Football Results for Sun 15, Apr 2018

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 15, Apr 2018

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 15, Apr-21:00 - Albania Super league
Teuta Durres vs Vllaznia Shkoder

2-0

2-0
Sun 15, Apr-19:59 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs Penya Encarnada


0-1
Sun 15, Apr-18:00 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs FC Lusitanos

2-2

2-3
Sun 15, Apr-14:00 - Andorra Super league
Encamp vs Inter Club D\'Escaldes

1-0

2-3
Sun 15, Apr-14:00 - Andorra Super league
UE Engordany vs FC Santa Coloma

0-0

0-1
Sun 15, Apr-19:00 - Angola Girabola League
Estrela Clube 1 de Maio vs Recreativo Caala


4-1
Sun 15, Apr-19:00 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Casa Militar

0-0

1-0
Sun 15, Apr-20:30 - Angola Girabola League
Kabuscorp do Palanca vs Sagrada Esperanca

1-0

2-0
Sun 15, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Defensores Unidos vs Justo Jose de Urquiza

1-0

4-1
Sun 15, Apr-19:00 - Argentina Prim C Metropolitana
El Porvenir vs Berazategui

1-0

2-0
Sun 15, Apr-19:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Quilmes vs Leandro N Alem

0-1

2-1
Sun 15, Apr-18:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Centro Espanol vs Deportivo Paraguayo

0-0

1-0
Sun 15, Apr-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
General Lamadrid vs Victoriano Arenas

0-0

0-2
Sun 15, Apr-19:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CDyS Juventud Unida vs CA Lugano

0-0

1-3
Sun 15, Apr-23:30 - Argentina Torneo Federal A
CA Juventud Unida San Luis vs Estudiantes Rio Cuarto

0-0

1-0
Sun 15, Apr-21:35 - Argentinian Primera B - Nacional
Flandria vs San Martin Tucuman

0-2

3-3
Sun 15, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Santa Marina Tandil

0-0

3-0
Sun 15, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Guillermo Brown vs Nueva Chicago

1-0

2-0
Sun 15, Apr-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CSyD Juventud Unida Gualeguaychu vs Instituto Cordoba

1-0

2-4
Sun 15, Apr-00:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Aldosivi vs Los Andes

0-1

1-1
Sun 15, Apr-00:45 - Argentinian Primera Super League
Belgrano vs Arsenal de Sarandi

0-0

3-0
Sun 15, Apr-03:00 - Argentinian Primera Super League
Defensa Y Justicia vs Racing Club

1-1

3-2
Sun 15, Apr-18:00 - Argentinian Primera Super League
Union Santa Fe vs Tigre

1-0

3-3
Sun 15, Apr-22:30 - Argentinian Primera Super League
Chacarita Juniors vs Colon

0-2

0-2
Sun 15, Apr-20:15 - Argentinian Primera Super League
Patronato Parana vs Estudiantes La Plata

0-1

0-1
Sun 15, Apr-17:00 - Armenia Premier League
Ararat Yerevan vs FC Pyunik

1-1

1-1
Sun 15, Apr-10:15 - Australia Brisbane Premier League
Taringa Rovers vs Albany Creek

0-0

0-1
Sun 15, Apr-10:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
Holland Park Hawks FC Women\'s vs Annerley FC Women\'s

0-2

1-7
Sun 15, Apr-11:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
Pine Hills Women\'s vs Ipswich City Women\'s

0-2

0-5
Sun 15, Apr-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Monaro Panthers vs Canberra FC

0-1

0-3
Sun 15, Apr-07:00 - Australia Capital Territory U20
Monaro Panthers U20 vs Canberra FC U20

1-0

3-0
Sun 15, Apr-11:00 - Australia League A
Western Sydney Wanderers vs Adelaide United FC

2-2

2-3
Sun 15, Apr-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Broadmeadow Magic vs Charlestown City Blues FC

1-0

1-0
Sun 15, Apr-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Lake Macquarie City vs Valentine Phoenix

4-1

6-1
Sun 15, Apr-06:30 - Australia New South Wales Northern Premier League U20
Lake Macquarie City (U20) vs Valentine Phoenix(U20)

3-0

3-0
Sun 15, Apr-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs Blacktown City Demons

0-0

1-0
Sun 15, Apr-10:15 - Australia New South Wales Premier League
A.P.I.A. Leichhardt Tigers vs Sydney FC Youth

3-0

3-0
Sun 15, Apr-07:00 - Australia New South Wales Super League
Mounties Wanderers vs Mt Druitt Town Rangers FC

1-3

1-5
Sun 15, Apr-09:00 - Australia New South Wales Super League
Central Coast Mariners FC Am vs Parramatta Eagles


2-2
Sun 15, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League
North Shore Mariners vs Rydalmere Lions

1-0

1-1
Sun 15, Apr-06:30 - Australia New South Wales U20
Broadmeadow Magic(U20) vs Charlestown City Blues FC(U20)

0-0

0-0
Sun 15, Apr-06:40 - Australia New South Wales U20
Sydney Olympic(U20) vs Blacktown City(U20)

0-2

1-5
Sun 15, Apr-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Blacktown Spartans Women\'s vs Manly United Women\'s

0-2

1-3
Sun 15, Apr-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
NWS Koalas Women\'s vs Macarthur Rams Women\'s

1-0

2-2
Sun 15, Apr-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Illawarra Stingrays Women\'s vs Sydney Universiteti Women\'s

1-3

3-4
Sun 15, Apr-08:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Sunshine Coast FC vs Brisbane Strikers

1-4

1-7
Sun 15, Apr-06:00 - Australia Queensland State League U20
Sunshine Coast FC(U20) vs Brisbane Strikers (U20)

0-2

1-5
Sun 15, Apr-09:00 - Australia Queensland State Leagues
Ipswich Knights FC vs Mitchelton

0-3

1-5
Sun 15, Apr-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Moreton Bay United Women\'s vs Mudgeeraba SC Women\'s

5-0

14-2
Sun 15, Apr-12:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Gold Coast United Wanderers FC Women\'s vs Souths United Women\'s

0-1

0-3
Sun 15, Apr-08:00 - Australia Tasmania Premier League
Hobart Olympia Warriors vs Launceston City

0-0

0-2
Sun 15, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
Melbourne Victory FC Am vs Dandenong City SC

0-2

1-5
Sun 15, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
St Albans Saints vs Langwarrin

0-0

0-0
Sun 15, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
Nunawading City vs Whittlesea Ranges FC

1-0

4-3
Sun 15, Apr-10:00 - Australia Victorian Premier League
South Melbourne vs Bentleigh Greens

1-0

1-1
Sun 15, Apr-07:30 - Australia Victorian Premier League U20
South Melbourne U20 vs Bentleigh Greens(U20)

0-0

1-1
Sun 15, Apr-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Heidelberg Utd Women\'s vs Senior NTC Women\'s


1-1
Sun 15, Apr-21:00 - Austrian Bundesliga
FC Trenkwalder Admira vs Red Bull Salzburg

1-3

2-6
Sun 15, Apr-18:30 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs Rapid Wien

0-2

0-4
Sun 15, Apr-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Vorderland Women\'s vs Union Kleinmunchen Women\'s

1-0

2-0
Sun 15, Apr-17:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Sudburgenland Women\'s vs LUV Graz Women\'s

0-1

2-1
Sun 15, Apr-16:00 - Austrian Regionalliga West
SV Wals-Grunau vs Worgl

0-0

1-1
Sun 15, Apr-19:00 - Austrian Regionalliga West
Rheindorf Altach B vs FC Hard

3-0

6-0
Sun 15, Apr-17:00 - Austrian Regionalliga West
USK Anif vs FC Pinzgau Saalfelden

0-0

4-0
Sun 15, Apr-15:00 - Belarus Premier League
Smolevichi vs FC Minsk

1-1

1-1
Sun 15, Apr-19:00 - Belarus Premier League
FC Gorodeya vs Dinamo Minsk

0-1

0-2
Sun 15, Apr-17:00 - Belarus Premier League
FC Gomel vs Torpedo Minsk

0-0

0-0
Sun 15, Apr-17:30 - Belarus Women\\\'s Premier League
Bobruichanka Bobruisk Women\'s vs Fk BOTSOR Brest Women\'s


9-0
Sun 15, Apr-18:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Slavyanka Minsk Women\'s vs Neman Grodno Women\'s


0-5
Sun 15, Apr-17:00 - Belgian First Amateur Division
Eendracht Aalst vs KFC Oosterzonen

3-1

3-4
Sun 15, Apr-17:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs FCV Dender EH

2-0

5-0
Sun 15, Apr-19:59 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Club Brugge

0-0

1-0
Sun 15, Apr-22:00 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs St.-Truidense VV

2-0

2-2
Sun 15, Apr-16:30 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs K.F.C.O.Wilrijk

1-0

2-0
Sun 15, Apr-18:00 - Belgium - 2e Klasse
Roeselare vs Westerlo

0-0

0-0
Sun 15, Apr-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Universitario de Sucre vs Oriente Petrolero

1-0

1-1
Sun 15, Apr-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Jorge Wilstermann vs Aurora

2-0

5-1
Sun 15, Apr-21:30 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs Radnik Bijeljina

0-0

1-1
Sun 15, Apr-18:30 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs FK Zeljeznicar Sarajevo

0-0

0-0
Sun 15, Apr-18:30 - Bosnia Premijer Liga
GOSK Gabela vs Vitez

0-0

1-1
Sun 15, Apr-02:00 - Brasileiro Serie B
Sampaio Correa (MA) vs Coritiba (PR)

1-0

2-0
Sun 15, Apr-04:00 - Brasileiro Serie B
Ponte Preta vs Paysandu (PA)

0-1

0-1
Sun 15, Apr-22:00 - Brazil Baiano Youth League
Vitoria Salvador Youth vs Bahia Youth

0-0

0-1
Sun 15, Apr-22:00 - Brazil Baiano Youth League
Atlantico Youth vs Galicia BA Youth

1-1

2-1
Sun 15, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Fluminense RJ U20 vs Resende RJ U20

1-0

3-1
Sun 15, Apr-02:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Guarani RS vs Bage RS

2-1

2-2
Sun 15, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Santa Cruz(RS) vs Aimore RS

0-0

0-0
Sun 15, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Brasil Farroupilha RS vs Tupi RS


0-1
Sun 15, Apr-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Capivariano FC SP vs Atibaia

0-0

1-3
Sun 15, Apr-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Serie B
Guarulhos SP vs Uniao Mogi SP

2-0

2-1
Sun 15, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Corinthians Youth vs Gremio Osasco Youth

1-0

3-0
Sun 15, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Maua SP(U23) vs Itarare SP(U23)

0-0

1-1
Sun 15, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Assisense SP(U23) vs Gremio Prudente(U23)

1-0

2-0
Sun 15, Apr-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Rolandia PR vs Cascavel CR

0-0

0-1
Sun 15, Apr-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Audax SP Women\'s vs Rio Preto Women\'s

0-0

0-0
Sun 15, Apr-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Juventus-SP Women\'s vs AD Centro Olimpico Women\'s

0-0

0-0
Sun 15, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG
OFC Pomorie vs FC Maritsa 1921

1-1

2-1
Sun 15, Apr-19:00 - Bulgaria B PFG
FC Sozopol vs Ludogorets Razgrad II

0-1

1-2
Sun 15, Apr-21:00 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Plovdiv vs Etar Veliko Tarnovo

0-0

1-0
Sun 15, Apr-18:30 - Bulgaria Premier
FC Dunav Ruse vs Septemvri Sofia

0-2

0-2
Sun 15, Apr-17:30 - Cameroon MTN Elite One
Union Douala vs Colombe FC

1-0

2-1
Sun 15, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Unisport Bafang vs Fovu Baham


0-1
Sun 15, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Les Astres FC vs Aigle Royal Menoua


3-2
Sun 15, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Young Sports Academy vs New Stars de Duala


1-0
Sun 15, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
APEJES Academy vs Eding Sport FC

