Live Stream: Chaumont vs Lokomotiv Novosibirsk in VOLLEYBALL.

Country restriction apply. Under Australian law, we are required to inform you that Live Streaming on bet365 is exempt from Parts 3 and 4 of the Broadcasting Services (Online Content Service Provider Rules) 2018.

Live Stream of Football Matches and other sports available at some online bookies

Today Live Stream at bet365.Country restriction apply
00:05 - ARZ Coyotes @ NY Rangers - Ice Hockey
00:05 - ATL Hawks @ BOS Celtics - Basketball
00:05 - BOS Bruins @ PIT Penguins - Ice Hockey
00:05 - NY Knicks @ CHA Hornets - Basketball
00:05 - VGS Golden Knights @ NJ Devils - Ice Hockey
00:35 - IND Pacers @ PHI 76ers - Basketball
00:35 - MIL Bucks @ CLE Cavaliers - Basketball
00:35 - OTT Senators @ DET Red Wings - Ice Hockey
00:35 - WAS Capitals @ CAR Hurricanes - Ice Hockey
00:35 - WAS Wizards @ BKN Nets - Basketball
01:05 - COL Avalanche @ STL Blues - Ice Hockey
01:05 - MIA Heat @ MEM Grizzlies - Basketball
01:35 - WIN Jets @ CHI Blackhawks - Ice Hockey
01:52 - Race 6 Delta Downs - US Horse Racing
01:52 - Race 8 Palm Beach EVE - Greyhounds
01:55 - Race 1 Flemington - Horse Racing
01:55 - Race 6 Derby Lane EVE - Greyhounds
02:00 - Moscow Liga Pro - Ivan Minaykin v Alexander Serebrennikov - Table Tennis
02:05 - PHI Flyers @ EDM Oilers - Ice Hockey
02:05 - Race 5 Charles Town - US Horse Racing
02:06 - Race 1 Gawler - Horse Racing
02:08 - Race 9 Palm Beach EVE - Greyhounds
02:12 - Race 7 Derby Lane EVE - Greyhounds
02:15 - Race 1 Geelong - Horse Racing
02:22 - Race 7 Delta Downs - US Horse Racing
02:24 - Race 10 Palm Beach EVE - Greyhounds
02:29 - Race 8 Derby Lane EVE - Greyhounds
02:30 - Race 2 Flemington - Horse Racing
02:30 - Race 6 Charles Town - US Horse Racing
02:40 - Race 11 Palm Beach EVE - Greyhounds
02:41 - Race 2 Gawler - Horse Racing
02:46 - Race 2 Geelong - Horse Racing
02:46 - Race 9 Derby Lane EVE - Greyhounds
02:52 - Race 8 Delta Downs - US Horse Racing
02:56 - Race 12 Palm Beach EVE - Greyhounds
02:59 - Race 7 Charles Town - US Horse Racing
03:00 - Akane Yamaguchi vs Nozomi Okuhara - Badminton
03:00 - Destanee Aiava / Naiktha Bains vs Astra Sharma / Isabelle Wallace - Tennis
03:03 - Race 10 Derby Lane EVE - Greyhounds
03:05 - GS Warriors @ SAC Kings - Basketball
03:05 - OKC Thunder @ DEN Nuggets - Basketball
03:05 - Race 3 Flemington - Horse Racing
03:05 - TOR Raptors @ POR Trail Blazers - Basketball
03:12 - Race 13 Palm Beach EVE - Greyhounds
03:16 - Race 3 Gawler - Horse Racing
03:20 - Race 11 Derby Lane EVE - Greyhounds
03:21 - Race 3 Geelong - Horse Racing
03:22 - Race 9 Delta Downs - US Horse Racing
03:28 - Race 14 Palm Beach EVE - Greyhounds
03:31 - Race 8 Charles Town - US Horse Racing
03:40 - Race 4 Flemington - Horse Racing
03:40 - Yuta Watanabe / Arisa Higashino vs Yilyu Wang / Dongping Huang - Badminton
03:50 - Brisbane Bullets vs Adelaide 36ers - Basketball
03:51 - Race 4 Gawler - Horse Racing
03:56 - Race 4 Geelong - Horse Racing
04:00 - Moscow Liga Pro - Daniil Zamorsky v Dmitry Medvedev - Table Tennis
04:00 - Yuling Zhu vs Shiwen Liu - Table Tennis
04:20 - Race 5 Flemington - Horse Racing
04:20 - Sindhu Pusarla V. vs Ratchanok Intanon - Badminton
04:30 - Moscow Liga Pro - Alik Girevenkov v Dmitry Tunitsin - Table Tennis
04:31 - Race 5 Gawler - Horse Racing
04:36 - Race 5 Geelong - Horse Racing
04:50 - Hugo Calderano vs Zhendong Fan - Table Tennis
05:00 - KB Stars vs Samsung Bluefangs - Volleyball
05:00 - Moscow Liga Pro - Dmitry Medvedev v Alik Girevenkov - Table Tennis
05:00 - Race 6 Flemington - Horse Racing
05:00 - Siwei Zheng / Yaqiong Huang vs Dechapol Puavaranukroh / Sapsiree Taerattanachai - Badminton
05:05 - Levanga Hokkaido vs Akita Northern Happinets - Basketball
05:11 - Race 6 Gawler - Horse Racing
05:16 - Race 6 Geelong - Horse Racing
05:30 - Moscow Liga Pro - Dmitry Tunitsin v Daniil Zamorsky - Table Tennis
05:40 - Race 7 Flemington - Horse Racing
05:40 - Yuqi Shi vs Sameer Verma - Badminton
05:40 - Zhuojia He vs Kasumi Ishikawa - Table Tennis
05:51 - Race 7 Gawler - Horse Racing
05:56 - Race 7 Geelong - Horse Racing
06:00 - Bogor Siliwangi vs Satya Wacana Salatiga - Basketball
06:00 - KCC Egis vs Busan Sonicboom - Basketball
06:00 - Mobis Phoebus vs Seoul Thunders - Basketball
06:00 - Moscow Liga Pro - Daniil Zamorsky v Alik Girevenkov - Table Tennis
06:04 - Race 4 Ascot - Horse Racing
06:05 - Tokyo Alvark vs Chiba Jets - Basketball
06:20 - Race 8 Flemington - Horse Racing
06:25 - Race 1 The Gardens - Greyhounds
06:30 - Jun Mizutani vs Jingkun Liang - Table Tennis
06:30 - Moscow Liga Pro - Dmitry Medvedev v Dmitry Tunitsin - Table Tennis
06:31 - Race 8 Gawler - Horse Racing
06:35 - Wellington Phoenix v Central Coast Mariners - Soccer
06:43 - Race 5 Ascot - Horse Racing
06:45 - Race 2 The Gardens - Greyhounds
06:55 - Race 9 Flemington - Horse Racing
07:00 - Dejan Katic vs Ronald Slobodchikov - Tennis
07:00 - Evgeniya Burdina vs Yeong Won Jeong - Tennis
07:00 - Heungkuk Pink Spiders Women vs Hyundai Women - Volleyball
07:00 - Oriol Roca Batalla vs Dragos Nicolae Madaras - Tennis
07:00 - Vlada Ekshibarova vs Lisa Zaar - Tennis
07:05 - Nagoya Diamond Dolphins vs Ryukyu Golden Kings - Basketball
07:06 - Race 3 The Gardens - Greyhounds
07:19 - Race 6 Ascot - Horse Racing
07:20 - Chun Ting Wong / Hoi Kem Doo vs Woojin Jang / Hyo Sim Cha - Table Tennis
07:23 - Race 1 Sale - Greyhounds
07:29 - Race 4 The Gardens - Greyhounds
07:30 - Russia Championship Women U22 - Daria Semenova v Elizabet Abraamian - Table Tennis
07:30 - Russia Championship Women U22 - Darya Chernorray v Natalia Malinina - Table Tennis
07:30 - Russia Championship Women U22 - Irina Nefedova v Mariya Malanina - Table Tennis
07:30 - Russia Championship Women U22 - Valeria Shcherbatykh v Olga Vishnyakova - Table Tennis
07:35 - Race 1 Cranbourne - Horse Racing
07:42 - Race 2 Sale - Greyhounds
07:45 - Race 5 Wangaratta - Horse Racing
07:52 - Race 5 The Gardens - Greyhounds
07:55 - Race 7 Ascot - Horse Racing
07:59 - Race 3 Sale - Greyhounds
08:00 - Goyang Orions vs Seoul Knights - Basketball
