Complete Football Results for Tue 3, Oct 2017

Yesterday's Results |  Saturday,9 Dec 2017  | Friday,8 Dec 2017  | Thursday,7 Dec 2017

FOOTBALL RESULTS
Date and Time/Team Half Time Full Time
Tue 3, Oct-21:00 - Algeria Division 1
MC Alger vs OM Medea

0-0

0-0
Tue 3, Oct-19:59 - Algeria Division 1
USM Bel Abbes vs USM Alger

2-0

2-0
Tue 3, Oct-17:00 - Algeria U21
USM Bel Abbes U21 vs USM Alger(U21)

1-2

1-4
Tue 3, Oct-18:00 - Algeria U21
MC Alger(U21) vs OM Medea(U21)

4-0

4-1
Tue 3, Oct-01:30 - Argentina Reserves League
Newells Old Boys Reserve vs Godoy Cruz Reserve

0-0

1-0
Tue 3, Oct-17:00 - Argentina Reserves League
Union Santa Fe(R) vs Gimnasia LP Reserve

1-0

1-0
Tue 3, Oct-17:00 - Argentina Reserves League
Independiente Reserve vs Velez Sarsfield(R)

0-0

0-0
Tue 3, Oct-22:00 - Argentina Reserves League
Tigre Reserve vs River Plate(R)

1-1

3-2
Tue 3, Oct-04:05 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Espanol vs CA San Miguel

0-1

0-1
Tue 3, Oct-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Yupanqui vs Victoriano Arenas

1-1

1-1
Tue 3, Oct-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Central Ballester vs CDyS Juventud Unida

1-1

2-3
Tue 3, Oct-02:05 - Argentinian Primera Super League
CA Banfield vs Arsenal de Sarandi

1-0

1-2
Tue 3, Oct-04:05 - Argentinian Primera Super League
Newells Old Boys vs Godoy Cruz

0-0

0-0
Tue 3, Oct-16:00 - Armenia Division 2
Erebuni vs FC Avan Academy

0-1

0-3
Tue 3, Oct-16:45 - Bangladesh League
Rahmatganj MFS vs Team BJMC

1-2

1-2
Tue 3, Oct-14:30 - Bangladesh League
Muktijoddha SKC vs Farashganj SC

0-0

0-0
Tue 3, Oct-14:30 - Belarus Women\\\'s Premier League
Zorka-BDU Minsk Women\'s vs RGUOR Minsk Women\'s

1-1

1-1
Tue 3, Oct-21:30 - Belgian U21 Youth League
Zulte Waregem(U21) vs Lokeren(U21)

0-0

1-2
Tue 3, Oct-22:30 - Belgium - 2e Klasse
Cercle Brugge vs Oud Heverlee Leuven

0-1

0-3
Tue 3, Oct-03:00 - Brazil Copa Paulista
Portuguesa de Desportos vs XV de Piracicaba

0-1

1-1
Tue 3, Oct-23:00 - Brazil National Football Tournament U20
Sao Paulo Youth vs Coritiba Youth (PR)

0-1

0-2
Tue 3, Oct-03:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Ponte Preta vs CR Flamengo (RJ)

0-0

1-0
Tue 3, Oct-16:00 - Club Friendly
TSV 1860 Rosenheim vs Wurzburger Kickers

0-0

0-0
Tue 3, Oct-16:00 - Club Friendly
HSV Barmbek Uhlenhorst vs Teutonia Ottensen

0-2

1-2
Tue 3, Oct-16:00 - Club Friendly
Niendorfer TSV vs Eintracht Norderstedt

1-0

2-2
Tue 3, Oct-17:00 - Club Friendly
FC Eintracht Rheine vs Sportfreunde Lotte

1-3

2-4
Tue 3, Oct-20:30 - Club Friendly
FC Schweinfurt vs SpVgg Unterhaching

0-1

2-1
Tue 3, Oct-18:00 - Club Friendly
SVG Gottingen vs VfL Osnabruck

0-2

0-5
Tue 3, Oct-21:00 - Club Friendly
Wallern vs LASK Linz

0-2

2-4
Tue 3, Oct-22:00 - Club Friendly
Real Union de Irun vs Derby County(U23)

