AD:

Football Results for Sun 11, Oct 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 11, Oct 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 11, Oct-11:00 - Australia Brisbane Premier League
St George Willawong FC vs Grange Thistle SC

1-0

2-1
Sun 11, Oct-09:00 - Australia Brisbane Premier League Reserves
St George Willawong FC Reserve vs Grange Thistle SC Reserve

0-1

3-2
Sun 11, Oct-11:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
Virginia United Women\'s vs Coomera Women\'s

0-1

2-1
Sun 11, Oct-12:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
AC Carina Women\'s vs Robina City Women\'s

1-0

2-1
Sun 11, Oct-09:00 - Australia Gold Coast Premier League
Robina City vs Nerang

1-0

3-0
Sun 11, Oct-10:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Edgeworth Eagles FC vs Adamstown Rosebuds FC

3-0

9-0
Sun 11, Oct-10:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Broadmeadow Magic vs Lambton Jaffas

1-0

1-1
Sun 11, Oct-10:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Valentine Phoenix vs Hamilton Olympic

0-1

0-3
Sun 11, Oct-10:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Lake Macquarie City vs Charlestown City Blues FC

0-0

1-2
Sun 11, Oct-08:00 - Australia New South Wales Premier League
Wollongong Wolves vs Manly United

1-1

5-2
Sun 11, Oct-08:00 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs North Shore Mariners

0-0

2-1
Sun 11, Oct-05:30 - Australia New South Wales U20
Wollongong Wolves(U20) vs Manly United(U20)

0-0

1-1
Sun 11, Oct-06:00 - Australia New South Wales U20
Rockdale City Suns(U20) vs North Shore Mariners(U20)

3-1

5-2
Sun 11, Oct-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Sydney Universiteti Women\'s vs Manly United Women\'s

1-2

1-2
Sun 11, Oct-07:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
North Shore Mariners Women\'s vs Marconi Stallions Women\'s

3-0

5-0
Sun 11, Oct-11:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane City vs Sunshine Coast Wanderers FC

1-1

1-1
Sun 11, Oct-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Roar FC Am vs Brisbane Olympic United FC

0-0

0-1
Sun 11, Oct-12:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Redlands United FC vs Eastern Suburbs Brisbane

1-0

2-1
Sun 11, Oct-06:00 - Australia Queensland State League U20
Brisbane Roar FC(U20) vs Brisbane Olympic United FC(U20)

0-2

4-2
Sun 11, Oct-10:00 - Australia Queensland State League U20
Redlands United FC(U20) vs Eastern Suburbs Brisbane(U20)

1-4

2-8
Sun 11, Oct-12:30 - Australia Queensland State League U20
Brisbane Strikers (U20) vs Capalaba(U20)

1-1

4-3
Sun 11, Oct-10:00 - Australia Queensland State Leagues
Sunshine Coast FC vs SWQ Thunder

1-1

2-1
Sun 11, Oct-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Capalaba Women\'s vs Mitchelton Women\'s

2-0

4-1
Sun 11, Oct-12:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Vorderland Women\'s vs SV Horn Women\'s

1-1

1-1
Sun 11, Oct-12:30 - Austrian Frauen Bundesliga
Wacker Innsbruck Women\'s vs FSK St Polten Spratzern Women\'s


0-3
Sun 11, Oct-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Neulengbach Women\'s vs USC Landhaus Women\'s

1-2

2-3
Sun 11, Oct-15:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Sudburgenland Women\'s vs Sturm Graz/Stattegg Women\'s

0-2

0-5
Sun 11, Oct-15:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Bergheim/Hof Women\'s vs SKV Altenmarkt Women\'s

2-0

3-0
Sun 11, Oct-18:00 - Austrian Regionalliga West
SV Telfs vs Kufstein

1-2

2-2
Sun 11, Oct-18:30 - Austrian Regionalliga West
Kitzbuhel vs FC Wacker Innsbruck Amateure

0-0

1-2
Sun 11, Oct-16:00 - Austrian Regionalliga West
Worgl vs SC Imst

3-0

3-0
Sun 11, Oct-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Oshmyany FK vs Naftan Novopolock

0-0

5-1
Sun 11, Oct-16:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Orsha vs Lokomotiv Gomel

0-2

0-2
Sun 11, Oct-17:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
ABFF Women\'s(U19) vs Dnepr Mogilev Women\'s

0-0

1-0
Sun 11, Oct-15:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Bobruichanka Bobruisk Women\'s vs FC Minsk Women\'s

0-1

1-3
Sun 11, Oct-17:00 - Belgian Cup
Royal Olympic Club Charleroi vs Eendracht Aalst

1-1

1-1
Sun 11, Oct-18:00 - Belgian Cup
Westerlo vs Hades

3-0

5-1
Sun 11, Oct-18:00 - Belgian Cup
Lommel SK vs KV Zelzate

1-1

3-2
Sun 11, Oct-18:00 - Belgian Cup
La Louviere vs Jette

1-0

2-0
Sun 11, Oct-18:00 - Belgian Cup
St. Gilloise vs KSK Heist

1-0

4-0
Sun 11, Oct-18:00 - Belgian Cup
Heur Tongeren vs SG-Tertre Hautrage

1-0

3-0
Sun 11, Oct-18:00 - Belgian Cup
RFC Seraing vs Blankenberge

4-0

6-1
Sun 11, Oct-18:00 - Belgian Cup
Olsa Brakel vs FCV Dender EH

0-0

2-0
Sun 11, Oct-18:00 - Belgian Cup
Royal Knokke vs Oud Heverlee Leuven

0-1

0-2
Sun 11, Oct-18:00 - Belgian Cup
Warnant vs Royal FC Liege

0-1

0-1
Sun 11, Oct-18:00 - Belgian Cup
URSL Vise vs Dessel Sport

1-1

1-1
Sun 11, Oct-17:00 - Belgian First Amateur Division
KVK Tienen vs KFC Mandel United

1-0

1-0
Sun 11, Oct-03:30 - Brasil Women\\\'s Tournament
Cruzeiro MG Women\'s vs Minas ICESP/DF Women\'s

0-0

2-0
Sun 11, Oct-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Kindermann Women\'s vs Iranduba AM Women\'s

2-0

3-0
Sun 11, Oct-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Internacional (RS) Women\'s vs Osasco Audax Women\'s

5-0

9-0
Sun 11, Oct-22:30 - Brasil Women\\\'s Tournament
Palmeiras SP Women\'s vs CR Flamengo (RJ) Women\'s

0-0

1-0
Sun 11, Oct-01:30 - Brasileiro Serie B
Centro Sportivo Alagoano vs Parana

3-0

4-0
Sun 11, Oct-23:00 - Brasileiro Serie B
Oeste SP vs Cruzeiro (MG)

0-0

0-0
Sun 11, Oct-02:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
CA Serranense vs Guarani MG

1-0

3-0
Sun 11, Oct-22:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Pouso Alegre/MG vs EC Mamore MG

0-0

0-0
Sun 11, Oct-17:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Tupi MG vs EC Democrata GV

0-1

0-1
Sun 11, Oct-17:00 - Brazil Carioca 2
Artsul RJ vs Nova Iguacu

0-1

0-2
Sun 11, Oct-22:00 - Brazil Carioca 2
Rio Sao Paulo vs Serra Macaense RJ

0-1

0-1
Sun 11, Oct-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Vitoria Salvador Youth vs Ceara Youth

1-1

1-2
Sun 11, Oct-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
CR Flamengo (RJ) Youth vs Atletico Paranaense Youth

0-2

0-2
Sun 11, Oct-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Cruzeiro Youth vs America MG Youth

2-0

2-1
Sun 11, Oct-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Chapecoense Youth vs Santos Youth

0-0

1-1
Sun 11, Oct-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Prudentopolis vs Gremio Metropolitano Maringa

0-0

0-1
Sun 11, Oct-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Batel vs Andraus Brasil

1-2

1-2
Sun 11, Oct-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Araucaria/PR vs Independiente FSJ

2-0

3-0
Sun 11, Oct-00:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Vasco da Gama(RJ) vs CR Flamengo (RJ)

