Live Stream: Brisbane Bullets vs Perth Wildcats in BASKETBALL.

Country restriction apply. Under Australian law, we are required to inform you that Live Streaming on bet365 is exempt from Parts 3 and 4 of the Broadcasting Services (Online Content Service Provider Rules) 2018.

Live Stream of Football Matches and other sports available at some online bookies

Today Live Stream at bet365.Country restriction apply
00:05 - LA Clippers @ NO Pelicans - Basketball
00:05 - SJ Sharks @ NAS Predators - Ice Hockey
00:35 - ANA Ducks @ CHI Blackhawks - Ice Hockey
00:35 - LA Kings @ DAL Stars - Ice Hockey
01:05 - PIT Penguins @ EDM Oilers - Ice Hockey
01:05 - SAC Kings @ DEN Nuggets - Basketball
04:30 - Mohamed Safwat vs Prajnesh Gunneswaran - Tennis
04:30 - Thomas Fabbiano vs Ze Zhang - Tennis
06:00 - Radu Albot vs Duckhee Lee - Tennis
06:30 - Tomasz Tomaszuk vs Jakub Kosowski - Table Tennis
07:00 - Fanbo Meng vs Lev Katsman - Table Tennis
07:00 - Laurens Devos vs Paul Mladin - Table Tennis
07:00 - Patrik Klos vs Nikita Artemenko - Table Tennis
07:10 - Petr David vs Michal Benes - Table Tennis
07:35 - Leo De Nodrest vs Aoto Asazu - Table Tennis
07:35 - Nicholas Tio vs Bogdan Singeorzan - Table Tennis
07:35 - Pengwei Jing vs Yi-Hsin Feng - Table Tennis
07:50 - Jakub Folwarski vs Evgueni Chtchetinine - Table Tennis
08:00 - Marcus Fernaldi Gideon / Kevin Sanjaya Sukamuljo vs Mark Lamsfuss / Marvin Emil Seidel - Badminton
08:00 - Srikanth Kidambi vs Wing Ki Vincent Wong - Badminton
08:10 - Nicolas Degros vs Jeet Chandra - Table Tennis
08:10 - Valentin Pieraert vs Matteo Mutti - Table Tennis
08:10 - Xuqi Lin vs Artur Grela - Table Tennis
08:30 - Rain Or Shine vs Phoenix Fuel Masters - Basketball
08:30 - Yannick Vostes vs Fedor Kuzmin - Table Tennis
08:40 - Hiroyuki Endo / Yuta Watanabe vs Jacco Arends / Ruben Jille - Badminton
08:40 - Yufei Chen vs Nitchaon Jindapol - Badminton
08:45 - Ayhika Mukherjee vs Magdalena Sikorska - Table Tennis
08:45 - Chia-Yun Kuo vs Karoline Mischek - Table Tennis
08:45 - Pauline Chasselin vs Julia Slazak - Table Tennis
09:00 - Amur Khabarovsk vs Neftekhimik Niznekamsk - Ice Hockey
09:00 - Hubert Hurkacz vs Calvin Hemery - Tennis
09:00 - Katarina Zavatska vs Anna Blinkova - Tennis
09:10 - Tomasz Tomaszuk vs Petr David - Table Tennis
09:20 - Kim Astrup / Anders Skaarup Rasmussen vs Jiting He / Qiang Tan - Badminton
09:20 - Sayaka Takahashi vs Kirsty Gilmour - Badminton
09:30 - Admiral Vladivostok vs Torpedo Novgorod - Ice Hockey
09:35 - Anna Wegrzyn vs Ozge Yilmaz - Table Tennis
09:35 - Ilka Doval vs Tingting Gu - Table Tennis
09:35 - Maria Yovkova vs Filippa Bergand - Table Tennis
09:50 - Jakub Folwarski vs Michal Benes - Table Tennis
10:00 - Alliance vs paiN Gaming - E-Sports
10:00 - Evil Geniuses vs Mineski - E-Sports
10:00 - Heungkuk Pink Spiders Women vs KGC Women - Volleyball
10:00 - Suwon Bluewings v Kashima Antlers - Soccer
10:00 - Vici Gaming vs Team Secret - E-Sports
10:01 - 11.01 Central Park (RACE 1) - Greyhounds
10:03 - 11.03 Swindon (RACE 1) - Greyhounds
10:05 - Xiaoxin Chen vs Evgeniya Kosetskaya - Badminton
10:09 - 11.09 Romford (RACE 1) - Greyhounds
10:11 - 11.11 Newcastle (RACE 1) - Greyhounds
10:15 - Chris Adcock / Gabrielle Adcock vs Satwiksairaj Rankireddy / Ashwini Ponnappa - Badminton
10:16 - 11.16 Central Park (RACE 2) - Greyhounds
10:19 - 11.19 Swindon (RACE 2) - Greyhounds
10:24 - 11.24 Romford (RACE 2) - Greyhounds
10:25 - Marina Matsuzawa vs Bernadett Balint - Table Tennis
10:25 - Nathalie Marchetti vs Rebekka Carlsen - Table Tennis
10:25 - Stefanie Christensen vs Audrey Zarif - Table Tennis
10:26 - 11.26 Newcastle (RACE 2) - Greyhounds
10:30 - Anna Kalinskaya vs Arantxa Rus - Tennis
10:30 - Antoine Cornut-Chauvinc vs Gleb Sakharov - Tennis
10:30 - Incheon Elephants vs Anyang KGC - Basketball
10:30 - Michael Mmoh vs Ricardas Berankis - Tennis
10:30 - Mobis Phoebus vs KCC Egis - Basketball
10:30 - Yannick Vostes vs Evgueni Chtchetinine - Table Tennis
10:31 - 11.31 Central Park (RACE 3) - Greyhounds
10:34 - 11.34 Swindon (RACE 3) - Greyhounds
10:39 - 11.39 Romford (RACE 3) - Greyhounds
10:41 - 11.41 Newcastle (RACE 3) - Greyhounds
10:46 - 11.46 Central Park (RACE 4) - Greyhounds
10:48 - 11.48 Swindon (RACE 4) - Greyhounds
10:54 - 11.54 Romford (RACE 4) - Greyhounds
