Complete Football Results for Sat 10, Feb 2018

Yesterday's Results |  Thursday,22 Feb 2018  | Wednesday,21 Feb 2018  | Tuesday,20 Feb 2018

FOOTBALL RESULTS
Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 10, Feb-13:30 - AFC Cup
Thanh Hoa FC vs Global Cebu

0-0

1-0
Sat 10, Feb-15:30 - AFC Cup
Tampines Rovers FC vs Song Lam Nghe An

0-0

0-2
Sat 10, Feb-17:00 - Albania Super league
Lushnja KS vs Vllaznia Shkoder

0-0

0-2
Sat 10, Feb-17:00 - Albania Super league
FK Kukesi vs Kamza

0-0

0-1
Sat 10, Feb-19:59 - Albania Super league
Teuta Durres vs Luftetari Gjirokaster

2-2

2-3
Sat 10, Feb-19:59 - Albania Super league
Partizani Tirana vs KF Laci

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:00 - Algeria Division 1
MC Oran vs DRB Tadjenanet

1-1

3-2
Sat 10, Feb-19:00 - Algeria Division 1
JS Kabylie vs NA Hussein Dey

0-0

1-1
Sat 10, Feb-15:00 - Algeria U21
MC Oran(U21) vs DRB Tadjenanet(U21)

1-0

1-1
Sat 10, Feb-15:00 - Algeria U21
CR Belouizdad(U21) vs US Biskra(U21)

2-0

3-0
Sat 10, Feb-15:00 - Algeria U21
JS Kabylie(U21) vs NA Hussein Dey(U21)

0-1

1-1
Sat 10, Feb-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Estrela Clube 1 de Maio


2-0
Sat 10, Feb-18:00 - Angola Girabola League
Desportivo JGM vs Onze Bravos


1-1
Sat 10, Feb-01:45 - Argentina Reserves League
Newells Old Boys Reserve vs Colon Reserve

0-1

0-1
Sat 10, Feb-03:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Villa Dalmine vs CSyD Juventud Unida Gualeguaychu

0-0

2-0
Sat 10, Feb-04:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia Jujuy vs Instituto Cordoba

0-0

1-0
Sat 10, Feb-05:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Mitre de Santiago del Estero vs Independiente Rivadavia

1-0

3-1
Sat 10, Feb-02:00 - Argentinian Primera Super League
Defensa Y Justicia vs Chacarita Juniors

1-0

4-2
Sat 10, Feb-02:00 - Argentinian Primera Super League
Union Santa Fe vs Arsenal de Sarandi

0-0

0-0
Sat 10, Feb-04:15 - Argentinian Primera Super League
Newells Old Boys vs Colon

0-0

0-1
Sat 10, Feb-12:50 - Australia League A
Melbourne City vs Sydney FC

0-2

0-4
Sat 10, Feb-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Queensland Lions FC vs Brisbane Strikers

2-0

2-0
Sat 10, Feb-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Moreton Bay United vs Brisbane City SC

3-0

3-1
Sat 10, Feb-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Cairns FC vs Sunshine Coast FC

1-1

1-2
Sat 10, Feb-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Redlands United FC vs SWQ Thunder

2-3

4-4
Sat 10, Feb-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
North Queensland United vs Magpies Crusaders

1-1

2-1
Sat 10, Feb-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast United vs Brisbane Roar FC Am

0-1

0-2
Sat 10, Feb-13:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Western Pride vs Brisbane Olympic United FC

1-2

2-3
Sat 10, Feb-09:00 - Australia Queensland State League U20
Gold Coast United(U20) vs Brisbane Roar FC(U20)

1-3

2-6
Sat 10, Feb-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Brisbane Wolves vs Logan Lightning

2-1

2-5
Sat 10, Feb-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Holland Park Hawks FC vs Ipswich Knights FC

3-1

5-1
Sat 10, Feb-12:15 - Australia Queensland State Leagues
Rochedale Rovers vs Capalaba

1-0

2-1
Sat 10, Feb-12:30 - Australia Queensland State Leagues
Eastern Suburbs vs Peninsula Power

0-3

0-3
Sat 10, Feb-13:30 - Australia Queensland State Leagues
Mitchelton vs Sunshine Coast Wanderers FC

1-1

3-3
Sat 10, Feb-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Gold Coast United Wanderers FC Women\'s vs Eastern Suburbs FC Women\'s

2-1

3-1
Sat 10, Feb-11:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Western Pride Women\'s vs Mudgeeraba SC Women\'s

4-0

11-0
Sat 10, Feb-11:30 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s vs Mitchelton Women\'s

0-4

0-7
Sat 10, Feb-12:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Logan Lightning Women\'s vs Queensland Lions FC Women\'s

0-2

0-6
Sat 10, Feb-13:30 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Cockburn City vs Subiaco AFC

0-1

0-1
Sat 10, Feb-15:30 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Perth S.C vs Floreat Athena

1-0

1-1
Sat 10, Feb-09:45 - Australia Women\\\'s A-League
Sydney FC Women\'s vs Newcastle Jets Women\'s

2-0

2-2
Sat 10, Feb-21:30 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs Wolfsberger AC

0-0

0-1
Sat 10, Feb-21:30 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs LASK Linz

1-1

1-3
Sat 10, Feb-21:30 - Austrian Bundesliga
St.Polten vs Mattersburg

0-0

0-3
Sat 10, Feb-19:00 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs Red Bull Salzburg

0-0

0-1
Sat 10, Feb-21:00 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Anderlecht

2-0

2-0
Sat 10, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League
Kortrijk vs Royal Antwerp FC

2-0

4-0
Sat 10, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League
KV Mechelen vs AS Eupen

0-0

1-0
Sat 10, Feb-23:30 - Belgian Jupiler League
Gent vs St.-Truidense VV

1-0

3-0
Sat 10, Feb-19:59 - Belgium - 2e Klasse
Roeselare vs St. Gilloise

1-2

1-4
Sat 10, Feb-23:30 - Belgium - 2e Klasse
Cercle Brugge vs Tubize

0-0

0-0
Sat 10, Feb-17:30 - Belgium Women 1st National
Moldavo Women\'s vs Famkes Merkem Women\'s


2-0
Sat 10, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Zulte Waregem Women\'s vs White Star Bruxelles Women\'s


2-1
Sat 10, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Eendracht Aalst Women\'s vs Gent B Women\'s


5-2
Sat 10, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
SG-Tertre-Hautrage Women\'s vs KVK Tienen Women\'s


6-0
Sat 10, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Massenhoven VC Women\'s vs Svelta Melsele Women\'s

0-0

0-0
Sat 10, Feb-18:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
KSK Heist Women\'s vs KAA Gent Ladies


0-8
Sat 10, Feb-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Destroyers vs Universitario de Sucre

0-0

1-0
Sat 10, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
ABC Natal/RN vs Vitoria Salvador BA

1-1

3-1
Sat 10, Feb-22:30 - Brazil Mato-grossense Division 1
Mixto EC vs Dom Bosco MT

0-1

2-3
Sat 10, Feb-23:00 - Brazil Alagoano Division 1
Murici vs CRB (AL)

0-0

0-0
Sat 10, Feb-02:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Brasiliense (DF) vs SE Gama (DF)

1-1

2-1
Sat 10, Feb-23:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Paracatu DF vs Sobradinho DF

1-1

1-2
Sat 10, Feb-02:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Santa Cruz RN vs America FC Natal RN

1-0

3-0
Sat 10, Feb-03:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Baraunas RN vs ASSU RN

0-1

0-1
Sat 10, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Carioca
CR Flamengo (RJ) vs Botafogo (RJ)

1-0

3-1
Sat 10, Feb-02:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Chapecoense SC vs Atletico Tubarao SC

1-1

2-1
Sat 10, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Hercilio Luz SC vs Figueirense (SC)

1-0

1-1
Sat 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Joinville SC vs Concordia SC

0-0

1-0
Sat 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Uniclinic AC CE vs Tiradentes CE

0-0

1-0
Sat 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Iguatu CE vs Floresta/CE

0-0

1-1
Sat 10, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Guarani CE vs Fortaleza CE

0-2

0-4
Sat 10, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goias vs Aparecidense GO

1-0

1-0
Sat 10, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Atletico Clube Goianiense vs Itumbiara EC (GO)

1-0

1-0
Sat 10, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Ipora vs Vila Nova (GO)

1-1

1-1
Sat 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Anapolina GO vs Gremio Anapolis

0-1

1-2
Sat 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Rio Verde GO vs Anapolis FC

0-1

0-2
Sat 10, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tupi FC vs Patrocinense MG

1-0

3-0
Sat 10, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Boa Esporte Clube vs Tombense

0-0

0-0
Sat 10, Feb-03:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Democrata vs Cruzeiro (MG)

0-1

0-2
Sat 10, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Villa Nova-MG vs URT MG

0-1

3-2
Sat 10, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Atletico Mineiro (MG) vs Caldense(MG)

1-1

1-2
Sat 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Treze Campina Grande PB vs Nacional de Patos PB

1-0

1-0
Sat 10, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Paulista
EC Santo Andre vs Corinthians Paulista (SP)

0-1

2-1
Sat 10, Feb-01:15 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Bento vs Linense(BRA)

1-1

2-2
Sat 10, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Paulista
Ponte Preta vs Gremio Novorizontino

1-1

1-1
Sat 10, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Paulista
Ferroviaria SP vs Santos

0-1

2-2
Sat 10, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Paulista
Botafogo SP vs Ituano (SP)

0-0

1-0
Sat 10, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Oeste SP vs Penapolense

1-2

1-3
Sat 10, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Inter de Limeira vs Nacional SP

1-1

2-1
Sat 10, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Batatais vs Juventus-SP

0-0

1-0
Sat 10, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
CA Votuporanguense SP vs Portuguesa de Desportos

1-2

2-2
Sat 10, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Taubate vs XV de Piracicaba

