Superscore Betting Odds (Tomorrow)

YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY.
Superscore Betting Odds (Tomorrow)

Superscore (Supertote) Full Time Betting Odds

ASIA: INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-11:35
Chelsea vs. Inter
(Code:101)

(Code:103)

(Code:102)
AUSTRIA: TIPICO BUNDESLIGA
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-16:30
Mattersburg vs. Ac Wolfsberger
(Code:4501)

(Code:4503)

(Code:4502)
29-Jul-14:00
Salzburg vs. Lask Linz
(Code:4401)

(Code:4403)

(Code:4402)
29-Jul-16:30
St. Polten vs. Rapid Vienna
(Code:4601)

(Code:4603)

(Code:4602)
BELARUS: VYSSHAYA LIGA
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-16:00
Bate vs. Fc Gomel
(Code:5001)

(Code:5003)

(Code:5002)
29-Jul-15:00
Isloch Minsk vs. Zhodino
(Code:4901)

(Code:4903)

(Code:4902)
29-Jul-14:30
Slavia Mozyr vs. Neman
(Code:4801)

(Code:4803)

(Code:4802)
29-Jul-14:00
Vitebsk vs. Krumkachy
(Code:4701)

(Code:4703)

(Code:4702)
BELGIUM: JUPILER LEAGUE
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-18:30
Antwerp vs. Anderlecht
(Code:602601)

(Code:602603)

(Code:602602)
29-Jul-18:30
Charleroi vs. Kortrijk
(Code:5401)

(Code:5403)

(Code:5402)
29-Jul-18:00
Eupen vs. Waregem
(Code:5201)

(Code:5203)

(Code:5202)
29-Jul-18:00
Genk vs. Waasland-beveren
(Code:5301)

(Code:5303)

(Code:5302)
29-Jul-16:00
Lokeren vs. Club Brugge Kv
(Code:5101)

(Code:5103)

(Code:5102)
BOSNIA AND HERZEGOVINA: PREMIER LEAGUE
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-15:30
Mladost Dk vs. Zeljeznicar
(Code:5501)

(Code:5503)

(Code:5502)
29-Jul-15:30
Nk Vitez vs. Krupa
(Code:5601)

(Code:5603)

(Code:5602)
29-Jul-17:30
Sloboda vs. Radnik Bijeljina
(Code:5701)

(Code:5703)

(Code:5702)
29-Jul-18:00
Zrinjski vs. Siroki Brijeg
(Code:5801)

(Code:5803)

(Code:5802)
BRAZIL: SERIE A
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-19:00
Botafogo Rj vs. Sao Paulo
(Code:5901)

(Code:5903)

(Code:5902)
29-Jul-22:00
Palmeiras vs. Avai
(Code:6001)

(Code:6003)

(Code:6002)
BRAZIL: SERIE B
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-22:15
Juventude vs. America Mg
(Code:602801)

(Code:602803)

(Code:602802)
29-Jul-00:30
Paysandu Pa vs. Ceara
(Code:602901)

(Code:602903)

(Code:602902)
29-Jul-22:00
Boa vs. Luverdense
(Code:6501)

(Code:6503)

(Code:6502)
29-Jul-19:30
Figueirense vs. Vila Nova Fc
(Code:6101)

(Code:6103)

(Code:6102)
29-Jul-19:30
Goias vs. Crb
(Code:6201)

(Code:6203)

(Code:6202)
29-Jul-19:30
Guarani vs. Londrina
(Code:6301)

(Code:6303)

(Code:6302)
29-Jul-22:00
Nautico vs. Criciuma
(Code:6601)

(Code:6603)

(Code:6602)
29-Jul-19:30
Parana vs. Santa Cruz
(Code:6401)

(Code:6403)

(Code:6402)
BULGARIA: PARVA LIGA
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-15:45
Beroe vs. Pirin Blagoevgrad
(Code:6701)

(Code:6703)

(Code:6702)
29-Jul-18:00
Ludogorets vs. Lok. Plovdiv
(Code:6801)

(Code:6803)

(Code:6802)
CHILE: PRIMERA B
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-22:00
D. Puerto Montt vs. Rangers
(Code:7401)

(Code:7403)

(Code:7402)
29-Jul-23:00
La Serena vs. Iberia
(Code:7501)

(Code:7503)

(Code:7502)
29-Jul-19:00
S. Morning vs. Magallanes
(Code:7301)

(Code:7303)

(Code:7302)
CHILE: PRIMERA DIVISION
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-00:00
San Luis vs. Huachipato
(Code:603201)

(Code:603203)

(Code:603202)
29-Jul-22:00
A. Italiano vs. Palestino
(Code:7101)

(Code:7103)

(Code:7102)
29-Jul-19:30
Curico Unido vs. U. De Chile
(Code:7001)

(Code:7003)

(Code:7002)
29-Jul-16:00
Deportes Iquique vs. Everton
(Code:6901)

(Code:6903)

(Code:6902)
30-Jul-00:30
U.catolica vs. U.de Concepcion
(Code:7201)

(Code:7203)

(Code:7202)
CHINA: SUPER LEAGUE
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-11:35
Henan Jianye vs. Beijing Guoan
(Code:603301)

(Code:603303)

(Code:603302)
29-Jul-11:35
Chongq Lifan vs. Jiangs Suning
(Code:7701)

(Code:7703)