1-0

1-2
Sun 11, Oct-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Palmeiras vs Sao Paulo

0-0

0-2
Sun 11, Oct-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Coritiba (PR) vs Fortaleza

0-0

0-0
Sun 11, Oct-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Goias

2-0

3-0
Sun 11, Oct-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Santos vs Gremio (RS)

1-0

2-1
Sun 11, Oct-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fluminense (RJ) vs Esporte Clube Bahia

0-0

1-0
Sun 11, Oct-01:30 - Chile Primera Division
Universidad Catolica vs Universidad de Concepcion

0-1

1-1
Sun 11, Oct-23:00 - Chile Primera Division
Union La Calera vs Palestino

0-0

1-0
Sun 11, Oct-19:00 - Chile Tercera Division
San Antonio Unido vs Deportes Linares

2-0

3-0
Sun 11, Oct-11:00 - China Women\\\'s Super League
Shanghai RCB Women\'s vs Beijing BeiKong Women\'s

2-0

3-1
Sun 11, Oct-12:00 - China Women\\\'s Super League
Wuhan Jianghan Women\'s vs Jiangsu Suning Women\'s

1-0

4-0
Sun 11, Oct-16:00 - Chinese Football League Divison 1
Sichuan Jiuniu vs Nantong Zhiyun

0-0

1-2
Sun 11, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 1
Kun Shan FC vs Changchun YaTai

1-1

1-3
Sun 11, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 1
Taizhou Yuanda FC vs Beijing BSU

0-1

2-2
Sun 11, Oct-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Shaanxi Chang\'an Athletic FC vs Guizhou Hengfeng F.C.

0-1

3-1
Sun 11, Oct-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Jiangxi Liansheng FC vs Shenyang Urban

0-1

0-2
Sun 11, Oct-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Inner Mongolia Zhongyou vs Beijing Renhe

0-0

0-0
Sun 11, Oct-19:59 - Club Friendly
Racing Santander vs SD Amorebieta

1-1

1-2
Sun 11, Oct-19:59 - Club Friendly
CD Badajoz vs Cordoba C.F.

2-1

2-1
Sun 11, Oct-19:59 - Club Friendly
Don Benito vs Manchego Ciudad

1-1

2-2
Sun 11, Oct-08:00 - Club Friendly
Yunogo Belle Women\'s vs Cerezo Osaka Academy Women\'s

0-0

0-1
Sun 11, Oct-08:00 - Club Friendly
Kibi International University Women\'s vs Fukuoka AN Women\'s

1-1

1-2
Sun 11, Oct-08:00 - Club Friendly
Shizuoka Sangyo University Women\'s vs JFA Academy Fukushima Women\'s

1-1

1-2
Sun 11, Oct-17:00 - Club Friendly
Kasimpasa S.K. vs Istanbul Basaksehir F.K.

0-2

0-5
Sun 11, Oct-21:30 - Club Friendly
CD El Palo vs Atletico Malagueno

0-0

1-0
Sun 11, Oct-22:00 - Club Friendly
F.C.Barcelona Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal

2-0

2-1
Sun 11, Oct-14:00 - Club Friendly
Ecija Balompie vs Atletico Palma Del Rio


0-2
Sun 11, Oct-17:30 - Club Friendly
Goztepe vs Menemen Belediye Spor

3-0

4-0
Sun 11, Oct-14:00 - Club Friendly
Real Aviles vs EI San Martin

2-0

4-0
Sun 11, Oct-14:00 - Club Friendly
CE Europa vs CE Banyoles

0-0

1-0
Sun 11, Oct-14:00 - Club Friendly
Cerdanyola del Valles vs UE Castelldefels

0-0

1-0
Sun 11, Oct-14:00 - Club Friendly
UD Montijo vs Jerez Industrial CF

0-0

2-0
Sun 11, Oct-14:00 - Club Friendly
FE Grama vs AE Prat

0-0

0-0
Sun 11, Oct-14:00 - Club Friendly
CP Chinato vs CF Trujillo

1-1

2-1
Sun 11, Oct-15:00 - Club Friendly
Besiktas JK vs Karagumruk

2-2

5-2
Sun 11, Oct-15:00 - Club Friendly
Kolding BK vs Ringkobing

0-1

1-1
Sun 11, Oct-18:00 - Club Friendly
MFk Kprf Futsal vs Tyumen Futsal

0-1

2-2
Sun 11, Oct-15:00 - Club Friendly
Rukh Vynnyky vs FC Bukovyna Chernivtsi

1-0

2-0
Sun 11, Oct-19:00 - Club Friendly
CD Benavente vs Atletico Astorga

1-0

1-1
Sun 11, Oct-15:15 - Club Friendly
FC Ural Yekaterinburg vs Rubin Kazan

1-0

1-1
Sun 11, Oct-19:00 - Club Friendly
Arcos CF vs Xerez CD

0-2

1-3
Sun 11, Oct-19:00 - Club Friendly
CF Igualada vs L\'Hospitalet

1-0

1-1
Sun 11, Oct-01:00 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pereira vs Envigado

0-1

1-1
Sun 11, Oct-03:05 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pasto vs Deportivo Cali

0-0

1-1
Sun 11, Oct-05:10 - Colombia Copa Mustang
Atletico Nacional vs Atletico Junior Barranquilla

1-1

2-2
Sun 11, Oct-23:00 - Colombia Copa Mustang
Cucuta vs Deportes Tolima

0-0

0-3
Sun 11, Oct-21:00 - Costa Rica Division 2
Cofutpa vs Santa Ana

1-0

3-0
Sun 11, Oct-21:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Sporting San Jose

0-0

2-0
Sun 11, Oct-17:00 - Croatia - 2. Division
NK Dugopolje vs NK Croatia Zmijavci

0-1

2-1
Sun 11, Oct-17:00 - Croatia - 2. Division
Hajduk Split B vs NK Radnik Sesvete

2-2

2-3
Sun 11, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Sparta Praha B vs Sokol Hostoun

1-1

4-1
Sun 11, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Prague B vs Pribram B

0-0

2-1
Sun 11, Oct-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Plzen B vs Povltava FA

1-1

2-1
Sun 11, Oct-17:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Sokol Brozany vs Hradec Kralove B

1-1

3-1
Sun 11, Oct-17:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
SK Sokol Zapy vs Jiskra Usti nad Orlici

3-0

3-1
Sun 11, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Dukla Praha B vs Slovan Liberec II

0-2

0-4
Sun 11, Oct-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Sparta Praha Women\'s vs Dukla Praha Women\'s

5-0

10-0
Sun 11, Oct-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs Zlin B

0-1

0-1
Sun 11, Oct-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Sigma Olomouc B vs Synot Slovacko II

1-1

1-2
Sun 11, Oct-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Thisted FC vs Naesby BK

0-0

4-2
Sun 11, Oct-15:30 - Denmark - 2. Division Groupe A
Holbaek vs FC Aarhus Fremad

1-0

3-0
Sun 11, Oct-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
AB Gladsaxe vs Skovshoved

2-0

3-2
Sun 11, Oct-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
HB Koge Woman\'s vs Brondby Women\'s

2-0

5-0
Sun 11, Oct-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Aarhus 1900 Women\'s vs Fortuna Hjorring B Women\'s


1-3
Sun 11, Oct-19:59 - Ecuador Campeonato Serie B
Manta FC vs Santo Domingo

0-0

1-0
Sun 11, Oct-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
CDS Santa Rita vs Chacaritas FC

1-1

2-3
Sun 11, Oct-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
9 de Octubre vs Independiente Juniors

3-1

5-1
Sun 11, Oct-22:00 - Egypt Premier League
Al Ahly SC vs Pyramids FC

0-0

0-0
Sun 11, Oct-01:00 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs Luis Angel Firpo

0-0

1-0
Sun 11, Oct-01:30 - El Salvador Primera Division
Aguila vs Municipal Limeno

1-1

2-1
Sun 11, Oct-01:30 - El Salvador Primera Division
CD Chalatenango vs Atletico Marte

1-1

3-1
Sun 11, Oct-05:15 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs CD FAS

