Complete Football Results for Wed 8, Nov 2017

Yesterday's Results |  Tuesday,21 Nov 2017  | Monday,20 Nov 2017  | Sunday,19 Nov 2017

FOOTBALL RESULTS
Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 8, Nov-20:05 - AFC U19 Championship
Saudi Arabia(U19) vs Yemen(U19)

0-1

2-1
Wed 8, Nov-19:59 - AFC U19 Championship
Jordan(U19) vs Syria(U19)

0-0

2-1
Wed 8, Nov-19:59 - AFC U19 Championship
Qatar(U19) vs Iraq(U19)

1-0

1-1
Wed 8, Nov-07:00 - AFC U19 Championship
Brunei Darussalam(U19) vs Timor Leste(U19)

1-1

2-2
Wed 8, Nov-08:00 - AFC U19 Championship
Japan(U19) vs Thailand(U19)

0-0

2-1
Wed 8, Nov-09:00 - AFC U19 Championship
Viet Nam(U19) vs Laos(U19)

2-0

4-0
Wed 8, Nov-10:00 - AFC U19 Championship
Nepal(U19) vs Oman(U19)

0-3

0-5
Wed 8, Nov-10:00 - AFC U19 Championship
Korea Republic(U19) vs Malaysia(U19)

3-0

3-0
Wed 8, Nov-12:00 - AFC U19 Championship
Mongolia(U19) vs Singapore(U19)

1-2

4-2
Wed 8, Nov-13:00 - AFC U19 Championship
Sri Lanka(U19) vs Bangladesh(U19)

0-4

0-4
Wed 8, Nov-13:00 - AFC U19 Championship
Chinese Taipei(U19) vs Macao China(U19)

1-0

2-0
Wed 8, Nov-15:00 - AFC U19 Championship
Bahrain(U19) vs United Arab Emirates (U19)

0-0

1-0
Wed 8, Nov-15:00 - AFC U19 Championship
Australia(U19) vs North Korea(U19)

2-0

4-1
Wed 8, Nov-16:00 - AFC U19 Championship
Tajikistan(U19) vs Uzbekistan(U19)

0-0

1-0
Wed 8, Nov-17:00 - AFC U19 Championship
Iran(U19) vs Palestine(U19)

3-0

4-0
Wed 8, Nov-17:05 - AFC U19 Championship
Turkmenistan(U19) vs India(U19)

0-0

0-3
Wed 8, Nov-18:00 - Argentina Reserves League
CA Colegiales Reserve vs Defensores Belgrano Reserve

1-1

1-1
Wed 8, Nov-04:05 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores de Belgrano vs Deportivo Espanol

0-0

2-0
Wed 8, Nov-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Berazategui vs Sportivo Italiano

0-0

1-1
Wed 8, Nov-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Excursionistas vs Club Atletico Central Cordoba

0-1

0-1
Wed 8, Nov-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
El Porvenir vs Club Lujan

0-1

0-1
Wed 8, Nov-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Leandro N Alem vs Sportivo Barracas

1-0

4-0
Wed 8, Nov-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Canuelas FC vs Ituzaingo

0-0

0-0
Wed 8, Nov-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Argentino de Quilmes

0-2

0-3
Wed 8, Nov-22:30 - Argentina Torneo Federal A
CA Juventud Unida San Luis vs Union Villa Krause

1-1

2-1
Wed 8, Nov-23:30 - Argentina Torneo Federal A
Union Aconquija vs Sportivo Desamparados

0-0

0-0
Wed 8, Nov-22:30 - Belgian U21 Youth League
Royal Charleroi(U21) vs Club Brugge(U21)

1-1

2-3
Wed 8, Nov-01:15 - Brasileiro, Serie B
Criciuma SC vs Boa Esporte Clube

1-0

2-0
Wed 8, Nov-01:15 - Brasileiro, Serie B
Vila Nova (GO) vs Santa Cruz (PE)

1-0

1-1
Wed 8, Nov-01:15 - Brasileiro, Serie B
America MG vs ABC Natal/RN

1-0

2-0
Wed 8, Nov-02:30 - Brasileiro, Serie B
Londrina (PR) vs Goias

0-0

2-0
Wed 8, Nov-02:30 - Brasileiro, Serie B
Nautico (PE) vs Paysandu (PA)

