Football Results for Sat 29, Jun 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 29, Jun 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 29, Jun-00:00 - African Nations Cup
South Africa vs Namibia

0-0

1-0
Sat 29, Jun-21:00 - African Nations Cup
Cameroon vs Ghana

0-0

0-0
Sat 29, Jun-18:30 - African Nations Cup
Mauritania vs Angola

0-0

0-0
Sat 29, Jun-03:20 - America Cup
Colombia vs Chile

0-0

0-0
Sat 29, Jun-23:00 - America Cup
Uruguay vs Peru

0-0

0-0
Sat 29, Jun-10:00 - Australia Brisbane Capital League 1
New Farm United vs Western Spirit

0-0

0-2
Sat 29, Jun-11:15 - Australia Brisbane Capital League 1
Ipswich City vs Annerley FC

2-0

6-2
Sat 29, Jun-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Pine Hills vs Virginia United

0-0

0-3
Sat 29, Jun-11:00 - Australia Brisbane Premier League
Taringa Rovers vs Bayside United FC

1-2

3-2
Sat 29, Jun-11:00 - Australia Brisbane Premier League
Albany Creek vs University of Queensland

1-0

4-0
Sat 29, Jun-11:30 - Australia Brisbane Premier League
The Gap BPL vs Toowong

2-0

2-3
Sat 29, Jun-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Caboolture FC vs Acacia Ridge

3-0

4-1
Sat 29, Jun-08:45 - Australia Brisbane Premier League Reserves
Albany Creek Reserve vs University of Queensland Reserve

1-1

4-2
Sat 29, Jun-11:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Riverina Rhinos vs Belconnen United

1-0

3-1
Sat 29, Jun-11:30 - Australia Capital Gatorade Premier League
Monaro Panthers vs Cooma Tigers

2-1

2-2
Sat 29, Jun-09:30 - Australia Capital Territory U20
Monaro Panthers U20 vs Cooma Tigers(U20)

4-1

9-3
Sat 29, Jun-11:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Broadmeadow Magic vs Adamstown Rosebuds FC

1-1

3-1
Sat 29, Jun-09:10 - Australia New South Wales Northern Premier League U20
Broadmeadow Magic(U20) vs Adamstown Rosebuds(U20)

0-0

1-0
Sat 29, Jun-13:00 - Australia New South Wales Premier League
Mt Druitt Town Rangers FC vs Wollongong Wolves

1-0

1-4
Sat 29, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League
Bankstown Berries vs Northern Tigers

1-2

2-5
Sat 29, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League
Macarthur Rams vs Spirit FC

1-0

1-1
Sat 29, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League
Hills Brumbies vs Western Sydney Wanderers AM

4-2

4-2
Sat 29, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League
Mounties Wanderers vs St George Saints

1-0

3-1
Sat 29, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League
Rydalmere Lions vs Bonnyrigg White Eagles

1-1

1-1
Sat 29, Jun-11:00 - Australia New South Wales U20
Mt Druitt Town Rangers(U20) vs Wollongong Wolves(U20)

2-0

2-0
Sat 29, Jun-10:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Sunshine Coast FC vs Magpies Crusaders

0-1

1-3
Sat 29, Jun-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Strikers vs Queensland Lions FC

0-1

1-4
Sat 29, Jun-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Eastern Suburbs Brisbane vs Brisbane City SC

1-2

1-3
Sat 29, Jun-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Moreton Bay United vs Brisbane Roar FC Am

0-4

1-6
Sat 29, Jun-10:15 - Australia Queensland State League U20
Eastern Suburbs Brisbane(U20) vs Brisbane City SC(U20)

1-0

2-2
Sat 29, Jun-06:45 - Australia Queensland State League U20
Moreton Bay United(U20) vs Brisbane Roar FC(U20)

0-2

0-4
Sat 29, Jun-10:00 - Australia Queensland State Leagues
Sunshine Coast Wanderers FC vs Rochedale Rovers

2-0

3-2
Sat 29, Jun-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Mitchelton vs Southside Eagles

2-0

5-0
Sat 29, Jun-12:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Queensland Lions FC Women\'s vs Sunshine Coast FC Women\'s

1-1

3-1
Sat 29, Jun-08:15 - Australia Tasmania Premier League
Devonport City Striker vs South Hobart

1-1

4-1
Sat 29, Jun-10:30 - Australia Tasmania Premier League
Glenorchy Knights vs Kingborough Lions

1-1

1-4
Sat 29, Jun-10:30 - Australia Tasmania Premier League
Launceston City vs Hobart Olympia Warriors

0-1

0-3
Sat 29, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Moreland Zebras vs Murray United FC

1-0

2-0
Sat 29, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Langwarrin vs North Geelong Warriors

0-0

2-1
Sat 29, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Whittlesea Ranges FC vs Springvale White Eagles

1-0

2-0
Sat 29, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Eastern Lions SC vs Moreland City

0-0

2-2
Sat 29, Jun-12:00 - Australia Victorian Division 1
Melbourne City Youth vs Brunswick City

3-1

5-1
Sat 29, Jun-13:00 - Australia Victorian Division 1
Goulburn Valley Suns vs Melbourne Victory FC Am

0-0

0-0
Sat 29, Jun-08:45 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs Green Gully Cavaliers

1-1

1-2
Sat 29, Jun-12:00 - Australia Victorian Premier League
Altona Magic vs Kingston City

1-1

3-1
Sat 29, Jun-12:00 - Australia Victorian Premier League
Port Melbourne Sharks vs Melbourne Knights

0-0

2-1
Sat 29, Jun-10:00 - Australia Victorian Premier League U20
Altona Magic U20 vs Kingston City(U20)

0-0

1-0
Sat 29, Jun-10:00 - Australia Victorian Premier League U20
Port Melbourne Sharks SC U20 vs Melbourne Knights U20

1-1

1-1
Sat 29, Jun-06:15 - Australia Victorian Premier League U20
Avondale FC(U20) vs Green Gully Cavaliers U20

0-1

0-2
Sat 29, Jun-09:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Box Hill Women\'s vs FC Bulleen Lions Women\'s

0-2

0-2
Sat 29, Jun-09:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Bayside United Women\'s vs Calder United SC Women\'s


0-6
Sat 29, Jun-13:30 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Geelong Galaxy Women\'s vs Senior NTC Women\'s


6-8
Sat 29, Jun-18:00 - Baltic Cup
Lithuania(U17) vs Latvia(U17)

3-0

3-2
Sat 29, Jun-14:00 - Baltic Cup
Estonia(U17) vs Finland(U17)

0-1

0-2
Sat 29, Jun-14:00 - Bangladesh League
Bashundhara Kings vs Muktijoddha SKC

2-1

4-1
Sat 29, Jun-15:30 - Beach Soccer European Games
Russia Beach Soccer vs Italy Beach Soccer


3-4
Sat 29, Jun-18:00 - Beach Soccer European Games
Switzerland Beach Soccer vs Ukraine Beach Soccer


5-4
Sat 29, Jun-19:30 - Beach Soccer European Games
Spain Beach Soccer vs Portugal Beach Soccer


3-8
Sat 29, Jun-14:00 - Beach Soccer European Games
Belarus Beach Soccer vs Romania Beach Soccer


5-2
Sat 29, Jun-18:30 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs FC Baranovichi

