Football Results for Sun 2, Jun 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 2, Jun 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 2, Jun-21:00 - Albania Cup
FK Kukesi vs KF Tirana

1-0

2-1
Sun 2, Jun-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana Play Off
Villa San Carlos vs Sportivo Dock Sud

0-0

2-0
Sun 2, Jun-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana Play Off
Excursionistas vs Deportivo Laferrere

0-0

1-1
Sun 2, Jun-22:45 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo San Jorge Tucuman vs Defensores Belgrano Villa Ramallo

0-0

1-2
Sun 2, Jun-23:05 - Argentina Torneo Federal A
Alvarado Mar del Plata vs Deportivo Madryn

3-0

4-2
Sun 2, Jun-02:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Central Cordoba SDE vs Club Atletico Sarmiento

0-0

1-1
Sun 2, Jun-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Mount Gravatt vs New Farm United

1-1

4-1
Sun 2, Jun-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Brisbane Knights vs Bayside United FC

1-2

1-3
Sun 2, Jun-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Cooma Tigers vs Gungahlin United

0-0

1-3
Sun 2, Jun-07:00 - Australia Capital Territory U20
Cooma Tigers(U20) vs Gungahlin United (U20)

1-2

1-7
Sun 2, Jun-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Hamilton Olympic vs Weston Workers Bears FC

0-1

2-4
Sun 2, Jun-08:45 - Australia New South Wales Northern Premier League
Edgeworth Eagles FC vs Broadmeadow Magic

0-0

0-0
Sun 2, Jun-06:40 - Australia New South Wales Northern Premier League U20
Edgeworth Eagles FC(U20) vs Broadmeadow Magic(U20)

0-0

0-1
Sun 2, Jun-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs Mt Druitt Town Rangers FC

1-1

2-2
Sun 2, Jun-10:30 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs Marconi Stallions

2-2

2-5
Sun 2, Jun-11:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney United vs Blacktown City

1-1

2-4
Sun 2, Jun-11:00 - Australia New South Wales Premier League
Hakoah Sydney City East vs Sutherland Sharks

0-1

1-2
Sun 2, Jun-10:00 - Australia New South Wales Super League
North Shore Mariners vs Western Sydney Wanderers AM

0-1

2-2
Sun 2, Jun-07:45 - Australia New South Wales U20
Sydney Olympic(U20) vs Mt Druitt Town Rangers(U20)

1-0

2-1
Sun 2, Jun-08:30 - Australia New South Wales U20
Rockdale City Suns(U20) vs Marconi Stallions(U20)

1-1

1-2
Sun 2, Jun-09:00 - Australia New South Wales U20
Sydney United(U20) vs Blacktown City(U20)

0-2

1-2
Sun 2, Jun-09:00 - Australia New South Wales U20
Hakoah Sydney City East U20 vs Sutherland Sharks(U20)

0-0

0-3
Sun 2, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Manly United Women\'s vs North Shore Mariners Women\'s

0-1

2-1
Sun 2, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Illawarra Stingrays Women\'s vs NWS Koalas Women\'s

1-1

1-1
Sun 2, Jun-09:45 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Northern Tigers Women\'s vs Macarthur Rams Women\'s

1-0

3-2
Sun 2, Jun-10:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Sydney Universiteti Women\'s vs Blacktown Spartans Women\'s

1-0

3-0
Sun 2, Jun-12:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Bankstown City Lions Women\'s vs Emerging Jets Women\'s

1-0

2-1
Sun 2, Jun-10:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane City SC vs Gold Coast United

0-0

0-1
Sun 2, Jun-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Roar FC Am vs Sunshine Coast FC

3-0

6-0
Sun 2, Jun-08:30 - Australia Queensland State League U20
Brisbane City SC(U20) vs Gold Coast United(U20)

2-2

3-2
Sun 2, Jun-12:15 - Australia Queensland State League U20
Eastern Suburbs Brisbane(U20) vs Moreton Bay United(U20)

1-1

3-3
Sun 2, Jun-09:00 - Australia Queensland State Leagues
Southside Eagles vs Sunshine Coast Wanderers FC

0-0

0-2
Sun 2, Jun-09:15 - Australia Queensland State Leagues
Ipswich Knights FC vs Logan Lightning

1-0

2-0
Sun 2, Jun-08:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s vs Capalaba Women\'s

0-3

0-6
Sun 2, Jun-08:30 - Australia Tasmania Premier League
Hobart Olympia Warriors vs Hobart Zebras

2-1

3-1
Sun 2, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Melbourne Victory FC Am vs Springvale White Eagles

0-0

0-0
Sun 2, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Melbourne City Youth vs Geelong Sc

0-1

0-1
Sun 2, Jun-10:15 - Australia Victorian Premier League
Oakleigh Cannons vs Hume City

0-1

1-1
Sun 2, Jun-12:00 - Australia Victorian Premier League
Bentleigh Greens vs Pascoe Vale SC

0-1

3-1
Sun 2, Jun-07:30 - Australia Victorian Premier League U20
Oakleigh Cannons(U20) vs Hume City U20

2-0

3-0
Sun 2, Jun-10:00 - Australia Victorian Premier League U20
Bentleigh Greens(U20) vs Pascoe Vale SC U20

1-1

2-1
Sun 2, Jun-19:00 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs Rapid Wien

0-1

0-1
Sun 2, Jun-16:55 - Austrian Frauen Bundesliga
FSK St Polten Spratzern Women\'s vs USC Landhaus Women\'s

2-0

3-0
Sun 2, Jun-19:00 - Belarus Pershaya Liga
Krumkachy vs FC Baranovichi

2-0

2-0
Sun 2, Jun-17:00 - Belarus Premier League
Torpedo Minsk vs FC Minsk

0-0

0-0
Sun 2, Jun-19:00 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs Dinamo Brest

0-1

1-3
Sun 2, Jun-20:45 - Belarus Premier League
Neman Grodno vs Slavia Mozyr

0-1

0-1
Sun 2, Jun-15:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Bobruichanka Bobruisk Women\'s vs Isloch RGUOR Minsk Women\'s

0-1

1-1
Sun 2, Jun-17:00 - Belgian First Amateur Division
KSK Ronse vs URSL Vise


1-2
Sun 2, Jun-17:35 - BRA CCD2
Almirante Barroso vs Prospera Criciuma

2-0

6-0
Sun 2, Jun-22:00 - BRA CCD2
Juventus SC vs Camboriu SC

1-0

1-0
Sun 2, Jun-22:00 - BRA CCD2
Fluminense SC vs Blumenau SC

2-0

2-0
Sun 2, Jun-02:00 - Brasileiro Serie B
Cuiaba (MT) vs Ponte Preta

1-1

1-3
Sun 2, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
CR Flamengo (RJ) U20 vs Vasco da Gama RJ U20

2-0

2-1
Sun 2, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Sao Bento SP Youth vs Oeste Youth

0-1

1-2
Sun 2, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Vocem SP(U23) vs Assisense SP(U23)

0-0

0-0
Sun 2, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Uniao Mogi SP U23 vs Amparo SP U23

