Live Stream: FK Ventspils v FK Spartaks in SOCCER.

Country restriction apply. Under Australian law, we are required to inform you that Live Streaming on bet365 is exempt from Parts 3 and 4 of the Broadcasting Services (Online Content Service Provider Rules) 2018.

Live Stream of Football Matches and other sports available at some online bookies

Today Live Stream at bet365.Country restriction apply
00:05 - ARZ Coyotes @ BOS Bruins - Ice Hockey
00:05 - LA Kings @ BUF Sabres - Ice Hockey
00:05 - TOR Maple Leafs @ CAR Hurricanes - Ice Hockey
00:05 - VAN Canucks @ CLB Blue Jackets - Ice Hockey
00:35 - DET Red Wings @ WAS Capitals - Ice Hockey
01:05 - CHI Blackhawks @ WIN Jets - Ice Hockey
01:05 - FLA Panthers @ STL Blues - Ice Hockey
01:05 - MON Canadiens @ MIN Wild - Ice Hockey
01:05 - OTT Senators @ NAS Predators - Ice Hockey
01:05 - POR Trail Blazers @ HOU Rockets - Basketball
01:35 - PHX Suns @ SA Spurs - Basketball
02:05 - EDM Oilers @ COL Avalanche - Ice Hockey
03:27 - Race 15 Daytona Beach EVE - Greyhounds
03:30 - Race 6 Terang - Horse Racing
03:35 - TOR Raptors @ LA Clippers - Basketball
03:40 - Akane Yamaguchi vs V. Sindhu Pusarla - Badminton
03:40 - Hung Ling Chen / Chi-Lin Wang vs Min Chun Liao / Ching Heng Su - Badminton
04:00 - Moscow Liga Pro - Bogdan Grebenyuk v Sergey Nikulin - Table Tennis
04:00 - Race 7 Terang - Horse Racing
04:10 - Race 1 Balaklava - Horse Racing
04:20 - Kento Momota vs Sameer Verma - Badminton
04:20 - Quinchen Chen / Yifan Jia vs Yue Du / Yinhui Li - Badminton
04:30 - Moscow Liga Pro - Timofey Razinkov v Felix Kaplan - Table Tennis
04:30 - Race 8 Terang - Horse Racing
04:40 - Race 2 Balaklava - Horse Racing
04:45 - Dynamo Khabarovsk-pro vs Fakel Birobidzhan-pro - Volleyball
05:00 - Altay 2 Ust-Kamenogorsk U23 vs Dinamo Taraz 2 U23 - Volleyball
05:00 - Moscow Liga Pro - Sergey Nikulin v Timofey Razinkov - Table Tennis
05:00 - Nozomi Okuhara vs Michelle Li - Badminton
05:00 - Race 1 Sandown - Horse Racing
05:00 - Tzu Ying Tai vs Beiwen Zhang - Badminton
05:00 - VC Altay 4 U23 Women vs Karaganda 2 U23 Women - Volleyball
05:10 - Race 3 Balaklava - Horse Racing
05:30 - Moscow Liga Pro - Felix Kaplan v Bogdan Grebenyuk - Table Tennis
05:30 - Race 2 Sandown - Horse Racing
05:40 - Misaki Matsutomo / Ayaka Takahashi vs Greysia Polii / Apriyani Rahayu - Badminton
05:40 - Race 4 Balaklava - Horse Racing
05:40 - Tommy Sugiarto vs Kantaphon Wangcharoen - Badminton
06:00 - Moscow Liga Pro - Bogdan Grebenyuk v Timofey Razinkov - Table Tennis
06:00 - Race 3 Sandown - Horse Racing
06:05 - Race 6 Beaudesert - Horse Racing
06:07 - Race 9 Bendigo - Greyhounds
06:10 - Race 5 Balaklava - Horse Racing
06:14 - Race 6 Albion Park - Greyhounds
06:15 - Race 8 Hastings - Horse Racing
06:24 - Race 10 Bendigo - Greyhounds
06:27 - Race 3 Ascot - Horse Racing
06:30 - Almaty 2 U23 Women vs VC Altay 3 U23 Women - Volleyball
06:30 - Kristina Mladenovic vs Isabella Shinikova - Tennis
06:30 - Moscow Liga Pro - Sergey Nikulin v Felix Kaplan - Table Tennis
06:30 - Race 4 Sandown - Horse Racing
06:30 - Yantar Khabarovsk-pro vs Zenit Khabarovsk-pro - Volleyball
06:34 - Race 7 Albion Park - Greyhounds
06:40 - Race 6 Balaklava - Horse Racing
06:42 - Race 11 Bendigo - Greyhounds
06:45 - Race 7 Beaudesert - Horse Racing
06:49 - Race 8 Albion Park - Greyhounds
06:57 - Race 12 Bendigo - Greyhounds
07:00 - Alise Cernecka vs Melis Sezer - Tennis
07:00 - Ankita Raina vs Stefanie Voegele - Tennis
07:00 - Gibril Diarra vs Pavel Kotov - Tennis
07:00 - Ipek Soylu vs Anri Nagata - Tennis
07:00 - Oriol Roca Batalla vs Alexander Weis - Tennis
07:00 - Race 5 Sandown - Horse Racing
07:00 - VC Atyrau 2 U23 vs Burevestnik Almaty 2 U23 - Volleyball
07:04 - Race 4 Ascot - Horse Racing
07:07 - Race 9 Albion Park - Greyhounds
07:10 - Race 7 Balaklava - Horse Racing
07:17 - Race 9 Richmond - Greyhounds
07:20 - Race 8 Beaudesert - Horse Racing
07:27 - Race 10 Albion Park - Greyhounds
07:30 - Race 6 Sandown - Horse Racing
07:37 - Race 10 Richmond - Greyhounds
07:40 - Race 5 Ascot - Horse Racing
07:47 - Race 11 Albion Park - Greyhounds
07:50 - Race 1 Launceston - Horse Racing
07:52 - Race 11 Richmond - Greyhounds
07:57 - Race 1 Ballarat - Greyhounds
08:00 - Race 7 Sandown - Horse Racing
08:00 - Tamara Zidansek vs Dalma Galfi - Tennis
08:00 - Zhetysu 2 U23 Women vs Kuanysh 2 U23 Women - Volleyball
08:07 - Race 1 Wentworth Park - Greyhounds
08:10 - Race 6 Ascot - Horse Racing
08:15 - 8.15 Chennai (Race 1) - Horse Racing
08:15 - Izumrud Blagoveshchensk-pro vs Torpedo Vladivostok-pro - Volleyball
08:15 - Moscow Liga Pro - Maxim Pronkin v Demik Ying - Table Tennis
08:17 - Race 2 Ballarat - Greyhounds
08:20 - Race 2 Launceston - Horse Racing
08:27 - Race 2 Wentworth Park - Greyhounds
08:30 - 8.30 Mysore (Race 1) - Horse Racing
08:30 - Evgeniya Burdina vs Dia Evtimova - Tennis
08:30 - Ioana Gaspar vs Karola Patricia Bejenaru - Tennis
08:30 - Ivan Zaytsev vs Michael Gloeckler - Tennis
08:30 - Jelena Simic vs Alice Viglianisi - Tennis
08:30 - Kristina Novak vs Kirsten-Andrea Weedon - Tennis
08:30 - Mona Barthel vs Quirine Lemoine - Tennis
