Complete Football Results for Sun 8, Jan 2017

Yesterday's Results |  Saturday,22 Jul 2017  | Friday,21 Jul 2017  | Thursday,20 Jul 2017

FOOTBALL RESULTS
Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 8, Jan-10:00 - Australia League A
Central Coast Mariners FC vs Sydney FC

0-1

2-3
Sun 8, Jan-04:00 - Australia National Youth League
Adelaide United FC Youth vs Melbourne Victory FC Am

0-2

0-3
Sun 8, Jan-04:30 - Australia National Youth League
Brisbane Roar FC Am vs Perth Glory FC Am

0-2

0-2
Sun 8, Jan-12:00 - Australia Women\\\'s A-League
Perth Glory Women\'s vs Melbourne Victory Women\'s

0-0

3-2
Sun 8, Jan-07:30 - Australia Women\\\'s A-League
Sydney FC Women\'s vs Melbourne City Women\'s

0-0

1-1
Sun 8, Jan-21:00 - Belgium - 2e Klasse
Lierse vs KVSK Lommel

2-0

5-1
Sun 8, Jan-17:30 - Belgium - 2e Klasse
St. Gilloise vs Oud Heverlee Leuven

2-0

4-0
Sun 8, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Campinense (PB) vs Serrano PB

2-0

4-1
Sun 8, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Botafogo PB vs Internacional PB

0-0

2-1
Sun 8, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Auto Esporte Clube PB vs Centro Sportivo Paraibano(CSP)

1-0

1-2
Sun 8, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Paraiba PB vs Sousa PB

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Juventude (RS) Youth vs Estanciano Youth

1-0

3-2
Sun 8, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Porto-PE Youth vs Santo Andre Youth

1-2

1-2
Sun 8, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sete de Setembro PE Youth vs Portuguesa Youth

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Desportiva Paraense Youth vs Flamengo-SP Youth

0-1

0-3
Sun 8, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Boavista (RJ) Youth vs Itabaiana SE Youth

0-0

1-1
Sun 8, Jan-19:59 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Madureira Youth vs Luverdense Youth

1-0

2-0
Sun 8, Jan-00:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Paysandu(PA) Youth vs Volta Redonda Youth

1-1

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Goias Youth vs Cori Sabba Youth

0-0

4-2
Sun 8, Jan-15:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
CE Aimore Youth vs Mogi Mirim Youth

0-1

3-3
Sun 8, Jan-01:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Marilia Youth vs America FC MG Youth

0-0

2-1
Sun 8, Jan-01:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Capivariano FC SP Youth vs Sao Paulo Youth

1-1

1-3
Sun 8, Jan-01:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Independente SP Youth vs Fortaleza Youth

1-0

1-0
Sun 8, Jan-21:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Audax SP Youth vs Santos Youth

1-1

1-1
Sun 8, Jan-01:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sao Carlos Youth vs Vasco da Gama Youth

0-0

0-1
Sun 8, Jan-21:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Pinheiro Youth vs Operario MS Youth

1-2

2-3
Sun 8, Jan-02:20 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Penapolense Youth vs Parana Clube Youth

0-0

0-0
Sun 8, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Trindade AC Youth vs Nacional Fast Club Youth

0-0

2-1
Sun 8, Jan-22:10 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Guaratingueta Youth vs Londrina EC Youth

0-0

0-0
Sun 8, Jan-22:10 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Agua Santa SP Youth vs Criciuma Youth

0-0

0-1
Sun 8, Jan-22:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Juventus-SP Youth vs Figueirense (SC) Youth

0-0

0-2
Sun 8, Jan-22:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Manthiqueira Youth vs Coritiba Youth (PR)

1-0

1-1
Sun 8, Jan-22:20 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Taboao da Serra Youth vs Ceara Youth

0-0

1-1
Sun 8, Jan-22:20 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Guarulhos SP Youth vs Avai Youth

1-1

1-4
Sun 8, Jan-23:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Taubate Youth vs Corinthians Youth

0-2

2-3
Sun 8, Jan-23:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
River (PI) Youth vs Bragantino SP Youth

0-1

0-4
Sun 8, Jan-23:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Floresta CE Youth vs Rio Branco AC Youth

0-1

1-5
Sun 8, Jan-23:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Central PE Youth vs Sao Bento SP Youth

0-1

0-2
Sun 8, Jan-17:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sao Jose Dos Campos SP Youth vs Internacional (RS) Youth

0-1

1-3
Sun 8, Jan-17:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Nacional AC Sao Paulo Youth vs Perolas Negras Youth

0-0

0-2
Sun 8, Jan-22:00 - Brazil Pernambucano League
Belo Jardim PE vs Vitoria PE

2-0

3-0
Sun 8, Jan-22:00 - Brazil Pernambucano League
Afogados Ingazeira PE vs Flamengo Arcoverde/PE

