Superscore Betting Odds (Tomorrow)

ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.
Superscore Betting Odds (Tomorrow)

Superscore (Supertote) Full Time Betting Odds

AUSTRALIA: A-LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-09:00
Brisbane Roar vs. Newcastle J
(Code:603501)

(Code:603503)

(Code:603502)
13-Feb-08:30
Melbou.city vs. Melbou.victory
(Code:9901)

(Code:9903)

(Code:9902)
13-Feb-06:15
Sydney Fc vs. Perth Glory
(Code:9801)

(Code:9803)

(Code:9802)
AUSTRIA: TIPICO BUNDESLIGA
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-17:30
Ac Wolfsberger vs. Sturm Graz
(Code:10101)

(Code:10103)

(Code:10102)
13-Feb-17:30
Altach vs. Mattersburg
(Code:10201)

(Code:10203)

(Code:10202)
13-Feb-17:30
Grodig vs. Admira
(Code:10301)

(Code:10303)

(Code:10302)
13-Feb-15:00
Ried vs. Salzburg
(Code:10001)

(Code:10003)

(Code:10002)
BELGIUM: JUPILER LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-19:30
Gent vs. Mouscron Peruwelz
(Code:603601)

(Code:603603)

(Code:603602)
13-Feb-19:00
Anderlecht vs. Waregem
(Code:10701)

(Code:10703)

(Code:10702)
13-Feb-17:00
Charleroi vs. Kortrijk
(Code:10601)

(Code:10603)

(Code:10602)
13-Feb-19:30
Genk vs. Waasland-beveren
(Code:10901)

(Code:10903)

(Code:10902)
13-Feb-19:00
Leuven vs. Lokeren
(Code:10801)

(Code:10803)

(Code:10802)
BELGIUM: PROXIMUS LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-19:30
Antwerp vs. Seraing Utd
(Code:603701)

(Code:603703)

(Code:603702)
13-Feb-19:00
Deinze vs. Asv Geel
(Code:11101)

(Code:11103)

(Code:11102)
13-Feb-18:30
Dessel vs. Lommel Utd
(Code:11001)

(Code:11003)

(Code:11002)
13-Feb-19:00
Eupen vs. Heist
(Code:11201)

(Code:11203)

(Code:11202)
13-Feb-19:00
Lierse vs. Rws Bruxelles
(Code:11301)

(Code:11303)

(Code:11302)
CHILE: PRIMERA DIVISION - CLAUSURA
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-23:30
U. Catolica vs. U. Espanola
(Code:603801)

(Code:603803)

(Code:603802)
13-Feb-22:30
Cobresal vs. U. De Concepcion
(Code:12201)

(Code:12203)

(Code:12202)
13-Feb-20:00
Palestino vs. U. De Chile
(Code:12101)

(Code:12103)

(Code:12102)
14-Feb-01:00
San Luis vs. Deportes Iquique
(Code:12301)

(Code:12303)

(Code:12302)
CROATIA: 1. HNL
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-17:00
Rijeka vs. Lok. Zagreb
(Code:604001)

(Code:604003)

(Code:604002)
13-Feb-16:00
Hajduk Split vs. Belupo
(Code:13001)

(Code:13003)

(Code:13002)
13-Feb-14:00
Osijek vs. Istra 1961
(Code:12901)

(Code:12903)

(Code:12902)
CZECH REPUBLIC: SYNOT LIGA
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-17:00
Dukla Prague vs. Liberec
(Code:604101)

(Code:604103)

(Code:604102)
13-Feb-15:00
Jablonec vs. Jihlava
(Code:13501)

(Code:13503)

(Code:13502)
13-Feb-15:00
Sigma Olomo vs. Bohemians 1905
(Code:13601)

(Code:13603)

(Code:13602)
13-Feb-17:20
Slavia Prague vs. Brno
(Code:13801)

(Code:13803)

(Code:13802)
13-Feb-15:00
Teplice vs. Pribram
(Code:13701)

(Code:13703)

(Code:13702)
13-Feb-13:00
Zlin vs. Sparta Prague
(Code:13401)

(Code:13403)

(Code:13402)
ECUADOR: SERIE A - FIRST STAGE
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-20:00
Aucas vs. River Plate Ecuador
(Code:14001)

(Code:14003)

(Code:14002)
13-Feb-01:00
Dep. Cuenca vs. El Nacional
(Code:604201)

(Code:604203)

(Code:604202)
13-Feb-17:00
U. Catolica vs. Fuerza A.
(Code:13901)

(Code:13903)

(Code:13902)
ENGLAND: CHAMPIONSHIP
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:00
Blackburn vs. Hull City
(Code:4401)

(Code:4403)

(Code:4402)
13-Feb-15:00
Brighton vs. Bolton
(Code:4501)

(Code:4503)

(Code:4502)
13-Feb-15:00
Bristol City vs. Ipswich
(Code:4601)

(Code:4603)

(Code:4602)
13-Feb-15:00
Charlton vs. Cardiff
(Code:4701)

(Code:4703)

(Code:4702)
13-Feb-15:00
Derby vs. Milton Keynes Dons
(Code:4801)

(Code:4803)

(Code:4802)
13-Feb-15:00
Nottingham vs. Huddersfield
(Code:4901)

