Live Stream: Shanghai Shenhua v Luzern in SOCCER.

Country restriction apply

Live Stream of Football Matches and other sports available at some online bookies

Today Live Stream at bet365.Country restriction apply
00:04 - Race 4 Daytona Beach EVE - Greyhounds
00:05 - TB Rays @ TEX Rangers - Baseball
00:06 - Race 4 Mountaineer Park - US Horse Racing
00:10 - SEA Mariners @ HOU Astros - Baseball
00:17 - Race 5 Daytona Beach EVE - Greyhounds
00:20 - Race 8 Presque Isle Downs - US Horse Racing
00:28 - Race 5 Mountaineer Park - US Horse Racing
00:30 - Blooming v Sport Boys - Soccer
00:30 - Race 6 Daytona Beach EVE - Greyhounds
00:43 - Race 7 Daytona Beach EVE - Greyhounds
00:45 - Atlético Tucumán v Gremio - Soccer
00:45 - Independiente Santa Fe v Millonarios - Soccer
00:50 - Race 6 Mountaineer Park - US Horse Racing
00:56 - Race 8 Daytona Beach EVE - Greyhounds
01:09 - Race 9 Daytona Beach EVE - Greyhounds
01:12 - Race 7 Mountaineer Park - US Horse Racing
01:22 - Race 10 Daytona Beach EVE - Greyhounds
01:34 - Race 8 Mountaineer Park - US Horse Racing
01:35 - Race 11 Daytona Beach EVE - Greyhounds
01:40 - CHI Cubs @ ARI Diamondbacks - Baseball
01:48 - Race 12 Daytona Beach EVE - Greyhounds
01:56 - Race 9 Mountaineer Park - US Horse Racing
02:00 - Chi Wing Lim vs Muhammad R Diaz - Badminton
02:00 - Daria Gavrilova vs Karolina Pliskova - Tennis
02:00 - Lyudmyla Kichenok / Katarina Srebotnik vs Hao-Ching Chan / Zhaoxuan Yang - Tennis
02:00 - Muhammad Febriansyah vs Adulrach Namkul - Badminton
02:01 - Race 13 Daytona Beach EVE - Greyhounds
02:05 - LA Angels @ OAK Athletics - Baseball
02:10 - COL Rockies @ LA Dodgers - Baseball
02:10 - SF Giants @ SD Padres - Baseball
02:14 - Race 14 Daytona Beach EVE - Greyhounds
02:27 - Race 15 Daytona Beach EVE - Greyhounds
02:40 - Isna SMM Mustaqim vs Andre Marteen - Badminton
02:40 - Krishna Adi Nugraha vs Yonathan Ramlie - Badminton
02:40 - Race 16 Daytona Beach EVE - Greyhounds
03:00 - Kirsten Flipkens vs Evgeniya Rodina - Tennis
03:00 - Margarita Gasparyan vs Maria Sakkari - Tennis
03:00 - Race 1 Cranbourne - Horse Racing
03:15 - Race 1 Murray Bridge - Horse Racing
03:20 - Minatsu Mitani vs Silvi Wulandari - Badminton
03:20 - Weeraphat Phakjarung / Chasinee Korepap vs Andika Ramadiansyah / Bunga Fitriani Romadhini - Badminton
03:30 - Anastasia Pavlyuchenkova vs Caroline Garcia - Tennis
03:30 - Shuko Aoyama / Ying-Ying Duan vs Gabriela Dabrowski / Yifan Xu - Tennis
03:35 - Race 2 Cranbourne - Horse Racing
03:50 - Race 2 Murray Bridge - Horse Racing
04:00 - Aurum Oktavia Winata vs Crystal Pan - Badminton
04:00 - Nipitphon Ph\'pet / Savitree Amitrapai vs Amri Syahnawi / Shela Devi Aulia - Badminton
04:00 - Yasutaka Uchiyama vs Blaz Kavcic - Tennis
04:10 - Race 3 Cranbourne - Horse Racing
04:25 - Race 3 Murray Bridge - Horse Racing
04:30 - Garbine Muguruza vs Alison Riske - Tennis
04:30 - Luksika Kumkhum vs Kiki Bertens - Tennis
04:30 - Tamara Zidansek vs Ajla Tomljanovic - Tennis
04:40 - Irfan Fadhilah / Pia Zebadiah Bernadet vs Li-Wei Po / Ching Hui Chang - Badminton
04:40 - Su Yu Chen vs Bening Sri Rahayu - Badminton
04:45 - Race 4 Cranbourne - Horse Racing
05:00 - Jennifer Brady vs Kateryna Kozlova - Tennis
05:00 - Momoko Kobori / Ayano Shimizu vs Miyu Kato / Makoto Ninomiya - Tennis
05:00 - Race 4 Murray Bridge - Horse Racing
05:00 - Sabine Lisicki vs Yulia Putintseva - Tennis
05:14 - Race 2 Belmont - Horse Racing
05:20 - Masato Takano / Yoshiki Tsukamoto vs Vaibhaav. / Prakash Raj - Badminton
05:20 - Race 5 Cranbourne - Horse Racing
05:20 - Stephanie Widjaya vs Choirunnisa Choirunnisa - Badminton
05:28 - Race 5 Doomben - Horse Racing
05:30 - Go Soeda vs Yuichi Sugita - Tennis
05:30 - Prajnesh Gunneswaran vs Jurij Rodionov - Tennis
05:35 - Race 5 Murray Bridge - Horse Racing
05:49 - Race 3 Belmont - Horse Racing
05:55 - Race 6 Cranbourne - Horse Racing
06:00 - Jelena Ostapenko vs Lara Arruabarrena - Tennis
06:00 - Stefanie Voegele vs Su-Wei Hsieh - Tennis
06:00 - Zachariah Joshiano Sumanti / Angelica Wiratama vs Yuan Cheng Wu / Hsin Tien Chang - Badminton
06:03 - Race 6 Doomben - Horse Racing
06:10 - Race 6 Murray Bridge - Horse Racing
06:24 - Race 4 Belmont - Horse Racing
06:30 - Kurumi Nara / Risa Ozaki vs Belinda Bencic / Anastasia Pavlyuchenkova - Tennis
06:30 - Race 7 Cranbourne - Horse Racing
06:30 - Saisai Zheng vs Fiona Ferro - Tennis
06:38 - Race 7 Doomben - Horse Racing
06:40 - Chen Lu / Hsiang Ti Lin vs Rehan N Kusharjanto / Siti F.S. Ramadhanti - Badminton
06:40 - Sri K P Kudaravalli vs Desima Aqmar Syarafina - Badminton
06:45 - Race 7 Murray Bridge - Horse Racing
06:59 - Race 5 Belmont - Horse Racing
07:00 - Irina-Camelia Begu / Iona-Raluca Olaru vs Jacqueline Cako / Nicola Geuer - Tennis
07:00 - Maximilian Neuchrist vs Ramkumar Ramanathan - Tennis
07:00 - Tsung-Hua Yang vs Brayden Schnur - Tennis
07:00 - Zhejiang Lions vs Yulon - Basketball
07:05 - Race 8 Cranbourne - Horse Racing
07:09 - Race 6 Richmond - Greyhounds
07:12 - Race 8 Doomben - Horse Racing
07:17 - Race 6 Albion Park - Greyhounds