0-1

1-1
Sun 8, Jan-23:00 - Brazil Pernambucano League
America PE vs Central PE

0-0

1-3
Sun 8, Jan-23:00 - Brazil Pernambucano League
Serra Talhada PE vs Clube Atletico Pernambucano

1-2

3-3
Sun 8, Jan-18:00 - Club Friendly
Sivasspor vs FC Neftci Baku

0-0

0-0
Sun 8, Jan-18:00 - Club Friendly
Antalyaspor vs Besiktas JK

2-0

4-2
Sun 8, Jan-18:30 - Club Friendly
Hoffenheim vs FC Groningen

2-0

2-1
Sun 8, Jan-19:00 - Club Friendly
Bursaspor vs Skenderbeu Korce

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:00 - Club Friendly
Boluspor vs Giresunspor

3-0

3-0
Sun 8, Jan-19:00 - Club Friendly
Bandirmaspor vs Adana Demirspor

2-0

4-0
Sun 8, Jan-11:00 - Club Friendly
Pakhtakor Tashkent vs Kuruvchi Kokand Qoqon

1-1

2-1
Sun 8, Jan-13:00 - Club Friendly
Bangladesh Police vs TT Club

1-0

1-1
Sun 8, Jan-14:00 - Club Friendly
SC Freiburg vs Vaduz

1-1

3-1
Sun 8, Jan-14:00 - Club Friendly
Osmanlispor FC vs Mersin Idman Yurdu

0-1

1-3
Sun 8, Jan-14:00 - Club Friendly
Koln (U19) vs FC Ingolstadt(U19)

1-1

2-1
Sun 8, Jan-14:00 - Club Friendly
Renown Sports vs New Young\'s

0-1

2-1
Sun 8, Jan-19:59 - Club Friendly
Fenerbahce vs Denizlispor

3-0

5-1
Sun 8, Jan-19:59 - Club Friendly
SC Freiburg vs PSV Eindhoven

0-0

1-2
Sun 8, Jan-19:59 - Club Friendly
Istanbul Buyuksehir Belediyesi vs KS Perparimi Kukesi

2-1

3-1
Sun 8, Jan-15:00 - Club Friendly
MVV Maastricht vs Patro Eisden

2-0

5-0
Sun 8, Jan-15:00 - Club Friendly
Karabukspor vs Alanyaspor

1-1

1-4
Sun 8, Jan-15:00 - Club Friendly
Akhisar Bld.Geng vs Goztepe

1-0

2-0
Sun 8, Jan-20:15 - Club Friendly
Tampere United vs Lahti Akatemia

2-1

5-1
Sun 8, Jan-23:00 - Club Friendly
Estudiantes La Plata vs Bayer Leverkusen

1-0

1-1
Sun 8, Jan-15:45 - Club Friendly
Saif Sporting vs Agrani Bank

1-0

1-0
Sun 8, Jan-16:00 - Club Friendly
Balikesirspor vs Altinordu

1-1

1-2
Sun 8, Jan-16:30 - Club Friendly
Hallescher FC vs Hertha BSC Berlin Am

0-2

1-3
Sun 8, Jan-17:00 - Club Friendly
St. Pauli vs VfL Osnabruck

0-1

0-3
Sun 8, Jan-17:00 - Club Friendly
Gaziantepspor vs Eskisehirspor

3-0

5-0
Sun 8, Jan-17:00 - Club Friendly
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi vs Adanaspor

0-0

2-2
Sun 8, Jan-17:30 - Club Friendly
Willem II vs Gent


3-1
Sun 8, Jan-17:30 - Club Friendly
Amiens AC(U19) vs Lille U19

0-2

1-5
Sun 8, Jan-04:10 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs Santos De Guapiles

1-1

1-2
Sun 8, Jan-23:30 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Limon FC

3-0

3-1
Sun 8, Jan-23:30 - Costa Rica Primera Division
Universidad de Costa Rica vs AD Carmelita

0-0

0-0
Sun 8, Jan-18:00 - Cyprus 1 Division
Ethnikos Achnas vs Ermis Aradippou

0-0

3-1
Sun 8, Jan-19:00 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs Aris Limassol

3-0

5-0
Sun 8, Jan-19:59 - Cyprus 1 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Omonia Nicosia FC

0-0

0-1
Sun 8, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Olympiakos Nicosia FC vs Agia Napa

1-0

3-0
Sun 8, Jan-17:30 - England FA Cup
Liverpool vs Plymouth Argyle

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:00 - England FA Cup
Middlesbrough vs Sheffield Wed.

