Atletico Clube Goianiense(U20) vs Anapolina GO(U20)

0-0

1-0
Wed 18, Nov-22:30 - Club Friendly
Pacatuba CE vs Iguatu CE

0-0

0-0
Wed 18, Nov-16:30 - Club Friendly
Ipojuca PE Youth vs Nautico Youth (PE)

1-3

1-10
Wed 18, Nov-16:55 - Club Friendly
Cabense PE Youth vs Santa Cruz PE Youth

1-2

1-6
Wed 18, Nov-17:00 - Club Friendly
Azam FC vs KMKM

0-0

2-0
Wed 18, Nov-17:45 - Club Friendly
AS Ain Mlila vs ES Setif

0-1

0-3
Wed 18, Nov-18:00 - Club Friendly
Riopardense RS vs Uniao Harmonia RS

0-3

0-7
Wed 18, Nov-18:30 - Club Friendly
GD Estoril-Praia Women\'s vs Sporting Braga Women\'s

0-2

1-4
Wed 18, Nov-19:00 - Club Friendly
Leca FC vs Gondomar

0-0

2-0
Wed 18, Nov-19:00 - Club Friendly
Canelas 2010 vs Anadia

0-1

0-1
Wed 18, Nov-19:30 - Club Friendly
Olympique Dcheira vs IRT Itihad de Tanger

0-2

1-2
Wed 18, Nov-19:59 - Club Friendly
Fontinhas vs Real SC

1-0

1-1
Wed 18, Nov-23:30 - Copa do Brasil
Gremio (RS) vs Cuiaba (MT)

2-0

2-0
Wed 18, Nov-22:00 - Copa do Brasil Sub 20
Bahia Youth vs Sao Paulo Youth

1-1

3-1
Wed 18, Nov-01:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Herediano

0-1

0-1
Wed 18, Nov-23:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Delfin S.C. vs Guayaquil City F.C.

0-0

1-1
Wed 18, Nov-21:15 - Ecuador Copa Pilsener A
Sociedad Deportiva Aucas vs Independiente Del Valle

1-1

3-3
Wed 18, Nov-23:00 - England FA Women League Cup
Everton FC Women\'s vs Liverpool Women\'s

1-0

1-0
Wed 18, Nov-23:30 - England FA Women League Cup
Arsenal Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s

1-0

2-2
Wed 18, Nov-23:30 - England FA Women League Cup
Brighton & H.A. Women\'s vs Reading Women\'s

0-1

0-2
Wed 18, Nov-23:45 - England FA Women League Cup
Charlton Athletic Women\'s vs West Ham United Women\'s

0-2

0-4
Wed 18, Nov-23:45 - England FA Women League Cup
Lewes Women\'s vs Bristol City Women\'s

0-3

1-3
Wed 18, Nov-22:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Bristol Rovers vs Chelsea FC U21

2-1

4-3
Wed 18, Nov-22:30 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Morecambe vs Manchester United U21

3-0

4-0
Wed 18, Nov-00:00 - Friendly Internationals
Japan vs Mexico

0-0

0-2
Wed 18, Nov-17:00 - Friendly Internationals
Zanzibar U20 vs Sudan(U20)

0-0

1-0
Wed 18, Nov-00:00 - Futsal Italian Serie A
Lido Di Ostiav Meta Futsal vs Sandro Abate Avellino Futsal

1-0

2-3
Wed 18, Nov-22:30 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs Real Betis Futsal

1-1

3-7
Wed 18, Nov-23:00 - Futsal Spain Division De Honor
Movistar Inter Futsal vs Ribera Navarra Futsal

2-1

3-3
Wed 18, Nov-23:30 - Futsal Spain Division De Honor
Levante Futsal vs F.C.Barcelona Futsal

0-0

2-5
Wed 18, Nov-22:30 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs SC Wiedenbruck

2-0

2-0
Wed 18, Nov-21:00 - Germany - Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen vs Fortuna Koln