08:00 - Mathias Bay-Smidt / Rikke Søby vs Gaetan Mittelheisser / Lea Palermo - Badminton
08:00 - Mono Vampire Basketball Club vs Formosa Dreamers - Basketball
08:00 - Pacific Caesar Surabaya vs Pelita Jaya Jakarta - Basketball
08:00 - Sebastian Bugtrup / Amanda Hogstrom vs Rodion Alimov / Alina Davletova - Badminton
08:05 - Race 3 Toowoomba - Horse Racing
08:12 - 8.12 Harlow (RACE 1) - Greyhounds
08:13 - Race 1 The Meadows - Greyhounds
08:15 - Moscow Liga Pro - Vladimir Shirokov v Vadim Krohin - Table Tennis
08:15 - Race 2 Cranbourne - Horse Racing
08:22 - Race 1 Wentworth Park - Greyhounds
08:27 - 8.27 Harlow (RACE 2) - Greyhounds
08:30 - Race 8 Ascot - Horse Racing
08:38 - Race 2 The Meadows - Greyhounds
08:40 - Race 4 Toowoomba - Horse Racing
08:40 - Ye Ji Kim vs Linda Zetchiri - Badminton
08:40 - Zvonimir Durkinjak vs Pablo Abian - Badminton
08:43 - 8.43 Harlow (RACE 3) - Greyhounds
08:47 - Race 2 Wentworth Park - Greyhounds
08:50 - Race 3 Cranbourne - Horse Racing
08:50 - Western Sydney Wanderers v Sydney FC - Soccer
08:57 - Race 3 The Meadows - Greyhounds
09:00 - Alena Fomina / Valentina Ivakhnenko vs Reka-Luca Jani / Cornelia Lister - Tennis
09:00 - Julia Payola vs Jelena Simic - Tennis
09:00 - Moscow Liga Pro - Sergei Liyaskin v Yaroslav Bazhinov - Table Tennis
09:02 - 9.02 Harlow (RACE 4) - Greyhounds
09:03 - Race 6 Sale - Greyhounds
09:05 - Fukuoka Rizing vs Shiga Lake Stars - Basketball
09:05 - Kyoto Hannaryz vs Mikawa Seahorses - Basketball
09:05 - Niigata Albirex vs Link Tochigi Brex - Basketball
09:05 - Race 9 Ascot - Horse Racing
09:05 - Shibuya Sun Rockers vs San En Neo Phoenix - Basketball
09:05 - Toyama Grouses vs Kawasaki Brave Thunders - Basketball
09:05 - Yokohama B-Corsairs vs Osaka Evessa - Basketball
09:08 - Race 3 Wentworth Park - Greyhounds
09:14 - Race 9 The Gardens - Greyhounds
09:15 - 9.15 Bangalore (Race 1) - Horse Racing
09:15 - Race 5 Toowoomba - Horse Racing
09:18 - 9.18 Harlow (RACE 5) - Greyhounds
09:18 - Race 4 The Meadows - Greyhounds
09:20 - Victor Svendsen vs Luis Enrique Peñalver - Badminton
09:20 - Yvonne Li vs Clara Azurmendi - Badminton
09:25 - Race 4 Cranbourne - Horse Racing
09:28 - Race 4 Wentworth Park - Greyhounds
09:30 - Daria Mishina / Anastasia Sukhotina vs Ekaterina Vishnevskaya / Angelina Zhuravleva - Tennis
09:30 - Moscow Liga Pro - Vadim Krohin v Demik Ying - Table Tennis
09:34 - 9.34 Harlow (RACE 6) - Greyhounds
09:38 - Race 5 The Meadows - Greyhounds
09:45 - 9.45 Bangalore (Race 2) - Horse Racing
09:45 - Race 6 Toowoomba - Horse Racing
09:49 - Race 5 Wentworth Park - Greyhounds
09:52 - 9.52 Harlow (RACE 7) - Greyhounds
09:57 - Race 6 The Meadows - Greyhounds
10:00 - Amanda Hogstrom / Moa Sjoo vs Nadia Fankhauser / Iris Tabeling - Badminton
10:00 - Fenerbahce vs Afyon Belediyesi - Basketball
10:00 - Moscow Liga Pro - Vladimir Shirokov v Sergei Liyaskin - Table Tennis
10:00 - Race 5 Cranbourne - Horse Racing
10:00 - So Hee Lee / Seung Chan Shin vs Mayu Matsumoto / Wakana Nagahara - Badminton
10:00 - Soraya De Visch Eijbergen vs Julie Dawall Jakobsen - Badminton
10:00 - Stapac Jakarta vs Bima Perkasa Jogja - Basketball
10:07 - 10.07 Harlow (RACE 8) - Greyhounds
10:10 - 10.10 Turffontein (SA) (Race 1) - Horse Racing
10:13 - Race 6 Wentworth Park - Greyhounds
10:15 - 10.15 Bangalore (Race 3) - Horse Racing
10:15 - Race 7 Toowoomba - Horse Racing
10:22 - Race 7 The Meadows - Greyhounds
10:23 - 10.23 Harlow (RACE 9) - Greyhounds
10:29 - 10.29 Romford (RACE 1) - Greyhounds
10:30 - Caykur Rizespor v Alanyaspor - Soccer
10:30 - Moscow Liga Pro - Demik Ying v Yaroslav Bazhinov - Table Tennis
10:30 - Race 6 Cranbourne - Horse Racing
10:30 - Sivasspor v Ankaragucu - Soccer
10:34 - Race 10 Ipswich - Greyhounds
10:36 - 10.36 Crayford (RACE 1) - Greyhounds
10:37 - Race 8 The Meadows - Greyhounds
10:38 - 10.38 Perry Barr (RACE 1) - Greyhounds
10:40 - Kwang Eon Lee / Jae Ik So vs Bjarne Geiss / Jan Colin Volker - Badminton
10:40 - Wan Ho Son vs Kento Momota - Badminton
10:40 - Ye Jin Choi / Ye Ji Kim vs Julie Finne Ipsen / Mai Surrow - Badminton
10:41 - 10.41 Harlow (RACE 10) - Greyhounds
10:43 - 10.43 Romford (RACE 2) - Greyhounds
10:45 - 10.45 Bangalore (Race 4) - Horse Racing
10:45 - 10.45 Turffontein (SA) (Race 2) - Horse Racing
10:51 - 10.51 Crayford (RACE 2) - Greyhounds
10:51 - Race 8 Wentworth Park - Greyhounds
10:53 - 10.53 Perry Barr (RACE 2) - Greyhounds
10:57 - 10.57 Romford (RACE 3) - Greyhounds
10:58 - Race 9 The Meadows - Greyhounds
11:00 - 11.00 Kenilworth (SA) (Race 1) - Horse Racing
11:00 - Dragos Nicolae Madaras / Tadeas Paroulek vs Mats Hermans / Bart Stevens - Tennis
11:00 - Moscow Liga Pro - Vadim Krohin v Sergei Liyaskin - Table Tennis
11:00 - Perth Glory Women v Newcastle Jets Women - Soccer
11:00 - Race 7 Cranbourne - Horse Racing
11:00 - Shuai Peng vs Viktoria Kuzmova - Tennis
11:06 - 11.06 Crayford (RACE 3) - Greyhounds
11:08 - 11.08 Perry Barr (RACE 3) - Greyhounds
11:08 - Race 1 Cannington - Greyhounds
11:12 - 11.12 Romford (RACE 4) - Greyhounds
11:15 - 11.15 Bangalore (Race 5) - Horse Racing
11:20 - 11.20 Turffontein (SA) (Race 3) - Horse Racing
11:20 - Kim Astrup / Anders Skaarup Rasmussen vs Hiroyuki Endo / Yuta Watanabe - Badminton
11:21 - 11.21 Crayford (RACE 4) - Greyhounds
11:22 - Race 10 The Meadows - Greyhounds
11:23 - 11.23 Perry Barr (RACE 4) - Greyhounds
11:27 - 11.27 Romford (RACE 5) - Greyhounds
11:30 - Moscow Liga Pro - Yaroslav Bazhinov v Vladimir Shirokov - Table Tennis
11:30 - Race 2 Cannington - Greyhounds
11:35 - 11.35 Kenilworth (SA) (Race 2) - Horse Racing
11:35 - Guangdong Southern Tigers vs Zhejiang Golden Bulls - Basketball
11:35 - Jiangsu Dragons vs Nanjing Monkey King - Basketball
11:35 - Liaoning Flying Leopards vs Jilin Northeast Tigers - Basketball
11:35 - Shandong Golden Stars vs Qingdao Eagles - Basketball
11:36 - 11.36 Crayford (RACE 5) - Greyhounds
11:38 - 11.38 Perry Barr (RACE 5) - Greyhounds
11:42 - Race 11 The Meadows - Greyhounds
11:43 - 11.43 Romford (RACE 6) - Greyhounds
11:45 - 11.45 Bangalore (Race 6) - Horse Racing