0-0

3-0
Sun 8, Jan-19:00 - England FA Cup
Chelsea FC vs Peterborough United

2-0

4-1
Sun 8, Jan-19:59 - England FA Cup
Tottenham Hotspur vs Aston Villa

0-0

2-0
Sun 8, Jan-15:30 - England FA Cup
Cardiff City vs Fulham

1-2

1-2
Sun 8, Jan-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Nottingham Forest Women\'s vs Wolves Women\'s


4-0
Sun 8, Jan-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Coventry Women\'s vs Milton Keynes Dons Women\'s


0-4
Sun 8, Jan-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Lewes Women\'s vs Cardiff City Women\'s


2-0
Sun 8, Jan-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Cambridge United Women\'s vs Southampton Women\'s


4-0
Sun 8, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Charlton Athletic Women\'s vs Portsmouth Women\'s


5-0
Sun 8, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Blackburn Rovers Women\'s vs Hull City Women\'s


5-0
Sun 8, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Middlesbrough Women\'s vs Leicester City Women\'s


1-1
Sun 8, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Derby County Women\'s vs Sheffield United Women\'s


2-2
Sun 8, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Plymouth Argyle Women\'s vs AFC Wimbledon Women\'s


0-3
Sun 8, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Liverpool Feds Women\'s vs Newcastle Women\'s


1-0
Sun 8, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Tottenham Hotspur Women\'s vs Gillingham Women\'s


3-0
Sun 8, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
C&K Basildon Women\'s vs Keynsham Town Women\'s


1-3
Sun 8, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Long Eaton United Women\'s vs Brighouse Town Women\'s


3-4
Sun 8, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
West Bromwich WFC Women\'s vs Radcliffe Olympic Women\'s

2-0

4-0
Sun 8, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Hayes&Yeading vs Cambridge City

0-0

0-0
Sun 8, Jan-16:00 - England U23 Premier League
Sunderland(U23) vs Everton(U23)

0-1

0-1
Sun 8, Jan-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Fylde LFC Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s


6-1
Sun 8, Jan-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Crystal Palace Women\'s vs West Ham United Women\'s


6-1
Sun 8, Jan-19:59 - French Cup
Chateauroux vs Pau FC

0-1

4-1
Sun 8, Jan-19:59 - French Cup
Istres vs GS Consolat Marseille

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:59 - French Cup
Granville vs Angers SCO

1-1

1-2
Sun 8, Jan-19:59 - French Cup
Iris Club de Croix vs Saint-Etienne

1-1

1-4
Sun 8, Jan-19:59 - French Cup
Biarritz vs Stade Rennais FC

0-4

0-6
Sun 8, Jan-00:00 - French Cup
Paris Saint Germain vs Bastia

2-0

7-0
Sun 8, Jan-17:15 - French Cup
Toulouse vs Marseille

0-0

1-1
Sun 8, Jan-17:15 - French Cup
Auxerre vs ES Troyes AC

1-1

2-2
Sun 8, Jan-17:15 - French Cup
Lorient vs Nice

0-1

2-1
Sun 8, Jan-17:15 - French Cup
Lens vs Metz

0-0

2-0
Sun 8, Jan-17:15 - French Cup
Clermont Foot vs Bordeaux

0-0

0-1
Sun 8, Jan-17:15 - French Cup
Sainte Genevieve Sports vs Caen

0-2

0-3
Sun 8, Jan-17:30 - Friendly Internationals
Latvia(U18) vs Belarus(U18)

2-1

2-2
Sun 8, Jan-18:30 - Friendly Internationals
Libya vs Senegal

0-1

1-2
Sun 8, Jan-19:35 - Friendly Internationals
Slovakia vs Uganda

0-2

1-3
Sun 8, Jan-13:00 - Friendly Internationals
Tajikistan(U18) vs Greece(U18)

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:59 - Friendly Internationals
Egypt vs Tunisia

0-0

1-0
Sun 8, Jan-20:20 - Friendly Internationals
Russia(U18) vs India(U18)

5-0

8-0
Sun 8, Jan-15:25 - Friendly Internationals
Bulgaria(U18) vs Estonia(U18)

0-0

0-0
Sun 8, Jan-16:45 - Friendly Internationals
Sweden vs Cote d\'Ivoire

1-1

1-2
Sun 8, Jan-00:00 - Futsal Italian Serie A
Luparense C/5 Futsal vs Latina C5 Futsal

1-4

7-4
Sun 8, Jan-21:00 - Futsal Italian Serie A
Carlisport Cogianco Futsal vs Acqua e Sapone C5 Futsal

3-3

3-5
Sun 8, Jan-15:00 - Futsal Russia Premier League
Dina Moscow Futsal vs TTG-Ugra Yugorsk Futsal

0-0

3-3
Sun 8, Jan-16:00 - Futsal Russia Premier League
Ukhta Futsal vs Tyumen Futsal