08:30 - Race 8 Sandown - Horse Racing
08:30 - Umut Akkoyun vs Besir Durguti - Tennis
08:37 - Race 3 Ballarat - Greyhounds
08:40 - Race 7 Ascot - Horse Racing
08:45 - 8.45 Chennai (Race 2) - Horse Racing
08:47 - Race 3 Wentworth Park - Greyhounds
08:50 - Race 3 Launceston - Horse Racing
08:58 - Race 4 Ballarat - Greyhounds
09:00 - 9.00 Mysore (Race 2) - Horse Racing
09:00 - Moscow Liga Pro - Arthur Toporkov v Mikhail Kozhemyakin - Table Tennis
09:00 - Yesil Petropavlovsk 2 U23 vs Pavlodar 2 U23 - Volleyball
09:08 - Race 4 Wentworth Park - Greyhounds
09:15 - 9.15 Chennai (Race 3) - Horse Racing
09:15 - Race 8 Ascot - Horse Racing
09:18 - Race 5 Ballarat - Greyhounds
09:24 - Race 5 Wentworth Park - Greyhounds
09:30 - 9.30 Mysore (Race 3) - Horse Racing
09:30 - Irtysh 2 U23 Women vs Astana 2 U23 Women - Volleyball
09:30 - Moscow Liga Pro - Demik Ying v Zhasur Hudaiberdiev - Table Tennis
09:30 - Race 4 Launceston - Horse Racing
09:38 - Race 6 Ballarat - Greyhounds
09:45 - 9.45 Chennai (Race 4) - Horse Racing
09:45 - Race 6 Wentworth Park - Greyhounds
09:57 - Race 7 Ballarat - Greyhounds
10:00 - 10.00 Mysore (Race 4) - Horse Racing
10:00 - Ali Carter vs Michael Georgiou - Snooker
10:00 - Giulia Tedesco vs Veronika Erjavec - Tennis
10:00 - IBK Altos Women vs KGC Women - Volleyball
10:00 - Korea Expressway Women vs Heungkuk Pink Spiders Women - Volleyball
10:00 - Marcus Fernaldi Gideon / Kevin Sanjaya Sukamuljo vs Kim Astrup / Anders Skaarup Rasmussen - Badminton
10:00 - Mark King vs David Lilley - Snooker
10:00 - Miriana Tona vs Maria Masini - Tennis
10:00 - Moscow Liga Pro - Maxim Pronkin v Arthur Toporkov - Table Tennis
10:00 - Race 5 Launceston - Horse Racing
10:00 - Yuta Watanabe / Arisa Higashino vs Hafiz Faizal / Gloria Emanuelle Widjaja - Badminton
10:05 - Akita Northern Happinets vs Shibuya Sun Rockers - Basketball
10:05 - Chiba Jets vs Levanga Hokkaido - Basketball
10:05 - Fukuoka Rizing vs Nagoya Diamond Dolphins - Basketball
10:05 - Mikawa Seahorses vs Kawasaki Brave Thunders - Basketball
10:05 - Osaka Evessa vs Shiga Lake Stars - Basketball
10:05 - San En Neo Phoenix vs Niigata Albirex - Basketball
10:05 - Tochigi Brex vs Tokyo Alvark - Basketball
10:05 - Toyama Grouses vs Yokohama B-Corsairs - Basketball
10:08 - Race 7 Wentworth Park - Greyhounds
10:15 - 10.15 Chennai (Race 5) - Horse Racing
10:18 - Race 8 Ballarat - Greyhounds
10:24 - Race 8 Wentworth Park - Greyhounds
10:30 - 10.30 Mysore (Race 5) - Horse Racing
10:30 - Anyang KGC vs KCC Egis - Basketball
10:30 - Moscow Liga Pro - Zhasur Hudaiberdiev v Mikhail Kozhemyakin - Table Tennis
10:30 - Race 6 Launceston - Horse Racing
10:30 - Seoul Knights vs Dongbu Promy - Basketball
10:30 - Shuai Peng vs Sorana Cirstea - Tennis
10:30 - Tatjana Maria vs Katarina Zavatska - Tennis
10:38 - Race 9 Ballarat - Greyhounds
10:40 - Chengkai Han / Haodong Zhou vs Junhui Li / Yuchen Liu - Badminton
10:40 - Siwei Zheng / Yaqiong Huang vs Marcus Ellis / Lauren Smith - Badminton
10:45 - 10.45 Chennai (Race 6) - Horse Racing
10:45 - Race 9 Wentworth Park - Greyhounds
10:57 - Race 10 Ballarat - Greyhounds
11:00 - 11.00 Greyville (SA) (Race 1) - Horse Racing
11:00 - 11.00 Mysore (Race 6) - Horse Racing
11:00 - Alaska Aces vs Magnolia Hotshots - Basketball
11:00 - Moscow Liga Pro - Demik Ying v Arthur Toporkov - Table Tennis
11:00 - Race 7 Launceston - Horse Racing
11:00 - TNK Kazchrome U23 vs Mangystau 2 U23 - Volleyball
11:03 - 11.03 Swindon (RACE 1) - Greyhounds
11:05 - Ryukyu Golden Kings vs Kyoto Hannaryz - Basketball
11:09 - Race 10 Wentworth Park - Greyhounds
11:11 - 11.11 Newcastle (RACE 1) - Greyhounds
11:15 - 11.15 Chennai (Race 7) - Horse Racing
11:19 - 11.19 Swindon (RACE 2) - Greyhounds
11:20 - Mayu Matsumoto / Wakana Nagahara vs Gabriela Stoeva / Stefani Stoeva - Badminton
11:20 - Yuqi Shi vs Wan Ho Son - Badminton
11:26 - 11.26 Newcastle (RACE 2) - Greyhounds
11:27 - Race 3 Cannington - Greyhounds
11:30 - 11.30 Mysore (Race 7) - Horse Racing
11:30 - Chiara Grimm / Melis Sezer vs Arina Gabriela Vasilescu / Tiffany William - Tennis
11:30 - Dejan Katic / Strahinja Pjeranovic vs Tuna Altuna / Maciej Rajski - Tennis
11:30 - HC Kunlun Red Star II vs Barys Astana - Ice Hockey
11:30 - Julia Oczachowska vs Julia Payola - Tennis
11:30 - Lou Adler vs Laia C Monfort - Tennis
11:30 - Moscow Liga Pro - Mikhail Kozhemyakin v Maxim Pronkin - Table Tennis
11:30 - Nerman Fatic / Oriol Roca Batalla vs Alexandru Vasile Manole / Dan Alexandru Tomescu - Tennis
11:30 - Oona Orpana / Ipek Soylu vs Bianca Behulova / Doga Turkmen - Tennis
11:34 - 11.34 Swindon (RACE 3) - Greyhounds
11:35 - 11.35 Greyville (SA) (Race 2) - Horse Racing
11:35 - Beijing Ducks vs Xinjiang Flying Tigers - Basketball
11:35 - Shanxi Brave Dragons vs Bayi Rockets - Basketball
11:35 - Tianjin Gold Lions vs Beikong Fly Dragons - Basketball
11:40 - 11.40 Lingfield (Race 1) - Horse Racing
11:41 - 11.41 Newcastle (RACE 3) - Greyhounds
11:42 - Race 12 Ballarat - Greyhounds
11:48 - 11.48 Swindon (RACE 4) - Greyhounds
11:50 - Race 4 Cannington - Greyhounds
11:56 - 11.56 Newcastle (RACE 4) - Greyhounds
