Live Stream: Werder Bremen v MSV Duisburg in SOCCER.

Country restriction apply. Under Australian law, we are required to inform you that Live Streaming on bet365 is exempt from Parts 3 and 4 of the Broadcasting Services (Online Content Service Provider Rules) 2018.

Live Stream of Football Matches and other sports available at some online bookies

Today Live Stream at bet365.Country restriction apply
00:00 - Argentina v Mexico - Soccer
00:00 - Windies Women vs Sri Lanka Women - Cricket
00:05 - BKN Nets @ WAS Wizards - Basketball
00:05 - MIA Heat @ IND Pacers - Basketball
00:05 - TOR Raptors @ BOS Celtics - Basketball
00:05 - UTA Jazz @ PHI 76ers - Basketball
01:05 - BOS Bruins @ DAL Stars - Ice Hockey
01:05 - BUF Sabres @ WIN Jets - Ice Hockey
01:05 - NY Knicks @ NO Pelicans - Basketball
01:05 - POR Trail Blazers @ MIN Timberwolves - Basketball
01:05 - SAC Kings @ MEM Grizzlies - Basketball
01:35 - LA Kings @ CHI Blackhawks - Ice Hockey
02:05 - WAS Capitals @ COL Avalanche - Ice Hockey
02:35 - CHI Bulls @ MIL Bucks - Basketball
02:51 - Race 2 Dunkeld - Horse Racing
03:00 - Toyota Queenseis Women vs Hitachi Rivale Women - Volleyball
03:00 - Yasutaka Uchiyama vs Tatsuma Ito - Tennis
03:03 - Race 10 Derby Lane EVE - Greyhounds
03:05 - STL Blues @ VGS Golden Knights - Ice Hockey
03:05 - TOR Maple Leafs @ ANA Ducks - Ice Hockey
03:07 - Race 9 Delta Downs - US Horse Racing
03:10 - Race 12 Daytona Beach EVE - Greyhounds
03:10 - Race 4 Sandown - Horse Racing
03:12 - Race 13 Palm Beach EVE - Greyhounds
03:20 - Race 11 Derby Lane EVE - Greyhounds
03:21 - Race 3 Morphettville - Horse Racing
03:25 - Race 13 Daytona Beach EVE - Greyhounds
03:26 - Race 3 Dunkeld - Horse Racing
03:28 - Race 14 Palm Beach EVE - Greyhounds
03:35 - Race 10 Delta Downs - US Horse Racing
03:45 - Race 5 Sandown - Horse Racing
03:50 - Adelaide 36ers vs Illawarra Hawks - Basketball
03:56 - Race 4 Morphettville - Horse Racing
04:00 - Lee So Hee / Seung Chan Shin vs Koharu Yonemoto / Shiho Tanaka - Badminton
04:00 - Toray Arrows vs FC Tokyo - Volleyball
04:01 - Race 4 Dunkeld - Horse Racing
04:25 - Race 6 Sandown - Horse Racing
04:30 - Yoshihito Nishioka vs Yosuke Watanuki - Tennis
04:36 - Race 5 Morphettville - Horse Racing
04:41 - Race 5 Dunkeld - Horse Racing
04:45 - Kento Momota vs Wan Ho Son - Badminton
05:00 - Albirex Niigata v Renofa Yamaguchi - Soccer
05:00 - Bibiane Schoofs vs Luksika Kumkhum - Tennis
05:00 - Fagiano Okayama v Omiya Ardija - Soccer
05:00 - FC Gifu v Avispa Fukuoka - Soccer
05:00 - JEF Utd Chiba v Tochigi SC - Soccer
05:00 - Kamatamare Sanuki v Kyoto Sanga FC - Soccer
05:00 - Machida Zelvia v Tokyo Verdy - Soccer
05:00 - Matsumoto Y FC v Tokushima Vortis - Soccer
05:00 - Montedio Yamagata v Oita - Soccer
05:00 - Race 7 Sandown - Horse Racing
05:00 - Roasso Kumamoto v Ehime FC - Soccer
05:00 - Ventforet Kofu v Yokohama FC - Soccer
05:00 - Woori Card Hansae vs Ansan Rush&Cash - Volleyball
05:00 - Zweigen Kanazawa v Mito Hollyhock - Soccer
05:11 - Race 6 Morphettville - Horse Racing
05:16 - Race 6 Dunkeld - Horse Racing
05:30 - Ji Hyun Sung vs Ratchanok Intanon - Badminton
05:30 - JT Marvelous Women vs Toray Arrows Women - Volleyball
05:40 - Race 8 Sandown - Horse Racing
05:51 - Race 7 Morphettville - Horse Racing
05:56 - Race 7 Dunkeld - Horse Racing
06:00 - Dongbu Promy vs KCC Egis - Basketball
06:00 - Kurobe Aqua Fairies Women vs NEC Red Rocket Women - Volleyball
06:00 - Seoul Thunders vs Incheon Elephants - Basketball
06:00 - Suntory Sunbirds vs Oita Miyoshi - Volleyball
06:04 - Race 2 Ascot - Horse Racing
06:15 - Keigo Sonoda / Takeshi Kamura vs Fajar Alfian / Muhammad Rian Ardianto - Badminton
06:16 - Race 7 Gundagai - Horse Racing
06:20 - Race 9 Sandown - Horse Racing
06:30 - Sabine Lisicki vs Vitalia Diatchenko - Tennis
06:31 - Race 8 Morphettville - Horse Racing
06:33 - Race 1 Esperance - Horse Racing
06:36 - Race 8 Dunkeld - Horse Racing
06:43 - Race 3 Ascot - Horse Racing
06:52 - Race 1 The Gardens - Greyhounds
06:55 - Race 10 Sandown - Horse Racing
06:59 - Race 1 Toowoomba - Horse Racing
07:00 - Aneta Kucerova / Karin Adamkova vs Eunhye Lee / Hayeong Kim - Table Tennis
07:00 - Barbora Balazova / Hana Matelova vs Chantal Mantz / Yuan Wan - Table Tennis
07:00 - Dante Gennaro vs Nik Razborsek - Tennis
07:00 - IBK Altos Women vs Korea Expressway Women - Volleyball
07:00 - Mateja Jeger / Jiayi Sun vs Aige He / Ruichen Guo - Table Tennis
07:00 - Naho Sato vs Kamilla Rakhimova - Tennis
07:00 - Oana Georgeta Simion vs Carole Monnet - Tennis
07:00 - Osaka Sakai Blazers vs VC Nagano Tridents - Volleyball
07:00 - Rayane Roumane vs Nerman Fatic - Tennis
07:00 - Sora Yu / Sobong Lee vs Saki Shibata / Satsuki Odo - Table Tennis
07:00 - Yuta Watanabe / Arisa Higashino vs Yang Lee / Hsu Ya Ching - Badminton
07:07 - Race 2 The Gardens - Greyhounds
07:10 - Race 1 Cranbourne - Horse Racing
07:19 - Race 1 Ipswich - Greyhounds
07:25 - Race 4 Ascot - Horse Racing
07:30 - Race 1 Cranbourne - Greyhounds
07:30 - Saketh Myneni vs Prajnesh Gunneswaran - Tennis