11:50 - 11.50 Doncaster (Race 1) - Horse Racing
11:50 - Race 3 Cannington - Greyhounds
11:52 - 11.52 Crayford (RACE 6) - Greyhounds
11:54 - 11.54 Perry Barr (RACE 6) - Greyhounds
11:55 - 11.55 Turffontein (SA) (Race 4) - Horse Racing
11:59 - 11.59 Romford (RACE 7) - Greyhounds
11:59 - Race 12 The Meadows - Greyhounds
12:00 - 12.00 Hereford (Race 1) - Horse Racing
12:00 - Abraamian/Chernova v Ivannikova/Dmitrieva - Table Tennis
12:00 - FC Voluntari v Astra Giurgiu - Soccer
12:00 - Getafe v Real Sociedad - Soccer
12:00 - Junhui Li / Yuchen Liu vs Hung Ling Chen / Chi-Lin Wang - Badminton
12:00 - Malanina/Chernorray v Ivanova/Vasilchenkova - Table Tennis
12:00 - Moscow Liga Pro - Sergei Liyaskin v Demik Ying - Table Tennis
12:00 - Paderborn v Dynamo Dresden - Soccer
12:00 - Sizova/Shanina v Azarenkova/Romanchenko - Table Tennis
12:00 - St Pauli v Greuther Furth - Soccer
12:00 - Tentser/Nefedova v Grigoreva/Kvarchiya - Table Tennis
12:00 - Union Berlin v Bochum - Soccer
12:00 - Uralmash Ekaterinburg vs Spartak St. Petersburg - Basketball
12:05 - 12.05 Fairyhouse (Race 1) - Horse Racing
12:06 - 12.06 Crayford (RACE 7) - Greyhounds
12:07 - Race 4 Cannington - Greyhounds
12:08 - 12.08 Perry Barr (RACE 7) - Greyhounds
12:10 - 12.10 Cheltenham (Race 1) - Horse Racing
12:10 - 12.10 Kenilworth (SA) (Race 3) - Horse Racing
12:13 - 12.13 Romford (RACE 8) - Greyhounds
12:15 - Bahcesehir Koleji vs Besiktas - Basketball
12:20 - 12.20 Newcastle (Race 1) - Horse Racing
12:21 - 12.21 Crayford (RACE 8) - Greyhounds
12:24 - 12.24 Perry Barr (RACE 8) - Greyhounds
12:25 - 12.25 Doncaster (Race 2) - Horse Racing
12:27 - Race 5 Cannington - Greyhounds
12:28 - 12.28 Romford (RACE 9) - Greyhounds
12:30 - 12.30 Turffontein (SA) (Race 5) - Horse Racing
12:30 - Moscow Liga Pro - Yaroslav Bazhinov v Vadim Krohin - Table Tennis
12:30 - Vietnam v Malaysia - Soccer
12:35 - 12.35 Hereford (Race 2) - Horse Racing
12:36 - 12.36 Crayford (RACE 9) - Greyhounds
12:39 - 12.39 Perry Barr (RACE 9) - Greyhounds
12:40 - 12.40 Fairyhouse (Race 2) - Horse Racing
12:40 - Richard North vs Robert Marijanovic - Darts
12:42 - Race 6 Cannington - Greyhounds
12:44 - 12.44 Romford (RACE 10) - Greyhounds
12:45 - 12.45 Cheltenham (Race 2) - Horse Racing
12:45 - 12.45 Kenilworth (SA) (Race 4) - Horse Racing
12:54 - 12.54 Crayford (RACE 10) - Greyhounds
12:55 - 12.55 Newcastle (Race 2) - Horse Racing
12:57 - 12.57 Perry Barr (RACE 10) - Greyhounds
12:59 - 12.59 Romford (RACE 11) - Greyhounds
13:00 - 1.00 Doncaster (Race 3) - Horse Racing
13:00 - Avtodor Saratov vs Zenit St. Petersburg - Basketball
13:00 - Konyaspor v Kasimpasa - Soccer
13:00 - Mark Allen vs Daniel Wells - Snooker
13:00 - Moscow Liga Pro - Demik Ying v Vladimir Shirokov - Table Tennis
13:00 - Tak Khunn Wang vs Goncalo Oliveira - Tennis
13:00 - Temp-Sumz Revda vs Zenit Farm St. Petersburg - Basketball
13:01 - Race 7 Cannington - Greyhounds
13:05 - 1.05 Turffontein (SA) (Race 6) - Horse Racing
13:07 - 1.07 Crayford (RACE 11) - Greyhounds
13:10 - 1.10 Hereford (Race 3) - Horse Racing
13:11 - 1.11 Perry Barr (RACE 11) - Greyhounds
13:14 - 1.14 Romford (RACE 12) - Greyhounds
13:15 - 1.15 Fairyhouse (Race 3) - Horse Racing
13:20 - 1.20 Cheltenham (Race 3) - Horse Racing
13:20 - 1.20 Kenilworth (SA) (Race 5) - Horse Racing
13:20 - Mickey Mansell vs Jim Long - Darts
13:22 - 1.22 Crayford (RACE 12) - Greyhounds
13:25 - Race 8 Cannington - Greyhounds
13:27 - 1.27 Perry Barr (RACE 12) - Greyhounds
13:28 - 1.28 Romford (RACE 13) - Greyhounds
13:30 - 1.30 Newcastle (Race 3) - Horse Racing
13:30 - Eczacibasi Women vs Vakifbank Women - Volleyball
13:35 - 1.35 Doncaster (Race 4) - Horse Racing
13:37 - 1.37 Crayford (RACE 13) - Greyhounds
13:40 - 1.40 Turffontein (SA) (Race 7) - Horse Racing
13:44 - 1.44 Perry Barr (RACE 13) - Greyhounds
13:45 - 1.45 Hereford (Race 4) - Horse Racing
13:47 - 1.47 Romford (RACE 14) - Greyhounds
13:50 - 1.50 Fairyhouse (Race 4) - Horse Racing
13:51 - Race 9 Cannington - Greyhounds
13:55 - 1.55 Cheltenham (Race 4) - Horse Racing
13:55 - 1.55 Kenilworth (SA) (Race 6) - Horse Racing
13:57 - 1.57 Crayford (RACE 14) - Greyhounds
13:59 - 1.59 Perry Barr (RACE 14) - Greyhounds
14:00 - Bohemians 1905 v Slovan Liberec - Soccer
14:00 - Chennaiyin FC v Delhi Dynamos - Soccer
14:00 - Clermont Foot v Lens - Soccer
14:00 - FK Teplice v FC Fastav Zlín - Soccer
14:00 - Josh Payne vs Jeff Smith - Darts
14:00 - Khimki Podmoskovie vs Irkutsk - Basketball
14:00 - Mapid Minsk vs Stroitel Minsk - Volleyball
14:00 - Opava v Mlada Boleslav - Soccer
14:00 - Slovacko v Dukla Praha - Soccer
14:00 - Zapadnyi Bug Brest vs Legion Obuhovo - Volleyball
14:03 - 2.03 Doncaster (RACE 1) - Greyhounds
14:05 - 2.05 Newcastle (Race 4) - Horse Racing
14:07 - 2.07 Newcastle (RACE 1) - Greyhounds
14:10 - 2.10 Doncaster (Race 5) - Horse Racing
14:12 - Race 10 Cannington - Greyhounds
14:15 - 2.15 Turffontein (SA) (Race 8) - Horse Racing
14:20 - 2.20 Hereford (Race 5) - Horse Racing
14:22 - 2.22 Doncaster (RACE 2) - Greyhounds
14:24 - 2.24 Newcastle (RACE 2) - Greyhounds
14:25 - 2.25 Fairyhouse (Race 5) - Horse Racing
14:27 - Race 11 Cannington - Greyhounds
14:30 - 2.30 Cheltenham (Race 5) - Horse Racing
14:30 - 2.30 Kenilworth (SA) (Race 7) - Horse Racing
14:30 - Augsburg v Schalke - Soccer
14:30 - Cracovia Krakow v Pogon Szczecin - Soccer
14:30 - Fortuna Dusseldorf v SC Freiburg - Soccer
14:30 - Gaziantep vs Tofas - Basketball
14:30 - Hannover 96 v Bayern Munich - Soccer
14:30 - Kommunalnik Mogilev vs Energiya Gomel - Volleyball
14:30 - Nick Hardt vs Alejandro Tabilo - Tennis
14:30 - TSG Hoffenheim v Borussia M\'gladbach - Soccer
14:30 - VfB Stuttgart v Hertha Berlin - Soccer
14:38 - 2.38 Doncaster (RACE 3) - Greyhounds
14:40 - 2.40 Newcastle (Race 5) - Horse Racing
14:42 - 2.42 Newcastle (RACE 3) - Greyhounds
14:45 - 2.45 Doncaster (Race 6) - Horse Racing
14:48 - 2.48 Henlow (RACE 1) - Greyhounds
14:50 - 2.50 Turffontein (SA) (Race 9) - Horse Racing
14:55 - 2.55 Hereford (Race 6) - Horse Racing
14:57 - 2.57 Doncaster (RACE 4) - Greyhounds
14:59 - 2.59 Newcastle (RACE 4) - Greyhounds
