Live Stream: Breidablik v Fjolnir in SOCCER.

Country restriction apply. Under Australian law, we are required to inform you that Live Streaming on bet365 is exempt from Parts 3 and 4 of the Broadcasting Services (Online Content Service Provider Rules) 2018.

Live Stream of Football Matches and other sports available at some online bookies

Today Live Stream at bet365.Country restriction apply
01:00 - Olimpico vs Obras Sanitarias - Basketball
01:00 - Sergey Myagkov vs Anatoly Ilin - Table Tennis
01:05 - GS Warriors @ POR Trail Blazers - Basketball
01:30 - Alexey Agapov vs Stanislav Bychkov - Table Tennis
01:45 - ATL Braves @ SF Giants - Baseball
02:00 - Anatoly Ilin vs Mikhail Berbenitsky - Table Tennis
02:00 - Chompoothip Jundakate vs Michelle Yeo - Tennis
02:00 - Man Ying Maggie Ng vs Lynelle E T Lim - Tennis
02:07 - MIN Twins @ LA Angels - Baseball
02:10 - ARI Diamondbacks @ SD Padres - Baseball
02:30 - Altai Barnaul-pro vs Kuzbass Kemerovo-pro - Volleyball
03:00 - Marianna Zakarlyuk vs Apichaya Runglerdkriangkrai - Tennis
03:00 - Worovin Kumthonkittikul vs Kittirat Kerdlaphee - Tennis
03:30 - Aldila Sutjiadi vs Tamara Curovic - Tennis
03:30 - Ashmitha Easwaramurthi / Hx Izabella Tan vs Rutuja Bhosale / Nudnida Luangnam - Tennis
04:00 - Alexander Ekzhanov vs Vitaly Antonov - Table Tennis
04:30 - Evgeniy Glazun vs Aleksandr Tretyakov - Table Tennis
04:30 - Roy Hobbs vs Yuttana Charoenphon - Tennis
04:30 - Watsachol Sawatdee vs Supapitch Kuearum - Tennis
05:00 - Deanne Choo / Michelle Yeo vs Kwan Yau Ng / Valeria Savinykh - Tennis
05:00 - Lynelle E T Lim / Tammy Tan vs Nastja Kolar / Alexandra Riley - Tennis
05:00 - Vitaly Antonov vs Evgeniy Glazun - Table Tennis
05:30 - Aleksandr Tretyakov vs Alexander Ekzhanov - Table Tennis
06:00 - Alexander Ekzhanov vs Evgeniy Glazun - Table Tennis
06:00 - Kasidit Samrej vs Harry Bourchier - Tennis
06:00 - Peangtarn Plipuech vs Lorraine M. Guillermo - Tennis
06:00 - Zenit Barnaul-pro vs Izumrud Berdsk-pro - Volleyball
06:30 - Vitaly Antonov vs Aleksandr Tretyakov - Table Tennis
07:00 - Frederico Ferreira Silva vs Dimitar Kuzmanov - Tennis
07:00 - Josip Huzjak vs Daniel Gorak - Table Tennis
07:00 - Russell Robinson vs Wayne Willgress - Bowls
07:00 - Tom Jomby vs Edan Leshem - Tennis
07:00 - Zhizhen Zhang vs Enrico Dalla Valle - Tennis
07:30 - Mari Osaka vs Punnin Kovapitukted - Tennis
07:30 - Pol Wattanakul vs Yusuke Takahashi - Tennis
07:40 - Daniel Kleinert vs Andrei Putuntica - Table Tennis
07:45 - Torpedo Barnaul-Pro vs Fakel Novosibirsk-pro - Volleyball
08:00 - Adrian Menendez-Maceiras vs Alex Bolt - Tennis
08:00 - Anna-Lena Friedsam vs Irina-Camelia Begu - Tennis
08:00 - Attila Balazs vs Soonwoo Kwon - Tennis
08:00 - Beatrice Lombardo vs Nastassja Burnett - Tennis
08:00 - Daniel Elahi Galan vs Carlos Berlocq - Tennis
08:00 - Egor Gerasimov vs Nikola Milojevic - Tennis
