Football Results for Sun 7, Jan 2018

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 7, Jan 2018

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 7, Jan-09:00 - Australia National Youth League
Melbourne Victory FC Am vs Brisbane Roar FC Am

1-3

3-3
Sun 7, Jan-12:00 - Australia National Youth League
Newcastle Jets FC Youth vs Sydney FC Youth

2-0

2-2
Sun 7, Jan-09:30 - Australia Women\\\'s A-League
Melbourne City Women\'s vs Perth Glory Women\'s

3-0

3-0
Sun 7, Jan-11:30 - Australia Women\\\'s A-League
Canberra United Women\'s vs Adelaide United Women\'s

3-1

6-1
Sun 7, Jan-16:45 - Bangladesh League
Muktijoddha SKC vs Mohammedan Dhaka

0-2

2-3
Sun 7, Jan-14:30 - Bangladesh League
Chittagong Abahani Limited vs Saif Sporting

0-3

0-3
Sun 7, Jan-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs Berchem Sport

3-1

4-2
Sun 7, Jan-21:00 - Belgium - 2e Klasse
St. Gilloise vs Roeselare

1-1

1-2
Sun 7, Jan-17:30 - Belgium - 2e Klasse
Tubize vs Westerlo

1-0

2-1
Sun 7, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Treze Campina Grande PB vs Auto Esporte Clube PB

1-1

2-1
Sun 7, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Botafogo PB vs Serrano PB

0-1

2-1
Sun 7, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Taboao da Serra Youth vs Real Brasil DF Youth

0-0

0-0
Sun 7, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Ferroviaria SP Youth vs Corumbaense Youth

0-0

2-0
Sun 7, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Paulista Youth vs Red Bull Brasil Youth

1-0

2-3
Sun 7, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Pinheiro Youth vs Corinthians Youth

0-1

0-5
Sun 7, Jan-22:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sao Paulo Crystal FC Youth vs Joinville SC Youth

0-0

0-0
Sun 7, Jan-22:20 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sao Jose PoA RS Youth vs Avai Youth

0-1

1-2
Sun 7, Jan-23:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sao Carlos Youth vs Confianca SE Youth

1-1

2-1
Sun 7, Jan-23:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Audax SP Youth vs Uniao Barbarense Youth

1-0

4-1
Sun 7, Jan-23:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Itapirense SP Youth vs Volta Redonda Youth

2-1

2-2
Sun 7, Jan-23:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Inter Bebedouro SP Youth vs Batatais FC Youth

0-0

1-1
Sun 7, Jan-17:20 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Capital TO Youth vs Internacional (RS) Youth

0-0

1-2
Sun 7, Jan-01:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Botafogo-SP Youth vs Cruzeiro DF Youth

3-0

3-0
Sun 7, Jan-01:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Araxa EC MG Youth vs Chapecoense Youth

0-1

1-1
Sun 7, Jan-01:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
CE Aimore Youth vs CR Flamengo (RJ) Youth

0-1

1-1
Sun 7, Jan-03:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sergipe Youth (SE) vs Sao Paulo Youth

0-1

1-3
Sun 7, Jan-00:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Lagarto Youth vs Atletico GO Youth

0-0

1-2
Sun 7, Jan-15:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Osvaldo Cruz SP Youth vs Boavista (RJ) Youth

0-1

1-1
Sun 7, Jan-11:30 - China Futsal League
Guangdong Yingde Yanjiyou Futsal vs Shenzhen Nanling Tielang Futsal

1-4

4-6
Sun 7, Jan-12:30 - China Futsal League
Inner Mongolia Snowwol Futsal vs Wuhan Dilong TGU Futsal


3-11
Sun 7, Jan-15:00 - Club Friendly
Karsiyaka(U19) vs Vestel Manisaspor(U19)

1-0

3-2
Sun 7, Jan-15:00 - Club Friendly
Karagumruk (U19) vs Pendikspor(U19)

0-0

2-3
Sun 7, Jan-19:59 - Club Friendly
FC Jazz Pori vs ToVe Pori


2-2
Sun 7, Jan-19:59 - Club Friendly
SC Freiburg vs Hamburger

0-0

1-1
Sun 7, Jan-21:15 - Club Friendly
Zimamoto SC vs Young Africans

0-0

0-1
Sun 7, Jan-15:10 - Club Friendly
Bucaspor(U19) vs Nazillispor(U19)

1-0

5-0
Sun 7, Jan-23:00 - Club Friendly
Avenida RS vs Cruzeiro RS

0-0

1-0
Sun 7, Jan-16:00 - Club Friendly
Bluebell United vs Bangor Celtic

1-0

1-0
Sun 7, Jan-16:00 - Club Friendly
FC St. Pauli II vs HSV Barmbek Uhlenhorst

2-0

3-0
Sun 7, Jan-16:00 - Club Friendly
FC Inter Leipzig vs Hallescher FC

0-3

0-8
Sun 7, Jan-16:15 - Club Friendly
SC Freiburg vs FC Kaiserslautern

2-0

2-0
Sun 7, Jan-16:30 - Club Friendly
Hansa Rostock vs Blekitni Stargard Szczecinski