(Code:4903)

(Code:4902)
13-Feb-12:30
Qpr vs. Fulham
(Code:4301)

(Code:4303)

(Code:4302)
13-Feb-15:00
Reading vs. Burnley
(Code:5001)

(Code:5003)

(Code:5002)
13-Feb-15:00
Rotherham vs. Birmingham
(Code:5101)

(Code:5103)

(Code:5102)
13-Feb-15:00
Sheffield Wed vs. Brentford
(Code:5201)

(Code:5203)

(Code:5202)
13-Feb-15:00
Wolves vs. Preston
(Code:5301)

(Code:5303)

(Code:5302)
ENGLAND: LEAGUE ONE
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-19:45
Burton vs. Chesterfield
(Code:600101)

(Code:600103)

(Code:600102)
13-Feb-15:00
Blackpool vs. Shrewsbury
(Code:5401)

(Code:5403)

(Code:5402)
13-Feb-15:00
Colchester vs. Swindon
(Code:5501)

(Code:5503)

(Code:5502)
13-Feb-15:00
Coventry vs. Bury
(Code:5601)

(Code:5603)

(Code:5602)
13-Feb-15:00
Crewe vs. Walsall
(Code:5701)

(Code:5703)

(Code:5702)
13-Feb-15:00
Doncaster vs. Sheffield Utd
(Code:5801)

(Code:5803)

(Code:5802)
13-Feb-15:00
Gillingham Fc vs. Barnsley
(Code:5901)

(Code:5903)

(Code:5902)
13-Feb-15:00
Peterborough vs. Bradford
(Code:6001)

(Code:6003)

(Code:6002)
13-Feb-15:00
Port Vale vs. Fleetwood Town
(Code:6101)

(Code:6103)

(Code:6102)
13-Feb-15:00
Rochdale vs. Millwall
(Code:6201)

(Code:6203)

(Code:6202)
13-Feb-15:00
Scunthorpe vs. Southend
(Code:6301)

(Code:6303)

(Code:6302)
13-Feb-15:00
Wigan vs. Oldham
(Code:6401)

(Code:6403)

(Code:6402)
ENGLAND: LEAGUE TWO
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:00
Accrington vs. Crawley Town
(Code:6601)

(Code:6603)

(Code:6602)
13-Feb-15:00
Afc Wimbledon vs. Luton
(Code:6701)

(Code:6703)

(Code:6702)
13-Feb-15:00
Dagenham & Red. vs. Barnet
(Code:6801)

(Code:6803)

(Code:6802)
13-Feb-15:00
Hartlepool vs. Yeovil
(Code:6901)

(Code:6903)

(Code:6902)
13-Feb-15:00
Leyton Orient vs. Northampton
(Code:7001)

(Code:7003)

(Code:7002)
13-Feb-15:00
Morecambe vs. Oxford Utd
(Code:7101)

(Code:7103)

(Code:7102)
13-Feb-13:00
Newport vs. Carlisle
(Code:6501)

(Code:6503)

(Code:6502)
13-Feb-15:00
Plymouth vs. Mansfield
(Code:7201)

(Code:7203)

(Code:7202)
13-Feb-15:00
Portsmouth vs. Bristol Rovers
(Code:7301)

(Code:7303)

(Code:7302)
13-Feb-15:00
Stevenage vs. Cambridge Utd
(Code:7401)

(Code:7403)

(Code:7402)
13-Feb-15:00
Wycombe vs. Exeter
(Code:7501)

(Code:7503)

(Code:7502)
13-Feb-15:00
York vs. Notts County
(Code:7601)

(Code:7603)

(Code:7602)
ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:00
Ashton Utd vs. Rushall
(Code:18801)

(Code:18803)

(Code:18802)
13-Feb-15:00
Barwell vs. Hyde
(Code:18901)

(Code:18903)

(Code:18902)
13-Feb-15:00
Blyth vs. Ramsbottom
(Code:19001)

(Code:19003)

(Code:19002)
13-Feb-15:00
Buxton vs. Grantham
(Code:19101)

(Code:19103)

(Code:19102)
13-Feb-15:00
Marine vs. Matlock
(Code:19201)

(Code:19203)

(Code:19202)
13-Feb-15:00
Mickleover vs. Sutton Coldfiel
(Code:19301)

(Code:19303)

(Code:19302)
13-Feb-15:00
Nantwich vs. Halesowen
(Code:19401)

(Code:19403)

(Code:19402)
13-Feb-15:00
Salford vs. Darlington
(Code:19501)

(Code:19503)

(Code:19502)
13-Feb-15:00
Skelmersdale vs. Ilkeston
(Code:19601)

(Code:19603)

(Code:19602)
13-Feb-15:00
Stamford vs. Frickley
(Code:19701)

(Code:19703)

(Code:19702)
13-Feb-15:00
Stourbridge vs. Colwyn Bay
(Code:19801)

(Code:19803)

(Code:19802)
13-Feb-15:00
Whitby vs. Workington
(Code:19901)

(Code:19903)

(Code:19902)
ENGLAND: PREMIER LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:00
Bournemouth vs. Stoke City
(Code:201)

(Code:203)

(Code:202)
13-Feb-17:30
Chelsea vs. Newcastle Utd
(Code:701)