1-1

3-1
Sun 11, Oct-16:00 - England FA Women Super League
Everton FC Women\'s vs West Ham United Women\'s

1-1

3-1
Sun 11, Oct-17:00 - England FA Women Super League
Reading Women\'s vs Birmingham Women\'s

0-0

0-1
Sun 11, Oct-17:30 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women\'s vs Manchester City Women\'s

1-0

3-1
Sun 11, Oct-15:30 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women\'s vs Arsenal Women\'s

0-2

0-5
Sun 11, Oct-17:00 - England Ladies Premier League
Leicester City Women\'s vs Liverpool Women\'s

1-0

2-1
Sun 11, Oct-17:00 - England Ladies Premier League
Coventry Women\'s vs Sheffield United Women\'s

0-1

0-3
Sun 11, Oct-17:00 - England Ladies Premier League
London City Lionesses Women\'s vs London Bees Women\'s

1-0

2-1
Sun 11, Oct-15:00 - England Ladies Premier League
Lewes Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s

0-0

1-0
Sun 11, Oct-15:00 - England Ladies Premier League
Durham Wildcats Women\'s vs Crystal Palace Women\'s

1-0

2-0
Sun 11, Oct-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cray Wanderers vs Bishop\'s Stortford

1-0

1-3
Sun 11, Oct-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Sunderland Women\'s vs Fylde LFC Women\'s


3-1
Sun 11, Oct-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Middlesbrough Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s

1-2

2-4
Sun 11, Oct-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Nottingham Forest Women\'s vs Loughborough Foxes Women\'s


7-0
Sun 11, Oct-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Sheffield Women\'s vs Derby County Women\'s


1-5
Sun 11, Oct-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
West Bromwich WFC Women\'s vs Stoke City Women\'s


2-3
Sun 11, Oct-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Portsmouth Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s


7-0
Sun 11, Oct-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Hounslow Women\'s vs Oxford United Women\'s


0-7
Sun 11, Oct-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Yeovil Town Women\'s vs Cardiff City Women\'s


2-3
Sun 11, Oct-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women\'s vs Gillingham Women\'s


5-0
Sun 11, Oct-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Crawley Wasps Women\'s vs Watford Women\'s


1-0
Sun 11, Oct-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Chichester City Women\'s vs Keynsham Town Women\'s


2-3
Sun 11, Oct-17:00 - Estonia Esi Liiga
Maardu Linnameeskond vs FC Elva

0-0

0-0
Sun 11, Oct-14:00 - Estonia Esi Liiga
Kohtla-Jarve JK Jarve vs Tallinna FC Levadia II

0-4

0-6
Sun 11, Oct-14:00 - Estonia Esi Liiga
Parnu JK vs Flora Tallinn II

0-2

2-3
Sun 11, Oct-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Viimsi JK vs Nomme JK Kalju II

0-3

2-4
Sun 11, Oct-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
JIPPO vs GBK Kokkola

2-0

3-1
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Le Havre(U19) vs Amiens SC(U19)

1-0

1-1
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lens U19 vs Drancy(U19)


0-1
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille U19 vs Evreux(U19)


3-0
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs Feignies(U19)


1-0
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
St Pryve St Hilaire(U19) vs US Orleans U19

0-3

0-6
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Chambly FC (U19) vs Paris Saint Germain (U19)


1-3
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Montfermeil(U19) vs Valenciennes US(U19)

0-1

1-1
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Lyonnais U19 vs Paris FC U19

1-2

2-2
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Nancy(U19)

2-1

3-3
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Pontarlier(U19)

2-0

5-0
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs Sochaux U19

0-0

0-0
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Torcy U.S(U19)

1-0

1-1
Sun 11, Oct-15:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ASPTT Dijon(U19) vs Bourg Peronnas(U19)

1-0

1-0
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Stade Rennais FC(U19)


4-1
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Le Mans(U19) vs Tours FC U19


1-0
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
SPA Merignacais U19 vs Nantes U19

1-1

1-3
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Chateauroux U19

0-1

2-1
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
USSA Vertou(U19) vs Concarneau(U19)

1-0

2-1
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Montpellier(U19) vs Ajaccio U19


3-1
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Nimes(U19) vs Cannes AS U19

0-0

0-0
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Marseille(U19) vs Toulon (U19)


1-0
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Avenir Sportif Beziers(U19) vs Colomiers U19

0-0

0-0
Sun 11, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Istres(U19) vs Toulouse(U19)

1-0

3-1
Sun 11, Oct-19:00 - French Feminines D1
Lyonnais Women\'s vs Dijon Women\'s

1-0

2-0
Sun 11, Oct-16:30 - Friendly Internationals
Malawi vs Zimbabwe

0-0

0-0
Sun 11, Oct-16:45 - Friendly Internationals
Indonesia(U19) vs North Macedonia U19

1-0

4-1
Sun 11, Oct-02:00 - Friendly Internationals
Honduras vs Nicaragua

0-1

1-1
Sun 11, Oct-06:00 - Friendly Internationals
Costa Rica vs Panama

0-0

0-1
Sun 11, Oct-17:00 - Friendly Internationals
South Africa vs Zambia

0-0

1-2
Sun 11, Oct-17:00 - Friendly Internationals
Tanzania vs Burundi

0-0

0-1
Sun 11, Oct-18:00 - Friendly Internationals
Libya vs Comoros

1-0

1-2
Sun 11, Oct-19:00 - Friendly Internationals
Gabon vs Benin

0-1

0-2
Sun 11, Oct-16:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs CD UMA Antequera Futsal

3-0

5-1
Sun 11, Oct-16:00 - German 3. Liga
Viktoria Koln vs FC Ingolstadt 04

1-0

2-0
Sun 11, Oct-15:00 - German 3. Liga
SpVgg Unterhaching vs SV Meppen

1-1

2-1
Sun 11, Oct-17:30 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bochum(U17) vs Wuppertaler SV Borussia(U17)

2-0

4-0
Sun 11, Oct-16:00 - German Frauen Bundesliga
SC Freiburg Women\'s vs Wolfsburg Women\'s

0-0

1-1
Sun 11, Oct-16:00 - German Frauen Bundesliga
Bayer Leverkusen Women\'s vs Werder Bremen Women\'s

1-0

3-0
Sun 11, Oct-16:00 - German Frauen Bundesliga
SC Sand Women\'s vs Eintracht Frankfurt Women\'s

1-1

3-2
Sun 11, Oct-16:00 - German Frauen Bundesliga
Hoffenheim Women\'s vs Bayern Munich Women\'s

0-2

0-4
Sun 11, Oct-16:00 - German Frauen Bundesliga
SV Meppen Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

0-1

1-3
Sun 11, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen vs FC St. Pauli II

0-2

0-3
Sun 11, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Oldenburg vs Werder Bremen (Am)

0-1

1-3
Sun 11, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Oberneuland vs Atlas Delmenhorst

0-0

1-0
Sun 11, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfV 06 Hildesheim vs Havelse

1-0

1-1
Sun 11, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
HSC Hannover vs BSV Rehden

0-2

1-3
Sun 11, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs FC Altona 93

1-0

1-0
Sun 11, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Rot Weiss Koblenz vs FC 08 Homburg

0-2

0-4
Sun 11, Oct-16:00 - Germany OberLiga
HSV Barmbek Uhlenhorst vs SC Victoria Hamburg

2-0

4-0
Sun 11, Oct-16:00 - Germany OberLiga
Astoria Walldorf B vs FV Ravensburg

0-2

1-4
Sun 11, Oct-12:45 - Germany OberLiga
HEBC Hamburg vs TUS Osdorf

2-0

5-1
Sun 11, Oct-15:00 - Germany OberLiga
Schwachhausen vs Bremer SV

0-1

1-2
Sun 11, Oct-16:00 - Germany Women Division 2
FC Gutersloh Women\'s vs Arminia Bielefeld Women\'s

2-0

5-1
Sun 11, Oct-16:00 - Germany Women Division 2
Andernach Women\'s vs FFC 08 Niederkirchen Women\'s