08:00 - Gabriela Ce vs Dalila Spiteri - Tennis
08:00 - Go Soeda vs Facundo Bagnis - Tennis
08:00 - Lucas Miedler vs Evgeny Karlovskiy - Tennis
08:00 - Mathias Bourgue vs Matteo Viola - Tennis
08:00 - Mats Moraing vs Andrej Martin - Tennis
08:00 - Tennys Sandgren vs Yosuke Watanuki - Tennis
08:00 - Thiemo De Bakker vs Yasutaka Uchiyama - Tennis
08:00 - Wayne Willgress vs Billy Jackson - Bowls
08:00 - Yingying Duan / Xinyun Han vs Yafan Wang / Saisai Zheng - Tennis
08:20 - Gaston Alto vs Sven Happek - Table Tennis
08:30 - Arthur Rinderknech vs Thai-Son Kwiatkowski - Tennis
08:30 - Jamie Cerretani / Luis David Martinez vs David Marrero / Fernando Romboli - Tennis
08:30 - Yshai Oliel vs Julian Ocleppo - Tennis
09:00 - Ashleigh Barty vs Daria Gavrilova - Tennis
09:00 - Billy Jackson vs Russell Robinson - Bowls
09:00 - Claudia Coppola / Dolavee Tumthong vs Kamonwan Buayam / Patcharin Cheapchandej - Tennis
09:00 - Corentin Moutet vs Reilly Opelka - Tennis
09:00 - Hubert Hurkacz vs Pablo Cuevas - Tennis
09:00 - Kristyna Pliskova vs Jule Niemeier - Tennis
09:00 - Pattanapong Borisutpong / Vorachon Rakpuangchon vs Chayanon Kaewsuto / Krittin Koaykul - Tennis
09:00 - Quirine Lemoine vs Laura Ioana Paar - Tennis
09:00 - Tamara Zidansek vs Misaki Doi - Tennis
09:00 - Tomas Konecny vs Daniel Gorak - Table Tennis
09:30 - Amandine Hesse / Harmony Tan vs Miyu Kato / Maria Sanchez - Tennis
09:30 - Arthur De Greef vs Illya Marchenko - Tennis
09:30 - Cagla Buyukakcay vs Andrea Petkovic - Tennis
09:30 - Christopher Eubanks vs Pedro Martinez - Tennis
09:30 - Cristiana Ferrando vs Lou Brouleau - Tennis
09:30 - Danka Kovinic vs Timea Babos - Tennis
09:30 - Geoffrey Blancaneaux vs Andrea Arnaboldi - Tennis
09:30 - Kaichi Uchida vs Mirza Basic - Tennis
09:30 - Kristie Ahn vs Aliona Bolsova - Tennis
09:30 - Maria F H Gonzalez vs Federica Di Sarra - Tennis
09:30 - Martina Trevisan vs Tereza Smitkova - Tennis
09:30 - Paolo Lorenzi vs Enzo Couacaud - Tennis
09:30 - Ryan Harrison vs Adam Pavlasek - Tennis
09:30 - Stefanie Voegele vs Shilin Xu - Tennis
09:40 - Lehel Demeter vs Sven Happek - Table Tennis
10:00 - Albert Ramos-Vinolas vs Adrian Mannarino - Tennis
10:00 - Brayden Schnur vs Carlos Boluda-Purkiss - Tennis
10:00 - Jeonbuk Motors v Buriram United - Soccer
10:00 - Joao Menezes vs Teymuraz Gabashvili - Tennis
10:00 - Joao Sousa vs Leonardo Mayer - Tennis
10:00 - Shanghai SIPG v Ulsan Hyundai - Soccer
10:00 - Sydney FC v Kawasaki Frontale - Soccer
10:00 - Urawa Red Diamonds v Beijing Guoan - Soccer
10:00 - Wayne Willgress vs Russell Robinson - Bowls
10:15 - Czech Republic vs Switzerland - Ice Hockey
10:15 - Finland vs Germany - Ice Hockey
10:20 - Josip Huzjak vs Gaston Alto - Table Tennis
10:30 - Benoit Paire vs Mackenzie McDonald - Tennis
10:30 - Gabriela Dabrowski / Yifan Xu vs Cornelia Lister / Renata Voracova - Tennis