0-1

2-1
Sun 15, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs AS Fortuna

0-0

0-0
Sun 15, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Feutcheu FC vs Coton Sport Garoua


0-4
Sun 15, Apr-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Yafoot FC vs Dragon de Yaounde

0-2

1-4
Sun 15, Apr-19:30 - Cameroon MTN Elite One
Bamboutos vs UMS de Loum


1-2
Sun 15, Apr-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Vitoria Salvador BA vs CR Flamengo (RJ)

1-1

2-2
Sun 15, Apr-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
America MG vs Sport Club Recife (PE)

3-0

3-0
Sun 15, Apr-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Santos vs Ceara

1-0

2-0
Sun 15, Apr-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Internacional (RS) vs Esporte Clube Bahia

1-0

2-0
Sun 15, Apr-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Corinthians Paulista (SP) vs Fluminense (RJ)

1-0

2-1
Sun 15, Apr-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Vasco da Gama(RJ) vs Atletico Mineiro (MG)

0-1

2-1
Sun 15, Apr-16:30 - Challenge DE French Feminin
Le Havre Women\'s vs ASJ Soyaux Women\'s

0-2

0-4
Sun 15, Apr-17:00 - Challenge DE French Feminin
Saint-Etienne Women\'s vs Paris Saint Germain Women\'s

0-1

0-3
Sun 15, Apr-17:00 - Challenge DE French Feminin
Arras Football Women\'s vs Lyonnais Women\'s

0-6

0-11
Sun 15, Apr-00:30 - Chile Primera B
Rangers Talca vs Cobresal

0-0

1-1
Sun 15, Apr-01:00 - Chile Primera B
Puerto Montt vs Valdivia

2-2

2-2
Sun 15, Apr-22:30 - Chile Primera B
Nublense vs Melipilla

1-0

1-1
Sun 15, Apr-23:00 - Chile Primera B
Cobreloa vs Union San Felipe

0-1

0-1
Sun 15, Apr-00:30 - Chile Primera Division
Huachipato vs Deportes Temuco

0-0

0-0
Sun 15, Apr-22:00 - Chile Primera Division
Deportes Iquique vs Union Espanola

0-1

0-1
Sun 15, Apr-03:00 - Chile Primera Division
Curico Unido vs CSD Antofagasta

3-1

3-4
Sun 15, Apr-19:00 - Chile Primera Division
Universidad de Chile vs Colo Colo

1-1

1-3
Sun 15, Apr-22:30 - Chile Tercera Division
Colchagua CD vs Iberia Los Angeles

0-2

1-2
Sun 15, Apr-23:00 - Chile Tercera Division
Deportes Recoleta vs San Antonio Unido

0-0

0-1
Sun 15, Apr-23:30 - Chile Tercera Division
Fernandez Vial vs General VelAsquez

0-0

1-1
Sun 15, Apr-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Zhejiang Yiteng FC vs Yan Bian Fude FC

1-0

1-1
Sun 15, Apr-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Meizhou Hakka vs Dalian Transcendence

0-0

2-1
Sun 15, Apr-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Beijing BeiKong vs Wuhan ZALL

1-0

1-1
Sun 15, Apr-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Shenzhen Renren vs Sichuan Annapurna

1-0

1-1
Sun 15, Apr-15:35 - Chinese Football League Divison 2
Nantong Zhiyun vs Shanghai Sunfun


1-0
Sun 15, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Jilin Baijia FC vs Shaanxi Chang\'an Athletic FC

0-1

2-1
Sun 15, Apr-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Hainan Boying Seamen vs Fujian Tianxin

0-0

1-2
Sun 15, Apr-15:35 - Chinese Super League
Chongqing Lifan vs Beijing Guoan

3-2

3-3
Sun 15, Apr-11:30 - Chinese Super League
Changchun YaTai vs HeNan JianYe

1-0

3-0
Sun 15, Apr-19:45 - Club Friendly
Levante Beach Soccer vs Moghavemat Golsapoosh Beach Soccer


1-2
Sun 15, Apr-22:30 - Club Friendly
Pacajus CE vs Esporte Clube Limoeiro CE

1-0

1-0
Sun 15, Apr-23:00 - Club Friendly
Altos/PI vs River (PI)

4-2

4-2
Sun 15, Apr-18:15 - Club Friendly
Lokomotiv Moscow Beach Soccer vs Catania BS Beach Soccer


8-6
Sun 15, Apr-01:00 - Colombia Copa Mustang
Jaguares de Cordoba vs Boyaca Chico

2-0

2-0
Sun 15, Apr-02:30 - Colombia Copa Mustang
Independiente Santa Fe vs Deportiva Once Caldas

0-1

2-2
Sun 15, Apr-03:00 - Colombia Copa Mustang
Atletico Bucaramanga vs Atletico Huila

0-1

0-1
Sun 15, Apr-05:00 - Colombia Copa Mustang
America de Cali vs Deportivo Cali

2-0

2-1
Sun 15, Apr-05:00 - Colombia Copa Mustang
Leones vs Millonarios

0-0

2-1
Sun 15, Apr-23:00 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pasto vs Envigado

1-0

2-0
Sun 15, Apr-00:00 - Colombia Copa Premier
Valledupar FC vs Deportes Quindio

0-0

0-0
Sun 15, Apr-20:30 - Colombia Copa Premier
Universitario de Popayan vs Llaneros FC

1-0

1-0
Sun 15, Apr-22:00 - Costa Rica Primera Division
Universidad de Costa Rica vs Alajuelense

1-1

2-4
Sun 15, Apr-00:00 - Costa Rica Primera Division
AD Carmelita vs AD Grecia

1-0

4-0
Sun 15, Apr-19:00 - Croatia - 1. Division
NK Lokomotiva Zagreb vs Slaven Belupo Koprivnica

2-2

5-2
Sun 15, Apr-18:30 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs Kustosija

4-0

4-0
Sun 15, Apr-17:00 - Croatia - 2. Division
NK Dugopolje vs Hajduk Split II

0-1

1-3
Sun 15, Apr-19:59 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs AC Omonia Nicosia

2-1

4-1
Sun 15, Apr-19:00 - Cyprus 1 Division
Pafos FC vs Nea Salamis

1-1

1-2
Sun 15, Apr-15:30 - Czech Republic 2. Liga
Opava vs Fotbal Trinec

0-1

1-1
Sun 15, Apr-17:00 - Czech Republic 2. Liga
FK Banik Sokolov vs Viktoria Zizkov

1-0

1-2
Sun 15, Apr-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Sokol Brozany vs Sokol cizova

2-0

2-2
Sun 15, Apr-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Stechovice vs Jiskra Usti nad Orlici

1-1

3-3
Sun 15, Apr-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
SK Viktorie Jirny vs FC Pisek

0-0

1-1
Sun 15, Apr-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Benatky Nad Jizerou vs SK Prevysov

2-1

3-4
Sun 15, Apr-17:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Benesov vs Chrudim

0-0

0-0
Sun 15, Apr-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs Sparta Praha

1-2

2-2
Sun 15, Apr-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs Hlucin

1-0

1-2
Sun 15, Apr-12:30 - Czech Republic U19 League
Banik Ostrava(U19) vs Teplice(U19)

1-2

1-5
Sun 15, Apr-12:30 - Czech Republic U19 League
Frydek-Mistek(U19) vs Synot Slovacko(U19)

0-2

0-4
Sun 15, Apr-15:00 - Czech Republic U21 League
Synot Slovacko(U21) vs Hradec Kralove(U21)

0-0

1-1
Sun 15, Apr-13:00 - Czech Republic U21 League
Slovan Liberec(U21) vs Marila Pribram(U21)

1-0

3-0
Sun 15, Apr-13:00 - Czech Republic U21 League
Vysocina Jihlava(U21) vs Dukla Praha(U21)

1-1

1-2
Sun 15, Apr-19:59 - Danish SAS Ligaen
FC Nordsjaelland vs Midtjylland

0-1

1-2
Sun 15, Apr-18:00 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs FC Kobenhavn

0-1

2-1
Sun 15, Apr-16:00 - Danish SAS Ligaen
Aalborg BK vs AC Horsens

0-0

2-0
Sun 15, Apr-14:00 - Danish SAS Ligaen
Odense BK vs Randers FC

1-0

3-0
Sun 15, Apr-15:45 - Denmark - 1. Division
Esbjerg FB vs Thisted FC

0-0

2-0
Sun 15, Apr-15:45 - Denmark - 1. Division
Viborg vs Fredericia

1-0

2-0
Sun 15, Apr-15:45 - Denmark - 1. Division
Herfolge Boldklub Koge vs Nykobing FC

0-2

0-3
Sun 15, Apr-15:45 - Denmark - 1. Division
Vendsyssel vs Vejle

0-1

1-2
Sun 15, Apr-15:45 - Denmark - 1. Division
Brabrand IF vs Fremad Amager

1-0

1-1
Sun 15, Apr-15:45 - Denmark - 1. Division
FC Roskilde vs Skive IK

0-1

0-1
Sun 15, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Ringkobing vs Skovshoved

1-0

1-2
Sun 15, Apr-15:00 - Denmark Woman\\\'s League
VSK Aarhus Women\'s vs Fortuna Hjorring Women\'s

0-2

1-3
Sun 15, Apr-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
Greve Woman\'s vs Thisted FC Women\'s

0-3

1-3
Sun 15, Apr-17:15 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
VSK Aarhus B Women\'s vs IF Lyseng Women\'s

0-1

0-1
Sun 15, Apr-01:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Manta FC vs Puerto Quito

0-1

0-1
Sun 15, Apr-01:00 - Ecuador Campeonato Serie B
CDS Santa Rita vs Gualaceo SC

0-0

2-0
Sun 15, Apr-01:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Universidad Catolica Quito vs Sociedad Deportiva Aucas

1-0

2-0
Sun 15, Apr-21:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs Macara

1-1

1-1
Sun 15, Apr-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs CD El Nacional

1-0

1-0
Sun 15, Apr-04:00 - El Salvador Primera Division
Alianza FC vs CD Chalatenango

2-1

4-1
Sun 15, Apr-05:00 - El Salvador Primera Division
Luis Angel Firpo vs Aguila

1-1

1-2
Sun 15, Apr-05:00 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs CD FAS

0-0

1-1
Sun 15, Apr-05:00 - El Salvador Primera Division
Sonsonate vs CD Audaz

1-1

2-2
Sun 15, Apr-15:30 - England FA Women\\\'s Cup
Everton FC Women\'s vs Arsenal Women\'s

0-1

1-2
Sun 15, Apr-18:30 - England FA Women\\\'s Cup
Chelsea FC Women\'s vs Manchester City Women\'s

1-0

2-0
Sun 15, Apr-15:00 - England Ladies Premier League
Barnet Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

0-2

1-3
Sun 15, Apr-18:00 - England Ladies Premier League
Sheffield Women\'s vs Watford Women\'s

3-0

4-0
Sun 15, Apr-15:00 - England The Championship
Wolves vs Birmingham

1-0

2-0
Sun 15, Apr-17:00 - England U23 Premier League
Norwich City U23 vs Wolves U23

2-0

2-1
Sun 15, Apr-15:00 - England U23 Premier League
Sunderland(U23) vs Leicester City(U23)

2-1

4-1
Sun 15, Apr-16:00 - England U23 Premier League
Middlesbrough U23 vs West Bromwich U23

0-1

2-1
Sun 15, Apr-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Blackburn Rovers Women\'s vs Leicester City Women\'s


1-2
Sun 15, Apr-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Guiseley AFC Vixens Women\'s vs West Bromwich WFC Women\'s


3-2
Sun 15, Apr-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Fylde LFC Women\'s vs Wolves Women\'s

0-0

0-0
Sun 15, Apr-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Nottingham Forest Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s


2-2
Sun 15, Apr-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Stoke City Women\'s vs Middlesbrough Women\'s


6-3
Sun 15, Apr-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Charlton Athletic Women\'s vs Portsmouth Women\'s


