Football Results for Wed 3, Oct 2018

All soccer/football results.

Complete Football Results for Wed 3, Oct 2018

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 3, Oct-16:00 - AFC Cup
FC Altyn Asyr vs April 25 Sports Club

0-1

1-1
Wed 3, Oct-15:45 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs KF Tirana

1-2

2-3
Wed 3, Oct-15:45 - Albania Super league
Luftetari Gjirokaster vs Kamza

0-0

1-0
Wed 3, Oct-15:45 - Albania Super league
KF Laci vs Flamurtari

0-0

1-0
Wed 3, Oct-18:45 - Albania Super league
Partizani Tirana vs Teuta Durres

2-0

3-0
Wed 3, Oct-02:35 - Argentina Cup
Sarmiento Resistencia vs Atletico Rafaela

1-0

2-0
Wed 3, Oct-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
San Telmo vs Tristan Suarez

0-0

0-0
Wed 3, Oct-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
CA San Miguel vs Defensores Unidos

0-0

0-0
Wed 3, Oct-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
CA Fenix Pilar vs Club Comunicaciones(AR)

0-0

0-0
Wed 3, Oct-22:35 - Argentina Prim B Metropolitana
Estudiantes de Caseros vs Deportivo Espanol

2-0

2-0
Wed 3, Oct-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Quilmes vs Club Lujan

1-0

2-0
Wed 3, Oct-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Centro Espanol vs CA Atlas

0-1

0-2
Wed 3, Oct-16:00 - Armenia Cup
FC Ararat-Armenia vs FC Yerevan

1-0

5-0
Wed 3, Oct-14:00 - Armenia Cup
Ararat Yerevan vs Lokomotiv Yerevan

3-0

3-1
Wed 3, Oct-19:00 - Armenia Premier League
FC Pyunik vs Gandzasar Kapan

0-0

0-1
Wed 3, Oct-14:00 - Asia Champions League Cup
Kashima Antlers vs Suwon Samsung Bluewings

1-2

3-2
Wed 3, Oct-16:00 - Belarus Cup
Slavia Mozyr vs FC Belshina Babruisk

0-0

0-0
Wed 3, Oct-20:30 - Bosnia Cup
Sloboda Tuzla vs NK Siroki Brijeg

1-1

1-1
Wed 3, Oct-17:30 - Bosnia Cup
Zvijezda Gradacac vs Zvijezda 09 Brgule

0-0

2-0
Wed 3, Oct-17:30 - Bosnia Cup
Rudar Prijedor vs Klis Buturovic Polje

0-1

2-2
Wed 3, Oct-17:30 - Bosnia Cup
Rudar Kakanj vs FK Sarajevo

0-0

0-0
Wed 3, Oct-17:30 - Bosnia Cup
NK TOSK Tesanj vs GOSK Gabela

1-0

4-0
Wed 3, Oct-17:30 - Bosnia Cup
Mladost Kikaci vs Sloga Gornje Crnjelovo

1-0

2-2
Wed 3, Oct-19:00 - Bosnia Cup
Zrinjski Mostar vs FK Krupa

0-0

1-1
Wed 3, Oct-19:00 - Bosnia Cup
Borac Banja Luka vs Radnik Bijeljina

0-0

0-0
Wed 3, Oct-03:30 - Brasil Women\\\'s Tournament
Santos Women\'s vs Corinthians Paulista SP Women\'s

0-0

1-0
Wed 3, Oct-22:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23
Coritiba PR(U23) vs Santos U23

0-0

0-1
Wed 3, Oct-02:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23
America MG(U23) vs Sao Paulo(U23)

0-1

0-2
Wed 3, Oct-00:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23
Vitoria BA U23 vs Atletico Paranaense(U23)

3-0

4-3
Wed 3, Oct-02:15 - Brasileiro Serie B
Sampaio Correa (MA) vs Figueirense FC

1-0

1-0
Wed 3, Oct-03:30 - Brasileiro Serie B
Criciuma SC vs Oeste SP

0-0

0-0
Wed 3, Oct-03:30 - Brasileiro Serie B
Goias vs Londrina (PR)

0-0

0-0
Wed 3, Oct-04:30 - Brasileiro Serie B
Centro Sportivo Alagoano vs Paysandu (PA)