0-0

0-0
Sun 2, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Flamengo SP U23 vs Guarulhos SP(U23)

0-0

0-1
Sun 2, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
America SP U23 vs Fernandopolis SP(U23)

1-0

1-2
Sun 2, Jun-02:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Sao Jose SP(U23) vs Joseense SP(U23)

1-2

3-2
Sun 2, Jun-22:00 - Brazil Paranaense Division 2
Rolandia PR vs CE Uniao PR

2-1

2-1
Sun 2, Jun-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Palmeiras SP Women\'s vs Internacional (RS) Women\'s


0-1
Sun 2, Jun-18:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Santos Women\'s vs EC Sao Jose SP Women\'s

1-0

4-1
Sun 2, Jun-18:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Ferroviaria SP Women\'s vs Sao Paulo Women\'s

0-0

0-0
Sun 2, Jun-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Coton Sport Garoua vs Dragon de Yaounde

1-0

1-1
Sun 2, Jun-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Les Astres FC vs PWD de Bamenda

0-0

0-0
Sun 2, Jun-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs Union Douala

0-0

1-0
Sun 2, Jun-19:00 - Cameroon MTN Elite One
New Stars de Duala vs Unisport Bafang

0-0

3-0
Sun 2, Jun-19:00 - Cameroon MTN Elite One
APEJES Academy vs UMS de Loum

0-0

1-0
Sun 2, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sao Paulo vs Cruzeiro (MG)

1-0

1-1
Sun 2, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Paranaense vs Fluminense (RJ)

2-0

3-0
Sun 2, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Ceara vs Santos

0-0

0-1
Sun 2, Jun-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Botafogo (RJ) vs Vasco da Gama(RJ)

0-0

1-0
Sun 2, Jun-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Esporte Clube Bahia vs Gremio (RS)

0-0

1-0
Sun 2, Jun-20:30 - Canadian Premier League
FC Edmonton vs Valour

0-0

0-1
Sun 2, Jun-05:00 - Canadian Soccer League
FC Vorkuta vs Brantford Galaxy SC

3-0

6-0
Sun 2, Jun-23:00 - Chile Primera B
Deportes Santa Cruz vs Cobreloa

0-0

1-0
Sun 2, Jun-23:00 - Chile Primera B
Deportes Valdivia vs Melipilla

0-1

1-1
Sun 2, Jun-02:00 - Chile Primera B
Puerto Montt vs Santiago Wanderers

1-0

2-1
Sun 2, Jun-10:00 - China Reserves League
ShenHua Foot-Ball FC Reserve vs Chongqing Lifan Reserve

1-0

4-0
Sun 2, Jun-11:30 - China Reserves League
Wuhan Guanggu Reserve vs Shenzhen JiaZhaoye Reserve

1-0

1-0
Sun 2, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 1
Xinjiang Tianshan Leopard vs Guizhou Hengfeng F.C.

0-0

1-0
Sun 2, Jun-15:00 - Chinese Football League Divison 2
Wuhan Three Towns FC vs Zhejiang Yiteng FC

0-0

0-0
Sun 2, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Nanjing Shaye FC vs Suzhou Dongwu

0-2

0-3
Sun 2, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Xi\'an Daxing Chongde vs Inner Mongolia Caoshangfei F.C.

2-0

2-1
Sun 2, Jun-15:35 - Chinese Super League
Tianjin Teda vs Beijing Guoan

1-1

1-2
Sun 2, Jun-15:35 - Chinese Super League
HeNan JianYe vs Guangzhou Evergrande Taobao FC

0-2

2-5
Sun 2, Jun-11:00 - Chinese Super League
Dalian Yifang vs Shanghai SIPG F.C.

0-2

1-2
Sun 2, Jun-17:00 - Club Friendly
Minas Boca/MG Youth vs Betis/MG Youth

0-0

1-0
Sun 2, Jun-17:10 - Club Friendly
San Lorenzo Reserve vs Estudiantes La Plata Reserve

2-1

2-2
Sun 2, Jun-18:00 - Club Friendly
Wiener Sportklub vs First Vienna FC

2-2

2-3
Sun 2, Jun-01:00 - Colombia Copa Mustang
Union Magdalena vs Millonarios

1-0

1-1
Sun 2, Jun-03:00 - Colombia Copa Mustang
America de Cali vs Deportivo Pasto

0-1

0-3
Sun 2, Jun-17:00 - COSAFA Cup
South Africa vs Botswana

2-0

2-2
Sun 2, Jun-19:30 - COSAFA Cup
Zambia vs Malawi

0-1

2-2
Sun 2, Jun-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
SK Sokol Zapy vs Sokol Brozany

1-0

3-1
Sun 2, Jun-20:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Pribram vs Brno

0-0

0-0
Sun 2, Jun-20:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Vysocina Jihlava vs MFK Karvina

1-0

1-1
Sun 2, Jun-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Slavia Praha Women\'s vs Sparta Praha Women\'s

1-3

3-5
Sun 2, Jun-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Dukla Praha Women\'s vs FC Viktoria Plzen Women\'s

1-1

1-2
Sun 2, Jun-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs Hanacka Slavia Kromeriz

2-1

2-1
Sun 2, Jun-18:00 - Danish SAS Ligaen
Vendsyssel vs Lyngby

0-1

2-2
Sun 2, Jun-19:59 - Danish SAS Ligaen
Viborg vs Hobro I.K.

0-2

0-2
Sun 2, Jun-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Ringkobing vs HIK

0-2

0-4
Sun 2, Jun-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
AB Gladsaxe vs Kolding IF

0-0

1-2
Sun 2, Jun-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
B 73 Slagelse vs Hillerod Fodbold

1-1

1-2
Sun 2, Jun-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Farum BK Women\'s vs Aalborg BK Women\'s


2-1
Sun 2, Jun-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
IF Lyseng Women\'s vs Varde_IF Women\'s

2-1

4-2
Sun 2, Jun-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Fortuna Hjorring B Women\'s vs Aarhus 1900 Women\'s

6-0

6-3
Sun 2, Jun-18:00 - Denmark Youth U17
Brondby(U17) vs FC Kobenhavn(U17)

1-0

3-1
Sun 2, Jun-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
CDS Santa Rita vs L.D.U.Portoviejo

1-0

1-1
Sun 2, Jun-01:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Independiente Juniors vs Gualaceo SC

0-0

2-1
Sun 2, Jun-19:59 - Estonia Esi Liiga
Vaprus Parnu vs Tallinna JK Legion

0-2

1-2
Sun 2, Jun-19:59 - Estonia Esi Liiga
Kohtla-Jarve JK Jarve vs Rakvere JK Tarvas

1-0

2-0
Sun 2, Jun-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Vandra JK Vaprus vs Keila JK

0-0

5-0
Sun 2, Jun-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Parnu JK vs Viimsi MRJK

1-0

2-1
Sun 2, Jun-19:59 - Estonia Esi Liiga B
Nomme JK Kalju II vs FC Nomme United

0-0

0-1
Sun 2, Jun-16:00 - Estonia Meistri Liiga
FC Kuressaare vs FC Flora Tallinn

0-1

0-4
Sun 2, Jun-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Levadia Tallinn vs Paide Linnameeskond

