Live Stream: Bangkok Glass FC v Navy FC in SOCCER.

Country restriction apply. Under Australian law, we are required to inform you that Live Streaming on bet365 is exempt from Parts 3 and 4 of the Broadcasting Services (Online Content Service Provider Rules) 2018.

Live Stream of Football Matches and other sports available at some online bookies

Today Live Stream at bet365.Country restriction apply
00:00 - Huracan v Argentinos Jrs - Soccer
00:05 - ARZ Coyotes @ BUF Sabres - Ice Hockey
00:05 - LA Kings @ CLB Blue Jackets - Ice Hockey
00:15 - Instituto de Cordoba vs Franca - Basketball
00:35 - CAR Hurricanes @ MON Canadiens - Ice Hockey
00:35 - TOR Maple Leafs @ TB Lightning - Ice Hockey
01:05 - EDM Oilers @ WIN Jets - Ice Hockey
01:05 - FLA Panthers @ MIN Wild - Ice Hockey
01:05 - LA Lakers @ HOU Rockets - Basketball
01:05 - VAN Canucks @ NAS Predators - Ice Hockey
01:35 - LA Clippers @ SA Spurs - Basketball
02:35 - CHI Bulls @ ORL Magic - Basketball
03:35 - DAL Mavericks @ PHX Suns - Basketball
03:35 - DAL Stars @ SJ Sharks - Ice Hockey
03:40 - Greysia Polii / Apriyani Rahayu vs Yue Du / Yinhui Li - Badminton
03:40 - Min Chun Liao / Ching Heng Su vs Hiroyuki Endo / Akane Watanabe - Badminton
03:45 - Race 1 Moe - Horse Racing
04:00 - Moscow Liga Pro - Evgeniy Nikitin v Igor Kovalev - Table Tennis
04:20 - Race 2 Moe - Horse Racing
04:20 - Soon Huat Goh / Shevon Jemie Lai vs Marcus Ellis / Lauren Smith - Badminton
04:20 - Tien Chen Chou vs Yuqi Shi - Badminton
04:30 - Moscow Liga Pro - Andrey Pravednov v Alexander Skrebnev - Table Tennis
04:45 - Yantar Khabarovsk-pro vs Lokomotiv Vladivostok-pro - Volleyball
04:55 - Race 3 Moe - Horse Racing
05:00 - Jonghoon Lim / Haeun Yang vs Woojin Jang / Hyo Sim Cha - Table Tennis
05:00 - Masataka Morizono / Mima Ito vs Chun Ting Wong / Hoi Kem Doo - Table Tennis
05:00 - Moscow Liga Pro - Igor Kovalev v Andrey Pravednov - Table Tennis
05:00 - Ratchanok Intanon vs Michelle Li - Badminton
05:00 - Siwei Zheng / Yaqiong Huang vs Dechapol Puavaranukroh / Sapsiree Taerattanachai - Badminton
05:00 - VC Atyrau 2 U23 vs Mangystau 2 U23 - Volleyball
05:10 - Race 1 Morphettville - Horse Racing
05:30 - Moscow Liga Pro - Alexander Skrebnev v Evgeniy Nikitin - Table Tennis
05:30 - Race 4 Moe - Horse Racing
05:40 - Hung Ling Chen / Chi-Lin Wang vs Mohammad Ahsan / Hendra Setiawan - Badminton
05:40 - Nozomi Okuhara vs Yufei Chen - Badminton
05:50 - Race 2 Morphettville - Horse Racing
06:00 - Evgeniya Rodina vs Viktoria Kuzmova - Tennis
06:00 - Hangtuah Sumsel vs Stapac Jakarta - Basketball
06:00 - Moscow Liga Pro - Evgeniy Nikitin v Andrey Pravednov - Table Tennis
06:05 - Race 1 Albany - Horse Racing
06:08 - Race 5 Ipswich - Greyhounds
06:10 - Race 5 Moe - Horse Racing
06:15 - Hyowon Suh vs Zhuojia He - Table Tennis
06:15 - Yingsha Sun vs Shiwen Liu - Table Tennis
06:17 - Race 7 Warrnambool - Greyhounds
06:20 - Race 8 Murwillumbah - Horse Racing
06:24 - Race 6 Ipswich - Greyhounds
06:30 - Fakel Birobidzhan-pro vs Torpedo Vladivostok-pro - Volleyball
06:30 - Moscow Liga Pro - Igor Kovalev v Alexander Skrebnev - Table Tennis
06:30 - Race 3 Morphettville - Horse Racing
06:35 - Race 2 Albany - Horse Racing
06:41 - Race 7 Ipswich - Greyhounds
06:47 - Race 7 Ipswich - Horse Racing
06:50 - Race 6 Moe - Horse Racing
07:00 - Ipek Soylu vs Evgeniya Burdina - Tennis
07:00 - Maciej Rajski vs Dragos Nicolae Madaras - Tennis
07:00 - Parma Perm 2 vs Lokomotiv Kuban 2 - Basketball
07:00 - Race 4 Morphettville - Horse Racing
07:00 - Race 8 Ipswich - Greyhounds
07:00 - Ronald Slobodchikov vs Pavel Kotov - Tennis
07:00 - Vlada Ekshibarova vs Melis Sezer - Tennis
07:00 - Yesil Petropavlovsk 2 U23 vs Dinamo Taraz 2 U23 - Volleyball
07:05 - Hugo Calderano vs Yuya Oshima - Table Tennis
07:05 - Koki Niwa vs Zhendong Fan - Table Tennis
07:05 - Race 3 Albany - Horse Racing
07:08 - Race 10 The Gardens - Greyhounds
07:15 - Race 1 Canterbury - Horse Racing
07:15 - Race 9 Ipswich - Greyhounds
07:20 - Race 7 Moe - Horse Racing
07:27 - Race 11 The Gardens - Greyhounds
07:30 - Race 1 Moonee Valley - Horse Racing
07:30 - Renata Voracova / Tamara Zidansek vs Reka-Luca Jani / Cornelia Lister - Tennis
07:32 - Race 10 Ipswich - Greyhounds
07:37 - Race 11 Warrnambool - Greyhounds
07:40 - Race 5 Morphettville - Horse Racing
07:45 - Race 1 Cranbourne - Greyhounds
07:45 - Race 2 Canterbury - Horse Racing
07:50 - Race 8 Moe - Horse Racing
07:55 - Jun Mizutani vs Dingshuo Liu - Table Tennis
07:55 - Timo Boll vs Jingkun Liang - Table Tennis
08:00 - Franziska Volkmann / Patrick Scheiel vs Kwang Eon Lee / Jung Bin Ji - Badminton
08:00 - NSH Jakarta vs Satria Muda Pertamina Jakarta - Basketball
08:00 - Race 2 Cranbourne - Greyhounds
08:00 - Race 2 Moonee Valley - Horse Racing
08:00 - Sebastian Bugtrup / Amanda Hogstrom vs Yevgeniya Paksyutova / Danylo Bosniuk - Badminton
08:07 - Race 1 Geelong - Greyhounds
08:10 - Race 6 Morphettville - Horse Racing
08:12 - 8.12 Henlow (RACE 1) - Greyhounds
08:15 - Amur Khabarovsk-pro vs Zenit Khabarovsk-pro - Volleyball
08:15 - Moscow Liga Pro - Mikhail Tormozov v Semyon Korolev - Table Tennis
08:15 - Race 3 Canterbury - Horse Racing
08:16 - Race 3 Cranbourne - Greyhounds
08:22 - Race 2 Dubbo - Greyhounds
08:27 - 8.27 Henlow (RACE 2) - Greyhounds
08:27 - Race 2 Geelong - Greyhounds
08:30 - Dejan Katic vs Gorazd Srbljak - Tennis
08:30 - Georgii Karpov / Anastasiia Pustinskaia vs Mathias Bay-Smidt / Rikke Soby - Badminton
08:30 - Lasse Moelhede / Sara Lundgaard vs max Flynn / Moa Sjoo - Badminton
08:30 - Race 3 Moonee Valley - Horse Racing
08:30 - Yeong Won Jeong vs Monica Robinson - Tennis
08:37 - Race 2 Richmond - Greyhounds
08:40 - Race 7 Morphettville - Horse Racing
08:43 - 8.43 Henlow (RACE 3) - Greyhounds
08:43 - Race 4 Cranbourne - Greyhounds