(Code:7702)
29-Jul-11:35
Guangzhou R&f vs. G Evergrande
(Code:7801)

(Code:7803)

(Code:7802)
29-Jul-11:35
Shanghai Shenhua vs. Hebei
(Code:7901)

(Code:7903)

(Code:7902)
29-Jul-07:30
Yanbian vs. Tianjin Quanjian
(Code:7601)

(Code:7603)

(Code:7602)
CROATIA: 1. HNL
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-18:00
Lok. Zagreb vs. Rudes
(Code:603401)

(Code:603403)

(Code:603402)
29-Jul-19:00
Rijeka vs. Istra 1961
(Code:8101)

(Code:8103)

(Code:8102)
29-Jul-17:00
Zapresic vs. Belupo
(Code:8001)

(Code:8003)

(Code:8002)
CZECH REPUBLIC: 1. LIGA
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-16:00
Brno vs. Ostrava
(Code:603501)

(Code:603503)

(Code:603502)
29-Jul-15:00
Karvina vs. Jihlava
(Code:8201)

(Code:8203)

(Code:8202)
29-Jul-15:00
Plzen vs. Dukla Prague
(Code:8301)

(Code:8303)

(Code:8302)
29-Jul-18:00
Slavia Prague vs. Teplice
(Code:8501)

(Code:8503)

(Code:8502)
29-Jul-15:00
Slovacko vs. Jablonec
(Code:8401)

(Code:8403)

(Code:8402)
CZECH REPUBLIC: DIVISION 2
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-16:00
Hradec Kralove vs. M Taborsko
(Code:603601)

(Code:603603)

(Code:603602)
28-Jul-16:00
Vitkovice vs. Usti Nad Labem
(Code:603701)

(Code:603703)

(Code:603702)
29-Jul-15:00
Frydek-mistek vs. Opava
(Code:8701)

(Code:8703)

(Code:8702)
29-Jul-08:15
Olympia Praha vs. Fk Pardubice
(Code:8601)

(Code:8603)

(Code:8602)
29-Jul-15:00
Pribram vs. Znojmo
(Code:8801)

(Code:8803)

(Code:8802)
DENMARK: SUPERLIGA
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-17:00
Sonderjyske vs. Helsingor
(Code:603801)

(Code:603803)

(Code:603802)
29-Jul-16:00
Fc Copenhagen vs. Hobro
(Code:9001)

(Code:9003)

(Code:9002)
29-Jul-14:00
Odense vs. Horsens
(Code:8901)

(Code:8903)

(Code:8902)
ECUADOR: SERIE A - SECOND STAGE
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-17:00
Cd Clan Juvenil vs. Fuerza A.
(Code:9101)

(Code:9103)

(Code:9102)
29-Jul-21:30
Guayaquil C vs. Ind.del Valle
(Code:9201)

(Code:9203)

(Code:9202)
ENGLAND: FA COMMUNITY SHIELD
Time Team Home Win Draw Away Win
6-Aug-13:00
Arsenal vs. Chelsea
(Code:901101)

(Code:901103)

(Code:901102)
ESTONIA: MEISTRILIIGA
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-13:00
Flora vs. Narva
(Code:9301)

(Code:9303)

(Code:9302)
29-Jul-16:00
Paide vs. Kalju
(Code:9401)

(Code:9403)

(Code:9402)
29-Jul-16:00
Parnu Jk Vaprus vs. Tammeka
(Code:9501)

(Code:9503)

(Code:9502)
EUROPE: EMIRATES CUP
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-15:20
Arsenal vs. Benfica
(Code:501)

(Code:503)

(Code:502)
29-Jul-13:00
Rb Leipzig vs. Sevilla
(Code:401)

(Code:403)

(Code:402)
FINLAND: KAKKONEN GROUP A
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-14:00
Kiffen vs. Mikkeli
(Code:10201)

(Code:10203)

(Code:10202)
29-Jul-16:27
Ktp vs. Klubi 04
(Code:10601)

(Code:10603)

(Code:10602)
29-Jul-14:00
Kultsu vs. Lahti Akatemia
(Code:10301)

(Code:10303)

(Code:10302)
29-Jul-14:00
Legirus Inter vs. Keski-uusima
(Code:10401)

(Code:10403)

(Code:10402)
29-Jul-14:00
Mikkelin Kissat vs. Sudet
(Code:10501)

(Code:10503)

(Code:10502)
FINLAND: KAKKONEN GROUP B
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-14:00
Espa vs. Nups
(Code:10701)

(Code:10703)

(Code:10702)
29-Jul-14:00
Peimari United vs. Tpv
(Code:10801)

(Code:10803)

(Code:10802)
29-Jul-14:00
Viikingit vs. Kapa
(Code:10901)

(Code:10903)

(Code:10902)
FINLAND: VEIKKAUSLIIGA
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-14:00
Ilves vs. Vps
(Code:9601)

(Code:9603)

(Code:9602)
29-Jul-14:00
Lahti vs. Mariehamn
(Code:9701)

(Code:9703)

(Code:9702)
29-Jul-14:00
Ps Kemi vs. Inter Turku
(Code:9801)

(Code:9803)

(Code:9802)
FINLAND: YKKONEN
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-11:00
Ekenas vs. Kpv Kokkola
(Code:9901)

(Code:9903)

(Code:9902)
29-Jul-14:00
Grifk vs. Gnistan
(Code:10101)