10:30 - Katharina Gerlach / Julia Wachaczyk vs Giorgia Marchetti / Laura Pigossi - Tennis
10:30 - Roman Jebavy / Andres Molteni vs Guillermo Duran / Maximo Gonzalez - Tennis
11:00 - Astra Sharma vs Monica Puig - Tennis
11:00 - Billy Jackson vs Wayne Willgress - Bowls
11:00 - British Open Women - Raneem El Welily v Jenny Duncalf - Squash
11:00 - Camilla Rosatello vs Nicoleta-C Dascalu - Tennis
11:00 - Daniel Kleinert vs Lehel Demeter - Table Tennis
11:00 - Jasmine Paolini vs Anna Zaja - Tennis
11:00 - Katarzyna Kawa vs Kurumi Nara - Tennis
11:00 - Laura Siegemund vs Aryna Sabalenka - Tennis
11:00 - Oceane Dodin vs Allie Kiick - Tennis
11:00 - Pia Cuk vs Tatiana Pieri - Tennis
11:00 - Rebecca Sramkova vs Shuai Peng - Tennis
11:00 - Sabine Lisicki vs Ajla Tomljanovic - Tennis
11:00 - Sorana Cirstea vs Kirsten Flipkens - Tennis
11:00 - Timea Bacsinszky vs Fanny Stollar - Tennis
11:00 - Whitney Osuigwe vs Myrtille Georges - Tennis
11:30 - Baptiste Crepatte vs Roberto Ortega-Olmedo - Tennis
11:30 - Grigor Dimitrov vs Federico Delbonis - Tennis
11:30 - Oliver Marach / Mate Pavic vs Ricardas Berankis / Yoshihito Nishioka - Tennis
11:30 - Saketh Myneni / Goncalo Oliveira vs Evan King / Julian Ocleppo - Tennis
11:30 - Tom Jomby / Arthur Rinderknech vs Tuna Altuna / Danilo Petrovic - Tennis
11:40 - Tomas Konecny vs Andrei Putuntica - Table Tennis
11:45 - British Open - Ali Farag v Mostafa Asal - Squash
12:00 - Luisa Stefani / Nina Stojanovic vs Akgul Amanmuradova / Valentyna Ivakhnenko - Tennis
12:00 - Mao-Xin Gong / Lloyd Harris vs Jeevan Nedunchezhiyan / Purav Raja - Tennis
12:00 - Raquel Atawo / K Srebotnik vs Katharina Hobgarski / Jule Niemeier - Tennis
12:00 - Shuko Aoyama / Yana Sizikova vs Paula Kania / Xenia Knoll - Tennis
12:00 - Steve Johnson vs Pierre-Hugues Herbert - Tennis
12:30 - Anhelina Kalinina vs Irina Bara - Tennis
12:30 - Ankita Raina vs Cori Gauff - Tennis
12:30 - Anna Blinkova vs Loudmilla Bencheikh - Tennis
12:30 - Ayano Shimizu vs Fangzhou Liu - Tennis
12:30 - British Open Women - Nicol David v Nour El Tayeb - Squash
12:30 - Deborah Chiesa vs Julia Payola - Tennis
12:30 - Fiona Ferro vs Qiang Wang - Tennis
12:30 - Julia Grabher vs Federica Prati - Tennis
12:30 - Marie Bouzkova vs Tereza Martincova - Tennis
12:30 - Na-Lae Han vs Georgina Garcia-Perez - Tennis
12:30 - Russell Robinson vs Billy Jackson - Bowls
12:30 - Susanne Celik vs Kaja Juvan - Tennis
12:30 - Svetlana Kuznetsova vs Johanna Larsson - Tennis
12:30 - Tatjana Maria / Pauline Parmentier vs Miyu Kato / Storm Sanders - Tennis
13:00 - Ariel Behar / Gonzalo Escobar vs John-Patrick Smith / Sem Verbeek - Tennis
13:00 - Benjamin Lock / Courtney John Lock vs Luca Margaroli / Andrea Vavassori - Tennis
13:00 - Feliciano Lopez vs Damir Dzumhur - Tennis
13:00 - Marc-Andrea Huesler / Florin Mergea vs Philipp Oswald / Divij Sharan - Tennis
