Live Stream: Pattaya Utd v Prachuap FC in SOCCER.

Country restriction apply. Under Australian law, we are required to inform you that Live Streaming on bet365 is exempt from Parts 3 and 4 of the Broadcasting Services (Online Content Service Provider Rules) 2018.

Live Stream of Football Matches and other sports available at some online bookies

Today Live Stream at bet365.Country restriction apply
00:00 - Pachuca v Santos Laguna - Soccer
00:05 - CHA Hornets @ MIA Heat - Basketball
00:05 - DET Pistons @ CHI Bulls - Basketball
00:05 - TB Lightning @ MIN Wild - Ice Hockey
00:35 - MIN Timberwolves @ DAL Mavericks - Basketball
01:05 - PHX Suns @ DEN Nuggets - Basketball
01:20 - New Zealand Breakers vs Sydney Kings - Basketball
02:05 - ANA Ducks @ VGS Golden Knights - Ice Hockey
02:05 - BOS Bruins @ VAN Canucks - Ice Hockey
02:05 - NAS Predators @ EDM Oilers - Ice Hockey
02:05 - SA Spurs @ POR Trail Blazers - Basketball
02:35 - HOU Rockets @ LA Lakers - Basketball
02:35 - NY Islanders @ SJ Sharks - Ice Hockey
03:50 - Melbourne United vs Adelaide 36ers - Basketball
04:00 - Montedio Yamagata v Avispa Fukuoka - Soccer
04:00 - Wellington Phoenix v Newcastle Jets - Soccer
05:00 - JEF Utd Chiba v Oita - Soccer
05:00 - Kamatamare Sanuki v Renofa Yamaguchi - Soccer
05:00 - Matsumoto Y FC v FC Gifu - Soccer
05:00 - Mito Hollyhock v Roasso Kumamoto - Soccer
05:00 - Tochigi SC v Ventforet Kofu - Soccer
05:00 - Tokyo Verdy v Tokushima Vortis - Soccer
05:00 - Yokohama FC v Omiya Ardija - Soccer
06:00 - Ansan Greeners FC v Bucheon FC 1995 - Soccer
06:00 - Brisbane Roar v Central Coast Mariners - Soccer
06:00 - Busan Sonicboom vs Seoul Thunders - Basketball
06:00 - Daejeon Citizen v Busan I Park - Soccer
06:00 - Dongbu Promy vs Mobis Phoebus - Basketball
06:00 - Gwangju FC v Suwon FC - Soccer
06:00 - Seoul E-Land FC v FC Anyang - Soccer
06:20 - Cairns Taipans vs Illawarra Hawks - Basketball
07:00 - Fagiano Okayama v Machida Zelvia - Soccer
07:00 - V-Varen Nagasaki v Jubilo Iwata - Soccer
07:30 - Beijing Guoan v Changchun Yatai - Soccer
08:00 - Asan Mugunghwa FC v Seongnam FC - Soccer
08:00 - Perth Glory v Western Sydney Wanderers - Soccer
09:00 - Astana vs Zenit St. Petersburg - Basketball
10:00 - Mallorca v Extremadura - Soccer
10:00 - Rayo Vallecano v Getafe - Soccer
10:00 - Treviso vs Fortitudo Bologna - Basketball
10:00 - Varese vs Trento - Basketball
10:00 - Vendsyssel FF v AC Horsens - Soccer
10:15 - NAC v Willem II - Soccer
10:30 - Caykur Rizespor v Konyaspor - Soccer
10:30 - Frosinone v Empoli - Soccer
10:30 - Joventut vs Gipuzkoa - Basketball
11:00 - FC Slutsk v Torpedo Zhodino - Soccer
11:30 - FC Ilves v Lahti - Soccer
11:30 - FC Inter v FC Honka - Soccer
11:30 - Hamburg v Bochum - Soccer
11:30 - Jahn Regensburg v Darmstadt - Soccer
11:30 - Paderborn v Union Berlin - Soccer
11:30 - Rhein Neckar Löwen vs Füchse Berlin - Handball
11:35 - Henan Jianye v Guangzhou R&F - Soccer
11:35 - Jiangsu Suning FC v Shanghai SIPG - Soccer
11:45 - Viborg v Silkeborg IF - Soccer
12:00 - ERC Ingolstadt vs Fischtown Pinguins Bremerhaven - Ice Hockey
12:00 - Grizzlys Wolfsburg vs EHC München - Ice Hockey
12:00 - Linköping HC vs Skellefteå AIK - Ice Hockey
12:00 - Randers FC v Sonderjyske - Soccer
12:30 - Anderlecht v Cercle Brugge - Soccer
12:30 - Feyenoord v PEC Zwolle - Soccer
12:30 - Hamilton v Rangers - Soccer