0-0

1-0
Wed 3, Oct-22:00 - Brazil Copa Paulista
Taubate vs Gremio Novorizontino

0-0

0-0
Wed 3, Oct-22:00 - Brazil Copa Paulista
Atibaia vs Rio Claro

0-0

0-0
Wed 3, Oct-17:00 - CAF Confederation Cup
Enyimba International vs Raja Casablanca Atlhletic

0-0

0-1
Wed 3, Oct-23:00 - CAF Confederation Cup
Al Masry vs AS Vita Club

0-0

0-0
Wed 3, Oct-16:00 - Club Friendly
SV Todesfelde vs VfB Lubeck

0-1

0-3
Wed 3, Oct-16:30 - Club Friendly
CSKA Sofia(U19) vs FC Sliven 2000(U19)

3-0

7-1
Wed 3, Oct-17:00 - Club Friendly
SV Seligenporten vs Viktoria Aschaffenburg

1-0

1-1
Wed 3, Oct-17:00 - Club Friendly
BSV Rehden vs VfL Osnabruck

0-2

0-5
Wed 3, Oct-17:00 - Club Friendly
FC Wunstorf vs VfV 06 Hildesheim

0-1

2-1
Wed 3, Oct-17:00 - Club Friendly
Drochtersen/Assel vs Eintracht Braunschweig

0-0

0-0
Wed 3, Oct-17:10 - Club Friendly
Atlas Delmenhorst vs Hagen Uthlede

2-0

4-0
Wed 3, Oct-22:30 - Club Friendly
Cruzeiro RS vs Barra/RS

3-0

5-0
Wed 3, Oct-19:59 - Club Friendly
Havelse vs Germania Egestorf Langreder

0-0

1-1
Wed 3, Oct-12:45 - Club Friendly
HEBC Hamburg vs Concordia Schonkirchen

0-1

0-3
Wed 3, Oct-13:00 - Club Friendly
Bayer Leverkusen Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

1-1

3-1
Wed 3, Oct-04:30 - Colombia Copa Premier
Cucuta vs Valledupar FC

1-0

1-0
Wed 3, Oct-04:45 - Conmebol - Copa Sudamericana
Millonarios vs Independiente Santa Fe

0-0

0-0
Wed 3, Oct-02:30 - Copa Libertadores
River Plate vs Independiente

0-0

3-1
Wed 3, Oct-04:45 - Copa Libertadores
Gremio (RS) vs Atletico Tucuman

2-0

4-0
Wed 3, Oct-22:00 - Copa Rio
Itaborai RJ vs Americano (RJ)

1-0

1-1
Wed 3, Oct-19:59 - Czech Republic Cup
FC Bohemians 1905 vs Ceske Budejovice

0-0

1-0
Wed 3, Oct-20:30 - Denmark Cup
Thisted FC vs Odense BK

0-0

0-2
Wed 3, Oct-18:15 - Denmark Cup
Middelfart vs AC Horsens

0-2

0-3
Wed 3, Oct-21:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Bronshoj vs Marienlyst

2-1

4-2
Wed 3, Oct-17:00 - Denmark Youth U17
Sonderjyske(U17) vs Aalborg BK(U17)

1-2

1-4
Wed 3, Oct-17:00 - Denmark Youth U19
Sonderjyske(U19) vs Aalborg BK(U19)

0-0

0-4
Wed 3, Oct-23:00 - Egypt Premier League
Tala\'ea El Gaish vs Wadi Degla SC

1-2

1-2
Wed 3, Oct-19:59 - Egypt Premier League
Pyramids FC vs Petrojet FC

3-1

3-3
Wed 3, Oct-22:45 - England Northern Division one
Pontefract Collieries vs Marske United

1-1

1-1
Wed 3, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Worthing

2-1

3-4
Wed 3, Oct-22:45 - England The Championship
Sheffield Wed vs West Bromwich(WBA)

2-0

2-2
Wed 3, Oct-22:45 - England The Championship
Nottingham Forest vs Millwall

1-0

2-2
Wed 3, Oct-22:45 - England The Championship
Rotherham United vs Bristol City

0-0

0-0
Wed 3, Oct-22:45 - England The Championship
Derby County vs Norwich City

0-0

1-1
Wed 3, Oct-22:45 - England The Championship
Blackburn Rovers vs Sheffield United