1-0

4-0
Sun 7, Jan-17:30 - Club Friendly
Schalke 04 vs Genk

0-0

2-1
Sun 7, Jan-17:30 - Club Friendly
Emmen vs Sportfreunde Lotte

0-1

1-1
Sun 7, Jan-01:00 - Club Friendly
Diriangen vs Managua FC

2-0

4-0
Sun 7, Jan-03:00 - Club Friendly
Port Melbourne Sharks vs Avondale FC

0-1

1-4
Sun 7, Jan-18:30 - Club Friendly
Werder Bremen vs FC Twente Enschede

3-0

4-0
Sun 7, Jan-18:30 - Club Friendly
Mainz vs Monchengladbach

0-2

0-3
Sun 7, Jan-12:00 - Club Friendly
PSIS Semarang vs Arema Malang

0-1

0-1
Sun 7, Jan-13:00 - Club Friendly
Air Force Central vs PB Pahang

1-0

1-4
Sun 7, Jan-13:30 - Club Friendly
FC Viktoria Plzen vs Jiskra Usti nad Orlici

1-0

3-0
Sun 7, Jan-14:00 - Club Friendly
1461 Trabzon Karadenizspor(U19) vs Sivas Dort Eylul Belediyespor(U19)

1-3

1-5
Sun 7, Jan-19:00 - Club Friendly
Wurzburger Kickers vs FC Utrecht

0-0

0-0
Sun 7, Jan-19:00 - Club Friendly
GD Estoril-Praia Women\'s vs Sporting Braga Women\'s

0-0

0-4
Sun 7, Jan-23:00 - Costa Rica Primera Division
AD Grecia vs Alajuelense

0-1

1-2
Sun 7, Jan-00:00 - Costa Rica Primera Division
AD Carmelita vs Cartagines Deportiva SA

0-1

2-1
Sun 7, Jan-19:59 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs Alki Oroklini

4-0

4-0
Sun 7, Jan-17:00 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs Ethnikos Achnas

1-0

3-0
Sun 7, Jan-18:00 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs AEK Larnaca

0-1

3-1
Sun 7, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Agia Napa vs Karmiotissa Pano Polemidion

1-2

4-3
Sun 7, Jan-19:00 - England Conference North Division
FC United of Manchester vs Southport FC

1-0

1-0
Sun 7, Jan-19:59 - England FA Cup
Nottingham Forest vs Arsenal

2-1

4-2
Sun 7, Jan-16:00 - England FA Cup
Newport County vs Leeds United

0-1

2-1
Sun 7, Jan-18:00 - England FA Cup
Shrewsbury Town vs West Ham United

0-0

0-0
Sun 7, Jan-19:00 - England FA Cup
Tottenham Hotspur vs AFC Wimbledon

0-0

3-0
Sun 7, Jan-19:59 - England FA Women Super League
Reading Women\'s vs Manchester City Women\'s

2-3

2-5
Sun 7, Jan-17:30 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women\'s vs Arsenal Women\'s

1-0

3-2
Sun 7, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Cardiff City Women\'s vs Burnley Women\'s


3-2
Sun 7, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Leicester City Women\'s vs Bradford City Women\'s


2-1
Sun 7, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Newcastle Women\'s vs TNS Llansantffraid Women


1-2
Sun 7, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Middlesbrough Women\'s vs Liverpool Feds Women\'s


3-3
Sun 7, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Ipswich Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s


2-2
Sun 7, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Keynsham Town Women\'s vs Brislington Women\'s


8-1
Sun 7, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Chichester City Women\'s vs Luton Town Women\'s


2-0
Sun 7, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Huddersfield Town Women\'s vs Lewes Women\'s


1-2
Sun 7, Jan-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Blackburn Rovers Women\'s vs Portsmouth Women\'s


7-0
Sun 7, Jan-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Crystal Palace Women\'s vs Coventry Women\'s


1-1
Sun 7, Jan-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Fylde LFC Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s


1-3
Sun 7, Jan-16:00 - England Ladies Premier League
Oxford United Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

1-1

2-4
Sun 7, Jan-18:00 - England Ladies Premier League
Millwall Women\'s vs Sheffield Women\'s

2-1

2-1
Sun 7, Jan-18:00 - England Ladies Premier League
Aston Villa Women\'s vs Barnet Women\'s

1-2

3-3
Sun 7, Jan-18:00 - England Ladies Premier League
Tottenham Hotspur Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s

0-1

0-1
Sun 7, Jan-19:00 - England Ladies Premier League
Watford Women\'s vs Doncaster Rovers Belles Women\'s

0-2

0-2
Sun 7, Jan-16:15 - England U23 Premier League
Sunderland(U23) vs Derby County(U23)

1-0

2-1
Sun 7, Jan-18:30 - England Women\\\'s Northern Premier League
West Bromwich WFC Women\'s vs Nottingham Forest Women\'s

0-0

1-1
Sun 7, Jan-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
West Ham United Women\'s vs Gillingham Women\'s