12:00 - Dechapol Puavaranukroh / Sapsiree Taerattanachai vs Soon Huat Goh / Shevon Jemie Lai - Badminton
12:00 - Isabella Bozicevic / Miriam B Bulgaru vs Renata Voracova / Tamara Zidansek - Tennis
12:00 - Michail Pervolarakis vs Florian Lakat - Tennis
12:00 - Mick Lescure vs Goncalo Oliveira - Tennis
12:00 - Moscow Liga Pro - Arthur Toporkov v Zhasur Hudaiberdiev - Table Tennis
12:00 - Olga Govortsova / Mandy Minella vs Quirine Lemoine / Eva Wacanno - Tennis
12:00 - Paarl Rocks vs Nelson Mandela Bay Giants - Cricket
12:00 - Peng Soon Chan / Liu Ying Goh vs Yilyu Wang / Dongping Huang - Badminton
12:04 - 12.04 Swindon (RACE 5) - Greyhounds
12:07 - Race 5 Cannington - Greyhounds
12:10 - 12.10 Greyville (SA) (Race 3) - Horse Racing
12:10 - 12.10 Lingfield (Race 2) - Horse Racing
12:11 - 12.11 Newcastle (RACE 5) - Greyhounds
12:18 - 12.18 Swindon (RACE 6) - Greyhounds
12:20 - 12.20 Hexham (Race 1) - Horse Racing
12:22 - Race 6 Cannington - Greyhounds
12:26 - 12.26 Newcastle (RACE 6) - Greyhounds
12:30 - Moscow Liga Pro - Mikhail Kozhemyakin v Demik Ying - Table Tennis
12:33 - 12.33 Swindon (RACE 7) - Greyhounds
12:37 - Race 7 Cannington - Greyhounds
12:40 - 12.40 Lingfield (Race 3) - Horse Racing
12:40 - Jongkolphan Kititharakul / Rawinda Prajongjai vs So Hee Lee / Seung Chan Shin - Badminton
12:40 - Tien Chen Chou vs Anthony Sinisuka Ginting - Badminton
12:42 - 12.42 Newcastle (RACE 7) - Greyhounds
12:48 - 12.48 Swindon (RACE 8) - Greyhounds
12:50 - 12.50 Greyville (SA) (Race 4) - Horse Racing
12:50 - 12.50 Hexham (Race 2) - Horse Racing
12:54 - Race 8 Cannington - Greyhounds
12:57 - 12.57 Newcastle (RACE 8) - Greyhounds
13:00 - 1.00 Leicester (Race 1) - Horse Racing
13:00 - Ding Junhui vs Robert Milkins - Snooker
13:00 - Jelena Simic / Miriana Tona vs Emily Di Giannantonio / Sapfo Sakellaridi - Tennis
13:00 - Laia C Monfort / Julia Payola vs Soumeya Anane / Anna Popescu - Tennis
13:00 - Moscow Liga Pro - Zhasur Hudaiberdiev v Maxim Pronkin - Table Tennis
13:00 - Neil Robertson vs Ross Muir - Snooker
13:04 - 1.04 Swindon (RACE 9) - Greyhounds
13:10 - 1.10 Lingfield (Race 4) - Horse Racing
13:12 - 1.12 Newcastle (RACE 9) - Greyhounds
13:19 - 1.19 Swindon (RACE 10) - Greyhounds
13:19 - Race 9 Cannington - Greyhounds
13:20 - 1.20 Hexham (Race 3) - Horse Racing
13:25 - 1.25 Greyville (SA) (Race 5) - Horse Racing
13:27 - 1.27 Newcastle (RACE 10) - Greyhounds
13:30 - 1.30 Leicester (Race 2) - Horse Racing
13:30 - Peter Kobelt vs Aslan Karatsev - Tennis
13:30 - Richard Muzaev vs Antoine Bellier - Tennis
13:33 - 1.33 Swindon (RACE 11) - Greyhounds
13:36 - Race 10 Cannington - Greyhounds
13:40 - 1.40 Lingfield (Race 5) - Horse Racing
13:44 - 1.44 Newcastle (RACE 11) - Greyhounds
13:50 - 1.50 Hexham (Race 4) - Horse Racing
13:51 - 1.51 Swindon (RACE 12) - Greyhounds
13:51 - Race 11 Cannington - Greyhounds
13:55 - 1.55 Greyville (SA) (Race 6) - Horse Racing
13:59 - 1.59 Newcastle (RACE 12) - Greyhounds
14:00 - 2.00 Leicester (Race 3) - Horse Racing
14:00 - Alejandro Mendoza vs Nick Hardt - Tennis
14:00 - Jamshedpur FC v Delhi Dynamos - Soccer
14:00 - John Higgins vs Gerard Greene - Snooker
14:00 - Mauricio Echazu vs Conner H D Pino - Tennis
14:00 - Scott Donaldson vs Graeme Dott - Snooker
14:06 - Race 12 Cannington - Greyhounds
14:08 - 2.08 Belle Vue (RACE 1) - Greyhounds
14:10 - 2.10 Lingfield (Race 6) - Horse Racing
14:20 - 2.20 Hexham (Race 5) - Horse Racing
14:27 - 2.27 Belle Vue (RACE 2) - Greyhounds
14:30 - 2.30 Greyville (SA) (Race 7) - Horse Racing
14:30 - 2.30 Leicester (Race 4) - Horse Racing
14:40 - 2.40 Lingfield (Race 7) - Horse Racing
14:45 - Denmark Women vs Montenegro Women - Handball
14:45 - Spain Women vs Norway Women - Handball
14:47 - 2.47 Belle Vue (RACE 3) - Greyhounds
14:50 - 2.50 Hexham (Race 6) - Horse Racing
15:00 - 3.00 Leicester (Race 5) - Horse Racing
15:00 - Fenerbahce vs Galatasaray - Volleyball
15:00 - Goncalo Oliveira / Bernardo Saraiva vs Mirko Cutuli / Mousa Shanan Zayed - Tennis
15:00 - Michail Pervolarakis / Matic Spec vs Jaimee Floyd Angele / Florian Lakat - Tennis
15:00 - Moscow Liga Pro - Maksim Sodil v Pavel Pinkovskii - Table Tennis
15:05 - 3.05 Greyville (SA) (Race 8) - Horse Racing
15:07 - 3.07 Belle Vue (RACE 4) - Greyhounds
15:10 - 3.10 Lingfield (Race 8) - Horse Racing
15:20 - 3.20 Hexham (Race 7) - Horse Racing
15:27 - 3.27 Belle Vue (RACE 5) - Greyhounds
15:30 - 3.30 Leicester (Race 6) - Horse Racing
15:30 - Alejandro Tabilo vs Peter Bertran - Tennis
15:30 - Herbert Jody Maginley vs Maksim Tikhomirov - Tennis
15:30 - Moscow Liga Pro - Dmitry Merzlikin v Aleksei Innazarov - Table Tennis
15:40 - 3.40 Kempton (Race 1) - Horse Racing
15:47 - 3.47 Belle Vue (RACE 6) - Greyhounds
16:00 - Meshkov Brest vs RK Zeleznicar 1949 - Handball
16:00 - Moscow Liga Pro - Pavel Pinkovskii v Andrey Emelyanov - Table Tennis
16:00 - Unics Kazan vs Unicaja Malaga - Basketball
16:07 - 4.07 Belle Vue (RACE 7) - Greyhounds
16:15 - 4.15 Kempton (Race 2) - Horse Racing
16:27 - 4.27 Belle Vue (RACE 8) - Greyhounds
16:30 - Moscow Liga Pro - Maksim Sodil v Dmitry Merzlikin - Table Tennis
16:45 - 4.45 Kempton (Race 3) - Horse Racing