12:30 - Heracles v FC Groningen - Soccer
12:30 - VVV v ADO Den Haag - Soccer
13:00 - AFC Eskilstuna v Falkenbergs FF - Soccer
13:00 - Alanyaspor v Antalyaspor - Soccer
13:00 - Ankaragucu v Yeni Malatyaspor - Soccer
13:00 - BBC Bayreuth vs Braunschweig - Basketball
13:00 - BK Hacken v Ostersunds FK - Soccer
13:00 - Bologna v Torino - Soccer
13:00 - Chievo v Atalanta - Soccer
13:00 - Djurgarden v AIK - Soccer
13:00 - Dukla Praha v Opava - Soccer
13:00 - Eisbaren Bremerhaven vs Brose Bamberg - Basketball
13:00 - Fraport Skyliners vs BG Gottingen - Basketball
13:00 - Montpellier v Bordeaux - Soccer
13:00 - Parma v Lazio - Soccer
13:00 - Slaven Belupo v HNK Gorica - Soccer
13:00 - Smolevichi v Isloch - Soccer
13:00 - Surrey Scorchers vs Worcester Wolves - Basketball
13:30 - Hertha Berlin v SC Freiburg - Soccer
14:00 - Lokomotiv Yaroslavl vs Avtomobilist Yekaterinburg - Ice Hockey
14:00 - Lugo v Gimnastic - Soccer
14:00 - Plymouth Raiders vs Newcastle Eagles - Basketball
14:00 - Redbergslids IK vs IFK Ystad HK - Handball
14:00 - SC DHFK Leipzig vs SG Flensburg Handewitt - Handball
14:00 - Severstal Cherepovec vs Metallurg Magnitogorsk - Ice Hockey
14:00 - SKA St Petersburg vs CSKA Moscow - Ice Hockey
14:00 - WWK Volleys Herrsching vs VCO Berlin - Volleyball
14:15 - Eibar v Athletic Bilbao - Soccer
14:20 - Neptunas vs Juventus - Basketball
14:30 - Banvit vs Anadolu Efes - Basketball
14:30 - IFK Kristianstad vs AIK - Handball
14:30 - Kölner Haie vs Eisbären Berlin - Ice Hockey
14:30 - Mensur Suljovic vs Kevin Painter - Darts
14:30 - Michael Smith vs Steve Beaton - Darts
14:30 - Nürnberg Ice Tigers vs Augsburger Panther - Ice Hockey
14:30 - Panathinaikos vs GS Lavrio - Basketball
14:45 - Fortuna Sittard v De Graafschap - Soccer
15:00 - Baskonia vs UCAM Murcia - Basketball
15:00 - Cagliari vs Ravenna - Basketball
15:00 - Deportes Iquique v San Luis Quillota - Soccer
15:00 - FK Austria Vienna v SK Sturm Graz - Soccer
15:00 - Gaz Metan Medias v FC Botosani - Soccer
15:00 - Hypo Tirol AlpenVolleys Haching vs SVG Luneburg - Volleyball
15:00 - Krefeld Pinguine vs Adler Mannheim - Ice Hockey
15:00 - Metz Women vs ZRK Buducnost Women - Handball
15:00 - Monbus Obradoiro vs Real Madrid - Basketball
15:00 - SG BBM Bietigheim Women vs FTC Women - Handball
15:00 - Slovan Liberec v Slavia Prague - Soccer
15:00 - St Etienne v Rennes - Soccer
15:00 - Trieste vs Brescia - Basketball
15:15 - Levadiakos v Xanthi - Soccer
15:30 - Dinamo Brest v Torpedo Minsk - Soccer
15:30 - Elfsborg v GIF Sundsvall - Soccer
15:30 - IK Brage v Jonkopings Sodra - Soccer
15:30 - Kalmar FF v IFK Norrkoping - Soccer
15:30 - Milano vs Pistoia - Basketball
15:30 - Trelleborgs FF v Sirius - Soccer
16:00 - AGF Aarhus v AaB - Soccer
16:00 - Albacete v Almeria - Soccer
16:00 - Assigeco Piacenza vs Imola - Basketball
16:00 - Balkh vs Kabul - Cricket
16:00 - Baltur Cento vs Roseto - Basketball
16:00 - Bayern Munich vs Telekom Bonn - Basketball
16:00 - BCC Castellana Grotte vs Azimut Modena - Volleyball
16:00 - Borussia M\'gladbach v Mainz - Soccer
16:00 - Brindisi vs Dinamo Sassari - Basketball
16:00 - Casale Monteferrato vs Mens Sana Siena - Basketball
16:00 - Cucine Lube Civitanova vs Consar Ravenna - Volleyball
16:00 - Ferrara vs Piacenza - Basketball
16:00 - Fiorentina v Cagliari - Soccer
16:00 - Forli vs Jesi - Basketball
16:00 - GBP Sora vs Diatec Trentino - Volleyball