13:15 - British Open - Joel Makin v Paul Coll - Squash
13:30 - Sharon Fichman / Nicole Melichar vs Andreea Mitu / Alexandra Panova - Tennis
13:45 - R Klaasen / Michael Venus vs Antoine Hoang / Gregoire Jacq - Tennis
14:00 - Belgium Women vs RVS Deveikusa Women - Volleyball
14:00 - Bernarda Pera vs Alize Lim - Tennis
14:00 - Claire Liu vs Sachia Vickery - Tennis
14:00 - Ioana Loredana Rosca vs Lizette Cabrera - Tennis
14:00 - Jane Wasserson vs Olga Saez Larra - Tennis
14:00 - Kai-Lin Zhang vs Tereza Mrdeza - Tennis
14:00 - Liudmila Samsonova vs Martina Di Giuseppe - Tennis
14:00 - Lokomotiv Tashkent v Al-Rayyan SC - Soccer
14:00 - Magdalena Frech vs Richel Hogenkamp - Tennis
14:00 - Nao Hibino vs Manon Leonard - Tennis
14:00 - Oksana Kalashnikova / Lyudmyla Kichenok vs Darija Jurak / Raluca Olaru - Tennis
14:00 - Ylena In-Albon vs Romina Oprandi - Tennis
14:15 - Norway vs Latvia - Ice Hockey
14:15 - Slovakia vs Denmark - Ice Hockey
14:30 - Santiago Gonzalez / Aisam-Ul-Haq Qureshi vs Fabrice Martin / Andreas Mies - Tennis
15:00 - South Korea Women vs Turkey Women - Volleyball
15:15 - Ken Skupski / Neal Skupski vs Matwe Middelkoop / Tim Puetz - Tennis
15:30 - AFC Hermannstadt v FC Botosani - Soccer
15:30 - Dayana Yastremska vs Samantha Stosur - Tennis
15:30 - Deborah Chiesa / Cristiana Ferrando vs Soumeya Anane / Julia Payola - Tennis
15:30 - FK Jelgava v FK Spartaks - Soccer
15:30 - Mandy Minella vs Katerina Siniakova - Tennis
15:30 - Martina Colmegna / Federica Di Sarra vs Marina B Ribera / Lara Salden - Tennis
15:30 - Metta/LU v FK Liepaja - Soccer
15:30 - Thailand Women vs Germany Women - Volleyball
15:45 - Felix Auger Aliassime vs John Millman - Tennis
16:00 - Alexander Zverev vs Ernests Gulbis - Tennis
16:10 - IK Sävehof vs Alingsås HK - Handball
16:30 - Beitar Jerusalem v Atletico Madrid - Soccer
16:30 - FC Utrecht v Heracles - Soccer
17:00 - Degerfors v Dalkurd FF - Soccer
17:00 - GAIS v Västerås SK FK - Soccer
17:00 - Lizette Cabrera / Julia Grabher vs Gabriela Ce / Claudia Giovine - Tennis
17:00 - Lou Brouleau / Ioana Loredana Rosca vs Federica Bilardo / Tatiana Pieri - Tennis
17:00 - Ratiopharm Ulm vs Alba Berlin - Basketball
17:15 - Galatasaray vs Gaziantep - Basketball
17:30 - Bulgaria Women vs Japan Women - Volleyball
17:30 - Janko Tipsarevic vs Hugo Dellien - Tennis
18:00 - Al Wasl SC v Al Zawra\'a - Soccer
18:00 - Serbia Women vs Netherlands Women - Volleyball
18:00 - Zob Ahan v Al-Nassr Riyadh - Soccer
18:15 - Canada vs USA - Ice Hockey
18:15 - Sweden vs Russia - Ice Hockey
18:30 - Maria F Herazo Gonzalez / Aymet Uzcategui vs Lucia Bronzetti / Melanie Stokke - Tennis
18:30 - Poland Women vs Italy Women - Volleyball
18:30 - Telekom Bonn vs Oldenburg - Basketball
18:30 - Vanoli Cremona vs Trieste - Basketball
18:45 - St Patrick\'s Athletic v Derry City - Soccer