10:55 - Cheng Liu / Nan Zhang vs Mathias Boe / Carsten Mogensen - Badminton
10:56 - 11.56 Newcastle (RACE 4) - Greyhounds
11:00 - Gael Monfils vs Steve Johnson - Tennis
11:00 - Roberto Bautista-Agut vs Joao Sousa - Tennis
11:00 - San Miguel Beermen vs NorthPort Batang Pier - Basketball
11:01 - 12.01 Central Park (RACE 5) - Greyhounds
11:04 - 12.04 Swindon (RACE 5) - Greyhounds
11:09 - 12.09 Romford (RACE 5) - Greyhounds
11:10 - Fedor Kuzmin vs Jakub Kosowski - Table Tennis
11:11 - 12.11 Newcastle (RACE 5) - Greyhounds
11:15 - Chi-Chien Lai / Wang-Wei Peng vs Lars Posch / Cedric Tschanz - Table Tennis
11:15 - Matteo Mutti / Carlo Rossi vs Tobias Hippler / Nils Hohmeier - Table Tennis
11:15 - Valentin Pieraert / Gaetan Swartenbrouckx vs Alberto Mino / Emiliano Riofrio - Table Tennis
11:16 - 12.16 Central Park (RACE 6) - Greyhounds
11:18 - 12.18 Swindon (RACE 6) - Greyhounds
11:20 - Manu Attri / B.Sumeeth Reddy vs Min Hyuk Kang / Won Ho Kim - Badminton
11:24 - 12.24 Romford (RACE 6) - Greyhounds
11:26 - 12.26 Newcastle (RACE 6) - Greyhounds
11:30 - Angelique Kerber vs Naomi Osaka - Tennis
11:30 - HC Kunlun Red Star II vs AK Bars Kazan - Ice Hockey
11:30 - Spartak Moscow II v Luch-Energiya Vladivostok - Soccer
11:30 - Tomsk v Shinnik Yaroslavl - Soccer
11:31 - 12.31 Central Park (RACE 7) - Greyhounds
11:33 - 12.33 Swindon (RACE 7) - Greyhounds
11:35 - Fujian Sturgeons vs Bayi Rockets - Basketball
11:35 - Sichuan Blue Whales vs Zhejiang Golden Bulls - Basketball
11:35 - Tzu Ying Tai vs Line Kjaersfeldt - Badminton
11:39 - 12.39 Romford (RACE 7) - Greyhounds
11:42 - 12.42 Newcastle (RACE 7) - Greyhounds
11:46 - 12.46 Central Park (RACE 8) - Greyhounds
11:48 - 12.48 Swindon (RACE 8) - Greyhounds
11:50 - David Comeliau / Nicolas Degros vs Thomas Grininger / David SERDAROGLU - Table Tennis
11:50 - Martin Friis / Simon Soderlund vs Alexandru Cazacu / Bogdan Singeorzan - Table Tennis
11:50 - Patrik Klos / Jiri Martinko vs Jules Rolland / Joe Seyfried - Table Tennis
11:50 - Tomasz Tomaszuk vs Jakub Folwarski - Table Tennis
11:54 - 12.54 Romford (RACE 8) - Greyhounds
11:57 - 12.57 Newcastle (RACE 8) - Greyhounds
12:00 - Anastasia Zarycka vs Ganna Poznikhirenko - Tennis
12:00 - Corentin Denolly vs Jaume Munar - Tennis
12:00 - Indonesia U19 v UAE U19 - Soccer
12:00 - Lorenzo Sonego vs Elias Ymer - Tennis
12:00 - Magdalena Frech vs Tatjana Maria - Tennis
12:00 - Qatar U19 v Chinese Taipei U19 - Soccer
12:00 - Tontowi Ahmad / Liliyana Natsir vs Yang Lee / Ya Ching Hsu - Badminton
12:00 - Valentina Ivakhnenko vs Polina Leykina - Tennis
12:00 - Xinjiang Flying Tigers vs Nanjing Monkey King - Basketball
12:01 - 1.01 Central Park (RACE 9) - Greyhounds
12:04 - 1.04 Swindon (RACE 9) - Greyhounds
12:08 - 1.08 Romford (RACE 9) - Greyhounds
12:12 - 1.12 Newcastle (RACE 9) - Greyhounds
12:15 - Mayu Matsumoto / Wakana Nagahara vs Emilie Lefel / Anne Tran - Badminton
12:16 - 1.16 Central Park (RACE 10) - Greyhounds
12:19 - 1.19 Swindon (RACE 10) - Greyhounds
12:22 - 1.22 Romford (RACE 10) - Greyhounds
12:25 - Florian Cnudde / Thibaut Darcis vs Boya Sun / Sibo Wang - Table Tennis
12:25 - Marcelo Aguirre / Marcos Madrid vs Xiangshuo Gao / Yuan Liu - Table Tennis
12:25 - Pengwei Jing / Zepeng Wang vs Gustavo Gomez / Juan Lamadrid - Table Tennis
12:27 - 1.27 Newcastle (RACE 10) - Greyhounds
12:30 - Dusan Lajovic vs Adrian Mannarino - Tennis
12:30 - Karen Khachanov vs Dennis Novak - Tennis
12:30 - Kyle Edmund vs Diego Schwartzman - Tennis
12:30 - Mineski vs paiN Gaming - E-Sports
12:30 - Petr David vs Jakub Kosowski - Table Tennis
12:30 - Sibir Novosibirsk vs HC Vityaz - Ice Hockey
12:30 - Team Secret vs Alliance - E-Sports
12:30 - Vici Gaming vs Evil Geniuses - E-Sports
12:31 - 1.31 Central Park (RACE 11) - Greyhounds
12:33 - 1.33 Swindon (RACE 11) - Greyhounds
12:39 - 1.39 Romford (RACE 11) - Greyhounds
12:44 - 1.44 Newcastle (RACE 11) - Greyhounds
12:49 - 1.49 Central Park (RACE 12) - Greyhounds
12:51 - 1.51 Swindon (RACE 12) - Greyhounds
12:57 - 1.57 Romford (RACE 12) - Greyhounds
12:59 - 1.59 Newcastle (RACE 12) - Greyhounds
13:00 - Anna Blinkova / Alexandra Panova vs Akgul Amanmuradova / Diana Marcinkevica - Tennis
13:00 - Camila Arguelles / Nathalie Marchetti vs Chia-Yun Kuo / Po-Hsuan Lin - Table Tennis
