Football Results for Sun 10, Jun 2018

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 10, Jun 2018

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 10, Jun-17:00 - African Nations Womens Cup
South Africa Women\'s vs Lesotho Women\'s

2-0

6-0
Sun 10, Jun-17:00 - African Nations Womens Cup
Zimbabwe women\'s vs Zambia Women\'s

1-0

1-2
Sun 10, Jun-17:30 - African Nations Womens Cup
Ethiopia Women\'s vs Algeria women\'s

0-2

2-3
Sun 10, Jun-20:30 - African Nations Womens Cup
Mali women\'s vs Cote D Ivoire women\'s

0-0

0-0
Sun 10, Jun-18:30 - Angola Girabola League
Estrela Clube 1 de Maio vs Recreativo Libolo


1-1
Sun 10, Jun-19:00 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Sporting Cabinda

0-0

0-0
Sun 10, Jun-09:00 - Australia Brisbane Cup
Oxley United vs Kangaroo Point Rovers FC

0-0

0-0
Sun 10, Jun-13:30 - Australia Brisbane Premier League
University of Queensland vs Taringa Rovers

1-1

2-4
Sun 10, Jun-11:30 - Australia Brisbane Premier League Reserves
University of Queensland Reserve vs Taringa Rovers Reserve

3-1

4-2
Sun 10, Jun-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra FC vs Canberra Olympic

0-1

0-1
Sun 10, Jun-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Gungahlin United vs Belconnen United

1-1

2-1
Sun 10, Jun-07:00 - Australia Capital Territory U20
Canberra FC U20 vs Canberra Olympic U20

1-1

1-3
Sun 10, Jun-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Brisbane City SC vs Brisbane Olympic United FC

0-2

2-2
Sun 10, Jun-10:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Sunshine Coast FC vs Gold Coast Knights

0-0

1-1
Sun 10, Jun-10:15 - Australia New South Wales Premier League
A.P.I.A. Leichhardt Tigers vs Marconi Stallions

0-0

0-1
Sun 10, Jun-09:30 - Australia New South Wales Super League
North Shore Mariners vs Bankstown Berries

0-0

2-1
Sun 10, Jun-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Western Pride Women\'s vs Brisbane Roar FC NTC Women\'s

1-2

1-2
Sun 10, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
St Albans Saints vs Whittlesea Ranges FC

1-2

1-2
Sun 10, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Werribee City FC vs Altona Magic

1-1

1-2
Sun 10, Jun-10:00 - Australia Victorian Premier League
South Melbourne vs Dandenong Thunder

3-0

4-0
Sun 10, Jun-07:30 - Australia Victorian Premier League U20
South Melbourne U20 vs Dandenong Thunder U20

2-0

2-0
Sun 10, Jun-09:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Southern United Women\'s vs Heidelberg Utd Women\'s


0-4
Sun 10, Jun-08:00 - Australian Women\\\'s Cup
Fulham United Women\'s vs West Adelaide SC Women\'s

0-1

0-5
Sun 10, Jun-17:00 - BRA CCD2
Barra SC vs Almte Barosso SC

1-1

2-1
Sun 10, Jun-22:00 - BRA CCD2
Juventus SC vs Guarani de Palhoca

1-0

1-0
Sun 10, Jun-22:00 - BRA CCD2
Marcilio Dias SC vs Fluminense SC

1-1

3-3
Sun 10, Jun-02:00 - Brasileiro Serie B
Atletico Clube Goianiense vs Figueirense FC

2-3

3-4
Sun 10, Jun-04:00 - Brasileiro Serie B
Brasil de Pelotas RS vs Ponte Preta

0-1

0-2
Sun 10, Jun-22:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
EC Pelotas(RS) vs Inter Santa Maria(RS)

1-0

1-0
Sun 10, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Osasco Audax SP Youth vs Sao Bernardo Youth

1-0

2-1
Sun 10, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Brasilis SP(U23) vs Jaguariuna SP(U23)

3-0

4-0
Sun 10, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Jabaquara SP(U23) vs Barcelona Esportivo Capela SP(U23)

1-0

1-0
Sun 10, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Guarulhos SP(U23) vs Atletico Mogi SP U23


2-0
Sun 10, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Comercial SP(U23) vs Independente SP(U23)

0-0

0-0
Sun 10, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Gremio Saocarlense SP(U23) vs Itapirense SP U23

0-0

0-1
Sun 10, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Primavera SP(U23) vs Mauaense SP(U23)

1-0

2-0
Sun 10, Jun-00:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Inter Bebedouro SP U23 vs Catanduva SP(U23)


2-1
Sun 10, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Itarare SP(U23) vs Elosport SP(U23)

1-0

1-0
Sun 10, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Assisense SP(U23) vs Talentos 10 SP(U23)

0-1

0-1
Sun 10, Jun-17:00 - Brazil Carioca 2
Mesquita-RJ vs Queimados RJ

1-1

2-2
Sun 10, Jun-17:00 - Brazil Carioca 2
Barcelona RJ vs Artsul RJ

0-0

1-0
Sun 10, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Barra Da Tijuca RJ vs Serra Macaense RJ

1-0

2-0
Sun 10, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2
Serrano RJ vs Carapebus

1-2

2-3
Sun 10, Jun-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Portuguesa Women\'s vs Taubate Women\'s

0-1

0-3
Sun 10, Jun-22:15 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Juventus-SP Women\'s vs Corinthians Paulista SP Women\'s

0-1

0-3
Sun 10, Jun-16:30 - Cameroon MTN Elite One
Eding Sport FC vs Dragon de Yaounde

1-0

1-1
Sun 10, Jun-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Unisport Bafang vs Feutcheu FC

