Football Results for Fri 3, May 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Fri 3, May 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Fri 3, May-20:25 - AFC Cup
Hilal AL Quds vs Nejmeh Club

1-0

2-1
Fri 3, May-22:45 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Riestra vs Defensores Unidos

0-0

1-1
Fri 3, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Ituzaingo vs Sportivo Barracas

1-0

1-0
Fri 3, May-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Paraguayo vs Argentino de Merlo

0-2

1-4
Fri 3, May-04:10 - Argentina Super Cup
Boca Juniors vs Rosario Central

0-0

0-0
Fri 3, May-14:30 - Armenia Division 2
Shirak B vs Banants B

1-0

2-2
Fri 3, May-14:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Adelaide Comets FC vs South Adelaide Panthers

1-0

2-1
Fri 3, May-13:50 - Australia League A
Melbourne Victory FC vs Wellington Phoenix

1-0

3-1
Fri 3, May-14:30 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Logan Lightning Women\'s vs Souths United Women\'s

0-1

1-3
Fri 3, May-14:30 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Western Pride Women\'s vs Mitchelton Women\'s

2-2

2-3
Fri 3, May-13:45 - Australia Victorian Premier League
Melbourne Knights vs Kingston City

1-1

1-1
Fri 3, May-14:15 - Australia Victorian Premier League
Heidelberg United vs Port Melbourne Sharks

1-0

2-0
Fri 3, May-14:15 - Australia Victorian Premier League
Pascoe Vale SC vs Dandenong Thunder

0-0

1-1
Fri 3, May-14:15 - Australia Victorian Premier League
Bentleigh Greens vs Dandenong City SC

1-0

1-0
Fri 3, May-14:30 - Australia Victorian Premier League
Green Gully Cavaliers vs Hume City

1-0

1-0
Fri 3, May-12:15 - Australia Victorian Premier League U20
Heidelberg United U20 vs Port Melbourne Sharks SC U20

2-1

3-3
Fri 3, May-12:15 - Australia Victorian Premier League U20
Bentleigh Greens(U20) vs Dandenong City SC U20

1-1

1-2
Fri 3, May-12:15 - Australia Victorian Premier League U20
Pascoe Vale SC U20 vs Dandenong Thunder U20

2-1

2-2
Fri 3, May-12:30 - Australia Victorian Premier League U20
Green Gully Cavaliers U20 vs Hume City U20

1-0

1-1
Fri 3, May-21:10 - Austria Erste Division
WSG Wattens vs Austria Wien Amateure

1-1

2-1
Fri 3, May-21:10 - Austria Erste Division
Floridsdorfer AC vs SV Horn

1-0

1-0
Fri 3, May-21:10 - Austria Erste Division
SK Austria Klagenfurt vs Kapfenberg Superfund

0-0

1-0
Fri 3, May-21:10 - Austria Erste Division
FC Wacker Innsbruck Amateure vs SV Ried

2-2

3-4
Fri 3, May-21:10 - Austria Erste Division
Lafnitz vs FC Liefering

1-3

2-3
Fri 3, May-20:30 - Austrian Regionalliga East
FCM Traiskirchen vs Team Wiener Linien

0-3

2-4
Fri 3, May-21:00 - Austrian Regionalliga East
SC Neusiedl 1919 vs ASV Bruck

1-0

3-0
Fri 3, May-21:00 - Austrian Regionalliga East
SV Mattersburg Amateure vs SV Schwechat

4-0

6-0
Fri 3, May-21:30 - Austrian Regionalliga East
Wiener Sportklub vs SC/ESV Parndorf

0-1

1-1
Fri 3, May-21:30 - Austrian Regionalliga East
Mauerwerk vs SC Mannsdorf

1-1

2-2
Fri 3, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SK Sturm Graz Amat. vs VST Volkermarkt

1-0

3-2
Fri 3, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
ATSV Stadl Paura vs Vocklamarkt

1-2

6-3
Fri 3, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Deutschlandsberger SC vs FC Wels

0-0

0-1
Fri 3, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Bad Gleichenberg vs SC Kalsdorf

0-0

2-1
Fri 3, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
WSC Hertha Wels vs Union Gurten

0-1

2-3
Fri 3, May-20:30 - Austrian Regionalliga West
VfB Hohenems vs Rheindorf Altach B

0-1

0-3
Fri 3, May-21:00 - Austrian Regionalliga West
Kitzbuhel vs SV Seekirchen

0-0

1-0
Fri 3, May-21:30 - Austrian Regionalliga West
Worgl vs SV Grodig

0-1

0-1
Fri 3, May-21:30 - Austrian Regionalliga West
SC Schwaz vs Bischofshofen

0-0

2-1
Fri 3, May-19:59 - Austrian Regionalliga West
USK Anif vs SV Wals-Grunau

1-0

1-1
Fri 3, May-14:30 - Belarus Women\\\'s Premier League
Zorka-BDU Minsk Women\'s vs RGUOR Minsk Women\'s