2-0

4-0
Sat 29, Jun-19:00 - Belarus Pershaya Liga
Naftan Novopolock vs FC Belshina Babruisk

1-4

1-5
Sat 29, Jun-19:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs Volna Pinsk

2-0

2-1
Sat 29, Jun-19:00 - Belarus Pershaya Liga
Krumkachy Minsk vs Granit Mikashevichi

0-1

0-2
Sat 29, Jun-18:00 - Belarus Premier League
FC Minsk vs FC Gomel

1-1

3-2
Sat 29, Jun-21:45 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs FK Isloch Minsk

2-0

5-1
Sat 29, Jun-19:59 - Belarus Premier League
FC Gorodeya vs FC Slutsk

0-0

1-0
Sat 29, Jun-16:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Nadezhda SDJushor 7 Mogilev Women\'s vs Neman Grodno Women\'s

0-5

0-8
Sat 29, Jun-17:00 - BRA CCD2
Barra SC vs Prospera Criciuma

0-0

0-1
Sat 29, Jun-22:00 - BRA CCD2
Guarani de Palhoca vs Almirante Barroso

1-1

1-3
Sat 29, Jun-22:30 - Brasil Women\\\'s Tournament
Internacional (RS) Women\'s vs CR Flamengo (RJ) Women\'s


0-1
Sat 29, Jun-03:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23
Santa Cruz PE(U23) vs Vitoria BA U23

1-0

1-1
Sat 29, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Vasco da Gama RJ U20 vs Boavista RJ (U20)

5-0

7-0
Sat 29, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Nova Iguacu(U20) vs Botafogo RJ U20

1-1

2-2
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Volta Redonda(U20) vs Goytacaz RJ(U20)

0-0

2-0
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Portuguesa RJ (U20) vs Cabofriense U20

1-3

1-6
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Taboao da Serra Youth vs Santo Andre Youth

3-3

3-4
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Santos Youth vs Sao Bernardo Youth

0-1

1-1
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Sao Carlos Youth vs Ponte Preta Youth

0-1

0-2
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Primavera SP Youth vs Portuguesa Youth

0-0

0-0
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Taubate Youth vs Red Bull Brasil Youth

1-1

1-1
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Gremio Osasco Youth vs Palmeiras Youth

0-1

0-1
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Linense Youth vs Gremio Novorizontino Youth

0-1

1-5
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Batatais Youth vs Penapolense Youth

0-0

4-0
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Oeste Youth vs Gremio Osasco Audax Youth

1-0

2-0
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Comercial SP Youth vs Mirassol FC Youth

0-3

0-3
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Velo Clube SP Youth vs Botafogo SP Youth

1-1

1-4
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Votuporanguense Youth vs Rio Preto Youth

1-0

3-0
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Capivariano FC SP Youth vs Rio Claro Youth

0-0

0-1
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Agua Santa SP Youth vs Sao Caetano Youth

0-1

0-1
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Friburguense (RJ) vs Tigres Brasil

2-1

3-2
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
America-RJ vs Olaria RJ

0-0

2-1
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Barra Da Tijuca RJ vs Duque de Caxias

0-0

0-0
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Artsul RJ vs Audax Rio RJ

1-0

1-1
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Sao Goncalo EC RJ vs Goytacaz RJ

0-1

0-1
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Nova Cidade RJ vs Angra Dos Reis RJ

1-0

2-1
Sat 29, Jun-03:00 - Brazil Copa Paulista
XV de Piracicaba vs Rio Claro

1-0

2-1
Sat 29, Jun-03:00 - Brazil Copa Paulista
Velo Clube SP vs Atibaia

0-0

0-0
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Copa Paulista
Nacional SP vs Portuguesa de Desportos

1-1

3-2
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Copa Paulista
EC Sao Bernardo vs EC Santo Andre

0-1

0-1
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Copa Paulista
Desportivo Brasil SP vs Juventus-SP

1-1

1-2
Sat 29, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Shanghai Shenxin vs Meizhou Hakka

0-2

1-7
Sat 29, Jun-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Nantong Zhiyun vs Qingdao Huanghai F.C.

0-0

1-1
Sat 29, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Changchun YaTai vs Heilongjiang Lava Spring

0-1

1-1
Sat 29, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Guizhou Hengfeng F.C. vs Beijing BSU

1-0

2-0
Sat 29, Jun-13:30 - Chinese Football League Divison 1
Xinjiang Tianshan Leopard vs Shijiazhuang Ever Bright FC

0-0

1-0
Sat 29, Jun-15:00 - Chinese Football League Divison 2
Shenyang Urban vs Shanxi Xindu

2-0

3-0
Sat 29, Jun-15:00 - Chinese Football League Divison 2
Zhejiang Yiwu vs Chengdu Better City FC

1-3

2-3
Sat 29, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Fujian Tianxin vs Suzhou Dongwu

0-3

0-3
Sat 29, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Wuhan Three Towns FC vs Yunnan Kunglu FC

0-0

2-0
Sat 29, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Ningxia Fiery Phoenix FC vs Taizhou Yuanda FC

1-0

2-0
Sat 29, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Jiangsu Yancheng vs Qingdao Red Lions

0-0

0-0
Sat 29, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Dalian Chanjoy vs Baoding Rongda FC

1-2

2-2
Sat 29, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Yanbian Beiguo vs BeiJing Tech

0-0

2-0
Sat 29, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Inner Mongolia Caoshangfei F.C. vs Qingdao Jonoon

0-1

0-1
Sat 29, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Lhasa Urban Construction Investment F.C. vs Nanjing Shaye FC

0-1

0-1
Sat 29, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Sichuan Jiuniu vs Jiangxi Liansheng FC

1-0

2-0
Sat 29, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Xi\'an Daxing Chongde vs Zibo Cuju F.C.

1-0

1-0
Sat 29, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Guangxi Baoyun FC vs Shenzhen Pengcheng

0-0

1-0
Sat 29, Jun-12:30 - Chinese Football League Divison 2
Hubei Chufeng Heli F.C. vs Kun Shan FC

0-1

0-1
Sat 29, Jun-15:35 - Chinese Super League
Chongqing Lifan vs Tianjin Teda

0-0

1-0
Sat 29, Jun-15:35 - Chinese Super League
Guangzhou R&F vs HeNan JianYe

1-0

2-0
Sat 29, Jun-15:35 - Chinese Super League
Beijing Renhe vs Dalian Yifang

1-0

1-3
Sat 29, Jun-15:35 - Chinese Super League
Hebei China Fortune vs Wuhan Zall

0-0

0-2
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
Clermont Foot vs US Orleans

1-0

1-2
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
Toluca vs Celaya FC


1-2
Sat 29, Jun-15:00 - Club Friendly
Randers FC vs Aarhus AGF

0-0

1-1
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
SV Ried vs Union Gurten

1-0

3-0
Sat 29, Jun-15:00 - Club Friendly
AC Horsens vs Hobro I.K.