07:35 - Race 2 Toowoomba - Horse Racing
07:37 - Race 2 Ipswich - Greyhounds
07:40 - Lubomir Pistej / Oleksandr Didukh vs Lei Kou / Shihao Wei - Table Tennis
07:40 - Robin Devos / Laurens Devos vs Simon Arvidsson / Elias Ranefur - Table Tennis
07:40 - Thibaut Darcis / Florian Cnudde vs Abdulaziz Bu Shulaybi / Ali Alkhadrawi - Table Tennis
07:40 - Yuta Tanaka / Kakeru Sone vs Martin Allegro / Romain Lambiet - Table Tennis
07:42 - Race 1 Bulli - Greyhounds
07:45 - Race 2 Cranbourne - Horse Racing
07:50 - Race 4 The Gardens - Greyhounds
07:57 - Race 2 Bulli - Greyhounds
08:00 - Ankita Raina / Karman Thandi vs Misaki Doi / Danka Kovinic - Tennis
08:00 - Anyang KGC vs Goyang Orions - Basketball
08:00 - Michail Pervolarakis vs Vit Kopriva - Tennis
08:00 - Mono Vampire Basketball Club vs Macau Black Bears - Basketball
08:00 - Race 5 Ascot - Horse Racing
08:00 - Tom K-Desman vs Bogdan Bobrov - Tennis
08:05 - Race 2 Cranbourne - Greyhounds
08:12 - 8.12 Harlow (RACE 1) - Greyhounds
08:12 - Race 1 The Meadows - Greyhounds
08:15 - 8.15 Bangalore (Race 1) - Horse Racing
08:15 - Race 3 Toowoomba - Horse Racing
08:20 - Miyuu Kihara vs Xia Lian Ni - Table Tennis
08:20 - Mo Zhang vs Maria Dolgikh - Table Tennis
08:20 - Polina Mikhailova vs Yana Noskova - Table Tennis
08:20 - Sakura Mori vs Miyu Kato - Table Tennis
08:21 - Race 3 Bulli - Greyhounds
08:27 - 8.27 Harlow (RACE 2) - Greyhounds
08:27 - Race 4 Esperance - Horse Racing
08:28 - Race 1 Wentworth Park - Greyhounds
08:30 - Newcastle Jets Women v Canberra FC Women - Soccer
08:34 - Race 2 The Meadows - Greyhounds
08:37 - Race 6 Ascot - Horse Racing
08:40 - Race 3 Cranbourne - Greyhounds
08:43 - 8.43 Harlow (RACE 3) - Greyhounds
08:45 - 8.45 Bangalore (Race 2) - Horse Racing
08:47 - Race 2 Wentworth Park - Greyhounds
08:50 - Australia v South Korea - Soccer
08:50 - Cairns Taipans vs Perth Wildcats - Basketball
08:50 - Race 4 Toowoomba - Horse Racing
08:56 - Race 6 Ipswich - Greyhounds
09:00 - 9.00 Mauritius (Race 1) - Horse Racing
09:00 - JTEKT Stings vs Toyoda Gosei Trefuerza - Volleyball
09:02 - 9.02 Harlow (RACE 4) - Greyhounds
09:02 - Race 3 The Meadows - Greyhounds
09:02 - Race 5 Esperance - Horse Racing
09:09 - Race 3 Wentworth Park - Greyhounds
09:10 - Ganna Gaponova vs Saki Shibata - Table Tennis
09:10 - Hana Matelova vs Minami Ando - Table Tennis
09:10 - Satsuki Odo vs Barbora Balazova - Table Tennis
09:10 - Szu-Yu Chen vs Maki Shiomi - Table Tennis
09:12 - Race 7 Ascot - Horse Racing
09:15 - 9.15 Bangalore (Race 3) - Horse Racing
09:15 - Race 4 Cranbourne - Greyhounds
09:18 - 9.18 Harlow (RACE 5) - Greyhounds
09:20 - Race 4 The Meadows - Greyhounds
09:24 - Race 5 Toowoomba - Horse Racing
09:27 - Race 4 Wentworth Park - Greyhounds
09:30 - Olga Doroshina / Natela Dzalamidze vs Xinyun Han / Luksika Kumkhum - Tennis
09:34 - 9.34 Harlow (RACE 6) - Greyhounds
09:35 - 9.35 Mauritius (Race 2) - Horse Racing
09:37 - Race 6 Esperance - Horse Racing
09:38 - Race 5 The Meadows - Greyhounds
09:44 - Race 5 Wentworth Park - Greyhounds
09:45 - 9.45 Bangalore (Race 4) - Horse Racing
09:47 - Race 8 Ascot - Horse Racing
09:50 - Race 5 Cranbourne - Greyhounds
09:52 - 9.52 Harlow (RACE 7) - Greyhounds
09:57 - Race 6 The Meadows - Greyhounds
10:00 - Israel U19 v Liechtenstein U19 - Soccer
10:00 - Race 6 Toowoomba - Horse Racing
10:00 - Sakarya vs Tofas - Basketball
10:07 - 10.07 Harlow (RACE 8) - Greyhounds
10:07 - Race 8 Bulli - Greyhounds
10:10 - 10.10 Mauritius (Race 3) - Horse Racing
10:13 - Race 7 The Meadows - Greyhounds
10:15 - 10.15 Bangalore (Race 5) - Horse Racing
10:22 - Race 6 Wentworth Park - Greyhounds
10:23 - 10.23 Harlow (RACE 9) - Greyhounds
10:28 - Race 9 Bulli - Greyhounds
10:29 - 10.29 Romford (RACE 1) - Greyhounds
10:30 - 10.30 Turffontein (SA) (Race 1) - Horse Racing
10:30 - Alaska Aces vs Meralco Bolts - Basketball
10:30 - Yuki Fukushima / Sayaka Hirota vs Greysia Polii / Apriyani Rahayu - Badminton
10:33 - Race 7 Toowoomba - Horse Racing
10:36 - 10.36 Crayford (RACE 1) - Greyhounds
10:37 - Race 8 The Meadows - Greyhounds
10:38 - 10.38 Perry Barr (RACE 1) - Greyhounds
10:41 - 10.41 Harlow (RACE 10) - Greyhounds
10:43 - 10.43 Romford (RACE 2) - Greyhounds
10:45 - 10.45 Bangalore (Race 6) - Horse Racing
10:45 - 10.45 Mauritius (Race 4) - Horse Racing
10:48 - Race 7 Wentworth Park - Greyhounds
10:51 - 10.51 Crayford (RACE 2) - Greyhounds
10:53 - 10.53 Perry Barr (RACE 2) - Greyhounds
10:57 - 10.57 Romford (RACE 3) - Greyhounds
10:57 - Race 9 The Meadows - Greyhounds
11:00 - Benjamin Dhoe / Flemming Peters vs Nerman Fatic / Davide Galoppini - Tennis
11:00 - Fenerbahce Women vs Galatasaray Women - Volleyball
11:00 - Ioana Gaspar / Oana Georgeta Simion vs Lisa Ponomar / Naho Sato - Tennis
11:05 - 11.05 Turffontein (SA) (Race 2) - Horse Racing
11:06 - 11.06 Crayford (RACE 3) - Greyhounds
11:08 - 11.08 Perry Barr (RACE 3) - Greyhounds
11:08 - Race 8 Wentworth Park - Greyhounds
11:12 - 11.12 Romford (RACE 4) - Greyhounds
11:15 - 11.15 Bangalore (Race 7) - Horse Racing