16:46 - 4.46 Belle Vue (RACE 9) - Greyhounds
17:00 - Alec Adamson / John Paul Fruttero vs Justin Butsch / John Harrison Richmond - Tennis
17:00 - Hungary Women vs Romania Women - Handball
17:00 - Lokomotiv Kuban vs Cedevita - Basketball
17:00 - Moscow Liga Pro - Andrey Emelyanov v Aleksei Innazarov - Table Tennis
17:00 - Neptunas vs Virtus Bologna - Basketball
17:00 - Sweden Women vs Russia Women - Handball
17:00 - Tshwane Spartans vs Durban Heat - Cricket
17:00 - Turk Telekom vs Trento - Basketball
17:06 - 5.06 Belle Vue (RACE 10) - Greyhounds
17:15 - 5.15 Kempton (Race 4) - Horse Racing
17:22 - 5.22 Belle Vue (RACE 11) - Greyhounds
17:30 - Anwil Wloclawek vs Ventspils - Basketball
17:30 - Moscow Liga Pro - Pavel Pinkovskii v Dmitry Merzlikin - Table Tennis
17:30 - PAOK vs Venezia - Basketball
17:30 - Slovan Bratislava vs Dynamo Riga - Ice Hockey
17:39 - 5.39 Belle Vue (RACE 12) - Greyhounds
17:45 - 5.45 Kempton (Race 5) - Horse Racing
17:56 - 5.56 Belle Vue (RACE 13) - Greyhounds
18:00 - Crvena Zvezda vs Brescia - Basketball
18:00 - Lugi HF vs HK Malmö - Handball
18:00 - Mornar vs Fraport Skyliners - Basketball
18:00 - Moscow Liga Pro - Aleksei Innazarov v Maksim Sodil - Table Tennis
18:11 - 6.11 Belle Vue (RACE 14) - Greyhounds
18:15 - 6.15 Kempton (Race 6) - Horse Racing
18:22 - 6.22 Sunderland EVE (RACE 1) - Greyhounds
18:30 - Mauricio Echazu / Jorge Brian Panta vs Arklon H D Pino / Conner H D Pino - Tennis
18:30 - Moscow Liga Pro - Dmitry Merzlikin v Andrey Emelyanov - Table Tennis
18:30 - Tomas Martin Etcheverry / Oscar J. Gutierrez vs A.J Catanzariti / Jody Maginley - Tennis
18:39 - 6.39 Sunderland EVE (RACE 2) - Greyhounds
18:45 - 6.45 Kempton (Race 7) - Horse Racing
18:45 - Monaco vs Galatasaray - Basketball
18:55 - 6.55 Sunderland EVE (RACE 3) - Greyhounds
19:00 - Chen Feilong vs Mark Allen - Snooker
19:00 - Ludwigsburg vs Banvit - Basketball
19:00 - Michael Holt vs Shaun Murphy - Snooker
19:00 - Moscow Liga Pro - Aleksei Innazarov v Pavel Pinkovskii - Table Tennis
19:05 - 7.05 Peterborough EVE (RACE 1) - Greyhounds
19:09 - 7.09 Sunderland EVE (RACE 4) - Greyhounds
19:15 - 7.15 Kempton (Race 8) - Horse Racing
19:15 - HC Vardar vs Tatran Prešov - Handball
19:19 - 7.19 Peterborough EVE (RACE 2) - Greyhounds
19:26 - 7.26 Sunderland EVE (RACE 5) - Greyhounds
19:30 - Avellino vs Nizhny Novgorod - Basketball
19:30 - Biella vs Mens Sana Siena - Basketball
19:30 - Fribourg vs Hapoel Holon - Basketball
19:30 - Fuenlabrada vs Brose Bamberg - Basketball
19:30 - Le Mans vs UCAM Murcia - Basketball
19:30 - Lube Civitanova vs Latina - Volleyball
19:30 - Moscow Liga Pro - Andrey Emelyanov v Maksim Sodil - Table Tennis
19:30 - Nanterre vs BK Opava - Basketball
19:30 - Trentino vs Milano - Volleyball
19:36 - 7.36 Peterborough EVE (RACE 3) - Greyhounds
19:42 - 7.42 Sunderland EVE (RACE 6) - Greyhounds
19:52 - 7.52 Peterborough EVE (RACE 4) - Greyhounds
19:57 - 7.57 Sunderland EVE (RACE 7) - Greyhounds
20:00 - Ben Woollaston vs Judd Trump - Snooker
20:00 - Netherlands Women vs Germany Women - Handball
20:00 - Ryan Day vs Anthony Hamilton - Snooker
20:00 - Serbia Women vs France Women - Handball
20:08 - 8.08 Peterborough EVE (RACE 5) - Greyhounds
20:13 - 8.13 Sunderland EVE (RACE 8) - Greyhounds
20:23 - 8.23 Peterborough EVE (RACE 6) - Greyhounds
20:29 - 8.29 Sunderland EVE (RACE 9) - Greyhounds
20:37 - 8.37 Peterborough EVE (RACE 7) - Greyhounds
20:44 - 8.44 Sunderland EVE (RACE 10) - Greyhounds
20:51 - 8.51 Peterborough EVE (RACE 8) - Greyhounds
20:59 - 8.59 Sunderland EVE (RACE 11) - Greyhounds
21:06 - 9.06 Peterborough EVE (RACE 9) - Greyhounds
21:14 - 9.14 Sunderland EVE (RACE 12) - Greyhounds
21:22 - 9.22 Peterborough EVE (RACE 10) - Greyhounds
21:38 - 9.38 Peterborough EVE (RACE 11) - Greyhounds
21:54 - 9.54 Peterborough EVE (RACE 12) - Greyhounds
22:00 - Cearense vs Minas - Basketball
22:10 - 10.10 Peterborough EVE (RACE 13) - Greyhounds
23:45 - Atletico Paranaense v Junior - Soccer


More Live Stream
13-Dec - 00:00 - Harbour View FC v Waterhouse - Soccer
13-Dec - 00:00 - Weber Bahia Estudiantes vs Regatas - Basketball
14-Dec - 00:00 - Huracan v Argentinos Jrs - Soccer
16-Dec - 00:05 - LA Lakers @ CHA Hornets - Basketball
13-Dec - 00:05 - MIL Bucks @ IND Pacers - Basketball
15-Dec - 00:05 - NY Knicks @ CHA Hornets - Basketball
13-Dec - 00:05 - NY Knicks @ CLE Cavaliers - Basketball
16-Dec - 00:05 - ANA Ducks @ CLB Blue Jackets - Ice Hockey
14-Dec - 00:05 - ARZ Coyotes @ BUF Sabres - Ice Hockey
15-Dec - 00:05 - ARZ Coyotes @ NY Rangers - Ice Hockey
15-Dec - 00:05 - BOS Bruins @ PIT Penguins - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - BUF Sabres @ WAS Capitals - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - DET Red Wings @ NY Islanders - Ice Hockey
14-Dec - 00:05 - LA Kings @ CLB Blue Jackets - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - LA Kings @ PIT Penguins - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - OTT Senators @ MON Canadiens - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - TOR Maple Leafs @ FLA Panthers - Ice Hockey