1-1

1-3
Wed 8, Nov-02:30 - Brasileiro, Serie B
Oeste SP vs Figueirense (SC)

0-0

1-1
Wed 8, Nov-02:30 - Brasileiro, Serie B
Brasil de Pelotas RS vs Parana PR

0-0

2-0
Wed 8, Nov-03:30 - Brasileiro, Serie B
Ceara vs Guarani Futebol Clube

1-1

2-2
Wed 8, Nov-03:30 - Brasileiro, Serie B
CRB (AL) vs Juventude (RS)

1-0

2-0
Wed 8, Nov-18:00 - Club Friendly
FC Groningen vs Preuben Munster

3-1

4-1
Wed 8, Nov-19:00 - Club Friendly
Monchengladbach vs Arminia Bielefeld

1-0

4-1
Wed 8, Nov-19:00 - Club Friendly
Fortuna Dusseldorf vs Fortuna Koln

1-1

1-3
Wed 8, Nov-21:00 - Club Friendly
Sokol Ostroda vs Sokol Aleksandrow Lodzki

0-0

1-1
Wed 8, Nov-21:30 - Club Friendly
Internacional(U19) vs Juventude RS(U19)

1-0

1-1
Wed 8, Nov-21:30 - Club Friendly
SC 12 Horas RS(U19) vs Guarany De Camaqua RS(U19)

0-0

1-1
Wed 8, Nov-19:59 - Club Friendly
Pafos FC vs AEL Limassol

2-1

5-2
Wed 8, Nov-22:00 - Club Friendly
FSV Frankfurt vs SV Wehen Wiesbaden

0-2

0-3
Wed 8, Nov-22:00 - Club Friendly
Olaria(U20) vs Portuguesa RJ (U20)

0-2

2-2
Wed 8, Nov-22:30 - Club Friendly
Aris Salonica vs Boca Juniors Reserve

0-0

1-0
Wed 8, Nov-22:30 - Club Friendly
FC Viktoria Arnoldsweiler vs Bonner SC

0-1

0-2
Wed 8, Nov-23:30 - Club Friendly
Szombathelyi Haladas vs NK Osijek

1-1

3-1
Wed 8, Nov-11:20 - Club Friendly
Bashundhara Kings vs Fakirapool Young Mens Club

0-1

0-2
Wed 8, Nov-13:20 - Club Friendly
Uttar Baridhara SC vs Feni SC

0-1

1-1
Wed 8, Nov-16:00 - Club Friendly
Sparta Rotterdam vs Volendam


4-0
Wed 8, Nov-16:30 - Club Friendly
FC Utrecht Am. vs Jong Sparta Rotterdam

2-0

3-0
Wed 8, Nov-16:30 - Club Friendly
NK TOSK Tesanj vs FK Sarajevo

0-1

0-4
Wed 8, Nov-16:30 - Club Friendly
FK Dinamo Pancevo vs FK Rad Beograd

1-0

3-1
Wed 8, Nov-17:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Spartak Hulin vs Valasske Mezirici

5-0

6-0
Wed 8, Nov-22:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Greve Woman\'s vs Osterbro IF Woman\'s

0-0

3-0
Wed 8, Nov-19:30 - Egypt Cup
EL Masry vs Bani Ebeid FC

1-0

3-0
Wed 8, Nov-22:00 - Egypt Cup
Arab Contractors vs El Shams

1-0

3-0
Wed 8, Nov-16:30 - Egypt Cup
El Entag Al Harby vs Asyut Petroleum

1-0

1-0
Wed 8, Nov-16:30 - Egypt Cup
Wadi Degla SC vs Kafr El Shaikh

1-0

1-0
Wed 8, Nov-23:45 - England Isthmian League Cup
Maldon & Tiptree vs Billericay Town

0-1

0-3
Wed 8, Nov-23:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Grimsby Town vs Sunderland U21

0-0

1-1
Wed 8, Nov-23:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Bury vs Stoke City U21

