Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Thu 18, Apr-15:00 - African Youth Cup U17 Cameroon(U17) vs Morocco(U17) |
0-1 |
2-1 |
Thu 18, Apr-18:00 - African Youth Cup U17 Senegal U17 vs Guinea(U17) |
1-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-17:50 - Arabian Champions League Al Hilal vs Etoile du Sahel |
0-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-04:10 - Argentina Cup River Plate vs Argentino de Merlo |
0-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-00:10 - Argentina Cup Club Atletico Mitre vs Deportivo Roca |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana San Martin Burzaco vs Villa San Carlos |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Ituzaingo vs El Porvenir |
0-1 |
0-1 |
Thu 18, Apr-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Deportivo Paraguayo vs Argentino de Rosario |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Centro Espanol vs Puerto Nuevo |
0-0 |
0-2 |
Thu 18, Apr-14:30 - Australia Brisbane Capital League 1 Samford Rangers vs North Star |
2-2 |
4-4 |
Thu 18, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Campbelltown City SC vs Adelaide City FC |
1-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-14:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Dandenong Thunder vs Northcote City |
1-1 |
2-3 |
Thu 18, Apr-13:50 - Australia League A Sydney FC vs Perth Glory FC |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-13:00 - Australia Queensland State League U20 Brisbane Roar FC(U20) vs Moreton Bay United(U20) |
3-1 |
4-2 |
Thu 18, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga East SC Neusiedl 1919 vs Rapid Vienna Amateure |
1-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte ATSV Stadl Paura vs VST Volkermarkt |
2-0 |
5-1 |
Thu 18, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga West Kitzbuhel vs USK Anif |
0-0 |
2-2 |
Thu 18, Apr-13:30 - Bangladesh League Nofel Sporting Club vs Sheikh Jamal |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-13:30 - Bangladesh League Bashundhara Kings vs Abahani Chittagong |
1-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-19:59 - Belgian U21 Youth League Kortrijk(U21) vs Royal Charleroi(U21) |
0-2 |
0-5 |
Thu 18, Apr-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Club Bolivar vs Blooming |
1-1 |
4-1 |
Thu 18, Apr-04:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof Real Potosi vs Jorge Wilstermann |
0-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Sport Club Recife Women\'s vs EC Victoria BA Women\'s |
0-3 |
0-5 |
Thu 18, Apr-04:30 - Brazil Campeonat Potiguar ABC Natal/RN vs America FC Natal RN |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-04:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Gremio (RS) vs Internacional (RS) |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-04:35 - Brazil Campeonato Paraibano Campinense (PB) vs Botafogo PB |
0-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Ferroviaria SP Youth vs Capivariano FC SP Youth |
1-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Ituano Youth vs Oeste Youth |
1-1 |
1-1 |
Thu 18, Apr-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Nacional PR vs Batel |
0-1 |
2-2 |
Thu 18, Apr-03:00 - Brazil Paranaense Division 2 Prudentopolis vs Independiente FSJ |
2-2 |
2-3 |
Thu 18, Apr-03:00 - Brazil Paranaense Division 2 Parana STC PR vs Iraty PR |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-09:30 - China Women\\\'s Tournament Dalian Aerbin Women\'s vs August 1st Nanchang Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-09:30 - China Women\\\'s Tournament Wuhan Jianghan Women\'s vs SiChuan Women\'s |
2-0 |
5-0 |
Thu 18, Apr-12:00 - China Women\\\'s Tournament Changchun RCB Women\'s vs Beijing BeiKong Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-12:00 - China Women\\\'s Tournament HeNan Huishang Women\'s vs Shanghai RCB Women\'s |
1-1 |
1-5 |
Thu 18, Apr-21:30 - Club Friendly Thes Sport Tessenderlo vs KV Mechelen |
1-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-16:00 - Club Friendly KSC Lokeren vs KMSK Deinze |
1-2 |
2-3 |
Thu 18, Apr-16:00 - Club Friendly JS Hercules vs AC Oulu |
0-3 |
1-3 |
Thu 18, Apr-22:15 - Club Friendly Partick Thistle Women\'s vs Kilmarnock Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Club Friendly FC Jazz Pori vs MuSa |
1-2 |
2-2 |
Thu 18, Apr-17:00 - Club Friendly Volyn Lutsk vs FC Lviv |
2-2 |
3-3 |
Thu 18, Apr-03:00 - Club Friendly Icasa(CE) vs Pacajus CE |
1-0 |
1-2 |
Thu 18, Apr-03:00 - Club Friendly Caucaia vs Maracana CE |
3-0 |
4-1 |
Thu 18, Apr-19:50 - Club Friendly JaPS vs Gnistan |
1-4 |
1-7 |
Thu 18, Apr-01:00 - Colombia Copa Mustang Jaguares de Cordoba vs Envigado |
1-1 |
2-2 |
Thu 18, Apr-03:00 - Colombia Copa Mustang Atletico Huila vs Independiente Santa Fe |
0-1 |
0-3 |
Thu 18, Apr-04:00 - Colombia Copa Mustang Millonarios vs Deportes Tolima |
0-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-05:00 - Colombia Copa Mustang Deportivo Cali vs Atletico Junior Barranquilla |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana Oriente Petrolero vs Rionegro Aguilas |
1-1 |
1-1 |
Thu 18, Apr-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana Independiente Del Valle vs Union Santa Fe |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-02:15 - Copa do Brasil Santos vs Vasco da Gama(RJ) |
