Complete Football Results for Sun 3, Dec 2017

Yesterday's Results |  Saturday,9 Dec 2017  | Friday,8 Dec 2017  | Thursday,7 Dec 2017

FOOTBALL RESULTS
Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 3, Dec-16:00 - Albania Super league
Vllaznia Shkoder vs KF Laci

1-1

1-2
Sun 3, Dec-16:00 - Albania Super league
Lushnja KS vs Partizani Tirana

0-0

0-3
Sun 3, Dec-02:00 - Argentina Reserves League
Newells Old Boys Reserve vs Racing Club Reserve

0-1

0-1
Sun 3, Dec-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Colegiales vs San Telmo

0-0

0-1
Sun 3, Dec-00:05 - Argentina Prim B Metropolitana
Tristan Suarez vs Sacachispas

0-0

2-0
Sun 3, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Merlo vs Club Lujan

0-0

0-1
Sun 3, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Excursionistas vs El Porvenir

2-1

4-1
Sun 3, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Justo Jose de Urquiza vs Ituzaingo

1-1

2-2
Sun 3, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Leandro N Alem vs Ferrocarril Midland

1-1

1-1
Sun 3, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Canuelas FC vs Berazategui

0-0

0-0
Sun 3, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Quilmes vs Sportivo Barracas

0-0

0-1
Sun 3, Dec-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Lugano vs Argentino de Rosario

0-0

0-0
Sun 3, Dec-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Muniz vs Centro Espanol

0-0

0-1
Sun 3, Dec-00:00 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo San Jorge Tucuman vs Sarmiento Resistencia

0-0

0-1
Sun 3, Dec-00:00 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo Mandiyu vs Gimnasia yTiro

0-1

1-2
Sun 3, Dec-00:10 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo Madryn vs Club Cipolletti

0-0

1-0
Sun 3, Dec-02:00 - Argentina Torneo Federal A
Crucero del Norte vs Sportivo Patria

2-1

4-2
Sun 3, Dec-03:00 - Argentina Torneo Federal A
San Lorenzo Alem vs Union Aconquija

0-0

2-2
Sun 3, Dec-03:30 - Argentina Torneo Federal A
Alvarado Mar del Plata vs Sansinena

0-0

1-1
Sun 3, Dec-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Nueva Chicago vs Gimnasia Jujuy

1-1

1-1
Sun 3, Dec-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs All Boys

1-0

3-0
Sun 3, Dec-02:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Instituto Cordoba vs Quilmes

0-0

1-0
Sun 3, Dec-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CSyD Juventud Unida Gualeguaychu vs Boca Unidos

2-0

2-0
Sun 3, Dec-00:00 - Argentinian Primera Super League
Olimpo vs Chacarita Juniors

1-0

2-0
Sun 3, Dec-00:00 - Argentinian Primera Super League
Argentinos Juniors vs Temperley

0-1

2-2
Sun 3, Dec-04:30 - Argentinian Primera Super League
Newells Old Boys vs Racing Club

2-1

2-2
Sun 3, Dec-14:00 - Armenia Premier League
Ararat Yerevan vs Banants

1-1

2-3
Sun 3, Dec-10:00 - Australia League A
Central Coast Mariners FC vs Perth Glory FC

0-0

1-0
Sun 3, Dec-07:30 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Melbourne Victory FC

2-0

2-3
Sun 3, Dec-09:30 - Australia National Youth League
Newcastle Jets FC Youth vs Canberra United AM

2-1

6-3
Sun 3, Dec-13:00 - Australia National Youth League
Melbourne City Youth vs Melbourne Victory FC Am

3-1

9-2
Sun 3, Dec-06:00 - Australia National Youth League
Perth Glory FC Am vs Brisbane Roar FC Am

0-1

1-2
Sun 3, Dec-09:30 - Australia Women\\\'s A-League
Canberra United Women\'s vs Brisbane Roar Women\'s

0-0

0-1
Sun 3, Dec-10:00 - Australia Women\\\'s A-League
Melbourne City Women\'s vs Adelaide United Women\'s

1-0

1-1
Sun 3, Dec-19:30 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs Red Bull Salzburg

0-0

1-1
Sun 3, Dec-20:35 - Bahrain Premier League
Al Hidd vs Al-Shabbab

1-0

1-1
Sun 3, Dec-18:20 - Bahrain Premier League
Al Najma Club vs Al-Ittihad (BHR)

1-1

4-4
Sun 3, Dec-16:45 - Bangladesh League
Saif Sporting vs Farashganj SC

2-2

2-2
Sun 3, Dec-14:30 - Bangladesh League
Arambagh KS vs Muktijoddha SKC

2-0

2-0
Sun 3, Dec-17:30 - Belgian First Amateur Division
Eendracht Aalst vs Sporting Chatelet

0-1

1-2
Sun 3, Dec-18:00 - Belgian First Amateur Division
Vigor Wuitens Hamme vs FC Dender

1-0

2-2
Sun 3, Dec-18:00 - Belgian First Amateur Division
Berchem Sport vs Seraing United

0-1

0-2
Sun 3, Dec-21:00 - Belgian Jupiler League
AS Eupen vs Club Brugge

2-0

2-2
Sun 3, Dec-23:00 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs Gent

0-1

0-1
Sun 3, Dec-17:30 - Belgian Jupiler League
Standard Liege vs Royal Antwerp FC

1-0

1-1
Sun 3, Dec-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Oud Heverlee Leuven vs Tubize

1-0

1-1
Sun 3, Dec-16:00 - Bosnia Premijer Liga
Radnik Bijeljina vs Mladost Doboj Kakanj

0-0

0-0
Sun 3, Dec-19:00 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs FK Zeljeznicar Sarajevo

1-1

1-2
Sun 3, Dec-19:30 - Bulgaria Premier
Vitosha Bistritsa vs CSKA Sofia

0-1

0-2
Sun 3, Dec-17:00 - Bulgaria Premier
Beroe vs Septemvri Sofia

3-0

5-1
Sun 3, Dec-14:30 - Bulgaria Premier
Etar Veliko Tarnovo vs Slavia Sofia

0-1

2-1
Sun 3, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Santos vs Avai FC (SC)

1-1

1-1
Sun 3, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sao Paulo vs Bahia(BA)

0-0

1-1
Sun 3, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Botafogo (RJ) vs Cruzeiro (MG)

1-1

2-2
Sun 3, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Paranaense vs Palmeiras

3-0

3-0
Sun 3, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Vitoria Salvador BA vs CR Flamengo (RJ)

1-0

1-2
Sun 3, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Vasco da Gama(RJ) vs Ponte Preta

1-0

2-1
Sun 3, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Gremio (RS)

2-2

4-3
Sun 3, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sport Club Recife (PE) vs Corinthians Paulista (SP)

0-0

1-0
Sun 3, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Clube Goianiense vs Fluminense (RJ)

1-1

1-1
Sun 3, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Chapecoense SC vs Coritiba (PR)

1-1

2-1
Sun 3, Dec-21:00 - Club Friendly
Mato Grosso U20 vs Minas Gerais(U20)

0-0

0-0
Sun 3, Dec-21:00 - Club Friendly
Para(U20) vs Santa Catarina(U20)

0-2

0-4
Sun 3, Dec-21:30 - Club Friendly
Nacional Montevideo Youth vs Fluminense RJ U20

0-1

2-1
Sun 3, Dec-22:00 - Club Friendly
Rio Grande do Norte(U20) vs Parana PR(U20)

1-2

1-4
Sun 3, Dec-22:00 - Club Friendly
Bahia BA(U20) vs Goias(U20)

1-1

1-2
Sun 3, Dec-22:00 - Club Friendly
Maranhao(U20) vs Sao Paulo(U20)

0-0

0-0
Sun 3, Dec-22:00 - Club Friendly
Paraiba PB(U20) vs Rio De Janeiro(U20)

0-3

2-5
Sun 3, Dec-23:30 - Club Friendly
Defensor SC U20 vs Gremio (RS) U20

0-0

1-1
Sun 3, Dec-01:00 - Club Friendly
Corinthians Paulista (SP) U20 vs Atletico Mineiro (MG) U20