15-Dec - 00:05 - VGS Golden Knights @ NJ Devils - Ice Hockey
13-Dec - 00:05 - VGS Golden Knights @ NY Islanders - Ice Hockey
15-Dec - 00:05 - ATL Hawks @ BOS Celtics - Basketball
13-Dec - 00:05 - BKN Nets @ PHI 76ers - Basketball
16-Dec - 00:05 - BOS Celtics @ DET Pistons - Basketball
13-Dec - 00:05 - BOS Celtics @ WAS Wizards - Basketball
13-Dec - 00:05 - DET Pistons @ CHA Hornets - Basketball
14-Dec - 00:15 - Instituto de Cordoba vs Franca - Basketball
15-Dec - 00:35 - MIL Bucks @ CLE Cavaliers - Basketball
15-Dec - 00:35 - WAS Wizards @ BKN Nets - Basketball
14-Dec - 00:35 - CAR Hurricanes @ MON Canadiens - Ice Hockey
15-Dec - 00:35 - OTT Senators @ DET Red Wings - Ice Hockey
14-Dec - 00:35 - TOR Maple Leafs @ TB Lightning - Ice Hockey
15-Dec - 00:35 - WAS Capitals @ CAR Hurricanes - Ice Hockey
15-Dec - 00:35 - IND Pacers @ PHI 76ers - Basketball
13-Dec - 01:00 - Boca Juniors vs Peñarol - Basketball
14-Dec - 01:05 - LA Lakers @ HOU Rockets - Basketball
15-Dec - 01:05 - MIA Heat @ MEM Grizzlies - Basketball
13-Dec - 01:05 - OKC Thunder @ NO Pelicans - Basketball
13-Dec - 01:05 - POR Trail Blazers @ MEM Grizzlies - Basketball
15-Dec - 01:05 - COL Avalanche @ STL Blues - Ice Hockey
14-Dec - 01:05 - EDM Oilers @ WIN Jets - Ice Hockey
14-Dec - 01:05 - FLA Panthers @ MIN Wild - Ice Hockey
16-Dec - 01:05 - NJ Devils @ NAS Predators - Ice Hockey
13-Dec - 01:05 - PIT Penguins @ CHI Blackhawks - Ice Hockey
14-Dec - 01:05 - VAN Canucks @ NAS Predators - Ice Hockey
16-Dec - 01:05 - HOU Rockets @ MEM Grizzlies - Basketball
14-Dec - 01:35 - LA Clippers @ SA Spurs - Basketball
13-Dec - 01:35 - PHI Flyers @ CAL Flames - Ice Hockey
15-Dec - 01:35 - WIN Jets @ CHI Blackhawks - Ice Hockey
13-Dec - 01:35 - ATL Hawks @ DAL Mavericks - Basketball
16-Dec - 01:35 - CHI Bulls @ SA Spurs - Basketball
16-Dec - 02:05 - LA Clippers @ OKC Thunder - Basketball
13-Dec - 02:05 - MIA Heat @ UTA Jazz - Basketball
16-Dec - 02:05 - MIN Timberwolves @ PHX Suns - Basketball
16-Dec - 02:05 - DAL Stars @ COL Avalanche - Ice Hockey
15-Dec - 02:05 - PHI Flyers @ EDM Oilers - Ice Hockey
14-Dec - 02:35 - CHI Bulls @ ORL Magic - Basketball
13-Dec - 03:05 - MIN Timberwolves @ SAC Kings - Basketball
15-Dec - 03:05 - OKC Thunder @ DEN Nuggets - Basketball
15-Dec - 03:05 - TOR Raptors @ POR Trail Blazers - Basketball
13-Dec - 03:05 - DAL Stars @ ANA Ducks - Ice Hockey
16-Dec - 03:05 - PHI Flyers @ VAN Canucks - Ice Hockey
15-Dec - 03:05 - GS Warriors @ SAC Kings - Basketball
13-Dec - 03:35 - TOR Raptors @ GS Warriors - Basketball
14-Dec - 03:35 - DAL Stars @ SJ Sharks - Ice Hockey
14-Dec - 03:35 - DAL Mavericks @ PHX Suns - Basketball
15-Dec - 03:50 - Brisbane Bullets vs Adelaide 36ers - Basketball
16-Dec - 03:50 - Illawarra Hawks vs Sydney Kings - Basketball
15-Dec - 05:00 - KB Stars vs Samsung Bluefangs - Volleyball
15-Dec - 06:00 - KCC Egis vs Busan Sonicboom - Basketball
15-Dec - 06:00 - Mobis Phoebus vs Seoul Thunders - Basketball
16-Dec - 06:00 - Newcastle Jets v Perth Glory - Soccer
16-Dec - 06:00 - Busan Sonicboom vs Changwon Sakers - Basketball
16-Dec - 06:20 - Cairns Taipans vs New Zealand Breakers - Basketball
15-Dec - 06:35 - Wellington Phoenix v Central Coast Mariners - Soccer
15-Dec - 07:00 - Heungkuk Pink Spiders Women vs Hyundai Women - Volleyball
15-Dec - 08:00 - Mono Vampire Basketball Club vs Formosa Dreamers - Basketball
16-Dec - 08:00 - Adelaide United v Melbourne City - Soccer
15-Dec - 08:00 - Goyang Orions vs Seoul Knights - Basketball
13-Dec - 08:30 - Sydney FC Women v Adelaide United Women - Soccer
17-Dec - 08:50 - Melbourne United vs Perth Wildcats - Basketball
15-Dec - 08:50 - Western Sydney Wanderers v Sydney FC - Soccer
14-Dec - 08:50 - Brisbane Roar v Melbourne Victory - Soccer
16-Dec - 10:00 - Sakarya vs Galatasaray - Basketball
14-Dec - 10:00 - Kepco Vixtorm vs Woori Card Wibee - Volleyball
13-Dec - 10:00 - Korean Air Jumbos vs Hyundai Skywalkers - Volleyball
15-Dec - 10:00 - Fenerbahce vs Afyon Belediyesi - Basketball
15-Dec - 10:30 - Sivasspor v Ankaragucu - Soccer
16-Dec - 10:30 - Yeni Malatyaspor v Antalyaspor - Soccer
14-Dec - 10:30 - Anyang KGC vs Dongbu Promy - Basketball
15-Dec - 10:30 - Caykur Rizespor v Alanyaspor - Soccer
13-Dec - 10:30 - Busan Sonicboom vs Seoul Thunders - Basketball
14-Dec - 10:30 - Changwon Sakers vs Incheon Elephants - Basketball
13-Dec - 10:30 - Goyang Orions vs Mobis Phoebus - Basketball
14-Dec - 10:50 - Perth Wildcats vs Sydney Kings - Basketball
16-Dec - 11:00 - Legnano vs Tortona - Basketball
15-Dec - 11:00 - Perth Glory Women v Newcastle Jets Women - Soccer
16-Dec - 11:00 - Rayo Majadahonda v Elche - Soccer
16-Dec - 11:00 - Sevilla v Girona - Soccer
16-Dec - 11:00 - Brescia vs Cantu - Basketball
16-Dec - 11:00 - Esbjerg v FC Nordsjaelland - Soccer
16-Dec - 11:15 - Heerenveen v FC Utrecht - Soccer
16-Dec - 11:30 - Manresa vs Zaragoza - Basketball
16-Dec - 11:30 - UCAM Murcia vs Fuenlabrada - Basketball
16-Dec - 11:30 - Spal v Chievo - Soccer
15-Dec - 11:35 - Jiangsu Dragons vs Nanjing Monkey King - Basketball
13-Dec - 11:35 - Qingdao Eagles vs Fujian Sturgeons - Basketball