0-1

1-1
Sat 10, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Agua Santa vs Rio Claro

0-0

0-0
Sat 10, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Mogi Mirim SP vs Sao Carlos

0-0

0-1
Sat 10, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Rio Preto vs Marilia (SP)

0-0

2-0
Sat 10, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Matonense SP vs AA Portuguesa Santista

0-0

2-2
Sat 10, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Atibaia vs Barretos SP

1-0

1-0
Sat 10, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Desportivo Brasil SP vs Taboao da Serra

2-0

2-0
Sat 10, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Manthiqueira/SP vs EC Sao Bernardo

0-0

0-0
Sat 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Uniao Barbarense FC vs Gremio Osasco

0-1

1-1
Sat 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Capivariano FC SP vs Velo Clube SP

0-0

2-2
Sat 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Olimpia SP vs Monte Azul SP

0-0

1-0
Sat 10, Feb-04:15 - Brazil Copa Verde
Interporto FC vs Paysandu (PA)

0-0

0-0
Sat 10, Feb-22:30 - Brazil Paranaense League
Parana PR vs Prudentopolis

1-0

3-0
Sat 10, Feb-22:30 - Brazil Paranaense League
Londrina (PR) vs Coritiba (PR)

0-1

0-3
Sat 10, Feb-22:30 - Brazil Paranaense League
Cianorte PR vs Toledo Colonia Work(TCW) PR

0-0

1-0
Sat 10, Feb-22:30 - Brazil Paranaense League
Cascavel PR vs Atletico Paranaense

0-1

0-1
Sat 10, Feb-22:30 - Brazil Paranaense League
Gremio Metropolitano Maringa vs Rio Branco PR

0-1

1-1
Sat 10, Feb-22:30 - Brazil Paranaense League
Foz do Iguacu PR vs CE Uniao PR

0-0

1-0
Sat 10, Feb-17:00 - CAF Champions League
Young Africans vs St Louis Suns United

0-0

1-0
Sat 10, Feb-17:00 - CAF Champions League
Zanaco vs Armed Forces FC

2-0

3-0
Sat 10, Feb-17:00 - CAF Champions League
JKU FC vs ZESCO United Ndola

0-0

0-0
Sat 10, Feb-21:00 - CAF Champions League
Stade Malien de Bamako vs Williamsville Athletic

1-0

1-1
Sat 10, Feb-21:00 - CAF Champions League
Generation Foot vs Masr El Maqassah

0-0

2-0
Sat 10, Feb-19:15 - CAF Champions League
AS-FAN Niamey vs Horoya AC

1-3

1-3
Sat 10, Feb-17:30 - CAF Champions League
Rayon Sports FC vs Lydia LB Academi

0-0

1-1
Sat 10, Feb-19:59 - CAF Champions League
RC Kadiogo vs Mounana FC

1-0

1-0
Sat 10, Feb-19:59 - CAF Champions League
Bidvest Wits vs Pamplemousses

2-0

2-0
Sat 10, Feb-19:59 - CAF Champions League
ASAC Concorde vs Esperance Sportive de Tunis

1-0

1-1
Sat 10, Feb-17:45 - CAF Champions League
Township Rollers vs Al Merreikh

2-0

3-0
Sat 10, Feb-23:00 - CAF Champions League
DHJ Difaa Hassani Jadidi vs Sports Bissau e Benefica

6-0

10-0
Sat 10, Feb-15:30 - CAF Champions League
Cnaps Sports vs Kampala City Council FC

0-0

2-1
Sat 10, Feb-16:00 - CAF Champions League
Gor Mahia vs Leones Vegetarianos

1-0

2-0
Sat 10, Feb-17:00 - CAF Confederation Cup
Olympique Star vs Etoile Filante de Ouagadougou

0-0

0-0
Sat 10, Feb-21:00 - CAF Confederation Cup
Al Ittihad Tripoli vs Sahel SC

0-0

1-0
Sat 10, Feb-21:30 - CAF Confederation Cup
Al Masry vs Green Buffaloes

2-0

4-0
Sat 10, Feb-17:30 - CAF Confederation Cup
Costa do Sol Maputo vs Jwaneng Galaxy

0-0

1-0
Sat 10, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
AS Tanda vs La Mancha

0-0

0-0
Sat 10, Feb-18:00 - CAF Confederation Cup
Young Buffaloes vs Cape Town City

0-0

0-1
Sat 10, Feb-18:30 - CAF Confederation Cup
Mangasport vs Maniema Union

0-0

0-1
Sat 10, Feb-18:30 - CAF Confederation Cup
New Star De Douala vs Deportivo Niefang

1-0

2-1
Sat 10, Feb-19:00 - CAF Confederation Cup
Petro Atletico de Luanda vs Masters Security

1-0

5-0
Sat 10, Feb-19:00 - CAF Confederation Cup
Energie FC vs Hafia FC

1-0

1-0
Sat 10, Feb-16:00 - CAF Confederation Cup
Ngazi Sport vs AS Port Louis 2000

0-1

1-1
Sat 10, Feb-21:05 - Challenge DE French Feminin
La Roche Women\'s vs ASJ Soyaux Women\'s

0-2

1-4
Sat 10, Feb-19:00 - Chile Primera B
Santiago Wanderers vs CSyD Barnechea

0-1

1-1
Sat 10, Feb-02:00 - Chile Primera Division
Union La Calera vs CSD Antofagasta

0-2

1-3
Sat 10, Feb-04:30 - Chile Primera Division
Union Espanola vs Palestino

0-1

2-2
Sat 10, Feb-16:45 - Club Friendly
Gyirmot SE vs FK Senica

0-2

2-3
Sat 10, Feb-03:00 - Club Friendly
Northcote City vs Richmond SC

2-0

4-0
Sat 10, Feb-20:40 - Club Friendly
Metta/LU Riga vs JK Tallinna Kalev

1-0

2-2
Sat 10, Feb-08:00 - Club Friendly
Heidelberg United vs Sydney Olympic

2-3

2-4
Sat 10, Feb-08:30 - Club Friendly
Salisbury United vs South Adelaide Panthers

0-3

0-3
Sat 10, Feb-08:45 - Club Friendly
Hobart Zebras vs Hobart Olympia Warriors

1-1

2-4
Sat 10, Feb-21:00 - Club Friendly
Valerenga B vs Follo

0-1

2-1
Sat 10, Feb-11:00 - Club Friendly
Oakleigh Cannons vs FC Bulleen Lions

3-1

3-5
Sat 10, Feb-17:00 - Club Friendly
Spartak Trnava vs MFK Karvina

0-1

3-1
Sat 10, Feb-11:00 - Club Friendly
South Hobart vs Kingborough Lions

2-0

4-0
Sat 10, Feb-17:00 - Club Friendly
MSK Zilina vs FK Poprad

2-2

2-4
Sat 10, Feb-17:00 - Club Friendly
Landskrona BoIS vs Falkenbergs FF

0-1

1-3
Sat 10, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Flora Tallinn vs HJK Helsinki

0-0

1-1
Sat 10, Feb-17:00 - Club Friendly
Zlin vs Slovan Bratislava

1-0

3-2
Sat 10, Feb-17:00 - Club Friendly
SK Sigma Olomouc vs Slovan Liberec

0-1

1-2
Sat 10, Feb-17:00 - Club Friendly
Beroe vs Slavia Sofia

2-0

3-0
Sat 10, Feb-17:00 - Club Friendly
Zemplin Michalovce vs Lokomotiva Kosice

0-0

1-0
Sat 10, Feb-17:00 - Club Friendly
TSV Hartberg vs FCM Traiskirchen

1-2

4-2
Sat 10, Feb-17:00 - Club Friendly
Botev Plovdiv vs Botev Vratsa

0-2

0-3
Sat 10, Feb-12:00 - Club Friendly
FC Pyunik vs FC Artsakh

0-0

0-1
Sat 10, Feb-17:00 - Club Friendly
Sandnes Ulf vs Bryne

2-0

2-0
Sat 10, Feb-12:00 - Club Friendly
FK Angusht Nazran vs FK Biolog

1-0

2-0
Sat 10, Feb-17:00 - Club Friendly
FC DAC 1904 Dunajska Streda vs Zalaegerszeg TE

0-0

1-0
Sat 10, Feb-12:00 - Club Friendly
FC Shakhtyor Karagandy vs ETO Gyori FC

1-0

1-2
Sat 10, Feb-17:00 - Club Friendly
IK Frej Taby vs Hammarby

1-0

4-1
Sat 10, Feb-12:00 - Club Friendly
LKS Czaniec vs BKS Stal BB

0-0

2-1
Sat 10, Feb-17:00 - Club Friendly
Floridsdorfer AC vs First Vienna FC

2-0

8-0
Sat 10, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Hard vs Austria Lustenau

0-1

0-2
Sat 10, Feb-17:00 - Club Friendly
FK Palanga vs Jelgava

0-1

0-2
Sat 10, Feb-12:20 - Club Friendly
Volna Pinsk vs FK Isloch Minsk

0-0

0-4
Sat 10, Feb-12:30 - Club Friendly
CS Mioveni vs Metaloglobus

0-1

0-2
Sat 10, Feb-12:30 - Club Friendly
Hapoel Hadera U19 vs Ihud Bnei Baqa(U19)


2-1
Sat 10, Feb-13:00 - Club Friendly
Zenit St.Petersburg vs NK Maribor

2-0

3-1
Sat 10, Feb-13:00 - Club Friendly
FC Terek Groznyi vs Budapest Honved

1-0

1-1
Sat 10, Feb-13:00 - Club Friendly
Ashfield SC vs Dianella White Eagles

1-2

1-2
Sat 10, Feb-13:00 - Club Friendly
MSK Zilina B vs Frydek-Mistek

1-0

1-1
Sat 10, Feb-19:30 - Club Friendly
Levski Sofia vs Slivnishki Geroy

2-0

5-1
Sat 10, Feb-19:30 - Club Friendly
AFC Eskilstuna vs Arameisk-Syrianska IF

2-0

4-0
Sat 10, Feb-17:15 - Club Friendly
Karlslunds IF HFK vs Carlstad United BK

0-1

1-1
Sat 10, Feb-13:30 - Club Friendly
Fremad Amager vs Hvidovre IF

0-1

1-1
Sat 10, Feb-13:30 - Club Friendly
Pardubice vs Mlada Boleslav(U21)

1-1

5-1
Sat 10, Feb-13:30 - Club Friendly
Vysocina Jihlava vs FK Graffin Vlasim

1-0

2-0
Sat 10, Feb-13:30 - Club Friendly
Usti nad Labem vs Sokol Brozany

1-0

2-0
Sat 10, Feb-17:30 - Club Friendly
Teplice vs FK MAS Taborsko

1-0

1-0
Sat 10, Feb-13:30 - Club Friendly
Odra Opole vs Rozwoj Katowice

1-0

2-2
Sat 10, Feb-17:30 - Club Friendly
ND Gorica vs Triglav Gorenjska

0-2

1-2
Sat 10, Feb-17:30 - Club Friendly
Honefoss vs Baerum SK

1-0

2-2
Sat 10, Feb-17:30 - Club Friendly
Pogon Siedlce vs FC Gorodeya

3-0

4-1
Sat 10, Feb-13:45 - Club Friendly
FC Minsk vs Zhitkovichi?