0-1

0-1
Wed 18, Nov-21:30 - Germany - Regionalliga West
Monchengladbach AM. vs RW Essen

0-0

0-2
Wed 18, Nov-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Siquinala FC vs Chimaltenango

0-0

2-0
Wed 18, Nov-21:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Coban Imperial

0-0

1-0
Wed 18, Nov-16:00 - HongKong Sapling Cup
Hong Kong Rangers FC vs LeeMan

0-0

1-1
Wed 18, Nov-15:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs Paksi SE(U19)

4-1

9-1
Wed 18, Nov-22:00 - Italian Woman\\\'s Cup
Granata Cittadella ASD Women\'s vs Florentia Women\'s

0-1

0-4
Wed 18, Nov-23:00 - Italian Woman\\\'s Cup
Brescia Women\'s vs Inter Milan Women\'s

0-2

0-4
Wed 18, Nov-18:00 - Italy C1A
Como vs Pro Patria

0-0

1-0
Wed 18, Nov-18:00 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Giana Erminio

2-0

4-0
Wed 18, Nov-18:00 - Italy C1A
Olbia vs Lucchese

0-0

0-0
Wed 18, Nov-23:30 - Italy C1C
Catania vs Vibonese

1-0

2-1
Wed 18, Nov-21:30 - Italy C1C
Teramo vs Foggia

0-0

2-0
Wed 18, Nov-18:00 - Italy C1C
Palermo vs S.S.D. Potenza Calcio

0-0

1-0
Wed 18, Nov-17:30 - Italy Serie D
A.S. Varese vs SC Caronnese

0-1

0-1
Wed 18, Nov-17:30 - Italy Serie D
Scandicci vs Ostia Mare

0-1

1-2
Wed 18, Nov-17:30 - Italy Serie D
Flaminia vs Tiferno Lerchi

1-1

1-3
Wed 18, Nov-17:30 - Italy Serie D
US Breno vs Tritium

1-2

2-2
Wed 18, Nov-13:00 - Japanese J-League Division 1
Vissel Kobe vs Urawa Red Diamonds

0-0

0-1
Wed 18, Nov-14:00 - Japanese J-League Division 1
Vegalta Sendai vs FC Tokyo

0-1

2-2
Wed 18, Nov-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Yokohama F Marinos

0-0

3-1
Wed 18, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs YSCC Yokohama

1-1

2-2
Wed 18, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs SC Sagamihara

0-0

1-1
Wed 18, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs Kataller Toyama

0-2

1-2
Wed 18, Nov-12:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs Azul Claro Numazu

0-0

1-0
Wed 18, Nov-14:00 - Japanese League Division 3
Roasso Kumamoto vs Imabari FC

0-2

1-2
Wed 18, Nov-14:00 - Japanese League Division 3
FC Gifu vs Cerezo Osaka(U23)

0-0

3-0
Wed 18, Nov-14:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Kagoshima United

1-1

1-2
Wed 18, Nov-14:00 - Japanese League Division 3
Gamba Osaka (U23) vs Blaublitz Akita

0-1

0-2
Wed 18, Nov-14:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Gainare Tottori

0-0

0-1
Wed 18, Nov-03:00 - Mexico Primera Divison A
Tepatitlan De Morelos vs Leones Negros

0-1

3-2
Wed 18, Nov-05:05 - Mexico Primera Divison A
Alebrijes de Oaxaca vs Cimarrones Sonora

2-0

2-4
Wed 18, Nov-07:05 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs Venados FC

0-1

1-2
Wed 18, Nov-21:00 - Norway Adeccoligaen
Lillestrom vs Jerv

1-0

1-0
Wed 18, Nov-21:00 - Norway Adeccoligaen
Sandnes Ulf vs Stjordals Blink

3-0

4-1
Wed 18, Nov-16:00 - Norway Adeccoligaen
Grorud IL vs Strommen

1-1

2-1
Wed 18, Nov-22:15 - Peru Segunda Division
Molinos El Pirata vs Alianza Atletico