07:20 - Maharani S Batari vs Saya Yamamoto - Badminton
07:20 - Muhammad Fachrikar / Reza Dwicahya Purnama vs Mek Narongrit / Weerapat Phakjarung - Badminton
07:20 - Race 8 Murray Bridge - Horse Racing
07:24 - Race 9 Bendigo - Greyhounds
07:30 - Arantxa Rus / Nina Stojanovic vs Dalila Jakupovic / Darija Jurak - Tennis
07:30 - Naomi Osaka vs Dominika Cibulkova - Tennis
07:32 - Race 7 Richmond - Greyhounds
07:35 - Race 6 Belmont - Horse Racing
07:39 - Race 7 Albion Park - Greyhounds
07:51 - Race 8 Richmond - Greyhounds
07:59 - Race 8 Albion Park - Greyhounds
08:00 - Fabrizio Ornago vs Adrian Ungur - Tennis
08:00 - Kaya FC v JP Voltes FC - Soccer
08:00 - Kimmer Coppejans vs Pedro Sousa - Tennis
08:00 - Savitree Amitrapai / Pacharapun Chochuwong vs Dhea Bunga Anjani / Dinda Dwi Cahyaning - Badminton
08:00 - Shiori Saito vs Gabriela M Moningka - Badminton
08:00 - Simone Bolelli vs Jeremy Jahn - Tennis
08:00 - Vera Lapko vs Deniz Khazaniuk - Tennis
08:07 - Race 9 Richmond - Greyhounds
08:10 - Race 7 Belmont - Horse Racing
08:15 - 9.15 Mysore (Race 1) - Horse Racing
08:19 - Race 9 Albion Park - Greyhounds
08:30 - Lloyd Harris vs Soonwoo Kwon - Tennis
08:30 - NorthPort Batang Pier vs Blackwater Elite - Basketball
08:30 - Race 10 Richmond - Greyhounds
08:37 - Race 10 Albion Park - Greyhounds
08:40 - Akane Araki / Riko Imai vs Pia Zebadiah Bernadet / Tiara Rosalia Nuraidah - Badminton
08:40 - Irfan Fadhilah / Markis Kido vs Sung Hyun Ko / Baek Cheol Shin - Badminton
08:45 - 9.45 Mysore (Race 2) - Horse Racing
08:45 - Race 8 Belmont - Horse Racing
08:48 - Race 1 Cranbourne - Greyhounds
08:55 - Race 1 Ipswich - Greyhounds
09:00 - Andrea Petkovic vs Yafan Wang - Tennis
09:00 - Barbora Stefkova / Renata Voracova vs Ellen Perez / Arina Rodionova - Tennis
09:00 - Guangzhou Long-Lions vs Mobis Phoebus - Basketball
09:00 - Pedro Martinez vs Fabrizio Ornago - Tennis
09:00 - Priscilla Hon / Yana Sizikova vs Ji-Hee Choi / Na-Lae Han - Tennis
09:05 - Race 1 Wentworth Park - Greyhounds
09:14 - Race 2 Ipswich - Greyhounds
09:15 - 10.15 Mysore (Race 3) - Horse Racing
09:17 - Race 2 Ballarat - Greyhounds
09:20 - Jia Min Yeo vs Ruselli Hartawan - Badminton
09:20 - Race 9 Belmont - Horse Racing
09:27 - Race 2 Wentworth Park - Greyhounds
09:30 - Admiral Vladivostok vs Dynamo Riga - Ice Hockey
09:30 - Amur Khabarovsk vs Slovan Bratislava - Ice Hockey
09:30 - Avondale v Sydney FC - Soccer
09:30 - Bernarda Pera vs Viktoria Kuzmova - Tennis
09:30 - Melbourne City v Western Sydney Wanderers - Soccer
09:36 - Race 3 Ipswich - Greyhounds
09:45 - 10.45 Mysore (Race 4) - Horse Racing
09:45 - Race 3 Wentworth Park - Greyhounds
09:55 - Race 4 Ipswich - Greyhounds
10:00 - Gael Monfils vs Akira Santillan - Tennis
10:00 - Kamatamare Sanuki v Montedio Yamagata - Soccer
10:00 - Marco Trungelliti vs Tommy Robredo - Tennis
10:00 - Suwon Bluewings v Jeonbuk Motors - Soccer
10:00 - Ventforet Kofu v Omiya Ardija - Soccer
10:03 - 11.03 Swindon (RACE 1) - Greyhounds
10:05 - Race 4 Wentworth Park - Greyhounds
10:11 - 11.11 Newcastle (RACE 1) - Greyhounds
10:15 - 11.15 Mysore (Race 5) - Horse Racing
10:15 - Race 5 Ipswich - Greyhounds
10:19 - 11.19 Swindon (RACE 2) - Greyhounds
10:25 - Race 5 Wentworth Park - Greyhounds
10:26 - 11.26 Newcastle (RACE 2) - Greyhounds
10:30 - Svetlana Kuznetsova vs Qiang Wang - Tennis
10:34 - 11.34 Swindon (RACE 3) - Greyhounds
10:35 - Race 6 Ipswich - Greyhounds
10:40 - Race 1 Cannington - Greyhounds
10:41 - 11.41 Newcastle (RACE 3) - Greyhounds
10:45 - 11.45 Mysore (Race 6) - Horse Racing
10:45 - Race 6 Wentworth Park - Greyhounds
10:48 - 11.48 Swindon (RACE 4) - Greyhounds
10:50 - 11.50 Scottsville (SA) (Race 1) - Horse Racing
10:55 - Race 7 Ipswich - Greyhounds
10:56 - 11.56 Newcastle (RACE 4) - Greyhounds
10:58 - Race 7 Ballarat - Greyhounds
11:00 - Ceres FC v Stallions FC - Soccer
11:00 - Marc Polmans vs Kamil Majchrzak - Tennis
11:00 - Phoenix Fuel Masters vs Meralco Bolts - Basketball
11:00 - Ryukyu Golden Kings vs Xinjiang Flying Tigers - Basketball
11:04 - 12.04 Swindon (RACE 5) - Greyhounds
11:05 - Race 7 Wentworth Park - Greyhounds
11:11 - 12.11 Newcastle (RACE 5) - Greyhounds
11:15 - 12.15 Mysore (Race 7) - Horse Racing
11:15 - Race 8 Ipswich - Greyhounds
11:18 - 12.18 Swindon (RACE 6) - Greyhounds
11:20 - Ayako Sakuramoto / Yukiko Takahata vs Tania Oktaviani Kusumah / Vania Arianti Sukoco - Badminton
11:20 - Hendra Aprida Gunawan / Asuro Rizko vs Minh Bao / Bao Duc Duong - Badminton
11:22 - Race 8 Wentworth Park - Greyhounds
11:25 - 12.25 Scottsville (SA) (Race 2) - Horse Racing
11:26 - 12.26 Newcastle (RACE 6) - Greyhounds
11:28 - Race 9 Cranbourne - Greyhounds
11:30 - Joao Domingues vs Dragos Dima - Tennis
11:30 - Kunlun Red Star vs CSKA Moscow - Ice Hockey
11:30 - PS TIRA v PSM Makassar - Soccer
11:33 - 12.33 Swindon (RACE 7) - Greyhounds
11:35 - Race 9 Ipswich - Greyhounds
11:41 - Race 9 Wentworth Park - Greyhounds
11:42 - 12.42 Newcastle (RACE 7) - Greyhounds
11:47 - Race 10 Cranbourne - Greyhounds
11:48 - 12.48 Swindon (RACE 8) - Greyhounds