0-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-04:30 - Copa do Brasil Fluminense (RJ) vs Santa Cruz (PE) |
2-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-04:30 - Copa do Brasil Chapecoense SC vs Corinthians Paulista (SP) |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-18:30 - Croatia - 2. Division NK Dugopolje vs Dinamo Zagreb B |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-19:59 - Danish SAS Ligaen FC Kobenhavn vs Midtjylland |
2-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-14:00 - Danish SAS Ligaen Aarhus AGF vs Sonderjyske |
1-1 |
2-1 |
Thu 18, Apr-16:00 - Danish SAS Ligaen AC Horsens vs Vejle |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-18:00 - Danish SAS Ligaen Esbjerg FB vs Brondby |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Naesby BK Woman\'s vs Boldklubben AF 1893 Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-14:30 - Denmark Woman\\\'s League Ballerup Skovlunde Women\'s vs Kolding BK Women\'s |
0-3 |
0-5 |
Thu 18, Apr-15:00 - Denmark Woman\\\'s League VSK Aarhus Women\'s vs Thisted FC Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Thu 18, Apr-15:30 - Denmark Woman\\\'s League Fortuna Hjorring Women\'s vs Brondby Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Thu 18, Apr-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Aalborg BK Women\'s vs Farum BK Women\'s |
0-2 |
1-5 |
Thu 18, Apr-13:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Vejle Women\'s vs ASA Aarhus Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Thu 18, Apr-14:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Varde_IF Women\'s vs IF Lyseng Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Thu 18, Apr-14:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Herlufsholm GF Women\'s vs Ballerup-Skovlunde II Women\'s |
4-0 |
11-0 |
Thu 18, Apr-15:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Osterbro IF Woman\'s vs FC Damso Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Aarhus 1900 Women\'s vs Fortuna Hjorring B Women\'s |
2-2 |
3-3 |
Thu 18, Apr-15:00 - Denmark Youth U17 Esbjerg FB(U17) vs Aalborg BK(U17) |
2-0 |
|
Thu 18, Apr-15:00 - Denmark Youth U19 Lyngby(U19) vs FC Kobenhavn(U19) |
1-1 |
2-2 |
Thu 18, Apr-22:00 - Egypt Premier League Al Ahly SC vs Pyramids FC |
0-1 |
0-1 |
Thu 18, Apr-19:00 - Egypt Premier League El Ismaily vs Zamalek |
0-1 |
0-2 |
Thu 18, Apr-01:30 - El Salvador Primera Division Jocoro FC vs Santa Tecla |
0-1 |
1-1 |
Thu 18, Apr-04:30 - El Salvador Primera Division CD Chalatenango vs Aguila |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-05:00 - El Salvador Primera Division Luis Angel Firpo vs CD Audaz |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-05:30 - El Salvador Primera Division Alianza FC vs CD FAS |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-05:30 - El Salvador Primera Division Isidro Metapan vs CD Pasaquina |
2-0 |
2-2 |
Thu 18, Apr-16:30 - England Reserves League Exeter City Reserve vs Bristol Rovers Reserve |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-18:00 - England U23 Premier League West Bromwich U23 vs Southampton(U23) |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-16:00 - England U23 Premier League 2 Crystal Palace U23 vs Watford U23 |
2-1 |
2-3 |
Thu 18, Apr-19:59 - Estonia Esi Liiga Rakvere JK Tarvas vs Tallinna JK Legion |
0-1 |
0-3 |
Thu 18, Apr-19:59 - Estonia Esi Liiga Tallinna FC Levadia II vs Tartu JK Tammeka B |
0-0 |
2-1 |
Thu 18, Apr-21:15 - Faroe Islands Formuladeildin HB Torshavn vs AB Argir |
2-1 |
4-3 |
Thu 18, Apr-22:00 - Faroe Islands Formuladeildin NSI Runavik vs IF Fuglafjordur |
0-1 |
3-1 |
Thu 18, Apr-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin B36 Torshavn vs KI Klaksvik |
0-1 |
0-3 |
Thu 18, Apr-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin Skala IF vs EB Streymur |
1-0 |
1-2 |
Thu 18, Apr-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin TB/FCS/Royn vs Vikingur Gota |
0-0 |
1-2 |
Thu 18, Apr-19:30 - Finland Veikkausliga SJK Seinajoki vs HJK Helsinki |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-22:30 - French National League SO Cholet vs Le Mans |
0-0 |
0-1 |
Thu 18, Apr-13:00 - Friendly Internationals Bosnia and Herzegovina(U18) vs Serbia(U18) |
1-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-16:00 - Friendly Internationals Cyprus(U16) vs Haiti(U17) |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-18:00 - Friendly Internationals Netherlands(U16) vs Italy(U16) |
2-1 |
4-2 |
Thu 18, Apr-20:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest VfB Stuttgart(U17) vs Karlsruher SC (U17) |
0-0 |
0-1 |
Thu 18, Apr-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud Bayern Munich(U19) vs SC Freiburg(U19) |
1-1 |
1-3 |
Thu 18, Apr-19:59 - Germany - Regionalliga Nordost Berliner FC Dynamo vs Bischofswerdaer FV 08 |
1-2 |
1-4 |
Thu 18, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost Chemnitzer vs Hertha BSC Berlin Am |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost FC Lokomotive Leipzig vs VSG Altglienicke |
1-1 |
1-3 |
Thu 18, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost Germania Halberstadt vs FC Oberlausitz |
0-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost VfB Auerbach vs ZFC Meuselwitz |
1-0 |
2-1 |
Thu 18, Apr-20:15 - Germany - Regionalliga Nord VfB Oldenburg vs VfL Oldenburg |