0-0

0-0
Sun 7, Jan-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Swindon Women\'s vs Queens Park Rangers Women\'s


1-4
Sun 7, Jan-18:00 - England Youth FA Cup
Watford U18 vs Sunderland U18


1-0
Sun 7, Jan-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Brest Stade U19

0-0

0-1
Sun 7, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Toulon (U19)


2-1
Sun 7, Jan-20:30 - French Cup
Sochaux vs Amiens SC

3-0

6-0
Sun 7, Jan-20:30 - French Cup
Vannes OC vs Stade Briochin

0-0

0-0
Sun 7, Jan-20:30 - French Cup
Senlis vs Nantes

0-2

0-4
Sun 7, Jan-20:30 - French Cup
Dunkerque vs Metz

0-1

2-4
Sun 7, Jan-20:30 - French Cup
Entente Sannois vs Epinal

0-1

1-2
Sun 7, Jan-20:30 - French Cup
Fleury Merogis U.S. vs Biesheim

0-0

0-1
Sun 7, Jan-20:30 - French Cup
FC Still 1930 vs ES Troyes AC

0-0

0-1
Sun 7, Jan-17:15 - French Cup
Strasbourg vs Dijon

0-0

1-1
Sun 7, Jan-17:15 - French Cup
Saint-Etienne vs Nimes

0-0

2-0
Sun 7, Jan-17:15 - French Cup
Marseille vs Valenciennes US

0-0

0-0
Sun 7, Jan-17:15 - French Cup
Angers SCO vs Lorient

0-2

0-2
Sun 7, Jan-17:15 - French Cup
Granville vs Bordeaux

0-1

1-1
Sun 7, Jan-00:00 - French Cup
Nancy vs Lyonnais

0-1

2-3
Sun 7, Jan-21:15 - Friendly Internationals
Sweden vs Estonia

0-0

1-1
Sun 7, Jan-18:15 - Friendly Internationals
Al Duhail SC vs Tunisia

0-0

1-0
Sun 7, Jan-21:00 - Futsal Italian Serie A
TSC Lazio Futsal vs Comelt Milano Futsal

2-1

2-3
Sun 7, Jan-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Sala 10 Zaragoza Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal

1-2

3-3
Sun 7, Jan-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Peinsa F.S. Cartagena Futsal vs O Parrulo Ferrol Futsal

3-1

6-2
Sun 7, Jan-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Levante Futsal vs Palma Futsal

2-4

4-4
Sun 7, Jan-17:00 - Greece - Football League
Aris Salonica vs Apollon Kalamaria

2-0

2-0
Sun 7, Jan-17:00 - Greece - Football League
Panserraikos vs Anagennisi Karditsa

1-0

1-1
Sun 7, Jan-17:00 - Greece - Football League
Doxa Dramas vs Panegialios FC

0-0

0-0
Sun 7, Jan-17:00 - Greece - Football League
Acharnaikos vs Kallithea


0-3
Sun 7, Jan-17:00 - Greece - Football League
Panahaiki-2005 vs Apollon Larissas

2-0

2-1
Sun 7, Jan-17:00 - Greece - Football League
Athletic Union of Spartis vs Aiginiakos FC

0-0

1-0
Sun 7, Jan-17:00 - Greece - Football League
Giorgos Karaiskakis vs Ergotelis

1-0

2-1
Sun 7, Jan-21:30 - Greece Super League
AEL Larisa vs Olympiakos Piraeus

0-0

0-3
Sun 7, Jan-17:00 - Greece Super League
Panathinaikos vs Platanias FC

0-0

2-0
Sun 7, Jan-19:15 - Greece Super League
Lamia vs Xanthi

0-1

0-1
Sun 7, Jan-19:15 - Greece Super League
Pas Giannina vs Asteras Tripolis

0-0

0-0
Sun 7, Jan-13:40 - Greece U19
Veria FC(U19) vs Apollon Kalamaria(U19)

0-2

0-5
Sun 7, Jan-11:30 - HK-Guangdong Cup
GuangDong vs Hong Kong,China

1-0

2-0
Sun 7, Jan-23:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
Hafnarfjordur Women\'s vs Grindavik Women\'s

5-0

5-1
Sun 7, Jan-12:30 - India League Division 1
Mohun Bagan vs Aizawl FC

0-0

2-0
Sun 7, Jan-16:00 - India Super League
Chennaiyin FC vs Delhi Dynamos

1-1

2-2
Sun 7, Jan-18:30 - India Super League
Bengaluru vs Atletico De Kolkata

1-0

1-0
Sun 7, Jan-15:00 - Iran League Division 1
Mashin Sazi vs Naft Masjed Soleyman FC

0-0

0-0
Sun 7, Jan-14:30 - Iran League Division 1
Saba Qom vs Aluminium Arak

0-2

1-4
Sun 7, Jan-14:30 - Iran League Division 1
Mes Kerman vs Shahrdari Tabriz

0-0

0-2
Sun 7, Jan-14:30 - Iran League Division 1
Mes Rafsanjan vs Khooneh Be Khooneh