0-1

1-1
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
Inter Zapresic vs Zrinjski Mostar

1-1

2-1
Sat 29, Jun-15:00 - Club Friendly
Hradec Kralove vs SK Slovan Varnsdorf

1-0

2-2
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
Cracovia Krakow vs Gazovik Orenburg

0-1

0-1
Sat 29, Jun-15:00 - Club Friendly
WSG Wattens vs Bayern Munich (Am)

4-0

4-1
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
ND Mura 05 vs FC Pyunik

1-1

2-2
Sat 29, Jun-15:00 - Club Friendly
Viktoria Berlin 1889 vs FSV Optik Rathenow

5-0

10-2
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
Radnicki Nis vs HNK Gorica

0-0

1-0
Sat 29, Jun-15:00 - Club Friendly
VSG Altglienicke vs Hansa Rostock

1-0

2-0
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
Oud Heverlee Leuven vs Zulte Waregem

0-0

3-1
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
SpVgg Bayreuth vs FC Nurnberg

1-1

2-1
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
Torhout vs Club Brugge

1-3

1-7
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
FK Napredak Krusevac vs Spartak Subotica

0-1

0-2
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
Kecskemeti TE vs PAKSI FC

0-3

0-3
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
SC Wiener Neustadt vs Celtic

0-0

1-2
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
Macva Sabac vs Indjija

0-1

2-1
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
Radnik Surdulica vs Radnik Bijeljina

0-0

0-1
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
CSKA 1948 Sofia vs POFC Botev Vratsa

0-3

2-4
Sat 29, Jun-15:30 - Club Friendly
TSG Neustrelitz vs 1. FC Magdeburg

0-1

0-3
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
Union Namur vs Standard Liege

1-4

1-6
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly
Energie Cottbus vs FC Erzgebirge Aue

0-2

2-3
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly
ETO Gyori FC vs FK Puchov

4-0

7-0
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly
SpVgg Unterhaching vs SSV Ulm 1846

0-2

0-2
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly
Koln Am. vs FC Utrecht Am.

1-3

1-3
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly
Lyngby vs HB Koge


1-0
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly
Brechin City vs Dundee

0-1

1-2
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly
Clachnacuddin vs Inverness C.T.

0-1

0-2
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly
Sportfreunde Lotte vs SSV Jeddeloh


2-1
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly
FC Pskov 747 vs Luki Energiya

0-0

0-0
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly
SGV Freiberg vs TSG Balingen


2-5
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly
Bayern Alzenau vs TSV Schott Mainz

1-0

2-1
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly
BSV Rehden vs SC Spelle Venhaus

1-1

3-2
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly
Prostejov vs Fotbal Trinec

2-1

2-2
Sat 29, Jun-16:30 - Club Friendly
Viktoria Zizkov vs FK MAS Taborsko

1-0

3-0
Sat 29, Jun-16:30 - Club Friendly
Linfield FC vs Motherwell FC

0-1

0-3
Sat 29, Jun-16:30 - Club Friendly
Greuther Furth II vs FC Schweinfurt

0-1

1-4
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly
Aberdeen vs Connah\'s Quay Nomads FC

0-0

0-0
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly
Rot-Weiss Erfurt vs SV Rodinghausen

1-1

1-2
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly
Palmeiras vs Oeste SP

1-1

2-1
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly
Forfar Athletic vs Dunfermline

0-1

0-1
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly
Tennis Borussia Berlin vs Hansa Rostock

1-1

2-3
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly
SV Sandhausen vs FSV Frankfurt

2-2

5-4
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly
Miedz Legnica vs Blekitni Stargard Szczecinski

2-0

2-1
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly
MFK Karvina vs FK Poprad

0-0

0-1
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly
Atletico Mineiro Youth (MG) vs Villa Nova-MG Youth

1-0

1-0
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly
SC Dikkelvenne vs Gent

0-5

0-6
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly
Buchholz vs Hamburger

0-5

1-13
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly
Coimbra/MG Youth vs Patrocinense Youth MG

3-0

9-0
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly
Pouso Alegre/MG Youth vs Uberlandia Youth

0-1

1-4
Sat 29, Jun-10:00 - Club Friendly
FC Chelyabinsk vs FC Tyumen

0-1

0-1
Sat 29, Jun-17:10 - Club Friendly
Germania Halberstadt vs VfV 06 Hildesheim

0-0

0-0
Sat 29, Jun-17:30 - Club Friendly
Young Boys vs VfB Stuttgart

2-1

3-1
Sat 29, Jun-17:30 - Club Friendly
Linlithgow Rose vs Clyde F.C.

0-0

2-1
Sat 29, Jun-17:30 - Club Friendly
Sportfreunde Kollerbach vs Saarbrucken

0-4

0-9
Sat 29, Jun-11:30 - Club Friendly
Debreceni VSC vs Nyiregyhaza Spartacus FC

2-0

2-0
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly
Deutschlandsberger SC vs SV Allerheiligen

0-0

0-1
Sat 29, Jun-12:00 - Club Friendly
SK Sigma Olomouc vs Pardubice

0-1

2-1
Sat 29, Jun-12:00 - Club Friendly
Zaglebie Sosnowiec vs GKS Tychy

0-2

1-4
Sat 29, Jun-12:00 - Club Friendly
UTA Arad vs Ineu

4-0

11-1
Sat 29, Jun-12:00 - Club Friendly
FK Bezanija vs Sindjelic Belgrad

1-0

2-1
Sat 29, Jun-12:00 - Club Friendly
Concordia Chiajna vs FC Rapid Bucuresti

0-0

0-1
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
AZ Alkmaar vs PFC Oleksandria

0-1

0-3
Sat 29, Jun-12:00 - Club Friendly
Dorogi FC vs Komaromi VSE

1-1

2-1
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
FC Torpedo Moscow vs FC Armavir

1-1

1-1
Sat 29, Jun-12:00 - Club Friendly
III.Keruleti TUE vs Budaorsi SC

0-2

0-3
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
CR Flamengo (RJ) vs Madureira

2-0

3-1
Sat 29, Jun-12:00 - Club Friendly
Hermannstadt vs Scolar Resita

0-0

1-0
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
FC Luzern vs Rheindorf Altach

0-0

0-0
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
St.Polten vs FCM Traiskirchen

2-0

5-0
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
Cefn Druids vs Wrexham

0-3

0-4
Sat 29, Jun-20:30 - Club Friendly
TSV Hartberg vs Lafnitz

0-0

0-0
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
Alfreton Town vs Nottingham Forest

1-1

1-2
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
East Fife vs Dundee United

1-0

1-1
Sat 29, Jun-20:30 - Club Friendly
VfB Fichte Bielefeld vs Arminia Bielefeld

1-1

1-3
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
Montrose vs Formartine United

2-1

2-1
Sat 29, Jun-20:30 - Club Friendly
Astra Giurgiu vs Cukaricki

1-0

1-2
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
Raith Rovers vs Stirling Albion

0-0

1-0
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
Arbroath vs Hearts

1-0

2-0
Sat 29, Jun-20:30 - Club Friendly
Sport Victoria vs EM Deportivo Binacional

1-0

3-2
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
Alloa Athletic vs Albion Rovers FC

1-0

2-1
Sat 29, Jun-20:30 - Club Friendly
Molinos El Pirata vs Juan Aurich

0-0

1-3
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
Edinburgh City vs St. Johnstone

2-0

2-0
Sat 29, Jun-20:40 - Club Friendly
Club Leon vs FC Juarez


2-2
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
Blyth Spartans vs Stranraer F.C.