11:15 - 11.15 Mauritius (Race 5) - Horse Racing
11:15 - Kenta Nishimoto vs Cheuk Yiu Lee - Badminton
11:15 - Race 1 Cannington - Greyhounds
11:21 - 11.21 Crayford (RACE 4) - Greyhounds
11:22 - Race 10 The Meadows - Greyhounds
11:23 - 11.23 Perry Barr (RACE 4) - Greyhounds
11:27 - 11.27 Romford (RACE 5) - Greyhounds
11:29 - Race 9 Wentworth Park - Greyhounds
11:30 - Thailand v Indonesia - Soccer
11:35 - Beijing Ducks vs Jiangsu Dragons - Basketball
11:35 - Nanjing Monkey King vs Bayi Rockets - Basketball
11:35 - Race 8 Cranbourne - Greyhounds
11:36 - 11.36 Crayford (RACE 5) - Greyhounds
11:38 - 11.38 Perry Barr (RACE 5) - Greyhounds
11:40 - 11.40 Turffontein (SA) (Race 3) - Horse Racing
11:43 - 11.43 Romford (RACE 6) - Greyhounds
11:43 - Race 11 The Meadows - Greyhounds
11:45 - 11.45 Bangalore (Race 8) - Horse Racing
11:50 - 11.50 Mauritius (Race 6) - Horse Racing
11:50 - Race 10 Wentworth Park - Greyhounds
11:52 - 11.52 Crayford (RACE 6) - Greyhounds
11:53 - Race 3 Cannington - Greyhounds
11:54 - 11.54 Perry Barr (RACE 6) - Greyhounds
11:55 - 11.55 Lingfield (Race 1) - Horse Racing
11:59 - 11.59 Romford (RACE 7) - Greyhounds
12:00 - Fleetwood Town v Walsall - Soccer
12:00 - Jamie Murray / Bruno Soares vs Mike Bryan / Jack Sock - Tennis
12:00 - SK Super Nova v Metta/LU - Soccer
12:00 - Timor Leste v Philippines - Soccer
12:00 - Tzu Ying Tai vs Nozomi Okuhara - Badminton
12:00 - Yugra Samotlor vs Nova Novokuibyshevsk - Volleyball
12:05 - 12.05 Kenilworth (SA) (Race 1) - Horse Racing
12:05 - 12.05 Punchestown (Race 1) - Horse Racing
12:05 - Race 12 The Meadows - Greyhounds
12:06 - 12.06 Crayford (RACE 7) - Greyhounds
12:08 - 12.08 Perry Barr (RACE 7) - Greyhounds
12:12 - Race 4 Cannington - Greyhounds
12:13 - 12.13 Romford (RACE 8) - Greyhounds
12:15 - 12.15 Turffontein (SA) (Race 4) - Horse Racing
12:15 - 12.15 Uttoxeter (Race 1) - Horse Racing
12:15 - Turk Telekom vs Bahcesehir Koleji - Basketball
12:21 - 12.21 Crayford (RACE 8) - Greyhounds
12:24 - 12.24 Perry Barr (RACE 8) - Greyhounds
12:25 - 12.25 Lingfield (Race 2) - Horse Racing
12:25 - 12.25 Mauritius (Race 7) - Horse Racing
12:28 - 12.28 Romford (RACE 9) - Greyhounds
12:30 - 12.30 Wetherby (Race 1) - Horse Racing
12:30 - Aalborg Håndbold vs Füchse Berlin - Handball
12:30 - Braintree Town v Solihull Moors - Soccer
12:30 - Seychelles v Libya - Soccer
12:31 - Race 5 Cannington - Greyhounds
12:35 - 12.35 Punchestown (Race 2) - Horse Racing
12:36 - 12.36 Crayford (RACE 9) - Greyhounds
12:39 - 12.39 Perry Barr (RACE 9) - Greyhounds
12:40 - 12.40 Cheltenham (Race 1) - Horse Racing
12:44 - 12.44 Romford (RACE 10) - Greyhounds
12:45 - 12.45 Kenilworth (SA) (Race 2) - Horse Racing
12:45 - Al Wasl SC v Dibba Al Fujairah - Soccer
12:45 - Bath v Worcester Warriors - Rugby Union
12:45 - Kevin Sanjaya Sukamuljo / Marcus Fernaldi Gideon vs Mohammad Ahsan / Hendra Setiawan - Badminton
12:47 - Race 6 Cannington - Greyhounds
12:50 - 12.50 Uttoxeter (Race 2) - Horse Racing
12:50 - Al Wahda Abu Dhabi v Al Ittihad Kalba - Soccer
12:54 - 12.54 Crayford (RACE 10) - Greyhounds
12:55 - 12.55 Turffontein (SA) (Race 5) - Horse Racing
12:57 - 12.57 Perry Barr (RACE 10) - Greyhounds
12:59 - 12.59 Romford (RACE 11) - Greyhounds
13:00 - 1.00 Lingfield (Race 3) - Horse Racing
13:00 - 1.00 Mauritius (Race 8) - Horse Racing
13:00 - Besiktas vs HC Metalurg - Handball
13:00 - Gazprom Yugra vs Fakel Novyi Urengoy - Volleyball
13:00 - Northampton v Wasps - Rugby Union
13:00 - Northampton vs Wasps - Rugby Union
13:00 - Rostov-Don Women vs Brest Women - Handball
13:00 - Saracens v Sale Sharks - Rugby Union
13:00 - South Africa v Nigeria - Soccer
13:00 - Uganda v Cape Verde Islands - Soccer
13:05 - 1.05 Wetherby (Race 2) - Horse Racing
13:07 - 1.07 Crayford (RACE 11) - Greyhounds
13:10 - 1.10 Punchestown (Race 3) - Horse Racing
13:11 - 1.11 Perry Barr (RACE 11) - Greyhounds
13:14 - 1.14 Romford (RACE 12) - Greyhounds
13:14 - Race 7 Cannington - Greyhounds
13:15 - 1.15 Cheltenham (Race 2) - Horse Racing
13:20 - 1.20 Kenilworth (SA) (Race 3) - Horse Racing
13:22 - 1.22 Crayford (RACE 12) - Greyhounds
13:25 - 1.25 Uttoxeter (Race 3) - Horse Racing
13:27 - 1.27 Perry Barr (RACE 12) - Greyhounds
13:28 - 1.28 Romford (RACE 13) - Greyhounds
13:30 - Dechapol Puavaranukroh / Sapsiree Taerattanachai vs Dongping Huang / Yilyu Wang - Badminton
13:30 - Jack MacGregor / Ciar Pringle vs Sol Kyu Choi / Seung Jae Seo - Badminton
13:32 - Race 8 Cannington - Greyhounds
13:35 - 1.35 Lingfield (Race 4) - Horse Racing
13:35 - 1.35 Turffontein (SA) (Race 6) - Horse Racing
13:37 - 1.37 Crayford (RACE 13) - Greyhounds
13:40 - 1.40 Wetherby (Race 3) - Horse Racing
13:44 - 1.44 Perry Barr (RACE 13) - Greyhounds
13:45 - 1.45 Punchestown (Race 4) - Horse Racing
13:45 - Brynäs IF vs Djurgårdens IF - Ice Hockey
13:45 - Färjestads BK vs Växjö Lakers HC - Ice Hockey
13:45 - Linköping HC vs Örebro HK - Ice Hockey
13:45 - Rögle BK vs Mora IK - Ice Hockey
13:45 - Skellefteå AIK vs HV71 - Ice Hockey
13:47 - 1.47 Romford (RACE 14) - Greyhounds