0-0

0-0
Sun 10, Jun-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs Aigle Royal Menoua


3-0
Sun 10, Jun-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Young Sports Academy vs Coton Sport Garoua

0-0

0-0
Sun 10, Jun-18:30 - Cameroon MTN Elite One
UMS de Loum vs New Stars de Duala

0-0

0-0
Sun 10, Jun-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Colombe FC vs Stade Renard de Melong


1-0
Sun 10, Jun-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Yafoot FC vs AS Fortuna

0-0

0-1
Sun 10, Jun-18:45 - Cameroon MTN Elite One
APEJES Academy vs Bamboutos

0-0

0-0
Sun 10, Jun-18:55 - Cameroon MTN Elite One
Les Astres FC vs Union Douala

1-0

2-1
Sun 10, Jun-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Vasco da Gama(RJ) vs Sport Club Recife (PE)

2-1

3-2
Sun 10, Jun-03:20 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Chapecoense SC vs Cruzeiro (MG)

0-0

2-0
Sun 10, Jun-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Corinthians Paulista (SP) vs Vitoria Salvador BA

0-0

0-0
Sun 10, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Fluminense (RJ)

2-2

5-2
Sun 10, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Gremio (RS) vs America MG

1-0

1-0
Sun 10, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Ceara vs Palmeiras

1-2

2-2
Sun 10, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Esporte Clube Bahia vs Botafogo (RJ)

1-1

3-3
Sun 10, Jun-02:30 - Canadian Premier Soccer League
Hamilton City vs Ukraine United


1-3
Sun 10, Jun-04:00 - Canadian Premier Soccer League
FC Vorkuta vs SC Waterloo

4-0

6-1
Sun 10, Jun-04:30 - Canadian Premier Soccer League
Brantford Galaxy SC vs CSC Mississauga


3-0
Sun 10, Jun-02:00 - Chile Cup
Puerto Montt vs Universidad de Concepcion

1-0

1-0
Sun 10, Jun-04:00 - Chile Cup
CD Copiapo S.A. vs CSD Antofagasta

0-0

2-0
Sun 10, Jun-23:00 - Chile Cup
La Serena vs Universidad de Chile

1-1

1-4
Sun 10, Jun-23:30 - Chile Cup
Cobresal vs Everton CD

0-0

0-0
Sun 10, Jun-23:30 - Chile Cup
Valdivia vs Deportes Temuco

0-1

2-1
Sun 10, Jun-02:00 - Chile Primera B
Coquimbo Unido vs CSyD Barnechea

0-0

2-1
Sun 10, Jun-23:30 - Chile Tercera Division
Fernandez Vial vs Iberia Los Angeles

1-1

1-1
Sun 10, Jun-15:00 - China Futsal League
Zhuhai Minshi Futsal vs Inner Mongolia Snowwol Futsal

4-0

7-0
Sun 10, Jun-12:00 - China Futsal League
Shenzhen Nanling Tielang Futsal vs Wuhan Dilong TGU Futsal

2-0

4-1
Sun 10, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Dalian Chanjoy vs Yinchuan Helanshan

0-1

0-2
Sun 10, Jun-16:00 - Club Friendly
Simba vs Gor Mahia

0-1

0-2
Sun 10, Jun-16:00 - Club Friendly
CFC Hertha 06 vs Einheit Kamenz

0-2

1-2
Sun 10, Jun-06:00 - Club Friendly
Yamato Sylphid Women\'s vs Norddea Hokkaido Women\'s

1-0

1-0
Sun 10, Jun-08:00 - Club Friendly
FC Takatsuki Women\'s vs NGU Nagoya Women\'s

0-0

1-2
Sun 10, Jun-22:00 - Club Friendly
America FC MG Youth vs America Teofilo Otoni MG Youth

2-0

2-0
Sun 10, Jun-22:00 - Club Friendly
Nova Prata RS vs Novo Horizonte RS

1-1

1-1
Sun 10, Jun-23:00 - Club Friendly
Icasa(CE) vs Barbalha


1-1
Sun 10, Jun-15:00 - Club Friendly
FSV Frankfurt (U19) vs SV Elversberg(U19)

0-1

1-2
Sun 10, Jun-04:15 - Colombia Copa Mustang
Atletico Nacional vs Deportes Tolima

0-0

1-2
Sun 10, Jun-18:30 - CONCACAF Women Under 17
Mexico Women\'s(U17) vs Canada Women\'s(U17)

2-1

2-1
Sun 10, Jun-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Stechovice vs FK Kraluv Dvur

1-0

2-0
Sun 10, Jun-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Benatky Nad Jizerou vs FK Slavoj Vysehrad

0-0

1-1
Sun 10, Jun-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Polaban Nymburk vs Litomerice

0-0

0-0
Sun 10, Jun-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
SK Prevysov vs Jiskra Usti nad Orlici

0-0

1-0
Sun 10, Jun-15:00 - Denmark Woman\\\'s League
Varde_IF Women\'s vs Greve Woman\'s

0-1

1-2
Sun 10, Jun-15:00 - Denmark Woman\\\'s League
Thisted FC Women\'s vs Boldklubben AF 1893 Women\'s

0-0

1-1
Sun 10, Jun-18:15 - Ecuador Campeonato Serie B
America de Quito vs Orense SC

2-0

3-1
Sun 10, Jun-23:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Fuerza Amarilla vs Puerto Quito

0-2

2-2
Sun 10, Jun-01:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Guayaquil City vs CD El Nacional

2-0

2-1
Sun 10, Jun-03:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Club Sport Emelec

0-0

1-1
Sun 10, Jun-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Tecnico Universitario vs Macara