11:54 - Race 10 Ipswich - Greyhounds
11:57 - 12.57 Newcastle (RACE 8) - Greyhounds
12:00 - 1.00 Scottsville (SA) (Race 3) - Horse Racing
12:00 - Aleksandra Krunic vs Christina McHale - Tennis
12:00 - Sibir Novosibirsk v Zenit St Petersburg II - Soccer
12:04 - 1.04 Swindon (RACE 9) - Greyhounds
12:05 - Race 10 Wentworth Park - Greyhounds
12:12 - 1.12 Newcastle (RACE 9) - Greyhounds
12:12 - Race 11 Cranbourne - Greyhounds
12:19 - 1.19 Swindon (RACE 10) - Greyhounds
12:26 - Race 6 Cannington - Greyhounds
12:27 - 1.27 Newcastle (RACE 10) - Greyhounds
12:32 - Race 12 Ballarat - Greyhounds
12:33 - 1.33 Swindon (RACE 11) - Greyhounds
12:35 - 1.35 Scottsville (SA) (Race 4) - Horse Racing
12:40 - 1.40 Sandown (Race 1) - Horse Racing
12:41 - Race 7 Cannington - Greyhounds
12:44 - 1.44 Newcastle (RACE 11) - Greyhounds
12:50 - 1.50 Beverley (Race 1) - Horse Racing
12:51 - 1.51 Swindon (RACE 12) - Greyhounds
12:56 - Race 8 Cannington - Greyhounds
12:59 - 1.59 Newcastle (RACE 12) - Greyhounds
13:00 - 2.00 Yarmouth (Race 1) - Horse Racing
13:00 - Seoul Thunders vs Shandong Golden Stars - Basketball
13:08 - 2.08 Belle Vue (RACE 1) - Greyhounds
13:10 - 2.10 Sandown (Race 2) - Horse Racing
13:14 - Race 9 Cannington - Greyhounds
13:15 - 2.15 Scottsville (SA) (Race 5) - Horse Racing
13:20 - 2.20 Beverley (Race 2) - Horse Racing
13:27 - 2.27 Belle Vue (RACE 2) - Greyhounds
13:30 - 2.30 Yarmouth (Race 2) - Horse Racing
13:36 - Race 10 Cannington - Greyhounds
13:40 - 2.40 Sandown (Race 3) - Horse Racing
13:47 - 2.47 Belle Vue (RACE 3) - Greyhounds
13:50 - 2.50 Beverley (Race 3) - Horse Racing
13:50 - 2.50 Scottsville (SA) (Race 6) - Horse Racing
13:56 - Race 11 Cannington - Greyhounds
14:00 - 3.00 Yarmouth (Race 3) - Horse Racing
14:00 - Andrea Arnaboldi vs Thiago Monteiro - Tennis
14:00 - FK Tyumen v PFC Sochi - Soccer
14:07 - 3.07 Belle Vue (RACE 4) - Greyhounds
14:15 - 3.15 Sandown (Race 4) - Horse Racing
14:19 - Race 12 Cannington - Greyhounds
14:20 - 3.20 Naas (Race 1) - Horse Racing
14:25 - 3.25 Beverley (Race 4) - Horse Racing
14:25 - 3.25 Scottsville (SA) (Race 7) - Horse Racing
14:27 - 3.27 Belle Vue (RACE 5) - Greyhounds
14:35 - 3.35 Yarmouth (Race 4) - Horse Racing
14:47 - 3.47 Belle Vue (RACE 6) - Greyhounds
14:50 - 3.50 Sandown (Race 5) - Horse Racing
14:55 - 3.55 Naas (Race 2) - Horse Racing
15:00 - 4.00 Beverley (Race 5) - Horse Racing
15:00 - 4.00 Scottsville (SA) (Race 8) - Horse Racing
15:00 - FK Armavir v Fakel Voronezh - Soccer
15:00 - Krasnodar II v Spartak Moscow II - Soccer
15:00 - Sampdoria v Fiorentina - Soccer
15:05 - 4.05 Yarmouth (Race 5) - Horse Racing
15:07 - 4.07 Belle Vue (RACE 7) - Greyhounds
15:10 - 4.10 Kelso (Race 1) - Horse Racing
15:20 - 4.20 Sandown (Race 6) - Horse Racing
15:25 - 4.25 Naas (Race 3) - Horse Racing
15:27 - 4.27 Belle Vue (RACE 8) - Greyhounds
15:30 - 4.30 Beverley (Race 6) - Horse Racing
15:30 - FK Tambov v Tomsk - Soccer
15:30 - Jokerit vs Metallurg Magnitogorsk - Ice Hockey
15:30 - Shinnik Yaroslavl v SKA Energia Khabarovsk - Soccer
15:40 - 4.40 Yarmouth (Race 6) - Horse Racing
15:45 - 4.45 Kelso (Race 2) - Horse Racing
15:46 - 4.46 Belle Vue (RACE 9) - Greyhounds
15:55 - 4.55 Sandown (Race 7) - Horse Racing
16:00 - 5.00 Naas (Race 4) - Horse Racing
16:00 - FC Olimpiyets Nizhny Novgorod v FK Khimki - Soccer
16:05 - 5.05 Beverley (Race 7) - Horse Racing
16:06 - 5.06 Belle Vue (RACE 10) - Greyhounds
16:10 - 5.10 Yarmouth (Race 7) - Horse Racing
16:15 - 5.15 Kelso (Race 3) - Horse Racing
16:22 - 5.22 Belle Vue (RACE 11) - Greyhounds
16:25 - 5.25 Sandown (Race 8) - Horse Racing
16:30 - 5.30 Naas (Race 5) - Horse Racing
16:30 - Chertanovo v Luch-Energiya Vladivostok - Soccer
16:30 - HC Sochi vs Avtomobilist Yekaterinburg - Ice Hockey
16:30 - Spartak Moscow vs Traktor Chelyabinsk - Ice Hockey
16:35 - 5.35 Beverley (Race 8) - Horse Racing
16:39 - 5.39 Belle Vue (RACE 12) - Greyhounds
16:40 - 5.40 Yarmouth (Race 8) - Horse Racing
16:45 - 5.45 Kelso (Race 4) - Horse Racing
16:56 - 5.56 Belle Vue (RACE 13) - Greyhounds
17:00 - 6.00 Naas (Race 6) - Horse Racing
17:00 - Baltika Kaliningrad v Rotor Volgograd - Soccer
17:00 - Hammarby IF HF vs AIK - Handball
17:00 - Helsingborg v IK Brage - Soccer
17:00 - IFK Kristianstad vs HIF Karlskrona - Handball
17:00 - RK Nexe vs RK Zeleznicar 1949 - Handball
17:00 - SG Flensburg Handewitt vs RK Zagreb - Handball
17:11 - 6.11 Belle Vue (RACE 14) - Greyhounds
17:15 - 6.15 Kelso (Race 5) - Horse Racing
17:22 - 6.22 Peterborough EVE (RACE 1) - Greyhounds
17:29 - 6.29 Sunderland EVE (RACE 1) - Greyhounds
17:30 - 6.30 Naas (Race 7) - Horse Racing
17:39 - 6.39 Peterborough EVE (RACE 2) - Greyhounds
17:45 - 6.45 Kelso (Race 6) - Horse Racing
17:47 - 6.47 Sunderland EVE (RACE 2) - Greyhounds
17:55 - 6.55 Peterborough EVE (RACE 3) - Greyhounds
18:00 - 7.00 Naas (Race 8) - Horse Racing
18:00 - Stjarnan v KA Akureyri - Soccer
18:05 - 7.05 Sunderland EVE (RACE 3) - Greyhounds
18:09 - 7.09 Peterborough EVE (RACE 4) - Greyhounds
18:19 - 7.19 Sunderland EVE (RACE 4) - Greyhounds