0-0

0-2
Wed 3, Oct-22:45 - England Women\\\'s Northern Premier League
Doncaster Rovers Belles Women\'s vs Hull City Women\'s


0-2
Wed 3, Oct-22:45 - England Women\\\'s Northern Premier League
Fylde LFC Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s


2-1
Wed 3, Oct-22:45 - England Women\\\'s Southern Premier League
C&K Basildon Women\'s vs Watford Women\'s


0-1
Wed 3, Oct-20:30 - Estonia Meistri Liiga
Levadia Tallinn vs Nomme JK Kalju

0-0

0-0
Wed 3, Oct-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs JK Tallinna Kalev

1-0

3-2
Wed 3, Oct-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Tartu JK Tammeka vs FC Flora Tallinn

0-2

0-4
Wed 3, Oct-16:00 - Friendly Internationals
Denmark Women\'s(U19) vs France Women\'s(U19)


2-3
Wed 3, Oct-16:30 - Friendly Internationals
Laos vs Philippines

0-1

1-3
Wed 3, Oct-22:00 - Friendly Internationals
Scotland Women\'s(U19) vs Spain Women\'s(U19)

0-0

0-1
Wed 3, Oct-13:00 - Friendly Internationals
Belarus(U19) vs Tajikistan(U19)

2-0

3-1
Wed 3, Oct-17:00 - FYR Macedonia Cup
Belasica Strumica vs Pelister Bitola

0-1

3-1
Wed 3, Oct-17:00 - FYR Macedonia Cup
Sileks vs FK Skopje

0-1

2-1
Wed 3, Oct-17:00 - FYR Macedonia Cup
Pobeda Prilep vs FK Rinija Gostivar

3-1

4-1
Wed 3, Oct-17:00 - FYR Macedonia Cup
Rabotnichki vs FK Tikves Kavadarci

0-0

1-1
Wed 3, Oct-17:00 - FYR Macedonia Cup
FK Makedonija Gjorce Petrov vs FK Vardar

1-1

2-1
Wed 3, Oct-17:00 - FYR Macedonia Cup
Akademija Pandev vs Bregalnica Stip

0-1

0-1
Wed 3, Oct-17:00 - FYR Macedonia Cup
Pehchevo vs FK Shkendija 79

0-3

0-5
Wed 3, Oct-15:00 - Georgia Cup
WIT Georgia Tbilisi vs FC Telavi

0-1

0-3
Wed 3, Oct-15:00 - Georgia Cup
Guria Lanchkhuti vs Dinamo Tbilisi

0-0

0-5
Wed 3, Oct-15:00 - Georgia Cup
Meta vs FC Gagra

0-0

0-1
Wed 3, Oct-19:00 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs Dila Gori

2-0

2-0
Wed 3, Oct-14:00 - German Junioren Bundesliga Cup
Magdeburg(U19) vs Werder Bremen(U19)

1-1

2-1
Wed 3, Oct-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FSV Frankfurt (U19) vs Eintracht Frankfurt(U19)

0-1

0-3
Wed 3, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs Berliner AK 07

1-0

1-1
Wed 3, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs Berliner FC Dynamo

1-0

4-1
Wed 3, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Optik Rathenow vs Chemnitzer

0-0

0-4
Wed 3, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Oberlausitz vs Rot-Weiss Erfurt

1-0

2-2
Wed 3, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs Budissa Bautzen

0-0

0-1
Wed 3, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Wacker Nordhausen vs Germania Halberstadt

1-0

1-0
Wed 3, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Bischofswerdaer FV 08 vs FSV Union Furstenwalde

1-0

1-2
Wed 3, Oct-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Hertha BSC Berlin Am vs VfB Auerbach

1-0

2-0
Wed 3, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hannover 96 Am vs Holstein Kiel B