0-0

0-2
Sun 10, Jun-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Kohtla-Jarve JK Jarve vs Paide Linnameeskond B

2-1

4-1
Sun 10, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
MP Mikkeli vs LPS Helsinki

1-1

3-1
Sun 10, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
BK-46 Karis Karjaa vs HIFK 2

2-1

3-3
Sun 10, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft vs Oulun LS

0-0

0-1
Sun 10, Jun-16:15 - Finland Junior League
Inter Turku Am vs Lahti Youth

0-0

3-1
Sun 10, Jun-19:00 - Finland Junior League
VIFK Vaasa Youth vs TPS Turku Youth

1-4

1-4
Sun 10, Jun-15:00 - Finland Junior League
SJK Akatemia Am vs PK-35 Youth

0-0

2-0
Sun 10, Jun-18:00 - Friendly Internationals
Austria vs Brazil

0-1

0-3
Sun 10, Jun-18:30 - Friendly Internationals
India vs Kenya

2-0

2-0
Sun 10, Jun-03:00 - Friendly Internationals
Chile women\'s vs Costa Rica Women\'s

1-0

4-0
Sun 10, Jun-07:10 - Friendly Internationals
New Zealand Women\'s vs Japan women\'s

1-3

1-3
Sun 10, Jun-22:00 - Friendly Internationals
Canada women\'s vs Germany Women\'s

0-1

2-3
Sun 10, Jun-12:00 - Friendly Internationals
China (U23) vs North Korea(U23)

0-0

6-2
Sun 10, Jun-13:00 - Friendly Internationals
Austria Women\'s(U19) vs Czech Republic Women\'s(U19)

2-0

6-0
Sun 10, Jun-14:00 - Friendly Internationals
Thailand Women\'s vs Malaysia Women\'s

3-0

3-1
Sun 10, Jun-17:30 - Georgia Pirveli Liga
Spartaki Tskhinvali vs Norchi Dinamoeli Tbilisi

0-0

1-0
Sun 10, Jun-17:30 - Georgia Pirveli Liga
FC Telavi vs FC Shukura Kobuleti

0-0

1-3
Sun 10, Jun-18:00 - Georgia Primera Division
Lokomotiv Tbilisi vs FC Saburtalo Tbilisi

0-0

1-1
Sun 10, Jun-20:30 - Georgia Primera Division
Dinamo Tbilisi vs Chikhura Sachkhere

1-0

1-0
Sun 10, Jun-16:30 - German B-Junioren-Bundesliga Play Off
RasenBallsport Leipzig(U17) vs Bayern Munich(U17)


0-2
Sun 10, Jun-18:30 - German B-Junioren-Bundesliga Play Off
Dortmund(U17) vs Bayer Leverkusen(U17)

0-0

2-0
Sun 10, Jun-17:00 - Germany OberLiga
Bergisch Gladbach 09 vs SV Breinig

1-2

1-4
Sun 10, Jun-17:00 - Germany OberLiga
SSV Merten vs VfL Alfter

2-3

5-3
Sun 10, Jun-17:00 - Germany OberLiga
Hurth vs Hennef 05


1-2
Sun 10, Jun-17:00 - Germany OberLiga
VfL Vichttal vs TV Herkenrath

1-2

2-4
Sun 10, Jun-17:15 - Germany OberLiga
Siegburger SV 04 vs Euskirchen

1-2

1-7
Sun 10, Jun-18:30 - Iceland Division 2
Kari Akranes vs Leiknir F

1-1

3-2
Sun 10, Jun-21:00 - Iceland Division 2
Huginn vs UMF Afturelding

1-0

1-3
Sun 10, Jun-21:00 - Iceland Premier Division
Stjarnan Gardabaer vs Fjolnir

1-1

6-1
Sun 10, Jun-23:15 - Iceland Premier Division
KR Reykjavik vs Hafnarfjordur FH

1-0

2-2
Sun 10, Jun-19:59 - Iceland U19 League
KA Dalvik Reynir(U19) vs Keflavik(U19)


2-0
Sun 10, Jun-20:30 - Italian Serie B
Palermo vs Venezia F.C.

1-0

1-0
Sun 10, Jun-23:00 - Italian Serie B
Frosinone vs Cittadella

0-0

1-1
Sun 10, Jun-22:30 - Italy C Play-Off & Out
Cosenza Calcio 1914 vs Alto Adige/Sudtirol

0-0

2-0
Sun 10, Jun-22:30 - Italy C Play-Off & Out
Catania vs Robur Siena S.S.D.

1-1

2-1
Sun 10, Jun-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs FC Maruyasu Okazaki

0-0

3-0
Sun 10, Jun-08:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Tegevajaro Miyazaki

0-0

3-0
Sun 10, Jun-08:00 - Japan Football League
Ryutsu Keizai Dragons vs Cobaltore Onagawa

0-0

1-2
Sun 10, Jun-08:00 - Japan Football League
Vanraure Hachinohe FC vs Veertien Kuwana

0-0

0-0
Sun 10, Jun-08:00 - Japan Football League
Imabari FC vs MIO Biwako Shiga

0-0

1-0
Sun 10, Jun-08:00 - Japan Football League
Osaka FC vs Honda Lock SC

1-0

2-1
Sun 10, Jun-08:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs Nara Club

1-0

2-0
Sun 10, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
Yunogo Belle Women\'s vs Bunnys Kyoto Women\'s

2-1

3-2
Sun 10, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
IGA Kunoichi Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s

1-1

1-1
Sun 10, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
AS Elfen Sayama Women\'s vs Setagaya Sfida Women\'s

1-2

1-3
Sun 10, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
Orca Kamogawa FC Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