2-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nord Havelse vs Hamburger SV II |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga Nord SSV Jeddeloh vs Werder Bremen (Am) |
0-1 |
0-3 |
Thu 18, Apr-22:00 - Germany - Regionalliga Nord FC St. Pauli II vs Germania Egestorf Langreder |
2-1 |
2-1 |
Thu 18, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued SC Freiburg II vs 1. FSV Mainz 05 II |
2-0 |
2-1 |
Thu 18, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga West Monchengladbach AM. vs SV Straelen |
1-1 |
4-2 |
Thu 18, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga West TSV Alemannia Aachen vs SC Verl |
2-1 |
2-1 |
Thu 18, Apr-20:30 - Germany OberLiga Sportfreunde Siegen vs SC Paderborn 07 B |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-21:00 - Germany OberLiga Stuttgarter Kickers vs TSG Backnang |
0-0 |
0-1 |
Thu 18, Apr-21:00 - Germany OberLiga Nottingen vs FSV 08 Bissingen |
3-1 |
3-2 |
Thu 18, Apr-21:00 - Germany OberLiga TSG Sprockhovel vs TuS Ennepetal |
0-1 |
3-1 |
Thu 18, Apr-21:30 - Germany OberLiga SF Baumberg vs Monheim |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-21:30 - Germany OberLiga SC Dusseldorf West vs FC Kleve |
0-3 |
0-4 |
Thu 18, Apr-22:00 - Germany OberLiga FC Viktoria Arnoldsweiler vs Blau Weiss Friesdorf |
0-1 |
2-2 |
Thu 18, Apr-17:00 - Greece - Football League Doxa Dramas vs Apollon Kalamaria |
2-0 |
4-0 |
Thu 18, Apr-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional CSYD Carcha vs Sansare |
0-1 |
2-1 |
Thu 18, Apr-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Deportivo San Pedro vs CD Marquense |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Santa Lucia Cotzumalguapa vs Chimaltenango |
0-1 |
0-1 |
Thu 18, Apr-01:30 - Guatemala Liga 2 Nacional CD Suchitepequez vs Deportivo Quiche FC |
1-3 |
|
Thu 18, Apr-01:30 - Guatemala Liga 2 Nacional Deportivo Achuapa vs Club Comunicaciones B |
0-1 |
2-1 |
Thu 18, Apr-06:00 - Guatemala Liga Nacional Coban Imperial vs CD Malacateco |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-01:00 - Guatemala Liga Nacional CSD Municipal vs CSD Xelaju MC |
0-1 |
0-2 |
Thu 18, Apr-01:30 - Guatemala Liga Nacional Antigua GFC vs Deportivo Sanarate |
2-0 |
4-0 |
Thu 18, Apr-01:45 - Guatemala Liga Nacional Guastatoya vs CD Puerto de Iztapa |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-01:30 - Honduras Liga Nacional Marathon vs Honduras Progreso |
2-0 |
6-0 |
Thu 18, Apr-04:00 - Honduras Liga Nacional CD Olimpia vs Real de Minas |
1-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-19:59 - Iceland Cup Hviti Riddarinn vs UMF Njardvik |
0-6 |
0-6 |
Thu 18, Apr-19:59 - Iceland Cup IH Hafnarfjordur vs Augnablik |
0-2 |
0-3 |
Thu 18, Apr-17:00 - Iceland Cup Throttur Reykjavik vs Reynir Sandgerdi |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Iceland Cup UMF Afturelding vs UMF Selfoss |
1-1 |
3-2 |
Thu 18, Apr-18:00 - Iceland Cup Keflavik vs Haukar |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-18:00 - Iceland Cup IR Reykjavik vs KV Vesturbaeja |
1-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-18:00 - Iceland Cup Vikingur Olafsvik vs Ulfarnir |
2-1 |
2-6 |
Thu 18, Apr-18:00 - Iceland Cup Grotta Seltjarnarnes vs KFR Hvolsvollur |
4-0 |
10-0 |
Thu 18, Apr-18:00 - Iceland Cup Ellidi vs Midas |
0-1 |
1-1 |
Thu 18, Apr-18:00 - Iceland Cup KB Breidholt vs KFR Aegir |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-18:00 - Iceland Cup Kordrengir vs Vaengir Jupiters |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-00:00 - Iceland Cup KA Akureyri vs Berserkir Reykjavik |
2-1 |
4-2 |
Thu 18, Apr-19:59 - Iceland Women\\\'s League Cup Valur Women\'s vs Breidablik Women\'s |
0-1 |
1-3 |
Thu 18, Apr-18:30 - Iran League Saipa vs Sepahan S.C. |
1-2 |
2-5 |
Thu 18, Apr-18:45 - Iran League Naft Masjed Soleyman FC vs Esteghlal Khozestan |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-16:30 - Iraqi League Al Hussein vs Naft Misan |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-16:30 - Iraqi League Al Bahri vs Al Karkh |
0-2 |
1-3 |
Thu 18, Apr-16:30 - Iraqi League Alsinaat Alkahrabaiya vs Erbil SC |
2-0 |
2-1 |
Thu 18, Apr-18:45 - Iraqi League Al Talaba vs Al Shorta |
0-0 |
0-2 |
Thu 18, Apr-17:15 - Israel U19 Cup Hapoel Tel Aviv(U19) vs Hapoel Raanana Roei U19 |
0-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-19:59 - Israel Women 1st National Hapoel Raanana Women\'s vs Girls Soccer Academy Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Thu 18, Apr-21:00 - Israel Women 1st National Maccabi Kiryat Gat Women\'s vs AS Tel Aviv University Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-21:00 - Italy C1A Robur Siena S.S.D. vs Carrarese |
1-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-16:30 - Italy C1A Gozzano vs Juventus(U23) |
0-2 |
1-2 |
Thu 18, Apr-22:30 - Italy C1A Lucchese vs Piacenza |
0-0 |
1-2 |
Thu 18, Apr-22:30 - Italy C1A Pistoiese vs Pro Vercelli |
1-0 |
1-2 |
Thu 18, Apr-22:30 - Italy C1A Pisa vs Pontedera |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-22:30 - Italy C1A Olbia vs Novara Calcio |
0-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-22:30 - Italy C1A Alessandria vs Pro Patria |
1-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-22:30 - Italy C1A Virtus Entella vs Arezzo |
1-0 |
2-1 |
Thu 18, Apr-18:30 - Italy C1A Cuneo vs Albissola |
0-1 |