0-0

1-2
Tue 3, Oct-22:45 - Club Friendly
Didcot Town vs Banbury United

1-1

2-2
Tue 3, Oct-11:00 - Club Friendly
Hapoel Hadera vs Hapoel Acco

4-2

5-3
Tue 3, Oct-05:00 - Colombia Copa Mustang
Alianza Petrolera vs Deportiva Once Caldas

0-0

0-1
Tue 3, Oct-03:00 - Colombia Copa Premier
Boyaca Chico vs Atletico FC

0-1

0-1
Tue 3, Oct-05:00 - Costa Rica Primera Division
AD Carmelita vs Deportivo Saprissa

0-2

0-2
Tue 3, Oct-15:00 - Denmark Reserves League
Horsens Reserve vs Silkeborg IF Reserve

0-5

1-6
Tue 3, Oct-22:45 - England Conference
Halifax Town vs Wrexham

0-0

0-0
Tue 3, Oct-22:45 - England Conference
Hartlepool United FC vs Barrow

0-0

1-0
Tue 3, Oct-22:45 - England Conference
Chester FC vs Woking

0-1

0-2
Tue 3, Oct-22:45 - England Conference
Aldershot Town vs Dagenham and Redbridge

1-0

1-1
Tue 3, Oct-22:45 - England Conference
Sutton United vs Dover Athletic

0-1

2-2
Tue 3, Oct-22:45 - England Conference
Solihull Moors vs Ebbsfleet United

0-2

1-3
Tue 3, Oct-22:45 - England Conference
Boreham Wood vs Eastleigh

0-0

1-0
Tue 3, Oct-22:45 - England Conference
Guiseley vs Macclesfield Town

1-1

1-2
Tue 3, Oct-22:45 - England Conference
Maidstone United vs Bromley

0-1

0-2
Tue 3, Oct-22:45 - England Conference
AFC Fylde vs Gateshead

0-0

0-0
Tue 3, Oct-23:15 - England Conference
Torquay United vs Maidenhead United

4-0

4-0
Tue 3, Oct-22:45 - England FA Cup
AFC Telford United vs Stafford Rangers

1-1

4-1
Tue 3, Oct-22:45 - England FA Cup
Billericay Town vs Hungerford Town

2-0

6-1
Tue 3, Oct-22:45 - England FA Cup
Gainsborough Trinity vs Leamington

0-0

2-0
Tue 3, Oct-22:45 - England FA Cup
Ossett Town vs Northwich Victoria FC

0-0

0-0
Tue 3, Oct-22:45 - England FA Cup
Harlow Town vs East Thurrock United

1-1

1-2
Tue 3, Oct-22:45 - England FA Cup
FC United of Manchester vs Stockport County

0-0

1-0
Tue 3, Oct-23:00 - England FA Cup
Stratford Town vs Scarborough Athletic

1-0

1-1
Tue 3, Oct-22:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Rotherham United vs Chesterfield

0-1

1-2
Tue 3, Oct-22:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Cambridge United vs Southampton U21

0-1

0-1
Tue 3, Oct-22:30 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Crewe Alexandra vs Oldham Athletic AFC

0-1

0-1
Tue 3, Oct-22:30 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Doncaster Rovers vs Sunderland U21

0-0

1-0
Tue 3, Oct-22:30 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Accrington Stanley vs Blackpool

1-1

1-2
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Southend United vs Reading U21

1-0

1-0
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Milton Keynes Dons vs Stevenage Borough

0-0

0-0
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Scunthorpe United vs Grimsby Town