0-0

0-1
Sun 10, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs Tokyo Verdy

1-0

1-2
Sun 10, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Yamagata Montedio vs JEF United Ichihara Chiba

1-0

2-1
Sun 10, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Mito Hollyhock

1-1

1-2
Sun 10, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Roasso Kumamoto vs Avispa Fukuoka

0-1

0-1
Sun 10, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Kamatamare Sanuki vs FC Gifu

0-0

0-1
Sun 10, Jun-11:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Yokohama FC

1-0

4-0
Sun 10, Jun-11:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs FC Machida Zelvia

1-1

1-2
Sun 10, Jun-11:00 - Japanese League Division 2
Ehime FC vs Oita Trinita

0-0

1-0
Sun 10, Jun-08:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs Giravanz Kitakyushu

1-0

2-0
Sun 10, Jun-08:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Gainare Tottori

0-1

0-1
Sun 10, Jun-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Kagoshima United

0-0

0-0
Sun 10, Jun-09:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs FC Ryukyu

1-3

2-5
Sun 10, Jun-10:00 - Japanese League Division 3
Blaublitz Akita vs FC Tokyo(U23)

0-0

0-0
Sun 10, Jun-11:00 - Japanese League Division 3
Gamba Osaka (U23) vs Fukushima United FC

0-0

1-1
Sun 10, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
Okzhetpes vs FK Maktaaral

0-0

1-0
Sun 10, Jun-15:00 - Kazakhstan Division 1
FC Aktobe-Zhas vs Kairat Academy

0-3

1-4
Sun 10, Jun-16:00 - Kenya Premier League
Mathare United FC vs Thika United

0-1

1-1
Sun 10, Jun-16:00 - Kenya Premier League
Sony Sugar FC vs Nakumatt FC

1-0

3-1
Sun 10, Jun-13:00 - Korea League 2
Suwon FC vs FC Anyang

1-0

1-0
Sun 10, Jun-14:00 - Korea League 2
Seongnam FC vs Busan I\'Park

0-0

0-1
Sun 10, Jun-19:00 - Latvia - 2. Division
FK Staiceles Bebri vs FK Auda Riga

0-1

1-1
Sun 10, Jun-15:00 - Latvia - 2. Division
Preilu vs Super Nova

0-4

0-6
Sun 10, Jun-18:00 - Lithuania - 2. Division
Banga Gargzdai vs FK Panevezys

0-0

1-0
Sun 10, Jun-18:10 - Lithuania - 2. Division
DFK Dainava Alytus vs FC Pakruojis

0-2

2-3
Sun 10, Jun-16:30 - Macao Division 1
Sporting de Macau vs Windsor Arch Ka I

2-2

3-2
Sun 10, Jun-14:30 - Macao Division 1
PSP Macau vs Lai Chi

2-1

2-5
Sun 10, Jun-18:00 - Malaysia Super League
Selangor PKNS vs Selangor FA

1-0

2-2
Sun 10, Jun-19:59 - Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe vs FC Milsami

0-1

0-1
Sun 10, Jun-19:59 - Moldova Divizia Nationala
Dinamo-Auto vs FC Sheriff

0-2

0-5
Sun 10, Jun-13:00 - Myanmar National League
Yangon United vs Ayeyawady United

2-0

2-3
Sun 10, Jun-13:00 - Myanmar National League
Hantharwady United vs Magway

1-0

1-1
Sun 10, Jun-13:30 - Myanmar National League
Yadanarbon FC vs Shan United


2-3
Sun 10, Jun-13:30 - Myanmar National League
Mawyawadi vs Southern Myanmar

0-2

0-3
Sun 10, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Enyimba International vs Katsina United

1-0

2-0
Sun 10, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Ifeanyi Ubah

1-0

1-0
Sun 10, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Rivers United

0-1

1-1
Sun 10, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Niger Tornadoes FC vs Wikki Tourists

1-0

1-0
Sun 10, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Enugu Rangers International vs Heartland FC

1-0

1-0
Sun 10, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Nasarawa United FC

1-0

2-0
Sun 10, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Abia Warriors

0-0

2-2
Sun 10, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Yobe Desert Stars vs Akwa United

0-0

0-1
Sun 10, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Go Round Omoku vs Lobi Stars

0-0

1-0
Sun 10, Jun-18:00 - Norway 2 Division A
Raufoss vs Mjolner

1-2

1-2
Sun 10, Jun-18:30 - Norway 2 Division B
Brattvag vs Skeid Oslo

1-3

1-5
Sun 10, Jun-19:59 - Norway 2 Division B
Bryne vs Vard Haugesund

1-0

1-0
Sun 10, Jun-19:59 - Norway 2 Division B
IL Hodd vs FK Arendal

1-1

3-1
Sun 10, Jun-16:00 - Norway 3. Divisjon
Finnsnes vs Korsvoll

2-0

2-0
Sun 10, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon
Skarp vs Grei

0-1

0-2
Sun 10, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon
Senja vs Lyn Oslo FC

1-1

2-1
Sun 10, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon
Varegg vs Viking B

0-6

0-9
Sun 10, Jun-17:30 - Norway 3. Divisjon
Spjelkavik vs Follo


4-0
Sun 10, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Frigg FK vs Sortland IL

2-0

6-0
Sun 10, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Forde IL vs Sogndal Fotball B

1-1

3-3
Sun 10, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon
Bjornevatn vs Lillestrom B