1-0

1-0
Sun 7, Jan-14:30 - Iran League Division 1
Nassaji Mazandaran vs Iranjavan Bushehr

1-0

1-0
Sun 7, Jan-14:30 - Iran League Division 1
Baderan Tehran FC vs Fajr Sepasi

0-0

0-0
Sun 7, Jan-14:30 - Iran League Division 1
Oxin Alborz vs Gol Gohar FC

1-1

2-2
Sun 7, Jan-14:30 - Iran League Division 1
Shahrdari Mahshahr vs Rah Ahan

1-0

3-1
Sun 7, Jan-14:45 - Iran League Division 1
Bargh Shiraz vs Malavan

0-0

0-0
Sun 7, Jan-15:30 - Iraqi League
Zakho vs Al Zawraa

1-2

1-3
Sun 7, Jan-15:30 - Iraqi League
Al-Hudod vs Al Minaa

0-0

0-0
Sun 7, Jan-15:30 - Iraqi League
Naft Misan vs Al Quwa Al Jawiya

1-2

1-2
Sun 7, Jan-18:00 - Iraqi League
Al Shorta vs Naft Al Junoob

2-0

2-1
Sun 7, Jan-15:00 - Israel State Cup
Hapoel Shfaram vs Hapoel Bnei Musmus

1-0

2-1
Sun 7, Jan-22:30 - Israel State Cup
Hapoel Tel Aviv vs Maccabi Haifa

1-1

1-1
Sun 7, Jan-21:00 - Israel Women 1st National
Girls Soccer Academy Women\'s vs Maccabi Kishronot Hadera Women\'s

0-1

0-3
Sun 7, Jan-21:30 - Israel Women 1st National
Maccabi Kiryat Gat Women\'s vs Ironi Ramat Hasharon Women\'s

1-1

1-2
Sun 7, Jan-22:15 - Israel Women 1st National
Hapoel Petah Tikva Women\'s vs Maccabi Holon FC Women\'s

0-1

2-2
Sun 7, Jan-22:30 - Israel Women 1st National
Bnot Netanya Women\'s vs Hapoel Raanana Women\'s

0-1

0-7
Sun 7, Jan-17:30 - Italian Youth Super Coppa
Inter Milan U19 vs AS Roma U19

1-1

1-1
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Messina vs Portici

0-0

1-0
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
US Pergolettese vs Caravaggio

1-0

2-1
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Forli FC vs Sporting Trestina

1-0

3-0
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Pro Sesto vs Como

1-0

3-1
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Igea Virtus vs Isola Capo Rizzuto

1-0

1-0
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Esperia Viareggio vs Unione Sanremo

2-2

2-4
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Sangiustese vs Nuovo Campobasso

1-0

1-0
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Vibonese vs Nocerina

1-0

1-0
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Aversa Normanna vs Taranto Sport

0-2

0-2
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
AC Palazzolo vs Ebolitana

1-1

1-1
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Tamai vs Legnago Salus

1-1

1-1
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Montebelluna vs Calvi Noale

0-0

0-0
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Chieri vs AS Casale Calcio

1-2

2-2
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Sarnese vs ACD Nardo

0-0

1-1
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
USD Virtus Verona vs Mantova

1-0

3-2
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Tuttocuoio vs Lentigione

1-1

1-1
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Lupa Roma vs Aprilia

1-1

1-1
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Castelvetro vs Sansepolcro ASD

1-1

1-1
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
US Seregno vs OltrepoVoghera

1-0

1-1
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
SC Caronnese vs Olginatese

0-0

1-0
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Pineto vs Matelica

1-0

1-0
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Ligorna vs S.S.D. Massese

1-0

1-0
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Real Forte DMQ vs Finale

1-0

1-0
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Gelbison vs Acireale

1-1

2-2
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Palmese vs Sancataldese

1-0

1-0
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Scandicci vs Ghivizzano Borgo Mozzano

1-1

2-2
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Nerostellati Frattese vs FC Francavilla

0-0

0-1
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Sasso Marconi vs Montevarchi

0-0

1-1
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Tortoli vs Budoni

0-0

0-0
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Rezzato vs Grumellese

1-0

3-0
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Fiorenzuola vs Rimini

0-0

0-1
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Ercolanese vs Paceco

1-0

4-0
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Albissola vs San Donato Tavarnelle

1-0

1-0
Sun 7, Jan-17:30 - Italy Serie D
Abano vs Liventina

2-0

2-0
Sun 7, Jan-05:00 - Japan Futsal League
Shonan Bellmare Futsal vs Agleymina Hamamatsu Futsal

1-1

5-2
Sun 7, Jan-07:15 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Deucao Kobe Futsal

2-0

3-1
Sun 7, Jan-09:30 - Japan Futsal League
Peace Does Machida Futsal vs Fuchu Athletic FC Futsal

1-1

2-2
Sun 7, Jan-11:45 - Japan Futsal League
Fugador Sumida Futsal vs Bardral Urayasu Futsal