13:00 - Ernests Gulbis vs Jack Sock - Tennis
13:00 - Katsiaryna Baravok / Alina Nikitchanka vs Natalia Grigelova / Nikoleta Puchovanova - Table Tennis
13:00 - Loudmilla Bencheikh / Yasmine Mansouri vs Claudia Giovine / Katarina Zavatska - Tennis
13:00 - Offiong Edem / Paula Medina vs Anna Blazhko / Valentina Sabitova - Table Tennis
13:00 - Sloane Stephens vs Kiki Bertens - Tennis
13:00 - Soon Huat Goh / Shevon Jemie Lai vs Mark Lamsfuss / Isabel Herttrich - Badminton
13:06 - 2.06 Monmore (RACE 1) - Greyhounds
13:08 - 2.08 Belle Vue (RACE 1) - Greyhounds
13:10 - Yannick Vostes vs Michal Benes - Table Tennis
13:12 - 2.12 Hove (RACE 1) - Greyhounds
13:22 - 2.22 Monmore (RACE 2) - Greyhounds
13:27 - 2.27 Belle Vue (RACE 2) - Greyhounds
13:30 - Dimitar Kuzmanov vs Duje Kekez - Tennis
13:30 - Long Chen vs Brice Leverdez - Badminton
13:30 - Luca George Tatomir vs Davide Galoppini - Tennis
13:32 - 2.32 Hove (RACE 2) - Greyhounds
13:35 - Carlos Franco vs Alexandru Cazacu - Table Tennis
13:35 - Martin Allegro vs Yuta Tanaka - Table Tennis
13:35 - Nicolas Galvano vs Patrik Klos - Table Tennis
13:42 - 2.42 Monmore (RACE 3) - Greyhounds
13:47 - 2.47 Belle Vue (RACE 3) - Greyhounds
13:52 - 2.52 Hove (RACE 3) - Greyhounds
14:00 - FC Goa v Mumbai City FC - Soccer
14:00 - FK Tyumen v Rotor Volgograd - Soccer
14:00 - Grigor Dimitrov vs Mikhail Kukushkin - Tennis
14:00 - Marton Fucsovics vs Fabio Fognini - Tennis
14:00 - Salavat Ulaev UFA vs SKA St Petersburg - Ice Hockey
14:02 - 3.02 Monmore (RACE 4) - Greyhounds
14:07 - 3.07 Belle Vue (RACE 4) - Greyhounds
14:10 - Ygor Coelho vs Sai Praneeth B. - Badminton
14:10 - Yuki Fukushima / Sayaka Hirota vs Yaqiong Huang / Dongping Huang - Badminton
14:11 - 3.11 Hove (RACE 4) - Greyhounds
14:19 - 3.19 Monmore (RACE 5) - Greyhounds
14:20 - Jonas Rafli Jansen / Josche Zurwonne vs Satwiksairaj Rankireddy / Chirag Shetty - Badminton
14:25 - Florian Cnudde vs Viktor Brodd - Table Tennis
14:25 - Matteo Mutti vs Antoine Bernadet - Table Tennis
14:27 - 3.27 Belle Vue (RACE 5) - Greyhounds
14:29 - 3.29 Hove (RACE 5) - Greyhounds
14:30 - Eden Silva / Julia Terziyska vs Viktorija Golubic / Arantxa Rus - Tennis
14:30 - Nicolas Mahut vs Roberto Carballes Baena - Tennis
14:30 - Stefanie Voegele vs Natalia Vikhlyantseva - Tennis
14:39 - 3.39 Monmore (RACE 6) - Greyhounds
14:47 - 3.47 Belle Vue (RACE 6) - Greyhounds
14:49 - 3.49 Hove (RACE 6) - Greyhounds
14:50 - Jan O Jorgensen vs Yuxiang Huang - Badminton
14:59 - 3.59 Monmore (RACE 7) - Greyhounds
15:00 - Carolina M R Alves / Vivien Juhaszova vs Ganna Poznikhirenko / Katarina Trickovic - Tennis
15:00 - EVOS Esports vs Team Aster - E-Sports
15:00 - Georg Winkler vs Marc Giner - Tennis
15:00 - Krasnodar II v FC Olimpiyets Nizhny Novgorod - Soccer
15:00 - Mordovia Saransk v Zenit St Petersburg II - Soccer
15:00 - Ninjas In Pyjamas vs Forward Gaming - E-Sports
15:00 - PAOK Thessaloniki vs Istanbul BBSK - Volleyball
15:00 - Stefano Travaglia vs Jiri Vesely - Tennis
15:00 - Stefanos Tsitsipas vs Jeremy Chardy - Tennis
15:00 - Virtus Pro v compLexity - E-Sports
15:07 - 4.07 Belle Vue (RACE 7) - Greyhounds
15:15 - Amalraj Anthony vs Jiaji Wu - Table Tennis
15:15 - David McBeath vs Lev Katsman - Table Tennis
15:15 - Tomas Mikutis vs Mohamed El-Beiali - Table Tennis
15:25 - Wang-Wei Peng vs Nicolas Degros - Table Tennis
15:30 - FK Tambov v FK Khimki - Soccer
15:30 - Jurgen Melzer vs Kevin Anderson - Tennis
15:30 - Shabab Al Ahli Dubai v Al Wasl SC - Soccer
16:00 - AS Vita Club v El Masry - Soccer
16:00 - Besiktas vs Strasbourg - Basketball
16:00 - Chertanovo v Fakel Voronezh - Soccer
16:00 - Guilherme Clezar vs Christian Garin - Tennis
16:00 - HC Kometa Brno vs Zlín - Ice Hockey
16:00 - Lietkabelis vs CEZ Nymburk - Basketball
16:00 - Lukoil Neftochimic vs Vojvodina Novi Sad - Volleyball
16:00 - Olomouc Women vs Alba Blaj Women - Volleyball
16:00 - Pakistan vs Australia - Cricket
16:00 - PFC Sochi v Avangard Kursk - Soccer
16:00 - Rytas vs Torino - Basketball
16:00 - Syuzen Afifi / Laura Barona vs Magdalena Frech / Jamie Loeb - Tennis
16:30 - AEK vs Brose Bamberg - Basketball
16:30 - Avangard Omsk vs Dynamo Moscow - Ice Hockey
16:30 - Julien Benneteau vs Mats Moraing - Tennis
16:30 - Nefisa Berberovic / Veronika Erjavec v Amina Anshba / Lea Boskovic - Tennis