0-0

1-1
Sun 2, Jun-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs EB Streymur

3-3

6-4
Sun 2, Jun-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Vikingur Gota vs Skala IF

0-1

2-1
Sun 2, Jun-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
IF Fuglafjordur vs B36 Torshavn

0-2

1-3
Sun 2, Jun-18:30 - Faroe Islands Formuladeildin
KI Klaksvik vs AB Argir

0-0

2-1
Sun 2, Jun-22:30 - FIFA World Youth Championship
Colombia(U20) vs New Zealand(U20)

1-1

1-1
Sun 2, Jun-19:30 - FIFA World Youth Championship
Poland(U20) vs Italy(U20)

0-1

0-1
Sun 2, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Viikingit vs PEPO

0-0

1-0
Sun 2, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
JIPPO vs Lahden Reipas

1-0

2-0
Sun 2, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
MiPK Mikkeli vs NJS Nurmijarvi

1-0

1-0
Sun 2, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Jazz Pori vs KaaPo Kaarina

1-0

2-0
Sun 2, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
Kapylan Pallo vs EPS Espoo

0-0

1-0
Sun 2, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Espoo vs P-Iirot

0-2

1-2
Sun 2, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
Salon Palloilijat(SalPa) vs Tampere United

3-1

5-1
Sun 2, Jun-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Oulun LS vs FC Vaajakoski

1-0

1-2
Sun 2, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
KajHa Kajaani vs JS Hercules

1-1

1-1
Sun 2, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
RoPS Rovaniemi B vs PK-37

1-0

1-1
Sun 2, Jun-19:30 - Finland Veikkausliga
KuPS vs SJK Seinajoki

0-1

0-1
Sun 2, Jun-19:30 - Finland Veikkausliga
IFK Mariehamn vs Lahti

0-0

0-1
Sun 2, Jun-19:30 - Finland Veikkausliga
FC Honka vs KPV

0-1

0-1
Sun 2, Jun-19:30 - Finland Ykkonen
TPS Turku vs Jaro

1-2

3-2
Sun 2, Jun-19:30 - Finland Ykkonen
AC Oulu vs Mypa

0-0

0-0
Sun 2, Jun-19:30 - Finland Ykkonen
TPV Tampere vs AC Kajaani

0-1

1-1
Sun 2, Jun-23:15 - France Ligue 2
Dijon vs Lens

1-1

3-1
Sun 2, Jun-18:00 - French Championnat National U19 Play Off
Montpellier(U19) vs Stade Rennais FC(U19)


0-4
Sun 2, Jun-19:59 - French National League
GFC Ajaccio vs Le Mans

0-0

0-2
Sun 2, Jun-22:00 - Friendly Internationals
Turkey vs Uzbekistan

1-0

2-0
Sun 2, Jun-15:50 - Friendly Internationals
Spain Women\'s vs Japan women\'s

1-0

1-1
Sun 2, Jun-23:00 - Friendly Internationals
France vs Bolivia

2-0

2-0
Sun 2, Jun-23:15 - Friendly Internationals
South Africa Women\'s vs Norway Women\'s

0-5

2-7
Sun 2, Jun-18:00 - Friendly Internationals
Malaysia vs Nepal

0-0

2-0
Sun 2, Jun-04:30 - Friendly Internationals
Venezuela vs Ecuador

1-0

1-1
Sun 2, Jun-21:00 - Friendly Internationals
Luxembourg vs Madagascar

1-2

3-3
Sun 2, Jun-17:30 - Georgia Pirveli Liga
FC Tskhinvali vs Samtredia

0-1

1-1
Sun 2, Jun-17:00 - Georgia Primera Division
FC Sioni Bolnisi vs Lokomotiv Tbilisi

0-0

0-0
Sun 2, Jun-19:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Batumi vs FC Metalurgi Rustavi

1-1

2-1
Sun 2, Jun-21:00 - Georgia Primera Division
Chikhura Sachkhere vs FC Saburtalo Tbilisi

0-0

0-0
Sun 2, Jun-14:45 - German Junioren Bundesliga Play Off
VfB Stuttgart U19 vs Dortmund(U19)

3-1

3-5
Sun 2, Jun-16:00 - Germany OberLiga
Stuttgarter Kickers vs SV Rochling Volklingen

0-1

1-1
Sun 2, Jun-16:00 - Germany OberLiga
Hansa Rostock Am. vs Greifswalder SV 04

1-1

4-2
Sun 2, Jun-16:00 - Germany OberLiga
Torgelower SV Greif vs Hertha Zehlendorf

0-0

1-1
Sun 2, Jun-16:00 - Germany OberLiga
FC Carl Zeiss Jena Am vs FSV Wacker 90 Nordhausen Am

1-1

1-1
Sun 2, Jun-16:00 - Germany OberLiga
Chemie Leipzig vs Eilenburg

1-0

2-1
Sun 2, Jun-16:00 - Germany OberLiga
CFC Hertha 06 vs Altludersdorf

1-3

2-5
Sun 2, Jun-16:00 - Germany OberLiga
SC Staaken vs Blau Weiss 90 Berlin

0-0

3-2
Sun 2, Jun-16:00 - Germany OberLiga
VfB Krieschow vs FSV Luckenwalde

1-2

2-4
Sun 2, Jun-17:00 - Germany OberLiga
SF Baumberg vs SC Velbert

2-2

5-3
Sun 2, Jun-17:00 - Germany OberLiga
SC Dusseldorf West vs TuRU Dusseldorf

0-1

1-3
Sun 2, Jun-17:30 - Germany OberLiga
Siegburger SV 04 vs SV Deutz 05

2-0

2-2
Sun 2, Jun-18:00 - Germany OberLiga
FC Hansa Luneburg vs Eintracht Northeim

0-0

2-0
Sun 2, Jun-18:00 - Germany OberLiga
TSV 1860 Rosenheim vs DJK Gebenbach

0-1

1-1
Sun 2, Jun-18:00 - Germany OberLiga
SV Heimstetten vs TSV Rain Am Lech

1-0

2-1
Sun 2, Jun-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
MTK Hungaria Women\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s

0-1

0-3
Sun 2, Jun-18:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Viktoria FC Szombathely Women\'s vs Diosgyori VTK Women\'s

0-0

1-0
Sun 2, Jun-18:00 - Iceland Women\\\'s Cup
Augnablik Women\'s vs Tindastoll Neisti Women\'s