1-0
Sun 15, Apr-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Cardiff City Women\'s vs Gillingham Women\'s


3-2
Sun 15, Apr-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Crystal Palace Women\'s vs C&K Basildon Women\'s


2-0
Sun 15, Apr-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Coventry Women\'s vs Chichester City Women\'s


3-1
Sun 15, Apr-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Queens Park Rangers Women\'s vs Lewes Women\'s


0-3
Sun 15, Apr-16:30 - English Premier League
Newcastle vs Arsenal

1-1

2-1
Sun 15, Apr-19:00 - English Premier League
Manchester United vs West Bromwich(WBA)

0-0

0-1
Sun 15, Apr-14:00 - Estonia Esi Liiga
Nomme JK Kalju II vs FC Elva

0-0

1-1
Sun 15, Apr-14:00 - Estonia Esi Liiga
JK Welco Elekter vs Flora Tallinn II

1-0

1-0
Sun 15, Apr-14:00 - Estonia Esi Liiga
Keila JK vs Tallinna FC Levadia II

0-0

0-0
Sun 15, Apr-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Ajax Lasnamae vs Vandra JK Vaprus

2-1

5-2
Sun 15, Apr-14:00 - Estonia Esi Liiga B
FC Nomme United vs Tartu JK Tammeka B

0-1

1-2
Sun 15, Apr-16:00 - Estonia Meistri Liiga
Parnu Linnameeskond vs FC Kuressaare

1-0

1-1
Sun 15, Apr-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
NSI Runavik vs HB Torshavn

1-1

1-2
Sun 15, Apr-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Skala IF vs KI Klaksvik

0-0

0-0
Sun 15, Apr-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
EB Streymur vs Vikingur Gota

0-0

1-1
Sun 15, Apr-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
07 Vestur Sorvagur vs B36 Torshavn

0-3

0-3
Sun 15, Apr-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
TB/FCS/Royn vs AB Argir

0-1

0-1
Sun 15, Apr-15:00 - Finland Women\\\'s Premier League
ONS Women\'s vs PK-35 Women\'s

1-1

1-2
Sun 15, Apr-16:00 - Finland Veikkausliga
TPS Turku vs SJK Seinajoki

0-0

0-2
Sun 15, Apr-16:00 - Finland Veikkausliga
FC Honka vs Lahti

0-0

0-0
Sun 15, Apr-16:00 - Finland Veikkausliga
Ilves Tampere vs KuPS

1-1

2-1
Sun 15, Apr-16:00 - Finland Veikkausliga
PS Kemi vs Inter Turku

1-2

2-4
Sun 15, Apr-16:30 - French Cup U19
US Orleans U19 vs Tours FC U19

2-2

2-5
Sun 15, Apr-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs AS Monaco

4-1

7-1
Sun 15, Apr-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
ESTAC Troyes vs Marseille

1-1

2-3
Sun 15, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Bordeaux

0-1

1-3
Sun 15, Apr-18:00 - FYR Macedonia Prva liga
FC Vardar Skopje vs FK Shkupi

0-1

1-1
Sun 15, Apr-18:00 - FYR Macedonia Prva liga
Pelister Bitola vs FK Shkendija 79

0-3

0-6
Sun 15, Apr-18:00 - FYR Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs Pobeda Prilep

1-1

2-1
Sun 15, Apr-18:00 - FYR Macedonia Prva liga
FK Skopje vs Rabotnicki Skopje

0-0

0-1
Sun 15, Apr-17:00 - FYR Macedonia Prva liga
Sileks vs Akademija Pandev

0-0

0-0
Sun 15, Apr-19:00 - Georgia Pirveli Liga
Dinamo Batumi vs FC Norchi Dinamoeli Tbilisi

2-0

3-2
Sun 15, Apr-16:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Tbilisi vs FC Saburtalo Tbilisi

0-0

0-1
Sun 15, Apr-16:00 - Georgia Primera Division
Samtredia vs Dila Gori

0-0

0-0
Sun 15, Apr-16:00 - German 3. Liga
SpVgg Unterhaching vs FSV Zwickau

1-1

2-1
Sun 15, Apr-16:00 - German 3. Liga
Karlsruher SC vs Hansa Rostock

0-0

0-0
Sun 15, Apr-16:00 - German 3. Liga
Sportfreunde Lotte vs Rot-Weiss Erfurt

0-0

1-0
Sun 15, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Wolfsburg(U17) vs Hamburger(U17)

0-0

0-0
Sun 15, Apr-14:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SpVgg Unterhaching U17 vs Augsburg(U17)

0-1

1-1
Sun 15, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Bayern Munich(U17) vs VfB Stuttgart(U17)

3-1

4-4
Sun 15, Apr-18:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Karlsruher SC (U17) vs SC Freiburg (U17)

0-0

0-1
Sun 15, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Arminia Bielefeld (U17) vs Hombrucher SV(U17)

2-1

3-4
Sun 15, Apr-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Preuben Munster(U17) vs Alemannia Aachen(U17)

1-0

3-0
Sun 15, Apr-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Schalke 04 (U17) vs Viktoria Koln(U17)

0-0

1-0
Sun 15, Apr-19:59 - German Bundesliga
Werder Bremen vs RB Leipzig

1-0

1-1
Sun 15, Apr-17:30 - German Bundesliga
Schalke 04 vs Borussia Dortmund

0-0

2-0
Sun 15, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs Eintr. Braunschweig

0-1

1-1
Sun 15, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
FC Ingolstadt 04 vs FC Nurnberg

0-0

1-1
Sun 15, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs Fortuna Dusseldorf

1-0

3-1
Sun 15, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Union Berlin(U19) vs Dynamo Dresden(U19)

1-1

1-4
Sun 15, Apr-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord
VfL Osnabruck(U19) vs Niendorfer TSV(U19)

0-0

0-1
Sun 15, Apr-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Kaiserslautern (U19) vs SV Wehen Wiesbaden U19

0-1

2-1
Sun 15, Apr-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Bayer 04 Leverkusen U19 vs RW Oberhausen U19

2-1

2-4
Sun 15, Apr-13:00 - German Junioren Bundesliga West
DJK Arminia Klosterhardt(U19) vs Monchengladbach(U19)

0-1

0-2
Sun 15, Apr-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs FSV Union Furstenwalde

1-1

4-1
Sun 15, Apr-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
TSG Neustrelitz vs FSV Luckenwalde

1-0

2-0
Sun 15, Apr-16:05 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemie Leipzig vs Berliner FC Dynamo

1-0

1-0
Sun 15, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs Havelse

0-1

0-1
Sun 15, Apr-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfV 06 Hildesheim vs SC Weiche Flensburg 08

0-0

1-0
Sun 15, Apr-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Germania Egestorf Langreder vs Eintracht Norderstedt

0-1

1-2
Sun 15, Apr-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Drochtersen/Assel vs FC Altona 93

0-0

2-1
Sun 15, Apr-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
SSV Jeddeloh vs Eintr. Braunschweig AM

0-2

3-2
Sun 15, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Hoffenheim Am. vs TuS Koblenz

1-0

2-2
Sun 15, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Dortmund(Am) vs SC Wiedenbruck

2-0

4-1
Sun 15, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Viktoria Koln vs RW Essen

0-0

0-0
Sun 15, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II vs Wuppertaler SV

0-1

1-3
Sun 15, Apr-17:10 - Germany Woman\\\'s Cup
Wolfsburg Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

2-0

4-1
Sun 15, Apr-17:10 - Germany Woman\\\'s Cup
Bayern Munich Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s

1-0

3-1
Sun 15, Apr-13:00 - Germany Women Division 2
Andernach Women\'s vs SC Freiburg B Women\'s

1-1

1-3
Sun 15, Apr-13:00 - Germany Women Division 2
Turbine Potsdam Women\'s B vs Arminia Bielefeld Women\'s

2-0

2-1
Sun 15, Apr-13:00 - Germany Women Division 2
Hoffenheim Women\'s B vs TSV Schott Mainz Women\'s


2-0
Sun 15, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Wa All Stars vs Karela FC

0-0

0-1
Sun 15, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Berekum Chelsea vs Bechem United

1-0

1-0
Sun 15, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Ebusua Dwarfs vs Liberty Professionals

0-1

2-1
Sun 15, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Asante Kotoko FC

0-0

1-0
Sun 15, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Techiman City vs WAFA

0-0

2-1
Sun 15, Apr-18:00 - Greece - Football League
Aris Salonica vs Panegialios FC

1-1

5-2
Sun 15, Apr-18:00 - Greece - Football League
Ergotelis vs Apollon Larissas

0-0

3-1
Sun 15, Apr-18:00 - Greece - Football League
Doxa Dramas vs OFI Crete

0-1

1-1
Sun 15, Apr-18:00 - Greece - Football League
Acharnaikos vs Trikala


0-3
Sun 15, Apr-18:00 - Greece - Football League
Panahaiki-2005 vs Apollon Kalamaria

0-0

0-0
Sun 15, Apr-18:00 - Greece - Football League
Veria FC vs Aiginiakos FC


0-3
Sun 15, Apr-18:00 - Greece - Football League
Athletic Union of Spartis vs Anagennisi Karditsa

2-0

2-0
Sun 15, Apr-18:15 - Greece Super League
Panathinaikos vs Atromitos Athens

0-0

1-0
Sun 15, Apr-18:15 - Greece Super League
Xanthi vs Pas Giannina

0-0

3-0
Sun 15, Apr-16:00 - Greece Super League
AEL Larisa vs Panaitolikos Agrinio

3-1

4-2
Sun 15, Apr-20:30 - Greece Super League
Platanias FC vs AEK Athens

0-1

0-1
Sun 15, Apr-16:00 - Greece U19
Panserraikos U19 vs Apollon Larissas(U19)

1-0

2-1
Sun 15, Apr-12:00 - Greece U20 League
AEL Larisa U20 vs Olympiakos Piraeus(U20)

0-0

0-1
Sun 15, Apr-13:45 - Greece U20 League
Lamia U20 vs Xanthi U20

0-0

2-0
Sun 15, Apr-14:30 - Holland Eredivisie
NAC Breda vs Willem II

1-2

1-2
Sun 15, Apr-18:45 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Ajax Amsterdam

2-0

3-0
Sun 15, Apr-16:30 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs Roda JC Kerkrade

1-0

2-1
Sun 15, Apr-16:30 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs FC Utrecht

2-1

3-1
Sun 15, Apr-09:30 - HongKong 1st Division League
Resources Capital FC vs Wong Tai Sin District RSC

1-0

2-0
Sun 15, Apr-09:30 - HongKong 1st Division League
Wing Yee FT vs Tung Sing FC

1-1

2-1
Sun 15, Apr-09:30 - HongKong 1st Division League
Hoi King SA vs Dreams Metro Gallery

0-0

0-1
Sun 15, Apr-11:30 - HongKong 1st Division League
Sparta Rotterdam Mutual FC vs Sun Hei Sports Club


2-1
Sun 15, Apr-11:30 - HongKong 1st Division League
Wan Chai SF vs Hong Kong FC

0-2

0-10
Sun 15, Apr-11:30 - HongKong 1st Division League
Kwun Tong FA vs Double Flower FA

2-0

2-3
Sun 15, Apr-11:40 - HongKong 1st Division League
Citizen vs South China

0-0

0-0
Sun 15, Apr-11:40 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Shatin SA

0-4

0-6
Sun 15, Apr-09:30 - HongKong 2 Division League
Happy Valley vs Yau Tsim Mong FT


1-1
Sun 15, Apr-09:30 - HongKong 2 Division League
Fukien AC vs Kowloon City


1-2
Sun 15, Apr-11:30 - HongKong 2 Division League
Sun Source vs Sham Shui Po


1-4
Sun 15, Apr-11:30 - HongKong 2 Division League
Central & Western District RSA vs Kwong Wah AA


3-2
Sun 15, Apr-10:30 - HongKong Premier League
Wofoo Tai Po vs Hong Kong Rangers FC