18:45 - Venezia vs Trento - Basketball
18:45 - Vitesse v FC Groningen - Soccer
19:00 - Al Ittihad Jeddah v Al Wahda Abu Dhabi - Soccer
19:00 - Cittadella v Benevento - Soccer
19:00 - Real Madrid vs Valencia - Basketball
20:00 - Dominican Republic Women vs Russia Women - Volleyball
22:15 - CA River Plate v CA Colon Junior - Soccer
22:15 - Royal Pari FC v Macara - Soccer
22:15 - Universidad Catolica v FBC Melgar - Soccer
23:00 - Brazil Women vs China Women - Volleyball


More Live Stream
22-May - 00:00 - Hispano Americano vs San Lorenzo - Basketball
26-May - 00:00 - Minnesota United v Houston Dynamo - Soccer
23-May - 00:00 - New York Red Bulls v Vancouver Whitecaps - Soccer
23-May - 00:00 - Swope Park Rangers v Memphis 901 FC - Soccer
24-May - 00:30 - TOR Raptors @ MIL Bucks - Basketball
23-May - 00:30 - EC Sao Paulo PoA U20 v Bahia - Soccer
23-May - 00:30 - Liverpool Montevideo v Caracas - Soccer
22-May - 00:35 - MIL Bucks @ TOR Raptors - Basketball
23-May - 01:00 - POR Trail Blazers v GS Warriors - Basketball
26-May - 01:00 - Colorado Rapids v Columbus Crew - Soccer
25-May - 01:00 - Real Salt Lake v Atlanta United - Soccer
23-May - 02:30 - Fresno FC v Austin Bold FC - Soccer
25-May - 02:30 - Los Angeles FC v Montreal Impact - Soccer
22-May - 03:00 - Lokomotiv Novosibirsk-pro vs Kuzbass Kemerovo-pro - Volleyball
22-May - 04:45 - Altai Barnaul-pro vs Dynamo Barnaul-pro - Volleyball
22-May - 06:30 - Izumrud Berdsk-pro vs Fakel Novosibirsk-pro - Volleyball
25-May - 07:30 - Beijing Renhe v Tianjin Teda - Soccer
22-May - 08:00 - Anna Kalinskaya vs Varvara Lepchenko - Tennis
22-May - 08:00 - Basak Eraydin vs Elsa Elsa Jacquemot - Tennis
22-May - 08:00 - Greet Minnen vs Margot Yerolymos - Tennis
22-May - 08:00 - Kathinka Von Deichmann vs Lesley Kerkhove - Tennis
22-May - 08:00 - Natalia Vikhlyantseva vs Yanina Wickmayer - Tennis
22-May - 08:00 - Sabina Sharipova vs Olga Danilovic - Tennis
22-May - 08:00 - Sofya Zhuk vs Arantxa Rus - Tennis
22-May - 08:00 - Ysaline Bonaventure vs Antonia Lottner - Tennis
22-May - 08:30 - NorthPort Batang Pier vs Alaska Aces - Basketball
22-May - 09:30 - Brisbane City v Sunshine Coast - Soccer
22-May - 09:30 - Brisbane Olympic FC v Magpies Crusaders - Soccer
26-May - 09:30 - Guangzhou Evergrande v Shenzhen - Soccer
22-May - 09:30 - Lions FC v Gold Coast United - Soccer
22-May - 10:00 - Guangzhou Evergrande v Daegu FC - Soccer
22-May - 10:00 - Gyeongnam FC v Johor Darul Takzim - Soccer
22-May - 10:00 - Kashima Antlers v Shandong Luneng - Soccer
22-May - 10:00 - Melbourne Victory v Sanfrecce Hiroshima - Soccer
22-May - 10:00 - Sagan Tosu v FC Tokyo - Soccer
22-May - 11:00 - NLEX Road Warriors vs TNT Katropa - Basketball
26-May - 11:30 - Füchse Berlin vs Rhein Neckar Löwen - Handball
24-May - 11:35 - Chongqing Lifan v Henan Jianye - Soccer
25-May - 11:35 - Hebei CFFC v Jiangsu Suning FC - Soccer