0-1

1-2
Sun 2, Jun-19:59 - Iceland Division 1
Thor Akureyri vs Throttur Reykjavik

1-0

2-0
Sun 2, Jun-16:00 - Iceland Division 2
Vidir Gardur vs Volsungur Husavik

2-1

3-1
Sun 2, Jun-18:00 - Iceland Division 2
Leiknir F vs Throttur Vogur

1-0

1-0
Sun 2, Jun-23:15 - Iceland Premier Division
HK Kopavogs vs Fylkir

1-0

1-2
Sun 2, Jun-23:15 - Iceland Premier Division
Stjarnan Gardabaer vs Valur

0-1

2-1
Sun 2, Jun-21:00 - Iceland Premier Division
Breidablik vs Hafnarfjordur FH

0-0

4-1
Sun 2, Jun-19:59 - Iceland Premier Division
KR Reykjavik vs KA Akureyri

0-0

1-0
Sun 2, Jun-19:59 - Iceland Premier Division
IBV Vestmannaeyjar vs IA Akranes

2-1

3-2
Sun 2, Jun-16:00 - Iceland U19 League
Fjolnir(U19) vs KA Dalvik Reynir(U19)

0-1

2-3
Sun 2, Jun-17:30 - International Festival Toulon
France(U18) vs Qatar(U22)

1-0

2-0
Sun 2, Jun-21:00 - International Festival Toulon
Brazil(U22) vs Guatemala(U22)

2-0

4-0
Sun 2, Jun-22:45 - Iran Cup
Damash Gilan FC vs Persepolis

0-1

0-1
Sun 2, Jun-23:00 - Iraqi League
Al Zawraa vs Al Talaba

2-0

5-0
Sun 2, Jun-23:00 - Iraqi League
Erbil SC vs Al-Hudod

2-0

3-0
Sun 2, Jun-23:00 - Iraqi League
Naft Al Junoob vs Naft Alwasat

1-0

1-0
Sun 2, Jun-17:30 - Iraqi League
Baghdad vs Al Hussein

1-0

4-2
Sun 2, Jun-17:30 - Iraqi League
Al Semawah vs Al-Naft

0-1

0-1
Sun 2, Jun-23:15 - Italian Serie B
Hellas Verona vs Cittadella

1-0

3-0
Sun 2, Jun-22:30 - Italy C Play-Off & Out
Triestina vs FeralpiSalo

1-0

2-0
Sun 2, Jun-22:30 - Italy C Play-Off & Out
Piacenza vs Imolese

1-1

1-2
Sun 2, Jun-22:30 - Italy C Play-Off & Out
Pisa vs Arezzo

0-0

1-0
Sun 2, Jun-22:30 - Italy C Play-Off & Out
Trapani vs Catania

1-0

1-1
Sun 2, Jun-18:00 - Italy Serie D
Calcio Lecco vs Avellino

0-0

1-1
Sun 2, Jun-08:00 - Japan Football League
Ryutsu Keizai Dragons vs MIO Biwako Shiga

0-1

0-1
Sun 2, Jun-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Imabari FC

0-0

0-1
Sun 2, Jun-08:00 - Japan Football League
Matsue City FC vs Veertien Kuwana

0-2

1-3
Sun 2, Jun-08:00 - Japan Football League
Suzuka Unlimited vs Honda Lock SC

0-0

0-0
Sun 2, Jun-06:30 - Japan Futsal League
F-League selection Futsal vs Espo Lada Hokkaido Futsal

0-1

2-3
Sun 2, Jun-09:00 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Booulos Nagano Futsal

3-1

8-1
Sun 2, Jun-07:00 - Japan Women League Cup
NTV Beleza Women\'s vs Albirex Niigata Women\'s

0-1

2-1
Sun 2, Jun-08:00 - Japan Women League Cup
INAC Kobe Leonessa Women\'s vs Vegalta Sendai Women\'s

0-0

2-0
Sun 2, Jun-09:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
AS Elfen Sayama Women\'s vs Setagaya Sfida Women\'s

0-1

4-1
Sun 2, Jun-08:05 - Japanese League Division 2
Avispa Fukuoka vs Omiya Ardija

0-1

1-1
Sun 2, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Kyoto Sanga FC

0-3

1-4
Sun 2, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Kagoshima United

1-0

1-0
Sun 2, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Yokohama FC vs FC Ryukyu

0-0

2-1
Sun 2, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Tokushima Vortis

0-0

0-0
Sun 2, Jun-11:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs V-Varen Nagasaki

0-1

1-4
Sun 2, Jun-11:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Tochigi SC

1-0

2-2
Sun 2, Jun-08:00 - Japanese League Division 3
Blaublitz Akita vs Fukushima United FC

0-1

0-2
Sun 2, Jun-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs YSCC Yokohama

0-2

1-3
Sun 2, Jun-09:00 - Japanese League Division 3
Gamba Osaka (U23) vs Fujieda MYFC

0-1

3-1
Sun 2, Jun-09:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Kataller Toyama

0-0

1-2
Sun 2, Jun-11:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs Roasso Kumamoto

0-1

1-2
Sun 2, Jun-00:00 - Jordan Cup
Al-Faisaly vs Ramtha SC

1-0

2-0
Sun 2, Jun-16:20 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs Mount Kenya United

1-0

4-0
Sun 2, Jun-14:00 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Gangwon FC

0-1

1-1
Sun 2, Jun-14:00 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Daegu FC

0-0

0-2
Sun 2, Jun-12:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Sangju Sangmu FC

0-0

2-0
Sun 2, Jun-12:00 - Korea League 1
Gyeongnam FC vs FC Seoul

0-0

1-2
Sun 2, Jun-14:00 - Korea League 2
FC Anyang vs Gwangju Football Club

0-0

0-1
Sun 2, Jun-12:00 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Asan Mugunghwa FC

0-1

0-2
Sun 2, Jun-10:00 - Korea National League Cup
Gyeongju KHNP vs Gangneung

1-0

2-0
Sun 2, Jun-19:00 - Lithuania - 1. Division
FK Panevezys vs Atlantas Klaipeda

3-1

4-1
Sun 2, Jun-16:00 - Lithuania - 2. Division
FC Pakruojis vs FK Zalgiris Vilnius 2

0-0

2-0
Sun 2, Jun-19:00 - Lithuania - 2. Division
Dziugas Telsiai vs DFK Dainava Alytus

1-0

3-0
Sun 2, Jun-19:00 - Lithuania - 2. Division
FK Trakai II vs Kupiskis

2-1

3-3
Sun 2, Jun-19:30 - Moldova Division 2
Speranta Drochia vs Spartanii Selemet

0-1

0-2
Sun 2, Jun-19:30 - Moldova Division 2
CS Sparta Chisinau vs FC Floresti

0-0

0-2
Sun 2, Jun-19:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs Bokelj Kotor

1-1

2-1
Sun 2, Jun-05:15 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs Managua FC

0-0

0-0
Sun 2, Jun-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Tikves Kavadarci vs FK Labunishta

3-1

6-3
Sun 2, Jun-16:00 - Norway 2 Division A
Bryne vs Brattvag

1-0

1-1
Sun 2, Jun-16:00 - Norway 2 Division A
Sola vs Stjordals Blink

0-0

1-1
Sun 2, Jun-17:00 - Norway 2 Division A
FK Vidar vs IL Hodd

0-0

0-1
Sun 2, Jun-18:00 - Norway 2 Division A
Egersunds IK vs FK Arendal

1-2

2-2
Sun 2, Jun-19:59 - Norway 2 Division A
Levanger FK vs Byasen Toppfotball

1-1

1-2
Sun 2, Jun-19:00 - Norway 2 Division B
Mjolner vs Odd Grenland B

1-0

1-0
Sun 2, Jun-19:59 - Norway 2 Division B
Grorud IL vs Kjelsas IL

0-0

1-1
Sun 2, Jun-15:00 - Norway 3. Divisjon
Skjervoy vs Gjelleraasen IL

1-1

1-3
Sun 2, Jun-16:00 - Norway 3. Divisjon
Tonsberg FK vs Ready

0-0

0-0
Sun 2, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon
Lillestrom B vs Melbo