1-0

3-2
Sat 10, Feb-17:30 - Club Friendly
Hajduk Split II vs NK Dugopolje

0-0

0-1
Sat 10, Feb-14:00 - Club Friendly
FK Pribram vs FK Loko Vltavin

1-0

4-0
Sat 10, Feb-14:00 - Club Friendly
1. FC Tatran Presov vs Partizan Bardejov

0-0

1-0
Sat 10, Feb-14:00 - Club Friendly
Ararat Yerevan vs FC Lori

1-1

2-2
Sat 10, Feb-14:00 - Club Friendly
Szombathelyi Haladas vs NK Nafta

2-1

3-2
Sat 10, Feb-14:00 - Club Friendly
Puskas Akademia Fehervar vs Tianjin Teda

0-0

1-1
Sat 10, Feb-14:00 - Club Friendly
Chojniczanka Chojnice vs Baltyk Gdynia

1-1

3-2
Sat 10, Feb-14:00 - Club Friendly
Benesov vs Sparta Praha(U19)

0-0

5-0
Sat 10, Feb-19:59 - Club Friendly
Nest-Sotra vs Forde IL

4-1

7-2
Sat 10, Feb-14:00 - Club Friendly
Sparta Praha(U21) vs FC Pisek

1-0

2-0
Sat 10, Feb-14:00 - Club Friendly
Dorogi FC vs Velke Ludince

1-0

4-0
Sat 10, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Inhulets Petrove vs PFC Oleksandria(U21)

1-0

2-0
Sat 10, Feb-18:00 - Club Friendly
Djurgardens vs Bodo Glimt

0-0

3-1
Sat 10, Feb-18:00 - Club Friendly
GIF Sundsvall vs Levanger FK

0-0

0-0
Sat 10, Feb-18:00 - Club Friendly
Helsingborg IF vs IFK Varnamo

1-1

3-1
Sat 10, Feb-18:00 - Club Friendly
NK Celje vs Zemun

1-0

3-0
Sat 10, Feb-18:00 - Club Friendly
FC Artmedia Petrzalka vs Malzenice

2-0

2-0
Sat 10, Feb-18:00 - Club Friendly
Banik Ostrava vs Slavia Praha

2-1

2-3
Sat 10, Feb-18:00 - Club Friendly
Mlada Boleslav vs Ceske Budejovice

2-0

4-0
Sat 10, Feb-18:00 - Club Friendly
Mjondalen vs Fram Larvik

3-0

6-0
Sat 10, Feb-18:00 - Club Friendly
FC Bohemians 1905 vs MFK Ruzomberok

0-0

1-0
Sat 10, Feb-18:00 - Club Friendly
Krasnodar FK vs Hebei China Fortune Football Club

3-0

7-1
Sat 10, Feb-18:00 - Club Friendly
Sotra vs Asane Fotball

1-1

2-2
Sat 10, Feb-18:00 - Club Friendly
NK Solin vs HNK Sibenik

1-0

2-0
Sat 10, Feb-18:30 - Club Friendly
Synot Slovacko vs FC Tosno

0-1

1-2
Sat 10, Feb-18:30 - Club Friendly
Longford Town vs Limerick FC

0-1

0-1
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
CSKA Sofia vs Tsarsko Selo

0-1

2-1
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
Esbjerg FB vs Ringkobing

1-0

4-1
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
Viborg vs Thisted FC

2-1

3-3
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
Gornik Leczna vs Radomiak Radom

2-2

2-3
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
Naestved vs FC Roskilde

1-0

3-1
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
FK Sutjeska Niksic vs FK Grbalj Radanovici

0-0

0-0
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
NK Aluminij vs NK Radomlje

0-2

2-3
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
TSV Hartberg vs SK Sturm Graz Amat.

0-0

1-1
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
Strommen vs Gjovik Lyn

2-0

3-0
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
Odra Opole vs Ruch Zdzieszowice

1-1

1-2
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
SC Kalsdorf vs DSV Leoben

0-1

0-2
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
Soroksar vs Balmazujvaros Sport KFT

1-1

1-1
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
Utsiktens BK vs IK Oddevold

2-1

3-1
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
Etar Veliko Tarnovo vs Litex Lovech

0-0

2-1
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
Ullern vs Kjelsas IL

1-1

1-7
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
Spartak Subotica vs Decic Tuzi

0-0

0-0
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
Puszcza Niepolomice vs Opava

1-1

2-4
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
Ripensia Timisoara vs Vulturii Lugoj

0-0

0-0
Sat 10, Feb-15:00 - Club Friendly
Ludogorets Razgrad II vs FC Dunav Ruse

2-3

3-4
Sat 10, Feb-19:00 - Club Friendly
Shamrock Rovers vs Brentford(U21)

1-0

1-2
Sat 10, Feb-19:00 - Club Friendly
Lokomotiv Moscow vs Ferencvarosi TC

0-0

1-2
Sat 10, Feb-19:00 - Club Friendly
Sligo Rovers vs Cabinteely FC

1-2

3-3
Sat 10, Feb-19:00 - Club Friendly
Cukaricki vs Brommapojkarna

1-2

1-2
Sat 10, Feb-19:00 - Club Friendly
Wiener Viktoria vs SC Rohrendorf

0-0

1-1
Sat 10, Feb-15:30 - Club Friendly
Zaglebie Lubin vs Chrobry Glogow

0-1

1-2
Sat 10, Feb-16:00 - Club Friendly
Elfsborg vs Orgryte

0-0

1-0
Sat 10, Feb-16:00 - Club Friendly
Vejle vs Paksi SE

0-0

0-0
Sat 10, Feb-16:00 - Club Friendly
Nykobing Falster vs Holbaek


2-4
Sat 10, Feb-16:00 - Club Friendly
Vasteras SK FK vs FC Linkoping City

1-0

3-1
Sat 10, Feb-16:00 - Club Friendly
Hacken vs Shandong Luneng

0-0

3-0
Sat 10, Feb-16:00 - Club Friendly
Kongsvinger vs Nybergsund IL Trysil

2-0

4-0
Sat 10, Feb-16:00 - Club Friendly
Trencin vs Inter Bratislava

1-0

7-0
Sat 10, Feb-16:00 - Club Friendly
NK Krsko vs NK Rogaska

0-0

3-0
Sat 10, Feb-16:00 - Club Friendly
Stal Stalowa Wola vs Chelmianka Chelm

0-0

2-0
Sat 10, Feb-04:45 - Colombia Copa Mustang
Envigado vs Rionegro Aguilas

0-0

2-0
Sat 10, Feb-23:00 - Colombia Copa Premier
Bogota FC vs Atletico FC

0-2

1-2
Sat 10, Feb-23:30 - Copa Libertadores U20
Sao Paulo(U20) vs Quebracho(U20)

3-0

6-0
Sat 10, Feb-19:59 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs Dinamo Zagreb

0-2

2-4
Sat 10, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs Istra 1961

1-0

4-0
Sat 10, Feb-19:59 - Cyprus 1 Division
Ermis Aradippou vs Nea Salamis

1-1

2-1
Sat 10, Feb-18:00 - Cyprus 1 Division
Ethnikos Achnas vs Doxa Katokopias

0-2

0-4
Sat 10, Feb-19:00 - Cyprus 1 Division
AC Omonia Nicosia vs Aris Limassol

1-0

3-0
Sat 10, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
PAEEK Keryneias vs Anagennisi Deryneia

0-1

0-2
Sat 10, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Agia Napa vs Asil Lysi

0-0

3-0
Sat 10, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
AE Zakakiou vs Omonia Aradippou

0-0

2-0
Sat 10, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Digenis Voroklinis

2-1

4-1
Sat 10, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Halkanoras vs Thoi Lakatamias

0-1

3-1
Sat 10, Feb-21:00 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs Randers FC

4-1

5-1
Sat 10, Feb-19:00 - Danish SAS Ligaen
Silkeborg IF vs Aalborg BK

1-0

3-2
Sat 10, Feb-19:15 - Egypt Premier League
Smouha SC vs Zamalek

0-0

0-1
Sat 10, Feb-16:30 - Egypt Premier League
Alassiouty Sport vs Al Nasr Cairo

2-1

5-1
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference
Macclesfield Town vs Guiseley

0-1

2-1
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference
Leyton Orient vs Tranmere Rovers

0-1

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference
Wrexham vs Halifax Town

1-1

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference
Ebbsfleet United vs Solihull Moors

0-0

1-0
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference
Woking vs Chester FC