16:30 - Tereza Smitkova vs Amandine Hesse - Tennis
16:30 - Yasmina El Sayed vs Federica Di Sarra - Tennis
17:00 - Borna Coric vs Lucas Pouille - Tennis
17:00 - Djurgårdens IF vs Brynäs IF - Ice Hockey
17:00 - Galatasaray vs Monaco - Basketball
17:00 - Robin Haase vs Alexander Zverev - Tennis
17:00 - Zenit St. Petersburg vs Valencia - Basketball
17:30 - Cedevita vs Lokomotiv Kuban - Basketball
17:30 - compLexity vs Team Aster - E-Sports
17:30 - Forward Gaming vs EVOS Esports - E-Sports
17:30 - Fraport Skyliners vs Mornar Bar - Basketball
17:30 - Juan Ignacio Londero vs Pablo Andujar - Tennis
17:30 - Sliedrecht Women vs MTV Stuttgart Women - Volleyball
17:30 - Virtus Pro vs Ninjas In Pyjamas - E-Sports
18:00 - Andorra vs Ratiopharm Ulm - Basketball
18:00 - Antwerp Giants vs Hapoel Jerusalem - Basketball
18:00 - BBC Bayreuth vs Promitheas - Basketball
18:00 - Breogan vs Joventut - Basketball
18:00 - Tak Khunn Wang vs Ugo Humbert - Tennis
18:00 - Unión Comercio v Sport Huancayo - Soccer
18:30 - Brescia vs Crvena Zvezda - Basketball
18:30 - Cagliari vs Treviso - Basketball
18:30 - Dijon vs Fuenlabrada - Basketball
18:30 - Fortitudo Bologna vs Udine - Basketball
18:30 - London Lions vs Cheshire Phoenix - Basketball
18:30 - Mantovana vs Piacenza - Basketball
18:30 - Marius Copil vs Marin Cilic - Tennis
18:30 - Mens Sana Siena vs Latina Basket - Basketball
18:30 - Olimpija Ljubljana vs Virtus Bologna - Basketball
18:30 - Oostende vs Neptunas - Basketball
18:30 - Piacenza vs Jesi - Basketball
18:30 - Rieti vs Virtus Cassino - Basketball
18:30 - Tortona vs Scafati - Basketball
18:45 - Capo D\'Orlando vs Biella - Basketball
18:45 - Virtus Roma vs Leonis Roma - Basketball
19:00 - Facundo Arguello vs Paolo Lorenzi - Tennis
19:00 - Henri Laaksonen vs Taylor Fritz - Tennis
19:00 - Imola vs Verona - Basketball
19:00 - Joao Domingues vs Pedro Sousa - Tennis
19:00 - Montegranaro vs Ferrara - Basketball
19:00 - Raja Casablanca v Enyimba - Soccer
19:00 - Roseto vs Forli - Basketball
19:00 - Royal Pari FC v Club Aurora - Soccer
19:00 - Trapani vs Casale Monteferrato - Basketball
19:00 - Treviglio vs Bergamo - Basketball
20:30 - Thiago Monteiro vs Marcelo T B Vera - Tennis
20:30 - UTC Cajamarca v Alianza Lima - Soccer
21:45 - Flamengo vs Welcome - Basketball
22:15 - Universitario de Sucre v Oriente Petrolero - Soccer
22:30 - Fluminense v Nacional De Football - Soccer
23:00 - Emilio Gomez vs Federico Delbonis - Tennis
23:05 - BKN Nets @ CLE Cavaliers - Basketball
23:05 - DAL Mavericks @ ATL Hawks - Basketball
23:05 - FLA Panthers @ NY Islanders - Ice Hockey
23:05 - TOR Maple Leafs @ WIN Jets - Ice Hockey
23:35 - MIN Timberwolves @ TOR Raptors - Basketball
23:35 - NY Knicks @ MIA Heat - Basketball


More Live Stream
27-Oct - 00:00 - Huracan v Colon - Soccer
27-Oct - 00:00 - Santos Laguna v Monterrey - Soccer
25-Oct - 00:05 - CHA Hornets @ CHI Bulls - Basketball
25-Oct - 00:05 - UTA Jazz @ HOU Rockets - Basketball
26-Oct - 00:05 - CLB Blue Jackets @ STL Blues - Ice Hockey
26-Oct - 00:05 - LA Kings @ MIN Wild - Ice Hockey
27-Oct - 00:05 - BKN Nets @ NO Pelicans - Basketball
26-Oct - 00:05 - BOS Celtics @ OKC Thunder - Basketball
27-Oct - 00:05 - LA Clippers @ HOU Rockets - Basketball
27-Oct - 00:05 - MIL Bucks @ MIN Timberwolves - Basketball
25-Oct - 00:35 - IND Pacers @ SA Spurs - Basketball
26-Oct - 00:35 - ANA Ducks @ DAL Stars - Ice Hockey
26-Oct - 00:35 - NY Rangers @ CHI Blackhawks - Ice Hockey
25-Oct - 00:45 - Boca Juniors v Palmeiras - Soccer
28-Oct - 01:05 - CHI Blackhawks @ STL Blues - Ice Hockey
28-Oct - 01:05 - COL Avalanche @ MIN Wild - Ice Hockey
27-Oct - 01:05 - OTT Senators @ COL Avalanche - Ice Hockey
26-Oct - 01:05 - PIT Penguins @ CAL Flames - Ice Hockey
26-Oct - 01:05 - WAS Capitals @ EDM Oilers - Ice Hockey
25-Oct - 01:35 - TB Lightning @ COL Avalanche - Ice Hockey
25-Oct - 01:35 - PHI 76ers @ MIL Bucks - Basketball
27-Oct - 02:00 - Veracruz v Pachuca - Soccer
26-Oct - 02:00 - Herediano v Motagua - Soccer
27-Oct - 02:05 - WAS Wizards @ SAC Kings - Basketball
25-Oct - 02:05 - VAN Canucks @ VGS Golden Knights - Ice Hockey
25-Oct - 02:05 - LA Lakers @ PHX Suns - Basketball
25-Oct - 02:05 - MEM Grizzlies @ SAC Kings - Basketball
28-Oct - 02:05 - TB Lightning @ ARZ Coyotes - Ice Hockey
26-Oct - 02:05 - VAN Canucks @ ARZ Coyotes - Ice Hockey