(Code:703)

(Code:702)
13-Feb-15:00
Crystal Palace vs. Watford
(Code:301)

(Code:303)

(Code:302)
13-Feb-15:00
Everton vs. West Brom
(Code:401)

(Code:403)

(Code:402)
13-Feb-15:00
Norwich vs. West Ham
(Code:501)

(Code:503)

(Code:502)
13-Feb-12:45
Sunderland vs. Man United
(Code:101)

(Code:103)

(Code:102)
13-Feb-15:00
Swansea vs. Southampton
(Code:601)

(Code:603)

(Code:602)
ENGLAND: RYMAN LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:00
Billericay vs. Kingstonian
(Code:20001)

(Code:20003)

(Code:20002)
13-Feb-15:00
Bognor vs. Brentwood
(Code:20101)

(Code:20103)

(Code:20102)
13-Feb-15:00
Burgess Hill vs. Leatherhead
(Code:20201)

(Code:20203)

(Code:20202)
13-Feb-15:00
Canvey vs. East Thurrock
(Code:20301)

(Code:20303)

(Code:20302)
13-Feb-15:00
Dulwich Hamlet vs. Farnborough
(Code:20401)

(Code:20403)

(Code:20402)
13-Feb-15:00
Enfield Town vs. Lewes
(Code:20501)

(Code:20503)

(Code:20502)
13-Feb-15:00
Grays vs. Harrow
(Code:20601)

(Code:20603)

(Code:20602)
13-Feb-15:00
Hendon vs. Hampton
(Code:20701)

(Code:20703)

(Code:20702)
13-Feb-15:00
Leiston vs. Wingate & Finchley
(Code:20801)

(Code:20803)

(Code:20802)
13-Feb-15:00
Merstham vs. Vcd Athletic
(Code:20901)

(Code:20903)

(Code:20902)
13-Feb-15:00
Needham vs. Metropolitan
(Code:21001)

(Code:21003)

(Code:21002)
13-Feb-15:00
Tonbridge vs. Staines
(Code:21101)

(Code:21103)

(Code:21102)
ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:00
Bedworth vs. Cambridge City
(Code:17601)

(Code:17603)

(Code:17602)
13-Feb-15:00
Bideford vs. Merthyr Town
(Code:17701)

(Code:17703)

(Code:17702)
13-Feb-15:00
Biggleswade Town vs. Stratford
(Code:17801)

(Code:17803)

(Code:17802)
13-Feb-15:00
Chippenham Town vs. Kettering
(Code:17901)

(Code:17903)

(Code:17902)
13-Feb-15:00
Cirencester vs. Frome
(Code:18001)

(Code:18003)

(Code:18002)
13-Feb-15:00
Dorchester vs. Slough
(Code:18101)

(Code:18103)

(Code:18102)
13-Feb-15:00
Dunstable Town vs. Kings Lynn
(Code:18201)

(Code:18203)

(Code:18202)
13-Feb-15:00
Histon vs. St. Neots
(Code:18301)

(Code:18303)

(Code:18302)
13-Feb-15:00
Hungerford vs. Weymouth
(Code:18401)

(Code:18403)

(Code:18402)
13-Feb-15:00
Leamington vs. Hitchin
(Code:18501)

(Code:18503)

(Code:18502)
13-Feb-15:00
Paulton Rovers vs. Poole Town
(Code:18601)

(Code:18603)

(Code:18602)
13-Feb-15:00
Redditch vs. Chesham
(Code:18701)

(Code:18703)

(Code:18702)
ENGLAND: VANARAMA NATIONAL LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:00
Aldershot vs. Tranmere
(Code:14401)

(Code:14403)

(Code:14402)
13-Feb-15:00
Altrincham vs. Lincoln City
(Code:14501)

(Code:14503)

(Code:14502)
13-Feb-15:00
Cheltenham vs. Welling
(Code:14601)

(Code:14603)

(Code:14602)
13-Feb-15:00
Dover Ath. vs. Gateshead
(Code:14701)

(Code:14703)

(Code:14702)
13-Feb-15:00
Eastleigh vs. Barrow
(Code:14801)

(Code:14803)

(Code:14802)
13-Feb-15:00
Grimsby vs. Boreham Wood
(Code:14901)

(Code:14903)

(Code:14902)
13-Feb-15:00
Halifax vs. Forest Green
(Code:15001)

(Code:15003)

(Code:15002)
13-Feb-15:00
Kidderminster vs. Macclesfield
(Code:15101)

(Code:15103)

(Code:15102)
13-Feb-15:00
Southport vs. Braintree
(Code:15201)

(Code:15203)

(Code:15202)
13-Feb-15:00
Torquay vs. Chester
(Code:15301)

(Code:15303)

(Code:15302)
13-Feb-15:00
Woking vs. Guiseley
(Code:15401)

(Code:15403)

(Code:15402)
13-Feb-15:00
Wrexham vs. Bromley
(Code:15501)

(Code:15503)

(Code:15502)
ENGLAND: VANARAMA NATIONAL LEAGUE NORTH
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:00
North Ferriby vs. Harrogate
(Code:16301)

(Code:16303)

(Code:16302)
13-Feb-15:00
Solihull vs. Telford
(Code:16401)