4-2

6-7
Sun 8, Jan-18:00 - Greece - National B
OFI Crete vs Panserraikos

1-0

2-0
Sun 8, Jan-19:00 - Greece - National B
Aris Salonica vs Panegialios FC

1-1

2-1
Sun 8, Jan-17:00 - Greece - National B
Apollon Smirnis vs Acharnaikos

2-1

3-1
Sun 8, Jan-17:00 - Greece - National B
Panthrakikos vs Kallithea

1-1

2-1
Sun 8, Jan-17:00 - Greece - National B
AEL Kalloni vs Kissamikos

0-0

1-1
Sun 8, Jan-17:00 - Greece - National B
Panelefsiniakos vs Aiginiakos FC

0-0

0-1
Sun 8, Jan-19:15 - Greece Super League
Panaitolikos Agrinio vs Panionios

0-0

0-2
Sun 8, Jan-19:15 - Greece Super League
Platanias FC vs AEL Larisa

1-0

3-2
Sun 8, Jan-21:30 - Greece Super League
Xanthi vs Olympiakos Piraeus

0-1

0-2
Sun 8, Jan-17:00 - Greece Super League
PAOK Saloniki vs Pas Giannina

0-1

0-1
Sun 8, Jan-05:00 - Honduras Liga Nacional
Real Espana vs Social Sol

0-0

0-0
Sun 8, Jan-10:30 - HongKong Premier League
Wofoo Tai Po vs Hong Kong Rangers FC

1-0

3-0
Sun 8, Jan-10:30 - HongKong Premier League
Hong Kong Sapling vs Yuen Long FC

1-0

2-3
Sun 8, Jan-13:30 - HongKong Premier League
Kitchee vs Guangzhou R&F (U19)

3-0

5-0
Sun 8, Jan-22:15 - Iceland Reykjavik Tournament
Vikingur Reykjavik vs IR Reykjavik

1-0

1-0
Sun 8, Jan-20:15 - Iceland Reykjavik Women\\\'s Tournament
Valur Women\'s vs Fylkir Women\'s

2-0

4-0
Sun 8, Jan-17:30 - India League Division 1
Mumbai FC vs DSK Shivajians

1-0

1-0
Sun 8, Jan-17:30 - India League Division 1
Mohun Bagan vs Churchill Brothers

1-0

1-0
Sun 8, Jan-15:00 - India League Division 1
Chennai City vs Minerva Academy

0-0

0-0
Sun 8, Jan-14:30 - Iran League
Mashin Sazi vs Saipa

2-0

3-3
Sun 8, Jan-22:15 - Israel State Cup
Hapoel Tel Aviv vs Ironi Ramat Hasharon

0-0

1-0
Sun 8, Jan-18:00 - Italian Serie A
Genoa vs AS Roma

0-1

0-1
Sun 8, Jan-18:00 - Italian Serie A
Chievo vs Atalanta

0-3

1-4
Sun 8, Jan-18:00 - Italian Serie A
Lazio vs Crotone

0-0

1-0
Sun 8, Jan-18:00 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Torino

0-0

0-0
Sun 8, Jan-21:00 - Italian Serie A
AC Milan vs Cagliari

0-0

1-0
Sun 8, Jan-23:45 - Italian Serie A
Juventus vs Bologna

2-0

3-0
Sun 8, Jan-15:30 - Italian Serie A
Udinese vs Inter Milan

1-1

1-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women\'s vs GS Roma Women\'s

2-0

3-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D
Rende vs Roccella

1-0

4-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D
A.S. Varese vs Cuneo

0-1

1-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D
Gavorrano vs Esperia Viareggio

2-2

2-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D
Turris Neapolis vs Gragnano

0-1

1-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D
Castelvetro vs Colligiana

0-2

1-2
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs Vigasio

0-0

0-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D
Pontisola vs US Pergolettese

0-0

0-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D
Sporting Recco vs Lavagnese

1-3

3-4
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D
Grumellese vs Dro Calcio

0-0

1-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D
Real Forte DMQ vs Ligorna

0-0

3-1
Sun 8, Jan-18:00 - Italy Serie D
ADV Montecatini vs SSD Argentina

1-0

1-0
Sun 8, Jan-17:00 - Italy Serie D
Muravera vs Arzachena

0-2

0-3
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D
Sangiovannese vs Imolese

0-0

0-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D
San Marino Calcio vs Civitanovese

5-0

7-1
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D
S.S.D. Monza 1912 vs Calcio Lecco

1-0

2-0
Sun 8, Jan-17:30 - Italy Serie D
Nocerina vs Madre Pietra Daunia Calcio

1-0

3-1
Sun 8, Jan-11:30 - Japan Futsal League
Fugador Sumida Futsal vs Fuchu Athletic FC Futsal

2-2

4-2
Sun 8, Jan-18:30 - Kuwait League
Al Kuwait SC vs Al-Nasar

2-0

2-0
Sun 8, Jan-18:30 - Kuwait League
Yarmouk vs Al-Shabab(KUW)

