Complete Football Results for Thu 13, Apr 2017

Yesterday's Results |  Sunday,24 Sep 2017  | Saturday,23 Sep 2017  | Friday,22 Sep 2017

FOOTBALL RESULTS
Date and Time/Team Half Time Full Time
Thu 13, Apr-23:00 - Andorra Cup
UE Santa Coloma vs Lusitanos la Posa

1-0

2-1
Thu 13, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Italiano vs Defensores de Cambaceres

0-0

0-1
Thu 13, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
CA San Miguel vs Justo Jose de Urquiza

1-0

1-0
Thu 13, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Defensores Unidos vs Club Lujan

1-0

2-1
Thu 13, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Canuelas FC vs Berazategui

0-0

1-0
Thu 13, Apr-22:50 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Merlo vs Deportivo Armenio

0-0

0-0
Thu 13, Apr-22:50 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Sportivo Dock Sud

1-2

2-2
Thu 13, Apr-21:45 - Argentina Prim D Metropolitana
Central Ballester vs Argentino de Rosario

0-0

0-3
Thu 13, Apr-13:15 - Australia FFA Cup Qualifiers
Campbelltown City SC vs West Adelaide SC

1-0

1-0
Thu 13, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Brisbane Wolves vs Peninsula Power

0-1

0-4
Thu 13, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Taringa Rovers vs Grange Thistle SC

1-2

1-3
Thu 13, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Holland Park Hawks FC vs North Pine

4-0

8-1
Thu 13, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Banyule City vs Melbourne Knights

1-1

1-1
Thu 13, Apr-14:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Adelaide Blue Eagles vs Modbury Jets

1-1

1-1
Thu 13, Apr-13:45 - Australia Victorian Women\\\'s Cup
Calder United SC Women\'s vs Boroondara Eagles Women\'s

5-0

6-0
Thu 13, Apr-13:00 - Australia Queensland State League
Brisbane Olympic United FC vs Moreton Bay United

0-1

2-2
Thu 13, Apr-14:30 - Australia Victorian Division 1
Richmond SC vs Eastern Lions SC

0-0

2-0
Thu 13, Apr-13:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Geelong Galaxy Women\'s vs Senior NTC Women\'s

1-2

2-2
Thu 13, Apr-19:59 - Austrian Regionalliga Mitte
ATSV Stadl Paura vs SV Allerheiligen

3-0

5-3
Thu 13, Apr-20:30 - Austrian Regionalliga Mitte
SC Weiz vs SC Gleisdorf

1-0

1-1
Thu 13, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SV Grieskirchen vs Lafnitz

1-2

1-2
Thu 13, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga Mitte
SK Vorwarts Steyr vs FC Superfund Pasching

0-0

1-0
Thu 13, Apr-19:30 - Bahrain Premier League
Al-Muharraq vs Al Najma Club

1-0

2-0
Thu 13, Apr-19:30 - Bahrain Premier League
Al Hidd vs Al Riffa Club

0-2

0-5
Thu 13, Apr-02:30 - Brasil Women\\\'s Tournament
CR Flamengo (RJ) Women\'s vs Foz Cataratas Women\'s

2-2

5-2
Thu 13, Apr-04:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Iranduba AM Women\'s vs Corinthians Paulista SP Women\'s

1-0

1-0
Thu 13, Apr-03:30 - Brazil Alagoano Division 1
Santa Rita vs CEO AL

0-0

2-1
Thu 13, Apr-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Ceilandia DF vs AA Luziania

1-0

1-0
Thu 13, Apr-02:45 - Brazil Campeonat Potiguar
ABC Natal/RN vs Alecrim Natal RN

0-0

2-1
Thu 13, Apr-02:45 - Brazil Campeonat Potiguar
ASSU RN vs America FC Natal RN

0-0

0-2
Thu 13, Apr-02:45 - Brazil Campeonat Potiguar
Santa Cruz RN vs Potiguar-M RN

0-1

0-2
Thu 13, Apr-22:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Baraunas RN vs Globo

2-1

3-1
Thu 13, Apr-02:30 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Bragantino SP vs Oeste SP

0-1

1-3
Thu 13, Apr-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Uniao Barbarense FC vs Juventus-SP

1-0

1-0
Thu 13, Apr-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Portuguesa de Desportos vs Sao Caetano (SP)

0-1

0-2
Thu 13, Apr-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Rio Claro vs Taubate

2-1

5-1
Thu 13, Apr-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Penapolense vs Sertaozinho

1-0

1-1
Thu 13, Apr-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Batatais vs XV de Piracicaba

2-1

3-2
Thu 13, Apr-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Capivariano FC SP vs Velo Clube SP

1-0

2-1
Thu 13, Apr-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Barretos SP vs Agua Santa

0-0

2-0
Thu 13, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
EC Sao Jose SP vs Jabaquara SP

0-0

0-0
Thu 13, Apr-03:15 - Brazil Maranhense Division 1
Sampaio Correa (MA) vs Maranhao

0-1

1-1
Thu 13, Apr-03:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Independente PA vs Remo Belem (PA)

1-0

2-0
Thu 13, Apr-03:00 - Brazil Paranaense Division 2
Gremio Metropolitano Maringa vs CE Uniao PR