1-1

2-1
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Shrewsbury Town vs West Bromwich U21

1-0

3-0
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Oxford United vs Brighton & Hove Albion(U21)

2-1

2-2
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Rochdale vs Stoke City U21

0-0

0-0
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Walsall vs Coventry

1-0

2-2
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Blackburn Rovers vs Bury

0-0

0-1
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Plymouth Argyle vs Exeter City

1-1

2-2
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Luton Town vs Barnet

0-0

1-1
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Cheltenham Town vs Forest Green Rovers

0-0

1-2
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Portsmouth vs Crawley Town

2-0

3-1
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Port Vale vs Newcastle U21

1-0

1-0
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Peterborough United vs Northampton Town

1-0

1-1
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Colchester United vs Gillingham

0-0

0-1
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Carlisle vs Leicester City(U21)

0-1

0-1
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
AFC Wimbledon vs Tottenham Hotspur U21

2-2

4-3
Tue 3, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Fleetwood Town vs Morecambe

1-0

2-1
Tue 3, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Altrincham vs Nantwich Town

3-0

5-1
Tue 3, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Hednesford Town vs Matlock Town

0-0

2-0
Tue 3, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Stalybridge Celtic vs Whitby Town

1-0

3-1
Tue 3, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Workington vs Marine

1-0

2-1
Tue 3, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Warrington Town AFC vs Lancaster City

2-0

5-1
Tue 3, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Grantham Town vs Rushall Olympic

5-1

7-1
Tue 3, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Buxton FC vs Witton Albion

2-0

2-0
Tue 3, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Mickleover Sports vs Shaw Lane Association

1-2

1-3
Tue 3, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Barwell vs Halesowen Town

0-0

1-1
Tue 3, Oct-17:00 - England Reserves League
Southend United Reserve vs Bristol Rovers Reserve

1-1

1-2
Tue 3, Oct-22:30 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Burgess Hill Town vs Kingstonian

2-1

5-1
Tue 3, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Thurrock vs Needham Market

1-0

1-0
Tue 3, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Tonbridge Angels vs Margate

0-0

0-0
Tue 3, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Hendon

1-0

1-0
Tue 3, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Metropolitan Police vs Dorking Wanderers

2-0

4-1
Tue 3, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Tooting Mitcham Unted vs Staines Town

0-1

0-7
Tue 3, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Harrow Borough vs Wingate & Finchley

2-0

3-0
Tue 3, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Leiston FC vs Brightlingsea Regent

2-1

3-2
Tue 3, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Merstham vs Folkestone Invicta

1-0

2-0
Tue 3, Oct-17:30 - Estonia Women\\\'s Cup
Tartu SK 10 Premium Women\'s vs Ajax Tallinna Women\'s

2-0

5-0
Tue 3, Oct-19:00 - Friendly Internationals
Portugal Women\'s(U19) vs Poland Women\'s(U19)

0-1

2-1
Tue 3, Oct-19:59 - Friendly Internationals
Wales(U19) vs Switzerland(U19)

1-2

4-3
Tue 3, Oct-22:30 - Futsal Spain Division De Honor
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal vs Inter Movistar Futsal

1-1

2-5
Tue 3, Oct-22:30 - Futsal Spain Division De Honor
O Parrulo Ferrol Futsal vs F.C.Barcelona Futsal

1-2

1-4
Tue 3, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Holstein Kiel(U19) vs Chemnitzer(U19)

1-0

4-2
Tue 3, Oct-16:15 - Germany - Regionalliga Bayern
VfB Eichstatt vs Munchen 1860

1-0

1-2
Tue 3, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Bayreuth vs FC Memmingen

0-0

0-1
Tue 3, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Greuther Furth II vs FC Ingolstadt 04 Am

0-1

1-2
Tue 3, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Unterfohring 1927 vs SV Seligenporten

0-1

2-3
Tue 3, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Pipinsried vs SV Schalding Heining