1-0

1-2
Wed 18, Nov-19:59 - Peru Segunda Division
Union Huaral vs Deportivo Coopsol

1-0

2-0
Wed 18, Nov-14:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Legia Warszawa Youth

0-0

1-0
Wed 18, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gwarek Zabrze Youth vs Cracovia Krakow Youth

1-1

3-2
Wed 18, Nov-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Arka Gdynia Youth vs Escola Varsovia Warszawa Youth

1-0

3-1
Wed 18, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Gornik Zabrze II vs Zaglebie Lubin B

0-2

0-2
Wed 18, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Wisla Sandomierz vs Podlasie Biala Podlaska

2-0

2-2
Wed 18, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Sieniawa vs Orleta Radzyn Podlaski

1-1

4-3
Wed 18, Nov-16:30 - Poland - 4. Liga
Sleza Wroclaw vs Polonia Nysa

2-0

4-2
Wed 18, Nov-15:00 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Sandecja Nowy Sacz

0-0

0-0
Wed 18, Nov-21:00 - Poland - I liga
Radomiak Radom vs LKS Lodz

0-0

1-0
Wed 18, Nov-17:00 - Poland - I liga
Puszcza Niepolomice vs Gornik Leczna

1-0

1-0
Wed 18, Nov-18:00 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs Odra Opole

1-0

2-3
Wed 18, Nov-19:00 - Poland - I liga
Arka Gdynia vs Zaglebie Sosnowiec

1-0

2-0
Wed 18, Nov-19:59 - Poland - I liga
Korona Kielce vs Stomil Olsztyn

0-2

1-3
Wed 18, Nov-15:00 - Poland - II liga
Slask Wroclaw B vs GKS Katowice

0-1

0-3
Wed 18, Nov-21:00 - Poland - II liga
Motor Lublin vs Bytovia Bytow

0-0

2-1
Wed 18, Nov-16:00 - Poland - II liga
Blekitni Stargard Szczecinski vs Lech Poznan B

1-0

1-0
Wed 18, Nov-19:00 - Poland - II liga
Sokol Ostroda vs Garbarnia Krakow

0-0

1-1
Wed 18, Nov-15:00 - Poland Woman\\\'s League
APLG Gdansk Women\'s vs WKS Slask Wroclaw Women\'s

0-1

0-1
Wed 18, Nov-15:30 - Poland Woman\\\'s League
MKS Olimpia Szczecin Women\'s vs Rolnik Biedrzychowice Women\'s

0-0

4-1
Wed 18, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Belenenses(U23) vs GD Estoril-Praia(U23)

0-0

2-0
Wed 18, Nov-18:30 - Qatar League Division 2
Al Markhiya vs Al Shahaniya

1-1

1-3
Wed 18, Nov-18:30 - Qatar League Division 2
Lusail City vs Al Waab SC

0-0

0-0
Wed 18, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
Gloria Buzau vs Comuna Recea

2-0

2-0
Wed 18, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
FC Viitorul Constanta B vs Oltenita


7-1
Wed 18, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Fortuna Becicherecu Mic vs Progresul Pecica


3-5
Wed 18, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Odorheiu Secuiesc vs Astra Giurgiu II

0-2

1-2
Wed 18, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Luceafarul Oradea B vs 1910 Oradea

0-0

0-1
Wed 18, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Stiinta Miroslava vs Pascani

2-0

4-0
Wed 18, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
CS Universitatea Craiova B vs Sporting Rosiorii

0-1

0-2
Wed 18, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Industria Galda vs Ocna Mures

1-1

1-3
Wed 18, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
ACSO Filiasi vs CSO Petrolul Potcoava

2-0

5-0
Wed 18, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
ACS Gloria Bistrita vs Sportul Simleu