26-May - 11:35 - Shandong Luneng v Guangzhou R&F - Soccer
26-May - 11:35 - Shanghai SIPG v Beijing Guoan - Soccer
26-May - 13:00 - Djurgarden v Ostersunds FK - Soccer
26-May - 13:00 - FK Baumit Jablonec v Slovan Liberec - Soccer
26-May - 13:00 - Slavia Prague v Sparta Prague - Soccer
26-May - 13:00 - Viktoria Plzen v Banik Ostrava - Soccer
25-May - 13:15 - FC Minsk v FK Gorodeya - Soccer
25-May - 14:00 - BK Hacken v IFK Goteborg - Soccer
26-May - 14:00 - Charlton v Sunderland - Soccer
24-May - 14:00 - Dinamo Minsk v Isloch - Soccer
22-May - 14:00 - Japan Women vs USA Women - Volleyball
25-May - 14:00 - Halmstad v Degerfors - Soccer
25-May - 14:00 - Hearts v Celtic - Soccer
25-May - 14:00 - IK Frej v Varbergs BoIS FC - Soccer
25-May - 14:00 - Malmo FF v AFC Eskilstuna - Soccer
25-May - 14:00 - Newport County v Tranmere - Soccer
25-May - 14:00 - Syrianska FC v Brommapojkarna - Soccer
27-May - 14:00 - Derby v Aston Villa - Soccer
23-May - 15:00 - Tofas vs Besiktas - Basketball
25-May - 15:00 - Bohemians 1905 v Opava - Soccer
25-May - 15:00 - FK Pribram v Dukla Praha - Soccer
22-May - 15:00 - Serbia Women vs South Korea Women - Volleyball
25-May - 15:00 - Slovacko v MFK Karvina - Soccer
22-May - 15:05 - Dinamo Bucuresti vs HC Dobrogea Sud - Handball
25-May - 15:15 - Slavia Mozyr v Torpedo Minsk - Soccer
22-May - 15:30 - Dunarea Calarasi vs CS Concordia Chiajna - Soccer
22-May - 15:30 - Thailand Women vs Italy Women - Volleyball
26-May - 15:30 - Kalmar FF v Elfsborg - Soccer
26-May - 15:30 - Trelleborgs FF v Osters IF - Soccer
24-May - 15:45 - BATE Borisov v FC Slutsk - Soccer
22-May - 15:45 - FC Vitebsk v Energetik-BGU Minsk - Soccer
22-May - 16:00 - BC Kalev/Cramo vs TLU/Kalev - Basketball
26-May - 16:00 - AGF Aarhus v Randers FC - Soccer
23-May - 16:00 - Olympiacos vs Panathinaikos - Basketball
25-May - 16:00 - Helsingborg v Falkenbergs FF - Soccer
25-May - 16:00 - Jonkopings Sodra v IK Brage - Soccer
23-May - 16:30 - CSKA Moscow vs Zenit St. Petersburg - Basketball
22-May - 16:30 - Germany Women vs Argentina Women - Hockey
26-May - 17:00 - Milano vs Avellino - Basketball
23-May - 17:00 - SC Magdeburg vs VfL Gummersbach - Handball
23-May - 17:00 - TVB 1898 Stuttgart vs SG Flensburg Handewitt - Handball
22-May - 17:00 - Brose Bamberg vs Rasta Vechta - Basketball
24-May - 17:00 - GIF Sundsvall v AIK - Soccer
23-May - 17:00 - Pitea IF Women v Limhamn Bunkeflo Women - Soccer
24-May - 17:10 - FC Liefering v WSG Swarovski Wattens - Soccer
24-May - 17:10 - FK Austria Vienna II v FC Wacker Innsbruck II - Soccer
24-May - 17:10 - SKU Amstetten v Austria Lustenau - Soccer
24-May - 17:10 - SV Horn v Wiener Neustadt - Soccer
24-May - 17:10 - SV Kapfenberg v FC Juniors OO - Soccer
24-May - 17:10 - SV Lafnitz v Floridsdorfer AC - Soccer
22-May - 17:15 - Anadolu Efes vs Banvit - Basketball