1-1

1-1
Wed 3, Oct-15:30 - Germany OberLiga
Lichtenberg 47 vs FC Anker Wismar

1-0

3-0
Wed 3, Oct-16:00 - Germany OberLiga
TuS Koblenz vs FSV Jagersburg

0-1

1-1
Wed 3, Oct-16:00 - Germany OberLiga
Hansa Rostock Am. vs FC Lok Stendal

1-1

3-1
Wed 3, Oct-16:00 - Germany OberLiga
KSV Hessen Kassel vs SCV Griesheim

2-1

2-1
Wed 3, Oct-16:00 - Germany OberLiga
Chemie Leipzig vs Ludwigsfelder FC

0-0

2-0
Wed 3, Oct-16:00 - Germany OberLiga
CFC Hertha 06 vs Greifswalder SV 04

0-0

0-3
Wed 3, Oct-17:00 - Germany OberLiga
SpVgg Neu Isenburg vs VfB Ginsheim

2-2

5-3
Wed 3, Oct-17:30 - Greece Cup
Thyella Kamari vs Iraklis 1908

0-0

0-3
Wed 3, Oct-18:30 - Greece Cup
Panionios vs AEL Larisa

1-0

2-0
Wed 3, Oct-23:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Guastatoya

0-1

0-4
Wed 3, Oct-21:00 - Hungary NB ?
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Bekescsaba

3-2

6-3
Wed 3, Oct-21:00 - Hungary NB ?
Kaposvar vs ETO Gyori FC

1-0

2-2
Wed 3, Oct-21:00 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs Cegled

2-0

2-0
Wed 3, Oct-21:00 - Hungary NB ?
Balmazujvaros Sport KFT vs BFC Siofok

0-1

1-1
Wed 3, Oct-21:00 - Hungary NB ?
Budafoki MTE vs MTE Mosonmagyarovar

2-2

3-2
Wed 3, Oct-17:00 - Hungary NB ?
Vac-Dunakanyar vs Vasas

0-0

0-1
Wed 3, Oct-17:00 - Hungary NB ?
Soroksar vs Zalaegerszegi TE

1-2

1-4
Wed 3, Oct-17:00 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs Budaorsi SC

4-0

4-0
Wed 3, Oct-17:00 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs Monori SE

0-0

1-1
Wed 3, Oct-17:00 - Hungary NB ?
Duna Aszfalt TVSE vs Aqvital FC Csakvar

0-0

2-0
Wed 3, Oct-18:00 - India Super League
Delhi Dynamos vs Pune City

1-0

1-1
Wed 3, Oct-12:30 - Indonesia Liga 2
Persis Solo FC vs Persika Karawang

1-0

2-0
Wed 3, Oct-12:30 - Indonesia Liga 2
Cilegon United vs Persiraja Banda Aceh

2-0

4-0
Wed 3, Oct-12:30 - Indonesia Liga 2
Persik Kendal vs PSIR Rembang

0-1

1-1
Wed 3, Oct-12:45 - Indonesia Liga 2
PSPS Pekanbaru vs Aceh United

1-1

1-2
Wed 3, Oct-17:30 - Italy Serie D Cup
Cannara vs US Pianese

0-1

0-2
Wed 3, Oct-09:00 - Korea FA Cup
Ulsan Hyundai FC vs Gimhae City FC

0-0

2-0
Wed 3, Oct-09:00 - Korea FA Cup
Jeonnam Dragons vs Asan Mugunghwa FC

1-0

1-1
Wed 3, Oct-09:00 - Korea FA Cup
Mokpo City vs Daegu FC

0-1

1-2
Wed 3, Oct-17:30 - Kosovo Super League
KF Llapi vs KF Feronikeli

0-0

0-1
Wed 3, Oct-17:30 - Kosovo Super League
KF Liria vs KF Prishtina

0-0

0-1
Wed 3, Oct-17:30 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs KF Trepca \'89

1-0

1-1
Wed 3, Oct-17:30 - Kosovo Super League
Klubi futbollistik KEK-u vs Ballkani

1-1

2-2
Wed 3, Oct-17:00 - Latvia - 1. Division
FK Valmiera vs FK Spartaks Jurmala

1-1

2-1
Wed 3, Oct-19:59 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs FK Liepaja

0-0

0-1
Wed 3, Oct-16:30 - Lebanese League
Salam Zgharta vs Al Nabi Sheet

0-0

0-0
Wed 3, Oct-19:30 - Lithuania - 2. Division
Banga Gargzdai vs FK Zalgiris Vilnius 2