(Code:16403)

(Code:16402)
13-Feb-15:00
Utd Of Manchester vs. Alfreton
(Code:16501)

(Code:16503)

(Code:16502)
13-Feb-15:00
Boston vs. Stalybridge
(Code:15601)

(Code:15603)

(Code:15602)
13-Feb-15:00
Brackley vs. Nuneaton
(Code:15701)

(Code:15703)

(Code:15702)
13-Feb-15:00
Bradford Pa vs. Stockport
(Code:15801)

(Code:15803)

(Code:15802)
13-Feb-15:00
Chorley vs. Worcester
(Code:15901)

(Code:15903)

(Code:15902)
13-Feb-15:00
Corby vs. Tamworth
(Code:16001)

(Code:16003)

(Code:16002)
13-Feb-15:00
Fylde vs. Gloucester City
(Code:16101)

(Code:16103)

(Code:16102)
13-Feb-15:00
Hednesford vs. Gainsborough
(Code:16201)

(Code:16203)

(Code:16202)
ENGLAND: VANARAMA NATIONAL LEAGUE SOUTH
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:00
Eastbourne Borough vs. Weston
(Code:16601)

(Code:16603)

(Code:16602)
13-Feb-15:00
Havant & Waterl vs. Chelmsford
(Code:16701)

(Code:16703)

(Code:16702)
13-Feb-15:00
Maidenhead vs. Wealdstone
(Code:16801)

(Code:16803)

(Code:16802)
13-Feb-15:00
Maidstone vs. Gosport
(Code:16901)

(Code:16903)

(Code:16902)
13-Feb-15:00
Margate vs. Basingstoke
(Code:17001)

(Code:17003)

(Code:17002)
13-Feb-15:00
Oxford City vs. Ebbsfleet
(Code:17101)

(Code:17103)

(Code:17102)
13-Feb-15:00
St. Albans vs. Concord
(Code:17201)

(Code:17203)

(Code:17202)
13-Feb-15:00
Sutton vs. Bath City
(Code:17301)

(Code:17303)

(Code:17302)
13-Feb-15:00
Truro vs. Dartford
(Code:17401)

(Code:17403)

(Code:17402)
13-Feb-15:00
Whitehawk vs. Hemel
(Code:17501)

(Code:17503)

(Code:17502)
FRANCE: LIGUE 1
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-19:30
Rennes vs. Angers
(Code:600201)

(Code:600203)

(Code:600202)
13-Feb-19:00
Gfc Ajaccio vs. Troyes
(Code:901)

(Code:903)

(Code:902)
13-Feb-19:00
Guingamp vs. Bordeaux
(Code:1001)

(Code:1003)

(Code:1002)
13-Feb-19:00
Montpellier vs. Toulouse
(Code:1101)

(Code:1103)

(Code:1102)
13-Feb-19:00
Nantes vs. Lorient
(Code:1201)

(Code:1203)

(Code:1202)
13-Feb-16:00
Paris Sg vs. Lille
(Code:801)

(Code:803)

(Code:802)
13-Feb-19:00
Reims vs. Bastia
(Code:1301)

(Code:1303)

(Code:1302)
FRANCE: LIGUE 2
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-19:00
Ac Ajaccio vs. Clermont
(Code:600301)

(Code:600303)

(Code:600302)
12-Feb-19:00
Auxerre vs. Nancy
(Code:600401)

(Code:600403)

(Code:600402)
12-Feb-19:00
Bourg Peronnas vs. Laval
(Code:600501)

(Code:600503)

(Code:600502)
12-Feb-19:00
Creteil vs. Tours
(Code:600601)

(Code:600603)

(Code:600602)
12-Feb-19:00
Dijon vs. Sochaux
(Code:600701)

(Code:600703)

(Code:600702)
12-Feb-19:00
Niort vs. Brest
(Code:600801)

(Code:600803)

(Code:600802)
12-Feb-19:00
Paris Fc vs. Nimes
(Code:600901)

(Code:600903)

(Code:600902)
12-Feb-19:00
Red Star vs. Evian Tg
(Code:601001)

(Code:601003)

(Code:601002)
13-Feb-13:00
Metz vs. Le Havre
(Code:7701)

(Code:7703)

(Code:7702)
GERMANY: 2. BUNDESLIGA
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-17:30
Fsv Frankfurt vs. Greuther Fur
(Code:601201)

(Code:601203)

(Code:601202)
12-Feb-17:30
Paderborn vs. Kaiserslautern
(Code:601301)

(Code:601303)

(Code:601302)
12-Feb-17:30
St. Pauli vs. Rb Leipzig
(Code:601401)

(Code:601403)

(Code:601402)
13-Feb-12:00
Duisburg vs. Karlsruher
(Code:7801)

(Code:7803)

(Code:7802)
13-Feb-12:00
Heidenheim vs. Sandhausen
(Code:7901)

(Code:7903)

(Code:7902)
GERMANY: 3. LIGA
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-18:00
Stuttgart Ii vs. Erfurt
(Code:605301)

(Code:605303)

(Code:605302)
13-Feb-13:00
En.cottbus vs. Stutt.kickers
(Code:21601)

(Code:21603)

(Code:21602)
13-Feb-13:00
Hansa Rostock vs. Aalen
(Code:21701)