3-0

3-1
Wed 18, Nov-13:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Universitatea Galati Women\'s vs Minaur Baia Mare Women\'s

0-0

2-0
Wed 18, Nov-13:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Carmen Bucuresti Women\'s vs Heniu Prundu Bargaului Women\'s

0-4

0-6
Wed 18, Nov-15:00 - Russia Div 2 West
Zvezda Sint Petersburg vs Luki Energiya

1-0

3-0
Wed 18, Nov-16:10 - Saudi Arabia Division 1
Al-Feiha vs Al-Shoalah

3-0

3-1
Wed 18, Nov-16:20 - Saudi Arabia Division 1
Arar FC vs Ohod Medina

0-0

0-1
Wed 18, Nov-17:50 - Saudi Arabia Division 1
Jeddah vs Al-Jeel

1-1

1-1
Wed 18, Nov-18:30 - Saudi Arabia Division 1
Hajer vs Al Bukayriyah

3-0

3-0
Wed 18, Nov-18:30 - Saudi Arabia Division 1
Al-Nojoom vs Al-Kawkab

0-0

0-0
Wed 18, Nov-20:30 - Spanish Federacion Cup
UE Llagostera vs UCAM Murcia

2-0

2-1
Wed 18, Nov-21:30 - Spanish Ladies Premier League
RCD Espanyol Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

1-1

2-1
Wed 18, Nov-19:59 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs Real Betis Women\'s

1-0

1-0
Wed 18, Nov-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs Haro Deportivo

0-0

1-1
Wed 18, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs Alaves B

0-2

1-2
Wed 18, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Alcoyano vs UD Ibiza

1-2

1-2
Wed 18, Nov-17:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs Sevilla Atletico

2-2

2-2
Wed 18, Nov-23:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Navarro vs UC Ceares

0-3

0-3
Wed 18, Nov-23:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Extremadura B vs UP Plasencia

0-0

0-0
Wed 18, Nov-22:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Gimnastica Torrelavega vs Selaya FC

1-0

4-0
Wed 18, Nov-23:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Gernika vs Santutxu

2-0

4-0
Wed 18, Nov-15:00 - Thai League 1
Chiangrai United vs Muang Thong United

1-1

2-1
Wed 18, Nov-12:45 - Thai League 3
Bangkok FC vs Welfare Royal Air Force

2-0

7-0
Wed 18, Nov-12:45 - Thai League 3
Yasothon United FC vs Surin City FC

0-0

1-0
Wed 18, Nov-12:45 - Thai League 3
Mahasarakham United FC vs Muang Loei United

0-2

0-3
Wed 18, Nov-12:45 - Thai League 3
Kabin United FC vs Pluakdaeng United

0-0

0-0
Wed 18, Nov-12:45 - Thai League 3
Samut Prakan FC vs Muangnont Bankunmae FC

0-2

1-4
Wed 18, Nov-12:45 - Thai League 3
Assumption United FC vs Hua Hin City

0-0

1-0
Wed 18, Nov-12:45 - Thai League 3
Pathum Thani United vs Bang Pa-in Ayutthaya

0-1

0-2
Wed 18, Nov-12:45 - Thai League 3
IPE Samut Sakhon vs Raj Pracha FC

0-1

0-2
Wed 18, Nov-12:45 - Thai League 3
Kanjanapat Group vs Muangkan FC

0-0

1-1
Wed 18, Nov-12:45 - Thai League 3
Watbot vs Northern Tak United

3-0

6-1
Wed 18, Nov-12:45 - Thai League 3
Grakcu Sai Mai United vs Thonburi Universidad