15-Dec - 11:35 - Liaoning Flying Leopards vs Jilin Northeast Tigers - Basketball
13-Dec - 11:35 - Shanghai Sharks vs Nanjing Monkey King - Basketball
14-Dec - 11:35 - Sichuan Blue Whales vs Shanxi Brave Dragons - Basketball
14-Dec - 11:35 - Tianjin Gold Lions vs Beijing Ducks - Basketball
13-Dec - 11:35 - Zhejiang Golden Bulls vs Liaoning Flying Leopards - Basketball
15-Dec - 11:35 - Shandong Golden Stars vs Qingdao Eagles - Basketball
16-Dec - 11:35 - Sichuan Blue Whales vs Beikong Fly Dragons - Basketball
16-Dec - 11:35 - Zhejiang Golden Bulls vs Shenzhen Leopards - Basketball
14-Dec - 11:35 - Bayi Rockets vs Zhejiang Golden Bulls - Basketball
14-Dec - 11:35 - Beikong Fly Dragons vs Xinjiang Flying Tigers - Basketball
13-Dec - 11:35 - Guangdong Southern Tigers vs Jilin Northeast Tigers - Basketball
14-Dec - 11:35 - Guangzhou Long-Lions vs Shenzhen Leopards - Basketball
13-Dec - 11:35 - Jiangsu Dragons vs Shandong Golden Stars - Basketball
16-Dec - 11:35 - Fujian Sturgeons vs Beijing Ducks - Basketball
15-Dec - 11:35 - Guangdong Southern Tigers vs Zhejiang Golden Bulls - Basketball
16-Dec - 11:35 - Guangzhou Long-Lions vs Shanghai Sharks - Basketball
15-Dec - 12:00 - Getafe v Real Sociedad - Soccer
16-Dec - 12:00 - Lyon v Monaco - Soccer
15-Dec - 12:00 - Paderborn v Dynamo Dresden - Soccer
15-Dec - 12:00 - St Pauli v Greuther Furth - Soccer
15-Dec - 12:00 - Union Berlin v Bochum - Soccer
16-Dec - 12:00 - CLS Knights Surabaya vs Pilipinas Basketball Club - Basketball
16-Dec - 12:00 - Dunarea Calarasi v ACS Sepsi - Soccer
15-Dec - 12:00 - FC Voluntari v Astra Giurgiu - Soccer
15-Dec - 12:15 - Bahcesehir Koleji vs Besiktas - Basketball
16-Dec - 12:30 - Hibernian v Celtic - Soccer
16-Dec - 12:30 - Sandhausen v Jahn Regensburg - Soccer
16-Dec - 12:30 - SG Flensburg Handewitt vs Bergischer HC - Handball
15-Dec - 12:30 - Vietnam v Malaysia - Soccer
16-Dec - 12:30 - Erzgebirge Aue v Darmstadt - Soccer
16-Dec - 12:30 - FC Ingolstadt v Heidenheim - Soccer
13-Dec - 12:45 - Ajman SCC v Al Dhafra SCC - Soccer
14-Dec - 12:45 - Ahlial Fujairah v Shabab Al Ahli Dubai - Soccer
14-Dec - 12:45 - Al Ittihad Kalba v Al Wasl SC - Soccer
13-Dec - 12:50 - Baniyas SC v Dibba Al Fujairah - Soccer
16-Dec - 13:00 - Kayserispor v Akhisar Belediye - Soccer
15-Dec - 13:00 - Konyaspor v Kasimpasa - Soccer
13-Dec - 13:00 - Zhuhai Wolf Warriors vs Saigon Heat - Basketball
16-Dec - 13:00 - AC Horsens v Midtjylland - Soccer
16-Dec - 13:30 - SCR Altach v Hartberg - Soccer
16-Dec - 13:30 - Wil 1900 v Lausanne Sports - Soccer
16-Dec - 13:30 - Ajax v De Graafschap - Soccer
16-Dec - 13:30 - Cercle Brugge v Anderlecht - Soccer
16-Dec - 13:30 - FC Chiasso v Winterthur - Soccer
16-Dec - 13:30 - FC Groningen v FC Emmen - Soccer
16-Dec - 13:30 - FC Salzburg v St Polten - Soccer
15-Dec - 14:00 - FK Teplice v FC Fastav Zlín - Soccer
16-Dec - 14:00 - Frosinone v Sassuolo - Soccer
16-Dec - 14:00 - Oldenburg vs BG Gottingen - Basketball
16-Dec - 14:00 - S. Oliver Wurzburg vs Science City Jena - Basketball
16-Dec - 14:00 - Nimes v Lille - Soccer
15-Dec - 14:00 - Opava v Mlada Boleslav - Soccer
16-Dec - 14:00 - Sampdoria v Parma - Soccer
15-Dec - 14:00 - Slovacko v Dukla Praha - Soccer
16-Dec - 14:00 - Viktoria Plzen v MFK Karvina - Soccer
13-Dec - 14:00 - Bengaluru v ATK - Soccer
15-Dec - 14:00 - Bohemians 1905 v Slovan Liberec - Soccer
16-Dec - 14:00 - Bayern Munich vs Alba Berlin - Basketball
16-Dec - 14:00 - Brussels Basketball vs Antwerp Giants - Basketball
15-Dec - 14:00 - Clermont Foot v Lens - Soccer
16-Dec - 14:00 - Dinamo Zagreb v Hajduk Split - Soccer
14-Dec - 14:00 - FC Goa v Northeast United - Soccer
16-Dec - 14:00 - Fiorentina v Empoli - Soccer
15-Dec - 14:30 - Fortuna Dusseldorf v SC Freiburg - Soccer
15-Dec - 14:30 - Hannover 96 v Bayern Munich - Soccer
16-Dec - 14:30 - Turk Telekom vs Istanbul BB - Basketball
16-Dec - 14:30 - RB Leipzig v Mainz - Soccer
16-Dec - 14:30 - Slask Wroclaw v Korona Kielce - Soccer
15-Dec - 14:30 - TSG Hoffenheim v Borussia M\'gladbach - Soccer
15-Dec - 14:30 - VfB Stuttgart v Hertha Berlin - Soccer
15-Dec - 14:30 - Augsburg v Schalke - Soccer
15-Dec - 14:30 - Cracovia Krakow v Pogon Szczecin - Soccer
15-Dec - 14:30 - Gaziantep vs Tofas - Basketball
15-Dec - 15:00 - Gaz Metan Medias v AFC Hermannstadt - Soccer
15-Dec - 15:00 - Granada v Oviedo - Soccer
15-Dec - 15:00 - Kilmarnock v Dundee - Soccer
16-Dec - 15:00 - Plymouth Raiders vs London City Royals - Basketball
16-Dec - 15:00 - Lucerne v St Gallen - Soccer
16-Dec - 15:00 - Neuchatel Xamax v Young Boys - Soccer
16-Dec - 15:00 - Osasuna v Alcorcon - Soccer
15-Dec - 15:00 - Randers FC v Vejle - Soccer
16-Dec - 15:00 - Rio Ave v Belenenses - Soccer
16-Dec - 15:00 - Füchse Berlin vs SC DHFK Leipzig - Handball
14-Dec - 15:00 - Beylikduzu Voleybol Ihtisas Women vs Galatasaray Women - Volleyball
16-Dec - 15:00 - Sonderjyske v FC Copenhagen - Soccer
15-Dec - 15:00 - AEK vs GS Lavrio - Basketball
15-Dec - 15:00 - Bolton v Leeds - Soccer
16-Dec - 15:00 - FC Vaduz v FC Schaffhausen - Soccer
16-Dec - 15:00 - FC Zurich v Lugano - Soccer
15-Dec - 15:15 - Giannina v Panionios - Soccer
