Complete Football Results for Sat 15, Apr 2017

Yesterday's Results |  Saturday,18 Nov 2017  | Friday,17 Nov 2017  | Thursday,16 Nov 2017

FOOTBALL RESULTS
Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 15, Apr-21:00 - Albania Super league
Teuta Durres vs KS Perparimi Kukesi

0-0

0-2
Sat 15, Apr-21:00 - Albania Super league
KF Tirana vs KF Laci

0-0

0-0
Sat 15, Apr-18:00 - Albania Super league
Skenderbeu Korce vs KS Korabi Peshkopi

1-0

3-0
Sat 15, Apr-18:30 - Angola Girabola League
Desportivo Huila vs Santa Rita FC

0-0

0-0
Sat 15, Apr-19:00 - Angola Girabola League
Kabuscorp do Palanca vs Progresso da Lunda Sul

0-0

1-1
Sat 15, Apr-18:00 - Angola Girabola League
Onze Bravos vs Sagrada Esperanca


0-1
Sat 15, Apr-18:00 - Angola Girabola League
Desportivo JGM vs Interclube Luanda

1-0

1-1
Sat 15, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Colegiales vs Excursionistas

0-1

0-1
Sat 15, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores de Belgrano vs San Telmo

0-0

2-1
Sat 15, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Comunicaciones BsAs vs Villa San Carlos

0-0

2-0
Sat 15, Apr-20:05 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Riestra vs CA Platense

0-0

4-0
Sat 15, Apr-21:30 - Argentina Torneo Federal A
Concepcion FC vs Sportivo Desamparados

1-1

1-1
Sat 15, Apr-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia Y Esgrima vs Guarani Antonio Franco


1-1
Sat 15, Apr-23:30 - Argentina Torneo Federal A
Gutierrez vs Deportivo San Jorge Tucuman

0-0

1-0
Sat 15, Apr-22:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Villa Dalmine vs Nueva Chicago

1-0

2-3
Sat 15, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
All Boys vs Flandria

0-0

0-0
Sat 15, Apr-22:35 - Argentinian Primera B - Nacional
Ferrol Carril Oeste vs Santa Marina Tandil

1-0

1-0
Sat 15, Apr-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Parana vs Gimnasia Jujuy

0-1

0-1
Sat 15, Apr-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Central Cordoba SdE vs Boca Unidos

0-0

1-1
Sat 15, Apr-04:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Crucero del Norte vs Chacarita Juniors

1-0

2-0
Sat 15, Apr-23:00 - Argentinian Primera Division
Belgrano vs Talleres Cordoba

0-0

1-1
Sat 15, Apr-02:00 - Argentinian Primera Division
CA Huracan vs Arsenal de Sarandi

0-1

1-2
Sat 15, Apr-04:15 - Argentinian Primera Division
Lanus vs San Martin San Juan

0-0

0-0
Sat 15, Apr-18:00 - Argentinian Primera Division
Newells Old Boys vs Estudiantes La Plata

0-0

0-0
Sat 15, Apr-16:00 - Armenia Premier League
Shirak vs Ararat Yerevan

1-0

1-0
Sat 15, Apr-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Adelaide City FC vs White City Woodville

2-0

4-0
Sat 15, Apr-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Cumberland United FC vs North Eastern Metrostars

1-3

1-5
Sat 15, Apr-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
West Torrens Birkalla vs Western Strikers SC

0-0

3-1
Sat 15, Apr-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Adelaide Comets FC vs Croydon Kings

0-1

2-3
Sat 15, Apr-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Adelaide Victory vs Para Hills Knights

1-1

1-2
Sat 15, Apr-11:35 - Australia League A
Sydney FC vs Newcastle Jets FC

0-0

2-0
Sat 15, Apr-13:50 - Australia League A
Adelaide United FC vs Western Sydney Wanderers

2-0

2-2
Sat 15, Apr-12:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Hamilton Olympic vs Charlestown City Blues FC

1-1

1-2
Sat 15, Apr-12:30 - Australia New South Wales Premier League
Sutherland Sharks vs Rockdale City Suns

0-2

0-2
Sat 15, Apr-13:00 - Australia New South Wales Premier League
Blacktown City Demons vs Parramatta Eagles

2-1

2-2
Sat 15, Apr-09:00 - Australia New South Wales Super League
North Shore Mariners vs Hills Brumbies

1-0

1-1
Sat 15, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League
Marconi Stallions vs Bankstown City Lions

1-0

1-0
Sat 15, Apr-10:30 - Australia New South Wales U20
Sutherland Sharks(U20) vs Rockdale City Suns(U20)

4-0

7-0
Sat 15, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown City(U20) vs Parramatta Eagles(U20)

0-0

2-1
Sat 15, Apr-08:00 - Australia Tasmania Premier League
Kingborough Lions vs Clarence United

1-0

2-2
Sat 15, Apr-08:30 - Australia Tasmania Premier League
Devonport City striker vs South Hobart

0-0

2-0
Sat 15, Apr-10:30 - Australia Tasmania Premier League
Launceston City vs Hobart Olympia Warriors

0-1

0-3
Sat 15, Apr-06:30 - Australia Tasmania Premier League
Northern Rangers vs Hobart Zebras

1-1

1-1
Sat 15, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
Springvale White Eagles vs Box Hill United SC

0-0

1-0
Sat 15, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
Melbourne City Youth vs Nunawading City

1-1

3-1
Sat 15, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
Whittlesea Ranges FC vs Moreland City

0-1

2-2
Sat 15, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
Dandenong City SC vs Murray United FC

1-1

2-2
Sat 15, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
Werribee City FC vs Melbourne Victory FC Am

0-1

0-3
Sat 15, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
Goulburn Valley Suns vs Dandenong Thunder

0-2

1-3
Sat 15, Apr-09:15 - Australia Victorian Division 1
Sunshine Georgies vs Brunswick City

0-0

1-0
Sat 15, Apr-10:00 - Australia Victorian Division 1
Moreland Zebras vs Northcote City

0-0

1-1
Sat 15, Apr-11:00 - Australia Victorian Division 1
Bendigo vs Ballarat Red Devils

0-3

0-7
Sat 15, Apr-09:00 - Australia Victorian Premier League
North Geelong Warriors vs Oakleigh Cannons

1-1

1-1
Sat 15, Apr-09:00 - Australia Victorian Premier League
St Albans Saints vs Green Gully Cavaliers

0-0

0-1
Sat 15, Apr-09:00 - Australia Victorian Premier League
Avondale Heights vs Pascoe Vale SC

0-1

2-1
Sat 15, Apr-10:00 - Australia Victorian Premier League
Port Melbourne Sharks vs Bentleigh Greens

1-0

3-0
Sat 15, Apr-08:00 - Australia Victorian Premier League U21
Port Melbourne Sharks SC U21 vs Bentleigh Greens(U21)

0-0

1-0
Sat 15, Apr-06:30 - Australia Victorian Premier League U21
St Albans Saints(U21) vs Green Gully Cavaliers U21

1-2

1-2
Sat 15, Apr-06:30 - Australia Victorian Premier League U21
North Geelong Warriors(U21) vs Oakleigh Cannons(U21)

1-0

1-1
Sat 15, Apr-07:00 - Australia Victorian Premier League U21
Avondale FC(U21) vs Pascoe Vale SC U21

1-0

1-1
Sat 15, Apr-20:30 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs SV Ried

0-0

1-0
Sat 15, Apr-20:30 - Austrian Bundesliga
FC Trenkwalder Admira vs St.Polten

0-0

2-0
Sat 15, Apr-20:30 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs Rheindorf Altach

2-0

3-0
Sat 15, Apr-18:00 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs Red Bull Salzburg

0-1

0-2
Sat 15, Apr-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Union Kleinmunchen Women\'s vs Sturm Graz/Stattegg Women\'s

1-2

1-4
Sat 15, Apr-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Bergheim/Hof Women\'s vs SKV Altenmarkt Women\'s

1-0

1-0
Sat 15, Apr-16:30 - Austrian Frauen Bundesliga
LUV Graz Women\'s vs USC Landhaus Women\'s

1-2

1-4
Sat 15, Apr-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Wacker Innsbruck Women\'s vs ASV Spratzern Women\'s

1-5

1-10
Sat 15, Apr-17:00 - Austrian Regionalliga East
SC Ritzing vs Stadlau

0-1

0-2
Sat 15, Apr-17:00 - Austrian Regionalliga West
FC Wacker Innsbruck Amateure vs Kufstein

1-0

1-0
Sat 15, Apr-19:00 - Austrian Regionalliga West
USC Eugendorf vs SV Grodig

0-1

0-3
Sat 15, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West
USK Anif vs FC Pinzgau Saalfelden

1-0

2-0
Sat 15, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West
FC Hard vs TSV St. Johann

0-1

0-3
Sat 15, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West
FC Dornbirn vs SV Seekirchen

2-1

2-2
Sat 15, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West
VfB Hohenems vs Worgl

1-0

4-0
Sat 15, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West
Salzburger AK 1914 vs Rheindorf Altach B

1-1

1-2
Sat 15, Apr-18:30 - Bahrain Premier League
Bahrain SC vs Al Hala

0-0

2-0
Sat 15, Apr-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Torpedo-MAZ Minsk vs FK Vigvam Smolevichy


1-0
Sat 15, Apr-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs FC Belshina Babruisk

0-1

0-2
Sat 15, Apr-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Zorka-BDU Minsk vs FK Orsha

0-0

1-1
Sat 15, Apr-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Volna Pinsk vs Granit Mikashevichi

1-1

1-2
Sat 15, Apr-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Khimik Svetlogorsk vs Luch Minsk

0-1

1-2
Sat 15, Apr-17:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Baranovichi vs Smorgon FC

0-1

0-1
Sat 15, Apr-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs Kommunalnik Slonim

1-0

1-0
Sat 15, Apr-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Neman Agro vs Osipovichy

0-0

0-0
Sat 15, Apr-21:00 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs BATE Borisov

0-0

1-1
Sat 15, Apr-16:30 - Belarus Premier League
FC Torpedo Zhodino vs Dinamo Minsk

0-0

1-0
Sat 15, Apr-17:00 - Belarus Premier League
Neman Grodno vs Slutsksakhar Slutsk

1-1

2-1
Sat 15, Apr-19:00 - Belarus Premier League
FC Gomel vs Slavia Mozyr

1-0

2-0
Sat 15, Apr-19:30 - Belarus Premier League
FC Gorodeya vs FK Isloch Minsk

1-0

2-0
Sat 15, Apr-18:00 - Belarus Premier League
FC Minsk vs Shakhter Soligorsk

0-1

0-1
Sat 15, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
Sprimont Comblain vs Seraing United


1-1
Sat 15, Apr-22:00 - Belgian Jupiler League
Roeselare vs Mouscron Peruwelz

0-2

3-5
Sat 15, Apr-22:00 - Belgian Jupiler League
AS Eupen vs KSC Lokeren

3-2

3-3
Sat 15, Apr-22:30 - Belgian Jupiler League
St.-Truidense VV vs Lierse

0-1

2-1
Sat 15, Apr-19:59 - Belgian Jupiler League
Red Star Waasland-Beveren vs KV Mechelen