1-0

1-0
Fri 3, May-22:30 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs Excelsior Virton

0-1

0-2
Fri 3, May-22:30 - Belgian Jupiler League
Genk vs Royal Antwerp FC

1-0

4-0
Fri 3, May-21:30 - Belgian U21 Youth League
Red Star Waasland-Beveren(U21) vs Royal Charleroi(U21)

1-1

1-3
Fri 3, May-22:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Anderlecht Women\'s vs KAA Gent Ladies

2-0

3-0
Fri 3, May-02:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Jorge Wilstermann vs Sport Boys Warnes

2-1

5-2
Fri 3, May-04:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
CD San Jose vs Oriente Petrolero

2-0

3-2
Fri 3, May-21:30 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs NK Celik

3-0

5-0
Fri 3, May-03:00 - Brasil Copa do Nordeste
Altos/PI vs ABC Natal/RN

1-0

1-0
Fri 3, May-02:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Osasco Audax Women\'s vs Corinthians Paulista SP Women\'s

0-0

0-4
Fri 3, May-04:00 - Brasileiro Serie B
Ponte Preta vs Criciuma SC

1-0

1-1
Fri 3, May-22:15 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Desportivo Brasil Youth vs Sao Paulo Youth

0-4

2-7
Fri 3, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Sao Carlos Youth vs Rio Claro Youth

0-0

0-2
Fri 3, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Corinthians Youth vs Santos Youth

2-1

2-1
Fri 3, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Botafogo-SP Youth vs Capivariano FC SP Youth

0-1

1-1
Fri 3, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Red Bull Brasil Youth vs Portuguesa Youth

0-0

1-0
Fri 3, May-21:00 - Bulgaria Premier
Beroe vs Ludogorets Razgrad

0-0

1-1
Fri 3, May-18:30 - Bulgaria Premier
FC Dunav Ruse vs Slavia Sofia

0-0

0-1
Fri 3, May-17:30 - Bulgaria U19 League
Levski Sofia(U19) vs CSKA Sofia(U19)

0-1

1-1
Fri 3, May-17:30 - Bulgaria U19 League
Beroe(U19) vs Cherno More Varna(U19)

1-1

2-2
Fri 3, May-17:30 - Bulgaria U19 League
Botev Plovdiv(U19) vs Neftochimik Burgas(U19)

1-0

1-0
Fri 3, May-17:30 - Bulgaria U19 League
Ludogorets Razgrad(U19) vs Slavia Sofia(U19)

1-0

3-0
Fri 3, May-17:30 - Bulgaria U19 League
PFK Montana(U19) vs Pirin Blagoevgrad(U19)

2-0

2-0
Fri 3, May-17:30 - Bulgaria U19 League
Marek Dupnitza (U19) vs FC Dunav Ruse(U19)

0-0

0-2
Fri 3, May-02:15 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Santos vs Fluminense (RJ)

0-0

2-1
Fri 3, May-03:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Botafogo (RJ) vs Esporte Clube Bahia

3-1

3-2
Fri 3, May-22:00 - Club Friendly
Andraus Brasil(U19) vs Atletico Paranaense(U19)

0-3

0-7
Fri 3, May-16:00 - Club Friendly
SC Heerenveen vs Emmen

1-0

3-0
Fri 3, May-17:00 - Club Friendly
Atletico Mineiro Youth (MG) vs Betis/MG Youth

2-0

4-1
Fri 3, May-17:00 - Club Friendly
CA Banfield Reserve vs Belgrano(R)

0-0

0-0
Fri 3, May-17:00 - Club Friendly
Newells Old Boys Reserve vs Racing Club Reserve

0-1

1-1
Fri 3, May-17:00 - Club Friendly
CA Huracan Reserve vs River Plate(R)

0-0

0-1
Fri 3, May-17:00 - Club Friendly
Velez Sarsfield(R) vs Lanus Reserve

3-0

4-1
Fri 3, May-17:00 - Club Friendly
Union Santa Fe(R) vs Argentinos Juniors Reserve

2-0

6-0
Fri 3, May-17:00 - Club Friendly
San Lorenzo Reserve vs Rosario Central Reserve

2-1

4-1
Fri 3, May-17:00 - Club Friendly
Estudiantes La Plata Reserve vs Patronato Reserve

0-0

2-0
Fri 3, May-01:15 - Colombia Copa Mustang
Atletico Bucaramanga vs Union Magdalena