3-0

4-0
Wed 3, Oct-04:00 - Mexico Copa
Cruz Azul vs FC Juarez

0-0

2-0
Wed 3, Oct-06:15 - Mexico Copa
Monterrey vs Zacatepec

3-1

4-2
Wed 3, Oct-16:00 - Moldova Division 2
FC Floresti vs Saxan Ceadir Lunga

2-0

2-1
Wed 3, Oct-17:00 - Montenegro Cup
FK Zeta vs FK Grbalj Radanovici

0-0

1-0
Wed 3, Oct-17:00 - Montenegro Cup
FK Sutjeska Niksic vs FK Iskra Danilovgrad

1-0

3-0
Wed 3, Oct-17:00 - Montenegro Cup
OFK Petrovac vs OFK Titograd

0-1

0-1
Wed 3, Oct-17:00 - Montenegro Cup
FK Rudar Pljevlja vs FK Buducnost Podgorica

0-0

0-0
Wed 3, Oct-17:00 - Montenegro Cup
Lovcen Cetinje vs Decic Tuzi

1-1

2-1
Wed 3, Oct-17:00 - Montenegro Cup
Arsenal Tivat vs FK Mornar

0-1

0-1
Wed 3, Oct-17:00 - Montenegro Cup
Mladost Ljeskopolje vs FK Kom

0-0

1-0
Wed 3, Oct-23:00 - Morocco Cup
Wydad Casablanca vs IRT Itihad de Tanger

2-0

2-0
Wed 3, Oct-23:00 - Northern Ireland Women\\\'s Premiership
Derry City Women\'s vs Portadown Women\'s


4-1
Wed 3, Oct-23:00 - Northern Ireland Youth League
Ards FC(U20) vs Cliftonville(U20)

1-3

1-3
Wed 3, Oct-20:10 - Omani League
Al Rustaq vs Mrbat

0-0

0-0
Wed 3, Oct-20:15 - Omani League
Al-Suwaiq Club vs Sohar Club

1-3

1-3
Wed 3, Oct-17:05 - Omani League
Sur Club vs Saham

1-1

1-2
Wed 3, Oct-17:10 - Omani League
Al Shabab(OMA) vs Dhofar

0-0

0-2
Wed 3, Oct-17:15 - Omani League
AL-Nahda vs Muscat

1-0

2-0
Wed 3, Oct-17:15 - Omani League
Mjees vs Oman Club

0-1

2-3
Wed 3, Oct-17:30 - Omani League
Al Nasr vs Al Oruba Sur

0-0

0-0
Wed 3, Oct-03:15 - Paraguayan Cup
Sol de America vs RI 3 Corrales

1-1

3-1
Wed 3, Oct-22:15 - Peru Primera Division
Universidad San Martin de Porres vs EM Deportivo Binacional

1-0

1-0
Wed 3, Oct-21:00 - Poland - I liga
Stomil Olsztyn vs Warta Poznan

0-0

0-1
Wed 3, Oct-17:00 - Poland Cup
Wisla Sandomierz vs Korona Kielce

1-2

3-2
Wed 3, Oct-21:00 - Poland Cup
Victoria Sulejowek vs Rakow Czestochowa

0-3

0-4
Wed 3, Oct-19:00 - Qatar League Division 2
Muaither SC vs Al Markhiya

1-1

3-1
Wed 3, Oct-19:00 - Qatar League Division 2
Al Mesaimeer Club vs Al Bidda SC

0-0

1-0
Wed 3, Oct-15:30 - Republic of Azerbaijan Division 1
FK MOIK Baku vs Standard Sumqayit B

2-0

3-0
Wed 3, Oct-15:30 - Republic of Azerbaijan Division 1
Zaqatala FK vs Zira FK B

1-1

3-1
Wed 3, Oct-15:30 - Republic of Azerbaijan Division 1
Qarabag B vs Sabail B

0-1

1-1
Wed 3, Oct-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Neftchi Baku B vs Suvelan FK

