Football Results for Sun 11, Mar 2018

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 11, Mar 2018

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 11, Mar-19:00 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs UE Sant Julia

0-2

0-2
Sun 11, Mar-21:00 - Andorra Super league
Penya Encarnada vs UE Engordany

0-1

0-2
Sun 11, Mar-15:00 - Andorra Super league
Encamp vs FC Santa Coloma

0-3

0-5
Sun 11, Mar-15:00 - Andorra Super league
Inter Club D\'Escaldes vs FC Lusitanos

0-1

1-2
Sun 11, Mar-19:00 - Angola Girabola League
Recreativo Caala vs Desportivo JGM


2-1
Sun 11, Mar-19:59 - Angola Girabola League
Primeiro de Agosto vs Kabuscorp do Palanca


3-1
Sun 11, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs Villa San Carlos

0-0

2-0
Sun 11, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores de Belgrano vs San Telmo

1-2

2-2
Sun 11, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Tristan Suarez vs Deportivo Espanol

1-1

1-1
Sun 11, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Barracas Central vs Atletico Atlanta

1-1

3-1
Sun 11, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Nueva Chicago vs Almagro

1-1

2-4
Sun 11, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Los Andes vs Flandria

0-0

0-0
Sun 11, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Moron vs Atletico Mitre de Santiago del Estero

0-0

1-1
Sun 11, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Riestra vs Agropecuario de Carlos Casares

0-0

0-0
Sun 11, Mar-02:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Sarmiento vs Ferrol Carril Oeste

0-2

1-2
Sun 11, Mar-02:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Villa Dalmine vs CA Brown Adrogue

0-0

0-0
Sun 11, Mar-04:30 - Argentinian Primera Super League
Patronato Parana vs River Plate

0-0

0-1
Sun 11, Mar-00:00 - Argentinian Primera Super League
Olimpo vs Colon

0-0

0-3
Sun 11, Mar-00:00 - Argentinian Primera Super League
Chacarita Juniors vs Racing Club

1-1

1-1
Sun 11, Mar-02:15 - Argentinian Primera Super League
Boca Juniors vs Tigre

0-0

2-1
Sun 11, Mar-14:00 - Armenia Premier League
FC Pyunik vs Ararat Yerevan

2-0

3-3
Sun 11, Mar-15:00 - Armenia Premier League
Alashkert vs Banants

2-2

2-2
Sun 11, Mar-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
St George Willawong FC vs Pine Hills

0-0

3-2
Sun 11, Mar-08:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs Bonnyrigg White Eagles

1-0

2-1
Sun 11, Mar-08:00 - Australia New South Wales Premier League
South Coast Wolves vs Blacktown City Demons

0-0

0-0
Sun 11, Mar-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs Sutherland Sharks

0-0

1-0
Sun 11, Mar-08:00 - Australia New South Wales Super League
Western Sydney Wanderers AM vs St George Saints

1-2

2-4
Sun 11, Mar-11:15 - Australia New South Wales Super League
Central Coast Mariners vs Mounties Wanderers

0-0

1-0
Sun 11, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Parramatta Eagles vs Hills Brumbies

0-0

0-0
Sun 11, Mar-05:40 - Australia New South Wales U20
Sydney Olympic(U20) vs Bonnyrigg White Eagles(U20)

0-1

0-1
Sun 11, Mar-06:00 - Australia New South Wales U20
Wollongong Wolves(U20) vs Blacktown City(U20)

1-0

2-1
Sun 11, Mar-08:00 - Australia New South Wales U20
Rockdale City Suns(U20) vs Sutherland Sharks(U20)

0-0

1-1
Sun 11, Mar-08:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Sunshine Coast FC vs Redlands United FC

0-5

1-5
Sun 11, Mar-06:00 - Australia Queensland State League U20
Sunshine Coast FC(U20) vs Redlands United FC(U20)

0-1

1-4
Sun 11, Mar-08:30 - Australia Queensland State League U20
SWQ Thunder(U20) vs Brisbane Strikers (U20)

1-1

2-2
Sun 11, Mar-09:00 - Australia Queensland State Leagues
Ipswich Knights FC vs Capalaba

0-2

0-2
Sun 11, Mar-12:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Souths United Women\'s vs Western Pride Women\'s

1-0

4-0
Sun 11, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Melbourne Victory FC Am vs Moreland Zebras

0-0

0-0
Sun 11, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
St Albans Saints vs Sunshine Georgies

3-0

7-0
Sun 11, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Moreland City vs Nunawading City

1-0

5-0
Sun 11, Mar-08:15 - Australia Victorian Division 1
Eastern Lions SC vs Goulburn Valley Suns

0-1

0-1
Sun 11, Mar-08:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Heidelberg Utd Women\'s vs Box Hill Women\'s

0-4

2-4
Sun 11, Mar-08:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Southern United Women\'s vs Alamein Women\'s

0-3

0-7
Sun 11, Mar-10:30 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Bayside United Women\'s vs South Melbourne Women\'s

3-0

3-2
Sun 11, Mar-19:30 - Austrian Bundesliga
Mattersburg vs Red Bull Salzburg

0-1

2-2
Sun 11, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga East
SC Mannsdorf vs FC Karabakh

1-0

2-1
Sun 11, Mar-17:30 - Austrian Regionalliga Mitte
Wolfsberger AC Amateure vs Union Gurten

0-0

1-0
Sun 11, Mar-19:30 - Bahrain Division 2
Al Hala vs Busaiteen

0-2

0-4
Sun 11, Mar-19:30 - Bahrain Division 2
Al-Budaiya vs Al-Tadhmon


0-3
Sun 11, Mar-17:00 - Belarus Cup
Shakhter Soligorsk vs Dnepr Mogilev

0-1

3-1
Sun 11, Mar-15:00 - Belarus Cup
Krumkachy vs Neman Grodno


0-3
Sun 11, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
Eendracht Aalst vs Royal Knokke

0-1

1-1
Sun 11, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
Berchem Sport vs Oudenaarde

0-1

0-2
Sun 11, Mar-17:30 - Belgian Jupiler League
St.-Truidense VV vs Club Brugge

0-0

0-1
Sun 11, Mar-17:30 - Belgian Jupiler League
KSC Lokeren vs Zulte Waregem

0-1

0-2
Sun 11, Mar-17:30 - Belgian Jupiler League
Genk vs Gent

0-1

1-2
Sun 11, Mar-17:30 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Royal Antwerp FC

1-1

2-1
Sun 11, Mar-17:30 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Standard Liege

2-0

2-3
Sun 11, Mar-17:30 - Belgian Jupiler League
AS Eupen vs Royal Excel Mouscron

0-0

4-0
Sun 11, Mar-17:30 - Belgian Jupiler League
Kortrijk vs Sporting Charleroi

2-0

2-0
Sun 11, Mar-17:30 - Belgian Jupiler League
KV Mechelen vs Red Star Waasland-Beveren

0-0

2-0
Sun 11, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Jorge Wilstermann vs Club Bolivar

3-1

4-2
Sun 11, Mar-21:00 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs FK Sarajevo

0-0

1-0
Sun 11, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs FK Krupa

0-0

1-0
Sun 11, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga
Borac Banja Luka vs NK Celik

0-0

0-0
Sun 11, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga
GOSK Gabela vs Sloboda Tuzla

0-0

0-0
Sun 11, Mar-03:30 - Brasil Copa do Nordeste
Salgueiros PE vs CSA

0-0

0-0
Sun 11, Mar-01:15 - Brasil Copa do Nordeste
Globo vs Ferroviario CE

0-0

1-0
Sun 11, Mar-02:30 - Brazil Campeonato Carioca
Macae vs CR Flamengo (RJ)

0-0

1-0
Sun 11, Mar-22:45 - Brazil Campeonato Carioca
Portuguesa RJ vs Cabofriense(RJ)

0-0

1-2
Sun 11, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Boavista RJ (U20) vs Resende RJ U20

2-0

5-1
Sun 11, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Joinville SC vs Chapecoense SC

0-1

0-1
Sun 11, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
EC Pelotas(RS) vs Guarani RS

0-1

2-1
Sun 11, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Aimore RS vs CE Lajeadense

1-0

2-0
Sun 11, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Rio Verde GO vs Anapolina GO

1-0

2-2
Sun 11, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Anapolis FC vs Itumbiara EC (GO)

1-0

2-0
Sun 11, Mar-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Audax Sao Paulo vs Nacional SP

0-0

0-0
Sun 11, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Juventus-SP vs Guarani Futebol Clube

0-2

0-2
Sun 11, Mar-01:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Rio Claro vs Inter de Limeira

1-1

3-1
Sun 11, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sertaozinho vs Batatais SP

2-0

2-0
Sun 11, Mar-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Capivariano FC SP vs AA Portuguesa Santista

0-0

1-2
Sun 11, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Noroeste SP vs Rio Preto

1-1

2-2
Sun 11, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Monte Azul SP vs Marilia (SP)

0-1

1-1
Sun 11, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Barretos SP vs Manthiqueira/SP

1-0

1-0
Sun 11, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Olimpia SP vs Velo Clube SP

1-1

2-2
Sun 11, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Matonense SP vs Atibaia

1-1

1-3
Sun 11, Mar-03:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Castanhal PA vs Bragantino PA

0-1

0-1
Sun 11, Mar-03:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Paragominas FC PA vs Cameta PA

1-0

2-0
Sun 11, Mar-23:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Remo Belem (PA) vs Paysandu (PA)

1-0

1-0
Sun 11, Mar-03:00 - Brazil Paranaense League
Parana PR vs Cascavel PR

1-0

2-1
Sun 11, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Londrina (PR) vs CE Uniao PR

1-0

2-0
Sun 11, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Cianorte PR vs Gremio Metropolitano Maringa

1-0

2-0
Sun 11, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Prudentopolis vs Toledo Colonia Work(TCW) PR

0-0

0-0
Sun 11, Mar-22:35 - Brazil Sergipano
Boca Juniors SE vs Sergipe (SE)

0-2

0-3
Sun 11, Mar-19:30 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs Etar Veliko Tarnovo