15:00 - 3.00 Fairyhouse (Race 6) - Horse Racing
15:00 - AEK vs GS Lavrio - Basketball
15:00 - BATE-BGU Borisov vs Marko-VGTU Vitebsk - Volleyball
15:00 - Bolton v Leeds - Soccer
15:00 - Gaz Metan Medias v AFC Hermannstadt - Soccer
15:00 - Granada v Oviedo - Soccer
15:00 - Kilmarnock v Dundee - Soccer
15:00 - Randers FC v Vejle - Soccer
15:00 - RGUOR-1 Minsk vs Shakhter Soligorsk - Volleyball
15:05 - 3.05 Cheltenham (Race 6) - Horse Racing
15:05 - 3.05 Kenilworth (SA) (Race 8) - Horse Racing
15:07 - 3.07 Henlow (RACE 2) - Greyhounds
15:15 - 3.15 Newcastle (Race 6) - Horse Racing
15:15 - Giannina v Panionios - Soccer
15:15 - Valladolid v Atletico Madrid - Soccer
15:17 - 3.17 Doncaster (RACE 5) - Greyhounds
15:19 - 3.19 Newcastle (RACE 5) - Greyhounds
15:20 - 3.20 Doncaster (Race 7) - Horse Racing
15:25 - 3.25 Turffontein (SA) (Race 10) - Horse Racing
15:27 - 3.27 Henlow (RACE 3) - Greyhounds
15:30 - 3.30 Hereford (Race 7) - Horse Racing
15:30 - Boavista v Tondela - Soccer
15:30 - Chaves v Moreirense - Soccer
15:30 - Max Hopp vs Danny Noppert - Darts
15:35 - 3.35 Fairyhouse (Race 7) - Horse Racing
15:36 - 3.36 Newcastle (RACE 6) - Greyhounds
15:38 - 3.38 Doncaster (RACE 6) - Greyhounds
15:40 - 3.40 Cheltenham (Race 7) - Horse Racing
15:40 - 3.40 Kenilworth (SA) (Race 9) - Horse Racing
15:47 - 3.47 Henlow (RACE 4) - Greyhounds
15:50 - 3.50 Newcastle (Race 7) - Horse Racing
15:53 - 3.53 Newcastle (RACE 7) - Greyhounds
15:57 - 3.57 Doncaster (RACE 7) - Greyhounds
16:00 - Burevestnik Jaroslav vs Novosibirsk - Basketball
16:00 - Corinthians vs Bauru - Basketball
16:00 - Dijon v PSG - Soccer
16:00 - FC Wacker Innsbruck v Wolfsberger AC - Soccer
16:00 - FK Pribram v Sparta Prague - Soccer
16:00 - Istanbul Basaksehir v Galatasaray - Soccer
16:00 - LASK Linz v SV Mattersburg - Soccer
16:00 - SK Sturm Graz v Admira Wacker Modling - Soccer
16:07 - 4.07 Henlow (RACE 5) - Greyhounds
16:14 - 4.14 Newcastle (RACE 8) - Greyhounds
16:15 - 4.15 Kenilworth (SA) (Race 10) - Horse Racing
16:17 - 4.17 Doncaster (RACE 8) - Greyhounds
16:20 - 4.20 Newcastle (Race 8) - Horse Racing
16:27 - 4.27 Henlow (RACE 6) - Greyhounds
16:28 - 4.28 Newcastle (RACE 9) - Greyhounds
16:30 - Kriens v Aarau - Soccer
16:30 - Slaven Belupo v HNK Rijeka - Soccer
16:37 - 4.37 Doncaster (RACE 9) - Greyhounds
16:47 - 4.47 Newcastle (RACE 10) - Greyhounds
16:48 - 4.48 Henlow (RACE 7) - Greyhounds
16:57 - 4.57 Doncaster (RACE 10) - Greyhounds
17:00 - Burgos vs Valencia - Basketball
17:00 - Giessen 46ers vs BBC Bayreuth - Basketball
17:00 - Gornik Zabrze v Arka Gdynia - Soccer
17:00 - Iberostar Tenerife vs Baskonia - Basketball
17:00 - Inter Milan v Udinese - Soccer
17:00 - KV Kortrijk v Club Brugge - Soccer
17:00 - Numancia v Albacete - Soccer
17:00 - Reus Deportiu v Cordoba - Soccer
17:07 - 5.07 Newcastle (RACE 11) - Greyhounds
17:08 - 5.08 Henlow (RACE 8) - Greyhounds
17:10 - Dresdner SC Women vs SC Potsdam Women - Volleyball
17:15 - 5.15 Wolverhampton (Race 1) - Horse Racing
17:17 - 5.17 Doncaster (RACE 11) - Greyhounds
17:27 - 5.27 Newcastle (RACE 12) - Greyhounds
17:28 - 5.28 Henlow (RACE 9) - Greyhounds
17:30 - Asteras Tripolis v OFI Crete - Soccer
17:30 - Borussia Dortmund v Werder Bremen - Soccer
17:30 - Bristol City v Norwich - Soccer
17:30 - Lube Civitanova vs Castellana Grotte - Volleyball
17:30 - Monaco vs Dijon - Basketball
17:30 - PEC Zwolle v NAC - Soccer
17:30 - Real Madrid v Rayo Vallecano - Soccer
17:37 - 5.37 Doncaster (RACE 12) - Greyhounds
17:44 - 5.44 Newcastle (RACE 13) - Greyhounds
17:45 - 5.45 Wolverhampton (Race 2) - Horse Racing
17:47 - 5.47 Henlow (RACE 10) - Greyhounds
17:53 - 5.53 Doncaster (RACE 13) - Greyhounds
17:59 - 5.59 Newcastle (RACE 14) - Greyhounds
18:00 - CD Aves v Guimaraes - Soccer
18:00 - Dinamo Bucharest v CS U Craiova - Soccer
18:00 - FC Sion v Basel - Soccer
18:00 - FC Thun v Grasshoppers - Soccer
18:00 - Leonis Roma vs Rieti - Basketball
18:00 - Netzhoppers KW vs Berlin Volleys - Volleyball
18:00 - Toulouse vs Nantes - Volleyball
18:03 - 6.03 Henlow (RACE 11) - Greyhounds
18:07 - 6.07 Sheffield EVE (RACE 1) - Greyhounds
18:11 - 6.11 Doncaster (RACE 14) - Greyhounds
18:15 - 6.15 Wolverhampton (Race 3) - Horse Racing
18:18 - 6.18 Henlow (RACE 12) - Greyhounds
18:22 - 6.22 Sheffield EVE (RACE 2) - Greyhounds
18:27 - 6.27 Hove EVE (RACE 1) - Greyhounds
18:30 - Bergamo Women vs Club Italia Women - Volleyball
18:33 - 6.33 Monmore EVE (RACE 1) - Greyhounds
18:35 - CAL Flames @ MIN Wild - Ice Hockey
18:39 - 6.39 Romford EVE (RACE 1) - Greyhounds
18:39 - 6.39 Sheffield EVE (RACE 3) - Greyhounds
18:44 - 6.44 Hove EVE (RACE 2) - Greyhounds
18:45 - 6.45 Wolverhampton (Race 4) - Horse Racing
18:45 - AZ v Excelsior - Soccer
18:45 - Heracles v PSV - Soccer
18:49 - 6.49 Monmore EVE (RACE 2) - Greyhounds
18:56 - 6.56 Romford EVE (RACE 2) - Greyhounds
18:59 - 6.59 Sheffield EVE (RACE 4) - Greyhounds
19:00 - Amiens v Angers - Soccer
19:00 - AS Cannes vs Chaumont - Volleyball
19:00 - Caen v Toulouse - Soccer
19:00 - Eupen v Mouscron-Peruwelz - Soccer
19:00 - Le Cannet Women vs IFVB Women - Volleyball
19:00 - Lokeren v Sint-Truidense - Soccer
19:00 - Montpellier vs Tours - Volleyball
19:00 - Nantes v Montpellier - Soccer
19:00 - Narbonne vs Sete - Volleyball
19:00 - Paris St Cloud Women vs Vandoeuvre-Nancy Women - Volleyball
19:00 - Reims v Strasbourg - Soccer
19:00 - RK Izvidac vs RK Zagreb - Handball
19:00 - Shaun Murphy vs Judd Trump - Snooker
19:00 - Sporting Gijon v Mallorca - Soccer
19:03 - 7.03 Hove EVE (RACE 3) - Greyhounds
19:07 - 7.07 Monmore EVE (RACE 3) - Greyhounds
19:10 - Toni Alcinas vs Craig Ross - Darts
19:12 - 7.12 Romford EVE (RACE 3) - Greyhounds
19:15 - 7.15 Wolverhampton (Race 5) - Horse Racing
19:17 - 7.17 Hove EVE (RACE 4) - Greyhounds
19:19 - 7.19 Sheffield EVE (RACE 5) - Greyhounds
19:23 - 7.23 Monmore EVE (RACE 4) - Greyhounds
19:27 - 7.27 Crayford EVE (RACE 1) - Greyhounds
19:28 - 7.28 Romford EVE (RACE 4) - Greyhounds
19:30 - Antwerp v Waasland-Beveren - Soccer
19:30 - BC Andorra vs Gipuzkoa - Basketball
19:30 - Bristol Flyers vs Manchester Giants - Basketball