1-1 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Modena vs Adrense |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Reggiana vs Ciliverghe Mazzano |
1-1 |
2-2 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Real Giulianova vs Montegiorgio |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Forli FC vs Santarcangelo |
1-1 |
3-1 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Nocerina vs Cittanovese |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D AS Casale Calcio vs Borgaro Nobis |
0-0 |
0-1 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Montevarchi vs Bastia Calcio |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-22:30 - Italy Serie D Fiorenzuola vs Vigor Carpaneto |
0-1 |
1-1 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D AS Sorrento Calcio vs Pomigliano |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Rovigo Calcio vs Union Arzignanochiampo |
0-1 |
0-3 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Este vs Clodiense Chioggia Sottomarina |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Aprilia vs Nuova Monterosi |
0-2 |
4-2 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D US Caratese vs Pro Dronero |
4-0 |
6-2 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Sarnese vs Fidelis Andria |
1-0 |
1-2 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Delta Porto Tolle vs Arzignano Chiampo |
0-1 |
0-3 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Tuttocuoio vs Sangiovannese |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Matelica vs ASD Savignanese |
2-1 |
4-2 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Trastevere Calcio vs ASD Lanusei Calcio |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D US Seregno vs Ponte San Pietro |
1-1 |
1-1 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Avezzano vs S.S.D. Citta di Campobasso |
0-1 |
0-1 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Roccella vs Messina |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Lavagnese vs Chieri |
0-0 |
2-1 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Ligorna vs Arconatese |
0-3 |
0-4 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D ACD Nardo vs FC Savoia 1908 |
0-0 |
2-2 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D ASD Cavenago Fanfulla vs Axys Zola |
1-0 |
4-2 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Palmese vs Turris Neapolis |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Ponsacco vs Sporting Trestina |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D FC Francavilla vs US Bitonto |
0-0 |
0-1 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Picerno vs Taranto Sport |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Darfo Boario vs Legnago Salus |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Borgosesia vs Stresa Sportiva |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Sasso Marconi vs San Marino Calcio |
0-2 |
0-3 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Rezzato vs Pro Sesto |
2-1 |
3-4 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Inveruno vs Unione Sanremo |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Sammaurese vs Isernia |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Team Altamura vs Citta di Fasano |
1-0 |
1-2 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Portici vs Marsala |
2-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Budoni vs SFF Atletico |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D ASD Francavilla Calcio vs Jesina Calcio |
2-2 |
2-2 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Chions vs Levico Terme |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Cannara vs Prato |
0-1 |
1-3 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Ladispoli vs Albalonga |
2-0 |
3-1 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Sangimignano vs San Donato Tavarnelle |
1-1 |
2-1 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Citta Di Messina vs AC Locri 1909 |
1-0 |
2-1 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D ASD Villafranca vs Como |
0-2 |
1-2 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Cartigliano vs ACD Campodarsego |
0-1 |
0-1 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Rotonda vs Sancataldese |
1-1 |
2-2 |
Thu 18, Apr-17:00 - Italy Serie D Sandona 1922 vs AC Belluno |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-20:30 - Jordan Cup AL-Sareeh vs Um Al Qotain |
1-0 |
1-3 |
Thu 18, Apr-17:00 - Jordan Cup Al Salt vs AL-Karmel |
1-1 |
1-1 |
Thu 18, Apr-12:00 - Kenya Premier League AFC Leopards SC vs Posta Rangers |
2-1 |
3-1 |
Thu 18, Apr-15:00 - Kenya Premier League Sofapaka Nairobi FC vs Kariobangi Sharks |
0-1 |
1-1 |
Thu 18, Apr-17:15 - Kenya Premier League Tusker FC Nairobi vs Sony Sugar FC |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-10:55 - Korea Women\\\'s League Changnyeong Women\'s vs Gyeongju KHNP Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Thu 18, Apr-14:00 - Korea Women\\\'s League Suwon FMC Women\'s vs Hyundai Steel Red angels Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-14:00 - Korea Women\\\'s League Seoul Women\'s vs Hwacheon KSPO Women\'s |
0-2 |
3-3 |
Thu 18, Apr-14:00 - Korea Women\\\'s League Boeun Sangmu Women\'s vs Gumi Sportstoto Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-21:00 - Kuwait Premier League Al Kuwait SC vs Kazma |
0-1 |
2-1 |