18:26 - 7.26 Peterborough EVE (RACE 5) - Greyhounds
18:30 - Derry City v Bohemians Dublin - Soccer
18:36 - 7.36 Sunderland EVE (RACE 5) - Greyhounds
18:42 - 7.42 Peterborough EVE (RACE 6) - Greyhounds
18:45 - HC Metalurg vs RK Izvidac - Handball
18:45 - Montpellier vs Istres Provence - Handball
18:52 - 7.52 Sunderland EVE (RACE 6) - Greyhounds
18:57 - 7.57 Peterborough EVE (RACE 7) - Greyhounds
19:08 - 8.08 Sunderland EVE (RACE 7) - Greyhounds
19:13 - 8.13 Peterborough EVE (RACE 8) - Greyhounds
19:15 - Fylkir Reykjavik v Breidablik - Soccer
19:23 - 8.23 Sunderland EVE (RACE 8) - Greyhounds
19:29 - 8.29 Peterborough EVE (RACE 9) - Greyhounds
19:37 - 8.37 Sunderland EVE (RACE 9) - Greyhounds
19:44 - 8.44 Peterborough EVE (RACE 10) - Greyhounds
19:51 - 8.51 Sunderland EVE (RACE 10) - Greyhounds
19:59 - 8.59 Peterborough EVE (RACE 11) - Greyhounds
20:06 - 9.06 Sunderland EVE (RACE 11) - Greyhounds
20:14 - 9.14 Peterborough EVE (RACE 12) - Greyhounds
20:22 - 9.22 Sunderland EVE (RACE 12) - Greyhounds
22:30 - CA Independiente v River Plate - Soccer
22:30 - Caracas v Atletico Paranaense - Soccer


More Live Stream
23-Sep - 00:00 - Minnesota United v Portland Timbers - Soccer
22-Sep - 00:00 - Colon v Godoy Cruz - Soccer
22-Sep - 00:00 - Monarcas Morelia v Unam Pumas - Soccer
21-Sep - 00:00 - Tauro FC v Motagua - Soccer
21-Sep - 00:45 - Bahia v Botafogo - Soccer
20-Sep - 00:45 - Boca Juniors v Cruzeiro - Soccer
21-Sep - 00:45 - Colo Colo v Palmeiras - Soccer
20-Sep - 00:45 - Deportivo Cali v LDU Quito - Soccer
21-Sep - 02:00 - Herediano v CD Arabe Unido - Soccer
22-Sep - 02:00 - Puebla v Club America - Soccer
23-Sep - 02:06 - Tijuana v Pachuca - Soccer
20-Sep - 02:30 - Portland Timbers v Columbus Crew - Soccer
20-Sep - 03:00 - San Jose Earthquakes v Atlanta United - Soccer
20-Sep - 03:00 - Seattle Sounders FC v Philadelphia Union - Soccer
22-Sep - 05:00 - Gyeongnam FC v FC Seoul - Soccer
22-Sep - 05:00 - Pohang Steelers v Incheon Utd - Soccer
23-Sep - 05:00 - FC Gifu v Tokyo Verdy - Soccer
23-Sep - 05:00 - Jeju United v Gangwon FC - Soccer
22-Sep - 05:00 - Seongnam FC v Ansan Greeners FC - Soccer
23-Sep - 05:00 - Kamatamare Sanuki v Omiya Ardija - Soccer
23-Sep - 05:00 - Matsumoto Y FC v Roasso Kumamoto - Soccer
23-Sep - 05:00 - Mito Hollyhock v Albirex Niigata - Soccer
24-Sep - 06:00 - Zweigen Kanazawa v Montedio Yamagata - Soccer
22-Sep - 06:00 - Kashiwa Reysol v Sagan Tosu - Soccer
23-Sep - 06:00 - FC Anyang v Suwon FC - Soccer
23-Sep - 06:00 - Gwangju FC v Daejeon Citizen - Soccer
23-Sep - 06:00 - JEF Utd Chiba v Yokohama FC - Soccer
22-Sep - 06:00 - Seoul E-Land FC v Bucheon FC 1995 - Soccer
23-Sep - 07:00 - Suwon Bluewings v Jeonbuk Motors - Soccer
22-Sep - 07:00 - Jubilo Iwata v Yokohama F-Marinos - Soccer
22-Sep - 07:00 - Machida Zelvia v Tokushima Vortis - Soccer
22-Sep - 07:00 - Sangju Sangmu v Daegu FC - Soccer
23-Sep - 07:00 - Jeonnam Dragons v Ulsan Hyundai - Soccer
22-Sep - 07:30 - Dalian Yifang v Shanghai Shenhua - Soccer
22-Sep - 08:00 - Kyoto Sanga FC v Tochigi SC - Soccer
23-Sep - 08:30 - FC Juniors OO v FC Liefering - Soccer
22-Sep - 09:00 - V-Varen Nagasaki v Vegalta Sendai - Soccer
23-Sep - 09:00 - Urawa Red Diamonds v Vissel Kobe - Soccer
22-Sep - 09:30 - Ventforet Kofu v Fagiano Okayama - Soccer
21-Sep - 09:30 - Admiral Vladivostok vs Slovan Bratislava - Ice Hockey
21-Sep - 09:30 - Amur Khabarovsk vs CSKA Moscow - Ice Hockey
22-Sep - 10:00 - Busan I Park v Asan Mugunghwa FC - Soccer
22-Sep - 10:00 - Latvia Women vs China Women - Basketball
23-Sep - 10:00 - Sonderjyske v Midtjylland - Soccer
22-Sep - 10:00 - Ehime FC v Avispa Fukuoka - Soccer
22-Sep - 10:00 - Kawasaki Frontale v Nagoya Grampus - Soccer
23-Sep - 10:00 - Argentina Women vs Australia Women - Basketball
23-Sep - 10:00 - Consadole Sapporo v Kashima Antlers - Soccer
22-Sep - 10:00 - Renofa Yamaguchi v Oita - Soccer
22-Sep - 10:00 - Sanfrecce Hiroshima v FC Tokyo - Soccer
22-Sep - 10:00 - Shonan Bellmare v Cerezo Osaka - Soccer
23-Sep - 10:00 - Levante v Sevilla - Soccer
23-Sep - 10:00 - Mallorca v Albacete - Soccer
23-Sep - 10:15 - Feyenoord v FC Utrecht - Soccer
23-Sep - 10:30 - Spartak Moscow II v SKA Energia Khabarovsk - Soccer
22-Sep - 10:30 - Australia Women vs Nigeria Women - Basketball
23-Sep - 10:30 - Torino v Napoli - Soccer
23-Sep - 10:30 - Canada Women vs South Korea Women - Basketball
22-Sep - 10:30 - Yeni Malatyaspor v Caykur Rizespor - Soccer
21-Sep - 10:30 - Shimizu S-Pulse v Gamba Osaka - Soccer
22-Sep - 10:45 - Pattaya Utd v Ratchaburi FC - Soccer
22-Sep - 11:00 - Arminia Bielefeld v Union Berlin - Soccer
22-Sep - 11:00 - Dynamo Dresden v Darmstadt - Soccer
22-Sep - 11:00 - Holstein Kiel v Bochum - Soccer
22-Sep - 11:00 - Eding Sport FC v Suphanburi FC - Soccer
23-Sep - 11:00 - Air Force Central v Bangkok Glass FC - Soccer
23-Sep - 11:00 - Chiangrai Utd v Navy FC - Soccer
22-Sep - 11:00 - Rayo Vallecano v CD Alaves - Soccer
22-Sep - 11:00 - Torpedo Zhodino v FK Gomel - Soccer
22-Sep - 11:30 - Salavat Ulaev UFA vs Barys Astana - Ice Hockey