0-1

3-1
Sat 29, Jun-12:30 - Club Friendly
Zlate Moravce vs KFC Komarno

1-0

3-2
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
Nairn County vs Ross County

0-2

0-3
Sat 29, Jun-12:30 - Club Friendly
Podbeskidzie vs GKS Katowice

0-0

2-2
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
Crusaders FC vs Ards FC

2-1

4-1
Sat 29, Jun-12:30 - Club Friendly
MFK Karvina vs Vitkovice

2-0

4-0
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
SDC Putten vs Feyenoord Rotterdam

0-3

0-6
Sat 29, Jun-12:30 - Club Friendly
FK Senica vs FC Artmedia Petrzalka

2-0

4-3
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
SV Heimstetten vs Sportclub Eintracht Freising

1-2

2-3
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly
AC Ajaccio vs Bastia CA

1-0

3-1
Sat 29, Jun-12:30 - Club Friendly
TUS Mechtersheim vs Astoria Walldorf

0-3

0-5
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
Berliner AK 07 vs 1. FC Magdeburg

0-0

1-0
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly
Cercle Brugge vs KV Oostende

0-1

1-1
Sat 29, Jun-12:30 - Club Friendly
FK Kosice vs MFK Zemplin Michalovce

2-0

3-1
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
FC Pipinsried vs TSV Rain Am Lech


4-1
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
Zira FK vs Qabala

1-0

1-1
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly
Debreceni VSC vs Diosgyor VTK

2-0

2-0
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
KSKV Zwevezele vs Kortrijk

1-2

1-2
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly
Istra 1961 vs Tabor Sezana

1-1

1-2
Sat 29, Jun-12:45 - Club Friendly
MSK Zilina B vs Trencin

3-1

3-2
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
TVS Dachau 1865 vs Munchen 1860

0-2

1-5
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly
Metalist 1925 Kharkiv vs Rukh Vynnyky

0-2

1-2
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly
KSV Temse vs KSC Lokeren

0-4

1-7
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly
Thes Sport Tessenderlo vs KV Mechelen


0-3
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly
KFC Houtvenne vs Westerlo

0-2

0-6
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly
VV Buitenpost vs SC Heerenveen

0-6

1-14
Sat 29, Jun-21:05 - Club Friendly
LKS Lodz vs Radomiak Radom

0-1

2-2
Sat 29, Jun-21:30 - Club Friendly
St. Gilloise vs ASV Geel

7-0

11-0
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
Teplice vs FK Banik Sokolov

2-0

5-0
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
Zenit St.Petersburg vs Budapest Honved

1-0

3-0
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
MFK Dubnica vs FK Pohronie

1-0

1-0
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
Brno vs Vysocina Jihlava

2-2

5-2
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
Zaglebie Lubin vs Warta Poznan

0-0

0-1
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
Piast Gliwice vs GKS Jastrzebie

1-0

2-2
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
Slavoj Trebisov vs Odeva Lipany

2-0

4-0
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
Jagiellonia Bialystok vs Wigry Suwalki

1-1

2-1
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
Widzew lodz vs Chrobry Glogow

2-0

3-2
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas vs FK Zeleziarne Podbrezova

1-0

2-2
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
Volga Ulyanovsk vs Veles Moscow

1-0

1-0
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
Fortuna Dusseldorf II vs VfB Hilden

3-1

4-1
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
Rakow Czestochowa vs Opava

0-0

1-0
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
Bruk Bet Termalica Nieciecza vs CWKS Resovia Rzeszow

1-1

1-2
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
Garbarnia Krakow vs Stal Stalowa Wola


1-1
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
Chojniczanka Chojnice vs Olimpia Grudziadz

0-1

1-1
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
Puszcza Niepolomice vs Stal Mielec

0-0

0-1
Sat 29, Jun-04:00 - Club Friendly
Universitario de Sucre vs Nacional Potosi

0-1

3-3
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly
ASV Neumarkt vs SSV Jahn Regensburg

0-7

0-8
Sat 29, Jun-04:00 - Club Friendly
Managua FC vs AD Santos De Guapiles

0-1

0-2
Sat 29, Jun-18:15 - Club Friendly
Eendracht Termien vs Genk

0-0

2-5
Sat 29, Jun-04:10 - Club Friendly
Dep.Independiente Medellin vs Pachuca

1-1

2-1
Sat 29, Jun-05:00 - Club Friendly
Sport Boys Association vs Comerciantes Unidos

0-0

0-0
Sat 29, Jun-18:30 - Club Friendly
Crvena Zvezda vs Zenit St.Petersburg

0-1

0-1
Sat 29, Jun-18:30 - Club Friendly
Cruz Azul vs Atletico San Luis

0-0

0-0
Sat 29, Jun-18:30 - Club Friendly
Rapid Wien vs FC Bohemians 1905

0-1

2-3
Sat 29, Jun-18:30 - Club Friendly
FC Wacker Innsbruck vs Arsenal Tula

0-3

1-3
Sat 29, Jun-18:30 - Club Friendly
CFR Cluj vs Sparta Praha

0-0

1-0
Sat 29, Jun-18:30 - Club Friendly
FC Hansa Luneburg vs Hannover 96

1-1

2-3
Sat 29, Jun-18:30 - Club Friendly
FC Rapperswil-Jona vs Zurich

0-3

1-3
Sat 29, Jun-18:30 - Club Friendly
SK Austria Klagenfurt vs Backa Topola


0-2
Sat 29, Jun-13:30 - Club Friendly
FK Khimik Novomoskovsk vs FK Kaluga

0-0

1-0
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly
Wisla Plock vs Brondby

1-0

1-1
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly
Ceske Budejovice vs SKU Amstetten

1-1

2-2
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly
SV Elversberg vs Eppelborn

1-2

6-2
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly
FC Nitra vs FC STK 1914 Samorin

2-0

2-1
Sat 29, Jun-22:00 - Club Friendly
Joinville SC(U20) vs Avai FC U20 (SC)

2-1

2-2
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly
Apollon Limassol FC vs Dinamo Moscow

0-2

0-2
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly
Wolfsberger AC vs Kapfenberg Superfund

0-0

3-2
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly
FK Rad Beograd vs FK Javor Ivanjica

1-0

1-0
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly
Desna Chernihiv vs FC Ararat-Armenia

0-0

0-0
Sat 29, Jun-07:15 - Club Friendly
Chivas Guadalajara vs River Plate

0-2

1-5
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly
Oudenaarde vs Anderlecht

0-3

0-6
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly
Botev Galabovo vs Lokomotiv Gorna Oryahovitsa

0-0

0-2
Sat 29, Jun-22:40 - Club Friendly
Rio Branco ES vs Vasco da Gama(RJ)

0-1

0-2
Sat 29, Jun-14:00 - Club Friendly
Krylya Sovetov Samara vs Banik Ostrava

0-0

0-1
Sat 29, Jun-19:30 - Club Friendly
GKS Katowice vs Skra Czestochowa

0-0

0-1
Sat 29, Jun-14:00 - Club Friendly
Ajax Amsterdam vs Aalborg BK

0-1

1-1
Sat 29, Jun-19:30 - Club Friendly
SK Sigma Olomouc vs Spartak Trnava

0-1

1-2
Sat 29, Jun-14:00 - Club Friendly
Vejle vs Silkeborg IF

1-2

1-3
Sat 29, Jun-14:00 - Club Friendly
GKS Belchatow vs Wisla Krakow

2-0

2-1
Sat 29, Jun-19:45 - Club Friendly
Servette vs Grasshoppers

0-0

1-0
Sat 29, Jun-14:00 - Club Friendly
Stomil Olsztyn vs Znicz Pruszkow

2-1

2-3
Sat 29, Jun-23:00 - Club Friendly
Atletico Paranaense vs Cerro Porteno

0-1

0-2
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
Hajduk Split vs Krylya Sovetov Samara