1-0

1-1
Sun 8, Jan-20:30 - Kuwait League
Al-Salmiyah vs Al-Qadsia SC

1-0

1-1
Sun 8, Jan-20:30 - Kuwait League
Al-Salibikhaet vs Al Fahaheel SC

0-0

0-2
Sun 8, Jan-15:30 - Lebanese Cup
Al Safa Beirut vs Racing Beirut

1-2

2-2
Sun 8, Jan-17:00 - Malta First Division League
Melita FC vs Pieta Hotspurs

0-1

1-3
Sun 8, Jan-19:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Valletta FC

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:00 - Malta Premier League
Gzira United vs Balzan FC

1-1

1-2
Sun 8, Jan-17:00 - Malta Premier League
Birkirkara FC vs Pembroke Athleta

2-0

2-0
Sun 8, Jan-17:00 - Malta Premier League
Tarxien Rainbows F.C. vs Sliema Wanderers FC

0-0

1-0
Sun 8, Jan-03:00 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Necaxa

1-0

1-0
Sun 8, Jan-05:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Santos Laguna

0-0

0-0
Sun 8, Jan-05:05 - Mexico Primera Division
Monarcas Morelia vs Club Tijuana

1-0

2-0
Sun 8, Jan-05:06 - Mexico Primera Division
Club Leon vs Pachuca

2-2

2-4
Sun 8, Jan-07:06 - Mexico Primera Division
Chivas Guadalajara vs Pumas UNAM

2-0

2-1
Sun 8, Jan-22:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Atlas

1-1

4-1
Sun 8, Jan-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Sporting Canamy vs Real Cuautitlan

0-1

0-1
Sun 8, Jan-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Vikingos vs Malinalco

1-2

3-2
Sun 8, Jan-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Necaxa B vs Tepatitlan De Morelos

0-1

0-2
Sun 8, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison A
Cafetaleros de Tapachula vs Deportivo Tepic

1-1

1-2
Sun 8, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs Cimarrones de Sonora

1-0

3-1
Sun 8, Jan-06:00 - Mexico Primera Divison A
Tampico Madero vs CSyD Dorados de Sinaloa

1-1

1-1
Sun 8, Jan-22:00 - Mexico Primera Divison A
Leones Univ Guadalajara vs UAEM Potros

1-0

1-0
Sun 8, Jan-19:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Atlas U20


1-1
Sun 8, Jan-22:00 - Mexico Youth U20
Puebla(U20) vs Monterrey U20


1-0
Sun 8, Jan-05:00 - New Zealand Football Championships
Waitakere United vs Hawke\'s Bay United

0-0

1-0
Sun 8, Jan-05:00 - New Zealand Football Championships
Team Wellington vs Auckland City

0-1

1-3
Sun 8, Jan-05:00 - New Zealand Football Championships
Eastern Suburbs AFC vs Wellington Phoenix Reserve

0-0

1-1
Sun 8, Jan-07:35 - New Zealand Football Championships
Tasman United vs Canterbury United

1-2

2-3
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Spg C Braga(U17) vs Palmeiras FC(U17)


5-1
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Padroense(U17) vs Academica Coimbra(U17)


3-1
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Benfica(U17) vs Uniao Leiria(U17)


4-1
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Oeiras(U17) vs Belenenses(U17)


1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Rio Ave(U17) vs Vitoria SC Guimaraes U17


2-0
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Anadia(U17) vs FC Porto(U17)


1-2
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Ad Barroselas(U17) vs Merelinense(U17)


0-1
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Gil Vicente(U17) vs Pacos Ferreira(U17)


1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Moreirense(U17) vs GD Cachao(U17)


5-0
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Leixoes(U17) vs Eirense(U17)


1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
UD Oliveirense(U17) vs Boavista(U17)


1-0
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
NDS Guarda(U17) vs Lusitano(U17)


1-2
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Tondela(U17) vs Taboeira(U17)


1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Uniao de Tomar(U17) vs Sp. Pombal(U17)


0-3
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sintrense(U17) vs Marinhense(U17)


3-1
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Portimonense U17 vs Cova Piedade(U17)


0-1
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Lusitano Evora(U17) vs Louletano(U17)

0-0

0-0
Sun 8, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Amora FC(U17) vs Linda-a-Velha(U17)


1-2
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
Fafe vs Aves

0-1

1-2
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
CF Uniao Madeira vs Leixoes

1-0

2-0
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
Cova Piedade vs Academico Viseu

0-2

1-2
Sun 8, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
Porto B vs Academica Coimbra

1-0

2-1
Sun 8, Jan-19:59 - Portugal Liga de Honora
FC Famalicao vs Gil Vicente

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:59 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs Vitoria Guimaraes B