Thu 18, Apr-19:59 - Lithuania - 2. Division Vilniaus Vytis vs FK Trakai II |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-03:00 - Mexico Primera Divison A Celaya FC vs Atletico San Luis |
0-1 |
1-1 |
Thu 18, Apr-05:00 - Mexico Primera Divison A Alebrijes de Oaxaca vs Mineros de Zacatecas |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-19:59 - Montenegro Cup FK Buducnost Podgorica vs FK Sutjeska Niksic |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-18:00 - Morocco Super League Hassania Agadir vs Wydad Casablanca |
1-0 |
2-1 |
Thu 18, Apr-01:00 - Nicaragua Primera Division Chinandega vs Real Madriz |
2-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-01:00 - Nicaragua Primera Division Deportivo Ocotal vs Juventus Managua |
0-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-01:00 - Nicaragua Primera Division Jalapa ART vs UNAN Managua |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-04:00 - Nicaragua Primera Division Managua FC vs Diriangen |
3-1 |
5-3 |
Thu 18, Apr-05:00 - Nicaragua Primera Division Real Esteli vs Walter Ferretti |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon Vard Haugesund vs Fana |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-20:35 - Omani League Muscat vs AL-Nahda |
1-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-17:50 - Omani League Oman Club vs Mjees |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Tauro FC vs Sporting San Miguelito |
0-0 |
2-1 |
Thu 18, Apr-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol CD Arabe Unido vs San Francisco FC |
1-2 |
1-4 |
Thu 18, Apr-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Plaza Amador vs Union Deportivo Universitario |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Santa Gema vs CA Independiente La Chorrera |
0-3 |
|
Thu 18, Apr-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Alianza FC (PAN) vs Costa Del Este FC |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-02:15 - Paraguayan Primera Division General Diaz vs Sol de America |
0-3 |
1-4 |
Thu 18, Apr-04:15 - Paraguayan Primera Division Club Libertad vs Club Guarani |
1-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-12:30 - Poland Centralna Liga Juniorow Jagiellonia Bialystok Youth vs Arka Gdynia Youth |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Wisla Krakow Youth vs Escola Varsovia Warszawa Youth |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Pogon Szczecin Youth vs Korona Kielce Youth |
3-1 |
3-3 |
Thu 18, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Lech Poznan Youth vs Gornik Zabrze Youth |
0-1 |
1-3 |
Thu 18, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Elana Torun Youth vs Ruch Chorzow Youth |
0-0 |
2-2 |
Thu 18, Apr-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Motor Lublin Youth vs GKS Belchatow Youth |
0-2 |
1-2 |
Thu 18, Apr-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Legia Warszawa Youth vs Slask Wroclaw Youth |
0-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga Polonia Sroda vs Lech Poznan B |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga Pogon Szczecin II vs Sokol Kleczew |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-19:59 - Poland - I liga Podbeskidzie vs Wigry Suwalki |
1-2 |
3-3 |
Thu 18, Apr-19:59 - Poland - I liga Bytovia Bytow vs Rakow Czestochowa |
1-2 |
2-2 |
Thu 18, Apr-21:45 - Poland - I liga Stomil Olsztyn vs Chrobry Glogow |
0-0 |
0-2 |
Thu 18, Apr-18:00 - Poland - II liga Rozwoj Katowice vs Gornik Leczna |
0-0 |
0-1 |
Thu 18, Apr-17:00 - Poland Woman\\\'s League AZS Wroclaw Women\'s vs TS Mitech Zywiec Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-18:00 - Poland Woman\\\'s League MKS Olimpia Szczecin Women\'s vs AZS UJ Krakow Women\'s |
0-1 |
0-4 |
Thu 18, Apr-18:30 - Poland Woman\\\'s League AZS PWSZ Walbrzych Women\'s vs KKPK Medyk Konin Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-18:30 - Poland Woman\\\'s League UKS Lodz Women\'s vs Biala Podlaska Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 CD Aves(U23) vs Rio Ave(U23) |
1-1 |
3-3 |
Thu 18, Apr-16:45 - Republic of Azerbaijan Premier League Standard Sumqayit vs Sabail |
1-0 |
1-2 |
Thu 18, Apr-19:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Qarabag vs Kesla FK |
1-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-12:30 - Russia Div 2 East Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk vs Dinamo Barnaul |
1-2 |
4-3 |
Thu 18, Apr-13:00 - Russia Div 2 East FC Chita vs Zenit Irkutsk |
1-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-15:00 - Russia Div 2 East Sibir B vs Irtysh 1946 Omsk |
0-1 |
0-3 |
Thu 18, Apr-21:00 - Russia First Division Baltika vs Sibir Novosibirsk |
1-1 |
1-1 |
Thu 18, Apr-16:00 - Russia Youth Championship League FK Anzhi Youth vs Akhmat Grozny Youth |
0-1 |
0-2 |
Thu 18, Apr-21:45 - Saudi Arabia Professional League Al Ittihad Jeddah vs Al-Ettifaq |
2-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-21:45 - Saudi Arabia Professional League Al-Nassr FC vs Al-Fateh SC |
3-0 |
5-0 |
Thu 18, Apr-23:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Celtic Women\'s vs Glasgow City Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Thu 18, Apr-17:00 - Scottish Reserves League Hearts Reserve vs Ross County Reserve |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-21:00 - Senegal Premier League Generation Foot vs Sonacos de Diourbel |
