Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 6, Sep-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Brisbane Athletic vs The Lakes |
0-2 |
3-3 |
Sun 6, Sep-10:15 - Australia Brisbane Premier League Grange Thistle SC vs Brisbane Knights |
3-2 |
4-2 |
Sun 6, Sep-12:00 - Australia Brisbane Premier League Toowong vs St George Willawong FC |
0-0 |
1-3 |
Sun 6, Sep-10:00 - Australia Brisbane Premier League Reserves Toowong Reserve vs St George Willawong FC Reserve |
0-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-11:30 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League Ipswich City Women\'s vs Peninsula Power Women\'s |
1-0 |
4-1 |
Sun 6, Sep-07:30 - Australia Capital Gatorade Premier League Canberra Olympic vs Woden Weston |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-09:45 - Australia Capital Gatorade Premier League Tuggeranong United vs Monaro Panthers |
0-1 |
0-3 |
Sun 6, Sep-03:00 - Australia Capital Territory U23 Woden Weston(U23) vs Tuggeranong United(U23) |
2-2 |
|
Sun 6, Sep-05:15 - Australia Capital Territory U23 Gungahlin United (U23) vs Cooma Tigers(U23) |
2-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Broadmeadow Magic vs Adamstown Rosebuds FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Lambton Jaffas vs Edgeworth Eagles FC |
3-1 |
3-1 |
Sun 6, Sep-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Hamilton Olympic vs Lake Macquarie City |
2-0 |
6-2 |
Sun 6, Sep-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Maitland FC vs Charlestown City Blues FC |
0-0 |
1-2 |
Sun 6, Sep-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Valentine Phoenix vs Weston Workers Bears FC |
0-0 |
2-2 |
Sun 6, Sep-08:30 - Australia New South Wales Premier League Wollongong Wolves vs Blacktown City |
2-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-09:00 - Australia New South Wales Premier League Sydney United vs Sydney FC Youth |
3-0 |
4-2 |
Sun 6, Sep-09:00 - Australia New South Wales Premier League Rockdale City Suns vs Western Sydney Wanderers AM |
1-1 |
1-3 |
Sun 6, Sep-09:00 - Australia New South Wales Super League Hakoah Sydney City East vs St George City |
1-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-06:30 - Australia New South Wales U20 Wollongong Wolves(U20) vs Blacktown City(U20) |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Blacktown Spartans Women\'s vs Northern Tigers Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Sun 6, Sep-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Sydney Universiteti Women\'s vs FNSW Institute Women\'s |
2-1 |
4-1 |
Sun 6, Sep-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Illawarra Stingrays Women\'s vs Manly United Women\'s |
0-3 |
0-3 |
Sun 6, Sep-12:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League NWS Koalas Women\'s vs Sydney Olympic Women\'s |
1-1 |
3-2 |
Sun 6, Sep-13:05 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League APIA Leichhardt Tigers Women\'s vs Macarthur Rams Women\'s |
3-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-08:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Brisbane Roar FC Am vs Moreton Bay United |
1-1 |
1-2 |
Sun 6, Sep-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Brisbane City vs Brisbane Olympic United FC |
1-2 |
1-4 |
Sun 6, Sep-09:00 - Australia Queensland State League U20 Queensland Lions FC(U20) vs Peninsula Power(U20) |
0-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-09:00 - Australia Queensland State Leagues Ipswich Knights FC vs Souths United |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Sep-10:15 - Australia Queensland State Leagues Rochedale Rovers vs SWQ Thunder |
0-1 |
0-3 |
Sun 6, Sep-11:00 - Australia Queensland State Leagues Southside Eagles vs Brisbane Wolves |
0-2 |
1-4 |
Sun 6, Sep-10:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Moreton Bay United Women\'s vs SWQ Thunder Women\'s |
1-0 |
1-4 |
Sun 6, Sep-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Capalaba Women\'s vs The Gap NPL Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga Sudburgenland Women\'s vs Neulengbach Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga Bergheim/Hof Women\'s vs Vorderland Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga Sturm Graz/Stattegg Women\'s vs SV Horn Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga Wacker Innsbruck Women\'s vs USC Landhaus Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga SKV Altenmarkt Women\'s vs FSK St Polten Spratzern Women\'s |
0-3 |
0-7 |
Sun 6, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West SC Rothis vs Rotenberg |
0-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West SV Wals-Grunau vs SV Seekirchen |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West SV Telfs vs SC Imst |
1-1 |
1-2 |
Sun 6, Sep-16:00 - Belarus Pershaya Liga Khimik Svetlogorsk vs Arsenal Dzyarzhynsk |
2-0 |
2-2 |
Sun 6, Sep-17:00 - Belarus Pershaya Liga Smorgon FC vs FK Orsha |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belarus Pershaya Liga Slonim vs FK Lida |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-19:00 - Belarus Pershaya Liga FC Gomel vs Krumkachy Minsk |
0-0 |
0-2 |
Sun 6, Sep-17:00 - Belgian Cup Hombourg vs Sint-Job |
2-1 |
3-2 |
Sun 6, Sep-17:00 - Belgian Cup Ganshoren vs Kosova Schaerbeek |
1-1 |
4-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - Belgian Cup Schoonbeek-Beverst vs Excelsior Mariakerke |
3-0 |
5-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup RAEC Mons vs Schelde Serskamp |
0-4 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Excelsior Virton vs Bambrugge |
0-5 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Bocholter VV vs Oppagne-Weris |
0-1 |
0-2 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Zwarte Leeuw vs RFC Wetteren |
1-1 |
2-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Diegem Sport vs FC Herderen-Millen |
1-0 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup SV Diksmuide vs SG-Tertre Hautrage |
0-1 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup RRC Hamoir vs Onhaye |
1-1 |
2-3 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Londerzeel SK vs Eeklo Meetjesland |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Hoogstraten VV vs Ranst |