(Code:21703)

(Code:21702)
13-Feb-13:00
Holstein Kiel vs. Vfl Osnabruc
(Code:21801)

(Code:21803)

(Code:21802)
13-Feb-13:00
Magdeburg vs. Fortuna Koln
(Code:21901)

(Code:21903)

(Code:21902)
13-Feb-13:00
Preussen Munst vs. Hallescher
(Code:22001)

(Code:22003)

(Code:22002)
13-Feb-13:00
Sonnenhof Gross vs. Mainz Ii
(Code:22101)

(Code:22103)

(Code:22102)
13-Feb-13:00
Wehen vs. Chemnitzer
(Code:22201)

(Code:22203)

(Code:22202)
GERMANY: BUNDESLIGA
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-19:30
Mainz vs. Schalke
(Code:601101)

(Code:601103)

(Code:601102)
13-Feb-14:30
Darmstadt vs. Bayer Leverkusen
(Code:1401)

(Code:1403)

(Code:1402)
13-Feb-14:30
Dortmund vs. Hannover
(Code:1501)

(Code:1503)

(Code:1502)
13-Feb-17:30
Koln vs. Eintracht Frankfurt
(Code:1901)

(Code:1903)

(Code:1902)
13-Feb-14:30
Vfb Stuttgar vs. Hertha Berlin
(Code:1601)

(Code:1603)

(Code:1602)
13-Feb-14:30
Werder Bremen vs. Hoffenheim
(Code:1701)

(Code:1703)

(Code:1702)
13-Feb-14:30
Wolfsburg vs. Ingolstadt
(Code:1801)

(Code:1803)

(Code:1802)
GREECE: SUPER LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-17:30
Aek vs. Olympiakos Piraeus
(Code:23801)

(Code:23803)

(Code:23802)
13-Feb-13:00
Atromitos vs. Veria
(Code:23601)

(Code:23603)

(Code:23602)
13-Feb-15:15
Panthrakikos vs. Platanias Fc
(Code:23701)

(Code:23703)

(Code:23702)
HUNGARY: OTP BANK LIGA
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-14:30
Bekescsaba 1912 vs. Ferencvaro
(Code:24001)

(Code:24003)

(Code:24002)
13-Feb-14:30
Debrecen vs. Vasas
(Code:24101)

(Code:24103)

(Code:24102)
13-Feb-14:30
Honved vs. Haladas
(Code:24201)

(Code:24203)

(Code:24202)
13-Feb-14:30
Mtk Budapest vs. Paks
(Code:24301)

(Code:24303)

(Code:24302)
13-Feb-14:30
Puskas Academy vs. Dvtk
(Code:24401)

(Code:24403)

(Code:24402)
13-Feb-17:00
Ujpest vs. Videoton
(Code:24501)

(Code:24503)

(Code:24502)
ISRAEL: LIGAT HAAL
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:30
Hapoel Haifa vs. H. Beer Sheva
(Code:25501)

(Code:25503)

(Code:25502)
13-Feb-18:00
Hapoel Tel Aviv vs. H. Raanana
(Code:25801)

(Code:25803)

(Code:25802)
13-Feb-17:00
Maccabi Petah Tikv vs. H. Akko
(Code:25701)

(Code:25703)

(Code:25702)
13-Feb-16:30
Shmona vs. Hapoel Kfar-saba
(Code:25601)

(Code:25603)

(Code:25602)
13-Feb-13:00
Yehuda vs. Sakhnin
(Code:25401)

(Code:25403)

(Code:25402)
ITALY: LEGA PRO - GROUP A
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-14:00
Cuneo vs. Bassano
(Code:25901)

(Code:25903)

(Code:25902)
13-Feb-14:00
Lumezzane vs. Renate
(Code:26001)

(Code:26003)

(Code:26002)
13-Feb-19:30
Pro Piacenza vs. Giana Erminio
(Code:26401)

(Code:26403)

(Code:26402)
13-Feb-16:30
Reggiana vs. Mantova
(Code:26301)

(Code:26303)

(Code:26302)
13-Feb-14:00
Sudtirol vs. Padova
(Code:26201)

(Code:26203)

(Code:26202)
ITALY: LEGA PRO - GROUP B
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-16:30
Ancona vs. Carrarese
(Code:26701)

(Code:26703)

(Code:26702)
13-Feb-16:30
Arezzo vs. Savona
(Code:26801)

(Code:26803)

(Code:26802)
13-Feb-13:00
L Aquila vs. Spal
(Code:26501)

(Code:26503)

(Code:26502)
13-Feb-19:30
Pisa vs. Santarcangelo
(Code:27001)

(Code:27003)

(Code:27002)
13-Feb-14:00
Pistoiese vs. Lupa Roma
(Code:26601)

(Code:26603)

(Code:26602)
13-Feb-16:30
Prato vs. Lucchese
(Code:26901)

(Code:26903)

(Code:26902)
ITALY: LEGA PRO - GROUP C
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-14:00
Castelli Romani vs. Andria
(Code:27101)

(Code:27103)

(Code:27102)
13-Feb-19:30
Catania vs. Lecce
(Code:27201)

(Code:27203)