2-0

8-0
Sun 7, Jan-14:00 - Japan Futsal League
Espo Lada Hokkaido Futsal vs voscuore sendai Futsal

0-1

3-3
Sun 7, Jan-16:15 - Lebanese League
Tadamon Sour vs Salam Zgharta

1-0

3-1
Sun 7, Jan-16:15 - Lebanese League
Al Safa Beirut vs Trables Sports Club

0-0

1-0
Sun 7, Jan-18:00 - Lebanese League
Al-Ansar(LIB) vs Al Nabi Sheet

0-1

4-2
Sun 7, Jan-17:00 - Malta First Division League
Melita FC vs Marsa

1-0

1-2
Sun 7, Jan-17:10 - Malta First Division League
Vittoriosa Stars vs Qrendi

0-0

0-1
Sun 7, Jan-19:15 - Malta First Division League
Rabat Ajax vs Mqabba FC

0-1

0-3
Sun 7, Jan-19:30 - Malta First Division League
Pembroke Athleta vs Sirens

2-2

3-2
Sun 7, Jan-17:00 - Malta Premier League
Tarxien Rainbows F.C. vs Floriana F.C.

0-1

0-2
Sun 7, Jan-19:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Hamrun Spartans

0-0

0-0
Sun 7, Jan-22:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Chivas Guadalajara

1-0

1-1
Sun 7, Jan-03:00 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Club Tijuana

0-0

0-0
Sun 7, Jan-05:00 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Monarcas Morelia

1-0

1-1
Sun 7, Jan-05:06 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Pumas UNAM

2-1

2-3
Sun 7, Jan-07:00 - Mexico Primera Division
Necaxa vs Veracruz

0-0

0-0
Sun 7, Jan-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Celaya B vs Mineros De Fresnillo

1-2

3-2
Sun 7, Jan-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Satelites vs Chimalhuacan

1-0

2-1
Sun 7, Jan-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Calor de San Pedro vs Atletico Saltillo

0-1

0-2
Sun 7, Jan-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Teca UTN vs CD Zitacuaro

0-0

0-0
Sun 7, Jan-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Tepatitlan De Morelos vs Club Tijuana B

3-0

3-2
Sun 7, Jan-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del carmen vs Tuxtla

0-1

0-4
Sun 7, Jan-03:00 - Mexico Primera Divison A
Zacatepec vs Tampico Madero

0-0

0-0
Sun 7, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison A
Cafetaleros de Tapachula vs CF Atlante

0-2

1-2
Sun 7, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs FC Juarez

0-1

0-2
Sun 7, Jan-21:00 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Lobos BUAP (U20)

0-0

2-1
Sun 7, Jan-19:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Chivas Guadalajara(U20)

0-0

0-1
Sun 7, Jan-19:00 - Mexico Youth U20
Queretaro U20 vs Club America U20

0-0

0-1
Sun 7, Jan-05:00 - New Zealand Football Championships
Hawke\'s Bay United vs Hamilton Wanderers AFC

1-0

2-2
Sun 7, Jan-05:00 - New Zealand Football Championships
Auckland City vs Waitakere United

1-0

2-2
Sun 7, Jan-05:00 - New Zealand Football Championships
Team Wellington vs Wellington Phoenix Reserve

4-1

4-1
Sun 7, Jan-07:35 - New Zealand Football Championships
Tasman United vs Canterbury United

0-3

0-6
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Rio Ave(U17) vs Anadia(U17)

1-0

2-1
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Spg C Braga(U17) vs FC Porto(U17)

1-0

1-2
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Benfica(U17) vs Sacavenense(U17)

1-0

2-0
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria SC Guimaraes U17 vs Pacos Ferreira(U17)

0-0

1-0
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Academica Coimbra(U17) vs Boavista(U17)

0-0

0-1
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
GD Estoril-Praia(U17) vs Sporting Lisbon Sad(U17)


0-4
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Real Sport Clube(U17) vs Sintrense(U17)

0-0

1-0
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Vianense U17 vs GD Braganca(U17)


4-0
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Vizela(U17) vs Abambres(U17)

0-1

2-2
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Gil Vicente(U17) vs FC Penafiel(U17)

0-0

0-0
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Palmeiras FC(U17) vs Moreirense(U17)

0-0

1-0
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Feirense(U17) vs Padroense(U17)

0-0

0-0
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Taboeira(U17) vs Leixoes(U17)


1-1
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Cracks(U17) vs Academica SF(U17)


1-1
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
CA Fundao U17 vs CADE Entroncamento U17


3-3
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sp. Pombal(U17) vs Electrico FC(U17)


2-1
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Amora FC(U17) vs Sporting Cuba(U17)


0-2
Sun 7, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
GD Recreativo Canaviais(U17) vs Cova Piedade(U17)


0-9
Sun 7, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs SC Covilha

0-1

0-1
Sun 7, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
FC Arouca vs UD Oliveirense

2-0

3-0
Sun 7, Jan-19:59 - Portugal Primera Liga
Moreirense vs SL Benfica

0-1

0-2
Sun 7, Jan-22:00 - Portugal Primera Liga
Sporting Clube de Portugal vs Maritimo