3-0

4-0
Thu 13, Apr-03:00 - Brazil Paranaense League
Coritiba (PR) vs Cascavel PR

2-0

4-0
Thu 13, Apr-03:00 - Brazil Paranaense League
Londrina (PR) vs Rio Branco PR

0-0

3-0
Thu 13, Apr-03:30 - Brazil Sergipano
Sergipe (SE) vs Itabaiana(SE)

0-2

1-2
Thu 13, Apr-15:00 - Bulgaria B PFG
Ludogorets Razgrad II vs Bansko

0-0

4-1
Thu 13, Apr-18:00 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa vs Neftochimik Burgas

1-1

1-1
Thu 13, Apr-20:30 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Plovdiv vs CSKA Sofia

1-1

1-2
Thu 13, Apr-01:00 - Club Friendly
Piaui(PI) vs Parnahyba PI

1-0

1-0
Thu 13, Apr-03:00 - Club Friendly
Betinense MG vs Nacional AC Muriae MG

0-0

1-0
Thu 13, Apr-12:30 - Club Friendly
Richmond U21 vs Eastern Lions SC(U21)

1-1

3-1
Thu 13, Apr-15:00 - Club Friendly
Maziya S&RC vs New Radiant

0-1

2-1
Thu 13, Apr-16:00 - Club Friendly
Hong Kong Pegasus FC vs Kitchee

0-0

0-1
Thu 13, Apr-00:00 - Colombia Copa Cup
Union Magdalena vs Atletico Bucaramanga

0-0

1-0
Thu 13, Apr-00:00 - Colombia Copa Cup
Valledupar FC vs Deportivo Pasto

1-1

2-2
Thu 13, Apr-00:30 - Colombia Copa Cup
La Equidad vs Bogota FC

0-0

2-0
Thu 13, Apr-00:30 - Colombia Copa Cup
Leones vs Rionegro Aguilas

0-1

0-3
Thu 13, Apr-01:30 - Colombia Copa Cup
Atletico FC vs Orsomarso

0-1

1-3
Thu 13, Apr-03:00 - Colombia Copa Cup
Real Santander vs Alianza Petrolera

1-1

1-2
Thu 13, Apr-04:30 - Colombia Copa Cup
Atletico Junior Barranquilla vs Jaguares de Cordoba

1-0

2-0
Thu 13, Apr-04:45 - Colombia Copa Cup
America de Cali vs Deportivo Cali

1-3

3-3
Thu 13, Apr-04:45 - Copa do Brasil
Internacional (RS) vs Corinthians Paulista (SP)

0-0

1-1
Thu 13, Apr-04:45 - Copa do Brasil
Sport Club Recife (PE) vs Joinville SC

1-0

2-1
Thu 13, Apr-01:45 - Copa do Brasil Sub 20
Palmeiras Youth vs Coritiba Youth (PR)

1-0

2-0
Thu 13, Apr-22:00 - Copa do Brasil Sub 20
Atletico Mineiro Youth (MG) vs Atletico GO Youth

1-0

3-0
Thu 13, Apr-23:00 - Copa do Brasil Sub 20
Bahia Youth vs Ceara Youth

0-0

3-0
Thu 13, Apr-02:30 - Copa Libertadores
Guarani CA vs Zamora FC Barinas

1-1

3-1
Thu 13, Apr-04:00 - Copa Libertadores
Universidad Catolica vs San Lorenzo

0-1

1-1
Thu 13, Apr-04:45 - Copa Libertadores
Palmeiras vs CA Penarol

0-1

3-2
Thu 13, Apr-04:45 - Copa Libertadores
CR Flamengo (RJ) vs Atletico Paranaense

2-0

2-1
Thu 13, Apr-06:00 - Costa Rica Primera Division
Deportivo Saprissa vs Perez Zeledon

0-0

2-1
Thu 13, Apr-06:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs AD Belen Siglo XXI

1-0

1-0
Thu 13, Apr-06:00 - Costa Rica Primera Division
AD San Carlos vs Alajuelense

0-1

0-1
Thu 13, Apr-06:00 - Costa Rica Primera Division
AD Carmelita vs Santos De Guapiles

0-1

1-2
Thu 13, Apr-06:00 - Costa Rica Primera Division
Universidad de Costa Rica vs Municipal Liberia

0-0

1-1
Thu 13, Apr-06:00 - Costa Rica Primera Division
Limon FC vs Herediano

0-1

0-4
Thu 13, Apr-17:00 - Croatia U19
Dinamo Zagreb vs Istra 1961 (U19)

2-0

3-1
Thu 13, Apr-16:00 - Croatia U19
Inter Zapresic(U19) vs NK Croatia Sesvete(U19)

0-0

0-0
Thu 13, Apr-17:00 - Cyprus 1 Division
Nea Salamis vs Doxa Katokopias

0-0

0-0
Thu 13, Apr-17:00 - Cyprus 1 Division
Apollon Limassol FC vs APOEL Nicosia

1-0

1-0
Thu 13, Apr-20:30 - Denmark Cup
Randers FC vs Brondby

2-1

2-2
Thu 13, Apr-18:00 - Denmark - 1. Division
Herfolge Boldklub Koge vs Elite 3000 Helsingor