19:30 - Busto Arsizio Women vs Filottrano Women - Volleyball
19:30 - Eisbaren Bremerhaven vs Braunschweig - Basketball
19:30 - Firenze Women vs Conegliano Women - Volleyball
19:30 - Legia Warsaw v Piast Gliwice - Soccer
19:30 - Leuven Bears vs Oostende - Basketball
19:30 - Ludwigsburg vs Crailsheim Merlins - Basketball
19:30 - Mitteldeutscher vs Fraport Skyliners - Basketball
19:30 - Monbus Obradoiro vs Estudiantes - Basketball
19:30 - Novara Women vs Chieri Women - Volleyball
19:30 - Torino v Juventus - Soccer
19:30 - Trento vs Reggio Emilia - Basketball
19:33 - 7.33 Hove EVE (RACE 5) - Greyhounds
19:36 - 7.36 Sheffield EVE (RACE 6) - Greyhounds
19:38 - 7.38 Monmore EVE (RACE 5) - Greyhounds
19:43 - 7.43 Crayford EVE (RACE 2) - Greyhounds
19:44 - 7.44 Romford EVE (RACE 5) - Greyhounds
19:45 - 7.45 Wolverhampton (Race 6) - Horse Racing
19:45 - Eibar v Valencia - Soccer
19:45 - Vitesse v VVV - Soccer
19:49 - 7.49 Hove EVE (RACE 6) - Greyhounds
19:50 - Ryan Searle vs Stephen Burton - Darts
19:51 - 7.51 Sheffield EVE (RACE 7) - Greyhounds
19:54 - 7.54 Monmore EVE (RACE 6) - Greyhounds
19:59 - 7.59 Romford EVE (RACE 6) - Greyhounds
20:00 - 8.00 Crayford EVE (RACE 3) - Greyhounds
20:01 - 8.01 Doncaster EVE (RACE 1) - Greyhounds
20:06 - 8.06 Hove EVE (RACE 7) - Greyhounds
20:08 - 8.08 Sheffield EVE (RACE 8) - Greyhounds
20:11 - 8.11 Monmore EVE (RACE 7) - Greyhounds
20:15 - 8.15 Wolverhampton (Race 7) - Horse Racing
20:16 - 8.16 Romford EVE (RACE 7) - Greyhounds
20:17 - 8.17 Crayford EVE (RACE 4) - Greyhounds
20:21 - 8.21 Hove EVE (RACE 8) - Greyhounds
20:24 - 8.24 Sheffield EVE (RACE 9) - Greyhounds
20:27 - 8.27 Doncaster EVE (RACE 2) - Greyhounds
20:27 - 8.27 Monmore EVE (RACE 8) - Greyhounds
20:30 - Keegan Brown vs Karel Sedlacek - Darts
20:30 - Santa Clara v FC Porto - Soccer
20:32 - 8.32 Romford EVE (RACE 8) - Greyhounds
20:34 - 8.34 Crayford EVE (RACE 5) - Greyhounds
20:38 - 8.38 Hove EVE (RACE 9) - Greyhounds
20:42 - 8.42 Monmore EVE (RACE 9) - Greyhounds
20:44 - 8.44 Sheffield EVE (RACE 10) - Greyhounds
20:45 - 8.45 Wolverhampton (Race 8) - Horse Racing
20:48 - 8.48 Romford EVE (RACE 9) - Greyhounds
20:51 - 8.51 Crayford EVE (RACE 6) - Greyhounds
20:53 - 8.53 Doncaster EVE (RACE 3) - Greyhounds
20:53 - 8.53 Hove EVE (RACE 10) - Greyhounds
20:57 - 8.57 Monmore EVE (RACE 10) - Greyhounds
21:01 - 9.01 Sheffield EVE (RACE 11) - Greyhounds
21:03 - 9.03 Romford EVE (RACE 10) - Greyhounds
21:08 - 9.08 Hove EVE (RACE 11) - Greyhounds
21:09 - 9.09 Crayford EVE (RACE 7) - Greyhounds
21:10 - Michael van Gerwen vs Alan Tabern - Darts
21:16 - 9.16 Monmore EVE (RACE 11) - Greyhounds
21:18 - 9.18 Sheffield EVE (RACE 12) - Greyhounds
21:19 - 9.19 Doncaster EVE (RACE 4) - Greyhounds
21:21 - 9.21 Romford EVE (RACE 11) - Greyhounds
21:26 - 9.26 Hove EVE (RACE 12) - Greyhounds
21:27 - 9.27 Crayford EVE (RACE 8) - Greyhounds
21:32 - 9.32 Monmore EVE (RACE 12) - Greyhounds
21:36 - 9.36 Sheffield EVE (RACE 13) - Greyhounds
21:40 - 9.40 Romford EVE (RACE 12) - Greyhounds
21:45 - 9.45 Crayford EVE (RACE 9) - Greyhounds
21:46 - 9.46 Doncaster EVE (RACE 5) - Greyhounds
21:47 - 9.47 Monmore EVE (RACE 13) - Greyhounds
21:54 - 9.54 Sheffield EVE (RACE 14) - Greyhounds
21:58 - 9.58 Romford EVE (RACE 13) - Greyhounds
22:00 - 10.00 Monmore EVE (RACE 14) - Greyhounds
22:02 - 10.02 Crayford EVE (RACE 10) - Greyhounds
22:05 - UTA Jazz @ ORL Magic - Basketball
22:12 - 10.12 Sheffield EVE (RACE 15) - Greyhounds
22:19 - 10.19 Crayford EVE (RACE 11) - Greyhounds
22:30 - 10.30 Sheffield EVE (RACE 16) - Greyhounds
22:35 - 10.35 Crayford EVE (RACE 12) - Greyhounds
23:00 - Quimsa vs San Martin - Basketball


More Live Stream
17-Dec - 00:00 - MIA Heat @ NO Pelicans - Basketball
16-Dec - 00:00 - Boca Juniors vs Quilmes - Basketball
19-Dec - 00:00 - Ferrocarril Oeste vs Estudiantes Concordia - Basketball
17-Dec - 00:00 - SAC Kings @ DAL Mavericks - Basketball
17-Dec - 00:00 - SJ Sharks @ CHI Blackhawks - Ice Hockey
17-Dec - 00:00 - TB Lightning @ WIN Jets - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - LA Lakers @ CHA Hornets - Basketball
18-Dec - 00:05 - ANA Ducks @ PIT Penguins - Ice Hockey
18-Dec - 00:05 - VGS Golden Knights @ CLB Blue Jackets - Ice Hockey
18-Dec - 00:05 - MIL Bucks @ DET Pistons - Basketball
16-Dec - 00:05 - ANA Ducks @ CLB Blue Jackets - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - BUF Sabres @ WAS Capitals - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - DET Red Wings @ NY Islanders - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - LA Kings @ PIT Penguins - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - OTT Senators @ MON Canadiens - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - TOR Maple Leafs @ FLA Panthers - Ice Hockey
16-Dec - 00:05 - BOS Celtics @ DET Pistons - Basketball
20-Dec - 00:30 - Atenas vs La Union Formosa - Basketball
18-Dec - 00:35 - BOS Bruins @ MON Canadiens - Ice Hockey
18-Dec - 00:35 - NAS Predators @ OTT Senators - Ice Hockey
18-Dec - 00:35 - PHX Suns @ NY Knicks - Basketball
17-Dec - 01:00 - TOR Raptors @ DEN Nuggets - Basketball
18-Dec - 01:05 - CHI Bulls @ OKC Thunder - Basketball
18-Dec - 01:05 - SAC Kings @ MIN Timberwolves - Basketball
18-Dec - 01:05 - UTA Jazz @ HOU Rockets - Basketball
16-Dec - 01:05 - NJ Devils @ NAS Predators - Ice Hockey
16-Dec - 01:05 - HOU Rockets @ MEM Grizzlies - Basketball
18-Dec - 01:35 - PHI 76ers @ SA Spurs - Basketball
16-Dec - 01:35 - CHI Bulls @ SA Spurs - Basketball
16-Dec - 02:05 - LA Clippers @ OKC Thunder - Basketball
16-Dec - 02:05 - MIN Timberwolves @ PHX Suns - Basketball
18-Dec - 02:05 - NY Islanders @ COL Avalanche - Ice Hockey
16-Dec - 02:05 - DAL Stars @ COL Avalanche - Ice Hockey
17-Dec - 03:00 - EDM Oilers @ VAN Canucks - Ice Hockey
16-Dec - 03:05 - PHI Flyers @ VAN Canucks - Ice Hockey
18-Dec - 03:35 - MEM Grizzlies @ GS Warriors - Basketball
18-Dec - 03:35 - POR Trail Blazers @ LA Clippers - Basketball
16-Dec - 03:50 - Illawarra Hawks vs Sydney Kings - Basketball
16-Dec - 04:05 - Toyama Grouses vs Kawasaki Brave Thunders - Basketball