(Code:10103)

(Code:10102)
29-Jul-11:00
Haka vs. Jaro
(Code:10001)

(Code:10003)

(Code:10002)
FRANCE: LIGUE 2
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-18:00
Brest vs. Chateauroux
(Code:600201)

(Code:600203)

(Code:600202)
28-Jul-18:00
Nimes vs. Reims
(Code:600301)

(Code:600303)

(Code:600302)
28-Jul-18:00
Niort vs. Ac Ajaccio
(Code:600401)

(Code:600403)

(Code:600402)
28-Jul-18:00
Orleans vs. Nancy
(Code:600501)

(Code:600503)

(Code:600502)
28-Jul-18:00
Paris Fc vs. Clermont
(Code:600101)

(Code:600103)

(Code:600102)
28-Jul-18:00
Sochaux vs. Bourg Peronnas
(Code:600601)

(Code:600603)

(Code:600602)
28-Jul-18:00
Tours vs. Le Havre
(Code:600701)

(Code:600703)

(Code:600702)
28-Jul-18:00
Valenciennes vs. Gfc Ajaccio
(Code:600801)

(Code:600803)

(Code:600802)
29-Jul-13:00
Lorient vs. Quevilly Rouen
(Code:601)

(Code:603)

(Code:602)
FRANCE: SUPER CUP
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-16:00
Paris Sg vs. Monaco
(Code:901001)

(Code:901003)

(Code:901002)
GERMANY: 2. BUNDESLIGA
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-18:30
Bochum vs. St. Pauli
(Code:600901)

(Code:600903)

(Code:600902)
29-Jul-13:30
Armin Bielefeld vs. Regensburg
(Code:801)

(Code:803)

(Code:802)
29-Jul-13:30
Darmstadt vs. Greuther Furth
(Code:901)

(Code:903)

(Code:902)
29-Jul-11:00
Ingolstadt vs. Union Berlin
(Code:701)

(Code:703)

(Code:702)
GERMANY: REGIONALLIGA BAYERN
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-11:00
Garching vs. Spvgg Bayreuth
(Code:12801)

(Code:12803)

(Code:12802)
29-Jul-12:00
Illertissen vs. Buchbach
(Code:12901)

(Code:12903)

(Code:12902)
29-Jul-12:00
Munich 1860 vs. Rosenheim
(Code:13001)

(Code:13003)

(Code:13002)
29-Jul-12:00
Schalding vs. Nurnberg Ii
(Code:13101)

(Code:13103)

(Code:13102)
29-Jul-12:00
Schweinfurt vs. Augsburg Ii
(Code:13201)

(Code:13203)

(Code:13202)
29-Jul-12:00
Seligenporten vs. Burghausen
(Code:13301)

(Code:13303)

(Code:13302)
29-Jul-14:00
Eichstatt vs. Pipinsried
(Code:13401)

(Code:13403)

(Code:13402)
GERMANY: REGIONALLIGA NORDOST
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-10:00
Chemie Leipzig vs. Lok Leipzig
(Code:11301)

(Code:11303)

(Code:11302)
GERMANY: REGIONALLIGA NORTH
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-14:00
Bsv Rehden vs. Luneburge Hansa
(Code:11101)

(Code:11103)

(Code:11102)
29-Jul-14:00
Jeddeloh vs. Drochtersen/assel
(Code:11201)

(Code:11203)

(Code:11202)
29-Jul-11:30
Sc Weiche-08 vs. St. Pauli Ii
(Code:11001)

(Code:11003)

(Code:11002)
GERMANY: REGIONALLIGA SUDWEST
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-12:00
Elversberg vs. Stadtallendorf
(Code:12101)

(Code:12103)

(Code:12102)
29-Jul-12:00
Freiburg Ii vs. Walldorf
(Code:12201)

(Code:12203)

(Code:12202)
29-Jul-12:00
Hoffenheim Ii vs. K Offenbach
(Code:12301)

(Code:12303)

(Code:12302)
29-Jul-12:00
Kassel vs. Mannheim
(Code:12401)

(Code:12403)

(Code:12402)
29-Jul-12:00
Rochling vs. Tus Koblenz
(Code:12501)

(Code:12503)

(Code:12502)
29-Jul-12:00
Stutt. Kickers vs. Worms
(Code:12601)

(Code:12603)

(Code:12602)
29-Jul-12:00
Tsv Steinbach vs. Stuttgart Ii
(Code:12701)

(Code:12703)

(Code:12702)
GERMANY: REGIONALLIGA WEST
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-12:00
Dusseld Ii vs. Wegberg-beeck
(Code:11401)

(Code:11403)

(Code:11402)
29-Jul-12:00
Erndtebruck vs. Wattenscheid
(Code:11501)

(Code:11503)

(Code:11502)
29-Jul-12:00
Oberhausen vs. Westfal Rhynern
(Code:11601)

(Code:11603)

(Code:11602)
29-Jul-12:00
Uerdingen vs. Koln Ii
(Code:11701)

(Code:11703)

(Code:11702)
29-Jul-12:00
Viktoria Koln vs. Verl
(Code:11801)

(Code:11803)

(Code:11802)
29-Jul-12:00
Wiedenbruck vs. Rodinghausen
(Code:11901)

(Code:11903)

(Code:11902)
29-Jul-12:00
Wuppertaler vs. Bonner
(Code:12001)