08:45 - Race 4 Canterbury - Horse Racing
08:49 - Race 3 Geelong - Greyhounds
08:50 - Brisbane Roar v Melbourne Victory - Soccer
08:57 - Race 3 Richmond - Greyhounds
09:00 - Callum Hemming / Lizzie Tolman vs Zenia Dam Larsen / Mads Emil Christensen - Badminton
09:00 - Moscow Liga Pro - Mikhail Kozhemyakin v Oleg Suharkov - Table Tennis
09:00 - Olga Govortsova / Mandy Minella vs Alena Fomina / Valentina Ivakhnenko - Tennis
09:00 - Pavlodar 2 U23 vs Burevestnik Almaty 2 U23 - Volleyball
09:00 - Race 4 Moonee Valley - Horse Racing
09:00 - Stefanie Voegele vs Shuai Peng - Tennis
09:00 - Ygor Coelho vs Jan Louda - Badminton
09:02 - 9.02 Henlow (RACE 4) - Greyhounds
09:03 - Race 4 Dubbo - Greyhounds
09:10 - Race 5 Cranbourne - Greyhounds
09:10 - Race 8 Morphettville - Horse Racing
09:15 - 9.15 Bangalore (Race 1) - Horse Racing
09:15 - Race 5 Canterbury - Horse Racing
09:18 - 9.18 Henlow (RACE 5) - Greyhounds
09:19 - Race 4 Richmond - Greyhounds
09:27 - Race 5 Geelong - Greyhounds
09:30 - Moscow Liga Pro - Semyon Korolev v Vladimir Shirokov - Table Tennis
09:30 - Race 5 Moonee Valley - Horse Racing
09:34 - 9.34 Henlow (RACE 6) - Greyhounds
09:35 - Race 6 Cranbourne - Greyhounds
09:45 - 9.45 Bangalore (Race 2) - Horse Racing
09:45 - 9.45 Jebel Ali (Race 1) - Horse Racing
09:45 - Nhat Nguyen vs Dmytro Zavadsky - Badminton
09:45 - Race 6 Canterbury - Horse Racing
09:45 - Victor Svendsen vs Lars Schaenzler - Badminton
09:50 - Race 6 Geelong - Greyhounds
09:52 - 9.52 Henlow (RACE 7) - Greyhounds
09:57 - Race 6 Richmond - Greyhounds
10:00 - Avtodor Saratov 2 vs Zenit St. Petersburg 2 - Basketball
10:00 - Garuda Bandung vs Bogor Siliwangi - Basketball
10:00 - Kantaphon Wangcharoen vs Sameer Verma - Badminton
10:00 - Kepco Vixtorm vs Woori Card Wibee - Volleyball
10:00 - Manyu Wang vs Meng Chen - Table Tennis
10:00 - Moscow Liga Pro - Mikhail Tormozov v Mikhail Kozhemyakin - Table Tennis
10:00 - Race 6 Moonee Valley - Horse Racing
10:00 - Sindhu Pusarla V. vs Beiwen Zhang - Badminton
10:02 - Race 7 Cranbourne - Greyhounds
10:05 - Levanga Hokkaido vs Akita Northern Happinets - Basketball
10:07 - 10.07 Henlow (RACE 8) - Greyhounds
10:08 - Race 7 Geelong - Greyhounds
10:10 - 10.10 Fairview (SA) (Race 1) - Horse Racing
10:15 - 10.15 Bangalore (Race 3) - Horse Racing
10:15 - 10.15 Jebel Ali (Race 2) - Horse Racing
10:15 - Bernardo Atilano vs Danylo Bosniuk - Badminton
10:15 - Mads Christophersen vs Andraz Krapez - Badminton
10:15 - Race 7 Canterbury - Horse Racing
10:17 - Race 8 Cranbourne - Greyhounds
10:23 - 10.23 Henlow (RACE 9) - Greyhounds
10:27 - Race 8 Geelong - Greyhounds
10:29 - 10.29 Harlow (RACE 1) - Greyhounds
10:30 - Anyang KGC vs Dongbu Promy - Basketball
10:30 - Changwon Sakers vs Incheon Elephants - Basketball
10:30 - Moscow Liga Pro - Vladimir Shirokov v Oleg Suharkov - Table Tennis
10:30 - Race 7 Moonee Valley - Horse Racing
10:35 - Race 9 Cranbourne - Greyhounds
10:36 - 10.36 Crayford (RACE 1) - Greyhounds
10:40 - 10.40 Fairview (SA) (Race 2) - Horse Racing
10:40 - Marcus Fernaldi Gideon / Kevin Sanjaya Sukamuljo vs Chengkai Han / Haodong Zhou - Badminton
10:40 - Tzu Ying Tai vs Akane Yamaguchi - Badminton
10:41 - 10.41 Henlow (RACE 10) - Greyhounds
10:43 - 10.43 Harlow (RACE 2) - Greyhounds
10:45 - 10.45 Bangalore (Race 4) - Horse Racing
10:45 - 10.45 Jebel Ali (Race 3) - Horse Racing
10:45 - Beatriz Corrales vs Gayle Mahulette - Badminton
10:45 - Race 8 Canterbury - Horse Racing
10:50 - Perth Wildcats vs Sydney Kings - Basketball
10:50 - Race 9 Geelong - Greyhounds
10:50 - Tomokazu Harimoto vs Woojin Jang - Table Tennis
10:51 - 10.51 Crayford (RACE 2) - Greyhounds
10:57 - 10.57 Harlow (RACE 3) - Greyhounds
10:59 - Race 10 Cranbourne - Greyhounds
11:00 - Alaska Aces vs Magnolia Hotshots - Basketball
11:00 - Moscow Liga Pro - Semyon Korolev v Mihail Kozhemyakin - Table Tennis
11:00 - Race 8 Moonee Valley - Horse Racing
11:00 - Samara 2 vs Spartak St. Petersburg 2 - Basketball
11:00 - TNK Kazchrome 2 U23 vs Altay 2 Ust-Kamenogorsk U23 - Volleyball
11:00 - UNICS Kazan 2 vs Enisey Krasnoyarsk 2 - Basketball
11:03 - 11.03 Kinsley (RACE 1) - Greyhounds
11:06 - 11.06 Crayford (RACE 3) - Greyhounds
11:08 - Race 10 Geelong - Greyhounds
11:10 - 11.10 Fairview (SA) (Race 3) - Horse Racing
11:11 - 11.11 Swindon (RACE 1) - Greyhounds
11:12 - 11.12 Harlow (RACE 4) - Greyhounds
11:14 - Race 10 Bendigo - Greyhounds
11:15 - 11.15 Bangalore (Race 5) - Horse Racing
11:15 - 11.15 Jebel Ali (Race 4) - Horse Racing
11:19 - 11.19 Kinsley (RACE 2) - Greyhounds
11:19 - Race 11 Cranbourne - Greyhounds
11:20 - Kim Astrup / Anders Skaarup Rasmussen vs Junhui Li / Yuchen Liu - Badminton
11:20 - Mayu Matsumoto / Wakana Nagahara vs Jongkolphan Kititharakul / Rawinda Prajongjai - Badminton
11:21 - 11.21 Crayford (RACE 4) - Greyhounds
11:25 - Race 7 Sunshine Coast - Horse Racing
11:26 - 11.26 Swindon (RACE 2) - Greyhounds
11:27 - 11.27 Harlow (RACE 5) - Greyhounds
11:29 - Race 11 Bendigo - Greyhounds
11:30 - Alexander Boborykin / Sanjar Fayziev vs Dragos Nicolae Madaras / Tadeas Paroulek - Tennis
11:30 - Alexandra Viktorovitch / Lisa Zaar vs Ekaterina Vishnevskaya / Angelina Zhuravleva - Tennis
11:30 - Line Christophersen vs Maria Ulitina - Badminton
11:30 - Mats Hermans / Bart Stevens vs Vladimir Korolev / Pavel Kotov - Tennis
11:30 - Moscow Liga Pro - Oleg Suharkov v Mikhail Tormozov - Table Tennis
11:30 - Oona Orpana / Ipek Soylu v Daria Mishina / Anastasia Sukhotina - Tennis
11:34 - 11.34 Kinsley (RACE 3) - Greyhounds
11:35 - Bayi Rockets vs Zhejiang Golden Bulls - Basketball
11:35 - Beikong Fly Dragons vs Xinjiang Flying Tigers - Basketball
11:35 - Guangzhou Long-Lions vs Shenzhen Leopards - Basketball
11:35 - Sichuan Blue Whales vs Shanxi Brave Dragons - Basketball