2-0

2-1
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
Nancy vs Amneville

1-0

3-0
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
NK Maribor vs Synot Slovacko

0-0

0-1
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
Neuchatel Xamax vs FK Tuzla City

0-1

0-1
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
NK Olimpija Ljubljana vs PFC Sochi

2-1

4-3
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
Hapoel Beer Sheva vs Olympiakos Piraeus

1-1

2-2
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly
NK Rijeka vs NK Celje


2-1
Sat 29, Jun-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Orense SC vs Puerto Quito

1-0

1-0
Sat 29, Jun-17:00 - Estonia Meistri Liiga
Maardu FC Starbunker vs Levadia Tallinn

0-3

1-6
Sat 29, Jun-19:59 - Estonia Meistri Liiga
FC Kuressaare vs Trans Narva

0-1

1-1
Sat 29, Jun-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Vikingur Gota vs TB/FCS/Royn

1-0

3-1
Sat 29, Jun-17:00 - FIFA Women\\\'s World Cup
Italy Women\'s vs Netherlands Women\'s

0-0

0-2
Sat 29, Jun-20:30 - FIFA Women\\\'s World Cup
Germany Women\'s vs Sweden Women\'s

1-1

1-2
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Viikingit vs FC Kiffen

2-1

2-2
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
PEPO vs Lahden Reipas

1-0

1-1
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
NJS Nurmijarvi vs Sudet

2-0

2-0
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Tampere United vs KaaPo Kaarina

0-0

1-0
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
P-Iirot vs EPS Espoo

0-0

1-1
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Espoo vs FC Jazz Pori

1-1

1-4
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Gnistan vs Kapylan Pallo

2-1

3-3
Sat 29, Jun-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Salon Palloilijat(SalPa) vs Ilves Tampere II

2-0

4-0
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
FC Vaajakoski vs JS Hercules

1-2

1-2
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
PK-37 vs VIFK Vaasa

1-1

2-1
Sat 29, Jun-16:30 - Finland Junior League
KuPS Youth vs FC Espoo Youth

1-0

2-0
Sat 29, Jun-18:00 - Finland Veikkausliga
HJK Helsinki vs KuPS

0-0

1-1
Sat 29, Jun-18:00 - Finland Veikkausliga
VPS Vaasa vs Ilves Tampere

1-2

1-2
Sat 29, Jun-23:15 - Finland Veikkausliga
RoPS Rovaniemi vs KPV

0-0

0-0
Sat 29, Jun-18:00 - Finland Ykkonen
FC Haka vs AC Oulu

1-1

2-1
Sat 29, Jun-18:00 - Finland Ykkonen
Jaro vs MuSa

0-2

3-3
Sat 29, Jun-18:00 - Finland Ykkonen
AC Kajaani vs Mypa

1-1

2-2
Sat 29, Jun-12:00 - Friendly Internationals
Lithuania Women\'s(U19) vs Latvia Women\'s(U19)

0-0

0-0
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland Women\\\'s Cup
Thor KA Akureyri Woman\'s vs Valur Women\'s

1-1

3-2
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland Women\\\'s Cup
UMF Selfoss Women\'s vs HK Vikingur Women\'s

0-0

2-0
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland Division 1
Fjolnir vs Thor Akureyri

0-0

4-0
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland Division 1
Magni Grenivik vs Vikingur Olafsvik

0-0

0-0
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland Division 2
Leiknir F vs Kari Akranes

2-0

5-1
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland Division 2
KF Gardabaer vs Vestri

0-0

5-1
Sat 29, Jun-00:30 - Iceland Division 2
Dalvik Reynir vs Fjardabyggd

0-0

0-0
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland Division 3
Alftanes vs Einherji

0-1

1-3
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland U19 League
Vikingur Reykjavik(U19) vs Haukar(U19)

1-0

2-0
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland U19 League
UMF Njardvik(U19) vs Austurland(U19)

1-1

3-3
Sat 29, Jun-15:30 - Indonesia Liga 1
Arema Malang vs TIRA Persikabo

0-1

1-2
Sat 29, Jun-12:30 - Indonesia Cup
Persija Jakarta vs Borneo F.C.

1-1

2-1
Sat 29, Jun-18:00 - Iraqi League
Al Karkh vs Al Diwaniya

0-0

0-1
Sat 29, Jun-22:30 - Ireland Division 1
Longford Town vs Cobh Ramblers

1-0

1-0
Sat 29, Jun-08:00 - Japan Football League
MIO Biwako Shiga vs Sony Sendai FC

1-0

1-0
Sat 29, Jun-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Nara Club

1-1

1-2
Sat 29, Jun-08:00 - Japan Football League
Veertien Kuwana vs Honda Lock SC

1-1

1-2
Sat 29, Jun-08:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs Imabari FC

0-2

1-2
Sat 29, Jun-08:00 - Japan Football League
Matsue City FC vs Ryutsu Keizai Dragons

1-2

4-2
Sat 29, Jun-08:00 - Japan Football League
Suzuka Unlimited vs Osaka FC

1-0

2-2
Sat 29, Jun-08:00 - Japan Football League
Tegevajaro Miyazaki vs Honda FC

0-0

1-1
Sat 29, Jun-07:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Tokyo Musashino City FC

1-1

2-2
Sat 29, Jun-05:00 - Japan Futsal League
voscuore sendai Futsal vs Bardral Urayasu Futsal

1-1

1-3
Sat 29, Jun-07:15 - Japan Futsal League
Vasagey Oita Futsal vs Shonan Bellmare Futsal

1-1

2-2
Sat 29, Jun-09:30 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Espo Lada Hokkaido Futsal

2-0

6-2
Sat 29, Jun-11:45 - Japan Futsal League
Fuchu Athletic FC Futsal vs Peace Does Machida Futsal

3-1

4-2
Sat 29, Jun-14:00 - Japan Futsal League
Booulos Nagano Futsal vs Fugador Sumida Futsal

2-2

3-6
Sat 29, Jun-12:00 - Japan Women League Cup
Nojima Stella Women\'s vs NTV Beleza Women\'s

0-0

0-2
Sat 29, Jun-12:00 - Japan Women League Cup
Nagano Parceiro Women\'s vs Nittaidai Fields Yokohama Women\'s

0-1

0-1
Sat 29, Jun-13:30 - Japan Women League Cup
INAC Kobe Leonessa Women\'s vs IGA Kunoichi Women\'s

0-1

1-1
Sat 29, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
Ehime FC Women\'s vs Shizuoka Sangyo University Women\'s

0-0

4-1
Sat 29, Jun-13:00 - Japanese J-League Division 1
Matsumoto Yamaga FC vs Gamba Osaka

0-1

1-3
Sat 29, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Yokohama F Marinos

2-1

4-2
Sat 29, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs FC Machida Zelvia

0-1

1-2
Sat 29, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Zweigen Kanazawa

0-0

0-0
Sat 29, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Tokushima Vortis

0-1

0-1
Sat 29, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Yokohama FC vs Fagiano Okayama