4-1 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup KVK Ieper vs Denderhoutem |
2-0 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Berchem Sport vs KV Turnhout |
1-0 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Spouwen Mopertingen vs Montignies |
2-0 |
4-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup VC Groot Dilbeek vs Blankenberge |
0-1 |
2-3 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Jeunesse Tamines vs Acren |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Sparta Petegem vs Willebroekse |
5-0 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Menen vs VK Linden |
1-0 |
5-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup KFC Rhodienne-De Hoek vs KV Zelzate |
0-4 |
0-5 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Bilzerse Waltwilder vs Merelbeke |
1-1 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Entite Manageoise vs Solieres Sport |
2-1 |
4-4 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Aische vs Couvin-Mariembourg |
2-0 |
3-5 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Givry vs Gosselies Sports |
0-1 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Esperanza Neerpelt vs Royal Stade Brainois |
0-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup FC Gullegem vs Witgoor Sport |
2-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Braine vs Jodoigne |
2-1 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Messancy vs RC Lauwe |
1-2 |
1-3 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Jong Lede vs KFC Eppegem |
1-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Eendracht Termien vs Jette |
2-3 |
3-3 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Waremme vs RUS Gouvy |
2-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Crossing Schaerbeek Evere vs Richelle United |
3-0 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Pepingen vs Herk FC |
0-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Verlaine vs Berg en Dal |
4-2 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup FC Tilleur vs Racing Waregem |
2-2 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Rus Beloeil vs KSK Ronse |
0-1 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup SC Dikkelvenne vs Chevetogne |
5-0 |
7-2 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Stockay-Warfusee vs Aywaille |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Royal Marloie Sport vs Stade Disonais |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Voorwaarts Zwevezele vs KSV Rumbeke |
1-0 |
4-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup OC Nismes vs RVC Hoboken |
2-3 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup RES Durbuy vs Malonne |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Oostkamp vs Eendracht Aalst |
3-5 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Wolvertem Merchtem vs RFC Tournai |
3-1 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup KFC Mandel United vs Binche |
1-0 |
3-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Achel vs Ster-Francorchamps B |
1-1 |
3-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Sint-Martens-Latem vs SK Lochristi |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Munkzwalm vs Templeuve |
2-0 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Lyra-Lierse Berlaar vs Torpedo Hasselt |
2-0 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Hoegaarden-Outgaarden vs Oudenaarde |
2-0 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Sint-Denijs Sport vs Olsa Brakel |
1-2 |
1-3 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup St-Jozef Rijkevorsel vs Banneux Sprimont |
0-2 |
1-4 |
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Racing Vaux Chaudfontaine vs Wielsbeke |
1-4 |
|
Sun 6, Sep-18:00 - Belgian Cup Lokeren-Temse vs Haasdonk |
3-1 |
3-1 |
Sun 6, Sep-23:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Iranduba AM Women\'s vs CR Flamengo (RJ) Women\'s |
0-2 |
1-3 |
Sun 6, Sep-00:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Ferroviaria SP Women\'s vs Gremio Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-21:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Santos Women\'s vs Sao Paulo Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Ponte Preta Women\'s vs EC Sao Jose SP Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Palmeiras SP Women\'s vs Kindermann Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 6, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B Sampaio Correa (MA) vs America MG |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B Operario Ferroviario PR vs Guarani Futebol Clube |
1-1 |
1-2 |
Sun 6, Sep-18:00 - Brasileiro Serie B Chapecoense SC vs Avai FC (SC) |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-04:00 - Brasileiro Serie B Brasil de Pelotas RS vs Nautico (PE) |
1-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - Burundi Ligue A Vital\'O vs Rukinzo FC |
0-2 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - Burundi Ligue A Flambeau du Centre vs Le Messager Ngozi |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-17:00 - Burundi Ligue A Bumamuru vs Bujumbura City |
0-2 |
|
Sun 6, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Sao Paulo vs Fluminense (RJ) |
0-1 |
3-1 |
Sun 6, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Internacional (RS) vs Esporte Clube Bahia |
1-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-00:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A CR Flamengo (RJ) vs Fortaleza |
1-1 |
2-1 |
Sun 6, Sep-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Corinthians Paulista (SP) vs Botafogo (RJ) |
1-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Red Bull Bragantino vs Palmeiras |
0-0 |
1-2 |
Sun 6, Sep-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Ceara vs Santos |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-23:00 - Canadian Premier League Pacific FC vs FC Edmonton |
0-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-19:59 - Canadian Premier League HFX Wanderers vs Atletico Ottawa |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-01:00 - Canadian Soccer League Brantford Galaxy SC vs FC Vorkuta |
2-5 |
|
Sun 6, Sep-03:00 - Canadian Soccer League Serbian White Eagles vs Hamilton City |