3-0

3-1
Wed 8, Nov-23:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Bristol Rovers vs Swindon

1-2

2-4
Wed 8, Nov-23:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Carlisle vs Fleetwood Town

0-2

1-2
Wed 8, Nov-23:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Leatherhead vs Folkestone Invicta

1-1

1-2
Wed 8, Nov-18:00 - Friendly Internationals
Germany(U17) vs Russia(U17)

1-0

2-0
Wed 8, Nov-18:30 - Friendly Internationals
Sweden U18 vs Poland(U19)

0-0

0-1
Wed 8, Nov-18:35 - Friendly Internationals
Congo vs Benin

1-1

1-1
Wed 8, Nov-18:45 - Friendly Internationals
Iceland vs Czech Republic

0-1

1-2
Wed 8, Nov-21:00 - Friendly Internationals
Lesotho vs Zimbabwe


1-0
Wed 8, Nov-23:00 - Friendly Internationals
England(U17) vs Portugal(U17)

0-2

3-2
Wed 8, Nov-11:00 - Friendly Internationals
North Korea(U22) vs Mexico(U22)

1-0

1-0
Wed 8, Nov-14:00 - Friendly Internationals
Finland(U19) vs Norway U18

0-0

0-4
Wed 8, Nov-16:00 - Friendly Internationals
China U22 vs Saudi Arabia(U22)

0-1

0-2
Wed 8, Nov-17:00 - Friendly Internationals
Qatar (U23) vs Syria(U23)

0-1

2-2
Wed 8, Nov-16:00 - FYR Macedonia Cup
Pelister Bitola vs Pobeda Prilep

2-2

5-2
Wed 8, Nov-16:00 - FYR Macedonia Cup
Renova Cepciste vs FK Skopje

0-0

2-0
Wed 8, Nov-16:00 - FYR Macedonia Cup
FK Teteks Tetovo vs Akademija Pandev

0-1

0-2
Wed 8, Nov-21:00 - Germany - Regionalliga Nord
Germania Egestorf Langreder vs FC St. Pauli II

2-0

3-1
Wed 8, Nov-13:00 - Hungary U19 League
Illes Akademia Haladas(U19) vs Debreceni VSC (U19)

1-0

3-0
Wed 8, Nov-21:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Koka KSK FNLA Women\'s vs MTK Hungaria FC Woman\'s

0-0

1-3
Wed 8, Nov-12:00 - Indonesia Liga 1
Pusamania Borneo vs Persib Bandung

1-0

2-1
Wed 8, Nov-17:00 - Indonesia Liga 1
Madura United vs Bhayangkara FC

0-0

1-3
Wed 8, Nov-15:45 - Iran League Division 1
Naft Masjed Soleyman FC vs Mes Kerman

2-1

2-1
Wed 8, Nov-19:30 - Italy C1A
Livorno vs Viterbese

1-0

3-0
Wed 8, Nov-19:30 - Italy C1A
Pro Piacenza vs S.S.D. Monza 1912

1-0

1-0
Wed 8, Nov-19:30 - Italy C1A
Giana Erminio vs Piacenza

2-2

4-3
Wed 8, Nov-23:30 - Italy C1A
Lucchese vs Prato

0-0

0-0
Wed 8, Nov-23:30 - Italy C1A
Pistoiese vs Robur Siena S.S.D.

0-1

1-2
Wed 8, Nov-23:30 - Italy C1A
Gavorrano vs Arezzo

0-0

0-0
Wed 8, Nov-17:30 - Italy C1A
Pontedera vs Cuneo

0-1

0-3
Wed 8, Nov-21:30 - Italy C1B
Gubbio vs Ravenna

0-1

0-1
Wed 8, Nov-23:30 - Italy C1B
Padova vs AC Mestre

2-0

2-1
Wed 8, Nov-23:30 - Italy C1B
Alma Juventus Fano vs Santarcangelo

1-1

1-1
Wed 8, Nov-23:45 - Italy C1B
Vicenza vs Renate AC

0-1

1-1
Wed 8, Nov-17:30 - Italy C1B
Triestina vs Teramo

0-1

1-1
Wed 8, Nov-17:30 - Italy C1B
Reggiana vs Pordenone Calcio SSD

0-0

1-0
Wed 8, Nov-17:30 - Italy C1B
Sambenedettese vs Alto Adige/Sudtirol

0-0

0-1
Wed 8, Nov-17:30 - Italy C1B
FeralpiSalo vs Fermana

0-0

1-2
Wed 8, Nov-17:30 - Italy Serie D
Portici vs AC Palazzolo

0-1

1-1
Wed 8, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Ehime FC vs Kyoto Purple Sanga