(Code:27202)
ITALY: SERIE A
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-19:45
Carpi vs. As Roma
(Code:601501)

(Code:601503)

(Code:601502)
13-Feb-17:00
Chievo vs. Sassuolo
(Code:2101)

(Code:2103)

(Code:2102)
13-Feb-14:00
Empoli vs. Frosinone
(Code:2001)

(Code:2003)

(Code:2002)
13-Feb-19:45
Juventus vs. Napoli
(Code:2201)

(Code:2203)

(Code:2202)
ITALY: SERIE B
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-19:30
Pescara vs. Vicenza
(Code:601601)

(Code:601603)

(Code:601602)
13-Feb-14:00
Avellino vs. Bari
(Code:8001)

(Code:8003)

(Code:8002)
13-Feb-14:00
Cesena vs. Perugia
(Code:8101)

(Code:8103)

(Code:8102)
13-Feb-14:00
Como vs. Novara
(Code:8201)

(Code:8203)

(Code:8202)
13-Feb-14:00
Crotone vs. Pro Vercelli
(Code:8301)

(Code:8303)

(Code:8302)
13-Feb-14:00
Entella vs. Trapani
(Code:8401)

(Code:8403)

(Code:8402)
13-Feb-14:00
Lanciano vs. Modena
(Code:8501)

(Code:8503)

(Code:8502)
13-Feb-14:00
Latina vs. Cagliari
(Code:8601)

(Code:8603)

(Code:8602)
13-Feb-14:00
Ternana vs. Salernitana
(Code:8701)

(Code:8703)

(Code:8702)
MEXICO: LIGA DE ASCENSO - CLAUSURA
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-23:00
Alebrijes Oaxaca vs. Atlante
(Code:28601)

(Code:28603)

(Code:28602)
14-Feb-01:00
Atl. San Luis vs. Venados
(Code:28801)

(Code:28803)

(Code:28802)
14-Feb-01:00
Cafetaleros D.t vs. Leones Neg
(Code:28901)

(Code:28903)

(Code:28902)
14-Feb-01:00
Celaya vs. Cimarrones De Son
(Code:29001)

(Code:29003)

(Code:29002)
14-Feb-00:00
Zacatepec vs. Necaxa
(Code:28701)

(Code:28703)

(Code:28702)
MEXICO: PRIMERA DIVISION - CLAUSURA
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-23:00
Cruz Azul vs. Queretaro
(Code:28301)

(Code:28303)

(Code:28302)
13-Feb-03:30
Santos Laguna vs. Monterrey
(Code:607801)

(Code:607803)

(Code:607802)
13-Feb-01:30
Veracruz vs. Club America
(Code:607701)

(Code:607703)

(Code:607702)
14-Feb-03:00
Dorados De Sina vs. Unam-pumas
(Code:28501)

(Code:28503)

(Code:28502)
14-Feb-01:00
Uanl.-tigres vs. Club Tijuana
(Code:28401)

(Code:28403)

(Code:28402)
NETHERLANDS: EREDIVISIE
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-19:00
Cambuur vs. Utrecht
(Code:601701)

(Code:601703)

(Code:601702)
13-Feb-17:30
Heracles vs. Az Alkmaar
(Code:2301)

(Code:2303)

(Code:2302)
13-Feb-18:45
Roda vs. Twente
(Code:2401)

(Code:2403)

(Code:2402)
13-Feb-19:45
Vitesse vs. Heerenveen
(Code:2601)

(Code:2603)

(Code:2602)
13-Feb-18:45
Willem Ii vs. Graafschap
(Code:2501)

(Code:2503)

(Code:2502)
POLAND: EKSTRAKLASA
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-17:00
Ruch vs. Zaglebie
(Code:608801)

(Code:608803)

(Code:608802)
12-Feb-19:30
Slask Wroclaw vs. Wisla
(Code:608901)

(Code:608903)

(Code:608902)
13-Feb-17:00
Cracovia vs. Gornik Z.
(Code:29701)

(Code:29703)

(Code:29702)
13-Feb-17:00
Lechia Gdansk vs. Podbeskidzie
(Code:29801)

(Code:29803)

(Code:29802)
13-Feb-14:30
Leczna vs. Piast Gliwice
(Code:29601)

(Code:29603)

(Code:29602)
PORTUGAL: PRIMEIRA LIGA
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-20:30
Benfica vs. Fc Porto
(Code:602701)

(Code:602703)

(Code:602702)
13-Feb-20:45
Guimaraes vs. Setubal
(Code:2901)

(Code:2903)

(Code:2902)
13-Feb-16:15
Moreirense vs. Belenenses
(Code:2701)

(Code:2703)

(Code:2702)
13-Feb-18:30
Nacional vs. Sporting
(Code:2801)

(Code:2803)

(Code:2802)
PORTUGAL: SEGUNDA LIGA
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:00
Academico Viseu vs. Benfica B
(Code:29901)

(Code:29903)

(Code:29902)
13-Feb-15:00
Aves vs. Olhanense
(Code:30001)

(Code:30003)

(Code:30002)
13-Feb-15:00
Chaves vs. Freamunde
(Code:30101)

(Code:30103)

(Code:30102)
13-Feb-15:00
Fc Porto B vs. Famalicao
(Code:30201)

(Code:30203)