16-Dec - 05:00 - Korean Air Jumbos vs Ansan Rush&Cash - Volleyball
16-Dec - 05:05 - Fukuoka Rizing vs Shiga Lake Stars - Basketball
16-Dec - 05:05 - Kyoto Hannaryz vs Mikawa Seahorses - Basketball
16-Dec - 05:05 - Niigata Albirex vs Tochigi Brex - Basketball
16-Dec - 05:05 - Shibuya Sun Rockers vs San En Neo Phoenix - Basketball
16-Dec - 05:05 - Yokohama B-Corsairs vs Osaka Evessa - Basketball
16-Dec - 06:00 - Newcastle Jets v Perth Glory - Soccer
16-Dec - 06:00 - Busan Sonicboom vs Changwon Sakers - Basketball
16-Dec - 06:05 - Nagoya Diamond Dolphins vs Ryukyu Golden Kings - Basketball
16-Dec - 06:05 - Tokyo Alvark vs Chiba Jets - Basketball
16-Dec - 06:20 - Cairns Taipans vs New Zealand Breakers - Basketball
16-Dec - 07:00 - KGC Women vs GS Caltex Seoul Women - Volleyball
16-Dec - 08:00 - Dongbu Promy vs Mobis Phoebus - Basketball
16-Dec - 08:00 - Adelaide United v Melbourne City - Soccer
20-Dec - 08:30 - Brisbane Roar Women v Western Sydney Wanderers Women - Soccer
17-Dec - 08:50 - Melbourne United vs Perth Wildcats - Basketball
20-Dec - 08:50 - Cairns Taipans vs Sydney Kings - Basketball
16-Dec - 09:00 - Enisey Krasnoyarsk vs VEF Riga - Basketball
18-Dec - 09:30 - Admiral Vladivostok vs Dynamo Moscow - Ice Hockey
16-Dec - 10:00 - Sakarya vs Galatasaray - Basketball
18-Dec - 10:30 - Changwon Sakers vs Dongbu Promy - Basketball
21-Dec - 10:30 - Anyang KGC vs Seoul Knights - Basketball
19-Dec - 10:30 - Anyang KGC vs Seoul Thunders - Basketball
19-Dec - 10:30 - Busan Sonicboom vs Goyang Orions - Basketball
20-Dec - 10:30 - Dongbu Promy vs Incheon Elephants - Basketball
21-Dec - 10:30 - Goyang Orions vs Seoul Thunders - Basketball
18-Dec - 10:30 - Seoul Knights vs Mobis Phoebus - Basketball
20-Dec - 10:30 - Mobis Phoebus vs KCC Egis - Basketball
16-Dec - 10:30 - Yeni Malatyaspor v Antalyaspor - Soccer
16-Dec - 11:00 - Legnano vs Tortona - Basketball
18-Dec - 11:00 - Barys Astana vs Severstal Cherepovec - Ice Hockey
16-Dec - 11:00 - Rayo Majadahonda v Elche - Soccer
16-Dec - 11:00 - Sevilla v Girona - Soccer
20-Dec - 11:00 - Ansan Rush&Cash vs Woori Card Wibee - Volleyball
19-Dec - 11:00 - Hyundai Women vs GS Caltex Seoul Women - Volleyball
19-Dec - 11:00 - Korea Expressway Women vs IBK Altos Women - Volleyball
16-Dec - 11:00 - Afyon Bld vs Galatasaray - Volleyball
16-Dec - 11:00 - Brescia vs Cantu - Basketball
16-Dec - 11:00 - Esbjerg v FC Nordsjaelland - Soccer
16-Dec - 11:15 - Heerenveen v FC Utrecht - Soccer
16-Dec - 11:30 - Manresa vs Zaragoza - Basketball
18-Dec - 11:30 - Kunlun Red Star vs Amur Khabarovsk - Ice Hockey
20-Dec - 11:30 - Kunlun Red Star vs Dynamo Moscow - Ice Hockey
16-Dec - 11:30 - UCAM Murcia vs Fuenlabrada - Basketball
16-Dec - 11:30 - Spal v Chievo - Soccer
16-Dec - 11:35 - Sichuan Blue Whales vs Beikong Fly Dragons - Basketball
18-Dec - 11:35 - Beijing Ducks vs Jilin Northeast Tigers - Basketball
16-Dec - 11:35 - Zhejiang Golden Bulls vs Shenzhen Leopards - Basketball
18-Dec - 11:35 - Fujian Sturgeons vs Beikong Fly Dragons - Basketball
19-Dec - 11:35 - Guangzhou Long-Lions vs Zhejiang Lions - Basketball
19-Dec - 11:35 - Liaoning Flying Leopards vs Qingdao Eagles - Basketball
18-Dec - 11:35 - Shandong Golden Stars vs Shanxi Brave Dragons - Basketball
18-Dec - 11:35 - Shenzhen Leopards vs Shanghai Sharks - Basketball
19-Dec - 11:35 - Zhejiang Golden Bulls vs Guangdong Southern Tigers - Basketball
16-Dec - 11:35 - Fujian Sturgeons vs Beijing Ducks - Basketball
16-Dec - 11:35 - Guangzhou Long-Lions vs Shanghai Sharks - Basketball
16-Dec - 12:00 - Lyon v Monaco - Soccer
18-Dec - 12:00 - Xinjiang Flying Tigers vs Sichuan Blue Whales - Basketball
16-Dec - 12:00 - Xinjiang Flying Tigers vs Shanxi Brave Dragons - Basketball
16-Dec - 12:00 - CLS Knights Surabaya vs Pilipinas Basketball Club - Basketball
16-Dec - 12:00 - Dunarea Calarasi v ACS Sepsi - Soccer
16-Dec - 12:30 - Hibernian v Celtic - Soccer
20-Dec - 12:30 - Sibir Novosibirsk vs Amur Khabarovsk - Ice Hockey
18-Dec - 12:30 - Sibir Novosibirsk vs Lokomotiv Yaroslavl - Ice Hockey
16-Dec - 12:30 - Sandhausen v Jahn Regensburg - Soccer
16-Dec - 12:30 - SG Flensburg Handewitt vs Bergischer HC - Handball
16-Dec - 12:30 - Erzgebirge Aue v Darmstadt - Soccer
16-Dec - 12:30 - FC Ingolstadt v Heidenheim - Soccer
16-Dec - 13:00 - Kayserispor v Akhisar Belediye - Soccer
16-Dec - 13:00 - Maliye Milli Piyango vs Tokat Belediye Plevne - Volleyball
16-Dec - 13:00 - Adler Mannheim vs ERC Ingolstadt - Ice Hockey
16-Dec - 13:00 - Lokomotiv Kuban vs Tsmoki Minsk - Basketball
16-Dec - 13:00 - AC Horsens v Midtjylland - Soccer
16-Dec - 13:30 - SCR Altach v Hartberg - Soccer
16-Dec - 13:30 - Wil 1900 v Lausanne Sports - Soccer
16-Dec - 13:30 - Grizzlys Wolfsburg vs Iserlohn Roosters - Ice Hockey
16-Dec - 13:30 - Ajax v De Graafschap - Soccer
16-Dec - 13:30 - Cercle Brugge v Anderlecht - Soccer
16-Dec - 13:30 - FC Chiasso v Winterthur - Soccer
16-Dec - 13:30 - FC Groningen v FC Emmen - Soccer
16-Dec - 13:30 - FC Salzburg v St Polten - Soccer
16-Dec - 14:00 - Frosinone v Sassuolo - Soccer
20-Dec - 14:00 - Barys Astana vs Lokomotiv Yaroslavl - Ice Hockey
16-Dec - 14:00 - Oldenburg vs BG Gottingen - Basketball
16-Dec - 14:00 - S. Oliver Wurzburg vs Science City Jena - Basketball
16-Dec - 14:00 - Nimes v Lille - Soccer
16-Dec - 14:00 - Sampdoria v Parma - Soccer
16-Dec - 14:00 - Viktoria Plzen v MFK Karvina - Soccer
18-Dec - 14:00 - Uralochka-NTMK Women vs Dinamo Kazan Women - Volleyball
16-Dec - 14:00 - Bayern Munich vs Alba Berlin - Basketball
16-Dec - 14:00 - Brussels Basketball vs Antwerp Giants - Basketball
16-Dec - 14:00 - Dinamo Zagreb v Hajduk Split - Soccer
16-Dec - 14:00 - Mumbai City FC v Kerala Blasters - Soccer
16-Dec - 14:00 - Fiorentina v Empoli - Soccer
16-Dec - 14:30 - Turk Telekom vs Istanbul BB - Basketball
16-Dec - 14:30 - RB Leipzig v Mainz - Soccer
16-Dec - 14:30 - Slask Wroclaw v Korona Kielce - Soccer
16-Dec - 15:00 - Plymouth Raiders vs London City Royals - Basketball
16-Dec - 15:00 - Lucerne v St Gallen - Soccer
16-Dec - 15:00 - Neuchatel Xamax v Young Boys - Soccer