0-1

1-1
Tue 3, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
VfR Garching vs Nurnberg Am

0-1

1-2
Tue 3, Oct-16:35 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs Energie Cottbus

0-0

0-0
Tue 3, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Hertha BSC Berlin Am vs Budissa Bautzen

0-1

3-1
Tue 3, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner FC Dynamo vs ZFC Meuselwitz

1-1

1-2
Tue 3, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde vs VSG Altglienicke

0-0

0-0
Tue 3, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs Chemie Leipzig

0-0

1-1
Tue 3, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner AK 07 vs VfB Auerbach

1-1

4-2
Tue 3, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs FC Oberlausitz

1-1

2-2
Tue 3, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Wacker Nordhausen vs Viktoria Berlin 1889

1-1

1-2
Tue 3, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
KSV Hessen Kassel vs SC Freiburg (Am)

0-0

0-0
Tue 3, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Hoffenheim Am. vs FSV Frankfurt

1-1

3-1
Tue 3, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Steinbach vs Mainz Am

3-0

5-0
Tue 3, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SSV Ulm 1846 vs Stuttgarter Kickers

0-2

3-2
Tue 3, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Saarbrucken vs Eintracht Stadtallendorf

2-1

2-1
Tue 3, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs Astoria Walldorf

3-1

4-3
Tue 3, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SV Elversberg vs SV Rochling Volklingen

0-0

3-1
Tue 3, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Stuttgart Amateure vs TuS Koblenz

1-1

2-1
Tue 3, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
Erndtebruck vs Monchengladbach AM.

0-2

0-3
Tue 3, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Westfalia Rhynern vs Bonner sc

0-1

2-1
Tue 3, Oct-16:00 - Germany OberLiga
Tennis Borussia Berlin vs Strausberg

0-0

2-0
Tue 3, Oct-16:00 - Germany OberLiga
SV Todesfelde vs TSB Flensburg

0-2

2-2
Tue 3, Oct-16:00 - Germany OberLiga
FV Dudenhofen vs FSV Salmrohr

1-0

1-0
Tue 3, Oct-16:00 - Germany OberLiga
CFC Hertha 06 vs FC Frankfurt

0-1

1-2
Tue 3, Oct-17:00 - Germany OberLiga
VFB Homberg vs Dusseldorfer SC 99

1-1

4-3
Tue 3, Oct-17:00 - Germany OberLiga
SpVgg Weiden vs DJK Gebenbach

0-1

0-1
Tue 3, Oct-17:00 - Germany OberLiga
TuS Rot Weiss Koblenz vs FV Diefflen

0-0

1-2
Tue 3, Oct-18:30 - Germany OberLiga
Viktoria Aschaffenburg vs Wurzburger FV

0-1

2-1
Tue 3, Oct-19:00 - Germany OberLiga
Hertha Wiesbach vs TSG Pfeddersheim

2-0

4-0
Tue 3, Oct-15:00 - Germany OberLiga
Schweinfurt 05 Am vs Grossbardorf

0-1

1-2
Tue 3, Oct-16:00 - Holland Reserves League
SC Heerenveen Reserve vs RKC Waalwijk Reserve

2-0

4-0
Tue 3, Oct-14:30 - India Goa Professional League
Dempo SC vs Vasco SC

0-1

3-2
Tue 3, Oct-15:30 - India Shillong Super League
Langsning SC vs Meghalaya Police

2-0

5-1
Tue 3, Oct-12:00 - Indonesia Division 1
PSIS Semarang vs Persita Tangerang

2-0

2-0
Tue 3, Oct-13:00 - Indonesia Division 1
PSMS Medan vs Persibat Batang

0-0

2-1
Tue 3, Oct-16:00 - Israel State Cup
SC Beer Sheva vs Maccabi Lroni Kiryat Malakhi