1-1

1-2
Sat 15, Apr-00:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
The Strongest vs Blooming

2-0

6-0
Sat 15, Apr-18:00 - Bosnia Premijer Liga
Zrinjski Mostar vs Radnik Bijeljina

1-0

2-0
Sat 15, Apr-21:30 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs FK Sarajevo

0-0

0-0
Sat 15, Apr-18:30 - Bosnia Premijer Liga
Mladost Doboj Kakanj vs Vitez

2-0

4-1
Sat 15, Apr-18:30 - Bosnia Premijer Liga
FK Krupa vs Sloboda Tuzla

1-0

3-0
Sat 15, Apr-19:59 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs NK Metalleghe-BSI

0-0

0-1
Sat 15, Apr-22:30 - Brasil Women\\\'s Tournament
Kindermann Women\'s vs Gremio Women\'s

2-0

2-0
Sat 15, Apr-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Brasiliense (DF) vs Real Brasil DF

0-1

1-2
Sat 15, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Avai FC (SC) vs Almte Barosso SC

0-1

0-1
Sat 15, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Metropolitano SC vs Criciuma SC

1-1

2-2
Sat 15, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Chapecoense SC vs Joinville SC

1-0

2-0
Sat 15, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Brusque SC vs EC Internacional de Lages SC

0-1

2-1
Sat 15, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Atletico Tubarao SC vs Figueirense (SC)

0-0

0-0
Sat 15, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Aimore RS vs Santa Cruz(RS)


1-1
Sat 15, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista
EC Santo Andre vs Sao Bento

0-0

1-1
Sat 15, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista
Ituano (SP) vs Associacao Ferroviaria de Esportes (SP)

0-1

0-3
Sat 15, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista
Mirassol vs Red Bull Brasil

0-0

3-1
Sat 15, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
CA Votuporanguense SP vs Capivariano FC SP

0-1

1-1
Sat 15, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Uniao Barbarense FC vs XV de Piracicaba

0-1

0-4
Sat 15, Apr-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Rio Preto vs Rio Claro

2-0

4-1
Sat 15, Apr-02:15 - Brazil Futsal League
Carlos Barbosa Futsal vs Jaragua Futsal


1-1
Sat 15, Apr-04:15 - Brazil Futsal League
Marreco Futsal vs ADC Intelli Futsal

2-1

4-2
Sat 15, Apr-22:30 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Corinthians Paulista SP Women\'s vs EC Sao Jose SP Women\'s

0-1

3-1
Sat 15, Apr-22:30 - Brazil Sergipano
Itabaiana(SE) vs Frei Paulistano/SE

2-0

4-0
Sat 15, Apr-15:15 - Bulgaria Premier
PFK Montana vs Slavia Sofia

1-1

3-4
Sat 15, Apr-17:30 - Bulgaria Premier
FC Dunav Ruse vs Cherno More Varna

1-0

1-0
Sat 15, Apr-18:00 - CAF Confederation Cup
Recreativo Libolo vs Cnaps Sports

0-0

0-0
Sat 15, Apr-21:00 - CAF Confederation Cup
MC Alger vs Young Africans

2-0

4-0
Sat 15, Apr-21:00 - CAF Confederation Cup
EL Masry vs Kampala City Council FC

1-0

1-0
Sat 15, Apr-23:00 - CAF Confederation Cup
IRT Itihad de Tanger vs Horoya AC

2-0

3-2
Sat 15, Apr-17:00 - CAF Confederation Cup
Mbabane Swallows vs AC Leopards

1-2

4-2
Sat 15, Apr-19:00 - CAF Confederation Cup
Club Africain vs AS Port Louis 2000

4-0

4-2
Sat 15, Apr-19:00 - CAF Confederation Cup
Maghreb Fez vs FUS Fath Union Sportive Rabat

0-0

1-1
Sat 15, Apr-19:10 - CAF Confederation Cup
Smouha SC vs Bidvest Wits

1-0

1-0
Sat 15, Apr-19:30 - CAF Confederation Cup
ZESCO United Ndola vs Enugu Rangers International

2-0

3-0
Sat 15, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Les Astres FC vs Dragon de Yaounde

0-0

0-0
Sat 15, Apr-00:00 - Chile Primera B
Valdivia vs CD Magallanes

0-1

1-2
Sat 15, Apr-01:00 - Chile Primera B
La Serena vs Cobreloa

0-1

1-2
Sat 15, Apr-22:30 - Chile Primera Division
Colo Colo vs Universidad de Concepcion

0-0

3-0
Sat 15, Apr-19:00 - Chile Primera Division
Deportes Iquique vs Huachipato

0-2

1-2
Sat 15, Apr-00:00 - Chile Tercera Division
Municipal La Pintana vs Deportes Vallenar

0-0

1-0
Sat 15, Apr-11:00 - China Women\\\'s Super League
Dalian Aerbin Women\'s vs Hebei China Fortune Women\'s

0-0

1-0
Sat 15, Apr-11:00 - China Women\\\'s Super League
Beijing BeiKong Women\'s vs Changchun DaZhong Women\'s

0-0

1-0
Sat 15, Apr-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Shenzhen JiaZhaoye vs Beijing BeiKong

1-1

5-2
Sat 15, Apr-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Hangzhou Greentown vs Lijiang FeiHu FC

0-0

2-0
Sat 15, Apr-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Shijiazhuang Ever Bright FC vs Zhejiang Yiteng FC

2-0

2-0
Sat 15, Apr-10:30 - Chinese Football League Divison 1
Dalian Transcendence vs Shanghai Shenxin

0-0

0-0
Sat 15, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 1
Wuhan ZALL vs Qingdao Yellow Sea pharmaceutical

2-0

3-0
Sat 15, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 1
Inner Mongolia Zhongyou vs Baoding Rongda FC

0-0

1-0
Sat 15, Apr-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Beijing Renhe vs Meizhou Hakka

0-0

2-1
Sat 15, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 2
ShenYang DongJin vs Hebei Jingying

0-2

3-3
Sat 15, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Yinchuan Helanshan vs Qingdao Jonoon

1-0

2-0
Sat 15, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Jiangsu Yancheng vs Heilongjiang Lava Spring

0-0

2-2
Sat 15, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Hainan Boying Seamen vs Meixian Hakka

0-0

1-0
Sat 15, Apr-11:30 - Chinese Football League Divison 2
SuZhou Jinfu vs Zhengjiang Huasa FC


1-1
Sat 15, Apr-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Hunan Billows vs Shanghai Juju Sports

1-0

2-1
Sat 15, Apr-12:00 - Chinese Football League Divison 2
ChengDu QianBao vs Sichuan Annapurna

0-1

0-2
Sat 15, Apr-15:35 - Chinese Super League
Shandong Luneng vs Beijing Guoan

1-0

1-0
Sat 15, Apr-15:35 - Chinese Super League
HeNan JianYe vs Jiangsu Suning FC

1-0

1-1
Sat 15, Apr-15:35 - Chinese Super League
Tianjin QuanJian vs Shanghai SIPG F.C.

0-1

1-1
Sat 15, Apr-11:00 - Chinese Super League
Changchun YaTai vs ShenHua SVA FC

1-1

2-3
Sat 15, Apr-23:00 - Club Friendly
CRE Tocantins (GO) vs Colinas TO


1-1
Sat 15, Apr-23:00 - Club Friendly
Interporto FC vs Gurupi


2-0
Sat 15, Apr-08:00 - Club Friendly
Moreland Zebras(U20) vs Northcote City(U20)

0-1

0-1
Sat 15, Apr-23:00 - Club Friendly
Paraiso TO vs Capital TO


2-1
Sat 15, Apr-23:00 - Club Friendly
Sparta TO vs Tocantinopolis


1-1
Sat 15, Apr-06:30 - Club Friendly
Whittlesea Ranges FC(U20) vs Moreland City U20

4-0

6-1
Sat 15, Apr-07:00 - Club Friendly
Springvale White Eagles(U20) vs Box Hill United(U20)

0-0

1-0
Sat 15, Apr-18:00 - Coupe de Luxembourg
Fola Esch vs Victoria Rosport

1-0

2-0
Sat 15, Apr-19:59 - Coupe de Luxembourg
Etzella Ettelbruck vs Racing Union Luxemburg

0-1

0-2
Sat 15, Apr-19:59 - Coupe de Luxembourg
FC Differdange 03 vs F91 Dudelange

0-1

0-3
Sat 15, Apr-21:00 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs Istra 1961

2-0

2-0
Sat 15, Apr-17:00 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs NK Split

1-0

2-0
Sat 15, Apr-19:00 - Croatia - 1. Division
Inter Zapresic vs Slaven Belupo Koprivnica

1-0

1-1
Sat 15, Apr-18:30 - Croatia U19
HNK Cibalia U19 vs NK Osijek (U19)


3-2
Sat 15, Apr-18:30 - Czech Republic 2. Liga
FK Graffin Vlasim vs Prostejov

2-0

4-0
Sat 15, Apr-18:30 - Czech Republic 2. Liga
Frydek-Mistek vs Ceske Budejovice

0-1

0-2
Sat 15, Apr-12:15 - Czech Republic 2. Liga
FK Banik Sokolov vs Vitkovice

1-0

1-1
Sat 15, Apr-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Olymp.Hradec Kralove vs FK Kraluv Dvur

0-0

0-0
Sat 15, Apr-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
FK Loko Vltavin vs SK Sokol Zapy

0-0

2-1
Sat 15, Apr-22:15 - Czech Republic Gambrinus Liga
Vysocina Jihlava vs Sparta Praha

0-0

1-0
Sat 15, Apr-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Brno vs FK Baumit Jablonec

1-0

2-0
Sat 15, Apr-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Zlin vs Teplice

0-0

0-2
Sat 15, Apr-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Marila Pribram vs MFK Karvina

1-1

4-2
Sat 15, Apr-19:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs FC Bohemians 1905

1-0

1-1
Sat 15, Apr-12:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Dukla Praha Women\'s vs Brno Women\'s

0-0

2-1
Sat 15, Apr-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Sparta Praha Women\'s vs Slovan Liberec Women\'s

1-0

4-0
Sat 15, Apr-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hlucin vs HFK Trebic

1-1

2-1
Sat 15, Apr-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Mohelnice vs Slavia Kromeriz

0-0

0-1
Sat 15, Apr-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Blansko vs HFK Olomouc

0-0

0-1
Sat 15, Apr-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Sigma Olomouc B vs Vyskov

0-0

1-0
Sat 15, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League
SK Sigma Olomouc(U19) vs Pardubice(U19)

3-0

4-1
Sat 15, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League
Viktoria Plzen U19 vs Pribram U19

0-1

1-1
Sat 15, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League
Vysocina Jihlava(U19) vs Zlin(U19)

0-1

1-1
Sat 15, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League
Hradec Kralove(U19) vs Sparta Praha(U19)