23-Sep - 11:30 - Kilmarnock v Celtic - Soccer
23-Sep - 11:30 - Hamburg v Jahn Regensburg - Soccer
23-Sep - 11:30 - Heidenheim v Greuther Furth - Soccer
23-Sep - 11:30 - MSV Duisburg v Erzgebirge Aue - Soccer
23-Sep - 11:30 - Paderborn v Magdeburg - Soccer
23-Sep - 11:30 - TBV Lemgo Lippe vs SG Flensburg Handewitt - Handball
23-Sep - 11:35 - Guangzhou R&F v Chongqing Lifan - Soccer
23-Sep - 11:35 - Tianjin Teda v Beijing Renhe - Soccer
22-Sep - 11:35 - Guizhou Hengfeng Zhicheng v Beijing Guoan - Soccer
22-Sep - 11:35 - Hebei CFFC v Tianjin Quanjian - Soccer
22-Sep - 11:35 - Henan Jianye v Shandong Luneng - Soccer
22-Sep - 11:35 - Jiangsu Suning FC v Guangzhou Evergrande - Soccer
22-Sep - 11:35 - Shanghai SIPG v Changchun Yatai - Soccer
22-Sep - 12:00 - Valmieras FK v FK Ventspils - Soccer
23-Sep - 12:00 - Ubon UMT FC v Chonburi - Soccer
23-Sep - 12:00 - Hobro IK v AaB - Soccer
22-Sep - 12:00 - Chainat FC v Muang Thong United - Soccer
22-Sep - 12:00 - AFC Hermannstadt v CFR Cluj - Soccer
23-Sep - 12:00 - Iserlohn Roosters vs EHC München - Ice Hockey
23-Sep - 12:00 - Kölner Haie vs Grizzlys Wolfsburg - Ice Hockey
23-Sep - 12:00 - Bangkok United v Sukhothai FC - Soccer
22-Sep - 12:00 - Nakhon Ratchasima v Prachuap FC - Soccer
23-Sep - 12:00 - FK Jelgava v FK Spartaks - Soccer
20-Sep - 12:30 - Sibir Novosibirsk vs Avangard Omsk - Ice Hockey
23-Sep - 12:30 - FC Emmen v PEC Zwolle - Soccer
23-Sep - 12:30 - FC Groningen v AZ - Soccer
22-Sep - 12:30 - South Korea Women vs France Women - Basketball
23-Sep - 12:30 - Belgium Women vs Japan Women - Basketball
23-Sep - 12:30 - FC Wacker Innsbruck v Admira Wacker Modling - Soccer
23-Sep - 12:30 - FK Austria Vienna v LASK Linz - Soccer
23-Sep - 13:00 - Rennes v PSG - Soccer
23-Sep - 13:00 - AIK v Hammarby - Soccer
23-Sep - 13:00 - Bologna v Roma - Soccer
23-Sep - 13:00 - Chievo v Udinese - Soccer
23-Sep - 13:00 - Falkenbergs FF v Jonkopings Sodra - Soccer
22-Sep - 13:00 - Buriram United v Police Tero FC - Soccer
23-Sep - 13:00 - Lazio v Genoa - Soccer
22-Sep - 13:00 - Turkey Women vs Argentina Women - Basketball
23-Sep - 13:00 - Varbergs BoIS FC v Gefle IF - Soccer
22-Sep - 13:00 - FC Slutsk v FC Minsk - Soccer
22-Sep - 13:00 - Kayserispor v Konyaspor - Soccer
22-Sep - 13:00 - Paris FC v Metz - Soccer
23-Sep - 13:00 - Senegal Women vs Latvia Women - Basketball
22-Sep - 13:00 - Parma v Cagliari - Soccer
23-Sep - 13:00 - Enyimba v Rayon Sports FC - Soccer
22-Sep - 13:00 - Chekhovskie Medvedi vs Sporting CP - Handball
22-Sep - 13:00 - Sigma Olomouc v Dukla Praha - Soccer
21-Sep - 13:00 - TP Mazembe v Primeiro de Agosto - Soccer
22-Sep - 13:15 - HV71 vs Luleå Hockey - Ice Hockey
22-Sep - 13:15 - IF Malmö Redhawks vs Färjestads BK - Ice Hockey
20-Sep - 13:25 - Emirates Club RAK v Dibba Al Fujairah - Soccer
25-Sep - 13:25 - Ajman SCC v Al Jazira SC - Soccer
22-Sep - 13:30 - Augsburg v Werder Bremen - Soccer
21-Sep - 13:30 - Al Nasr SC v Al Ain SCC - Soccer
22-Sep - 13:30 - Hertha Berlin v Borussia M\'gladbach - Soccer
22-Sep - 13:30 - Nurnberg v Hannover 96 - Soccer
22-Sep - 13:30 - Cracovia Krakow v Wisla Plock - Soccer
23-Sep - 13:30 - Slask Wroclaw v Piast Gliwice - Soccer
22-Sep - 13:30 - TSG Hoffenheim v Borussia Dortmund - Soccer
22-Sep - 13:30 - Wolfsburg v SC Freiburg - Soccer
23-Sep - 13:30 - Bayer Leverkusen v Mainz - Soccer
20-Sep - 13:30 - Shabab Al Ahli Dubai v Sharjah SCC - Soccer
21-Sep - 13:40 - Al Dhafra SCC v Al Ittihad Kalba - Soccer
23-Sep - 14:00 - San Martin de Tucuman v Argentinos Jrs - Soccer
23-Sep - 14:00 - St Gallen v Lugano - Soccer
25-Sep - 14:00 - Avtomobilist Yekaterinburg vs Lokomotiv Yaroslavl - Ice Hockey
25-Sep - 14:00 - Metallurg Magnitogorsk vs Severstal Cherepovec - Ice Hockey
24-Sep - 14:00 - Traktor Chelyabinsk vs Salavat Ulaev UFA - Ice Hockey
23-Sep - 14:00 - Young Boys v Basel - Soccer
23-Sep - 14:00 - Plymouth Raiders vs London Lions - Basketball
22-Sep - 14:00 - Avangard Omsk vs Kunlun Red Star - Ice Hockey
22-Sep - 14:00 - Dynamo Moscow vs Dynamo Minsk - Ice Hockey
22-Sep - 14:00 - Lokomotiv Yaroslavl vs SKA St Petersburg - Ice Hockey
22-Sep - 14:00 - Severstal Cherepovec vs HC Vityaz - Ice Hockey
23-Sep - 14:00 - FC Copenhagen v FC Nordsjaelland - Soccer
22-Sep - 14:00 - Aston Villa v Sheff Wed - Soccer
22-Sep - 14:00 - Degerfors v GAIS - Soccer
22-Sep - 14:00 - Elfsborg v Orebro SK - Soccer
22-Sep - 14:00 - Bath v Northampton - Rugby Union
22-Sep - 14:00 - Bristol v Harlequins - Rugby Union
23-Sep - 14:00 - Leicester v Worcester Warriors - Rugby Union
22-Sep - 14:00 - Sale Sharks v Wasps - Rugby Union
23-Sep - 14:00 - Saracens v Gloucester - Rugby Union
22-Sep - 14:00 - KuPS Kuopio v FC Honka - Soccer
23-Sep - 14:00 - Dynamo Riga vs Spartak Moscow - Ice Hockey
23-Sep - 14:00 - CA Tigre v Huracan - Soccer
22-Sep - 14:00 - Osasuna v Sporting Gijon - Soccer
22-Sep - 14:00 - Randers FC v Vendsyssel FF - Soccer
23-Sep - 14:00 - FC Vaduz v Winterthur - Soccer
23-Sep - 14:00 - FC Zurich v Lucerne - Soccer
23-Sep - 14:00 - FH Hafnarfjordur v Valur Reykjavik - Soccer