0-1

1-1
Wed 3, Oct-14:00 - Russia Div 2 East
Zenit Irkutsk vs Dinamo Barnaul

0-0

0-0
Wed 3, Oct-15:00 - Russia Div 2 East
Sibir B vs FC Chita

0-1

0-3
Wed 3, Oct-19:05 - Saudi Arabia Division 1
Al Khaleej Club vs Al-Jabalain

1-0

2-1
Wed 3, Oct-19:05 - Saudi Arabia Division 1
Al-Adalh vs Abha

0-1

0-2
Wed 3, Oct-19:30 - Saudi Arabia Division 1
Najran vs Al-Nahdha

2-0

3-1
Wed 3, Oct-19:45 - Saudi Arabia Division 1
Al-Ansar vs Al-Nojoom

0-0

1-0
Wed 3, Oct-19:55 - Saudi Arabia Division 1
Jeddah vs Al Qaisoma

0-0

2-0
Wed 3, Oct-22:45 - Scottish Lowland Football League
BSC Glasgow vs Whitehill Welfare

1-0

5-0
Wed 3, Oct-22:45 - Scottish Lowland Football League
Edusport Academy vs Dalbeattie Star

1-0

4-0
Wed 3, Oct-15:45 - Singapore Cup
Home United FC vs Albirex Niigata FC

0-0

0-1
Wed 3, Oct-15:45 - Singapore Cup
Balestier Khalsa FC vs DPMM FC

2-0

2-2
Wed 3, Oct-21:30 - South Africa Premier League
Black Leopards vs Baroka FC

0-0

1-0
Wed 3, Oct-21:30 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs Mamelodi Sundowns

0-0

0-0
Wed 3, Oct-21:30 - South Africa Premier League
Orlando Pirates vs Lamontville Golden Arrows

0-0

0-0
Wed 3, Oct-21:30 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs Free State Stars

0-0

1-0
Wed 3, Oct-22:00 - Spanish Federacion Cup
Mostoles vs Alcobendas Sport

0-0

1-3
Wed 3, Oct-22:00 - Spanish Federacion Cup
Arenas Club de Getxo vs Portugalete

0-0

1-0
Wed 3, Oct-22:00 - Spanish Federacion Cup
Zamudio SD vs Real Sociedad C

0-1

0-2
Wed 3, Oct-22:30 - Spanish Federacion Cup
FC Cartagena B vs NV Estudiantes de Murcia CF

1-1

3-1
Wed 3, Oct-21:00 - Sudanese Premier League
Alamal Atbara vs Kober Khartoum


4-1
Wed 3, Oct-21:00 - Sudanese Premier League
Hilal Obayed vs Al-Hilal Omdurman


0-1
Wed 3, Oct-17:45 - Sudanese Premier League
Hay Al Wadi vs Al Shorta Algadarf

1-0

1-0
Wed 3, Oct-18:00 - Sudanese Premier League
Al-Hilal Kadougli vs Wad Hashem Senar


1-1
Wed 3, Oct-18:00 - Sudanese Premier League
Ahli Atbara vs Merreikh Nyala


1-0
Wed 3, Oct-18:00 - Sudanese Premier League
Merikh Kosti vs Ahli Al Khartoum


3-2
Wed 3, Oct-18:00 - Sudanese Premier League
Ahli Marawi vs Ahli Shandi


0-2
Wed 3, Oct-17:00 - SVK U19 A League
Trencin(U19) vs FK Poprad(U19)

2-0

5-1
Wed 3, Oct-17:00 - SVK U19 A League
1. FC Tatran Presov(U19) vs FK Zeleziarne Podbrezova(U19)

0-0

0-1
Wed 3, Oct-12:00 - SVK U19 A League
Spartak Trnava(U19) vs FK Senica(U19)

1-0

2-0
Wed 3, Oct-13:00 - SVK U19 A League
Zemplin Michalovce(U19) vs Slovan Bratislava(U19)

0-1

1-2
Wed 3, Oct-19:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
Varbergs BoIS(U21) vs Kalmar FF(U21)

1-2

1-3
Wed 3, Oct-20:30 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Jitex BK Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

1-2

2-2
Wed 3, Oct-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Echallens vs Meyrin

1-2

1-4
Wed 3, Oct-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Red Star Zurich vs FC Winterthur U21