1-0

5-1
Sat 29, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Ehime FC

1-0

1-2
Sat 29, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs FC Ryukyu

1-0

3-2
Sat 29, Jun-14:00 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs Mito Hollyhock

1-1

2-2
Sat 29, Jun-14:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Kashiwa Reysol

0-1

0-1
Sat 29, Jun-14:00 - Japanese League Division 2
Kagoshima United vs Albirex Niigata

1-1

1-3
Sat 29, Jun-10:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs Giravanz Kitakyushu

1-2

2-3
Sat 29, Jun-12:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs YSCC Yokohama

2-1

3-1
Sat 29, Jun-13:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs Kamatamare Sanuki

0-1

1-2
Sat 29, Jun-14:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs FC Tokyo(U23)

1-0

3-2
Sat 29, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
Kairat Academy vs Astana B

1-3

2-3
Sat 29, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
Maqtaaral vs Ekibastuz

2-0

2-1
Sat 29, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
Altay FK vs Kyzylzhar Petropavlovsk

0-0

0-1
Sat 29, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
Akademiya Ontustik vs Aktobe Zhas

1-0

2-0
Sat 29, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
Zhetysu B vs FK Bolat Temirtau

1-0

1-1
Sat 29, Jun-17:00 - Kazakhstan Division 1
Baykonur vs FC Akzhayik

0-2

0-2
Sat 29, Jun-18:00 - Kazakhstan Division 1
FK Kaspiy Aktau vs Kyran Shymkent

1-1

3-1
Sat 29, Jun-11:00 - Korea K3 League
Pyeongchang FC vs Jungnang Chorus Mustang FC

0-0

0-0
Sat 29, Jun-11:00 - Korea K3 League
Jeonju Citizen FC vs Yangju Citizen FC

1-0

1-0
Sat 29, Jun-11:00 - Korea K3 League
Pyeongtaek Citizen vs Gimpo FC

0-1

0-2
Sat 29, Jun-12:00 - Korea K3 League
Paju Citizen FC vs Yangpyeong

0-1

0-1
Sat 29, Jun-12:00 - Korea K3 League
Chungju Citizen vs Pocheon FC

0-1

1-4
Sat 29, Jun-12:00 - Korea K3 League
Yeoju Sejong vs Seoul United

3-0

5-1
Sat 29, Jun-13:00 - Korea K3 League
Icheon Citizen FC vs Gyeongju Citizen FC

0-0

0-0
Sat 29, Jun-14:00 - Korea K3 League
Cheongju Jikji FC vs Siheung City

0-1

1-1
Sat 29, Jun-14:00 - Korea K3 League
Chuncheon Citizen vs Hwaseong FC

0-2

2-5
Sat 29, Jun-14:00 - Korea K3 League
Ulsan Citizen vs Goyang FC

0-0

1-0
Sat 29, Jun-14:00 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Gyeongnam FC

0-0

0-0
Sat 29, Jun-14:00 - Korea League 1
Jeju United FC vs Daegu FC

0-0

1-1
Sat 29, Jun-14:00 - Korea League 2
Daejeon Citizen vs Gwangju Football Club

0-1

0-1
Sat 29, Jun-14:00 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Seoul E-Land FC

1-0

1-0
Sat 29, Jun-18:00 - Latvia - 1. Division
FK Spartaks Jurmala vs Rigas Futbola skola

0-0

1-0
Sat 29, Jun-17:00 - Latvia Cup
Grobina vs JDFS Alberts

1-3

2-4
Sat 29, Jun-19:59 - Latvia Cup
FK Livani vs FK Smiltene BJSS

0-3

0-7
Sat 29, Jun-15:00 - Latvia Cup
Tukums-2000 vs Krimulda

5-1

9-1
Sat 29, Jun-17:00 - Lithuania - 1. Division
FK Panevezys vs FK Zalgiris Vilnius

0-2

0-2
Sat 29, Jun-19:00 - Lithuania - 1. Division
Kauno Zalgiris vs FK Palanga

2-0

4-0
Sat 29, Jun-19:59 - Lithuania - 1. Division
Suduva vs Atlantas Klaipeda

0-1

4-1
Sat 29, Jun-17:00 - Malaysia FA Cup
Perak vs PB Pahang

3-0

3-0
Sat 29, Jun-19:00 - Moldova Division 2
FC Cahul-2005 vs FC Iskra-Stal Ribnita


3-0
Sat 29, Jun-19:00 - Moldova Division 2
FC Sireti vs FC Singerei


6-2
Sat 29, Jun-21:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sheriff vs Speranta Nisporeni

2-0

3-0
Sat 29, Jun-19:00 - Moldova Divizia Nationala
Dinamo-Auto vs Codru Lozova

2-0

4-0
Sat 29, Jun-13:00 - Myanmar National League
Hantharwady United vs Yangon United

0-0

0-1
Sat 29, Jun-13:30 - Myanmar National League
Magway vs Rakhine United

1-0

1-1
Sat 29, Jun-09:30 - New Zealand Central Leagues
Lower Hutt City vs Stop Out

1-0

2-1
Sat 29, Jun-06:30 - New Zealand Central Leagues
Miramar Rangers vs Wellington Olympic

1-1

3-1
Sat 29, Jun-06:45 - New Zealand Central Leagues
Dunedin Technical vs Northern AFC

2-1

4-3
Sat 29, Jun-06:45 - New Zealand Central Leagues
Queenstown Rovers vs Green Island AFC

2-0

5-0
Sat 29, Jun-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Eastern Suburbs AFC B vs North Shore United

0-1

0-1
Sat 29, Jun-06:45 - New Zealand Southern Leagues
Coastal Spirit vs Nomads United AFC

1-0

3-0
Sat 29, Jun-15:00 - Norway 2 Division A
Kvik Halden vs Brattvag

1-0

2-1
Sat 29, Jun-16:30 - Norway 2 Division A
Egersunds IK vs Byasen Toppfotball

1-0

5-0
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 2 Division A
Moss vs Stjordals Blink

0-1

1-3
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 2 Division A
Nardo FK vs Fredrikstad

0-0

0-1
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 2 Division A
Sola vs FK Arendal

0-1

0-2
Sat 29, Jun-16:00 - Norway 3. Divisjon
Flekkeroy vs Vardeneset

2-1

3-2
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Tonsberg FK vs Orn-Horten

0-1

2-2
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Flint vs Storm BK

2-0

4-0
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Vindbjart vs Staal Jorpeland

0-0

1-1
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Start Kristiansand B vs Pors Grenland

1-1

2-3
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Rommen vs Lorenskog

0-2

1-2
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Ullern vs Grei

1-1

3-1
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Donn vs Madla IL

2-0

5-3
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Halsen vs Drobak-Frogn IL

1-0

1-0
Sat 29, Jun-19:59 - Norway 3. Divisjon
Ready vs Norild

2-1

5-2
Sat 29, Jun-17:30 - Norway Adeccoligaen
HamKam vs Raufoss

0-1

1-2
Sat 29, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs Kristiansund BK

1-0

1-0
Sat 29, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
Independiente F.B.C. vs Club Fernando de la Mora

1-0

2-0
Sat 29, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2
3 de Febrero vs 2 de Mayo

0-0

0-1
Sat 29, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2
Resistencia SC vs Sportivo Trinidense