23-Sep - 14:00 - Fjolnir v Breidablik - Soccer
23-Sep - 14:00 - SC DHFK Leipzig vs HSG Wetzlar - Handball
23-Sep - 14:00 - IBV Vestmannaeyjar v Stjarnan - Soccer
23-Sep - 14:00 - KA Akureyri v Grindavik - Soccer
23-Sep - 14:00 - Keflavik v Vikingur Reykjavik - Soccer
23-Sep - 14:00 - KR Reykjavik v Fylkir Reykjavik - Soccer
22-Sep - 14:00 - Sirius v Ostersunds FK - Soccer
23-Sep - 14:00 - Oviedo v Elche - Soccer
22-Sep - 14:00 - Trelleborgs FF v Djurgarden - Soccer
23-Sep - 14:15 - Villarreal v Valencia - Soccer
22-Sep - 14:15 - Celta Vigo v Valladolid - Soccer
22-Sep - 14:15 - Eibar v Leganes - Soccer
22-Sep - 14:30 - Austria Lustenau v SV Lafnitz - Soccer
23-Sep - 14:30 - Fischtown Pinguins Bremerhaven vs Dusseldorfer EG - Ice Hockey
23-Sep - 14:30 - Krefeld Pinguine vs Schwenninger Wild Wings - Ice Hockey
23-Sep - 14:30 - Straubing Tigers vs Adler Mannheim - Ice Hockey
22-Sep - 14:30 - NK Osijek v HNK Gorica - Soccer
23-Sep - 14:45 - PSV v Ajax - Soccer
23-Sep - 14:50 - Skjern Håndbold vs HC Motor - Handball
23-Sep - 15:00 - Santa Clara v Rio Ave - Soccer
23-Sep - 15:00 - Tondela v Moreirense - Soccer
23-Sep - 15:00 - Universidad de Concepcion v Universidad de Chile - Soccer
22-Sep - 15:00 - FC Botosani v CS Concordia Chiajna - Soccer
22-Sep - 15:00 - SCR Altach v Wolfsberger AC - Soccer
22-Sep - 15:00 - SK Sturm Graz v SV Mattersburg - Soccer
22-Sep - 15:00 - St Polten v Hartberg - Soccer
22-Sep - 15:00 - FC Vitebsk v Dinamo Brest - Soccer
21-Sep - 15:00 - ACS Sepsi v FC Voluntari - Soccer
22-Sep - 15:00 - Lille v Nantes - Soccer
23-Sep - 15:00 - Nürnberg Ice Tigers vs ERC Ingolstadt - Ice Hockey
22-Sep - 15:00 - Mlada Boleslav v Slovacko - Soccer
22-Sep - 15:00 - Palestino v Union Espanola - Soccer
23-Sep - 15:00 - FC Salzburg v Rapid Vienna - Soccer
23-Sep - 15:00 - Feirense v Nacional - Soccer
23-Sep - 15:00 - HC Metalurg vs Besiktas - Handball
23-Sep - 15:00 - FK Liepaja v Riga FC - Soccer
23-Sep - 15:00 - Guingamp v Bordeaux - Soccer
23-Sep - 15:00 - PSG Handball vs RK Celje - Handball
21-Sep - 15:30 - Jokerit vs Avtomobilist Yekaterinburg - Ice Hockey
22-Sep - 15:30 - FC Schaffhausen v Servette - Soccer
22-Sep - 15:30 - Kriens v FC Chiasso - Soccer
23-Sep - 15:30 - Malmo FF v Kalmar FF - Soccer
23-Sep - 15:30 - Orgyte IS v IK Brage - Soccer
22-Sep - 15:30 - Wil 1900 v FC Rapperswil-Jona - Soccer
21-Sep - 15:30 - HJK Helsinki v RoPS - Soccer
22-Sep - 15:30 - HC Vardar vs IFK Kristianstad - Handball
23-Sep - 16:00 - Raja Casablanca v CARA Brazzaville - Soccer
23-Sep - 16:00 - Reus Deportiu v Gimnastic - Soccer
24-Sep - 16:00 - Rigas FS v Metta/LU - Soccer
23-Sep - 16:00 - SK Brann v Sandefjord - Soccer
22-Sep - 16:00 - Waasland-Beveren v Charleroi - Soccer
23-Sep - 16:00 - Stabaek v Ranheim - Soccer
23-Sep - 16:00 - Stromsgodset v Molde - Soccer
24-Sep - 16:00 - Neftekhimik Niznekamsk vs Kunlun Red Star - Ice Hockey
22-Sep - 16:00 - Frölunda HC vs Mora IK - Ice Hockey
23-Sep - 16:00 - AC Milan v Atalanta - Soccer
20-Sep - 16:00 - Lokomotiv Yaroslavl vs HC Vityaz - Ice Hockey
23-Sep - 16:00 - AGF Aarhus v Brondby - Soccer
21-Sep - 16:00 - Neftekhimik Niznekamsk vs AK Bars Kazan - Ice Hockey
22-Sep - 16:00 - Örebro HK vs Djurgårdens IF - Ice Hockey
22-Sep - 16:00 - Rögle BK vs Brynäs IF - Ice Hockey
20-Sep - 16:00 - Severstal Cherepovec vs Dynamo Minsk - Ice Hockey
22-Sep - 16:00 - Skellefteå AIK vs Timrå IK - Ice Hockey
21-Sep - 16:00 - Torpedo Novgorod vs Metallurg Magnitogorsk - Ice Hockey
22-Sep - 16:00 - Växjö Lakers HC vs Linköping HC - Ice Hockey
23-Sep - 16:00 - Gornik Zabrze v Jagiellonia Bialystok - Soccer
22-Sep - 16:00 - Dalkurd FF v IFK Norrkoping - Soccer
23-Sep - 16:00 - Slavia Prague v Bohemians 1905 - Soccer
21-Sep - 16:00 - Dnepr Mogilev v Smolevichi - Soccer
21-Sep - 16:00 - Etoile Sportive Sahel v ES Tunis - Soccer
21-Sep - 16:00 - FC Fastav Zlín v Banik Ostrava - Soccer
22-Sep - 16:00 - Fiorentina v Spal - Soccer
25-Sep - 16:00 - Al Wasl SC v Emirates Club RAK - Soccer
22-Sep - 16:00 - Lechia Gdansk v Zaglebie Lubin - Soccer
22-Sep - 16:00 - Derry City v Shamrock Rovers - Soccer
23-Sep - 16:00 - Bodo/Glimt v IK Start - Soccer
22-Sep - 16:00 - Odd BK v Valerenga - Soccer
21-Sep - 16:00 - Pogon Szczecin v Wisla Krakow - Soccer
23-Sep - 16:00 - Eintracht Frankfurt v RB Leipzig - Soccer
22-Sep - 16:00 - Rayo Majadahonda v Extremadura - Soccer
22-Sep - 16:00 - Real Zaragoza v Lugo - Soccer
24-Sep - 16:00 - FK Baumit Jablonec v Viktoria Plzen - Soccer
24-Sep - 16:00 - FK Gorodeya v Neman Grodno - Soccer
22-Sep - 16:00 - FC Barcelona vs Veszprém - Handball
22-Sep - 16:00 - Tatran Presov vs Bjerringbro-Silkeborg - Handball
22-Sep - 16:00 - VIVE Kielce vs Rhein Neckar Löwen - Handball
23-Sep - 16:00 - Kristiansund BK v Haugesund - Soccer
23-Sep - 16:00 - Las Palmas v Malaga - Soccer
21-Sep - 16:00 - Slaven Belupo v NK Rudes - Soccer
23-Sep - 16:00 - Numancia v Almeria - Soccer
23-Sep - 16:10 - Elverum vs Wisla Plock - Handball
23-Sep - 16:15 - San Martin de San Juan v Atlético Tucumán - Soccer
21-Sep - 16:15 - Ahlial Fujairah v Ajman SCC - Soccer