1-0

5-0
Sun 7, Jan-15:45 - Portugal Primera Liga
Chaves vs Aves

0-1

1-1
Sun 7, Jan-00:30 - Portugal Primera Liga
Sporting Braga vs Rio Ave

1-1

2-1
Sun 7, Jan-20:20 - Saudi King Cup of Champions
Al-Kawkab vs Al Ittihad Jeddah

1-0

1-3
Sun 7, Jan-19:00 - Saudi King Cup of Champions
Al-Shabab(KSA) vs Najran

2-0

2-0
Sun 7, Jan-22:00 - Senegal Premier League
Stade de Mbour vs Casa Sports Zinguinchor

1-0

3-0
Sun 7, Jan-21:00 - Senegal Premier League
Linguere vs Mbour Petite Cote


1-1
Sun 7, Jan-17:30 - South Africa First League
Ubuntu Cape Town vs Witbank Spurs

1-0

2-1
Sun 7, Jan-17:30 - South Africa First League
Super Eagles vs Highlands Park

0-0

0-3
Sun 7, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs Lamontville Golden Arrows

2-0

2-1
Sun 7, Jan-17:30 - South Africa Premier League
AmaZulu vs Chippa United FC

0-0

0-2
Sun 7, Jan-21:00 - Spanish Ladies League Division 2
Atletico Union Guimar Women\'s vs SD Casablanca Women\'s

4-0

7-0
Sun 7, Jan-14:30 - Spanish Ladies League Division 2
AD Alhondiga Women\'s vs Dinamo Guadalajara Women\'s

0-0

3-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Santa Teresa CD Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

0-0

1-1
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Sevilla FC Women\'s

1-0

1-0
Sun 7, Jan-15:30 - Spanish Ladies Premier League
Colegio Aleman Valencia Women\'s vs Fundacion Albacete Women\'s

2-0

3-0
Sun 7, Jan-16:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Levante UD Women\'s

4-0

5-0
Sun 7, Jan-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

1-0

1-0
Sun 7, Jan-21:30 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Deportivo La Coruna

1-0

1-1
Sun 7, Jan-21:30 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Alaves

1-0

2-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Primera Division
Leganes vs Real Sociedad

0-0

1-0
Sun 7, Jan-23:45 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Real Madrid

1-2

2-2
Sun 7, Jan-19:15 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Levante

2-0

3-0
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Primera U19
UD Tomares(U19) vs Granada CF(U19)

1-1

2-3
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Primera U19
CF Damm(U19) vs Mallorca(U19)

0-1

0-1
Sun 7, Jan-15:30 - Spanish Primera U19
Torre Levante U19 vs UCAM Murcia(U19)

0-0

1-0
Sun 7, Jan-16:00 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs UD Longuera Toscal Under(U19)

2-0

3-0
Sun 7, Jan-16:00 - Spanish Primera U19
Arucas CF(U19) vs SD San Jose(U19)

0-2

2-4
Sun 7, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
Cordoba(U19) vs Real Betis(U19)

0-1

2-1
Sun 7, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
CD San Felix(U19) vs Antequera CF U19

0-0

0-0
Sun 7, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division
Cultural Leonesa vs Numancia

0-0

2-2
Sun 7, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs Real Oviedo

1-0

1-1
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division
Osasuna vs Valladolid

1-2

4-2
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division
Sevilla Atletico vs La Hoya Lorca CF

2-2

3-2
Sun 7, Jan-23:00 - Spanish Segunda Division
Almeria vs CD Lugo

0-0

1-0
Sun 7, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Tenerife

0-0

1-2
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Talavera de la Reina vs Toledo

0-0

1-1
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna B vs Fuenlabrada

0-0

1-2
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Rayo Majadahonda vs Real Madrid Castilla

2-0

3-1
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs Celta Vigo B

0-1

1-1
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SD Ponferradina vs San Sebastian Reyes

1-1

1-3
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs CD Vitoria(SPA)

1-0

1-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Lealtad vs SD Amorebieta

0-0

0-0
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs CD Pena Sport

0-0

0-0
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Mirandes vs Leioa

0-2

1-2
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs Athletic Bilbao B

2-0

3-1
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs Racing Santander

2-0

3-1
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Caudal Deportivo vs Burgos CF

0-0

0-0
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Gernika vs Sporting de Gijon B

1-4

3-5
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Mallorca vs CF Peralada

0-0

0-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Villarreal B vs Atletico Baleares

1-0

3-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Formentera vs SCR Pena Deportiva

0-0

0-1
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs Atletico Saguntino

0-1

2-2
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Alcoyano vs UE Llagostera

0-1

0-1
Sun 7, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Cornella vs Ontinyent CF

0-0

1-0
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs Hercules CF

0-0

1-1
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs FC Cartagena

1-2

2-3
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD Melilla vs Las Palmas Atletico

0-0

0-1
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs CD Badajoz

1-0

2-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba CF B vs Extremadura

0-0

3-4
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Lorca Deportiva FC vs Real Betis B