16:00 - Glasgow Rocks vs London Lions - Basketball
16:00 - Goztepe v Besiktas - Soccer
16:00 - Haugesund v Odd BK - Soccer
16:00 - KV Oostende v Gent - Soccer
16:00 - Legia Warsaw v Wisla Krakow - Soccer
16:00 - Lillestrom v Rosenborg - Soccer
16:00 - Nykøbing FH Women vs Michalovce Women - Handball
16:00 - Ranheim v Bodo/Glimt - Soccer
16:00 - Reus Deportiu v Rayo Majadahonda - Soccer
16:00 - Revivre Axopower Milano vs Kioene Padova - Volleyball
16:00 - Scafati vs Treviglio - Basketball
16:00 - Sporting Cristal v UTC Cajamarca - Soccer
16:00 - Top Volley Latina vs Vero Volley Monza - Volleyball
16:00 - Tromso v IK Start - Soccer
16:00 - Udine vs Montegranaro - Basketball
16:00 - Valerenga v Kristiansund BK - Soccer
16:00 - Verona vs Mantovana - Basketball
16:15 - Estudiantes LP v Atlético Tucumán - Soccer
16:30 - Asvel Lyon-Villeurbanne vs Limoges - Basketball
16:30 - Avellino vs Virtus Bologna - Basketball
16:30 - Cheshire Phoenix vs London City Royals - Basketball
16:30 - Huesca v Espanyol - Soccer
17:00 - Atletico Guardes Women vs Hypo NÖ Women - Handball
17:00 - Buyukcekmece vs Fenerbahce - Basketball
17:00 - Lobos BUAP v Chivas Guadalajara - Soccer
17:00 - Schwenninger Wild Wings vs Iserlohn Roosters - Ice Hockey
17:00 - Straubing Tigers vs Dusseldorfer EG - Ice Hockey
17:00 - Venezia vs Pesaro - Basketball
17:15 - Valencia vs Barcelona - Basketball
17:30 - OFI Crete v Olympiakos - Soccer
18:00 - CD Antofagasta v Audax Italiano - Soccer
18:00 - Charleroi v Zulte-Waregem - Soccer
18:00 - CS U Craiova v FCSB - Soccer
18:00 - Real Zaragoza v Tenerife - Soccer
18:00 - Stabaek v SK Brann - Soccer
18:30 - Argentinos Jrs v Union Santa Fe - Soccer
18:30 - Cadiz v Sporting Gijon - Soccer
18:30 - Deportivo Municipal v Comerciantes Unidos - Soccer
18:30 - Inter Milan v AC Milan - Soccer
18:45 - Real Betis v Valladolid - Soccer
18:45 - Reggio Emilia vs Torino - Basketball
19:00 - Atlanta United v Chicago Fire - Soccer
19:00 - CA River Plate v Montevideo Wanderers - Soccer
19:00 - Club Aurora v Bolivar - Soccer
19:00 - DC United v New York City FC - Soccer
19:00 - Jordan Thompson vs Ivo Karlovic - Tennis
19:00 - Montreal Impact v Toronto FC - Soccer
19:00 - Nice v Marseille - Soccer
19:00 - Orlando City SC v Columbus Crew - Soccer
19:00 - Palmeiras v Ceara - Soccer
19:00 - Philadelphia Union v New York Red Bulls - Soccer
20:00 - Caracas v Zamora - Soccer
20:00 - Sol de America v Cerro Porteno - Soccer
20:30 - Universidad Catolica v Universidad de Concepcion - Soccer
20:45 - CA Independiente v Huracan - Soccer
21:00 - Alianza Lima v FBC Melgar - Soccer
21:00 - FC Dallas v Sporting Kansas City - Soccer
21:00 - Houston Dynamo v Seattle Sounders FC - Soccer
21:00 - Los Angeles FC v Vancouver Whitecaps - Soccer
21:00 - Minnesota United v LA Galaxy - Soccer
21:00 - Portland Timbers v Real Salt Lake - Soccer
21:00 - San Jose Earthquakes v Colorado Rapids - Soccer
21:15 - San Jose v Jorge Wilstermann - Soccer
21:30 - Emelec v Macara - Soccer
21:30 - Unam Pumas v Tigres - Soccer
22:00 - Cruzeiro v Chapecoense - Soccer
22:05 - ATL Hawks @ CLE Cavaliers - Basketball
22:10 - Olimpia Asuncion v Sportivo Luqueno - Soccer
23:00 - Erin Routliffe vs Verena Meliss - Tennis
23:00 - Francesco Vilardo vs Brydan Klein - Tennis
23:00 - Monarcas Morelia v Puebla - Soccer
23:00 - San Martin de Tucuman v Racing Club - Soccer