0-0

0-1
Sat 29, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2
RI 3 Corrales vs Club Rubio Nu

1-0

2-1
Sat 29, Jun-03:00 - Serie C - Brazil
Paysandu (PA) vs Ypiranga(RS)

0-0

0-0
Sat 29, Jun-22:00 - Serie C - Brazil
Sao Jose PoA RS vs Tombense

1-0

2-0
Sat 29, Jun-13:30 - Singapore Premier League
Geylang United FC vs Young Lions

0-1

1-2
Sat 29, Jun-13:30 - Singapore Premier League
Home United FC vs Hougang United FC

0-1

0-2
Sat 29, Jun-09:30 - South Australian Premier League
West Torrens Birkalla vs Salisbury United

2-0

6-1
Sat 29, Jun-09:30 - South Australian Premier League
Modbury Jets vs White City Woodville

0-0

2-2
Sat 29, Jun-09:30 - South Australian Premier League
Playford City Patriots vs Noarlunga United

0-1

0-1
Sat 29, Jun-09:30 - South Australian Premier League
Sturt Lions vs Fulham United FC

1-0

1-0
Sat 29, Jun-13:30 - South Australian Premier League
Adelaide Victory vs Cumberland United FC

0-3

2-5
Sat 29, Jun-09:30 - South Australian Super League
Adelaide City FC vs Adelaide Raiders SC

2-2

3-2
Sat 29, Jun-09:30 - South Australian Super League
Para Hills Knights vs Adelaide Blue Eagles

0-1

2-1
Sat 29, Jun-11:30 - South Australian Super League
North Eastern Metrostars vs Adelaide Comets FC

1-0

1-1
Sat 29, Jun-11:30 - South Australian Super League
West Adelaide SC vs Adelaide United FC Youth

0-1

0-3
Sat 29, Jun-13:30 - South Australian Super League
Adelaide Olympic vs Croydon Kings

1-0

1-0
Sat 29, Jun-06:45 - South Australian Super League Reserves
North Eastern Metrostars Reserve vs Adelaide Comets FC Reserve

2-1

4-1
Sat 29, Jun-13:45 - South Australian Women\\\'s Premier League
Metropolis Union Women\'s vs Adelaide Comets Women\'s

0-2

0-3
Sat 29, Jun-21:30 - Spanish Segunda Division B Play Off
SD Ponferradina vs Hercules CF

1-0

1-0
Sat 29, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Sestao vs Marino Luanco

0-0

0-0
Sat 29, Jun-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Villarrubia CF vs Alcobendas Sport

0-0

2-0
Sat 29, Jun-22:00 - Spanish Youth Cup
Atletico de Madrid(U19) vs Villarreal(U19)

0-2

0-3
Sat 29, Jun-16:00 - Swden Women Division 2
Hammarby Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s

0-0

6-0
Sat 29, Jun-17:00 - Swden Women Division 2
Umea FC Women\'s vs Asarums IF FK Women\'s

2-1

2-1
Sat 29, Jun-17:00 - Swden Women Division 2
IFK Kalmar Women\'s vs IK Uppsala Women\'s

1-1

2-2
Sat 29, Jun-17:00 - Swden Women Division 2
Brommapojkarna Women\'s vs Kvarnsvedens IK Women\'s

1-0

3-1
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Gefle IF vs BK Forward

0-0

1-0
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Sandvikens IF vs Umea FC

0-0

0-0
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
FC Linkoping City vs Akropolis IF

0-2

2-3
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs Vasalunds IF

1-0

1-0
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Karlstad BK vs Rynninge IK

2-0

3-2
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Landskrona BoIS vs Utsiktens BK

1-0

1-0
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Atvidabergs FF vs Kristianstads FC

1-1

1-2
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
FC Trollhattan vs Lunds BK

1-1

2-2
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Eskilsminne IF vs Tvaakers IF

0-1

0-3
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Torns IF vs Oskarshamns AIK

1-1

2-2
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Stenungsunds IF vs Vanersborgs FK

1-2

2-3
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IK Gauthiod vs Torslanda IK

1-0

1-0
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Vargarda IK vs Savedalens IF

0-1

1-2
Sat 29, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Orebro Syrianska IF vs Grebbestads IF

0-0

0-3
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Nordvarmland FF vs IFK Uddevalla

1-1

1-1
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Lidkopings FK vs IFK Amal

3-0

3-0
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Karlbergs BK vs FC Gute

2-0

5-0
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Sundbybergs vs IFK Lidingo FK

0-2

0-4
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Enkopings SK FK vs Valbo FF

0-1

0-1
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Gamla Upsala SK vs Hudiksvalls FF

2-1

4-1
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kvarnsvedens IK vs IFK Mora FK

1-0

3-1
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kungsangens IF vs IFK Stocksund

0-0

0-1
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Timra vs IFK Lulea

0-1

0-3
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Anundsjo IF vs IFK Umea

2-0

2-0
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Skelleftea FF vs Friska Viljor FC

1-0

2-0
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
Ytterhogdal IK vs Gottne IF

1-1

1-2
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
Kramfors Alliansen vs Sandviks IK

0-0

1-0
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
IFK Berga vs Nosaby IF

1-1

4-1
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Hassleholms IF vs Nassjo FF


3-0
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Dalstorps IF vs Husqvarna FF

0-1

0-1
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Osterlen FF vs Raslatts SK

2-0

4-2
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Rappe GOIF vs IFK Hassleholm

0-1

2-2
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Enskede IK vs IFK Aspudden-Tellus

2-0

4-0
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
FC Stockholm Internazionale vs Assyriska IF i Norrkoping

0-1

0-1
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Motala AIF FK vs Huddinge IF

1-0

2-2
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Sodertalje vs AFK Linkoping

1-0

4-0
Sat 29, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Onsala BK vs Stafsinge IF

1-0

2-1
Sat 29, Jun-15:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Vinbergs IF vs BK Olympic Malmo

0-3

1-5
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
IFK Malmo FK vs IS Halmia

0-1

1-2
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
FC Rosengard vs Ullared

0-0

1-1
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Assyriska BK vs Hittarps IK

0-0

0-0
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Angelholms FF vs Qviding FIF

1-0

3-0
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
KSF Prespa Birlik vs Eslovs BK

1-1

3-1
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 3
Eneby BK vs IK Sleipner

1-0

2-1
Sat 29, Jun-19:59 - Swedish Allsvenskan
Falkenbergs FF vs Elfsborg

1-1

2-1
Sat 29, Jun-18:00 - Swedish Allsvenskan
Ostersunds FK vs IFK Goteborg

0-0

0-0
Sat 29, Jun-17:00 - Swedish Cup
Vattholma IF vs Forssa

0-1

1-5
Sat 29, Jun-15:00 - Thai League 1
Nakhon Ratchasima vs PTT Rayong FC

0-0

0-1
Sat 29, Jun-16:00 - Thai League 1
Chiangmai FC vs Samut Prakan City

1-1

2-2
Sat 29, Jun-17:00 - Thai League 1
Suphanburi FC vs Chainat Hornbill FC

1-0

1-0
Sat 29, Jun-14:45 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Sukhothai FC

0-0

2-2
Sat 29, Jun-15:00 - Thai League 2
Ubon UMT United vs Thai Honda FC

0-1

0-1
Sat 29, Jun-16:00 - Thai League 2
Khonkaen FC vs JL Chiangmai United FC

0-0

0-0
Sat 29, Jun-16:00 - Thai League 2
Udon Thani vs Air Force Central

0-0

1-0
Sat 29, Jun-17:00 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Samut Sakhon

