Stevenhills Mauritius Betting Odds.

ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.
STEVENHILLS MAURITIUS BETTING ODDS

Full-Time

Stevenhills Mauritius Full Time Betting Odds

Argentina : Primera Division, Torneo Inicial
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Tue 1, Sep-03:10CA Belgrano vs. Olimpo Bahia Blanca49950
Tue 1, Sep-04:10Atletico Lanus vs. Nueva Chicago49933
Australia : FFA Cup
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Tue 1, Sep-13:30Rockdale City Suns vs. Melbourne Victory FC498
Tue 1, Sep-13:30Hume City vs. Sydney Olympic FC512
Tue 1, Sep-13:30Palm Beach Sharks vs. Western Sydney Wanderers526
Tue 1, Sep-13:30Metro Stars vs. Oakleigh Cannons532
Brazil : Brasilero Serie A
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Thu 3, Sep-02:30Internacional RS vs. Vasco DA Gama RJ3122
Thu 3, Sep-04:00Flamengo RJ vs. Avai SC3187
Thu 3, Sep-04:00Atletico Belo Horizonte MG vs. Atletico PR3171
Thu 3, Sep-02:30Ponte Preta SP vs. Cruzeiro MG3143
Thu 3, Sep-05:00Goias GO vs. Palmeiras SP3193
Thu 3, Sep-05:00Coritiba PR vs. Sport Recife PE3206
Thu 3, Sep-05:00Corinthians SP vs. Fluminense RJ3222
Thu 3, Sep-02:30Joinville SC vs. SAO Paulo SP3115
Fri 4, Sep-04:00Figueirense SC vs. Gremio RS4322
Fri 4, Sep-02:30Santos SP vs. Chapecoense SC4242
Brazil : Brasilero Serie B
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Wed 2, Sep-03:30BOA EC MG vs. Parana Clube PR1648
Wed 2, Sep-03:30Luverdense MT vs. ABC RN1703
Wed 2, Sep-03:30Bragantino SP vs. Vitoria BA1681
Wed 2, Sep-02:00Ceara CE vs. Paysandu PA1624
Wed 2, Sep-03:30Bahia BA vs. CRB AL1665
Wed 2, Sep-03:30Santa Cruz PE vs. America Mineiro MG1653
Wed 2, Sep-04:30Oeste SP vs. Macae RJ1708
Wed 2, Sep-02:00Criciuma SC vs. Nautico PE1637
Wed 2, Sep-04:30Botafogo RJ vs. Atletico GO1726
Wed 2, Sep-03:30Sampaio Correa MA vs. Mogi Mirim SP1682
Chile : Primera Division, Apertura
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Tue 1, Sep-03:00CD O\'Higgins vs. San Marcos De Arica104
Denmark : 1st Division
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Fri 4, Sep-21:00Skive IK vs. FC Fredericia5543
England : Football League Trophy
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Tue 1, Sep-22:45Doncaster Rovers vs. Burton Albion1569
Tue 1, Sep-22:45Northampton Town vs. Colchester United1430
Tue 1, Sep-22:45Newport County vs. Swindon Town1442
Tue 1, Sep-22:45Morecambe FC vs. Walsall FC1455
Tue 1, Sep-22:45Yeovil Town vs. Barnet FC1460
Tue 1, Sep-22:45Scunthorpe United vs. Barnsley FC1484
Tue 1, Sep-22:45Shrewsbury Town vs. Oldham Athletic1492
Tue 1, Sep-22:45Port Vale vs. Carlisle United1502
Tue 1, Sep-22:45Millwall FC vs. Peterborough United1508
Tue 1, Sep-22:15Luton Town vs. Leyton Orient1534
Tue 1, Sep-22:00Hartlepool United vs. Sheffield United1366
Tue 1, Sep-22:45Exeter City vs. Portsmouth1516
Tue 1, Sep-22:45AFC Wimbledon vs. Plymouth Argyle1559
Tue 1, Sep-22:45Accrington Stanley vs. Bury FC1548
Tue 1, Sep-22:45Cambridge United vs. Dagenham & Redbridge1547
Tue 1, Sep-22:45Notts County vs. Mansfield Town1415
Finland : Kakkonen Etelainen
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Tue 1, Sep-19:30PK Keski Uusimaa vs. TPV Tampere1290
Finland : Ykkonen
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Thu 3, Sep-19:30FC Haka Valkeakoski vs. PK 35 Vantaa3719
Germany Amateur : Regionalliga Northeast
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Wed 2, Sep-19:30FC Carl Zeiss Jena vs. FSV Budissa Bautzen2731
Germany Amateur : Regionalliga West
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Tue 1, Sep-22:15SG Wattenscheid 09 vs. ROT Weiss Essen1379
Iceland : 1 deild
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Tue 1, Sep-22:00UMF Grindavik vs. Vikingur Olafsvik1354
International : Africa Cup of Nations, Qualification, Group A
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Fri 4, Sep-17:00Djibouti vs. Togo5349
International : European Championship, Qualification Group A
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Thu 3, Sep-22:45Czech Republic vs. Kazakhstan4135
Thu 3, Sep-22:45Netherlands vs. Iceland4116
Thu 3, Sep-22:45Turkey vs. Latvia4053
International : European Championship, Qualification Group B
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Thu 3, Sep-22:45Belgium vs. Bosnia & Herzegovina4124
Thu 3, Sep-22:45Cyprus vs. Wales4127
Thu 3, Sep-22:45Israel vs. Andorra4087
International : European Championship, Qualification Group D
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Fri 4, Sep-20:00Georgia vs. Scotland5395
Fri 4, Sep-22:45Germany vs. Poland5899
Fri 4, Sep-22:45Gibraltar vs. Republic of Ireland5894
International : European Championship, Qualification Group F
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Fri 4, Sep-22:45Greece vs. Finland5925
Fri 4, Sep-22:45Faroe Islands vs. Northern Ireland5884
Fri 4, Sep-22:45Hungary vs. Romania5936
International : European Championship, Qualification Group H
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Thu 3, Sep-20:00Azerbaijan vs. Croatia3799
Thu 3, Sep-22:45Bulgaria vs. Norway4120
Thu 3, Sep-22:45Italy vs. Malta4051
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. A
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Thu 3, Sep-21:40Saudi Arabia vs. Timor Leste4025
Thu 3, Sep-19:15United Arab Emirates vs. Malaysia3683
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. B
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Thu 3, Sep-15:00Australia vs. Bangladesh3388
Thu 3, Sep-20:00Jordan vs. Kyrgyzstan4003
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. C
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Thu 3, Sep-20:00Qatar vs. Bhutan3798
Thu 3, Sep-15:35China vs. Hong Kong3468
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. D
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Thu 3, Sep-18:30Iran vs. Guam3575
Thu 3, Sep-19:00Oman vs. Turkmenistan3587
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. E
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Thu 3, Sep-14:25Japan vs. Cambodia3416
Thu 3, Sep-20:00Syria vs. Singapore3487
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. F
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Thu 3, Sep-16:30Iraq vs. Chinese Taipei3402
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. G
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Thu 3, Sep-15:00South Korea vs. Laos3444
Thu 3, Sep-21:00Kuwait vs. Myanmar4034
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. H
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Thu 3, Sep-18:00Uzbekistan vs. Yemen3555
Thu 3, Sep-19:40Bahrain vs. North Korea3763
International Youth : U21 EURO Qualification Group 2
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Fri 4, Sep-20:30Slovenia vs. Lithuania5423
International Youth : U21 EURO Qualification Group 4
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Thu 3, Sep-17:00Albania vs. Israel3531
Thu 3, Sep-17:00Liechtenstein vs. Hungary3517
International Youth : U21 EURO Qualification Group 6
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Wed 2, Sep-20:45Estonia vs. Spain2932
Thu 3, Sep-20:00Sweden vs. San Marino3782
Thu 3, Sep-18:00Croatia vs. Georgia3551
International Youth : U21 EURO Qualification Group 9
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Wed 2, Sep-18:30Bosnia & Herzegovina vs. Kazakhstan2617
Ireland : Premier Division
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Tue 1, Sep-23:00FC Dundalk vs. Shamrock Rovers1599
Japan : J. League Cup
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Wed 2, Sep-14:00Gamba Osaka vs. Nagoya Grampus2232
Wed 2, Sep-14:00FC Tokyo vs. Kashima Antlers2231
Wed 2, Sep-14:00Kashiwa Reysol vs. Vissel Kobe2238
Wed 2, Sep-14:00Albirex Niigata vs. Urawa Red Diamonds2209
Portugal : Primeira Liga
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Tue 1, Sep-00:00Uniao DA Madeira vs. Vitoria Guimaraes49986
Scotland : Second Division
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Tue 1, Sep-22:45AYR United vs. Stenhousemuir FC1581
Spain : Copa del Rey
Date and Time Team Code Home Win Draw AWay Win
Wed 2, Sep-23:00Real Murcia vs. CF Cadiz3044
Wed 2, Sep-22:00CE Sabadell vs. CD Castellon2913