1-2

3-2
Sun 8, Jan-00:15 - Portugal Liga de Honora
Vizela vs Varzim

0-1

1-2
Sun 8, Jan-15:15 - Portugal Liga de Honora
Portimonense vs Santa Clara

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:59 - Portugal Primera Liga
Rio Ave vs Chaves

1-0

2-2
Sun 8, Jan-19:59 - Portugal Primera Liga
Desportivo de Tondela vs FC Arouca

0-1

1-2
Sun 8, Jan-00:30 - Portugal Primera Liga
Pacos Ferreira vs FC Porto

0-0

0-0
Sun 8, Jan-22:00 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs Vitoria FC Setubal

1-0

1-0
Sun 8, Jan-19:25 - Qatar League
Umm Salal vs Al Rayyan

0-0

0-1
Sun 8, Jan-19:25 - Qatar League
Al-Khuraitiat vs Al-Wakra

1-0

2-1
Sun 8, Jan-17:15 - Qatar League
Al Muaidar Club vs Al Shahaniya

0-1

1-1
Sun 8, Jan-19:30 - Senegal Premier League
ASC Jaraaf vs Linguere

0-0

1-0
Sun 8, Jan-20:30 - Senegal Premier League
ASEC Ndiambour vs Union Sportive Goree

1-0

2-1
Sun 8, Jan-21:00 - Senegal Premier League
Teungueth FC vs Stade de Mbour


2-0
Sun 8, Jan-21:30 - Senegal Premier League
US Ouakam Dakar vs Guediawaye

0-2

1-3
Sun 8, Jan-18:45 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Cantolagua vs Valle de Egues

2-0

3-0
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Real Murcia B vs Ciudad de Murcia

1-0

1-1
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Tuilla vs L\'Entregu CF

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
AD Almudevar vs SD Borja

2-0

3-0
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Alcorcon B vs San Fernando Henares

0-2

1-3
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Torre Levante vs CF Borriol

0-0

3-0
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Mosconia vs Marino Luanco

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Idoya vs CD Oberena

1-0

2-0
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
EDMF Churra vs UCAM Murcia B

0-2

2-3
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Epila CF vs Utebo FC

0-2

0-3
Sun 8, Jan-19:15 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Deportiva Minera vs Muleno CF

0-1

2-1
Sun 8, Jan-19:15 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Marchamalo vs Almagro CF

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:15 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Barco vs Cerceda

1-0

1-0
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Mar Menor vs Atletico Pulpileno

0-1

1-1
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Zafra vs UD Montijo

0-1

1-2
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CP Villarrobledo vs CD Madridejos

1-0

1-1
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Atletico Bembibre vs CD Villamuriel

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
UE Olot vs FC Asco

1-0

1-0
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
AEC Manlleu vs UE Castelldefels

0-0

2-1
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Arcos CF vs AD Ceuta

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD As Pontes vs Celtiga FC

0-1

0-1
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
UD Alcudia vs CE Campos

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
SD Lenense vs Real Aviles

1-4

5-7
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
UP Plasencia vs CP Valdivia

0-0

3-0
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Bunol vs UD Rayo Ibense

0-0

2-1
Sun 8, Jan-19:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Almassora vs Crevillente

0-1

0-2
Sun 8, Jan-14:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Atletico Malagueno vs CD Rincon

4-0

5-0
Sun 8, Jan-14:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
RSD Alcala Henares vs Inter de Madrid

0-1

0-2
Sun 8, Jan-14:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Alcala Guadaira vs Algeciras

0-0

1-1
Sun 8, Jan-14:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
AD Parla vs CF Trival Valderas

0-1

0-3
Sun 8, Jan-14:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Llosetense vs UD Collerense

3-1

5-2
Sun 8, Jan-14:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Alcobendas CF vs Atletico de Madrid B

1-0

1-2
Sun 8, Jan-14:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Villaverde Boetticher CF vs AD Union Adarve

1-2

2-2
Sun 8, Jan-14:45 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Vitoria(SPA) vs Amurrio

1-0

2-1
Sun 8, Jan-14:45 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Barreda Balompie vs CF Vimenor

0-0

1-1
Sun 8, Jan-14:45 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Condal CF vs CD Llanes

0-1

1-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Terrassa vs CF Montanesa

3-0

4-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Compostela vs Deportivo La Coruna B

0-2

0-2
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Don Benito vs UD Fuente de Cantos

0-1

1-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Gimnastica Segoviana vs Atletico Astorga

2-0

4-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Ontinyent CF vs Novelda

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
UD Alzira vs Orihuela CF

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Antequera CF vs Maracena

1-0

2-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
UD Los Barrios vs Real Betis B

1-1

2-3
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
FC Torrevieja vs Villarreal C

0-0

1-2
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Baskonia vs Bermeo

1-1

3-3
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Atletico Pinto vs Rayo Vallecano B