25-Oct - 02:35 - WAS Wizards @ GS Warriors - Basketball
26-Oct - 02:35 - DEN Nuggets @ LA Lakers - Basketball
28-Oct - 03:30 - Brisbane Roar Women v Perth Glory Women - Soccer
27-Oct - 04:00 - Perth Wildcats vs Melbourne United - Basketball
27-Oct - 05:00 - Seongnam FC v Daejeon Citizen - Soccer
27-Oct - 06:00 - Seoul E-Land FC v Asan Mugunghwa FC - Soccer
28-Oct - 06:00 - Brisbane Roar v Wellington Phoenix - Soccer
28-Oct - 06:00 - Busan I Park v Ansan Greeners FC - Soccer
25-Oct - 06:30 - Fedor Kuzmin vs Evgueni Chtchetinine - Table Tennis
26-Oct - 06:30 - Jakub Folwarski vs Yannick Vostes - Table Tennis
27-Oct - 06:35 - Central Coast Mariners v Melbourne City - Soccer
28-Oct - 07:00 - Gwangju FC v FC Anyang - Soccer
27-Oct - 07:00 - Bucheon FC 1995 v Suwon FC - Soccer
26-Oct - 07:10 - Petr David vs Fedor Kuzmin - Table Tennis
25-Oct - 07:10 - Petr David vs Jakub Folwarski - Table Tennis
28-Oct - 07:30 - Guizhou Hengfeng Zhicheng v Guangzhou Evergrande - Soccer
28-Oct - 07:30 - Tianjin Teda v Shanghai Shenhua - Soccer
27-Oct - 07:30 - Beijing Renhe v Jiangsu Suning FC - Soccer
27-Oct - 07:30 - Changchun Yatai v Chongqing Lifan - Soccer
25-Oct - 07:50 - Evgueni Chtchetinine vs Jakub Kosowski - Table Tennis
26-Oct - 07:50 - Tomasz Tomaszuk vs Evgueni Chtchetinine - Table Tennis
28-Oct - 08:00 - Melbourne Victory v Perth Glory - Soccer
27-Oct - 08:15 - Banik Sokolov v Pardubice - Soccer
25-Oct - 08:30 - Tomasz Tomaszuk vs Yannick Vostes - Table Tennis
26-Oct - 08:30 - Yannick Vostes vs Jakub Kosowski - Table Tennis
27-Oct - 08:50 - Sydney FC v Western Sydney Wanderers - Soccer
26-Oct - 08:50 - Adelaide United v Newcastle Jets - Soccer
25-Oct - 08:50 - Brisbane Bullets vs Perth Wildcats - Basketball
26-Oct - 08:50 - Cairns Taipans vs Adelaide 36ers - Basketball
27-Oct - 08:50 - Illawarra Hawks vs Brisbane Bullets - Basketball
25-Oct - 09:00 - Japan U19 v Iraq U19 - Soccer
25-Oct - 09:00 - Thailand U19 v North Korea U19 - Soccer
25-Oct - 09:10 - Fedor Kuzmin vs Michal Benes - Table Tennis
26-Oct - 09:10 - Jakub Folwarski vs Fedor Kuzmin - Table Tennis
26-Oct - 09:30 - Amur Khabarovsk vs AK Bars Kazan - Ice Hockey
28-Oct - 09:30 - SV Ried v Austria Lustenau - Soccer
25-Oct - 09:50 - Jakub Folwarski vs Jakub Kosowski - Table Tennis
26-Oct - 09:50 - Petr David vs Evgueni Chtchetinine - Table Tennis
26-Oct - 10:00 - Ansan Rush&Cash vs Hyundai Skywalkers - Volleyball
26-Oct - 10:00 - GS Caltex Seoul Women vs Heungkuk Pink Spiders Women - Volleyball
25-Oct - 10:00 - IBK Altos Women vs Hyundai Women - Volleyball
25-Oct - 10:00 - KB Stars vs Woori Card Wibee - Volleyball
27-Oct - 10:00 - Yenisey Krasnoyarsk vs Lokomotiv Novosibirsk - Volleyball
26-Oct - 10:30 - Tomasz Tomaszuk vs Michal Benes - Table Tennis
25-Oct - 10:30 - Changwon Sakers vs Seoul Knights - Basketball
25-Oct - 10:30 - Goyang Orions vs Seoul Thunders - Basketball
25-Oct - 10:30 - Petr David vs Yannick Vostes - Table Tennis
26-Oct - 10:30 - Busan Sonicboom vs Incheon Elephants - Basketball
26-Oct - 10:30 - KCC Egis vs Dongbu Promy - Basketball
27-Oct - 10:30 - Erzurum BB v Kasimpasa - Soccer
27-Oct - 11:00 - Galatasaray vs Halkbank - Volleyball
28-Oct - 11:00 - Getafe v Real Betis - Soccer
28-Oct - 11:00 - Gimnastic v Oviedo - Soccer
28-Oct - 11:00 - Hobro IK v Vejle - Soccer
27-Oct - 11:00 - Paderborn v Sandhausen - Soccer
27-Oct - 11:00 - Girona v Rayo Vallecano - Soccer
27-Oct - 11:00 - Cologne v Heidenheim - Soccer
27-Oct - 11:00 - Erzgebirge Aue v Arminia Bielefeld - Soccer
25-Oct - 11:10 - Evgueni Chtchetinine vs Michal Benes - Table Tennis
28-Oct - 11:15 - Vitesse v Fortuna Sittard - Soccer
28-Oct - 11:30 - Sassuolo v Bologna - Soccer
26-Oct - 11:30 - Kunlun Red Star vs Torpedo Novgorod - Ice Hockey
28-Oct - 11:30 - Barcelona vs Joventut - Basketball
27-Oct - 11:30 - Middlesbrough v Derby - Soccer
27-Oct - 11:30 - Osters IF v Helsingborg - Soccer
28-Oct - 11:30 - Real Madrid vs Burgos - Basketball
28-Oct - 11:35 - Henan Jianye v Beijing Guoan - Soccer
28-Oct - 11:35 - Shanghai SIPG v Shandong Luneng - Soccer
27-Oct - 11:35 - Guangzhou R&F v Tianjin Quanjian - Soccer
27-Oct - 11:35 - Hebei CFFC v Dalian Yifang - Soccer
25-Oct - 11:50 - Tomasz Tomaszuk vs Fedor Kuzmin - Table Tennis
27-Oct - 12:00 - Yugra Samotlor vs Ural Ufa - Volleyball