1-0

3-1
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Ecija Balompie vs Murcia

0-1

1-2
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs C.D. San Fernando Isleno

0-0

0-0
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Ejido 2012 vs Jumilla

3-0

5-0
Sun 7, Jan-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Granada CF B

0-0

2-0
Sun 7, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs UD Marbella

0-1

2-2
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Oviedo B vs Valdesoto

0-0

1-0
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Union Langreo vs CD Roces


3-0
Sun 7, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L\'Entregu CF vs Marino Luanco


1-5
Sun 7, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs CD Llanes

1-0

1-2
Sun 7, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs EI San Martin


6-0
Sun 7, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs CD Colunga


3-0
Sun 7, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs Condal CF

0-0

0-0
Sun 7, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs Atletico Lugones


5-1
Sun 7, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs UD Gijon Industrial

1-0

2-1
Sun 7, Jan-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ribadumia CF vs UD Barbadas


2-1
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs Cultural Areas


3-1
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Noia vs CF Alondras


1-2
Sun 7, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs Compostela

0-1

1-3
Sun 7, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs Bergantinos CF

0-0

1-0
Sun 7, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Villalonga FC vs CD Barco


1-1
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Negreira vs Celtiga FC


2-0
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Laracha vs CD Boiro

0-0

1-0
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arenteiro vs UD Somozas


0-4
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Lucena CF

2-0

3-4
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Atletico Espeleno


2-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs Atletico Sanluqueno

0-0

0-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Guadalcacin CD


1-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Castilleja CF vs UD Los Barrios


5-2
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Algeciras vs Salerm Cosmetics

2-0

4-0
Sun 7, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs CD Alcala Guadaira


1-2
Sun 7, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs CD Gerena


0-1
Sun 7, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Onubense vs CD San Roque de Lepe

0-0

0-2
Sun 7, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Ceuta vs Cadiz B

1-0

1-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs Unio Esportiva Petra


1-1
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs CE Esporles

1-0

1-0
Sun 7, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Son Cladera vs CD Llosetense


1-2
Sun 7, Jan-21:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs UD Alcudia


1-1
Sun 7, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santa Catalina vs CE Mercadal

1-1

1-2
Sun 7, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Ferriolense vs CF Platges De Calvia


0-2
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs Mallorca B


0-1
Sun 7, Jan-23:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Haria CF-Rincon vs UD Los Llanos De Aridane


1-0
Sun 7, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs CD Union Puerto

2-0

3-0
Sun 7, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs UD Ibarra


2-1
Sun 7, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Estrella vs CD Vera


0-3
Sun 7, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Sur Yaiza vs Lanzarote


1-1
Sun 7, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs UD San Fernando


2-1
Sun 7, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs CD Buzanada

0-1

2-1
Sun 7, Jan-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD El Cotillo vs CD Mensajero


2-1
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Bala Azul vs Mar Menor


1-2
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs UCAM Murcia B

3-0

5-2
Sun 7, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs NV Estudiantes de Murcia CF


5-0
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Yeclano Deportivo vs La Hoya Lorca CF B


2-2
Sun 7, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs CD Aguilas

1-0

3-1
Sun 7, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs Club Deportivo Cieza


4-2
Sun 7, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Pinatar CF


2-3
Sun 7, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EDMF Churra vs Muleno CF

1-1

3-1
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CF El Castillo vs UD Los Garres


3-2
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs La Union CF

1-2

3-4
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs UD Montijo

1-0

2-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Don Benito vs Olivenza


1-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Extremadura B vs CP Amanecer


3-1
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs CP Valdivia

0-0

0-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Castuera vs CF Trujillo


1-1
Sun 7, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs UP Plasencia

0-0

0-0
Sun 7, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs CD Santa Amalia

0-0

4-1
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs Atletico Pueblonuevo

1-1

1-1
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs CD Diocesano

0-1

0-2
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs EMD Aceuchal

1-0

4-0
Sun 7, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
AD San Juan vs Valle de Egues


2-0
Sun 7, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Oberena vs CD Huarte


0-1
Sun 7, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD River Ega vs CD Corellano


2-2
Sun 7, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs CD Gares


1-0
Sun 7, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs UD Mutilvera


2-3
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Idoya vs UDC Chantrea KKE


0-1
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Tedeon vs Haro Deportivo

0-3

0-6
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs SD Logrones


0-4
Sun 7, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs CD Arnedo


3-1
Sun 7, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs CD Anguiano


3-3
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CP Calasancio vs CA Vianes


0-2
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs SD Borja

0-0

0-3
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Teruel vs UD Fraga

2-0

2-0
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD La Almunia vs Utebo FC

0-1

0-2
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Sabinanigo vs SD Tarazona


3-3
Sun 7, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Carinena vs Valdefierro

1-0

1-1
Sun 7, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs CD Caspe

0-0

0-0
Sun 7, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs SD Ejea


1-1
Sun 7, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Brea vs CF Illueca