3-4 |
|
Sun 6, Sep-19:00 - Chile Primera B Puerto Montt vs Rangers Talca |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-19:00 - Chile Primera B Cobreloa vs Deportes Santa Cruz |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-19:00 - Chile Primera B CSyD Barnechea vs CD Copiapo S.A. |
1-1 |
3-1 |
Sun 6, Sep-02:30 - Chile Primera Division Santiago Wanderers vs Curico Unido |
2-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Chile Primera Division CD Antofagasta vs Audax Italiano |
1-0 |
2-2 |
Sun 6, Sep-21:00 - Chile Primera Division Universidad de Chile vs Colo Colo |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-16:00 - Chinese Super League Wuhan Zall vs Beijing Guoan |
0-2 |
2-2 |
Sun 6, Sep-14:00 - Chinese Super League Tianjin Teda vs Chongqing Lifan |
0-2 |
1-2 |
Sun 6, Sep-22:30 - Club Friendly FBC Derthona vs Sampdoria |
0-0 |
0-3 |
Sun 6, Sep-19:59 - Club Friendly Vis Pesaro vs Ascoli |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-19:59 - Club Friendly Asteras Tripolis vs Olympiakos Volos |
2-0 |
4-0 |
Sun 6, Sep-16:00 - Club Friendly St. Pauli vs Sonderjyske |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-16:00 - Club Friendly SC Freiburg vs Gornik Zabrze |
3-0 |
4-1 |
Sun 6, Sep-16:00 - Club Friendly Inter Turkspor Kie vs Holstein Kiel B |
0-3 |
|
Sun 6, Sep-16:00 - Club Friendly B36 Torshavn Women\'s vs HB Torshavn Women\'s |
2-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-16:30 - Club Friendly FC Groningen vs Arminia Bielefeld |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - Club Friendly SSV Jahn Regensburg vs SK Vorwarts Steyr |
0-0 |
4-1 |
Sun 6, Sep-00:00 - Club Friendly Andira AC vs Nauas AC |
1-1 |
1-4 |
Sun 6, Sep-02:00 - Club Friendly Placido de Castro vs Humaita AC |
1-0 |
5-0 |
Sun 6, Sep-02:00 - Club Friendly Real Esteli(U20) vs Diriangen(U20) |
3-0 |
3-1 |
Sun 6, Sep-03:00 - Club Friendly Managua FC(U20) vs Walter Ferretti(U20) |
1-0 |
|
Sun 6, Sep-08:00 - Club Friendly South Hobart vs Kingborough Lions |
1-1 |
3-2 |
Sun 6, Sep-10:30 - Club Friendly Hobart Olympia Warriors vs University of Tasmania |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-18:30 - Club Friendly Cremonese vs Legnago Salus |
0-2 |
1-2 |
Sun 6, Sep-12:30 - Club Friendly UD Levante B vs Hercules CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-13:00 - Club Friendly Muang Thong United vs Chonburi FC |
0-2 |
2-2 |
Sun 6, Sep-20:30 - Club Friendly EC Granollers vs AE Prat |
2-0 |
2-2 |
Sun 6, Sep-21:00 - Club Friendly UD Logrones vs CD Mirandes |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-21:00 - Club Friendly Karagumruk vs Istanbul Basaksehir F.K. |
0-0 |
1-2 |
Sun 6, Sep-21:00 - Club Friendly L\'Hospitalet vs Andorra CF |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-14:00 - Club Friendly Bangor Celtic vs Killester Donnycarney FC |
1-1 |
1-3 |
Sun 6, Sep-21:00 - Club Friendly Pehchevo vs FK Vardar |
0-3 |
1-4 |
Sun 6, Sep-14:00 - Club Friendly Nurnberg Am vs FC Ingolstadt 04 Am |
2-0 |
2-2 |
Sun 6, Sep-21:00 - Club Friendly UE Sant Ildefons vs Santfeliuenc FC |
0-0 |
3-1 |
Sun 6, Sep-19:00 - Club Friendly Triestina vs FC Koper |
1-0 |
1-2 |
Sun 6, Sep-21:00 - Club Friendly Municipal San Ramon vs AD Cariari Pococi |
0-0 |
1-2 |
Sun 6, Sep-19:00 - Club Friendly Spal vs Pontedera |
0-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-19:00 - Club Friendly Niki Volos vs Levadiakos |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Sep-21:30 - Club Friendly Fiorentina vs Lucchese |
1-0 |
5-0 |
Sun 6, Sep-21:30 - Club Friendly CD Castellon vs Levante |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-21:30 - Club Friendly CE Manresa vs CF Badalona |
2-0 |
3-1 |
Sun 6, Sep-19:15 - Club Friendly Fremad Amager vs Hvidovre IF |
1-2 |
2-3 |
Sun 6, Sep-22:15 - Club Friendly Chinandega(U20) vs Juventus Managua(U20) |
0-2 |
1-2 |
Sun 6, Sep-19:30 - Club Friendly Hellas Verona vs ND Gorica |
2-1 |
4-3 |
Sun 6, Sep-19:30 - Club Friendly Parma Calcio 1913 vs Empoli |
0-2 |
0-2 |
Sun 6, Sep-19:30 - Club Friendly Lamia vs Ionikos |
0-1 |
1-2 |
Sun 6, Sep-01:00 - Costa Rica Primera Division AD Grecia vs Alajuelense |
1-0 |
2-3 |
Sun 6, Sep-01:00 - Costa Rica Primera Division Guadalupe FC vs Herediano |
2-1 |
2-3 |
Sun 6, Sep-06:00 - Costa Rica Primera Division Perez Zeledon vs AD Santos De Guapiles |
0-1 |
0-2 |
Sun 6, Sep-21:00 - Costa Rica Primera Division Cartagines Deportiva SA vs AD San Carlos |
1-0 |
4-0 |
Sun 6, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Admira Praha vs Plzen B |
2-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Hradec Kralove B vs Prepere |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Slovan Liberec II vs FC Bohemians 1905 B |
1-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Chlumec nad Cidlinou vs Teplice B |
3-0 |
4-0 |
Sun 6, Sep-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Sokol Brozany vs Dukla Praha B |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B SK Sokol Zapy vs Zbuzany |
2-0 |
4-0 |
Sun 6, Sep-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s Synot Slovacko Women\'s vs Horni Herspice Women\'s |
3-0 |
4-0 |
Sun 6, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Unicov vs Odra Petrkovice |
2-1 |
3-1 |
Sun 6, Sep-15:30 - Denmark - 2. Division Groupe A Holbaek vs B93 Copenhagen |
0-0 |
0-3 |
Sun 6, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B AB Gladsaxe vs Slagelse B&I |
1-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B Avarta vs Nykobing FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Sep-13:45 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 IF Lyseng Women\'s vs Aarhus 1900 Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 6, Sep-01:30 - Ecuador Copa Pilsener A L.D.U.Portoviejo vs Liga Deportiva Universitaria |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A Macara vs CD El Nacional |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-22:15 - Ecuador Copa Pilsener A Delfin S.C. vs Deportivo Cuenca |
0-1 |
2-1 |
Sun 6, Sep-19:59 - Egypt Premier League Al Masry vs Enppi |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-19:59 - Egypt Premier League El Gounah vs Pyramids FC |
0-1 |
2-1 |