0-0

0-2
Thu 13, Apr-18:00 - Denmark - 1. Division
Fredericia vs Skive IK

1-0

2-0
Thu 13, Apr-18:00 - Denmark - 1. Division
Vejle vs Nykobing Falster

1-1

2-2
Thu 13, Apr-18:00 - Denmark - 1. Division
Naestved vs FC Roskilde

0-1

1-2
Thu 13, Apr-18:00 - Denmark - 1. Division
Hobro I.K. vs AB Kobenhavn

0-0

2-0
Thu 13, Apr-15:45 - Denmark - 1. Division
Fremad Amager vs Vendsyssel

0-0

1-2
Thu 13, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
BK Frem vs Vejgaard BK

1-0

1-0
Thu 13, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
HIK vs Naesby BK

0-1

0-2
Thu 13, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
B93 Copenhagen vs Kolding IF

0-1

0-1
Thu 13, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Bronshoj vs Thisted FC

0-1

0-2
Thu 13, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
FC Aarhus Fremad vs Greve

1-0

1-0
Thu 13, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Svendborg fB vs Fredensborg BI

1-1

2-2
Thu 13, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Jammerbugt vs FC Sydvest

1-1

2-1
Thu 13, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Marienlyst vs Kjellerup IF

0-0

2-0
Thu 13, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Middelfart vs Odder IGF

0-1

3-1
Thu 13, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
VSK Arhus vs Holbaek

0-0

1-0
Thu 13, Apr-15:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Avarta vs Dalum

1-0

2-0
Thu 13, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Brabrand IF vs Hvidovre IF

1-0

2-2
Thu 13, Apr-01:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Olmedo Riobamba vs CD Colon

1-0

2-0
Thu 13, Apr-01:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Tecnico Universitario vs Manta FC

0-2

3-2
Thu 13, Apr-04:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Sociedad Deportiva Aucas vs SC Imbabura

1-0

4-0
Thu 13, Apr-04:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Liga de Loja vs Mushuc Runa

0-0

1-1
Thu 13, Apr-05:00 - Ecuador Campeonato Serie B
L.D.U.Portoviejo vs CDS Santa Rita

0-0

0-0
Thu 13, Apr-02:00 - El Salvador Primera Division
Santa Tecla vs Luis Angel Firpo

2-0

5-2
Thu 13, Apr-05:00 - El Salvador Primera Division
Aguila vs CD Universidad de El Salvador

1-1

3-2
Thu 13, Apr-05:00 - El Salvador Primera Division
CD Chalatenango vs Alianza FC

1-2

1-3
Thu 13, Apr-22:45 - England League One
Bury vs Rochdale

0-1

0-1
Thu 13, Apr-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lowestoft Town vs Merstham

1-4

1-5
Thu 13, Apr-22:45 - England The Championship
Wigan Athletic vs Barnsley

0-1

3-2
Thu 13, Apr-18:00 - England U23 Premier League 2
Colchester United U23 vs Barnsley(U23)

1-0

2-2
Thu 13, Apr-22:00 - England U23 Premier League 2
Nottingham Forest U23 vs Bolton Wanderers U23

0-3

1-3
Thu 13, Apr-19:59 - Estonia Esi Liiga
FC Infonet II vs Tallinna FC Levadia II

1-0

2-0
Thu 13, Apr-16:45 - Faroe Islands Cup
B36 Torshavn vs Vikingur Gotu

1-0

1-0
Thu 13, Apr-17:30 - Faroe Islands Cup
IF Fuglafjordur vs KI Klaksvik

0-2

0-2
Thu 13, Apr-19:59 - Faroe Islands Cup
HB Torshavn vs EB Streymur

0-0

2-1
Thu 13, Apr-16:00 - Faroe Islands Cup
NSI Runavik vs TB/FCS/Royn

1-0

2-2
Thu 13, Apr-18:30 - Finland Women\\\'s Premier League
GBK Kokkola Women\'s vs ONS Women\'s

0-2

2-3
Thu 13, Apr-19:59 - Finland Women\\\'s Premier League
Pallokissat Women\'s vs Jyvaskylan Pallokerho Women\'s

1-1

2-1
Thu 13, Apr-19:59 - Finland Women\\\'s Premier League
TPS Turku Women\'s vs R.Ilves Women\'s

1-0

3-1
Thu 13, Apr-22:00 - Friendly Internationals
Ireland Schools Football Association(U18) vs English Schools Football Association(U18)

2-1

2-5
Thu 13, Apr-17:00 - Friendly Internationals
Azerbaijan(U19) vs FYR Macedonia U18

1-0

1-0
Thu 13, Apr-18:00 - Friendly Internationals
Poland(U16) vs Slovakia(U16)

0-0

0-0
Thu 13, Apr-13:00 - Friendly Internationals
Hungary(U16) vs Italy(U16)

0-0

1-0
Thu 13, Apr-13:30 - Friendly Internationals
Hungary Women\'s(U19) vs Iceland Women\'s(U19)

1-1

1-1
Thu 13, Apr-14:00 - Friendly Internationals
Ukraine(U16) vs Norway(U16)