1-0

2-2
Sun 2, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon
IF Floya vs Skjetten

0-0

1-0
Sun 2, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon
Kongsvinger IL B vs Steinkjer FK

0-1

0-1
Sun 2, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Finnsnes vs Honefoss

1-1

4-2
Sun 2, Jun-19:30 - Norway 3. Divisjon
SK Traeff vs Lorenskog

0-2

0-3
Sun 2, Jun-19:59 - Norway 3. Divisjon
Lyn Oslo FC vs Orn-Horten

0-0

0-0
Sun 2, Jun-19:59 - Norway 3. Divisjon
Ullern vs Drobak-Frogn IL

1-0

2-0
Sun 2, Jun-19:59 - Norway 3. Divisjon
Lokomotiv Oslo vs Frigg FK

1-0

5-0
Sun 2, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Aalesund FK vs Ullensaker/Kisa IL

1-0

1-0
Sun 2, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
HamKam vs Jerv

1-0

2-2
Sun 2, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Raufoss vs Tromsdalen UIL

1-2

6-4
Sun 2, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Start Kristiansand vs Skeid Oslo

0-0

2-0
Sun 2, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Nest-Sotra vs Strommen

0-1

1-1
Sun 2, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
KFUM Oslo vs Notodden FK

2-1

4-1
Sun 2, Jun-22:00 - Norway Adeccoligaen
Sandefjord vs Sogndal

0-1

0-3
Sun 2, Jun-18:00 - Norwegian Junior U19
Mjondalen(U19) vs Tromso U19

1-1

3-1
Sun 2, Jun-19:00 - Norwegian Junior U19
Molde(U19) vs Stromsgodset U19

1-2

2-4
Sun 2, Jun-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
San Francisco FC vs CA Independiente La Chorrera

0-0

0-0
Sun 2, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2
Deportivo Caaguazu vs Club Fernando de la Mora

0-1

1-1
Sun 2, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2
Resistencia SC vs Sportivo Iteno

0-0

0-0
Sun 2, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2
RI 3 Corrales vs Sportivo Trinidense

1-0

1-2
Sun 2, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2
General Caballero JLM vs Atyra FC

0-3

0-3
Sun 2, Jun-01:00 - Paraguayan Division 2
3 de Febrero vs Fulgencio Yegros

2-0

2-1
Sun 2, Jun-01:00 - Paraguayan Division 2
Club Rubio Nu vs Ovetense FC

1-0

1-0
Sun 2, Jun-22:30 - Peru Primera Division
Universidad San Martin de Porres vs Deportivo Municipal

0-0

0-0
Sun 2, Jun-00:00 - Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional vs Sport Boys Association

1-0

2-0
Sun 2, Jun-02:45 - Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci vs Academia Deportiva Cantolao

0-0

1-2
Sun 2, Jun-05:00 - Peru Primera Division
Melgar vs Univ. Cesar Vallejo

0-1

1-2
Sun 2, Jun-20:15 - Peru Primera Division
Deportivo Union Comercio vs Real Garcilaso

0-0

0-1
Sun 2, Jun-00:00 - Peru Segunda Division
Juan Aurich vs Santos Ica (PER)

0-0

2-1
Sun 2, Jun-22:00 - Peru Segunda Division
Atletico Grau vs CD Coopsol

3-0

4-1
Sun 2, Jun-13:15 - Poland - 4. Liga
Pelikan Lowicz vs Sokol Ostroda

1-0

2-1
Sun 2, Jun-18:00 - Poland - 4. Liga
Swit Skolwin vs Gwardia Koszalin

3-0

5-0
Sun 2, Jun-13:00 - Poland - 4. Liga
Lechia Tomaszow Mazowiecki vs Legia Warszawa B

1-0

6-1
Sun 2, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Belenenses(U17) vs Benfica(U17)


1-3
Sun 2, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Sporting Lisbon Sad(U17) vs Spg C Braga(U17)


2-2
Sun 2, Jun-22:10 - Romania - Divizia A
Gaz Metan Medias vs Concordia Chiajna

3-1

3-1
Sun 2, Jun-20:05 - Romania - Divizia A
Hermannstadt vs Dunarea Calarasi

0-0

2-1
Sun 2, Jun-17:00 - Russia Div 2 Center
Rotor Volgograd B vs FK Zvezda Ryazan

0-1

1-2
Sun 2, Jun-18:00 - Russia Div 2 Center
Saturn vs Strogino Moscow

2-2

3-2
Sun 2, Jun-18:00 - Russia Div 2 Center
Metallurg Lipetsk vs FK Kvant Obninsk

3-0

5-1
Sun 2, Jun-18:00 - Russia Div 2 Center
Dinamo Briansk vs Sokol Saratov

0-1

0-1
Sun 2, Jun-18:00 - Russia Div 2 Center
FK Khimki Reserve vs FC Torpedo Moscow

1-0

1-4
Sun 2, Jun-18:00 - Russia Div 2 Center
FK Kaluga vs FK Khimik Novomoskovsk

0-0

0-0
Sun 2, Jun-14:00 - Russia Div 2 West
Veles Moscow vs FC Kolomna

1-0

7-0
Sun 2, Jun-17:00 - Russia Div 2 West
Dolgiye Prudy vs Luki Energiya

0-0

2-0
Sun 2, Jun-18:00 - Russia Div 2 West
Tekstilshchik Ivanovo vs Znamya Truda

1-0

1-0
Sun 2, Jun-18:00 - Russia Div 2 West
Kazanka Moscow vs FK Leningradets

2-1

5-3
Sun 2, Jun-19:00 - Russia Div 2 West
Torpedo Vladimir vs FC Pskov 747

1-1

3-2
Sun 2, Jun-15:00 - Russia Premier League
FC Tom Tomsk vs FC Ufa

1-0

1-0
Sun 2, Jun-18:00 - Russia Premier League
Krylya Sovetov Samara vs FK Nizhny Novgorod

0-1

0-1
Sun 2, Jun-17:00 - Scottish Women\\\'s Cup
Glasgow Girls Women\'s vs East Fife Women\'s

0-1

0-7
Sun 2, Jun-23:00 - Serie C - Brazil
Treze Campina Grande PB vs Sampaio Correa (MA)

