Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Thu 1, Nov-13:00 - AFC U19 Championship Qatar(U19) vs Korea Republic(U19) |
0-3 |
1-3 |
Thu 1, Nov-16:30 - AFC U19 Championship Japan(U19) vs Saudi Arabia(U19) |
0-2 |
0-2 |
Thu 1, Nov-18:00 - Algeria Division 2 MC Saida vs MC Magra |
0-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-18:00 - Algeria Division 2 A Bou Saada vs RC Relizane |
1-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-19:00 - Algeria Division 2 USM Annaba vs ASM Oran |
1-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-21:30 - Amstel Cup Holland N.E.C. Nijmegen vs Fortuna Sittard |
2-1 |
2-3 |
Thu 1, Nov-23:45 - Amstel Cup Holland Feyenoord Rotterdam vs ADO Den Haag |
2-1 |
5-1 |
Thu 1, Nov-02:00 - Argentina Cup San Lorenzo vs Temperley |
0-1 |
1-1 |
Thu 1, Nov-22:30 - Argentina Cup Newells Old Boys vs Rosario Central |
0-0 |
1-2 |
Thu 1, Nov-12:30 - Australia Women\\\'s A-League Melbourne Victory Women\'s vs Newcastle Jets Women\'s |
2-1 |
2-1 |
Thu 1, Nov-14:00 - Austria Cup Grazer AK vs Kapfenberg Superfund |
1-0 |
3-0 |
Thu 1, Nov-19:00 - Bahrain Division 2 Al-Ahli(BHR) vs Bahrain SC |
2-1 |
3-2 |
Thu 1, Nov-19:00 - Bahrain Division 2 Al-Ittifaq vs Busaiteen |
1-1 |
3-6 |
Thu 1, Nov-21:00 - Belgian Jupiler League Zulte Waregem vs Standard Liege |
1-1 |
3-1 |
Thu 1, Nov-17:30 - Belgian Jupiler League Anderlecht vs KSC Lokeren |
0-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-22:00 - Belgian Woman\\\'s Cup Genk Women\'s vs Club Brugge Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Thu 1, Nov-17:00 - Belgian Woman\\\'s Cup Ladies Genk B Women\'s vs KV Mechelen Women\'s |
3-0 |
6-0 |
Thu 1, Nov-18:00 - Belgian Woman\\\'s Cup Svelta Melsele Women\'s vs Massenhoven VC Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-02:00 - Brazil Futsal League San Jose Futsal vs Corinthians Futsal |
0-0 |
0-2 |
Thu 1, Nov-03:00 - Brazil Futsal League AD Indaiatuba Futsal vs Della Sena Futsal |
1-0 |
2-2 |
Thu 1, Nov-03:00 - Brazil Pernambucano Division 2 Centro Limoeirense/PE vs Petrolina PE |
0-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-21:00 - Bulgaria Cup Beroe vs Botev Plovdiv |
0-0 |
0-0 |
Thu 1, Nov-02:00 - Club Friendly Inter Santa Maria(RS) vs Gremio (RS) B |
0-0 |
0-0 |
Thu 1, Nov-03:00 - Club Friendly Ferroviario CE vs Caucaia |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-22:30 - Club Friendly Coritiba PR(U19) vs Parana PR(U19) |
1-0 |
3-2 |
Thu 1, Nov-22:30 - Club Friendly Brasil de Pelotas RS(U19) vs Juventude RS(U19) |
3-0 |
3-0 |
Thu 1, Nov-22:30 - Club Friendly Oriente RS(U19) vs PRS(U19) |
0-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-17:30 - Club Friendly Mizoram Police FC vs Ramhlun North FC |
1-1 |
1-2 |
Thu 1, Nov-19:59 - Club Friendly CS Constantine vs USM Bel Abbes |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-04:30 - Colombia Copa Premier Cucuta vs Real Cartagena |
1-0 |
3-0 |
Thu 1, Nov-00:00 - Colombia Copa Premier Llaneros FC vs Cortulua |
2-0 |
5-0 |
Thu 1, Nov-20:45 - CONCACAF Championship U20 Antigua & Barbuda(U20) vs Sint Maarten(U20) |
4-1 |
6-1 |
Thu 1, Nov-20:45 - CONCACAF Championship U20 Trinidad & Tobago (U20) vs St. Vincent & Grenadines(U20) |
1-2 |
3-2 |
Thu 1, Nov-23:00 - CONCACAF Championship U20 Suriname(U20) vs US Virgin Islands(U20) |
5-0 |
13-2 |
Thu 1, Nov-23:15 - CONCACAF Championship U20 Haiti(U20) vs Saint Lucia(U20) |
1-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-18:30 - CONCACAF Championship U20 Cuba(U20) vs Belize(U20) |
3-1 |
6-1 |
Thu 1, Nov-02:30 - Conmebol - Copa Sudamericana Nacional Montevideo vs Fluminense (RJ) |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-04:45 - Conmebol - Copa Sudamericana Atletico Paranaense vs Esporte Clube Bahia |
0-1 |
0-1 |
Thu 1, Nov-04:45 - Copa Libertadores Palmeiras vs Boca Juniors |
0-1 |
2-2 |
Thu 1, Nov-21:00 - Czech Republic 2. Liga Usti nad Labem vs Hradec Kralove |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-22:30 - Denmark Cup Midtjylland vs FC Kobenhavn |