26-Oct - 12:00 - Saudi Arabia U19 v Tajikistan U19 - Soccer
25-Oct - 12:00 - Vietnam U19 v South Korea U19 - Soccer
27-Oct - 12:00 - Metallurg Magnitogorsk vs Dynamo Moscow - Ice Hockey
25-Oct - 12:00 - Australia U19 v Jordan U19 - Soccer
26-Oct - 12:00 - China PR U19 v Malaysia U19 - Soccer
27-Oct - 12:00 - Dalkurd FF v BK Hacken - Soccer
28-Oct - 12:00 - Dunarea Calarasi v Gaz Metan Medias - Soccer
28-Oct - 12:30 - FC Ingolstadt v MSV Duisburg - Soccer
27-Oct - 12:30 - FC Liefering v Floridsdorfer AC - Soccer
28-Oct - 12:30 - St Pauli v Holstein Kiel - Soccer
28-Oct - 12:30 - Union Berlin v Dynamo Dresden - Soccer
25-Oct - 12:30 - Michal Benes vs Jakub Kosowski - Table Tennis
28-Oct - 12:30 - Nurnberg v Eintracht Frankfurt - Soccer
28-Oct - 12:45 - Antwerp Giants vs Spirou Charleroi - Basketball
26-Oct - 12:55 - Al Fujairah v Dibba Al Fujairah - Soccer
27-Oct - 13:00 - VEF Riga vs Zenit St. Petersburg - Basketball
28-Oct - 13:00 - Randers FC v Esbjerg - Soccer
28-Oct - 13:00 - EHC München vs Iserlohn Roosters - Ice Hockey
28-Oct - 13:00 - Grizzlys Wolfsburg vs Fischtown Pinguins Bremerhaven - Ice Hockey
27-Oct - 13:00 - Atalanta v Parma - Soccer
26-Oct - 13:00 - Ajman SCC v Al Ain SCC - Soccer
25-Oct - 13:05 - Al Dhafra SCC v Emirates Club RAK - Soccer
27-Oct - 13:15 - Djurgårdens IF vs Växjö Lakers HC - Ice Hockey
27-Oct - 13:15 - IF Malmö Redhawks vs Frölunda HC - Ice Hockey
27-Oct - 13:15 - Örebro HK vs Skellefteå AIK - Ice Hockey
27-Oct - 13:30 - Wisla Plock v Piast Gliwice - Soccer
27-Oct - 13:30 - Linköpings FC Women v Kristianstads Women - Soccer
26-Oct - 13:30 - Barys Astana vs HC Vityaz - Ice Hockey
28-Oct - 13:30 - Rapid Vienna v Admira Wacker Modling - Soccer
27-Oct - 13:30 - Borussia Dortmund v Hertha Berlin - Soccer
27-Oct - 13:30 - Fortuna Dusseldorf v Wolfsburg - Soccer
27-Oct - 13:30 - Hannover 96 v Augsburg - Soccer
27-Oct - 13:30 - Mainz v Bayern Munich - Soccer
28-Oct - 14:00 - Genoa v Udinese - Soccer
28-Oct - 14:00 - Halmstad v IK Brage - Soccer
28-Oct - 14:00 - Hammarby v Kalmar FF - Soccer
27-Oct - 14:00 - IK Frej v Degerfors - Soccer
25-Oct - 14:00 - Avtomobilist Yekaterinburg vs Metallurg Magnitogorsk - Ice Hockey
28-Oct - 14:00 - Orebro SK v Djurgarden - Soccer
28-Oct - 14:00 - Rennes v Reims - Soccer
28-Oct - 14:00 - Spal v Frosinone - Soccer
27-Oct - 14:00 - Pieno Zvaigzdes vs Rytas - Basketball
27-Oct - 14:00 - Bolton v Hull - Soccer
28-Oct - 14:00 - BG Gottingen vs Crailsheim Merlins - Basketball
27-Oct - 14:00 - AC Horsens v FC Nordsjaelland - Soccer
28-Oct - 14:00 - Eisbaren Bremerhaven vs Bayern Munich - Basketball
28-Oct - 14:00 - Cagliari v Chievo - Soccer
28-Oct - 14:00 - Rasta Vechta vs Braunschweig - Basketball
27-Oct - 14:00 - Deportivo La Coruna v Reus Deportiu - Soccer
27-Oct - 14:15 - Athletic Bilbao v Valencia - Soccer
27-Oct - 14:20 - Siauliai vs Neptunas - Basketball
28-Oct - 14:30 - RB Leipzig v Schalke - Soccer
27-Oct - 14:30 - Neftekhimik Niznekamsk vs Traktor Chelyabinsk - Ice Hockey
27-Oct - 14:30 - Tsmoki Minsk vs Enisey Krasnoyarsk - Basketball
27-Oct - 15:00 - FC Botosani v Viitorul Constanta - Soccer
28-Oct - 15:00 - FC Copenhagen v AGF Aarhus - Soccer
27-Oct - 15:00 - FC Fastav Zlín v Sparta Prague - Soccer
25-Oct - 15:00 - Bekescsabai Women vs Budowlani Lodz Women - Volleyball
27-Oct - 15:00 - FC Wacker Innsbruck v FK Austria Vienna - Soccer
27-Oct - 15:00 - Hartberg v SK Sturm Graz - Soccer
28-Oct - 15:00 - St Gallen v FC Zurich - Soccer
27-Oct - 15:00 - SV Mattersburg v SCR Altach - Soccer
26-Oct - 15:00 - Trinec vs BK Mlada Boleslav - Ice Hockey
27-Oct - 15:00 - Angers v Lyon - Soccer
28-Oct - 15:00 - Juventus vs Nevezis - Basketball
26-Oct - 15:00 - CSM Politehnica Iasi v AFC Hermannstadt - Soccer
28-Oct - 15:15 - Barcelona v Real Madrid - Soccer
28-Oct - 15:20 - Zalgiris vs Lietkabelis - Basketball
27-Oct - 15:30 - FC Schaffhausen v Winterthur - Soccer
27-Oct - 15:30 - Kriens v Servette - Soccer
26-Oct - 15:30 - Jokerit vs Spartak Moscow - Ice Hockey
26-Oct - 15:30 - Sharjah SCC v Baniyas SC - Soccer
28-Oct - 15:30 - Adler Mannheim vs Straubing Tigers - Ice Hockey
28-Oct - 15:30 - Dusseldorfer EG vs Schwenninger Wild Wings - Ice Hockey
26-Oct - 15:30 - Karlovy Vary vs Plzen - Ice Hockey
28-Oct - 15:30 - Krefeld Pinguine vs ERC Ingolstadt - Ice Hockey