0-0

1-1
Sun 11, Mar-17:00 - Bulgaria Premier
Pirin Blagoevgrad vs CSKA Sofia

1-0

1-2
Sun 11, Mar-14:30 - Bulgaria Premier
Vitosha Bistritsa vs Septemvri Sofia

0-0

0-0
Sun 11, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Union Douala vs Les Astres FC

0-1

0-1
Sun 11, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Aigle Royal Menoua vs Fovu Baham

0-1

0-1
Sun 11, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs Colombe FC

0-0

1-0
Sun 11, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
AS Fortuna vs Yafoot FC

1-0

1-2
Sun 11, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One
New Star De Douala vs UMS de Loum

0-0

0-3
Sun 11, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Dragon de Yaounde vs Eding Sport FC

1-0

2-2
Sun 11, Mar-16:30 - Cameroon MTN Elite One
Bamboutos vs APEJES Academy

0-0

0-1
Sun 11, Mar-10:00 - China Reserves League
Shandong Luneng Reserve vs Chongqing Lifan Reserve

0-0

2-0
Sun 11, Mar-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Shenzhen JiaZhaoye vs Heilongjiang Lava Spring

2-1

2-2
Sun 11, Mar-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Shanghai Shenxin vs Wuhan ZALL

0-0

0-1
Sun 11, Mar-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Qingdao Yellow Sea pharmaceutical vs Dalian Transcendence

2-2

4-2
Sun 11, Mar-15:35 - Chinese Super League
HeNan JianYe vs Tianjin Teda

1-0

1-0
Sun 11, Mar-15:35 - Chinese Super League
Jiangsu Suning FC vs Beijing Guoan

0-1

1-2
Sun 11, Mar-11:30 - Chinese Super League
Guizhou Hengfeng Zhicheng vs Hebei China Fortune Football Club

0-1

2-3
Sun 11, Mar-16:00 - Club Friendly
Falkenbergs FF vs Raufoss

2-0

2-3
Sun 11, Mar-16:00 - Club Friendly
Barito Putera vs Persela Lamongan

1-0

3-1
Sun 11, Mar-16:00 - Club Friendly
Madura United vs PSIS Semarang

1-0

1-0
Sun 11, Mar-19:00 - Club Friendly
Strommen vs Jerv


1-1
Sun 11, Mar-19:00 - Club Friendly
Eskilstuna City FK vs Vasteras IK

0-2

1-3
Sun 11, Mar-16:15 - Club Friendly
Akropolis IF vs Haninge

1-0

2-0
Sun 11, Mar-12:00 - Club Friendly
Bhayangkara FC vs Persipura Jayapura

0-0

0-1
Sun 11, Mar-20:15 - Club Friendly
Tromsdalen UIL vs Levanger FK

1-1

1-3
Sun 11, Mar-15:00 - Club Friendly
Honefoss vs Alta

1-0

1-1
Sun 11, Mar-17:45 - Club Friendly
Persita Tangerang vs Persika Karawang

0-0

0-2
Sun 11, Mar-01:00 - Club Friendly
Piaui(PI) vs Parnahyba PI

1-1

2-2
Sun 11, Mar-00:15 - Colombia Copa Cup
Union Magdalena vs Llaneros FC

0-0

0-0
Sun 11, Mar-03:15 - Conmebol-Sudamericano Women U17
Venezuela Women\'s(U17) vs Paraguay Women\'s(U17)

1-0

2-0
Sun 11, Mar-01:00 - Conmebol-Sudamericano Women U17
Uruguay Women\'s(U17) vs Bolivia Women\'s(U17)

1-1

3-1
Sun 11, Mar-04:00 - Copa America Beach Soccer
Ecuador Beach Soccer vs Uruguay Beach Soccer


4-7
Sun 11, Mar-05:15 - Copa America Beach Soccer
Brazil Beach Soccer vs Paraguay Beach Soccer


7-3
Sun 11, Mar-05:05 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs Perez Zeledon

1-0

3-0
Sun 11, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division
Inter Zapresic vs NK Rijeka

0-2

0-3
Sun 11, Mar-19:59 - Croatia - 1. Division
HNK Cibalia vs NK Osijek

1-1

1-1
Sun 11, Mar-18:00 - Croatia - 2. Division
NK Lucko vs Kustosija

1-1

2-1
Sun 11, Mar-18:00 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs AEK Larnaca

0-0

0-0
Sun 11, Mar-21:00 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs Apollon Limassol FC

1-1

1-2
Sun 11, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division
Ethnikos Assias vs Anagennisi Deryneia

0-0

1-2
Sun 11, Mar-14:00 - Czech Republic 2. Liga
FK Banik Sokolov vs Opava

0-1

0-3
Sun 11, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
SK Prevysov vs FK Kraluv Dvur

2-0

3-0
Sun 11, Mar-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Sokol Brozany vs Benatky Nad Jizerou

0-0

0-0
Sun 11, Mar-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Stechovice vs FK Slavoj Vysehrad

0-0

2-0
Sun 11, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs SK Sigma Olomouc

0-0

3-1
Sun 11, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Baumit Jablonec vs Banik Ostrava

0-0

2-0
Sun 11, Mar-20:15 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs Slovan Liberec

2-1

2-2
Sun 11, Mar-13:15 - Czech Republic U21 League
Dukla Praha(U21) vs Hradec Kralove(U21)

2-1

3-3
Sun 11, Mar-13:30 - Czech Republic U21 League
Zlin(U21) vs Vysocina Jihlava(U21)

0-1

1-1
Sun 11, Mar-14:00 - Czech Republic U21 League
Synot Slovacko(U21) vs SK Sigma Olomouc(U21)

4-0

5-0
Sun 11, Mar-14:00 - Czech Republic U21 League
Teplice(U21) vs Marila Pribram(U21)

2-1

3-3
Sun 11, Mar-14:00 - Czech Republic U21 League
FC Bohemians 1905 U21 vs Slavia Praha(U21)

1-1

3-2
Sun 11, Mar-16:00 - Czech Republic Women\\\'s Cup
Slavia Praha Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s

2-0

2-2
Sun 11, Mar-19:00 - Danish SAS Ligaen
FC Nordsjaelland vs Midtjylland

1-0

1-1
Sun 11, Mar-17:00 - Danish SAS Ligaen
Aalborg BK vs Randers FC

2-0

4-0
Sun 11, Mar-21:00 - Danish SAS Ligaen
AC Horsens vs Brondby

0-1

1-1
Sun 11, Mar-15:00 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs Lyngby

1-0

1-0
Sun 11, Mar-16:45 - Denmark - 1. Division
Esbjerg FB vs Fredericia

1-2

2-4
Sun 11, Mar-16:45 - Denmark - 1. Division
Herfolge Boldklub Koge vs Thisted FC

2-1

3-2
Sun 11, Mar-16:45 - Denmark - 1. Division
Brabrand IF vs Viborg

0-0

0-0
Sun 11, Mar-16:45 - Denmark - 1. Division
FC Roskilde vs Vejle

0-0

0-0
Sun 11, Mar-16:45 - Denmark - 1. Division
Skive IK vs Fremad Amager

0-0

0-1
Sun 11, Mar-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Manta FC vs America de Quito

0-0

0-2
Sun 11, Mar-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Fuerza Amarilla vs CDS Santa Rita

0-0

1-0
Sun 11, Mar-21:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Olmedo Riobamba vs Gualaceo SC

1-0

1-0
Sun 11, Mar-21:00 - Ecuador Campeonato Serie B
CD Clan Juvenil vs Orense SC

1-1

1-2
Sun 11, Mar-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Puerto Quito vs L.D.U.Portoviejo

0-0

2-0
Sun 11, Mar-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Sociedad Deportiva Aucas

0-0

1-1
Sun 11, Mar-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Delfin SC vs Barcelona SC(ECU)

0-0

0-1
Sun 11, Mar-01:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Independiente Del Valle vs Guayaquil City

1-0

1-1
Sun 11, Mar-01:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Club Sport Emelec vs Deportivo Cuenca

2-0

4-1
Sun 11, Mar-21:00 - Egypt Premier League
Enppi vs Al Ahly SC

0-1

0-1
Sun 11, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs CD Dragon

0-0

0-0
Sun 11, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division
Sonsonate vs Santa Tecla

0-0

0-0
Sun 11, Mar-16:00 - England Conference
Wrexham vs Chester FC

0-0

2-0
Sun 11, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Aston Villa Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

0-1

1-3
Sun 11, Mar-18:30 - England The Championship
Nottingham Forest vs Derby County

0-0

0-0
Sun 11, Mar-16:00 - England U23 Premier League
Sunderland(U23) vs Everton(U23)

1-0

2-1
Sun 11, Mar-16:05 - England U23 Premier League
West Ham United U23 vs Chelsea(U23)

0-1

0-1
Sun 11, Mar-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Leicester City Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s


4-2
Sun 11, Mar-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Middlesbrough Women\'s vs Nottingham Forest Women\'s


4-1
Sun 11, Mar-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Charlton Athletic Women\'s vs Cardiff City Women\'s

4-1

5-1
Sun 11, Mar-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
West Ham United Women\'s vs Chichester City Women\'s


2-0
Sun 11, Mar-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Swindon Women\'s vs Gillingham Women\'s


0-4
Sun 11, Mar-19:59 - English Premier League
AFC Bournemouth vs Tottenham Hotspur

1-1

1-4
Sun 11, Mar-17:30 - English Premier League
Arsenal vs Watford

1-0

3-0
Sun 11, Mar-14:00 - Estonia Esi Liiga
JK Tallinna Kalev II vs FC Elva

0-0

0-0
Sun 11, Mar-15:00 - Estonia Esi Liiga
Nomme JK Kalju II vs JK Welco Elekter

2-1

3-2
Sun 11, Mar-21:00 - Estonia Esi Liiga B
Flora Tallinn III vs Ajax Lasnamae

1-1

3-2
Sun 11, Mar-15:00 - Estonia Esi Liiga B
Tartu JK Tammeka B vs Kohtla-Jarve JK Jarve