1-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-04:15 - Ecuador Copa Pilsener A Independiente Del Valle vs Guayaquil City F.C. |
1-0 |
4-0 |
Thu 1, Nov-22:30 - Egypt Premier League Wadi Degla SC vs Zamalek |
1-2 |
2-4 |
Thu 1, Nov-17:00 - Egypt Premier League Haras El Hedoud vs Arab Contractors |
0-0 |
0-0 |
Thu 1, Nov-19:30 - Egypt Premier League Petrojet FC vs Masr El Maqassah |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-05:00 - El Salvador Primera Division Luis Angel Firpo vs CD Chalatenango |
0-1 |
0-2 |
Thu 1, Nov-00:00 - England League Cup Middlesbrough vs Crystal Palace |
1-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-23:45 - England League Cup Manchester City vs Fulham |
1-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-21:00 - Estonia Esi Liiga Keila JK vs Nomme JK Kalju II |
1-0 |
3-2 |
Thu 1, Nov-00:05 - French League Cup Toulouse vs Lorient |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-00:05 - French League Cup Metz vs Amiens SC |
0-1 |
1-2 |
Thu 1, Nov-00:05 - French League Cup Le Havre vs ESTAC Troyes |
2-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-00:05 - French League Cup Guingamp vs Angers SCO |
0-0 |
0-0 |
Thu 1, Nov-00:05 - French League Cup Dijon vs Caen |
2-0 |
3-1 |
Thu 1, Nov-00:05 - French League Cup Stade Reims vs US Orleans |
0-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-23:30 - French National League Cholet So vs Chambly FC |
0-2 |
2-2 |
Thu 1, Nov-14:00 - Friendly Internationals Germany Women\'s(U16) vs Denmark Women\'s(U16) |
1-1 |
2-1 |
Thu 1, Nov-16:30 - Friendly Internationals Montenegro U18 vs Hungary(U18) |
0-1 |
1-2 |
Thu 1, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued Saarbrucken vs TSG Hoffenheim Am. |
4-0 |
5-0 |
Thu 1, Nov-21:00 - Germany OberLiga VFB Homberg vs Bocholt FC |
0-1 |
1-1 |
Thu 1, Nov-17:00 - Germany OberLiga TSV Nordlingen vs TSV Rain Am Lech |
1-3 |
3-4 |
Thu 1, Nov-21:30 - Greece Cup Pas Giannina vs Thyella Kamari |
3-0 |
5-0 |
Thu 1, Nov-17:00 - Greece Cup Kerkyra vs Xanthi |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-17:00 - Greece Cup Apollon Smirnis vs Apollon Paralimniou |
1-0 |
5-0 |
Thu 1, Nov-19:15 - Greece Cup Panachaiki vs Olympiakos Piraeus |
0-1 |
0-2 |
Thu 1, Nov-01:00 - Guatemala Liga Nacional Guastatoya vs CSD Xelaju MC |
0-0 |
0-0 |
Thu 1, Nov-01:30 - Guatemala Liga Nacional Antigua GFC vs Deportivo Petapa |
1-0 |
1-2 |
Thu 1, Nov-05:00 - Guatemala Liga Nacional Coban Imperial vs CD Puerto de Iztapa |
0-0 |
2-1 |
Thu 1, Nov-06:00 - Guatemala Liga Nacional CSD Municipal vs Club Comunicaciones |
2-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-05:00 - Honduras Liga Nacional UPNFM vs CD Olimpia |
0-0 |
2-1 |
Thu 1, Nov-23:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League Diosgyori VTK Women\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s |
1-1 |
1-4 |
Thu 1, Nov-14:30 - India Goa Professional League Bardez vs Calangute Association |
2-0 |
3-1 |
Thu 1, Nov-14:30 - India Goa Professional League Corps Of Signals vs Guardian Angel SC |
0-1 |
1-1 |
Thu 1, Nov-12:30 - India League Division 1 Shillong Lajong FC vs East Bengal |
0-2 |
1-3 |
Thu 1, Nov-15:30 - India League Division 1 Chennai City vs Churchill Brothers |
1-0 |
2-2 |
Thu 1, Nov-18:00 - India Super League Jamshedpur FC vs FC Goa |
1-1 |
4-1 |
Thu 1, Nov-13:00 - Indonesia Liga 2 Persiraja Banda Aceh vs PSS Sleman |
0-1 |
2-1 |
Thu 1, Nov-17:00 - Iran Cup Esteghlal Tehran vs Saipa |
2-2 |
2-2 |
Thu 1, Nov-21:00 - Israel Women 1st National Ironi Ramat Hasharon Women\'s vs Maccabi Kiryat Gat Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-22:00 - Israel Women 1st National Hapoel Beer Sheva Women\'s vs Maccabi Kishronot Hadera Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Thu 1, Nov-16:45 - Israel Women 1st National Hapoel Raanana Women\'s vs Girls Soccer Academy Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Thu 1, Nov-22:30 - Israel Women 1st National Bnot Netanya Women\'s vs AS Tel Aviv University Women\'s |