Half Time

Stevenhills Mauritius Half Time Betting Odds

Argentina : Primera Division, Torneo Inicial
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Tue 1, Sep-03:10CA Belgrano vs.Olimpo Bahia Blanca2176
Tue 1, Sep-04:10Atletico Lanus vs.Nueva Chicago2175
Brazil : Brasilero Serie A
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Thu 3, Sep-02:30Internacional RS vs.Vasco DA Gama RJ14476
Thu 3, Sep-04:00Flamengo RJ vs.Avai SC14472
Thu 3, Sep-04:00Atletico Belo Horizonte MG vs.Atletico PR14519
Thu 3, Sep-02:30Ponte Preta SP vs.Cruzeiro MG14470
Thu 3, Sep-05:00Goias GO vs.Palmeiras SP14522
Thu 3, Sep-05:00Coritiba PR vs.Sport Recife PE14528
Thu 3, Sep-05:00Corinthians SP vs.Fluminense RJ14523
Thu 3, Sep-02:30Joinville SC vs.SAO Paulo SP14474
Fri 4, Sep-04:00Figueirense SC vs.Gremio RS14526
Fri 4, Sep-02:30Santos SP vs.Chapecoense SC14527
Brazil : Brasilero Serie B
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Wed 2, Sep-03:30BOA EC MG vs.Parana Clube PR14551
Wed 2, Sep-03:30Luverdense MT vs.ABC RN14570
Wed 2, Sep-03:30Bragantino SP vs.Vitoria BA14579
Wed 2, Sep-02:00Ceara CE vs.Paysandu PA14558
Wed 2, Sep-03:30Bahia BA vs.CRB AL14575
Wed 2, Sep-03:30Santa Cruz PE vs.America Mineiro MG14577
Wed 2, Sep-04:30Oeste SP vs.Macae RJ14581
Wed 2, Sep-02:00Criciuma SC vs.Nautico PE14571
Wed 2, Sep-04:30Botafogo RJ vs.Atletico GO14582
Wed 2, Sep-03:30Sampaio Correa MA vs.Mogi Mirim SP14573
Chile : Primera Division, Apertura
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Tue 1, Sep-03:00CD O\'Higgins vs.San Marcos De Arica1820
Denmark : 1st Division
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Fri 4, Sep-21:00Skive IK vs.FC Fredericia14542
England : Football League Trophy
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Tue 1, Sep-22:45Doncaster Rovers vs.Burton Albion13798
Tue 1, Sep-22:45Northampton Town vs.Colchester United13794
Tue 1, Sep-22:45Newport County vs.Swindon Town13750
Tue 1, Sep-22:45Morecambe FC vs.Walsall FC13793
Tue 1, Sep-22:45Yeovil Town vs.Barnet FC13764
Tue 1, Sep-22:45Scunthorpe United vs.Barnsley FC13748
Tue 1, Sep-22:45Shrewsbury Town vs.Oldham Athletic13800
Tue 1, Sep-22:45Port Vale vs.Carlisle United13809
Tue 1, Sep-22:45Millwall FC vs.Peterborough United13797
Tue 1, Sep-22:15Luton Town vs.Leyton Orient13803
Tue 1, Sep-22:00Hartlepool United vs.Sheffield United13778
Tue 1, Sep-22:45Exeter City vs.Portsmouth13810
Tue 1, Sep-22:45AFC Wimbledon vs.Plymouth Argyle13768
Tue 1, Sep-22:45Accrington Stanley vs.Bury FC13805
Tue 1, Sep-22:45Cambridge United vs.Dagenham & Redbridge13807
Tue 1, Sep-22:45Notts County vs.Mansfield Town13766
Finland : Kakkonen Etelainen
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Tue 1, Sep-19:30PK Keski Uusimaa vs.TPV Tampere10812
Finland : Ykkonen
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Thu 3, Sep-19:30FC Haka Valkeakoski vs.PK 35 Vantaa13879
Germany Amateur : Regionalliga Northeast
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Wed 2, Sep-19:30FC Carl Zeiss Jena vs.FSV Budissa Bautzen6628
Germany Amateur : Regionalliga West
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Tue 1, Sep-22:15SG Wattenscheid 09 vs.ROT Weiss Essen6626
Iceland : 1 deild
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Tue 1, Sep-22:00UMF Grindavik vs.Vikingur Olafsvik4422
International : European Championship, Qualification Group A
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Thu 3, Sep-22:45Czech Republic vs.Kazakhstan4090
Thu 3, Sep-22:45Netherlands vs.Iceland4089
Thu 3, Sep-22:45Turkey vs.Latvia4097
International : European Championship, Qualification Group B
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Thu 3, Sep-22:45Belgium vs.Bosnia & Herzegovina4098
Thu 3, Sep-22:45Cyprus vs.Wales4094
Thu 3, Sep-22:45Israel vs.Andorra4099
International : European Championship, Qualification Group D
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Fri 4, Sep-20:00Georgia vs.Scotland5066
Fri 4, Sep-22:45Germany vs.Poland5855
International : European Championship, Qualification Group F
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Fri 4, Sep-22:45Greece vs.Finland5862
Fri 4, Sep-22:45Faroe Islands vs.Northern Ireland5856
Fri 4, Sep-22:45Hungary vs.Romania5860
International : European Championship, Qualification Group H
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Thu 3, Sep-20:00Azerbaijan vs.Croatia3815
Thu 3, Sep-22:45Bulgaria vs.Norway4100
International Youth : U21 EURO Qualification Group 6
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Wed 2, Sep-20:45Estonia vs.Spain15600
Japan : J. League Cup
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Wed 2, Sep-14:00Gamba Osaka vs.Nagoya Grampus15581
Wed 2, Sep-14:00FC Tokyo vs.Kashima Antlers15574
Wed 2, Sep-14:00Kashiwa Reysol vs.Vissel Kobe15578
Wed 2, Sep-14:00Albirex Niigata vs.Urawa Red Diamonds15576
Portugal : Primeira Liga
Date and Time Team Code Home Win Draw Away Win
Tue 1, Sep-00:00Uniao DA Madeira vs.Vitoria Guimaraes1860

Double Chance

Stevenhills Mauritius Double Chance Betting Odds

Argentina : Primera Division, Torneo Inicial
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Tue 1, Sep-03:10CA Belgrano vs.Olimpo Bahia Blanca49956
Tue 1, Sep-04:10Atletico Lanus vs.Nueva Chicago49941
Australia : FFA Cup
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Tue 1, Sep-13:30Rockdale City Suns vs.Melbourne Victory FC507
Tue 1, Sep-13:30Hume City vs.Sydney Olympic FC514
Tue 1, Sep-13:30Palm Beach Sharks vs.Western Sydney Wanderers517
Tue 1, Sep-13:30Metro Stars vs.Oakleigh Cannons533
Brazil : Brasilero Serie A
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Thu 3, Sep-02:30Internacional RS vs.Vasco DA Gama RJ3121
Thu 3, Sep-04:00Flamengo RJ vs.Avai SC3180
Thu 3, Sep-04:00Atletico Belo Horizonte MG vs.Atletico PR3176
Thu 3, Sep-02:30Ponte Preta SP vs.Cruzeiro MG3140
Thu 3, Sep-05:00Goias GO vs.Palmeiras SP3198
Thu 3, Sep-05:00Coritiba PR vs.Sport Recife PE3195
Thu 3, Sep-05:00Corinthians SP vs.Fluminense RJ3215
Thu 3, Sep-02:30Joinville SC vs.SAO Paulo SP3133
Fri 4, Sep-04:00Figueirense SC vs.Gremio RS4328
Fri 4, Sep-02:30Santos SP vs.Chapecoense SC4239
Brazil : Brasilero Serie B
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Wed 2, Sep-03:30BOA EC MG vs.Parana Clube PR1706
Wed 2, Sep-03:30Luverdense MT vs.ABC RN1694
Wed 2, Sep-03:30Bragantino SP vs.Vitoria BA1689
Wed 2, Sep-02:00Ceara CE vs.Paysandu PA1626
Wed 2, Sep-03:30Bahia BA vs.CRB AL1667
Wed 2, Sep-03:30Santa Cruz PE vs.America Mineiro MG1655
Wed 2, Sep-04:30Oeste SP vs.Macae RJ1707
Wed 2, Sep-02:00Criciuma SC vs.Nautico PE1631
Wed 2, Sep-04:30Botafogo RJ vs.Atletico GO1720
Wed 2, Sep-03:30Sampaio Correa MA vs.Mogi Mirim SP1684
Chile : Primera Division, Apertura
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Tue 1, Sep-03:00CD O\'Higgins vs.San Marcos De Arica102
Denmark : 1st Division
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Fri 4, Sep-21:00Skive IK vs.FC Fredericia5547
England : Football League Trophy
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Tue 1, Sep-22:45Doncaster Rovers vs.Burton Albion1579
Tue 1, Sep-22:45Northampton Town vs.Colchester United1429
Tue 1, Sep-22:45Newport County vs.Swindon Town1446
Tue 1, Sep-22:45Morecambe FC vs.Walsall FC1453
Tue 1, Sep-22:45Yeovil Town vs.Barnet FC1467
Tue 1, Sep-22:45Scunthorpe United vs.Barnsley FC1474
Tue 1, Sep-22:45Shrewsbury Town vs.Oldham Athletic1489
Tue 1, Sep-22:45Port Vale vs.Carlisle United1497
Tue 1, Sep-22:45Millwall FC vs.Peterborough United1513
Tue 1, Sep-22:15Luton Town vs.Leyton Orient1524
Tue 1, Sep-22:00Hartlepool United vs.Sheffield United1367
Tue 1, Sep-22:45Exeter City vs.Portsmouth1517
Tue 1, Sep-22:45AFC Wimbledon vs.Plymouth Argyle1560
Tue 1, Sep-22:45Accrington Stanley vs.Bury FC1543
Tue 1, Sep-22:45Cambridge United vs.Dagenham & Redbridge1539
Tue 1, Sep-22:45Notts County vs.Mansfield Town1422
Finland : Kakkonen Etelainen
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Tue 1, Sep-19:30PK Keski Uusimaa vs.TPV Tampere1294
Finland : Ykkonen
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Thu 3, Sep-19:30FC Haka Valkeakoski vs.PK 35 Vantaa3710
Germany Amateur : Regionalliga Northeast
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Wed 2, Sep-19:30FC Carl Zeiss Jena vs.FSV Budissa Bautzen2728
Germany Amateur : Regionalliga West
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Tue 1, Sep-22:15SG Wattenscheid 09 vs.ROT Weiss Essen1380
Iceland : 1 deild
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Tue 1, Sep-22:00UMF Grindavik vs.Vikingur Olafsvik1356
International : European Championship, Qualification Group A
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Thu 3, Sep-22:45Czech Republic vs.Kazakhstan4147
Thu 3, Sep-22:45Netherlands vs.Iceland4113
Thu 3, Sep-22:45Turkey vs.Latvia4055
International : European Championship, Qualification Group B
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Thu 3, Sep-22:45Belgium vs.Bosnia & Herzegovina4071
Thu 3, Sep-22:45Cyprus vs.Wales4128
International : European Championship, Qualification Group D
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Fri 4, Sep-20:00Georgia vs.Scotland5389
Fri 4, Sep-22:45Germany vs.Poland5912
International : European Championship, Qualification Group F
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Fri 4, Sep-22:45Greece vs.Finland5927
Fri 4, Sep-22:45Faroe Islands vs.Northern Ireland5944
Fri 4, Sep-22:45Hungary vs.Romania5940
International : European Championship, Qualification Group H
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Thu 3, Sep-20:00Azerbaijan vs.Croatia3806
Thu 3, Sep-22:45Bulgaria vs.Norway4126
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. A
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Thu 3, Sep-19:15United Arab Emirates vs.Malaysia3680
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. B
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Thu 3, Sep-20:00Jordan vs.Kyrgyzstan4006
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. C
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Thu 3, Sep-15:35China vs.Hong Kong3467
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. D
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Thu 3, Sep-19:00Oman vs.Turkmenistan3596
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. E
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Thu 3, Sep-20:00Syria vs.Singapore3488
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. G
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Thu 3, Sep-21:00Kuwait vs.Myanmar4042
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. H
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Thu 3, Sep-18:00Uzbekistan vs.Yemen3560
Thu 3, Sep-19:40Bahrain vs.North Korea3762
International Youth : U21 EURO Qualification Group 4
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Thu 3, Sep-17:00Albania vs.Israel3529
Thu 3, Sep-17:00Liechtenstein vs.Hungary3518
International Youth : U21 EURO Qualification Group 6
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Wed 2, Sep-20:45Estonia vs.Spain2928
Thu 3, Sep-18:00Croatia vs.Georgia3546
International Youth : U21 EURO Qualification Group 9
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Wed 2, Sep-18:30Bosnia & Herzegovina vs.Kazakhstan2625
Ireland : Premier Division
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Tue 1, Sep-23:00FC Dundalk vs.Shamrock Rovers1600
Japan : J. League Cup
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Wed 2, Sep-14:00Gamba Osaka vs.Nagoya Grampus2244
Wed 2, Sep-14:00FC Tokyo vs.Kashima Antlers2245
Wed 2, Sep-14:00Kashiwa Reysol vs.Vissel Kobe2203
Wed 2, Sep-14:00Albirex Niigata vs.Urawa Red Diamonds2210
Portugal : Primeira Liga
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Tue 1, Sep-00:00Uniao DA Madeira vs.Vitoria Guimaraes49992
Scotland : Second Division
Date and Time Team Code Home/Draw Draw/Away Home/Away
Tue 1, Sep-22:45AYR United vs.Stenhousemuir FC1588