2-0 |
6-0 |
Thu 18, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga Center FK Cadca vs Ruzomberok B |
0-2 |
0-4 |
Thu 18, Apr-12:45 - South Australian Women\\\'s Premier League Adelaide City FC Women\'s vs Adelaide University Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-12:45 - South Australian Women\\\'s Premier League Salisbury Inter Women\'s vs West Adelaide SC Women\'s |
0-2 |
1-3 |
Thu 18, Apr-15:00 - South Australian Women\\\'s Premier League Fulham United Women\'s vs Adelaide Comets Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division Zaragoza vs CF Reus Deportiu |
1-0 |
|
Thu 18, Apr-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Madrid Castilla vs Deportivo La Coruna B |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Pontevedra vs Rapido de Bouzas |
2-0 |
3-1 |
Thu 18, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Cultural de Durango vs Gimnastica Torrelavega |
2-1 |
4-4 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Barakaldo CF vs CD Tudelano |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Union Langreo vs Athletic Bilbao B |
0-1 |
0-2 |
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UE Cornella vs Ontinyent CF |
1-0 |
|
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Marino Luanco vs La Madalena |
1-0 |
5-0 |
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UC Ceares vs L\'Entregu CF |
1-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias EI San Martin vs CD Tuilla |
1-2 |
|
Thu 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Compostela vs Arenteiro |
1-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Arosa Sociedad Cultural vs CD Choco |
0-1 |
|
Thu 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Paiosaco vs Laracha |
2-1 |
|
Thu 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia UD Ourense vs CD Barco |
1-2 |
|
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Polvorin vs Ourense |
0-0 |
0-1 |
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CF Alondras vs Ribadumia CF |
1-0 |
|
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Bergantinos CF vs Porrino Industrial |
3-0 |
|
Thu 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Silva SD vs Racing Villalbes |
0-2 |
2-3 |
Thu 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Celtiga FC vs UD Somozas |
2-0 |
|
Thu 18, Apr-12:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears Santa Catalina vs Mallorca B |
0-0 |
0-4 |
Thu 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Manacor vs CD Ferriolense |
2-0 |
2-2 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Platges De Calvia vs Ibiza Islas Pitiusas |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears San Rafael vs Murense |
1-1 |
|
Thu 18, Apr-16:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Son Cladera vs CE Mercadal |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears UD Poblense vs SD Formentera |
1-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Llosetense vs UD Alcudia |
0-0 |
|
Thu 18, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Soller vs Santanyi |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Union Viera vs Panaderia Pulido |
1-0 |
4-1 |
Thu 18, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenisca vs Atletico Tacoronte |
1-2 |
|
Thu 18, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Santa Ursula vs CD Mensajero |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-15:15 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Villa Santa Brigida vs CD Union Puerto |
1-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-22:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Buzanada vs CD Marino |
1-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenerife B vs CD Union Sur Yaiza |
2-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia CF El Castillo vs La Union CF |
0-1 |
4-1 |
Thu 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Aguilas FC vs UD Los Garres |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Moralo CP vs CD Diocesano |
2-0 |
2-1 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Cacereno vs Atletico Pueblonuevo |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Merida AD vs Olivenza |
3-0 |
4-0 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UP Plasencia vs Extremadura B |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UD Montijo vs RCP Valverdeno |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Arroyo Club Polideportivo vs AD Llerenense |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Castuera vs Jerez Industrial CF |
0-1 |
|
Thu 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Azuaga vs CD Calamonte |
2-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Osasuna B vs CD Pamplona |
4-1 |
|
Thu 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Ardoi vs CD Cortes |
0-1 |
1-3 |
Thu 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Subiza vs Alesves |
2-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Avance Ezcabarte vs UCD Burlades |
4-0 |
|
Thu 18, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Corellano vs CD Huarte |
2-0 |
|
Thu 18, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Cantolagua vs CA Cirbonero |
0-0 |
|
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Pena Sport vs UD Mutilvera |
1-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra AD San Juan vs Beti Kozkor KE |