4-0

5-0
Sun 11, Oct-16:00 - Germany Women Division 2
Wurzburger Kickers Women\'s vs FFC Frankfurt B Women\'s

0-1

1-2
Sun 11, Oct-13:00 - Germany Women Division 2
Saarbrucken Women\'s vs Ingolstadt 04 Women\'s

0-0

2-0
Sun 11, Oct-13:00 - Germany Women Division 2
Monchengladbach Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s B

2-0

2-0
Sun 11, Oct-13:00 - Germany Women Division 2
Bayern Munich Women\'s B vs Koln Women\'s

0-2

1-3
Sun 11, Oct-13:00 - Germany Women Division 2
RB Leipzig Women\'s vs BV Borussia Bocholt Women\'s

4-0

5-1
Sun 11, Oct-15:00 - Greece U19
AEK Athens(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

1-2

2-3
Sun 11, Oct-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Quiche FC vs Plataneros

0-1

1-1
Sun 11, Oct-02:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CSyD Mixco vs Deportivo Mictlan

0-1

3-2
Sun 11, Oct-01:10 - Guatemala Liga Nacional
Guastatoya vs CSD Municipal

0-0

0-0
Sun 11, Oct-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa vs CD Malacateco

0-0

0-1
Sun 11, Oct-23:05 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs CSD Xelaju MC

2-0

5-0
Sun 11, Oct-14:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s
FC Twente Enschede Women\'s vs ADO Den Haag Women\'s

0-0

0-2
Sun 11, Oct-16:30 - Holland Jupiler League
SC Cambuur vs FC Dordrecht 90

3-0

5-0
Sun 11, Oct-03:00 - Honduras Liga Nacional
Real de Minas vs Platense

0-0

1-1
Sun 11, Oct-05:00 - Honduras Liga Nacional
CD Olimpia vs UPNFM

1-1

3-1
Sun 11, Oct-05:00 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs Marathon

0-0

0-1
Sun 11, Oct-11:00 - HongKong Premier League
Happy Valley vs Kitchee

0-1

0-4
Sun 11, Oct-11:00 - HongKong Premier League
Eastern A.A Football Team vs R&F

0-0

0-0
Sun 11, Oct-11:00 - HongKong Premier League
Southern District vs LeeMan

0-1

0-4
Sun 11, Oct-17:00 - Hungary U19 League
Paksi SE(U19) vs Diosgyor VTK(U19)

0-1

2-2
Sun 11, Oct-17:00 - Hungary Women\\\'s Cup
Viktoria FC Szombathely Women\'s vs Diosgyori VTK Women\'s

0-2

0-2
Sun 11, Oct-17:00 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs San Marino Academy Women\'s

0-0

1-0
Sun 11, Oct-14:30 - Italian Women Division 1
Inter Milan Women\'s vs GS Roma Women\'s

0-1

1-1
Sun 11, Oct-19:00 - Italian Women Division 1
Juventus Women\'s vs Fiorentina Women\'s

2-0

4-0
Sun 11, Oct-17:00 - Italy C1A
Pro Patria vs Pistoiese

0-0

0-0
Sun 11, Oct-17:00 - Italy C1A
Pro Sesto vs Olbia

0-0

1-1
Sun 11, Oct-17:00 - Italy C1A
Pontedera vs Renate AC

0-1

0-1
Sun 11, Oct-21:30 - Italy C1A
Carrarese vs Piacenza

0-1

1-1
Sun 11, Oct-22:45 - Italy C1A
US Pergolettese vs Grosseto

1-1

1-2
Sun 11, Oct-19:30 - Italy C1A
Como vs Calcio Lecco

0-2

0-3
Sun 11, Oct-19:30 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Lucchese

1-0

2-1
Sun 11, Oct-19:30 - Italy C1B
Imolese vs Carpi

1-0

2-1
Sun 11, Oct-17:00 - Italy C1B
Cesena vs FeralpiSalo

1-1

2-4
Sun 11, Oct-17:00 - Italy C1B
Mantova vs Perugia

2-0

5-1
Sun 11, Oct-17:00 - Italy C1B
Fermana vs Padova

0-1

0-1
Sun 11, Oct-17:00 - Italy C1B
Alto Adige/Sudtirol vs Gubbio

1-0

1-1
Sun 11, Oct-17:00 - Italy C1B
Legnago Salus vs Triestina

1-0

3-0
Sun 11, Oct-19:30 - Italy C1B
Modena vs Ravenna

1-0

3-0
Sun 11, Oct-19:30 - Italy C1B
Arezzo vs USD Virtus Verona

0-1

0-3
Sun 11, Oct-19:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Matelica

0-1

2-1
Sun 11, Oct-19:30 - Italy C1B
Alma Juventus Fano vs Sambenedettese

0-2

0-2
Sun 11, Oct-19:30 - Italy C1C
Paganese Calcio 1926 vs Cavese

0-0

0-0
Sun 11, Oct-19:30 - Italy C1C
Casertana F.C. vs Ternana

2-0

3-3
Sun 11, Oct-17:00 - Italy C1C
Palermo vs Avellino

0-1

0-2
Sun 11, Oct-17:00 - Italy C1C
Juve Stabia vs Virtus Francavilla

0-0

2-1
Sun 11, Oct-17:00 - Italy C1C
A.S. Viterbese Castrense vs FC Bari 1908

0-3

0-3
Sun 11, Oct-17:00 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs Teramo

0-2

0-2
Sun 11, Oct-17:00 - Italy C1C
Vibonese vs U.S. Catanzaro 1929

0-0

0-0
Sun 11, Oct-22:00 - Italy C1C
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs Turris Neapolis

0-1

0-1
Sun 11, Oct-22:45 - Italy C1C
Foggia vs S.S.D. Potenza Calcio

1-0

2-0
Sun 11, Oct-17:00 - Italy Serie D
ACR Messina vs Troina


1-0
Sun 11, Oct-17:00 - Italy Serie D
Prato vs SCD Progresso Calcio

0-1

1-1
Sun 11, Oct-17:00 - Italy Serie D
Forli FC vs US Corticella


2-0
Sun 11, Oct-17:00 - Italy Serie D
Foligno Calcio vs Cannara

0-1

0-3
Sun 11, Oct-17:00 - Italy Serie D
S.S.D. Citta di Brindisi vs ACD Nardo


3-1
Sun 11, Oct-17:00 - Italy Serie D
Virtus Casarano vs Citta di Fasano


2-0
Sun 11, Oct-17:00 - Italy Serie D
Montebelluna vs Cjarlins Muzane

0-0

0-1
Sun 11, Oct-17:00 - Italy Serie D
Trastevere Calcio vs Savoia Montespaccato


4-0
Sun 11, Oct-17:00 - Italy Serie D
Pineto vs Vastogirardi

2-1

2-1
Sun 11, Oct-17:00 - Italy Serie D
Muravera vs Team Nuova Florida

0-1

1-1
Sun 11, Oct-17:00 - Italy Serie D
Gelbison vs Rende Calcio 1968

0-0

0-0
Sun 11, Oct-17:00 - Italy Serie D
Luparense vs APDC Chions

1-0

2-0
Sun 11, Oct-17:00 - Italy Serie D
ASD Caldiero Terme vs Cartigliano


0-2
Sun 11, Oct-08:00 - Japan Football League
Tegevajaro Miyazaki vs Osaka FC

0-2

0-4
Sun 11, Oct-05:30 - Japan Futsal League
Booulos Nagano Futsal vs Kitakyushu Futsal

1-3

2-5
Sun 11, Oct-07:00 - Japan Futsal League
Vasagey Oita Futsal vs Nagoya oceans Futsal

0-1

1-2
Sun 11, Oct-09:00 - Japan Futsal League
Espo Lada Hokkaido Futsal vs Fugador Sumida Futsal

1-1

2-2
Sun 11, Oct-11:30 - Japan Futsal League
Fuchu Athletic FC Futsal vs Shonan Bellmare Futsal

1-1

2-1
Sun 11, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
IGA Kunoichi Women\'s vs JEF United Ichihara Women\'s

0-2

0-5
Sun 11, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Albirex Niigata Women\'s vs Nojima Stella Women\'s