0-1

2-1
Wed 18, Nov-12:45 - Thai League 3
Banbueng vs Chachoengsao

0-0

1-0
Wed 18, Nov-12:45 - Thai League 3
Udon United vs Chaiyaphum United

1-0

5-2
Wed 18, Nov-12:45 - Thai League 3
Prime Bangkok vs Royal Thai Army FC

0-1

1-1
Wed 18, Nov-12:45 - Thai League 3
ACDC vs Kohkwang

0-0

0-1
Wed 18, Nov-12:45 - Thai League 3
Singha GB Kanchanaburi vs Saraburi FC

1-0

2-1
Wed 18, Nov-13:00 - Thai League 3
Surat Thani FC vs Jalor City

0-4

2-6
Wed 18, Nov-13:00 - Thai League 3
Nakhon Si Thammarat FC vs Nara United

2-1

3-2
Wed 18, Nov-13:00 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs Siam FC

1-0

3-0
Wed 18, Nov-13:00 - Thai League 3
Ang Thong FC vs Samut Songkhram FC

0-0

2-0
Wed 18, Nov-13:00 - Thai League 3
Chiangrai FC vs Chiangrai Lanna

0-1

0-1
Wed 18, Nov-13:00 - Thai League 3
North Bangkok College vs Kasem Bundit University FC

2-0

2-1
Wed 18, Nov-13:00 - Thai League 3
Khonkaen Mordindang FC vs Sakon Nakhon FC

0-0

1-1
Wed 18, Nov-13:00 - Thai League 3
Krua Napat Ubon FC vs Nakhonratchasima United FC

0-1

2-2
Wed 18, Nov-13:00 - Thai League 3
Maejo United vs Phitsanulok FC

0-0

0-0
Wed 18, Nov-14:00 - Thai League 3
Chanthaburi FC vs Royal Thai Fleet


0-1
Wed 18, Nov-14:00 - Thai League 3
Sa Kaeo FC vs Maptaphut Rayong FC

0-0

2-2
Wed 18, Nov-15:00 - Thai League 3
Lamphun Warrior vs Nan FC

1-0

3-1
Wed 18, Nov-15:00 - Thai League 3
Nonthaburi vs Inter Bangkok

3-0

3-1
Wed 18, Nov-15:00 - Thai League 3
Bankhai United vs Pattaya Discovery United

0-0

3-0
Wed 18, Nov-15:00 - Thai League 3
Patong City FC vs Trang FC

0-1

1-1
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Adiyamanspor vs Kirikkale Buyuk Anadolu

1-1

2-2
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Bayrampasaspor vs Aksarayspor

2-1

2-3
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Silivrispor vs Modafenspor

0-0

1-0
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Siirt Il Ozel Idaresi Spor vs Bergama Belediyespor

1-1

1-3
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Karakopru Belediyespor vs Kelkit Belediye Hurriyet

0-0

0-1
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Yldrm Belediyesispor vs Sultanbeyli

0-0

3-0
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Kestelspor vs 52 Orduspor

0-1

1-1
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Usakspor vs Zonguldak

2-1

3-2
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
24 Erzincanspor vs Manisa FK

1-2

2-3
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Kocaelispor

3-0

3-0
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sancaktepe Belediye Spor vs Afjet Afyonspor

0-0

0-2
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hekimoglu Trabzon vs Sariyer

0-0

2-0
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ergene Velimese vs Nigde Belediyespor

3-2

3-2
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sakaryaspor vs Mamak FK

2-1

3-1
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Eyupspor vs Karabukspor

4-0

7-0
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Serik Belediyespor

1-1

1-3
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Belediye Vanspor vs Elazigspor

1-0

2-1
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kastamonuspor vs Etimesgut Belediye Spor

0-0

2-1
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
1922 Konyaspor vs Turgutluspor

0-1

1-2
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karacabey Birlikspor vs Kirsehir Belediyespor

2-2

2-2
Wed 18, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bodrumspor vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

1-1

2-2
Wed 18, Nov-23:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Portugal(U21) vs Netherlands(U21)

1-1

2-1
Wed 18, Nov-20:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Luxembourg(U21) vs Ireland(U21)

0-1

1-2
Wed 18, Nov-20:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Italy(U21) vs Sweden(U21)