11:35 - Tianjin Gold Lions vs Beijing Ducks - Basketball
11:36 - 11.36 Crayford (RACE 5) - Greyhounds
11:37 - Race 3 Mandurah - Greyhounds
11:40 - 11.40 Fairview (SA) (Race 4) - Horse Racing
11:41 - 11.41 Swindon (RACE 3) - Greyhounds
11:43 - 11.43 Harlow (RACE 6) - Greyhounds
11:45 - 11.45 Bangalore (Race 6) - Horse Racing
11:45 - 11.45 Jebel Ali (Race 5) - Horse Racing
11:45 - Race 12 Cranbourne - Greyhounds
11:48 - 11.48 Kinsley (RACE 4) - Greyhounds
11:50 - 11.50 Bangor (Race 1) - Horse Racing
11:52 - 11.52 Crayford (RACE 6) - Greyhounds
11:56 - 11.56 Swindon (RACE 4) - Greyhounds
11:59 - 11.59 Harlow (RACE 7) - Greyhounds
12:00 - 12.00 Doncaster (Race 1) - Horse Racing
12:00 - Bima Perkasa Jogja vs Pacific Caesar Surabaya - Basketball
12:00 - Moscow Liga Pro - Mikhail Kozhemyakin v Vladimir Shirokov - Table Tennis
12:00 - Phillip Chew / Ryan Chew vs Mads Emil Christensen / Kristoffer Knudsen - Badminton
12:00 - Yaelle Hoyaux vs Laura Sarosi - Badminton
12:00 - Yilyu Wang / Dongping Huang vs Hafiz Faizal / Gloria Emanuelle Widjaja - Badminton
12:00 - Yuta Watanabe / Arisa Higashino vs Chan Peng Soon / Liu Ying Goh - Badminton
12:01 - Race 4 Mandurah - Greyhounds
12:04 - 12.04 Kinsley (RACE 5) - Greyhounds
12:06 - 12.06 Crayford (RACE 7) - Greyhounds
12:10 - 12.10 Cheltenham (Race 1) - Horse Racing
12:10 - 12.10 Fairview (SA) (Race 5) - Horse Racing
12:11 - 12.11 Swindon (RACE 5) - Greyhounds
12:13 - 12.13 Harlow (RACE 8) - Greyhounds
12:15 - 12.15 Jebel Ali (Race 6) - Horse Racing
12:18 - 12.18 Kinsley (RACE 6) - Greyhounds
12:21 - 12.21 Crayford (RACE 8) - Greyhounds
12:22 - Race 5 Mandurah - Greyhounds
12:25 - 12.25 Bangor (Race 2) - Horse Racing
12:26 - 12.26 Swindon (RACE 6) - Greyhounds
12:28 - 12.28 Harlow (RACE 9) - Greyhounds
12:30 - Bjarne Geiss / Jan Colin Volker vs Alex Vlaar / Dimitar Yanakiev - Badminton
12:30 - Matthias Borg / Richard Kuhl vs Jae Lk So / Kwang Eon Lee - Badminton
12:30 - Moscow Liga Pro - Oleg Suharkov v Semyon Korolev - Table Tennis
12:33 - 12.33 Kinsley (RACE 7) - Greyhounds
12:35 - 12.35 Doncaster (Race 2) - Horse Racing
12:36 - 12.36 Crayford (RACE 9) - Greyhounds
12:40 - Kento Momota vs Tommy Sugiarto - Badminton
12:40 - Michael Barnard vs Jose De Sousa - Darts
12:40 - So Hee Lee / Seung Chan Shin vs Gabriela Stoeva / Stefani Stoeva - Badminton
12:42 - 12.42 Swindon (RACE 7) - Greyhounds
12:42 - Race 6 Mandurah - Greyhounds
12:44 - 12.44 Harlow (RACE 10) - Greyhounds
12:45 - 12.45 Cheltenham (Race 2) - Horse Racing
12:45 - 12.45 Jebel Ali (Race 7) - Horse Racing
12:45 - Ahlial Fujairah v Shabab Al Ahli Dubai - Soccer
12:45 - Al Ittihad Kalba v Al Wasl SC - Soccer
12:48 - 12.48 Kinsley (RACE 8) - Greyhounds
12:50 - 12.50 Fairview (SA) (Race 6) - Horse Racing
12:54 - 12.54 Crayford (RACE 10) - Greyhounds
12:57 - 12.57 Swindon (RACE 8) - Greyhounds
12:57 - Race 7 Mandurah - Greyhounds
12:59 - 12.59 Harlow (RACE 11) - Greyhounds
13:00 - 1.00 Bangor (Race 3) - Horse Racing
13:00 - Moscow Liga Pro - Vladimir Shirokov v Mikhail Tormozov - Table Tennis
13:00 - Sweden Women vs Norway Women - Handball
13:00 - Zenit St. Petersburg vs Fakel Novy Urengoi - Volleyball
13:04 - 1.04 Kinsley (RACE 9) - Greyhounds
13:07 - 1.07 Crayford (RACE 11) - Greyhounds
13:10 - 1.10 Doncaster (Race 3) - Horse Racing
13:12 - 1.12 Swindon (RACE 9) - Greyhounds
13:14 - 1.14 Harlow (RACE 12) - Greyhounds
13:15 - Daniel Nikolov / Ivan Rusev vs max Flynn / Callum Hemming - Badminton
13:16 - Race 8 Mandurah - Greyhounds
13:19 - 1.19 Kinsley (RACE 10) - Greyhounds
13:20 - 1.20 Cheltenham (Race 3) - Horse Racing
13:20 - Alan Tabern vs Raymond Smith - Darts
13:22 - 1.22 Crayford (RACE 12) - Greyhounds
13:27 - 1.27 Swindon (RACE 10) - Greyhounds
13:28 - 1.28 Harlow (RACE 13) - Greyhounds
13:30 - 1.30 Fairview (SA) (Race 7) - Horse Racing
13:33 - 1.33 Kinsley (RACE 11) - Greyhounds
13:35 - 1.35 Bangor (Race 4) - Horse Racing
13:37 - 1.37 Crayford (RACE 13) - Greyhounds
13:41 - Race 9 Mandurah - Greyhounds
13:44 - 1.44 Swindon (RACE 11) - Greyhounds
13:45 - 1.45 Doncaster (Race 4) - Horse Racing
13:45 - Eleanor O\'Donnell / Ciara Torrance vs Sara Lundgaard / Rikke Soby - Badminton
13:47 - 1.47 Harlow (RACE 14) - Greyhounds
13:51 - 1.51 Kinsley (RACE 12) - Greyhounds
13:55 - 1.55 Cheltenham (Race 4) - Horse Racing
13:56 - Race 10 Mandurah - Greyhounds
13:57 - 1.57 Crayford (RACE 14) - Greyhounds
13:59 - 1.59 Swindon (RACE 12) - Greyhounds
14:00 - FC Goa v Northeast United - Soccer
14:00 - Jamie Lewis vs Cody Harris - Darts
14:00 - Paul Nicholson vs Kevin Burness - Darts
14:06 - 2.06 Monmore (RACE 1) - Greyhounds
14:08 - 2.08 Newcastle (RACE 1) - Greyhounds
14:10 - 2.10 Bangor (Race 5) - Horse Racing
14:10 - 2.10 Fairview (SA) (Race 8) - Horse Racing
14:12 - 2.12 Hove (RACE 1) - Greyhounds
14:15 - Julie MacPherson / Holly Newall vs Annabella Jager / Franziska Volkmann - Badminton
14:20 - 2.20 Doncaster (Race 5) - Horse Racing
14:22 - 2.22 Monmore (RACE 2) - Greyhounds
14:27 - 2.27 Newcastle (RACE 2) - Greyhounds
14:30 - 2.30 Cheltenham (Race 5) - Horse Racing
14:32 - 2.32 Hove (RACE 2) - Greyhounds
14:42 - 2.42 Monmore (RACE 3) - Greyhounds
14:45 - 2.45 Bangor (Race 6) - Horse Racing
14:45 - 2.45 Fairview (SA) (Race 9) - Horse Racing
14:47 - 2.47 Newcastle (RACE 3) - Greyhounds
14:52 - 2.52 Hove (RACE 3) - Greyhounds
14:55 - 2.55 Doncaster (Race 6) - Horse Racing
15:00 - Beylikduzu Voleybol Ihtisas Women vs Galatasaray Women - Volleyball
15:02 - 3.02 Monmore (RACE 4) - Greyhounds
15:05 - 3.05 Cheltenham (Race 6) - Horse Racing
15:07 - 3.07 Newcastle (RACE 4) - Greyhounds
15:11 - 3.11 Hove (RACE 4) - Greyhounds
15:15 - 3.15 Greyville (SA) (Race 1) - Horse Racing
15:19 - 3.19 Monmore (RACE 5) - Greyhounds
15:20 - 3.20 Bangor (Race 7) - Horse Racing
15:27 - 3.27 Newcastle (RACE 5) - Greyhounds