0-0

1-0
Sun 11, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
INAC Kobe Leonessa Women\'s vs Vegalta Sendai Women\'s

1-0

3-0
Sun 11, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
NTV Beleza Women\'s vs Urawa Reds Women\'s

2-1

3-2
Sun 11, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Bunnys Kyoto Women\'s vs Jumonji Women\'s

0-1

0-1
Sun 11, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
AS Harima ALBION Women\'s vs Setagaya Sfida Women\'s

0-0

3-0
Sun 11, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Yamato Sylphid Women\'s vs AS Elfen Sayama Women\'s

0-1

0-3
Sun 11, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Orca Kamogawa FC Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

0-0

0-0
Sun 11, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Zweigen Kanazawa

0-2

2-2
Sun 11, Oct-11:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Fagiano Okayama

0-0

0-1
Sun 11, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs Roasso Kumamoto

0-2

2-3
Sun 11, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Gainare Tottori

1-1

2-1
Sun 11, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs Azul Claro Numazu

1-0

1-0
Sun 11, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
YSCC Yokohama vs SC Sagamihara

0-0

0-3
Sun 11, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs Imabari FC

0-1

0-1
Sun 11, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
FC Gifu vs Kagoshima United

0-0

0-1
Sun 11, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
Gamba Osaka (U23) vs Kataller Toyama

2-0

3-2
Sun 11, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
Cerezo Osaka(U23) vs Blaublitz Akita

1-1

2-3
Sun 11, Oct-10:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs AC Nagano Parceiro

0-0

0-0
Sun 11, Oct-10:00 - Korea K3 League
Gyeongju KHNP vs Busan Transpor Tation

1-1

2-1
Sun 11, Oct-10:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen FC vs Icheon Citizen FC

2-1

3-2
Sun 11, Oct-08:30 - Korea League 2
Jeju United FC vs Ansan Greeners FC

0-1

1-1
Sun 11, Oct-08:30 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Bucheon FC 1995

2-0

3-0
Sun 11, Oct-11:00 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Chungnam Asan FC

1-0

1-0
Sun 11, Oct-16:00 - Latvia - 2. Division
Super Nova vs Saldus SS/Leevon

0-1

1-1
Sun 11, Oct-16:00 - Latvia - 2. Division
Lokomotiv Daugavpils vs Grobina

1-0

1-0
Sun 11, Oct-16:30 - Lebanese League
Salam Zgharta vs Nejmeh Club

0-2

0-4
Sun 11, Oct-16:30 - Lebanese League
Trables Sports Club vs Al Safa Beirut

0-1

0-3
Sun 11, Oct-17:05 - Lebanese League
Shabab Al-Sahel vs Bourj

0-0

0-0
Sun 11, Oct-17:00 - Malaysia Super League
Perak vs Kedah

2-2

2-3
Sun 11, Oct-17:00 - Malaysia Super League
Terengganu vs PB Pahang

1-1

2-1
Sun 11, Oct-19:59 - Mexico Primera Divison 2
CD Cruz Azul Hidalgo vs Inter Playa del Carmen

0-0

2-1
Sun 11, Oct-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Aguacateros CDU vs Irapuato FC

0-2

0-4
Sun 11, Oct-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico San Luis II vs Leones Univ Guadalajara B

0-0

0-2
Sun 11, Oct-21:00 - Mexico Primera Divison 2
UA De Zacatecas vs CD Alacranes de Durango

0-0

0-1
Sun 11, Oct-06:05 - Mexico Primera Divison A
Tampico Madero vs Correcaminos UAT

0-0

0-0
Sun 11, Oct-21:00 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs Cimarrones Sonora

0-1

1-1
Sun 11, Oct-04:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Tigres UANL Women\'s vs Club America Women\'s

1-0

1-0
Sun 11, Oct-19:30 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Deportivo Toluca Women\'s vs CF Monterrey Women\'s

0-1

0-1
Sun 11, Oct-02:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs Atlas U20

1-0

2-0
Sun 11, Oct-18:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Leon U20


3-1
Sun 11, Oct-19:00 - Mexico Youth U20
Mazatlan(U20) vs Puebla(U20)

1-1

1-2
Sun 11, Oct-17:00 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs OFK Igalo

0-0

0-0
Sun 11, Oct-17:00 - Montenegro Division 2
FK Berane vs Bokelj Kotor

0-1

1-1
Sun 11, Oct-17:00 - Montenegro Division 2
FK Grbalj Radanovici vs FK Mornar

1-3

2-3
Sun 11, Oct-17:00 - Montenegro Division 2
FK Kom vs FK Drezga

0-0

4-0
Sun 11, Oct-17:00 - Montenegro Division 2
Arsenal Tivat vs FK Ibar Rozaje

0-1

1-1
Sun 11, Oct-22:00 - Morocco Super League
Raja Casablanca Atlhletic vs Forces Armee Royales Rabat

0-1

2-1
Sun 11, Oct-22:00 - Morocco Super League
Olympique de Safi vs Renaissance Sportive de Berkane

0-1

0-1
Sun 11, Oct-22:00 - Morocco Super League
FUS Fath Union Sportive Rabat vs Wydad Casablanca

1-1

1-2
Sun 11, Oct-22:00 - Morocco Super League
Hassania Agadir vs MCO Mouloudia Oujda

0-1

0-1
Sun 11, Oct-18:15 - Norway 2 Division A
Kvik Halden vs Tromsdalen UIL

1-0

1-0
Sun 11, Oct-17:00 - Norway 2 Division B
Sotra SK vs FK Arendal

0-1

0-1
Sun 11, Oct-18:30 - Norway 2 Division B
Asker Fotball vs Bryne

2-1

3-3
Sun 11, Oct-17:30 - Norway Adeccoligaen
Sogndal vs Tromso IL

0-1

1-1
Sun 11, Oct-17:30 - Norway Adeccoligaen
Lillestrom vs Oygarden FK

2-0

3-0
Sun 11, Oct-17:30 - Norway Adeccoligaen
HamKam vs Sandnes Ulf

1-0

2-0
Sun 11, Oct-17:30 - Norway Adeccoligaen
Strommen vs Kongsvinger

0-0

0-0
Sun 11, Oct-17:30 - Norway Adeccoligaen
Ullensaker/Kisa IL vs Ranheim IL

0-0

1-0
Sun 11, Oct-17:30 - Norway Adeccoligaen
Asane Fotball vs Stjordals Blink

2-0

2-1
Sun 11, Oct-17:30 - Norway Adeccoligaen
KFUM Oslo vs Grorud IL

1-0

3-1
Sun 11, Oct-00:00 - Peru Primera Division
Atletico Grau vs Cusco FC

0-0

1-1
Sun 11, Oct-00:30 - Peru Primera Division
Universitario de Deportes vs EM Deportivo Binacional

1-0

1-1
Sun 11, Oct-12:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Pogon Szczecin Youth

0-1

0-1
Sun 11, Oct-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs SMS Lodz Youth

2-0

3-1
Sun 11, Oct-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gwarek Zabrze Youth vs Escola Varsovia Warszawa Youth

0-0

0-0
Sun 11, Oct-14:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Wisla Krakow Youth

1-0

1-0
Sun 11, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
LKS Lagow vs Orleta Radzyn Podlaski

1-0

4-1
Sun 11, Oct-18:00 - Poland - 4. Liga
Ruch Wysokie Mazowieckie vs Pelikan Lowicz

0-2

0-3
Sun 11, Oct-16:00 - Poland - 4. Liga
RKS Radomsko vs GKS Wikielec

0-0

2-0
Sun 11, Oct-14:40 - Poland - I liga
Korona Kielce vs Odra Opole

0-0

0-2
Sun 11, Oct-14:00 - Poland Woman\\\'s League
KKP Bydgoszcz Women\'s vs MKS Olimpia Szczecin Women\'s

0-0

0-0
Sun 11, Oct-19:59 - Portugal Cup
Alverca vs Camacha

1-0

2-1
Sun 11, Oct-14:00 - Portugal Cup
Juventude de Evora vs Academica Coimbra

0-0

1-3
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Sp. Espinho vs G.D. Chaves