(Code:12003)

(Code:12002)
GERMANY: SUPER CUP
Time Team Home Win Draw Away Win
5-Aug-18:30
Dortmund vs. Bayern M
(Code:901401)

(Code:901403)

(Code:901402)
HUNGARY: OTP BANK LIGA
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-16:00
Haladas vs. Dvtk
(Code:13501)

(Code:13503)

(Code:13502)
29-Jul-18:30
Honved vs. Balmazujvaros Sport
(Code:13701)

(Code:13703)

(Code:13702)
29-Jul-16:00
Paks vs. Debrecen
(Code:13601)

(Code:13603)

(Code:13602)
ICELAND: DIVISION 2
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-14:00
Afturelding vs. Sindri
(Code:13901)

(Code:13903)

(Code:13902)
29-Jul-14:00
Fjardabyggd vs. Vidir
(Code:14001)

(Code:14003)

(Code:14002)
29-Jul-16:00
Magni vs. Huginn
(Code:14201)

(Code:14203)

(Code:14202)
29-Jul-14:00
Vestri vs. Kv Reykjavik
(Code:14101)

(Code:14103)

(Code:14102)
ICELAND: ICELANDIC CUP
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-14:00
Hafnarfjordur vs. Leiknir
(Code:14301)

(Code:14303)

(Code:14302)
ICELAND: INKASSO-DEILDIN
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-19:15
Ir Reykjavik vs. Haukar
(Code:605501)

(Code:605503)

(Code:605502)
29-Jul-14:00
Kopavogur vs. Leiknir F.
(Code:13801)

(Code:13803)

(Code:13802)
IRELAND: DIVISION 1
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-18:45
Uc Dublin vs. Cabinteely
(Code:606401)

(Code:606403)

(Code:606402)
28-Jul-18:45
Waterford vs. Athlone
(Code:606501)

(Code:606503)

(Code:606502)
28-Jul-19:00
Wexford vs. Cobh Ramblers
(Code:606601)

(Code:606603)

(Code:606602)
29-Jul-18:30
Longford vs. Shelbourne
(Code:1801)

(Code:1803)

(Code:1802)
IRELAND: PREMIER DIVISION
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-18:45
Bray vs. Finn Harps
(Code:601201)

(Code:601203)

(Code:601202)
28-Jul-18:45
Cork City vs. Galway
(Code:601301)

(Code:601303)

(Code:601302)
28-Jul-18:45
Drogheda vs. St. Patricks
(Code:601401)

(Code:601403)

(Code:601402)
28-Jul-19:00
Shamrock Rovers vs. Bohemians
(Code:601501)

(Code:601503)

(Code:601502)
29-Jul-12:00
Aalen vs. Hallescher
(Code:1001)

(Code:1003)

(Code:1002)
29-Jul-12:00
H Rostock vs. S Grossaspach
(Code:1101)

(Code:1103)

(Code:1102)
29-Jul-12:00
Jena vs. Fortuna Koln
(Code:1201)

(Code:1203)

(Code:1202)
29-Jul-12:00
Magdeburg vs. Erfurt
(Code:1301)

(Code:1303)

(Code:1302)
29-Jul-12:00
Paderborn vs. Chemnitzer
(Code:1401)

(Code:1403)

(Code:1402)
29-Jul-12:00
Preussen Munster vs. Meppen
(Code:1501)

(Code:1503)

(Code:1502)
29-Jul-18:45
Sligo Rovers vs. Dundalk
(Code:1701)

(Code:1703)

(Code:1702)
29-Jul-12:00
Zwickau vs. Lotte
(Code:1601)

(Code:1603)

(Code:1602)
ISRAEL: TOTO CUP
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-18:00
H. Beer Sheva vs. Ashkelon
(Code:14601)

(Code:14603)

(Code:14602)
29-Jul-16:45
H. Raanana vs. Maccabi P Tikva
(Code:14501)

(Code:14503)

(Code:14502)
29-Jul-16:00
Sakhnin vs. Maccabi Haifa
(Code:14401)

(Code:14403)

(Code:14402)
ITALY: COPPA ITALIA
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-16:00
Arezzo vs. Triestina
(Code:1901)

(Code:1903)

(Code:1902)
ITALY: SUPER CUP
Time Team Home Win Draw Away Win
13-Aug-18:00
Juventus vs. Lazio
(Code:901501)

(Code:901503)

(Code:901502)
JAPAN: J-LEAGUE
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-10:00
G-osaka vs. C-osaka
(Code:14901)

(Code:14903)

(Code:14902)
29-Jul-09:30
Kashima vs. Kofu
(Code:14801)

(Code:14803)

(Code:14802)
29-Jul-10:00
Kawasaki Frontale vs. Iwata
(Code:15001)

(Code:15003)

(Code:15002)
29-Jul-10:00
Kobe vs. Omiya Ardija
(Code:15101)

(Code:15103)

(Code:15102)
29-Jul-05:00
Sapporo vs. Urawa
(Code:14701)

(Code:14703)

(Code:14702)
29-Jul-10:00
Yokohama M. vs. Shimizu
(Code:15201)

(Code:15203)

(Code:15202)
JAPAN: J-LEAGUE DIVISION 2
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-09:00
Av. Fukuoka vs. Mont. Yamagata
(Code:15301)

(Code:15303)