13:49 - Race 9 Cannington - Greyhounds
13:50 - 1.50 Cheltenham (Race 3) - Horse Racing
13:55 - 1.55 Kenilworth (SA) (Race 4) - Horse Racing
13:57 - 1.57 Crayford (RACE 14) - Greyhounds
13:59 - 1.59 Perry Barr (RACE 14) - Greyhounds
14:00 - 2.00 Uttoxeter (Race 4) - Horse Racing
14:00 - AK Bars Kazan vs Dynamo Riga - Ice Hockey
14:00 - Dinamo-LO vs Kuzbass Kemerovo - Volleyball
14:00 - Federico Coria vs Pablo Andujar - Tennis
14:00 - Neftekhimik Niznekamsk vs CSKA Moscow - Ice Hockey
14:00 - Roger Federer vs Alexander Zverev - Tennis
14:00 - Torpedo Novgorod vs Slovan Bratislava - Ice Hockey
14:00 - Zenit Kazan vs Zenit St. Petersburg - Volleyball
14:03 - 2.03 Doncaster (RACE 1) - Greyhounds
14:05 - 2.05 Turffontein (SA) (Race 7) - Horse Racing
14:07 - 2.07 Newcastle (RACE 1) - Greyhounds
14:09 - Race 10 Cannington - Greyhounds
14:10 - 2.10 Lingfield (Race 5) - Horse Racing
14:10 - Jessica Hopton / Victoria Williams vs Emily Westwood / Li Lian Yang - Badminton
14:15 - 2.15 Wetherby (Race 4) - Horse Racing
14:20 - 2.20 Punchestown (Race 5) - Horse Racing
14:22 - 2.22 Doncaster (RACE 2) - Greyhounds
14:24 - 2.24 Newcastle (RACE 2) - Greyhounds
14:25 - 2.25 Cheltenham (Race 4) - Horse Racing
14:25 - 2.25 Kenilworth (SA) (Race 5) - Horse Racing
14:30 - Thüringer HC Women vs Krim Mercator Women - Handball
14:30 - Vipers Kristiansand Women vs FTC Women - Handball
14:35 - 2.35 Turffontein (SA) (Race 8) - Horse Racing
14:35 - 2.35 Uttoxeter (Race 5) - Horse Racing
14:38 - 2.38 Doncaster (RACE 3) - Greyhounds
14:42 - 2.42 Newcastle (RACE 3) - Greyhounds
14:45 - 2.45 Lingfield (Race 6) - Horse Racing
14:48 - 2.48 Henlow (RACE 1) - Greyhounds
14:50 - 2.50 Wetherby (Race 5) - Horse Racing
14:55 - 2.55 Kenilworth (SA) (Race 6) - Horse Racing
14:55 - 2.55 Punchestown (Race 6) - Horse Racing
14:57 - 2.57 Doncaster (RACE 4) - Greyhounds
14:59 - 2.59 Newcastle (RACE 4) - Greyhounds
15:00 - 3.00 Cheltenham (Race 5) - Horse Racing
15:00 - Equatorial Guinea v Senegal - Soccer
15:00 - Gabon v Mali - Soccer
15:00 - India Women vs Australia Women - Cricket
15:00 - KMN Dobovec vs Halle-Gooik - Futsal
15:00 - Luton v Plymouth - Soccer
15:00 - Malaga v Gimnastic - Soccer
15:00 - Yaroslavich Yaroslavl vs Dynamo Moscow - Volleyball
15:00 - Zarechye Odintsovo Women vs Dynamo Krasnodar Women - Volleyball
15:05 - 3.05 Uttoxeter (Race 6) - Horse Racing
15:07 - 3.07 Henlow (RACE 2) - Greyhounds
15:10 - 3.10 Turffontein (SA) (Race 9) - Horse Racing
15:15 - 3.15 Lingfield (Race 7) - Horse Racing
15:17 - 3.17 Doncaster (RACE 5) - Greyhounds
15:19 - 3.19 Newcastle (RACE 5) - Greyhounds
15:20 - 3.20 Wetherby (Race 6) - Horse Racing
15:20 - Juventus vs Prienai - Basketball
15:25 - 3.25 Kenilworth (SA) (Race 7) - Horse Racing
15:25 - 3.25 Punchestown (Race 7) - Horse Racing
15:27 - 3.27 Henlow (RACE 3) - Greyhounds
15:30 - 3.30 Cheltenham (Race 6) - Horse Racing
15:30 - Dimitar Kuzmanov vs Pedro Cachin - Tennis
15:30 - Maccabi Rishon LeZion vs Saint Raphael - Handball
15:30 - Shabab Al Ahli Dubai v Baniyas SC - Soccer
15:36 - 3.36 Newcastle (RACE 6) - Greyhounds
15:38 - 3.38 Doncaster (RACE 6) - Greyhounds
15:40 - 3.40 Uttoxeter (Race 7) - Horse Racing
15:45 - 3.45 Lingfield (Race 8) - Horse Racing
15:47 - 3.47 Henlow (RACE 4) - Greyhounds
15:50 - 3.50 Wetherby (Race 7) - Horse Racing
15:53 - 3.53 Newcastle (RACE 7) - Greyhounds
15:55 - 3.55 Kenilworth (SA) (Race 8) - Horse Racing
15:55 - 3.55 Punchestown (Race 8) - Horse Racing
15:57 - 3.57 Doncaster (RACE 7) - Greyhounds
16:00 - 4.00 Cheltenham (Race 7) - Horse Racing
16:00 - BATE Borisov v FK Gorodeya - Soccer
16:00 - Trinec vs Litvinov - Ice Hockey
16:00 - Vasco Da Gama vs Corinthians - Basketball
16:07 - 4.07 Henlow (RACE 5) - Greyhounds
16:14 - 4.14 Newcastle (RACE 8) - Greyhounds
16:17 - 4.17 Doncaster (RACE 8) - Greyhounds
16:27 - 4.27 Henlow (RACE 6) - Greyhounds
16:28 - 4.28 Newcastle (RACE 9) - Greyhounds
16:30 - Gambia v Benin - Soccer
16:30 - Lars Schaenzler vs Leo Rossi - Badminton
16:30 - Veszprem vs IFK Kristianstad - Handball
16:37 - 4.37 Doncaster (RACE 9) - Greyhounds
16:47 - 4.47 Newcastle (RACE 10) - Greyhounds
16:48 - 4.48 Henlow (RACE 7) - Greyhounds
16:57 - 4.57 Doncaster (RACE 10) - Greyhounds
17:00 - Giessen 46ers vs Fraport Skyliners - Basketball
17:00 - Iberostar Tenerife vs Valencia - Basketball
17:00 - Joventut vs Fuenlabrada - Basketball
17:00 - Jozi Stars vs Nelson Mandela Bay Giants - Cricket
17:00 - Leningradka Women vs Sakhalin Women - Volleyball
17:00 - Oldenburg vs Rasta Vechta - Basketball
17:00 - Osasuna v Tenerife - Soccer
17:00 - Reus Deportiu v Extremadura - Soccer
17:00 - RK Vojvodina vs GOG - Handball
17:00 - Santa Croce vs Roma Volley - Volleyball
17:00 - Tonno Callipo Vibo Valentia vs Kioene Padova - Volleyball
17:00 - VIVE Kielce vs Meshkov Brest - Handball
17:07 - 5.07 Newcastle (RACE 11) - Greyhounds
17:08 - 5.08 Henlow (RACE 8) - Greyhounds
17:10 - Se Young An vs Ga Eun Kim - Badminton
17:15 - 5.15 Wolverhampton (Race 1) - Horse Racing