0-0

1-0
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Vianense vs Vilar de Perdizes

0-0

0-1
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Clube Desportivo Trofense vs Agueda

0-1

4-2
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Portomosense vs Real SC

0-0

0-3
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Sanjoanense vs Canelas 2010

0-0

0-0
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Sesimbra vs UD Oliveirense

0-4

1-4
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Uniao 1 Dezembro vs Uniao Leiria

0-0

1-2
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Moncao vs Barreirense

2-0

2-0
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Lusitano Evora vs Mortagua

0-0

1-1
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
S. Joao Ver vs Marinhense

0-0

0-0
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Limianos vs Aljustrelense

1-0

1-1
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Moura vs Beira Mar

0-2

0-2
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Vila Real vs Casa Pia AC

1-0

2-3
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Camara de Lobos vs Vizela

0-1

0-2
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Cerveira vs Oriental Lisboa

0-2

0-2
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Pero Pinheiro vs Fafe

0-0

0-1
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Amora FC vs Ferreiras

0-0

0-0
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Loures vs Gondomar

0-2

0-2
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Carapinheirense vs Pinhalnovense

0-0

0-2
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
GD Vitoria Sernache vs Fabril Barreiro

0-0

0-2
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
CDC Montalegre vs Vila Cortez

2-0

3-1
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Sao Martinho vs Paredes

0-1

1-2
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Moncarapachense vs Anadia

1-1

1-2
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
ARC Oleiros vs Mirandela

1-0

3-2
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Uniao Idanhense vs SCU Torreense

0-3

0-8
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
GRAP vs Cova Piedade

0-0

1-4
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Anca FC vs Sacavenense

1-0

2-2
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
Santa Marta Penaguiao vs Leixoes

1-3

1-5
Sun 11, Oct-18:00 - Portugal Cup
AE Africanos Braganca vs FC Arouca

0-2

0-5
Sun 11, Oct-19:00 - Portugal Cup
Sp. Ideal vs Merelinense

0-0

0-0
Sun 11, Oct-16:00 - Romania - Liga 3
Rapid Bucuresti 2 vs Progresul Spartac

0-1

0-2
Sun 11, Oct-16:00 - Romania - Liga 3
ACSO Filiasi vs Vedita Colonesti

0-1

1-2
Sun 11, Oct-12:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Vasas Femina Women\'s vs Carmen Bucuresti Women\'s

1-0

2-0
Sun 11, Oct-12:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Banat Girls Women\'s vs Olimpia Cluj Women\'s

0-1

0-4
Sun 11, Oct-16:00 - Russia Div 2 Center
Salyut-Energia Belgorod vs Metallurg Vidnoye

0-1

1-2
Sun 11, Oct-16:00 - Russia Div 2 Center
Krasnyi Smolensk vs FK Kvant Obninsk

0-0

4-1
Sun 11, Oct-17:00 - Russia Div 2 Center
Metallurg Lipetsk vs FK Khimki Reserve

2-0

4-0
Sun 11, Oct-10:00 - Russia Div 2 Center
Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk vs Strogino Moscow

0-1

0-1
Sun 11, Oct-18:00 - Russia Div 2 Center
Saturn vs FK Kaluga

0-0

2-0
Sun 11, Oct-15:00 - Russia Div 2 Center
FK Znamya Noginsk vs Sokol Saratov

0-1

1-1
Sun 11, Oct-19:00 - Russia Div 2 Center
Fakel Voronezh II vs Avangard Kursk

1-0

1-0
Sun 11, Oct-17:00 - Russia Div 2 South
Mashuk-KMV vs FK Krasnodar III

2-0

3-0
Sun 11, Oct-18:00 - Russia Div 2 South
Druzhba Maykop vs SKA Rostov

0-2

1-3
Sun 11, Oct-18:00 - Russia Div 2 South
PFK Kuban vs FK Biolog

1-0

6-1
Sun 11, Oct-18:00 - Russia Div 2 South
Forte Taganrog vs Legion Dynamo

1-1

2-2
Sun 11, Oct-15:00 - Russia Div 2 South
FC Tuapse vs Kuban Pavlovskaya

1-3

1-5
Sun 11, Oct-19:00 - Russia Div 2 South
Dynamo Stavropol vs Spartak Nalchik

1-1

4-1
Sun 11, Oct-15:30 - Russia Div 2 South
FK Makhachkala vs Chernomorets Novorossiysk

1-1

1-4
Sun 11, Oct-18:00 - Russia Futsal League
Ukhta Futsal vs MFK Torpedo Futsal

1-1

3-5
Sun 11, Oct-15:00 - Russia Futsal League
TTG-Ugra Yugorsk Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg Futsal

0-1

2-1
Sun 11, Oct-19:59 - Russia Women\\\'s Premier League
FK Ryazan VDV Women\'s vs Kubanochka Krasnodar Women\'s

1-1

1-2
Sun 11, Oct-12:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Zvezda 2005 Perm Women\'s vs Zenit St.Petersburg Women\'s

1-0

2-0
Sun 11, Oct-15:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Lokomotiv Moscow Women\'s vs Chertanovo Moscow Women\'s

2-0

5-1
Sun 11, Oct-17:00 - Serbia Women\\\'s Super Liga
Vojvodina Women\'s vs Radnicki 1923 Kragujevac Women\'s

0-2

1-2
Sun 11, Oct-17:00 - Serbia Prva Liga
Dinamo Vranje vs Zeleznicar Pancevo

1-0

3-1
Sun 11, Oct-17:00 - Serbia Prva Liga
Sloga Kraljevo vs FK Buducnost Dobanovci

1-0

1-0
Sun 11, Oct-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Radnicki Sremska Mitrovica vs FK Trajal Krusevac

0-0

1-2
Sun 11, Oct-12:00 - Serbia U19 League
Partizan Belgrade(U19) vs Radnicki NB(U19)

4-1

6-2
Sun 11, Oct-13:00 - Serbia U19 League
OFK Beograd (U19) vs Vojvodina(U19)

1-0

1-2
Sun 11, Oct-13:00 - Serbia U19 League
FK Napredak Krusevac(U19) vs Radnicki Nis(U19)

1-1

4-3
Sun 11, Oct-13:00 - Serbia U19 League
Novi Sad(U19) vs Crvena Zvezda(U19)

1-5

1-5
Sun 11, Oct-14:00 - Serbia U19 League
Brodarac(U19) vs Radnicki 1923 Kragujevac(U19)

1-1

1-1
Sun 11, Oct-00:00 - Serie C - Brazil
Botafogo PB vs Ferroviario CE

0-0

2-1
Sun 11, Oct-00:00 - Serie C - Brazil
Tombense vs Ituano (SP)

0-0

0-0
Sun 11, Oct-02:00 - Serie C - Brazil
Remo Belem (PA) vs Jacuipense BA

0-0

2-0
Sun 11, Oct-22:30 - Serie C - Brazil
Ypiranga(RS) vs Brusque SC

1-1

1-1
Sun 11, Oct-00:00 - Serie D - Brazil
Sao Luiz(RS) vs EC Pelotas(RS)

0-0

0-0
Sun 11, Oct-00:00 - Serie D - Brazil
Joinville SC vs SER Caxias do Sul

1-1

1-1
Sun 11, Oct-02:00 - Serie D - Brazil
Atletico Acreano vs Galvez AC

0-1

0-3
Sun 11, Oct-02:30 - Serie D - Brazil
Caldense(MG) vs Villa Nova-MG

0-0

1-0
Sun 11, Oct-03:30 - Serie D - Brazil
Alagoinhas Atletico BA vs Bahia de Feira BA

1-1

3-1
Sun 11, Oct-22:00 - Serie D - Brazil
Central PE vs Vitoria da Conquista BA

0-0

1-1
Sun 11, Oct-22:00 - Serie D - Brazil
Bragantino PA vs Independente PA

1-0

2-0
Sun 11, Oct-22:30 - Serie D - Brazil
Potiguar-M RN vs ABC Natal/RN

0-0

0-0
Sun 11, Oct-22:30 - Serie D - Brazil
Nacional PR vs Bangu

0-1

1-2
Sun 11, Oct-22:30 - Serie D - Brazil
Atletico Tubarao SC vs Marcilio Dias SC

0-1

0-1
Sun 11, Oct-22:30 - Serie D - Brazil
Juventude MA vs Moto Clube(MA)