(Code:15302)
29-Jul-10:00
Ehime vs. Chiba
(Code:15701)

(Code:15703)

(Code:15702)
29-Jul-09:00
Kamatamare vs. Oita
(Code:15401)

(Code:15403)

(Code:15402)
29-Jul-10:00
Machida vs. Kyoto
(Code:15801)

(Code:15803)

(Code:15802)
29-Jul-09:00
Mito vs. Verdy
(Code:15501)

(Code:15503)

(Code:15502)
29-Jul-10:00
Renofa Yamaguchi vs. Yokohama
(Code:15901)

(Code:15903)

(Code:15902)
29-Jul-10:00
Shonan vs. Tokushima
(Code:16001)

(Code:16003)

(Code:16002)
29-Jul-09:00
Yamaga vs. Kanazawa
(Code:15601)

(Code:15603)

(Code:15602)
LITHUANIA: I LYGA
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-11:00
Koralas Klaip vs. Fk Panevezys
(Code:16101)

(Code:16103)

(Code:16102)
29-Jul-13:00
Nev. Kedainiai vs. Tauras Taur
(Code:16301)

(Code:16303)

(Code:16302)
29-Jul-12:00
Utenis 2 vs. Zalgiris 2
(Code:16201)

(Code:16203)

(Code:16202)
MALAYSIA: MALAYSIA CUP
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-13:00
Kuala Lumpur vs. Felda Utd.
(Code:16501)

(Code:16503)

(Code:16502)
29-Jul-13:00
Malacca United vs. Kedah
(Code:16601)

(Code:16603)

(Code:16602)
29-Jul-13:00
Negeri Sembilan Fa vs. Pahang
(Code:16701)

(Code:16703)

(Code:16702)
29-Jul-13:00
Pknp vs. T-team
(Code:16801)

(Code:16803)

(Code:16802)
29-Jul-13:00
Pkns Fc vs. Perak
(Code:16901)

(Code:16903)

(Code:16902)
29-Jul-12:15
Sarawak Fa vs. Johor Dt
(Code:16401)

(Code:16403)

(Code:16402)
29-Jul-13:00
Terengganu vs. Selangor
(Code:17001)

(Code:17003)

(Code:17002)
29-Jul-13:00
Uitm vs. Kelantan
(Code:17101)

(Code:17103)

(Code:17102)
MEXICO: LIGA DE ASCENSO - APERTURA
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-22:00
Zacatepec vs. Atlante
(Code:17701)

(Code:17703)

(Code:17702)
30-Jul-01:15
Celaya vs. Tampico Madero
(Code:17901)

(Code:17903)

(Code:17902)
30-Jul-00:00
Uaem Potros vs. Leones Negros
(Code:17801)

(Code:17803)

(Code:17802)
MEXICO: PRIMERA DIVISION - APERTURA
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-22:00
Cruz Azul vs. Guadala Chivas
(Code:17201)

(Code:17203)

(Code:17202)
29-Jul-22:00
Queretaro vs. Lobos Buap
(Code:17301)

(Code:17303)

(Code:17302)
29-Jul-02:00
Atlas vs. U.n.a.m.- Pumas
(Code:606801)

(Code:606803)

(Code:606802)
29-Jul-00:00
Puebla vs. Monarcas
(Code:606701)

(Code:606703)

(Code:606702)
30-Jul-00:00
Monterrey vs. Veracruz
(Code:17401)

(Code:17403)

(Code:17402)
30-Jul-02:00
Necaxa vs. Club Tijuana
(Code:17601)

(Code:17603)

(Code:17602)
30-Jul-00:06
Pachuca vs. Club America
(Code:17501)

(Code:17503)

(Code:17502)
MOLDOVA: DIVIZIA NATIONALA
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-15:00
Dinamo-auto vs. Sfintul
(Code:18001)

(Code:18003)

(Code:18002)
29-Jul-15:00
Petrocub vs. Sheriff Tiraspol
(Code:18101)

(Code:18103)

(Code:18102)
NORTH&CENTRAL AMERICA:INT CHAMPS CUP
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-22:00
Manchester City vs. Tottenham
(Code:201)

(Code:203)

(Code:202)
29-Jul-23:30
Real Madrid vs. Barcelona
(Code:301)

(Code:303)

(Code:302)
NORWAY: DIVISION 2 - GROUP 1
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-14:00
Follo vs. Alta
(Code:18201)

(Code:18203)

(Code:18202)
29-Jul-14:00
Kjelsas vs. Brumunddal
(Code:18301)

(Code:18303)

(Code:18302)
29-Jul-14:00
Raufoss vs. Valerenga 2
(Code:18401)

(Code:18403)

(Code:18402)
NORWAY: OBOS-LIGAEN
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-16:00
Mjondalen vs. Bodo/glimt
(Code:2001)

(Code:2003)

(Code:2002)
PERU: PRIMERA DIVISION - APERTURA
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-01:00
Alianza Lima vs. Juan Aurich
(Code:505001)

(Code:505003)

(Code:505002)
29-Jul-22:45
Ad Cantolao vs. Cajamarca
(Code:18701)

(Code:18703)

(Code:18702)
29-Jul-20:00
Alianza Atl vs. Sp Cristal
(Code:18601)

(Code:18603)

(Code:18602)
29-Jul-17:30
Union Comercio vs. Sp Rosario
(Code:18501)

(Code:18503)