23:00 - Seone Mendez vs Alana Parnaby - Tennis
23:00 - Universidad de Chile v Everton de Vina - Soccer
23:00 - Yosuke Watanuki vs Colin Sinclair - Tennis
23:05 - CAL Flames @ NY Rangers - Ice Hockey
23:05 - SAC Kings @ OKC Thunder - Basketball
23:05 - TB Lightning @ CHI Blackhawks - Ice Hockey
23:30 - Sport Boys Warnes v Oriente Petrolero - Soccer


More Live Stream
23-Oct - 00:00 - Instituto vs Atenas - Basketball
23-Oct - 00:00 - San Lorenzo v San Martin de San Juan - Soccer
22-Oct - 00:05 - BUF Sabres @ ANA Ducks - Ice Hockey
24-Oct - 00:05 - SJ Sharks @ NAS Predators - Ice Hockey
23-Oct - 00:05 - STL Blues @ WIN Jets - Ice Hockey
25-Oct - 00:05 - CHA Hornets @ CHI Bulls - Basketball
22-Oct - 00:05 - GS Warriors @ DEN Nuggets - Basketball
23-Oct - 00:05 - IND Pacers @ MIN Timberwolves - Basketball
24-Oct - 00:05 - LA Clippers @ NO Pelicans - Basketball
23-Oct - 00:05 - NY Knicks @ MIL Bucks - Basketball
25-Oct - 00:05 - UTA Jazz @ HOU Rockets - Basketball
22-Oct - 00:30 - Jason Kubler vs Benjamin Hassan - Tennis
22-Oct - 00:30 - Jodie Anna Burrage vs Petia Arshinkova - Tennis
22-Oct - 00:30 - Marine Partaud vs Alexandra Osborne - Tennis
22-Oct - 00:30 - Maverick Banes vs Benjamin Lock - Tennis
24-Oct - 00:35 - ANA Ducks @ CHI Blackhawks - Ice Hockey
24-Oct - 00:35 - LA Kings @ DAL Stars - Ice Hockey
23-Oct - 00:35 - CHI Bulls @ DAL Mavericks - Basketball
25-Oct - 00:35 - IND Pacers @ SA Spurs - Basketball
23-Oct - 01:00 - Tecnico Universitario v Independiente del Valle - Soccer
24-Oct - 01:05 - PIT Penguins @ EDM Oilers - Ice Hockey
22-Oct - 01:05 - HOU Rockets @ LA Clippers - Basketball
23-Oct - 01:05 - MEM Grizzlies @ UTA Jazz - Basketball
24-Oct - 01:05 - SAC Kings @ DEN Nuggets - Basketball
25-Oct - 01:35 - TB Lightning @ COL Avalanche - Ice Hockey
25-Oct - 01:35 - PHI 76ers @ MIL Bucks - Basketball
22-Oct - 02:00 - Sebastian Fanselow vs Jacob Grills - Tennis
26-Oct - 02:00 - Herediano v Motagua - Soccer
25-Oct - 02:05 - VAN Canucks @ VGS Golden Knights - Ice Hockey
23-Oct - 02:05 - WAS Capitals @ VAN Canucks - Ice Hockey
25-Oct - 02:05 - LA Lakers @ PHX Suns - Basketball
25-Oct - 02:05 - MEM Grizzlies @ SAC Kings - Basketball
23-Oct - 02:05 - WAS Wizards @ POR Trail Blazers - Basketball
23-Oct - 02:35 - PHX Suns @ GS Warriors - Basketball
23-Oct - 02:35 - SA Spurs @ LA Lakers - Basketball
25-Oct - 02:35 - WAS Wizards @ GS Warriors - Basketball
22-Oct - 03:00 - Alejandro D-Fokina vs Matej Sabanov - Tennis
22-Oct - 03:00 - Renta Tokuda vs Ye Cong Mo - Tennis
22-Oct - 04:30 - Duckhee Lee vs Tsung-Hua Yang - Tennis
22-Oct - 04:30 - Go Soeda vs Mohamed Safwat - Tennis
25-Oct - 06:30 - Fedor Kuzmin vs Evgueni Chtchetinine - Table Tennis
26-Oct - 06:30 - Jakub Folwarski vs Yannick Vostes - Table Tennis
22-Oct - 06:30 - Tomasz Tomaszuk vs Jakub Folwarski - Table Tennis
27-Oct - 06:35 - Central Coast Mariners v Melbourne City - Soccer
23-Oct - 07:00 - Koyo Kanamitsu vs Petr David - Table Tennis
22-Oct - 07:10 - Jakub Kosowski vs Florian Bluhm - Table Tennis
26-Oct - 07:10 - Petr David vs Fedor Kuzmin - Table Tennis
25-Oct - 07:10 - Petr David vs Jakub Folwarski - Table Tennis
24-Oct - 07:10 - Petr David vs Michal Benes - Table Tennis
22-Oct - 07:30 - Aleksandr Nedovyesov vs Di Wu - Tennis
27-Oct - 07:30 - Beijing Renhe v Jiangsu Suning FC - Soccer
27-Oct - 07:30 - Changchun Yatai v Chongqing Lifan - Soccer