0-1

0-2
Wed 8, Nov-14:00 - K-National League
Gimhae City FC vs Gyeongju KHNP

0-0

1-0
Wed 8, Nov-16:30 - Libya League Division 1
Al Mahalla vs Al-Wehda(LBY)

0-0

0-2
Wed 8, Nov-19:59 - Mexico Primera Divison 2
Halcones De Morelos vs Reboceros de La Piedad

0-2

0-3
Wed 8, Nov-19:00 - Morocco Division 2
Raja de Beni Mellal vs JSK Chabab Kasba Tadla


2-0
Wed 8, Nov-23:45 - Northern Ireland Youth League
Ballymena United(U20) vs Glentoran FC(U20)

2-1

3-3
Wed 8, Nov-23:45 - Northern Ireland Youth League
Carrick Rangers(U20) vs Cliftonville(U20)

0-0

0-4
Wed 8, Nov-23:45 - Northern Ireland Youth League
Crusaders FC(U20) vs Ards FC(U20)

0-0

1-0
Wed 8, Nov-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs SMS Lodz Youth

0-0

0-0
Wed 8, Nov-19:15 - Qatar Stars Cup
Al-Garrafa vs Qatar SC

1-1

2-1
Wed 8, Nov-19:15 - Qatar Stars Cup
Al-Khuraitiat vs Al Duhail SC

2-2

4-4
Wed 8, Nov-17:05 - Qatar Stars Cup
Al-Sailiya vs Al Khor SC

1-2

1-2
Wed 8, Nov-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Qaradag Lokbatan vs Xazar Futbol Klubu

0-0

2-0
Wed 8, Nov-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Zaqatala FK vs AZAL PFC Baku

0-1

0-1
Wed 8, Nov-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Bina FK vs Turan Tovuz

0-0

0-1
Wed 8, Nov-21:00 - Romania - Liga 2
Ripensia Timisoara vs UTA Arad

0-0

1-1
Wed 8, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
Dacia Unirea Braila vs Dunarea Calarasi

1-0

1-1
Wed 8, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
Academica Arges vs CS Mioveni

0-1

3-1
Wed 8, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
FCM Targu Mures vs Olimpia Satu Mare

1-1

4-2
Wed 8, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
Sportul Snagov vs Stiinta Miroslava

1-0

1-0
Wed 8, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
ACS Foresta Suceava vs Politehnica Timisoara

0-1

2-2
Wed 8, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
Luceafarul Oradea vs Pandurii

2-1

3-1
Wed 8, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
Chindia Targoviste vs Balotesti

3-1

4-1
Wed 8, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
Metaloglobus vs Hermannstadt

0-0

0-3
Wed 8, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
SCM Argesul Pitesti vs Afumati

1-0

2-1
Wed 8, Nov-16:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Heniu Prundu Bargaului Women\'s vs Vasas Femina Women\'s

0-1

0-1
Wed 8, Nov-19:00 - Russia Div 2 South
Torpedo Armavir vs Druzhba Maykop

1-0

3-0
Wed 8, Nov-15:00 - Russia Div 2 South
SKA Rostov vs Kuban Krasnodar B

2-0

4-1
Wed 8, Nov-15:00 - Russia Div 2 South
Dynamo Stavropol vs Spartak Nalchik

0-1

0-3
Wed 8, Nov-15:00 - Russia Div 2 South
FK Biolog vs Alania

0-1

1-2
Wed 8, Nov-15:00 - Russia Div 2 South
Legion Dynamo vs Chernomorets Novorossiysk