(Code:18502)
30-Jul-01:00
U. De Deportes vs. Ayacucho
(Code:18801)

(Code:18803)

(Code:18802)
POLAND: DIVISION 1
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-18:45
Stal Mielec vs. Ruch
(Code:607401)

(Code:607403)

(Code:607402)
29-Jul-17:00
Chrobry Glog vs. Podbeskidzie
(Code:19301)

(Code:19303)

(Code:19302)
29-Jul-17:00
Drutex-bytovia vs. Olsztyn
(Code:19401)

(Code:19403)

(Code:19402)
29-Jul-17:00
Gks Katowice vs. Pogon Siedlce
(Code:19501)

(Code:19503)

(Code:19502)
29-Jul-15:00
Odra Opole vs. Leczna
(Code:19001)

(Code:19003)

(Code:19002)
29-Jul-15:00
Puszcza vs. Chojniczanka
(Code:19101)

(Code:19103)

(Code:19102)
29-Jul-16:00
Rakow vs. Legnica
(Code:19201)

(Code:19203)

(Code:19202)
29-Jul-13:30
Z Sosnowiec vs. Ol. Grudziadz
(Code:18901)

(Code:18903)

(Code:18902)
POLAND: DIVISION 2
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-15:00
B Stargard vs. Gks Belchatow
(Code:19601)

(Code:19603)

(Code:19602)
29-Jul-16:00
Gks Jastrzebie vs. Kluczbork
(Code:19901)

(Code:19903)

(Code:19902)
29-Jul-16:00
Lks Lodz vs. Row Rybnik
(Code:20001)

(Code:20003)

(Code:20002)
29-Jul-15:00
Pruszkow vs. Gwardia Koszalin
(Code:19701)

(Code:19703)

(Code:19702)
29-Jul-15:00
Warta Poznan vs. Roz Katowice
(Code:19801)

(Code:19803)

(Code:19802)
29-Jul-16:00
Wisla Pulawy vs. S Tarnobrzeg
(Code:20101)

(Code:20103)

(Code:20102)
POLAND: EKSTRAKLASA
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-18:30
Slask Wrocla vs. Lechia Gdansk
(Code:601701)

(Code:601703)

(Code:601702)
28-Jul-16:00
Termalica B-b. vs. Zaglebie
(Code:601601)

(Code:601603)

(Code:601602)
29-Jul-18:30
Gornik Z. vs. Wisla
(Code:2201)

(Code:2203)

(Code:2202)
29-Jul-16:00
Legia vs. Sandecja Nowy S.
(Code:2101)

(Code:2103)

(Code:2102)
ROMANIA: LIGA 1
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-18:00
Concordia vs. Poli Iasi
(Code:601901)

(Code:601903)

(Code:601902)
28-Jul-15:30
Fc Botosani vs. Sepsi
(Code:601801)

(Code:601803)

(Code:601802)
29-Jul-15:30
Fc Juv Bucuresti vs. Voluntari
(Code:2301)

(Code:2303)

(Code:2302)
29-Jul-18:00
Gaz Metan Medias vs. Cfr Cluj
(Code:2401)

(Code:2403)

(Code:2402)
RUSSIA: PREMIER LEAGUE
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-17:00
Akhmat Grozny vs. D Moscow
(Code:2801)

(Code:2803)

(Code:2802)
29-Jul-12:00
Cska Moscow vs. Ska Khabarovsk
(Code:2501)

(Code:2503)

(Code:2502)
29-Jul-14:30
Rubin Kazan vs. Arsenal Tula
(Code:2701)

(Code:2703)

(Code:2702)
29-Jul-12:00
Ural vs. Ufa
(Code:2601)

(Code:2603)

(Code:2602)
SCOTLAND: BETFRED CUP
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-14:00
Alloa vs. Hibernian
(Code:20201)

(Code:20203)

(Code:20202)
29-Jul-14:00
Annan vs. Ayr
(Code:20301)

(Code:20303)

(Code:20302)
29-Jul-14:00
Arbroath vs. Ross County
(Code:20401)

(Code:20403)

(Code:20402)
29-Jul-14:00
Brechin vs. Falkirk
(Code:20501)

(Code:20503)

(Code:20502)
29-Jul-14:00
Elgin City vs. Peterhead
(Code:20601)

(Code:20603)

(Code:20602)
29-Jul-14:00
Forfar Athletic vs. Inverness
(Code:20701)

(Code:20703)

(Code:20702)
29-Jul-14:00
Hamilton vs. Stenhousemuir
(Code:20801)

(Code:20803)

(Code:20802)
29-Jul-14:00
Hearts vs. Dunfermline
(Code:20901)

(Code:20903)

(Code:20902)
29-Jul-14:00
Kilmarnock vs. Dumbarton
(Code:21001)

(Code:21003)

(Code:21002)
29-Jul-14:00
Morton vs. Edinburgh City
(Code:21101)

(Code:21103)

(Code:21102)
29-Jul-14:00
Motherwell vs. Berwick
(Code:21201)

(Code:21203)

(Code:21202)
29-Jul-14:00
Partick vs. Stranraer
(Code:21301)

(Code:21303)

(Code:21302)
29-Jul-14:00
Queen Of South vs. Albion Rov
(Code:21401)

(Code:21403)

(Code:21402)
29-Jul-14:00
Raith vs. Cowdenbeath
(Code:21501)

(Code:21503)