25-Oct - 07:50 - Evgueni Chtchetinine vs Jakub Kosowski - Table Tennis
24-Oct - 07:50 - Jakub Folwarski vs Evgueni Chtchetinine - Table Tennis
22-Oct - 07:50 - Koyo Kanamitsu vs Jiri Vrablik - Table Tennis
26-Oct - 07:50 - Tomasz Tomaszuk vs Evgueni Chtchetinine - Table Tennis
23-Oct - 08:20 - Michal Benes vs Jakub Folwarski - Table Tennis
22-Oct - 08:30 - Michal Benes vs Petr David - Table Tennis
27-Oct - 08:50 - Sydney FC v Western Sydney Wanderers - Soccer
26-Oct - 08:50 - Adelaide United v Newcastle Jets - Soccer
22-Oct - 09:00 - Vysocina Jihlava U21 v FC Zbrojovka Brno U21 - Soccer
24-Oct - 09:00 - Amur Khabarovsk vs Neftekhimik Niznekamsk - Ice Hockey
22-Oct - 09:00 - Australia U19 v Vietnam U19 - Soccer
23-Oct - 09:00 - China PR U19 v Saudi Arabia U19 - Soccer
23-Oct - 09:00 - Jakub Kosowski vs Petr David - Table Tennis
22-Oct - 09:00 - North Korea U19 v Iraq U19 - Soccer
25-Oct - 09:10 - Fedor Kuzmin vs Michal Benes - Table Tennis
26-Oct - 09:10 - Jakub Folwarski vs Fedor Kuzmin - Table Tennis
22-Oct - 09:30 - Admiral Vladivostok vs Neftekhimik Niznekamsk - Ice Hockey
24-Oct - 09:30 - Admiral Vladivostok vs Torpedo Novgorod - Ice Hockey
26-Oct - 09:30 - Amur Khabarovsk vs AK Bars Kazan - Ice Hockey
22-Oct - 09:30 - Amur Khabarovsk vs Torpedo Novgorod - Ice Hockey
23-Oct - 09:40 - Florian Bluhm vs Jakub Folwarski - Table Tennis
25-Oct - 09:50 - Jakub Folwarski vs Jakub Kosowski - Table Tennis
24-Oct - 09:50 - Jakub Folwarski vs Michal Benes - Table Tennis
22-Oct - 09:50 - Koyo Kanamitsu vs Florian Bluhm - Table Tennis
26-Oct - 09:50 - Petr David vs Evgueni Chtchetinine - Table Tennis
24-Oct - 10:00 - Suwon Bluewings v Kashima Antlers - Soccer
23-Oct - 10:00 - GS Caltex Seoul Women vs Hyundai Women - Volleyball
22-Oct - 10:00 - Korea Expressway Women vs IBK Altos Women - Volleyball
23-Oct - 10:00 - Samsung Bluefangs vs Kepco Vixtorm - Volleyball
22-Oct - 10:00 - Woori Card Wibee vs Korean Air Jumbos - Volleyball
23-Oct - 10:20 - Koyo Kanamitsu vs Michal Benes - Table Tennis
23-Oct - 10:30 - Changwon Sakers vs Busan Sonicboom - Basketball
25-Oct - 10:30 - Changwon Sakers vs Seoul Knights - Basketball
23-Oct - 10:30 - Goyang Orions vs Dongbu Promy - Basketball
25-Oct - 10:30 - Goyang Orions vs Seoul Thunders - Basketball
24-Oct - 10:30 - Incheon Elephants vs Anyang KGC - Basketball
24-Oct - 10:30 - Mobis Phoebus vs KCC Egis - Basketball
22-Oct - 10:30 - Michal Benes vs Jiri Vrablik - Table Tennis
25-Oct - 10:30 - Petr David vs Yannick Vostes - Table Tennis
27-Oct - 11:00 - Girona v Rayo Vallecano - Soccer
23-Oct - 11:00 - Tomasz Tomaszuk vs Florian Bluhm - Table Tennis
25-Oct - 11:10 - Evgueni Chtchetinine vs Michal Benes - Table Tennis
24-Oct - 11:10 - Fedor Kuzmin vs Jakub Kosowski - Table Tennis
22-Oct - 11:10 - Petr David vs Jakub Folwarski - Table Tennis
22-Oct - 11:30 - Naomi Osaka vs Sloane Stephens - Tennis
24-Oct - 11:30 - HC Kunlun Red Star II vs AK Bars Kazan - Ice Hockey
26-Oct - 11:30 - Kunlun Red Star vs Torpedo Novgorod - Ice Hockey
27-Oct - 11:30 - Middlesbrough v Derby - Soccer
27-Oct - 11:30 - Osters IF v Helsingborg - Soccer
27-Oct - 11:35 - Guangzhou R&F v Tianjin Quanjian - Soccer
27-Oct - 11:35 - Hebei CFFC v Dalian Yifang - Soccer
23-Oct - 11:40 - Jakub Kosowski vs Jiri Vrablik - Table Tennis
25-Oct - 11:50 - Tomasz Tomaszuk vs Fedor Kuzmin - Table Tennis