0-0

0-1
Fri 3, May-03:15 - Colombia Copa Mustang
Atletico Junior Barranquilla vs Alianza Petrolera

0-1

1-1
Fri 3, May-05:15 - Colombia Copa Mustang
America de Cali vs Cucuta

0-0

2-0
Fri 3, May-00:00 - CONCACAF Championship U17
Costa Rica(U17) vs Panama(U17)

2-1

2-2
Fri 3, May-00:00 - CONCACAF Championship U17
Guatemala(U17) vs Barbados(U17)

0-0

1-1
Fri 3, May-02:00 - CONCACAF Championship U17
USA(U17) vs Canada(U17)

0-2

3-2
Fri 3, May-18:00 - CONCACAF Championship U17
Haiti(U17) vs El Salvador(U17)

1-0

4-1
Fri 3, May-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana
Club Guarani vs Deportivo Cali

0-0

1-0
Fri 3, May-00:00 - Copa do Brasil Sub 20
Palmeiras Youth vs Vasco da Gama Youth

0-0

0-2
Fri 3, May-19:59 - Croatia - 1. Division
Rudes vs HNK Gorica

0-1

1-1
Fri 3, May-18:00 - Croatia - 2. Division
Kustosija vs Hrvatski Dragovoljac

0-0

0-1
Fri 3, May-17:00 - Croatia U19
Slaven Koprivnica(U19) vs Istra 1961 (U19)

1-0

2-0
Fri 3, May-19:59 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs Agia Napa

1-1

4-1
Fri 3, May-19:59 - Czech Republic 2. Liga
Vysocina Jihlava vs Viktoria Zizkov

3-0

4-1
Fri 3, May-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Vitkovice vs Prostejov

0-1

0-2
Fri 3, May-19:59 - Czech Republic 2. Liga
Hradec Kralove vs Ceske Budejovice

1-0

1-0
Fri 3, May-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs Mlada Boleslav

0-6

0-8
Fri 3, May-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs SK Sigma Olomouc

1-0

1-0
Fri 3, May-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
Dukla Praha vs FC Bohemians 1905

0-0

1-1
Fri 3, May-19:59 - Denmark - 1. Division
Fredericia vs Silkeborg IF

0-0

0-1
Fri 3, May-01:00 - Ecuador Cup
CDS Santa Rita vs Fuerza Amarilla

0-0

1-0
Fri 3, May-04:30 - Ecuador Cup
Gualaceo SC vs Deportivo Cuenca

0-0

0-1
Fri 3, May-22:00 - England U23 Premier League
Reading(U23) vs Newcastle U23

0-0

1-1
Fri 3, May-22:00 - England U23 Premier League
Southampton(U23) vs Aston Villa U23

1-0

2-0
Fri 3, May-22:00 - England U23 Premier League
Brighton U23 vs Chelsea(U23)

1-2

1-2
Fri 3, May-23:00 - English Premier League
Everton vs Burnley

2-0

2-0
Fri 3, May-20:30 - Estonia Meistri Liiga
FC Flora Tallinn vs JK Tallinna Kalev

4-0

6-0
Fri 3, May-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Tartu JK Tammeka vs FC Kuressaare

1-1

1-1
Fri 3, May-20:30 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev Women\'s vs Parnu JK Women\'s

0-2

0-3
Fri 3, May-19:30 - Finland Veikkausliga
HJK Helsinki vs Ilves Tampere

0-0

0-0
Fri 3, May-19:30 - Finland Veikkausliga
RoPS Rovaniemi vs HIFK

1-0

1-0
Fri 3, May-22:00 - France Ligue 2
AC Ajaccio vs US Orleans

1-0

1-0
Fri 3, May-22:00 - France Ligue 2
Paris FC vs Grenoble Foot 38

0-0

1-0
Fri 3, May-22:00 - France Ligue 2
Avenir Sportif Beziers vs Stade Brestois

0-0

1-0
Fri 3, May-22:00 - France Ligue 2
ESTAC Troyes vs Nancy

1-1

2-1
Fri 3, May-22:00 - France Ligue 2
FC Sochaux-Montbeliard vs Red Star FC 93

0-1

1-2
Fri 3, May-22:00 - France Ligue 2
AJ Auxerre vs LB Chateauroux

0-1

1-2
Fri 3, May-22:00 - France Ligue 2
Metz vs Valenciennes FC

3-0

3-0
Fri 3, May-22:00 - France Ligue 2
Le Havre vs GFC Ajaccio

1-2

2-2
Fri 3, May-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Epinal vs CS Sedan Ardennes

0-1

0-2
Fri 3, May-22:45 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs Marseille