2-2
Sun 7, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs AD Almudevar


2-1
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs Albacete B


2-1
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs CD Pedroneras

1-2

3-2
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs La Roda CF


1-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Socuellamos vs Quintanar Del Rey


3-0
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs CP Villarrobledo

2-2

3-4
Sun 7, Jan-22:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Miguelturreno vs CD Madridejos


2-1
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs Atletico Ibanes


4-2
Sun 7, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs UD Almansa


1-1
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs SD Laredo


1-2
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs CD Cayon


2-2
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Gimnastica Torrelavega vs Rayo Cantabria

0-0

2-0
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Castro vs Selaya FC


1-1
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs UD Samano


5-3
Sun 7, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Racing Santander B vs EDM Santillana

1-0

1-1
Sun 7, Jan-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs CD Guarnizo


3-1
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Real Sociedad C vs Cultural de Durango


0-4
Sun 7, Jan-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs JD Somorrostro

0-1

0-3
Sun 7, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Sodupe UC

1-0

2-0
Sun 7, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Zamudio SD

0-0

0-0
Sun 7, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Bermeo vs Sestao


1-2
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs UA Horta

1-0

1-2
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs FC Vilafranca

0-0

0-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Espanyol B vs UE Castelldefels

1-0

2-1
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Gava vs Terrassa

0-2

1-5
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Santboia vs Sant Andreu

0-0

0-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs FC Asco

1-0

2-0
Sun 7, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Santfeliuenc FC vs EC Granollers

0-0

1-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
AE Prat vs UE Vilassar de Mar

1-0

3-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs Cerdanyola del Valles

1-0

1-0
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Reus Deportiu II vs Palamos CF

1-0

3-2
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Rayo Ibense vs UD Paterna

0-0

2-0
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Paiporta vs CF La Nucia

0-1

1-3
Sun 7, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Olimpic Xativa vs CF Borriol


5-1
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Levante B vs UD Alzira

0-0

0-0
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Castellon vs Elche CF Ilicitano


2-0
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Recambios Colon CD

2-0

4-1
Sun 7, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Eldense vs CD Bunol

0-0

1-0
Sun 7, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Crevillente

2-1

3-1
Sun 7, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs CD Almassora

3-0

4-1
Sun 7, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torre Levante Orriols vs Orihuela CF

0-0

0-2
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD El Alamo vs CD Los Yebenes San Bruno

0-0

0-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Inter de Madrid

0-1

1-2
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs Parla Escuela

0-0

1-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Getafe B vs Villaverde Boetticher CF

2-0

2-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcobendas Sport vs CF San Agustin

0-2

1-3
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs CDF Tres Cantos

0-0

0-0
Sun 7, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Clomenar Viejo vs Leganes B


2-3
Sun 7, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs Atletico Pinto

0-1

0-1
Sun 7, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs Rayo Vallecano B

0-0

1-1
Sun 7, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
San Fernando Henares vs CF Pozuelo Alarcon

0-0

1-0
Sun 7, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs SC Uxama

0-0

0-0
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs Atletico Tordesillas


1-2
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs CD Beroil Bupolsa(Tino)

1-1

1-1
Sun 7, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Becerril vs Zamora CF

0-0

0-1
Sun 7, Jan-21:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Villacarrillo CF


4-1
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Antequera CF vs Maracena

1-0

3-0
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Malagueno vs Torredonjimeno

2-0

3-1
Sun 7, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Juventud Torremolinos


3-1
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs Atarfe Industrial CF


2-1
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Loja CD vs CD Huetor Vega


2-1
Sun 7, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Velez CF vs Almeria B

1-0

1-3
Sun 7, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Rincon vs Martos Club Deportivo


2-0
Sun 7, Jan-23:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Guadix CF vs Atletico Mancha Real


1-3
Sun 7, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Melistar


4-0
Sun 7, Jan-12:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Konak BEL. Women\'s vs Yabancilar Women\'s

1-0

6-0
Sun 7, Jan-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Vatanspor Women\'s vs Kirecburnu Women\'s

1-0

1-2
Sun 7, Jan-14:10 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women\'s vs Atasehir Belediyesi Women\'s

0-2

0-4
Sun 7, Jan-15:00 - Turkey U19 League
Kasimpasa(U19) vs Alanyaspor(U19)

0-0

1-1
Sun 7, Jan-15:30 - Turkey U19 League
Bursaspor(U19) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19)

1-0

3-2
Sun 7, Jan-14:00 - Turkey U19 League
Fenerbahce U19 vs Goztepe(U19)

0-1

0-1
Sun 7, Jan-14:00 - Turkey U19 League
Osmanlispor FC(U19) vs Yeni Malatyaspor(U19)

0-0

1-0
Sun 7, Jan-14:00 - Turkey U19 League
Konyaspor(U19) vs Trabzonspor(U19)

0-2

0-3
Sun 7, Jan-14:00 - Turkey U19 League
Umraniyespor(U19) vs Gaziantepspor(U19)

2-0

6-1
Sun 7, Jan-14:00 - Turkey U19 League
Sivasspor(U19) vs Akhisar Bld.Geng(U19)

2-0

2-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.