(Code:21502)
29-Jul-14:00
St. Mirren vs. Airdrieonians
(Code:21601)

(Code:21603)

(Code:21602)
SERBIA: SUPER LIGA
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-16:00
Backa vs. Fk Vozdovac
(Code:21801)

(Code:21803)

(Code:21802)
29-Jul-18:00
Borac vs. Sp. Subotica
(Code:22001)

(Code:22003)

(Code:22002)
29-Jul-18:00
Cukaricki vs. Napredak
(Code:22101)

(Code:22103)

(Code:22102)
29-Jul-17:00
Partizan vs. Javor
(Code:21901)

(Code:21903)

(Code:21902)
29-Jul-18:00
Radnik vs. Vojvodina
(Code:22201)

(Code:22203)

(Code:22202)
29-Jul-15:00
Sabac vs. Zemun
(Code:21701)

(Code:21703)

(Code:21702)
SINGAPORE: S.LEAGUE
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-11:30
Balestier Khalsa vs. Hougang
(Code:22301)

(Code:22303)

(Code:22302)
29-Jul-11:30
Warriors vs. Albirex Niigata
(Code:22401)

(Code:22403)

(Code:22402)
SLOVAKIA: FORTUNA LIGA
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-16:30
Podbrezova vs. Trnava
(Code:607701)

(Code:607703)

(Code:607702)
29-Jul-17:00
Nitra vs. Michalovce
(Code:22601)

(Code:22603)

(Code:22602)
29-Jul-17:00
S Bratislava vs. Z.moravce
(Code:22701)

(Code:22703)

(Code:22702)
29-Jul-16:30
Trencin vs. Dun. Streda
(Code:22501)

(Code:22503)

(Code:22502)
29-Jul-17:00
Zilina vs. Presov
(Code:22801)

(Code:22803)

(Code:22802)
SLOVAKIA: SLOVAK CUP
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-15:00
Jablonec vs. Pezinok - Cajla
(Code:22901)

(Code:22903)

(Code:22902)
SLOVENIA: PRVA LIGA
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-18:00
Krsko vs. Triglav
(Code:607801)

(Code:607803)

(Code:607802)
29-Jul-18:20
Maribor vs. Rudar
(Code:23001)

(Code:23003)

(Code:23002)
SPAIN: SUPER CUP
Time Team Home Win Draw Away Win
14-Aug-19:00
Barcelona vs. Real Madrid
(Code:901301)

(Code:901303)

(Code:901302)
SWEDEN: ALLSVENSKAN
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-14:00
Elfsborg vs. Sirius
(Code:2901)

(Code:2903)

(Code:2902)
29-Jul-14:00
Jonkopings vs. Hammarby
(Code:3001)

(Code:3003)

(Code:3002)
29-Jul-16:00
Sundsvall vs. Malmo Ff
(Code:3101)

(Code:3103)

(Code:3102)
SWEDEN: DIVISION 2 - NORRA SVEALAND
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-17:00
Karlslunds vs. Forward
(Code:608301)

(Code:608303)

(Code:608302)
29-Jul-12:00
Karlbergs vs. Upsala
(Code:23601)

(Code:23603)

(Code:23602)
29-Jul-12:00
Skiljebo vs. Habo
(Code:23701)

(Code:23703)

(Code:23702)
SWEDEN: DIVISION 2 - NORRLAND
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-13:00
Anundsjo vs. Bodens
(Code:23301)

(Code:23303)

(Code:23302)
29-Jul-12:00
G Malmberget vs. Moron
(Code:23101)

(Code:23103)

(Code:23102)
29-Jul-14:00
Ostersund Ifk vs. Valbo Ff
(Code:23501)

(Code:23503)

(Code:23502)
29-Jul-12:00
Pitea vs. Taftea Ik
(Code:23201)

(Code:23203)

(Code:23202)
29-Jul-13:00
Skelleftea vs. Harnosands
(Code:23401)

(Code:23403)

(Code:23402)
SWEDEN: DIVISION 2 - VASTRA GOTALAND
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-13:00
Assyriska If vs. Kumla
(Code:24301)

(Code:24303)

(Code:24302)
29-Jul-13:00
Gauthiod vs. Fbk Karlstad
(Code:24601)

(Code:24603)

(Code:24602)
29-Jul-12:00
Haninge vs. Motala
(Code:24201)

(Code:24203)

(Code:24202)
29-Jul-13:00
Hassleholms If vs. Nybro
(Code:25301)

(Code:25303)

(Code:25302)
29-Jul-11:00
Hittarps vs. Vinbergs
(Code:23801)

(Code:23803)

(Code:23802)
29-Jul-14:00
Karlstad vs. Grebbestads
(Code:24801)

(Code:24803)

(Code:24802)
29-Jul-11:00
Lindome vs. Halmia
(Code:23901)

(Code:23903)

(Code:23902)
29-Jul-14:00
Orebro Syr. vs. Linkoping City
(Code:24501)

(Code:24503)

(Code:24502)
29-Jul-12:00
Prespa Birlik vs. Lunds
(Code:25101)

(Code:25103)

(Code:25102)
29-Jul-12:00
Rappe Goif vs. Kvarnby
(Code:25201)

(Code:25203)

(Code:25202)
29-Jul-13:00
Rynninge vs. Varmdo
(Code:24401)

(Code:24403)