26-Oct - 15:30 - Litvinov vs Vitkovice - Ice Hockey
26-Oct - 15:30 - Al Nasr SC v Al Wahda Abu Dhabi - Soccer
28-Oct - 16:00 - Valencia vs Fuenlabrada - Basketball
27-Oct - 16:00 - FC Rapperswil-Jona v Lausanne Sports - Soccer
27-Oct - 16:00 - Zulte-Waregem v Mouscron-Peruwelz - Soccer
27-Oct - 16:00 - Granada v Almeria - Soccer
27-Oct - 16:00 - Mallorca v Las Palmas - Soccer
26-Oct - 16:00 - Pakistan vs Australia - Cricket
27-Oct - 16:00 - Brynäs IF vs Färjestads BK - Ice Hockey
26-Oct - 16:00 - HC Olomouc vs Pirati Chomutov - Ice Hockey
27-Oct - 16:00 - Luleå Hockey vs Mora IK - Ice Hockey
26-Oct - 16:00 - Mountfield HK vs Dynamo Pardubice - Ice Hockey
27-Oct - 16:00 - Rögle BK vs Linköping HC - Ice Hockey
27-Oct - 16:00 - Timrå IK vs HV71 - Ice Hockey
27-Oct - 16:00 - Empoli v Juventus - Soccer
27-Oct - 16:00 - Brose Bamberg vs Mitteldeutscher - Basketball
27-Oct - 16:00 - Lechia Gdansk v Arka Gdynia - Soccer
28-Oct - 16:00 - Gipuzkoa vs Gran Canaria - Basketball
28-Oct - 16:00 - Bordeaux v Nice - Soccer
26-Oct - 16:00 - Miedz Legnica v Slask Wroclaw - Soccer
27-Oct - 16:00 - Ratiopharm Ulm vs Giessen 46ers - Basketball
27-Oct - 16:05 - FLA Panthers @ NJ Devils - Ice Hockey
27-Oct - 16:15 - Breogan vs Monbus Obradoiro - Basketball
27-Oct - 16:15 - UCAM Murcia vs Manresa - Basketball
28-Oct - 16:30 - Falkenbergs FF v IFK Varnamo - Soccer
27-Oct - 16:30 - TSG Hoffenheim v VfB Stuttgart - Soccer
28-Oct - 16:30 - IFK Norrkoping v Ostersunds FK - Soccer
26-Oct - 16:30 - Magdeburg v Hamburg - Soccer
26-Oct - 16:30 - Dynamo Riga vs SKA St Petersburg - Ice Hockey
25-Oct - 16:30 - HC Sochi vs Dynamo Moscow - Ice Hockey
28-Oct - 16:30 - Sirius v Brommapojkarna - Soccer
26-Oct - 16:30 - Slovan Bratislava vs CSKA Moscow - Ice Hockey
27-Oct - 16:30 - Celta Vigo v Eibar - Soccer
27-Oct - 16:30 - ADO Den Haag v NAC - Soccer
27-Oct - 16:30 - Chalon vs Monaco - Basketball
27-Oct - 16:30 - Leeds v Nottm Forest - Soccer
27-Oct - 16:30 - Levante v Leganes - Soccer
26-Oct - 16:30 - Darmstadt v Greuther Furth - Soccer
27-Oct - 16:30 - Trento vs Venezia - Basketball
26-Oct - 17:00 - Sonderjyske v Odense BK - Soccer
26-Oct - 17:00 - Trelleborgs FF v Elfsborg - Soccer
27-Oct - 17:00 - Grasshoppers v Basel - Soccer
26-Oct - 17:00 - IFK Goteborg v GIF Sundsvall - Soccer
25-Oct - 17:00 - Färjestads BK vs Rögle BK - Ice Hockey
28-Oct - 17:00 - Rayo Majadahonda v Osasuna - Soccer
25-Oct - 17:00 - HV71 vs Mora IK - Ice Hockey
25-Oct - 17:00 - IF Malmö Redhawks vs Linköping HC - Ice Hockey
25-Oct - 17:00 - Örebro HK vs Timrå IK - Ice Hockey
25-Oct - 17:00 - Skellefteå AIK vs Frölunda HC - Ice Hockey
25-Oct - 17:00 - Växjö Lakers HC vs Luleå Hockey - Ice Hockey
28-Oct - 17:00 - Werder Bremen v Bayer Leverkusen - Soccer
27-Oct - 17:00 - Young Boys v FC Sion - Soccer
28-Oct - 17:00 - AaB v Vendsyssel FF - Soccer
28-Oct - 17:00 - AC Milan v Sampdoria - Soccer
26-Oct - 17:00 - Landskrona BoIS v AFC Eskilstuna - Soccer
27-Oct - 17:00 - Leonis Roma vs Bialetti Scafati - Basketball
26-Oct - 17:00 - Bursaspor v Alanyaspor - Soccer
28-Oct - 17:00 - S. Oliver Wurzburg vs BBC Bayreuth - Basketball
28-Oct - 17:00 - Extremadura v Albacete - Soccer
27-Oct - 17:05 - NY Islanders @ PHI Flyers - Ice Hockey
26-Oct - 17:10 - FK Austria Vienna II v FC Blau Weiss Linz - Soccer
26-Oct - 17:10 - SKU Amstetten v WSG Swarovski Wattens - Soccer
26-Oct - 17:10 - SV Horn v FC Wacker Innsbruck II - Soccer
26-Oct - 17:10 - SV Lafnitz v Austria Klagenfurt - Soccer
26-Oct - 17:10 - Vorwarts Steyr v FC Juniors OO - Soccer
26-Oct - 17:15 - Darussafaka vs Barcelona - Basketball
25-Oct - 17:30 - Anadolu Efes vs Fenerbahce - Basketball
26-Oct - 17:30 - Augsburger Panther vs EHC München - Ice Hockey
26-Oct - 17:30 - ERC Ingolstadt vs Kölner Haie - Ice Hockey
26-Oct - 17:30 - Fischtown Pinguins Bremerhaven vs Eisbären Berlin - Ice Hockey
26-Oct - 17:30 - Iserlohn Roosters vs Dusseldorfer EG - Ice Hockey
26-Oct - 17:30 - Nürnberg Ice Tigers vs Adler Mannheim - Ice Hockey
26-Oct - 17:30 - Schwenninger Wild Wings vs Krefeld Pinguine - Ice Hockey
25-Oct - 17:30 - Straubing Tigers vs Grizzlys Wolfsburg - Ice Hockey
28-Oct - 17:30 - CD Alaves v Villarreal - Soccer
27-Oct - 17:45 - FC Groningen v PSV - Soccer
27-Oct - 17:45 - De Graafschap v Excelsior - Soccer