1-2 |
2-7 |
Thu 1, Nov-00:00 - Italian Serie B Lecce vs Crotone |
1-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-20:30 - Jordan Professional Premier League Al Aqaba SC vs Al Salt |
0-0 |
1-2 |
Thu 1, Nov-18:00 - Jordan Professional Premier League Al-Baq\'a vs AL-Sareeh |
1-0 |
3-0 |
Thu 1, Nov-20:55 - Kuwait Premier League Al-Arabi Club vs Kazma |
0-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-18:35 - Kuwait Premier League Al-Nasar vs Al-Ttadamon |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-18:35 - Kuwait Premier League Al-Shabab(KUW) vs Al Fahaheel SC |
0-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-06:36 - Mexico Copa Monterrey vs Cruz Azul |
0-1 |
0-2 |
Thu 1, Nov-01:00 - Nicaragua Primera Division Real Madriz vs Juventus Managua |
0-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-01:00 - Nicaragua Primera Division Deportivo Ocotal vs Walter Ferretti |
0-2 |
1-2 |
Thu 1, Nov-22:05 - Norway NM Cupen Rosenborg vs Start Kristiansand |
0-1 |
2-1 |
Thu 1, Nov-16:55 - Omani League AL-Nahda vs Mrbat |
0-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-17:10 - Omani League Al Nasr vs Saham |
0-0 |
2-1 |
Thu 1, Nov-18:45 - Omani League Al Shabab(OMA) vs Oman Club |
0-2 |
1-2 |
Thu 1, Nov-19:30 - Omani League Al Oruba Sur vs Sohar Club |
1-1 |
2-1 |
Thu 1, Nov-02:15 - Paraguayan Cup Sol de America vs Deportivo Santani |
1-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-02:45 - Peru Primera Division Academia Deportiva Cantolao vs Deportivo Municipal |
0-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-00:30 - Peru Primera Division UTC Cajamarca vs Real Garcilaso |
1-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-22:00 - Peru Segunda Division Alianza Atletico vs Cienciano |
0-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-22:00 - Peru Segunda Division Juan Aurich vs Union Huaral |
2-1 |
3-1 |
Thu 1, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte Leixoes U19 vs Pacos Ferreira(U19) |
2-1 |
2-1 |
Thu 1, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte Boavista(U19) vs SC Freamunde(U19) |
2-1 |
5-1 |
Thu 1, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte FC Porto U19 vs Feirense(U19) |
0-0 |
3-1 |
Thu 1, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte Braga (U19) vs Aves(U19) |
0-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul Uniao Leiria U19 vs Tondela(U19) |
1-1 |
2-2 |
Thu 1, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul GD Estoril-Praia(U19) vs Sporting Lisbon(U19) |
0-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul Vitoria FC Setubal(U19) vs Cova Piedade(U19) |
0-2 |
0-3 |
Thu 1, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul Alverca(U19) vs Belenenses(U19) |
0-0 |
0-0 |
Thu 1, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul Alcanenense U19 vs Benfica(U19) |
0-3 |
1-6 |
Thu 1, Nov-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul Maritimo U19 vs Academica Coimbra(U19) |
1-3 |
1-3 |
Thu 1, Nov-01:15 - Portugal League Cup Sporting Clube de Portugal vs GD Estoril-Praia |
1-0 |
1-2 |
Thu 1, Nov-18:30 - Qatar League Division 2 Muaither SC vs Al Bidda SC |
2-1 |
6-1 |
Thu 1, Nov-14:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 Turan Tovuz vs Kesla FK B |
0-1 |
2-3 |
Thu 1, Nov-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 Zira FK B vs FK Kapaz Ganca |
2-0 |
3-0 |
Thu 1, Nov-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 Sabail B vs Zaqatala FK |
0-0 |
0-4 |
Thu 1, Nov-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 Standard Sumqayit B vs Qaradag Lokbatan |
1-1 |
1-2 |
Thu 1, Nov-21:00 - Romania Cup Csikszereda Miercurea vs Dinamo Bucuresti |
0-0 |
2-2 |
Thu 1, Nov-23:45 - Romania Cup Dunarea Calarasi vs Steaua Bucuresti |
0-0 |
2-1 |
Thu 1, Nov-21:00 - Russia Cup Spartak Moscow vs Anzhi Makhachkala |