(Code:30202)
13-Feb-15:00
Gil Vicente vs. Santa Clara
(Code:30301)

(Code:30303)

(Code:30302)
13-Feb-15:00
Mafra vs. Braga B
(Code:30401)

(Code:30403)

(Code:30402)
13-Feb-15:00
Oliveirense vs. Penafiel
(Code:30501)

(Code:30503)

(Code:30502)
13-Feb-15:00
Sc Farense vs. Covilha
(Code:30601)

(Code:30603)

(Code:30602)
13-Feb-15:00
Sporting B vs. Oriental
(Code:30701)

(Code:30703)

(Code:30702)
13-Feb-15:00
Varzim vs. Atletico Cp
(Code:30801)

(Code:30803)

(Code:30802)
ROMANIA: LIGA 1
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-18:30
Asa Targu Mures vs. Pandurii
(Code:609001)

(Code:609003)

(Code:609002)
13-Feb-18:30
Astra vs. Cfr Cluj
(Code:31001)

(Code:31003)

(Code:31002)
13-Feb-16:00
Fc Viitorul vs. Csms Iasi
(Code:30901)

(Code:30903)

(Code:30902)
SAUDI ARABIA: SAUDI PROFESSIONAL LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:30
Al-faisaly vs. Al-ittihad Fc
(Code:31101)

(Code:31103)

(Code:31102)
SCOTLAND: CHAMPIONSHIP
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:00
Alloa vs. Rangers
(Code:31201)

(Code:31203)

(Code:31202)
13-Feb-15:00
Falkirk vs. Raith
(Code:31301)

(Code:31303)

(Code:31302)
13-Feb-17:15
Livingston vs. Hibernian
(Code:31601)

(Code:31603)

(Code:31602)
13-Feb-15:00
Morton vs. Dumbarton
(Code:31401)

(Code:31403)

(Code:31402)
13-Feb-15:00
Queen Of South vs. St. Mirren
(Code:31501)

(Code:31503)

(Code:31502)
SCOTLAND: LEAGUE ONE
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:00
Brechin vs. Cowdenbeath
(Code:31701)

(Code:31703)

(Code:31702)
13-Feb-15:00
Dunfermline vs. Ayr
(Code:31801)

(Code:31803)

(Code:31802)
13-Feb-15:00
Peterhead vs. Forfar Athletic
(Code:31901)

(Code:31903)

(Code:31902)
13-Feb-15:00
Stenhousemui vs. Airdrieonians
(Code:32001)

(Code:32003)

(Code:32002)
13-Feb-15:00
Stranraer vs. Albion Rovers
(Code:32101)

(Code:32103)

(Code:32102)
SCOTLAND: LEAGUE TWO
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:00
Annan vs. Montrose
(Code:32201)

(Code:32203)

(Code:32202)
13-Feb-15:00
East Fife vs. Arbroath
(Code:32301)

(Code:32303)

(Code:32302)
13-Feb-15:00
Elgin City vs. Clyde
(Code:32401)

(Code:32403)

(Code:32402)
13-Feb-15:00
Queens Park vs. E.stirlingshir
(Code:32501)

(Code:32503)

(Code:32502)
13-Feb-15:00
Stirling vs. Berwick
(Code:32601)

(Code:32603)

(Code:32602)
SCOTLAND: PREMIERSHIP
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-19:45
Dundee Fc vs. St Johnstone
(Code:602801)

(Code:602803)

(Code:602802)
13-Feb-15:00
Celtic vs. Ross County
(Code:3001)

(Code:3003)

(Code:3002)
13-Feb-15:00
Hamilton vs. Dundee Utd
(Code:3101)

(Code:3103)

(Code:3102)
13-Feb-15:00
Hearts vs. Partick
(Code:3201)

(Code:3203)

(Code:3202)
13-Feb-15:00
Motherwell vs. Kilmarnock
(Code:3301)

(Code:3303)

(Code:3302)
SINGAPORE: S.LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-11:30
Albirex Niigat vs. Brunei Dpmm
(Code:32701)

(Code:32703)

(Code:32702)
SOUTH AFRICA: PREMIER LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-13:30
Jomo Cosmos vs. Free State Sta
(Code:32801)

(Code:32803)

(Code:32802)
13-Feb-18:15
Maritzburg Utd vs. Platinum St
(Code:33001)

(Code:33003)

(Code:33002)
13-Feb-16:00
Polokwane vs. Golden Arrows
(Code:32901)

(Code:32903)

(Code:32902)
SPAIN: PRIMERA DIVISION
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-19:30
Gijon vs. Rayo Vallecano
(Code:602901)

(Code:602903)

(Code:602902)
13-Feb-21:05
Dep. La Coruna vs. Betis
(Code:3701)

(Code:3703)

(Code:3702)
13-Feb-15:00
Real Madrid vs. Ath Bilbao
(Code:3401)

(Code:3403)

(Code:3402)
13-Feb-19:30
Valencia vs. Espanyol
(Code:3601)

(Code:3603)

(Code:3602)
13-Feb-17:15
Villarreal vs. Malaga
(Code:3501)

(Code:3503)

(Code:3502)
SPAIN: SEGUNDA DIVISION
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-17:00
Almeria vs. Lugo
(Code:8801)