0-0

1-1
Fri 3, May-22:00 - French National League
Le Mans vs L\'Entente SSG

1-0

2-0
Fri 3, May-22:00 - French National League
Quevilly Rouen vs Bourg Peronnas

1-0

2-0
Fri 3, May-22:00 - French National League
Rodez AF vs JA Drancy

0-0

1-0
Fri 3, May-22:00 - French National League
USL Dunkerque vs Marignane Gignac

0-0

2-0
Fri 3, May-22:00 - French National League
US Boulogne vs Concarneau

1-0

1-1
Fri 3, May-22:00 - French National League
Avranches vs FC Chambly

0-0

2-0
Fri 3, May-22:00 - French National League
Pau FC vs SO Cholet

2-0

3-1
Fri 3, May-22:00 - French National League
FC Villefranche Beaujolais vs Lyon Duchere

0-1

0-1
Fri 3, May-20:45 - Futsal Italian Serie A
TSC Lazio Futsal vs Union Arzignanochiampo Futsal

0-0

5-1
Fri 3, May-16:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Merani Tbilisi vs Kolkheti Poti

0-0

3-0
Fri 3, May-16:00 - Georgia Pirveli Liga
Guria Lanchkhuti vs FC Shevardeni

0-1

0-3
Fri 3, May-21:00 - German 3. Liga
VfL Osnabruck vs Hansa Rostock

1-2

1-2
Fri 3, May-22:30 - German Bundesliga
1.FSV Mainz 05 vs RB Leipzig

1-2

3-3
Fri 3, May-20:30 - German Bundesliga 2
Arminia Bielefeld vs SC Paderborn 07

1-0

2-0
Fri 3, May-20:30 - German Bundesliga 2
Dynamo Dresden vs St. Pauli

1-0

2-1
Fri 3, May-20:30 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Heimstetten vs FC Ingolstadt 04 Am

0-4

0-10
Fri 3, May-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Buchbach vs SV Schalding Heining

1-1

2-1
Fri 3, May-21:30 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Memmingen vs FC Pipinsried

1-0

1-1
Fri 3, May-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs Wacker Nordhausen

0-0

0-1
Fri 3, May-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Optik Rathenow vs VSG Altglienicke

1-0

2-1
Fri 3, May-21:30 - Germany - Regionalliga Nord
Werder Bremen (Am) vs VfB Lubeck

0-0

0-2
Fri 3, May-21:45 - Germany - Regionalliga Nord
BSV Rehden vs VfL Oldenburg

1-0

3-0
Fri 3, May-21:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Balingen vs FC 08 Homburg

1-0

1-1
Fri 3, May-21:30 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs VfB Stuttgart II

1-0

2-0
Fri 3, May-21:30 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs Bonner SC

1-0

2-0
Fri 3, May-20:30 - Germany OberLiga
Kottern-St. Mang vs SpVgg Hankofen-Hailing

0-0

1-1
Fri 3, May-20:30 - Germany OberLiga
Wurzburger Kickers B vs SV Seligenporten

0-1

0-1
Fri 3, May-20:30 - Germany OberLiga
SG Barockstadt Fulda Lehnerz vs KSV Hessen Kassel

3-0

6-2
Fri 3, May-13:00 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs OFI Crete(U19)

2-1

3-2
Fri 3, May-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CSyD Mixco vs CD Marquense

0-0

1-0
Fri 3, May-19:00 - Holland Eredivisie Women\\\'s
FC Twente Enschede Women\'s vs Ajax Amsterdam Women\'s

0-0

1-1
Fri 3, May-21:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s
FC Zwolle Women\'s vs PSV Eindhoven Women\'s

2-2

2-3
Fri 3, May-21:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s
VV Alkmaar Women\'s vs SC Heerenveen Women\'s

2-0

3-4
Fri 3, May-21:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s
Excelsior Barendrecht Women\'s vs RKSV Achilles 29 Women\'s

1-0

5-0
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League
FC Twente Enschede vs SC Cambuur

2-0

2-2
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League
RKC Waalwijk vs FC Eindhoven

3-1

3-1
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League
Volendam vs Roda JC Kerkrade

0-1

1-1
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League
FC Den Bosch vs Go Ahead Eagles

1-0

2-0
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League
FC Dordrecht 90 vs FC Utrecht Am.