0-0

2-0
Sun 10, Jun-18:30 - Norway 3. Divisjon
Kristiansund BK B vs Lokomotiv Oslo

0-1

2-1
Sun 10, Jun-19:00 - Norway 3. Divisjon
SK Traeff vs Rilindja

0-1

1-1
Sun 10, Jun-19:00 - Norway 3. Divisjon
Molde B vs Ready

2-0

6-0
Sun 10, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Aalesund FK vs Ullensaker/Kisa IL

1-2

3-2
Sun 10, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Tromsdalen UIL vs Asane Fotball

1-0

1-0
Sun 10, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Kongsvinger vs Levanger FK

0-1

2-1
Sun 10, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Jerv vs Nest-Sotra

2-0

4-1
Sun 10, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Mjondalen vs Ham-Kam

0-0

2-1
Sun 10, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Notodden FK vs Sandnes Ulf

0-0

1-0
Sun 10, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen
Floro vs Strommen

1-0

2-1
Sun 10, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stabaek vs Bodo Glimt

0-0

0-0
Sun 10, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs Odd Grenland

0-0

0-0
Sun 10, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Start Kristiansand vs Stromsgodset

1-0

1-1
Sun 10, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sandefjord vs FK Haugesund

0-2

0-2
Sun 10, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Ranheim IL vs Sarpsborg 08 FF

0-1

2-1
Sun 10, Jun-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Brann vs Valerenga

0-0

0-0
Sun 10, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2
Deportivo Caaguazu vs RI 3 Corrales

0-0

1-2
Sun 10, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2
Resistencia SC vs Deportivo Liberacion

1-0

3-0
Sun 10, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2
Guairena vs Club Rubio Nu

0-0

0-1
Sun 10, Jun-00:30 - Paraguayan Primera Division
General Diaz vs Club Libertad

0-1

0-2
Sun 10, Jun-02:40 - Paraguayan Primera Division
Deportivo Santani vs Cerro Porteno

1-0

1-1
Sun 10, Jun-16:00 - Paraguayan Reserves League
Club General Diaz Reserves vs Libertad Asuncion Reserve

1-0

2-1
Sun 10, Jun-16:00 - Paraguayan Reserves League
Guarani CA Reserve vs 3 de Febrero Reserve

0-0

1-0
Sun 10, Jun-00:30 - Peru Primera Division
UTC Cajamarca vs Sport Rosario

0-0

1-1
Sun 10, Jun-00:30 - Peru Primera Division
Comerciantes Unidos vs Sporting Cristal

1-1

1-1
Sun 10, Jun-02:45 - Peru Primera Division
Deportivo Municipal vs Deportivo Union Comercio

1-0

3-0
Sun 10, Jun-05:00 - Peru Primera Division
Real Garcilaso vs Alianza Lima

2-0

2-0
Sun 10, Jun-20:15 - Peru Primera Division
Dep. San Martin vs Sport Huancayo

0-0

0-0
Sun 10, Jun-22:30 - Peru Primera Division
Academia Cantolao vs EM Deportivo Binacional

1-1

3-1
Sun 10, Jun-22:00 - Peru Segunda Division
Los Caimanes vs Carlos A. Mannucci

0-0

2-1
Sun 10, Jun-12:00 - Philippines UFL Division 1
Stallion Laguna FC vs Global Cebu

1-0

2-1
Sun 10, Jun-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Lech Poznan Youth

1-2

2-5
Sun 10, Jun-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Cracovia Krakow Youth

0-1

0-4
Sun 10, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Spg C Braga(U17) vs FC Porto(U17)

0-1

0-4
Sun 10, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Belenenses(U17) vs Vitoria SC Guimaraes U17

0-0

1-0
Sun 10, Jun-19:59 - Senegal Premier League
Generation Foot vs ASC Jaraaf

1-0

1-1
Sun 10, Jun-20:30 - Senegal Premier League
Stade de Mbour vs US Ouakam Dakar


2-2
Sun 10, Jun-01:30 - Serie C - Brazil
Juazeirense BA vs Botafogo PB

0-0

1-1
Sun 10, Jun-00:00 - Serie C - Brazil
Cuiaba (MT) vs Bragantino SP

0-0

0-1
Sun 10, Jun-22:30 - Serie C - Brazil
Operario Ferroviario PR vs Luverdense

1-2

3-2
Sun 10, Jun-23:00 - Serie C - Brazil
Botafogo SP vs Tombense

1-0

1-0
Sun 10, Jun-01:00 - Serie D - Brazil
Manaus FC(AM) vs Santos Macapa

1-0

1-0
Sun 10, Jun-03:00 - Serie D - Brazil
Sinop MT vs Linense(BRA)

0-0

1-0
Sun 10, Jun-22:30 - Serie D - Brazil
Ipora vs Novoperario MS

0-1

3-2
Sun 10, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Moto Clube(MA) vs Fluminense de Feira BA

1-0

3-1
Sun 10, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Campinense (PB) vs Itabaiana(SE)

0-1

0-1
Sun 10, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
America FC Natal RN vs Imperatriz(MA)

2-1

2-1
Sun 10, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
SER Caxias do Sul vs Gremio Metropolitano Maringa

2-0

3-0
Sun 10, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Independente PA vs Rio Branco (AC)

1-0

3-1
Sun 10, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Atletico Tubarao SC vs Brusque SC

1-1

2-1
Sun 10, Jun-16:30 - Singapore League
Geylang United FC vs DPMM FC

0-2

2-6
Sun 10, Jun-16:30 - Singapore League
Young Lions vs Balestier Khalsa FC

0-1

0-2
Sun 10, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga Center
DAC Dunajska Streda B vs FK Nove Zamky

0-0

1-1
Sun 10, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga Center
FTC Filakovo vs FK Cadca

1-0

1-0
Sun 10, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga Center
MFK Zarnovica vs Rimavska Sobota