15:29 - 3.29 Hove (RACE 5) - Greyhounds
15:30 - 3.30 Doncaster (Race 7) - Horse Racing
15:30 - Al Jazira SC v Al Nasr SC - Soccer
15:39 - 3.39 Monmore (RACE 6) - Greyhounds
15:40 - 3.40 Cheltenham (Race 7) - Horse Racing
15:47 - 3.47 Newcastle (RACE 6) - Greyhounds
15:49 - 3.49 Hove (RACE 6) - Greyhounds
15:50 - 3.50 Greyville (SA) (Race 2) - Horse Racing
15:59 - 3.59 Monmore (RACE 7) - Greyhounds
16:00 - Nizhny Novgorod 2 vs CSKA Moscow Junior - Basketball
16:00 - Zenit Kazan vs Kuzbass Kemerovo - Volleyball
16:07 - 4.07 Newcastle (RACE 7) - Greyhounds
16:09 - 4.09 Hove (RACE 7) - Greyhounds
16:19 - 4.19 Monmore (RACE 8) - Greyhounds
16:20 - 4.20 Greyville (SA) (Race 3) - Horse Racing
16:27 - 4.27 Newcastle (RACE 8) - Greyhounds
16:29 - 4.29 Hove (RACE 8) - Greyhounds
16:30 - Russia Women vs Romania Women - Handball
16:39 - 4.39 Monmore (RACE 9) - Greyhounds
16:46 - 4.46 Newcastle (RACE 9) - Greyhounds
16:48 - 4.48 Hove (RACE 9) - Greyhounds
16:55 - 4.55 Greyville (SA) (Race 4) - Horse Racing
16:58 - 4.58 Monmore (RACE 10) - Greyhounds
17:00 - Banik Ostrava v Sigma Olomouc - Soccer
17:00 - Jozi Stars vs Paarl Rocks - Cricket
17:00 - NK Lokomotiva Zagreb v HNK Gorica - Soccer
17:00 - Wisla Plock v Wisla Krakow - Soccer
17:06 - 5.06 Newcastle (RACE 10) - Greyhounds
17:08 - 5.08 Hove (RACE 10) - Greyhounds
17:15 - 5.15 Kempton (Race 1) - Horse Racing
17:18 - 5.18 Monmore (RACE 11) - Greyhounds
17:22 - 5.22 Newcastle (RACE 11) - Greyhounds
17:28 - 5.28 Hove (RACE 11) - Greyhounds
17:30 - 5.30 Dundalk (Race 1) - Horse Racing
17:30 - 5.30 Greyville (SA) (Race 5) - Horse Racing
17:30 - AIK vs Ystads IF HF - Handball
17:30 - Goztepe v Bursaspor - Soccer
17:30 - Holstein Kiel v Arminia Bielefeld - Soccer
17:30 - MSV Duisburg v Hamburg - Soccer
17:37 - 5.37 Monmore (RACE 12) - Greyhounds
17:39 - 5.39 Newcastle (RACE 12) - Greyhounds
17:44 - 5.44 Hove (RACE 12) - Greyhounds
17:45 - 5.45 Kempton (Race 2) - Horse Racing
17:54 - 5.54 Monmore (RACE 13) - Greyhounds
17:56 - 5.56 Newcastle (RACE 13) - Greyhounds
18:00 - 6.00 Dundalk (Race 2) - Horse Racing
18:00 - CS Concordia Chiajna v CSM Politehnica Iasi - Soccer
18:00 - HIF Karlskrona vs IK Sävehof - Handball
18:00 - Odense BK v AaB - Soccer
18:02 - 6.02 Hove (RACE 13) - Greyhounds
18:04 - Boras Basket vs Nassjo Basket - Basketball
18:05 - 6.05 Greyville (SA) (Race 6) - Horse Racing
18:09 - 6.09 Monmore (RACE 14) - Greyhounds
18:11 - 6.11 Newcastle (RACE 14) - Greyhounds
18:15 - 6.15 Kempton (Race 3) - Horse Racing
18:19 - 6.19 Hove (RACE 14) - Greyhounds
18:22 - 6.22 Nottingham EVE (RACE 1) - Greyhounds
18:27 - 6.27 Romford EVE (RACE 1) - Greyhounds
18:30 - 6.30 Dundalk (Race 3) - Horse Racing
18:30 - Adler Mannheim vs Augsburger Panther - Ice Hockey
18:30 - Dusseldorfer EG vs Grizzlys Wolfsburg - Ice Hockey
18:30 - EHC München vs Kölner Haie - Ice Hockey
18:30 - Eisbären Berlin vs Schwenninger Wild Wings - Ice Hockey
18:30 - Iserlohn Roosters vs Straubing Tigers - Ice Hockey
18:30 - Krefeld Pinguine vs ERC Ingolstadt - Ice Hockey
18:30 - TUSEM Essen vs ASV Hamm Westfalen - Handball
18:30 - UHK Krems vs HSG Graz - Handball
18:30 - VFL Lübeck-Schwartau vs HC Elbflorenz 2006 - Handball
18:33 - 6.33 Central Park EVE (RACE 1) - Greyhounds
18:39 - 6.39 Nottingham EVE (RACE 2) - Greyhounds
18:40 - 6.40 Greyville (SA) (Race 7) - Horse Racing
18:44 - 6.44 Romford EVE (RACE 2) - Greyhounds
18:45 - 6.45 Kempton (Race 4) - Horse Racing
18:49 - 6.49 Central Park EVE (RACE 2) - Greyhounds
18:55 - 6.55 Nottingham EVE (RACE 3) - Greyhounds
18:57 - 6.57 Cork EVE (RACE 1) - Greyhounds
19:00 - 7.00 Dundalk (Race 4) - Horse Racing
19:00 - Ajaccio GFCA v Le Havre - Soccer
19:00 - Brest v AS Beziers - Soccer
19:00 - Chateauroux v Auxerre - Soccer
19:00 - FC Eindhoven v RKC - Soccer
19:00 - Go Ahead Eagles v FC Den Bosch - Soccer
19:00 - Grenoble v Paris FC - Soccer
19:00 - Lorient v Niort - Soccer
19:00 - Nancy v Troyes - Soccer
19:00 - Nice vs Poitiers - Volleyball
19:00 - Pays d\'Aix Women vs Nantes Women - Volleyball
19:00 - Portimonense v Vitoria Setubal - Soccer
19:00 - RC Cannes Women vs Chamalieres Women - Volleyball
19:00 - Red Star FC 93 v Sochaux - Soccer
19:00 - Servette v FC Rapperswil-Jona - Soccer
19:00 - Sparta Rotterdam v AZ Reserves - Soccer
19:00 - Tourcoing vs Ajaccio - Volleyball
19:00 - US Orleans 45 v AC Ajaccio - Soccer
19:00 - VfL Eintracht Hagen vs HBW Balingen-Weilstetten - Handball
19:00 - Willem II v ADO Den Haag - Soccer
19:03 - 7.03 Romford EVE (RACE 3) - Greyhounds
19:07 - 7.07 Central Park EVE (RACE 3) - Greyhounds
19:09 - 7.09 Nottingham EVE (RACE 4) - Greyhounds
19:10 - Danny Noppert vs Royden Lam - Darts
19:12 - 7.12 Cork EVE (RACE 2) - Greyhounds
19:15 - 7.15 Kempton (Race 5) - Horse Racing
19:17 - 7.17 Romford EVE (RACE 4) - Greyhounds
19:20 - 7.20 Greyville (SA) (Race 8) - Horse Racing
19:23 - 7.23 Central Park EVE (RACE 4) - Greyhounds
19:26 - 7.26 Nottingham EVE (RACE 5) - Greyhounds
19:28 - 7.28 Cork EVE (RACE 3) - Greyhounds
19:30 - 7.30 Dundalk (Race 5) - Horse Racing
19:30 - Bayern Munich vs BC Leixlip Zalgiris - Basketball
19:30 - Bergamo vs Virtus Cassino - Basketball
19:30 - Charleroi v Gent - Soccer
19:30 - Feldi Eboli vs Legea Napoli - Futsal
19:30 - Jagiellonia Bialystok v Zaglebie Lubin - Soccer
19:30 - London Lions vs London City Royals - Basketball
19:30 - Nurnberg v Wolfsburg - Soccer
19:30 - Panathinaikos vs Darussafaka - Basketball
19:30 - Rasta Vechta vs Ratiopharm Ulm - Basketball
19:30 - Sheffield Sharks vs Newcastle Eagles - Basketball
19:30 - Worcester Wolves vs Cheshire Phoenix - Basketball
19:33 - 7.33 Romford EVE (RACE 5) - Greyhounds
19:38 - 7.38 Central Park EVE (RACE 5) - Greyhounds
19:42 - 7.42 Nottingham EVE (RACE 6) - Greyhounds
19:44 - 7.44 Cork EVE (RACE 4) - Greyhounds