16-Dec - 15:00 - Osasuna v Alcorcon - Soccer
16-Dec - 15:00 - Rio Ave v Belenenses - Soccer
16-Dec - 15:00 - Füchse Berlin vs SC DHFK Leipzig - Handball
16-Dec - 15:00 - Sonderjyske v FC Copenhagen - Soccer
16-Dec - 15:00 - IFK Ystad HK vs IFK Kristianstad - Handball
16-Dec - 15:00 - FC Vaduz v FC Schaffhausen - Soccer
16-Dec - 15:00 - FC Zurich v Lugano - Soccer
16-Dec - 15:15 - Larissa v AEK Athens - Soccer
16-Dec - 15:15 - Espanyol v Real Betis - Soccer
19-Dec - 15:30 - Fenerbahce Women vs Chemik Police Women - Volleyball
16-Dec - 15:30 - Augsburger Panther vs EHC München - Ice Hockey
16-Dec - 15:30 - Schwenninger Wild Wings vs Nürnberg Ice Tigers - Ice Hockey
16-Dec - 15:30 - Straubing Tigers vs Dusseldorfer EG - Ice Hockey
20-Dec - 15:30 - FC Botosani v Dunarea Calarasi - Soccer
16-Dec - 15:45 - Feyenoord v Fortuna Sittard - Soccer
16-Dec - 16:00 - FK Austria Vienna v Rapid Vienna - Soccer
16-Dec - 16:00 - London Lions vs Sheffield Sharks - Basketball
16-Dec - 16:00 - Guingamp v Rennes - Soccer
16-Dec - 16:00 - Nice v St Etienne - Soccer
19-Dec - 16:00 - AK Bars Kazan vs Metallurg Magnitogorsk - Ice Hockey
19-Dec - 16:00 - Neftekhimik Niznekamsk vs Avtomobilist Yekaterinburg - Ice Hockey
19-Dec - 16:00 - Torpedo Novgorod vs Traktor Chelyabinsk - Ice Hockey
18-Dec - 16:00 - Nizhny Novgorod vs Anwil Wloclawek - Basketball
16-Dec - 16:00 - Alpenvolleys Haching vs VfB Friedrichshafen - Volleyball
18-Dec - 16:00 - Dynamo Moscow vs Arkas Izmir - Volleyball
20-Dec - 16:00 - Maritsa Plovdiv Women vs Vakifbank Women - Volleyball
16-Dec - 16:00 - Kölner Haie vs Eisbären Berlin - Ice Hockey
16-Dec - 16:00 - Cuneo Women vs Scandicci Women - Volleyball
16-Dec - 16:00 - Monza Women vs Brescia Women - Volleyball
16-Dec - 16:00 - Verona vs Latina - Volleyball
16-Dec - 16:00 - Besiktas v Trabzonspor - Soccer
16-Dec - 16:00 - Bakery Piacenza vs Cagliari - Basketball
16-Dec - 16:00 - Breogan vs Real Madrid - Basketball
16-Dec - 16:00 - Dinamo Sassari vs Milano - Basketball
20-Dec - 16:30 - Fenerbahce v Giresunspor - Soccer
20-Dec - 16:30 - Avangard Omsk vs Severstal Cherepovec - Ice Hockey
18-Dec - 16:30 - Dynamo Minsk vs Dynamo Riga - Ice Hockey
20-Dec - 16:30 - Dynamo Minsk vs Slovan Bratislava - Ice Hockey
18-Dec - 16:30 - HC Sochi vs Salavat Ulaev UFA - Ice Hockey
18-Dec - 16:30 - HC Vityaz vs CSKA Moscow - Ice Hockey
20-Dec - 16:30 - Jokerit vs CSKA Moscow - Ice Hockey
20-Dec - 16:30 - SKA St Petersburg vs Dynamo Riga - Ice Hockey
18-Dec - 16:30 - SKA St Petersburg vs Slovan Bratislava - Ice Hockey
18-Dec - 16:30 - Spartak Moscow vs Jokerit - Ice Hockey
20-Dec - 16:30 - Spartak Moscow vs Salavat Ulaev UFA - Ice Hockey
16-Dec - 16:30 - Varese vs Torino - Basketball
16-Dec - 17:00 - Jesi vs Imola - Basketball
17-Dec - 17:00 - FK Baumit Jablonec v Slavia Prague - Soccer
16-Dec - 17:00 - Genk v KV Oostende - Soccer
16-Dec - 17:00 - Montegranaro vs Assigeco Piacenza - Basketball
16-Dec - 17:00 - Las Palmas v Tenerife - Soccer
16-Dec - 17:00 - Ravenna vs Verona - Basketball
16-Dec - 17:00 - Roseto vs Treviso - Basketball
17-Dec - 17:00 - Miedz Legnica v Lechia Gdansk - Soccer
16-Dec - 17:00 - Scafati vs Casale Monferrato - Basketball
16-Dec - 17:00 - Treviglio vs Latina Basket - Basketball
18-Dec - 17:00 - Besiktas vs Neptunas - Basketball
16-Dec - 17:00 - Venezia vs Brindisi - Basketball
20-Dec - 17:00 - CSKA Moscow vs Anadolu Efes - Basketball
18-Dec - 17:00 - Zenit St. Petersburg vs Asvel Lyon-Villeurbanne - Basketball
19-Dec - 17:00 - Galatasaray vs Crvena Zvezda - Basketball
18-Dec - 17:00 - Lietkabelis vs Hapoel Jerusalem - Basketball
18-Dec - 17:00 - Ach Volley Ljubljana vs Zenit St. Petersburg - Volleyball
16-Dec - 17:00 - Zaglebie Sosnowiec v Lech Poznan - Soccer
19-Dec - 17:00 - Ventspils vs UCAM Murcia - Basketball
20-Dec - 17:00 - Budowlani Lodz Women vs RC Cannes Women - Volleyball
19-Dec - 17:00 - CEZ Karlovarsko vs Cucine Lube Civitanova - Volleyball
19-Dec - 17:00 - Minchanka Minsk Women vs Novara Women - Volleyball
19-Dec - 17:00 - Trefl Gdansk vs Berlin Volleys - Volleyball
16-Dec - 17:00 - Milano vs Vibo Valentia - Volleyball
16-Dec - 17:00 - Padova vs Ravenna - Volleyball
16-Dec - 17:00 - Siena vs Monza - Volleyball
16-Dec - 17:00 - Sora vs Perugia - Volleyball
16-Dec - 17:00 - Trentino vs Modena - Volleyball
16-Dec - 17:00 - Agrigento vs Virtus Roma - Basketball
18-Dec - 17:00 - Anadolu Efes vs Buducnost - Basketball
16-Dec - 17:00 - Baltur Cento vs Mantovana - Basketball
16-Dec - 17:00 - Biella vs Trapani - Basketball
16-Dec - 17:00 - Brondby v Vendsyssel FF - Soccer
16-Dec - 17:00 - Cagliari v Napoli - Soccer
16-Dec - 17:00 - Brose Bamberg vs Telekom Bonn - Basketball
16-Dec - 17:00 - Eintracht Frankfurt v Bayer Leverkusen - Soccer
16-Dec - 17:00 - Ferrara vs Fortitudo Bologna - Basketball
16-Dec - 17:00 - Extremadura v Gimnastic - Soccer
16-Dec - 17:00 - Forli vs Udine - Basketball
16-Dec - 17:00 - LDU Quito v Emelec - Soccer
20-Dec - 17:00 - Pogon Szczecin v Slask Wroclaw - Soccer
19-Dec - 17:15 - Darussafaka vs Zalgiris - Basketball
16-Dec - 17:30 - Huesca v Villarreal - Soccer
17-Dec - 17:30 - Levadiakos v PAOK Salonika - Soccer
16-Dec - 17:30 - Pau-Lacq-Orthez vs Le Mans - Basketball
16-Dec - 17:30 - Pistoia vs Virtus Bologna - Basketball
16-Dec - 17:30 - Maritimo v Benfica - Soccer
19-Dec - 17:30 - AEK vs CEZ Nymburk - Basketball
16-Dec - 17:30 - Olympiakos v Lamia - Soccer
19-Dec - 17:30 - BK Opava vs Fribourg - Basketball
19-Dec - 17:30 - Dijon vs Brose Bamberg - Basketball
18-Dec - 17:30 - Borussia M\'gladbach v Nurnberg - Soccer
20-Dec - 17:30 - CSM Bucuresti Women vs Dinamo Moscow Women - Volleyball
16-Dec - 17:30 - VGS Golden Knights @ NY Rangers - Ice Hockey
16-Dec - 17:30 - Cheshire Phoenix vs Surrey Scorchers - Basketball
19-Dec - 17:30 - Schalke v Bayer Leverkusen - Soccer
18-Dec - 17:45 - Fenerbahce vs CSKA Moscow - Basketball
19-Dec - 18:00 - Djurgårdens IF vs HV71 - Ice Hockey
19-Dec - 18:00 - Färjestads BK vs Örebro HK - Ice Hockey
19-Dec - 18:00 - Luleå Hockey vs Mora IK - Ice Hockey
19-Dec - 18:00 - Rögle BK vs Brynäs IF - Ice Hockey