0-4

1-5
Sun 10, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga Center
Oravske Vesele vs MSK Fomat Martin

2-1

4-2
Sun 10, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga Center
Novohrad Lucenec vs MFK Nova Bana

0-0

2-0
Sun 10, Jun-12:30 - Slovakia 3. liga Center
Dukla Banska Bystrica vs TJ Družstevník Liptovska Stiavnica

2-0

4-0
Sun 10, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga West
Slovan Duslo Sala vs Gabcikovo

0-1

2-1
Sun 10, Jun-12:30 - Slovakia 3. liga West
Nitra B vs Spartak Trnava B

1-0

2-1
Sun 10, Jun-08:30 - South Australian Premier League
Adelaide Raiders SC vs Adelaide Blue Eagles

0-0

0-1
Sun 10, Jun-09:00 - South Australian Women\\\'s Premier League
NWS Koalas Women\'s vs North Shore Mariners Women\'s

2-0

3-1
Sun 10, Jun-09:00 - South Australian Women\\\'s Premier League
Northern Tigers Women\'s vs Macarthur Rams Women\'s

0-1

0-3
Sun 10, Jun-09:15 - South Australian Women\\\'s Premier League
Manly United Women\'s vs Bankstown City Lions Women\'s

2-1

3-1
Sun 10, Jun-22:30 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Valladolid

0-2

1-2
Sun 10, Jun-18:00 - Spanish Segunda Division B Play Off
Sporting de Gijon B vs Elche

0-0

1-2
Sun 10, Jun-20:30 - Spanish Segunda Division B Play Off
FC Cartagena vs Celta Vigo B

1-0

1-0
Sun 10, Jun-14:00 - Spanish Segunda Division B Play Off
Villarreal B vs Fuenlabrada

1-0

2-0
Sun 10, Jun-14:00 - Spanish Segunda Division B Play Off
CF Rayo Majadahonda vs Mallorca

0-1

0-1
Sun 10, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Tenerife B vs SD Ejea

1-0

1-2
Sun 10, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Union Langreo vs Naxara

0-0

5-0
Sun 10, Jun-20:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Cacereno vs UD Socuellamos

0-0

0-4
Sun 10, Jun-20:45 - Spanish Tercera Division Play Off
Yeclano Deportivo vs CA Cirbonero

1-0

1-0
Sun 10, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Unionistas de Salamanca vs SD Tarazona

2-0

2-0
Sun 10, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
AD Ceuta vs Orihuela CF

0-0

1-1
Sun 10, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Sant Andreu vs CD Castellon

0-1

1-1
Sun 10, Jun-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Compostela vs Terrassa

2-0

3-0
Sun 10, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division Play Off
UD Levante B vs Racing Villalbes

0-0

1-0
Sun 10, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Almeria B vs Arandina

0-0

3-2
Sun 10, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Getafe B vs Ibiza Eivissa

0-1

0-1
Sun 10, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Cadiz B vs Alaves B

2-0

3-2
Sun 10, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CP Villarrobledo vs U.M. Escobedo

0-1

1-1
Sun 10, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
SD Borja vs UD San Fernando

0-0

0-0
Sun 10, Jun-17:00 - Sud Ladies Cup
Haiti women\'s (U20) vs Germany Women\'s(U20)

1-2

1-4
Sun 10, Jun-19:59 - Sud Ladies Cup
France Women\'s(U20) vs USA Women\'s(U20)

0-0

1-3
Sun 10, Jun-16:00 - SVK U19 A League
Zemplin Michalovce(U19) vs Spartak Trnava(U19)

1-0

2-1
Sun 10, Jun-17:00 - Swden Women Division 2
Kvarnsvedens IK Women\'s vs IK Uppsala Women\'s

0-0

2-0
Sun 10, Jun-17:00 - Sweden Div 1 Norra
FC Linkoping City vs Team Thoren FF

1-0

1-0
Sun 10, Jun-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs Umea FC

0-0

1-1
Sun 10, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Karlslunds IF HFK vs Arameisk-Syrianska IF

0-0

0-0
Sun 10, Jun-18:30 - Sweden Div 1 Norra
Skelleftea FF vs Syrianska FC

0-1

1-2
Sun 10, Jun-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Assyriska FF Sodertalje vs Akropolis IF

2-2

2-4
Sun 10, Jun-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Vasteras SK FK vs Carlstad United BK

1-1

1-1
Sun 10, Jun-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Utsiktens BK vs IK Oddevold

2-1

4-2
Sun 10, Jun-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Eskilsminne IF vs Lunds BK

0-2

2-3
Sun 10, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Kristianstads FC vs Husqvarna FF

1-1

3-1
Sun 10, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs Skovde AIK

0-0

0-0
Sun 10, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
FK Karlskrona vs Mjallby AIF

2-0

2-2
Sun 10, Jun-19:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Vasalunds IF vs Gamla Upsala SK

2-0

2-1
Sun 10, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Gute vs Bollnas GIF FF

1-0

4-0
Sun 10, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
Pitea IF vs Friska Viljor FC

1-0

2-1
Sun 10, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Osterlen FF vs Rappe GOIF

0-1

1-1
Sun 10, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Ullared vs KSF Prespa Birlik

0-0

0-1
Sun 10, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK vs Savedalens IF

0-2

2-2
Sun 10, Jun-15:30 - Sweden Div 3
Syrianska IF Kerbura vs Vaksala SK

1-2

3-2
Sun 10, Jun-17:00 - Sweden Div 3
IK Tord vs Boxholms IF

1-0

3-0
Sun 10, Jun-17:00 - Sweden Superettan
Falkenbergs FF vs Gefle IF

2-0

3-0
Sun 10, Jun-19:30 - Sweden Superettan
Helsingborg IF vs Degerfors IF

1-0

4-1
Sun 10, Jun-16:00 - Sweden U19
Halmstads BK U19 vs Falkenbergs FF(U19)