BTTS

Stevenhills Mauritius Both Team to Score Betting Odds

Argentina : Primera Division, Torneo Inicial
Date and Time Team Code YES NO
Tue 1, Sep-03:10CA Belgrano vs.Olimpo Bahia Blanca49949
Tue 1, Sep-04:10Atletico Lanus vs.Nueva Chicago49936
Australia : FFA Cup
Date and Time Team Code YES NO
Tue 1, Sep-13:30Rockdale City Suns vs.Melbourne Victory FC500
Tue 1, Sep-13:30Hume City vs.Sydney Olympic FC515
Tue 1, Sep-13:30Palm Beach Sharks vs.Western Sydney Wanderers518
Tue 1, Sep-13:30Metro Stars vs.Oakleigh Cannons537
Brazil : Brasilero Serie A
Date and Time Team Code YES NO
Thu 3, Sep-02:30Internacional RS vs.Vasco DA Gama RJ3125
Thu 3, Sep-04:00Flamengo RJ vs.Avai SC3186
Thu 3, Sep-04:00Atletico Belo Horizonte MG vs.Atletico PR3172
Thu 3, Sep-02:30Ponte Preta SP vs.Cruzeiro MG3141
Thu 3, Sep-05:00Goias GO vs.Palmeiras SP3190
Thu 3, Sep-05:00Coritiba PR vs.Sport Recife PE3211
Thu 3, Sep-05:00Corinthians SP vs.Fluminense RJ3216
Thu 3, Sep-02:30Joinville SC vs.SAO Paulo SP3132
Fri 4, Sep-04:00Figueirense SC vs.Gremio RS4326
Fri 4, Sep-02:30Santos SP vs.Chapecoense SC4243
Brazil : Brasilero Serie B
Date and Time Team Code YES NO
Wed 2, Sep-03:30BOA EC MG vs.Parana Clube PR1705
Wed 2, Sep-03:30Luverdense MT vs.ABC RN1701
Wed 2, Sep-03:30Bragantino SP vs.Vitoria BA1687
Wed 2, Sep-02:00Ceara CE vs.Paysandu PA1629
Wed 2, Sep-03:30Bahia BA vs.CRB AL1662
Wed 2, Sep-03:30Santa Cruz PE vs.America Mineiro MG1651
Wed 2, Sep-04:30Oeste SP vs.Macae RJ1712
Wed 2, Sep-02:00Criciuma SC vs.Nautico PE1636
Wed 2, Sep-04:30Botafogo RJ vs.Atletico GO1724
Wed 2, Sep-03:30Sampaio Correa MA vs.Mogi Mirim SP1670
Chile : Primera Division, Apertura
Date and Time Team Code YES NO
Tue 1, Sep-03:00CD O\'Higgins vs.San Marcos De Arica103
Denmark : 1st Division
Date and Time Team Code YES NO
Fri 4, Sep-21:00Skive IK vs.FC Fredericia5540
England : Football League Trophy
Date and Time Team Code YES NO
Tue 1, Sep-22:45Doncaster Rovers vs.Burton Albion1578
Tue 1, Sep-22:45Northampton Town vs.Colchester United1434
Tue 1, Sep-22:45Newport County vs.Swindon Town1447
Tue 1, Sep-22:45Morecambe FC vs.Walsall FC1449
Tue 1, Sep-22:45Yeovil Town vs.Barnet FC1464
Tue 1, Sep-22:45Scunthorpe United vs.Barnsley FC1482
Tue 1, Sep-22:45Shrewsbury Town vs.Oldham Athletic1478
Tue 1, Sep-22:45Port Vale vs.Carlisle United1493
Tue 1, Sep-22:45Millwall FC vs.Peterborough United1504
Tue 1, Sep-22:15Luton Town vs.Leyton Orient1530
Tue 1, Sep-22:00Hartlepool United vs.Sheffield United1369
Tue 1, Sep-22:45Exeter City vs.Portsmouth1519
Tue 1, Sep-22:45AFC Wimbledon vs.Plymouth Argyle1563
Tue 1, Sep-22:45Accrington Stanley vs.Bury FC1544
Tue 1, Sep-22:45Cambridge United vs.Dagenham & Redbridge1535
Tue 1, Sep-22:45Notts County vs.Mansfield Town1417
Finland : Kakkonen Etelainen
Date and Time Team Code YES NO
Tue 1, Sep-19:30PK Keski Uusimaa vs.TPV Tampere1286
Finland : Ykkonen
Date and Time Team Code YES NO
Thu 3, Sep-19:30FC Haka Valkeakoski vs.PK 35 Vantaa3712
Germany Amateur : Regionalliga Northeast
Date and Time Team Code YES NO
Wed 2, Sep-19:30FC Carl Zeiss Jena vs.FSV Budissa Bautzen2729
Germany Amateur : Regionalliga West
Date and Time Team Code YES NO
Tue 1, Sep-22:15SG Wattenscheid 09 vs.ROT Weiss Essen1388
Iceland : 1 deild
Date and Time Team Code YES NO
Tue 1, Sep-22:00UMF Grindavik vs.Vikingur Olafsvik1353
International : Africa Cup of Nations, Qualification, Group A
Date and Time Team Code YES NO
Fri 4, Sep-17:00Djibouti vs.Togo5341
International : European Championship, Qualification Group A
Date and Time Team Code YES NO
Thu 3, Sep-22:45Czech Republic vs.Kazakhstan4143
Thu 3, Sep-22:45Netherlands vs.Iceland4142
Thu 3, Sep-22:45Turkey vs.Latvia4056
International : European Championship, Qualification Group B
Date and Time Team Code YES NO
Thu 3, Sep-22:45Belgium vs.Bosnia & Herzegovina4075
Thu 3, Sep-22:45Cyprus vs.Wales4129
Thu 3, Sep-22:45Israel vs.Andorra4078
International : European Championship, Qualification Group D
Date and Time Team Code YES NO
Fri 4, Sep-20:00Georgia vs.Scotland5393
Fri 4, Sep-22:45Germany vs.Poland5905
International : European Championship, Qualification Group F
Date and Time Team Code YES NO
Fri 4, Sep-22:45Greece vs.Finland5922
Fri 4, Sep-22:45Faroe Islands vs.Northern Ireland5941
Fri 4, Sep-22:45Hungary vs.Romania5931
International : European Championship, Qualification Group H
Date and Time Team Code YES NO
Thu 3, Sep-20:00Azerbaijan vs.Croatia3807
Thu 3, Sep-22:45Bulgaria vs.Norway4132
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. B
Date and Time Team Code YES NO
Thu 3, Sep-20:00Jordan vs.Kyrgyzstan4000
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. E
Date and Time Team Code YES NO
Thu 3, Sep-20:00Syria vs.Singapore3493
International : World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. H
Date and Time Team Code YES NO
Thu 3, Sep-19:40Bahrain vs.North Korea3765
International Youth : U21 EURO Qualification Group 4
Date and Time Team Code YES NO
Thu 3, Sep-17:00Albania vs.Israel3524
Thu 3, Sep-17:00Liechtenstein vs.Hungary3514
International Youth : U21 EURO Qualification Group 6
Date and Time Team Code YES NO
Wed 2, Sep-20:45Estonia vs.Spain2927
Thu 3, Sep-18:00Croatia vs.Georgia3545
Ireland : Premier Division
Date and Time Team Code YES NO
Tue 1, Sep-23:00FC Dundalk vs.Shamrock Rovers1592
Japan : J. League Cup
Date and Time Team Code YES NO
Wed 2, Sep-14:00Gamba Osaka vs.Nagoya Grampus2227
Wed 2, Sep-14:00FC Tokyo vs.Kashima Antlers2237
Wed 2, Sep-14:00Kashiwa Reysol vs.Vissel Kobe2200
Wed 2, Sep-14:00Albirex Niigata vs.Urawa Red Diamonds2213
Portugal : Primeira Liga
Date and Time Team Code YES NO
Tue 1, Sep-00:00Uniao DA Madeira vs.Vitoria Guimaraes49985
Scotland : Second Division
Date and Time Team Code YES NO
Tue 1, Sep-22:45AYR United vs.Stenhousemuir FC1586