1-2

1-3
Sun 3, Dec-03:30 - Club Friendly
Botafogo RJ U20 vs Bahia BA(U20)

0-0

0-1
Sun 3, Dec-15:00 - Club Friendly
Cruzeiro U20(MG) vs Juventude RS(U20)

1-1

2-3
Sun 3, Dec-20:30 - Club Friendly
CR Flamengo (RJ) U20 vs CA Huracan(U20)

0-2

0-3
Sun 3, Dec-04:45 - Colombia Copa Mustang
Atletico Nacional vs Deportes Tolima

0-0

2-1
Sun 3, Dec-02:15 - Colombia Copa Premier
Boyaca Chico vs Leones

0-0

0-0
Sun 3, Dec-21:00 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs Inter Zapresic

0-0

1-0
Sun 3, Dec-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Cibalia

0-1

1-3
Sun 3, Dec-16:00 - Croatia - 2. Division
Hajduk Split II vs NK Lucko

0-0

0-2
Sun 3, Dec-19:59 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs Nea Salamis

0-0

1-0
Sun 3, Dec-18:00 - Cyprus 1 Division
Aris Limassol vs AEL Limassol

0-2

1-2
Sun 3, Dec-19:00 - Cyprus 1 Division
Doxa Katokopias vs Olympiakos Nicosia FC

2-0

3-1
Sun 3, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
Agia Napa vs Halkanoras

1-0

5-0
Sun 3, Dec-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Praha vs Mlada Boleslav

3-0

3-0
Sun 3, Dec-16:00 - Czech Republic U21 League
Banik Ostrava(U21) vs Vysocina Jihlava(U21)

0-0

1-0
Sun 3, Dec-13:15 - Czech Republic U21 League
Dukla Praha(U21) vs Mlada Boleslav(U21)

0-1

1-1
Sun 3, Dec-14:00 - Czech Republic U21 League
Brno(U21) vs Zlin(U21)

2-3

2-4
Sun 3, Dec-14:00 - Czech Republic U21 League
Teplice(U21) vs FK Baumit Jablonec(U21)

2-1

3-2
Sun 3, Dec-14:00 - Czech Republic U21 League
MFK Karvina(U21) vs Synot Slovacko(U21)

0-0

1-0
Sun 3, Dec-15:00 - Czech Republic U21 League
Hradec Kralove(U21) vs Slavia Praha(U21)

0-2

1-3
Sun 3, Dec-21:00 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs FC Nordsjaelland

1-2

1-3
Sun 3, Dec-17:00 - Danish SAS Ligaen
Silkeborg IF vs Randers FC

1-2

3-2
Sun 3, Dec-15:00 - Danish SAS Ligaen
Hobro I.K. vs AC Horsens

0-0

1-1
Sun 3, Dec-19:00 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs Brondby

1-1

1-3
Sun 3, Dec-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
Vejle Women\'s vs Varde_IF Women\'s

2-2

3-3
Sun 3, Dec-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Macara vs Independiente Del Valle

0-0

0-0
Sun 3, Dec-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Fuerza Amarilla vs Barcelona SC(ECU)

0-1

0-2
Sun 3, Dec-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs Liga Deportiva Universitaria

1-0

1-3
Sun 3, Dec-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Club Sport Emelec vs Guayaquil City

0-0

2-0
Sun 3, Dec-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Universidad Catolica Quito vs Delfin SC

2-0

2-0
Sun 3, Dec-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A
CD Clan Juvenil vs CD El Nacional

1-1

2-2
Sun 3, Dec-21:30 - Egypt Premier League
Arab Contractors vs Smouha SC

0-2

0-3
Sun 3, Dec-16:45 - Egypt Premier League
El Ismaily vs Petrojet FC

0-0

0-0
Sun 3, Dec-19:00 - Egypt Premier League
Ittihad Alexandria vs Wadi Degla SC

1-0

4-0
Sun 3, Dec-05:00 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs CD Chalatenango

2-0

2-3
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Cup
Mansfield Town vs Guiseley

1-0

3-0
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Cup
Coventry vs Boreham Wood

2-0

3-0
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Cup
Blackburn Rovers vs Crewe Alexandra

3-1

3-3
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Cup
Wycombe Wanderers vs Leatherhead

1-1

3-1
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Cup
Doncaster Rovers vs Scunthorpe United

1-0

3-0
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Cup
Woking vs Peterborough United

0-1

1-1
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Cup
Newport County vs Cambridge United

1-0

2-0
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Cup
AFC Wimbledon vs Charlton Athletic

1-1

3-1
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Cup
Gateshead vs Luton Town

0-1

0-5
Sun 3, Dec-17:00 - England FA Women League Cup
Manchester City Women\'s vs Birmingham Women\'s

2-0

2-0
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Women League Cup
Millwall Women\'s vs Reading Women\'s

0-1

0-5
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Women League Cup
Barnet Women\'s vs Watford Women\'s

0-1

1-1
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Women League Cup
Aston Villa Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

1-1

3-2
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Women League Cup
Oxford United Women\'s vs Doncaster Rovers Belles Women\'s

1-2

1-5
Sun 3, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Middlesbrough Women\'s vs Farsley Celtic Women\'s


8-1
Sun 3, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Keynsham Town Women\'s vs Southampton Women\'s


2-1
Sun 3, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Derby County Women\'s vs Hull City Women\'s


1-1
Sun 3, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Luton Town Women\'s vs Harlow Town Women\'s


2-2
Sun 3, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Lewes Women\'s vs Enfield Town Women\'s


7-0
Sun 3, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Stoke City Women\'s vs Burnley Women\'s

0-0

0-0
Sun 3, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Gillingham Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s


1-1
Sun 3, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Bradford City Women\'s vs Long Eaton United Women\'s


5-0
Sun 3, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Chichester City Women\'s vs C&K Basildon Women\'s


2-2
Sun 3, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Chorley Women\'s vs Leicester City Women\'s


0-3
Sun 3, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Huddersfield Town Women\'s vs West Bromwich WFC Women\'s


7-0
Sun 3, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Nettleham Women\'s vs Liverpool Feds Women\'s


1-3
Sun 3, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Fylde LFC Women\'s vs Guiseley AFC Vixens Women\'s


2-0
Sun 3, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Stevenage Women\'s vs Ipswich Women\'s


1-1
Sun 3, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
New London Lionesses Women\'s vs Crystal Palace Women\'s


0-3
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Charlton Athletic Women\'s vs Queens Park Rangers Women\'s


5-0
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Blackburn Rovers Women\'s vs Loughborough Foxes Women\'s


4-1
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Nottingham Forest Women\'s vs Newcastle Women\'s


0-2
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Coventry Women\'s vs West Ham United Women\'s


6-1
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Milton Keynes Dons Women\'s vs Cardiff City Women\'s


0-1
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
AFC Wimbledon Women\'s vs Portsmouth Women\'s


1-2
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Brislington Women\'s vs Swindon Women\'s


3-2
Sun 3, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Sporting Khalsa Women\'s vs TNS Llansantffraid Women


2-2
Sun 3, Dec-17:00 - England U23 League Cup
Liverpool(U23) vs Stoke City U23

1-3

3-4
Sun 3, Dec-19:59 - English Premier League
Manchester City vs West Ham United

0-1

2-1
Sun 3, Dec-17:30 - English Premier League
AFC Bournemouth vs Southampton

1-0

1-1
Sun 3, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Orleans US 45 U19 vs US Boulogne U19


2-0
Sun 3, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Amiens SC(U19) vs Evreux(U19)


3-1
Sun 3, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Entente(U19) vs Avranches(U19)


0-1
Sun 3, Dec-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Chambly FC (U19) vs Valenciennes US(U19)


1-2
Sun 3, Dec-15:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Strasbourg U19


1-1
Sun 3, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Lyonnais U19 vs Metz U19


1-1
Sun 3, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs Nancy(U19)


3-1
Sun 3, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Stade Reims(U19) vs Belfort ASM FC(U19)


6-0
Sun 3, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Drancy(U19) vs ES Troyes AC(U19)