17:17 - 5.17 Doncaster (RACE 11) - Greyhounds
17:27 - 5.27 Newcastle (RACE 12) - Greyhounds
17:28 - 5.28 Henlow (RACE 9) - Greyhounds
17:30 - Dominik Koepfer vs Bradley Klahn - Tennis
17:30 - FC Oss v Almere City FC - Soccer
17:30 - Kamil Majchrzak vs Roy Smith - Tennis
17:30 - PSV Reserves v AZ Reserves - Soccer
17:37 - 5.37 Doncaster (RACE 12) - Greyhounds
17:44 - 5.44 Newcastle (RACE 13) - Greyhounds
17:45 - 5.45 Wolverhampton (Race 2) - Horse Racing
17:47 - 5.47 Henlow (RACE 10) - Greyhounds
17:50 - Sam Magee / Chloe Magee vs Harley Towler / Emily Westwood - Badminton
17:53 - 5.53 Doncaster (RACE 13) - Greyhounds
17:59 - 5.59 Newcastle (RACE 14) - Greyhounds
18:00 - FC Barcelona vs HC Vardar - Handball
18:00 - Inter Movistar FS vs FK Vytis - Futsal
18:00 - Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut vs Juan Sebastian Cabal / Robert Farah - Tennis
18:00 - Trieste vs Trento - Basketball
18:00 - TSV Hannover Burgdorf vs SL Benfica - Handball
18:00 - WWK Volleys Herrsching vs VfB Friedrichshafen - Volleyball
18:00 - ZRK Buducnost Women vs Larvik Women - Handball
18:03 - 6.03 Henlow (RACE 11) - Greyhounds
18:05 - DET Red Wings @ NJ Devils - Ice Hockey
18:05 - TB Lightning @ PHI Flyers - Ice Hockey
18:07 - 6.07 Sheffield EVE (RACE 1) - Greyhounds
18:11 - 6.11 Doncaster (RACE 14) - Greyhounds
18:15 - 6.15 Wolverhampton (Race 3) - Horse Racing
18:18 - 6.18 Henlow (RACE 12) - Greyhounds
18:22 - 6.22 Sheffield EVE (RACE 2) - Greyhounds
18:27 - 6.27 Hove EVE (RACE 1) - Greyhounds
18:30 - Ademar Leon vs Cocks - Handball
18:30 - Gyori Eto Women vs Podravka Vegeta Women - Handball
18:30 - Sporting Clube vs Chekhovskie Medvedi - Handball
18:30 - TV Rottenburg vs Netzhoppers KW - Volleyball
18:33 - 6.33 Monmore EVE (RACE 1) - Greyhounds
18:39 - 6.39 Romford EVE (RACE 1) - Greyhounds
18:39 - 6.39 Sheffield EVE (RACE 3) - Greyhounds
18:44 - 6.44 Hove EVE (RACE 2) - Greyhounds
18:45 - 6.45 Wolverhampton (Race 4) - Horse Racing
18:45 - FC Dordrecht v FC Eindhoven - Soccer
18:45 - Helmond Sport v FC Barkchi - Soccer
18:49 - 6.49 Monmore EVE (RACE 2) - Greyhounds
18:56 - 6.56 Romford EVE (RACE 2) - Greyhounds
18:59 - 6.59 Sheffield EVE (RACE 4) - Greyhounds
19:00 - Limoges vs JSF Nanterre - Basketball
19:00 - Limoges vs Nanterre - Basketball
19:00 - Nantes vs Ajaccio - Volleyball
19:00 - Ryan Shane vs Reilly Opelka - Tennis
19:03 - 7.03 Hove EVE (RACE 3) - Greyhounds
19:07 - 7.07 Monmore EVE (RACE 3) - Greyhounds
19:12 - 7.12 Romford EVE (RACE 3) - Greyhounds
19:15 - 7.15 Wolverhampton (Race 5) - Horse Racing
19:15 - Michael Unterbuchner vs Gary Anderson - Darts
19:17 - 7.17 Hove EVE (RACE 4) - Greyhounds
19:19 - 7.19 Sheffield EVE (RACE 5) - Greyhounds
19:23 - 7.23 Monmore EVE (RACE 4) - Greyhounds
19:28 - 7.28 Romford EVE (RACE 4) - Greyhounds
19:30 - BBC Bayreuth vs Eisbaren Bremerhaven - Basketball
19:30 - BC Andorra vs Unicaja Malaga - Basketball
19:30 - Burgos vs Manresa - Basketball
19:30 - Cuneo Women vs Monza Women - Volleyball
19:30 - Dunkerque vs PSG Handball - Handball
19:30 - Leicester Riders vs Newcastle Eagles - Basketball
19:30 - Mens Sana Siena vs Treviglio - Basketball
19:30 - Ravenna vs Mantovana - Basketball
19:30 - Real Zaragoza v Mallorca - Soccer
19:30 - Science City Jena vs Ratiopharm Ulm - Basketball
19:30 - Spirou Charleroi vs Mons-Hainaut - Basketball
19:33 - 7.33 Hove EVE (RACE 5) - Greyhounds
19:36 - 7.36 Sheffield EVE (RACE 6) - Greyhounds
19:38 - 7.38 Monmore EVE (RACE 5) - Greyhounds
19:44 - 7.44 Romford EVE (RACE 5) - Greyhounds
19:45 - 7.45 Wolverhampton (Race 6) - Horse Racing
19:45 - Cambuur Leeuwarden v FC Volendam - Soccer
19:45 - Oviedo v Sporting Gijon - Soccer
19:49 - 7.49 Hove EVE (RACE 6) - Greyhounds
19:51 - 7.51 Sheffield EVE (RACE 7) - Greyhounds
19:54 - 7.54 Monmore EVE (RACE 6) - Greyhounds
19:59 - 7.59 Romford EVE (RACE 6) - Greyhounds
20:00 - New Zealand Women vs Ireland Women - Cricket
20:00 - Novak Djokovic vs Kevin Anderson - Tennis
20:00 - Palestino v Audax Italiano - Soccer
20:00 - Royal Pari FC v Destroyers - Soccer
20:06 - 8.06 Hove EVE (RACE 7) - Greyhounds
20:08 - 8.08 Sheffield EVE (RACE 8) - Greyhounds
20:10 - Boca Juniors v Patronato Parana - Soccer
20:11 - 8.11 Monmore EVE (RACE 7) - Greyhounds
20:15 - 8.15 Wolverhampton (Race 7) - Horse Racing
20:16 - 8.16 Romford EVE (RACE 7) - Greyhounds
20:21 - 8.21 Hove EVE (RACE 8) - Greyhounds
20:24 - 8.24 Sheffield EVE (RACE 9) - Greyhounds
20:27 - 8.27 Monmore EVE (RACE 8) - Greyhounds
20:30 - Johnny Clayton vs Michael van Gerwen - Darts
20:32 - 8.32 Romford EVE (RACE 8) - Greyhounds
20:38 - 8.38 Hove EVE (RACE 9) - Greyhounds
20:42 - 8.42 Monmore EVE (RACE 9) - Greyhounds
20:44 - 8.44 Sheffield EVE (RACE 10) - Greyhounds
20:45 - 8.45 Wolverhampton (Race 8) - Horse Racing
20:48 - 8.48 Romford EVE (RACE 9) - Greyhounds
20:53 - 8.53 Hove EVE (RACE 10) - Greyhounds
20:57 - 8.57 Monmore EVE (RACE 10) - Greyhounds
21:00 - 3 de Febrero v Libertad Asuncion - Soccer
21:00 - Corinthians v Vasco da Gama - Soccer