23-May - 17:15 - Fenerbahce vs Turk Telekom - Basketball
25-May - 17:30 - Franca vs Flamengo - Basketball
22-May - 17:30 - Unics Kazan vs Khimki Moscow Region - Basketball
22-May - 17:30 - Bulgaria Women vs Belgium Women - Volleyball
23-May - 17:30 - Gaz Metan Medias v FC Voluntari - Soccer
25-May - 17:45 - Dinamo Brest v Neman Grodno - Soccer
24-May - 17:45 - FK Dnyapro v FK Gomel - Soccer
22-May - 17:45 - Torpedo Zhodino v Shakhter Soligorsk - Soccer
23-May - 18:00 - Chikhura Sachkere/FC Vaduz v Servette - Soccer
23-May - 18:00 - FC Chiasso v Aarau - Soccer
23-May - 18:00 - FC Rapperswil-Jona v Winterthur - Soccer
23-May - 18:00 - FC Schaffhausen v Wil 1900 - Soccer
22-May - 18:00 - FC Thun v Basel - Soccer
22-May - 18:00 - Netherlands Women vs Turkey Women - Volleyball
22-May - 18:00 - Grasshoppers v FC Sion - Soccer
23-May - 18:00 - Kriens v Lausanne Sports - Soccer
22-May - 18:00 - Lucerne v FC Zurich - Soccer
22-May - 18:00 - Neuchatel Xamax v Lugano - Soccer
22-May - 18:00 - St Gallen v Young Boys - Soccer
22-May - 18:30 - Bakery Piacenza vs Kolbe Legnano U20 - Basketball
24-May - 18:30 - Braunschweig vs Bayern Munich - Basketball
23-May - 18:30 - Trieste vs Vanoli Cremona - Basketball
22-May - 18:30 - Avellino vs Milano - Basketball
22-May - 18:30 - Baskonia vs Joventut - Basketball
22-May - 18:30 - Braunschweig vs Bayern Munich - Basketball
22-May - 18:30 - Poland Women vs Germany Women - Volleyball
22-May - 18:30 - KV Kortrijk v Charleroi - Soccer
23-May - 18:45 - Trento vs Venezia - Basketball
24-May - 18:45 - Bohemians Dublin v Sligo Rovers - Soccer
24-May - 18:45 - Derry City v Finn Harps - Soccer
23-May - 18:45 - Montpellier vs Nantes - Handball
22-May - 18:45 - PSG Handball vs USAM Nimes - Handball
24-May - 18:45 - Dundalk v St Patricks - Soccer
23-May - 18:45 - Dundee Utd v St Mirren - Soccer
22-May - 18:45 - Brindisi vs Dinamo Sassari - Basketball
24-May - 18:45 - Waterford FC v UCD - Soccer
22-May - 19:00 - Blu Basket Treviglio vs Cestistica Verona - Basketball
22-May - 19:00 - Dino Bigioni Shoes Montegranaro vs Bergamo - Basketball
22-May - 19:00 - Germany vs Argentina - Hockey
24-May - 19:00 - Shamrock Rovers v Cork City - Soccer
25-May - 19:30 - Chicago Fire v New York City FC - Soccer
1-Dec - 19:30 - Cagliari vs Udine - Basketball
1-Dec - 19:45 - Virtus Cassino vs Leonis Roma - Basketball
22-May - 20:00 - China Women vs Russia Women - Volleyball
23-May - 23:00 - Franca vs Flamengo - Basketball
23-May - 23:00 - Internacional v Paysandu - Soccer
24-May - 23:00 - Orlando City SC v LA Galaxy - Soccer
25-May - 23:00 - Vancouver Whitecaps v FC Dallas - Soccer
25-May - 23:30 - FC Cincinnati v New York Red Bulls - Soccer
25-May - 23:30 - New England Revolution v DC United - Soccer
25-May - 23:30 - Philadelphia Union v Portland Timbers - Soccer

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.