2-1

2-2
Sun 10, Jun-16:00 - Sweden U19
IK Frej Taby(U19) vs Assyriska(U19)

0-3

1-5
Sun 10, Jun-17:00 - Sweden U19
Trelleborgs FF(U19) vs IFK Goteborg(U19)

0-1

0-1
Sun 10, Jun-18:00 - Sweden U19
Skovde AIK(U19) vs Djurgardens(U19)

0-0

0-2
Sun 10, Jun-15:00 - Sweden U19
Lunds BK(U19) vs Varbergs BoIS(U19)

1-1

2-4
Sun 10, Jun-15:00 - Sweden U19
IK Sirius FK (U19) vs Orebro(U19)

0-0

1-2
Sun 10, Jun-16:00 - Thai League 1
Navy FC vs Chonburi FC

2-1

3-1
Sun 10, Jun-16:00 - Thai League 1
Air Force Central vs Ratchaburi Mitr Phol

0-1

0-1
Sun 10, Jun-15:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Police Tero

2-0

2-1
Sun 10, Jun-15:00 - Thai League 1
Chainat Hornbill FC vs Pattaya United

0-1

1-2
Sun 10, Jun-15:00 - Thai League 2
Krabi FC vs Khonkaen FC

1-0

1-0
Sun 10, Jun-16:00 - Thai League 2
Chiangmai FC vs Sisaket FC

0-0

1-0
Sun 10, Jun-16:00 - Thai League 2
Ang Thong FC vs Trat FC

1-2

3-3
Sun 10, Jun-16:00 - Thai League 2
Lampang FC vs Nong Bua Pitchaya

0-0

1-0
Sun 10, Jun-15:00 - Thai League 2
Army United FC vs Rayong FC

1-3

1-6
Sun 10, Jun-15:30 - Thai League 3
Chachoengsao vs Ayutthaya FC

0-1

0-2
Sun 10, Jun-13:00 - Thai League 3
Customs United vs Surat Thani FC

2-0

4-1
Sun 10, Jun-15:00 - Thailand Futsal League
Sisaket Futsal vs Kasem Bundit Futsal

1-0

2-1
Sun 10, Jun-15:00 - Thailand Futsal League
ThaiPort Futsal vs CAT FC Futsal

1-0

2-2
Sun 10, Jun-13:00 - Thailand Futsal League
Samut Sakhon Futsal vs Pattaya Thai-Tech Futsal

3-1

8-1
Sun 10, Jun-13:00 - Thailand Futsal League
Thakham Cold Storage Futsal vs PTT Bluewave Chonburi Futsal

3-0

5-1
Sun 10, Jun-22:00 - Uruguay Primera Division
Nacional Montevideo vs CA Torque

0-2

3-2
Sun 10, Jun-01:00 - USA Major League Soccer
Columbus Crew vs New York Red Bulls

1-0

1-1
Sun 10, Jun-03:00 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs Orlando City

1-0

5-2
Sun 10, Jun-04:00 - USA Major League Soccer
FC Dallas vs Montreal Impact

2-0

2-0
Sun 10, Jun-04:30 - USA Major League Soccer
Chicago Fire vs New England Revolution

0-0

1-1
Sun 10, Jun-05:00 - USA Major League Soccer
Houston Dynamo vs Colorado Rapids

2-0

2-0
Sun 10, Jun-06:00 - USA Major League Soccer
Seattle Sounders vs Washington D.C. United

0-0

2-1
Sun 10, Jun-06:30 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs Los Angeles FC

1-2

3-4
Sun 10, Jun-06:30 - USA Major League Soccer
Los Angeles Galaxy vs Real Salt Lake

0-0

3-0
Sun 10, Jun-06:30 - USA Major League Soccer
Portland Timbers vs Sporting Kansas City

0-0

0-0
Sun 10, Jun-00:05 - USA National Premier Soccer League
PDX FC vs OSA FC

1-0

4-0
Sun 10, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League
Miami United vs Boca Raton

0-0

1-1
Sun 10, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League
Boston City FC vs Hartford City

0-0

2-0
Sun 10, Jun-01:30 - USA United Women\\\'s Soccer
Long Island Rough Riders Women\'s vs Rochester Lancers Women\'s

0-2

1-2
Sun 10, Jun-01:00 - USA USL Premier Development League
Bradenton Academics vs Miami City Champions

0-1

1-3
Sun 10, Jun-03:00 - USA USL Premier Development League
Carolina Dynamo vs North Carolina(U23)

1-1

1-3
Sun 10, Jun-03:00 - USA USL Premier Development League
Evergreen vs Ocean City Noreasters

0-1

0-1
Sun 10, Jun-03:00 - USA USL Premier Development League
South Georgia Tormenta vs Myrtle Beach Mutiny

2-0

3-0
Sun 10, Jun-03:30 - USA USL Premier Development League
Thunder Bay Chill vs Chicago FC United

0-2

0-2
Sun 10, Jun-03:30 - USA USL Premier Development League
Westchester Flames vs Seacoast Utd Phantoms

0-0

0-0
Sun 10, Jun-03:30 - USA USL Premier Development League
Brazos Valley Cavalry vs Corpus Christi FC

2-0

4-2
Sun 10, Jun-03:35 - USA USL Premier Development League
Dayton Dutch Lions vs Lansing United

1-0

1-3
Sun 10, Jun-03:50 - USA USL Premier Development League
Long Island Rough Riders vs Reading United