21:01 - 9.01 Sheffield EVE (RACE 11) - Greyhounds
21:03 - 9.03 Romford EVE (RACE 10) - Greyhounds
21:08 - 9.08 Hove EVE (RACE 11) - Greyhounds
21:16 - 9.16 Monmore EVE (RACE 11) - Greyhounds
21:18 - 9.18 Sheffield EVE (RACE 12) - Greyhounds
21:21 - 9.21 Romford EVE (RACE 11) - Greyhounds
21:26 - 9.26 Hove EVE (RACE 12) - Greyhounds
21:32 - 9.32 Monmore EVE (RACE 12) - Greyhounds
21:36 - 9.36 Sheffield EVE (RACE 13) - Greyhounds
21:40 - 9.40 Romford EVE (RACE 12) - Greyhounds
21:47 - 9.47 Monmore EVE (RACE 13) - Greyhounds
21:54 - 9.54 Sheffield EVE (RACE 14) - Greyhounds
21:58 - 9.58 Romford EVE (RACE 13) - Greyhounds
22:00 - 10.00 Monmore EVE (RACE 14) - Greyhounds
22:12 - 10.12 Sheffield EVE (RACE 15) - Greyhounds
22:30 - 10.30 Sheffield EVE (RACE 16) - Greyhounds
22:50 - Sportivo Luqueno v Deportivo Capiata - Soccer
23:05 - BUF Sabres @ MIN Wild - Ice Hockey
23:05 - LA Clippers @ BKN Nets - Basketball


More Live Stream
19-Nov - 00:00 - South Africa Women vs Bangladesh Women - Cricket
19-Nov - 00:00 - Regatas vs Quimsa - Basketball
20-Nov - 00:05 - BUF Sabres @ PIT Penguins - Ice Hockey
20-Nov - 00:05 - CLB Blue Jackets @ TOR Maple Leafs - Ice Hockey
20-Nov - 00:05 - DAL Stars @ NY Rangers - Ice Hockey
20-Nov - 00:05 - BOS Celtics @ CHA Hornets - Basketball
20-Nov - 00:05 - CLE Cavaliers @ DET Pistons - Basketball
19-Nov - 00:05 - GS Warriors @ SA Spurs - Basketball
20-Nov - 00:05 - PHX Suns @ PHI 76ers - Basketball
20-Nov - 00:05 - UTA Jazz @ IND Pacers - Basketball
18-Nov - 00:05 - ATL Hawks @ IND Pacers - Basketball
18-Nov - 00:05 - DEN Nuggets @ NO Pelicans - Basketball
18-Nov - 00:05 - LA Lakers @ ORL Magic - Basketball
18-Nov - 00:05 - CLB Blue Jackets @ CAR Hurricanes - Ice Hockey
18-Nov - 00:05 - PHI 76ers @ CHA Hornets - Basketball
18-Nov - 00:05 - FLA Panthers @ NY Rangers - Ice Hockey
18-Nov - 00:05 - MON Canadiens @ VAN Canucks - Ice Hockey
18-Nov - 00:05 - PIT Penguins @ OTT Senators - Ice Hockey
18-Nov - 00:35 - UTA Jazz @ BOS Celtics - Basketball
20-Nov - 00:35 - FLA Panthers @ OTT Senators - Ice Hockey
20-Nov - 00:35 - WAS Capitals @ MON Canadiens - Ice Hockey
20-Nov - 00:35 - LA Clippers @ ATL Hawks - Basketball
19-Nov - 01:05 - COL Avalanche @ ANA Ducks - Ice Hockey
20-Nov - 01:05 - LA Kings @ STL Blues - Ice Hockey
20-Nov - 01:05 - TB Lightning @ NAS Predators - Ice Hockey
19-Nov - 01:05 - VGS Golden Knights @ EDM Oilers - Ice Hockey
20-Nov - 01:05 - DAL Mavericks @ MEM Grizzlies - Basketball
20-Nov - 01:05 - DEN Nuggets @ MIL Bucks - Basketball
20-Nov - 01:05 - SA Spurs @ NO Pelicans - Basketball
18-Nov - 01:05 - BOS Bruins @ ARZ Coyotes - Ice Hockey
18-Nov - 01:05 - SAC Kings @ HOU Rockets - Basketball
18-Nov - 01:05 - LA Kings @ NAS Predators - Ice Hockey
18-Nov - 01:05 - TOR Raptors @ CHI Bulls - Basketball
18-Nov - 01:35 - GS Warriors @ DAL Mavericks - Basketball
20-Nov - 02:05 - VGS Golden Knights @ CAL Flames - Ice Hockey
18-Nov - 02:05 - OKC Thunder @ PHX Suns - Basketball
20-Nov - 03:05 - WIN Jets @ VAN Canucks - Ice Hockey
20-Nov - 03:05 - OKC Thunder @ SAC Kings - Basketball
18-Nov - 03:05 - EDM Oilers @ CAL Flames - Ice Hockey
18-Nov - 03:35 - STL Blues @ SJ Sharks - Ice Hockey
18-Nov - 03:50 - Melbourne United vs Brisbane Bullets - Basketball
18-Nov - 05:00 - Kepco Vixtorm vs Samsung Bluefangs - Volleyball
18-Nov - 06:00 - Busan Sonicboom vs Dongbu Promy - Basketball
18-Nov - 06:00 - Changwon Sakers vs Seoul Knights - Basketball
18-Nov - 06:20 - Sydney Kings vs New Zealand Breakers - Basketball
18-Nov - 07:00 - KGC Women vs Heungkuk Pink Spiders Women - Volleyball
19-Nov - 07:30 - Jens Schabacker vs Florian Bluhm - Table Tennis
18-Nov - 08:00 - Mobis Phoebus vs Incheon Elephants - Basketball
19-Nov - 08:10 - Fedor Kuzmin vs Rodrigo Tapia - Table Tennis
22-Nov - 08:30 - Adelaide United Women v Canberra United Women - Soccer
21-Nov - 08:30 - Mono Vampire Basketball Club vs Singapore Slingers - Basketball
19-Nov - 08:50 - Valerij Rakov vs Petr David - Table Tennis
22-Nov - 08:50 - Brisbane Bullets vs Illawarra Hawks - Basketball
18-Nov - 09:00 - Durban Heat vs Cape Town Blitz - Cricket
19-Nov - 09:00 - Montenegro U19 v Russia U19 - Soccer
19-Nov - 09:30 - Tomasz Tomaszuk vs Jakub Kosowski - Table Tennis
19-Nov - 09:30 - Admiral Vladivostok vs Spartak Moscow - Ice Hockey
19-Nov - 09:30 - Amur Khabarovsk vs Dynamo Minsk - Ice Hockey
18-Nov - 10:00 - Saigon Heat vs CLS Knights Surabaya - Basketball
19-Nov - 10:10 - Jens Schabacker vs Fedor Kuzmin - Table Tennis
21-Nov - 10:30 - Dongbu Promy vs Seoul Knights - Basketball
21-Nov - 10:30 - Goyang Orions vs Mobis Phoebus - Basketball
20-Nov - 10:30 - KCC Egis vs Anyang KGC - Basketball
20-Nov - 10:30 - Seoul Thunders vs Busan Sonicboom - Basketball
19-Nov - 10:50 - Valerij Rakov vs Rodrigo Tapia - Table Tennis
18-Nov - 11:00 - Biella vs Scafati - Basketball
18-Nov - 11:00 - Vanoli Cremona vs Varese - Basketball
19-Nov - 11:30 - Tomasz Tomaszuk vs Petr David - Table Tennis
20-Nov - 11:30 - Cambodia v Laos - Soccer
20-Nov - 11:30 - Myanmar v Vietnam - Soccer