1-1

1-1
Sat 15, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League
Slavia Praha(U19) vs Teplice(U19)

0-0

1-1
Sat 15, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League
Banik Ostrava(U19) vs Opava (U19)

2-1

5-1
Sat 15, Apr-14:00 - Czech Republic U19 League
Ceske Budejovice(U19) vs Mlada Boleslav(U19)

1-1

3-3
Sat 15, Apr-19:59 - Danish SAS Ligaen
Esbjerg FB vs AC Horsens

0-0

0-1
Sat 15, Apr-15:00 - Denmark Woman\\\'s League
Sundby BK Women\'s vs Odense Women\'s

0-2

0-2
Sat 15, Apr-14:00 - Denmark Woman\\\'s League
Naesby BK Woman\'s vs Sonderjyske Women\'s

1-0

3-0
Sat 15, Apr-14:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 2
ASA Aarhus Women\'s vs Aalborg BK Women\'s

4-1

7-3
Sat 15, Apr-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 2
Herlufsholm GF Women\'s vs Osterbro IF Woman\'s


0-2
Sat 15, Apr-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 2
FC Damso Women\'s vs Frederiksberg Boldklub Women\'s

0-2

0-4
Sat 15, Apr-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs Universidad Catolica Quito

0-0

2-2
Sat 15, Apr-18:00 - Egypt Premier League
Petrojet FC vs Ittihad Alexandria

0-1

0-1
Sat 15, Apr-18:00 - England Conference North Division
Alfreton Town vs Darlington

0-1

0-3
Sat 15, Apr-18:00 - England Conference North Division
Nuneaton Town vs Harrogate Town

1-0

2-1
Sat 15, Apr-18:00 - England Conference North Division
Gloucester City vs Stalybridge Celtic

0-0

2-1
Sat 15, Apr-18:00 - England Conference North Division
Bradford Park Avenue vs Tamworth

0-0

0-0
Sat 15, Apr-18:00 - England Conference North Division
FC United of Manchester vs Brackley Town

0-1

1-2
Sat 15, Apr-18:00 - England Conference South Division
Ebbsfleet United vs Eastbourne Borough

0-1

4-1
Sat 15, Apr-18:00 - England Conference South Division
East Thurrock United vs Bath City

2-0

2-0
Sat 15, Apr-18:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Wealdstone FC

1-0

1-1
Sat 15, Apr-18:00 - England Conference South Division
Oxford City vs Chelmsford City

1-0

2-0
Sat 15, Apr-18:00 - England Conference South Division
Whitehawk vs St Albans City

0-1

1-1
Sat 15, Apr-17:00 - England Ladies Premier League
Barnet Women\'s vs Millwall Women\'s

0-2

1-2
Sat 15, Apr-19:00 - England Ladies Premier League
Sheffield Women\'s vs Oxford United Women\'s

0-1

3-2
Sat 15, Apr-15:30 - England League One
Oldham Athletic AFC vs Bolton Wanderers

0-0

1-0
Sat 15, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Coalville Town vs Skelmersdale United

2-0

3-3
Sat 15, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs Corby Town

0-0

0-1
Sat 15, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Whitby Town vs Warrington Town AFC

0-1

2-2
Sat 15, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Workington vs Halesowen Town

1-0

1-0
Sat 15, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Sutton Coldfield Town vs Matlock Town

1-2

2-3
Sat 15, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Ashton United vs Blyth Spartans

0-1

1-1
Sat 15, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Marine vs Hednesford Town

1-0

3-0
Sat 15, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Buxton FC vs Grantham Town

0-0

0-1
Sat 15, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Stourbridge vs Frickley Athletic

1-1

4-1
Sat 15, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Nantwich Town vs Ilkeston FC

1-0

3-0
Sat 15, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Spennymoor Town vs Rushall Olympic

0-0

1-1
Sat 15, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Mickleover Sports vs Barwell

4-1

4-1
Sat 15, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Tonbridge Angels vs AFC Sudbury

0-0

1-0
Sat 15, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Grays Athletic vs Merstham

0-0

1-0
Sat 15, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bognor Regis Town vs Harlow Town

2-0

3-0
Sat 15, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Kingstonian vs Leiston FC

1-0

4-2
Sat 15, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Folkestone Invicta

2-0

3-1
Sat 15, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Wingate & Finchley vs Worthing

0-0

1-0
Sat 15, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Burgess Hill Town vs Dulwich Hamlet

0-1

0-3
Sat 15, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Leatherhead vs Billericay Town

1-1

3-2
Sat 15, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Hendon vs Metropolitan Police

0-0

2-0
Sat 15, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lowestoft Town vs Staines Town

1-2

1-3
Sat 15, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Needham Market vs Harrow Borough

1-0

2-1
Sat 15, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Cambridge City vs Dorchester Town

1-0

1-0
Sat 15, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Chippenham Town vs St Neots Town

0-2

1-2
Sat 15, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Basingstoke Town vs Cinderford Town

1-0

3-0
Sat 15, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Redditch United vs Kings Langley

0-0

0-0
Sat 15, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Banbury United vs Hitchin Town

1-0

1-1
Sat 15, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Kings Lynn vs Frome Town

1-0

1-1
Sat 15, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Dunstable Town vs Hayes&Yeading

0-0

0-2
Sat 15, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Stratford Town vs Kettering Town

1-1

4-1
Sat 15, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Merthyr Town vs St Ives Town

0-0

2-0
Sat 15, Apr-18:00 - England The Championship
Aston Villa vs Reading

1-1

1-3
Sat 15, Apr-20:30 - English Premier League
Southampton vs Manchester City

0-0

0-3
Sat 15, Apr-15:30 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs AFC Bournemouth

2-0

4-0
Sat 15, Apr-18:00 - English Premier League
Sunderland vs West Ham United

1-1

2-2
Sat 15, Apr-18:00 - English Premier League
Crystal Palace vs Leicester City

0-1

2-2
Sat 15, Apr-18:00 - English Premier League
Stoke City vs Hull City

1-0

3-1
Sat 15, Apr-18:00 - English Premier League
Watford vs Swansea City

1-0

1-0
Sat 15, Apr-18:00 - English Premier League
Everton vs Burnley

0-0

3-1
Sat 15, Apr-14:00 - Estonia Esi Liiga B
JK Sillamae Kalev II vs FC Joker Raasiku

0-1

2-3
Sat 15, Apr-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Paide Linnameeskond B vs Kohtla-Jarve JK Jarve

0-0

0-0
Sat 15, Apr-17:00 - Estonia Meistri Liiga
Parnu Linnameeskond vs FC Infonet

0-4

0-6
Sat 15, Apr-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs Nomme JK Kalju

0-0

1-0
Sat 15, Apr-16:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Noortekoondis Women\'s vs FC Flora Tallinn Women\'s


0-20
Sat 15, Apr-17:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Tammeka Tartu Women\'s vs Tartu SK 10 Premium Women\'s


1-2
Sat 15, Apr-17:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev Women\'s vs Levadia Tallinn Women\'s


1-4
Sat 15, Apr-14:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
FC Lootos Polva Women\'s vs JK Parnu Women\'s

0-2

0-10
Sat 15, Apr-14:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
NiceFutis Women\'s vs TiPS Women\'s

0-1

0-1
Sat 15, Apr-14:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
MPS Helsinki Women\'s vs RoPS Rovaniemi Women\'s

1-1

1-1
Sat 15, Apr-16:30 - Finland Veikkausliga
SJK Seinajoki vs Ilves Tampere

0-1

1-2
Sat 15, Apr-17:00 - Finland Veikkausliga
IFK Mariehamn vs HJK Helsinki

0-1

1-1
Sat 15, Apr-17:00 - Finland Veikkausliga
HIFK vs Jyvaskyla JK

0-0

0-0
Sat 15, Apr-17:00 - France Ligue 2
Lens vs Auxerre

0-1

0-1
Sat 15, Apr-20:30 - French Championnat Amateur Group A
Plabennec vs Chartres FC

1-0

1-1
Sat 15, Apr-18:00 - French Championnat Amateur Group A
Stade Rennais B vs FC Nantes B

1-0

2-1
Sat 15, Apr-18:00 - French Championnat Amateur Group A
Lorient B vs Fontenay Vendee Foot


6-3
Sat 15, Apr-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Vitre vs Granville

2-0

3-4
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Romorantin vs Paris Saint Germain B

1-0

1-0
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Voltigeurs Chateaubriant vs FC Bergerac

1-0

2-0
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Trelissac vs Saint Malo

1-0

2-0
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Cholet So vs Mantes-la-Ville

1-0

1-0
Sat 15, Apr-20:30 - French Championnat Amateur Group B
Iris Club de Croix vs Drancy

0-0

0-0
Sat 15, Apr-19:00 - French Championnat Amateur Group B
Le Havre B vs ES Wasquehal

0-0

0-0
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Calais RUFC vs Viry-Chatillon


1-3
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Dieppe vs ST Maur Lusitanos

0-0

0-0
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Entente Sannois vs Arras

1-0

3-0
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Amiens AC vs Poissy As


3-2
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Lille B vs Boulogne-Billancourt

1-0

2-3
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Fleury Merogis U.S. vs Lens B

1-1

2-1
Sat 15, Apr-18:00 - French Championnat Amateur Group C
Auxerre B vs Lyonnais B

3-0

5-1
Sat 15, Apr-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Andrezieux vs Yzeure AS

0-1

0-1
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Mulhouse vs Grenoble

0-1

0-1
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Montceau Bourgogne vs Saint-Louis Neuweg

0-1

1-3
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Annecy vs Villefranche

0-1

3-1
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Le Puy Foot 43 Auvergne vs Jura Sud Foot

1-0

2-0
Sat 15, Apr-18:00 - French Championnat Amateur Group D
Monaco B vs Colomiers

0-1

2-1
Sat 15, Apr-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Mont-de-Marsan vs Frejus Saint-Raphael

1-0

2-1
Sat 15, Apr-22:00 - French Championnat Amateur Group D
Rodez Aveyron vs Le Pontet US


1-0
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Hyeres vs Marignane Gignac

1-0

2-0
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Martigues vs Toulon

0-0

0-0
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D
OGC Nice B vs Sete FC


1-0
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Paulhan Pezenas ES vs Montpellier B


2-0
Sat 15, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Olymplque de Marseille B vs Tarbes Pyrenees

0-0

1-0
Sat 15, Apr-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Paris Saint Germain (U19) vs Bois Guillaume(U19)


10-0
Sat 15, Apr-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Quevilly US(U19) vs Lille U19


0-3
Sat 15, Apr-16:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Stade Reims(U19)

1-0

3-1
Sat 15, Apr-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Dijon(U19)


0-2
Sat 15, Apr-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Chateauroux U19


4-0
Sat 15, Apr-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Brest Stade U19 vs Le Mans(U19)


6-2
Sat 15, Apr-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
USSA Vertou(U19) vs Bordeaux U19


0-3
Sat 15, Apr-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Laval U19 vs Change(U19)