1-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-19:00 - Russia Cup Krylya Sovetov Samara vs Krasnodar FK |
0-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-19:59 - Russia Cup FK Rostov vs Zenit St.Petersburg |
1-1 |
3-1 |
Thu 1, Nov-19:00 - Russia Futsal League Samara Futsal vs Sibiryak Bratsk Futsal |
4-1 |
12-2 |
Thu 1, Nov-20:50 - Saudi Arabia Professional League Al Ittihad Jeddah vs Al-Raed |
0-1 |
1-2 |
Thu 1, Nov-18:35 - Saudi Arabia Professional League Al-Fateh SC vs Al-Feiha |
0-0 |
1-2 |
Thu 1, Nov-19:00 - Saudi Arabia Professional League Al-Faisaly Harmah vs Al-Ettifaq |
1-0 |
5-1 |
Thu 1, Nov-19:00 - Saudi Arabia Professional League Al-Baten vs Al-Hazm |
0-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-19:25 - Saudi Arabia Professional League Al Wehda Mecca vs Al-Shabab(KSA) |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-14:00 - Slovakia 3. liga Bratislava Lokomotiva Devinska Nova Ves vs TJ Rovinka |
0-0 |
1-4 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey Sporting de Gijon vs Eibar |
0-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-21:30 - Spanish Copa Del Rey Almeria vs Villarreal |
0-0 |
3-3 |
Thu 1, Nov-21:30 - Spanish Copa Del Rey Cadiz vs Espanyol |
2-1 |
2-1 |
Thu 1, Nov-00:30 - Spanish Copa Del Rey Cultural Leonesa vs Barcelona |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-23:45 - Spanish Copa Del Rey Racing Santander vs Real Betis |
0-1 |
0-1 |
Thu 1, Nov-19:15 - Spanish Copa Del Rey Celta Vigo vs Real Sociedad |
0-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-19:15 - Spanish Copa Del Rey Villanovense vs Sevilla |
0-0 |
0-0 |
Thu 1, Nov-19:59 - Spanish Primera U19 Cordoba(U19) vs Almeria U19 |
1-0 |
2-1 |
Thu 1, Nov-14:00 - Spanish Primera U19 CD San Felix(U19) vs CF Rusadir(U19) |
1-0 |
3-0 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Primera U19 Cadiz U19 vs Gimnastica Ceuta U19 |
1-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Primera U19 Seneca(U19) vs Calavera(U19) |
0-1 |
1-2 |
Thu 1, Nov-15:30 - Spanish Primera U19 UD Tomares(U19) vs Vazquez Cultural U19 |
1-2 |
2-3 |
Thu 1, Nov-23:00 - Spanish Primera U19 CD 26 De Febrero(U19) vs Granada CF(U19) |
1-1 |
1-1 |
Thu 1, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UD Gijon Industrial vs Club Siero |
1-2 |
4-3 |
Thu 1, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias L\'Entregu CF vs San Claudio |
1-1 |
4-2 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Univ. Oviedo vs Marino Luanco |
0-1 |
0-3 |
Thu 1, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UD Llanera vs EI San Martin |
1-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Bergantinos CF vs UD Somozas |
1-1 |
2-1 |
Thu 1, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Paiosaco vs CD Boiro |
0-0 |
2-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Silva SD vs CD Choco |
1-2 |
2-2 |
Thu 1, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Cabecense vs Real Betis B |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Algeciras vs Cordoba CF B |
2-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Ecija Balompie vs AD Ceuta |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD San Roque de Lepe vs Atletico Espeleno |
0-1 |
2-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Arcos CF vs Conil CF |
0-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UB Lebrijana vs Salerm Cosmetics |
1-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Utrera vs Xerez CD |
2-0 |
3-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Xerez Deportivo vs Coria Club de Futbol |
1-1 |
3-1 |
Thu 1, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Gerena vs UD Los Barrios |
0-0 |
0-2 |
Thu 1, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Guadalcacin CD vs Lucena CF |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-13:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears UD Poblense vs CF Platges De Calvia |
1-0 |