1-0

1-0
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference
Bromley vs Maidstone United

2-1

2-2
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference
Maidenhead United vs Torquay United

0-1

1-2
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference
Eastleigh vs Boreham Wood

0-0

0-2
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference
Dover Athletic vs Sutton United

0-1

0-1
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference
Gateshead vs AFC Fylde

0-2

1-2
Sat 10, Feb-21:30 - England Conference
Dagenham and Redbridge vs Aldershot Town

0-1

0-2
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference North Division
Bradford Park Avenue vs Darlington

0-0

0-1
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference North Division
AFC Telford United vs North Ferriby United

1-0

3-0
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference North Division
Boston United vs Curzon Ashton FC

0-2

3-3
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference North Division
York City vs Salford City

1-0

1-0
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference North Division
Alfreton Town vs Tamworth

1-1

2-1
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference North Division
Blyth Spartans vs Brackley Town

3-0

3-0
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference North Division
Gainsborough Trinity vs Southport FC

0-2

0-3
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference North Division
Leamington vs Harrogate Town

0-1

1-3
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference South Division
Welling United vs Gloucester City

0-0

2-3
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference South Division
Chippenham Town vs Bognor Regis Town

0-0

1-0
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference South Division
Braintree Town vs Bath City

0-2

0-2
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference South Division
Weston Super Mare vs Concord Rangers

1-0

1-0
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference South Division
East Thurrock United vs Eastbourne Borough

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference South Division
Dartford vs Chelmsford City

1-0

1-2
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Whitehawk

0-1

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference South Division
Oxford City vs Hemel Hempstead Town

2-0

4-1
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference South Division
Truro City vs Wealdstone FC

1-0

1-3
Sat 10, Feb-19:00 - England Conference South Division
Poole Town vs Havant and Waterlooville

1-1

1-3
Sat 10, Feb-21:30 - England FA Women Super League
Bristol City Women\'s vs Sunderland Women\'s

1-1

1-2
Sat 10, Feb-18:00 - England FA Women Super League
Birmingham Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

0-1

0-2
Sat 10, Feb-19:00 - England League One
Southend United vs Wigan Athletic

2-0

3-1
Sat 10, Feb-19:00 - England League One
Milton Keynes Dons vs Portsmouth

1-0

1-2
Sat 10, Feb-19:00 - England League One
Scunthorpe United vs Rotherham United

0-1

1-2
Sat 10, Feb-19:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Plymouth Argyle

1-1

1-2
Sat 10, Feb-19:00 - England League One
Oxford United vs Bristol Rovers

1-0

1-2
Sat 10, Feb-19:00 - England League One
Gillingham vs Peterborough United

0-0

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - England League One
Blackpool vs Walsall

1-1

2-2
Sat 10, Feb-19:00 - England League One
Blackburn Rovers vs Oldham Athletic AFC

0-2

2-2
Sat 10, Feb-19:00 - England League One
Bradford AFC vs Bury

0-0

2-2
Sat 10, Feb-19:00 - England League One
Doncaster Rovers vs Charlton Athletic

0-1

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - England League One
AFC Wimbledon vs Northampton Town

0-1

1-3
Sat 10, Feb-19:00 - England League Two
Crewe Alexandra vs Yeovil Town

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:00 - England League Two
Coventry vs Accrington Stanley

0-1

0-2
Sat 10, Feb-19:00 - England League Two
Cheltenham Town vs Port Vale

2-1

5-1
Sat 10, Feb-19:00 - England League Two
Swindon vs Mansfield Town

1-0

1-0
Sat 10, Feb-19:00 - England League Two
Exeter City vs Wycombe Wanderers

1-0

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - England League Two
Barnet vs Notts County

0-0

1-0
Sat 10, Feb-19:00 - England League Two
Carlisle vs Colchester United

0-1

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Grimsby Town

1-0

3-0
Sat 10, Feb-19:00 - England League Two
Stevenage FC vs Luton Town

0-0

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Halesowen Town vs Rushall Olympic

0-0

2-0
Sat 10, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs Whitby Town

2-0

2-2
Sat 10, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Hednesford Town vs Barwell

1-0

2-3
Sat 10, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Sutton Coldfield Town vs Warrington Town FC

0-1

0-2
Sat 10, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Tonbridge Angels vs Staines Town

2-1

2-1
Sat 10, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Harlow Town vs Burgess Hill Town

1-0

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Kingstonian

1-1

1-3
Sat 10, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Metropolitan Police vs Billericay Town

1-2

2-2
Sat 10, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Tooting Mitcham United vs Wingate & Finchley

1-0

2-0
Sat 10, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Worthing vs Folkestone Invicta

2-1

3-2
Sat 10, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Hendon vs Dorking Wanderers

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Harrow Borough vs Thurrock

0-0

2-0
Sat 10, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Merstham vs Leiston FC

0-0

1-0
Sat 10, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Brightlingsea Regent vs Margate

0-0

0-1
Sat 10, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Hereford vs Biggleswade Town

0-0

1-0
Sat 10, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Slough Town vs Banbury United

0-0

0-1
Sat 10, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Weymouth vs St Neots Town

1-0

3-1
Sat 10, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Chesham United vs Dorchester Town

1-0

2-2
Sat 10, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Hitchin Town vs Farnborough Town

0-2

1-3
Sat 10, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Dunstable Town vs Stratford Town

0-1

2-3
Sat 10, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Merthyr Town

0-1

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Frome Town vs Royston Town

1-2

1-4
Sat 10, Feb-16:30 - England The Championship
Sheffield United vs Leeds United

1-0

2-1
Sat 10, Feb-19:00 - England The Championship
Ipswich vs Burton Albion FC

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:00 - England The Championship
Nottingham Forest vs Hull City

0-2

0-2
Sat 10, Feb-19:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Reading

1-0

2-1
Sat 10, Feb-19:00 - England The Championship
Wolves vs Queens Park Rangers

2-0

2-1
Sat 10, Feb-19:00 - England The Championship
Derby County vs Norwich City

1-0

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - England The Championship
Brentford vs Preston North End

0-0

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - England The Championship
Bolton Wanderers vs Fulham

0-1

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - England The Championship
Bristol City vs Sunderland

3-0

3-3
Sat 10, Feb-16:15 - England The Championship
Barnsley vs Sheffield Wed.

1-1

1-1
Sat 10, Feb-16:30 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Arsenal

0-0

1-0
Sat 10, Feb-21:30 - English Premier League
Manchester City vs Leicester City

1-1

5-1
Sat 10, Feb-19:00 - English Premier League
West Ham United vs Watford

1-0

2-0
Sat 10, Feb-19:00 - English Premier League
Stoke City vs Brighton & Hove Albion

0-1

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - English Premier League
Everton vs Crystal Palace

0-0

3-1
Sat 10, Feb-19:00 - English Premier League
Swansea City vs Burnley

0-0

1-0
Sat 10, Feb-20:45 - Estonia Winter Tournament
Tartu JK Tammeka B vs FC Nomme United

1-0

1-0
Sat 10, Feb-14:45 - Estonia Winter Tournament
Kohtla-Jarve JK Jarve vs Vandra JK Vaprus

2-1

4-2
Sat 10, Feb-19:00 - Estonia Winter Tournament
FC Flora Tallinn vs Tartu JK Tammeka

0-1

1-1
Sat 10, Feb-17:00 - Finland Cup
Jaro vs PK Keski Uusimaa(PKKU)

2-0

4-0
Sat 10, Feb-17:30 - Finland Cup
SJK Seinajoki vs TPV Tampere

1-0

4-0
Sat 10, Feb-19:45 - Finland Cup
VPS Vaasa vs KPV

2-2

3-3
Sat 10, Feb-18:00 - Finland Cup
Gnistan vs PEPO

0-0

1-0
Sat 10, Feb-15:00 - Finland Cup
Lahti vs JJK Jyvaskyla

2-1

4-2
Sat 10, Feb-16:30 - Finland Cup
Haka vs FC Viikingit

2-0

5-1
Sat 10, Feb-16:30 - Finland Cup
Ilves Tampere vs GrIFK

3-0

3-1
Sat 10, Feb-21:30 - Finland U19 League
FC Espoo Youth vs FC Viikingit Youth

3-1

6-1
Sat 10, Feb-13:30 - Finland U19 League
Helsinki A vs Inter Turku Am

2-0

3-1
Sat 10, Feb-18:00 - France Ligue 2
Lens vs Valenciennes US

0-1

1-1
Sat 10, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Hyeres vs FC Bergerac

0-0

0-0
Sat 10, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Martigues vs Monaco B

0-0

1-1
Sat 10, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Stade Bordelais vs Sete FC

0-0

1-0
Sat 10, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
OGC Nice B vs Marignane Gignac

0-2

2-4
Sat 10, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Grasse vs Toulon

1-0

3-0
Sat 10, Feb-22:00 - French Championnat Amateur Group A
Mont-de-Marsan vs Paulhan Pezenas ES

1-0

3-0
Sat 10, Feb-22:00 - French Championnat Amateur Group A
Frejus Saint-Raphael vs Olymplque de Marseille B

1-1

2-1
Sat 10, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Saint-Priest vs Lyonnais B

2-1

3-1
Sat 10, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
US Raon L Etape vs Andrezieux

0-1

1-1
Sat 10, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Belfort ASM FC vs Chasselay M.D. Azergues

0-0

0-0
Sat 10, Feb-21:30 - French Championnat Amateur Group B
Yzeure AS vs Epinal

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Villefranche vs Annecy

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group B
SC Schiltigheim vs Saint-Louis Neuweg

0-1

0-1
Sat 10, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Beauvais vs Iris Club de Croix

0-1

0-1
Sat 10, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Bastia CA vs ST Maur Lusitanos

1-0

2-0
Sat 10, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Granville vs Lorient B

0-0

0-0
Sat 10, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Stade Briochin vs Vitre