1-1

1-1
Wed 8, Nov-18:00 - Russia Div 2 South
FK Afips vs FK Anzhi-2 Makhachkala

1-1

6-1
Wed 8, Nov-18:00 - Russia Div 2 South
FK Chayka Pesch vs FK Angusht Nazran

2-1

3-1
Wed 8, Nov-19:59 - Russia First Division
FK Khimki vs Volga Olimpiets

0-1

0-2
Wed 8, Nov-13:00 - Russia First Division
Luch Energiya Vladivostok vs Volgar Astrachan

0-0

0-0
Wed 8, Nov-14:00 - Russia First Division
Spartak Tambov vs Baltika

0-0

2-1
Wed 8, Nov-15:00 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs Kuban Krasnodar

0-0

0-0
Wed 8, Nov-15:00 - Russia First Division
Rotor Volgograd vs Dynamo St. Petersburg

0-0

0-0
Wed 8, Nov-15:00 - Russia First Division
Spartak Moscow II vs Avangard Kursk

0-0

0-1
Wed 8, Nov-15:40 - Russia First Division
FC Tom Tomsk vs Krylya Sovetov Samara

1-0

1-0
Wed 8, Nov-16:00 - Russia First Division
Sibir vs Zenit-2 St.Petersburg

1-0

3-1
Wed 8, Nov-18:00 - Russia First Division
Gazovik Orenburg vs Yenisey Krasnoyarsk

0-0

1-0
Wed 8, Nov-18:00 - Russia First Division
FC Tyumen vs Fakel Voronezh

0-0

0-0
Wed 8, Nov-19:25 - Saudi Arabia Division 1
Al-Rbeea vs Al-Hazm

1-2

1-3
Wed 8, Nov-16:05 - Saudi Arabia Division 1
Al-Kawkab vs Dhamk

2-0

3-0
Wed 8, Nov-16:25 - Saudi Arabia Division 1
Al-Tai vs Al-Watani

2-0

2-2
Wed 8, Nov-16:40 - Saudi Arabia Division 1
Al Mojzel vs Al-Nojoom

0-0

0-0
Wed 8, Nov-00:00 - Scottish Development League B
East Kilbride(U20) vs Greenock Morton U20

1-1

2-2
Wed 8, Nov-23:30 - Scottish Development League B
Cowdenbeath(U20) vs Alloa Athletic(U20)

0-3

2-6
Wed 8, Nov-23:45 - Scottish Highland Football League
Lossiemouth FC vs Buckie Thistle FC

0-0

0-3
Wed 8, Nov-16:30 - Slovakia 3. liga West
MFK Dubnica vs DAC Dunajska Streda B

0-0

0-1
Wed 8, Nov-17:00 - Slovakia 3. liga West
Zlate Moravce B vs Gabcikovo

0-1

1-1
Wed 8, Nov-23:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Idoya vs CD Iruna

0-1

0-2
Wed 8, Nov-21:00 - Sudanese Premier League
Al-Hilal Omdurman vs Hay Al-Arab

1-0

3-0
Wed 8, Nov-21:00 - Sudanese Premier League
Ahli Al Khartoum vs Al Shorta Al Qadarif


0-1
Wed 8, Nov-16:00 - SVK U19 A League
Slovan Bratislava(U19) vs FC Nitra(U19)