18-Nov - 11:30 - Real Madrid vs Gipuzkoa - Basketball
18-Nov - 11:30 - UCAM Murcia vs Monbus Obradoiro - Basketball
20-Nov - 11:35 - Zhejiang Lions vs Xinjiang Flying Tigers - Basketball
22-Nov - 11:35 - Beikong Fly Dragons vs Nanjing Monkey King - Basketball
22-Nov - 11:35 - Guangdong Southern Tigers vs Shanxi Brave Dragons - Basketball
21-Nov - 11:35 - Guangzhou Long-Lions vs Jilin Northeast Tigers - Basketball
22-Nov - 11:35 - Jiangsu Dragons vs Zhejiang Golden Bulls - Basketball
21-Nov - 11:35 - Qingdao Eagles vs Beijing Ducks - Basketball
21-Nov - 11:35 - Shandong Golden Stars vs Bayi Rockets - Basketball
18-Nov - 11:35 - Guangzhou Long-Lions vs Shandong Golden Stars - Basketball
18-Nov - 11:35 - Liaoning Flying Leopards vs Fujian Sturgeons - Basketball
20-Nov - 11:35 - Shanghai Sharks vs Tianjin Gold Lions - Basketball
18-Nov - 11:35 - Shanghai Sharks vs Xinjiang Flying Tigers - Basketball
20-Nov - 11:35 - Shanxi Brave Dragons vs Fujian Sturgeons - Basketball
18-Nov - 11:35 - Shanxi Brave Dragons vs Guangdong Southern Tigers - Basketball
18-Nov - 11:35 - Shenzhen Leopards vs Jilin Northeast Tigers - Basketball
20-Nov - 11:35 - Shenzhen Leopards vs Liaoning Flying Leopards - Basketball
20-Nov - 11:35 - Sichuan Blue Whales vs Guangdong Southern Tigers - Basketball
18-Nov - 11:45 - Vitoria Setubal v Tondela - Soccer
21-Nov - 12:00 - Durban Heat vs Tshwane Spartans - Cricket
19-Nov - 12:10 - Jakub Kosowski vs Florian Bluhm - Table Tennis
18-Nov - 12:15 - Gaziantep vs Besiktas - Basketball
18-Nov - 12:30 - TSV GWD Minden vs HSG Wetzlar - Handball
18-Nov - 12:45 - Naestved IF v Nykobing - Soccer
19-Nov - 12:50 - Jens Schabacker vs Valerij Rakov - Table Tennis
18-Nov - 13:00 - Krefeld Pinguine vs Fischtown Pinguins Bremerhaven - Ice Hockey
18-Nov - 13:00 - Nürnberg Ice Tigers vs Schwenninger Wild Wings - Ice Hockey
18-Nov - 13:00 - IF Malmö Redhawks vs Timrå IK - Ice Hockey
19-Nov - 13:30 - Fedor Kuzmin vs Florian Bluhm - Table Tennis
18-Nov - 13:30 - Paarl Rocks vs Tshwane Spartans - Cricket
18-Nov - 14:00 - Jokerit vs Lokomotiv Yaroslavl - Ice Hockey
18-Nov - 14:00 - Alba Berlin vs Brose Bamberg - Basketball
18-Nov - 14:00 - Ludwigsburg vs BG Gottingen - Basketball
18-Nov - 14:00 - Telekom Bonn vs S. Oliver Wurzburg - Basketball
18-Nov - 14:00 - Sparta Praha vs HC Olomouc - Ice Hockey
18-Nov - 14:00 - CSKA Moscow vs Tsmoki Minsk - Basketball
18-Nov - 14:30 - Buyukcekmece vs Anadolu Efes - Basketball
19-Nov - 15:00 - Jakub Kosowski vs Petr David - Table Tennis
18-Nov - 15:00 - Liberec vs Karlovy Vary - Ice Hockey
18-Nov - 15:00 - Vitkovice vs Pirati Chomutov - Ice Hockey
18-Nov - 15:00 - Viborg v Thisted FC - Soccer
18-Nov - 15:00 - Bristol v Exeter Chiefs - Rugby Union
18-Nov - 15:00 - Plymouth Raiders vs Sheffield Sharks - Basketball
18-Nov - 15:00 - Zenit St. Petersburg vs Kalev/Cramo - Basketball
18-Nov - 15:20 - Nevezis vs Dzukija - Basketball
18-Nov - 15:20 - Neptunas vs Lietuvos Rytas - Basketball
18-Nov - 15:20 - Zalgiris vs Siauliai - Basketball
18-Nov - 15:30 - Augsburger Panther vs Eisbären Berlin - Ice Hockey
18-Nov - 15:30 - EHC München vs Straubing Tigers - Ice Hockey
18-Nov - 15:30 - Kölner Haie vs Dusseldorfer EG - Ice Hockey
18-Nov - 15:30 - Plzen vs Zlín - Ice Hockey
19-Nov - 15:40 - Tomasz Tomaszuk vs Rodrigo Tapia - Table Tennis
20-Nov - 16:00 - Trinec vs Mountfield HK - Ice Hockey
18-Nov - 16:00 - Brescia Women vs Bergamo Women - Volleyball
18-Nov - 16:00 - Chieri Women vs Conegliano Women - Volleyball
18-Nov - 16:00 - Novara Women vs Filottrano Women - Volleyball
18-Nov - 16:00 - Scandicci Women vs Casalmaggiore Women - Volleyball
18-Nov - 16:00 - Mountfield HK vs HC Kometa Brno - Ice Hockey
19-Nov - 16:00 - Severstal Cherepovec vs HC Sochi - Ice Hockey
18-Nov - 16:00 - Baskonia vs Gran Canaria - Basketball
19-Nov - 16:00 - Torpedo Novgorod vs Avangard Omsk - Ice Hockey
18-Nov - 16:00 - Breogan vs Zaragoza - Basketball
21-Nov - 16:00 - BC Nizhny Novgorod vs Ludwigsburg - Basketball
18-Nov - 16:00 - Reggio Emilia vs Avellino - Basketball
18-Nov - 16:00 - London Lions vs Worcester Wolves - Basketball
18-Nov - 16:15 - Lietkabelis vs Pieno Zvaigzdes - Basketball
19-Nov - 16:20 - Fedor Kuzmin vs Valerij Rakov - Table Tennis
20-Nov - 16:30 - Vitkovice vs HC Olomouc - Ice Hockey
18-Nov - 16:30 - Hartlepool v Barnet - Soccer
18-Nov - 16:30 - Virtus Bologna vs Torino - Basketball
19-Nov - 16:30 - CSKA Moscow vs Slovan Bratislava - Ice Hockey
18-Nov - 17:00 - Castellana Grotte vs Perugia - Volleyball
18-Nov - 17:00 - Modena vs Cucine Lube Civitanova - Volleyball
18-Nov - 17:00 - Monza vs Sora - Volleyball
18-Nov - 17:00 - Ravenna vs Latina - Volleyball
18-Nov - 17:00 - Siena vs Milano - Volleyball
18-Nov - 17:00 - Trentino vs Verona - Volleyball
19-Nov - 17:00 - Petr David vs Florian Bluhm - Table Tennis
21-Nov - 17:00 - Cape Town Blitz vs Nelson Mandela Bay Giants - Cricket
20-Nov - 17:00 - Paarl Rocks vs Jozi Stars - Cricket
18-Nov - 17:00 - Bakery Piacenza vs Verona - Basketball