Results

Stevenhills Mauritius Results

Algeria : Cup
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Fri 12, Dec-17:30AIN Fakroun vs. OR Tizi Rached48039
Fri 12, Dec-19:00MO Bejaia vs. JS Saoura48142
Fri 12, Dec-19:00NA Hussein Dey vs. AS Marsa48145
Fri 12, Dec-19:00USM Oran vs. ES Mostaganem48141
Sat 13, Dec-17:00AS Khroub vs. MC Oran49365
Sat 13, Dec-17:00ASM Oran vs. NRB Tougourt49328
Sat 13, Dec-17:00JSM Bejaia vs. CA Bordj Bou Arreridj49417
Mon 15, Dec-19:00USM Blida vs. CR Belouizdad9854
Fri 26, Dec-19:00ASM Oran vs. USM Setif21375
Fri 26, Dec-19:00CS Constantine vs. USM Bel Abbès21389
Fri 26, Dec-17:30DRB Tadjenant vs. CR Belouizdad21387
Fri 26, Dec-17:30ES Guelma vs. US Chaouia2139321360
Fri 26, Dec-17:30ESM Kolea vs. US Boukhadra21385
Fri 26, Dec-19:00JSM Bejaia vs. ASO Chlef21380
Fri 26, Dec-17:00MC Saida vs. AIN Fakroun21235
Fri 26, Dec-19:00USM Alger vs. USM EL Harrach21386
Sat 27, Dec-19:00MC EL Eulma vs. JS Kabylie21382
Sat 27, Dec-19:00MC Oran vs. USM Oran21395
Sat 27, Dec-19:00NA Hussein Dey vs. USM Cheraga21352
Mon 5, Jan-19:00CS Constantine vs. USM Bel Abbès28354
Tue 10, Feb-20:00ES Setif vs. ESM Kolea37137
Fri 20, Feb-18:00AIN Fakroun vs. RC Arbaa40525
Fri 20, Feb-19:00ASM Oran vs. US Chaouia40589
Fri 20, Feb-19:00JS Kabylie vs. CS Constantine40575
Sat 21, Feb-17:00MC Oran vs. MO Bejaia42554
Tue 10, Mar-20:00ES Setif vs. JS Kabylie33177
Tue 10, Mar-17:30USM Alger vs. ASO Chlef33169
Fri 13, Mar-19:00NA Hussein Dey vs. RC Arbaa36687
Sat 14, Mar-17:00ASM Oran vs. MO Bejaia41790
Fri 10, Apr-19:00ES Setif vs. MO Bejaia1458
Sat 11, Apr-19:00RC Arbaa vs. ASO Chlef7463
Sat 2, May-19:00MO Bejaia vs. RC Arbaa13006
Algeria : Ligue 1
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Tue 13, May-20:00CRB Ain Fekroun vs. CR Belouizdad3256133101
Tue 13, May-20:00CS Constantine vs. ASO Chlef3258433103
Tue 13, May-20:00JS Saoura vs. MC Alger3256833109
Tue 13, May-20:00MC EL Eulma vs. ES Setif3261333106
Tue 13, May-20:00MC Oran vs. JSM Bejaia3257733121
Tue 13, May-20:00MO Bejaia vs. JS Kabylie3260233107
Tue 13, May-20:00USM Alger vs. RC Arbaa3260333118
Sat 17, May-20:00ASO Chlef vs. MC EL Eulma3252437409
Sat 17, May-20:00CA Bordj Bou Arrer vs. MO Bejaia3254837412
Sat 17, May-20:00CR Belouizdad vs. MC Oran3253837143
Sat 17, May-20:00ES Setif vs. USM EL Harrach3280738610
Sat 17, May-20:00JS Kabylie vs. JS Saoura3249637410
Sat 17, May-20:00JSM Bejaia vs. USM Alger3252537315
Sat 17, May-20:00MC Alger vs. CS Constantine3253037406
Sat 17, May-20:00RC Arbaa vs. CRB Ain Fekroun3252337147
Tue 20, May-21:00ES Setif vs. USM EL Harrach3946240492
Thu 22, May-22:15USM Alger vs. ES Setif4131843452
Sat 24, May-20:00CR Belouizdad vs. JSM Bejaia4126844752
Sat 24, May-20:00CRB Ain Fekroun vs. ASO Chlef4140144747
Sat 24, May-20:00CS Constantine vs. JS Kabylie4126244749
Sat 24, May-20:00JS Saoura vs. CA Bordj Bou Arreridj4126646058
Sat 24, May-20:00MC EL Eulma vs. MC Alger4132744758
Sat 24, May-20:00MC Oran vs. RC Arbaa4173544754
Sat 24, May-20:00MO Bejaia vs. USM EL Harrach4142144753
Fri 15, Aug-20:00NA Hussein Dey vs. MO Bejaia3583338726
Fri 22, Aug-20:45CR Belouizdad vs. MC Oran28714084
Sat 23, Aug-20:45MC Alger vs. ASO Chlef28397072
Sat 23, Aug-22:00MO Bejaia vs. JS Saoura28197075
Sat 23, Aug-20:00RC Arbaa vs. CS Constantine28307069
Sat 23, Aug-20:00USM EL Harrach vs. MC EL Eulma28597073
Sat 6, Sep-22:00ES Setif vs. USM Bel Abbès3684037315
Fri 12, Sep-20:45NA Hussein Dey vs. MC Alger4388846907
Sat 13, Sep-22:00ASO Chlef vs. MO Bejaia439493829
Sat 13, Sep-22:00CS Constantine vs. USM EL Harrach4390746968
Sat 13, Sep-19:30JS Saoura vs. ASM Oran438971767
Sat 13, Sep-22:00MC EL Eulma vs. ES Setif439333861
Sat 13, Sep-22:00MC Oran vs. RC Arbaa439213877
Sat 13, Sep-20:45USM Alger vs. CR Belouizdad439151766
Sat 13, Sep-22:00USM Bel Abbès vs. JS Kabylie439103827
Tue 16, Sep-22:00ES Setif vs. NA Hussein Dey439238703
Fri 19, Sep-20:45CS Constantine vs. MC EL Eulma311916037
Fri 19, Sep-19:00USM EL Harrach vs. MC Oran4688116040
Sat 20, Sep-20:45ASM Oran vs. MO Bejaia307420377
Sat 20, Sep-22:00CR Belouizdad vs. USM Bel Abbès306622025
Sat 20, Sep-20:00JS Kabylie vs. ASO Chlef188421927
Sat 20, Sep-20:45MC Alger vs. JS Saoura298020378
Sat 20, Sep-19:00RC Arbaa vs. USM Alger200121926
Fri 26, Sep-20:45NA Hussein Dey vs. JS Kabylie2751332728
Sat 27, Sep-22:00ASO Chlef vs. ASM Oran2751138961
Sat 27, Sep-22:00MC EL Eulma vs. CR Belouizdad2753838974
Sat 27, Sep-22:00MC Oran vs. CS Constantine2751238960
Sat 27, Sep-22:00MO Bejaia vs. MC Alger2753536819
Sat 27, Sep-20:45USM Alger vs. USM EL Harrach2753336810
Sat 27, Sep-20:45USM Bel Abbès vs. RC Arbaa2751738963
Thu 2, Oct-19:00CR Belouizdad vs. ASO Chlef4228843950
Thu 2, Oct-22:00CS Constantine vs. USM Alger4228944018
Thu 2, Oct-22:00ES Setif vs. MO Bejaia4230244024
Thu 2, Oct-22:00MC Alger vs. ASM Oran4232843924
Thu 2, Oct-22:00MC Oran vs. NA Hussein Dey4232043982
Thu 2, Oct-19:00RC Arbaa vs. MC EL Eulma4230443952
Thu 2, Oct-19:00USM EL Harrach vs. USM Bel Abbès4230044060
Fri 17, Oct-21:00ASM Oran vs. ES Setif423118042
Fri 17, Oct-23:30NA Hussein Dey vs. CR Belouizdad392418045
Sat 18, Oct-19:00ASO Chlef vs. RC Arbaa931124366
Sat 18, Oct-18:00JS Saoura vs. USM EL Harrach726124867
Sat 18, Oct-22:00MC EL Eulma vs. JS Kabylie932724374
Sat 18, Oct-21:00MO Bejaia vs. CS Constantine929424372
Sat 18, Oct-22:00USM Alger vs. MC Oran928024375
Sat 18, Oct-21:00USM Bel Abbès vs. MC Alger928824373
Sat 25, Oct-20:45CS Constantine vs. USM Bel Abbès2367837898
Sat 25, Oct-20:45MC Oran vs. MC EL Eulma2371837897
Sat 25, Oct-18:00USM EL Harrach vs. ASO Chlef2170337895
Thu 30, Oct-21:00MC Alger vs. JS Kabylie3249945295
Fri 31, Oct-19:00NA Hussein Dey vs. CS Constantine3340946007
Sat 1, Nov-19:00ASM Oran vs. USM EL Harrach3716248681
Sat 1, Nov-18:00JS Saoura vs. CR Belouizdad3565848676
Sat 1, Nov-19:00MC EL Eulma vs. USM Alger371561372
Sat 1, Nov-21:00MO Bejaia vs. RC Arbaa3721048680
Sat 1, Nov-19:00USM Bel Abbès vs. MC Oran371421370
Fri 7, Nov-20:00JS Kabylie vs. ES Setif58497955
Fri 7, Nov-22:00USM Alger vs. USM Bel Abbès58127916
Sat 8, Nov-19:00CR Belouizdad vs. MC Alger585611374
Sat 8, Nov-20:45CS Constantine vs. JS Saoura58648166
Sat 8, Nov-21:00MC EL Eulma vs. NA Hussein Dey58058167
Sat 8, Nov-21:00MC Oran vs. ASO Chlef58188165
Sat 8, Nov-18:00RC Arbaa vs. ASM Oran583110371
Sat 8, Nov-18:00USM EL Harrach vs. MO Bejaia58268170
Fri 14, Nov-18:00JS Saoura vs. ES Setif1425916628
Fri 21, Nov-19:00MO Bejaia vs. JS Kabylie2424926939
Sat 22, Nov-21:00ASM Oran vs. CR Belouizdad2422031747
Sat 22, Nov-19:00ASO Chlef vs. CS Constantine2422931573
Sat 22, Nov-20:45ES Setif vs. USM EL Harrach2421931744
Sat 22, Nov-21:00MC Alger vs. USM Alger2425231751
Sat 22, Nov-19:00NA Hussein Dey vs. RC Arbaa2424031572
Sat 22, Nov-21:00USM Bel Abbès vs. MC EL Eulma2423531748
Tue 25, Nov-21:00ES Setif vs. MC Alger2478635152
Fri 28, Nov-18:00USM EL Harrach vs. MC Alger3601838651
Sat 29, Nov-19:00CR Belouizdad vs. JS Kabylie3604342148
Sat 29, Nov-19:00CS Constantine vs. ASM Oran3601141157
Sat 29, Nov-20:45MC EL Eulma vs. ASO Chlef3604841155
Sat 29, Nov-21:00MC Oran vs. MO Bejaia3600442150
Sat 29, Nov-18:00RC Arbaa vs. ES Setif3601941145
Sat 29, Nov-21:00USM Alger vs. JS Saoura3604638775
Sat 29, Nov-19:00USM Bel Abbès vs. NA Hussein Dey3601341158
Tue 2, Dec-19:00ASO Chlef vs. ES Setif4488745834
Fri 5, Dec-20:30JS Kabylie vs. RC Arbaa4493549073
Fri 5, Dec-19:00NA Hussein Dey vs. USM EL Harrach4489747964
Sat 6, Dec-19:00ASM Oran vs. MC Oran449651841
Sat 6, Dec-19:00ASO Chlef vs. USM Bel Abbès4493748946
Sat 6, Dec-20:45ES Setif vs. CR Belouizdad4495048950
Sat 6, Dec-18:00JS Saoura vs. MC EL Eulma449251833
Sat 6, Dec-19:00MC Alger vs. CS Constantine449271831
Sat 6, Dec-19:00MO Bejaia vs. USM Alger4493448948
Fri 19, Dec-19:00NA Hussein Dey vs. ASO Chlef1444114919
Fri 19, Dec-19:00USM Alger vs. ASM Oran1444414921
Sat 20, Dec-19:00MC EL Eulma vs. MO Bejaia1444316005