16-Dec - 15:15 - Larissa v AEK Athens - Soccer
15-Dec - 15:15 - Valladolid v Atletico Madrid - Soccer
16-Dec - 15:15 - Espanyol v Real Betis - Soccer
13-Dec - 15:30 - Sharjah SCC v Emirates Club RAK - Soccer
14-Dec - 15:30 - Al Jazira SC v Al Nasr SC - Soccer
15-Dec - 15:30 - Boavista v Tondela - Soccer
15-Dec - 15:30 - Chaves v Moreirense - Soccer
16-Dec - 15:45 - Feyenoord v Fortuna Sittard - Soccer
16-Dec - 16:00 - FK Austria Vienna v Rapid Vienna - Soccer
15-Dec - 16:00 - FK Pribram v Sparta Prague - Soccer
16-Dec - 16:00 - London Lions vs Sheffield Sharks - Basketball
16-Dec - 16:00 - Guingamp v Rennes - Soccer
15-Dec - 16:00 - Istanbul Basaksehir v Galatasaray - Soccer
15-Dec - 16:00 - LASK Linz v SV Mattersburg - Soccer
15-Dec - 16:00 - SK Sturm Graz v Admira Wacker Modling - Soccer
16-Dec - 16:00 - Besiktas v Trabzonspor - Soccer
16-Dec - 16:00 - Bakery Piacenza vs Cagliari - Basketball
16-Dec - 16:00 - Breogan vs Real Madrid - Basketball
15-Dec - 16:00 - Dijon v PSG - Soccer
15-Dec - 16:00 - Corinthians vs Bauru - Basketball
16-Dec - 16:00 - Dinamo Sassari vs Milano - Basketball
15-Dec - 16:00 - FC Wacker Innsbruck v Wolfsberger AC - Soccer
15-Dec - 16:30 - Kriens v Aarau - Soccer
16-Dec - 16:30 - Varese vs Torino - Basketball
15-Dec - 16:30 - Slaven Belupo v HNK Rijeka - Soccer
13-Dec - 16:45 - Olympiacos vs Anadolu Efes - Basketball
16-Dec - 17:00 - Jesi vs Imola - Basketball
17-Dec - 17:00 - FK Baumit Jablonec v Slavia Prague - Soccer
16-Dec - 17:00 - Genk v KV Oostende - Soccer
15-Dec - 17:00 - Gornik Zabrze v Arka Gdynia - Soccer
15-Dec - 17:00 - Inter Milan v Udinese - Soccer
16-Dec - 17:00 - Montegranaro vs Assigeco Piacenza - Basketball
15-Dec - 17:00 - KV Kortrijk v Club Brugge - Soccer
16-Dec - 17:00 - Las Palmas v Tenerife - Soccer
16-Dec - 17:00 - Ravenna vs Verona - Basketball
16-Dec - 17:00 - Roseto vs Treviso - Basketball
17-Dec - 17:00 - Miedz Legnica v Lechia Gdansk - Soccer
16-Dec - 17:00 - Scafati vs Casale Monferrato - Basketball
14-Dec - 17:00 - NK Lokomotiva Zagreb v HNK Gorica - Soccer
15-Dec - 17:00 - Numancia v Albacete - Soccer
16-Dec - 17:00 - Treviglio vs Latina Basket - Basketball
16-Dec - 17:00 - Venezia vs Brindisi - Basketball
15-Dec - 17:00 - Reus Deportiu v Cordoba - Soccer
18-Dec - 17:00 - Zenit St. Petersburg vs Asvel Lyon-Villeurbanne - Basketball
14-Dec - 17:00 - Wisla Plock v Wisla Krakow - Soccer
16-Dec - 17:00 - Zaglebie Sosnowiec v Lech Poznan - Soccer
16-Dec - 17:00 - Agrigento vs Virtus Roma - Basketball
18-Dec - 17:00 - Anadolu Efes vs Buducnost - Basketball
13-Dec - 17:00 - CSKA Moscow vs Khimki Moscow Region - Basketball
14-Dec - 17:00 - Banik Ostrava v Sigma Olomouc - Soccer
16-Dec - 17:00 - Baltur Cento vs Mantovana - Basketball
16-Dec - 17:00 - Biella vs Trapani - Basketball
16-Dec - 17:00 - Brondby v Vendsyssel FF - Soccer
16-Dec - 17:00 - Cagliari v Napoli - Soccer
16-Dec - 17:00 - Brose Bamberg vs Telekom Bonn - Basketball
15-Dec - 17:00 - Burgos vs Valencia - Basketball
16-Dec - 17:00 - Eintracht Frankfurt v Bayer Leverkusen - Soccer
16-Dec - 17:00 - Ferrara vs Fortitudo Bologna - Basketball
16-Dec - 17:00 - Extremadura v Gimnastic - Soccer
16-Dec - 17:00 - Forli vs Udine - Basketball
15-Dec - 17:00 - Giessen 46ers vs BBC Bayreuth - Basketball
15-Dec - 17:00 - Iberostar Tenerife vs Baskonia - Basketball
15-Dec - 17:10 - Dresdner SC Women vs SC Potsdam Women - Volleyball
14-Dec - 17:30 - Goztepe v Bursaspor - Soccer
14-Dec - 17:30 - Holstein Kiel v Arminia Bielefeld - Soccer
16-Dec - 17:30 - Huesca v Villarreal - Soccer
15-Dec - 17:30 - Monaco vs Dijon - Basketball
17-Dec - 17:30 - Levadiakos v PAOK Salonika - Soccer
16-Dec - 17:30 - Pau-Lacq-Orthez vs Le Mans - Basketball
16-Dec - 17:30 - Pistoia vs Virtus Bologna - Basketball
16-Dec - 17:30 - Maritimo v Benfica - Soccer
14-Dec - 17:30 - MSV Duisburg v Hamburg - Soccer
16-Dec - 17:30 - Olympiakos v Lamia - Soccer
15-Dec - 17:30 - PEC Zwolle v NAC - Soccer
15-Dec - 17:30 - Real Madrid v Rayo Vallecano - Soccer
14-Dec - 17:30 - AIK vs Ystads IF HF - Handball
15-Dec - 17:30 - Asteras Tripolis v OFI Crete - Soccer
15-Dec - 17:30 - Borussia Dortmund v Werder Bremen - Soccer
15-Dec - 17:30 - Bristol City v Norwich - Soccer
16-Dec - 17:30 - Cheshire Phoenix vs Surrey Scorchers - Basketball
18-Dec - 17:45 - Fenerbahce vs CSKA Moscow - Basketball
15-Dec - 18:00 - Leonis Roma vs Rieti - Basketball
13-Dec - 18:00 - Eskilstuna Guif vs IFK Kristianstad - Handball
14-Dec - 18:00 - Odense BK v AaB - Soccer
13-Dec - 18:00 - IFK Ystad HK vs Alingsås HK - Handball
13-Dec - 18:00 - Onnereds HK vs IFK Skovde HK - Handball
13-Dec - 18:00 - Redbergslids IK vs Hammarby IF HF - Handball
14-Dec - 18:00 - HIF Karlskrona vs IK Sävehof - Handball
13-Dec - 18:00 - TVB 1898 Stuttgart vs SG BBM Bietigheim - Handball
15-Dec - 18:00 - Netzhoppers KW vs Berlin Volleys - Volleyball
17-Dec - 18:00 - AGF Aarhus v Hobro IK - Soccer
15-Dec - 18:00 - CD Aves v Guimaraes - Soccer
14-Dec - 18:00 - CS Concordia Chiajna v CSM Politehnica Iasi - Soccer
15-Dec - 18:00 - Dinamo Bucharest v CS U Craiova - Soccer
16-Dec - 18:00 - FC Botosani v FCSB - Soccer