3-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Constancia vs CD Manacor |
0-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CE Mercadal vs Santa Catalina |
0-2 |
2-5 |
Thu 1, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CE Felanitx vs CD Llosetense |
0-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears San Rafael vs CE Esporles |
2-0 |
3-0 |
Thu 1, Nov-15:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears SD Formentera vs CF Soller |
1-0 |
4-1 |
Thu 1, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears Ibiza Islas Pitiusas vs Son Cladera |
4-0 |
|
Thu 1, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears Murense vs CD Binissalem |
2-1 |
2-2 |
Thu 1, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Union Viera vs Tenisca |
1-0 |
3-0 |
Thu 1, Nov-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Marino vs Tamaraceite |
0-2 |
2-2 |
Thu 1, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Muleno CF vs La Hoya Lorca CF |
0-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia FC Cartagena B vs Mar Menor |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-00:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Lorca Deportiva FC vs EDMF Churra |
0-1 |
2-1 |
Thu 1, Nov-00:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Ciudad de Murcia vs SFC Minerva |
0-0 |
1-2 |
Thu 1, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Deportiva Minera vs Olimpico de Totana |
0-1 |
0-2 |
Thu 1, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia CF El Castillo vs Yeclano Deportivo |
0-2 |
|
Thu 1, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia CD Algar vs UD Los Garres |
0-0 |
1-2 |
Thu 1, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Aguilas FC vs Club Deportivo Cieza |
3-1 |
|
Thu 1, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura RCP Valverdeno vs CP Valdivia |
0-0 |
0-0 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Olivenza vs UD Montijo |
0-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Extremadura B vs CD Castuera |
0-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Calamonte vs Arroyo Club Polideportivo |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Diocesano vs AD Llerenense |
1-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura EMD Aceuchal vs UP Plasencia |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-00:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Atletico Pueblonuevo vs Moralo CP |
0-1 |
2-1 |
Thu 1, Nov-00:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Merida AD vs CD Azuaga |
1-0 |
2-1 |
Thu 1, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Coria vs Cacereno |
1-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Valdelacalzada vs Jerez Industrial CF |
0-2 |
0-3 |
Thu 1, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Cortes vs Avance Ezcabarte |
0-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Pamplona vs CD Huarte |
1-1 |
2-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Alesves vs UCD Burlades |
1-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Cantolagua vs CD Pena Sport |
0-5 |
|
Thu 1, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Beti Kozkor KE vs CD Subiza |
7-2 |
|
Thu 1, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra UDC Txantrea vs Valle de Egues |
2-1 |
4-2 |
Thu 1, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Beti Onak vs AD San Juan |
0-1 |
|
Thu 1, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CA Cirbonero vs CD Ardoi |
1-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Berceo vs CD Arnedo |
0-1 |
0-2 |
Thu 1, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CA River Ebro vs CP Calasancio |
6-1 |
|
Thu 1, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Pradejon vs Oyonesa |
1-1 |
|
Thu 1, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Robres vs CD Binefar |
1-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon AD Sabinanigo vs CD La Almunia |