2-0

5-1
Sun 15, Apr-13:30 - HongKong Premier League
Dreams Sports Club vs Yuen Long FC

0-0

0-1
Sun 15, Apr-18:30 - Hungary NB ?
Cegled vs Bekescsaba

0-0

0-2
Sun 15, Apr-18:30 - Hungary NB ?
MTE Mosonmagyarovar vs Dorogi FC

1-0

2-1
Sun 15, Apr-18:30 - Hungary NB ?
Kisvarda vs Budafoki MTE

2-0

4-2
Sun 15, Apr-18:30 - Hungary NB ?
Soproni SVSE-GYSEV vs Soroksar

0-0

0-1
Sun 15, Apr-18:30 - Hungary NB ?
Szegedi AK vs Gyirmot SE

0-0

0-0
Sun 15, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Zalaegerszeg TE vs Budaorsi SC

1-1

1-2
Sun 15, Apr-19:00 - Hungary NB ?
ETO Gyori FC vs Nyiregyhaza

1-0

1-0
Sun 15, Apr-19:00 - Hungary NB ?
MTK Budapest FC vs Kazincbarcika

2-1

4-1
Sun 15, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Bodajk FC Siofok vs Szolnoki MAV FC

2-0

4-0
Sun 15, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Csakvari TK vs Vac-Dunakanyar

1-0

2-1
Sun 15, Apr-17:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Astra Hungary Women\'s vs Ujpesti TE Women\'s

2-0

5-0
Sun 15, Apr-17:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Koka KSK FNLA Women\'s vs Viktoria FC Szombathely Women\'s

1-2

3-3
Sun 15, Apr-17:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Diosgyori VTK Women\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s

1-1

1-2
Sun 15, Apr-17:00 - Iceland Cup
UMF Geisli vs Dalvik Reynir

0-0

0-2
Sun 15, Apr-19:59 - Iceland Women\\\'s League Cup
Valur Women\'s vs Stjarnan Women\'s

0-2

1-2
Sun 15, Apr-18:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
IR Reykjavik Women\'s vs Fjolnir Women\'s

0-0

0-0
Sun 15, Apr-19:59 - Iceland Women\\\'s League Cup
Grotta Women\'s vs UMF Sindri Hofn Women\'s


8-2
Sun 15, Apr-14:30 - India League Division 2
Chennaiyin FC B vs Jamshedpur FC B

0-2

0-2
Sun 15, Apr-15:30 - Indonesia Liga 1
Arema Malang vs Persib Bandung

1-1

2-2
Sun 15, Apr-12:30 - Indonesia Liga 1
PSIS Semarang vs PSMS Medan

3-0

4-1
Sun 15, Apr-17:00 - Iraqi League
Al Hussein vs Zakho


2-1
Sun 15, Apr-21:30 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Haifa

0-1

2-2
Sun 15, Apr-19:59 - Israel Premier League
Hapoel Bnei Sakhnin FC vs Maccabi Petah Tikva FC

2-1

2-2
Sun 15, Apr-21:00 - Israel State League
Agudat Sport Nordia Jerusalem vs Hapoel Holon Yaniv

1-0

1-0
Sun 15, Apr-21:20 - Israel Women 1st National
Hapoel Petah Tikva Women\'s vs Girls Soccer Academy Women\'s

0-2

0-6
Sun 15, Apr-21:30 - Israel Women 1st National
Bnot Netanya Women\'s vs Hapoel Raanana Women\'s

0-0

0-0
Sun 15, Apr-20:30 - Israel Women 1st National
Ironi Ramat Hasharon Women\'s vs Maccabi Kishronot Hadera Women\'s

0-1

3-2
Sun 15, Apr-20:30 - Israel Women 1st National
Maccabi Kiryat Gat Women\'s vs AS Tel Aviv University Women\'s

5-0

6-0
Sun 15, Apr-18:00 - Italian Campionato Primavera
Ascoli Youth vs Ternana Youth

0-0

0-0
Sun 15, Apr-18:00 - Italian Campionato Primavera
Perugia Youth vs Foggia Youth

0-0

0-0
Sun 15, Apr-16:00 - Italian Campionato Primavera
Verona Youth vs Lazio Youth

1-0

2-0
Sun 15, Apr-17:00 - Italian Serie A
Bologna vs Hellas Verona

1-0

2-0
Sun 15, Apr-17:00 - Italian Serie A
AC Milan vs Napoli

0-0

0-0
Sun 15, Apr-17:00 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Benevento

1-1

2-2
Sun 15, Apr-14:30 - Italian Serie A
Fiorentina vs Spal

0-0

0-0
Sun 15, Apr-22:45 - Italian Serie A
Lazio vs AS Roma

0-0

0-0
Sun 15, Apr-19:59 - Italian Serie A
Juventus vs Sampdoria

1-0

3-0
Sun 15, Apr-17:00 - Italian Women Division 1
Fimauto Valpolicella Women\'s vs Fiorentina Women\'s

0-3

1-6
Sun 15, Apr-16:30 - Italy C1A
Cuneo vs Viterbese

0-0

1-0
Sun 15, Apr-16:30 - Italy C1A
Alessandria vs Piacenza

0-0

1-1
Sun 15, Apr-22:30 - Italy C1B
Padova vs Albinoleffe

0-0

1-1
Sun 15, Apr-18:30 - Italy C1B
Vicenza vs Pordenone Calcio SSD

1-0

1-1
Sun 15, Apr-18:30 - Italy C1B
Sambenedettese vs Teramo

2-0

2-0
Sun 15, Apr-18:30 - Italy C1B
Gubbio vs Triestina

0-0

1-1
Sun 15, Apr-18:30 - Italy C1B
FeralpiSalo vs Santarcangelo

0-0

1-1
Sun 15, Apr-18:30 - Italy C1B
Alma Juventus Fano vs AC Mestre

1-0

1-0
Sun 15, Apr-16:30 - Italy C1B
Renate AC vs Ravenna

0-0

0-0
Sun 15, Apr-18:30 - Italy C1C
Rende vs US Casertana 1908

0-0

0-1
Sun 15, Apr-18:30 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Matera

1-0

2-2
Sun 15, Apr-16:30 - Italy C1C
Lecce vs Fondi

1-0

2-0
Sun 15, Apr-16:30 - Italy C1C
Catanzaro vs US Siracusa

1-0

1-0
Sun 15, Apr-16:30 - Italy C1C
Juve Stabia vs AC Monopoli

1-1

2-1
Sun 15, Apr-16:30 - Italy C1C
Trapani vs Fidelis Andria

1-1

1-1
Sun 15, Apr-16:30 - Italy C1C
USD Akragas vs Catania

0-1

1-3
Sun 15, Apr-16:30 - Italy C1C
Bisceglie vs Reggina

1-2

1-2
Sun 15, Apr-20:30 - Italy C1C
Sicula Leonzio vs Cosenza Calcio 1914

0-1

0-1
Sun 15, Apr-08:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs MIO Biwako Shiga

0-1

1-1
Sun 15, Apr-08:00 - Japan Football League
Ryutsu Keizai University FC vs Osaka FC

0-0

0-1
Sun 15, Apr-08:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Imabari FC

0-0

1-0
Sun 15, Apr-08:00 - Japan Football League
Nara Club vs FC Maruyasu Okazaki

0-1

1-2
Sun 15, Apr-08:00 - Japan Football League
Vanraure Hachinohe FC vs Honda FC

0-2

1-2
Sun 15, Apr-08:00 - Japan Football League
Veertien Kuwana vs Reinmeer Aomori F.C.

0-0

0-0
Sun 15, Apr-08:00 - Japan Football League
Tegevajaro Miyazaki vs Honda Lock SC

0-0

1-2
Sun 15, Apr-08:00 - Japan Women League Cup
Nippon Sport Science University Women\'s vs NTV Beleza Women\'s

0-0

1-3
Sun 15, Apr-08:00 - Japan Women League Cup
Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs INAC Kobe Women\'s

0-1

0-1
Sun 15, Apr-07:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
Ehime FC Women\'s vs Bunnys Kyoto Women\'s

0-2

0-2
Sun 15, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
IGA Kunoichi Women\'s vs Yunogo Belle Women\'s

1-0

2-0
Sun 15, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
Shizuoka Sangyo University Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

0-1

1-1
Sun 15, Apr-08:30 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
Setagaya Sfida Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

0-0

1-0
Sun 15, Apr-09:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama F Marinos vs Vissel Kobe

0-0

1-2
Sun 15, Apr-10:00 - Japanese J-League Division 1
Jubilo Iwata vs Sagan Tosu

0-0

1-0
Sun 15, Apr-11:00 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Shimizu S-Pulse

2-0

2-1
Sun 15, Apr-11:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Sanfrecce Hiroshima

0-0

0-2
Sun 15, Apr-08:00 - Japanese League Division 2
Yamagata Montedio vs Kyoto Sanga FC

0-0

1-0
Sun 15, Apr-08:00 - Japanese League Division 2
Roasso Kumamoto vs Tokyo Verdy

0-0

0-0
Sun 15, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Oita Trinita vs Yokohama FC

0-1

1-1
Sun 15, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Zweigen Kanazawa

1-0

1-0
Sun 15, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Albirex Niigata

0-0

2-1
Sun 15, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
FC Gifu vs Tokushima Vortis

0-0

0-0
Sun 15, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Kamatamare Sanuki vs Ehime FC

1-0

1-1
Sun 15, Apr-10:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs FC Machida Zelvia

0-1

3-2
Sun 15, Apr-08:00 - Japanese League Division 3
Blaublitz Akita vs Azul Claro Numazu

0-0

1-0
Sun 15, Apr-08:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs YSCC Yokohama

0-1

1-4
Sun 15, Apr-09:00 - Japanese League Division 3
Thespa Kusatsu Gunma vs Fujieda MYFC

0-1

2-1
Sun 15, Apr-09:00 - Japanese League Division 3
Gamba Osaka (U23) vs AC Nagano Parceiro

1-1

1-1
Sun 15, Apr-09:00 - Japanese League Division 3
Cerezo Osaka(U23) vs Fukushima United FC

1-0

1-1
Sun 15, Apr-09:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Kataller Toyama

0-0

1-0
Sun 15, Apr-17:00 - Jordan Divison 1
Sahab SC vs Al-Jalil

1-0

3-1
Sun 15, Apr-14:00 - Kazakhstan Division 1
FC Aktobe-Zhas vs Tarlan Shymkent

0-1

0-2
Sun 15, Apr-17:15 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Sony Sugar FC

1-0

1-1
Sun 15, Apr-15:00 - Kenya Premier League
Tusker FC Nairobi vs Vihiga

0-0

0-0
Sun 15, Apr-15:00 - Kenya Premier League
Nzoia United vs Bandari FC

1-0

1-0
Sun 15, Apr-16:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Mathare United FC

2-1

2-1
Sun 15, Apr-16:00 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs Thika United

0-0

0-0
Sun 15, Apr-14:00 - Kenya Premier League
Chemelil Sugar FC vs Wazito FC

2-0

3-1
Sun 15, Apr-09:00 - Korea K3 League
Goyang FC vs Seoul United

0-1

2-2
Sun 15, Apr-09:00 - Korea League 1
Daegu FC vs Gangwon FC

1-0

2-1
Sun 15, Apr-11:00 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Gyeongnam FC

1-0

2-1
Sun 15, Apr-09:00 - Korea League 2
Seongnam FC vs Bucheon FC 1995

1-0

2-1
Sun 15, Apr-10:00 - Korea League 2
Suwon FC vs Busan I\'Park

0-0

1-0
Sun 15, Apr-17:00 - Kosovo Super League
KF Trepca \'89 vs Vellaznimi(KSO)

1-0

3-0
Sun 15, Apr-17:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs Vllaznia Pozheran