Sun 6, Sep-17:30 - Egypt Premier League El Entag Al Harby vs Tanta |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-22:30 - Egypt Premier League Zamalek vs Tala\'ea El Gaish |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-15:30 - England FA Women Super League Arsenal Women\'s vs Reading Women\'s |
3-0 |
6-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - England FA Women Super League Bristol City Women\'s vs Everton FC Women\'s |
0-2 |
0-4 |
Sun 6, Sep-17:00 - England FA Women Super League Brighton & H.A. Women\'s vs Birmingham Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-17:00 - England FA Women Super League Tottenham Hotspur Women\'s vs West Ham United Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-17:30 - England FA Women Super League Manchester United Women\'s vs Chelsea FC Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - England Ladies Premier League Charlton Athletic Women\'s vs Crystal Palace Women\'s |
1-2 |
2-2 |
Sun 6, Sep-17:00 - England Ladies Premier League Liverpool Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - England Ladies Premier League Leicester City Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-17:00 - England Ladies Premier League Coventry Women\'s vs London Bees Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - England Ladies Premier League London City Lionesses Women\'s vs Sheffield United Women\'s |
0-1 |
1-4 |
Sun 6, Sep-15:00 - England League Cup Brentford vs Wycombe Wanderers |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - Estonia Esi Liiga B JK Tallinna Kalev II vs Keila JK |
2-0 |
3-1 |
Sun 6, Sep-20:30 - Euro Beach Soccer League Portugal Beach Soccer vs Switzerland Beach Soccer |
5-4 |
|
Sun 6, Sep-19:00 - Euro Beach Soccer League Ukraine Beach Soccer vs France Beach Soccer |
7-2 |
|
Sun 6, Sep-19:30 - Finland Women\\\'s Premier League HJK Helsinki Women\'s vs PK-35 Vantaa Women\'s |
2-0 |
4-2 |
Sun 6, Sep-19:30 - Finland Ykkonen Jaro vs Gnistan |
1-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-14:00 - Finland Youth Generation Atlantis Youth vs Helsinki Youth |
0-0 |
2-3 |
Sun 6, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C Louhans-Cuiseaux vs Jura Sud Foot |
3-0 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Paris Saint Germain (U19) vs Amiens SC(U19) |
1-0 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A US Orleans U19 vs Drancy(U19) |
3-2 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Caen(U19) vs Lens U19 |
1-0 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Valenciennes US(U19) vs Lille U19 |
3-1 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Montfermeil(U19) vs St Pryve St Hilaire(U19) |
0-2 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Sochaux U19 vs Pontarlier(U19) |
4-0 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Nancy(U19) vs Dijon(U19) |
0-1 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Paris FC U19 vs Clermont Foot U19 |
3-1 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Torcy U.S(U19) vs Lyonnais U19 |
1-2 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B ASPTT Dijon(U19) vs Metz U19 |
0-5 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Bourg Peronnas(U19) vs ES Troyes AC(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B Strasbourg U19 vs Auxerre(U19) |
3-1 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Nantes U19 vs Chateauroux U19 |
5-0 |
6-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Tours FC U19 vs Angers SCO U19 |
2-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Stade Rennais FC(U19) vs Avranches(U19) |
0-1 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Laval U19 vs Guingamp (U19) |
2-4 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C USSA Vertou(U19) vs Bordeaux U19 |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Ajaccio U19 vs Saint-Etienne U19 |
3-1 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Nimes(U19) vs Istres(U19) |
3-1 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Colomiers U19 vs Toulouse(U19) |
1-1 |
|
Sun 6, Sep-19:00 - French Feminines D1 Lyonnais Women\'s vs Paris FC Women\'s |
0-0 |
4-0 |
Sun 6, Sep-22:40 - Friendly Internationals England XI vs Rest of the world |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-13:00 - Friendly Internationals Germany(U20) vs Denmark(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga Duisburg Women\'s vs SV Meppen Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga SC Freiburg Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Sun 6, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga Bayern Munich Women\'s vs SC Sand Women\'s |
2-0 |
6-0 |
Sun 6, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga Turbine Potsdam Women\'s vs Hoffenheim Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 6, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga Eintracht Frankfurt Women\'s vs Werder Bremen Women\'s |
2-1 |
5-1 |
Sun 6, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost Energie Cottbus vs Germania Halberstadt |
0-1 |
0-2 |
Sun 6, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost Tennis Borussia Berlin vs Viktoria Berlin 1889 |
1-1 |
1-2 |
Sun 6, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost FSV Luckenwalde vs Berliner FC Dynamo |
0-3 |
2-5 |
Sun 6, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost FSV Optik Rathenow vs SV Babelsberg 03 |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost Bischofswerdaer FV 08 vs FC Lokomotive Leipzig |
0-1 |
0-2 |
Sun 6, Sep-18:00 - Germany - Regionalliga Nordost Chemnitzer vs FSV Union Furstenwalde |
2-1 |
3-2 |
Sun 6, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord FC Altona 93 vs Phonix Lubeck |
1-1 |
1-2 |
Sun 6, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord FC Oberneuland vs Havelse |
0-0 |
0-2 |
Sun 6, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord FC St. Pauli II vs Heider SV |
0-0 |
3-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord VfB Oldenburg vs HSC Hannover |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord Drochtersen/Assel vs Teutonia Ottensen |
0-1 |
1-2 |
Sun 6, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nord Hamburger SV II vs FC Hansa Luneburg |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued TSV Schott Mainz vs Eintracht Stadtallendorf |