2-2
Sun 3, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Evian Thonon Gaillard(U19) vs Montceau (U19)


2-0
Sun 3, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Guingamp (U19)


1-2
Sun 3, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Angers SCO U19 vs Le Mans(U19)


2-0
Sun 3, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Vaillante Sports(U19) vs Tours FC U19

0-2

2-2
Sun 3, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio U19 vs Montferrandaise(U19)


5-1
Sun 3, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Castelnau le Cres (U19) vs Ajaccio GFCO (U19)

2-0

3-0
Sun 3, Dec-15:15 - French Cup
As Excelsior vs Le Mans

0-1

2-3
Sun 3, Dec-16:30 - French Cup
OS Fives vs Dunkerque

0-1

0-2
Sun 3, Dec-16:30 - French Cup
Alberes Argeles vs Le Puy Foot 43 Auvergne

0-2

0-2
Sun 3, Dec-16:30 - French Cup
Rombas vs FC Still 1930

1-1

1-1
Sun 3, Dec-16:45 - French Cup
Lens vs Stade Reims

1-0

1-1
Sun 3, Dec-17:00 - French Cup
FC La Brede vs Aubervilliers

0-0

0-0
Sun 3, Dec-17:30 - French Cup
Saumur OL. vs Vannes OC

0-0

0-0
Sun 3, Dec-17:30 - French Cup
Anduzien vs Nimes

1-2

1-3
Sun 3, Dec-18:00 - French Cup
Haguenau vs Chambly FC

0-0

1-3
Sun 3, Dec-18:00 - French Cup
Senlis vs Choisy au Bac

2-1

3-1
Sun 3, Dec-18:00 - French Cup
SC Schiltigheim vs Racing Colombes 92

2-0

2-1
Sun 3, Dec-16:00 - French Feminines D1
Fleury 91 Women\'s vs Rodez Aveyron Women\'s

1-0

2-0
Sun 3, Dec-17:30 - French Feminines D1
ASJ Soyaux Women\'s vs Montpellier HSC Women\'s

0-1

1-5
Sun 3, Dec-17:30 - French Feminines D1
ASPTT Albi Women\'s vs Guingamp Women\'s

1-0

2-0
Sun 3, Dec-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Caen vs Lyonnais

0-1

1-2
Sun 3, Dec-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Saint-Etienne vs Nantes

1-0

1-1
Sun 3, Dec-15:00 - Friendly Internationals
Kenya vs Rwanda

2-0

2-0
Sun 3, Dec-15:00 - Friendly Internationals
Chinese Taipei vs Philippines

1-0

3-0
Sun 3, Dec-19:00 - Friendly Internationals
Benin vs Congo

0-2

1-3
Sun 3, Dec-22:30 - Friendly Internationals
Netherlands(U17) vs England(U17)

1-1

3-1
Sun 3, Dec-00:00 - Friendly Internationals
Dominican Republic(U20) vs Cuba(U20)

1-0

1-0
Sun 3, Dec-12:00 - Friendly Internationals
Laos vs Timor Leste

2-0

2-1
Sun 3, Dec-17:15 - Friendly Internationals
Libya vs Tanzania

0-0

0-0
Sun 3, Dec-04:00 - Friendly Internationals
St. Kitts and Nevis vs Grenada

0-0

1-0
Sun 3, Dec-16:00 - FYR Macedonia Prva liga
Pobeda Prilep vs Renova Cepciste

0-0

1-1
Sun 3, Dec-16:00 - FYR Macedonia Prva liga
Rabotnicki Skopje vs FK Skopje

0-0

3-0
Sun 3, Dec-16:00 - FYR Macedonia Prva liga
FK Shkendija 79 vs Pelister Bitola

0-0

3-0
Sun 3, Dec-16:00 - FYR Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs FC Vardar Skopje

0-0

2-0
Sun 3, Dec-16:00 - FYR Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs Sileks

0-1

0-1
Sun 3, Dec-13:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Norchi Dinamoeli Tbilisi vs FC Meshakhte Tkibuli

1-0

4-0
Sun 3, Dec-13:00 - Georgia Pirveli Liga
Guria Lanchkhuti vs FC Telavi

0-1

1-1
Sun 3, Dec-13:00 - Georgia Primera Division
FC Merani Martvili vs FC Kolkheti Poti

1-0

2-2
Sun 3, Dec-17:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Batumi vs FC Sioni Bolnisi

1-1

3-2
Sun 3, Dec-17:00 - German 3. Liga
SpVgg Unterhaching vs Carl Zeiss Jena

1-1

3-2
Sun 3, Dec-17:00 - German 3. Liga
Werder Bremen (Am) vs VfL Osnabruck

1-1

2-2
Sun 3, Dec-17:00 - German 3. Liga
SG Sonnenhof Grobaspach vs Wurzburger Kickers

1-2

1-3
Sun 3, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Werder Bremen(U17) vs Eimsbutteler TV(U17)

2-0

4-0
Sun 3, Dec-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
St. Pauli(U17) vs Hannover 96(U17)

1-0

1-1
Sun 3, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Eintr. Braunschweig(U17) vs Holstein Kiel(U17)

0-0

0-0
Sun 3, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Karlsruher SC (U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17)

0-1

2-2
Sun 3, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Augsburg(U17) vs Nurnberg (U17)

0-1

0-2
Sun 3, Dec-13:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FC Heidenheim(U17) vs Eintracht Frankfurt(U17)

1-1

2-2
Sun 3, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Dortmund(U17) vs SG Unterrath(U17)

1-2

2-2
Sun 3, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Viktoria Koln(U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17)

1-0

3-2
Sun 3, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Hombrucher SV(U17) vs Monchengladbach(U17)

1-0

2-3
Sun 3, Dec-21:00 - German Bundesliga
Wolfsburg vs Monchengladbach

2-0

3-0
Sun 3, Dec-18:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs Eintracht Frankfurt

1-1

1-2
Sun 3, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
Bochum vs Union Berlin

1-1

2-1
Sun 3, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
Dynamo Dresden vs FC Erzgebirge Aue

2-0

4-0
Sun 3, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
Darmstadt vs SSV Jahn Regensburg

0-0

0-1
Sun 3, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hertha BSC Berlin U19 vs Wolfsburg (U19)

2-0

3-1
Sun 3, Dec-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs Karlsruher SC (U19)

0-0

0-0
Sun 3, Dec-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Nurnberg (U19) vs Augsburg(U19)

1-0

2-1
Sun 3, Dec-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
1. FC Heidenheim(U19) vs SpVgg Unterhaching U19

0-0

0-0
Sun 3, Dec-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Preuben Munster U19 vs Fortuna Koln (U19)

2-0

4-0
Sun 3, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf U19 vs RW Oberhausen U19

1-0

1-1
Sun 3, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs FC Oberlausitz

0-0

2-0
Sun 3, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
TSG Neustrelitz vs Chemie Leipzig

3-0

3-0
Sun 3, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs Wacker Nordhausen

2-1

2-2
Sun 3, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner AK 07 vs SV Babelsberg 03

1-0

1-1
Sun 3, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs Monchengladbach AM.