Sat 20, Dec-19:00MC Oran vs. MC Alger1444216897
Sat 20, Dec-17:30RC Arbaa vs. CR Belouizdad1445016327
Sat 20, Dec-19:00USM Bel Abbès vs. JS Saoura1444916010
Sat 20, Dec-17:30USM EL Harrach vs. JS Kabylie1444516008
Sun 21, Dec-20:00CS Constantine vs. ES Setif1444017329
Fri 16, Jan-19:00ES Setif vs. MC Oran4230545103
Tue 20, Jan-19:00ASM Oran vs. USM Bel Abbès423742500
Tue 20, Jan-19:00CR Belouizdad vs. CS Constantine423802495
Tue 20, Jan-21:00ES Setif vs. USM Alger423762147
Tue 20, Jan-18:00JS Kabylie vs. MC Oran423752483
Tue 20, Jan-18:00JS Saoura vs. ASO Chlef423922499
Tue 20, Jan-21:00MC Alger vs. MC EL Eulma423812484
Tue 20, Jan-21:00MO Bejaia vs. NA Hussein Dey423732145
Tue 20, Jan-17:00RC Arbaa vs. USM EL Harrach423792481
Fri 30, Jan-19:00CR Belouizdad vs. USM Alger1263816146
Sat 31, Jan-19:00ASM Oran vs. JS Saoura1262421235
Sat 31, Jan-21:00ES Setif vs. MC EL Eulma1263421230
Sat 31, Jan-19:00JS Kabylie vs. USM Bel Abbès1263521389
Sat 31, Jan-19:00MC Alger vs. NA Hussein Dey1263921299
Sat 31, Jan-19:00MO Bejaia vs. ASO Chlef1262521236
Sat 31, Jan-18:00RC Arbaa vs. MC Oran1263621372
Sat 31, Jan-18:00USM EL Harrach vs. CS Constantine1262821371
Fri 6, Feb-19:00ASO Chlef vs. JS Kabylie2437129014
Fri 6, Feb-18:00JS Saoura vs. MC Alger2437229007
Fri 6, Feb-19:00MC EL Eulma vs. CS Constantine2435829003
Fri 6, Feb-21:00MO Bejaia vs. ASM Oran2437829011
Fri 6, Feb-19:00NA Hussein Dey vs. ES Setif2437529015
Fri 6, Feb-19:00USM Alger vs. RC Arbaa2437029006
Sat 7, Feb-19:00MC Oran vs. USM EL Harrach2438029010
Sat 7, Feb-19:00USM Bel Abbès vs. CR Belouizdad2436033374
Tue 10, Feb-19:00ASM Oran vs. ASO Chlef3410138180
Tue 10, Feb-21:00CR Belouizdad vs. MC EL Eulma3410238173
Tue 10, Feb-21:00MC Alger vs. MO Bejaia3409238177
Tue 10, Feb-18:00USM EL Harrach vs. USM Alger3409338181
Fri 13, Feb-19:00JS Kabylie vs. NA Hussein Dey3410341573
Sat 14, Feb-19:00CS Constantine vs. MC Oran3409446308
Sat 14, Feb-18:00ES Setif vs. JS Saoura3410446546
Sat 14, Feb-18:00RC Arbaa vs. USM Bel Abbès3409146327
Tue 24, Feb-18:00ASM Oran vs. MC Alger509216627
Tue 24, Feb-19:00MC EL Eulma vs. RC Arbaa509016641
Tue 24, Feb-21:00USM Alger vs. CS Constantine509116640
Fri 27, Feb-19:00USM Bel Abbès vs. USM EL Harrach890319506
Sat 28, Feb-19:00ASO Chlef vs. CR Belouizdad890427301
Sat 28, Feb-18:00JS Saoura vs. JS Kabylie705127300
Sat 28, Feb-19:00MO Bejaia vs. ES Setif937125523
Sat 28, Feb-19:00NA Hussein Dey vs. MC Oran890225526
Fri 6, Mar-21:00CR Belouizdad vs. NA Hussein Dey3271438731
Fri 6, Mar-21:00ES Setif vs. ASM Oran3272038319
Fri 6, Mar-19:00JS Kabylie vs. MC EL Eulma3271138318
Fri 6, Mar-18:00MC Oran vs. USM Alger3271236887
Fri 6, Mar-18:00RC Arbaa vs. ASO Chlef3272138320
Sat 7, Mar-19:00CS Constantine vs. MO Bejaia3271744334
Sat 7, Mar-19:00MC Alger vs. USM Bel Abbès3271644333
Sat 7, Mar-18:00USM EL Harrach vs. JS Saoura3271344331
Fri 20, Mar-19:00ASO Chlef vs. USM EL Harrach1578720200
Fri 20, Mar-20:00MC EL Eulma vs. MC Oran1578920197
Fri 20, Mar-19:00USM Bel Abbès vs. CS Constantine1579420199
Sat 21, Mar-20:00ASM Oran vs. JS Kabylie1578625297
Sat 21, Mar-18:00JS Saoura vs. RC Arbaa1579325679
Sat 21, Mar-19:00MC Alger vs. ES Setif1578825299
Sat 21, Mar-20:00MO Bejaia vs. CR Belouizdad1579125304
Sat 21, Mar-19:00NA Hussein Dey vs. USM Alger1953925302
Sat 28, Mar-21:00CR Belouizdad vs. JS Saoura2395835658
Sat 28, Mar-19:00ES Setif vs. ASO Chlef2450135659
Sat 28, Mar-19:00JS Kabylie vs. MC Alger2412841098
Sat 28, Mar-19:00MC Oran vs. USM Bel Abbès2412335657
Sat 28, Mar-18:00RC Arbaa vs. MO Bejaia2230335660
Sat 28, Mar-18:00USM EL Harrach vs. ASM Oran2228935661
Fri 10, Apr-20:00CS Constantine vs. NA Hussein Dey792219126
Fri 10, Apr-21:00USM Alger vs. MC EL Eulma145019523
Tue 14, Apr-21:00ES Setif vs. JS Kabylie3423534448
Tue 14, Apr-20:00NA Hussein Dey vs. MC EL Eulma3423634452
Tue 14, Apr-20:00USM Bel Abbès vs. USM Alger3425434451
Fri 17, Apr-19:00JS Saoura vs. CS Constantine3428737212
Fri 17, Apr-20:00MC Alger vs. CR Belouizdad3428537215
Fri 17, Apr-20:00MO Bejaia vs. USM EL Harrach3423237218
Sat 18, Apr-19:00ASM Oran vs. RC Arbaa3429144762
Sat 25, Apr-20:00CR Belouizdad vs. ASM Oran4449212558
Sat 25, Apr-20:00CS Constantine vs. ASO Chlef4448912560
Sat 25, Apr-20:00JS Kabylie vs. MO Bejaia4449714811
Sat 25, Apr-20:00MC EL Eulma vs. USM Bel Abbès4449012554
Sat 25, Apr-20:00MC Oran vs. JS Saoura4449412557
Sat 25, Apr-20:00RC Arbaa vs. NA Hussein Dey4448412553
Sat 25, Apr-20:00USM Alger vs. MC Alger4449314814
Sat 25, Apr-20:00USM EL Harrach vs. ES Setif4449512559
Sat 9, May-20:00ASM Oran vs. CS Constantine2958745276
Sat 9, May-20:00ASO Chlef vs. MC EL Eulma2958945279
Sat 9, May-20:00ES Setif vs. RC Arbaa2959545280
Sat 9, May-20:00JS Kabylie vs. CR Belouizdad2958848716
Sat 9, May-20:00JS Saoura vs. USM Alger2958648256
Sat 9, May-20:00MC Alger vs. USM EL Harrach2959045271
Sat 9, May-20:00MO Bejaia vs. MC Oran2959845274
Sat 9, May-20:00NA Hussein Dey vs. USM Bel Abbès2959645273
Sat 16, May-20:00CR Belouizdad vs. ES Setif393514650
Sat 16, May-20:00CS Constantine vs. MC Alger393310010
Sat 16, May-20:00MC EL Eulma vs. JS Saoura393214649
Sat 16, May-20:00MC Oran vs. ASM Oran393610008
Sat 16, May-20:00RC Arbaa vs. JS Kabylie393811081
Sat 16, May-20:00USM Alger vs. MO Bejaia393910007
Sat 16, May-20:00USM Bel Abbès vs. ASO Chlef393711084
Sat 16, May-20:00USM EL Harrach vs. NA Hussein Dey393411086
Sat 23, May-20:00ASM Oran vs. USM Alger1356023476
Sat 23, May-20:00ASO Chlef vs. NA Hussein Dey1350823861
Sat 23, May-20:00CR Belouizdad vs. RC Arbaa1355423478
Sat 23, May-20:00ES Setif vs. CS Constantine1351023472
Sat 23, May-20:00JS Kabylie vs. USM EL Harrach1350125785
Sat 23, May-20:00JS Saoura vs. USM Bel Abbès1355323859
Sat 23, May-20:00MC Alger vs. MC Oran1355523857
Sat 23, May-20:00MO Bejaia vs. MC EL Eulma1355723473
Fri 29, May-20:00CS Constantine vs. JS Kabylie2245233792
Fri 29, May-20:00MC EL Eulma vs. ASM Oran2244733786
Fri 29, May-20:00MC Oran vs. ES Setif2246033785
Fri 29, May-20:00NA Hussein Dey vs. JS Saoura2245033791
Fri 29, May-20:00RC Arbaa vs. MC Alger2245133788
Fri 29, May-20:00USM Alger vs. ASO Chlef2244833790
Fri 29, May-20:00USM Bel Abbès vs. MO Bejaia2246133740
Fri 29, May-20:00USM EL Harrach vs. CR Belouizdad2245433737
Thu 13, Aug-21:00MC Alger vs. CR Belouizdad4546214717
Fri 14, Aug-20:00USM EL Harrach vs. JS Saoura4548915159
Sat 15, Aug-20:00ASM Oran vs. USM Blida316021736
Sat 15, Aug-20:00DRB Tadjenanet vs. RC Relizane321425606
Sat 15, Aug-20:00ES Setif vs. MC Oran318521783
Sat 15, Aug-21:00JS Kabylie vs. CS Constantine317821786
Sat 15, Aug-20:00NA Hussein Dey vs. USM Alger319321735
Sat 15, Aug-20:00RC Arbaa vs. MO Bejaia321021784
Sat 22, Aug-20:30ASM Oran vs. NA Hussein Dey3139538382
Sat 22, Aug-21:00CR Belouizdad vs. RC Arbaa3144638391
Sat 22, Aug-21:00CS Constantine vs. MC Oran3143438387
Sat 22, Aug-22:00JS Saoura vs. DRB Tadjenanet3142344315
Sat 22, Aug-21:00MO Bejaia vs. JS Kabylie3140038385
Sat 22, Aug-20:00RC Relizane vs. MC Alger3137144314
Sat 22, Aug-21:00USM Blida vs. USM EL Harrach3137638389
Tue 25, Aug-21:00USM Alger vs. ES Setif31417625
Thu 27, Aug-20:45NA Hussein Dey vs. CR Belouizdad22844430
Fri 28, Aug-20:00USM EL Harrach vs. ASM Oran22754676
Sat 29, Aug-20:30DRB Tadjenanet vs. USM Blida23629551
Sat 29, Aug-20:45ES Setif vs. CS Constantine23696293
Sat 29, Aug-21:00JS Kabylie vs. USM Alger23229549
Sat 29, Aug-21:00MC Alger vs. JS Saoura232710660
Sat 29, Aug-21:00MC Oran vs. MO Bejaia23149555
Sat 29, Aug-20:30RC Arbaa vs. RC Relizane23549548
Argentina : Copa Argentina
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Fri 18, Jul-02:30San Lorenzo vs. Almirante Brown2460831934
Sat 19, Jul-23:30Estudiantes De La vs. CA Douglas Haig De Per3063433409
Tue 22, Jul-22:00Olimpo De Bahia Bl vs. Atletico Rafaela3292739637
Thu 24, Jul-01:30Arsenal De Sarandi vs. Instituto AC Cordoba3270537361