15-Dec - 18:00 - FC Sion v Basel - Soccer
15-Dec - 18:00 - FC Thun v Grasshoppers - Soccer
16-Dec - 18:05 - Pesaro vs Vanoli Cremona - Basketball
16-Dec - 18:30 - Unicaja Malaga vs Barcelona - Basketball
14-Dec - 18:30 - UHK Krems vs HSG Graz - Handball
14-Dec - 18:30 - Adler Mannheim vs Augsburger Panther - Ice Hockey
14-Dec - 18:30 - Dusseldorfer EG vs Grizzlys Wolfsburg - Ice Hockey
14-Dec - 18:30 - EHC München vs Kölner Haie - Ice Hockey
14-Dec - 18:30 - Eisbären Berlin vs Schwenninger Wild Wings - Ice Hockey
14-Dec - 18:30 - Iserlohn Roosters vs Straubing Tigers - Ice Hockey
14-Dec - 18:30 - Krefeld Pinguine vs ERC Ingolstadt - Ice Hockey
13-Dec - 18:30 - Nürnberg Ice Tigers vs Fischtown Pinguins Bremerhaven - Ice Hockey
13-Dec - 18:30 - Fenerbahce vs Milano - Basketball
16-Dec - 18:30 - Gran Canaria vs Joventut - Basketball
15-Dec - 18:35 - CAL Flames @ MIN Wild - Ice Hockey
15-Dec - 18:45 - Heracles v PSV - Soccer
15-Dec - 18:45 - AZ v Excelsior - Soccer
14-Dec - 19:00 - Go Ahead Eagles v FC Den Bosch - Soccer
15-Dec - 19:00 - Lokeren v Sint-Truidense - Soccer
14-Dec - 19:00 - Lorient v Niort - Soccer
15-Dec - 19:00 - Nantes v Montpellier - Soccer
14-Dec - 19:00 - Portimonense v Vitoria Setubal - Soccer
14-Dec - 19:00 - Red Star FC 93 v Sochaux - Soccer
15-Dec - 19:00 - Reims v Strasbourg - Soccer
14-Dec - 19:00 - Servette v FC Rapperswil-Jona - Soccer
14-Dec - 19:00 - Sparta Rotterdam v AZ Reserves - Soccer
15-Dec - 19:00 - Sporting Gijon v Mallorca - Soccer
16-Dec - 19:00 - Standard Liege v Zulte-Waregem - Soccer
14-Dec - 19:00 - US Orleans 45 v AC Ajaccio - Soccer
14-Dec - 19:00 - Willem II v ADO Den Haag - Soccer
14-Dec - 19:00 - Ajaccio GFCA v Le Havre - Soccer
16-Dec - 19:00 - Almeria v Lugo - Soccer
15-Dec - 19:00 - Amiens v Angers - Soccer
18-Dec - 19:00 - Andorra vs Monaco - Basketball
14-Dec - 19:00 - Brest v AS Beziers - Soccer
15-Dec - 19:00 - Caen v Toulouse - Soccer
14-Dec - 19:00 - Chateauroux v Auxerre - Soccer
18-Dec - 19:00 - Cedevita vs Tofas - Basketball
15-Dec - 19:00 - Eupen v Mouscron-Peruwelz - Soccer
14-Dec - 19:00 - FC Eindhoven v RKC - Soccer
13-Dec - 19:05 - Maccabi Tel Aviv vs Baskonia - Basketball
13-Dec - 19:15 - KR Reykjavik vs IR Reykjavik - Basketball
15-Dec - 19:30 - Leuven Bears vs Oostende - Basketball
14-Dec - 19:30 - London Lions vs London City Royals - Basketball
15-Dec - 19:30 - Ludwigsburg vs Crailsheim Merlins - Basketball
15-Dec - 19:30 - Mitteldeutscher vs Fraport Skyliners - Basketball
14-Dec - 19:30 - Jagiellonia Bialystok v Zaglebie Lubin - Soccer
15-Dec - 19:30 - Monbus Obradoiro vs Estudiantes - Basketball
15-Dec - 19:30 - Legia Warsaw v Piast Gliwice - Soccer
14-Dec - 19:30 - Rasta Vechta vs Ratiopharm Ulm - Basketball
14-Dec - 19:30 - Sheffield Sharks vs Newcastle Eagles - Basketball
14-Dec - 19:30 - Nurnberg v Wolfsburg - Soccer
15-Dec - 19:30 - Trento vs Reggio Emilia - Basketball
18-Dec - 19:30 - Trento vs Valencia - Basketball
14-Dec - 19:30 - Worcester Wolves vs Cheshire Phoenix - Basketball
16-Dec - 19:30 - Roma v Genoa - Soccer
1-Dec - 19:30 - Cagliari vs Udine - Basketball
15-Dec - 19:30 - Busto Arsizio Women vs Filottrano Women - Volleyball
15-Dec - 19:30 - Torino v Juventus - Soccer
14-Dec - 19:30 - Bayern Munich vs BC Leixlip Zalgiris - Basketball
15-Dec - 19:30 - Antwerp v Waasland-Beveren - Soccer
17-Dec - 19:30 - Atalanta v Lazio - Soccer
18-Dec - 19:30 - Bologna v AC Milan - Soccer
15-Dec - 19:30 - BC Andorra vs Gipuzkoa - Basketball
14-Dec - 19:30 - Bergamo vs Virtus Cassino - Basketball
15-Dec - 19:30 - Bristol Flyers vs Manchester Giants - Basketball
14-Dec - 19:30 - Charleroi v Gent - Soccer
16-Dec - 19:30 - Deportivo La Coruna v Real Zaragoza - Soccer
15-Dec - 19:30 - Eisbaren Bremerhaven vs Braunschweig - Basketball
14-Dec - 19:30 - Panathinaikos vs Darussafaka - Basketball
16-Dec - 19:45 - Levante v Barcelona - Soccer
14-Dec - 19:45 - Livingston v Hearts - Soccer
14-Dec - 19:45 - Nice v St Etienne - Soccer
17-Dec - 19:45 - Strasbourg vs Chalon - Basketball
16-Dec - 19:45 - Trieste vs Avellino - Basketball
14-Dec - 19:45 - Sheff Utd v West Brom - Soccer
15-Dec - 19:45 - Vitesse v VVV - Soccer
1-Dec - 19:45 - Virtus Cassino vs Leonis Roma - Basketball
18-Dec - 19:45 - Barcelona vs Olympiacos - Basketball
17-Dec - 19:45 - Derby v Nottm Forest - Soccer
15-Dec - 19:45 - Eibar v Valencia - Soccer
13-Dec - 20:00 - Real Madrid vs Barcelona - Basketball
14-Dec - 20:00 - Malaga v Cadiz - Soccer
16-Dec - 20:00 - Marseille v Bordeaux - Soccer
16-Dec - 20:00 - Sporting v Nacional - Soccer
14-Dec - 20:00 - Gran Canaria vs Buducnost - Basketball
17-Dec - 20:00 - CD Alaves v Athletic Bilbao - Soccer
14-Dec - 20:00 - Celta Vigo v Leganes - Soccer
14-Dec - 20:15 - Valur vs Keflavik - Basketball
18-Dec - 20:30 - Gran Canaria vs Baskonia - Basketball
14-Dec - 21:15 - Braga v Feirense - Soccer
15-Dec - 22:05 - UTA Jazz @ ORL Magic - Basketball
16-Dec - 23:00 - Obras Sanitarias vs Comunicaciones - Basketball
14-Dec - 23:10 - CR Vasco Da Gama vs Mogi das Cruzes - Basketball

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.