1-0

1-2
Sun 3, Dec-18:00 - Germany OberLiga
Hilal Maroc Bergheim vs SV Breinig

0-2

0-3
Sun 3, Dec-16:00 - Germany Woman\\\'s Cup
SV Meppen Women\'s vs Bayern Munich Women\'s

0-2

0-4
Sun 3, Dec-17:00 - Germany Woman\\\'s Cup
VfL Sindelfingen Women\'s vs Eintracht Frankfurt Women\'s

0-1

1-3
Sun 3, Dec-17:00 - Germany Woman\\\'s Cup
Arminia Bielefeld Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s

0-1

1-2
Sun 3, Dec-18:00 - Germany Woman\\\'s Cup
Koln Women\'s vs SC Sand Women\'s

0-0

1-2
Sun 3, Dec-18:30 - Germany Woman\\\'s Cup
Werder Bremen Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

0-2

0-5
Sun 3, Dec-17:00 - Greece - Football League
Acharnaikos vs Panserraikos


0-3
Sun 3, Dec-17:00 - Greece - Football League
Aris Salonica vs Kissamikos

1-0

1-0
Sun 3, Dec-17:00 - Greece - Football League
Apollon Larissas vs Aiginiakos FC

1-0

1-0
Sun 3, Dec-17:00 - Greece - Football League
Panahaiki-2005 vs Doxa Dramas

1-0

1-0
Sun 3, Dec-17:00 - Greece - Football League
Giorgos Karaiskakis vs Anagennisi Karditsa

1-1

3-1
Sun 3, Dec-19:15 - Greece Super League
AEL Larisa vs Pas Giannina

1-0

1-1
Sun 3, Dec-19:15 - Greece Super League
Lamia vs Panaitolikos Agrinio

0-2

2-2
Sun 3, Dec-21:30 - Greece Super League
Levadiakos vs AEK Athens

0-0

0-2
Sun 3, Dec-17:00 - Greece Super League
Panathinaikos vs Panionios

0-0

0-1
Sun 3, Dec-15:30 - Greece U20 League
AEL Larisa U20 vs Pas Giannina(U20)

0-0

0-0
Sun 3, Dec-12:45 - Greece U20 League
Asteras Tripolis(U20) vs Kerkyra U20

1-1

1-2
Sun 3, Dec-14:15 - Greece U20 League
Xanthi U20 vs PAOK Saloniki U20

0-0

0-2
Sun 3, Dec-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Guastatoya

1-0

2-0
Sun 3, Dec-15:30 - Holland Eredivisie
VVV Venlo vs AZ Alkmaar

0-0

0-2
Sun 3, Dec-19:45 - Holland Eredivisie
NAC Breda vs SBV Excelsior

1-0

3-1
Sun 3, Dec-17:30 - Holland Eredivisie
Roda JC Kerkrade vs SC Heerenveen

0-0

2-1
Sun 3, Dec-17:30 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Sparta Rotterdam

0-0

1-0
Sun 3, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
Happy Valley vs Fu Moon FC

0-0

0-0
Sun 3, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
Metro Gallery Sun Source vs Kowloon City

1-0

1-1
Sun 3, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
Fukien AC vs Sai Kung District FC

0-2

1-3
Sun 3, Dec-11:30 - HongKong 2 Division League
Sham Shui Po vs Gospel Friends FC

1-0

5-1
Sun 3, Dec-11:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Kwong Wah AA

0-0

1-0
Sun 3, Dec-12:45 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs Yau Tsim Mong FT

2-0

4-1
Sun 3, Dec-10:30 - HongKong Sapling Cup
Southern District vs Kitchee

1-0

1-1
Sun 3, Dec-13:30 - HongKong Sapling Cup
Eastern A.A Football Team vs Hong Kong Sapling

0-0

0-1
Sun 3, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Soroksar vs Vac-Dunakanyar

1-0

2-1
Sun 3, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs Bekescsaba

0-0

0-1
Sun 3, Dec-16:00 - Hungary NB ?
MTE Mosonmagyarovar vs Kisvarda

1-1

1-2
Sun 3, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs Szolnoki MAV FC

2-0

2-0
Sun 3, Dec-16:35 - Hungary NB ?
Szegedi AK vs Cegled

0-0

1-1
Sun 3, Dec-18:00 - Hungary NB ?
ETO Gyori FC vs Zalaegerszeg TE

1-1

2-1
Sun 3, Dec-18:00 - Hungary NB ?
MTK Hungaria FC vs Csakvari TK

2-0

3-1
Sun 3, Dec-18:00 - Hungary NB ?
Nyiregyhaza vs Budafoki MTE

3-1

3-2
Sun 3, Dec-18:00 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs Budaorsi SC

0-2

1-3
Sun 3, Dec-18:00 - Hungary NB ?
Soproni SVSE-GYSEV vs Bodajk FC Siofok

0-1

0-1
Sun 3, Dec-14:30 - India Goa Professional League
Guardian Angel SC vs Sporting Clube de Goa

0-0

1-1
Sun 3, Dec-12:30 - India League Division 1
Mohun Bagan vs East Bengal

1-0

1-0
Sun 3, Dec-16:00 - India Super League
Pune City vs Chennaiyin FC

0-0

0-1
Sun 3, Dec-18:30 - India Super League
Kerala Blasters FC vs Mumbai City

1-0

1-1
Sun 3, Dec-15:00 - Iran League Division 1
Iranjavan Bushehr vs Mes Rafsanjan

1-1

2-1
Sun 3, Dec-15:00 - Iran League Division 1
Naft Masjed Soleyman FC vs Baderan Tehran FC

2-1

3-3
Sun 3, Dec-14:30 - Iran League Division 1
Malavan vs Shahrdari Mahshahr

1-1

2-1
Sun 3, Dec-14:30 - Iran League Division 1
Rah Ahan vs Shahrdari Tabriz

0-1

1-2
Sun 3, Dec-14:30 - Iran League Division 1
Fajr Sepasi vs Nassaji Mazandaran

0-0

0-0
Sun 3, Dec-14:30 - Iran League Division 1
Gol Gohar FC vs Bargh Shiraz

0-1

1-2
Sun 3, Dec-14:30 - Iran League Division 1
Mashin Sazi vs Saba Qom

0-0

0-0
Sun 3, Dec-14:30 - Iran League Division 1
Aluminium Arak vs Mes Kerman

0-1

0-2
Sun 3, Dec-14:30 - Iran League Division 1
Khooneh Be Khooneh vs Oxin Alborz

1-0

1-0
Sun 3, Dec-15:30 - Iraqi League
Karbalaa vs Al Zawraa

0-1

1-3
Sun 3, Dec-18:00 - Iraqi League
Al Quwa Al Jawiya vs Al Talaba


1-0
Sun 3, Dec-21:00 - Israel Liga Bet
Hapoel Bnei Zalfa vs Hapoel Daliyat Karmel

1-0

5-0
Sun 3, Dec-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Raanana vs Maccabi Petah Tikva FC

0-0

0-0
Sun 3, Dec-22:15 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

2-1

3-1
Sun 3, Dec-23:45 - Italian Serie A
Sampdoria vs Lazio

0-0

1-2
Sun 3, Dec-18:00 - Italian Serie A
Inter Milan vs Chievo

2-0

5-0
Sun 3, Dec-18:00 - Italian Serie A
Fiorentina vs US Sassuolo Calcio

2-0

3-0
Sun 3, Dec-18:00 - Italian Serie A
Bologna vs Cagliari

0-1

1-1
Sun 3, Dec-15:30 - Italian Serie A
Benevento vs AC Milan

0-1

2-2
Sun 3, Dec-20:30 - Italian Serie B
Virtus Entella vs FC Bari 1908

2-0

3-1
Sun 3, Dec-18:00 - Italian Serie B
Avellino vs Carpi

1-0

1-1
Sun 3, Dec-21:30 - Italy C1A
Arezzo vs Prato

1-0

1-0
Sun 3, Dec-23:30 - Italy C1A
Pontedera vs Pisa

1-0

1-1
Sun 3, Dec-17:30 - Italy C1A
Livorno vs Arzachena

2-0

2-1
Sun 3, Dec-17:30 - Italy C1A
Pistoiese vs Carrarese

1-1

2-1
Sun 3, Dec-17:30 - Italy C1A
Olbia vs Lucchese

0-1

1-1
Sun 3, Dec-17:30 - Italy C1A
Alessandria vs Gavorrano

1-1

3-2
Sun 3, Dec-17:30 - Italy C1A
Pro Piacenza vs Piacenza

1-0

1-1
Sun 3, Dec-17:30 - Italy C1A
Giana Erminio vs S.S.D. Monza 1912

1-0

3-0
Sun 3, Dec-19:30 - Italy C1C
Catanzaro vs Fondi

1-0

1-0
Sun 3, Dec-19:30 - Italy C1C
Rende vs Cosenza Calcio 1914

0-0

0-0
Sun 3, Dec-19:30 - Italy C1C
USD Akragas vs Reggina

0-0

1-0
Sun 3, Dec-19:30 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs AC Monopoli