0-0

1-0
Sun 11, Mar-15:00 - Estonia Esi Liiga B
Vandra JK Vaprus vs Voru JK

1-0

2-2
Sun 11, Mar-15:00 - Estonia Esi Liiga B
Parnu JK vs Paide Linnameeskond B

1-0

2-1
Sun 11, Mar-17:00 - Estonia Meistri Liiga
Levadia Tallinn vs FC Kuressaare

3-0

4-0
Sun 11, Mar-18:45 - Estonia Winter Tournament
Tulevik II vs Turi JK Ganvix

0-2

1-3
Sun 11, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs KI Klaksvik

0-1

0-3
Sun 11, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Vikingur Gota vs Skala IF

0-0

1-0
Sun 11, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
EB Streymur vs B36 Torshavn

0-1

3-2
Sun 11, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
AB Argir vs 07 Vestur Sorvagur

0-1

1-1
Sun 11, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
TB/FCS/Royn vs NSI Runavik

0-2

0-4
Sun 11, Mar-15:30 - Finland U19 League
KuPS Youth vs Lahti Youth

0-0

2-0
Sun 11, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Paris Saint Germain (U19) vs Paris FC U19


2-3
Sun 11, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Le Havre(U19) vs Valenciennes US(U19)


0-1
Sun 11, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille U19 vs Lens U19

1-2

1-2
Sun 11, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Avranches(U19) vs US Boulogne U19


0-1
Sun 11, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs US Orleans U19


2-2
Sun 11, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Evreux(U19) vs Chambly FC (U19)


2-2
Sun 11, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Entente(U19) vs Amiens SC(U19)


0-1
Sun 11, Mar-14:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Stade Reims(U19) vs Lyonnais U19


3-0
Sun 11, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Metz U19


2-1
Sun 11, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Montceau (U19)


4-1
Sun 11, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Auxerre(U19)


1-2
Sun 11, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Drancy(U19) vs Sochaux U19


2-0
Sun 11, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Belfort ASM FC(U19) vs Nancy(U19)


0-1
Sun 11, Mar-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Trelissac U19 vs Stade Lavallois MFC (U19)


3-2
Sun 11, Mar-15:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Brest Stade U19


1-0
Sun 11, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Nantes U19 vs Chateauroux U19


1-0
Sun 11, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Colomiers U19 vs Castelnau le Cres (U19)

0-0

0-0
Sun 11, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio GFCO (U19) vs Nimes(U19)


3-2
Sun 11, Mar-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Marseille(U19)


2-0
Sun 11, Mar-18:00 - French Feminines D1
Rodez Aveyron Women\'s vs Bordeaux Women\'s

0-0

2-2
Sun 11, Mar-18:00 - French Feminines D1
Fleury 91 Women\'s vs ASPTT Albi Women\'s

0-1

0-1
Sun 11, Mar-16:00 - French Feminines D1
Marseille Women\'s vs Lille OSC Metropole Women\'s

0-1

0-2
Sun 11, Mar-20:15 - French Feminines D1
Guingamp Women\'s vs Montpellier HSC Women\'s

0-0

1-3
Sun 11, Mar-17:00 - French Feminines D1
Lyonnais Women\'s vs ASJ Soyaux Women\'s

1-0

5-0
Sun 11, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Guingamp vs Nice

1-1

2-5
Sun 11, Mar-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Lyonnais vs Caen

0-0

1-0
Sun 11, Mar-18:00 - Futsal Italian Serie A
TSC Lazio Futsal vs Ma Group Imola Futsal

2-1

5-3
Sun 11, Mar-17:00 - FYR Macedonia Prva liga
Sileks vs FK Shkupi

1-1

1-1
Sun 11, Mar-17:00 - FYR Macedonia Prva liga
Pobeda Prilep vs Akademija Pandev

0-0

0-0
Sun 11, Mar-17:00 - FYR Macedonia Prva liga
FK Skopje vs FC Vardar Skopje

0-0

0-0
Sun 11, Mar-16:00 - Georgia Primera Division
Samtredia vs FC Sioni Bolnisi

0-0

0-1
Sun 11, Mar-14:00 - Georgia Primera Division
Lokomotiv Tbilisi vs Dinamo Tbilisi

1-2

1-4
Sun 11, Mar-17:00 - German 3. Liga
Rot-Weiss Erfurt vs Karlsruher SC

1-2

1-3
Sun 11, Mar-17:00 - German 3. Liga
Chemnitzer vs Hallescher FC

0-0

1-1
Sun 11, Mar-17:00 - German 3. Liga
1. FC Magdeburg vs VfR Aalen

3-1

6-1
Sun 11, Mar-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Eimsbutteler TV(U17) vs Magdeburg(U17)

0-0

0-2
Sun 11, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Wolfsburg(U17) vs Hannover 96(U17)

1-0

1-1
Sun 11, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Holstein Kiel(U17) vs Union Berlin (U17)

0-0

0-0
Sun 11, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Bayern Munich(U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17)

2-1

2-2
Sun 11, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SG Unterrath(U17) vs Arminia Bielefeld (U17)

0-1

0-1
Sun 11, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bochum(U17) vs Hombrucher SV(U17)

1-0

2-0
Sun 11, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Dortmund(U17) vs Preuben Munster(U17)

2-0

5-1
Sun 11, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Koln(U17) vs MSV Duisburg(U17)

0-1

4-1
Sun 11, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Viktoria Koln(U17) vs Alemannia Aachen(U17)

0-1

1-3
Sun 11, Mar-18:30 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs RB Leipzig

0-0

0-0
Sun 11, Mar-21:00 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt

1-0

3-2
Sun 11, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Union Berlin vs FC Erzgebirge Aue

0-0

0-0
Sun 11, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
MSV Duisburg vs Fortuna Dusseldorf

0-1

1-2
Sun 11, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs SV Sandhausen

1-0

2-1
Sun 11, Mar-15:30 - German Junioren Bundesliga Nord
St. Pauli(U19) vs Niendorfer TSV(U19)

1-0

2-1
Sun 11, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Chemnitzer(U19) vs Werder Bremen(U19)

0-1

0-1
Sun 11, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
VfL Osnabruck(U19) vs Dynamo Dresden(U19)

1-1

1-3
Sun 11, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SpVgg Unterhaching U19 vs Nurnberg (U19)

1-0

2-2
Sun 11, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Greuther Furth(U19) vs Hoffenheim(U19)

0-1

1-3
Sun 11, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Monchengladbach(U19) vs Fortuna Koln (U19)

1-0

2-1
Sun 11, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Bayer 04 Leverkusen U19 vs SC Paderborn 07(U19)

1-0

2-0
Sun 11, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Arminia Bielefeld(U19) vs Preuben Munster U19

2-1

2-2
Sun 11, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West
MSV Duisburg (U19) vs Bochum(U19)

1-0

1-2
Sun 11, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Schalke 04 (U19) vs Dortmund(U19)

2-1

4-2
Sun 11, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West
DJK Arminia Klosterhardt(U19) vs RW Oberhausen U19

0-2

0-7
Sun 11, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs Berliner AK 07

0-1

2-1
Sun 11, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
TSG Neustrelitz vs Hertha BSC Berlin Am

1-0

1-1
Sun 11, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs SV Babelsberg 03

0-1

2-2
Sun 11, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Wacker Nordhausen vs FSV Luckenwalde

2-1

6-1
Sun 11, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemie Leipzig vs ZFC Meuselwitz

1-0

2-0
Sun 11, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfV 06 Hildesheim vs VfB Oldenburg

0-0

0-2
Sun 11, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs FC Altona 93

0-0

0-2
Sun 11, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Germania Egestorf Langreder vs BSV Rehden

0-0

0-0
Sun 11, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Drochtersen/Assel vs Havelse

0-0

1-1
Sun 11, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Stuttgart Amateure vs FSV Frankfurt

0-3

1-6
Sun 11, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II vs TSV Alemannia Aachen

0-1

0-3
Sun 11, Mar-16:00 - Germany Women Division 2
Koln B Women\'s vs Saarbrucken Women\'s

1-2

1-2
Sun 11, Mar-17:00 - Germany Women Division 2
VfL Sindelfingen Women\'s vs SC Freiburg B Women\'s

2-0

2-0
Sun 11, Mar-17:00 - Germany Women Division 2
Andernach Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s

1-2

3-4
Sun 11, Mar-17:00 - Greece - Football League
OFI Crete vs Trikala

1-0

3-0
Sun 11, Mar-17:00 - Greece - Football League
Doxa Dramas vs Kallithea

2-0

2-0
Sun 11, Mar-17:00 - Greece - Football League
Anagennisi Karditsa vs Apollon Kalamaria

0-2

0-2
Sun 11, Mar-17:00 - Greece - Football League
Veria FC vs Acharnaikos


3-0
Sun 11, Mar-17:00 - Greece - Football League
Panegialios FC vs Aiginiakos FC

1-0

2-1
Sun 11, Mar-19:15 - Greece Super League
Xanthi vs Panaitolikos Agrinio

1-0

1-0
Sun 11, Mar-19:15 - Greece Super League
Lamia vs Levadiakos

1-1

1-1
Sun 11, Mar-17:00 - Greece Super League
Platanias FC vs Olympiakos Piraeus

0-3

0-4
Sun 11, Mar-12:30 - Greece U20 League
Platanias FC(U20) vs Olympiakos Piraeus(U20)

1-0

2-1
Sun 11, Mar-13:00 - Greece U20 League
Xanthi U20 vs Panaitolikos Agrinio(U20)

0-2

1-2
Sun 11, Mar-13:00 - Greece U20 League
AEL Larisa U20 vs Kerkyra U20

2-0

3-0
Sun 11, Mar-14:00 - Greece U20 League
Panathinaikos U20 vs Asteras Tripolis(U20)

0-1

2-1
Sun 11, Mar-14:30 - Greece U20 League
PAOK Saloniki U20 vs AEK Athens U20

2-0

4-0
Sun 11, Mar-07:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs CD Malacateco

1-0

2-0
Sun 11, Mar-21:30 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs Club Comunicaciones

1-1

1-2
Sun 11, Mar-15:30 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs FC Zwolle

1-0

2-0
Sun 11, Mar-19:45 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs AZ Alkmaar

1-0

2-1
Sun 11, Mar-17:30 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs Vitesse Arnhem

2-0

5-1
Sun 11, Mar-17:30 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs SC Heerenveen