1-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon UD San Lorenzo vs CD Belchite 97 |
0-0 |
0-0 |
Thu 1, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Villanueva vs San Juan Zaragoza |
0-1 |
2-1 |
Thu 1, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon SD Borja vs CD Sarinena |
1-1 |
|
Thu 1, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon AD Almudevar vs SD Tarazona |
0-0 |
0-0 |
Thu 1, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CDJ Tamarite vs CF Illueca |
0-2 |
1-4 |
Thu 1, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Brea vs UD Casetas |
2-1 |
|
Thu 1, Nov-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CA Monzon vs Zaragoza B |
0-0 |
0-0 |
Thu 1, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Utebo FC vs CF Calamocha |
1-2 |
3-2 |
Thu 1, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Quintanar Del Rey vs Albacete B |
0-2 |
|
Thu 1, Nov-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Racing Santander B vs CF Vimenor |
1-0 |
3-0 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Ribamontan Al Mar CF vs Atletico Albericia |
0-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Revilla vs Bezana |
2-2 |
|
Thu 1, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Guarnizo vs CD Naval |
0-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Zamudio SD vs Ordizia KE |
1-1 |
2-2 |
Thu 1, Nov-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Santurtzi vs Amurrio |
1-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi SD San Pedro vs Pasaia KE |
0-0 |
0-0 |
Thu 1, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Lagun Onak vs SD Deusto |
0-1 |
1-1 |
Thu 1, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi SD Balmaseda FC vs Santutxu |
1-1 |
|
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya FC Santboia vs Terrassa |
0-1 |
1-2 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Castelldefels vs FC Vilafranca |
0-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CE Europa vs Pobla De Mafumet CF |
2-0 |
3-0 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Cerdanyola del Valles vs Santfeliuenc FC |
2-1 |
2-4 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya FC Martinenc vs FC Asco |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UA Horta vs UE Sants |
2-0 |
3-0 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya San Cristobal vs UE Llagostera |
2-1 |
|
Thu 1, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Figueres vs FE Grama |
2-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-14:45 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Crevillente vs CD Olimpic Xativa |
0-2 |
0-4 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Jove Espanol vs Villarreal C |
1-1 |
1-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana UD Paterna vs UD Rayo Ibense |
1-0 |
2-1 |
Thu 1, Nov-19:15 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Atzeneta UE vs Paiporta |
0-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF San Agustin vs CD Canillas |
1-1 |
1-2 |
Thu 1, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Bembibre vs Atletico Astorga |
0-0 |
0-2 |
Thu 1, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Cristo Atletico vs CD La Granja |
2-0 |
5-2 |
Thu 1, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Gimnastica Segoviana vs UD Santa Marta |
2-0 |
4-0 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Numancia B vs Arandina |
0-0 |
0-0 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD La Virgen Del Camino vs Zamora CF |
0-1 |
1-2 |
Thu 1, Nov-15:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Beroil Bupolsa(Tino) vs SD Almazan |
0-0 |
0-2 |
Thu 1, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Cebrerena vs SC Uxama |
0-0 |
4-1 |
Thu 1, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CF Briviesca Norpetrol vs Real Avila CF |
1-0 |
1-4 |
Thu 1, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Tordesillas vs Burgos Promesas |
2-0 |
3-0 |