0-1

1-2
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League
MVV Maastricht vs N.E.C. Nijmegen

0-1

1-1
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League
Helmond Sport vs FC Oss

0-0

0-4
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League
AZ Alkmaar 2 vs Sparta Rotterdam

2-1

3-2
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League
Jong Ajax Amsterdam vs Almere City FC

4-0

8-0
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League
Jong PSV Eindhoven vs SC Telstar

0-0

2-0
Fri 3, May-23:00 - Iceland Women\\\'s Cup
Augnablik Women\'s vs Alftanes Women\'s

1-0

2-0
Fri 3, May-23:00 - Iceland Women\\\'s Cup
Grotta Women\'s vs Leiknir Reykjavik Women\'s

6-0

7-0
Fri 3, May-23:00 - Iceland Women\\\'s Cup
Afturelding/Fram Women\'s vs IR Reykjavik Women\'s

1-0

2-1
Fri 3, May-22:00 - Iceland Ladies Premier League
Valur Women\'s vs Thor KA Akureyri Woman\'s

1-2

5-2
Fri 3, May-22:00 - Iceland U19 League
Fylkir(U19) vs Haukar(U19)

2-1

4-2
Fri 3, May-13:00 - India League Division 2
Trau FC vs Lonestar Kashmir

2-0

4-1
Fri 3, May-12:30 - Indonesia Cup
PSM Makassar vs Bhayangkara FC

1-0

2-0
Fri 3, May-16:30 - Iran League
Nassaji Mazandaran vs Sanat Naft

0-1

1-2
Fri 3, May-17:10 - Iran League
Naft Masjed Soleyman FC vs Sepidrood Rasht

0-0

1-1
Fri 3, May-17:30 - Iran League
Pars Jonoubi Jam vs Zob Ahan

0-1

0-2
Fri 3, May-18:45 - Iran League
Sepahan S.C. vs Mashin Sazi

1-0

2-0
Fri 3, May-17:00 - Iraqi League
Al Kahrabaa vs Al-Hudod

0-0

0-0
Fri 3, May-17:00 - Iraqi League
Naft Misan vs Erbil SC

1-0

2-0
Fri 3, May-19:00 - Iraqi League
Al Minaa vs Al-Naft

0-0

0-0
Fri 3, May-22:45 - Ireland Division 1
Drogheda United vs Longford Town

0-1

0-1
Fri 3, May-22:45 - Ireland Division 1
Athlone vs Cobh Ramblers

0-1

1-1
Fri 3, May-22:45 - Ireland Division 1
Galway United vs Wexford Youths

1-0

2-0
Fri 3, May-22:45 - Ireland Division 1
Limerick FC vs Bray Wanderers

0-0

1-0
Fri 3, May-22:45 - Ireland Division 1
Cabinteely FC vs Shelbourne

1-0

1-0
Fri 3, May-22:45 - Ireland Premier League
Bohemians vs Cork City F.C.

0-1

0-1
Fri 3, May-22:45 - Ireland Premier League
St. Patrick\'s vs Waterford United

0-0

0-3
Fri 3, May-22:45 - Ireland Premier League
Dundalk vs Derry City

0-0

2-2
Fri 3, May-23:00 - Ireland Premier League
Finn Harps vs UC Dublin(UCD)

1-0

3-0
Fri 3, May-17:00 - Israel Leumit League
Hapoel Ramat Gan FC vs Hapoel Natzrat Illit

1-0

1-1
Fri 3, May-17:00 - Israel Leumit League
Hapoel Ashkelon vs Beitar Tel Aviv Ramla

0-2

0-3
Fri 3, May-17:00 - Israel Leumit League
Hapoel Afula vs Hapoel Katamon Jerusalem

0-0

0-0
Fri 3, May-17:00 - Israel Leumit League
Sektzia Nes Tziona vs Hapoel Kfar Saba

0-0

0-0
Fri 3, May-16:00 - Israel State League
Hakoah Amidar Ramat Gan FC vs Maccabi Herzliya

1-0

2-2
Fri 3, May-16:00 - Israel State League
Hapoel Herzliya vs Hapoel Kaukab

0-0

2-0
Fri 3, May-16:00 - Israel State League
Maccabi Sha\'arayim vs Agudat Sport Ashdod

1-1

1-1
Fri 3, May-16:20 - Israel State League
Hapoel Al Gharbiyee vs Moadon Sport Tira

1-0

3-3
Fri 3, May-19:00 - Italian Campionato Primavera
Udinese Youth vs Juventus Youth

1-1

1-1
Fri 3, May-22:30 - Italian Serie A
Juventus vs Torino

0-1

1-1
Fri 3, May-09:00 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Jubilo Iwata

0-0

0-1
Fri 3, May-09:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Yokohama F Marinos

0-1

0-1
Fri 3, May-10:00 - Japanese J-League Division 1
Kashima Antlers vs Shimizu S-Pulse

1-0

3-0
Fri 3, May-10:00 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Vegalta Sendai

2-0

3-1
Fri 3, May-09:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Avispa Fukuoka

1-0

1-1
Fri 3, May-18:00 - Jordan Divison 1
Ma\'an SC vs Al Wehda

3-0

6-1
Fri 3, May-20:30 - Jordan Professional Premier League
Al-Baq\'a vs Al-Faisaly