1-1

4-1
Sun 11, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs RKSV Achilles 29

3-2

5-2
Sun 11, Mar-05:00 - Honduras Liga Nacional
CD Motagua vs Real Espana

1-1

1-2
Sun 11, Mar-05:15 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs UPNFM

0-0

1-0
Sun 11, Mar-05:30 - Honduras Liga Nacional
Honduras Progreso vs Real Sociedad Tocoa

0-0

1-0
Sun 11, Mar-09:30 - HongKong 1st Division League
Dreams Metro Gallery vs Kwun Tong FA

0-0

0-1
Sun 11, Mar-09:30 - HongKong 1st Division League
Tung Sing FC vs Double Flower FA

0-2

0-6
Sun 11, Mar-09:30 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Hong Kong FC

0-8

0-10
Sun 11, Mar-11:30 - HongKong 1st Division League
Sun Hei Sports Club vs Citizen

1-3

1-3
Sun 11, Mar-11:30 - HongKong 1st Division League
South China vs Wong Tai Sin District RSC

1-1

1-2
Sun 11, Mar-11:30 - HongKong 1st Division League
Sparta Rotterdam Mutual FC vs Resources Capital FC

0-0

0-1
Sun 11, Mar-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs Wan Chai SF

1-0

3-0
Sun 11, Mar-11:30 - HongKong 1st Division League
Hoi King SA vs Wing Yee FT

0-2

2-2
Sun 11, Mar-09:30 - HongKong 2 Division League
Gospel Friends FC vs Sham Shui Po


1-0
Sun 11, Mar-09:30 - HongKong 2 Division League
Sai Kung District FC vs Fukien AC


1-1
Sun 11, Mar-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwai Tsing District FA vs Central & Western District RSA

0-0

0-0
Sun 11, Mar-09:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon City vs Sun Source

0-1

3-2
Sun 11, Mar-11:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Lucky Mile FC


3-1
Sun 11, Mar-11:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Tuen Mun Football Team


0-1
Sun 11, Mar-11:30 - HongKong 2 Division League
Fu Moon FC vs Happy Valley


0-6
Sun 11, Mar-10:30 - HongKong Premier League
Yuen Long FC vs Wofoo Tai Po

0-1

2-2
Sun 11, Mar-13:30 - HongKong Premier League
Dreams Sports Club vs Hong Kong Pegasus FC

0-1

0-5
Sun 11, Mar-17:00 - Hungary NB ?
Soroksar vs Nyiregyhaza

0-0

0-0
Sun 11, Mar-19:59 - Hungary NB ?
Zalaegerszeg TE vs Csakvari TK

0-0

0-2
Sun 11, Mar-19:59 - Hungary NB ?
ETO Gyori FC vs Cegled

0-0

3-0
Sun 11, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs Budaorsi SC

1-0

1-4
Sun 11, Mar-17:30 - Hungary NB ?
MTE Mosonmagyarovar vs Bekescsaba

0-1

0-1
Sun 11, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Kisvarda vs Bodajk FC Siofok

0-1

0-2
Sun 11, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Soproni SVSE-GYSEV vs Vac-Dunakanyar

0-0

1-2
Sun 11, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Szegedi AK vs Budafoki MTE

0-0

0-2
Sun 11, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs Gyirmot SE

0-1

1-3
Sun 11, Mar-17:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Diosgyori VTK Women\'s vs Viktoria FC Szombathely Women\'s

2-0

3-0
Sun 11, Mar-22:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
MTK Hungaria FC vs Ferencvarosi TC Women\'s

0-0

0-0
Sun 11, Mar-19:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Thor KA Akureyri Woman\'s vs Breidablik Women\'s

1-1

1-1
Sun 11, Mar-22:15 - Iceland Women\\\'s League Cup
Valur Women\'s vs Stjarnan Women\'s

0-0

1-0
Sun 11, Mar-18:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Hafnarfjordur Women\'s vs IBV Vestmannaeyjar Women\'s

0-2

1-3
Sun 11, Mar-21:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
Tindastoll Neisti Women\'s vs IA Akranes Women\'s

0-1

0-4
Sun 11, Mar-16:00 - Iceland League Cup
Hafnarfjordur FH vs Grindavik

0-2

0-3
Sun 11, Mar-20:15 - Iceland League Cup
KR Reykjavik vs IR Reykjavik

1-0

2-0
Sun 11, Mar-21:10 - Iceland League Cup
KA Akureyri vs Breidablik

3-0

4-0
Sun 11, Mar-18:30 - India Super League
Bengaluru vs Pune City

1-0

3-1
Sun 11, Mar-15:15 - Iran League Division 1
Malavan vs Iranjavan Bushehr

0-0

0-0
Sun 11, Mar-15:15 - Iran League Division 1
Bargh Shiraz vs Nassaji Mazandaran

0-1

0-1
Sun 11, Mar-15:15 - Iran League Division 1
Rah Ahan vs Fajr Sepasi

0-5

1-7
Sun 11, Mar-15:15 - Iran League Division 1
Mes Kerman vs Mes Rafsanjan

1-0

2-1
Sun 11, Mar-15:15 - Iran League Division 1
Shahrdari Tabriz vs Saba Qom

2-0

3-1
Sun 11, Mar-15:15 - Iran League Division 1
Gol Gohar FC vs Naft Masjed Soleyman FC

2-0

2-1
Sun 11, Mar-15:15 - Iran League Division 1
Oxin Alborz vs Mashin Sazi

0-0

0-0
Sun 11, Mar-15:45 - Iran League Division 1
Shahrdari Mahshahr vs Baderan Tehran FC

0-1

1-1
Sun 11, Mar-19:00 - Ireland Division 1
Drogheda United vs Athlone

2-0

6-0
Sun 11, Mar-21:20 - Israel Premier League
Hapoel Acco vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

0-2

0-3
Sun 11, Mar-22:15 - Israel Premier League
Hapoel Raanana vs Beitar Jerusalem

0-1

0-2
Sun 11, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
Avellino Youth vs Crotone Youth

0-1

1-4
Sun 11, Mar-18:00 - Italian Serie A
Juventus vs Udinese

1-0

2-0
Sun 11, Mar-18:00 - Italian Serie A
Cagliari vs Lazio

1-1

2-2
Sun 11, Mar-18:00 - Italian Serie A
Bologna vs Atalanta

0-0

0-1
Sun 11, Mar-18:00 - Italian Serie A
Crotone vs Sampdoria

3-0

4-1
Sun 11, Mar-18:00 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Spal

1-1

1-1
Sun 11, Mar-15:30 - Italian Serie A
Fiorentina vs Benevento

1-0

1-0
Sun 11, Mar-21:00 - Italian Serie A
Genoa vs AC Milan

0-0

0-1
Sun 11, Mar-23:45 - Italian Serie A
Inter Milan vs Napoli

0-0

0-0
Sun 11, Mar-18:00 - Italian Serie B
Salernitana vs Avellino

2-0

2-0
Sun 11, Mar-20:30 - Italian Serie B
Empoli vs Virtus Entella

1-0

2-1
Sun 11, Mar-18:45 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs San Zaccaria Women\'s


1-0
Sun 11, Mar-17:30 - Italian Women Division 1
Brescia Women\'s vs Fiorentina Women\'s

0-0

1-0
Sun 11, Mar-19:30 - Italy C1B
Triestina vs Vicenza

0-0

0-0
Sun 11, Mar-19:30 - Italy C1B
AC Mestre vs Pordenone Calcio SSD

2-1

4-3
Sun 11, Mar-21:30 - Italy C1B
Fermana vs Reggiana

0-2

2-2
Sun 11, Mar-17:30 - Italy C1B
Albinoleffe vs Ravenna

0-0

0-1
Sun 11, Mar-17:30 - Italy C1B
Alto Adige/Sudtirol vs Renate AC

0-0

0-0
Sun 11, Mar-23:30 - Italy C1B
Teramo vs Santarcangelo

0-0

0-0
Sun 11, Mar-23:30 - Italy C1B
Gubbio vs FeralpiSalo

0-0

0-1
Sun 11, Mar-21:30 - Italy C1C
Lecce vs Matera

0-0

0-0
Sun 11, Mar-21:30 - Italy C1C
US Siracusa vs US Casertana 1908

0-1

0-1
Sun 11, Mar-21:30 - Italy C1C
Bisceglie vs Cosenza Calcio 1914

0-0

0-0
Sun 11, Mar-21:30 - Italy C1C
Sicula Leonzio vs Catania

0-0

0-0
Sun 11, Mar-17:30 - Italy C1C
Reggina vs AC Monopoli

1-1

1-2
Sun 11, Mar-17:30 - Italy C1C
Catanzaro vs Trapani

0-1

1-2
Sun 11, Mar-17:30 - Italy C1C
Juve Stabia vs USD Akragas

4-0

7-0
Sun 11, Mar-17:30 - Italy C1C
Paganese vs Rende

1-0

3-0
Sun 11, Mar-17:30 - Italy C1C
Fondi vs Fidelis Andria

1-0

1-0
Sun 11, Mar-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs Cobaltore Onagawa

1-0

2-1
Sun 11, Mar-08:00 - Japan Football League
Honda Lock SC vs FC Maruyasu Okazaki

0-2

2-2
Sun 11, Mar-08:00 - Japan Football League
MIO Biwako Shiga vs Reinmeer Aomori F.C.