2-0

3-0
Sun 2, Jun-23:00 - Serie C - Brazil
Confianca (SE) vs Botafogo PB

0-0

3-0
Sun 2, Jun-23:00 - Serie C - Brazil
ABC Natal/RN vs Ferroviario CE

2-2

2-4
Sun 2, Jun-00:15 - Serie C - Brazil
Nautico (PE) vs Globo

2-0

2-2
Sun 2, Jun-01:00 - Serie C - Brazil
Juventude (RS) vs Atletico Acreano

2-0

3-0
Sun 2, Jun-02:15 - Serie C - Brazil
Imperatriz(MA) vs Santa Cruz (PE)

0-1

0-1
Sun 2, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Cianorte PR vs Sao Caetano (SP)

0-0

0-0
Sun 2, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
River (PI) vs Floresta/CE

1-2

2-2
Sun 2, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
SER Caxias do Sul vs Atletico Tubarao SC

1-0

2-0
Sun 2, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Vitoria PE vs Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA)

0-2

1-3
Sun 2, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Fluminense de Feira BA vs Sergipe (CS)

0-0

2-1
Sun 2, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
America PE vs America FC Natal RN

0-0

0-0
Sun 2, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Jacuipense BA vs Campinense (PB)

1-0

2-0
Sun 2, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Hercilio Luz SC vs Gremio Novorizontino

1-1

1-2
Sun 2, Jun-00:00 - Serie D - Brazil
Caldense(MG) vs Sobradinho DF

0-0

1-0
Sun 2, Jun-00:00 - Serie D - Brazil
Gremio Metropolitano Maringa vs Joinville SC

0-0

1-0
Sun 2, Jun-01:00 - Serie D - Brazil
Ferroviaria SP vs Avenida RS

1-0

1-0
Sun 2, Jun-02:00 - Serie D - Brazil
Coruripe (AL) vs Salgueiros PE

0-0

0-0
Sun 2, Jun-02:00 - Serie D - Brazil
Nacional Fast Clube AM vs Rio Branco (AC)

2-0

5-0
Sun 2, Jun-19:00 - Slovenia 1. Liga
ND Gorica vs Tabor Sezana

0-0

0-0
Sun 2, Jun-19:59 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Almeria

0-0

0-0
Sun 2, Jun-22:00 - Spanish Segunda Division B Play Off
SD Ponferradina vs UE Cornella

1-0

2-0
Sun 2, Jun-14:00 - Spanish Segunda Division B Play Off
Atletico Baleares vs Racing Santander

1-0

1-1
Sun 2, Jun-20:30 - Spanish Segunda Division B Play Off
Recreativo Huelva vs Fuenlabrada

0-1

1-1
Sun 2, Jun-20:30 - Spanish Segunda Division B Play Off
Real Union de Irun vs Jumilla

1-0

2-0
Sun 2, Jun-21:30 - Spanish Segunda Division B Play Off
Hercules CF vs Barakaldo CF

0-0

0-0
Sun 2, Jun-21:30 - Spanish Segunda Division B Play Off
CD Mirandes vs Atletico de Madrid B

0-1

2-1
Sun 2, Jun-21:30 - Spanish Segunda Division B Play Off
UD Logrones vs CD Badajoz

2-3

3-3
Sun 2, Jun-21:30 - Spanish Segunda Division B Play Off
UD Melilla vs Villarreal B

0-1

2-1
Sun 2, Jun-21:30 - Spanish Segunda Division B Play Off
FC Cartagena vs Real Madrid Castilla

2-0

2-0
Sun 2, Jun-19:59 - Spanish Segunda Division B Play Off
Alcoyano vs Celta Vigo B

0-0

0-1
Sun 2, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Cacereno vs SD Formentera

1-2

2-2
Sun 2, Jun-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Real Jaen CF vs Racing de Ferrol

1-0

2-1
Sun 2, Jun-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Olimpic Xativa vs CP Villarrobledo

0-1

0-3
Sun 2, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
SCR Pena Deportiva vs Tamaraceite

0-1

1-1
Sun 2, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Las Rozas vs Atletico Saguntino

0-0

3-0
Sun 2, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Osasuna B vs Cadiz B

0-1

3-1
Sun 2, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Mallorca B vs Beti Kozkor KE

2-0

4-0
Sun 2, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Mensajero vs CF Alondras

0-0

1-1
Sun 2, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off
AD Ceuta vs AE Prat


1-1
Sun 2, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Marino Luanco vs San Ignacio

1-0

2-0
Sun 2, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Sestao vs Toledo

1-1

2-1
Sun 2, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
U.M. Escobedo vs Yeclano Deportivo

1-0

1-0
Sun 2, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
L\'Hospitalet vs Algeciras

0-1

2-1
Sun 2, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Orihuela CF vs SD Tarazona

1-1

2-1
Sun 2, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CF La Nucia vs UD Logrones B

0-0

2-0
Sun 2, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Compostela vs Alaves B

1-1

3-2
Sun 2, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Merida AD vs UD Socuellamos

0-0

0-0
Sun 2, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Linares Deportivo vs Tenerife B

0-0

1-0
Sun 2, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Haro Deportivo vs Zamora CF

1-0

1-0
Sun 2, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Arandina vs Zaragoza B

1-0

3-0
Sun 2, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off
La Hoya Lorca CF vs Alcobendas Sport

1-1

1-2
Sun 2, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Villarrubia CF vs CD Coria

0-0

1-0
Sun 2, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
Caudal Deportivo vs Union Viera

0-1

1-1
Sun 2, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
Bergantinos CF vs CD Covadonga

1-0

5-0
Sun 2, Jun-13:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Getafe B vs CD Lealtad

3-1

4-1
Sun 2, Jun-13:30 - Spanish Youth Cup
Atletico de Madrid(U19) vs Espanyol(U19)

3-0

3-2
Sun 2, Jun-14:00 - Spanish Youth Cup
Villarreal(U19) vs Real Sociedad(U19)

1-0

4-1
Sun 2, Jun-14:00 - Spanish Youth Cup
CD Numancia De Soria(U19) vs Levante(U19)

1-0

1-1
Sun 2, Jun-14:30 - Swden Women Division 2
Assi IF Women\'s vs Borgeby FK Wowen\'s

2-2

3-3
Sun 2, Jun-15:00 - Swden Women Division 2
Moron BK Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s

1-1

1-2
Sun 2, Jun-15:00 - Swden Women Division 2
Asarums IF FK Women\'s vs Mallbackens IF Women\'s

0-0

2-1
Sun 2, Jun-15:30 - Swden Women Division 2
Umea FC Women\'s vs AIK Solna Women\'s

0-1

1-2
Sun 2, Jun-16:00 - Swden Women Division 2
Hammarby Women\'s vs IFK Kalmar Women\'s

3-0

4-0
Sun 2, Jun-17:00 - Swden Women Division 2
Sundsvalls DFF Women\'s vs IK Uppsala Women\'s

0-0

1-3
Sun 2, Jun-17:00 - Swden Women Division 2
Kvarnsvedens IK Women\'s vs Brommapojkarna Women\'s

1-1

2-2
Sun 2, Jun-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Rynninge IK vs Karlslunds IF HFK

0-1

1-1
Sun 2, Jun-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Akropolis IF vs Team Thoren FF

2-0

4-0
Sun 2, Jun-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Karlstad BK vs Bodens BK