1-1

2-1
Sun 3, Dec-19:30 - Italy C1C
Bisceglie vs US Siracusa

0-1

0-1
Sun 3, Dec-19:30 - Italy C1C
Sicula Leonzio vs Paganese

0-1

0-3
Sun 3, Dec-23:30 - Italy C1C
Juve Stabia vs US Casertana 1908

0-1

2-2
Sun 3, Dec-23:30 - Italy C1C
Matera vs Fidelis Andria

0-0

2-1
Sun 3, Dec-07:00 - Japan Futsal League
Espo Lada Hokkaido Futsal vs Shonan Bellmare Futsal

1-0

2-3
Sun 3, Dec-07:00 - Japan Futsal League
Peace Does Machida Futsal vs Nagoya oceans Futsal


2-0
Sun 3, Dec-09:30 - Japan Futsal League
Bardral Urayasu Futsal vs Fuchu Athletic FC Futsal

1-1

3-2
Sun 3, Dec-09:30 - Japan Futsal League
Fugador Sumida Futsal vs Shriker Osaka Futsal

2-3

6-5
Sun 3, Dec-12:00 - Japan Futsal League
Deucao Kobe Futsal vs Agleymina Hamamatsu Futsal

1-2

3-3
Sun 3, Dec-12:00 - Japan Futsal League
voscuore sendai Futsal vs Vasagey Oita Futsal

1-2

6-5
Sun 3, Dec-10:00 - Japan Takamado Cup U18
Cerezo Osaka U18 vs Sanfrecce Hiroshima(U18)


0-1
Sun 3, Dec-10:00 - Japan Takamado Cup U18
Kashiwa Reysol (U18) vs Omiya Ardija(U18)

0-0

1-0
Sun 3, Dec-11:00 - Japanese League Division 2
Nagoya Grampus Eight vs Avispa Fukuoka

0-0

0-0
Sun 3, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs Blaublitz Akita

0-0

0-3
Sun 3, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
FC Ryukyu vs Kataller Toyama

1-0

1-0
Sun 3, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs Grulla Morioka

1-1

3-1
Sun 3, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Giravanz Kitakyushu

1-0

1-1
Sun 3, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs YSCC Yokohama

0-0

1-1
Sun 3, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Tochigi SC

1-0

1-1
Sun 3, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs SC Sagamihara

1-0

5-2
Sun 3, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
FC Tokyo(U23) vs Cerezo Osaka(U23)

1-0

2-1
Sun 3, Dec-08:30 - Korea FA Cup
Ulsan Hyundai FC vs Busan I\'Park

0-0

0-0
Sun 3, Dec-16:00 - Kosovo Super League
KF Llapi vs KF Trepca \'89

0-0

0-0
Sun 3, Dec-16:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs KF Drita Gjilan

0-0

0-0
Sun 3, Dec-16:00 - Kosovo Super League
Besa Peje vs Vellaznimi(KSO)

0-0

1-2
Sun 3, Dec-17:00 - Lebanese League
Nejmeh Club vs Trables Sports Club

0-1

3-1
Sun 3, Dec-19:15 - Malta U BET FA Trophy
Qrendi vs Qormi F.C.

1-0

2-0
Sun 3, Dec-19:15 - Malta U BET FA Trophy
Kercem Ajax vs Zebbug Rangers

3-0

5-1
Sun 3, Dec-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Marsaxlokk FC vs Zejtun Corinthians

0-3

0-3
Sun 3, Dec-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Xewkija Tigers vs Vittoriosa Stars


4-0
Sun 3, Dec-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Swieqi United vs Tarxien Rainbows F.C.


0-3
Sun 3, Dec-19:00 - Malta U BET FA Trophy
Gzira United vs Hamrun Spartans

0-0

0-0
Sun 3, Dec-05:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Club America

0-0

3-0
Sun 3, Dec-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Pumas UNAM II vs Club America B

0-0

1-2
Sun 3, Dec-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Loros De Colima vs UA Chihuahua

1-0

3-0
Sun 3, Dec-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Club Tijuana B vs Chivas Guadalajara B

1-0

1-0
Sun 3, Dec-07:00 - Mexico Primera Divison A
FC Juarez vs Alebrijes de Oaxaca

0-0

1-0
Sun 3, Dec-21:00 - Mexico Youth U20
Atlas U20 vs Chivas Guadalajara(U20)

2-1

2-1
Sun 3, Dec-21:15 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Queretaro U20

1-0

3-0
Sun 3, Dec-18:30 - Morocco Division 2
MCO Mouloudia Oujda vs Wydad Temara


2-0
Sun 3, Dec-19:00 - Morocco Division 2
JSM Jeunesse Sportive El Massira vs Itihad Z. Khemisset


1-2
Sun 3, Dec-19:00 - Morocco Division 2
Maghreb Fez vs Raja de Beni Mellal

0-1

1-2
Sun 3, Dec-19:00 - Morocco Division 2
JSK Chabab Kasba Tadla vs CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid

0-0

0-0
Sun 3, Dec-23:00 - Morocco Super League
DHJ Difaa Hassani Jadidi vs Olympique Club de Khouribga

2-0

4-1
Sun 3, Dec-19:00 - Morocco Super League
FUS Fath Union Sportive Rabat vs IRT Itihad de Tanger

0-0

0-0
Sun 3, Dec-05:00 - New Zealand Football Championships
Hawke\'s Bay United vs Waitakere United

1-2

1-3
Sun 3, Dec-05:00 - New Zealand Football Championships
Team Wellington vs Canterbury United

1-0

2-0
Sun 3, Dec-05:00 - New Zealand Football Championships
Tasman United vs Wellington Phoenix Reserve

0-1

0-2
Sun 3, Dec-05:00 - New Zealand Football Championships
Hamilton Wanderers AFC vs Southern United

1-2

2-2
Sun 3, Dec-04:30 - New Zealand Women\\\'s League
Auckland City Women\'s vs Southern United Women\'s(NZL)

2-0

3-1
Sun 3, Dec-05:00 - Nicaragua Primera Division
Walter Ferretti vs Managua FC

0-0

0-0
Sun 3, Dec-16:15 - Norway NM Cupen
Lillestrom vs Sarpsborg 08 FF

2-1

3-2
Sun 3, Dec-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Chorrillo FC vs CD Arabe Unido

2-0

5-1
Sun 3, Dec-01:00 - Paraguayan Primera Division
Club Guarani vs Cerro Porteno

1-1

2-1
Sun 3, Dec-01:00 - Paraguayan Primera Division
Olimpia Asuncion vs Club Libertad

1-0

1-0
Sun 3, Dec-03:10 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs Deportivo Capiata

1-1

1-1
Sun 3, Dec-21:00 - Poland - 1. Liga
Wisla Krakow vs Gornik Zabrze

1-0

2-3
Sun 3, Dec-18:30 - Poland - 1. Liga
Piast Gliwice vs Lech Poznan

0-0

0-0
Sun 3, Dec-14:00 - Poland Woman\\\'s League
UKS Lodz Women\'s vs KKPK Medyk Konin Women\'s

0-2

0-3
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Boavista(U17) vs Spg C Braga(U17)


0-1
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Sporting Lisbon Sad(U17) vs Belenenses(U17)


3-0
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria SC Guimaraes U17 vs Rio Ave(U17)


2-1
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Pacos Ferreira(U17) vs FC Porto(U17)


1-1
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Real Sport Clube(U17) vs Benfica(U17)


2-1
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Sacavenense(U17) vs GD Estoril-Praia(U17)


1-0
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Anadia(U17) vs Academica Coimbra(U17)


1-2
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Sintrense(U17) vs Uniao Leiria(U17)


1-0
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
FC Penafiel(U17) vs GD Braganca(U17)


1-3
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Gil Vicente(U17) vs Vizela(U17)


2-0
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Palmeiras FC(U17) vs Vianense U17


4-0
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Moreirense(U17) vs Abambres(U17)


2-1
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Leixoes(U17) vs Padroense(U17)


0-1
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Seia FC(U17) vs Feirense(U17)


0-4
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Tondela(U17) vs Academica SF(U17)


3-1
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Taboeira(U17) vs Cracks(U17)