1-2

2-2
Sun 11, Mar-08:00 - Japan Football League
Ryutsu Keizai University FC vs Sony Sendai FC

0-0

0-0
Sun 11, Mar-08:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Vanraure Hachinohe FC

0-1

0-1
Sun 11, Mar-08:00 - Japan Football League
Nara Club vs Tegevajaro Miyazaki

1-0

1-0
Sun 11, Mar-08:00 - Japan Football League
Imabari FC vs Verspah Oita

0-0

4-1
Sun 11, Mar-08:00 - Japan Football League
Osaka FC vs Veertien Kuwana

1-1

3-1
Sun 11, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Nagoya Grampus Eight

0-0

0-0
Sun 11, Mar-08:00 - Japanese League Division 2
Roasso Kumamoto vs Yamagata Montedio

0-1

1-2
Sun 11, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs FC Gifu

1-1

2-3
Sun 11, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Matsumoto Yamaga FC

2-1

2-1
Sun 11, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs Kyoto Sanga FC

1-1

1-1
Sun 11, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Renofa Yamaguchi

0-3

2-5
Sun 11, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Oita Trinita

1-0

1-0
Sun 11, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Avispa Fukuoka

0-0

0-1
Sun 11, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Ventforet Kofu

0-0

0-0
Sun 11, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Kamatamare Sanuki vs Mito Hollyhock

0-0

1-2
Sun 11, Mar-10:00 - Japanese League Division 2
Yokohama FC vs Ehime FC

2-0

3-0
Sun 11, Mar-07:30 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs Thespa Kusatsu Gunma

0-1

2-1
Sun 11, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs Gainare Tottori

0-2

0-2
Sun 11, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
FC Ryukyu vs Kataller Toyama

3-0

4-3
Sun 11, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
Gamba Osaka (U23) vs Grulla Morioka

0-2

3-2
Sun 11, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
FC Tokyo(U23) vs Azul Claro Numazu

0-2

0-3
Sun 11, Mar-13:00 - Kazakhstan Super League
Irtysh Pavlodar vs FK Atyrau

2-0

2-1
Sun 11, Mar-13:00 - Kazakhstan Super League
FC Kairat Almaty vs Kyzylzhar Petropavlovsk

0-1

2-1
Sun 11, Mar-13:00 - Kazakhstan Super League
Ordabasy vs FC Shakhtyor Karagandy

1-0

2-1
Sun 11, Mar-13:00 - Kazakhstan Super League
Kaisar Kyzylorda vs FK Aktobe

0-0

0-1
Sun 11, Mar-13:00 - Kazakhstan Super League
FC Zhetysu Taldykorgan vs Tobol Kostanai

0-1

0-1
Sun 11, Mar-14:00 - Kazakhstan Super League
FC Astana vs FC Akzhayik

1-0

3-0
Sun 11, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Sony Sugar FC

1-0

3-0
Sun 11, Mar-17:15 - Kenya Premier League
Gor Mahia vs Nzoia United

1-0

1-0
Sun 11, Mar-15:00 - Kenya Premier League
Nakumatt FC vs Chemelil Sugar FC

1-1

1-4
Sun 11, Mar-07:00 - Korea FA Cup
Jungwon University vs Inje University

1-0

2-0
Sun 11, Mar-10:00 - Korea FA Cup
Goyang FC vs Yangju Citizen FC

0-1

0-3
Sun 11, Mar-09:00 - Korea League 1
Jeonnam Dragons vs Pohang Steelers

1-1

2-3
Sun 11, Mar-11:00 - Korea League 1
FC Seoul vs Gangwon FC

1-0

1-2
Sun 11, Mar-10:00 - Korea League 2
FC Anyang vs Bucheon FC 1995

0-1

0-3
Sun 11, Mar-10:00 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Busan I\'Park

0-1

2-2
Sun 11, Mar-10:00 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Daejeon Citizen

1-1

3-2
Sun 11, Mar-15:30 - Kosovo Super League
Besa Peje vs KF Prishtina

1-2

1-3
Sun 11, Mar-16:00 - Kosovo Super League
KF Trepca \'89 vs KF Drita Gjilan

0-0

1-1
Sun 11, Mar-16:00 - Kosovo Super League
KF Llapi vs KF Liria

0-0

0-2
Sun 11, Mar-16:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs Vllaznia Pozheran

0-0

1-0
Sun 11, Mar-16:00 - Kosovo Super League
Vellaznimi(KSO) vs KF Flamurtari Pristina(KOS)

1-0

2-0
Sun 11, Mar-18:10 - Kuwait League
Al-Ttadamon vs Kazma

0-0

0-2
Sun 11, Mar-20:35 - Kuwait League
Al-Salmiyah vs Al Kuwait SC

0-1

0-3
Sun 11, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Victoria Rosport vs FC Differdange 03

1-1

1-2
Sun 11, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs US Esch

2-0

3-1
Sun 11, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs Union Titus Petange

1-0

2-3
Sun 11, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Hamm RM Benfica FC vs US Mondorf-les-Bains

0-0

0-0
Sun 11, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs UNA Strassen

2-0

3-1
Sun 11, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs Jeunesse Esch

0-2

1-2
Sun 11, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Perak vs Selangor FA

3-0

3-0
Sun 11, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Melaka FC vs PKNP

1-0

2-0
Sun 11, Mar-19:15 - Malta First Division League
Pieta Hotspurs vs San Gwann FC

1-1

1-3
Sun 11, Mar-19:15 - Malta First Division League
Rabat Ajax vs Qrendi


0-2
Sun 11, Mar-17:00 - Malta First Division League
Mqabba FC vs Marsa

1-0

2-1
Sun 11, Mar-17:00 - Malta First Division League
Zebbug Rangers vs Vittoriosa Stars


0-2
Sun 11, Mar-19:00 - Malta Premier League
Valletta FC vs Hibernians FC

2-1

2-1
Sun 11, Mar-17:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Gzira United

2-3

3-5
Sun 11, Mar-03:00 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Pachuca

3-0

5-0
Sun 11, Mar-03:00 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Club Necaxa

0-0

1-1
Sun 11, Mar-03:00 - Mexico Primera Division
Lobos BUAP vs Chivas Guadalajara

0-1

0-1
Sun 11, Mar-05:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Club Tijuana

1-0

1-0
Sun 11, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Club Leon

1-0

2-0
Sun 11, Mar-22:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Toluca

0-0

0-1
Sun 11, Mar-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Satelites vs Teca UTN

1-0

1-3
Sun 11, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Cruz Azul B vs Inter Playa del carmen

0-0

0-0
Sun 11, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Constructores Gomez Palacio vs Mineros De Fresnillo

2-1

2-2
Sun 11, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Pumas UNAM II vs Queretaro FC B

1-1

1-4
Sun 11, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Pioneros De Cancun vs CD Cruz Azul Hidalgo

0-1

0-2
Sun 11, Mar-03:00 - Mexico Primera Divison A
Zacatepec vs CSyD Dorados de Sinaloa

0-0

1-0
Sun 11, Mar-05:00 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs Mineros de Zacatecas

1-0

2-0
Sun 11, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs FK Ibar Rozaje

0-0

1-0
Sun 11, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs Mladost Ljeskopolje

0-1

2-2
Sun 11, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
Celik Niksic vs Lovcen Cetinje

0-2

0-3
Sun 11, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
FK Mornar vs FK Berane

1-0

1-0
Sun 11, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
Otrant vs Jezero Plav

0-0

0-0
Sun 11, Mar-18:30 - Morocco Division 2
USM Oujda vs Itihad Z. Khemisset

0-0

0-0
Sun 11, Mar-19:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Raja de Beni Mellal

1-0

1-1
Sun 11, Mar-19:00 - Morocco Division 2
JSM Jeunesse Sportive El Massira vs Maghreb Fez


0-1
Sun 11, Mar-19:00 - Morocco Division 2
KAC de Kenitra vs MCO Mouloudia Oujda

0-1

0-2
Sun 11, Mar-19:00 - Morocco Division 2
RB Rachad Bernoussi vs Wydad Temara

0-0

0-0
Sun 11, Mar-19:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Union Sportive Sidi Kacem


2-2
Sun 11, Mar-19:00 - Morocco Division 2
JSK Chabab Kasba Tadla vs Olympique Dcheira

1-0

1-0
Sun 11, Mar-19:00 - Morocco Division 2
Chabab Ben Guerir vs CAYB Youssoufia Berrechid


1-0
Sun 11, Mar-19:00 - Morocco Super League
Olympique de Safi vs Olympique Club de Khouribga

1-0

2-0
Sun 11, Mar-19:00 - Morocco Super League
DHJ Difaa Hassani Jadidi vs Forces Armee Royales Rabat

0-0

1-0
Sun 11, Mar-21:00 - Morocco Super League
FUS Fath Union Sportive Rabat vs Renaissance Sportive de Berkane

0-0

0-0
Sun 11, Mar-23:00 - Morocco Super League
Wydad Casablanca vs Moghreb Tetouan

0-0

0-0
Sun 11, Mar-13:30 - Myanmar National League
Mawyawadi vs Mahar United

1-1

1-2
Sun 11, Mar-05:00 - New Zealand Football Championships
Waitakere United vs Hawke\'s Bay United

0-2

1-2
Sun 11, Mar-05:00 - New Zealand Football Championships
Canterbury United vs Team Wellington

0-0

0-0
Sun 11, Mar-05:00 - New Zealand Football Championships
Wellington Phoenix Reserve vs Tasman United

1-2

2-3
Sun 11, Mar-07:35 - New Zealand Football Championships
Auckland City vs Eastern Suburbs AFC

0-0

1-0
Sun 11, Mar-05:00 - Nicaragua Primera Division
Walter Ferretti vs Real Esteli

1-2

1-4
Sun 11, Mar-01:00 - Nicaragua Primera Division
San Francisco Masachapa vs Deportivo Ocotal

4-0

4-1
Sun 11, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Katsina United

0-0

1-0
Sun 11, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs El Kanemi Warriors

0-1

1-1
Sun 11, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Niger Tornadoes FC vs Plateau United

1-0

1-0
Sun 11, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Enugu Rangers International vs Enyimba International

1-0

1-0
Sun 11, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Wikki Tourists vs Rivers United

0-0

3-0
Sun 11, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Ifeanyi Ubah vs Abia Warriors

1-0

1-1
Sun 11, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
MFM FC vs Heartland FC

1-0

3-0
Sun 11, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Yobe Desert Stars vs Kano Pillars

1-0

2-0
Sun 11, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Go Round Omoku vs Sunshine Stars FC

1-0

1-0
Sun 11, Mar-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Molde vs Sandefjord

2-0

5-0
Sun 11, Mar-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Lillestrom

1-0

3-1
Sun 11, Mar-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Odd Grenland vs FK Haugesund

0-0

1-2
Sun 11, Mar-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs Stabaek

1-2

2-2
Sun 11, Mar-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Start Kristiansand vs Tromso IL