0-0

1-2
Tue 3, Oct-16:00 - Israel State Cup
Maccabi Ashdod vs Hapoel Yeroham

0-0

1-1
Tue 3, Oct-16:00 - Israel State Cup
Maccabi Akhi Arara vs Beitar Ein Mahal

0-1

0-2
Tue 3, Oct-16:00 - Israel State Cup
Hapoel Ironi Bnei Ibillin vs Maccabi Kiryat Gat

2-0

3-1
Tue 3, Oct-19:00 - Israel State Cup
FC Alnada Nazareth vs Hapoel Dalyat El Carmel

0-1

0-4
Tue 3, Oct-19:59 - Israel State Cup
Hapoel Tel Aviv vs Hapoel Marmorek Irony Rehovot

2-1

3-1
Tue 3, Oct-19:59 - Israel State Cup
Hapoel Afula vs Hapoel Rishon Lezion

0-0

1-0
Tue 3, Oct-15:30 - Israel State Cup
Maccabi Spartak Ramat Gan vs Shikun Vatikim Ramat Gan

0-4

2-4
Tue 3, Oct-22:30 - Italian Serie B
Ternana vs Brescia

1-1

1-1
Tue 3, Oct-16:30 - Italy C1C
US Siracusa vs Matera

0-0

1-2
Tue 3, Oct-16:30 - Italy C1C
Fondi vs Rende

0-0

1-1
Tue 3, Oct-16:30 - Italy C1C
Bisceglie vs Juve Stabia

1-0

1-0
Tue 3, Oct-18:30 - Italy C1C
Paganese vs Trapani

0-0

0-0
Tue 3, Oct-18:30 - Italy C1C
US Casertana 1908 vs Virtus Francavilla

0-1

0-2
Tue 3, Oct-22:30 - Italy C1C
Reggina vs Cosenza Calcio 1914

0-0

0-1
Tue 3, Oct-22:30 - Italy C1C
Lecce vs Sicula Leonzio

3-1

3-2
Tue 3, Oct-22:30 - Italy C1C
Catania vs AC Monopoli

1-0

1-0
Tue 3, Oct-22:30 - Italy C1C
Catanzaro vs USD Akragas

2-1

3-1
Tue 3, Oct-05:35 - Jamaica Premier League
Montego Bay Utd vs Boys Town

0-0

0-1
Tue 3, Oct-14:00 - Kazakhstan Division 1
FK Bolat Temirtau vs FK Kaspyi Aktau

0-0

1-0
Tue 3, Oct-22:15 - Malta Woman\\\'s 1st league
Raiders Luxol Women\'s vs Birkirkara Women\'s


0-3
Tue 3, Oct-22:15 - Malta Woman\\\'s 1st league
Kirkop United Women\'s vs Mosta FC Women\'s


4-0
Tue 3, Oct-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Real Zamora vs Halcones De Morelos

1-0

1-1
Tue 3, Oct-16:30 - Moldova CUP
FCM Ungheni vs FC Singerei

0-1

1-4
Tue 3, Oct-23:00 - Morocco Cup
Wydad Casablanca vs Renaissance Sportive de Berkane

0-0

1-1
Tue 3, Oct-22:45 - Northern Ireland League Cup
Cliftonville vs Police Service of Northern Ireland FC

5-0

7-0
Tue 3, Oct-22:45 - Northern Ireland League Cup
Ballinamallard United vs Linfield FC

0-0

0-3
Tue 3, Oct-22:45 - Northern Ireland League Cup
Ballyclare Comrades vs Institute FC