(Code:24402)
29-Jul-11:30
Savedalens vs. Eskilsminne
(Code:24001)

(Code:24003)

(Code:24002)
29-Jul-14:00
Skoftebyns vs. Lerums Is
(Code:24901)

(Code:24903)

(Code:24902)
29-Jul-14:00
Stenungsund vs. Vanersborgs If
(Code:25001)

(Code:25003)

(Code:25002)
29-Jul-12:00
Tvaakers vs. Assyriska Ik
(Code:24101)

(Code:24103)

(Code:24102)
29-Jul-13:00
Vanersborgs Fk vs. Uddevalla
(Code:24701)

(Code:24703)

(Code:24702)
29-Jul-18:45
Vimmerby vs. Lindsdals
(Code:25401)

(Code:25403)

(Code:25402)
SWEDEN: SUPERETTAN
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-14:00
Brommapojkarna vs. Frej
(Code:3201)

(Code:3203)

(Code:3202)
29-Jul-16:00
Dalkurd vs. Degerfors
(Code:3601)

(Code:3603)

(Code:3602)
29-Jul-14:00
Gefle vs. Gais
(Code:3301)

(Code:3303)

(Code:3302)
29-Jul-14:00
Syrianska vs. Helsingborg
(Code:3401)

(Code:3403)

(Code:3402)
29-Jul-14:00
Trelleborgs vs. Varnamo
(Code:3501)

(Code:3503)

(Code:3502)
SWEDEN: SVENSKA CUPEN - QUALIFICATION
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-15:00
Dalhem vs. Aspudden Tellus
(Code:25501)

(Code:25503)

(Code:25502)
SWITZERLAND: CHALLENGE LEAGUE
Time Team Home Win Draw Away Win
28-Jul-18:00
Chiasso vs. Xamax
(Code:602001)

(Code:602003)

(Code:602002)
29-Jul-17:00
Aarau vs. Wil
(Code:3901)

(Code:3903)

(Code:3902)
29-Jul-17:00
Rapperswil vs. Winterthur
(Code:4001)

(Code:4003)

(Code:4002)
SWITZERLAND: SUPER LEAGUE
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-17:00
Grasshoppers vs. Young Boys
(Code:3701)

(Code:3703)

(Code:3702)
29-Jul-17:00
Lugano vs. St. Gallen
(Code:3801)

(Code:3803)

(Code:3802)
THAILAND: THAI PREMIER LEAGUE
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-10:45
Bangkok Utd vs. Bec T Sasana
(Code:25601)

(Code:25603)

(Code:25602)
29-Jul-13:00
Buriram vs. Ubon
(Code:26001)

(Code:26003)

(Code:26002)
29-Jul-11:00
Chonburi vs. Suphanburi
(Code:25701)

(Code:25703)

(Code:25702)
29-Jul-12:00
Pattaya Utd vs. Ratchaburi
(Code:25801)

(Code:25803)

(Code:25802)
29-Jul-12:00
Thai Honda Fc vs. Bangkok Glas
(Code:25901)

(Code:25903)

(Code:25902)
UEFA: SUPER CUP
Time Team Home Win Draw Away Win
8-Aug-18:45
Real Madrid vs. Man Utd
(Code:901201)

(Code:901203)

(Code:901202)
UKRAINE: PREMIER LEAGUE
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-16:30
Dyn. Kiev vs. Karpaty
(Code:4201)

(Code:4203)

(Code:4202)
29-Jul-14:00
Stal Kamianske vs. Sh Donetsk
(Code:4101)

(Code:4103)

(Code:4102)
29-Jul-16:30
Vorskl Poltava vs. Zirka Kropy
(Code:4301)

(Code:4303)

(Code:4302)
USA: MLS
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-20:30
Atlanta United vs. Orlando C
(Code:26101)

(Code:26103)

(Code:26102)
29-Jul-23:30
N.e Revolution vs. Philadel U
(Code:26201)

(Code:26203)

(Code:26202)
29-Jul-23:30
N.y Red Bulls vs. Montreal Imp
(Code:26301)

(Code:26303)

(Code:26302)
30-Jul-00:00
Fc Dallas vs. Vancouver White
(Code:26401)

(Code:26403)

(Code:26402)
30-Jul-00:00
Houston D vs. Portland Timb
(Code:26501)

(Code:26503)

(Code:26502)
30-Jul-02:00
L A Galaxy vs. Seattle Sounder
(Code:27001)

(Code:27003)

(Code:27002)
30-Jul-00:00
Minnesota vs. Dc United
(Code:26601)

(Code:26603)

(Code:26602)
30-Jul-00:00
Real Salt Lake vs. Columbus C
(Code:26701)

(Code:26703)

(Code:26702)
30-Jul-00:00
S Jose Earth vs. Colorado Rap
(Code:26801)

(Code:26803)

(Code:26802)
30-Jul-00:00
S Kansas City vs. Chicago Fire
(Code:26901)

(Code:26903)

(Code:26902)
USA: NASL - FALL SEASON
Time Team Home Win Draw Away Win
29-Jul-23:00
New York Cosmos vs. Miami Fc
(Code:27101)

(Code:27103)

(Code:27102)
29-Jul-23:30
North Carolina vs. Puerto Rico
(Code:27201)

(Code:27203)

(Code:27202)

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE. BEST ODD ALWAYS AT BET365

Write a Comment

comments powered by Disqus