22-Oct - 12:00 - Viktoria Plzen U21 v Slavia Prague U21 - Soccer
22-Oct - 12:00 - Yenisey Krasnoyarsk vs Fakel Novyi Urengoy - Volleyball
22-Oct - 12:00 - Jordan U19 v South Korea U19 - Soccer
23-Oct - 12:00 - Malaysia U19 v Tajikistan U19 - Soccer
22-Oct - 12:00 - Thailand U19 v Japan U19 - Soccer
24-Oct - 12:00 - Indonesia U19 v UAE U19 - Soccer
24-Oct - 12:00 - Qatar U19 v Chinese Taipei U19 - Soccer
22-Oct - 12:30 - Sibir Novosibirsk vs AK Bars Kazan - Ice Hockey
24-Oct - 12:30 - Sibir Novosibirsk vs HC Vityaz - Ice Hockey
22-Oct - 12:30 - Jakub Kosowski vs Jakub Folwarski - Table Tennis
25-Oct - 12:30 - Michal Benes vs Jakub Kosowski - Table Tennis
24-Oct - 12:30 - Petr David vs Jakub Kosowski - Table Tennis
28-Oct - 12:30 - Nurnberg v Eintracht Frankfurt - Soccer
22-Oct - 13:00 - Angelique Kerber vs Kiki Bertens - Tennis
22-Oct - 13:00 - Jamaica vs USA - Cricket
27-Oct - 13:00 - Atalanta v Parma - Soccer
22-Oct - 13:00 - Hradec Kralove U21 v Dukla Praha U21 - Soccer
27-Oct - 13:30 - Wisla Plock v Piast Gliwice - Soccer
22-Oct - 13:30 - Barys Astana vs Dynamo Minsk - Ice Hockey
26-Oct - 13:30 - Barys Astana vs HC Vityaz - Ice Hockey
27-Oct - 13:30 - Borussia Dortmund v Hertha Berlin - Soccer
27-Oct - 13:30 - Fortuna Dusseldorf v Wolfsburg - Soccer
27-Oct - 13:30 - Hannover 96 v Augsburg - Soccer
27-Oct - 13:30 - Mainz v Bayern Munich - Soccer
25-Oct - 14:00 - Avtomobilist Yekaterinburg vs Metallurg Magnitogorsk - Ice Hockey
22-Oct - 14:00 - Salavat Ulaev UFA vs Avangard Omsk - Ice Hockey
24-Oct - 14:00 - Salavat Ulaev UFA vs SKA St Petersburg - Ice Hockey
22-Oct - 14:00 - Olympiacos vs Ifaistos Limnou - Basketball
27-Oct - 14:00 - Pieno Zvaigzdes vs Rytas - Basketball
27-Oct - 14:00 - Bolton v Hull - Soccer
22-Oct - 14:00 - Petr David vs Jiri Vrablik - Table Tennis
22-Oct - 14:00 - Pune City v Bengaluru - Soccer
27-Oct - 14:15 - Athletic Bilbao v Valencia - Soccer
27-Oct - 14:20 - Siauliai vs Neptunas - Basketball
22-Oct - 14:40 - Michal Benes vs Florian Bluhm - Table Tennis
23-Oct - 15:00 - Persepolis v Al-Sadd SC - Soccer
22-Oct - 15:20 - Jakub Kosowski vs Koyo Kanamitsu - Table Tennis
22-Oct - 15:30 - Jokerit vs Dynamo Riga - Ice Hockey
26-Oct - 15:30 - Jokerit vs Spartak Moscow - Ice Hockey
22-Oct - 15:50 - Zalgiris vs Dzukija - Basketball
27-Oct - 16:00 - Zulte-Waregem v Mouscron-Peruwelz - Soccer
24-Oct - 16:00 - Pakistan vs Australia - Cricket
24-Oct - 16:00 - HC Kometa Brno vs Zlín - Ice Hockey
23-Oct - 16:00 - Lokomotiv Yaroslavl vs Metallurg Magnitogorsk - Ice Hockey
24-Oct - 16:00 - Besiktas vs Strasbourg - Basketball
23-Oct - 16:00 - Nizhny Novgorod vs UCAM Murcia - Basketball
24-Oct - 16:00 - Lietkabelis vs CEZ Nymburk - Basketball
23-Oct - 16:00 - Ventspils vs Banvit - Basketball
24-Oct - 16:00 - Rytas vs Torino - Basketball
22-Oct - 16:00 - Cracovia Krakow v Gornik Zabrze - Soccer
23-Oct - 16:00 - ES Tunis v Primeiro de Agosto - Soccer
24-Oct - 16:00 - Olomouc Women vs Alba Blaj Women - Volleyball
22-Oct - 16:00 - FK Luch Minsk vs FK Gomel - Soccer
24-Oct - 16:00 - AS Vita Club v El Masry - Soccer
22-Oct - 16:00 - Jiri Vrablik vs Jakub Folwarski - Table Tennis
27-Oct - 16:00 - Empoli v Juventus - Soccer
22-Oct - 16:00 - FK Luch Minsk v FK Gomel - Soccer
22-Oct - 16:00 - Sparta Prague v Mlada Boleslav - Soccer
27-Oct - 16:00 - Lechia Gdansk v Arka Gdynia - Soccer
26-Oct - 16:00 - Miedz Legnica v Slask Wroclaw - Soccer