Thu 24, Jul-04:30Godoy Cruz A.t. vs. Defensa Y Justicia3270437362
Fri 25, Jul-02:15Velez Sarsfield vs. Estudiantes De Buenos Air3397137366
Sat 26, Jul-01:10Gimnasia Y Esgrima vs. Argentinos Juniors3472437368
Sat 26, Jul-04:15Newell'S Old Boys vs. CA Talleres De Cordoba3473239639
Sun 27, Jul-23:15Atletico Lanus vs. Colon De Santa Fe3946944134
Sun 27, Jul-03:15Boca Juniors vs. CA Huracan3710043756
Sun 27, Jul-00:15C A Rosario Centra vs. CA Juventud Unida San 3709639641
Mon 28, Jul-22:00CA Tigre vs. CA All Boys4010440248
Mon 28, Jul-01:30Racing Club vs. San Martin De San Juan3941539643
Mon 28, Jul-04:30River Plate vs. Ferro Carril Oeste3945644212
Tue 29, Jul-04:15CA Belgrano vs. CA Independiente4013445413
Wed 6, Aug-03:15Quilmes Atletico C vs. CA Banfield41985751
Tue 12, Aug-22:00Quilmes Atletico C vs. CA Banfield2090031617
Tue 19, Aug-22:00Instituto AC Cordo vs. Estudiantes De Buenos 3743549203
Thu 21, Aug-03:30River Plate vs. Colon De Santa Fe3739549206
Wed 10, Sep-00:00Atletico Rafaela vs. CA Talleres De Cordoba2849642707
Thu 18, Sep-02:00San Lorenzo vs. Defensa Y Justicia449088700
Fri 19, Sep-01:00Racing Club vs. Argentinos Juniors363410314
Wed 24, Sep-22:00C A Rosario Centra vs. CA Tigre2096525084
Thu 25, Sep-23:00CA Huracan vs. CA Banfield1278925034
Thu 2, Oct-03:30Estudiantes De La vs. CA Independiente2884141029
Thu 9, Oct-02:10Estudiantes De La vs. CA Huracan440371546
Fri 10, Oct-03:10River Plate vs. C A Rosario Central437871549
Fri 17, Oct-02:10Argentinos Juniors vs. Estudiantes De Buenos 344214340
Thu 23, Oct-01:10Defensa Y Justicia vs. Atletico Rafaela1687128455
Thu 20, Nov-02:00Atletico Rafaela vs. CA Huracan1477324573
Thu 20, Nov-05:00C A Rosario Centra vs. Argentinos Juniors1476024565
Thu 27, Nov-03:15CA Huracan vs. C A Rosario Central2661335220
Fri 24, Apr-03:10Argentinos Juniors vs. San Martin Tucuman68116880
Fri 24, Apr-04:00CA Tigre vs. Gimnasia Y Esgrima Jujuy67056726
Thu 30, Apr-04:00Arsenal De Sarandi vs. CD Guarani A.f.2173222916
Thu 30, Apr-03:10Quilmes Atletico C vs. Sportivo Belgrano De S2192722855
Wed 13, May-23:00Godoy Cruz A.t. vs. Deportivo Espanol55115626
Thu 14, May-00:10C A Rosario Centra vs. Deportivo Riestra62317118
Tue 19, May-23:00Newell'S Old Boys vs. Chacarita Juniors1906120552
Wed 20, May-22:00Ferro Carril Oeste vs. Boca Unidos1906219975
Wed 20, May-22:00Union De Santa Fe vs. Deportivo Armenio1911119993
Thu 21, May-04:00San Lorenzo vs. Viale FC1911019974
Thu 28, May-01:00Atletico Rafaela vs. CSD Flandria3081633114
Thu 28, May-03:00Boca Juniors vs. Huracan Las Heras3081132984
Thu 28, May-02:00Club Atletico Lanu vs. Atletico Tucuman3082532983
Thu 28, May-22:00Colon De Santa Fe vs. CA Acassuso3259333125
Thu 28, May-01:00Crucero Del Norte vs. Los Andes3083532981
Wed 3, Jun-21:00CA Aldosivi vs. Comunicaciones Bsas3992140643
Thu 4, Jun-02:00Racing Club vs. Independiente Neuquen3994240644
Thu 4, Jun-04:15River Plate vs. Csyd Liniers***3990740813
Fri 5, Jun-03:00Estudiantes De La vs. Santamarina De Tandil3992841286
Fri 12, Jun-04:00San Martin De San vs. Estudiantes De Buenos 4368647797
Thu 2, Jul-03:10CA Huracan vs. Independiente Rivadavia De Men1426414439
Sat 4, Jul-05:30River Plate vs. Club Atletico Rosario Central1065618045
Thu 16, Jul-02:00Estudiantes De La vs. San Martin De San Juan3010237212
Thu 16, Jul-04:10Union De Santa Fe vs. Gimnasia Y Esgrima De L3008337206
Tue 21, Jul-22:00Chacarita Juniors vs. CA All Boys410351640
Fri 24, Jul-01:15Argentinos Juniors vs. Guarani Antonio Franco417766545
Thu 30, Jul-02:30Boca Juniors vs. CA Banfield1462418646
Thu 30, Jul-22:00Club Atletico Atla vs. Comunicaciones Bsas1463818659
Fri 31, Jul-00:30Quilmes Atletico C vs. Independiente Rivadavi1461718661
Wed 5, Aug-22:00Ferro Carril Oeste vs. Los Andes2440737831
Thu 6, Aug-02:15Instituto AC Cordo vs. San Lorenzo2438237834
Fri 7, Aug-00:00Club Atletico Lanu vs. Nueva Chicago2439937833
Fri 7, Aug-02:30Club Atletico Temp vs. Defensa Y Justicia2441439990
Sat 8, Aug-01:00CA Independiente vs. Deportivo Espanol2600645144
Sat 8, Aug-04:10Racing Club vs. CA Tigre2606044892
Tue 11, Aug-00:30Atletico Rafaela vs. Deportivo Merlo422697734
Wed 12, Aug-22:00Club Atletico Atla vs. Comunicaciones Bsas422859143
Thu 13, Aug-00:30CA Acassuso vs. Velez Sarsfield422999145
Thu 20, Aug-01:30CA Independiente vs. Club Atletico Lanus1318331766
Thu 20, Aug-22:00Chacarita Juniors vs. Defensa Y Justicia3176331789
Thu 20, Aug-04:00Guarani Antonio Fr vs. Boca Juniors1314531778
Thu 27, Aug-04:00Racing Club vs. Club Atletico Atlanta346651375
Thu 27, Aug-01:30San Lorenzo vs. Atletico Rafaela381111376
Fri 28, Aug-02:00Club Atletico Rosa vs. Ferro Carril Oeste380991372
Argentina : Primera Division, Clausura
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sat 10, May-01:00Olimpo De Bahia Bl vs. Godoy Cruz A.t.1375122206
Sun 11, May-01:10Atletico Rafaela vs. CA Tigre1670922208
Sun 11, May-00:00Estudiantes De La vs. San Lorenzo1696022214
Sun 11, May-00:10Newell'S Old Boys vs. CA All Boys1704822212
Sun 11, May-03:30Racing Club vs. C A Rosario Central1709922215
Sun 11, May-02:20Velez Sarsfield vs. Colon De Santa Fe1707522210
Mon 12, May-04:30Argentinos Juniors vs. River Plate2062722223
Mon 12, May-01:15Boca Juniors vs. Atletico Lanus2055622221
Mon 12, May-00:10CA Belgrano vs. Arsenal De Sarandi2054022218
Mon 12, May-00:10Quilmes Atletico C vs. Gimnasia Y Esgrima La 2053222217
Sat 17, May-03:10CA All Boys vs. CA Belgrano3137533878
Sun 18, May-22:00Arsenal De Sarandi vs. Atletico Rafaela3134533877
Sun 18, May-03:30C A Rosario Centra vs. Argentinos Juniors3130333883
Sun 18, May-22:00Colon De Santa Fe vs. Olimpo De Bahia Blanca3128033879
Sun 18, May-22:00Godoy Cruz A.t. vs. Racing Club3130733875
Mon 19, May-04:30Atletico Lanus vs. Newell'S Old Boys3135833868
Mon 19, May-00:30CA Tigre vs. Estudiantes De La Plata3136533870
Mon 19, May-00:30Gimnasia Y Esgrima vs. Boca Juniors3137233872
Mon 19, May-00:30River Plate vs. Quilmes Atletico Club3130533867
Tue 20, May-03:10San Lorenzo vs. Velez Sarsfield3353933886
Argentina : Primera Division, Copa Libertadores Qu
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Thu 29, Jan-05:15Boca Juniors vs. Velez Sarsfield1413214144
Argentina : Primera Division, Final
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sun 25, May-04:15San Lorenzo vs. River Plate4104343429
Argentina : Primera Division, Relegation/Promotion
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sat 24, May-21:00Colon De Santa Fe vs. Atletico Rafaela4110743427
Argentina : Primera Division, Torneo Inicial
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sat 9, Aug-03:30C A Rosario Centra vs. Quilmes Atletico Club787215964
Sat 9, Aug-01:00Godoy Cruz A.t. vs. CA Banfield786115962
Sun 10, Aug-22:15CA Independiente vs. Atletico Rafaela1552216630
Sun 10, Aug-03:30Defensa Y Justicia vs. Racing Club1271316626
Mon 11, Aug-01:15Boca Juniors vs. Newell'S Old Boys1576216631
Mon 11, Aug-04:30Gimnasia Y Esgrima vs. River Plate1580318608
Tue 12, Aug-01:00Arsenal De Sarandi vs. Estudiantes De La Plat1659816757
Tue 12, Aug-03:30CA Tigre vs. Velez Sarsfield1661221418
Thu 14, Aug-01:00Atletico Lanus vs. CA Belgrano2091732148
Sat 16, Aug-03:30Newell'S Old Boys vs. Gimnasia Y Esgrima La P2314036013
Sun 17, Aug-03:30Estudiantes De La vs. CA Independiente2766536028
Sun 17, Aug-22:15Racing Club vs. San Lorenzo3085336030
Sun 17, Aug-00:15Velez Sarsfield vs. Arsenal De Sarandi2765936019
Mon 18, Aug-04:30CA Belgrano vs. Boca Juniors3079936035
Mon 18, Aug-22:15Quilmes Atletico C vs. Godoy Cruz A.t.3892738926
Mon 18, Aug-01:15River Plate vs. C A Rosario Central3081936034
Tue 19, Aug-03:30Atletico Rafaela vs. Atletico Lanus3201736284
Sat 23, Aug-01:15Arsenal De Sarandi vs. Olimpo De Bahia Blanca38539235
Sat 23, Aug-03:30CA Tigre vs. Racing Club38561226
Sat 23, Aug-22:00Gimnasia Y Esgrima vs. C A Rosario Central43188220
Sun 24, Aug-22:15Atletico Lanus vs. Estudiantes De La Plata47038238