2-0

5-1
Sat 15, Apr-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Beziers AS(U19)


5-0
Sat 15, Apr-13:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Nice U19 vs Lyonnais U19

0-1

2-1
Sat 15, Apr-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier vs Lorient

2-0

2-0
Sat 15, Apr-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Metz vs Caen

0-0

2-2
Sat 15, Apr-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennais FC vs Lille OSC

2-0

2-0
Sat 15, Apr-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Guingamp vs Toulouse

0-0

2-1
Sat 15, Apr-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Monaco vs Dijon

0-1

2-1
Sat 15, Apr-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nice vs Nancy

1-1

3-1
Sat 15, Apr-17:00 - French Nationa League
Lyon la Duchere vs GS Consolat Marseille

1-0

1-1
Sat 15, Apr-18:00 - Friendly Internationals
Slovenia Women\'s (U16) vs Hungary Women\'s(U16)

1-0

2-0
Sat 15, Apr-20:30 - Futsal Spain Division De Honor
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal vs Catgas Energia Futsal

1-1

2-2
Sat 15, Apr-20:30 - Futsal Spain Division De Honor
Montesinos Jumilla Futsal vs Levante Futsal

1-1

4-5
Sat 15, Apr-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Peniscola Futsal vs Inter Movistar Futsal

2-5

2-8
Sat 15, Apr-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs A.lobelle De Santiago Futsal

2-1

3-2
Sat 15, Apr-18:00 - FYR Macedonia Prva liga
Sileks vs FC Vardar Skopje

0-0

0-1
Sat 15, Apr-18:00 - FYR Macedonia Prva liga
Rabotnicki Skopje vs Bregalnica Stip

2-0

3-1
Sat 15, Apr-18:00 - FYR Macedonia Prva liga
FK Makedonija vs FK Korzo Prilep

0-0

0-0
Sat 15, Apr-18:00 - FYR Macedonia Prva liga
Pelister Bitola vs FK Shkendija 79

0-0

0-1
Sat 15, Apr-18:00 - FYR Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs Pobeda Prilep

1-0

1-0
Sat 15, Apr-18:00 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Metalurg Skopje vs FK Vrapciste

0-0

0-0
Sat 15, Apr-18:00 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Novaci vs FK Teteks Tetovo


1-0
Sat 15, Apr-18:00 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Gorno Lisice vs Horizont Turnovo


0-2
Sat 15, Apr-16:00 - German 3. Liga
Hansa Rostock vs 1. FC Magdeburg

0-0

1-1
Sat 15, Apr-16:00 - German 3. Liga
SSV Jahn Regensburg vs Werder Bremen (Am)

1-0

3-1
Sat 15, Apr-16:00 - German 3. Liga
Rot-Weiss Erfurt vs Holstein Kiel

1-0

1-1
Sat 15, Apr-16:00 - German 3. Liga
VfR Aalen vs SC Paderborn 07

1-0

4-0
Sat 15, Apr-16:00 - German 3. Liga
Preuben Munster vs Fortuna Koln

4-0

4-2
Sat 15, Apr-16:00 - German 3. Liga
Chemnitzer vs SV Wehen Wiesbaden

2-2

4-2
Sat 15, Apr-16:00 - German 3. Liga
Sportfreunde Lotte vs FSV Zwickau

1-1

2-1
Sat 15, Apr-16:00 - German 3. Liga
Hallescher FC vs MSV Duisburg

0-0

1-1
Sat 15, Apr-16:00 - German 3. Liga
SG Sonnenhof Grobaspach vs Mainz Am

2-0

2-1
Sat 15, Apr-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Viktoria koln(U17) vs Koln(U17)

2-1

3-3
Sat 15, Apr-20:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs Bayern Munich

0-0

0-0
Sat 15, Apr-17:30 - German Bundesliga
Wolfsburg vs FC Ingolstadt 04

1-0

3-0
Sat 15, Apr-17:30 - German Bundesliga
Mainz vs Hertha BSC Berlin

1-0

1-0
Sat 15, Apr-17:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt

2-1

3-1
Sat 15, Apr-17:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs Monchengladbach

2-2

5-3
Sat 15, Apr-17:30 - German Bundesliga
Augsburg vs Koln

2-0

2-1
Sat 15, Apr-17:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs SC Freiburg

2-0

4-0
Sat 15, Apr-15:00 - German Bundesliga 2
Nuremberg vs FC Erzgebirge Aue

1-0

2-1
Sat 15, Apr-15:00 - German Bundesliga 2
Hannover 96 vs Eintr. Braunschweig

1-0

1-0
Sat 15, Apr-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Viktoria Berlin 1889 vs SV Babelsberg 03

1-1

2-1
Sat 15, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Schonberg vs Berliner FC Dynamo

2-0

3-0
Sat 15, Apr-19:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Hertha BSC Berlin Am vs Berliner AK 07

1-0

2-0
Sat 15, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Stuttgarter Kickers vs FK Pirmasens

2-0

3-1
Sat 15, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SV Elversberg vs Astoria Walldorf

1-0

1-0
Sat 15, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Steinbach vs Kickers Offenbach

0-1

0-1
Sat 15, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Rot Weiss Ahlen vs TSV Alemannia Aachen

0-1

1-1
Sat 15, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Medeama SC vs Bechem United

2-0

2-0
Sat 15, Apr-10:30 - HKFA Lanwa International Fa Cup
Yuen Long FC vs Eastern A.A Football Team

0-4

0-4
Sat 15, Apr-13:30 - HKFA Lanwa International Fa Cup
Hong Kong Rangers FC vs South China

1-0

1-1
Sat 15, Apr-20:30 - Holland Eredivisie
Roda JC Kerkrade vs Sparta Rotterdam

1-0

3-1
Sat 15, Apr-21:45 - Holland Eredivisie
SBV Excelsior vs Vitesse Arnhem

1-0

1-0
Sat 15, Apr-21:45 - Holland Eredivisie
ADO Den Haag vs PSV Eindhoven

0-1

1-1
Sat 15, Apr-22:45 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs N.E.C. Nijmegen

1-0

3-0
Sat 15, Apr-16:30 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs VV Sint Bavo

0-1

1-3
Sat 15, Apr-16:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs BVV Barendrecht

1-0

1-0
Sat 15, Apr-17:00 - Holland Tweede Divisie
FC Lienden vs Koninklijke HFC

0-1

0-2
Sat 15, Apr-17:30 - Holland Tweede Divisie
Uitspanning Na vs Spakenburg

0-0

1-0
Sat 15, Apr-18:00 - Holland U19 League
FC Utrecht (U19) vs AZ Alkmaar(U19)


0-3
Sat 15, Apr-20:30 - Hungary NB1
Debreceni VSC vs MTK Hungaria FC

0-0

0-0
Sat 15, Apr-22:30 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Vasas

1-0

1-2
Sat 15, Apr-19:59 - Hungary NB1
Budapest Honved vs Paksi SE

2-0

2-0
Sat 15, Apr-19:59 - Hungary NB1
Ujpesti TE vs Gyirmot SE

1-1

2-2
Sat 15, Apr-19:59 - Hungary NB1
Fehervar Videoton vs Mezokovesd-Zsory

1-1

1-1
Sat 15, Apr-19:59 - Hungary NB1
Szombathelyi Haladas vs Diosgyor VTK

1-0

2-0
Sat 15, Apr-12:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs Vasas(U19)

0-0

1-0
Sat 15, Apr-12:00 - Hungary U19 League
Puskas Akademia Fehervar(U19) vs Ferencvarosi TC U19

0-0

1-1
Sat 15, Apr-18:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Hamrarnir Women\'s vs Fjardab Hottur Leiknir Women\'s

1-0

2-0
Sat 15, Apr-15:05 - India League Division 1
Churchill Brothers vs Aizawl FC

0-1

1-3
Sat 15, Apr-12:30 - India League Division 1
Shillong Lajong FC vs Bengaluru

0-1

0-2
Sat 15, Apr-17:35 - India League Division 1
Minerva Academy vs Mohun Bagan

0-0

0-1
Sat 15, Apr-15:30 - Indonesia Super Liga
Persib Bandung vs Arema Malang

0-0

0-0
Sat 15, Apr-12:00 - Indonesia Super Liga
Barito Putera vs Mitra Kukar

0-1

2-1
Sat 15, Apr-16:30 - Iran League
Mashin Sazi vs Persepolis

0-1

0-2
Sat 15, Apr-18:30 - Iran League
Esteghlal Tehran vs Saba Qom

1-1

2-1
Sat 15, Apr-17:00 - Iran League
Peykan vs Zob Ahan

0-0

1-2
Sat 15, Apr-17:30 - Iran League
Esteghlal Khozestan vs Saipa

0-0

0-0
Sat 15, Apr-22:30 - Ireland Division 1
Longford Town vs Shelbourne

2-1

3-1
Sat 15, Apr-21:30 - Ireland Premier League
Limerick FC vs Drogheda United

2-0

3-0
Sat 15, Apr-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Maccabi Petah Tikva FC

1-0

2-0
Sat 15, Apr-19:00 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Hapoel Bnei Sakhnin FC

0-0

0-1
Sat 15, Apr-14:30 - Israel U19 League
Hapoel Ashkelon U19 vs Hapoel Haifa (U19)

1-0

3-2
Sat 15, Apr-11:30 - Israel U19 League
Bnei Sakhnin U19 vs Ironi Ramat Hasharon U19

0-3

4-4
Sat 15, Apr-12:00 - Israel U19 League
Maccabi Netanya U19 vs Hapoel Tel Aviv(U19)

0-0

1-1
Sat 15, Apr-12:00 - Israel U19 League
Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Hapoel Raanana Roei U19

1-1

3-1
Sat 15, Apr-12:30 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv Shachar U19 vs Hapoel Beer Sheva(U19)

2-0

3-1
Sat 15, Apr-13:30 - Israel U19 League
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 vs Hapoel Kiryat Shmona(U19)

1-0

2-1
Sat 15, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
Palermo Youth vs Roma Youth

0-1

1-2
Sat 15, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
Atalanta Youth vs Pisa Youth

1-0

5-0
Sat 15, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
Ascoli Youth vs Juventus Youth

0-1

0-1
Sat 15, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
Bologna Youth vs Novara Youth

1-0

1-0
Sat 15, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
Spezia Youth vs Brescia Youth

0-0

1-0
Sat 15, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
Verona Youth vs Lazio Youth

1-0

1-2
Sat 15, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
Spal Youth vs Sampdoria Youth

1-2

1-3
Sat 15, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
Latina Calcio Youth vs Cesena Youth

0-1

0-3
Sat 15, Apr-12:30 - Italian Campionato Primavera
Carpi Youth vs Udinese Youth

1-1

1-1
Sat 15, Apr-17:30 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Chievo Youth

0-0

0-0
Sat 15, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Salernitana Youth

3-0

4-1
Sat 15, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Benevento Youth

2-0

5-0
Sat 15, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera
Avellino Youth vs Pro Vercelli Youth