1-0

4-1
Wed 3, Oct-15:00 - Thai League 1
Air Force Central vs Buriram United

0-1

2-4
Wed 3, Oct-15:00 - Thai League 1
Chainat Hornbill FC vs Bangkok United FC

0-0

0-0
Wed 3, Oct-15:00 - Thai League 1
Ratchaburi Mitr Phol vs Sukhothai FC

0-0

0-0
Wed 3, Oct-15:00 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs Suphanburi FC

0-0

0-1
Wed 3, Oct-15:00 - Thai League 1
Bangkok Glass vs Ubon UMT United

1-0

1-1
Wed 3, Oct-15:00 - Thai League 1
Port FC vs Chonburi FC

1-0

5-0
Wed 3, Oct-15:00 - Thai League 1
Muang Thong United vs Pattaya United

3-4

5-5
Wed 3, Oct-15:00 - Thai League 1
Navy FC vs Police Tero

1-1

4-2
Wed 3, Oct-15:00 - Thai League 1
Nakhon Ratchasima vs Chiangrai United

1-1

1-1
Wed 3, Oct-02:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Central FC vs Club Sando

2-1

2-2
Wed 3, Oct-04:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Police FC vs W Connection FC

0-0

0-0
Wed 3, Oct-02:00 - Trinidad and Tobago Pro League
San Juan Jabloteh vs North East Stars F.C.


1-2
Wed 3, Oct-04:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Morvant Caledonia United vs Point Fortin FC


2-1
Wed 3, Oct-20:55 - UEFA Champions League
Paris Saint-Germain vs Crvena Zvezda

4-0

6-1
Wed 3, Oct-20:55 - UEFA Champions League
Lokomotiv Moscow vs Schalke 04

0-0

0-1
Wed 3, Oct-23:00 - UEFA Champions League
Tottenham Hotspur vs Barcelona

0-2

2-4
Wed 3, Oct-23:00 - UEFA Champions League
Napoli vs Liverpool

0-0

1-0
Wed 3, Oct-23:00 - UEFA Champions League
Borussia Dortmund vs AS Monaco

0-0

3-0
Wed 3, Oct-23:00 - UEFA Champions League
FC Porto vs Galatasaray

0-0

1-0
Wed 3, Oct-23:00 - UEFA Champions League
PSV Eindhoven vs Inter Milan

1-1

1-2
Wed 3, Oct-23:00 - UEFA Champions League
Atletico Madrid vs Club Brugge

1-1

3-1
Wed 3, Oct-16:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Israel Women\'s(U19) vs Slovenia Women\'s(U19)

0-1

0-1
Wed 3, Oct-21:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Netherlands Women\'s(U19) vs Albania Women\'s(U19)

2-0

12-0
Wed 3, Oct-17:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Belarus Women\'s(U19) vs Poland Women\'s(U19)

0-0

0-2
Wed 3, Oct-17:30 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Finland Women\'s(U19) vs FYR Macedonia Women\'s(U19)

3-0

5-0
Wed 3, Oct-17:30 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Turkey Women\'s(U19) vs Azerbaijan Women\'s(U19)

1-0

2-0
Wed 3, Oct-17:30 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Moldova Women\'s(U19) vs Hungary Women\'s(U19)

0-5

0-6
Wed 3, Oct-18:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Sweden Women\'s(U19) vs Kazakhstan Women\'s(U19)

1-0

6-0
Wed 3, Oct-14:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Switzerland Women\'s(U19) vs Cyprus Women\'s(U19)

4-0

9-0
Wed 3, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19
PSV Eindhoven U19 vs Inter Milan U19

0-1

2-1
Wed 3, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19
Chelsea(U19) vs Molde(U19)

7-0

10-1
Wed 3, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19
Paris Saint Germain (U19) vs Crvena Zvezda(U19)

1-1

2-1
Wed 3, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19
Napoli(U19) vs Liverpool U19

0-1

1-1
Wed 3, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19
Atletico de Madrid(U19) vs Club Brugge(U19)

1-1

1-2
Wed 3, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19
FC Minsk(U19) vs Illes Akademia Haladas(U19)

1-0

1-0
Wed 3, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19
Lokomotiv Moscow(U19) vs Schalke 04 (U19)

0-0

0-0
Wed 3, Oct-20:30 - UEFA Youth League U19
Midtjylland(U19) vs Bohemians(U19)