19:45 - 7.45 Kempton (Race 6) - Horse Racing
19:45 - Livingston v Hearts - Soccer
19:45 - Nice v St Etienne - Soccer
19:45 - Sheff Utd v West Brom - Soccer
19:49 - 7.49 Romford EVE (RACE 6) - Greyhounds
19:50 - Simon Stevenson vs Ted Evetts - Darts
19:54 - 7.54 Central Park EVE (RACE 6) - Greyhounds
19:57 - 7.57 Nottingham EVE (RACE 7) - Greyhounds
19:59 - 7.59 Cork EVE (RACE 5) - Greyhounds
20:00 - 8.00 Dundalk (Race 6) - Horse Racing
20:00 - Celta Vigo v Leganes - Soccer
20:00 - Gran Canaria vs Buducnost - Basketball
20:00 - Malaga v Cadiz - Soccer
20:00 - Netherlands Women vs France Women - Handball
20:06 - 8.06 Romford EVE (RACE 7) - Greyhounds
20:11 - 8.11 Central Park EVE (RACE 7) - Greyhounds
20:13 - 8.13 Nottingham EVE (RACE 8) - Greyhounds
20:15 - 8.15 Kempton (Race 7) - Horse Racing
20:15 - Valur vs Keflavik - Basketball
20:16 - 8.16 Cork EVE (RACE 6) - Greyhounds
20:21 - 8.21 Romford EVE (RACE 8) - Greyhounds
20:27 - 8.27 Central Park EVE (RACE 8) - Greyhounds
20:29 - 8.29 Nottingham EVE (RACE 9) - Greyhounds
20:30 - 8.30 Dundalk (Race 7) - Horse Racing
20:30 - Chris Dobey vs Boris Koltsov - Darts
20:32 - 8.32 Cork EVE (RACE 7) - Greyhounds
20:38 - 8.38 Romford EVE (RACE 9) - Greyhounds
20:42 - 8.42 Central Park EVE (RACE 9) - Greyhounds
20:44 - 8.44 Nottingham EVE (RACE 10) - Greyhounds
20:45 - 8.45 Kempton (Race 8) - Horse Racing
20:48 - 8.48 Cork EVE (RACE 8) - Greyhounds
20:53 - 8.53 Romford EVE (RACE 10) - Greyhounds
20:57 - 8.57 Central Park EVE (RACE 10) - Greyhounds
20:59 - 8.59 Nottingham EVE (RACE 11) - Greyhounds
21:00 - 9.00 Dundalk (Race 8) - Horse Racing
21:03 - 9.03 Cork EVE (RACE 9) - Greyhounds
21:08 - 9.08 Romford EVE (RACE 11) - Greyhounds
21:14 - 9.14 Nottingham EVE (RACE 12) - Greyhounds
21:15 - Braga v Feirense - Soccer
21:16 - 9.16 Central Park EVE (RACE 11) - Greyhounds
21:21 - 9.21 Cork EVE (RACE 10) - Greyhounds
21:26 - 9.26 Romford EVE (RACE 12) - Greyhounds
21:30 - 9.30 Central Park EVE (RACE 12) - Greyhounds
21:33 - 9.33 Nottingham EVE (RACE 13) - Greyhounds
21:52 - 9.52 Nottingham EVE (RACE 14) - Greyhounds
23:10 - CR Vasco Da Gama vs Mogi das Cruzes - Basketball


More Live Stream
17-Dec - 00:00 - MIA Heat @ NO Pelicans - Basketball
17-Dec - 00:00 - SAC Kings @ DAL Mavericks - Basketball
17-Dec - 00:00 - SJ Sharks @ CHI Blackhawks - Ice Hockey
17-Dec - 00:00 - TB Lightning @ WIN Jets - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - LA Lakers @ CHA Hornets - Basketball
15-Dec - 00:05 - NY Knicks @ CHA Hornets - Basketball
18-Dec - 00:05 - MIL Bucks @ DET Pistons - Basketball
16-Dec - 00:05 - ANA Ducks @ CLB Blue Jackets - Ice Hockey
15-Dec - 00:05 - ARZ Coyotes @ NY Rangers - Ice Hockey
15-Dec - 00:05 - BOS Bruins @ PIT Penguins - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - BUF Sabres @ WAS Capitals - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - DET Red Wings @ NY Islanders - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - LA Kings @ PIT Penguins - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - OTT Senators @ MON Canadiens - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - TOR Maple Leafs @ FLA Panthers - Ice Hockey
15-Dec - 00:05 - VGS Golden Knights @ NJ Devils - Ice Hockey
15-Dec - 00:05 - ATL Hawks @ BOS Celtics - Basketball
16-Dec - 00:05 - BOS Celtics @ DET Pistons - Basketball
15-Dec - 00:35 - MIL Bucks @ CLE Cavaliers - Basketball
15-Dec - 00:35 - WAS Wizards @ BKN Nets - Basketball
18-Dec - 00:35 - PHX Suns @ NY Knicks - Basketball
15-Dec - 00:35 - OTT Senators @ DET Red Wings - Ice Hockey
15-Dec - 00:35 - WAS Capitals @ CAR Hurricanes - Ice Hockey
15-Dec - 00:35 - IND Pacers @ PHI 76ers - Basketball
17-Dec - 01:00 - TOR Raptors @ DEN Nuggets - Basketball
15-Dec - 01:05 - MIA Heat @ MEM Grizzlies - Basketball
18-Dec - 01:05 - CHI Bulls @ OKC Thunder - Basketball
18-Dec - 01:05 - SAC Kings @ MIN Timberwolves - Basketball
18-Dec - 01:05 - UTA Jazz @ HOU Rockets - Basketball
15-Dec - 01:05 - COL Avalanche @ STL Blues - Ice Hockey
16-Dec - 01:05 - NJ Devils @ NAS Predators - Ice Hockey
16-Dec - 01:05 - HOU Rockets @ MEM Grizzlies - Basketball
18-Dec - 01:35 - PHI 76ers @ SA Spurs - Basketball
15-Dec - 01:35 - WIN Jets @ CHI Blackhawks - Ice Hockey
16-Dec - 01:35 - CHI Bulls @ SA Spurs - Basketball
16-Dec - 02:05 - LA Clippers @ OKC Thunder - Basketball
16-Dec - 02:05 - MIN Timberwolves @ PHX Suns - Basketball
16-Dec - 02:05 - DAL Stars @ COL Avalanche - Ice Hockey
15-Dec - 02:05 - PHI Flyers @ EDM Oilers - Ice Hockey
17-Dec - 03:00 - EDM Oilers @ VAN Canucks - Ice Hockey
15-Dec - 03:05 - OKC Thunder @ DEN Nuggets - Basketball
15-Dec - 03:05 - TOR Raptors @ POR Trail Blazers - Basketball
16-Dec - 03:05 - PHI Flyers @ VAN Canucks - Ice Hockey
15-Dec - 03:05 - GS Warriors @ SAC Kings - Basketball
18-Dec - 03:35 - MEM Grizzlies @ GS Warriors - Basketball
18-Dec - 03:35 - POR Trail Blazers @ LA Clippers - Basketball
15-Dec - 03:50 - Brisbane Bullets vs Adelaide 36ers - Basketball
16-Dec - 03:50 - Illawarra Hawks vs Sydney Kings - Basketball
16-Dec - 04:05 - Toyama Grouses vs Kawasaki Brave Thunders - Basketball
15-Dec - 05:00 - KB Stars vs Samsung Bluefangs - Volleyball
16-Dec - 05:00 - Korean Air Jumbos vs Ansan Rush&Cash - Volleyball
16-Dec - 05:05 - Fukuoka Rizing vs Shiga Lake Stars - Basketball
16-Dec - 05:05 - Kyoto Hannaryz vs Mikawa Seahorses - Basketball
15-Dec - 05:05 - Levanga Hokkaido vs Akita Northern Happinets - Basketball
16-Dec - 05:05 - Niigata Albirex vs Tochigi Brex - Basketball
16-Dec - 05:05 - Shibuya Sun Rockers vs San En Neo Phoenix - Basketball
16-Dec - 05:05 - Yokohama B-Corsairs vs Osaka Evessa - Basketball
15-Dec - 06:00 - KCC Egis vs Busan Sonicboom - Basketball
15-Dec - 06:00 - Mobis Phoebus vs Seoul Thunders - Basketball