1-1 |
|
Thu 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Arnedo vs CCD Alberite |
2-0 |
4-0 |
Thu 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CP Calasancio vs CF Rapid De Murillo |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Alfaro vs UD Logrones B |
0-1 |
0-1 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Haro Deportivo vs CD Varea |
0-0 |
2-1 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Naxara vs CA Vianes |
4-0 |
|
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Pradejon vs CA River Ebro |
3-2 |
|
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Agoncillo vs CD Berceo |
0-0 |
0-1 |
Thu 18, Apr-14:15 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Yague CF vs CDFC La Calzada |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja SD Logrones vs CD Autol |
2-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Robres vs SD Tarazona |
1-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Brea vs CD La Almunia |
2-0 |
4-1 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Villanueva vs UD Casetas |
1-0 |
2-1 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon SD Borja vs San Juan Zaragoza |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon AD Almudevar vs CDJ Tamarite |
0-0 |
0-1 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Binefar vs CD Sarinena |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon UD San Lorenzo vs CF Calamocha |
1-2 |
|
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CA Monzon vs CF Illueca |
1-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Utebo FC vs AD Sabinanigo |
0-0 |
4-0 |
Thu 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Belchite 97 vs Zaragoza B |
0-3 |
|
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Quintanar Del Rey vs Atletico Ibanes |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha La Roda CF vs Manchego Ciudad |
0-0 |
1-2 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Marchamalo vs Calvo Sotelo Puertollano |
0-2 |
0-2 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Atletico Tomelloso vs Mora CF |
1-0 |
2-1 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Tarancon vs CD Madridejos |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CP Villarrobledo vs CD Guadalajara |
2-1 |
3-2 |
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha La Solana vs Villarrubia CF |
0-0 |
0-1 |
Thu 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Almagro CF vs UD Socuellamos |
0-0 |
0-1 |
Thu 18, Apr-13:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Barreda Balompie vs U.M. Escobedo |
0-2 |
0-4 |
Thu 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Bezana vs SD Laredo |
1-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Textil Escudo vs Velarde CF |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Ribamontan Al Mar CF vs CD Cayon |
0-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Atletico Albericia vs CD Guarnizo |
0-1 |
0-1 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Solares Medio Cudeyo vs Racing Santander B |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-23:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria AD Siete Villas vs SD Torina |
0-1 |
2-2 |
Thu 18, Apr-13:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Santutxu vs CD Lagun Onak |
2-0 |
|
Thu 18, Apr-13:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Sodupe UC vs CD Santurtzi |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Portugalete vs SD Deusto |
1-1 |
2-1 |
Thu 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Baskonia vs SD Balmaseda FC |
1-2 |
|
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Bermeo vs SD San Pedro |
1-0 |
3-3 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Ordizia KE vs Sociedad Deportiva Beasain |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi San Ignacio vs Real Sociedad C |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Sestao vs JD Somorrostro |
1-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-22:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya L\'Hospitalet vs UE Figueres |
0-0 |
1-2 |
Thu 18, Apr-22:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Sant Andreu vs UE Castelldefels |
3-0 |
3-1 |
Thu 18, Apr-22:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya FC Asco vs FC Santboia |
1-1 |
1-1 |
Thu 18, Apr-22:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Pobla De Mafumet CF vs San Cristobal |
1-1 |
2-1 |
Thu 18, Apr-22:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya FC Vilafranca vs CE Europa |
1-1 |
2-2 |
Thu 18, Apr-22:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Cerdanyola del Valles vs UA Horta |
0-1 |
0-1 |
Thu 18, Apr-22:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Santfeliuenc FC vs FC Martinenc |
2-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-22:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Eldense vs Atzeneta UE |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-22:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Novelda vs Jove Espanol |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Mostoles vs AD Parla |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CD Vicalvaro vs CF San Agustin |
0-1 |
2-2 |
Thu 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Villaverde Boetticher CF vs CDF Tres Cantos |
2-0 |
2-1 |