0-2 |
4-2 |
Sun 6, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Sued TuS Rot Weiss Koblenz vs Bayern Alzenau |
0-2 |
0-2 |
Sun 6, Sep-15:30 - Germany OberLiga Stern 1900 Berlin vs Greifswalder SV 04 |
0-2 |
0-3 |
Sun 6, Sep-16:00 - Germany OberLiga FC Carl Zeiss Jena Am vs VFC Plauen |
0-3 |
0-3 |
Sun 6, Sep-16:00 - Germany OberLiga FSV Martinroda vs Einheit Rudolstadt |
1-2 |
3-3 |
Sun 6, Sep-17:00 - Germany OberLiga FC Gutersloh vs SG Finnentrop/Bamenohl |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-17:00 - Germany OberLiga TSG Sprockhovel vs SC Paderborn 07 B |
1-2 |
4-3 |
Sun 6, Sep-17:00 - Germany OberLiga Ratingen SV vs FC Kleve |
2-0 |
4-0 |
Sun 6, Sep-17:00 - Germany OberLiga Germania Egestorf Langreder vs Freie Turnerschaft Braunschweig |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - Germany OberLiga SC Spelle Venhaus vs TB Uphusen |
4-1 |
6-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - Germany OberLiga Monheim vs Cronenberger SC |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-17:00 - Germany OberLiga MTV Gifhorn vs SV Ramlingen Ehlershausen |
0-1 |
0-3 |
Sun 6, Sep-17:00 - Germany OberLiga SV Neuhof vs FV Bad Vilbel |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-17:30 - Germany OberLiga SV Elversberg Am vs FC Speyer |
1-1 |
2-1 |
Sun 6, Sep-17:30 - Germany OberLiga Habenhauser FV vs Blumenthaler SV |
0-1 |
0-3 |
Sun 6, Sep-17:30 - Germany OberLiga SV Deutz 05 vs Borussia Freialdenhoven |
0-0 |
1-3 |
Sun 6, Sep-17:30 - Germany OberLiga SpVg Frechen 20 vs SV Breinig |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-19:00 - Germany OberLiga SGV Freiberg vs FSV 08 Bissingen |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-23:00 - Guatemala Liga Nacional Deportivo Sanarate vs CSyD Sacachispas |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-01:00 - Guatemala Liga Nacional CSD Municipal vs Guastatoya |
0-1 |
2-1 |
Sun 6, Sep-21:00 - Guatemala Liga Nacional CD Malacateco vs Santa Lucia Cotzumalguapa |
1-2 |
1-2 |
Sun 6, Sep-16:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s Excelsior Barendrecht Women\'s vs SC Heerenveen Women\'s |
0-2 |
0-2 |
Sun 6, Sep-14:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s FC Zwolle Women\'s vs ADO Den Haag Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-14:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s Ajax Amsterdam Women\'s vs FC Twente Enschede Women\'s |
3-1 |
3-1 |
Sun 6, Sep-18:45 - Holland Jupiler League FC Den Bosch vs FC Dordrecht 90 |
0-1 |
2-1 |
Sun 6, Sep-14:15 - Holland Jupiler League SBV Excelsior vs Almere City FC |
3-4 |
4-6 |
Sun 6, Sep-22:00 - Holland Jupiler League Helmond Sport vs NAC Breda |
0-1 |
0-2 |
Sun 6, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie Tielse Eendracht Combinatie vs Koninklijke HFC |
1-0 |
1-2 |
Sun 6, Sep-18:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League Astra Hungary Women\'s vs Diosgyori VTK Women\'s |
1-2 |
1-3 |
Sun 6, Sep-19:59 - Iceland Division 1 Leiknir Reykjavik vs Fram Reykjavik |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-19:59 - Iceland Division 1 Vikingur Olafsvik vs Magni Grenivik |
3-0 |
3-2 |
Sun 6, Sep-18:00 - Iceland Division 1 Throttur Reykjavik vs Vestri |
2-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - Iceland Division 1 Leiknir F vs UMF Afturelding |
1-1 |
1-3 |
Sun 6, Sep-19:59 - Iceland Division 2 IR Reykjavik vs Kari Akranes |
0-0 |
1-2 |
Sun 6, Sep-16:00 - Iceland Division 2 Vidir Gardur vs Dalvik Reynir |
2-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-23:15 - Iceland Division 2 Kordrengir vs Haukar |
1-1 |
2-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - Iceland Division 2 Fjardabyggd vs UMF Selfoss |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - Iceland Division 3 Alftanes vs KV Vesturbaeja |
1-0 |
1-3 |
Sun 6, Sep-18:00 - Iceland Division 3 Vaengir Jupiters vs Einherji |
2-1 |
4-2 |
Sun 6, Sep-19:59 - Iceland Ladies Division 1 Fjolnir Women\'s vs Augnablik Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 6, Sep-19:59 - Iceland Ladies Division 1 IA Akranes Women\'s vs Keflavik Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Sep-19:59 - Iceland Ladies Division 1 Tindastoll Neisti Women\'s vs Grotta Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Sun 6, Sep-19:59 - Iceland Ladies Division 1 Afturelding/Fram Women\'s vs Volsungur Husavik Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-23:15 - Iceland Ladies Premier League Throttur Reykjavik Women\'s vs Breidablik Women\'s |
0-1 |
0-4 |
Sun 6, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League Valur Women\'s vs IBV Vestmannaeyjar Women\'s |
3-0 |
4-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League Fylkir Women\'s vs Thor KA Akureyri Woman\'s |
1-1 |
4-2 |
Sun 6, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League Hafnarfjordur Women\'s vs KR Reykjavik Women\'s |
2-0 |
4-2 |
Sun 6, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League UMF Selfoss Women\'s vs Stjarnan Women\'s |
1-3 |
2-3 |
Sun 6, Sep-19:45 - Italian Women Division 1 Fiorentina Women\'s vs Florentia Women\'s |
2-1 |
3-2 |
Sun 6, Sep-19:45 - Italian Women Division 1 Juventus Women\'s vs San Marino Academy Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-22:45 - Italian Women Division 1 AGSM Verona Women\'s vs Inter Milan Women\'s |
1-2 |
1-2 |
Sun 6, Sep-07:00 - Japan Football League Kochi United vs FC Maruyasu Okazaki |
0-0 |
0-2 |
Sun 6, Sep-08:00 - Japan Football League Reinmeer Aomori F.C. vs Matsue City FC |
2-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-10:00 - Japan Football League Veertien Mie vs MIO Biwako Shiga |
0-0 |
1-2 |
Sun 6, Sep-10:00 - Japan Football League Bandits Iwaki vs Honda Lock SC |
0-1 |
1-2 |
Sun 6, Sep-10:45 - Japan Football League Tokyo Musashino City FC vs Sony Sendai FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-09:00 - Japan Futsal League Kitakyushu Futsal vs Shonan Bellmare Futsal |
3-0 |
3-2 |
Sun 6, Sep-11:30 - Japan Futsal League Shriker Osaka Futsal vs Espo Lada Hokkaido Futsal |