1-1

3-4
Thu 13, Apr-16:00 - Georgia Pirveli Liga
WIT Georgia Tbilisi vs FC Meshakhte Tkibuli

3-0

4-2
Thu 13, Apr-16:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Metalurgi Rustavi vs FC Sioni Bolnisi

1-0

1-0
Thu 13, Apr-16:00 - Georgia Pirveli Liga
Baia Zugdidi vs FC Gagra

0-1

0-2
Thu 13, Apr-16:00 - Georgia Pirveli Liga
Guria Lanchkhuti vs FC Merani Martvili

0-2

0-2
Thu 13, Apr-18:00 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs Dinamo Batumi

1-0

2-0
Thu 13, Apr-19:59 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs Chikhura Sachkhere

1-1

2-1
Thu 13, Apr-14:00 - Georgia Primera Division
FC Kolkheti Poti vs Samtredia

0-1

1-2
Thu 13, Apr-16:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Tbilisi vs FC Shukura Kobuleti

1-0

5-0
Thu 13, Apr-19:59 - Germany - Regionalliga Bayern
Nurnberg Am vs Munchen 1860 Am

0-1

0-1
Thu 13, Apr-19:59 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Schalding Heining vs VfR Garching

3-1

5-2
Thu 13, Apr-19:59 - Germany - Regionalliga Bayern
Bayern Hof vs TSV Buchbach

0-0

0-1
Thu 13, Apr-20:30 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Seligenporten vs FC Ingolstadt 04 Am

1-1

2-2
Thu 13, Apr-20:30 - Germany - Regionalliga Bayern
FV Illertissen vs SpVgg Bayreuth

1-0

3-0
Thu 13, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Schweinfurt vs TSV 1860 Rosenheim

0-0

1-1
Thu 13, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Augsburg II vs FC Memmingen

3-1

3-1
Thu 13, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga Bayern
Bayern Munich (Am) vs Greuther Furth II

1-1

2-2
Thu 13, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs TSG Neustrelitz

3-0

6-1
Thu 13, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Wacker Nordhausen vs Carl Zeiss Jena

1-3

2-4
Thu 13, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
RB Leipzig II vs ZFC Meuselwitz

0-0

1-1
Thu 13, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs VfB Auerbach

0-0

1-3
Thu 13, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde vs FSV Union Furstenwalde

1-1

3-2
Thu 13, Apr-19:59 - Germany - Regionalliga Nord
Lupo-Martini Wolfsburg vs Hamburger SV II

0-1

0-1
Thu 13, Apr-20:15 - Germany - Regionalliga Nord
ETSV Weiche Flensburg vs Eintracht Norderstedt

1-1

1-1
Thu 13, Apr-20:15 - Germany - Regionalliga Nord
VfV 06 Hildesheim vs SV Meppen

0-2

2-3
Thu 13, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs Drochtersen/Assel

0-0

1-0
Thu 13, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC 08 Homburg vs Stuttgart Amateure

0-1

1-2
Thu 13, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga Sued
Eintracht Trier vs Teutonia Watzenborn Steinberg

0-0

1-0
Thu 13, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs FC Schalke 04 II

0-0

1-0
Thu 13, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs Wattenscheid

0-1

1-2
Thu 13, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga West
Bonner sc vs RW Oberhausen

2-2

2-5
Thu 13, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga West
Viktoria koln vs Sportfreunde Siegen

0-0

5-0
Thu 13, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga West
Monchengladbach AM. vs SC Verl

1-0

2-2
Thu 13, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbruck vs TSG Sprockhovel

2-0

2-0
Thu 13, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs Dortmund(Am)

0-0

1-1
Thu 13, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Aduana Stars vs Wa All Stars

0-0

0-0
Thu 13, Apr-17:00 - Greece - National B
Aiginiakos FC vs Panelefsiniakos

0-0

0-0
Thu 13, Apr-16:00 - Greece - National B
Panegialios FC vs Aris Salonica

0-0

0-1
Thu 13, Apr-20:30 - Greece Cup
Olympiakos Piraeus vs AEK Athens

1-1

1-2
Thu 13, Apr-12:30 - Greece U20 League
PAOK Saloniki U20 vs Panathinaikos U20

0-0

1-0
Thu 13, Apr-01:45 - Guatemala Liga Nacional
Guastatoya vs CSD Municipal

2-0

2-1
Thu 13, Apr-02:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Petapa vs CSYD Carcha

1-0

1-0
Thu 13, Apr-04:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs CD Suchitepequez

1-1

2-1
Thu 13, Apr-05:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs Antigua GFC

0-0

1-1
Thu 13, Apr-06:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs Deportivo Mictlan

0-1

2-3
Thu 13, Apr-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Marquense vs CD Malacateco