0-0

0-1
Fri 3, May-20:30 - Jordan Professional Premier League
Shabab AlOrdon vs Al Jazeera Amman

0-1

0-4
Fri 3, May-14:00 - K-National League
Changwon City vs Gimhae City FC

0-3

0-3
Fri 3, May-14:30 - Korea League 1
Daegu FC vs Sangju Sangmu FC

0-0

1-0
Fri 3, May-18:30 - Latvia - 1. Division
Metta/LU Riga vs BFC Daugavpils

0-0

0-1
Fri 3, May-19:45 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs Jelgava

1-1

1-1
Fri 3, May-15:05 - Macao Division 1
Chao Pak Kei vs PSP Macau

3-0

3-0
Fri 3, May-17:00 - Malaysia Premier League
Johor Darul Takzim II vs PDRM FA

0-0

0-1
Fri 3, May-17:00 - Malaysia Premier League
Terengganu B vs UiTM FC

0-0

1-0
Fri 3, May-17:00 - Malaysia Premier League
UKM FC vs Pulau Penang FA

0-0

1-1
Fri 3, May-17:00 - Malaysia Super League
Kedah vs Kuala Lumpur

2-1

5-2
Fri 3, May-17:00 - Malaysia Super League
Selangor PKNS vs Perak

2-1

3-3
Fri 3, May-22:00 - Malta U BET FA Trophy
Mosta FC vs Birkirkara FC

0-1

1-2
Fri 3, May-21:00 - Malta U BET FA Trophy
Pieta Hotspurs vs Gzira United

0-1

1-1
Fri 3, May-21:00 - Malta U BET FA Trophy
Tarxien Rainbows F.C. vs Balzan FC

0-1

0-2
Fri 3, May-02:00 - Mexico Primera Divison 2
UA De Zacatecas vs Reynosa

1-0

2-0
Fri 3, May-06:00 - Mexico Primera Divison A
CSyD Dorados de Sinaloa vs Atletico San Luis

1-0

1-1
Fri 3, May-18:00 - Moldova Cup
FC Ungheni vs FC Zaria Balti


3-0
Fri 3, May-19:59 - Moldova Divizia Nationala
Speranta Nisporeni vs FC Sheriff

0-1

0-4
Fri 3, May-18:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe vs FC Milsami

1-1

1-1
Fri 3, May-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Gench Kalemler vs FK Goblen

2-0

2-0
Fri 3, May-22:45 - Northern Ireland IFA Championship
Carrick Rangers vs Ards FC

1-0

1-0
Fri 3, May-21:30 - Northern Ireland IFA Championship
Police Service of Northern Ireland FC vs Annagh United

0-1

1-2
Fri 3, May-15:30 - Norwegian Junior U19
Rosenborg(U19) vs Start Kristiansand (U19)

3-1

6-3
Fri 3, May-16:00 - Norwegian Junior U19
Bodo Glimt U19 vs Viking U19

0-1

3-2
Fri 3, May-20:40 - Omani League
Al Rustaq vs Mjees

1-0

1-0
Fri 3, May-20:45 - Omani League
Sohar Club vs AL-Nahda

0-0

1-0
Fri 3, May-17:55 - Omani League
Oman Club vs Sur Club

1-0

3-1
Fri 3, May-18:00 - Omani League
Saham vs Al Shabab(OMA)

0-1

2-1
Fri 3, May-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Tauro FC vs San Francisco FC

0-1

1-3
Fri 3, May-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CD Arabe Unido vs Union Deportivo Universitario

1-0

1-2
Fri 3, May-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs Plaza Amador

0-2

0-3
Fri 3, May-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CA Independiente La Chorrera vs Sporting San Miguelito

1-1

2-1
Fri 3, May-03:00 - Paraguayan Primera Division
Club Libertad vs FC Nacional Asuncion

0-1

1-2
Fri 3, May-22:30 - Poland - Ekstraklasa
Gornik Zabrze vs Wisla Krakow

1-1

1-2
Fri 3, May-19:59 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Plock vs Arka Gdynia

0-0

1-1
Fri 3, May-22:45 - Poland - I liga
GKS Katowice vs Stal Mielec

0-0

0-2
Fri 3, May-19:59 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs Warta Poznan

0-0

1-1
Fri 3, May-23:30 - Portugal Primera Liga
Moreirense vs Rio Ave

1-1

1-2
Fri 3, May-21:00 - Qatar Prince Cup
Al-Arabi SC vs Al Rayyan

1-1

2-2
Fri 3, May-18:15 - Qatar Prince Cup
Al-Ahli Doha vs Al-Sailiya

0-1

2-3
Fri 3, May-22:00 - Romania - Divizia A
Gaz Metan Medias vs Hermannstadt

1-0

4-1
Fri 3, May-19:00 - Romania - Divizia A
Concordia Chiajna vs FC Botosani

1-0

2-2
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3
Sticla Ariesu Turda vs Unirea Dej