0-0

0-1
Sun 2, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Carlstad United BK vs FC Linkoping City

0-0

0-0
Sun 2, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs IF Sylvia

3-0

6-0
Sun 2, Jun-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Vasalunds IF vs Sandvikens IF

0-0

1-1
Sun 2, Jun-19:30 - Sweden Div 1 Norra
Umea FC vs Gefle IF

1-0

1-0
Sun 2, Jun-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lunds BK vs Tvaakers IF

0-0

0-1
Sun 2, Jun-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lindome GIF vs Atvidabergs FF

1-1

1-3
Sun 2, Jun-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Utsiktens BK vs Torns IF

2-0

4-1
Sun 2, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Landskrona BoIS vs Kristianstads FC

0-0

0-1
Sun 2, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs FC Trollhattan

0-1

0-1
Sun 2, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Assyriska Turabdin IK vs IK Oddevold

1-0

3-1
Sun 2, Jun-19:00 - Sweden Div 1 Sodra
IFK Varnamo vs Ljungskile SK

0-1

0-2
Sun 2, Jun-19:00 - Sweden Div 1 Sodra
Skovde AIK vs Eskilsminne IF

1-0

1-0
Sun 2, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Nordvarmland FF vs Torslanda IK

0-0

1-1
Sun 2, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Vanersborgs FK vs Savedalens IF

0-1

3-1
Sun 2, Jun-19:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Lidkopings FK vs Grebbestads IF

0-1

1-1
Sun 2, Jun-19:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Vargarda IK vs IK Gauthiod

0-0

1-1
Sun 2, Jun-19:59 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Stenungsunds IF vs Orebro Syrianska IF

1-1

2-1
Sun 2, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Karlbergs BK vs Sundbybergs

2-0

2-1
Sun 2, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Enkopings SK FK vs IFK Mora FK

2-1

4-1
Sun 2, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Gamla Upsala SK vs Kvarnsvedens IK

1-0

1-1
Sun 2, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Valbo FF vs Kungsangens IF

0-0

0-0
Sun 2, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Skiljebo SK vs IFK Stocksund

2-1

2-2
Sun 2, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Taby vs IFK Lidingo FK

0-0

1-0
Sun 2, Jun-18:30 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Gute vs Hudiksvalls FF

1-0

1-1
Sun 2, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Anundsjo IF vs IFK Lulea

0-2

0-5
Sun 2, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Pitea IF vs IFK Timra

2-1

5-4
Sun 2, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Gottne IF vs IFK Ostersund

0-0

0-0
Sun 2, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Ytterhogdal IK vs Friska Viljor FC

0-1

0-3
Sun 2, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Kramfors Alliansen vs Skelleftea FF

0-0

0-2
Sun 2, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
IFK Berga vs Nassjo FF

0-0

2-0
Sun 2, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
IFO Bromolla IF vs Raslatts SK

0-0

0-0
Sun 2, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Osterlen FF vs Hassleholms IF

2-1

3-1
Sun 2, Jun-19:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
IFK Hassleholm vs Husqvarna FF

1-0

2-0
Sun 2, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Motala AIF FK vs Enskede IK

0-1

1-1
Sun 2, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Haninge vs FC Stockholm Internazionale

1-1

1-1
Sun 2, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Tyreso FF vs Assyriska IF i Norrkoping

2-1

2-2
Sun 2, Jun-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Assyriska FF Sodertalje vs Sodertalje

1-0

4-1
Sun 2, Jun-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Varmbols FC vs AFK Linkoping

3-0

6-0
Sun 2, Jun-14:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Qviding FIF vs Stafsinge IF

2-2

4-3
Sun 2, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
BK Olympic Malmo vs Onsala BK

1-2

3-2
Sun 2, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
KSF Prespa Birlik vs Assyriska BK

3-1

4-2
Sun 2, Jun-17:00 - Sweden Superettan
Varbergs BoIS FC vs GAIS

1-0

2-1
Sun 2, Jun-19:30 - Sweden Superettan
Brommapojkarna vs Trelleborgs FF

0-1

2-3
Sun 2, Jun-16:00 - Sweden U19
Angelholms FF(U19) vs Trelleborgs FF(U19)

2-0

2-1
Sun 2, Jun-17:00 - Swedish Allsvenskan
Elfsborg vs Hacken

0-0

0-0
Sun 2, Jun-17:00 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs Hammarby

2-0

2-0
Sun 2, Jun-17:00 - Swedish Allsvenskan
AFC Eskilstuna vs IFK Norrkoping

0-1

0-2
Sun 2, Jun-19:30 - Swedish Allsvenskan
Helsingborg IF vs Malmo FF

0-1

0-1
Sun 2, Jun-18:00 - Swiss Super League
Aarau vs Neuchatel Xamax

0-3

0-4
Sun 2, Jun-13:30 - Thai League 3
Ranong United FC vs Surat Thani FC

1-0

3-0
Sun 2, Jun-14:00 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs Kasem Bundit University FC

0-1

1-2
Sun 2, Jun-15:00 - Thai League 3
Bangkok FC vs Ubon Ratchathani FC

2-0

6-1
Sun 2, Jun-15:00 - Thai League 3
Trang FC vs Krabi FC

0-0

1-0
Sun 2, Jun-15:00 - Thai League 3
Ang Thong FC vs Ayutthaya FC

0-0

3-1
Sun 2, Jun-15:00 - Thai League 3
BTU United vs Royal Thai Army FC

0-0

1-2
Sun 2, Jun-13:00 - Thai League 3
Kamphaengphet FC vs Muangkan FC

1-0

2-1
Sun 2, Jun-22:00 - Trofeo Dossena
Cremonese Youth vs Brescia Youth

0-1

1-1
Sun 2, Jun-16:00 - Ukraine Persha Liga
Cherkaskyi Dnipro vs FC Sumy

2-1

3-1
Sun 2, Jun-19:00 - Ukraine Persha Liga
FC Ahrobiznes Volochysk vs Metalurh Zaporizhya

0-0

0-1
Sun 2, Jun-22:00 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs Liverpool P.

0-0

0-0
Sun 2, Jun-22:00 - Uruguay Primera Division
Club Atletico Cerro vs Montevideo Wanderers

2-0

3-0
Sun 2, Jun-23:00 - Uruguay Primera Division
Cerro Largo vs CA Penarol

1-0

1-0
Sun 2, Jun-22:00 - Uruguay Primera Division
Danubio FC vs Boston River

0-0

1-0
Sun 2, Jun-17:00 - Uruguay Reserves League
Centro Atletico Fenix(R) vs Rampla Juniors Reserve

1-0

3-0
Sun 2, Jun-01:00 - USA Major League Soccer
Montreal Impact vs Orlando City

0-3

0-3
Sun 2, Jun-02:15 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs Chicago Fire

2-0

2-0
Sun 2, Jun-03:00 - USA Major League Soccer
New York Red Bulls vs Real Salt Lake

0-0

4-0
Sun 2, Jun-03:30 - USA Major League Soccer
Columbus Crew vs New York City Football Club

1-0

2-2
Sun 2, Jun-04:00 - USA Major League Soccer
Washington D.C. United vs San Jose Earthquakes