0-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-14:00 - Japan Futsal League Fugador Sumida Futsal vs Vasagey Oita Futsal |
2-1 |
2-4 |
Sun 6, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Vegalta Sendai Women\'s vs IGA Kunoichi Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-12:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Nojima Stella Women\'s vs Urawa Reds Women\'s |
1-2 |
2-3 |
Sun 6, Sep-13:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Albirex Niigata Women\'s vs INAC Kobe Leonessa Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-13:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs JEF United Ichihara Women\'s |
0-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-08:30 - Japan Women\\\'s Football League Division 2 Yamato Sylphid Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2 Bunnys Kyoto Women\'s vs Nagano Parceiro Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sun 6, Sep-10:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2 AS Harima ALBION Women\'s vs AS Elfen Sayama Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Sep-11:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2 Jumonji Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s |
0-2 |
0-5 |
Sun 6, Sep-12:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2 Setagaya Sfida Women\'s vs Nittaidai Fields Yokohama Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 6, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 Mito Hollyhock vs Tochigi SC |
1-0 |
1-2 |
Sun 6, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 FC Machida Zelvia vs FC Ryukyu |
4-0 |
4-2 |
Sun 6, Sep-10:00 - Japanese League Division 3 Grulla Morioka vs Gainare Tottori |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-11:00 - Japanese League Division 3 Azul Claro Numazu vs FC Gifu |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-12:00 - Japanese League Division 3 YSCC Yokohama vs Imabari FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-13:00 - Japanese League Division 3 Blaublitz Akita vs Cerezo Osaka(U23) |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-13:00 - Japanese League Division 3 Kamatamare Sanuki vs Kataller Toyama |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Sep-12:30 - Korea League 1 Gangwon FC vs Incheon United FC |
0-0 |
2-3 |
Sun 6, Sep-14:00 - Korea League 1 Ulsan Hyundai FC vs Gwangju Football Club |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-14:00 - Korea League 2 Daejeon Hana Citizen vs Bucheon FC 1995 |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-14:00 - Korea League 2 Suwon FC vs Jeonnam Dragons |
1-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-14:00 - Korea League 2 FC Anyang vs Seoul E-Land FC |
0-1 |
2-1 |
Sun 6, Sep-17:30 - Latvia Cup Grobina vs Karosta |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-02:00 - Mexico Primera Division Pumas UNAM vs Puebla |
2-1 |
4-1 |
Sun 6, Sep-04:00 - Mexico Primera Division Atlas vs Cruz Azul |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-06:00 - Mexico Primera Division Tigres UANL vs Chivas Guadalajara |
0-1 |
1-3 |
Sun 6, Sep-21:00 - Mexico Primera Divison A CF Atlante vs Leones Negros |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Sep-18:30 - Mexico Women\\\'s Primera Division Tigres UANL Women\'s vs Club Tijuana Women\'s |
3-1 |
6-1 |
Sun 6, Sep-21:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Puebla Women\'s vs Deportivo Toluca Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-15:00 - Mongolia Premier League Erchim vs Khangarid |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-19:00 - Montenegro Division 2 FK Berane vs FK Grbalj Radanovici |
0-2 |
0-3 |
Sun 6, Sep-19:00 - Montenegro Division 2 Bokelj Kotor vs FK Kom |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-19:00 - Montenegro Division 2 FK Mornar vs Arsenal Tivat |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-19:00 - Montenegro Division 2 FK Ibar Rozaje vs Jedinstvo Bijelo Polje |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-19:00 - Montenegro Division 2 FK Drezga vs OFK Igalo |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-05:00 - Nicaragua Primera Division Real Esteli vs Diriangen |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-06:00 - Nicaragua Primera Division Managua FC vs Walter Ferretti |
1-0 |
1-2 |
Sun 6, Sep-15:00 - Norway 2 Division A Valerenga B vs Floro |
2-1 |
3-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - Norway 2 Division A Kjelsas IL vs Tromsdalen UIL |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-18:30 - Norway 2 Division A Fredrikstad vs IF Floya |
1-0 |
6-0 |
Sun 6, Sep-16:00 - Norway 2 Division B Egersunds IK vs Asker Fotball |
1-0 |
4-0 |
Sun 6, Sep-17:00 - Norway 2 Division B Sotra SK vs FK Arendal |
1-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - Norway 2 Division B Rosenborg B vs Odd Grenland B |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-01:30 - Paraguayan Primera Division Club Libertad vs Guairena |
1-2 |
5-2 |
Sun 6, Sep-04:00 - Paraguayan Primera Division Olimpia Asuncion vs FC Nacional Asuncion |
1-0 |
4-0 |
Sun 6, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Lech Poznan Youth vs Slask Wroclaw Youth |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Escola Varsovia Warszawa Youth vs Pogon Szczecin Youth |
2-2 |
|
Sun 6, Sep-17:00 - Poland - 4. Liga Radunia Stezyca vs Nielba Wagrowiec |
2-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-17:30 - Poland - 4. Liga Gornik Zabrze II vs Lechia Zielona Gora |
3-0 |
4-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga RKS Radomsko vs Olimpia Zambrow |
1-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga Hetman Zamosc vs Stal Stalowa Wola |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga KS Legionovia Legionowo vs Ursus Warszawa |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-19:00 - Poland - 4. Liga Elana Torun vs Polonia Sroda |
1-4 |
1-4 |
Sun 6, Sep-19:00 - Poland - 4. Liga Lechia Tomaszow Mazowiecki vs Unia Skierniewice |
1-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-19:00 - Poland - 4. Liga Wisla Sandomierz vs LKS Lagow |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-19:00 - Poland - 4. Liga Podhale Nowy vs KSZO Ostrowiec |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-13:15 - Poland - 4. Liga Pelikan Lowicz vs Legia Warszawa B |