0-0

0-0
Sat 10, Feb-18:00 - French Championnat Amateur Group D
Saint Malo vs Le Havre B

4-1

4-1
Sat 10, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group D
Fontenay Vendee Foot vs Stade Rennais B

0-0

0-0
Sat 10, Feb-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Niort(U19)


1-0
Sat 10, Feb-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Laval U19

1-0

2-0
Sat 10, Feb-19:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Vaillante Sports(U19) vs Brest Stade U19


1-1
Sat 10, Feb-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Toulouse vs Paris Saint-Germain

0-0

0-1
Sat 10, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Metz vs Montpellier HSC

0-1

0-1
Sat 10, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Guingamp vs Caen

0-0

0-0
Sat 10, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs Amiens SC

2-0

3-2
Sat 10, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs AS Monaco

0-2

0-4
Sat 10, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Dijon vs Nice

0-0

3-2
Sat 10, Feb-01:00 - Friendly Internationals
USA U18 vs Costa Rica(U18)

1-1

2-1
Sat 10, Feb-21:00 - Friendly Internationals
Hungary(U17) vs Norway(U17)

0-0

3-2
Sat 10, Feb-18:00 - Friendly Internationals
Slovakia(U17) vs Sweden(U17)

0-1

1-3
Sat 10, Feb-17:00 - German 3. Liga
Hansa Rostock vs Wurzburger Kickers

2-0

3-1
Sat 10, Feb-17:00 - German 3. Liga
Karlsruher SC vs Fortuna Koln

1-0

1-0
Sat 10, Feb-17:00 - German 3. Liga
Carl Zeiss Jena vs Sportfreunde Lotte

2-2

2-2
Sat 10, Feb-17:00 - German 3. Liga
VfR Aalen vs SG Sonnenhof Grobaspach

2-1

4-1
Sat 10, Feb-17:00 - German 3. Liga
1. FC Magdeburg vs Preuben Munster

3-1

3-1
Sat 10, Feb-17:00 - German 3. Liga
FSV Zwickau vs SV Meppen

0-1

0-1
Sat 10, Feb-21:30 - German Bundesliga
Bayern Munich vs Schalke 04

2-1

2-1
Sat 10, Feb-18:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs Hertha BSC Berlin

0-1

0-2
Sat 10, Feb-18:30 - German Bundesliga
Hannover 96 vs SC Freiburg

1-0

2-1
Sat 10, Feb-18:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs Koln

1-0

4-2
Sat 10, Feb-18:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Hamburger

0-0

2-0
Sat 10, Feb-18:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs Mainz

1-1

4-2
Sat 10, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
Union Berlin vs Fortuna Dusseldorf

0-1

3-1
Sat 10, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
MSV Duisburg vs Arminia Bielefeld

0-1

2-2
Sat 10, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs 1. FC Heidenheim 1846

1-0

2-0
Sat 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
St. Pauli(U19) vs Hamburger(U19)

0-0

0-0
Sat 10, Feb-18:30 - German Junioren Bundesliga Nord
Eintr. Braunschweig U19 vs Hannover 96 (U19)

1-2

1-5
Sat 10, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Chemnitzer(U19) vs Hertha BSC Berlin U19

0-2

1-2
Sat 10, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Niendorfer TSV(U19) vs Werder Bremen(U19)

0-0

0-1
Sat 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SC Freiburg(U19) vs Eintracht Frankfurt(U19)

1-0

1-0
Sat 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Kaiserslautern (U19) vs Bayern Munich(U19)

0-1

0-2
Sat 10, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Greuther Furth(U19) vs Nurnberg (U19)

0-1

2-1
Sat 10, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Augsburg(U19) vs 1. FC Heidenheim(U19)

3-0

3-0
Sat 10, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs VfB Auerbach

0-0

1-1
Sat 10, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Wolfsburg AM. vs Germania Egestorf Langreder

0-0

0-0
Sat 10, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Saarbrucken vs SC Freiburg (Am)

3-0

3-2
Sat 10, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Koblenz vs FSV Frankfurt

0-2

0-4
Sat 10, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Schott Mainz vs KSV Hessen Kassel

2-0

4-1
Sat 10, Feb-17:00 - Germany OberLiga
Tennis Borussia Berlin vs Brandenburger SC Sud 05

1-0

2-0
Sat 10, Feb-17:00 - Germany Women Division 2
Andernach Women\'s vs FFC 08 Niederkirchen Women\'s

1-0

1-2
Sat 10, Feb-17:00 - Greece - Football League
Panserraikos vs Aris Salonica

0-0

1-3
Sat 10, Feb-19:00 - Greece - Football League
OFI Crete vs Veria FC

2-0

3-0
Sat 10, Feb-21:30 - Greece Super League
Pas Giannina vs Panathinaikos

2-0

2-1
Sat 10, Feb-19:15 - Greece Super League
Panionios vs Lamia

0-0

1-0
Sat 10, Feb-17:00 - Greece Super League
Xanthi vs Kerkyra

0-0

1-1
Sat 10, Feb-14:30 - Greece U19
Ergotelis(U19) vs OFI Crete(U19)

2-1

2-1
Sat 10, Feb-13:15 - Greece U20 League
Apollon Smirnis(U20) vs PAE Levadiakos(U20)

0-0

0-1
Sat 10, Feb-14:00 - Greece U20 League
Panionios U20 vs Lamia U20

0-0

0-0
Sat 10, Feb-14:00 - Greece U20 League
PAE Atromitos(U20) vs Olympiakos Piraeus(U20)

1-1

1-3
Sat 10, Feb-14:00 - Greece U20 League
Pas Giannina(U20) vs Panathinaikos U20

0-1

1-3
Sat 10, Feb-14:30 - Greece U20 League
PAOK Saloniki U20 vs AEL Larisa U20

3-0

4-0
Sat 10, Feb-06:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Petapa vs Club Comunicaciones

2-0

2-1
Sat 10, Feb-21:30 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs FC Zwolle

2-0

2-1
Sat 10, Feb-21:30 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs Willem II

1-0

1-0
Sat 10, Feb-22:45 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs PSV Eindhoven

1-1

1-2
Sat 10, Feb-23:45 - Holland Eredivisie
SC Heerenveen vs Roda JC Kerkrade

0-1

1-1
Sat 10, Feb-23:45 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs VVV Venlo

0-0

0-0
Sat 10, Feb-18:30 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs Excelsior Maassluis

0-0

1-0
Sat 10, Feb-18:30 - Holland Tweede Divisie
FC Lisse vs Tielse Eendracht Combinatie

1-0

3-2
Sat 10, Feb-16:00 - Holland U19 League
PSV Eindhoven U19 vs Ajax Amsterdam U19

0-0

0-0
Sat 10, Feb-16:30 - Holland U19 League
ADO Den Haag (U19) vs AZ Alkmaar(U19)

1-1

2-3
Sat 10, Feb-16:30 - HongKong 1st Division League
South China vs Hoi King SA

0-0

0-0
Sat 10, Feb-13:30 - HongKong Sapling Cup
Hong Kong Rangers FC vs R&F

0-1

1-2
Sat 10, Feb-19:15 - Iceland Women\\\'s League Cup
Valur Women\'s vs Hafnarfjordur Women\'s

3-0

4-0
Sat 10, Feb-18:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
HK Vikingur Women\'s vs Breidablik Women\'s

0-1

0-6
Sat 10, Feb-00:00 - Iceland League Cup
Keflavik vs Stjarnan Gardabaer

0-0

0-1
Sat 10, Feb-16:00 - Iceland League Cup
Breidablik vs IR Reykjavik

3-0

7-0
Sat 10, Feb-14:30 - India Goa Professional League
Calangute Association vs FC Goa B

2-2

2-2
Sat 10, Feb-12:30 - India League Division 1
Neroca FC vs Aizawl FC

0-0

0-0
Sat 10, Feb-16:00 - India League Division 1
Indian Arrows vs Churchill Brothers

0-1

2-1
Sat 10, Feb-18:30 - India Super League
Jamshedpur FC vs Northeast United

0-0

1-0
Sat 10, Feb-16:30 - Indonesia Cup
PSMS Medan vs Persija Jakarta

1-3

1-4
Sat 10, Feb-15:30 - Iraqi League
Al-Hudod vs Al-Naft

0-0

0-0
Sat 10, Feb-16:30 - Israel Liga Bet
Hapoel Bnei Arara Ara vs Maccabi Ahi Ichsal

0-1

4-1
Sat 10, Feb-16:45 - Israel Liga Bet
Ihud Bnei Kfar Kara vs Maccabi Bnei Raina

1-0

2-0
Sat 10, Feb-20:15 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

0-0

4-0
Sat 10, Feb-23:00 - Israel Premier League
Hapoel Ashkelon vs Beitar Jerusalem

0-0

1-3
Sat 10, Feb-19:59 - Israel Premier League
Bnei Yehuda Tel Aviv vs Maccabi Petah Tikva FC

1-1

2-1
Sat 10, Feb-18:00 - Israel Premier League
Hapoel Raanana vs Hapoel Haifa

1-0

1-1
Sat 10, Feb-11:30 - Israel U19 League
Maccabi Ironi Bat Yam U19 vs Hapoel Jerusalem Sami Malka U19

1-0

3-1
Sat 10, Feb-12:30 - Israel U19 League
Hapoel Ashkelon U19 vs Ironi Ramat Hasharon U19

0-1

0-1
Sat 10, Feb-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Raanana Roei U19 vs Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19

0-2

0-2
Sat 10, Feb-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Netanya U19 vs Hapoel Beer Sheva(U19)

1-1

3-2
Sat 10, Feb-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv Shachar U19 vs Bnei Yehuda Tel Aviv U19

1-0

3-0
Sat 10, Feb-14:00 - Israel U19 League
Beitar Jerusalem Oren (U19) vs Bnei Sakhnin U19