1-0

4-1
Wed 18, Nov-23:45 - UEFA Nations League
England vs Iceland

2-0

4-0
Wed 18, Nov-23:45 - UEFA Nations League
Israel vs Scotland

1-0

1-0
Wed 18, Nov-23:45 - UEFA Nations League
Hungary vs Turkey

0-0

2-0
Wed 18, Nov-23:45 - UEFA Nations League
Greece vs Slovenia

0-0

0-0
Wed 18, Nov-23:45 - UEFA Nations League
Wales vs Finland

1-0

3-1
Wed 18, Nov-23:45 - UEFA Nations League
Serbia vs Russia

4-0

5-0
Wed 18, Nov-23:45 - UEFA Nations League
Czech Republic vs Slovakia

1-0

2-0
Wed 18, Nov-23:45 - UEFA Nations League
Bosnia and Herzegovina vs Italy

0-1

0-2
Wed 18, Nov-23:45 - UEFA Nations League
Poland vs Netherlands

1-0

1-2
Wed 18, Nov-23:45 - UEFA Nations League
Belgium vs Denmark

1-1

4-2
Wed 18, Nov-23:45 - UEFA Nations League
Northern Ireland vs Romania

0-0

1-1
Wed 18, Nov-23:45 - UEFA Nations League
Republic of Ireland vs Bulgaria

0-0

0-0
Wed 18, Nov-23:45 - UEFA Nations League
Austria vs Norway

0-0

1-1
Wed 18, Nov-23:45 - UEFA Nations League
Kosovo vs Moldova

1-0

1-0
Wed 18, Nov-21:00 - UEFA Nations League
Georgia vs Estonia

0-0

0-0
Wed 18, Nov-21:00 - UEFA Nations League
Armenia vs North Macedonia

0-0

1-0
Wed 18, Nov-19:00 - UEFA Nations League
Albania vs Belarus

3-1

3-2
Wed 18, Nov-19:00 - UEFA Nations League
Kazakhstan vs Lithuania

1-1

1-2
Wed 18, Nov-22:30 - UEFA Women\\\'s Cup
Anderlecht Women\'s vs Benfica Women\'s

0-0

1-2
Wed 18, Nov-20:30 - UEFA Women\\\'s Cup
Gornik Leczna Women\'s vs Apollon Limassol Women\'s

0-1

2-1
Wed 18, Nov-16:00 - UEFA Women\\\'s Cup
FC NSA Sofia Women\'s vs Spartak Subotica Women\'s

0-3

0-7
Wed 18, Nov-16:00 - UEFA Women\\\'s Cup
ZNK Pomurje Women\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s

2-0

4-1
Wed 18, Nov-18:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Valur Women\'s vs Glasgow City Women\'s

0-0

1-1
Wed 18, Nov-04:00 - Venezuela Primera Division
Estudiantes Merida FC vs Trujillanos FC

1-0

1-2
Wed 18, Nov-23:30 - Venezuela Segunda Division
Yaracuy FC vs Fundacion Lara Deportiva

1-0

1-0
Wed 18, Nov-17:00 - Venezuela Segunda Division
Llaneros Guanare vs Angostura FC

0-0

1-0
Wed 18, Nov-17:00 - Venezuela Segunda Division
Universidad Central Venezuela vs Fundacion AIFI

2-1

2-1
Wed 18, Nov-01:00 - World Cup (Preliminaries) South America
Venezuela vs Chile

1-1

2-1
Wed 18, Nov-01:00 - World Cup (Preliminaries) South America
Ecuador vs Colombia

4-1

6-1
Wed 18, Nov-03:00 - World Cup (Preliminaries) South America
Uruguay vs Brazil

0-2

0-2
Wed 18, Nov-03:00 - World Cup (Preliminaries) South America
Paraguay vs Bolivia

1-2

2-2
Wed 18, Nov-04:30 - World Cup (Preliminaries) South America
Peru vs Argentina

0-2

0-2
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.