0-1

1-1
Sun 2, Jun-04:30 - USA Major League Soccer
Colorado Rapids vs FC Cincinnati

1-0

3-1
Sun 2, Jun-04:30 - USA Major League Soccer
Houston Dynamo vs Sporting Kansas City

0-0

1-1
Sun 2, Jun-05:45 - USA Major League Soccer
FC Dallas vs Seattle Sounders

2-0

2-1
Sun 2, Jun-06:45 - USA Major League Soccer
Portland Timbers vs Los Angeles FC

0-2

2-3
Sun 2, Jun-23:00 - USA National Premier Soccer League
Tulsa Athletics vs Saint Louis Club Atletico

1-0

3-1
Sun 2, Jun-23:00 - USA National Premier Soccer League
LC Aris FC vs Dakota Fusion


5-2
Sun 2, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League
New Jersey Copa vs Electric City Shock


1-1
Sun 2, Jun-04:00 - USA National Premier Soccer League
Minneapolis City SC vs Duluth


1-2
Sun 2, Jun-04:30 - USA National Premier Soccer League
Inter Nashville vs Asheville City SC

0-1

0-1
Sun 2, Jun-06:00 - USA National Premier Soccer League
Sonoma County Sol vs El Farolito SC

0-0

0-0
Sun 2, Jun-06:00 - USA National Premier Soccer League
FC Arizona vs Oxnard Guerreros

1-0

3-1
Sun 2, Jun-22:00 - USA National Premier Soccer League
Indiana vs Toledo Villa

1-0

1-1
Sun 2, Jun-22:00 - USA National Premier Soccer League
Erie Commodores vs Syracuse

0-0

0-0
Sun 2, Jun-03:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Washington Spirit Women\'s vs Utah Royals Women\'s

1-0

2-0
Sun 2, Jun-03:30 - USA National Women\\\'s Soccer League
Orlando Pride Women\'s vs North Carolina Courage Women\'s

0-0

0-3
Sun 2, Jun-03:00 - USA USL League One
Richmond Kickers vs North Texas

0-1

0-3
Sun 2, Jun-03:00 - USA USL League One
Chattanooga Red Wolves vs Toronto FC II

1-0

2-2
Sun 2, Jun-03:00 - USA USL League One
Greenville Triumph vs South Georgia Tormenta

0-0

0-0
Sun 2, Jun-04:00 - USA USL League One
Forward Madison vs Lansing Ignite

0-0

0-1
Sun 2, Jun-23:00 - USA USL League Two
St. Louis Lions vs Kaw Valley FC

0-0

0-2
Sun 2, Jun-01:00 - USA USL League Two
San Francisco City vs Southern California Seahorses

1-1

2-2
Sun 2, Jun-03:00 - USA USL League Two
Lehigh Valley United vs FA Euro New York

1-1

1-1
Sun 2, Jun-03:00 - USA USL League Two
Ocean City Noreasters vs Evergreen

1-1

2-1
Sun 2, Jun-03:00 - USA USL League Two
Lakeland Tropics vs Miami City Champions

0-0

0-2
Sun 2, Jun-03:30 - USA USL League Two
Long Island Rough Riders vs New York Red Bulls U23

0-1

2-1
Sun 2, Jun-03:30 - USA USL League Two
Westchester Flames vs Western Mass Pioneers


1-5
Sun 2, Jun-22:00 - USA USL League Two
AHFC Royals vs Mississippi Brilla

0-0

1-1
Sun 2, Jun-03:00 - USA USL League Two
FC Boston vs Brooklyn Italians


1-7
Sun 2, Jun-00:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Florida Tropics Women\'s vs FC Surge Women\'s

0-1

0-3
Sun 2, Jun-23:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Buxmont Torch Women\'s vs Lehigh Valley Tempest Women\'s

0-0

0-1
Sun 2, Jun-01:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
TSS Rovers Women\'s vs Spokane SC Shadow Women\'s

0-2

0-2
Sun 2, Jun-03:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Cincinnati Sirens Women\'s vs AAFC Lumberjills Women\'s


2-0
Sun 2, Jun-03:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Charleston Fleet Women\'s vs FC Carolina Discoveries Women\'s


1-0
Sun 2, Jun-18:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Orlando Kicks Women\'s vs Florida Tropics Women\'s

2-1

3-1
Sun 2, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Utah Red Devils Women\'s vs FC Boulder Women\'s

2-1

3-2
Sun 2, Jun-22:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Beach Women\'s vs SoCal Women\'s

0-1

0-2
Sun 2, Jun-03:00 - USL Championship
Indy Eleven vs Pittsburgh Riverhounds SC

0-1

2-1
Sun 2, Jun-03:00 - USL Championship
Louisville City FC vs Charleston Battery

2-0

4-1
Sun 2, Jun-03:00 - USL Championship
Hartford Athletic vs North Carolina

1-0

1-1
Sun 2, Jun-04:00 - USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC vs Fresno FC

1-0

1-0
Sun 2, Jun-04:00 - USL Championship
Tulsa Roughnecks vs Austin Bold

1-0

2-3
Sun 2, Jun-04:00 - USL Championship
Birmingham Legion vs Tampa Bay Rowdies

0-2

0-2
Sun 2, Jun-04:30 - USL Championship
Orange County SC vs Rio Grande Valley FC Toros

2-1

2-1
Sun 2, Jun-05:00 - USL Championship
OKC Energy FC vs Los Angeles Galaxy II

0-0

0-0
Sun 2, Jun-06:05 - USL Championship
Tacoma Defiance vs El Paso Locomotive

1-1

1-2
Sun 2, Jun-06:35 - USL Championship
Reno 1868 vs Las Vegas Lights FC

1-0

4-0
Sun 2, Jun-07:05 - USL Championship
Sacramento Republic FC vs San Antonio FC

0-0

2-1
Sun 2, Jun-22:00 - USL Championship
Ottawa Fury vs Charlotte Independence

2-1

4-1
Sun 2, Jun-00:00 - Venezuela Primera Division
Mineros de Guayana vs Zamora FC Barinas

0-0

1-0
Sun 2, Jun-14:00 - Vietnam First Division
Dong Tam Long An vs TTBD Phu Dong

1-0

1-1
Sun 2, Jun-14:00 - Vietnam First Division
Hong Linh Ha Tinh vs XSKT Can Tho

2-0

2-0
Sun 2, Jun-13:00 - Vietnam First Division
Hue FC vs Hung Vuong An Giang

1-0

5-0
Sun 2, Jun-09:00 - Western Australia Womens Premier League
Balcatta Women\'s vs Queens Park Women\'s

0-1

0-3
Sun 2, Jun-15:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Asane Fotball Women\'s vs Medkila Women\'s

1-0

2-2
Sun 2, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Caps United FC vs Chicken Inn

0-1

1-3
Sun 2, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders FC vs ZPC Kariba

1-0

2-0
Sun 2, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Triangle FC vs Mushowani Stars

0-0

2-1
Sun 2, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chapungu United vs Telone FC


1-1
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.