2-0 |
3-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - Poland - I liga Gornik Leczna vs CWKS Resovia Rzeszow |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-14:40 - Poland - I liga Zaglebie Sosnowiec vs GKS Tychy |
0-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-19:00 - Poland Woman\\\'s League Akademia Pilkarska LG Women\'s vs Gornik Leczna Women\'s |
0-1 |
0-4 |
Sun 6, Sep-14:15 - Poland Woman\\\'s League WKS Slask Wroclaw Women\'s vs GKS Katowice Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-14:00 - Romania - Liga 2 CSM Resita vs Petrolul Ploiesti |
0-2 |
0-4 |
Sun 6, Sep-19:30 - Romania - Liga 2 CS Mioveni vs Gloria Buzau |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-17:00 - Russia Div 2 Center FK Kvant Obninsk vs Fakel Voronezh II |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Russia Div 2 Center Metallurg Lipetsk vs Saturn |
2-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-18:00 - Russia Div 2 Center Avangard Kursk vs Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Russia Div 2 Center FK Zvezda Ryazan vs Salyut-Energia Belgorod |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-15:00 - Russia Div 2 Center FK Khimik Novomoskovsk vs FK Znamya Noginsk |
1-1 |
3-1 |
Sun 6, Sep-15:00 - Russia Div 2 Center Krasnyi Smolensk vs Strogino Moscow |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - Russia Div 2 South Legion Dynamo vs FK Makhachkala |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-17:30 - Russia Div 2 South FK Biolog vs Chernomorets Novorossiysk |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Sep-19:00 - Russia Div 2 South SKA Rostov vs PFK Kuban |
2-1 |
3-2 |
Sun 6, Sep-19:00 - Russia Div 2 South Druzhba Maykop vs Inter Cherkessk |
1-1 |
3-3 |
Sun 6, Sep-19:00 - Russia Div 2 South Kuban Pavlovskaya vs Anzhi Makhachkala |
0-2 |
1-2 |
Sun 6, Sep-19:00 - Russia Div 2 South FC Essentuki vs Spartak Nalchik |
1-3 |
2-3 |
Sun 6, Sep-19:00 - Russia Div 2 South Forte Taganrog vs FC Tuapse |
3-0 |
6-0 |
Sun 6, Sep-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye Zvezda Perm vs Krylya Sovetov Samara B |
2-0 |
3-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye NoSta Novotroitsk vs KamAZ |
1-2 |
1-2 |
Sun 6, Sep-17:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye Volna Nizhegorodskaya vs Lada Dimitrovgrad |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye FC Lada Togliatti vs Volga Ulyanovsk |
0-2 |
0-3 |
Sun 6, Sep-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye FK Orenburg-2 vs Zenit Izhevsk |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-16:00 - Russia Div 2 West Rodina Moskva vs FC Kolomna |
1-0 |
4-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - Russia Div 2 West Zvezda Sint Petersburg vs FK Murom |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-17:00 - Russia Div 2 West FC Tver vs FK Leningradets |
2-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Russia Div 2 West Dinamo Moscow B vs Dolgiye Prudy |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-14:00 - Russia Div 2 West Zenit-2 St.Petersburg vs Kazanka Moscow |
4-0 |
6-0 |
Sun 6, Sep-14:00 - Russia Div 2 West Znamya Truda vs Torpedo Vladimir |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-13:00 - Russia Women\\\'s Premier League Yenisey Krasnoyarsk Women\'s vs Lokomotiv Moscow Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-19:00 - Russia Women\\\'s Premier League Kubanochka Krasnodar Women\'s vs CSKA Moscow Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 6, Sep-19:00 - Russia Women\\\'s Premier League Chertanovo Moscow Women\'s vs Zvezda 2005 Perm Women\'s |
0-2 |
0-5 |
Sun 6, Sep-20:30 - Russia Women\\\'s Premier League Zenit St.Petersburg Women\'s vs FK Ryazan VDV Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Sep-19:30 - Saudi Arabia Division 1 Al-Thuqbah vs Al-Ameade |
0-0 |
0-2 |
Sun 6, Sep-19:35 - Saudi Arabia Division 1 Al-Nojoom vs Al-Jabalain |
0-1 |
1-3 |
Sun 6, Sep-19:50 - Saudi Arabia Division 1 Al-Baten vs Al-Jeel |
0-1 |
2-1 |
Sun 6, Sep-20:05 - Saudi Arabia Division 1 Al-Tai vs Al-Ansar |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-18:30 - Serbia Prva Liga Dinamo Vranje vs FK Trajal Krusevac |
1-1 |
3-1 |
Sun 6, Sep-18:30 - Serbia Prva Liga Sloga Kraljevo vs FK Zarkovo |
0-1 |
1-2 |
Sun 6, Sep-13:00 - Serbia U19 League Radnicki Nis(U19) vs Radnicki 1923 Kragujevac(U19) |
0-1 |
0-2 |
Sun 6, Sep-13:00 - Serbia U19 League Mladost Lucani(U19) vs FK Napredak Krusevac(U19) |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-23:00 - Serie C - Brazil Criciuma SC vs Volta Redonda |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-23:00 - Serie C - Brazil Boa Esporte Clube vs Brusque SC |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Sep-00:00 - Serie C - Brazil Imperatriz(MA) vs Botafogo PB |
0-1 |
1-2 |
Sun 6, Sep-02:00 - Serie C - Brazil Vila Nova (GO) vs Santa Cruz (PE) |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-22:30 - Serie C - Brazil Ypiranga(RS) vs Tombense |
0-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Ji-Parana FC vs Nacional(AM) |
0-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Tocantinopolis vs Brasiliense (DF) |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-22:00 - Serie D - Brazil Real Noroeste vs Aquidauanense |
1-1 |
3-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - Slovakia 2. Liga Slovan Bratislava B vs Liptovsky Mikul |
0-4 |
1-5 |
Sun 6, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga FC Artmedia Petrzalka vs MSK Puchov |
1-0 |
3-2 |
Sun 6, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga STK Samorin vs FK Kosice |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Sep-18:30 - Slovenia 2. Liga NK Smartno vs Brda Dobrovo |
0-2 |
1-2 |
Sun 6, Sep-18:30 - Slovenia 2. Liga Jadran Dekani vs NK Radomlje |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - South Africa First League Ajax Cape Town vs Tshakhuma TM |
0-0 |
3-2 |
Sun 6, Sep-18:00 - Sweden Damallsvenskan FC Rosengard Women\'s vs Djurgardens Women\'s |
0-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-14:30 - Sweden Damallsvenskan Pitea IF Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s |