0-2

0-3
Sat 15, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera
Crotone Youth vs Virtus Entella Youth

0-2

0-4
Sat 15, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera
Pescara Youth vs Cittadella Youth

0-0

1-1
Sat 15, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera
Ternana Youth vs Cagliari Youth

2-0

2-0
Sat 15, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera
Trapani Youth vs Napoli Youth

0-0

1-0
Sat 15, Apr-14:30 - Italian Serie A
Inter Milan vs AC Milan

2-0

2-2
Sat 15, Apr-22:45 - Italian Serie A
Napoli vs Udinese

0-0

3-0
Sat 15, Apr-17:00 - Italian Serie A
Torino vs Crotone

0-0

1-1
Sat 15, Apr-17:00 - Italian Serie A
Genoa vs Lazio

1-1

2-2
Sat 15, Apr-17:00 - Italian Serie A
AS Roma vs Atalanta

0-1

1-1
Sat 15, Apr-17:00 - Italian Serie A
Cagliari vs Chievo

3-0

4-0
Sat 15, Apr-17:00 - Italian Serie A
Fiorentina vs Empoli

0-1

1-2
Sat 15, Apr-17:00 - Italian Serie A
Palermo vs Bologna

0-0

0-0
Sat 15, Apr-17:00 - Italian Serie A
Delfino Pescara 1936 vs Juventus

0-2

0-2
Sat 15, Apr-19:59 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Sampdoria

0-1

2-1
Sat 15, Apr-20:30 - Italy C1B
Bassano vs Parma

0-0

1-0
Sat 15, Apr-20:30 - Italy C1B
Pordenone Calcio SSD vs Padova

1-0

1-0
Sat 15, Apr-16:30 - Italy C1B
Modena vs Sambenedettese

0-0

2-1
Sat 15, Apr-18:30 - Italy C1B
Venezia F.C. vs Alma Juventus Fano

1-0

1-1
Sat 15, Apr-18:30 - Italy C1B
Ancona vs FeralpiSalo

0-1

1-1
Sat 15, Apr-18:30 - Italy C1B
Lumezzane vs Albinoleffe

1-1

1-1
Sat 15, Apr-18:30 - Italy C1B
Teramo vs Forli FC

0-0

0-0
Sat 15, Apr-18:30 - Italy C1B
Alto Adige/Sudtirol vs SS Maceratese 1922

0-0

1-0
Sat 15, Apr-18:30 - Italy C1B
Santarcangelo vs Mantova

0-1

1-2
Sat 15, Apr-20:30 - Italy C1C
Catania vs Cosenza Calcio 1914

0-2

0-2
Sat 15, Apr-16:30 - Italy C1C
Messina vs Melfi

0-2

3-4
Sat 15, Apr-16:30 - Italy C1C
Fidelis Andria vs Fondi

0-1

0-1
Sat 15, Apr-16:30 - Italy C1C
Foggia vs Reggina

0-0

1-0
Sat 15, Apr-16:30 - Italy C1C
Taranto Sport vs AC Monopoli

0-0

0-1
Sat 15, Apr-16:30 - Italy C1C
Paganese vs Vibonese

0-1

1-1
Sat 15, Apr-16:30 - Italy C1C
Matera vs Lecce

1-0

1-1
Sat 15, Apr-16:30 - Italy C1C
USD Akragas vs US Casertana 1908

0-0

1-0
Sat 15, Apr-16:30 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Juve Stabia

0-0

1-1
Sat 15, Apr-18:30 - Italy C1C
Catanzaro vs US Siracusa

1-0

1-0
Sat 15, Apr-08:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Honda Lock SC

0-0

0-0
Sat 15, Apr-10:30 - Japan Football League
Verspah Oita vs Tokyo Musashino City FC

1-1

1-4
Sat 15, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
INAC Kobe Women\'s vs Urawa Reds Women\'s

1-0

2-0
Sat 15, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
BELEZA Women\'s vs Albirex Niigata Women\'s

1-0

2-0
Sat 15, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nagano Parceiro Women\'s vs Vegalta Sendai Women\'s

0-0

1-0
Sat 15, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs FC Takatsuki Women\'s

0-0

1-0
Sat 15, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Avispa Fukuoka

0-0

0-1
Sat 15, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Oita Trinita vs Zweigen Kanazawa FC

0-0

1-0
Sat 15, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Yamagata Montedio vs Tokyo Verdy

0-0

1-0
Sat 15, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Nagoya Grampus Eight

0-0

2-2
Sat 15, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs JEF United Ichihara

0-0

0-1
Sat 15, Apr-10:00 - Japanese League Division 2
Kyoto Purple Sanga vs Ehime FC

0-1

3-2
Sat 15, Apr-10:00 - Japanese League Division 2
Thespa Kusatsu Gunma vs Mito Hollyhock

0-1

0-1
Sat 15, Apr-10:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Yokohama FC

0-0

1-0
Sat 15, Apr-11:00 - Japanese League Division 2
Shonan Bellmare vs FC Gifu

1-0

3-3
Sat 15, Apr-09:00 - Japanese League Division 3
Gamba Osaka (U23) vs AC Nagano Parceiro

0-2

0-2
Sat 15, Apr-09:00 - Japanese League Division 3
Cerezo Osaka(U23) vs FC Tokyo(U23)

0-1

0-1
Sat 15, Apr-17:00 - Jordan Professional Premier League
AL-Sareeh vs Al-Faisaly

1-1

1-2
Sat 15, Apr-19:30 - Jordan Professional Premier League
Sahab SC vs Ramtha SC

0-0

0-3
Sat 15, Apr-10:00 - K League Challenge
Busan I\'Park vs Suwon FC

1-0

2-2
Sat 15, Apr-10:00 - K League Challenge
Asan Mugunghwa FC vs Ansan Greeners FC

0-0

1-0
Sat 15, Apr-12:00 - K League Challenge
Bucheon FC 1995 vs Daejeon Citizen

1-1

1-1
Sat 15, Apr-13:00 - Kazakhstan Division 1
FC Zhetysu Taldykorgan vs Kairat Academy

2-0

3-0
Sat 15, Apr-13:00 - Kazakhstan Division 1
FK Kaspyi Aktau vs Baykonur

1-1

1-2
Sat 15, Apr-13:00 - Kazakhstan Division 1
FK Maktaaral vs Kyzylzhar Petropavlovsk

1-1

2-1
Sat 15, Apr-14:00 - Kazakhstan Division 1
Tarlan Shymkent vs Ekibastuzets

2-0

3-0
Sat 15, Apr-16:00 - Kenya Premier League
Tusker FC Nairobi vs Ulinzi Stars Nakuru

0-0

1-1
Sat 15, Apr-16:00 - Kenya Premier League
Sony Sugar FC vs Gor Mahia

1-1

1-2
Sat 15, Apr-10:00 - Korea K3 League
Cheongju City FC vs Pocheon FC

1-1

1-1
Sat 15, Apr-10:00 - Korea K3 League
Jeonju Citizen FC vs Hwaseong FC


2-1
Sat 15, Apr-10:00 - Korea K3 League
Goyang FC vs FC Uijeongbu


1-0
Sat 15, Apr-10:00 - Korea K3 League
Yangju Citizen FC vs Gyeongju Citizen FC

1-0

2-1
Sat 15, Apr-10:00 - Korea K3 League
Icheon Citizen FC vs Paju Citizen FC

1-1

1-1
Sat 15, Apr-10:00 - Korea K3 League
Chuncheon Citizen vs Cheongju Jikji FC

0-0

1-0
Sat 15, Apr-10:00 - Korea K3 League
Gimpo FC vs Yangpyeong


2-0
Sat 15, Apr-10:00 - Korea K3 League
Siheung City vs Pyeongchang FC

1-0

1-0
Sat 15, Apr-10:00 - Korea K3 League
Busan FC vs Pyeongtaek Citizen

0-1

1-2
Sat 15, Apr-10:00 - Korea League Classic
Pohang Steelers vs Daegu FC

1-0

2-1
Sat 15, Apr-10:00 - Korea League Classic
Incheon United FC vs Jeonnam Dragons

1-2

1-3
Sat 15, Apr-16:00 - Latvia - 1. Division
SK Babite Dinamo vs FK Ventspils

0-3

0-4
Sat 15, Apr-19:00 - Latvia - 1. Division
FK Liepaja vs Rigas Futbola skola

0-0

0-1
Sat 15, Apr-15:00 - Latvia - 2. Division
FK Auda Riga vs Preilu

2-1

3-1
Sat 15, Apr-15:00 - Latvia - 2. Division
Rigas Tehniska Universitate vs Rezekne / BJSS

1-2

2-4
Sat 15, Apr-16:00 - Latvia - 2. Division
Tukums-2000 vs Ogres FK 33

0-1

1-1
Sat 15, Apr-16:00 - Latvia - 2. Division
FK Smiltene BJSS vs Grobina

0-1

0-2
Sat 15, Apr-16:00 - Latvia - 2. Division
Jekabpils vs FK Valmiera

0-0

1-3
Sat 15, Apr-17:30 - Lebanese League
Salam Zgharta vs Al Nabi Sheet

2-0

2-1
Sat 15, Apr-17:30 - Lebanese League
Racing Beirut vs Shabab Al-Sahel

0-1

0-1
Sat 15, Apr-17:30 - Lebanese League
Al Egtmaaey Trablos vs Tadamon Sour


0-2
Sat 15, Apr-17:30 - Lebanese League
Al Akhaahli Alay vs Trables Sports Club

1-0

1-2
Sat 15, Apr-16:00 - Lithuania - 2. Division
Nevezis vs FK Palanga

0-1

0-3
Sat 15, Apr-16:00 - Lithuania - 2. Division
FK Trakai II vs Silute

1-0

2-0
Sat 15, Apr-18:30 - Lithuania - 2. Division
Koralas vs FK Dainava Alytus

0-0

0-1
Sat 15, Apr-17:00 - Lithuania - 2. Division
FC Pakruojis vs FK Tauras Taurage

3-0

3-0
Sat 15, Apr-17:00 - Lithuania - 2. Division
Utenis Utena II vs Dziugas Telsiai

0-3

0-5
Sat 15, Apr-16:30 - Macao Division 1
Chao Pak Kei vs Lai Chi

3-0

7-0
Sat 15, Apr-16:15 - Malaysia Super League
Sarawak vs Perak

2-2

3-3
Sat 15, Apr-17:00 - Malaysia Super League
PB Pahang vs Selangor PB

1-1

2-2
Sat 15, Apr-17:00 - Malaysia Super League
Pulau Penang FA vs Kelantan FA

1-2

1-5
Sat 15, Apr-17:00 - Malaysia Super League
Johor Darul Takzim vs Selangor PKNS

1-1

2-1
Sat 15, Apr-17:00 - Malaysia Super League
Melaka FC vs Felda United FC

0-0

1-1
Sat 15, Apr-17:00 - Malaysia Super League
PBDKT T-Team vs Kedah

3-0

5-0
Sat 15, Apr-18:00 - Malta Premier League
Balzan FC vs St. Andrews

0-0

2-1
Sat 15, Apr-18:00 - Malta Premier League
Pembroke Athleta vs Tarxien Rainbows F.C.