2-0

2-0
Thu 13, Apr-01:30 - Honduras Liga Nacional
Marathon vs CD Motagua

0-1

1-2
Thu 13, Apr-03:00 - Honduras Liga Nacional
CD Olimpia vs Real Espana

2-0

3-1
Thu 13, Apr-04:00 - Honduras Liga Nacional
Juticalpa vs CD Vida

0-0

1-1
Thu 13, Apr-05:15 - Honduras Liga Nacional
Honduras Progreso vs Social Sol

0-1

2-1
Thu 13, Apr-05:30 - Honduras Liga Nacional
Platense vs Real Sociedad Tocoa

1-1

1-1
Thu 13, Apr-18:00 - Iceland League Cup
KR Reykjavik vs Hafnarfjordur FH

1-1

2-1
Thu 13, Apr-21:15 - Iceland League Cup
KA Akureyri vs Grindavik

0-0

0-0
Thu 13, Apr-13:30 - India League Division 2
Southern Samity vs Lonestar Kashmir

0-0

1-0
Thu 13, Apr-17:00 - Iraqi League
Al Quwa Al Jawiya vs Baghdad


2-0
Thu 13, Apr-17:00 - Iraqi League
Al Kahrabaa vs Al Najaf


1-2
Thu 13, Apr-17:00 - Iraqi League
Al Hussein vs Al Karkh


1-1
Thu 13, Apr-19:00 - Iraqi League
Al Zawraa vs Naft Alwasat

0-1

0-2
Thu 13, Apr-22:30 - Italian Woman\\\'s Cup
AGSM Verona Women\'s vs Fimauto Valpolicella Women\'s

1-1

3-1
Thu 13, Apr-16:30 - Italy C1A
Olbia vs Carrarese

0-1

1-1
Thu 13, Apr-16:30 - Italy C1A
Renate AC vs Pistoiese

0-0

0-1
Thu 13, Apr-16:30 - Italy C1A
Racing Roma vs Piacenza

2-2

3-3
Thu 13, Apr-18:30 - Italy C1A
Lupa Roma vs Arezzo

0-0

0-1
Thu 13, Apr-20:30 - Italy C1A
Pontedera vs Giana Erminio

0-0

2-0
Thu 13, Apr-22:30 - Italy C1A
Livorno vs Tuttocuoio

1-0

1-1
Thu 13, Apr-22:30 - Italy C1A
Lucchese vs Robur Siena S.S.D.

1-1

3-2
Thu 13, Apr-22:30 - Italy C1A
Prato vs Cremonese

0-1

0-1
Thu 13, Apr-22:30 - Italy C1A
Pro Piacenza vs Como

0-1

1-2
Thu 13, Apr-16:30 - Italy C1A
Viterbese vs Alessandria

0-0

1-1
Thu 13, Apr-17:00 - Italy Serie D
Sangiovannese vs Correggese Calcio

1-0

3-0
Thu 13, Apr-17:00 - Italy Serie D
Montebelluna vs Calvi Noale

0-0

1-0
Thu 13, Apr-17:00 - Italy Serie D
Imolese vs Adriese

0-0

0-2
Thu 13, Apr-17:00 - Italy Serie D
Avezzano vs Ostia Mare

0-0

1-1
Thu 13, Apr-17:00 - Italy Serie D
Vastese vs Alfonsine

0-0

0-1
Thu 13, Apr-00:30 - Jamaica Premier League
Waterhouse FC vs Portmore United

0-2

1-4
Thu 13, Apr-00:30 - Jamaica Premier League
Tivoli Gardens vs Arnett Gardens

1-0

3-0
Thu 13, Apr-00:30 - Jamaica Premier League
Boys Town vs Reno FC

0-1

4-1
Thu 13, Apr-00:30 - Jamaica Premier League
University of the West Indies(UWI) FC vs Montego Bay Utd

0-0

0-0
Thu 13, Apr-00:30 - Jamaica Premier League
Maverley/Hughenden vs Humble Lions

0-0

0-0
Thu 13, Apr-00:30 - Jamaica Premier League
Jamalco FC vs Harbour View FC

0-0

1-1
Thu 13, Apr-17:00 - Jordan Professional Premier League
That Ras vs Al Jazeera Amman

1-3

3-3
Thu 13, Apr-19:30 - Jordan Professional Premier League
Al Wihdat Amman vs Shabab AlOrdon

0-0

1-0
Thu 13, Apr-19:30 - Jordan Professional Premier League
Al-Baq\'a vs Mansheiat Bani Hasan

1-1

2-1
Thu 13, Apr-18:25 - Kuwait League
Al-Salmiyah vs Al-Jahra

1-1

1-2
Thu 13, Apr-18:25 - Kuwait League
Al Fahaheel SC vs Al-Nasar

0-0

1-1
Thu 13, Apr-20:55 - Kuwait League
Al-Qadsia SC vs Kazma

1-1

2-1
Thu 13, Apr-19:00 - Lithuania - 1. Division
Suduva vs Kauno Zalgiris

2-1

3-1
Thu 13, Apr-21:00 - Lithuania - 1. Division
FK Trakai vs Utenis Utena

0-0

1-0
Thu 13, Apr-04:00 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Club Tijuana

0-0

0-1
Thu 13, Apr-04:30 - Mexico Primera Division
Santos Laguna vs Monterrey

2-1

2-2
Thu 13, Apr-06:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Necaxa

0-0

1-0
Thu 13, Apr-06:06 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Monarcas Morelia