0-0

1-0
Tue 3, Oct-21:00 - Norway Adeccoligaen
Fredrikstad vs Ullensaker/Kisa IL

0-1

1-2
Tue 3, Oct-00:30 - Peru Primera Division
Sport Huancayo vs Alianza Atletico

0-0

1-1
Tue 3, Oct-20:55 - Qatar Stars Cup
Al-Garrafa vs Al Khor SC

0-1

2-1
Tue 3, Oct-20:55 - Qatar Stars Cup
Al-Khuraitiat vs Al-Sailiya

1-1

3-1
Tue 3, Oct-18:45 - Qatar Stars Cup
Al Duhail SC vs Qatar SC

2-1

2-5
Tue 3, Oct-15:30 - Republic of Azerbaijan Division 1
FC Agsu vs Zaqatala FK

0-0

1-0
Tue 3, Oct-15:30 - Republic of Azerbaijan Division 1
Xazar Futbol Klubu vs Mil-Mugan

0-0

0-1
Tue 3, Oct-21:00 - Romania Cup
Universitaea Cluj vs Olimpia Satu Mare

2-0

2-0
Tue 3, Oct-15:30 - Romania Cup
CSM Focsani vs Stiinta Miroslava

0-2

0-5
Tue 3, Oct-15:30 - Romania Cup
CS Sanatatea Cluj vs Luceafarul Oradea

2-1

3-1
Tue 3, Oct-15:30 - Romania Cup
Scolar Resita vs Pandurii

1-1

1-1
Tue 3, Oct-15:30 - Romania Cup
Alexandria vs Academica Arges

0-2

1-3
Tue 3, Oct-15:30 - Romania Cup
FC Unirea 2004 Slobozia vs Dunarea Calarasi

0-1

2-1
Tue 3, Oct-15:30 - Romania Cup
ACSO Filiasi vs FC Arges Pitesti

0-0

2-2
Tue 3, Oct-15:30 - Romania Cup
Agricola Borcea vs Petrolul Ploiesti

0-3

1-4
Tue 3, Oct-15:45 - Romania Cup
CS Aerostar Bacau vs ACS Foresta Suceava

1-0

1-0
Tue 3, Oct-16:00 - Russia Div 2 South
Dynamo Stavropol vs FK Anzhi-2 Makhachkala

0-0

1-0
Tue 3, Oct-17:00 - Russia Div 2 South
Kuban Krasnodar B vs FK Krasnodar II

0-1

0-5
Tue 3, Oct-16:55 - Saudi Arabia Division 1
Al-Orubah vs Al Mojzel

0-0

3-0
Tue 3, Oct-17:05 - Saudi Arabia Division 1
Al-Watani vs Hajer

0-0

1-0
Tue 3, Oct-19:20 - Saudi Arabia Division 1
Al Qaisoma vs Al-Nahdha

1-0

4-1
Tue 3, Oct-19:30 - Saudi Arabia Division 1
Al-Hazm vs Al-Shoalah

1-1

3-1
Tue 3, Oct-17:00 - Scottish Development League
Hibernian FC(U20) vs Falkirk(U20)

0-2

1-2
Tue 3, Oct-21:00 - Scottish Development League
St. Mirren(U20) vs Dundee United(U20)

0-1

2-1
Tue 3, Oct-21:00 - Scottish Development League
St. Johnstone(U20) vs Hearts(U20)

2-0

2-4
Tue 3, Oct-21:00 - Scottish Development League
Partick Thistle(U20) vs Aberdeen(U20)

2-1

2-1
Tue 3, Oct-22:30 - Scottish Development League B
Queen of South(U20) vs Airdrieonians(U20)

1-1

1-2
Tue 3, Oct-22:30 - Scottish Development League B
Forfar Athletic(U20) vs Alloa Athletic(U20)

1-1

2-1
Tue 3, Oct-23:00 - Scottish Development League B
East Kilbride(U20) vs Stranraer(U20)

2-0

4-3
Tue 3, Oct-03:45 - Serie C - Brazil
Fortaleza EC vs Sampaio Correa (MA)

0-0

1-0
Tue 3, Oct-17:00 - Slovakia 3. liga Center
FK Cadca vs SKM Liptovsky Hradok

1-1

2-3
Tue 3, Oct-18:00 - Sudanese Premier League
Hay Al Wadi vs Ahli Atbara


1-1
Tue 3, Oct-17:00 - SVK U19 A League
Spartak Trnava(U19) vs FC Nitra(U19)