18-Nov - 17:00 - Baltur Cento vs Assigeco Piacenza - Basketball
18-Nov - 17:00 - Bergamo vs Leonis Roma - Basketball
18-Nov - 17:00 - Cagliari vs Imola - Basketball
18-Nov - 17:00 - Casale Monferrato vs Capo D\'Orlando - Basketball
18-Nov - 17:00 - Ferrara vs Forli - Basketball
18-Nov - 17:00 - Galatasaray vs Afyon Belediyesi - Basketball
18-Nov - 17:00 - Glasgow Rocks vs Surrey Scorchers - Basketball
18-Nov - 17:00 - Latina Basket vs Agrigento - Basketball
18-Nov - 17:00 - Legnano vs Rieti - Basketball
18-Nov - 17:00 - Mens Sana Siena vs Treviglio - Basketball
18-Nov - 17:00 - Mitteldeutscher vs Bayern Munich - Basketball
18-Nov - 17:00 - Montegranaro vs Fortitudo Bologna - Basketball
18-Nov - 17:00 - Treviso vs Jesi - Basketball
18-Nov - 17:00 - Udine vs Roseto - Basketball
18-Nov - 17:00 - Virtus Cassino vs Tortona - Basketball
18-Nov - 17:00 - Virtus Roma vs Trapani - Basketball
20-Nov - 17:00 - Anadolu Efes vs Maccabi Tel Aviv - Basketball
21-Nov - 17:00 - Anwil vs Le Mans - Basketball
18-Nov - 17:00 - Dinamo Sassari vs Pistoia - Basketball
21-Nov - 17:00 - Besiktas vs Olimpija Liubljana - Basketball
21-Nov - 17:00 - Khimki Moscow Region vs Buducnost - Basketball
21-Nov - 17:00 - Lietkabelis vs Fuenlabrada - Basketball
21-Nov - 17:00 - Tofas vs Lokomotiv Kuban - Basketball
20-Nov - 17:00 - Turk Telekom vs Asvel Lyon-Villeurbanne - Basketball
21-Nov - 17:00 - Zenit St. Petersburg vs Trento - Basketball
18-Nov - 17:00 - Potenza Picena vs Macerata - Volleyball
20-Nov - 17:00 - Banvit vs UCAM Murcia - Basketball
19-Nov - 17:30 - VEF Riga vs Astana - Basketball
18-Nov - 17:30 - Cheshire Phoenix vs Manchester Giants - Basketball
18-Nov - 17:30 - Asvel Lyon-Villeurbanne vs Le Mans - Basketball
19-Nov - 17:30 - SG Flensburg Handewitt vs Rhein Neckar Löwen - Handball
21-Nov - 17:30 - Promitheas vs Virtus Bologna - Basketball
20-Nov - 17:30 - CEZ Nymburk vs Brose Bamberg - Basketball
19-Nov - 17:40 - Jakub Kosowski vs Rodrigo Tapia - Table Tennis
21-Nov - 17:45 - CSKA Moscow vs Zalgiris - Basketball
19-Nov - 18:00 - AIK vs HIF Karlskrona - Handball
20-Nov - 18:00 - HK Malmö vs Eskilstuna Guif - Handball
20-Nov - 18:00 - Redbergslids IK vs IK Sävehof - Handball
20-Nov - 18:00 - Austria U21 v Greece U21 - Soccer
18-Nov - 18:00 - ERC Ingolstadt vs Adler Mannheim - Ice Hockey
18-Nov - 18:00 - Iserlohn Roosters vs Grizzlys Wolfsburg - Ice Hockey
18-Nov - 18:00 - Brindisi vs Brescia - Basketball
20-Nov - 18:00 - Fenerbahce vs Darussafaka - Basketball
22-Nov - 18:00 - THW Kiel vs Füchse Berlin - Handball
18-Nov - 18:00 - Catania vs Gioia Del Colle - Volleyball
18-Nov - 18:00 - VBC Mondovi vs Reggio Emilia - Volleyball
18-Nov - 18:05 - DAL Stars @ NY Islanders - Ice Hockey
19-Nov - 18:20 - Jens Schabacker vs Tomasz Tomaszuk - Table Tennis
21-Nov - 18:30 - Cedevita vs Arka Gdynia - Basketball
21-Nov - 18:30 - Fraport Skyliners vs Rytas - Basketball
20-Nov - 18:45 - Monaco vs Ratiopharm Ulm - Basketball
18-Nov - 19:00 - Parana v Palmeiras - Soccer
19-Nov - 19:00 - Valerij Rakov vs Florian Bluhm - Table Tennis
21-Nov - 19:00 - Alba Berlin vs Limoges - Basketball
20-Nov - 19:00 - Andorra vs Crvena Zvezda - Basketball
21-Nov - 19:00 - Panathinaikos vs Barcelona - Basketball
20-Nov - 19:00 - Antwerp Giants vs AEK - Basketball
20-Nov - 19:00 - BBC Bayreuth vs Neptunas - Basketball
20-Nov - 19:00 - Fribourg vs Venezia - Basketball
20-Nov - 19:00 - Hapoel Jerusalem vs Dijon - Basketball
20-Nov - 19:00 - Telekom Bonn vs BK Opava - Basketball
21-Nov - 19:30 - Avellino vs Ventspils - Basketball
20-Nov - 19:30 - Bayern Munich vs Olympiacos - Basketball
21-Nov - 19:30 - Brescia vs Galatasaray - Basketball
21-Nov - 19:30 - Nanterre vs Hapoel Holon - Basketball
19-Nov - 19:30 - Cantu vs Pesaro - Basketball
20-Nov - 19:30 - Strasbourg vs Oostende - Basketball
19-Nov - 19:40 - Jens Schabacker vs Jakub Kosowski - Table Tennis
19-Nov - 19:45 - Chalons-Reims vs Chalon - Basketball
21-Nov - 19:45 - Milano vs Baskonia - Basketball
21-Nov - 19:45 - Unicaja Malaga vs Mornar - Basketball
18-Nov - 19:45 - Venezia vs Milano - Basketball
19-Nov - 20:00 - Almeria v Deportivo La Coruna - Soccer
18-Nov - 20:00 - San Lorenzo v Club Atletico Tucuman - Soccer
18-Nov - 20:00 - Windies Women vs England Women - Cricket
19-Nov - 20:20 - Petr David vs Jakub Kosowski - Table Tennis
18-Nov - 20:35 - MEM Grizzlies @ MIN Timberwolves - Basketball
18-Nov - 20:40 - Club General Diaz v Independiente FBC - Soccer
19-Nov - 21:00 - Fedor Kuzmin vs Tomasz Tomaszuk - Table Tennis
21-Nov - 22:00 - Pinheiros vs Brasilia - Basketball
18-Nov - 22:05 - NJ Devils @ CAR Hurricanes - Ice Hockey
18-Nov - 22:50 - Nacional Asuncion v Sol de America - Soccer
19-Nov - 23:00 - Obras Sanitarias vs Hispano Americano - Basketball
18-Nov - 23:05 - LA Lakers @ MIA Heat - Basketball
18-Nov - 23:05 - NY Knicks @ ORL Magic - Basketball
18-Nov - 23:05 - POR Trail Blazers @ WAS Wizards - Basketball
18-Nov - 23:05 - MIN Wild @ CHI Blackhawks - Ice Hockey

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.