1-0

3-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Santutxu vs Alaves B

0-0

0-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Tropezon vs CD Guarnizo

0-0

3-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Muro CF vs CD Olimpic Xativa

1-0

1-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Cristo Atletico vs La Baneza

1-0

2-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Silla CF vs CD Almoradi

2-0

3-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Atletico Espeleno vs UB Lebrijana

0-1

1-2
Sun 8, Jan-20:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Lorca Deportiva FC vs Deportivo Cieza

1-0

2-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Badajoz vs UC La Estrella

0-0

2-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Cacereno vs CP Amanecer

1-0

2-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Sant Andreu vs Cerdanyola del Valles

0-0

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Numancia B vs CD San Jose de Soria

0-1

1-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Iruna vs UDC Chantrea KKE

1-1

3-3
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Albacete B vs Tomelloso

0-0

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Alhaurin de la Torre vs CD El Palo

0-0

0-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CF Pozuelo Alarcon vs Getafe B

0-1

3-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Coria Club de Futbol vs CD Cabecense

1-0

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD La Virgen Del Camino vs Unionistas de Salamanca

2-1

4-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Cuarte Industria vs SD Tarazona

1-0

2-3
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
UD San Pedro vs Motril CF

2-0

4-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD San Roque de Cadiz vs Recreativo Huelva B

1-1

4-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
FC Vilafranca vs CE Jupiter

1-1

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Ardoi vs CD Huarte

0-0

0-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CF Peralada vs Santfeliuenc FC

2-0

2-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Utrera vs Sevilla C

0-1

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Castilleja CF vs Ecija Balompie

1-0

3-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
EC Granollers vs Pobla De Mafumet CF

0-0

0-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Calamonte vs Arroyo Club Polideportivo

0-1

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Segorbe vs Recambios Colon CD

0-0

0-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Huetor Vega vs CD Alhaurino

0-0

1-1
Sun 8, Jan-15:15 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Silva SD vs Negreira

1-0

3-0
Sun 8, Jan-23:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Atarfe Industrial CF vs Dos Hermanas CF

1-0

1-0
Sun 8, Jan-23:15 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Elche CF Ilicitano vs UD Paterna

0-0

2-1
Sun 8, Jan-15:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
EG El Palmar vs La Union CF

0-0

1-2
Sun 8, Jan-16:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Estrella vs Arucas CF

1-1

2-2
Sun 8, Jan-16:00 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Panaderia Pulido vs Villa Santa Brigida

1-1

1-1
Sun 8, Jan-00:00 - Spanish Ladies League Division 2
CD Femarguin Women\'s vs Firgas Women\'s

6-0

10-0
Sun 8, Jan-00:00 - Spanish Ladies League Division 2
CD Laguna Women\'s vs Costa Adeje Women\'s

1-2

2-3
Sun 8, Jan-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
DNS de Belen Women\'s vs Arratia CD Women\'s

1-0

1-0
Sun 8, Jan-14:15 - Spanish Ladies League Division 2
CD San Pio X Women\'s vs CDE Guadamur Women\'s

2-0

2-0
Sun 8, Jan-14:30 - Spanish Ladies League Division 2
Aurrera de Vitoria Women\'s vs Marino Women\'s

1-1

1-2
Sun 8, Jan-14:30 - Spanish Ladies League Division 2
Zamora Amigos Del Duero Women\'s vs Rayo Vallecano Women\'s B

0-1

1-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Ladies League Division 2
CD Echedey Women\'s vs San Juan Tenerife Norte Women\'s


0-7
Sun 8, Jan-01:00 - Spanish Ladies League Division 2
Flor De Lis Norte Women\'s vs Juan Grande Women\'s

1-1

1-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Granada CF Women\'s vs Atleico Malaga Women\'s

1-0

4-3
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Almassora Women\'s vs Elche Women\'s

0-1

2-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Valencia B Women\'s vs Real Murcia Women\'s

1-0

3-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Plaza Argel Women\'s vs UD Levante B Women\'s

0-2

1-2
Sun 8, Jan-15:15 - Spanish Ladies League Division 2
Lorca Women\'s vs CFF Albacete Women\'s

2-0

4-0
Sun 8, Jan-15:30 - Spanish Ladies League Division 2
Eibar Women\'s vs San Ignacio Women\'s

0-1

0-3
Sun 8, Jan-15:30 - Spanish Ladies League Division 2
Igualada Women\'s vs Levante Las Planas Women\'s


1-0
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Levante UD Women\'s

1-0

4-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs UD Tacuense Women\'s

3-0

3-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Transportes Alcaine Women\'s vs Oiartzun KE Women\'s

0-1

2-2
Sun 8, Jan-15:30 - Spanish Ladies Premier League
RCD Espanyol Women\'s vs Athletic Club Bibao Women\'s