1-0

2-0
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3
CS Sanatatea Cluj vs Odorheiu Secuiesc

0-2

2-2
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3
Pascani vs ACS Foresta Suceava


4-1
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3
Alexandria vs Astra Giurgiu II

2-0

3-1
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3
Atletic Bradu vs Hermannstadt B

2-1

3-2
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3
Csikszereda Miercurea vs ACS Unu Fotbal Club Gloria

1-0

2-0
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3
Cetate Deva vs Crisul Chisineu Cris

1-0

1-0
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3
Voluntari B vs ACSO Filiasi

0-1

1-4
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3
ACS Ghiroda vs Avrig

0-0

0-2
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3
ACS Dumbravita vs Millenium Giarmata

1-1

4-2
Fri 3, May-16:00 - Russia Div 2 West
Luki Energiya vs Znamya Truda

0-1

0-2
Fri 3, May-17:00 - Russia Div 2 West
Tekstilshchik Ivanovo vs SFC CRFSO Smolensk


3-0
Fri 3, May-19:30 - Russia Div 2 West
FK Murom vs FC Pskov 747

3-1

4-3
Fri 3, May-12:00 - Russia Futsal League
MFK Sinara Ekaterinburg Futsal vs Samara Futsal

1-1

3-1
Fri 3, May-14:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs Norilsky Nickel Futsal

1-2

3-5
Fri 3, May-14:00 - Russia Futsal League
TTG-Ugra Yugorsk Futsal vs Novaja Generacija Futsal

1-2

3-5
Fri 3, May-15:00 - Russia Futsal League
MFk Kprf Futsal vs Sibiryak Bratsk Futsal

3-2

6-3
Fri 3, May-15:00 - Russia Premier League
Yenisey Krasnoyarsk vs Anzhi Makhachkala

0-1

3-1
Fri 3, May-17:30 - Russia Premier League
Rubin Kazan vs Gazovik Orenburg

1-0

2-0
Fri 3, May-09:00 - Russia Youth Championship League
Yenisey Krasnoyarsk Youth vs FK Anzhi Youth

1-0

3-0
Fri 3, May-12:00 - Russia Youth Championship League
FK Ural Youth vs Spartak Moscow Youth

1-3

1-5
Fri 3, May-12:30 - Russia Youth Championship League
Rubin Kazan Youth vs FK Orenburg Youth

0-0

0-0
Fri 3, May-14:00 - Russia Youth Championship League
Arsenal Tula Youth vs Lokomotiv Moscow Youth

1-2

2-2
Fri 3, May-17:00 - Russia Youth Championship League
Akhmat Grozny Youth vs Zenit St.Petersburg Youth

1-2

1-3
Fri 3, May-22:45 - San Marino Girone A
SS Murata vs SP Libertas

0-2

0-4
Fri 3, May-15:45 - Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC vs Young Lions

0-0

0-1
Fri 3, May-22:00 - Slovakia 2. Liga
FK Pohronie vs Lokomotiva Kosice

2-0

4-0
Fri 3, May-12:45 - South Australian Women\\\'s Premier League
Adelaide University Women\'s vs Metropolis Union Women\'s

0-3

0-3
Fri 3, May-14:45 - South Australian Women\\\'s Premier League
Fulham United Women\'s vs West Adelaide SC Women\'s

0-1

0-3
Fri 3, May-14:45 - South Australian Women\\\'s Premier League
Salisbury Inter Women\'s vs Adelaide Comets Women\'s

1-1

2-1
Fri 3, May-23:00 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Leganes

0-2

0-3
Fri 3, May-19:00 - Spanish Segunda Division
Cordoba C.F. vs CF Reus Deportiu


1-0
Fri 3, May-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Alcoyano vs Sabadell

1-1

2-1
Fri 3, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs Ontinyent CF


1-0
Fri 3, May-23:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs Jerez Industrial CF

0-2

3-2
Fri 3, May-17:00 - SVK U19 A League
FK Zeleziarne Podbrezova(U19) vs MFK Ruzomberok(U19)

0-0

2-0
Fri 3, May-21:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Lidingo FK vs IFK Stocksund

0-0

0-2
Fri 3, May-20:30 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
FK Almeboda/Linneryd vs Rappe GOIF

0-0

0-1
Fri 3, May-21:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Hassleholms IF vs IFO Bromolla IF

2-2

4-2
Fri 3, May-21:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Ullared vs Stafsinge IF