0-0

0-0
Thu 13, Apr-06:30 - Mexico Primera Division
Atlas vs Pumas UNAM

1-1

1-1
Thu 13, Apr-18:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Cruz Azul(U20)

0-1

1-1
Thu 13, Apr-17:00 - Moldova Division 2
FC Iskra-Stal Ribnita vs Spicul Chiscareni

0-1

0-1
Thu 13, Apr-17:00 - Moldova Division 2
Real Succes vs FC Sfintul Gheorghe

0-1

0-3
Thu 13, Apr-17:00 - Moldova Division 2
FC Sheriff B vs CF Intersport Aroma


1-0
Thu 13, Apr-17:00 - Moldova Division 2
FC Singerei vs FC Prut Leova

2-1

6-1
Thu 13, Apr-17:00 - Moldova Division 2
CF Sparta Selemet vs Codru Lozova

1-0

2-0
Thu 13, Apr-01:20 - Nicaragua Primera Division
UNAN Managua vs CD Sebaco

3-0

5-0
Thu 13, Apr-05:15 - Nicaragua Primera Division
Chinandega vs Real Esteli

1-1

1-3
Thu 13, Apr-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
San Francisco FC vs Atletico Nacional (PAN)

1-1

3-2
Thu 13, Apr-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs Tauro FC

1-0

1-0
Thu 13, Apr-23:00 - Paraguayan Division 2
22 de Setiembre vs CA River Plate Asuncion

1-2

1-3
Thu 13, Apr-16:35 - Poland Centralna Liga Juniorow
Motor Lublin Youth vs Wisla Krakow Youth

1-1

1-3
Thu 13, Apr-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wroclaw Academy Youth vs Gornik Zabrze Youth


1-2
Thu 13, Apr-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
GKS Belchatow Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

3-3

4-4
Thu 13, Apr-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Baltyk Koszalin Youth vs Zaglebie Lubin Youth

0-0

1-3
Thu 13, Apr-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
SMS Lodz Youth vs Korona Kielce Youth

0-0

4-0
Thu 13, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs Stal Mielec Youth

0-1

1-2
Thu 13, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Miedz Legnica Youth vs Slask Wroclaw Youth

0-1

1-1
Thu 13, Apr-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Biala Podlaska Youth

4-0

9-0
Thu 13, Apr-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Arka Gdynia Youth vs Gwarek Zabrze Youth

0-0

1-1
Thu 13, Apr-15:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Progres Krakow Youth vs Znicz Pruszkow Youth

0-0

0-0
Thu 13, Apr-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs Salos Szczecin Youth

3-0

4-0
Thu 13, Apr-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Resovia Youth vs Polonia Warszawa Youth

1-4

1-5
Thu 13, Apr-22:45 - Poland - 2. Liga
GKS Katowice vs Miedz Legnica

0-0

0-2
Thu 13, Apr-19:00 - Poland - 3. Liga
Kotwica Kolobrzeg vs Rozwoj Katowice

0-0

1-1
Thu 13, Apr-13:00 - Poland Woman\\\'s League
Biala Podlaska Women\'s vs AZS Wroclaw Women\'s


0-1
Thu 13, Apr-13:30 - Poland Woman\\\'s League
Gornik Leczna Women\'s vs AZS UJ Krakow Women\'s

2-1

4-1
Thu 13, Apr-14:00 - Poland Woman\\\'s League
MKS Olimpia Szczecin Women\'s vs Czarni Sosnowiec Women\'s

1-0

3-0
Thu 13, Apr-14:00 - Poland Woman\\\'s League
Sztorm Gdansk Women\'s vs GOSiR Piaseczno Women\'s


3-1
Thu 13, Apr-16:00 - Poland Woman\\\'s League
TS Mitech Zywiec Women\'s vs UKS Lodz Women\'s

1-2

2-4
Thu 13, Apr-16:50 - Prince Faisal bin Fahad Cup
Al-Shabab(U21) vs Al Ahli Jeddah U21

0-0

0-2
Thu 13, Apr-18:30 - Romania - Liga 2
Chindia Targoviste vs FC Brasov

2-0

4-0
Thu 13, Apr-23:15 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs SP Domagnano

0-3

1-4
Thu 13, Apr-23:15 - San Marino Girone A
Tre Penne vs Folgore/Falciano

1-0

2-2
Thu 13, Apr-23:15 - San Marino Girone A
Cailungo vs SS Murata

0-0

4-1
Thu 13, Apr-23:15 - San Marino Girone A
San Giovanni vs SP Libertas

2-1

2-2
Thu 13, Apr-19:59 - Saudi Arabia Professional League
Al-Faisaly Harmah vs Al-Ettifaq

2-1

3-3
Thu 13, Apr-21:45 - Saudi Arabia Professional League
Al-Shabab(KSA) vs Al-Raed

0-0

1-2
Thu 13, Apr-19:00 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda vs Borac Cacak

1-0

2-0
Thu 13, Apr-19:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs FK Javor Ivanjica

0-0

0-1
Thu 13, Apr-19:00 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Cukaricki

0-2

1-3
Thu 13, Apr-19:00 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs FK Backa Backa Palanka