2-0

2-0
Sun 15, Apr-16:00 - Latvia - 1. Division
FK Ventspils vs FK Liepaja

0-0

1-1
Sun 15, Apr-16:30 - Lebanese League
Al-Ansar(LIB) vs Salam Zgharta

0-1

2-1
Sun 15, Apr-17:00 - Lebanese League
Nejmeh Club vs Al-Ahed

1-0

1-3
Sun 15, Apr-18:00 - Libya League Division 1
Al-Shat vs Al-Tirsana

1-0

2-0
Sun 15, Apr-18:00 - Libya League Division 1
Ngom Egdabya vs Khaleej Sirte

0-0

0-2
Sun 15, Apr-18:00 - Libya League Division 1
Shabab Al Jabal vs Al-Tahaddi


2-1
Sun 15, Apr-15:00 - Lithuania - 2. Division
Vilniaus Vytis vs FK Panevezys

1-0

4-2
Sun 15, Apr-15:00 - Lithuania - 2. Division
Dziugas Telsiai vs FC Pakruojis

0-2

3-4
Sun 15, Apr-19:59 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs FC Differdange 03

0-0

2-2
Sun 15, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
Victoria Rosport vs Hamm RM Benfica FC

0-0

1-1
Sun 15, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs US Esch

2-1

4-1
Sun 15, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs Jeunesse Esch

0-0

1-0
Sun 15, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs US Mondorf-les-Bains

0-0

2-0
Sun 15, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs Rodange 91

0-1

1-1
Sun 15, Apr-20:30 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs F91 Dudelange

2-1

2-3
Sun 15, Apr-14:30 - Macao Division 1
PSP Macau vs Cheng Fung


0-3
Sun 15, Apr-16:30 - Macao Division 1
Sporting de Macau vs Benfica de Macau

0-3

1-5
Sun 15, Apr-17:00 - Malaysia Premier League
PDRM FA vs Kuantan FA


3-0
Sun 15, Apr-17:40 - Malaysia Super League
Kuala Lumpur vs PB Pahang

2-1

2-2
Sun 15, Apr-17:00 - Malaysia Super League
PKNP vs Perak

0-2

1-2
Sun 15, Apr-18:00 - Malta First Division League
Melita FC vs San Gwann FC

0-3

0-3
Sun 15, Apr-18:00 - Malta First Division League
Rabat Ajax vs Zabbar St. Patrick

0-4

0-6
Sun 15, Apr-20:15 - Malta First Division League
Qormi F.C. vs Qrendi

1-0

2-0
Sun 15, Apr-20:15 - Malta First Division League
Zejtun Corinthians vs Vittoriosa Stars

5-0

6-0
Sun 15, Apr-19:59 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Tarxien Rainbows F.C.

1-1

2-2
Sun 15, Apr-18:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Naxxar Lions

0-1

0-2
Sun 15, Apr-21:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Puebla

1-1

4-2
Sun 15, Apr-02:00 - Mexico Primera Division
Lobos BUAP vs Club Necaxa

0-0

0-1
Sun 15, Apr-04:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Cruz Azul

0-1

2-2
Sun 15, Apr-04:06 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Santos Laguna

2-1

3-1
Sun 15, Apr-05:30 - Mexico Primera Division
Monarcas Morelia vs Toluca

0-0

0-1
Sun 15, Apr-06:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Monterrey

0-0

0-0
Sun 15, Apr-21:00 - Mexico Primera Divison A
Leones Univ Guadalajara vs CF Atlante

2-0

4-0
Sun 15, Apr-01:30 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs Cafetaleros de Tapachula

2-2

4-2
Sun 15, Apr-06:00 - Mexico Primera Divison A
CSyD Dorados de Sinaloa vs Celaya FC

1-1

2-1
Sun 15, Apr-19:00 - Morocco Division 2
Itihad Z. Khemisset vs JSM Jeunesse Sportive El Massira

1-0

3-3
Sun 15, Apr-19:00 - Morocco Division 2
Union Sportive Sidi Kacem vs KAC de Kenitra

0-0

0-0
Sun 15, Apr-19:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs RB Rachad Bernoussi

0-0

1-0
Sun 15, Apr-19:00 - Morocco Division 2
CAYB Youssoufia Berrechid vs JSK Chabab Kasba Tadla


2-0
Sun 15, Apr-19:00 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs Chabab Ben Guerir

1-0

2-1
Sun 15, Apr-19:00 - Morocco Division 2
Raja de Beni Mellal vs Maghreb Fez

1-0

2-0
Sun 15, Apr-19:00 - Morocco Division 2
USM Oujda vs ASS Association Sportive de Sale

1-0

2-1
Sun 15, Apr-19:00 - Morocco Division 2
Wydad Temara vs MCO Mouloudia Oujda

0-1

1-2
Sun 15, Apr-21:00 - Morocco Super League
Olympique Club de Khouribga vs DHJ Difaa Hassani Jadidi

2-1

3-3
Sun 15, Apr-23:00 - Morocco Super League
IRT Itihad de Tanger vs FUS Fath Union Sportive Rabat

0-0

1-2
Sun 15, Apr-19:00 - Morocco Super League
Racing Casablanca vs Moghreb Tetouan

0-0

0-2
Sun 15, Apr-04:00 - Nicaragua Primera Division
Managua FC vs Walter Ferretti

0-2

0-2
Sun 15, Apr-06:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Real Esteli

0-0

1-0
Sun 15, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Enugu Rangers International vs Kwara United

0-0

0-0
Sun 15, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Wikki Tourists

1-1

2-1
Sun 15, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
El Kanemi Warriors vs Heartland FC

1-0

3-0
Sun 15, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs Katsina United

1-1

1-1
Sun 15, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Rivers United vs Nasarawa United FC

1-0

1-0
Sun 15, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Go Round Omoku vs Niger Tornadoes FC

1-1

1-1
Sun 15, Apr-19:59 - Norway 2 Division A
Fredrikstad vs Asker Fotball

1-0

1-0
Sun 15, Apr-18:00 - Norway 2 Division A
Honefoss vs Grorud IL

0-1

1-2
Sun 15, Apr-16:00 - Norway 2 Division A
Mjolner vs Alta

0-1

0-1
Sun 15, Apr-19:59 - Norway 2 Division B
Bryne vs Flekkeroy IL

1-1

1-1
Sun 15, Apr-19:59 - Norway 2 Division B
Valerenga B vs Egersunds IK

1-0

1-0
Sun 15, Apr-16:00 - Norway 2 Division B
Vard Haugesund vs Brattvag

1-1

1-2
Sun 15, Apr-15:00 - Norway 3. Divisjon
Vardeneset vs Sogndal Fotball B

1-0

4-1
Sun 15, Apr-18:00 - Norway 3. Divisjon
Grei vs Junkeren

2-0

2-3
Sun 15, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon
Lyn Oslo FC vs Melbo

1-0

3-0
Sun 15, Apr-19:59 - Norway Adeccoligaen
Tromsdalen UIL vs Viking

0-0

0-2
Sun 15, Apr-19:59 - Norway Adeccoligaen
Kongsvinger vs Jerv

2-0

2-0
Sun 15, Apr-19:59 - Norway Adeccoligaen
Notodden FK vs Nest-Sotra

0-1

2-1
Sun 15, Apr-19:59 - Norway Adeccoligaen
Ullensaker/Kisa IL vs Strommen

0-1

2-1
Sun 15, Apr-19:59 - Norway Adeccoligaen
Asane Fotball vs Ham-Kam

1-0

1-1
Sun 15, Apr-19:59 - Norway Adeccoligaen
Sandnes Ulf vs Levanger FK

1-0

1-0
Sun 15, Apr-17:00 - Norway Adeccoligaen
Aalesund FK vs Floro

2-0

4-0
Sun 15, Apr-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stabaek vs Tromso IL

1-1

1-1
Sun 15, Apr-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Molde vs Lillestrom

1-1

2-1
Sun 15, Apr-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs Odd Grenland

0-0

3-0
Sun 15, Apr-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sandefjord vs Kristiansund BK

1-1

3-3
Sun 15, Apr-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Ranheim IL vs FK Haugesund

2-1

4-2
Sun 15, Apr-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 FF vs Brann

0-1

1-2
Sun 15, Apr-02:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CD Arabe Unido vs Plaza Amador

0-0

0-0
Sun 15, Apr-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Chorrillo FC vs Tauro FC

0-0

0-0
Sun 15, Apr-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs Santa Gema

0-0

0-0
Sun 15, Apr-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Atletico Veraguense vs Sporting San Miguelito

0-0

0-0
Sun 15, Apr-17:30 - Paraguayan Division 2
Sportivo Trinidense vs Sportivo San Lorenzo

0-2

0-2
Sun 15, Apr-23:30 - Paraguayan Division 2
Deportivo Caaguazu vs CA River Plate Asuncion

1-0

2-1
Sun 15, Apr-23:30 - Paraguayan Division 2
Resistencia SC vs General Caballero

0-0

3-0
Sun 15, Apr-23:30 - Paraguayan Division 2
Deportivo Liberacion vs Martin Ledesma

1-1

1-2
Sun 15, Apr-23:30 - Paraguayan Division 2
Fulgencio Yegros vs Ovetense FC

1-0

1-0
Sun 15, Apr-23:30 - Paraguayan Division 2
Guairena vs Club Fernando de la Mora

1-1

1-1
Sun 15, Apr-01:15 - Paraguayan Primera Division
3 de Febrero vs Deportivo Santani

0-0

0-0
Sun 15, Apr-03:30 - Paraguayan Primera Division
Club Libertad vs Sportivo Luqueno

1-2

1-2
Sun 15, Apr-00:30 - Peru Primera Division
Deportivo Union Comercio vs Real Garcilaso

1-0

2-2
Sun 15, Apr-02:45 - Peru Primera Division
Sport Rosario vs Dep. San Martin

0-0

1-0
Sun 15, Apr-22:30 - Peru Primera Division
Academia Cantolao vs Melgar

0-1

1-2
Sun 15, Apr-20:15 - Peru Primera Division
Sporting Cristal vs Ayacucho Futbol Club

1-0

5-0
Sun 15, Apr-22:00 - Peru Segunda Division
Los Caimanes vs Univ. Cesar Vallejo

0-3

2-4
Sun 15, Apr-05:00 - Peru Segunda Division
CD Coopsol vs Union Huaral

1-2

1-2
Sun 15, Apr-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Stal Rzeszow Youth vs Wisla Krakow Youth

0-2

1-3
Sun 15, Apr-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Warta Gorzow Wielkopolski Youth vs UKP Zielona Gora Youth

0-0

0-0
Sun 15, Apr-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs LKS Lodz Youth

3-0

4-0
Sun 15, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Gornik Zabrze Youth

1-0

2-0
Sun 15, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Motor Lublin Youth vs Resovia Youth

1-0

1-0
Sun 15, Apr-19:59 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Sandecja

1-0

1-0
Sun 15, Apr-17:30 - Poland - Ekstraklasa
Pogon Szczecin vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

0-0

2-0
Sun 15, Apr-19:45 - Poland - I liga
Rakow Czestochowa vs Chrobry Glogow

0-2

1-3
Sun 15, Apr-21:00 - Poland - I liga
Gornik Leczna vs Ruch Chorzow

0-0

0-0
Sun 15, Apr-18:00 - Poland - I liga
Pogon Siedlce vs Podbeskidzie

0-0

0-0
Sun 15, Apr-19:00 - Poland - I liga
Puszcza Niepolomice vs Bytovia Bytow

2-0

2-0
Sun 15, Apr-15:00 - Poland - II liga
Gwardia Koszalin vs Rozwoj Katowice

0-0

0-0
Sun 15, Apr-13:00 - Poland Woman\\\'s League
UKS Lodz Women\'s vs TS Mitech Zywiec Women\'s

1-0

1-0
Sun 15, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Chaves(U19) vs Pacos Ferreira(U19)

0-0

2-2
Sun 15, Apr-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
FC Porto(U17) vs Spg C Braga(U17)


1-0
Sun 15, Apr-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria SC Guimaraes U17 vs Belenenses(U17)