1-2
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Electrico FC(U17) vs Loures(U17)


1-3
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
CADE Entroncamento U17 vs Marinhense(U17)


0-2
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sp. Pombal(U17) vs Sport Clube Caldas(U17)


2-0
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Vitoria FC Setubal(U17) vs Cova Piedade(U17)


3-0
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Amora FC(U17) vs GD Recreativo Canaviais(U17)


5-0
Sun 3, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Sporting Cuba(U17) vs Olhanense SC(U17)


3-4
Sun 3, Dec-15:15 - Portugal Liga de Honora
CF Uniao Madeira vs Academico Viseu

2-2

5-3
Sun 3, Dec-19:59 - Portugal Liga de Honora
Santa Clara vs CD Nacional

0-0

1-1
Sun 3, Dec-19:00 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs FC Famalicao

1-0

1-1
Sun 3, Dec-19:00 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs Real SC

1-0

1-0
Sun 3, Dec-19:00 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Leixoes

0-1

1-1
Sun 3, Dec-19:00 - Portugal Liga de Honora
Cova Piedade vs SC Covilha

0-0

1-0
Sun 3, Dec-22:00 - Portugal Primera Liga
Sporting Braga vs Pacos Ferreira

0-0

3-0
Sun 3, Dec-19:59 - Portugal Primera Liga
Feirense vs Aves

0-0

0-1
Sun 3, Dec-00:30 - Portugal Primera Liga
Chaves vs Boavista FC

0-0

0-0
Sun 3, Dec-14:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Xazar Futbol Klubu vs FC Agsu

0-0

1-1
Sun 3, Dec-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs FK Inter Baku

1-0

3-0
Sun 3, Dec-18:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Zira FK

0-1

0-1
Sun 3, Dec-22:45 - Romania - Divizia A
Steaua Bucuresti vs Juventus Bucharest

0-0

4-0
Sun 3, Dec-19:59 - Romania - Divizia A
CSM Studentesc Iasi vs FC Astra Giurgiu

0-0

1-0
Sun 3, Dec-13:30 - Romania - Liga 2
UTA Arad vs Chindia Targoviste

1-0

2-1
Sun 3, Dec-14:00 - Romania - Liga 2
Balotesti vs Hermannstadt

0-1

0-3
Sun 3, Dec-09:00 - Russia Futsal League
Elektrik Yekaterinburg Futsal vs Ural Futsal

1-4

1-11
Sun 3, Dec-11:00 - Russia Futsal League
Sigma Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg 2 Futsal

3-2

5-4
Sun 3, Dec-13:00 - Russia Futsal League
Vityaz Ufa Futsal vs ZIK UrFU Futsal


1-3
Sun 3, Dec-17:00 - Russia Futsal League
Fakel Surgut Futsal vs Nefteyugansk Futsal Futsal

1-3

1-7
Sun 3, Dec-15:00 - Russia Futsal League
Sdushor Neftyanik Futsal vs Bgau-Dush-31 Futsal

1-1

3-1
Sun 3, Dec-19:59 - Russia Premier League
FK Anzhi vs SKA Khabarovsk

3-0

4-0
Sun 3, Dec-17:30 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs FC Terek Groznyi

0-2

3-2
Sun 3, Dec-15:00 - Russia Premier League
Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa vs Amkar Perm

0-0

3-0
Sun 3, Dec-10:00 - Russia Youth Championship League
Ufa Youth vs Amkar Perm Youth

0-0

0-2
Sun 3, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs SS Virtus

0-0

0-0
Sun 3, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs SP Libertas

1-1

3-1
Sun 3, Dec-18:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs Folgore/Falciano

0-1

0-3
Sun 3, Dec-16:30 - Scottish Premier League
Aberdeen vs Glasgow Rangers

0-1

1-2
Sun 3, Dec-20:30 - Senegal Premier League
Generation Foot vs Casa Sports Zinguinchor


2-1
Sun 3, Dec-20:30 - Senegal Premier League
Teungueth FC vs ASC Jaraaf

1-0

1-0
Sun 3, Dec-21:00 - Senegal Premier League
Linguere vs NGB ASC Niarry Tally


1-0
Sun 3, Dec-22:00 - Senegal Premier League
AS Douanes vs ASEC Ndiambour

1-0

2-0
Sun 3, Dec-22:00 - Senegal Premier League
Mbour Petite Cote vs Sonacos de Diourbel


2-2
Sun 3, Dec-19:59 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs Guediawaye

1-0

2-0
Sun 3, Dec-20:30 - Senegal Premier League
ASC Diambars vs Stade de Mbour

0-0

0-0
Sun 3, Dec-16:00 - Serbia - 1. Liga
FK Javor Ivanjica vs FK Vozdovac

0-1

0-3
Sun 3, Dec-16:00 - Serbia - 1. Liga
Macva Sabac vs Spartak Subotica

0-0

1-0
Sun 3, Dec-19:59 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs Mladost Lucani

0-2

3-4
Sun 3, Dec-19:00 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs Vojvodina

0-0

1-1
Sun 3, Dec-19:50 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs NK Olimpija Ljubljana

1-0

1-0
Sun 3, Dec-17:00 - Slovenia 1. Liga
NK Krsko vs NK Celje

1-0

3-1
Sun 3, Dec-15:30 - Slovenia 2. Liga
NK Radomlje vs ND Mura 05

0-0

0-3
Sun 3, Dec-17:30 - South Africa First League
Mbombela United vs Mthatha Bucks

1-1

2-1
Sun 3, Dec-17:30 - South Africa First League
Uthongathi FC vs Real Kings

0-0

2-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
FC Barcelona B Women\'s vs Levante Las Planas Women\'s

2-1

7-1
Sun 3, Dec-15:30 - Spanish Ladies League Division 2
Vallecas CF Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s

0-2

1-4
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Ladies League Division 2
CE Europa Women\'s vs CE Seagull Women\'s

1-1

1-1
Sun 3, Dec-00:30 - Spanish Ladies League Division 2
UD Geneto Del Teide Women\'s vs CD Laguna Women\'s

1-0

2-0
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Sevilla FC Women\'s

2-0

2-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Santa Teresa CD Women\'s vs Levante UD Women\'s

0-1

0-3
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s

0-1

1-3
Sun 3, Dec-19:15 - Spanish Primera Division
Getafe vs Valencia

0-0

1-0
Sun 3, Dec-21:30 - Spanish Primera Division
Eibar vs Espanyol

2-0

3-1
Sun 3, Dec-23:45 - Spanish Primera Division
Las Palmas vs Real Betis

1-0

1-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Primera Division
Leganes vs Villarreal

0-0

3-1
Sun 3, Dec-20:45 - Spanish Primera U19
CF Damm(U19) vs Espanyol(U19)

0-2

2-3
Sun 3, Dec-15:30 - Spanish Primera U19
Atletico Perines(U19) vs CF Alondras (U19)

0-0

0-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division
Cultural Leonesa vs Alcorcon

1-1

2-2
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division
Valladolid vs Numancia

2-0

2-3
Sun 3, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division
Cadiz vs Albacete

1-0

2-0
Sun 3, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division
Sevilla Atletico vs CD Lugo

1-0

1-1
Sun 3, Dec-23:00 - Spanish Segunda Division
Almeria vs Tenerife

1-0

2-1
Sun 3, Dec-23:30 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Zaragoza

0-0

0-1
Sun 3, Dec-15:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Toledo

0-0

0-1
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs Gimnastica Segoviana

0-0

0-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SD Ponferradina vs Cerceda

0-1

2-1
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Talavera de la Reina vs Celta Vigo B

1-0

3-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna B vs Rapido de Bouzas

0-0

0-0
Sun 3, Dec-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs Racing de Ferrol

1-0

2-1
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Artistico Navalcarnero vs Atletico de Madrid B

0-1

1-1
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Rayo Majadahonda vs Fuenlabrada

0-0

0-0
Sun 3, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad B vs Sporting de Gijon B

1-0

2-1
Sun 3, Dec-15:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs CD Izarra

0-1

0-1
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs CD Mirandes

0-1

0-3
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Burgos CF vs Barakaldo CF