20-Sep - 16:15 - Al Jazira SC v Baniyas SC - Soccer
21-Sep - 16:15 - Al Wahda Abu Dhabi v Al Wasl SC - Soccer
22-Sep - 16:15 - Newell\'s v Lanus - Soccer
23-Sep - 16:15 - Gimnasia LP v Rosario Central - Soccer
23-Sep - 16:30 - Real Betis v Athletic Bilbao - Soccer
24-Sep - 16:30 - AK Bars Kazan vs Sibir Novosibirsk - Ice Hockey
24-Sep - 16:30 - Avangard Omsk vs Amur Khabarovsk - Ice Hockey
25-Sep - 16:30 - CSKA Moscow vs HC Sochi - Ice Hockey
24-Sep - 16:30 - Dynamo Moscow vs Barys Astana - Ice Hockey
25-Sep - 16:30 - Dynamo Riga vs Jokerit - Ice Hockey
25-Sep - 16:30 - Slovan Bratislava vs Spartak Moscow - Ice Hockey
23-Sep - 16:30 - Cheshire Phoenix vs Worcester Wolves - Basketball
23-Sep - 16:30 - Monaco vs Asvel Lyon-Villeurbanne - Basketball
22-Sep - 16:30 - Paris-Levallois vs Le Mans - Basketball
20-Sep - 16:30 - Dynamo Moscow vs SKA St Petersburg - Ice Hockey
21-Sep - 16:30 - HC Sochi vs Traktor Chelyabinsk - Ice Hockey
22-Sep - 16:30 - Greece Women vs Canada Women - Basketball
22-Sep - 16:30 - Schalke v Bayern Munich - Soccer
21-Sep - 16:30 - FC Ingolstadt v St Pauli - Soccer
22-Sep - 16:30 - Fortuna Sittard v Willem II - Soccer
22-Sep - 16:30 - Getafe v Atletico Madrid - Soccer
23-Sep - 16:30 - France Women vs Greece Women - Basketball
22-Sep - 16:30 - St Patricks v Bohemians Dublin - Soccer
22-Sep - 16:30 - QPR v Norwich - Soccer
21-Sep - 16:30 - Sandhausen v Cologne - Soccer
22-Sep - 16:30 - Meshkov Brest vs Montpellier - Handball
23-Sep - 16:45 - Dinamo Minsk v FK Luch Minsk - Soccer
22-Sep - 16:45 - Isloch v Shakhter Soligorsk - Soccer
21-Sep - 17:00 - Vejle v Esbjerg - Soccer
22-Sep - 17:00 - USA Women vs Senegal Women - Basketball
20-Sep - 17:00 - Brynäs IF vs Frölunda HC - Ice Hockey
20-Sep - 17:00 - Djurgårdens IF vs Rögle BK - Ice Hockey
20-Sep - 17:00 - Färjestads BK vs Skellefteå AIK - Ice Hockey
20-Sep - 17:00 - Linköping HC vs HV71 - Ice Hockey
20-Sep - 17:00 - Luleå Hockey vs Örebro HK - Ice Hockey
20-Sep - 17:00 - Mora IK vs IF Malmö Redhawks - Ice Hockey
20-Sep - 17:00 - Timrå IK vs Växjö Lakers HC - Ice Hockey
22-Sep - 17:00 - FC Thun v FC Sion - Soccer
22-Sep - 17:00 - Grasshoppers v Neuchatel Xamax - Soccer
21-Sep - 17:00 - Brommapojkarna v GIF Sundsvall - Soccer
22-Sep - 17:00 - Ragusa Women vs Senegal Women - Basketball
20-Sep - 17:00 - Alingsås HK vs Redbergslids IK - Handball
23-Sep - 17:00 - Philadelphia Union v Sporting Kansas City - Soccer
20-Sep - 17:00 - SC Magdeburg vs TSV GWD Minden - Handball
21-Sep - 17:00 - Bursaspor v Istanbul Basaksehir - Soccer
23-Sep - 17:00 - Augsburger Panther vs Eisbären Berlin - Ice Hockey
21-Sep - 17:00 - Erzurum BB v Ankaragucu - Soccer
24-Sep - 17:00 - AFC Eskilstuna v Osters IF - Soccer
25-Sep - 17:00 - Halmstad v Landskrona BoIS - Soccer
23-Sep - 17:00 - China Women vs USA Women - Basketball
24-Sep - 17:00 - BK Hacken v IFK Goteborg - Soccer
22-Sep - 17:00 - NK Lokomotiva Zagreb v HNK Rijeka - Soccer
25-Sep - 17:00 - Monaco v Angers - Soccer
25-Sep - 17:00 - Nantes v Nice - Soccer
24-Sep - 17:00 - Odense BK v AC Horsens - Soccer
25-Sep - 17:00 - Orebro SK v Sirius - Soccer
23-Sep - 17:00 - Pick Szeged vs Nantes - Handball
24-Sep - 17:00 - Lillestrom v Tromso - Soccer
22-Sep - 17:00 - Sparta Prague v Slovan Liberec - Soccer
24-Sep - 17:00 - Norrby IF v IFK Varnamo - Soccer
21-Sep - 17:10 - Vorwarts Steyr v WSG Swarovski Wattens - Soccer
21-Sep - 17:10 - Austria Klagenfurt v Wiener Neustadt - Soccer
21-Sep - 17:10 - FC Wacker Innsbruck II v Floridsdorfer AC - Soccer
21-Sep - 17:10 - SKU Amstetten v SV Horn - Soccer
21-Sep - 17:10 - SV Kapfenberg v FC Blau Weiss Linz - Soccer
21-Sep - 17:10 - SV Ried v FK Austria Vienna II - Soccer
21-Sep - 17:30 - Adler Mannheim vs Nürnberg Ice Tigers - Ice Hockey
21-Sep - 17:30 - EHC München vs Augsburger Panther - Ice Hockey
21-Sep - 17:30 - Eisbären Berlin vs Fischtown Pinguins Bremerhaven - Ice Hockey
21-Sep - 17:30 - Grizzlys Wolfsburg vs Straubing Tigers - Ice Hockey
21-Sep - 17:30 - Kölner Haie vs ERC Ingolstadt - Ice Hockey
21-Sep - 17:30 - Krefeld Pinguine vs Iserlohn Roosters - Ice Hockey
21-Sep - 17:30 - Schwenninger Wild Wings vs Dusseldorfer EG - Ice Hockey
22-Sep - 17:30 - Ademar Leon vs Dinamo Bucuresti - Handball
22-Sep - 17:45 - VVV v NAC - Soccer
20-Sep - 17:45 - IK Sävehof vs IFK Skövde HK - Handball
22-Sep - 17:45 - Excelsior v Heerenveen - Soccer
21-Sep - 18:00 - Valenciennes v Red Star FC 93 - Soccer
23-Sep - 18:00 - Rosenborg v Sarpsborg - Soccer
22-Sep - 18:00 - Surrey Scorchers vs Glasgow Rocks - Basketball
23-Sep - 18:00 - Cercle Brugge v Genk - Soccer
21-Sep - 18:00 - Ajaccio GFCA v Nancy - Soccer
22-Sep - 18:00 - Angers v Toulouse - Soccer
22-Sep - 18:00 - Audax Italiano v Deportes Iquique - Soccer
21-Sep - 18:00 - Auxerre v AC Ajaccio - Soccer
21-Sep - 18:00 - Chateauroux v AS Beziers - Soccer
20-Sep - 18:00 - Wacker Thun vs Riihimäen Cocks - Handball
22-Sep - 18:00 - Eupen v KV Oostende - Soccer
21-Sep - 18:00 - FC Den Bosch v Almere City FC - Soccer