0-0

0-0
Sun 15, Apr-18:00 - Portugal Liga de Honora
CD Nacional vs Santa Clara

0-2

3-3
Sun 15, Apr-18:00 - Portugal Liga de Honora
Academico Viseu vs CF Uniao Madeira

1-1

1-3
Sun 15, Apr-19:00 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs FC Penafiel

1-0

1-0
Sun 15, Apr-19:00 - Portugal Liga de Honora
SC Covilha vs Cova Piedade

0-0

0-0
Sun 15, Apr-19:00 - Portugal Liga de Honora
FC Famalicao vs Academica Coimbra

1-0

1-2
Sun 15, Apr-19:00 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs Gil Vicente

0-1

1-1
Sun 15, Apr-19:00 - Portugal Liga de Honora
Real SC vs Varzim

1-0

1-2
Sun 15, Apr-19:00 - Portugal Liga de Honora
FC Arouca vs SL Benfica B

0-0

1-0
Sun 15, Apr-19:00 - Portugal Liga de Honora
Sporting Braga II vs Vitoria Guimaraes B

2-0

3-1
Sun 15, Apr-21:00 - Portugal Primera Liga
SL Benfica vs FC Porto

0-0

0-1
Sun 15, Apr-23:25 - Portugal Primera Liga
Belenenses vs Sporting Clube de Portugal

1-3

3-4
Sun 15, Apr-19:00 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs Moreirense

0-0

1-1
Sun 15, Apr-18:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Standard Sumqayit vs Keshla FK

0-0

2-1
Sun 15, Apr-19:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs FC Neftci Baku

0-1

0-3
Sun 15, Apr-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs Sabail

0-0

1-1
Sun 15, Apr-21:45 - Romania - Divizia A
FC Viitorul Constanta vs CFR Cluj

0-2

1-2
Sun 15, Apr-14:00 - Romania - Divizia A
Concordia Chiajna vs Juventus Bucharest

0-1

2-1
Sun 15, Apr-18:00 - Romania - Liga 2
Chindia Targoviste vs SCM Argesul Pitesti

0-2

2-4
Sun 15, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
UTA Arad vs Sportul Snagov

0-2

1-4
Sun 15, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
Balotesti vs ACS Foresta Suceava

1-0

3-1
Sun 15, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
Metaloglobus vs Dacia Unirea Braila

0-0

0-1
Sun 15, Apr-15:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Real Craiova Women\'s vs Fairplay Bucuresti Women\'s

0-6

0-8
Sun 15, Apr-12:00 - Romania Women\\\'s Superliga
CFR Timisoara Women\'s vs Olimpia Cluj Women\'s

0-5

0-10
Sun 15, Apr-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
NoSta Novotroitsk vs FK Orenburg-2

1-0

1-1
Sun 15, Apr-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Neftekhimik Nizhnekamsk vs Krylya Sovetov Samara B

2-0

4-0
Sun 15, Apr-17:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
KamAZ vs Syzran-2003

1-0

2-0
Sun 15, Apr-17:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Lada Togliatti vs FC Chelyabinsk

0-4

0-4
Sun 15, Apr-17:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Anzhi-Junior vs Mordovia Saransk


0-3
Sun 15, Apr-15:00 - Russia First Division
Krylya Sovetov Samara vs Yenisey Krasnoyarsk

0-0

1-0
Sun 15, Apr-15:00 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs Gazovik Orenburg

0-0

0-0
Sun 15, Apr-16:00 - Russia First Division
Fakel Voronezh vs Luch Energiya Vladivostok

1-1

3-1
Sun 15, Apr-16:00 - Russia First Division
Dynamo St. Petersburg vs Sibir

0-1

1-1
Sun 15, Apr-16:00 - Russia First Division
Volga Olimpiets vs Zenit-2 St.Petersburg

0-0

0-1
Sun 15, Apr-19:00 - Russia First Division
Kuban Krasnodar vs Rotor Volgograd

1-0

2-1
Sun 15, Apr-16:30 - Russia First Division
Avangard Kursk vs FC Tyumen

0-0

0-0
Sun 15, Apr-13:00 - Russia First Division
FC Tom Tomsk vs Baltika

0-0

1-0
Sun 15, Apr-17:00 - Russia First Division
Volgar Astrachan vs Spartak Tambov

0-1

1-2
Sun 15, Apr-14:30 - Russia Futsal League
Zenit St.Petersburg Futsal vs Ukhta Futsal

1-3

2-4
Sun 15, Apr-17:00 - Russia Futsal League
Dina Moscow Futsal vs Smolensk Futsal

0-1

0-3
Sun 15, Apr-17:00 - Russia Futsal League
Novaja Generacija Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg Futsal

0-3

1-5
Sun 15, Apr-17:00 - Russia Futsal League
Astrakhan Futsal vs ShVSM Yakutsk Futsal

0-4

0-5
Sun 15, Apr-19:59 - Russia Premier League
FK Rostov vs SKA Khabarovsk

1-0

2-0
Sun 15, Apr-17:30 - Russia Premier League
FC Ufa vs CSKA Moscow

1-0

1-1
Sun 15, Apr-15:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs Spartak Moscow

1-0

2-1
Sun 15, Apr-10:00 - Russia Youth Championship League
Ufa Youth vs CSKA Moscow Youth

0-0

0-0
Sun 15, Apr-17:30 - Scotland FA Cup
Celtic vs Glasgow Rangers

2-0

4-0
Sun 15, Apr-16:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Hibernian Women\'s vs Glasgow City Women\'s

1-1

2-2
Sun 15, Apr-16:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Forfar Farmington Women\'s vs Spartans Women\'s

0-1

0-2
Sun 15, Apr-19:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Hamilton FC Women\'s vs Celtic Women\'s

0-1

0-2
Sun 15, Apr-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Glasgow Rangers Women\'s vs Stirling University Women\'s

2-0

4-0
Sun 15, Apr-21:00 - Senegal Premier League
Guediawaye vs US Ouakam Dakar

2-1

2-1
Sun 15, Apr-21:00 - Senegal Premier League
Sonacos de Diourbel vs Casa Sports Zinguinchor


2-1
Sun 15, Apr-22:00 - Senegal Premier League
NGB ASC Niarry Tally vs Mbour Petite Cote

0-0

2-0
Sun 15, Apr-20:30 - Senegal Premier League
Linguere vs Dakar Sacre Coeur


1-0
Sun 15, Apr-19:59 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs FK Vozdovac

0-0

1-0
Sun 15, Apr-18:00 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs Vojvodina

0-0

1-0
Sun 15, Apr-21:00 - Serbia Prva Liga
FK Metalac Gornji Milanovac vs Radnicki Pirot

2-1

2-1
Sun 15, Apr-17:30 - Serbia Prva Liga
Dinamo Vranje vs FK Bezanija

1-1

3-1
Sun 15, Apr-17:30 - Serbia Prva Liga
CSK Pivara Celarevo vs Temnic 1924

1-0

2-2
Sun 15, Apr-17:30 - Serbia Prva Liga
Jagodina vs FK Sloboda Uzice

0-1

0-2
Sun 15, Apr-19:59 - Serbia Prva Liga
Novi Pazar vs FK Teleoptik Zemun

0-2

1-2
Sun 15, Apr-17:30 - Serbia Prva Liga
FK Sindelic Nis vs Indjija

0-0

0-1
Sun 15, Apr-17:30 - Serbia Prva Liga
FK Buducnost Dobanovci vs Proleter Novi Sad

1-1

1-3
Sun 15, Apr-17:30 - Serbia Prva Liga
Backa Topola vs Radnicki 1923 Kragujevac

2-0

3-0
Sun 15, Apr-01:30 - Serie C - Brazil
Juazeirense BA vs Confianca (SE)

0-1

0-1
Sun 15, Apr-02:00 - Serie C - Brazil
Botafogo SP vs Bragantino SP

0-1

1-1
Sun 15, Apr-22:30 - Serie C - Brazil
Operario Ferroviario PR vs Volta Redonda

1-0

1-0
Sun 15, Apr-23:00 - Serie C - Brazil
Salgueiros PE vs Botafogo PB

0-0

0-0
Sun 15, Apr-23:00 - Serie C - Brazil
Joinville SC vs Ypiranga(RS)

0-0

1-0
Sun 15, Apr-14:00 - Singapore League
Hougang United FC vs Singapore Warriors

0-1

1-1
Sun 15, Apr-16:45 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs MFK Ruzomberok

0-0

1-0
Sun 15, Apr-18:30 - Slovakia 2. Liga
Slavoj Trebisov vs MFK Lokomotiva Zvolen

0-1

1-1
Sun 15, Apr-12:30 - Slovakia 2. Liga
FK Zeleziarne Podbrezova B vs SKF Sered

0-1

0-1
Sun 15, Apr-12:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs Lokomotiva Kosice

1-2

2-2
Sun 15, Apr-20:45 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs Ankaran Hrvatini

1-0

1-1
Sun 15, Apr-15:00 - Slovenia 1. Liga
Triglav Gorenjska vs NK Rudar Velenje

0-2

0-2
Sun 15, Apr-18:55 - Slovenia 1. Liga
ND Gorica vs NK Maribor

0-4

0-6
Sun 15, Apr-18:30 - Slovenia 2. Liga
Brda vs ND Mura 05

0-3

1-4
Sun 15, Apr-17:00 - South Africa First League
Witbank Spurs vs Black Leopards

1-0

2-0
Sun 15, Apr-17:00 - South Africa First League
Royal Eagles vs Jomo Cosmos

0-0

0-0
Sun 15, Apr-17:00 - South Africa Premier League
Kaizer Chiefs FC vs Platinum Stars

0-0

1-0
Sun 15, Apr-17:00 - South Africa Premier League
AmaZulu vs Orlando Pirates

1-1

1-2
Sun 15, Apr-17:00 - South Africa Premier League
Baroka FC vs Maritzburg United

0-1

0-2
Sun 15, Apr-17:00 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs Ajax Cape Town

0-0

1-1
Sun 15, Apr-12:00 - Spanish Ladies League Division 2
UD Levante B Women\'s vs Aldaia Women\'s

0-0

1-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Santa Teresa CD Women\'s

1-0

3-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Zaragoza CFF Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

2-0

2-0
Sun 15, Apr-14:30 - Spanish Ladies Premier League
RCD Espanyol Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

0-0

0-0
Sun 15, Apr-14:30 - Spanish Ladies Premier League
Fundacion Albacete Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

0-1

0-3
Sun 15, Apr-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-0

0-2
Sun 15, Apr-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

1-0

2-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Primera Division
Eibar vs Alaves

0-1

0-1
Sun 15, Apr-22:45 - Spanish Primera Division
Malaga vs Real Madrid

0-1

1-2
Sun 15, Apr-18:15 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Levante

1-0

3-0
Sun 15, Apr-20:30 - Spanish Primera Division
Getafe vs Espanyol

0-0

1-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division
Osasuna vs Cordoba C.F.