2-0

2-1
Sat 10, Feb-14:00 - Israel U19 League
Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Maccabi Haifa Shmuel U19

0-0

0-1
Sat 10, Feb-14:30 - Israel U19 League
Hapoel Tel Aviv(U19) vs Hapoel Kiryat Shmona(U19)

0-0

0-1
Sat 10, Feb-13:00 - Italian Campionato Primavera
Foggia Youth vs Crotone Youth

1-1

1-3
Sat 10, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Sampdoria Youth vs Udinese Youth

0-0

2-0
Sat 10, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Lazio Youth vs Fiorentina Youth

0-2

1-2
Sat 10, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Genoa Youth

0-0

0-1
Sat 10, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Virtus Entella Youth vs Empoli Youth

0-0

0-0
Sat 10, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Cremonese Youth vs Spezia Youth


1-1
Sat 10, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Pro Vercelli Youth vs Cesena Youth

0-1

2-2
Sat 10, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Carpi Youth vs Brescia Youth


1-1
Sat 10, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Perugia Youth vs Salernitana Youth

0-0

2-1
Sat 10, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Venezia F.C. Youth vs Cittadella Youth


2-3
Sat 10, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Palermo Youth vs Benevento Youth


4-1
Sat 10, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Ternana Youth

0-2

1-2
Sat 10, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Frosinone Youth vs Bari Youth

0-1

1-3
Sat 10, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Spal Youth vs Novara Youth

1-1

1-1
Sat 10, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs AC Milan Youth

0-0

1-1
Sat 10, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera
Juventus Youth vs Chievo Youth

0-0

2-1
Sat 10, Feb-21:00 - Italian Serie A
Crotone vs Atalanta

0-0

1-1
Sat 10, Feb-23:45 - Italian Serie A
Napoli vs Lazio

1-1

4-1
Sat 10, Feb-18:00 - Italian Serie A
Spal vs AC Milan

0-1

0-4
Sat 10, Feb-18:00 - Italian Serie B
Ternana vs Virtus Entella

0-0

0-1
Sat 10, Feb-18:00 - Italian Serie B
FC Bari 1908 vs Frosinone

0-0

1-0
Sat 10, Feb-18:00 - Italian Serie B
Ascoli vs Empoli

0-1

1-2
Sat 10, Feb-18:00 - Italian Serie B
Delfino Pescara 1936 vs Salernitana

0-0

1-0
Sat 10, Feb-18:00 - Italian Serie B
Avellino vs Cesena

0-0

1-1
Sat 10, Feb-18:00 - Italian Serie B
Spezia vs Venezia F.C.

0-1

1-1
Sat 10, Feb-18:00 - Italian Serie B
Pro Vercelli vs Brescia

0-0

0-0
Sat 10, Feb-18:00 - Italian Serie B
Carpi vs Cremonese

0-1

1-1
Sat 10, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
Mozzanica Women\'s vs Tavagnacco Women\'s

1-1

4-2
Sat 10, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
GS Roma Women\'s vs Juventus Women\'s

0-0

0-1
Sat 10, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
Empoli Women\'s vs Fimauto Valpolicella Women\'s

1-1

1-4
Sat 10, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs Brescia Women\'s

0-1

0-2
Sat 10, Feb-14:00 - Italian Women Division 1
ASD Pink Sport time Bari Women\'s vs Fiorentina Women\'s

0-0

0-3
Sat 10, Feb-21:30 - Italy C1B
Ravenna vs Alma Juventus Fano

1-0

1-2
Sat 10, Feb-19:30 - Italy C1B
Albinoleffe vs Bassano

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:30 - Italy C1B
Sambenedettese vs Reggiana

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:30 - Italy C1B
Pordenone Calcio SSD vs FeralpiSalo

0-3

0-3
Sat 10, Feb-17:30 - Italy C1B
Alto Adige/Sudtirol vs Gubbio

0-0

1-2
Sat 10, Feb-17:30 - Italy C1B
Renate AC vs Triestina

0-2

1-3
Sat 10, Feb-17:30 - Italy C1B
Santarcangelo vs Padova

1-1

1-3
Sat 10, Feb-23:30 - Italy C1B
Fermana vs Teramo

0-2

4-2
Sat 10, Feb-08:35 - Japanese Super Cup
Kawasaki Frontale vs Cerezo Osaka

0-1

2-3
Sat 10, Feb-17:00 - Jordan Professional Premier League
Al Aqaba SC vs Al-Baq\'a

2-1

3-3
Sat 10, Feb-19:30 - Jordan Professional Premier League
Al-Yarmouk vs Ramtha SC

0-1

0-1
Sat 10, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Sofapaka Nairobi FC

0-0

0-1
Sat 10, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Chemelil Sugar FC

0-0

0-0
Sat 10, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Nakumatt FC vs Thika United

2-3

3-3
Sat 10, Feb-15:30 - Lebanese Cup
Al Nabi Sheet vs Al Akhaahli Alay

0-1

0-2
Sat 10, Feb-17:00 - Malaysia Premier League
UiTM FC vs Kuantan FA

0-0

1-1
Sat 10, Feb-12:15 - Malaysia Premier League
Sarawak vs Felcra FC

2-0

2-3
Sat 10, Feb-12:45 - Malaysia Premier League
UKM FC vs Johor Darul Takzim II

0-0

1-0
Sat 10, Feb-17:00 - Malaysia Super League
PB Pahang vs Kelantan FA

1-0

3-0
Sat 10, Feb-17:00 - Malaysia Super League
Perak vs Selangor PKNS

0-1

0-2
Sat 10, Feb-17:00 - Malaysia Super League
Terengganu vs Selangor FA

1-0

4-1
Sat 10, Feb-17:00 - Malta First Division League
Pieta Hotspurs vs Melita FC

2-0

3-0
Sat 10, Feb-19:15 - Malta First Division League
Sirens vs Qrendi

0-0

0-1
Sat 10, Feb-17:00 - Malta Premier League
Birkirkara FC vs Sliema Wanderers FC

1-0

2-1
Sat 10, Feb-19:00 - Malta Premier League
Balzan FC vs Floriana F.C.

0-1

1-1
Sat 10, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Monarcas Morelia vs Pumas UNAM

0-1

1-2
Sat 10, Feb-07:00 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs Queretaro FC

0-0

0-2
Sat 10, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Cruz Azul Hidalgo vs Pumas UNAM II

0-0

1-0
Sat 10, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs CF Atlante

0-0

0-0
Sat 10, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison A
UAEM Potros vs Cimarrones de Sonora

1-0

1-0
Sat 10, Feb-06:00 - Mexico Primera Divison A
Correcaminos UAT vs Murcielagos

1-1

2-1
Sat 10, Feb-06:00 - Mexico Primera Divison A
Atletico San Luis vs Cafetaleros de Tapachula

0-1

1-3
Sat 10, Feb-03:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs Queretaro U20

0-1

0-2
Sat 10, Feb-21:00 - Mexico Youth U20
Leon U20 vs Puebla(U20)


0-3
Sat 10, Feb-19:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs KAC de Kenitra


1-0
Sat 10, Feb-19:00 - Morocco Division 2
RB Rachad Bernoussi vs Chabab Ben Guerir


3-3
Sat 10, Feb-19:00 - Morocco Division 2
JSK Chabab Kasba Tadla vs MCO Mouloudia Oujda


0-1
Sat 10, Feb-19:00 - Morocco Division 2
USM Oujda vs Raja de Beni Mellal


1-0
Sat 10, Feb-21:00 - Morocco Super League
Hassania Agadir vs Chabab Rif Hoceima

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:00 - Morocco Super League
Wydad Casablanca vs Raja Casablanca Atlhletic

1-1

1-2
Sat 10, Feb-13:30 - Myanmar National League
Zwekapin United vs Southern Myanmar

1-0

2-0
Sat 10, Feb-13:30 - Myanmar National League
Mawyawadi vs Hantharwady United

0-2

1-2
Sat 10, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division
Juventus Managua vs Chinandega

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Larne FC vs Knockbreda Parish

1-0

8-0
Sat 10, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Loughgall FC vs Portadown FC

1-1

1-2
Sat 10, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Limavady United vs Police Service of Northern Ireland FC

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Newry City vs Ballyclare Comrades

0-1

2-1
Sat 10, Feb-19:00 - Northern Ireland League Cup
Ballymena United vs Cliftonville

0-0

3-1
Sat 10, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine vs Glenavon FC

0-0

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Dungannon Swifts

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Ards FC vs Carrick Rangers

0-1

0-4
Sat 10, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Glentoran FC

2-1

4-2
Sat 10, Feb-07:00 - OFC Club Championship League
Tupapa Maraerenga vs Lae City Dwelle

1-3

2-7
Sat 10, Feb-10:00 - OFC Club Championship League
Nalkutan FC vs Ba FC

0-0

1-0
Sat 10, Feb-03:20 - Paraguayan Primera Division
Independiente F.B.C. vs FC Nacional Asuncion

2-0

4-0
Sat 10, Feb-01:00 - Paraguayan Primera Division
Deportivo Capiata vs Sportivo Luqueno

1-0

4-1
Sat 10, Feb-15:00 - Paraguayan Reserves League
Independiente F.B.C. Reserve vs Nacional Asuncion Reserve

1-1

1-1
Sat 10, Feb-22:15 - Peru Primera Division
Academia Cantolao vs Sport Huancayo

1-0

3-0
Sat 10, Feb-00:00 - Peru Primera Division
Real Atletico Garcilaso vs Deportivo Municipal

1-0

5-1
Sat 10, Feb-21:00 - Poland - 1. Liga
Cracovia Krakow vs Slask Wroclaw

0-1

2-1
Sat 10, Feb-23:30 - Poland - 1. Liga
Lechia Gdansk vs Wisla Krakow

1-1

1-1
Sat 10, Feb-18:30 - Poland - 1. Liga
Pogon Szczecin vs Sandecja

2-0

4-1
Sat 10, Feb-15:15 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Varzim