Sun 24, Aug-03:30CA Independiente vs. Velez Sarsfield43868232
Sun 24, Aug-23:00Defensa Y Justicia vs. Quilmes Atletico Club47226237
Sun 24, Aug-00:15Newell'S Old Boys vs. CA Belgrano43681219
Sun 24, Aug-21:15San Lorenzo vs. CA Banfield47036230
Mon 25, Aug-01:15Boca Juniors vs. Atletico Rafaela47365241
Mon 25, Aug-04:30Godoy Cruz A.t. vs. River Plate47414244
Wed 27, Aug-00:00CA Belgrano vs. Gimnasia Y Esgrima La Plata84715417
Wed 27, Aug-02:15Olimpo De Bahia Bl vs. CA Independiente86215452
Wed 27, Aug-04:30Racing Club vs. Arsenal De Sarandi93015455
Thu 28, Aug-00:00Atletico Rafaela vs. Newell'S Old Boys245515458
Thu 28, Aug-00:00C A Rosario Centra vs. Godoy Cruz A.t.245615453
Thu 28, Aug-04:30Estudiantes De La vs. Boca Juniors260415250
Thu 28, Aug-02:15River Plate vs. Defensa Y Justicia251715251
Fri 29, Aug-00:00CA Banfield vs. CA Tigre1771917725
Fri 29, Aug-04:30Quilmes Atletico C vs. San Lorenzo1792017914
Fri 29, Aug-02:15Velez Sarsfield vs. Atletico Lanus1771117724
Sat 30, Aug-22:00Gimnasia Y Esgrima vs. Godoy Cruz A.t.996419969
Sun 31, Aug-22:15CA Belgrano vs. Atletico Rafaela1779217791
Sun 31, Aug-22:15CA Independiente vs. Racing Club1374819976
Sun 31, Aug-00:15Defensa Y Justicia vs. C A Rosario Central1029819971
Sun 31, Aug-03:30Newell'S Old Boys vs. Estudiantes De La Plata1045319972
Mon 1, Sep-01:15Boca Juniors vs. Velez Sarsfield1411619979
Mon 1, Sep-04:30San Lorenzo vs. River Plate1417619975
Tue 2, Sep-02:15Arsenal De Sarandi vs. CA Banfield1503815302
Tue 2, Sep-00:00Atletico Lanus vs. Olimpo De Bahia Blanca1762720052
Tue 2, Sep-04:30CA Tigre vs. Quilmes Atletico Club1504315304
Sat 6, Sep-22:00Atletico Rafaela vs. Gimnasia Y Esgrima La Pl2551927308
Sun 7, Sep-22:00C A Rosario Centra vs. San Lorenzo2551027322
Sun 7, Sep-03:15CA Banfield vs. CA Independiente2549627314
Sun 7, Sep-01:10Estudiantes De La vs. CA Belgrano2546027311
Sun 7, Sep-22:15Godoy Cruz A.t. vs. Defensa Y Justicia2533327323
Sun 7, Sep-00:00Velez Sarsfield vs. Newell'S Old Boys2550627309
Mon 8, Sep-04:30Olimpo De Bahia Bl vs. Boca Juniors2548227324
Mon 8, Sep-00:15Racing Club vs. Atletico Lanus2553127318
Mon 8, Sep-02:15River Plate vs. CA Tigre2547327319
Tue 9, Sep-03:30Quilmes Atletico C vs. Arsenal De Sarandi2601127687
Sat 13, Sep-22:30Atletico Rafaela vs. Estudiantes De La Plata4060744322
Sat 13, Sep-22:15CA Tigre vs. C A Rosario Central4054844308
Sat 13, Sep-04:30Gimnasia Y Esgrima vs. Defensa Y Justicia4062544305
Sat 13, Sep-22:15San Lorenzo vs. Godoy Cruz A.t.4061544318
Sun 14, Sep-22:15Atletico Lanus vs. CA Banfield4061044319
Sun 14, Sep-23:15CA Belgrano vs. Velez Sarsfield4055044327
Sun 14, Sep-03:10CA Independiente vs. Quilmes Atletico Club4057344323
Mon 15, Sep-04:30Arsenal De Sarandi vs. River Plate4061344347
Mon 15, Sep-01:15Boca Juniors vs. Racing Club***4059944329
Tue 16, Sep-03:30Newell'S Old Boys vs. Olimpo De Bahia Blanca4055744524
Sat 20, Sep-22:15Estudiantes De La vs. Gimnasia Y Esgrima La 671313253
Sat 20, Sep-23:15Olimpo De Bahia Bl vs. CA Belgrano677513194
Sat 20, Sep-03:30Quilmes Atletico C vs. Atletico Lanus671013185
Sun 21, Sep-23:00C A Rosario Centra vs. Arsenal De Sarandi681213189
Sun 21, Sep-03:10Velez Sarsfield vs. Atletico Rafaela672913192
Mon 22, Sep-01:15CA Banfield vs. Boca Juniors675313199
Mon 22, Sep-04:30River Plate vs. CA Independiente670013186
Tue 23, Sep-01:10Defensa Y Justicia vs. San Lorenzo679913252
Tue 23, Sep-03:30Racing Club vs. Newell'S Old Boys670513197
Fri 26, Sep-02:10Arsenal De Sarandi vs. River Plate1434126768
Sat 27, Sep-22:00Atletico Rafaela vs. Olimpo De Bahia Blanca2542629392
Sat 27, Sep-22:00CA Independiente vs. C A Rosario Central2552529395
Sat 27, Sep-00:30Estudiantes De La vs. Velez Sarsfield2522529391
Sun 28, Sep-23:00CA Belgrano vs. Racing Club2510829404
Sun 28, Sep-22:00CA Tigre vs. Defensa Y Justicia2506329398
Sun 28, Sep-04:30San Lorenzo vs. Gimnasia Y Esgrima La Plata2549629396
Mon 29, Sep-04:30Atletico Lanus vs. River Plate2520429400
Mon 29, Sep-01:15Boca Juniors vs. Quilmes Atletico Club2562329402
Tue 30, Sep-01:10Arsenal De Sarandi vs. Godoy Cruz A.t.2537529930
Tue 30, Sep-03:30Newell'S Old Boys vs. CA Banfield2549829939
Thu 2, Oct-01:00San Lorenzo vs. Olimpo De Bahia Blanca2891241428
Sat 4, Oct-22:00CA Banfield vs. CA Belgrano4016842560
Sat 4, Oct-03:30Gimnasia Y Esgrima vs. Velez Sarsfield4010142554
Sat 4, Oct-23:00San Lorenzo vs. CA Tigre4019642552
Sun 5, Oct-00:00Defensa Y Justicia vs. Arsenal De Sarandi4017342551
Sun 5, Oct-22:00Olimpo De Bahia Bl vs. Estudiantes De La Plat4015442559
Sun 5, Oct-22:00Quilmes Atletico C vs. Newell'S Old Boys4021542564
Mon 6, Oct-04:30Racing Club vs. Atletico Rafaela4013142566
Mon 6, Oct-00:15River Plate vs. Boca Juniors4019042548
Tue 7, Oct-01:10C A Rosario Centra vs. Atletico Lanus4009242549
Tue 7, Oct-03:30Godoy Cruz A.t. vs. CA Independiente4011142558
Sat 11, Oct-03:30Atletico Lanus vs. Godoy Cruz A.t.1562492
Sat 11, Oct-23:00CA Belgrano vs. Quilmes Atletico Club2062489
Sat 11, Oct-01:10CA Tigre vs. Gimnasia Y Esgrima La Plata1812449
Sat 11, Oct-22:00Velez Sarsfield vs. Olimpo De Bahia Blanca2102440
Sun 12, Oct-23:00Atletico Rafaela vs. CA Banfield1352485
Sun 12, Oct-23:00CA Independiente vs. Defensa Y Justicia2022475
Sun 12, Oct-03:30Estudiantes De La vs. Racing Club2092481
Mon 13, Oct-01:15Boca Juniors vs. C A Rosario Central2132480
Mon 13, Oct-04:30Newell'S Old Boys vs. River Plate1942476
Tue 14, Oct-03:30Arsenal De Sarandi vs. San Lorenzo2142479
Thu 16, Oct-01:10Godoy Cruz A.t. vs. CA Tigre276614490
Sat 18, Oct-22:00CA Banfield vs. Estudiantes De La Plata1011014233
Sat 18, Oct-01:10Gimnasia Y Esgrima vs. Olimpo De Bahia Blanca349114225
Sat 18, Oct-03:30Quilmes Atletico C vs. Atletico Rafaela1009214234
Sat 18, Oct-23:00San Lorenzo vs. CA Independiente1010114226
Sun 19, Oct-22:00C A Rosario Centra vs. Newell'S Old Boys1326814240
Sun 19, Oct-03:30Defensa Y Justicia vs. Atletico Lanus1010614222
Sun 19, Oct-23:00Racing Club vs. Velez Sarsfield1323314243
Mon 20, Oct-04:30Godoy Cruz A.t. vs. Boca Juniors1350114251
Mon 20, Oct-01:15River Plate vs. CA Belgrano1345914482
Tue 21, Oct-03:30CA Tigre vs. Arsenal De Sarandi1420814566
Sat 25, Oct-22:00CA Independiente vs. CA Tigre2390231038
Sat 25, Oct-23:00Velez Sarsfield vs. CA Banfield2379331041
Sun 26, Oct-22:00Atletico Lanus vs. San Lorenzo2745231045
Sun 26, Oct-22:00Estudiantes De La vs. Quilmes Atletico Club2748131284
Sun 26, Oct-01:10Newell'S Old Boys vs. Godoy Cruz A.t.2378530932
Sun 26, Oct-03:30Olimpo De Bahia Bl vs. Racing Club2379131039
Mon 27, Oct-04:30Atletico Rafaela vs. River Plate2744631047
Mon 27, Oct-01:15Boca Juniors vs. Defensa Y Justicia2747631048
Tue 28, Oct-03:30Arsenal De Sarandi vs. Gimnasia Y Esgrima La 2819831462
Sat 1, Nov-03:30CA Banfield vs. Olimpo De Bahia Blanca4165843919
Sat 1, Nov-23:15Godoy Cruz A.t. vs. CA Belgrano4165343915
Sun 2, Nov-03:45C A Rosario Centra vs. Atletico Rafaela4172243913
Sun 2, Nov-23:00CA Tigre vs. Atletico Lanus***4174343921
Sun 2, Nov-01:00Gimnasia Y Esgrima vs. Racing Club4174043917
Sun 2, Nov-01:30Quilmes Atletico C vs. Velez Sarsfield4169943923
Sun 2, Nov-23:00San Lorenzo vs. Boca Juniors4170943912
Mon 3, Nov-01:15Arsenal De Sarandi vs. CA Independiente4170343935
Mon 3, Nov-04:30River Plate vs. Estudiantes De La Plata4170443932
Tue 4, Nov-03:30Defensa Y Justicia vs. Newell'S Old Boys4246943934
Sat 8, Nov-03:30Atletico Lanus vs. Arsenal De Sarandi468757207
Sat 8, Nov-22:00Atletico Rafaela vs. Godoy Cruz A.t.9817694
Sat 8, Nov-22:00Olimpo De Bahia Bl vs. Quilmes Atletico Club9137327
Sun 9, Nov-01:10CA Belgrano vs. Defensa Y Justicia8957329
Sun 9, Nov-03:30CA Independiente vs. Gimnasia Y Esgrima La Pl9197324
Sun 9, Nov-23:00Estudiantes De La vs. C A Rosario Central41177331
Sun 9, Nov-23:00Racing Club vs. CA Banfield41817323
Mon 10, Nov-01:15Boca Juniors vs. CA Tigre41727334
Mon 10, Nov-04:30Velez Sarsfield vs. River Plate42047335