1-1

4-1
Sun 11, Oct-22:45 - Serie D - Brazil
Altos/PI vs River (PI)

1-1

3-1
Sun 11, Oct-23:00 - Serie D - Brazil
Itabaiana(SE) vs Frei Paulistano/SE

1-0

1-1
Sun 11, Oct-23:00 - Serie D - Brazil
Cascavel PR vs Toledo Colonia Work(TCW) PR

1-0

3-1
Sun 11, Oct-23:10 - Serie D - Brazil
Atletico Cajazeirense PB vs Campinense (PB)

1-0

3-0
Sun 11, Oct-23:10 - Serie D - Brazil
Sinop MT vs Sao Raimundo (RR)

0-0

1-0
Sun 11, Oct-16:30 - Slovakia Women I. liga
TJ Spartak Myjava Women\'s vs SKF Zilina Women\'s

2-0

7-0
Sun 11, Oct-15:00 - Slovenia U19
Domzale(U19) vs NK Olimpija Ljubljana (U19)

0-0

1-1
Sun 11, Oct-08:30 - South Australian Premier League
Adelaide Vipers vs South Adelaide Panthers

3-3

4-4
Sun 11, Oct-06:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Vipers Reserve vs South Adelaide Panthers Reserve

2-2

3-2
Sun 11, Oct-19:59 - Spanish Federacion Cup
Moralo CP vs UCAM Murcia

1-1

1-2
Sun 11, Oct-13:30 - Spanish Federacion Cup
CF Platges De Calvia vs CF Intercity

0-0

0-0
Sun 11, Oct-14:00 - Spanish Federacion Cup
Mostoles vs Unionistas de Salamanca

0-0

0-1
Sun 11, Oct-14:00 - Spanish Federacion Cup
Rapido de Bouzas vs UD Melilla

0-2

1-4
Sun 11, Oct-14:00 - Spanish Federacion Cup
Las Rozas vs CF Salmantino UDS

1-0

1-1
Sun 11, Oct-14:00 - Spanish Federacion Cup
Tenisca vs Racing de Ferrol

0-1

2-2
Sun 11, Oct-19:00 - Spanish Federacion Cup
Torredonjimeno vs Recreativo Huelva

1-0

1-0
Sun 11, Oct-13:00 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

0-2

0-2
Sun 11, Oct-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Colegio Aleman Valencia Women\'s vs Real Madrid CF Women\'s

1-1

1-1
Sun 11, Oct-14:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s

4-0

6-0
Sun 11, Oct-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

0-1

0-1
Sun 11, Oct-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Deportivo La Coruna Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

0-2

0-2
Sun 11, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division
Real Zaragoza vs Albacete

0-0

1-0
Sun 11, Oct-20:30 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs FC Cartagena

0-0

0-2
Sun 11, Oct-23:00 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Sporting de Gijon

1-0

1-0
Sun 11, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs CD Castellon

1-0

1-1
Sun 11, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Mallorca

0-0

0-1
Sun 11, Oct-18:00 - Spanish Segunda Division
Malaga vs Las Palmas

0-0

0-0
Sun 11, Oct-18:00 - Spanish Segunda Division
Leganes vs Girona

0-1

0-1
Sun 11, Oct-14:00 - Swden Women Division 2
Sunnana SK Women\'s vs Alingsas Women\'s

0-0

2-1
Sun 11, Oct-14:00 - Swden Women Division 2
Moron BK Women\'s vs Jitex BK Women\'s

0-0

2-1
Sun 11, Oct-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Kopparbergs/Goeteborg Women\'s vs IK Uppsala Women\'s

2-0

3-0
Sun 11, Oct-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Eskilstuna United DF Women\'s vs Linkopings FC Women\'s

0-0

0-1
Sun 11, Oct-17:00 - Sweden Damallsvenskan
FC Rosengard Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s

0-1

1-2
Sun 11, Oct-18:00 - Sweden Damallsvenskan
Orebro Women\'s vs Djurgardens Women\'s

0-0

2-0
Sun 11, Oct-15:00 - Sweden Damallsvenskan
Vaxjo FF Women\'s vs Pitea IF Women\'s

1-0

1-0
Sun 11, Oct-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Sandvikens IF vs IFK Berga

2-0

3-0
Sun 11, Oct-16:00 - Sweden Div 1 Norra
IK Frej Taby vs Sollentuna FK

2-1

2-2
Sun 11, Oct-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Karlstad BK vs Haninge

3-1

5-2
Sun 11, Oct-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Karlslunds IF HFK vs Taby

2-0

3-0
Sun 11, Oct-15:00 - Sweden Div 1 Norra
IF Sylvia vs Brommapojkarna

0-0

0-0
Sun 11, Oct-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Team Thoren FF vs Gefle IF

0-4

1-5
Sun 11, Oct-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Motala AIF FK vs Lindome GIF

0-0

1-2
Sun 11, Oct-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Eskilsminne IF vs Landskrona BoIS

0-0

0-1
Sun 11, Oct-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
FC Linkoping City vs Tvaakers IF

2-0

2-0
Sun 11, Oct-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Torns IF vs FC Trollhattan

1-0

3-0
Sun 11, Oct-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs Assyriska Turabdin IK

1-0

1-0
Sun 11, Oct-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Skovde AIK vs Lunds BK

2-0

2-0
Sun 11, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kungsangens IF vs Enskede IK

0-3

1-3
Sun 11, Oct-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Ostersund vs Pitea IF

0-0

0-2
Sun 11, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Arameisk-Syrianska IF vs Kumla

2-1

3-2
Sun 11, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
KSF Prespa Birlik vs Ullared

2-1

6-1
Sun 11, Oct-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK vs BK Olympic Malmo

1-1

4-2
Sun 11, Oct-16:30 - Sweden Superettan
Vasteras SK FK vs GIF Sundsvall

2-1

3-2
Sun 11, Oct-19:30 - Sweden Superettan
Norrby IF vs Osters IF

0-0

0-2
Sun 11, Oct-12:00 - Taiwan Football Premier League
Tatung FC vs NTUPES

2-0

3-1
Sun 11, Oct-12:00 - Taiwan Football Premier League
Ming Chuan University vs Hang Yuen FC

1-2

2-3
Sun 11, Oct-12:00 - Taiwan Football Premier League
Tainan City vs Taichung Futuro

0-1

2-1
Sun 11, Oct-14:00 - Taiwan Football Premier League
Taipower FC vs Taipei Red Lions

0-0

1-0
Sun 11, Oct-13:00 - Thai League 3
Rayong United vs Pattaya Discovery United

5-1

7-2
Sun 11, Oct-13:00 - Thai League 3
Ang Thong FC vs Pathum Thani United

0-0

4-1
Sun 11, Oct-13:00 - Thai League 3
Hua Hin City vs Bang Pa-in Ayutthaya

0-0

0-1
Sun 11, Oct-13:00 - Thai League 3
Prime Bangkok vs Thonburi Universidad

0-0

0-0
Sun 11, Oct-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Diyarbak?rspor vs Artvin Hopaspor

1-0

1-0
Sun 11, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kemerspor 2003 vs Kizilcabolukspor

0-0

0-2
Sun 11, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Belediye Derincespor vs 1877 Alemdagspor

1-0

2-0
Sun 11, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Edirnespor Genclik vs Yeilyurt Belediyespor

1-0

1-0
Sun 11, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Ofspor vs Nevsehir Belediyespor

1-0

2-1
Sun 11, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Karaman Belediyespor vs Yomraspor

0-2

0-2
Sun 11, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Darica Genclerbirligi vs Kahta 02 Spor

0-0

0-0
Sun 11, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Cengelkoyspor vs Iskenderun FK

0-0

0-1
Sun 11, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Nazillispor vs Mardin BB