2-0

4-1
Sun 11, Mar-23:00 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 FF vs Rosenborg

0-0

1-0
Sun 11, Mar-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs Atletico Veraguense

0-0

3-0
Sun 11, Mar-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Tauro FC vs Plaza Amador

2-0

2-1
Sun 11, Mar-02:20 - Paraguayan Primera Division
Independiente F.B.C. vs Deportivo Santani

1-0

1-0
Sun 11, Mar-00:00 - Paraguayan Primera Division
Olimpia Asuncion vs Cerro Porteno

1-0

1-0
Sun 11, Mar-02:45 - Peru Primera Division
Real Garcilaso vs EM Deportivo Binacional

1-0

1-0
Sun 11, Mar-05:00 - Peru Primera Division
Deportivo Municipal vs Sport Boys Association

0-1

3-2
Sun 11, Mar-22:30 - Peru Primera Division
Academia Cantolao vs Deportivo Union Comercio

1-0

1-0
Sun 11, Mar-18:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Warta Poznan Youth vs Pogon Szczecin Youth


2-0
Sun 11, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs Wisla Plock Youth

0-0

2-1
Sun 11, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Motor Lublin Youth vs Korona Kielce Youth

0-0

0-0
Sun 11, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Resovia Youth vs SMS Lodz Youth

1-0

1-2
Sun 11, Mar-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Znicz Pruszkow Youth vs Stomil Olsztyn Youth

0-0

1-0
Sun 11, Mar-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Salos Szczecin Youth vs Chrobry Glogow Youth

1-2

2-2
Sun 11, Mar-18:30 - Poland - 1. Liga
Lech Poznan vs Jagiellonia Bialystok

1-1

5-1
Sun 11, Mar-21:00 - Poland - 1. Liga
Lechia Gdansk vs Legia Warszawa

0-1

1-3
Sun 11, Mar-17:00 - Poland - 3. Liga
Radomiak Radom vs KS Legionovia Legionowo

3-2

4-2
Sun 11, Mar-15:00 - Poland - 3. Liga
Znicz Pruszkow vs Blekitni Stargard Szczecinski

0-0

1-1
Sun 11, Mar-14:00 - Poland Woman\\\'s League
Czarni Sosnowiec Women\'s vs MKS Olimpia Szczecin Women\'s

3-0

4-0
Sun 11, Mar-14:00 - Poland Woman\\\'s League
Biala Podlaska Women\'s vs TS Mitech Zywiec Women\'s

3-0

4-4
Sun 11, Mar-14:00 - Poland Woman\\\'s League
AZS UJ Krakow Women\'s vs Gornik Leczna Women\'s

2-3

4-8
Sun 11, Mar-14:00 - Poland Woman\\\'s League
Klub Sportowy Gorzno Women\'s vs UKS Lodz Women\'s

0-1

0-2
Sun 11, Mar-18:00 - Poland Woman\\\'s League
KKPK Medyk Konin Women\'s vs AZS Wroclaw Women\'s

1-0

4-0
Sun 11, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora
Porto B vs Academico Viseu

0-1

0-1
Sun 11, Mar-15:45 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs Vitoria Guimaraes

1-1

2-1
Sun 11, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs GD Estoril-Praia

0-0

1-0
Sun 11, Mar-19:59 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs Vitoria FC Setubal

3-0

4-2
Sun 11, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga
Belenenses vs Desportivo de Tondela

0-0

0-0
Sun 11, Mar-19:59 - Romania - Divizia A
FC Voluntari vs ACS Poli Timisoara

0-0

1-0
Sun 11, Mar-22:45 - Romania - Divizia A
Steaua Bucuresti vs FC Viitorul Constanta

2-0

2-1
Sun 11, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Ripensia Timisoara vs Dacia Unirea Braila

1-1

2-1
Sun 11, Mar-14:00 - Romania - Liga 2
UTA Arad vs Hermannstadt

1-1

1-1
Sun 11, Mar-18:00 - Russia Futsal League
Spartak Moscow Futsal vs Orgkhim Futsal

3-0

6-0
Sun 11, Mar-19:59 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs SKA Khabarovsk

0-0

1-0
Sun 11, Mar-17:30 - Russia Premier League
FC Akhmat Grozny vs CSKA Moscow

0-2

0-3
Sun 11, Mar-15:00 - Russia Premier League
FK Rostov vs Zenit St.Petersburg

0-0

0-0
Sun 11, Mar-12:00 - Russia Youth Championship League
Akhmat Grozny Youth vs CSKA Moscow Youth

0-1

0-3
Sun 11, Mar-18:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs SP Cosmos

1-2

3-2
Sun 11, Mar-18:00 - San Marino Girone A
Tre Penne vs SC Faetano

0-0

2-0
Sun 11, Mar-18:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs SP Domagnano

0-1

2-4
Sun 11, Mar-21:30 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs SP La Fiorita


0-1
Sun 11, Mar-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Spartans Women\'s vs Glasgow City Women\'s

0-2

1-4
Sun 11, Mar-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Forfar Farmington Women\'s vs Celtic Women\'s

0-0

0-2
Sun 11, Mar-15:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Glasgow Rangers Women\'s vs Hibernian Women\'s

0-1

1-2
Sun 11, Mar-16:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Celtic

2-2

2-3
Sun 11, Mar-20:30 - Senegal Premier League
Linguere vs Stade de Mbour


1-0
Sun 11, Mar-22:00 - Senegal Premier League
Mbour Petite Cote vs ASEC Ndiambour


1-5
Sun 11, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
Cukaricki vs Partizan Belgrade

0-2

0-2
Sun 11, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs Spartak Subotica

0-0

0-2
Sun 11, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga
FK Rad Beograd vs FK Javor Ivanjica

0-0

2-0
Sun 11, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs Borac Cacak

0-0

1-0
Sun 11, Mar-17:00 - Serbia - 1. Liga
Zemun vs FK Vozdovac

1-0

3-0
Sun 11, Mar-17:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs Vojvodina

0-1

0-3
Sun 11, Mar-17:00 - Serbia - 1. Liga
FK Backa Backa Palanka vs Macva Sabac

0-0

2-1
Sun 11, Mar-21:30 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda vs FK Napredak Krusevac

0-0

1-1
Sun 11, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
Proleter Novi Sad vs FK Sloboda Užice

1-0

1-0
Sun 11, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
Backa Topola vs Jagodina

1-0

3-0
Sun 11, Mar-18:20 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs Slovan Bratislava

1-0

2-0
Sun 11, Mar-13:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs Nove Mesto

1-1

3-4
Sun 11, Mar-18:00 - Slovenia 1. Liga
Triglav Gorenjska vs NK Olimpija Ljubljana

0-1

0-1
Sun 11, Mar-19:59 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs NK Celje

1-0

1-2
Sun 11, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
Jadran Dekani vs Brda

2-0

2-1
Sun 11, Mar-15:30 - Slovenia 2. Liga
ND Mura 05 vs MNK FC Ljubljana

1-0

2-0
Sun 11, Mar-17:30 - South Africa The Nedbank Cup
Bloemfontein Celtic vs Richards Bay

1-0

3-1
Sun 11, Mar-17:30 - South Africa The Nedbank Cup
Royal Eagles vs Maritzburg United

0-1

1-2
Sun 11, Mar-10:30 - South Australian Premier League
White City Woodville vs Cumberland United FC

0-1

1-1
Sun 11, Mar-08:30 - South Australian Super League
West Torrens Birkalla vs Croydon Kings

0-0

1-0
Sun 11, Mar-10:45 - South Australian Super League
Adelaide United FC Youth vs Adelaide City FC

0-1

1-3
Sun 11, Mar-08:00 - South Australian Women\\\'s Premier League
Blacktown Spartans Women\'s vs Illawarra Stingrays

1-4

4-5
Sun 11, Mar-08:00 - South Australian Women\\\'s Premier League
Sydney Universiteti Women\'s vs Northern Tiger Women\'s

2-0

4-1
Sun 11, Mar-08:00 - South Australian Women\\\'s Premier League
Manly United Women\'s vs Macarthur Rams Women\'s

0-1

1-2
Sun 11, Mar-21:00 - Spanish Ladies League Division 2
SD Casablanca Women\'s vs CD Laguna Women\'s

4-1

6-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Ladies League Division 2
Atleico Malaga Women\'s vs Sporting De Huelva B Women\'s

0-0

0-0
Sun 11, Mar-00:00 - Spanish Ladies League Division 2
Costa Adeje Women\'s vs CD San Marcos-Icod Women\'s


3-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

0-1

0-2
Sun 11, Mar-15:30 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs Zaragoza CFF Women\'s

1-1

1-1
Sun 11, Mar-15:45 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

0-1

2-1
Sun 11, Mar-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

2-1

4-1
Sun 11, Mar-23:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s

0-1

1-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Primera Division
Espanyol vs Real Sociedad

0-1

2-1
Sun 11, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Celta Vigo

1-0

3-0
Sun 11, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
Las Palmas vs Villarreal

0-0

0-2
Sun 11, Mar-23:45 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Leganes

2-0

2-0
Sun 11, Mar-18:45 - Spanish Primera U19
Eibar(U19) vs CD Numancia De Soria(U19)

2-0

3-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division
Zaragoza vs La Hoya Lorca CF

2-0

3-1
Sun 11, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
Barcelona B vs Numancia

1-0

2-2
Sun 11, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Cultural Leonesa

1-0

4-0
Sun 11, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division
Cordoba C.F. vs CD Lugo

0-0

1-0
Sun 11, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Osasuna

0-0

0-0
Sun 11, Mar-23:00 - Spanish Segunda Division
CF Reus Deportiu vs SD Huesca

0-0

0-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing de Ferrol vs Atletico de Madrid B

1-0

3-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SD Ponferradina vs CD Guijuelo

1-0

3-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Toledo vs Cerceda

2-1

2-3
Sun 11, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs Talavera de la Reina

1-0

3-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Fuenlabrada vs Rapido de Bouzas

0-0

0-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
San Sebastian Reyes vs Celta Vigo B

0-0

1-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna B vs CD Artistico Navalcarnero

1-0

1-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Rayo Majadahonda vs Gimnastica Segoviana