27-Oct - 16:30 - TSG Hoffenheim v VfB Stuttgart - Soccer
24-Oct - 16:30 - Avangard Omsk vs Dynamo Moscow - Ice Hockey
26-Oct - 16:30 - Dynamo Riga vs SKA St Petersburg - Ice Hockey
22-Oct - 16:30 - HC Sochi vs Slovan Bratislava - Ice Hockey
25-Oct - 16:30 - HC Sochi vs Dynamo Moscow - Ice Hockey
26-Oct - 16:30 - Slovan Bratislava vs CSKA Moscow - Ice Hockey
24-Oct - 16:30 - AEK vs Brose Bamberg - Basketball
23-Oct - 16:30 - BK Opava vs Venezia - Basketball
22-Oct - 16:30 - CSKA Moscow vs Kalev/Cramo - Basketball
27-Oct - 16:30 - Celta Vigo v Eibar - Soccer
22-Oct - 16:30 - FC Rosengård Women v Pitea IF Women - Soccer
27-Oct - 16:30 - Leeds v Nottm Forest - Soccer
27-Oct - 16:30 - Levante v Leganes - Soccer
22-Oct - 16:40 - Petr David vs Florian Bluhm - Table Tennis
23-Oct - 16:45 - Hapoel Holon vs PAOK - Basketball
26-Oct - 17:00 - Sonderjyske v Odense BK - Soccer
26-Oct - 17:00 - Trelleborgs FF v Elfsborg - Soccer
24-Oct - 17:00 - Djurgårdens IF vs Brynäs IF - Ice Hockey
25-Oct - 17:00 - Färjestads BK vs Rögle BK - Ice Hockey
23-Oct - 17:00 - Linköping HC vs Frölunda HC - Ice Hockey
25-Oct - 17:00 - HV71 vs Mora IK - Ice Hockey
25-Oct - 17:00 - IF Malmö Redhawks vs Linköping HC - Ice Hockey
25-Oct - 17:00 - Örebro HK vs Timrå IK - Ice Hockey
25-Oct - 17:00 - Skellefteå AIK vs Frölunda HC - Ice Hockey
25-Oct - 17:00 - Växjö Lakers HC vs Luleå Hockey - Ice Hockey
24-Oct - 17:00 - Galatasaray vs Monaco - Basketball
22-Oct - 17:00 - Brommapojkarna v IFK Goteborg - Soccer
22-Oct - 17:00 - Brondby v Odense BK - Soccer
24-Oct - 17:00 - Zenit St. Petersburg vs Valencia - Basketball
23-Oct - 17:00 - Brcko Women vs Mulhouse Women - Volleyball
23-Oct - 17:00 - Helsingborg v Halmstad - Soccer
22-Oct - 17:00 - IFK Varnamo v Gefle IF - Soccer
23-Oct - 17:00 - Djurgardens Women v Linköpings FC Women - Soccer
22-Oct - 17:00 - Trabzonspor v Erzurum BB - Soccer
22-Oct - 17:00 - Varbergs BoIS FC v IK Frej - Soccer
26-Oct - 17:00 - Landskrona BoIS v AFC Eskilstuna - Soccer
26-Oct - 17:15 - Darussafaka vs Barcelona - Basketball
25-Oct - 17:30 - Anadolu Efes vs Fenerbahce - Basketball
24-Oct - 17:30 - Cedevita vs Lokomotiv Kuban - Basketball
24-Oct - 17:30 - Fraport Skyliners vs Mornar Bar - Basketball
26-Oct - 18:00 - Sparta Rotterdam v Telstar - Soccer
23-Oct - 18:00 - Alba Berlin vs Arka Gdynia - Basketball
22-Oct - 18:00 - Combined Campuses & Colleges vs Leeward Islands - Cricket
24-Oct - 18:00 - Andorra vs Ratiopharm Ulm - Basketball
24-Oct - 18:00 - Antwerp Giants vs Hapoel Jerusalem - Basketball
24-Oct - 18:00 - BBC Bayreuth vs Promitheas - Basketball
23-Oct - 18:00 - Telekom Bonn vs Nanterre - Basketball
26-Oct - 18:00 - Panathinaikos vs Zalgiris - Basketball
22-Oct - 18:00 - Dinamo Bucharest v Dunarea Calarasi - Soccer
27-Oct - 18:00 - Cercle Brugge v KV Kortrijk - Soccer
22-Oct - 18:00 - Koyo Kanamitsu vs Jakub Folwarski - Table Tennis
26-Oct - 18:00 - FC Emmen v VVV - Soccer
26-Oct - 18:00 - FC Volendam v Ajax Reserves - Soccer
26-Oct - 18:00 - Go Ahead Eagles v Cambuur Leeuwarden - Soccer
27-Oct - 18:00 - Lokeren v KV Oostende - Soccer
26-Oct - 18:00 - PSV Reserves v FC Dordrecht - Soccer
26-Oct - 18:00 - RKC v FC Utrecht Reserves - Soccer
27-Oct - 18:30 - Torino v Fiorentina - Soccer
23-Oct - 18:30 - Avellino vs Anwil Wloclawek - Basketball
25-Oct - 18:30 - Agrigento vs Legnano - Basketball