0-0

0-1
Sun 11, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Tokatspor vs Halide Edip Adivarspor

1-0

1-0
Sun 11, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Tekirdagspor vs Fethiyespor

1-1

2-1
Sun 11, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Agri 1970 Spor vs Kutahyaspor

0-1

1-3
Sun 11, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karsiyaka vs Elazig Belediyespor

1-0

2-1
Sun 11, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Sile Yildizspor vs Isparta Davrazspor

1-1

1-1
Sun 11, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Somaspor vs Yalovaspor

1-1

2-1
Sun 11, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Batman Petrolspor vs Golcukspor

1-1

1-2
Sun 11, Oct-19:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Icel Idmanyurdu Spor vs Erokspor

0-1

2-1
Sun 11, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Arhavispor vs Catalcaspor

0-1

0-1
Sun 11, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
KozanSpor vs Sultanbeyli

1-0

1-0
Sun 11, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Kirikkale Buyuk Anadolu vs Aksarayspor

0-1

0-2
Sun 11, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Muglaspor vs Kelkit Belediye Hurriyet

0-1

0-1
Sun 11, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Bayrampasaspor vs Yldrm Belediyesispor

1-0

1-0
Sun 11, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Silivrispor vs Duzcespor

1-1

2-2
Sun 11, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Siirt Il Ozle Idaresi Spor vs Kestelspor

0-0

1-1
Sun 11, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Adiyamanspor vs 52 Orduspor

1-0

2-1
Sun 11, Oct-19:59 - UEFA Nations League
England vs Belgium

1-1

2-1
Sun 11, Oct-19:59 - UEFA Nations League
Norway vs Romania

2-0

4-0
Sun 11, Oct-19:59 - UEFA Nations League
Lithuania vs Belarus

1-0

2-2
Sun 11, Oct-19:59 - UEFA Nations League
Croatia vs Sweden

1-0

2-1
Sun 11, Oct-19:59 - UEFA Nations League
Finland vs Bulgaria

0-0

2-0
Sun 11, Oct-19:59 - UEFA Nations League
Bosnia and Herzegovina vs Netherlands

0-0

0-0
Sun 11, Oct-19:59 - UEFA Nations League
Estonia vs North Macedonia

1-1

3-3
Sun 11, Oct-19:59 - UEFA Nations League
Armenia vs Georgia

1-0

2-2
Sun 11, Oct-17:00 - UEFA Nations League
Republic of Ireland vs Wales

0-0

0-0
Sun 11, Oct-17:00 - UEFA Nations League
Kazakhstan vs Albania

0-0

0-0
Sun 11, Oct-22:45 - UEFA Nations League
Israel vs Czech Republic

0-1

1-2
Sun 11, Oct-22:45 - UEFA Nations League
Greece vs Moldova

1-0

2-0
Sun 11, Oct-22:45 - UEFA Nations League
Scotland vs Slovakia

0-0

1-0
Sun 11, Oct-22:45 - UEFA Nations League
Serbia vs Hungary

0-1

0-1
Sun 11, Oct-22:45 - UEFA Nations League
France vs Portugal

0-0

0-0
Sun 11, Oct-22:45 - UEFA Nations League
Russia vs Turkey

1-0

1-1
Sun 11, Oct-22:45 - UEFA Nations League
Poland vs Italy

0-0

0-0
Sun 11, Oct-22:45 - UEFA Nations League
Iceland vs Denmark

0-1

0-3
Sun 11, Oct-22:45 - UEFA Nations League
Northern Ireland vs Austria

0-1

0-1
Sun 11, Oct-22:45 - UEFA Nations League
Kosovo vs Slovenia

0-1

0-1
Sun 11, Oct-16:00 - Ukraine Persha Liga
MFC Mykolaiv vs Hirnyk-Sport

2-1

6-1
Sun 11, Oct-16:00 - Ukraine Persha Liga
Nyva Ternopil vs Obolon Brovar Kiev

0-0

2-1
Sun 11, Oct-16:30 - Ukraine Persha Liga
Krystal Kherson vs Volyn Lutsk

0-0

0-1
Sun 11, Oct-17:00 - Ukraine Persha Liga
Kremin Kremenchuk vs Prykarpattia Ivano Frankivsk

0-0

0-1
Sun 11, Oct-17:00 - Ukraine Persha Liga
FC Ahrobiznes Volochysk vs FC Avanhard Kramatorsk

0-0

1-0
Sun 11, Oct-15:00 - Ukraine Persha Liga
Polessya Zhitomir vs Chernomorets Odessa

0-0

1-1
Sun 11, Oct-13:00 - Ukraine U19 Liga
Dynamo Kyiv(U19) vs Kolos Kovalivka(U19)

3-0

6-0
Sun 11, Oct-14:00 - Ukraine U21 Liga
Lviv(U21) vs FC Mynai(U21)

3-0

6-0
Sun 11, Oct-03:30 - Uruguay Primera Division
Club Atletico Cerro vs Montevideo Wanderers

0-0

1-1
Sun 11, Oct-17:15 - Uruguay Primera Division
Liverpool P. vs Boston River

1-1

3-2
Sun 11, Oct-22:30 - Uruguay Primera Division
Danubio FC vs CA Rentistas

0-0

1-1
Sun 11, Oct-22:30 - Uruguay Primera Division
Defensor SC vs Cerro Largo

1-0

2-0
Sun 11, Oct-22:30 - Uruguay Primera Division
Nacional Montevideo vs Deportivo Maldonado

0-1

1-1
Sun 11, Oct-22:30 - Uruguay Primera Division
Plaza Colonia vs Montevideo City Torque

0-1

1-1
Sun 11, Oct-01:00 - USA Major League Soccer
Inter Miami CF vs Houston Dynamo

0-0

1-0
Sun 11, Oct-02:00 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs New York Red Bulls

0-0

0-1
Sun 11, Oct-06:00 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs Real Salt Lake

0-1

2-1
Sun 11, Oct-04:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
OL Reign Women\'s vs Portland Thorns FC Women\'s

0-1

1-2
Sun 11, Oct-04:30 - USA USL League One
North Texas vs Richmond Kickers

2-0

2-1
Sun 11, Oct-06:30 - USA USL League One
FC Tucson vs Greenville Triumph

1-1

2-2
Sun 11, Oct-03:00 - USL Championship
Hartford Athletic vs Saint Louis FC

0-0

0-1
Sun 11, Oct-03:30 - USL Championship
Tampa Bay Rowdies vs Birmingham Legion

2-0

4-2
Sun 11, Oct-03:30 - USL Championship
Louisville City FC vs Pittsburgh Riverhounds SC

1-0

2-0
Sun 11, Oct-04:05 - USL Championship
Charlotte Independence vs Charleston Battery

0-1

1-1
Sun 11, Oct-05:00 - USL Championship
San Antonio FC vs New Mexico United

0-0

0-0
Sun 11, Oct-05:00 - USL Championship
Reno 1868 vs Los Angeles Galaxy II

2-1

4-1
Sun 11, Oct-05:30 - USL Championship
El Paso Locomotive vs Tulsa Roughnecks

1-1

2-2
Sun 11, Oct-06:30 - USL Championship
Phoenix Rising FC vs Sacramento Republic FC

0-0

0-0
Sun 11, Oct-14:30 - Uzbekistan Division 1
Zaamin vs Dinamo Samarqand

0-1

1-2
Sun 11, Oct-14:00 - Vietnam League
Song Lam Nghe An vs Quang Nam

2-0

4-1
Sun 11, Oct-10:30 - Western Australia NPL U20
ECU Joondalup(U20) vs Bayswater City(U20)

0-1

0-1
Sun 11, Oct-15:15 - Western Australia Premier League
Perth S.C vs Floreat Athena

0-2

0-4
Sun 11, Oct-12:45 - Western Australia Womens Premier League
Northern Redbacks women\'s vs Fremantle City Women\'s

0-0

0-0
Sun 11, Oct-16:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Amazon Grimstad FK Women\'s vs Asane Fotball Women\'s

3-0

3-1
Sun 11, Oct-16:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Stabaek Women\'s vs Grei Women\'s

3-0

6-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.