3-1

4-2
Sun 11, Mar-15:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Vitoria(SPA) vs CD Pena Sport

1-0

1-1
Sun 11, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs Real Sociedad B

0-0

1-2
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs Racing Santander

0-0

2-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Burgos CF vs CD Mirandes

0-1

1-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Caudal Deportivo vs SD Gernika

0-0

0-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Lealtad vs Arenas Club de Getxo

1-0

2-2
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Alcoyano vs Elche

0-1

1-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ontinyent CF vs Sabadell

0-0

0-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Cornella vs Lleida

0-0

1-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs SD Formentera

0-0

1-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SCR Pena Deportiva vs CF Peralada

0-0

0-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Villarreal B vs Mallorca

1-1

1-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atletico Baleares vs Zaragoza B

2-0

2-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Llagostera vs UE Olot

0-1

2-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atletico Saguntino vs CF Badalona

1-1

1-2
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs Valencia CF Mestalla

0-0

1-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Murcia vs C.D. San Fernando Isleno

1-0

2-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Badajoz vs Marbella FC

0-0

1-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Ecija Balompie vs UCAM Murcia

0-0

1-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Villanovense

0-0

0-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs UD Melilla

0-2

0-2
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Jumilla vs Las Palmas Atletico

1-0

1-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs UD Gijon Industrial


2-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Oviedo B vs Club Siero


4-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Atletico Lugones vs UD Llanera


1-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs Real Aviles

0-0

1-0
Sun 11, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs CD Mosconia


5-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs CD Colunga

0-1

1-1
Sun 11, Mar-20:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Compostela

1-0

1-1
Sun 11, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs Cultural Areas


5-2
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs Ribadumia CF

0-0

0-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs Racing Villalbes

0-1

0-2
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs Arenteiro

2-0

3-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs CD Boiro


3-0
Sun 11, Mar-18:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Onubense vs AD Ceuta


0-2
Sun 11, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs Salerm Cosmetics

0-0

0-0
Sun 11, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Espeleno vs Atletico Sanluqueno

0-0

0-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs CD Cabecense

0-1

0-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Algeciras

1-1

1-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cadiz B vs CD Alcala Guadaira

0-0

0-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD San Roque de Lepe vs Lucena CF


4-3
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Guadalcacin CD vs CD Gerena

0-0

2-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Xerez CD


0-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Castilleja CF vs UB Lebrijana


0-1
Sun 11, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs Ibiza Eivissa


0-4
Sun 11, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Unio Esportiva Petra vs Mallorca B


0-3
Sun 11, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Son Cladera vs CD Binissalem

0-1

0-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs CE Esporles


2-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs CD Ferriolense

0-0

0-0
Sun 11, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Vera vs CD Union Puerto

1-0

5-0
Sun 11, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD El Cotillo vs UD Las Zocas


0-3
Sun 11, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs Lanzarote


1-3
Sun 11, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs CD Union Sur Yaiza

0-1

2-2
Sun 11, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs Deportiva Minera

1-1

1-3
Sun 11, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
NV Estudiantes de Murcia CF vs Club Deportivo Cieza

1-0

3-2
Sun 11, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EDMF Churra vs FC Cartagena B


0-1
Sun 11, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF B vs La Union CF

1-1

1-1
Sun 11, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Aguilas FC


1-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mar Menor vs Yeclano Deportivo


1-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs Real Murcia B


1-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CF El Castillo vs SFC Minerva


4-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs Bala Azul


4-0
Sun 11, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs Pinatar CF


1-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs CD Diocesano

2-0

2-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Extremadura B vs CD Coria

0-0

0-0
Sun 11, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Valdivia vs EMD Aceuchal

0-0

0-0
Sun 11, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs CD Castuera

1-0

2-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Don Benito vs Moralo CP

0-0

1-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs Jerez Industrial CF

0-0

0-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Amanecer vs CF Trujillo


2-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Atletico Pueblonuevo vs CD Azuaga


2-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs CD Calamonte

0-0

1-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs CD Santa Amalia


3-2
Sun 11, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs CD Gares

0-0

0-0
Sun 11, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Idoya vs CD Cantolagua


1-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra vs CD Berceo


4-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs CD Alfaro


1-4
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Villegas vs CP Calasancio

0-1

0-3
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Haro Deportivo vs UD Logrones B


2-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Naxara vs CD Pradejon


3-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
SD Logrones vs CD Varea


1-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs Oyonesa


1-2
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Tedeon vs Casalarreina


0-2
Sun 11, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs CD Carinena


1-0
Sun 11, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs CD Sarinena


1-0
Sun 11, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs SD Tarazona

0-0

2-2
Sun 11, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD La Almunia vs Teruel


2-2
Sun 11, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs CDJ Tamarite


3-1
Sun 11, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs AD Sabinanigo


0-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Ejea vs Brea


2-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs Valdefierro

1-0

1-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Caspe vs UD Fraga

0-0

0-0
Sun 11, Mar-21:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs CD Robres

0-1

2-3
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Socuellamos vs UB Conquense


3-4
Sun 11, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Madridejos vs Almagro CF


1-3
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Atletico Ibanes


0-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Almansa vs Atletico Tomelloso


2-2
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs La Roda CF


4-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Pedroneras vs CD Marchamalo


4-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs CD Guadalajara


0-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Villarrubia CF


2-1
Sun 11, Mar-22:15 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Miguelturreno vs Mora CF


2-2
Sun 11, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs Velarde CF

1-1

1-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs Gimnastica Torrelavega

0-0

1-1
Sun 11, Mar-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs CD Baskonia

0-0

0-2
Sun 11, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sestao vs SD Balmaseda FC


2-0
Sun 11, Mar-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs Bermeo

0-0

0-0
Sun 11, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Alaves B vs Sociedad Deportiva Beasain

1-0

1-1
Sun 11, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Getxo vs Sodupe UC

0-0

0-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs UE Figueres

0-1

0-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Gava vs Pobla De Mafumet CF

1-1

1-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Palamos CF vs UA Horta

0-2

0-2
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
AE Prat vs FC Santboia

0-0

0-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs CF Reus Deportiu II


2-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs EC Granollers


0-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs Santfeliuenc FC

1-1

1-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs Sant Andreu

0-2

0-2
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Cerdanyola del Valles vs FC Asco


0-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Terrassa vs Espanyol B

0-1

0-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torre Levante Orriols vs Eldense


2-0
Sun 11, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Recambios Colon CD vs UD Paterna

0-0

0-0
Sun 11, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CF La Nucia vs CD Bunol

1-0

3-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs Crevillente


2-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Orihuela CF vs Elche CF Ilicitano


3-1
Sun 11, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Levante B vs CD Castellon

1-0

1-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs CD Roda

0-1

0-2
Sun 11, Mar-22:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Paiporta vs UD Rayo Ibense

0-1

0-2
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Mostoles


0-2
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs CD Los Yebenes San Bruno


2-0
Sun 11, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Getafe B vs Colmenar Viejo


3-3
Sun 11, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs Alcobendas Sport


1-1
Sun 11, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico Pinto vs Leganes B

0-0

2-0
Sun 11, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Inter de Madrid vs CF San Agustin


1-1
Sun 11, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs San Fernando Henares

1-0

4-1
Sun 11, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs CF Pozuelo Alarcon


1-1
Sun 11, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs Parla Escuela


1-0
Sun 11, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD El Alamo vs Rayo Vallecano B


1-2
Sun 11, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Beroil Bupolsa(Tino) vs La Baneza


2-0
Sun 11, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs SC Uxama


6-1
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Zamora CF vs CD San Jose de Soria

0-0

0-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs CD Salmantino


1-2
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs CD Cebrerena


4-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs CD Becerril

2-0

4-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs Real Burgos


3-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Malagueno vs Velez CF


3-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Loja CD vs Guadix CF


0-1
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs CD Linares Deportivo


2-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atarfe Industrial CF vs Atletico Mancha Real

0-0

0-0
Sun 11, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Almeria B


0-4
Sun 11, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs CD Huetor Tajar


2-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Antequera CF vs CD Rincon


3-0
Sun 11, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs UD San Pedro


1-1
Sun 11, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Maracena vs Villacarrillo CF

0-0

0-2
Sun 11, Mar-18:00 - Sudanese Premier League
Wad Hashem Senar vs Ahli Atbara


3-1
Sun 11, Mar-21:00 - Sudanese Premier League
Khartoum Al Watani vs Al-Hilal Omdurman

0-0

0-1
Sun 11, Mar-21:00 - Sudanese Premier League
Ahli Al Khartoum vs Al Merreikh

1-0

1-0
Sun 11, Mar-16:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Linkopings FC Women\'s vs Kopparbergs/Goeteborg Women\'s

0-1

1-1
Sun 11, Mar-16:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Vittsjo GIK Women\'s vs Qviding FIF Wowen\'s

4-0

8-0
Sun 11, Mar-16:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
IF Limhamn Bunkeflo Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s

3-1

6-1
Sun 11, Mar-16:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
FC Rosengard Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s

2-1

3-2
Sun 11, Mar-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Hammarby Women\'s vs KIF Orebro DUFF Women\'s

1-0

1-0
Sun 11, Mar-23:30 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Pitea IF Women\'s vs Djurgardens Women\'s


1-1
Sun 11, Mar-19:59 - Swedish Cup
Ostersunds FK vs GAIS

0-0

1-0
Sun 11, Mar-19:00 - Swiss Super League
Young Boys vs Grasshoppers

1-1

3-1
Sun 11, Mar-19:00 - Swiss Super League
FC Luzern vs Basel

0-0

1-0
Sun 11, Mar-19:00 - Swiss Super League
Sion vs FC Thun

3-1

7-2
Sun 11, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Portalban/Gletterens vs FC Fribourg


5-1
Sun 11, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Lausanne Sports(U21) vs FC Thun U21

0-0

0-0
Sun 11, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Munsingen vs Langenthal


4-1
Sun 11, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC St.Gallen U-21 vs FC Mendrisio Stabio


2-2
Sun 11, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Bellinzona vs FC Kosova Zurich


4-1
Sun 11, Mar-19:00 - Switzerland Challenge League
Servette vs Wohlen

0-1

1-1
Sun 11, Mar-19:00 - Switzerland Challenge League
Neuchatel Xamax vs FC Schaffhausen