21-Sep - 18:00 - Go Ahead Eagles v Ajax Reserves - Soccer
21-Sep - 18:00 - Grenoble v Brest - Soccer
21-Sep - 18:00 - Heracles v De Graafschap - Soccer
24-Sep - 18:00 - Astra Giurgiu v Gaz Metan Medias - Soccer
21-Sep - 18:00 - Lausanne Sports v Aarau - Soccer
21-Sep - 18:00 - Le Havre v Troyes - Soccer
22-Sep - 18:00 - CS U Craiova v Viitorul Constanta - Soccer
22-Sep - 18:00 - Lokeren v Mouscron-Peruwelz - Soccer
21-Sep - 18:00 - CSM Politehnica Iasi v Dinamo Bucharest - Soccer
21-Sep - 18:00 - Lorient v Clermont Foot - Soccer
21-Sep - 18:00 - Maastricht v FC Dordrecht - Soccer
25-Sep - 18:00 - Espanyol v Eibar - Soccer
23-Sep - 18:00 - FCSB v Dunarea Calarasi - Soccer
22-Sep - 18:00 - Montpellier v Nice - Soccer
23-Sep - 18:00 - Cadiz v Alcorcon - Soccer
23-Sep - 18:00 - Curico Unido v O\'Higgins - Soccer
21-Sep - 18:00 - PSV Reserves v FC Volendam - Soccer
22-Sep - 18:00 - Reims v Dijon - Soccer
21-Sep - 18:00 - RKC v AZ Reserves - Soccer
21-Sep - 18:00 - Roda JC v FC Eindhoven - Soccer
21-Sep - 18:00 - Sochaux v US Orleans 45 - Soccer
22-Sep - 18:00 - St Etienne v Caen - Soccer
22-Sep - 18:00 - Strasbourg v Amiens - Soccer
21-Sep - 18:00 - Telstar v FC Twente - Soccer
21-Sep - 18:15 - Cork City v Dundalk - Soccer
21-Sep - 18:30 - VfB Stuttgart v Fortuna Dusseldorf - Soccer
21-Sep - 18:30 - Zulte-Waregem v KV Kortrijk - Soccer
22-Sep - 18:30 - Bristol Flyers vs London City Royals - Basketball
21-Sep - 18:30 - London Lions vs Glasgow Rocks - Basketball
21-Sep - 18:30 - Newcastle Eagles vs Cheshire Phoenix - Basketball
21-Sep - 18:30 - Sheffield Sharks vs Manchester Giants - Basketball
21-Sep - 18:30 - Worcester Wolves vs Plymouth Raiders - Basketball
21-Sep - 18:30 - Arka Gdynia v Lech Poznan - Soccer
23-Sep - 18:30 - Frosinone v Juventus - Soccer
22-Sep - 18:30 - CA Talleres de Córdoba v Velez Sarsfield - Soccer
22-Sep - 18:30 - Cordoba v Tenerife - Soccer
22-Sep - 18:30 - Miedz Legnica v Legia Warsaw - Soccer
22-Sep - 18:30 - Sampdoria v Inter Milan - Soccer
21-Sep - 18:30 - Sassuolo v Empoli - Soccer
22-Sep - 18:45 - Vitesse v ADO Den Haag - Soccer
21-Sep - 18:45 - Waterford FC v Sligo Rovers - Soccer
21-Sep - 18:45 - Wigan v Bristol City - Soccer
24-Sep - 18:45 - Nanterre vs Bourg - Basketball
21-Sep - 18:45 - Bray Wanderers v Limerick - Soccer
20-Sep - 18:45 - PSG Handball vs Saint Raphael - Handball
21-Sep - 18:45 - Newcastle Falcons v Exeter Chiefs - Rugby Union
23-Sep - 18:45 - Barcelona v Girona - Soccer
25-Sep - 18:45 - Man Utd v Derby - Soccer
21-Sep - 18:45 - Monaco v Nimes - Soccer
25-Sep - 18:45 - Oxford Utd v Man City - Soccer
25-Sep - 18:45 - West Brom v Crystal Palace - Soccer
25-Sep - 18:45 - Wolverhampton v Leicester - Soccer
22-Sep - 18:45 - Real Madrid v Espanyol - Soccer
24-Sep - 18:45 - Niort v Lens - Soccer
23-Sep - 19:00 - RSB Berkane v AS Vita Club - Soccer
21-Sep - 19:00 - WAC Casablanca v ES Setif - Soccer
23-Sep - 19:00 - USM Alger v El Masry - Soccer
22-Sep - 19:00 - Al Ahly Cairo v Horoya - Soccer
22-Sep - 19:00 - Japan Women vs Spain Women - Basketball
21-Sep - 19:00 - Huesca v Real Sociedad - Soccer
25-Sep - 19:00 - Inter Milan v Fiorentina - Soccer
23-Sep - 19:00 - Corinthians v Internacional - Soccer
23-Sep - 19:00 - Spain Women vs Puerto Rico Women - Basketball
25-Sep - 19:00 - Real Sociedad v Rayo Vallecano - Soccer
25-Sep - 19:00 - Toulouse v St Etienne - Soccer
23-Sep - 19:00 - Flamengo v Atletico Mineiro - Soccer
22-Sep - 19:00 - Sao Paulo v America MG - Soccer
23-Sep - 19:00 - Lyon v Marseille - Soccer
22-Sep - 19:30 - Puerto Rico Women vs Belgium Women - Basketball
22-Sep - 19:30 - Los Angeles FC v San Jose Earthquakes - Soccer
23-Sep - 19:30 - Nigeria Women vs Turkey Women - Basketball
22-Sep - 19:30 - Sint-Truidense v Antwerp - Soccer
25-Sep - 20:00 - Atletico Madrid v Huesca - Soccer
23-Sep - 20:30 - Colo Colo v CD Antofagasta - Soccer
22-Sep - 20:30 - Union La Calera v Everton de Vina - Soccer
22-Sep - 20:45 - Defensa y Justicia v Estudiantes LP - Soccer
23-Sep - 20:45 - Boca Juniors v River Plate - Soccer
22-Sep - 21:00 - New York Red Bulls v Royal Toronto FC - Soccer
18-Oct - 21:15 - Darussafaka vs Cedevita - BASKETBALL
24-Sep - 22:00 - CA Aldosivi v Belgrano - Soccer
23-Sep - 22:00 - Cruzeiro v Santos - Soccer
21-Sep - 22:00 - San Lorenzo v Patronato Parana - Soccer
20-Sep - 22:30 - Deportivo Cuenca v Fluminense - Soccer
23-Sep - 23:00 - Santos Laguna v Veracruz - Soccer
23-Sep - 23:00 - Vancouver Whitecaps v FC Dallas - Soccer
22-Sep - 23:00 - Atlanta United v Real Salt Lake - Soccer
21-Sep - 23:00 - Deportes Temuco v Huachipato - Soccer
22-Sep - 23:00 - Banfield v CA Independiente - Soccer
22-Sep - 23:00 - CD Universidad Catolica v San Luis Quillota - Soccer
23-Sep - 23:00 - LA Galaxy v Seattle Sounders FC - Soccer
22-Sep - 23:30 - Columbus Crew v Colorado Rapids - Soccer
22-Sep - 23:30 - Montreal Impact v New York City FC - Soccer
22-Sep - 23:30 - New England Revolution v Chicago Fire - Soccer
22-Sep - 23:30 - Orlando City SC v Houston Dynamo - Soccer

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.