1-0

1-1
Tue 3, Oct-17:00 - Sweden Folksam U 21-slutspel
Hacken(U21) vs Halmstads(U21)

1-3

1-3
Tue 3, Oct-17:00 - Sweden Folksam U 21-slutspel
IK Sirius FK(U21) vs Orebro(U21)

2-0

6-1
Tue 3, Oct-18:30 - Sweden Folksam U 21-slutspel
Goteborg(U21) vs Kalmar FF(U21)

2-1

2-3
Tue 3, Oct-19:00 - Sweden Folksam U 21-slutspel
Trelleborgs FF(U21) vs Varbergs BoIS(U21)

2-0

4-0
Tue 3, Oct-19:00 - Sweden Folksam U 21-slutspel
GAIS(U21) vs Utsiktens BK(U21)

0-1

2-1
Tue 3, Oct-21:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
IFK Kalmar Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s

1-1

2-3
Tue 3, Oct-15:30 - Syrian Cup
Al-Ittihad Aleppo vs Jableh SC

0-0

0-0
Tue 3, Oct-14:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Finland(U17) vs Faroe Islands(U17)

2-0

4-0
Tue 3, Oct-14:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Iceland(U17) vs Russia(U17)

2-0

2-0
Tue 3, Oct-16:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Austria(U19) vs Kosovo(U19)

0-0

1-0
Tue 3, Oct-19:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Lithuania(U19) vs Israel(U19)

0-1

0-1
Tue 3, Oct-14:00 - Uzbekistan Division 1
Lokomotiv BFK vs Dinamo Gallakor

2-0

3-2
Tue 3, Oct-14:30 - Uzbekistan Division 1
Uz Dong Joo Andijon vs Yangiyer

0-1

2-2
Tue 3, Oct-14:40 - Uzbekistan Division 1
Hotira Namangan vs Zaamin

1-1

5-2
Tue 3, Oct-14:55 - Uzbekistan Division 1
Sementchi Quvasoy vs NBU Osiyo

2-1

3-1
Tue 3, Oct-15:00 - Uzbekistan Division 1
Mashal II vs FK Andijon

2-2

2-3
Tue 3, Oct-15:00 - Uzbekistan Division 1
FK Yozyovon vs Termez Surkhon

0-0

0-0
Tue 3, Oct-15:00 - Uzbekistan Division 1
Naryn vs Nasaf Qarshi II


2-0
Tue 3, Oct-15:00 - Uzbekistan Division 1
Nurafshon vs Istiklol Fergana

0-0

1-2
Tue 3, Oct-22:45 - Wales League Cup
Barry Town United vs Afan Lido

3-1

4-2
Tue 3, Oct-22:45 - Wales League Cup
Haverfordwest County vs Carmarthen Town

0-0

0-0
Tue 3, Oct-22:45 - Wales League Cup
Connah\'s QN vs Bangor City FC

0-0

2-0
Tue 3, Oct-22:45 - Wales League Cup
Holyhead Hotspur vs Caernarfon

0-1

0-3
Tue 3, Oct-22:45 - Wales League Cup
Cardiff Metropolitan University FC vs Pontypridd

0-1

1-1
Tue 3, Oct-22:45 - Wales League Cup
Flint Town United vs The New Saints

0-3

1-5
Tue 3, Oct-23:00 - Wales League Cup
Aberystwyth Town vs Airbus UK Broughton

1-1

1-2
Tue 3, Oct-23:00 - Wales League Cup
Newtown AFC vs Holywell

0-0

2-0
Tue 3, Oct-18:30 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Sandviken Women\'s vs Stabaek Women\'s

1-1

1-2



NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.

Write a Comment

comments powered by Disqus