1-0

2-0
Thu 13, Apr-19:00 - Serbia - 1. Liga
Novi Pazar vs Partizan Belgrade

1-0

1-3
Thu 13, Apr-19:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs Spartak Subotica

2-1

4-1
Thu 13, Apr-19:00 - Serbia - 1. Liga
FK Metalac Gornji Milanovac vs FK Rad Beograd

1-0

1-2
Thu 13, Apr-19:00 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs Vojvodina

0-0

0-0
Thu 13, Apr-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
SK Bernolakovo vs TJ Rovinka

1-2

2-4
Thu 13, Apr-19:59 - South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns vs Supersport United

4-0

5-0
Thu 13, Apr-19:59 - South Africa Premier League
Platinum Stars vs Cape Town City

1-2

2-4
Thu 13, Apr-00:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
UD San Fernando vs Las Palmas Atletico

0-0

0-0
Thu 13, Apr-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Ontinyent CF vs CD Almoradi

1-1

2-1
Thu 13, Apr-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
La Union CF vs Deportivo Cieza

1-1

2-1
Thu 13, Apr-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Lagun Onak vs CD Vitoria(SPA)

2-1

2-1
Thu 13, Apr-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Atletico Bembibre vs Numancia B

1-0

1-0
Thu 13, Apr-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Praviano vs UD Llanera

1-0

1-1
Thu 13, Apr-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Mirandes B vs Real Avila CF

0-0

0-2
Thu 13, Apr-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Idoya vs CA Valtierrano

0-0

3-0
Thu 13, Apr-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Choco vs SD Dubra

1-0

2-0
Thu 13, Apr-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
FC Torrevieja vs CD Almassora

0-0

0-2
Thu 13, Apr-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
SD Tarazona vs Epila CF

1-0

2-1
Thu 13, Apr-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
SD Almazan vs Unionistas de Salamanca

2-0

4-3
Thu 13, Apr-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
La Baneza vs Burgos Promesas


1-1
Thu 13, Apr-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Bezana vs CD Tropezon

0-1

0-5
Thu 13, Apr-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Buzanada vs Panaderia Pulido

0-0

1-0
Thu 13, Apr-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Novelda vs Villarreal C

1-0

3-0
Thu 13, Apr-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
RSD Alcala Henares vs AD Union Adarve

0-0

1-1
Thu 13, Apr-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
SD Textil Escudo vs Selaya FC

0-1

0-1
Thu 13, Apr-20:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Sarinena vs CD Carinena

0-0

1-0
Thu 13, Apr-20:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
FC Asco vs Palamos CF

0-0

2-0
Thu 13, Apr-21:15 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Club Siero vs UC Ceares

1-1

5-3
Thu 13, Apr-21:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Aguilas vs EG El Palmar

0-0

3-1
Thu 13, Apr-22:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Santfeliuenc FC vs Sant Andreu

0-1

0-3
Thu 13, Apr-22:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
UE Figueres vs Cerdanyola del Valles

0-0

0-0
Thu 13, Apr-22:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
AEC Manlleu vs CE Sabadell B

1-1

2-1
Thu 13, Apr-22:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CE Europa vs Terrassa

0-1

0-2
Thu 13, Apr-13:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Real Sociedad C vs SD Deusto

1-0

1-1
Thu 13, Apr-13:15 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Bermeo vs Sociedad Deportiva Beasain

1-0

3-1
Thu 13, Apr-13:15 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Santurtzi vs Aurrera de Ondarroa


3-0
Thu 13, Apr-13:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Alaves B vs Zalla Union

2-0

4-1
Thu 13, Apr-13:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Iruna vs CD Subiza

2-0

2-1
Thu 13, Apr-13:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Atletico Pinto vs AD Parla

1-0

1-0
Thu 13, Apr-13:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Sodupe UC vs CD Baskonia

2-1

3-1
Thu 13, Apr-13:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Oberena vs CD Erriberri

1-0

2-0
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Castellon vs CF Borriol

2-0

5-1
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Mostoles vs Leganes B

0-1

1-2
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Zaragoza B vs CDJ Tamarite

4-0

8-0
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CF Pozuelo Alarcon vs CF Trival Valderas

0-2

1-2
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Andorra CF vs CD Belchite 97

1-0

3-0
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Inter de Madrid vs Getafe B

0-0

0-0
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Real Oviedo B vs L\'Entregu CF

1-0

2-1
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Atletico Escalerillas vs CD Cuarte Industria

0-0

3-0
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Varea vs CD Alfaro

1-0

2-0
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Cayon vs U.M. Escobedo

1-0

2-0
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Atletico Tordesillas vs CD La Virgen Del Camino

0-0

0-1
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Atletico Lugones vs Condal CF

0-2

0-3
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Extremadura B vs CD Calamonte

0-0

1-1
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Silla CF vs Elche CF Ilicitano

0-1

0-3
Thu 13, Apr-14:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Marino vs Tenerife B

1-1

1-3
Thu 13, Apr-14:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Albacete B vs CD Ciudad Real

0-1

1-1
Thu 13, Apr-14:45 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Villa Santa Brigida vs UD Las Zocas

1-0

2-0
Thu 13, Apr-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Osasuna B vs Valladolid B