Thu 18, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Rayo Vallecano B vs DAV Santa Ana |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Pozuelo Alarcon vs Alcobendas Sport |
2-0 |
3-1 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Atletico Pinto vs RSD Alcala Henares |
0-0 |
0-1 |
Thu 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CD Canillas vs Alcorcon B |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Beroil Bupolsa(Tino) vs CD La Virgen Del Camino |
0-1 |
0-1 |
Thu 18, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Bembibre vs Numancia B |
0-1 |
0-4 |
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Cultural Leonesa B vs CD La Granja |
2-0 |
6-0 |
Thu 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Cebrerena vs SD Almazan |
3-0 |
|
Thu 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon La Baneza vs UD Santa Marta |
1-0 |
|
Thu 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon SC Uxama vs Atletico Astorga |
0-1 |
2-4 |
Thu 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CF Briviesca Norpetrol vs Burgos Promesas |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-21:00 - Swden Women Division 2 Brommapojkarna Women\'s vs Sundsvalls DFF Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-20:15 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Vargarda IK vs Vanersborgs FK |
0-2 |
1-3 |
Thu 18, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Norrland Friska Viljor FC vs IFK Umea |
0-1 |
2-1 |
Thu 18, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Norrland Skelleftea FF vs IFK Lulea |
1-0 |
2-3 |
Thu 18, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Norrland Sandviks IK vs Pitea IF |
0-2 |
0-2 |
Thu 18, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Norrland Umea FC Akademi vs Taftea IK |
1-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-20:30 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland Asarums IF FK vs Nosaby IF |
0-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland Dalstorps IF vs Raslatts SK |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland IFK Malmo FK vs Qviding FIF |
0-0 |
0-1 |
Thu 18, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Angelholms FF vs Vinbergs IF |
1-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-21:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Assyriska BK vs Stafsinge IF |
0-0 |
4-1 |
Thu 18, Apr-19:59 - Sweden U19 Elfsborg(U19) vs Orgryte(U19) |
3-1 |
6-1 |
Thu 18, Apr-19:59 - Sweden U19 Kalmar FF U19 vs Osters IF(U19) |
3-0 |
4-0 |
Thu 18, Apr-16:00 - Sweden U19 FC Djursholm(U19) vs GIF Sundsvall U19 |
1-2 |
1-2 |
Thu 18, Apr-22:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 Young Boys(U21) vs Grand-Lancy |
1-0 |
1-1 |
Thu 18, Apr-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 Langenthal vs FC Luzern U-21 |
2-0 |
3-0 |
Thu 18, Apr-18:00 - UAE U21 League Al-Wasl U21 vs Ahli Al-Fujirah U21 |
0-1 |
4-1 |
Thu 18, Apr-18:00 - UAE U21 League Baniyas(U21) vs Al-Dhafra U21 |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-18:00 - UAE U21 League Al Wehda(UAE) (U21) vs Al Ahli Dubai(U21) |
1-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-23:00 - UEFA Europa League Napoli vs Arsenal |
0-1 |
0-1 |
Thu 18, Apr-23:00 - UEFA Europa League Valencia vs Villarreal |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-23:00 - UEFA Europa League Eintracht Frankfurt vs SL Benfica |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-23:00 - UEFA Europa League Chelsea FC vs Slavia Praha |
4-1 |
4-3 |
Thu 18, Apr-14:00 - Ukraine Persha Liga FC Sumy vs Obolon Brovar Kiev |
0-0 |
0-0 |
Thu 18, Apr-17:00 - Ukraine Persha Liga Hirnyk-Sport vs Kolos Kovalivka |
1-1 |
2-1 |
Thu 18, Apr-18:00 - Ukraine Persha Liga FC Ahrobiznes Volochysk vs Balkany Zorya |
0-1 |
0-2 |
Thu 18, Apr-06:00 - USA Major League Soccer Vancouver Whitecaps FC vs Los Angeles FC |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-03:00 - USA National Women\\\'s Soccer League North Carolina Courage Women\'s vs Orlando Pride Women\'s |
1-0 |
5-0 |
Thu 18, Apr-03:00 - USL Championship New York Red Bulls B vs Hartford Athletic |
0-0 |
4-0 |
Thu 18, Apr-04:30 - USL Championship Austin Bold vs Phoenix Rising FC |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-16:00 - Uzbekistan Professional Football League FK Andijan vs Nasaf Qarshi |
2-1 |
3-1 |
Thu 18, Apr-17:15 - Uzbekistan Professional Football League Pakhtakor Tashkent vs Dinamo Samarqand |
0-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-18:15 - Uzbekistan Professional Football League Buxoro FK vs Lokomotiv Tashkent |
0-2 |
0-2 |
Thu 18, Apr-00:00 - Venezuela Primera Division Mineros de Guayana vs Academia Puerto Cabello |
0-1 |
1-2 |
Thu 18, Apr-00:00 - Venezuela Primera Division Caracas FC vs Metropolitanos FC |
0-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-00:00 - Venezuela Primera Division Carabobo FC vs Deportivo Lara |
1-0 |
2-1 |
Thu 18, Apr-00:00 - Venezuela Primera Division Portuguesa FC vs Llaneros Guanare |
1-0 |
2-2 |
Thu 18, Apr-23:30 - Venezuela Segunda Division Universidad Central Venezuela vs Chico de Guayana |
1-0 |
2-0 |
Thu 18, Apr-00:00 - Venezuela Segunda Division Angostura FC vs Ciudad Vinotinto |
1-0 |
1-0 |
Thu 18, Apr-00:00 - Venezuela Segunda Division Titanes FC vs Urena SC |
4-0 |
4-1 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.