1-0

2-1
Wed 3, Oct-21:00 - UEFA Youth League U19
Hertha BSC Berlin U19 vs Lech Poznan(U19)

1-0

2-0
Wed 3, Oct-21:00 - UEFA Youth League U19
MSK Zilina(U19) vs Montpellier(U19)

0-3

1-5
Wed 3, Oct-17:00 - UEFA Youth League U19
FC Porto U19 vs Galatasaray(U19)

0-0

2-2
Wed 3, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19
Dortmund(U19) vs Monaco U19

0-2

0-2
Wed 3, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19
Tottenham Hotspur U19 vs Barcelona U19

1-1

1-1
Wed 3, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19
Basel (U19) vs Hamilton(U19)

1-1

2-2
Wed 3, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19
Dynamo Kyiv(U19) vs Septemvri Sofia(U19)

1-0

1-0
Wed 3, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19
FK Gilan Gabala(U19) vs FC Sheriff(U19)

0-1

1-1
Wed 3, Oct-18:30 - UEFA Youth League U19
FK Anzhi(U19) vs Maccabi Tel Aviv U19

0-1

3-2
Wed 3, Oct-19:00 - UEFA Youth League U19
SK Sigma Olomouc(U19) vs NK Maribor(U19)

1-1

4-1
Wed 3, Oct-19:00 - UEFA Youth League U19
KR Reykjavik(U19) vs Elfsborg(U19)

1-1

1-2
Wed 3, Oct-19:59 - UEFA Youth League U19
Anderlecht U19 vs FC Trenkwalder Admira(U19)

0-0

0-0
Wed 3, Oct-19:59 - UEFA Youth League U19
Altinordu(U19) vs HJK Helsinki(U19)

0-0

1-1
Wed 3, Oct-19:59 - UEFA Youth League U19
AEL Limassol(U19) vs PAOK Saloniki(U19)

1-1

1-2
Wed 3, Oct-18:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Hungary(U17) vs Lithuania(U17)

2-0

3-0
Wed 3, Oct-18:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Romania(U17) vs Serbia(U17)

0-0

2-2
Wed 3, Oct-19:59 - UEFA-EURO U17 Championship
Sweden(U17) vs Netherlands(U17)

1-1

4-6
Wed 3, Oct-19:59 - UEFA-EURO U17 Championship
Liechtenstein(U17) vs Montenegro U17

0-1

0-2
Wed 3, Oct-17:00 - Uganda Super League
Villa SC vs Onduparaka FC

0-1

0-1
Wed 3, Oct-17:30 - Uganda Super League
Ndejje University vs Mbarara City

1-0

1-0
Wed 3, Oct-17:30 - Uganda Super League
Nyamityobora vs Bright Stars

2-0

2-3
Wed 3, Oct-17:45 - Uganda Super League
Paidha BA vs Police FC(UGA)

1-1

2-1
Wed 3, Oct-14:00 - Ukraine U21 Liga
FC Mariupol (U21) vs FC Karpaty Lviv(U21)

1-1

1-1
Wed 3, Oct-22:30 - Uruguay Reserves League
Danubio Reserve vs Cerro Montevideo Reserve

0-0

0-0
Wed 3, Oct-22:30 - Uruguay Reserves League
CA Torque Reserve vs Atenas San Carlos Reserve

4-0

6-0
Wed 3, Oct-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
Metallurg Bekobod vs Pakhtakor Tashkent

0-1

0-3
Wed 3, Oct-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
Kuruvchi Kokand Qoqon vs FC AGMK

0-1

1-2
Wed 3, Oct-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
FC Bunyodkor vs Navbahor Namangan

1-0

2-0
Wed 3, Oct-18:30 - Venezuela Cup
Deportivo La Guaira vs Anzoategui

1-1

1-1
Wed 3, Oct-23:30 - Venezuela Cup
Llaneros Guanare vs Zamora FC Barinas

0-2

1-2
Wed 3, Oct-23:30 - Venezuela Cup
Atletico Venezuela vs Aragua FC

1-2

1-2
Wed 3, Oct-22:45 - Wales League Cup
Prestatyn Town FC vs The New Saints

0-2

0-5
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.