0-0

1-1
Sat 15, Apr-19:59 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Gzira United

2-0

2-0
Sat 15, Apr-19:59 - Malta Premier League
Valletta FC vs Birkirkara FC

1-2

3-3
Sat 15, Apr-04:00 - Mexico Primera Divison A
UAEM Potros vs Cafetaleros de Tapachula

0-0

0-0
Sat 15, Apr-06:00 - Mexico Primera Divison A
Alebrijes de Oaxaca vs Zacatepec

0-0

1-0
Sat 15, Apr-06:30 - Mexico Primera Divison A
Deportivo Tepic vs Mineros de Zacatecas

0-0

0-1
Sat 15, Apr-07:35 - Mexico Primera Divison A
Cimarrones de Sonora vs Venados FC

0-0

0-0
Sat 15, Apr-19:59 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Queretaro U20


2-1
Sat 15, Apr-17:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Dacia Chisinau vs Zimbru Chisinau

2-1

3-1
Sat 15, Apr-17:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Zaria Balti vs CS Petrocub

1-0

2-1
Sat 15, Apr-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Zeta vs FK Grbalj Radanovici

0-1

0-1
Sat 15, Apr-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Jedinstvo Bijelo Polje vs Bokelj Kotor

0-2

1-3
Sat 15, Apr-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Lovcen Cetinje vs FK Iskra Danilovgrad

0-0

0-0
Sat 15, Apr-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Mladost Podgorica vs OFK Petrovac

0-0

2-0
Sat 15, Apr-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs FK Rudar Pljevlja

0-2

3-2
Sat 15, Apr-19:00 - Morocco Division 2
Union Sportive At Melloul vs Itihad Z. Khemisset

1-0

2-2
Sat 15, Apr-19:00 - Morocco Division 2
Raja de Beni Mellal vs CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid

0-0

1-0
Sat 15, Apr-21:00 - Morocco Super League
Olympique de Safi vs Chabab Atlas Khenifra

0-0

1-0
Sat 15, Apr-19:00 - Morocco Super League
Raja Casablanca Atlhletic vs Olympique Club de Khouribga

0-1

0-1
Sat 15, Apr-02:15 - Mundialito de Clubes Beach Soccer
El Salvador Beach Soccer vs Panama Soccer


3-2
Sat 15, Apr-01:00 - Mundialito de Clubes Beach Soccer
Tahiti Beach Soccer vs Ecuador Beach Soccer


9-1
Sat 15, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Larne FC vs Armagh City


0-1
Sat 15, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Institute FC vs Loughgall FC

0-0

1-0
Sat 15, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dergview FC vs Ballyclare Comrades

1-0

1-0
Sat 15, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Warrenpoint Town vs Police Service of Northern Ireland FC

0-1

1-1
Sat 15, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Knockbreda Parish vs Harland & Wolff Welders

1-0

1-0
Sat 15, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Lurgan Celtic vs Annagh United

0-1

0-2
Sat 15, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine vs Glenavon Lurgan

0-0

1-1
Sat 15, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United vs Linfield FC

0-1

0-2
Sat 15, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Glentoran FC

0-1

2-1
Sat 15, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Cliftonville vs Crusaders FC

1-1

2-3
Sat 15, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Carrick Rangers vs Ards FC

2-2

2-2
Sat 15, Apr-20:45 - Omani League
Muscat vs Al Oruba Sur

0-1

1-1
Sat 15, Apr-17:45 - Omani League
Oman Club vs Jalan

0-0

0-0
Sat 15, Apr-18:00 - Omani League
Dhofar vs Al Khaburah

0-1

1-1
Sat 15, Apr-18:00 - Paraguayan Division 2
Olimpia de Ita vs Fulgencio Yegros

2-0

3-1
Sat 15, Apr-00:30 - Peru Primera Division
UTC Cajamarca vs Sport Huancayo

2-0

2-0
Sat 15, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Piast Gliwice Youth vs Gryf Slupsk Youth

2-2

4-2
Sat 15, Apr-22:30 - Poland - 1. Liga
Wisla Plock vs Lech Poznan

0-2

0-3
Sat 15, Apr-17:30 - Poland - 1. Liga
Ruch Chorzow vs Pogon Szczecin

1-1

1-2
Sat 15, Apr-17:30 - Poland - 1. Liga
Slask Wroclaw vs Gornik Leczna

2-0

2-2
Sat 15, Apr-19:59 - Poland - 1. Liga
Jagiellonia Bialystok vs Cracovia Krakow

0-0

0-0
Sat 15, Apr-18:00 - Poland - 2. Liga
Chrobry Glogow vs Pogon Siedlce

2-0

2-0
Sat 15, Apr-18:00 - Poland - 2. Liga
Bytovia Bytow vs Gornik Zabrze

0-1

0-1
Sat 15, Apr-18:00 - Poland - 2. Liga
Chojniczanka Chojnice vs GKS Tychy

0-1

1-4
Sat 15, Apr-15:00 - Poland - 2. Liga
Wigry Suwalki vs Sandecja

0-1

0-1
Sat 15, Apr-21:00 - Poland - 2. Liga
Olimpia Grudziadz vs MKS Kluczbork

1-0

2-0
Sat 15, Apr-19:45 - Poland - 2. Liga
Zaglebie Sosnowiec vs Podbeskidzie

0-0

0-0
Sat 15, Apr-14:00 - Poland - 2. Liga
Stomil Olsztyn vs Stal Mielec

0-1

0-4
Sat 15, Apr-18:00 - Poland - 2. Liga
Znicz Pruszkow vs Wisla Pulawy

0-0

0-3
Sat 15, Apr-21:00 - Poland - 3. Liga
Polonia Bytom vs Radomiak Radom

0-2

0-3
Sat 15, Apr-16:00 - Poland - 3. Liga
Olimpia Zambrow vs Blekitni Stargard Szczecinski

1-2

1-2
Sat 15, Apr-17:00 - Poland - 3. Liga
Odra Opole vs Siarka Tarnobrzeg

3-2

4-3
Sat 15, Apr-14:00 - Poland - 3. Liga
Rakow Czestochowa vs Puszcza Niepolomice

0-1

2-1
Sat 15, Apr-14:00 - Poland - 3. Liga
ROW 1964 Rybnik vs Polonia Warszawa

1-0

1-1
Sat 15, Apr-18:00 - Poland - 3. Liga
Stal Stalowa Wola vs GKS Belchatow

0-0

0-0
Sat 15, Apr-18:00 - Poland - 3. Liga
Warta Poznan vs Gryf Wejherowo

1-1

2-2
Sat 15, Apr-18:00 - Poland - 3. Liga
Olimpia Elblag vs KS Legionovia Legionowo

2-2

4-3
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Academica Coimbra(U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19


2-0
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Rio Ave(U19) vs Benfica(U19)


0-2
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Belenenses(U19) vs FC Porto U19

0-1

0-1
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Nacional(U19) vs GD Estoril-Praia(U19)


4-3
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Vitoria FC Setubal(U19) vs Oeiras(U19)


6-1
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Feirense(U19) vs Pacos Ferreira(U19)


2-2
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Sacavenense(U19) vs Loures(U19)


3-0
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Padroense(U19) vs Leixoes U19


1-2
Sat 15, Apr-14:15 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs Porto B

0-1

0-1
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Liga de Honora
Gil Vicente vs Vitoria Guimaraes B

0-0

2-0
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Liga de Honora
Aves vs SC Covilha

0-1

2-1
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Liga de Honora
Academico Viseu vs FC Penafiel

1-1

1-2
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Liga de Honora
Vizela vs Olhanense SC

1-1

1-1
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Liga de Honora
SC Freamunde vs Santa Clara

0-0

1-0
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Liga de Honora
Cova Piedade vs Fafe

0-0

3-1
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs FC Famalicao

1-0

2-0
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Liga de Honora
Sporting Braga II vs Portimonense

0-0

2-1
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Liga de Honora
Sporting CP B vs CF Uniao Madeira

1-0

2-0
Sat 15, Apr-21:15 - Portugal Primera Liga
Desportivo de Tondela vs Rio Ave

1-1

2-1
Sat 15, Apr-23:30 - Portugal Primera Liga
Sporting Braga vs FC Porto

1-0

1-1
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Primera Liga
Chaves vs Vitoria Guimaraes

0-3

2-3
Sat 15, Apr-19:00 - Portugal Primera Liga
FC Arouca vs Feirense

1-0

2-0
Sat 15, Apr-19:20 - Qatar League
Al-Sadd vs Al Jaish (QAT)

2-0

2-1
Sat 15, Apr-19:20 - Qatar League
Al-Khuraitiat vs Al-Garrafa

2-0

2-0
Sat 15, Apr-19:20 - Qatar League
Al Shahaniya vs Lekhwiya SC

0-1

2-2
Sat 15, Apr-16:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Standard Sumqayit vs Zira FK

0-0

1-1
Sat 15, Apr-18:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
FC Neftci Baku vs AZAL PFC Baku

3-0

4-0
Sat 15, Apr-21:00 - Romania - Divizia A
CS Universitatea Craiova vs FC Astra Giurgiu

0-2

1-3
Sat 15, Apr-16:30 - Romania - Divizia A
FCM Targu Mures vs ACS Poli Timisoara

0-0

0-0
Sat 15, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
Ramnicu Valcea vs CS Mioveni


0-3
Sat 15, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
Unirea Tarlungeni vs Juventus Bucharest


0-3
Sat 15, Apr-12:30 - Romania - Liga 2
UTA Batrana Doamna vs Sepsi

1-1

2-1
Sat 15, Apr-18:00 - Russia Premier League
FK Anzhi vs Krylya Sovetov Samara

0-2

1-3
Sat 15, Apr-20:30 - Russia Premier League
Rubin Kazan vs Krasnodar FK

0-0

0-1
Sat 15, Apr-15:30 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs FK Rostov

0-0

0-0
Sat 15, Apr-13:00 - Russia Premier League
Amkar Perm vs Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa

0-1

1-1
Sat 15, Apr-15:00 - Russia Youth Championship League
Spartak Moscow Youth vs Zenit St.Petersburg Youth

1-0

2-1
Sat 15, Apr-15:00 - Russia Youth Championship League
Arsenal Tula Youth vs Lokomotiv Moscow Youth

0-0

0-2
Sat 15, Apr-15:00 - Russia Youth Championship League
FK Orenburg Youth vs FC Terek Groznyi Youth

0-0

0-0
Sat 15, Apr-12:30 - Russia Youth Championship League
FK Anzhi Youth vs Krylya Sovetov Samara Youth

0-1

1-1
Sat 15, Apr-13:00 - Russia Youth Championship League
FK Ural Youth vs FC Tom Tomsk Youth

0-0

0-0
Sat 15, Apr-14:00 - Russia Youth Championship League
Rubin Kazan Youth vs FK Krasnodar Youth