0-1

1-1
Sun 10, Jun-05:30 - USA USL Premier Development League
Calgary Foothills vs Lane United FC

0-0

0-0
Sun 10, Jun-06:00 - USA USL Premier Development League
Southern California Seahorses vs Golden State Force

1-0

1-3
Sun 10, Jun-21:00 - USA USL Premier Development League
Birmingham Hammers vs SC United Bantams

1-0

3-1
Sun 10, Jun-23:00 - USA USL Premier Development League
West Virginia Chaos vs Michigan Bucks

1-1

3-3
Sun 10, Jun-00:30 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Carolina Dynamo Women\'s vs Asheville City SC Women\'s

0-1

0-4
Sun 10, Jun-01:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Florida Sol Women\'s vs FC Surge Women\'s

1-0

2-1
Sun 10, Jun-01:40 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Cincinnati Sirens Women\'s vs FC Pride WPSL Women\'s

0-0

1-2
Sun 10, Jun-19:59 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Phoenix Del Sol Women\'s vs FC Tucson Women\'s

2-0

2-1
Sun 10, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Tulsa Spirit Women\'s vs Wichita Women\'s

2-0

2-0
Sun 10, Jun-06:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
OSA Football Club Women\'s vs ISC Gunners Women\'s

1-1

2-2
Sun 10, Jun-06:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Las Vegas Q11 Women\'s vs Utah Red Devils Women\'s

0-0

0-0
Sun 10, Jun-23:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Westside Timbers Women\'s vs TSS Rovers Women\'s

0-1

0-1
Sun 10, Jun-23:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
St. Louis Lions Women\'s vs Des Moines Menace Women\'s

1-0

2-0
Sun 10, Jun-01:00 - USSF Division 2 Professional League
Bethlehem Steel vs Louisville City FC

0-0

0-0
Sun 10, Jun-03:00 - USSF Division 2 Professional League
North Carolina vs FC Cincinnati

0-1

0-2
Sun 10, Jun-03:00 - USSF Division 2 Professional League
Richmond Kickers vs Charleston Battery

0-0

2-0
Sun 10, Jun-03:00 - USSF Division 2 Professional League
Penn FC vs Toronto FC II

0-1

3-2
Sun 10, Jun-03:00 - USSF Division 2 Professional League
New York Red Bulls B vs Charlotte Independence

1-1

4-2
Sun 10, Jun-03:00 - USSF Division 2 Professional League
Indy Eleven vs Atlanta United FC II

1-0

2-0
Sun 10, Jun-03:30 - USSF Division 2 Professional League
Tampa Bay Rowdies vs Nashville SC

0-1

1-1
Sun 10, Jun-04:00 - USSF Division 2 Professional League
Colorado Springs Switchbacks FC vs Swope Park Rangers

0-1

0-1
Sun 10, Jun-04:30 - USSF Division 2 Professional League
Tulsa Roughnecks vs Saint Louis FC

0-1

0-3
Sun 10, Jun-04:30 - USSF Division 2 Professional League
Rio Grande Valley FC Toros vs Portland Timbers B

0-1

0-1
Sun 10, Jun-06:30 - USSF Division 2 Professional League
Reno 1868 vs Fresno FC

0-1

1-1
Sun 10, Jun-07:00 - USSF Division 2 Professional League
Sacramento Republic FC vs Phoenix Rising FC

0-0

0-0
Sun 10, Jun-18:00 - Uzbekistan Professional Football League
Navbahor Namangan vs Kuruvchi Kokand Qoqon

2-0

3-0
Sun 10, Jun-23:00 - Venezuela Segunda Division
Angostura FC vs Margarita FC

0-0

1-0
Sun 10, Jun-23:00 - Venezuela Segunda Division
Petroleros Anzoategui vs Universidad Central de Venezuela

2-0

3-1
Sun 10, Jun-23:00 - Venezuela Segunda Division
Libertador FC vs Yaracuy FC

2-0

3-0
Sun 10, Jun-23:15 - Venezuela Segunda Division
Deportivo Petare vs Atletico Furrial

2-0

6-0
Sun 10, Jun-12:00 - Vietnam Second Division
Lam Dong vs Kon Tum

2-1

4-1
Sun 10, Jun-12:00 - Vietnam Second Division
Binh Thuan vs Fishsan Khanh Hoa

0-0

3-0
Sun 10, Jun-12:30 - Vietnam Second Division
Nam Dinh B vs TTBD Phu Dong

0-0

0-3
Sun 10, Jun-15:30 - Vietnam Women\\\'s Tournament
TNG Women\'s vs TP Ho Chi Minh Woman\'s

0-2

0-3
Sun 10, Jun-13:00 - Vietnam Women\\\'s Tournament
TKS Viet Nam Women\'s vs TP Ho Chi Minh B Woman\'s

2-0

5-1
Sun 10, Jun-09:00 - Western Australia Womens Premier League
Beckenham Angels Women\'s vs Balcatta Women\'s

0-1

1-2
Sun 10, Jun-09:00 - Western Australia Womens Premier League
Northern Redbacks women\'s vs Queens Park SC Women\'s

0-0

0-0
Sun 10, Jun-19:59 - Woman\\\'s World Cup (Preliminaries) Europe
Moldova Women\'s vs Belgium Women\'s

0-1

0-7
Sun 10, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders FC vs Bulawayo Chiefs

0-1

0-1
Sun 10, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Mutare City vs Dynamos FC

0-0

0-1
Sun 10, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Shabanie Mine vs Black Rhinos FC

0-2

2-2
Sun 10, Jun-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah vs Chapungu United

2-0

3-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.