1-0

1-0
Sun 11, Mar-16:00 - Thai League 1
Port FC vs Ubon UMT United

0-0

1-0
Sun 11, Mar-16:00 - Thai League 1
Nakhon Ratchasima vs Sukhothai FC

1-1

2-1
Sun 11, Mar-15:00 - Thai League 1
Chiangrai United vs Ratchaburi Mitr Phol

1-0

2-0
Sun 11, Mar-15:00 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs Muang Thong United

4-0

6-1
Sun 11, Mar-16:00 - Thai League 2
Nong Bua Pitchaya vs Trat FC

1-0

1-0
Sun 11, Mar-15:00 - Thai League 2
PTT Rayong FC vs Udon Thani

3-0

5-1
Sun 11, Mar-15:00 - Thai League 2
Ang Thong FC vs Khonkaen FC

0-0

1-3
Sun 11, Mar-13:00 - Thai League 3
Customs United vs Trang FC

0-0

0-2
Sun 11, Mar-13:00 - Thai League 3
Bangkok FC vs JL Chiangmai United FC

0-0

2-1
Sun 11, Mar-13:00 - Thai League 3
Ayoubi Taya vs Kalasin

0-0

0-0
Sun 11, Mar-22:10 - Tunisia Division 1
Esperance Sportive de Tunis vs Stade Tunisien

2-0

3-0
Sun 11, Mar-17:30 - Tunisia Division 1
Etoile du Sahel vs Club Africain

0-0

0-1
Sun 11, Mar-17:30 - Tunisia Division 1
Esperance Sportive Zarzis vs U.S.Monastir

0-0

0-0
Sun 11, Mar-17:30 - Tunisia Division 1
US Ben Guerdane vs Stade Gabesien

1-0

1-0
Sun 11, Mar-19:00 - Turkey 2 Ligi A
Denizlispor vs Erzurum BB

0-1

2-1
Sun 11, Mar-16:30 - Turkey 2 Ligi A
Giresunspor vs Adana Demirspor

0-2

0-2
Sun 11, Mar-14:00 - Turkey 2 Ligi A
Gaziantepspor vs Samsunspor

0-0

2-1
Sun 11, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Batman Petrolspor vs Ofspor

0-1

0-1
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Orhangazispor vs 12 Bingol Spor

0-0

1-1
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kemer Tekirova Spor vs Erzin Belediyespor

2-0

4-1
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Bayrampasaspor vs Canakkale Dardanelspor

2-1

3-2
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Catalca Spor vs Yeni Altindag BS

0-0

1-0
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kozan BLD.SPOR vs Halide Edip Adivarspor

0-1

0-2
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Manisa BB Spor vs Erbaaspor S

1-0

2-0
Sun 11, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Pazarspor vs Kirikhanspor

0-0

1-0
Sun 11, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeni Orduspor vs 24 Erzincanspor

0-1

0-1
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Golcukspor vs Belediye Vanspor

0-0

1-1
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Muglaspor vs Anadolu Uskudar

0-0

1-2
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ergene Velimese vs Yesil Bursa

0-0

1-0
Sun 11, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Cizrespor vs Aydinspor

2-0

2-0
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tepecik Bld vs Sultanbeyli

0-2

1-2
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Corum Belediyespor vs Tarsus Idman Yurdu

0-0

0-0
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ankara Adliyespor vs Osmaniyespor

1-0

2-0
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kizilcabolukspor vs Tekirdagspor

1-0

1-0
Sun 11, Mar-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Duzyurtspor vs Karaman Belediyesi Spor

1-1

2-1
Sun 11, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Amedspor Women\'s vs Konak BEL. Women\'s


4-3
Sun 11, Mar-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Atasehir Belediyesi Women\'s vs Trabzon Idmanocagi Women\'s

5-0

7-0
Sun 11, Mar-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women\'s vs Kirecburnu Women\'s

1-2

3-2
Sun 11, Mar-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
KDZ Ereglispor Women\'s vs Fatih Vatanspor Women\'s


2-1
Sun 11, Mar-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Yabancilar Women\'s vs 1207 Antalya Muratpasa Women\'s


2-0
Sun 11, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Bugsasspor

0-2

0-3
Sun 11, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sanliurfaspor vs Silivrispor

2-0

3-0
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Altay Spor Kulubu vs Kirklarelispor

1-0

1-1
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nazillispor vs Sakaryaspor

2-0

3-0
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Zonguldak vs Karsiyaka

0-0

1-0
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Konya Anadolu Selcukluspor vs Nigde Belediyespor

0-1

2-1
Sun 11, Mar-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kahramanmaras vs Bandirmaspor

1-1

3-2
Sun 11, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Amedspor vs Sariyer

1-0

1-0
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Mersin Idman Yurdu vs Tuzlaspor Kulubu

0-3

0-5
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kastamonuspor vs Eyupspor

2-1

2-1
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tokatspor vs Bodrumspor

1-1

2-1
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Hatayspor vs Menemen Belediye Spor

0-0

0-0
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Bucaspor

2-0

3-1
Sun 11, Mar-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Afjet Afyonspor vs Kocaeli Birlik Spor

1-0

1-0
Sun 11, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Konyaspor

0-1

2-1
Sun 11, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor vs Fenerbahce

0-1

0-2
Sun 11, Mar-14:30 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Karabukspor

1-1

3-2
Sun 11, Mar-14:30 - Turkey Super Lig
Goztepe vs Antalyaspor

1-0

2-1
Sun 11, Mar-14:00 - Turkey U19 League
Osmanlispor FC(U19) vs Bursaspor(U19)

0-0

0-0
Sun 11, Mar-13:30 - Turkey U21 Ligi 1
Denizlispor(U21) vs Erzurum BB(U21)

0-0

1-1
Sun 11, Mar-13:30 - Turkey U21 Ligi 1
Giresunspor (U21) vs Adana Demirspor(U21)

0-3

1-3
Sun 11, Mar-12:00 - Turkey U21 Super League
Kayserispor(U21) vs Kardemir Karabukspor(U21)

0-0

0-0
Sun 11, Mar-13:30 - Turkey U21 Super League
Galatasaray(U21) vs Konyaspor(U21)

2-0

4-1
Sun 11, Mar-13:30 - Turkey U21 Super League
Goztepe(U21) vs Antalyaspor(U21)

0-1

0-1
Sun 11, Mar-13:30 - Turkey U21 Super League
Yeni Malatyaspor U21 vs Fenerbahce(U21)

0-0

0-1
Sun 11, Mar-17:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Israel Women\'s(U17) vs Denmark Women\'s(U17)

0-0

0-1
Sun 11, Mar-17:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Spain Women\'s(U17) vs Russia Women\'s(U17)

3-0

4-0
Sun 11, Mar-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mariupol vs Zorya

0-0

0-0
Sun 11, Mar-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Karpaty Lviv vs Olimpik Donetsk

0-1

0-3
Sun 11, Mar-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs Veres Rivne

1-0

1-0
Sun 11, Mar-15:00 - Ukraine U19 Liga
Zirka Kirovohrad(U19) vs FC Shakhtar Donetsk(U19)

0-0

0-0
Sun 11, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs Racing Club Montevideo

0-0

0-1
Sun 11, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division
Rampla Juniors FC vs CA River Plate

0-1

1-2
Sun 11, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division
CA Torque vs Montevideo Wanderers

0-1

1-2
Sun 11, Mar-02:10 - Uruguay Primera Division
Nacional Montevideo vs Defensor SC

1-0

2-0
Sun 11, Mar-23:00 - Uruguay Segunda Division
Miramar Misiones FC vs CA Villa Teresa

0-0

0-0
Sun 11, Mar-23:00 - Uruguay Segunda Division
Villa Espanola vs CA Juventud de Las Piedras

0-3

0-4
Sun 11, Mar-03:00 - USA Major League Soccer
Chicago Fire vs Sporting Kansas City

0-2

3-4
Sun 11, Mar-03:15 - USA Major League Soccer
Houston Dynamo vs Vancouver Whitecaps FC

1-1

1-2
Sun 11, Mar-04:25 - USA Major League Soccer
New York Red Bulls vs Portland Timbers

1-0

4-0
Sun 11, Mar-04:30 - USA Major League Soccer
Orlando City vs Minnesota United FC

1-1

1-2
Sun 11, Mar-23:15 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs Washington D.C. United

1-0

3-1
Sun 11, Mar-00:55 - USA Major League Soccer
Real Salt Lake vs Los Angeles FC

1-2

1-5
Sun 11, Mar-03:00 - Venezuela Primera Division
Portuguesa FC vs Estudiantes Merida FC

1-0

1-0
Sun 11, Mar-19:00 - Venezuela Primera Division
Metropolitanos FC vs Caracas FC

0-1

1-2
Sun 11, Mar-23:45 - Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira vs Estudiantes Caracas SC

0-0

2-0
Sun 11, Mar-19:00 - Venezuela Segunda Division
Atletico El Vigia vs Union Atletico Falcon

2-2

3-2
Sun 11, Mar-23:30 - Venezuela Segunda Division
Llaneros de Guanare FC vs Titanes FC

0-0

2-0
Sun 11, Mar-12:00 - Vietnam Championship U19
Dong Nai(U19) vs Viettel (U19)

0-2

1-3
Sun 11, Mar-12:00 - Vietnam Championship U19
Hoang Anh Gia Lai(U19) vs Song Lam Nghe An(U19)

0-1

0-4
Sun 11, Mar-16:00 - Vietnam League
Ha Noi FC vs XM Hai Phong FC

0-0

1-0
Sun 11, Mar-13:30 - Vietnam League
Than Quang Ninh vs Da Nang

1-0

1-0
Sun 11, Mar-14:00 - Vietnam League
Megastar Nam Dinh vs XSKT Can Tho

0-0

0-0
Sun 11, Mar-11:00 - Western Australia NPL U20
Perth Glory FC(U20) vs Joondalup United U20

3-1

7-1
Sun 11, Mar-13:00 - Western Australia Premier League
Perth Glory FC Am vs Joondalup United

0-1

4-1
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.