1-2 |
2-3 |
Sun 6, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Norra Sandvikens IF vs IFK Lulea |
1-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Norra Sollentuna FK vs Karlstad BK |
2-1 |
3-1 |
Sun 6, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Norra Taby vs Nykopings BIS |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Norra IFK Berga vs Team Thoren FF |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-17:30 - Sweden Div 1 Norra Vasalunds IF vs IF Sylvia |
1-0 |
4-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra Karlslunds IF HFK vs Brommapojkarna |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Sodra Lindome GIF vs Skovde AIK |
1-0 |
2-1 |
Sun 6, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Sodra Oskarshamns AIK vs Utsiktens BK |
0-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Sodra Motala AIF FK vs Lunds BK |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Sodra Eskilsminne IF vs Qviding FIF |
2-0 |
3-0 |
Sun 6, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Sodra Landskrona BoIS vs FC Trollhattan |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Sodra Assyriska Turabdin IK vs FC Linkoping City |
1-2 |
2-2 |
Sun 6, Sep-19:00 - Sweden Div 1 Sodra IFK Varnamo vs FK Karlskrona |
1-0 |
4-1 |
Sun 6, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland Osterlen FF vs IFK Karlshamn |
1-0 |
3-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland Kristianstads FC vs Husqvarna FF |
0-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-18:30 - Sweden Div 2 Sodra Svealand FC Gute vs Huddinge IF |
0-1 |
2-1 |
Sun 6, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Assyriska FF Sodertalje vs Tyreso FF |
0-1 |
1-3 |
Sun 6, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Vinbergs IF vs Ullared |
2-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-19:30 - Sweden Superettan Vasteras SK FK vs Dalkurd FF |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-16:30 - Sweden Superettan Umea FC vs IK Brage |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 Olympique de Geneve FC vs US Terre Sainte |
3-1 |
|
Sun 6, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC Winterthur U21 vs Gossau |
0-1 |
2-3 |
Sun 6, Sep-19:00 - Tunisia Division 1 Stade Tunisien vs Club Sportif Sfaxien |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-22:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying San Marino(U21) vs Greece(U21) |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-22:45 - UEFA Nations League Spain vs Ukraine |
3-0 |
4-0 |
Sun 6, Sep-22:45 - UEFA Nations League Serbia vs Turkey |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-22:45 - UEFA Nations League Switzerland vs Germany |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-22:45 - UEFA Nations League Malta vs Latvia |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-22:45 - UEFA Nations League Kosovo vs Greece |
0-1 |
1-2 |
Sun 6, Sep-19:59 - UEFA Nations League Hungary vs Russia |
0-2 |
2-3 |
Sun 6, Sep-19:59 - UEFA Nations League Slovenia vs Moldova |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-19:59 - UEFA Nations League Republic of Ireland vs Finland |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Sep-17:00 - UEFA Nations League Wales vs Bulgaria |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Sep-17:00 - UEFA Nations League Andorra vs Faroe Islands |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Sep-19:30 - Uruguay Primera Division Boston River vs Centro Atletico Fenix |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-00:30 - Uruguay Primera Division CA Penarol vs Liverpool P. |
3-1 |
3-2 |
Sun 6, Sep-22:00 - Uruguay Primera Division Danubio FC vs Defensor SC |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-04:15 - USA Major League Soccer Houston Dynamo vs Sporting Kansas City |
0-1 |
2-1 |
Sun 6, Sep-04:25 - USA Major League Soccer Orlando City vs Atlanta United FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-05:30 - USA Major League Soccer Vancouver Whitecaps FC vs Toronto FC |
1-1 |
3-2 |
Sun 6, Sep-06:30 - USA Major League Soccer San Jose Earthquakes vs Colorado Rapids |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-04:00 - USA USL League One Fort Lauderdale CF vs Chattanooga Red Wolves |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-06:30 - USA USL League One FC Tucson vs Richmond Kickers |
2-1 |
2-2 |
Sun 6, Sep-01:00 - USL Championship New York Red Bulls B vs Pittsburgh Riverhounds SC |
0-1 |
0-3 |
Sun 6, Sep-03:00 - USL Championship Indy Eleven vs Louisville City FC |
1-3 |
1-3 |
Sun 6, Sep-03:00 - USL Championship Charlotte Independence vs North Carolina |
2-0 |
3-1 |
Sun 6, Sep-03:00 - USL Championship Hartford Athletic vs Loudoun United |
1-1 |
2-1 |
Sun 6, Sep-03:05 - USL Championship Miami FC vs Charleston Battery |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-04:00 - USL Championship Colorado Springs Switchbacks FC vs OKC Energy FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Sep-04:00 - USL Championship Memphis 901 vs Birmingham Legion |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Sep-05:00 - USL Championship San Antonio FC vs Rio Grande Valley FC Toros |
3-1 |
3-2 |
Sun 6, Sep-05:30 - USL Championship El Paso Locomotive vs New Mexico United |
1-2 |
3-2 |
Sun 6, Sep-05:35 - USL Championship Austin Bold vs Tulsa Roughnecks |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Sep-06:00 - USL Championship Orange County SC vs Los Angeles Galaxy II |
0-2 |
1-2 |
Sun 6, Sep-06:00 - USL Championship Reno 1868 vs Portland Timbers B |
4-0 |
7-1 |
Sun 6, Sep-06:30 - USL Championship Las Vegas Lights FC vs Phoenix Rising FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 6, Sep-16:15 - Uzbekistan Division 1 Shortan Guzar vs Xorazm Urganch |
1-0 |
4-1 |
Sun 6, Sep-11:00 - Western Australia Womens Premier League Fremantle City Women\'s vs Northern Redbacks women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sun 6, Sep-18:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien Kolbotn Women\'s vs Lyn Oslo Women\'s |
0-0 |
1-0 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.