(Code:8803)

(Code:8802)
13-Feb-17:00
Ath Bilbao B vs. Valladolid
(Code:8901)

(Code:8903)

(Code:8902)
13-Feb-17:00
Gimnastic vs. Elche
(Code:9001)

(Code:9003)

(Code:9002)
13-Feb-19:15
Mirandes vs. Alaves
(Code:9201)

(Code:9203)

(Code:9202)
13-Feb-17:00
Ponferradina vs. Alcorcon
(Code:9101)

(Code:9103)

(Code:9102)
SPAIN: SEGUNDA DIVISION B - GROUP 1
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:00
Celta Vigo B vs. Guijuelo
(Code:33101)

(Code:33103)

(Code:33102)
13-Feb-15:30
Pena vs. Atl. Astorga
(Code:33201)

(Code:33203)

(Code:33202)
13-Feb-16:00
Somozas vs. Compostela
(Code:33301)

(Code:33303)

(Code:33302)
SPAIN: SEGUNDA DIVISION B - GROUP 2
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-16:00
Arenas Club vs. Ebro
(Code:33501)

(Code:33503)

(Code:33502)
13-Feb-15:00
R. Union vs. R. Sociedad B
(Code:33401)

(Code:33403)

(Code:33402)
13-Feb-16:00
Sestao vs. Rayo Majadahonda
(Code:33601)

(Code:33603)

(Code:33602)
13-Feb-17:00
Toledo vs. La Roda
(Code:33701)

(Code:33703)

(Code:33702)
SPAIN: SEGUNDA DIVISION B - GROUP 3
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-17:30
L Hospitalet vs. Sabadell
(Code:33901)

(Code:33903)

(Code:33902)
13-Feb-15:30
Levante Ud B vs. Reus Deportiu
(Code:33801)

(Code:33803)

(Code:33802)
SPAIN: SEGUNDA DIVISION B - GROUP 4
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-15:00
Granada Cf B vs. Almeria B
(Code:34001)

(Code:34003)

(Code:34002)
SWITZERLAND: CHALLENGE LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-16:45
Chiasso vs. Aarau
(Code:9301)

(Code:9303)

(Code:9302)
13-Feb-16:45
Wil vs. Le Mont
(Code:9401)

(Code:9403)

(Code:9402)
SWITZERLAND: SUPER LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-16:45
Thun vs. Lugano
(Code:3801)

(Code:3803)

(Code:3802)
13-Feb-19:00
Vaduz vs. Young Boys
(Code:3901)

(Code:3903)

(Code:3902)
TURKEY: PTT 1. LIG
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-16:30
Denizlispor vs. Adanaspor As
(Code:34301)

(Code:34303)

(Code:34302)
13-Feb-11:30
Kayseri Erciyes vs. Alanyaspor
(Code:34101)

(Code:34103)

(Code:34102)
13-Feb-14:00
Yeni Malaty vs. Kardemir Karab
(Code:34201)

(Code:34203)

(Code:34202)
TURKEY: SUPER LIG
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-18:00
Fenerbahce vs. Kasimpasa
(Code:603001)

(Code:603003)

(Code:603002)
13-Feb-11:30
Genclerbirligi vs. Bursaspor
(Code:4001)

(Code:4003)

(Code:4002)
13-Feb-14:00
Konyaspor vs. Osmanlispor
(Code:4101)

(Code:4103)

(Code:4102)
13-Feb-17:00
Mersin vs. Galatasaray
(Code:4201)

(Code:4203)

(Code:4202)
WALES: FA CUP
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-13:30
Cwmbran Celtic vs. Goytre Afc
(Code:34801)

(Code:34803)

(Code:34802)
WALES: PREMIER LEAGUE - CHAMP.GROUP
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-14:30
Airbus vs. Bala
(Code:34501)

(Code:34503)

(Code:34502)
13-Feb-14:30
Connahs Q. vs. Llandudno
(Code:34601)

(Code:34603)

(Code:34602)
13-Feb-14:30
Newtown vs. Tns
(Code:34701)

(Code:34703)

(Code:34702)
WALES: PREMIER LEAGUE - RELEGATION GROUP
Team Home Win Draw Away Win
12-Feb-19:30
Port Talbot vs. Carmarthen Tow
(Code:609301)

(Code:609303)

(Code:609302)
12-Feb-19:45
Rhyl vs. Aberystwyth
(Code:609401)

(Code:609403)

(Code:609402)
13-Feb-14:30
Haverfordwest vs. Bangor
(Code:34401)

(Code:34403)

(Code:34402)
WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL
Team Home Win Draw Away Win
13-Feb-12:00
Portugal U19 vs. Slovakia U19
(Code:34901)

(Code:34903)

(Code:34902)

NOTICE
NOTICE: Betting Tips, Odds, Fixtures, Racecard and Results are for informational purposes only and that Rezilta.com will take no responsibility for any losses incurred by you. Rezilta.com will not be held responsible in any case for any information that has been wrongly published on this web site. Tipsters: BigB,Loulouden, Long and Yidhack. Although every possible effort is made to ensure the accuracy of our services we accept no responsibility for any kind of use made of any kind of data and information provided by this site. Best odd always at BET365

Write a Comment

comments powered by Disqus