1-0

1-1
Wed 8, Nov-22:00 - Sweden Superettan
Mjallby AIF vs Orgryte

2-0

2-1
Wed 8, Nov-22:00 - Sweden Superettan
Akropolis IF vs IK Frej Taby

0-1

1-1
Wed 8, Nov-14:45 - Thai League
Bangkok Glass vs Pattaya United

1-2

2-5
Wed 8, Nov-14:45 - Thai League
Super Power Samut Prakan F.C. vs Port FC

0-1

1-3
Wed 8, Nov-15:00 - Thai League
Chiangrai United vs Nakhon Ratchasima

0-0

1-0
Wed 8, Nov-15:00 - Thai League
Suphanburi FC vs Bangkok United FC

0-0

1-1
Wed 8, Nov-15:00 - Thai League
Ratchaburi FC vs Navy FC

0-1

2-1
Wed 8, Nov-16:00 - Thai League
Buriram United vs Police Tero

3-0

4-0
Wed 8, Nov-16:00 - Thai League
Sisaket FC vs Thai Honda FC

0-1

2-5
Wed 8, Nov-17:00 - Thai League
Sukhothai FC vs Chonburi FC

1-1

3-1
Wed 8, Nov-17:00 - Thai League
Ubon UMT United vs Muang Thong United

1-0

2-1
Wed 8, Nov-17:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Croatia(U21) vs San Marino(U21)

1-0

5-0
Wed 8, Nov-21:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Sparta Praha Women\'s vs Linkopings FC Women\'s

0-0

1-1
Wed 8, Nov-19:59 - UEFA Women\\\'s Cup
Gintra Universitetas Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-2

0-6
Wed 8, Nov-22:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Fiorentina Women\'s vs Wolfsburg Women\'s

0-0

0-4
Wed 8, Nov-23:05 - UEFA Women\\\'s Cup
Chelsea FC Women\'s vs FC Rosengard Women\'s

1-0

3-0
Wed 8, Nov-10:00 - UEFA Women\\\'s Cup
BIIK Kazygurt Women\'s vs Lyonnais Women\'s

0-3

0-7
Wed 8, Nov-18:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Brescia Women\'s vs Montpellier HSC Women\'s

2-2

2-3
Wed 8, Nov-19:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Romania(U19) vs Greece(U19)

1-1

2-1
Wed 8, Nov-20:30 - UEFA-EURO U19 Championship
England(U19) vs Faroe Islands(U19)

1-0

6-0
Wed 8, Nov-19:59 - UEFA-EURO U19 Championship
Czech Republic(U19) vs Armenia(U19)

2-0

5-0
Wed 8, Nov-22:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Luxembourg(U19) vs Scotland(U19)

0-0

1-3
Wed 8, Nov-15:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Croatia(U19) vs San Marino(U19)

3-0

3-0
Wed 8, Nov-16:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Belgium(U19) vs Liechtenstein(U19)

2-0

3-0
Wed 8, Nov-16:00 - UEFA-EURO U19 Championship
FYR Macedonia U19 vs Switzerland(U19)

0-1

2-1
Wed 8, Nov-16:00 - UEFA-EURO U19 Championship
France(U19) vs Andorra(U19)

4-0

7-0
Wed 8, Nov-16:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Bosnia and Herzegovina(U19) vs Georgia(U19)

0-0

1-0
Wed 8, Nov-16:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Russia(U19) vs Gibraltar U19

4-0

6-0
Wed 8, Nov-16:30 - UEFA-EURO U19 Championship
Bulgaria(U19) vs Iceland(U19)

0-0

2-1
Wed 8, Nov-17:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Latvia(U19) vs Denmark(U19)

1-2

1-2
Wed 8, Nov-23:30 - Uruguay Segunda Division
CA Villa Teresa vs Canadian SC

1-0

4-0
Wed 8, Nov-23:30 - Uruguay Segunda Division
Huracan vs CA Torque

1-1

2-3
Wed 8, Nov-18:00 - Uruguay U19 League
CA Fenix Montevideo(U19) vs CA Atenas(U19)

0-0

1-0
Wed 8, Nov-16:00 - Uruguay U19 League
Penarol(U19) vs Wanderers(U19)

0-0

0-0
Wed 8, Nov-14:00 - Uzbekistan Professional Football League
Dinamo Samarqand vs Neftchi Fargona

0-0

1-0
Wed 8, Nov-15:00 - Uzbekistan Professional Football League
Mashal Muborak vs Qizilqum Zarafshon

2-0

4-0
Wed 8, Nov-15:30 - Uzbekistan Professional Football League
Lokomotiv Tashkent vs Buxoro FK

2-0

2-0
Wed 8, Nov-16:00 - Uzbekistan Professional Football League
Navbahor Namangan vs FK Sogdiana Jizak

2-0

4-1

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.

Write a Comment

comments powered by Disqus