0-0

0-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs Racing Santander

1-0

2-1
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Caudal Deportivo vs CD Vitoria(SPA)

1-0

1-1
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs CD Pena Sport

0-0

0-1
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Lealtad vs Athletic Bilbao B

0-0

0-1
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Elche

0-1

1-1
Sun 3, Dec-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Alcoyano vs Atletico Baleares

0-0

0-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Mallorca vs Sabadell

0-0

0-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Cornella vs SCR Pena Deportiva

1-0

1-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Formentera vs CF Badalona

0-0

2-1
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs CF Peralada

0-0

0-0
Sun 3, Dec-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Cordoba CF B

2-1

2-1
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Lorca Deportiva FC vs FC Cartagena

1-0

1-2
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Extremadura vs CD Badajoz

4-0

5-2
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs Merida AD

0-0

0-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Jumilla

0-0

1-1
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Ejido 2012 vs C.D. San Fernando Isleno

1-1

1-1
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs Granada CF B

0-0

0-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD Melilla vs UD Marbella

0-1

1-2
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Ecija Balompie vs Las Palmas Atletico

0-1

0-3
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Real Betis B vs Murcia

0-0

0-0
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Atletico Lugones vs Valdesoto


1-0
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs CD Colunga


2-1
Sun 3, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs UD Gijon Industrial


0-2
Sun 3, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs Real Aviles


5-1
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Union Langreo vs CD Llanes

1-1

4-1
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs L\'Entregu CF

0-1

0-3
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs CD Tuilla


1-1
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Oviedo B vs Condal CF

1-0

4-0
Sun 3, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Barbadas vs CD Choco

0-0

0-0
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Ourense

1-0

1-0
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Celtiga FC vs CF Noia


1-0
Sun 3, Dec-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Boiro vs Silva SD


2-0
Sun 3, Dec-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Cultural Areas vs Villalonga FC


4-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Compostela vs Arenteiro


4-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs Negreira

1-0

2-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs Laracha


1-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs CF Alondras


1-1
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs Ribadumia CF


3-0
Sun 3, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs CD San Roque de Lepe


1-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Guadalcacin CD

1-1

3-2
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Algeciras vs Cadiz B


0-1
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Sanluqueno vs CD Gerena


1-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs Lucena CF

0-0

0-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Arcos CF

0-0

0-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Castilleja CF vs Sevilla C


2-0
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Recreativo Huelva B vs Atletico Espeleno

2-1

3-2
Sun 3, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs Son Cladera

0-0

0-0
Sun 3, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs San Rafael


0-1
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Serverense vs CD Manacor


1-2
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Unio Esportiva Petra vs CD Binissalem


0-1
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs Santa Catalina

0-1

0-2
Sun 3, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs CD Marino


1-2
Sun 3, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs CD El Cotillo

5-0

7-1
Sun 3, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Vera vs UD San Fernando

1-1

1-1
Sun 3, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs UD Los Llanos De Aridane


4-0
Sun 3, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Puerto vs Atletico Union Guimar


1-0
Sun 3, Dec-16:15 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs UD Las Zocas

0-0

0-1
Sun 3, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EDMF Churra vs Pinatar CF

0-0

2-2
Sun 3, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs Club Deportivo Cieza

0-0

0-0
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF B vs Club Atletico Pulpileno


1-1
Sun 3, Dec-19:45 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs UCAM Murcia B


1-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Yeclano Deportivo vs CD Aguilas

1-0

2-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CF El Castillo vs Muleno CF

0-0

0-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs La Union CF

0-0

1-0
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mar Menor vs NV Estudiantes de Murcia CF


1-1
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs SFC Minerva

1-0

1-1
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Bala Azul


4-2
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs EMD Aceuchal


5-0
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Atletico Pueblonuevo vs UD Montijo


0-1
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Don Benito vs CP Valdivia


2-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs CP Amanecer

1-1

2-1
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs Jerez Industrial CF

1-1

1-1
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs CD Santa Amalia

1-0

4-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs Olivenza

0-1

1-2
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs CD Diocesano


3-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Castuera vs CD Azuaga


2-2
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs CD Idoya


1-1
Sun 3, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs UDC Chantrea KKE


1-0
Sun 3, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs CD Varea


1-3
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra vs SD Logrones


2-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Naxara vs Haro Deportivo


3-2
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs Yague CF


2-1
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Tedeon vs UD Logrones B


0-2
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs CD Arnedo


0-1
Sun 3, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs CD Pradejon


1-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Villegas vs CA River Ebro


2-1
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs CP Calasancio


3-0
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs CD Caspe

0-0

0-0
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD La Almunia vs CF Illueca


2-3
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs SD Tarazona


1-1
Sun 3, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs AD Almudevar

0-0

0-0
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Teruel vs CD Carinena


8-0
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Ejea vs Utebo FC


2-1
Sun 3, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs Valdefierro


4-1
Sun 3, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs CDJ Tamarite


0-3
Sun 3, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Brea vs UD Fraga


2-0
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Sabinanigo vs CD Sarinena


0-2
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs Villarrubia CF


1-0
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Miguelturreno

0-0

0-0
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Villacanas


1-0
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Tomelloso vs UB Conquense


0-1
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs CD Guadalajara

0-0

0-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs CD Marchamalo

2-0

2-3
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs UD Socuellamos

0-0

0-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs Manchego Ciudad

0-0

0-1
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Pedroneras vs Mora CF


1-2
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Gimnastica Torrelavega vs AD Siete Villas

0-0

1-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Laredo vs CF Vimenor

1-0

1-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Velarde CF vs Atletico Albericia


1-0
Sun 3, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs Racing Santander B


0-1
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anaitasuna vs JD Somorrostro


1-2
Sun 3, Dec-14:10 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs SD Balmaseda FC

0-0

1-2
Sun 3, Dec-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs CD Getxo

1-0

3-0
Sun 3, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs CF Reus Deportiu II

2-0

6-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Espanyol B vs Santfeliuenc FC

1-0

3-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Palamos CF vs AE Prat


0-2
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs Pobla De Mafumet CF


2-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs CF Gava


1-1
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs CE Europa

3-0

4-1
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Cerdanyola del Valles vs Terrassa

0-0

0-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs UE Figueres


0-3
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UA Horta vs L\'Hospitalet

2-0

2-2
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Olimpic Xativa vs Paiporta

1-0

3-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs CD Almassora

0-0

0-0
Sun 3, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs DAV Santa Ana


2-0
Sun 3, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Clomenar Viejo vs Rayo Vallecano B


2-2
Sun 3, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs CDF Tres Cantos


2-2
Sun 3, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs Atletico Pinto


1-0
Sun 3, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
San Fernando Henares vs Villaverde Boetticher CF


1-1
Sun 3, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Los Yebenes San Bruno vs CF San Agustin


0-6
Sun 3, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Parla Escuela vs CD El Alamo


1-2
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs Leganes B

2-1

3-4
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Getafe B vs Inter de Madrid

1-0

2-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcobendas Sport vs CF Pozuelo Alarcon

0-0

0-0
Sun 3, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cebrerena vs La Baneza


0-1
Sun 3, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs Atletico Astorga


0-2
Sun 3, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs CD Becerril

0-0

1-1
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Zamora CF vs CD Beroil Bupolsa(Tino)


3-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs CD Salmantino


1-2
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs Real Avila CF

0-0

0-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs UD San Pedro


1-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Linares Deportivo vs Villacarrillo CF


4-0
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Antequera CF vs Torredonjimeno


2-2
Sun 3, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs CD Rincon


1-1
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Loja CD vs Almeria B

0-0

0-0
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Velez CF vs Martos Club Deportivo


2-3
Sun 3, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Guadix CF vs CD Huetor Tajar

0-1

0-1
Sun 3, Dec-19:00 - Swiss Super League
St. Gallen vs Zurich

1-2

1-3
Sun 3, Dec-19:00 - Swiss Super League
FC Thun vs Young Boys

1-0

3-1
Sun 3, Dec-19:00 - Swiss Super League
Grasshoppers vs FC Lugano

0-0

0-1
Sun 3, Dec-19:00 - Switzerland Challenge League
Vaduz vs Wohlen

1-1

1-1
Sun 3, Dec-19:00 - Switzerland Challenge League
Winterthur vs FC Schaffhausen