1-0

2-1
Sat 15, Apr-16:50 - Saudi Arabia Division 1
Al-Feiha vs Al-Nojoom

0-1

2-1
Sat 15, Apr-17:05 - Saudi Arabia Division 1
Al-Tai vs Al-Hazm

0-0

1-0
Sat 15, Apr-17:10 - Saudi Arabia Division 1
Uhud Medina vs Al-Watani

0-1

0-1
Sat 15, Apr-21:45 - Saudi Arabia Professional League
Al Hilal vs Al Ahli Jeddah

0-0

0-0
Sat 15, Apr-21:45 - Saudi Arabia Professional League
Al-Nassr FC vs Al-Taawon

0-1

2-1
Sat 15, Apr-19:45 - Saudi Arabia Professional League
Al-Fateh SC vs Al-Baten

1-1

3-2
Sat 15, Apr-16:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fath Youths vs Al Ahli Jeddah Youth


0-1
Sat 15, Apr-16:30 - Saudi Arabia Youth League
Hajer Youths vs Al-Adalh Youths


2-0
Sat 15, Apr-16:45 - Saudi Arabia Youth League
Al-Hilal Youths vs Al Wehda Youth


4-3
Sat 15, Apr-16:45 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al Nasr Riyadh Youths


1-1
Sat 15, Apr-16:55 - Saudi Arabia Youth League
Al-Raed Youths vs Al-Qadasiya Youths


1-3
Sat 15, Apr-17:10 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ittihad Youths vs Ohud Medina Youths


2-0
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Championship
Hibernian FC vs Queen of South

2-0

3-0
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Championship
Falkirk vs St. Mirren

1-1

2-2
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Championship
Dumbarton vs Dunfermline

0-0

0-2
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Championship
Raith Rovers vs Greenock

1-0

2-0
Sat 15, Apr-20:15 - Scottish Championship
Ayr Utd. vs Dundee United

0-0

0-0
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League
Huntly vs Forres Mechanics

0-3

0-3
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League
Inverurie Loco Works vs Nairn County

1-0

1-0
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League
Keith vs Wick Academy FC


2-1
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League
Lossiemouth FC vs Cove Rangers

1-2

1-6
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League
Clachnacuddin vs Fraserburgh

2-2

3-2
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League
Fort William vs Brora Rangers

1-2

1-5
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League
Formartine United vs Buckie Thistle FC

0-0

0-0
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League
Turriff United vs Rothes

1-1

2-1
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Deveronvale

0-0

0-3
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish League One
East Fife vs Peterhead

1-1

1-2
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish League One
Queen\'s Park vs Albion Rovers FC

1-0

2-0
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish League One
Stranraer vs Airdrieonians

1-0

2-1
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish League One
Alloa Athletic vs Brechin City

2-1

6-1
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish League One
Stenhousemuir vs Livingston

0-0

0-1
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish League Two
Clyde vs Elgin City

0-2

3-2
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish League Two
Montrose vs Forfar Athletic

1-0

1-0
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish League Two
Arbroath vs Edinburgh City

0-0

0-1
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs Cowdenbeath

0-2

0-3
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Berwick Rangers

0-0

2-1
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Inverness C.T.

2-1

4-2
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Partick Thistle

1-0

2-0
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Premier League
Dundee vs Hamilton FC

0-1

0-2
Sat 15, Apr-18:00 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Aberdeen

0-2

1-2
Sat 15, Apr-20:30 - Senegal Premier League
US Ouakam Dakar vs Generation Foot

1-0

1-0
Sat 15, Apr-21:00 - Senegal Premier League
Linguere vs Stade de Mbour

0-0

1-1
Sat 15, Apr-21:00 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs AS Douanes

0-0

0-0
Sat 15, Apr-21:00 - Senegal Premier League
ASC Diambars vs Teungueth FC

2-1

2-1
Sat 15, Apr-21:00 - Senegal Premier League
Mbour Petite Cote vs ASEC Ndiambour

0-0

0-1
Sat 15, Apr-21:30 - Senegal Premier League
Guediawaye vs Union Sportive Goree

0-0

1-1
Sat 15, Apr-22:40 - Senegal Premier League
ASC Jaraaf vs NGB ASC Niarry Tally

0-2

0-2
Sat 15, Apr-17:30 - Serbia Prva Liga
OFK Beograd vs Jagodina

1-1

1-3
Sat 15, Apr-17:30 - Serbia Prva Liga
Kolubara vs Zemun

0-1

1-2
Sat 15, Apr-17:30 - Serbia Prva Liga
Radnicki Pirot vs Proleter Novi Sad

2-0

3-0
Sat 15, Apr-17:30 - Serbia Prva Liga
BSK Borca vs Macva Sabac

0-2

1-3
Sat 15, Apr-17:30 - Serbia Prva Liga
Indjija vs FK Buducnost Dobanovci

1-1

2-1
Sat 15, Apr-17:30 - Serbia Prva Liga
CSK Pivara Celarevo vs FK Bezanija

1-2

1-2
Sat 15, Apr-17:30 - Serbia Prva Liga
FK Sindelic Nis vs Dinamo Vranje

0-1

1-1
Sat 15, Apr-17:30 - Serbia Prva Liga
OFK Odzaci vs FK Sloboda Uice

0-1

0-1
Sat 15, Apr-15:30 - Singapore League
Young Lions vs Geylang United FC

0-0

0-2
Sat 15, Apr-16:15 - Singapore League
DPMM FC vs Singapore Warriors

1-1

3-5
Sat 15, Apr-16:30 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs FC DAC 1904 Dunajska Streda

0-1

0-1
Sat 15, Apr-17:00 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs FK Senica

1-0

2-1
Sat 15, Apr-17:00 - Slovakia 1. Liga
Sport Podbrezova vs Zemplin Michalovce

0-1

1-4
Sat 15, Apr-15:00 - Slovakia 2. Liga Play Off
Spisska Nova Ves vs FK Pohronie

0-0

0-2
Sat 15, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga Play Off
Rimavska Sobota vs FK Poprad

0-1

1-2
Sat 15, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga Play Off
FC Nitra vs MFK Lokomotiva Zvolen

2-1

3-1
Sat 15, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga Play Off
MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas vs MFK Skalica

1-0

2-1
Sat 15, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga Play Off
Slovan Bratislava B vs SK Svaty Jur

0-0

3-0
Sat 15, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga Play Off
Nove Mesto vs MSK Fomat Martin

1-0

2-0
Sat 15, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga Play Off
Partizan Bardejov vs SKF Sered

1-0

2-1
Sat 15, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga Play Off
Haniska vs Odeva Lipany

0-0

0-2
Sat 15, Apr-12:30 - Slovakia 2. Liga Play Off
MSK Zilina B vs FC VSS Kosice

3-1

5-1
Sat 15, Apr-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
Dunajska Luzna vs MSK Kralova pri Senci

7-0

9-0
Sat 15, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga Center
MFK Detva vs MFK Nova Bana


0-0
Sat 15, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga Center
Tatran Krasno nad Kysucou vs SKM Liptovsky Hradok

0-2

0-4
Sat 15, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga Center
MFK Zarnovica vs SK Javornik Makov

0-1

1-1
Sat 15, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga Center
Novohrad Lucenec vs FTC Filakovo

1-1

2-1
Sat 15, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga East
Tesla Stropkov vs Vysne Opatske


0-2
Sat 15, Apr-17:30 - Slovakia 3. liga East
MFK Vranov nad Topou vs Druzstevnik Plavnica


0-1
Sat 15, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
Slovan Duslo Sala vs SFM Senec


0-1
Sat 15, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
FK Nove Zamky vs KFC Komarno

1-0

1-1
Sat 15, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
MSK Thermal Velky Meder vs Slovan Galanta

1-0

1-3
Sat 15, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
Spartak Trnava C vs FC Banik Horna Nitra

0-1

0-1
Sat 15, Apr-22:15 - Slovenia 1. Liga
NK Rudar Velenje vs NK Maribor

0-1

0-1
Sat 15, Apr-19:59 - Slovenia 1. Liga
ND Gorica vs NK Publikum Celje

0-1

1-1
Sat 15, Apr-18:30 - Slovenia 2. Liga
Triglav Gorenjska vs Zarica Kranj

2-0

3-0
Sat 15, Apr-18:30 - Slovenia 2. Liga
NK Roltek Dob vs Brda

1-1

2-1
Sat 15, Apr-18:30 - Slovenia 2. Liga
NK Brezice vs NK Krka

0-1

2-2
Sat 15, Apr-19:59 - Slovenia 2. Liga
Ankaran Hrvatini Mas Tech vs NK Ptuj Drava

0-0

0-0
Sat 15, Apr-17:00 - South Africa First League
Black Leopards vs Real Kings

0-0

1-2
Sat 15, Apr-17:00 - South Africa First League
Mthatha Bucks vs Santos Cape Town

0-0

1-0
Sat 15, Apr-17:00 - South Africa First League
FC Cape Town vs Milano United

1-0

2-3
Sat 15, Apr-17:00 - South Africa First League
Stellenbosch FC vs Witbank Spurs

2-0

2-1
Sat 15, Apr-17:00 - South Africa First League
Pretoria University vs Royal Eagles

0-1

0-1
Sat 15, Apr-22:15 - South Africa Premier League
Highlands Park vs Orlando Pirates

0-0

0-0
Sat 15, Apr-17:00 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs Ajax Cape Town

1-0

1-1
Sat 15, Apr-19:59 - South Africa Premier League
Kaizer Chiefs FC vs Chippa United FC

0-0

1-0
Sat 15, Apr-21:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Olimpico de Totana vs NV Estudiantes de Murcia CF


0-9
Sat 15, Apr-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Real Murcia B vs Yeclano Deportivo

1-1

1-1
Sat 15, Apr-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Villalonga FC vs Bergantinos CF

0-1

0-1
Sat 15, Apr-16:30 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

0-0

0-0
Sat 15, Apr-12:45 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Oiartzun KE Women\'s

2-0

2-1
Sat 15, Apr-20:30 - Spanish Primera Division
Atletico de Madrid vs Osasuna

1-0

3-0
Sat 15, Apr-15:00 - Spanish Primera Division
Deportivo La Coruna vs Malaga

0-0

2-0
Sat 15, Apr-22:45 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Real Sociedad

3-2

3-2
Sat 15, Apr-18:15 - Spanish Primera Division
Sporting de Gijon vs Real Madrid

1-1

2-3
Sat 15, Apr-18:00 - Spanish Segunda Division
Elche vs Numancia

0-1

1-3
Sat 15, Apr-22:30 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs Cadiz

0-0

1-1
Sat 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs Girona

1-2

3-3
Sat 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division
Gimnastic Tarragona vs CD Mirandes

1-1

4-1
Sat 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Celta Vigo B

0-1

0-4
Sat 15, Apr-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs Real Sociedad B

1-1

1-1
Sat 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Barcelona B vs Lleida

1-0

1-0
Sat 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs UD Levante B

1-0

1-1
Sat 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Gava vs L\'Hospitalet