0-1

1-1
Sun 8, Jan-15:30 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

0-0

0-1
Sun 8, Jan-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Santa Teresa CD Women\'s

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:15 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Leganes

0-0

2-0
Sun 8, Jan-21:30 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Malaga

1-0

3-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Alaves

0-0

0-0
Sun 8, Jan-23:45 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Barcelona

0-0

1-1
Sun 8, Jan-17:15 - Spanish Primera U18
Recreativo Huelva(U18) vs CD San Felix(U18)

0-0

1-0
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division
Gimnastic Tarragona vs Tenerife

0-1

1-1
Sun 8, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division
Zaragoza vs Girona

0-0

0-2
Sun 8, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division
Elche vs Cadiz

1-1

2-3
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division
Alcorcon vs UCAM Murcia

0-0

0-0
Sun 8, Jan-23:00 - Spanish Segunda Division
Sevilla Atletico vs Real Oviedo

3-0

5-3
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs CD Guijuelo

1-0

2-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Burgos CF vs Arandina

0-0

2-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SD Ponferradina vs CD Izarra

0-0

2-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs UD Mutilvera

0-0

2-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Osasuna B vs UD Somozas

2-1

3-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Tudelano vs Cultural Leonesa

0-0

1-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Lealtad vs CD Boiro

0-0

2-2
Sun 8, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing de Ferrol vs Caudal Deportivo

0-0

4-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs CD Mensajero

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Toledo vs Barakaldo CF

1-0

2-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Leioa vs UD Logrones

1-0

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Fuenlabrada vs Arenas Club de Getxo

0-0

1-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CF Rayo Majadahonda vs Sestao

0-0

1-1
Sun 8, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Gernika vs San Sebastian Reyes

1-0

1-1
Sun 8, Jan-15:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Socuellamos vs Athletic Bilbao B

0-0

1-2
Sun 8, Jan-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Alcoyano vs Mallorca B

1-0

1-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
L\'Hospitalet vs Eldense

1-0

2-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atletico Saguntino vs Barcelona B

1-0

1-3
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs UE Llagostera

1-0

2-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Villarreal B vs UE Cornella

2-1

4-2
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atletico Baleares vs UD Levante B

0-0

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs Valencia CF Mestalla

1-0

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs Sabadell

0-0

0-0
Sun 8, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs CF Gava

2-0

2-1
Sun 8, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Jumilla vs Atletico Sanluqueno

1-0

1-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs UD Marbella

1-0

1-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs Murcia

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Linares Deportivo vs FC Cartagena

0-0

1-1
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs Extremadura

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Real Jaen CF

0-0

0-0
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
La Roda CF vs La Hoya Lorca CF

2-1

2-3
Sun 8, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba CF B vs C.D. San Fernando Isleno

0-1

0-1
Sun 8, Jan-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Mancha Real vs Granada CF B

0-0

1-0
Sun 8, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Ejido 2012 vs UD Melilla

0-1

0-2
Sun 8, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Jendouba Sport vs Stade Tunisien

0-0

1-0
Sun 8, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
U.S.Monastir vs AS Kasserine

1-0

2-0
Sun 8, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Sfax Railways vs Stade Nabeulien

1-1

2-1
Sun 8, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Olympique du Kef vs Stade Africain Menzel Bourguiba

1-0

1-0
Sun 8, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs E.Gawafel.S.Gafsa

2-0

2-0
Sun 8, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Grombalia vs A.S Djerba

1-0

1-0
Sun 8, Jan-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Trabzon Idmanocagi Women\'s vs 1207 Antalya Muratpasa Women\'s

1-0

1-0
Sun 8, Jan-15:00 - Turkey Cup
Amedspor vs Genclerbirligi

0-0

0-5
Sun 8, Jan-12:00 - Turkey U19 League
Rizespor(U19) vs Tokatspor U19

2-0

5-0
Sun 8, Jan-13:50 - Turkey U19 League
Giresunspor(U19) vs Pazarspor(U19)

2-0

3-1
Sun 8, Jan-14:00 - Turkey U19 League
Nazillispor(U19) vs Goztepe(U19)

0-1

1-1
Sun 8, Jan-13:00 - Vietnam League
Thanh Hoa FC vs Song Lam Nghe An

0-0

2-0
Sun 8, Jan-14:00 - Vietnam League
XM Hai Phong FC vs Saigon FC

0-1

0-1
Sun 8, Jan-14:30 - Vietnam League
TP Ho Chi Minh vs Quang Nam

0-1

1-1
Sun 8, Jan-15:00 - Vietnam League
Becamex Binh Duong vs Sanna Khanh Hoa BVN

0-0

0-1

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE. BEST ODD ALWAYS AT BET365

Write a Comment

comments powered by Disqus