26-Oct - 18:00 - Sparta Rotterdam v Telstar - Soccer
27-Oct - 18:00 - FCSB v FC Voluntari - Soccer
27-Oct - 18:00 - Guingamp v Strasbourg - Soccer
27-Oct - 18:00 - Lille v Caen - Soccer
29-Oct - 18:00 - Midtjylland v Brondby - Soccer
27-Oct - 18:00 - Monaco v Dijon - Soccer
26-Oct - 18:00 - Nacional v Portimonense - Soccer
27-Oct - 18:00 - Toulouse v Montpellier - Soccer
26-Oct - 18:00 - Panathinaikos vs Zalgiris - Basketball
28-Oct - 18:00 - Augsburger Panther vs Kölner Haie - Ice Hockey
28-Oct - 18:00 - Eisbären Berlin vs Nürnberg Ice Tigers - Ice Hockey
27-Oct - 18:00 - Cercle Brugge v KV Kortrijk - Soccer
26-Oct - 18:00 - FC Emmen v VVV - Soccer
26-Oct - 18:00 - FC Volendam v Ajax Reserves - Soccer
25-Oct - 18:00 - Bayern Munich vs Baskonia - Basketball
26-Oct - 18:00 - Go Ahead Eagles v Cambuur Leeuwarden - Soccer
26-Oct - 18:00 - Aarau v Wil 1900 - Soccer
29-Oct - 18:00 - AIK v Malmo FF - Soccer
27-Oct - 18:00 - Amiens v Nantes - Soccer
26-Oct - 18:00 - Astra Giurgiu v CS U Craiova - Soccer
26-Oct - 18:00 - Auxerre v Paris FC - Soccer
27-Oct - 18:00 - Lokeren v KV Oostende - Soccer
26-Oct - 18:00 - PSV Reserves v FC Dordrecht - Soccer
26-Oct - 18:00 - RKC v FC Utrecht Reserves - Soccer
27-Oct - 18:20 - SV Kapfenberg v Wiener Neustadt - Soccer
27-Oct - 18:30 - Unicaja Malaga vs Zaragoza - Basketball
27-Oct - 18:30 - Torino v Fiorentina - Soccer
26-Oct - 18:30 - Jagiellonia Bialystok v Legia Warsaw - Soccer
27-Oct - 18:30 - Lugo v Cadiz - Soccer
25-Oct - 18:30 - Agrigento vs Legnano - Basketball
27-Oct - 18:30 - Tenerife v Alcorcon - Soccer
26-Oct - 18:30 - Alba Berlin vs Ludwigsburg - Basketball
27-Oct - 18:30 - Brescia vs Avellino - Basketball
27-Oct - 18:30 - Mantovana vs Imola - Basketball
27-Oct - 18:30 - Oldenburg vs Fraport Skyliners - Basketball
27-Oct - 18:30 - Pogon Szczecin v Lech Poznan - Soccer
27-Oct - 18:30 - Science City Jena vs Telekom Bonn - Basketball
26-Oct - 18:30 - Sheffield Sharks vs Cheshire Phoenix - Basketball
26-Oct - 18:30 - SC Freiburg v Borussia M\'gladbach - Soccer
27-Oct - 18:30 - Sint-Truidense v Club Brugge - Soccer
26-Oct - 18:45 - Nimes v St Etienne - Soccer
26-Oct - 18:45 - QPR v Aston Villa - Soccer
26-Oct - 18:45 - Sligo Rovers v Shamrock Rovers - Soccer
26-Oct - 18:45 - St Patricks v Derry City - Soccer
26-Oct - 18:45 - Waterford FC v Limerick - Soccer
25-Oct - 18:45 - Milano vs Khimki Moscow Region - Basketball
27-Oct - 18:45 - Atletico Madrid v Real Sociedad - Soccer
26-Oct - 18:45 - Bohemians Dublin v Dundalk - Soccer
27-Oct - 18:45 - PEC Zwolle v Heracles - Soccer
26-Oct - 18:45 - Cork City v Bray Wanderers - Soccer
26-Oct - 19:00 - Valladolid v Espanyol - Soccer
26-Oct - 19:00 - Sporting Gijon v Cordoba - Soccer
25-Oct - 19:00 - Olympiacos vs Maccabi Tel Aviv - Basketball
25-Oct - 19:00 - Real Madrid vs Buducnost - Basketball
25-Oct - 19:00 - Ravenna vs Baltur Cento - Basketball
27-Oct - 19:05 - EDM Oilers @ NAS Predators - Ice Hockey
29-Oct - 19:30 - Lazio v Inter Milan - Soccer
28-Oct - 19:30 - Napoli v Roma - Soccer
26-Oct - 19:30 - Gran Canaria vs CSKA Moscow - Basketball
29-Oct - 19:30 - Bochum v Jahn Regensburg - Soccer
28-Oct - 19:30 - Elche v Real Zaragoza - Soccer
28-Oct - 19:45 - Sevilla v Huesca - Soccer
29-Oct - 20:00 - Malaga v Numancia - Soccer
28-Oct - 20:00 - Marseille v PSG - Soccer
27-Oct - 20:05 - WAS Capitals @ CAL Flames - Ice Hockey
26-Oct - 20:15 - Guimaraes v Braga - Soccer
26-Oct - 22:05 - TB Lightning @ VGS Golden Knights - Ice Hockey
27-Oct - 23:05 - BUF Sabres @ CLB Blue Jackets - Ice Hockey
27-Oct - 23:05 - MON Canadiens @ BOS Bruins - Ice Hockey
25-Oct - 23:05 - MON Canadiens @ BUF Sabres - Ice Hockey
25-Oct - 23:05 - NAS Predators @ NJ Devils - Ice Hockey
25-Oct - 23:05 - PHI Flyers @ BOS Bruins - Ice Hockey
27-Oct - 23:05 - WIN Jets @ TOR Maple Leafs - Ice Hockey
25-Oct - 23:05 - CLE Cavaliers @ DET Pistons - Basketball
26-Oct - 23:05 - GS Warriors @ NY Knicks - Basketball
25-Oct - 23:05 - POR Trail Blazers @ ORL Magic - Basketball
26-Oct - 23:35 - SJ Sharks @ CAR Hurricanes - Ice Hockey
26-Oct - 23:35 - WIN Jets @ DET Red Wings - Ice Hockey
26-Oct - 23:35 - CHI Bulls @ CHA Hornets - Basketball
26-Oct - 23:35 - DAL Mavericks @ TOR Raptors - Basketball

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.