0-0

0-2
Sat 29, Jun-14:45 - Thai League 2
Sisaket FC vs Nong Bua Pitchaya

1-0

1-0
Sat 29, Jun-15:00 - Thai League 3
Sa Kaeo FC vs Khonkaen United

0-2

0-4
Sat 29, Jun-13:00 - Thai League 3
Surat Thani FC vs BTU United

0-1

0-2
Sat 29, Jun-13:00 - Thai League 3
Raj Pracha FC vs Ranong United FC

0-1

0-3
Sat 29, Jun-13:00 - Thai League 3
Kasem Bundit University FC vs Trang FC

1-2

2-3
Sat 29, Jun-13:00 - Thai League 3
Muangkan FC vs Chiangrai FC

2-0

3-1
Sat 29, Jun-13:00 - Thai League 3
North Bangkok College vs Nakhon Pathom United

0-2

2-3
Sat 29, Jun-14:00 - Thai League 3
Marines Eureka FC vs Ang Thong FC

0-2

0-4
Sat 29, Jun-16:00 - Uruguay U19 League
Penarol(U19) vs Wanderers(U19)

3-0

5-1
Sat 29, Jun-16:00 - Uruguay U19 League
Miramar Misiones(U19) vs CA Rentistas(U19)

0-1

1-1
Sat 29, Jun-04:00 - USA Major League Soccer
New York Red Bulls vs Chicago Fire

1-0

3-1
Sat 29, Jun-06:00 - USA Major League Soccer
Colorado Rapids vs Los Angeles FC

0-0

1-0
Sat 29, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League
Michigan Stars vs Indiana

2-0

3-1
Sat 29, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League
Frederick vs FC Baltimore

0-1

0-4
Sat 29, Jun-06:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Utah Royals Women\'s vs Seattle Reign Women\'s

0-2

0-2
Sat 29, Jun-06:00 - USA United Women\\\'s Soccer
Santa Clarita Blue Heat Women\'s vs Calgary Foothills Women\'s

1-1

3-2
Sat 29, Jun-00:00 - USA USL League One
Toronto FC II vs Forward Madison

1-0

1-1
Sat 29, Jun-03:30 - USA USL League One
Orlando City B vs Greenville Triumph

0-1

0-2
Sat 29, Jun-06:00 - USA USL League Two
San Francisco City vs Ventura County Fusion

0-2

0-5
Sat 29, Jun-03:00 - USA USL League Two
Dayton Dutch Lions vs Cincinnati Dutch Lions

0-0

2-0
Sat 29, Jun-04:00 - USA USL League Two
North Carolina(U23) vs Tri Cities FC

1-1

2-1
Sat 29, Jun-04:00 - USA USL League Two
AHFC Royals vs Corpus Christi FC

1-0

3-3
Sat 29, Jun-06:00 - USA USL League Two
Golden State Force vs San Diego Zest

1-0

3-0
Sat 29, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
SouthStar Women\'s vs Oklahoma City Women\'s


1-2
Sat 29, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Alabama Women\'s vs Chattanooga Women\'s

0-1

1-1
Sat 29, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Nashville Rhythm Women\'s vs North Alabama Women\'s

3-0

5-0
Sat 29, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Salvo SC Women\'s vs Fire SC 98 Women\'s

1-1

1-1
Sat 29, Jun-23:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Team Boca Blast Women\'s vs Puerto Rico Pride Women\'s

2-0

4-0
Sat 29, Jun-23:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
St. Louis Lions Women\'s vs Lady Demize Women\'s

4-0

6-1
Sat 29, Jun-23:30 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Philadelphia Lone Star Women\'s vs Philly Fever Women\'s


0-1
Sat 29, Jun-06:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Los Angeles Salsa Women\'s vs So Cal Union Women\'s

0-3

1-3
Sat 29, Jun-06:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Seattle Sounders Women\'s vs PacNW Women\'s

1-0

3-1
Sat 29, Jun-06:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Players SC Women\'s vs Phoenix Del Sol Women\'s

2-1

4-2
Sat 29, Jun-07:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Pleasanton RAGE Women\'s vs Primero De Mayo Women\'s

0-1

2-1
Sat 29, Jun-19:59 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Fortuna Tulsa Women\'s vs Texas Spurs FC Women\'s


2-1
Sat 29, Jun-03:30 - USL Championship
Hartford Athletic vs Bethlehem Steel

0-2

0-3
Sat 29, Jun-03:30 - USL Championship
Loudoun United vs Atlanta United FC II

0-0

2-1
Sat 29, Jun-16:30 - Uzbekistan Division 1
Istiklol Fergana vs Xorazm Urganch


2-0
Sat 29, Jun-17:00 - Uzbekistan Division 1
Iftixor Oltiariq vs Sherdor Samarqand

0-1

1-1
Sat 29, Jun-17:15 - Uzbekistan Division 1
Oktepa vs Neftchi Fargona

1-0

2-1
Sat 29, Jun-17:30 - Uzbekistan Division 1
Shortan Guzar vs Mashal Muborak


1-3
Sat 29, Jun-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
Lokomotiv Tashkent vs Sogdiana Jizzakh

0-0

2-0
Sat 29, Jun-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
Kuruvchi Kokand Qoqon vs Pakhtakor Tashkent

1-0

1-2
Sat 29, Jun-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
Nasaf Qarshi vs Termez Surkhon

0-0

2-0
Sat 29, Jun-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
Buxoro FK vs FK Andijan

1-0

1-0
Sat 29, Jun-15:00 - Vietnam Cup
Sai Gon FC vs Hung Vuong An Giang

2-0

4-2
Sat 29, Jun-14:00 - Vietnam Cup
Thanh Hoa FC vs XM Hai Phong FC

0-0

1-2
Sat 29, Jun-14:00 - Vietnam Cup
Song Lam Nghe An vs Quang Nam

1-0

2-2
Sat 29, Jun-15:30 - Western Australia Division 1
Mandurah City vs Olympic Kingsway SC

1-0

1-1
Sat 29, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Stirling Lions(U20) vs Sorrento F.C.(U20)

2-0

2-3
Sat 29, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
ECU Joondalup(U20) vs Cockburn City (U20)

2-2

4-3
Sat 29, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Bayswater City(U20) vs Balcatta(U20)

2-0

3-0
Sat 29, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth Glory FC(U20) vs Armadale (U20)

2-0

5-0
Sat 29, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Inglewood United(U20) vs Floreat Athena(U20)

2-1

3-3
Sat 29, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20
Rockingham City(U20) vs Perth S.C(U20)


0-3
Sat 29, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Inglewood United vs Floreat Athena

1-0

3-0
Sat 29, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
ECU Joondalup vs Cockburn City

1-0

2-1
Sat 29, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Stirling Lions vs Sorrento F.C.

1-0

3-2
Sat 29, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Perth Glory FC Am vs Armadale

0-1

1-1
Sat 29, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Bayswater City vs Balcatta

1-0

1-2
Sat 29, Jun-11:00 - Western Australia Premier League
Rockingham City vs Perth S.C

2-1

3-2
Sat 29, Jun-15:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Grei Women\'s vs Asane Fotball Women\'s

0-0

1-2
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.