0-1

2-1
Thu 13, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Tudelano vs CD Lealtad

2-1

3-2
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Guijuelo vs CD Izarra

3-0

8-1
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Caudal Deportivo vs UD Mutilvera

2-1

2-2
Thu 13, Apr-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs SD Gernika

0-0

2-1
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs Real Madrid Castilla

3-0

4-0
Thu 13, Apr-22:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Cornella vs AE Prat

0-1

1-2
Thu 13, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
La Roda CF vs Cordoba CF B

1-2

2-5
Thu 13, Apr-17:00 - Sudanese Premier League
Al-Hilal Kadougli vs Rabita Kosti


1-1
Thu 13, Apr-17:00 - Sudanese Premier League
Merreikh Nyala vs Al-Ahli Wad Madani


4-0
Thu 13, Apr-21:00 - Sudanese Premier League
Ahli Al Khartoum vs Al-Hilal Omdurman

1-1

1-2
Thu 13, Apr-21:00 - Sudanese Premier League
Ahli Shandi vs Al Merreikh

1-0

2-1
Thu 13, Apr-21:00 - Sudanese Premier League
Ahli Atbara vs Al Shorta Al Qadarif


1-1
Thu 13, Apr-16:00 - SVK U19 A League
FK Senica(U19) vs Trencin(U19)

1-1

2-2
Thu 13, Apr-17:00 - Swden Women Division 2
AIK Solna Women\'s vs Umea FC Women\'s

0-1

0-2
Thu 13, Apr-19:30 - Swden Women Division 2
IK Uppsala Women\'s vs Sundsvalls DFF Women\'s

2-0

4-0
Thu 13, Apr-21:00 - Swden Women Division 2
IF Boljan Women\'s vs Holmalunds IF Women\'s

0-1

0-2
Thu 13, Apr-21:05 - Sweden Div 1 Norra
Vasteras SK FK vs Assyriska FF Sodertalje

2-0

3-0
Thu 13, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Norrland
Pitea IF vs Moron BK

1-0

2-0
Thu 13, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Norrland
Hudiksvalls Forenade FF vs Valbo FF

1-0

5-0
Thu 13, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Lunds BK vs Torns IF

0-0

0-0
Thu 13, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Lindsdals IF vs Nybro If

1-0

2-0
Thu 13, Apr-21:30 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Rynninge IK vs FC Linkoping City

0-0

0-0
Thu 13, Apr-18:00 - Sweden U19
Vasalunds IF(U19) vs Hammarby U19

0-3

0-4
Thu 13, Apr-21:30 - Sweden U19
Assyriska(U19) vs AIK Solna (U19)

0-0

1-3
Thu 13, Apr-18:00 - Swedish Cup
Ostersunds FK vs IFK Norrkoping

2-0

4-1
Thu 13, Apr-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Luzern U-21 vs FC Bassecourt


7-1
Thu 13, Apr-21:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
USV Eschen Mauren vs Bellinzona

0-1

1-2
Thu 13, Apr-16:00 - Syrian League
Al-Ittihad Aleppo vs Al-Mohafza

0-1

2-1
Thu 13, Apr-18:00 - Tunisia Division 2
CO Medenine vs Stade Tunisien


1-0
Thu 13, Apr-23:05 - UEFA Europa League
Celta Vigo vs Genk

3-1

3-2
Thu 13, Apr-23:05 - UEFA Europa League
Anderlecht vs Manchester United

0-1

1-1
Thu 13, Apr-23:05 - UEFA Europa League
Ajax Amsterdam vs Schalke 04

1-0

2-0
Thu 13, Apr-23:45 - UEFA Europa League
Lyonnais vs Besiktas JK

0-1

2-1
Thu 13, Apr-14:00 - Ukraine U21 Liga
Zorya(U21) vs Dynamo Kyiv(U21)

0-1

0-2
Thu 13, Apr-03:00 - USSF Division 2 Professional League
Pittsburgh Riverhounds vs Saint Louis FC

1-1

1-2
Thu 13, Apr-04:00 - USSF Division 2 Professional League
Rio Grande Valley FC Toros vs Colorado Springs Switchbacks FC

2-0

3-1
Thu 13, Apr-14:00 - Uzbekistan Division 1
NBU Osiyo vs Zaamin

0-1

1-3
Thu 13, Apr-15:00 - Uzbekistan Division 1
Xorazm Urganch vs Mashal II


1-0
Thu 13, Apr-15:00 - Uzbekistan Division 1
Nasaf Qarshi II vs Sementchi Quvasoy

1-0

2-3
Thu 13, Apr-15:00 - Uzbekistan Division 1
Yangiyer vs Dinamo Gallakor

1-1

1-1
Thu 13, Apr-15:00 - Uzbekistan Division 1
Termez Surkhon vs Uz Dong Joo Andijon

0-0

0-0
Thu 13, Apr-15:00 - Uzbekistan Division 1
Aral Nukus vs Nurafshon

2-2

4-3
Thu 13, Apr-15:00 - Uzbekistan Division 1
Naryn vs FK Yozyovon

1-0

1-0

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE. BEST ODD ALWAYS AT BET365

Write a Comment

comments powered by Disqus