15-Dec - 06:00 - Bogor Siliwangi vs Satya Wacana Salatiga - Basketball
16-Dec - 06:00 - Newcastle Jets v Perth Glory - Soccer
16-Dec - 06:00 - Busan Sonicboom vs Changwon Sakers - Basketball
16-Dec - 06:05 - Nagoya Diamond Dolphins vs Ryukyu Golden Kings - Basketball
15-Dec - 06:05 - Tokyo Alvark vs Chiba Jets - Basketball
16-Dec - 06:05 - Tokyo Alvark vs Chiba Jets - Basketball
16-Dec - 06:20 - Cairns Taipans vs New Zealand Breakers - Basketball
15-Dec - 06:35 - Wellington Phoenix v Central Coast Mariners - Soccer
15-Dec - 07:00 - Heungkuk Pink Spiders Women vs Hyundai Women - Volleyball
16-Dec - 07:00 - KGC Women vs GS Caltex Seoul Women - Volleyball
15-Dec - 07:05 - Nagoya Diamond Dolphins vs Ryukyu Golden Kings - Basketball
15-Dec - 08:00 - Mono Vampire Basketball Club vs Formosa Dreamers - Basketball
15-Dec - 08:00 - Pacific Caesar Surabaya vs Pelita Jaya Jakarta - Basketball
16-Dec - 08:00 - Adelaide United v Melbourne City - Soccer
15-Dec - 08:00 - Goyang Orions vs Seoul Knights - Basketball
17-Dec - 08:50 - Melbourne United vs Perth Wildcats - Basketball
15-Dec - 08:50 - Western Sydney Wanderers v Sydney FC - Soccer
16-Dec - 09:00 - Enisey Krasnoyarsk vs VEF Riga - Basketball
15-Dec - 09:05 - Fukuoka Rizing vs Shiga Lake Stars - Basketball
15-Dec - 09:05 - Kyoto Hannaryz vs Mikawa Seahorses - Basketball
15-Dec - 09:05 - Niigata Albirex vs Link Tochigi Brex - Basketball
15-Dec - 09:05 - Shibuya Sun Rockers vs San En Neo Phoenix - Basketball
15-Dec - 09:05 - Toyama Grouses vs Kawasaki Brave Thunders - Basketball
15-Dec - 09:05 - Yokohama B-Corsairs vs Osaka Evessa - Basketball
16-Dec - 10:00 - Sakarya vs Galatasaray - Basketball
15-Dec - 10:00 - Stapac Jakarta vs Bima Perkasa Jogja - Basketball
15-Dec - 10:00 - Fenerbahce vs Afyon Belediyesi - Basketball
18-Dec - 10:30 - Changwon Sakers vs Dongbu Promy - Basketball
15-Dec - 10:30 - Sivasspor v Ankaragucu - Soccer
18-Dec - 10:30 - Seoul Knights vs Mobis Phoebus - Basketball
16-Dec - 10:30 - Yeni Malatyaspor v Antalyaspor - Soccer
15-Dec - 10:30 - Caykur Rizespor v Alanyaspor - Soccer
16-Dec - 11:00 - Legnano vs Tortona - Basketball
15-Dec - 11:00 - Perth Glory Women v Newcastle Jets Women - Soccer
16-Dec - 11:00 - Rayo Majadahonda v Elche - Soccer
16-Dec - 11:00 - Sevilla v Girona - Soccer
16-Dec - 11:00 - Afyon Bld vs Galatasaray - Volleyball
16-Dec - 11:00 - Brescia vs Cantu - Basketball
16-Dec - 11:00 - Esbjerg v FC Nordsjaelland - Soccer
16-Dec - 11:15 - Heerenveen v FC Utrecht - Soccer
16-Dec - 11:30 - Manresa vs Zaragoza - Basketball
16-Dec - 11:30 - UCAM Murcia vs Fuenlabrada - Basketball
16-Dec - 11:30 - Spal v Chievo - Soccer
15-Dec - 11:35 - Jiangsu Dragons vs Nanjing Monkey King - Basketball
15-Dec - 11:35 - Liaoning Flying Leopards vs Jilin Northeast Tigers - Basketball
15-Dec - 11:35 - Shandong Golden Stars vs Qingdao Eagles - Basketball
16-Dec - 11:35 - Sichuan Blue Whales vs Beikong Fly Dragons - Basketball
16-Dec - 11:35 - Zhejiang Golden Bulls vs Shenzhen Leopards - Basketball
16-Dec - 11:35 - Fujian Sturgeons vs Beijing Ducks - Basketball
15-Dec - 11:35 - Guangdong Southern Tigers vs Zhejiang Golden Bulls - Basketball
16-Dec - 11:35 - Guangzhou Long-Lions vs Shanghai Sharks - Basketball
15-Dec - 12:00 - Getafe v Real Sociedad - Soccer
16-Dec - 12:00 - Lyon v Monaco - Soccer
15-Dec - 12:00 - Paderborn v Dynamo Dresden - Soccer
15-Dec - 12:00 - St Pauli v Greuther Furth - Soccer
15-Dec - 12:00 - Union Berlin v Bochum - Soccer
16-Dec - 12:00 - Xinjiang Flying Tigers vs Shanxi Brave Dragons - Basketball
16-Dec - 12:00 - CLS Knights Surabaya vs Pilipinas Basketball Club - Basketball
16-Dec - 12:00 - Dunarea Calarasi v ACS Sepsi - Soccer
15-Dec - 12:00 - FC Voluntari v Astra Giurgiu - Soccer
15-Dec - 12:15 - Bahcesehir Koleji vs Besiktas - Basketball
16-Dec - 12:30 - Hibernian v Celtic - Soccer
16-Dec - 12:30 - Sandhausen v Jahn Regensburg - Soccer
16-Dec - 12:30 - SG Flensburg Handewitt vs Bergischer HC - Handball
15-Dec - 12:30 - Vietnam v Malaysia - Soccer
16-Dec - 12:30 - Erzgebirge Aue v Darmstadt - Soccer
16-Dec - 12:30 - FC Ingolstadt v Heidenheim - Soccer
16-Dec - 13:00 - Kayserispor v Akhisar Belediye - Soccer
15-Dec - 13:00 - Konyaspor v Kasimpasa - Soccer
16-Dec - 13:00 - Adler Mannheim vs ERC Ingolstadt - Ice Hockey
16-Dec - 13:00 - Lokomotiv Kuban vs Tsmoki Minsk - Basketball
16-Dec - 13:00 - AC Horsens v Midtjylland - Soccer
16-Dec - 13:30 - SCR Altach v Hartberg - Soccer
16-Dec - 13:30 - Wil 1900 v Lausanne Sports - Soccer
16-Dec - 13:30 - Grizzlys Wolfsburg vs Iserlohn Roosters - Ice Hockey
16-Dec - 13:30 - Ajax v De Graafschap - Soccer
16-Dec - 13:30 - Cercle Brugge v Anderlecht - Soccer
16-Dec - 13:30 - FC Chiasso v Winterthur - Soccer
16-Dec - 13:30 - FC Groningen v FC Emmen - Soccer
16-Dec - 13:30 - FC Salzburg v St Polten - Soccer
15-Dec - 14:00 - FK Teplice v FC Fastav Zlín - Soccer
16-Dec - 14:00 - Frosinone v Sassuolo - Soccer
15-Dec - 14:00 - Chennaiyin FC v Delhi Dynamos - Soccer
16-Dec - 14:00 - Oldenburg vs BG Gottingen - Basketball
16-Dec - 14:00 - S. Oliver Wurzburg vs Science City Jena - Basketball
16-Dec - 14:00 - Nimes v Lille - Soccer
15-Dec - 14:00 - Opava v Mlada Boleslav - Soccer
16-Dec - 14:00 - Sampdoria v Parma - Soccer
15-Dec - 14:00 - Slovacko v Dukla Praha - Soccer
16-Dec - 14:00 - Viktoria Plzen v MFK Karvina - Soccer
18-Dec - 14:00 - Uralochka-NTMK Women vs Dinamo Kazan Women - Volleyball
15-Dec - 14:00 - Bohemians 1905 v Slovan Liberec - Soccer
16-Dec - 14:00 - Bayern Munich vs Alba Berlin - Basketball
16-Dec - 14:00 - Brussels Basketball vs Antwerp Giants - Basketball
15-Dec - 14:00 - Clermont Foot v Lens - Soccer
16-Dec - 14:00 - Dinamo Zagreb v Hajduk Split - Soccer
16-Dec - 14:00 - Fiorentina v Empoli - Soccer