0-1

1-1
Sat 15, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Villarreal B vs Hercules CF

0-1

2-1
Sat 15, Apr-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD Marbella vs Atletico Sanluqueno

0-1

0-1
Sat 15, Apr-22:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD Melilla vs Linense

0-0

0-1
Sat 15, Apr-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
FC Rosengard vs Skovde AIK

0-1

0-1
Sat 15, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Stromsbergs IF vs Eskilstuna City FK

1-1

1-2
Sat 15, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Bollnas GIF FF vs Bodens BK

0-0

0-1
Sat 15, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Asarums IF FK vs Kvarnby IK

0-0

0-0
Sat 15, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
KSF Prespa Birlik vs IFK Hassleholm

2-0

2-0
Sat 15, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Assyriska IF i Norrkoping vs Motala AIF FK

1-0

1-1
Sat 15, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Sodertalje vs Kumla

1-0

2-0
Sat 15, Apr-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Hittarps IK vs Assyriska Turabdin IK

3-0

4-0
Sat 15, Apr-15:00 - Sweden U19
Trelleborgs FF(U19) vs Lunds BK(U19)

3-0

4-0
Sat 15, Apr-15:00 - Sweden U19
Gefle(U19) vs IFK Lidingo FK(U19)

1-0

2-1
Sat 15, Apr-15:00 - Sweden U19
Brommapojkarna(U19) vs Orebro(U19)

3-1

3-1
Sat 15, Apr-15:30 - Sweden U19
FC Djursholm(U19) vs Djurgardens(U19)

1-0

2-4
Sat 15, Apr-22:00 - Swiss Super League
Lausanne Sports vs Basel

0-2

0-4
Sat 15, Apr-19:45 - Swiss Super League
Vaduz vs Sion

0-1

0-1
Sat 15, Apr-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Grasshoppers U21 vs FC Balzers

2-1

3-1
Sat 15, Apr-19:45 - Switzerland Challenge League
FC Wil 1900 vs Servette

0-1

0-3
Sat 15, Apr-19:45 - Switzerland Challenge League
Winterthur vs Le Mont LS

1-0

4-1
Sat 15, Apr-18:00 - Tunisia Division 1
AS Gabes vs Stade Gabesien

0-0

0-0
Sat 15, Apr-14:00 - Turkey U19 League
Galatasaray(U19) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19)

0-1

0-2
Sat 15, Apr-15:00 - Turkey U19 League
Trabzonspor(U19) vs Erzincanspor(U19)

1-0

2-0
Sat 15, Apr-15:00 - Turkey U19 League
Erzurumspor(U19) vs Tokatspor U19

1-1

2-1
Sat 15, Apr-12:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Alanyaspor(U19)

1-0

1-0
Sat 15, Apr-13:00 - Turkey U19 League
Karsiyaka(U19) vs Bucaspor(U19)

0-2

2-4
Sat 15, Apr-13:00 - Turkey U19 League
Nazillispor(U19) vs Antalyaspor(U19)

3-1

3-1
Sat 15, Apr-20:45 - UAE League Professional
Al Wasl Dubai vs Al Ain

1-3

4-3
Sat 15, Apr-18:05 - UAE League Professional
Al-Dhafra vs Dabba Al-Fujairah

2-0

5-0
Sat 15, Apr-18:00 - UAE League Professional
Al Wahda vs Al Ahli Dubai

0-1

1-2
Sat 15, Apr-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs FC Karpaty Lviv

0-0

0-0
Sat 15, Apr-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Dnipro Dnipropetrovsk vs Stal Dniprodzerzhynsk

0-0

0-0
Sat 15, Apr-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Olimpic Donetsk vs FC Shakhtar Donetsk

0-2

0-4
Sat 15, Apr-18:00 - Ukraine Persha Liga
MFK Vodnyk Mikolaiv vs Illichivets

0-1

1-2
Sat 15, Apr-17:00 - Ukraine Persha Liga
Kolos Kovalyovka vs Desna Chernihiv

0-1

0-1
Sat 15, Apr-14:00 - Ukraine U19 Liga
Stal Kamianske U19 vs Olimpic Donetsk(U19)

0-0

0-0
Sat 15, Apr-15:00 - Ukraine U19 Liga
Dynamo Kyiv(U19) vs FC Dnipro Dnipropetrovsk(U19)

4-0

6-1
Sat 15, Apr-12:00 - Ukraine U19 Liga
Zorya(U19) vs Skala Stryi(U19)

0-0

0-0
Sat 15, Apr-13:00 - Ukraine U19 Liga
Zirka Kirovohrad(U19) vs Chernomorets Odessa(U19)

0-1

0-2
Sat 15, Apr-16:00 - Ukraine U21 Liga
Volyn(U21) vs Zirka Kirovohrad(U21)

1-1

3-2
Sat 15, Apr-13:00 - Ukraine U21 Liga
Chernomorets Odessa(U21) vs FC Karpaty Lviv(U21)

0-0

0-0
Sat 15, Apr-23:00 - Uruguay Primera Division
Wanderers FC vs Centro Atletico Fenix

0-0

0-2
Sat 15, Apr-23:00 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs Plaza Colonia

0-0

3-1
Sat 15, Apr-23:00 - Uruguay Primera Division
Cerro Montevideo vs Nacional Montevideo

0-1

1-3
Sat 15, Apr-23:00 - Uruguay Primera Division
Racing Club Montevideo vs CA Juventud de Las Piedras

0-2

0-2
Sat 15, Apr-22:30 - Uruguay Segunda Division
Miramar Misiones FC vs Canadian SC

0-0

1-0
Sat 15, Apr-22:30 - Uruguay Segunda Division
Deportivo Maldonado vs CA Torque

1-0

1-1
Sat 15, Apr-21:00 - USA Major League Soccer
Montreal Impact vs Atlanta United

1-1

2-1
Sat 15, Apr-23:00 - USA Major League Soccer
Orlando City vs Los Angeles Galaxy

1-0

2-1
Sat 15, Apr-03:00 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs New York City Football Club

0-0

0-2
Sat 15, Apr-06:00 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs Seattle Sounders

0-0

2-1
Sat 15, Apr-07:00 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs FC Dallas

0-0

1-1
Sat 15, Apr-22:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Houston Dash Women\'s vs Chicago Red Stars Women\'s

1-0

2-0
Sat 15, Apr-23:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Portland Thorns FC Women\'s vs Orlando Pride Women\'s

1-0

2-0
Sat 15, Apr-23:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Washington Spirit Women\'s vs North Carolina Courage Women\'s

0-1

0-1
Sat 15, Apr-03:00 - USSF Division 2 Professional League
New York Red Bulls Reserve vs Orlando City B

2-1

3-1
Sat 15, Apr-15:00 - Uzbekistan Professional Football League
Metallurg Bekobod vs Navbahor Namangan

0-0

0-0
Sat 15, Apr-16:00 - Uzbekistan Professional Football League
Dinamo Samarqand vs Buxoro FK

1-0

3-1
Sat 15, Apr-16:00 - Uzbekistan Professional Football League
Shurtan Guzor vs Pakhtakor Tashkent

1-0

3-0
Sat 15, Apr-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
Lokomotiv Tashkent vs Nasaf Qarshi

1-0

2-1
Sat 15, Apr-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
Qizilqum Zarafshon vs FK Sogdiana Jizak

0-1

1-1
Sat 15, Apr-14:00 - Vietnam League
Thanh Hoa FC vs Saigon FC

1-1

1-1
Sat 15, Apr-14:00 - Vietnam League
Quang Nam vs Dong Tam Long An

1-1

1-1
Sat 15, Apr-14:00 - Vietnam League
XSKT Can Tho vs Da Nang

1-2

2-2
Sat 15, Apr-15:00 - Vietnam League
Than Quang Ninh vs Hoang Anh Gia Lai

2-1

2-2
Sat 15, Apr-17:30 - Wales Cymru Alliance
Caernarfon vs Flint Town United

1-1

1-1
Sat 15, Apr-17:30 - Wales Cymru Alliance
Caersws vs Holyhead Hotspur

1-2

2-4
Sat 15, Apr-17:30 - Wales Cymru Alliance
Conwy Borough FC vs Mold Alexandra

0-3

3-3
Sat 15, Apr-17:30 - Wales Cymru Alliance
Penrhyncoch vs Porthmadog

1-0

2-1
Sat 15, Apr-17:30 - Wales Cymru Alliance
Ruthin Town FC vs Guilsfield FC

1-1

2-2
Sat 15, Apr-17:30 - Wales Cymru Alliance
Holywell vs Llanfair United

1-0

2-1
Sat 15, Apr-17:30 - Welsh Football League First Division
Barry Town AFC vs Risca United


11-0
Sat 15, Apr-17:30 - Welsh Football League First Division
Haverfordwest County vs Caldicot Town AFC


2-0
Sat 15, Apr-17:30 - Welsh Football League First Division
Port Talbot vs Undy Athletic


1-2
Sat 15, Apr-17:30 - Welsh Football League First Division
Goytre United vs Caerau Ely

0-0

0-0
Sat 15, Apr-17:30 - Welsh Football League First Division
Taffs Well vs Ton Pentre

1-3

2-4
Sat 15, Apr-17:30 - Welsh Football League First Division
Goytre AFC vs Afan Lido


2-0
Sat 15, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Balcatta(U20) vs Perth S.C(U20)

0-1

1-2
Sat 15, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Subiaco AFC(U20) vs Mandurah City U20

0-0

1-0
Sat 15, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Bayswater City(U20) vs ECU Joondalup(U20)

1-0

2-0
Sat 15, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Cockburn City (U20) vs Sorrento F.C.(U20)

3-1

4-1
Sat 15, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Armadale (U20) vs Floreat Athena(U20)

2-0

3-1
Sat 15, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Joondalup United U20 vs Stirling Lions(U20)

1-1

2-1
Sat 15, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Inglewood United(U20) vs Perth Glory FC(U20)


4-1
Sat 15, Apr-11:00 - Western Australia Premier League
Cockburn City vs Sorrento F.C.

0-1

1-1
Sat 15, Apr-11:00 - Western Australia Premier League
Armadale vs Floreat Athena

2-0

3-0
Sat 15, Apr-11:00 - Western Australia Premier League
Bayswater City vs ECU Joondalup

1-2

2-2
Sat 15, Apr-11:00 - Western Australia Premier League
Balcatta vs Perth S.C

0-0

0-0
Sat 15, Apr-11:00 - Western Australia Premier League
Joondalup United vs Stirling Lions

0-0

0-0
Sat 15, Apr-11:00 - Western Australia Premier League
Subiaco AFC vs Mandurah City

1-1

2-2
Sat 15, Apr-11:15 - Western Australia Premier League
Inglewood United vs Perth Glory FC Am

0-1

1-1
Sat 15, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chapungu United vs Hwange Colliery

0-1

1-2
Sat 15, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Ngezi Platinum Stars vs How Mine FC


2-0

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.

Write a Comment

comments powered by Disqus