0-1

1-1
Fri 3, May-21:00 - Sweden Superettan
Norrby IF vs Brommapojkarna

0-0

2-0
Fri 3, May-19:00 - Sweden U19
IFK Goteborg(U19) vs Hacken(U19)

0-0

0-0
Fri 3, May-22:00 - Switzerland Challenge League
FC Rapperswil-Jona vs SC Kriens

0-0

1-0
Fri 3, May-17:00 - Syrian League
Al-Wathba Homs vs Al Herafyeen

2-0

3-0
Fri 3, May-17:00 - Syrian League
Al Nawaeir vs Al-Wahda Damascus

0-0

0-2
Fri 3, May-17:00 - Syrian League
Tishreen SC vs Al-Karamah

1-0

2-0
Fri 3, May-17:00 - Syrian League
Al Shorta Damascus vs Al-Taliya Hama

0-0

1-1
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2
A.S. Marsa vs Olympique de Beja

1-0

2-1
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs Chebba

1-1

1-2
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2
ES Hammam Sousse vs Stade Sportif Sfaxien

0-0

2-0
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2
Sfax Railways vs Esperance Sportive Zarzis

0-0

0-0
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2
EO Sidi Bouzid vs ES Rades

2-1

3-1
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2
Stade Africain Menzel Bourguiba vs AS Kasserine

1-0

1-0
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs Jendouba Sport

1-0

2-0
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2
A.S Djerba vs A.S Ariana

2-0

2-2
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2
AS Oued Ellil vs US Seliana

0-2

3-3
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2
AS Slimane vs ES Jerba Midoun

0-0

0-0
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2
Oceano Kerkennah vs CS Jebeniana

0-0

0-0
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2
CO Medenine vs CS Korba

0-0

3-2
Fri 3, May-20:30 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Altinordu

1-1

1-2
Fri 3, May-20:30 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Hatayspor

0-2

1-4
Fri 3, May-21:30 - Turkey Super Lig
Sivasspor vs Istanbul Basaksehir F.K.

0-0

0-0
Fri 3, May-14:00 - Turkey U21 Ligi 1
Boluspor(U21) vs Hatayspor(U21)

1-0

7-1
Fri 3, May-15:00 - Turkey U21 Super League
Sivasspor(U21) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U21)

0-0

1-0
Fri 3, May-20:45 - UAE League Professional
Al-Sharjah vs Dabba Al-Fujairah

2-1

2-2
Fri 3, May-20:45 - UAE League Professional
Al Nasr Dubai vs Baniyas

1-1

2-1
Fri 3, May-18:00 - UAE League Professional
Al Fujairah vs Emirates Club

0-1

0-1
Fri 3, May-18:05 - UAE League Professional
Al Ahli Dubai vs Al-Dhafra

2-1

3-2
Fri 3, May-18:05 - UAE U21 League
Al-Wasl U21 vs Ajman(U21)

2-0

2-0
Fri 3, May-18:10 - UAE U21 League
Al Wehda(UAE) (U21) vs Al Jazira (U21)

1-0

2-2
Fri 3, May-19:59 - UEFA-EURO U17 Championship
Netherlands(U17) vs Sweden(U17)

2-0

2-0
Fri 3, May-22:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Ireland(U17) vs Greece(U17)

0-0

1-1
Fri 3, May-22:30 - UEFA-EURO U17 Championship
England(U17) vs France(U17)

1-0

1-1
Fri 3, May-15:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Czech Republic (U17) vs Belgium(U17)

0-0

1-1
Fri 3, May-13:30 - Ukraine U19 Liga
Desna Chernihiv(U19) vs FC Vorskla(U19)

0-4

0-4
Fri 3, May-14:00 - Ukraine U19 Liga
Volyn(U19) vs Metalurh Zaporizhya(U19)

2-0

5-1
Fri 3, May-16:00 - Ukraine U19 Liga
Lviv(U19) vs Zorya(U19)

0-2

1-3
Fri 3, May-18:00 - Ukraine U19 Liga
Dynamo Kyiv(U19) vs PFC Oleksandria(U19)

1-0

2-1
Fri 3, May-13:00 - Ukraine U21 Liga
Zorya(U21) vs FC Vorskla (U21)

1-1

3-1
Fri 3, May-14:00 - Ukraine U21 Liga
Dynamo Kyiv(U21) vs PFC Oleksandria(U21)

0-1

1-2
Fri 3, May-14:00 - Ukraine U21 Liga
FC Shakhtar Donetsk(U21) vs Arsenal Kyiv(U21)

2-0

3-1
Fri 3, May-22:15 - Welsh Football League First Division
Cambrian & Clydach vs Taffs Well

1-1

5-1
Fri 3, May-22:30 - Welsh Football League First Division
Goytre United vs Penybont FC

1-1

1-5
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.