15-Dec - 14:30 - Fortuna Dusseldorf v SC Freiburg - Soccer
15-Dec - 14:30 - Hannover 96 v Bayern Munich - Soccer
16-Dec - 14:30 - Turk Telekom vs Istanbul BB - Basketball
16-Dec - 14:30 - RB Leipzig v Mainz - Soccer
16-Dec - 14:30 - Slask Wroclaw v Korona Kielce - Soccer
15-Dec - 14:30 - TSG Hoffenheim v Borussia M\'gladbach - Soccer
15-Dec - 14:30 - VfB Stuttgart v Hertha Berlin - Soccer
15-Dec - 14:30 - Augsburg v Schalke - Soccer
15-Dec - 14:30 - Cracovia Krakow v Pogon Szczecin - Soccer
15-Dec - 14:30 - Gaziantep vs Tofas - Basketball
15-Dec - 15:00 - Gaz Metan Medias v AFC Hermannstadt - Soccer
15-Dec - 15:00 - Granada v Oviedo - Soccer
15-Dec - 15:00 - Kilmarnock v Dundee - Soccer
16-Dec - 15:00 - Plymouth Raiders vs London City Royals - Basketball
16-Dec - 15:00 - Lucerne v St Gallen - Soccer
16-Dec - 15:00 - Neuchatel Xamax v Young Boys - Soccer
16-Dec - 15:00 - Osasuna v Alcorcon - Soccer
15-Dec - 15:00 - Randers FC v Vejle - Soccer
16-Dec - 15:00 - Rio Ave v Belenenses - Soccer
16-Dec - 15:00 - Füchse Berlin vs SC DHFK Leipzig - Handball
16-Dec - 15:00 - Sonderjyske v FC Copenhagen - Soccer
16-Dec - 15:00 - IFK Ystad HK vs IFK Kristianstad - Handball
15-Dec - 15:00 - BATE-BGU Borisov vs Marko-VGTU Vitebsk - Volleyball
15-Dec - 15:00 - AEK vs GS Lavrio - Basketball
15-Dec - 15:00 - Bolton v Leeds - Soccer
16-Dec - 15:00 - FC Vaduz v FC Schaffhausen - Soccer
16-Dec - 15:00 - FC Zurich v Lugano - Soccer
15-Dec - 15:15 - Giannina v Panionios - Soccer
16-Dec - 15:15 - Larissa v AEK Athens - Soccer
15-Dec - 15:15 - Valladolid v Atletico Madrid - Soccer
16-Dec - 15:15 - Espanyol v Real Betis - Soccer
16-Dec - 15:30 - Augsburger Panther vs EHC München - Ice Hockey
16-Dec - 15:30 - Schwenninger Wild Wings vs Nürnberg Ice Tigers - Ice Hockey
16-Dec - 15:30 - Straubing Tigers vs Dusseldorfer EG - Ice Hockey
15-Dec - 15:30 - Boavista v Tondela - Soccer
15-Dec - 15:30 - Chaves v Moreirense - Soccer
16-Dec - 15:45 - Feyenoord v Fortuna Sittard - Soccer
16-Dec - 16:00 - FK Austria Vienna v Rapid Vienna - Soccer
15-Dec - 16:00 - FK Pribram v Sparta Prague - Soccer
16-Dec - 16:00 - London Lions vs Sheffield Sharks - Basketball
16-Dec - 16:00 - Guingamp v Rennes - Soccer
16-Dec - 16:00 - Nice v St Etienne - Soccer
15-Dec - 16:00 - Istanbul Basaksehir v Galatasaray - Soccer
15-Dec - 16:00 - LASK Linz v SV Mattersburg - Soccer
15-Dec - 16:00 - SK Sturm Graz v Admira Wacker Modling - Soccer
16-Dec - 16:00 - Alpenvolleys Haching vs VfB Friedrichshafen - Volleyball
18-Dec - 16:00 - Dynamo Moscow vs Arkas Izmir - Volleyball
16-Dec - 16:00 - Kölner Haie vs Eisbären Berlin - Ice Hockey
16-Dec - 16:00 - Cuneo Women vs Scandicci Women - Volleyball
16-Dec - 16:00 - Monza Women vs Brescia Women - Volleyball
16-Dec - 16:00 - Verona vs Latina - Volleyball
16-Dec - 16:00 - Besiktas v Trabzonspor - Soccer
16-Dec - 16:00 - Bakery Piacenza vs Cagliari - Basketball
16-Dec - 16:00 - Breogan vs Real Madrid - Basketball
15-Dec - 16:00 - Dijon v PSG - Soccer
15-Dec - 16:00 - Corinthians vs Bauru - Basketball
16-Dec - 16:00 - Dinamo Sassari vs Milano - Basketball
15-Dec - 16:00 - FC Wacker Innsbruck v Wolfsberger AC - Soccer
20-Dec - 16:30 - Fenerbahce v Giresunspor - Soccer
15-Dec - 16:30 - Kriens v Aarau - Soccer
16-Dec - 16:30 - Varese vs Torino - Basketball
15-Dec - 16:30 - Slaven Belupo v HNK Rijeka - Soccer
16-Dec - 17:00 - Jesi vs Imola - Basketball
17-Dec - 17:00 - FK Baumit Jablonec v Slavia Prague - Soccer
16-Dec - 17:00 - Genk v KV Oostende - Soccer
15-Dec - 17:00 - Gornik Zabrze v Arka Gdynia - Soccer
15-Dec - 17:00 - Inter Milan v Udinese - Soccer
16-Dec - 17:00 - Montegranaro vs Assigeco Piacenza - Basketball
15-Dec - 17:00 - KV Kortrijk v Club Brugge - Soccer
16-Dec - 17:00 - Las Palmas v Tenerife - Soccer
16-Dec - 17:00 - Ravenna vs Verona - Basketball
16-Dec - 17:00 - Roseto vs Treviso - Basketball
17-Dec - 17:00 - Miedz Legnica v Lechia Gdansk - Soccer
16-Dec - 17:00 - Scafati vs Casale Monferrato - Basketball
15-Dec - 17:00 - Numancia v Albacete - Soccer
16-Dec - 17:00 - Treviglio vs Latina Basket - Basketball
16-Dec - 17:00 - Venezia vs Brindisi - Basketball
15-Dec - 17:00 - Reus Deportiu v Cordoba - Soccer
18-Dec - 17:00 - Zenit St. Petersburg vs Asvel Lyon-Villeurbanne - Basketball
18-Dec - 17:00 - Ach Volley Ljubljana vs Zenit St. Petersburg - Volleyball
16-Dec - 17:00 - Zaglebie Sosnowiec v Lech Poznan - Soccer
16-Dec - 17:00 - Milano vs Vibo Valentia - Volleyball
16-Dec - 17:00 - Padova vs Ravenna - Volleyball
16-Dec - 17:00 - Siena vs Monza - Volleyball
16-Dec - 17:00 - Sora vs Perugia - Volleyball
16-Dec - 17:00 - Trentino vs Modena - Volleyball
16-Dec - 17:00 - Agrigento vs Virtus Roma - Basketball
18-Dec - 17:00 - Anadolu Efes vs Buducnost - Basketball
16-Dec - 17:00 - Baltur Cento vs Mantovana - Basketball
16-Dec - 17:00 - Biella vs Trapani - Basketball
16-Dec - 17:00 - Brondby v Vendsyssel FF - Soccer
16-Dec - 17:00 - Cagliari v Napoli - Soccer
16-Dec - 17:00 - Brose Bamberg vs Telekom Bonn - Basketball
15-Dec - 17:00 - Burgos vs Valencia - Basketball
16-Dec - 17:00 - Eintracht Frankfurt v Bayer Leverkusen - Soccer
16-Dec - 17:00 - Ferrara vs Fortitudo Bologna - Basketball
16-Dec - 17:00 - Extremadura v Gimnastic - Soccer
16-Dec - 17:00 - Forli vs Udine - Basketball
15-Dec - 17:00 - Giessen 46ers vs BBC Bayreuth - Basketball
15-Dec - 17:00 - Iberostar Tenerife vs Baskonia - Basketball
15-Dec - 17:10 - Dresdner SC Women vs SC Potsdam Women - Volleyball
16-Dec - 17:30 - Huesca v Villarreal - Soccer
15-Dec - 17:30 - Monaco vs Dijon - Basketball
17-Dec - 17:30 - Levadiakos v PAOK Salonika - Soccer
16-Dec - 17:30 - Pau-Lacq-Orthez vs Le Mans - Basketball
16-Dec - 17:30 - Pistoia vs Virtus Bologna - Basketball
16-Dec - 17:30 - Maritimo v Benfica - Soccer
16-Dec - 17:30 - Olympiakos v Lamia - Soccer