0-0

0-1
Sun 3, Dec-16:00 - Tunisia Cup
EO Sidi Bouzid vs CS Bembla

0-1

0-1
Sun 3, Dec-16:00 - Tunisia Cup
La Palme de Tozeur Avenir vs ES Rades


3-0
Sun 3, Dec-16:00 - Tunisia Cup
Enfida Sports vs ES Hammam Sousse

0-1

0-1
Sun 3, Dec-16:00 - Tunisia Cup
Al Ahly Hajri vs Sfax Railways

0-0

0-0
Sun 3, Dec-16:00 - Tunisia Cup
Jeunesse Tebourba vs Borj Amri


1-0
Sun 3, Dec-16:00 - Tunisia Cup
El Alia Sport vs Ahly Sfaxien

0-0

0-0
Sun 3, Dec-16:00 - Tunisia Cup
ES El Aloui vs S.S. Sfaxien


4-1
Sun 3, Dec-16:00 - Tunisia Cup
CS Akouda vs Baath Bir Mcherga


4-2
Sun 3, Dec-16:00 - Tunisia Cup
Douz vs US Tataouine

0-0

0-0
Sun 3, Dec-16:00 - Tunisia Cup
Rejiche vs Sporting Ben Arous

1-1

1-1
Sun 3, Dec-16:00 - Tunisia Cup
Sejnane vs Sbikha


1-2
Sun 3, Dec-16:00 - Tunisia Cup
Redeyef vs Stade Africain Menzel Bourguiba

1-0

2-0
Sun 3, Dec-16:00 - Tunisia Cup
Menzel Nour vs FC Hammamet


3-0
Sun 3, Dec-16:00 - Tunisia Cup
Chebika vs AS Kasserine


1-1
Sun 3, Dec-16:00 - Tunisia Division 1
Etoile Metlaoui vs ES du Sahel

1-0

1-1
Sun 3, Dec-18:00 - Tunisia Division 1
Esperance Sportive de Tunis vs Club Africain

1-0

1-0
Sun 3, Dec-16:30 - Turkey 2 Ligi A
Adana Demirspor vs Elazigspor

0-2

2-2
Sun 3, Dec-16:30 - Turkey 2 Ligi A
Balikesirspor vs Giresunspor

0-0

0-0
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey 2 Ligi A
Gaziantepspor vs Istanbulspor

1-1

1-1
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Adanaspor

0-0

1-0
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Batman Petrolspor vs Manisa BB Spor

1-1

1-1
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Ofspor vs Erzin Belediyespor

1-2

1-2
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Bayburt Ozel Idare vs Yomraspor

2-1

4-1
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Canakkale Dardanelspor vs 12 Bingol Spor

0-0

0-1
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Bergama Belediyespor vs Bayrampasaspor

0-1

0-1
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kozan BLD.SPOR vs Catalca Spor

1-0

1-0
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erbaaspor S vs Orhangazispor

1-1

2-1
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Pazarspor vs Ergene Velimese

0-0

0-2
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
24 Erzincanspor vs Darica Genclerbirligi

1-0

1-1
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeni Orduspor vs Kayseri Erciyespor

2-0

5-1
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Turgutluspor vs Belediye Vanspor

0-1

0-4
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Anadolu Uskudar vs Erokspor

0-0

0-0
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yesil Bursa vs Golcukspor

0-1

2-1
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Muglaspor vs Ankara Demirspor

1-1

1-1
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Arsinspor vs Ankara Adliyespor

1-0

1-1
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Cizrespor vs Elazig Belediyespor

1-1

1-1
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karaman Belediyesi Spor vs Usakspor

0-0

0-0
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tarsus Idman Yurdu vs Tepecik Bld

0-0

3-0
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Aydinspor vs Sultanbeyli

0-1

0-2
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Corum Belediyespor vs Duzyurtspor

0-0

1-1
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Payas BS 1975 vs Kizilcabolukspor

1-0

1-1
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tekirdagspor vs Osmaniyespor

0-1

0-1
Sun 3, Dec-12:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Konak BEL. Women\'s vs Atasehir Belediyesi Women\'s

0-0

0-0
Sun 3, Dec-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
KDZ Ereglispor Women\'s vs Amedspor Women\'s


2-0
Sun 3, Dec-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kirecburnu Women\'s vs 1207 Antalya Muratpasa Women\'s


2-0
Sun 3, Dec-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Vatanspor Women\'s vs Besiktas JK Women\'s

1-1

1-3
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Trabzon Idmanocagi Women\'s vs Yabancilar Women\'s


1-1
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kahramanmaras vs Zonguldak

0-0

2-0
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Sanliurfaspor

0-0

1-0
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sakaryaspor vs Nigde Belediyespor

2-1

5-1
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Karsiyaka vs Anadolu Selcukluspor

0-0

0-0
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hacettepe S.K. vs Altay Spor Kulubu

0-0

0-0
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bandirmaspor vs Fethiyespor

0-0

0-0
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Silivrispor vs Kirklarelispor

1-0

2-2
Sun 3, Dec-13:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Eyupspor vs Tuzlaspor Kulubu

1-0

2-0
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Amedspor vs Keciorengucu

2-1

2-1
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sariyer vs Mersin Idman Yurdu

0-0

6-1
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Inegolspor vs Tokatspor

1-0

1-0
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kastamonuspor vs Afjet Afyonspor

0-0

0-0
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kocaeli Birlik Spor vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

0-3

1-4
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Bodrumspor

1-1

3-1
Sun 3, Dec-19:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Menemen Belediye Spor vs Bucaspor

2-0

5-1
Sun 3, Dec-20:30 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Kasimpasa

1-1

4-2
Sun 3, Dec-17:30 - Turkey Super Lig
Istanbul Buyuksehir Belediyesi vs Osmanlispor FC

0-0

1-0
Sun 3, Dec-15:00 - Turkey Super Lig
Genclerbirligi vs Sivasspor

1-0

4-0
Sun 3, Dec-15:00 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Bursaspor

0-3

0-3
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Akhisar Bld.Geng(U19)

2-0

6-0
Sun 3, Dec-12:00 - Turkey U21 Ligi 1
Boluspor(U21) vs Adanaspor(U21)

2-0

3-0
Sun 3, Dec-12:30 - Turkey U21 Super League
Konyaspor(U21) vs Bursaspor(U21)

0-0

0-0
Sun 3, Dec-14:00 - Turkey U21 Super League
Genclerbirligi(U21) vs Sivasspor(U21)

1-0

3-1
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey U21 Super League
Fenerbahce(U21) vs Kasimpasa(U21)

1-0

1-0
Sun 3, Dec-14:30 - Turkey U21 Super League
Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U21) vs Osmanlispor FC(U21)

0-0

0-0
Sun 3, Dec-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs Illichivets FC Mariupol

2-1

5-1
Sun 3, Dec-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zirka Kirovohrad vs Stal Dniprodzerzhynsk

0-0

1-0
Sun 3, Dec-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs PFC Oleksandria

2-0

3-1
Sun 3, Dec-23:00 - Venezuela Segunda Division
Margarita FC vs Diamantes de Guayana

2-0

3-1
Sun 3, Dec-23:00 - Venezuela Segunda Division
Atletico Venezuela B vs Tucanes Amazonas

0-0

1-0
Sun 3, Dec-01:00 - Venezuela Segunda Division
Estudiantes Caracas SC vs Universidad Central de Venezuela

0-0

2-0
Sun 3, Dec-12:25 - Vietnam Championship U21
Thua Thien Hue(U21) vs Dong Thap(U21)

0-1

2-4
Sun 3, Dec-12:25 - Vietnam Championship U21
Viettel (U21) vs Hoang Anh Gia Lai(U21)

0-0

0-0
Sun 3, Dec-18:45 - Wales Cup
Caernarfon vs Barry Town United

2-0

2-0



NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.

Write a Comment

comments powered by Disqus