0-1

1-1
Sun 15, Apr-22:00 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Gimnastic Tarragona

1-0

1-0
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division
Rayo Vallecano vs Zaragoza

0-0

2-1
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division
Sevilla Atletico vs Granada CF

0-0

0-0
Sun 15, Apr-18:00 - Spanish Segunda Division
Valladolid vs Sporting de Gijon

0-1

0-1
Sun 15, Apr-18:00 - Spanish Segunda Division
Almeria vs Albacete

0-1

1-1
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Gimnastica Segoviana vs CD Artistico Navalcarnero

1-0

1-0
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Rapido de Bouzas vs Coruxo FC

1-0

2-0
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs CD Guijuelo

0-0

1-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs SD Ponferradina

0-0

1-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Fuenlabrada vs Racing de Ferrol

1-0

4-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico de Madrid B vs Deportivo La Coruna B

0-0

1-4
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
San Sebastian Reyes vs Valladolid B

1-0

1-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs Talavera de la Reina

1-0

1-0
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs Leioa

1-0

3-0
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Vitoria(SPA) vs SD Amorebieta

2-1

2-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Santander vs Osasuna B

1-0

2-0
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Pena Sport vs CD Lealtad

2-1

3-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Caudal Deportivo

1-0

1-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sporting de Gijon B vs CD Tudelano

0-0

1-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Sabadell vs Villarreal B

0-0

1-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs CD Ebro

0-1

1-2
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Elche vs Mallorca

0-0

0-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SCR Pena Deportiva vs UE Llagostera

0-1

1-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Zaragoza B vs UE Cornella

0-0

0-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atletico Baleares vs Ontinyent CF

2-0

3-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs SD Formentera

0-0

0-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atletico Saguntino vs Hercules CF

0-1

0-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Peralada vs Alcoyano

0-0

0-0
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Murcia vs Extremadura

0-0

3-2
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
FC Cartagena vs CD Badajoz

1-0

1-0
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs UCAM Murcia

0-0

2-0
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
C.D. San Fernando Isleno vs Ecija Balompie

0-0

2-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs UD Melilla

0-1

2-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Marbella FC vs Recreativo Huelva

1-0

2-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Las Palmas Atletico vs Lorca Deportiva FC

1-0

4-1
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs Atletico Lugones


6-1
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Marino Luanco vs CD Covadonga

0-0

3-1
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs CD Praviano


0-0
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs Valdesoto


2-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs UD Llanera


1-1
Sun 15, Apr-20:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs UC Ceares


0-2
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Aviles vs Real Oviedo B

0-0

0-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs Union Langreo

0-1

1-1
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Negreira vs CD Boiro

0-0

0-1
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs UD Somozas


1-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs Cultural Areas


3-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs Ribadumia CF


0-2
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Noia vs Compostela


1-3
Sun 15, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs Silva SD

0-0

2-0
Sun 15, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Villalonga FC vs Racing Villalbes


1-3
Sun 15, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Celtiga FC vs CD Barco


3-2
Sun 15, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arenteiro vs Laracha


2-0
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs AD Ceuta


1-2
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Espeleno vs Xerez CD

1-0

2-0
Sun 15, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Atletico Onubense

1-0

2-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cadiz B vs Atletico Sanluqueno


1-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs CD Alcala Guadaira


0-2
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Guadalcacin CD vs Algeciras

0-1

1-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Castilleja CF vs CD Utrera

1-0

1-1
Sun 15, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs UB Lebrijana

0-0

0-0
Sun 15, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs Salerm Cosmetics


2-1
Sun 15, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs San Rafael


2-1
Sun 15, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs CD Ferriolense


3-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs CE Esporles


4-0
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs UD Collerense

0-0

2-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs UD Poblense


0-5
Sun 15, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Unio Esportiva Petra vs CE Felanitx


0-2
Sun 15, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs CD Union Sur Yaiza


1-2
Sun 15, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Estrella vs Lanzarote


3-3
Sun 15, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD El Cotillo vs CD Union Puerto


2-1
Sun 15, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs CD Vera


2-1
Sun 15, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs UD Ibarra


2-4
Sun 15, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs Villa Santa Brigida

2-0

3-2
Sun 15, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Los Llanos De Aridane vs CD Buzanada


0-2
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Aguilas FC vs EG El Palmar

0-1

1-3
Sun 15, Apr-13:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Union CF vs CF El Castillo


2-0
Sun 15, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Pinatar CF vs Club Atletico Pulpileno


1-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs Deportiva Minera

0-1

0-2
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Bala Azul vs Yeclano Deportivo


0-5
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs NV Estudiantes de Murcia CF

0-0

0-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF B vs UD Los Garres

3-1

4-2
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Mar Menor

0-0

0-3
Sun 15, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Deportivo Cieza vs EDMF Churra

0-0

0-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs FC Cartagena B


1-1
Sun 15, Apr-14:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs CD Calamonte

0-0

0-0
Sun 15, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs Don Benito

0-1

0-1
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs CD Coria


2-2
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs CD Castuera


1-2
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Amanecer vs Olivenza


3-0
Sun 15, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Valdivia vs Atletico Pueblonuevo


2-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs UP Plasencia


0-3
Sun 15, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Santa Amalia vs Extremadura B

2-1

3-2
Sun 15, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs Cacereno


1-2
Sun 15, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs Arroyo Club Polideportivo


1-1
Sun 15, Apr-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs CD Iruna


2-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Baztan vs CD Cortes

0-0

1-0
Sun 15, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
UD Logrones B vs Calahorra


1-2
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs CD Tedeon


3-0
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
SD Logrones vs CD Villegas


2-0
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CP Calasancio vs Oyonesa


2-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CA Vianes


2-2
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs CD Agoncillo


4-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs Casalarreina


1-3
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs CD Alfaro


0-3
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs Naxara

1-1

2-1
Sun 15, Apr-20:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs CD Sarinena


1-1
Sun 15, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Brea vs CD Carinena


3-0
Sun 15, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs CDJ Tamarite


2-0
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs Teruel

0-0

2-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Caspe vs AD Almudevar


0-1
Sun 15, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs SD Tarazona


0-5
Sun 15, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Ejea vs AD Sabinanigo


2-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD La Almunia vs UD Fraga


5-2
Sun 15, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs Valdefierro

0-0

0-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs CF Illueca


2-0
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs CD Pedroneras


3-1
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Mora CF vs Villarrubia CF


0-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs Villacanas

1-1

2-2
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs UD Socuellamos


0-5
Sun 15, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Tomelloso vs Manchego Ciudad


0-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs CD Madridejos


2-1
Sun 15, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs CD Marchamalo

0-0

0-0
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs CD Tropezon


2-2
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Velarde CF vs Racing Santander B


2-1
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs SD Textil Escudo


0-1
Sun 15, Apr-13:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs CF Vimenor

1-0

2-0
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Gimnastica Torrelavega vs Atletico Albericia

1-1

4-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Laredo vs Castro


3-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs EDM Santillana


3-2
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Balmaseda FC vs SD Deusto


1-2
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
JD Somorrostro vs CD Santurtzi

0-0

1-0
Sun 15, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Aurrera de Vitoria

2-0

6-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Amurrio vs Santutxu


2-1
Sun 15, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sestao vs Anaitasuna


4-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs UE Castelldefels


1-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs Cerdanyola del Valles


2-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Asco vs L\'Hospitalet


1-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs AE Prat


0-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UA Horta vs CF Gava

0-1

2-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Palamos CF vs Terrassa


0-2
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs UE Figueres

1-0

1-2
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Crevillente vs UD Alzira

0-0

1-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs CD Bunol


0-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torre Levante Orriols vs Silla CF


2-0
Sun 15, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Almassora vs Elche CF Ilicitano


1-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs CD Los Yebenes San Bruno


3-0
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs Getafe B

0-0

0-0
Sun 15, Apr-12:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Inter de Madrid vs San Fernando Henares

0-0

0-0
Sun 15, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs CF Trival Valderas


2-1
Sun 15, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs Mostoles


2-1
Sun 15, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico Pinto vs Colmenar Viejo


1-1
Sun 15, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs Alcobendas Sport


1-1
Sun 15, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs Alcorcon B

0-2

1-3
Sun 15, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD El Alamo vs CF San Agustin


1-2
Sun 15, Apr-13:45 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Leganes B vs Parla Escuela

0-0

1-0
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs CD Beroil Bupolsa(Tino)


2-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Becerril vs CD San Jose de Soria


4-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Salmantino vs CD La Virgen Del Camino


2-1
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SC Uxama vs Unionistas de Salamanca


1-2
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Burgos vs CD Cebrerena


0-3
Sun 15, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Numancia B vs Atletico Tordesillas

0-0

0-0
Sun 15, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs Arandina

0-1

0-4
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs Real Jaen CF


2-1
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD San Pedro vs CD El Palo


1-2
Sun 15, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atarfe Industrial CF vs Juventud Torremolinos

2-0

3-1
Sun 15, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs CD Linares Deportivo

1-1

2-1
Sun 15, Apr-14:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Rincon vs Velez CF


1-0
Sun 15, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Villacarrillo CF vs Loja CD


2-3
Sun 15, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs Antequera CF

3-0

3-0
Sun 15, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Martos Club Deportivo vs Atletico Malagueno


0-2
Sun 15, Apr-20:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Guadix CF


3-0
Sun 15, Apr-15:00 - Swden Women Division 2
IK Uppsala Women\'s vs IF Boljan Women\'s

2-0

5-0
Sun 15, Apr-15:00 - Swden Women Division 2
Ljusdal Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s

1-0

3-3
Sun 15, Apr-18:00 - Swden Women Division 2
Kvarnsvedens IK Women\'s vs Assi IF Women\'s

1-1

3-1
Sun 15, Apr-14:00 - Swden Women Division 2
AIK Solna Women\'s vs Umea FC Women\'s

0-2

0-2
Sun 15, Apr-17:30 - Sweden Damallsvenskan
Linkopings FC Women\'s vs Vaxjo FF Women\'s

1-0

1-0
Sun 15, Apr-15:30 - Sweden Damallsvenskan
Pitea IF Women\'s vs IFK Kalmar Women\'s

1-1

2-1
Sun 15, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Assyriska FF Sodertalje vs Arameisk-Syrianska IF

1-0

3-1
Sun 15, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Nykopings BIS vs Umea FC

1-1

1-1
Sun 15, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Team Thoren FF vs Syrianska FC

0-0

0-1
Sun 15, Apr-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs Skelleftea FF

2-1

4-1
Sun 15, Apr-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Carlstad United BK vs BK Forward

0-0

1-1
Sun 15, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Mjallby AIF vs Skovde AIK

2-0

4-1
Sun 15, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Ljungskile SK vs Eskilsminne IF

0-0

1-1
Sun 15, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Angelholms FF vs FK Karlskrona

1-0

2-2
Sun 15, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Vasalunds IF vs IFK Mora FK

0-0

3-0
Sun 15, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Valbo FF vs Sundbybergs

1-0

2-3
Sun 15, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Gamla Upsala SK vs Taby

0-2

0-5
Sun 15, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Nosaby IF vs IFK Berga

2-0

2-1
Sun 15, Apr-17:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Osterlen FF vs Raslatts SK

0-0

0-0
Sun 15, Apr-18:45 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Savedalens IF vs Lindome GIF

0-1

1-1
Sun 15, Apr-19:30 - Sweden Superettan
AFC Eskilstuna vs IFK Varnamo

3-0

4-0
Sun 15, Apr-17:00 - Sweden Superettan
Osters IF vs IK Brage

1-0

1-2
Sun 15, Apr-17:00 - Sweden Superettan
GAIS vs Falkenbergs FF

0-2

0-2
Sun 15, Apr-15:00 - Sweden U19
Hacken(U19) vs Trelleborgs FF(U19)

1-0

1-0
Sun 15, Apr-15:00 - Sweden U19
Taby(U19) vs FC Djursholm(U19)

0-1

1-2
Sun 15, Apr-15:30 - Sweden U19
IFK Lidingo FK(U19) vs AIK Solna (U19)

0-0

2-1
Sun 15, Apr-16:00 - Sweden U19
Elfsborg(U19) vs GAIS(U19)

4-0

4-1
Sun 15, Apr-17:00 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs Djurgardens

1-0

2-0
Sun 15, Apr-19:30 - Swedish Allsvenskan
Ostersunds FK vs IFK Goteborg

0-0

2-1
Sun 15, Apr-17:00 - Swedish Allsvenskan
IFK Norrkoping vs Kalmar FF

1-1

3-1
Sun 15, Apr-18:00 - Swiss Super League
Basel vs Lausanne Sports

1-0

2-1
Sun 15, Apr-18:00 - Swiss Super League
Young Boys vs Zurich

0-0

1-0
Sun 15, Apr-18:00 - Swiss Super League
FC Luzern vs Sion

0-0

0-1
Sun 15, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Grasshoppers U21 vs FC Luzern U-21


1-1
Sun 15, Apr-16:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Munsingen vs Baden