15-Dec - 17:30 - PEC Zwolle v NAC - Soccer
15-Dec - 17:30 - Real Madrid v Rayo Vallecano - Soccer
18-Dec - 17:30 - Borussia M\'gladbach v Nurnberg - Soccer
16-Dec - 17:30 - VGS Golden Knights @ NY Rangers - Ice Hockey
15-Dec - 17:30 - Lube Civitanova vs Castellana Grotte - Volleyball
15-Dec - 17:30 - Asteras Tripolis v OFI Crete - Soccer
15-Dec - 17:30 - Borussia Dortmund v Werder Bremen - Soccer
15-Dec - 17:30 - Bristol City v Norwich - Soccer
16-Dec - 17:30 - Cheshire Phoenix vs Surrey Scorchers - Basketball
18-Dec - 17:45 - Fenerbahce vs CSKA Moscow - Basketball
15-Dec - 18:00 - Leonis Roma vs Rieti - Basketball
15-Dec - 18:00 - Netzhoppers KW vs Berlin Volleys - Volleyball
17-Dec - 18:00 - Viitorul Constanta v CFR Cluj - Soccer
18-Dec - 18:00 - Schweriner Women vs Conegliano Women - Volleyball
18-Dec - 18:00 - United Volleys vs Halkbank Ankara - Volleyball
16-Dec - 18:00 - ARZ Coyotes @ CAR Hurricanes - Ice Hockey
16-Dec - 18:00 - Fischtown Pinguins Bremerhaven vs Krefeld Pinguine - Ice Hockey
16-Dec - 18:00 - Piacenza vs TGW Pordenone - Volleyball
15-Dec - 18:00 - Toulouse vs Nantes - Volleyball
17-Dec - 18:00 - AGF Aarhus v Hobro IK - Soccer
15-Dec - 18:00 - CD Aves v Guimaraes - Soccer
15-Dec - 18:00 - Dinamo Bucharest v CS U Craiova - Soccer
16-Dec - 18:00 - FC Botosani v FCSB - Soccer
15-Dec - 18:00 - FC Sion v Basel - Soccer
15-Dec - 18:00 - FC Thun v Grasshoppers - Soccer
16-Dec - 18:05 - Pesaro vs Vanoli Cremona - Basketball
18-Dec - 18:30 - Caen v Toulouse - Soccer
18-Dec - 18:30 - Eisbären Berlin vs Nürnberg Ice Tigers - Ice Hockey
18-Dec - 18:30 - ERC Ingolstadt vs Straubing Tigers - Ice Hockey
18-Dec - 18:30 - Kölner Haie vs Adler Mannheim - Ice Hockey
18-Dec - 18:30 - Krefeld Pinguine vs Schwenninger Wild Wings - Ice Hockey
16-Dec - 18:30 - Unicaja Malaga vs Barcelona - Basketball
16-Dec - 18:30 - Gran Canaria vs Joventut - Basketball
15-Dec - 18:35 - CAL Flames @ MIN Wild - Ice Hockey
15-Dec - 18:45 - Heracles v PSV - Soccer
15-Dec - 18:45 - AZ v Excelsior - Soccer
15-Dec - 19:00 - Lokeren v Sint-Truidense - Soccer
15-Dec - 19:00 - Nantes v Montpellier - Soccer
15-Dec - 19:00 - Reims v Strasbourg - Soccer
15-Dec - 19:00 - Sporting Gijon v Mallorca - Soccer
16-Dec - 19:00 - Standard Liege v Zulte-Waregem - Soccer
15-Dec - 19:00 - AS Cannes vs Chaumont - Volleyball
15-Dec - 19:00 - Montpellier vs Tours - Volleyball
15-Dec - 19:00 - Narbonne vs Sete - Volleyball
15-Dec - 19:00 - Paris St Cloud Women vs Vandoeuvre-Nancy Women - Volleyball
16-Dec - 19:00 - Almeria v Lugo - Soccer
15-Dec - 19:00 - Amiens v Angers - Soccer
18-Dec - 19:00 - Andorra vs Monaco - Basketball
15-Dec - 19:00 - Caen v Toulouse - Soccer
18-Dec - 19:00 - Cedevita vs Tofas - Basketball
15-Dec - 19:00 - Eupen v Mouscron-Peruwelz - Soccer
18-Dec - 19:20 - HC Linz AG vs SG Westwien - Handball
15-Dec - 19:30 - Leuven Bears vs Oostende - Basketball
15-Dec - 19:30 - Ludwigsburg vs Crailsheim Merlins - Basketball
15-Dec - 19:30 - Mitteldeutscher vs Fraport Skyliners - Basketball
15-Dec - 19:30 - Monbus Obradoiro vs Estudiantes - Basketball
15-Dec - 19:30 - Legia Warsaw v Piast Gliwice - Soccer
18-Dec - 19:30 - Bergamo vs Latina Basket - Basketball
15-Dec - 19:30 - Trento vs Reggio Emilia - Basketball
18-Dec - 19:30 - Trento vs Valencia - Basketball
16-Dec - 19:30 - Roma v Genoa - Soccer
1-Dec - 19:30 - Cagliari vs Udine - Basketball
15-Dec - 19:30 - Busto Arsizio Women vs Filottrano Women - Volleyball
18-Dec - 19:30 - Fortuna Dusseldorf v Borussia Dortmund - Soccer
18-Dec - 19:30 - Hertha Berlin v Augsburg - Soccer
15-Dec - 19:30 - Torino v Juventus - Soccer
18-Dec - 19:30 - Wolfsburg v VfB Stuttgart - Soccer
18-Dec - 19:30 - Chaumont vs VfB Friedrichshafen - Volleyball
18-Dec - 19:30 - Maaseik vs PGE Skra Belchatów - Volleyball
15-Dec - 19:30 - Firenze Women vs Conegliano Women - Volleyball
15-Dec - 19:30 - Novara Women vs Chieri Women - Volleyball
15-Dec - 19:30 - Antwerp v Waasland-Beveren - Soccer
17-Dec - 19:30 - Atalanta v Lazio - Soccer
18-Dec - 19:30 - Bologna v AC Milan - Soccer
15-Dec - 19:30 - BC Andorra vs Gipuzkoa - Basketball
15-Dec - 19:30 - Bristol Flyers vs Manchester Giants - Basketball
16-Dec - 19:30 - Deportivo La Coruna v Real Zaragoza - Soccer
15-Dec - 19:30 - Eisbaren Bremerhaven vs Braunschweig - Basketball
16-Dec - 19:45 - Levante v Barcelona - Soccer
17-Dec - 19:45 - Strasbourg vs Chalon - Basketball
16-Dec - 19:45 - Trieste vs Avellino - Basketball
19-Dec - 19:45 - Arsenal v Tottenham - Soccer
18-Dec - 19:45 - Blackpool v Solihull Moors - Soccer
19-Dec - 19:45 - Chelsea v Bournemouth - Soccer
19-Dec - 19:45 - Hibernian v Rangers - Soccer
18-Dec - 19:45 - Leicester v Man City - Soccer
18-Dec - 19:45 - Middlesbrough v Burton Albion - Soccer
17-Dec - 19:45 - Southport v Tranmere - Soccer
15-Dec - 19:45 - Vitesse v VVV - Soccer
1-Dec - 19:45 - Virtus Cassino vs Leonis Roma - Basketball
18-Dec - 19:45 - Barcelona vs Olympiacos - Basketball
17-Dec - 19:45 - Derby v Nottm Forest - Soccer
15-Dec - 19:45 - Eibar v Valencia - Soccer
16-Dec - 20:00 - Lyon v Monaco - Soccer
16-Dec - 20:00 - Marseille v Bordeaux - Soccer
16-Dec - 20:00 - ATL Hawks @ BKN Nets - Basketball
16-Dec - 20:00 - Sporting v Nacional - Soccer
16-Dec - 20:00 - CAL Flames @ STL Blues - Ice Hockey
17-Dec - 20:00 - CD Alaves v Athletic Bilbao - Soccer
16-Dec - 20:30 - PHI 76ers @ CLE Cavaliers - Basketball
18-Dec - 20:30 - Gran Canaria vs Baskonia - Basketball
16-Dec - 22:00 - NY Knicks @ IND Pacers - Basketball
16-Dec - 22:00 - BUF Sabres @ BOS Bruins - Ice Hockey
15-Dec - 22:05 - UTA Jazz @ ORL Magic - Basketball
16-Dec - 23:00 - Obras Sanitarias vs Comunicaciones - Basketball
16-Dec - 23:00 - LA Lakers @ WAS Wizards - Basketball

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.