24-Oct - 18:30 - Brescia vs Crvena Zvezda - Basketball
24-Oct - 18:30 - Cagliari vs Treviso - Basketball
24-Oct - 18:30 - Dijon vs Fuenlabrada - Basketball
23-Oct - 18:30 - Iberostar Tenerife vs Fribourg - Basketball
24-Oct - 18:30 - Fortitudo Bologna vs Udine - Basketball
23-Oct - 18:30 - Le Mans vs Ludwigsburg - Basketball
24-Oct - 18:30 - London Lions vs Cheshire Phoenix - Basketball
24-Oct - 18:30 - Mantovana vs Piacenza - Basketball
24-Oct - 18:30 - Mens Sana Siena vs Latina Basket - Basketball
23-Oct - 18:30 - Trento vs Turk Telekom - Basketball
24-Oct - 18:30 - Olimpija Ljubljana vs Virtus Bologna - Basketball
24-Oct - 18:30 - Oostende vs Neptunas - Basketball
24-Oct - 18:30 - Piacenza vs Jesi - Basketball
24-Oct - 18:30 - Rieti vs Virtus Cassino - Basketball
24-Oct - 18:30 - Tortona vs Scafati - Basketball
22-Oct - 18:30 - MSV Duisburg v St Pauli - Soccer
22-Oct - 18:30 - Sampdoria v Sassuolo - Soccer
27-Oct - 18:30 - Pogon Szczecin v Lech Poznan - Soccer
26-Oct - 18:30 - SC Freiburg v Borussia M\'gladbach - Soccer
27-Oct - 18:30 - Sint-Truidense v Club Brugge - Soccer
24-Oct - 18:45 - Capo D\'Orlando vs Biella - Basketball
25-Oct - 18:45 - Milano vs Khimki Moscow Region - Basketball
22-Oct - 18:45 - Dijon vs Bourg - Basketball
23-Oct - 18:45 - Unicaja Malaga vs Unics Kazan - Basketball
24-Oct - 18:45 - Virtus Roma vs Leonis Roma - Basketball
27-Oct - 18:45 - Atletico Madrid v Real Sociedad - Soccer
22-Oct - 18:45 - Lens v Ajaccio GFCA - Soccer
22-Oct - 18:45 - Sligo Rovers v Bohemians Dublin - Soccer
27-Oct - 18:45 - PEC Zwolle v Heracles - Soccer
26-Oct - 19:00 - Valladolid v Espanyol - Soccer
24-Oct - 19:00 - Imola vs Verona - Basketball
24-Oct - 19:00 - Montegranaro vs Ferrara - Basketball
25-Oct - 19:00 - Olympiacos vs Maccabi Tel Aviv - Basketball
25-Oct - 19:00 - Real Madrid vs Buducnost - Basketball
24-Oct - 19:00 - Roseto vs Forli - Basketball
24-Oct - 19:00 - Trapani vs Casale Monteferrato - Basketball
23-Oct - 19:00 - ES Setif v Al Ahly Cairo - Soccer
22-Oct - 19:00 - Real Sociedad v Girona - Soccer
24-Oct - 19:00 - Raja Casablanca v Enyimba - Soccer
22-Oct - 19:20 - Jiri Vrablik vs Florian Bluhm - Table Tennis
26-Oct - 19:30 - Gran Canaria vs CSKA Moscow - Basketball
22-Oct - 20:00 - Jakub Kosowski vs Michal Benes - Table Tennis
22-Oct - 22:00 - Belgrano v Banfield - Soccer
23-Oct - 22:30 - River Plate v Gremio - Soccer
22-Oct - 23:00 - Boca Juniors vs Obras Sanitarias - Basketball
23-Oct - 23:05 - ARZ Coyotes @ CLB Blue Jackets - Ice Hockey
22-Oct - 23:05 - COL Avalanche @ PHI Flyers - Ice Hockey
24-Oct - 23:05 - FLA Panthers @ NY Islanders - Ice Hockey
23-Oct - 23:05 - FLA Panthers @ NY Rangers - Ice Hockey
24-Oct - 23:05 - TOR Maple Leafs @ WIN Jets - Ice Hockey
24-Oct - 23:05 - BKN Nets @ CLE Cavaliers - Basketball
24-Oct - 23:05 - DAL Mavericks @ ATL Hawks - Basketball
23-Oct - 23:05 - PHI 76ers @ DET Pistons - Basketball
23-Oct - 23:35 - BOS Bruins @ OTT Senators - Ice Hockey
23-Oct - 23:35 - CAL Flames @ MON Canadiens - Ice Hockey
22-Oct - 23:35 - CAR Hurricanes @ DET Red Wings - Ice Hockey
22-Oct - 23:35 - CHA Hornets @ TOR Raptors - Basketball
24-Oct - 23:35 - MIN Timberwolves @ TOR Raptors - Basketball
24-Oct - 23:35 - NY Knicks @ MIA Heat - Basketball
22-Oct - 23:35 - ORL Magic @ BOS Celtics - Basketball

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.