19-Dec - 18:00 - Skellefteå AIK vs Linköping HC - Ice Hockey
19-Dec - 18:00 - Timrå IK vs Frölunda HC - Ice Hockey
19-Dec - 18:00 - Växjö Lakers HC vs IF Malmö Redhawks - Ice Hockey
17-Dec - 18:00 - Viitorul Constanta v CFR Cluj - Soccer
17-Dec - 18:00 - Hammarby IF HF vs Alingsås HK - Handball
17-Dec - 18:00 - HK Malmö vs AIK - Handball
19-Dec - 18:00 - IFK Kristianstad vs IFK Ystad HK - Handball
17-Dec - 18:00 - IFK Skövde HK vs HIF Karlskrona - Handball
18-Dec - 18:00 - Schweriner Women vs Conegliano Women - Volleyball
17-Dec - 18:00 - IK Sävehof vs Lugi HF - Handball
20-Dec - 18:00 - Rhein Neckar Löwen vs TVB 1898 Stuttgart - Handball
18-Dec - 18:00 - United Volleys vs Halkbank Ankara - Volleyball
19-Dec - 18:00 - HPK Women vs Eczacibasi Women - Volleyball
16-Dec - 18:00 - ARZ Coyotes @ CAR Hurricanes - Ice Hockey
19-Dec - 18:00 - MTV Stuttgart Women vs Béziers Women - Volleyball
16-Dec - 18:00 - Fischtown Pinguins Bremerhaven vs Krefeld Pinguine - Ice Hockey
16-Dec - 18:00 - Piacenza vs TGW Pordenone - Volleyball
17-Dec - 18:00 - AGF Aarhus v Hobro IK - Soccer
20-Dec - 18:00 - Astra Giurgiu v Dinamo Bucharest - Soccer
19-Dec - 18:00 - CS U Craiova v Gaz Metan Medias - Soccer
16-Dec - 18:00 - FC Botosani v FCSB - Soccer
16-Dec - 18:05 - Pesaro vs Vanoli Cremona - Basketball
18-Dec - 18:30 - Caen v Toulouse - Soccer
19-Dec - 18:30 - Dusseldorfer EG vs Fischtown Pinguins Bremerhaven - Ice Hockey
19-Dec - 18:30 - Grizzlys Wolfsburg vs Augsburger Panther - Ice Hockey
19-Dec - 18:30 - Iserlohn Roosters vs EHC München - Ice Hockey
18-Dec - 18:30 - Eisbären Berlin vs Nürnberg Ice Tigers - Ice Hockey
18-Dec - 18:30 - ERC Ingolstadt vs Straubing Tigers - Ice Hockey
18-Dec - 18:30 - Kölner Haie vs Adler Mannheim - Ice Hockey
18-Dec - 18:30 - Krefeld Pinguine vs Schwenninger Wild Wings - Ice Hockey
16-Dec - 18:30 - Unicaja Malaga vs Barcelona - Basketball
20-Dec - 18:30 - Thor Thorl vs Valur - Basketball
19-Dec - 18:30 - Straubing Women vs USC Munster Women - Volleyball
16-Dec - 18:30 - Gran Canaria vs Joventut - Basketball
18-Dec - 19:00 - Antwerp Giants vs Fuenlabrada - Basketball
19-Dec - 19:00 - BBC Bayreuth vs Strasbourg - Basketball
20-Dec - 19:00 - Buducnost vs Fenerbahce - Basketball
18-Dec - 19:00 - Hapoel Holon vs Venezia - Basketball
16-Dec - 19:00 - Standard Liege v Zulte-Waregem - Soccer
20-Dec - 19:00 - Olympiacos vs Gran Canaria - Basketball
19-Dec - 19:00 - Partizan vs Turk Telekom - Basketball
18-Dec - 19:00 - Telekom Bonn vs PAOK - Basketball
19-Dec - 19:00 - Tours vs Perugia - Volleyball
16-Dec - 19:00 - Almeria v Lugo - Soccer
18-Dec - 19:00 - Andorra vs Monaco - Basketball
18-Dec - 19:00 - Cedevita vs Tofas - Basketball
19-Dec - 19:05 - Maccabi Tel Aviv vs Khimki Moscow Region - Basketball
18-Dec - 19:20 - HC Linz AG vs SG Westwien - Handball
18-Dec - 19:30 - Bergamo vs Latina Basket - Basketball
18-Dec - 19:30 - Trento vs Valencia - Basketball
19-Dec - 19:30 - Avellino vs Ludwigsburg - Basketball
16-Dec - 19:30 - Roma v Genoa - Soccer
1-Dec - 19:30 - Cagliari vs Udine - Basketball
18-Dec - 19:30 - Iberostar Tenerife vs Nanterre - Basketball
18-Dec - 19:30 - Le Mans vs Banvit - Basketball
18-Dec - 19:30 - Fortuna Dusseldorf v Borussia Dortmund - Soccer
18-Dec - 19:30 - Hertha Berlin v Augsburg - Soccer
19-Dec - 19:30 - Limoges vs Arka Gdynia - Basketball
18-Dec - 19:30 - Olimpija Ljubljana vs Promitheas - Basketball
19-Dec - 19:30 - Oostende vs Virtus Bologna - Basketball
18-Dec - 19:30 - Wolfsburg v VfB Stuttgart - Soccer
18-Dec - 19:30 - Chaumont vs VfB Friedrichshafen - Volleyball
18-Dec - 19:30 - Maaseik vs PGE Skra Belchatów - Volleyball
20-Dec - 19:30 - Knack Roeselare vs Zenit Kazan - Volleyball
19-Dec - 19:30 - Modena vs Kedzierzyn Kozle - Volleyball
20-Dec - 19:30 - Scandicci Women vs LKS Lodz Women - Volleyball
17-Dec - 19:30 - Atalanta v Lazio - Soccer
18-Dec - 19:30 - Bologna v AC Milan - Soccer
16-Dec - 19:30 - Deportivo La Coruna v Real Zaragoza - Soccer
19-Dec - 19:30 - Bayern Munich v RB Leipzig - Soccer
17-Dec - 19:30 - Cologne v Magdeburg - Soccer
19-Dec - 19:30 - Mainz v Eintracht Frankfurt - Soccer
19-Dec - 19:30 - SC Freiburg v Hannover 96 - Soccer
19-Dec - 19:30 - Werder Bremen v TSG Hoffenheim - Soccer
20-Dec - 19:30 - Zaglebie Sosnowiec v Legia Warsaw - Soccer
16-Dec - 19:45 - Levante v Barcelona - Soccer
17-Dec - 19:45 - Strasbourg vs Chalon - Basketball
16-Dec - 19:45 - Trieste vs Avellino - Basketball
19-Dec - 19:45 - Arsenal v Tottenham - Soccer
18-Dec - 19:45 - Blackpool v Solihull Moors - Soccer
19-Dec - 19:45 - Chelsea v Bournemouth - Soccer
19-Dec - 19:45 - Hibernian v Rangers - Soccer
18-Dec - 19:45 - Leicester v Man City - Soccer
18-Dec - 19:45 - Middlesbrough v Burton Albion - Soccer
17-Dec - 19:45 - Southport v Tranmere - Soccer
19-Dec - 19:45 - Unicaja Malaga vs Torino - Basketball
1-Dec - 19:45 - Virtus Cassino vs Leonis Roma - Basketball
20-Dec - 19:45 - Nantes vs PSG Handball - Handball
18-Dec - 19:45 - Barcelona vs Olympiacos - Basketball
17-Dec - 19:45 - Derby v Nottm Forest - Soccer
16-Dec - 20:00 - Lyon v Monaco - Soccer
16-Dec - 20:00 - Marseille v Bordeaux - Soccer
16-Dec - 20:00 - ATL Hawks @ BKN Nets - Basketball
20-Dec - 20:00 - Baskonia vs Barcelona - Basketball
16-Dec - 20:00 - Sporting v Nacional - Soccer
19-Dec - 20:00 - Real Madrid vs Panathinaikos - Basketball
16-Dec - 20:00 - CAL Flames @ STL Blues - Ice Hockey
17-Dec - 20:00 - CD Alaves v Athletic Bilbao - Soccer
20-Dec - 20:15 - Keflavik vs Tindastoll - Basketball
19-Dec - 20:15 - Stjarnan vs Haukar - Basketball
16-Dec - 20:30 - PHI 76ers @ CLE Cavaliers - Basketball
18-Dec - 20:30 - Gran Canaria vs Baskonia - Basketball
16-Dec - 20:30 - Sporting Cristal v Alianza Lima - Soccer
16-Dec - 22:00 - NY Knicks @ IND Pacers - Basketball
16-Dec - 22:00 - BUF Sabres @ BOS Bruins - Ice Hockey
16-Dec - 23:00 - Obras Sanitarias vs Comunicaciones - Basketball
16-Dec - 23:00 - LA Lakers @ WAS Wizards - Basketball
17-Dec - 23:00 - San Lorenzo vs Quilmes - Basketball

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.