1-2
Sun 15, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC St.Gallen U-21 vs FC Seuzach


3-2
Sun 15, Apr-18:00 - Switzerland Challenge League
Wohlen vs FC Wil 1900

0-0

0-0
Sun 15, Apr-18:00 - Switzerland Challenge League
Chiasso vs Servette

1-1

2-1
Sun 15, Apr-17:00 - Syrian League
Al-Taliya Hama vs Al Jaish Damascus

0-1

0-2
Sun 15, Apr-18:00 - Tunisia Division 1
Club Sportif Sfaxien vs US Ben Guerdane

0-0

3-0
Sun 15, Apr-18:00 - Tunisia Division 1
Club Africain vs C. A. Bizertin

0-0

0-2
Sun 15, Apr-18:00 - Tunisia Division 1
U.S.Monastir vs AS Gabes

1-1

1-2
Sun 15, Apr-18:00 - Tunisia Division 1
Stade Tunisien vs Etoile du Sahel

0-0

0-0
Sun 15, Apr-18:00 - Tunisia Division 1
J.S. Kairouanaise vs Esperance Sportive Zarzis

0-0

0-0
Sun 15, Apr-18:00 - Tunisia Division 1
Stade Gabesien vs Esperance Sportive de Tunis

0-0

1-1
Sun 15, Apr-18:00 - Tunisia Division 1
Etoile Metlaoui vs CO Medenine

3-0

4-0
Sun 15, Apr-16:30 - Turkey 2 Ligi A
Vestel Manisaspor vs Erzurum BB

1-0

1-6
Sun 15, Apr-19:00 - Turkey 2 Ligi A
Giresunspor vs Balikesirspor

1-0

1-0
Sun 15, Apr-14:00 - Turkey 2 Ligi A
Elazigspor vs Adana Demirspor

0-0

2-1
Sun 15, Apr-14:00 - Turkey 2 Ligi A
Eskisehirspor vs Samsunspor

4-0

5-0
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Canakkale Dardanelspor vs Duzcespor

1-1

3-3
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Ofspor vs Orhangazispor

2-0

2-0
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Bayburt Ozel Idare vs Bayrampasaspor

0-0

1-0
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Halide Edip Adivarspor vs Yomraspor

2-0

2-0
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
12 Bingol Spor vs Manisa BB Spor

0-1

2-2
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kozan BLD.SPOR vs Batman Petrolspor

0-1

2-3
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erbaaspor S vs Kemer Tekirova Spor

0-2

2-3
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Turgutluspor vs Diyarbak?rspor

0-1

1-4
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
24 Erzincanspor vs Kayseri Erciyespor

6-0

9-0
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Belediye Vanspor vs Ergene Velimese

1-0

2-2
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
1461 Trabzon vs Tire 1922 Spor

0-0

0-1
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Muglaspor vs Pazarspor

1-0

2-1
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kirikhanspor vs Golcukspor

0-2

0-2
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeni Orduspor vs Ankara Demirspor

0-1

0-2
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kocaelispor vs Kizilcabolukspor

0-0

0-0
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tarsus Idman Yurdu vs Karacabey Birlikspor

1-1

3-1
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Osmaniyespor vs Elazig Belediyespor

0-0

0-0
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Aydinspor vs Ankara Adliyespor

0-1

2-2
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Corum Belediyespor vs Cizrespor

0-0

1-1
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tekirdagspor vs Usakspor

1-1

2-2
Sun 15, Apr-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
1207 Antalya Muratpasa Women\'s vs Amedspor Women\'s

3-0

4-1
Sun 15, Apr-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kirecburnu Women\'s vs Fatih Vatanspor Women\'s

0-2

1-2
Sun 15, Apr-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sakaryaspor vs Kirklarelispor

1-1

3-1
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hacettepe S.K. vs Nazillispor

3-1

3-2
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Kahramanmaras

3-0

4-0
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bandirmaspor vs Konya Anadolu Selcukluspor

0-0

2-0
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nigde Belediyespor vs Zonguldak

2-0

4-0
Sun 15, Apr-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Eyupspor vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

0-1

0-4
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Inegolspor vs Hatayspor

0-0

0-2
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bucaspor vs Afjet Afyonspor

1-0

1-0
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Amedspor vs Kastamonuspor

0-0

1-0
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Menemen Belediye Spor vs Bodrumspor

1-0

2-1
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sancaktepe Belediye Spor vs Keciorengucu

0-2

1-2
Sun 15, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Tuzlaspor Kulubu

0-1

1-1
Sun 15, Apr-14:30 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Genclerbirligi

2-0

3-2
Sun 15, Apr-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi

0-0

2-0
Sun 15, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Konyaspor

0-0

0-0
Sun 15, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Goztepe vs Bursaspor

0-0

2-1
Sun 15, Apr-12:00 - Turkey U21 Ligi 1
Eskisehirspor(U21) vs Samsunspor(U21)

0-0

0-0
Sun 15, Apr-13:30 - Turkey U21 Ligi 1
Vestel Manisaspor(U21) vs Erzurum BB(U21)

0-1

0-1
Sun 15, Apr-15:00 - Turkey U21 Super League
Galatasaray(U21) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U21)

0-0

1-0
Sun 15, Apr-13:00 - Turkey U21 Super League
Kayserispor(U21) vs Genclerbirligi(U21)

1-0

2-2
Sun 15, Apr-14:00 - Turkey U21 Super League
Antalyaspor(U21) vs Konyaspor(U21)


1-0
Sun 15, Apr-14:00 - Turkey U21 Super League
Goztepe(U21) vs Bursaspor(U21)

1-1

2-1
Sun 15, Apr-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Olimpik Donetsk vs PFC Oleksandria

0-0

0-0
Sun 15, Apr-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zirka Kropyvnytskyi vs Chernomorets Odessa

0-0

2-1
Sun 15, Apr-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Stal Kamianske vs FC Karpaty Lviv

0-1

0-1
Sun 15, Apr-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs FC Vorskla Poltava

0-0

0-3
Sun 15, Apr-01:00 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs CA Penarol

0-1

0-3
Sun 15, Apr-23:00 - Uruguay Primera Division
Rampla Juniors FC vs CA Atenas

0-0

1-1
Sun 15, Apr-23:00 - Uruguay Primera Division
Racing Club Montevideo vs Montevideo Wanderers

0-2

2-3
Sun 15, Apr-23:00 - Uruguay Primera Division
CA Torque vs Danubio FC

0-1

0-3
Sun 15, Apr-03:00 - USA Major League Soccer
Washington D.C. United vs Columbus Crew

1-0

1-0
Sun 15, Apr-03:30 - USA Major League Soccer
New England Revolution vs FC Dallas

0-0

0-1
Sun 15, Apr-06:30 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs Houston Dynamo

1-0

2-2
Sun 15, Apr-06:30 - USA Major League Soccer
Portland Timbers vs Minnesota United FC

2-0

3-2
Sun 15, Apr-03:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Washington Spirit Women\'s vs North Carolina Courage Women\'s

1-2

2-4
Sun 15, Apr-03:00 - USSF Division 2 Professional League
Pittsburgh Riverhounds SC vs Ottawa Fury

0-0

1-0
Sun 15, Apr-03:00 - USSF Division 2 Professional League
Charlotte Independence vs North Carolina

0-0

0-2
Sun 15, Apr-03:30 - USSF Division 2 Professional League
Louisville City FC vs Richmond Kickers

0-1

2-1
Sun 15, Apr-04:00 - USSF Division 2 Professional League
Seattle Sounders FC 2 vs Rio Grande Valley FC Toros

1-2

3-2
Sun 15, Apr-04:30 - USSF Division 2 Professional League
Saint Louis FC vs Los Angeles Galaxy II

0-0

1-0
Sun 15, Apr-04:30 - USSF Division 2 Professional League
San Antonio FC vs Orange County SC

0-0

0-3
Sun 15, Apr-06:00 - USSF Division 2 Professional League
Reno 1868 vs Colorado Springs Switchbacks FC

0-2

0-4
Sun 15, Apr-23:00 - USSF Division 2 Professional League
Bethlehem Steel vs FC Cincinnati

1-0

1-1
Sun 15, Apr-07:00 - USSF Division 2 Professional League
Las Vegas Lights FC vs Sacramento Republic FC

1-0

1-1
Sun 15, Apr-00:00 - USSF Division 2 Professional League
New York Red Bulls B vs Tampa Bay Rowdies

1-0

5-0
Sun 15, Apr-15:00 - Uzbekistan Cup
Lokomotiv BFK vs Termez Surkhon

0-1

0-4
Sun 15, Apr-15:00 - Uzbekistan Cup
Zaamin vs Kuruvchi Kokand Qoqon

0-0

2-2
Sun 15, Apr-15:00 - Uzbekistan Cup
Khotira 79 vs Dinamo Samarqand

0-0

0-0
Sun 15, Apr-15:00 - Uzbekistan Cup
Sherdor Samarqand vs Xorazm Urganch

0-0

2-0
Sun 15, Apr-19:00 - Uzbekistan Cup
FK Andijan vs Navbahor Namangan

0-0

1-0
Sun 15, Apr-17:00 - Uzbekistan Cup
Mashal Muborak vs Istiklol Tashkent

1-0

1-0
Sun 15, Apr-17:00 - Uzbekistan Cup
Sogdiana Jizzakh vs Metallurg Bekobod

0-0

1-0
Sun 15, Apr-17:00 - Uzbekistan Cup
FC AGMK vs Norin FK

0-0

1-0
Sun 15, Apr-03:00 - Venezuela Primera Division
Zulia FC vs Portuguesa FC

1-1

2-2
Sun 15, Apr-23:30 - Venezuela Primera Division
Atletico Venezuela vs Anzoategui

0-1

2-1
Sun 15, Apr-23:40 - Venezuela Primera Division
Estudiantes Caracas SC vs Mineros de Guayana

0-0

1-2
Sun 15, Apr-23:00 - Venezuela Segunda Division
Atletico Furrial vs Deportivo Petare

0-1

1-1
Sun 15, Apr-23:30 - Venezuela Segunda Division
Llaneros de Guanare FC vs Atletico El Vigia

0-1

1-1
Sun 15, Apr-23:30 - Venezuela Segunda Division
Yaracuy FC vs Libertador FC

0-0

1-0
Sun 15, Apr-14:00 - Vietnam League
Becamex Binh Duong vs Thanh Hoa FC

1-1

3-3
Sun 15, Apr-14:00 - Vietnam League
XSKT Can Tho vs Song Lam Nghe An

2-2

3-3
Sun 15, Apr-16:00 - Vietnam League
XM Hai Phong FC vs Quang Nam

0-1

0-2
Sun 15, Apr-18:30 - Wales Premier League
Barry Town United vs Newtown AFC

1-1

1-1
Sun 15, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Bayswater City(U20) vs Perth S.C(U20)

1-2

1-3
Sun 15, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Floreat Athena(U20) vs Inglewood United(U20)

1-1

2-1
Sun 15, Apr-11:00 - Western Australia Premier League
Floreat Athena vs Inglewood United

0-2

2-2
Sun 15, Apr-11:00 - Western Australia Premier League
Bayswater City vs Perth S.C

0-1

1-2
Sun 15, Apr-15:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Nanset Women\'s vs Bossekop Women\'s

1-1

2-1
Sun 15, Apr-15:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Sandviken Women\'s vs Trondheims Orn Women\'s

2-1

3-1
Sun 15, Apr-16:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Grand Bodo Women\'s vs Avaldsnes Women\'s

0-0

0-1
Sun 15, Apr-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Valerenga Women\'s vs Kolbotn Women\'s

0-2

2-3
Sun 15, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Dynamos FC vs Yadah

0-1

1-1
Sun 15, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Shabanie Mine vs Ngezi Platinum Stars

0-1

1-1
Sun 15, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn vs Highlanders FC

0-1

2-2
Sun 15, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Triangle FC vs Caps United FC

0-0

2-1
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.

Write a Comment

comments powered by Disqus