2-1

2-3
Sat 10, Feb-22:15 - Portugal Primera Liga
Sporting Braga vs Vitoria FC Setubal

1-0

3-1
Sat 10, Feb-19:59 - Portugal Primera Liga
Rio Ave vs Maritimo

2-0

3-0
Sat 10, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga
Pacos Ferreira vs Desportivo de Tondela

0-2

0-2
Sat 10, Feb-19:50 - Qatar League
Al-Arabi SC vs Al-Ahli Doha

0-1

0-4
Sat 10, Feb-17:40 - Qatar League
Al Kharaitiyat SC vs Al Markhiya

1-2

3-2
Sat 10, Feb-19:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qarabag vs Qabala

0-0

0-0
Sat 10, Feb-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Standard Sumqayit

1-1

1-1
Sat 10, Feb-22:45 - Romania - Divizia A
Steaua Bucuresti vs CFR Cluj

0-1

1-1
Sat 10, Feb-19:59 - Romania - Divizia A
Juventus Bucharest vs FC Viitorul Constanta

0-0

0-1
Sat 10, Feb-20:15 - Russia FNL Cup
Luch Energiya Vladivostok vs Mordovia Saransk

1-1

2-2
Sat 10, Feb-12:15 - Russia FNL Cup
Krylya Sovetov Samara vs Caramba/Dinamo Riga

0-0

0-1
Sat 10, Feb-17:30 - Russia FNL Cup
Spartak Moscow II vs Ararat Moscow

1-0

1-0
Sat 10, Feb-14:45 - Russia FNL Cup
FK Chayka Pesch vs Fakel Voronezh

1-1

1-1
Sat 10, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs S.S Pennarossa

2-0

5-0
Sat 10, Feb-18:00 - San Marino Girone A
Fiorentino vs Cailungo


0-1
Sat 10, Feb-18:00 - San Marino Girone A
Tre Fiori vs Folgore/Falciano

0-0

0-0
Sat 10, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs SC Faetano

0-0

0-0
Sat 10, Feb-16:45 - Saudi Arabia Division 1
Al Mojzel vs Al Khaleej Club

0-0

0-0
Sat 10, Feb-17:10 - Saudi Arabia Division 2
Al-Ansar vs Al-Draih

0-1

3-2
Sat 10, Feb-21:20 - Saudi Arabia Professional League
Al-Ettifaq vs Al-Feiha

1-0

1-1
Sat 10, Feb-19:15 - Saudi Arabia Professional League
Al-Fateh SC vs Al-Shabab(KSA)

0-0

1-0
Sat 10, Feb-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Hilal Youths vs Abha Club Youth

5-0

8-0
Sat 10, Feb-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al Nasr Riyadh Youths vs Al-Ettifaq Youths

2-0

4-0
Sat 10, Feb-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Hajer Youths


2-0
Sat 10, Feb-17:10 - Saudi Arabia Youth League
Al Wehda Youth vs Al-Qadasiya Youths

0-2

0-2
Sat 10, Feb-17:15 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ittihad Youths vs Al-Fath Youths

1-1

1-1
Sat 10, Feb-17:15 - Saudi Arabia Youth League
Al Ahli Jeddah Youth vs Al-Raed Youths

1-1

3-1
Sat 10, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
Kilmarnock vs Brora Rangers

1-0

4-0
Sat 10, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
Hearts vs St. Johnstone

1-0

3-0
Sat 10, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
Dundee vs Motherwell FC

0-1

0-2
Sat 10, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
Cove Rangers vs Falkirk

1-1

1-3
Sat 10, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
Greenock vs Dumbarton

1-0

3-0
Sat 10, Feb-16:15 - Scotland FA Cup
Celtic vs Partick Thistle

2-1

3-2
Sat 10, Feb-19:00 - Scottish Championship
Livingston vs Dunfermline

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:00 - Scottish League One
East Fife vs Queen\'s Park

0-1

0-2
Sat 10, Feb-19:00 - Scottish League One
Raith Rovers vs Airdrieonians

0-1

2-1
Sat 10, Feb-19:00 - Scottish League One
Alloa Athletic vs Forfar Athletic

1-0

1-0
Sat 10, Feb-19:00 - Scottish League Two
Cowdenbeath vs Stirling Albion

0-0

1-2
Sat 10, Feb-19:00 - Scottish League Two
Montrose vs Stenhousemuir

0-0

1-0
Sat 10, Feb-19:00 - Scottish League Two
Elgin City vs Annan Athletic

1-1

2-1
Sat 10, Feb-19:00 - Scottish League Two
Berwick Rangers vs Clyde

0-0

0-1
Sat 10, Feb-19:00 - Scottish League Two
Edinburgh City vs Peterhead

0-0

0-0
Sat 10, Feb-22:15 - South Africa The Nedbank Cup
Orlando Pirates vs Ajax Cape Town

1-0

2-0
Sat 10, Feb-17:30 - South Africa The Nedbank Cup
Moroka Swallows vs Maritzburg United

1-1

1-1
Sat 10, Feb-17:30 - South Africa The Nedbank Cup
Phiva Young Stars vs Chippa United FC

0-2

0-2
Sat 10, Feb-17:30 - South Africa The Nedbank Cup
Steenberg United vs Orbit College

2-0

3-1
Sat 10, Feb-13:45 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Sevilla FC Women\'s

0-1

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Santa Teresa CD Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-1

0-3
Sat 10, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Leganes vs Eibar

0-0

0-1
Sat 10, Feb-19:15 - Spanish Primera Division
Malaga vs Atletico Madrid

0-1

0-1
Sat 10, Feb-23:45 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Real Sociedad

4-0

5-2
Sat 10, Feb-00:00 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Las Palmas

0-0

0-0
Sat 10, Feb-16:00 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Alaves

0-1

1-2
Sat 10, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Athletic Bilbao U19 vs UDC Chantrea KKE(U19)

3-1

5-2
Sat 10, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division
Cadiz vs Real Oviedo

0-0

2-1
Sat 10, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division
Barcelona B vs Alcorcon

0-0

0-1
Sat 10, Feb-23:00 - Spanish Segunda Division
Almeria vs Osasuna

0-0

0-1
Sat 10, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division
Granada CF vs Valladolid

1-0

1-0
Sat 10, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Numancia

0-0

2-0
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Deportivo La Coruna B

1-0

1-0
Sat 10, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs SD Ponferradina

0-0

0-0
Sat 10, Feb-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Leioa vs Osasuna B

0-0

2-1
Sat 10, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs Arenas Club de Getxo

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs CD Mirandes

0-0

2-1
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Pena Sport vs Racing Santander

0-0

1-1
Sat 10, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Amorebieta vs Real Union de Irun

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Zaragoza B vs CF Badalona

0-1

0-1
Sat 10, Feb-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Extremadura vs Ecija Balompie

3-0

4-0
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Badajoz vs UCAM Murcia

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Jumilla vs Cordoba CF B

0-0

1-0
Sat 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs CD Choco


2-0
Sat 10, Feb-22:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs Silva SD

0-0

2-1
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs Racing Villalbes

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Celtiga FC vs Ribadumia CF


0-1
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Sanluqueno vs Atletico Onubense


2-0
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs AD Ceuta

0-0

0-0
Sat 10, Feb-20:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs CD Binissalem


2-2
Sat 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs CE Mercadal


3-2
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs CD Manacor


1-0
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Esporles vs Son Cladera


0-1
Sat 10, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs Santa Catalina

0-0

1-0
Sat 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Eivissa vs San Rafael


5-0
Sat 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs Santanyi


2-1
Sat 10, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs Villa Santa Brigida


3-0
Sat 10, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs CD Santa Ursula


1-1
Sat 10, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs Atletico Union Guimar

0-1

1-1
Sat 10, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Haria CF-Rincon vs Estrella


0-1
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs CD Union Sur Yaiza


2-0
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs CD Union Puerto


1-1
Sat 10, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Atletico Pueblonuevo vs CD Coria


0-1
Sat 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Valdivia vs CD Azuaga

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs CD Calamonte


0-1
Sat 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Don Benito vs Extremadura B


1-0
Sat 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UD Mutilvera vs UCD Burlades


1-0
Sat 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs AD San Juan


1-2
Sat 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Huarte vs CD Cantolagua

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Chantrea KKE vs CD Iruna

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Idoya vs CA Cirbonero


4-2
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs CD Baztan


2-0
Sat 10, Feb-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs CD Cortes


1-0
Sat 10, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs CD Alfaro

1-0

2-1
Sat 10, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
UD Logrones B vs CD Arnedo


3-1
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CD Berceo


3-1
Sat 10, Feb-22:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Miguelturreno vs CD Marchamalo


0-5
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs Atletico Tomelloso


1-1
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Pedroneras vs UD Socuellamos

0-0

0-0
Sat 10, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Mora CF


1-0
Sat 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs Manchego Ciudad


1-2
Sat 10, Feb-21:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Bezana vs AD Siete Villas

0-0

1-2
Sat 10, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs Solares Medio Cudeyo


1-0
Sat 10, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs SD Laredo


1-1
Sat 10, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Rayo Cantabria vs U.M. Escobedo


0-3
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
EDM Santillana vs CF Vimenor


2-1
Sat 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Racing Santander B vs Castro


2-0
Sat 10, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Zamudio SD vs Amurrio


1-0
Sat 10, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Balmaseda FC vs Sodupe UC

0-0

0-0
Sat 10, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
JD Somorrostro vs Sociedad Deportiva Beasain


1-1
Sat 10, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs Bermeo


1-0
Sat 10, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anaitasuna vs Aurrera de Vitoria


1-0
Sat 10, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs Portugalete


3-2
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Getxo vs CD Baskonia


3-1
Sat 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Alaves B vs Real Sociedad C


4-0
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Gava vs CF Reus Deportiu II