Thu 1, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon La Baneza vs Cultural Leonesa B |
1-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Tajar vs Guadix CF |
1-0 |
2-1 |
Thu 1, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Motril CF vs UD San Pedro |
0-1 |
1-3 |
Thu 1, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Martos Club Deportivo vs CD Alhaurino |
0-1 |
1-1 |
Thu 1, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Torreperogil vs Real Jaen CF |
0-2 |
|
Thu 1, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico Mancha Real vs CD Linares Deportivo |
0-1 |
1-2 |
Thu 1, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Poli Almeria vs Loja CD |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Alhaurin de la Torre vs Juventud Torremolinos |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atarfe Industrial CF vs CD Rincon |
0-1 |
1-3 |
Thu 1, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Velez CF vs CD Huetor Vega |
1-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-14:00 - SVK U19 A League Trencin(U19) vs DAC Dunajska Streda(U19) |
4-0 |
6-0 |
Thu 1, Nov-22:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen Brommapojkarna Women\'s vs AIK Solna Women\'s |
0-0 |
1-5 |
Thu 1, Nov-22:00 - Swedish Allsvenskan Malmo FF vs Orebro |
2-0 |
4-0 |
Thu 1, Nov-22:00 - Swedish Allsvenskan Ostersunds FK vs AIK Solna |
0-2 |
1-2 |
Thu 1, Nov-22:30 - Switzerland Cup Chiasso vs FC Luzern |
0-0 |
0-2 |
Thu 1, Nov-22:30 - Switzerland Cup FC Rapperswil-Jona vs SC Kriens |
0-1 |
1-4 |
Thu 1, Nov-23:15 - Switzerland Cup St. Gallen vs Sion |
0-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-13:55 - Turkey Cup Gumushanespor vs Giresunspor |
1-2 |
2-2 |
Thu 1, Nov-14:00 - Turkey Cup Sariyer vs Rizespor |
1-2 |
1-2 |
Thu 1, Nov-14:30 - Turkey Cup Etimesgut Belediye Spor vs Istanbulspor |
1-0 |
2-1 |
Thu 1, Nov-21:30 - Turkey Cup Genclerbirligi vs Diyarbakırspor |
0-0 |
1-0 |
Thu 1, Nov-16:00 - Turkey Cup Adana Demirspor vs 62 Pertekspor |
1-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-18:00 - Turkey Cup Menemen Belediye Spor vs Zonguldak |
0-0 |
2-0 |
Thu 1, Nov-19:59 - Turkey Cup Goztepe vs Cengelkoyspor |
1-0 |
4-0 |
Thu 1, Nov-19:59 - Turkey Cup Balikesirspor vs Pendikspor |
2-1 |
3-1 |
Thu 1, Nov-16:50 - UAE League Professional Dabba Al-Fujairah vs Al Jazira(UAE) |
2-2 |
3-3 |
Thu 1, Nov-16:55 - UAE League Professional Al Wasl FC vs Al Fujairah Club |
2-0 |
6-3 |
Thu 1, Nov-19:30 - UAE League Professional Al Wahda vs Al Ahli Dubai |
1-0 |
2-2 |
Thu 1, Nov-16:55 - UAE U21 League Al Nasr Dubai U21 vs Emirates Club(U21) |
1-2 |
2-3 |
Thu 1, Nov-16:55 - UAE U21 League Al-Sharjah(U21) vs Al Ain (U21) |
0-0 |
1-2 |
Thu 1, Nov-16:55 - UAE U21 League Ajman(U21) vs Ittihad Kalba U21 |
1-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-17:05 - UAE U21 League Al-Dhafra U21 vs Baniyas(U21) |
0-2 |
1-4 |
Thu 1, Nov-21:30 - UEFA Women\\\'s Cup Slavia Praha Women\'s vs FC Rosengard Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Thu 1, Nov-23:30 - UEFA Women\\\'s Cup Glasgow City Women\'s vs FC Barcelona Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Thu 1, Nov-17:00 - UEFA-EURO U17 Championship Switzerland(U17) vs Scotland(U17) |
0-1 |
1-1 |
Thu 1, Nov-17:00 - UEFA-EURO U17 Championship Cyprus(U17) vs Kosovo(U17) |
0-0 |
0-1 |
Thu 1, Nov-03:00 - USA Major League Soccer New York City Football Club vs Philadelphia Union |
2-0 |
3-1 |
Thu 1, Nov-05:50 - USA Major League Soccer FC Dallas vs Portland Timbers |
0-1 |
1-2 |
Thu 1, Nov-17:00 - Uzbekistan Professional Football League Pakhtakor Tashkent vs Navbahor Namangan |
0-0 |
0-0 |
Thu 1, Nov-17:00 - Uzbekistan Professional Football League Nasaf Qarshi vs Kuruvchi Kokand Qoqon |
1-0 |
1-1 |
Thu 1, Nov-17:00 - Uzbekistan Professional Football League Buxoro FK vs FC Bunyodkor |
0-0 |
0-2 |
Thu 1, Nov-00:00 - Venezuela Cup Zulia FC vs Aragua FC |
1-0 |
1-0 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.