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs Santfeliuenc FC


1-6
Sat 10, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs CD Olimpic Xativa


1-3
Sat 10, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Burgos Promesas vs La Baneza


1-2
Sat 10, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Atletico Bembibre


2-0
Sat 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Numancia B vs CD Becerril


0-1
Sat 10, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs Arandina


0-4
Sat 10, Feb-21:00 - Sudanese Premier League
Hilal Obayed vs Alamal Atbara


2-1
Sat 10, Feb-21:00 - Sudanese Premier League
Ahli Atbara vs Merreikh El-Fasher


0-1
Sat 10, Feb-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Djurgardens Women\'s vs Hammarby Women\'s

1-0

2-0
Sat 10, Feb-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Linkopings FC Women\'s vs IF Limhamn Bunkeflo Women\'s

1-0

3-0
Sat 10, Feb-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Alvsjo AIK FF Women\'s vs Kvarnsvedens IK Women\'s

2-2

2-4
Sat 10, Feb-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Eskilstuna United DF Women\'s vs IK Uppsala Women\'s

0-1

2-1
Sat 10, Feb-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
KIF Orebro DUFF Women\'s vs Pitea IF Women\'s

0-1

0-2
Sat 10, Feb-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Qviding FIF Wowen\'s vs Kristianstads DFF Women\'s

0-5

0-7
Sat 10, Feb-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Lidkopings FK Women\'s vs Kopparbergs/Goeteborg Women\'s

0-4

0-6
Sat 10, Feb-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
FC Rosengard Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

1-0

3-0
Sat 10, Feb-22:00 - Swiss Super League
FC Thun vs Basel

0-1

0-2
Sat 10, Feb-22:00 - Swiss Super League
FC Lugano vs Sion

1-0

1-0
Sat 10, Feb-22:00 - Switzerland Challenge League
Wohlen vs Winterthur

1-3

1-4
Sat 10, Feb-17:00 - Thai League 1
Chainat Hornbill FC vs Suphanburi FC

0-0

0-0
Sat 10, Feb-14:45 - Thai League 1
Air Force Central vs Sukhothai FC

0-1

1-2
Sat 10, Feb-15:00 - Thai League 1
Chiangrai United vs Chonburi FC

1-0

1-0
Sat 10, Feb-16:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Muang Thong United

1-0

2-3
Sat 10, Feb-17:00 - Thai League 2
Thai Honda FC vs Trat FC

0-1

1-2
Sat 10, Feb-15:00 - Thai League 2
Army United FC vs Nong Bua Pitchaya

0-1

1-1
Sat 10, Feb-16:00 - Thai League 2
Krabi FC vs Udon Thani

0-0

1-1
Sat 10, Feb-15:00 - Thai League 3
BTU United vs Bangkok University Deffo


3-0
Sat 10, Feb-15:00 - Thai League 3
Banbueng United vs Chamchuri United FC


1-1
Sat 10, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
Etoile Metlaoui vs Club Sportif Sfaxien

0-0

0-0
Sat 10, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
CO Medenine vs AS Gabes

0-0

0-0
Sat 10, Feb-16:30 - Tunisia Division 1
J.S. Kairouanaise vs U.S.Monastir

0-1

2-1
Sat 10, Feb-14:00 - Turkey 2 Ligi A
Elazigspor vs Denizlispor

0-0

1-0
Sat 10, Feb-14:00 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Vestel Manisaspor

1-0

3-0
Sat 10, Feb-16:30 - Turkey 2 Ligi A
Rizespor vs Altinordu

0-1

0-3
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Canakkale Dardanelspor vs Bergama Belediyespor

0-0

2-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Ofspor vs Halide Edip Adivarspor

1-0

1-1
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Orhangazispor vs Batman Petrolspor

0-0

0-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Duzcespor vs Kozan BLD.SPOR

0-0

1-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kemer Tekirova Spor vs Catalca Spor

1-0

2-2
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erzin Belediyespor vs Manisa BB Spor

0-2

0-3
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
12 Bingol Spor vs Erbaaspor S

0-0

1-2
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yomraspor vs Bayrampasaspor

1-0

1-1
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeni Altindag BS vs Bayburt Ozel Idare

1-0

2-0
Sat 10, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Diyarbak?rspor vs Muglaspor

0-0

1-0
Sat 10, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Belediye Vanspor vs Yesil Bursa

1-0

1-0
Sat 10, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
1461 Trabzon Karadenizspor vs 24 Erzincanspor

0-1

0-1
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Golcukspor vs Pazarspor

3-2

6-6
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Darica Genclerbirligi vs Kayseri Erciyespor

2-0

5-1
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kirikhanspor vs Anadolu Uskudar

2-0

2-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Tire 1922 Spor vs Ergene Velimese

0-0

0-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erokspor vs Ankara Demirspor

0-0

0-1
Sat 10, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karaman Belediyesi Spor vs Kocaelispor

0-0

0-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Usakspor vs Corum Belediyespor

2-1

4-3
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Osmaniyespor vs Arsinspor

2-0

2-2
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Aydinspor vs Tarsus Idman Yurdu

0-1

0-2
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tepecik Bld vs Duzyurtspor

0-0

3-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karacabey Birlikspor vs Kizilcabolukspor

2-1

2-1
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ankara Adliyespor vs Cizrespor

0-0

0-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tekirdagspor vs Payas BS 1975

1-2

2-2
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Sultanbeyli vs Elazig Belediyespor

1-0

1-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sakaryaspor vs Pendikspor

1-0

3-2
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Altay Spor Kulubu vs Nazillispor

0-0

1-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Karagumruk vs Sanliurfaspor

1-0

2-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Fethiyespor vs Zonguldak

1-0

1-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Konya Anadolu Selcukluspor vs Kahramanmaras

0-0

0-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bandirmaspor vs Bugsasspor

0-1

1-1
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirklarelispor vs Gumushanespor

1-0

1-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Silivrispor vs Hacettepe S.K.

1-1

1-1
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nigde Belediyespor vs Karsiyaka

0-0

2-0
Sat 10, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Kastamonuspor

0-0

2-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Mersin Idman Yurdu vs Keciorengucu

0-1

0-1
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bucaspor vs Kocaeli Birlik Spor

1-0

2-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tokatspor vs Hatayspor

0-0

0-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Menemen Belediye Spor vs Sancaktepe Belediye Spor

0-1

2-1
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tuzlaspor Kulubu vs Afjet Afyonspor

2-3

4-4
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Inegolspor

0-1

0-3
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bodrumspor vs Amedspor

0-0

0-2
Sat 10, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Genclerbirligi vs Trabzonspor

0-0

0-0
Sat 10, Feb-19:59 - Turkey Super Lig
Besiktas JK vs Karabukspor

2-0

5-0
Sat 10, Feb-14:30 - Turkey Super Lig
Goztepe vs Osmanlispor FC

2-1

3-3
Sat 10, Feb-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Istanbulspor(U21) vs Umraniyespor(U21)

0-0

0-0
Sat 10, Feb-13:00 - Turkey U21 Super League
Genclerbirligi(U21) vs Trabzonspor(U21)

0-0

0-1
Sat 10, Feb-13:00 - Turkey U21 Super League
Goztepe(U21) vs Osmanlispor FC(U21)

0-1

2-1
Sat 10, Feb-13:30 - Turkey U21 Super League
Besiktas JK(U21) vs Kardemir Karabukspor(U21)


0-1
Sat 10, Feb-17:15 - UAE League Division 1
Masafi vs Masfut

0-1

4-2
Sat 10, Feb-17:15 - UAE League Division 1
Khor Fakkan vs Al-Thaid

0-0

0-0
Sat 10, Feb-17:15 - UAE League Division 1
Al Oruba(UAE) vs Al Fujairah Club

0-0

0-1
Sat 10, Feb-21:00 - UEFA Futsal Championship
Russia Futsal vs Kazakhstan Futsal

0-0

1-0
Sat 10, Feb-23:45 - UEFA Futsal Championship
Portugal Futsal vs Spain Futsal

1-1

2-2
Sat 10, Feb-17:00 - Uganda Super League
Police FC(UGA) vs Mbarara City

0-0

0-0
Sat 10, Feb-17:00 - Uganda Super League
Villa SC vs Maroons FC

0-0

0-0
Sat 10, Feb-17:00 - Uganda Super League
Soana FC vs Vipers SC

0-0

0-1
Sat 10, Feb-17:00 - Uganda Super League
Bidco Bul Fc vs URA Kampala

0-0

1-0
Sat 10, Feb-17:00 - Uganda Super League
Onduparaka FC vs Express FC

0-0

0-0
Sat 10, Feb-17:00 - Uganda Super League
Proline FC vs Kirinja Jinja SS

0-1

0-1
Sat 10, Feb-17:00 - Uganda Super League
Masavu FC vs Uganda People\'S Defence Force(UPDF)

1-1

1-1
Sat 10, Feb-01:45 - Venezuela Primera Division
Portuguesa FC vs Mineros de Guayana

1-0

1-0
Sat 10, Feb-03:00 - Venezuela Primera Division
Monagas SC vs Zamora FC Barinas

1-2

1-2
Sat 10, Feb-18:00 - Wales Cymru Alliance
Ruthin Town FC vs Rhyl FC

2-0

4-1
Sat 10, Feb-18:30 - Wales Cymru Alliance
Flint Town United vs Airbus UK Broughton


1-0
Sat 10, Feb-18:30 - Wales Premier League
Carmarthen Town vs Newtown AFC

3-0

3-2
Sat 10, Feb-00:00 - Wales Premier League
Aberystwyth Town vs Llandudno

2-0

3-1
Sat 10, Feb-18:00 - Welsh Football League First Division
Cambrian & Clydach vs Haverfordwest County


3-0
Sat 10, Feb-18:00 - Welsh Football League First Division
Penybont FC vs Ton Pentre


8-0


RFC_EN_750 free_Multi

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.

Write a Comment

comments powered by Disqus