Tue 11, Nov-03:30Newell'S Old Boys vs. San Lorenzo48307368
Thu 13, Nov-03:10River Plate vs. Estudiantes De La Plata616013320
Fri 14, Nov-02:00Arsenal De Sarandi vs. CA Independiente697013323
Sat 15, Nov-04:30C A Rosario Centra vs. Velez Sarsfield770115540
Sat 15, Nov-02:10Defensa Y Justicia vs. Atletico Rafaela771015541
Sun 16, Nov-00:00Gimnasia Y Esgrima vs. CA Banfield1082615773
Sun 16, Nov-03:30Quilmes Atletico C vs. Racing Club1088215814
Sun 16, Nov-00:00San Lorenzo vs. CA Belgrano1092315772
Mon 17, Nov-04:30Arsenal De Sarandi vs. Boca Juniors1282216646
Mon 17, Nov-00:00CA Tigre vs. Newell'S Old Boys1277815810
Mon 17, Nov-00:00Godoy Cruz A.t. vs. Estudiantes De La Plata1276415813
Mon 17, Nov-01:15River Plate vs. Olimpo De Bahia Blanca1276515811
Tue 18, Nov-03:30CA Independiente vs. Atletico Lanus1317116704
Fri 21, Nov-01:15Defensa Y Justicia vs. Newell'S Old Boys1538624564
Sat 22, Nov-03:30CA Banfield vs. Quilmes Atletico Club2346225320
Sun 23, Nov-03:30Atletico Lanus vs. Gimnasia Y Esgrima La Plat2341225356
Sun 23, Nov-00:00Atletico Rafaela vs. San Lorenzo2337925322
Sun 23, Nov-01:00Olimpo De Bahia Bl vs. C A Rosario Central2337125326
Sun 23, Nov-02:10Velez Sarsfield vs. Godoy Cruz A.t.2342425323
Mon 24, Nov-02:10Boca Juniors vs. CA Independiente2348525353
Mon 24, Nov-00:00CA Belgrano vs. CA Tigre2347325355
Mon 24, Nov-00:00Estudiantes De La vs. Defensa Y Justicia2348425354
Mon 24, Nov-04:30Racing Club vs. River Plate2347525360
Tue 25, Nov-04:30Newell'S Old Boys vs. Arsenal De Sarandi2345525476
Sat 29, Nov-03:30Defensa Y Justicia vs. Velez Sarsfield2750537723
Sat 29, Nov-01:10Gimnasia Y Esgrima vs. Quilmes Atletico Club2749437719
Sun 30, Nov-04:30CA Independiente vs. Newell'S Old Boys3137537729
Sun 30, Nov-00:00San Lorenzo vs. Estudiantes De La Plata3137337731
Mon 1, Dec-04:30Atletico Lanus vs. Boca Juniors3411937730
Mon 1, Dec-00:00C A Rosario Centra vs. Racing Club3407937640
Mon 1, Dec-00:00CA Tigre vs. Atletico Rafaela3410137641
Mon 1, Dec-01:15River Plate vs. CA Banfield3410037737
Tue 2, Dec-03:30Arsenal De Sarandi vs. CA Belgrano3461837699
Tue 2, Dec-01:10Godoy Cruz A.t. vs. Olimpo De Bahia Blanca3461937736
Sat 6, Dec-01:10Estudiantes De La vs. CA Tigre4439147675
Sat 6, Dec-03:30Velez Sarsfield vs. San Lorenzo4442747677
Sun 7, Dec-00:00Atletico Rafaela vs. Arsenal De Sarandi4439447714
Sun 7, Dec-00:00CA Banfield vs. C A Rosario Central4444947686
Sun 7, Dec-04:30CA Belgrano vs. CA Independiente4440347687
Sun 7, Dec-00:00Olimpo De Bahia Bl vs. Defensa Y Justicia4441147682
Mon 8, Dec-03:30Boca Juniors vs. Gimnasia Y Esgrima La Plata4447147685
Mon 8, Dec-00:00Newell'S Old Boys vs. Atletico Lanus4445547681
Mon 15, Dec-03:30Quilmes Atletico C vs. River Plate31915717
Mon 15, Dec-03:30Racing Club vs. Godoy Cruz A.t.31785716
Sat 14, Feb-04:10Racing Club vs. C A Rosario Central2964638192
Sat 14, Feb-01:00Velez Sarsfield vs. CA Aldosivi2960838193
Sun 15, Feb-03:30CA Banfield vs. Club Atletico Temperley3388738200
Sun 15, Feb-04:30Crucero Del Norte vs. CA Tigre3379138202
Sun 15, Feb-00:00Gimnasia Y Esgrima vs. Defensa Y Justicia3373138198
Sun 15, Feb-02:15Godoy Cruz A.t. vs. San Martin De San Juan3379738199
Sun 15, Feb-03:00Newell'S Old Boys vs. CA Independiente3384338201
Sun 15, Feb-00:00San Lorenzo vs. Colon De Santa Fe3370938197
Mon 16, Feb-02:10Argentinos Juniors vs. Atletico Rafaela3627938215
Mon 16, Feb-01:15Boca Juniors vs. Olimpo De Bahia Blanca3622438211
Mon 16, Feb-04:30CA Sarmiento vs. River Plate3632538206
Mon 16, Feb-00:00Quilmes Atletico C vs. Atletico Lanus3606638210
Mon 16, Feb-00:00Union De Santa Fe vs. CA Huracan3607138209
Tue 17, Feb-01:00Arsenal De Sarandi vs. Estudiantes De La Plat3694038323
Tue 17, Feb-04:10CA Belgrano vs. Nueva Chicago3699438502
Sat 21, Feb-04:10Atletico Rafaela vs. CA Banfield412673569
Sun 22, Feb-02:15C A Rosario Centra vs. CA Tigre459003575
Sun 22, Feb-00:00CA Huracan vs. Arsenal De Sarandi459523568
Sun 22, Feb-00:15Estudiantes De La vs. Godoy Cruz A.t.459013578
Sun 22, Feb-03:00Olimpo De Bahia Bl vs. Racing Club458983574
Sun 22, Feb-04:30San Martin De San vs. Gimnasia Y Esgrima La 458993579
Sun 22, Feb-03:30Velez Sarsfield vs. Crucero Del Norte458973581
Mon 23, Feb-00:00CA Aldosivi vs. Newell'S Old Boys492183583
Mon 23, Feb-00:00CA Independiente vs. CA Sarmiento35593591
Mon 23, Feb-04:30Club Atletico Temp vs. Boca Juniors492113596
Mon 23, Feb-02:10Colon De Santa Fe vs. Argentinos Juniors492193584
Mon 23, Feb-00:00Nueva Chicago vs. Union De Santa Fe492163582
Mon 23, Feb-01:15River Plate vs. Quilmes Atletico Club492173589
Tue 24, Feb-01:00Atletico Lanus vs. CA Belgrano498613597
Tue 24, Feb-04:10Defensa Y Justicia vs. San Lorenzo498603592
Sat 28, Feb-01:00Arsenal De Sarandi vs. Nueva Chicago1377119333
Sat 28, Feb-04:10Godoy Cruz A.t. vs. CA Huracan1377219338
Sun 1, Mar-00:00CA Tigre vs. Olimpo De Bahia Blanca1375119339
Sun 1, Mar-01:00Crucero Del Norte vs. C A Rosario Central1380919340
Sun 1, Mar-03:10Quilmes Atletico C vs. CA Independiente1370919346
Sun 1, Mar-03:30San Lorenzo vs. San Martin De San Juan1375719344
Sun 1, Mar-02:15Union De Santa Fe vs. Atletico Lanus1379419345
Tue 3, Mar-03:15CA Banfield vs. Colon De Santa Fe1377419358
Tue 3, Mar-01:00CA Sarmiento vs. CA Aldosivi1377719385
Tue 3, Mar-04:10Newell'S Old Boys vs. Velez Sarsfield1380619357
Sat 7, Mar-04:10Atletico Rafaela vs. Racing Club3112934071
Sat 7, Mar-01:00CA Huracan vs. Gimnasia Y Esgrima La Plata3113634064
Sun 8, Mar-02:15CA Aldosivi vs. Quilmes Atletico Club3112833912
Sun 8, Mar-03:10CA Independiente vs. CA Belgrano3098733905
Sun 8, Mar-03:30Newell'S Old Boys vs. Crucero Del Norte3110633904
Sun 8, Mar-00:00Nueva Chicago vs. Godoy Cruz A.t.3112233876
Sun 8, Mar-01:00Olimpo De Bahia Bl vs. C A Rosario Central3113733877
Mon 9, Mar-00:00Atletico Lanus vs. Arsenal De Sarandi3098833906
Mon 9, Mar-04:30Colon De Santa Fe vs. Boca Juniors3112334066
Mon 9, Mar-00:00Defensa Y Justicia vs. CA Banfield3111333900
Mon 9, Mar-01:15River Plate vs. Union De Santa Fe3112734072
Mon 9, Mar-02:15San Martin De San vs. Argentinos Juniors3113034067
Mon 9, Mar-00:00Velez Sarsfield vs. CA Sarmiento3113434075
Tue 10, Mar-03:00Club Atletico Temp vs. CA Tigre3113536055
Tue 10, Mar-04:10Estudiantes De La vs. San Lorenzo3113336056
Sat 14, Mar-23:00CA Banfield vs. San Martin De San Juan484452317
Sat 14, Mar-01:00Crucero Del Norte vs. Olimpo De Bahia Blanca484601698
Sat 14, Mar-04:10Racing Club vs. Colon De Santa Fe485831696
Sun 15, Mar-01:15Boca Juniors vs. Defensa Y Justicia484631664
Sun 15, Mar-03:30CA Sarmiento vs. Newell'S Old Boys485791661
Sun 15, Mar-00:00Gimnasia Y Esgrima vs. Nueva Chicago484331642
Sun 15, Mar-03:10Union De Santa Fe vs. CA Independiente484371660
Mon 16, Mar-01:10Argentinos Juniors vs. Estudiantes De La Plat484441694
Mon 16, Mar-23:00C A Rosario Centra vs. Club Atletico Temperle484431822
Mon 16, Mar-01:15CA Tigre vs. Atletico Rafaela484351645
Mon 16, Mar-04:30Godoy Cruz A.t. vs. Atletico Lanus484641648
Mon 16, Mar-00:00Quilmes Atletico C vs. Velez Sarsfield484361662
Mon 16, Mar-01:15San Lorenzo vs. CA Huracan484341644
Tue 17, Mar-04:10Arsenal De Sarandi vs. River Plate484392611
Tue 17, Mar-03:00CA Belgrano vs. CA Aldosivi484422566
Tue 17, Mar-23:00Gimnasia Y Esgrima vs. Nueva Chicago1215916869
Sat 21, Mar-04:10Atletico Lanus vs. Gimnasia Y Esgrima La Plat610519612
Sat 21, Mar-03:30Newell'S Old Boys vs. Quilmes Atletico Club609119615
Sun 22, Mar-23:00Atletico Rafaela vs. C A Rosario Central1603419625
Sun 22, Mar-03:30CA Huracan vs. Argentinos Juniors1176119623
Sun 22, Mar-03:10CA Independiente vs. Arsenal De Sarandi1171619616
Sun 22, Mar-03:30CA Sarmiento vs. Crucero Del Norte1180219630
Sun 22, Mar-00:00Colon De Santa Fe vs. CA Tigre1172819618
Sun 22, Mar-01:00Velez Sarsfield vs. CA Belgrano1171419620
Mon 23, Mar-00:00Defensa Y Justicia vs. Racing Club1603019631
Mon 23, Mar-00:00Estudiantes De La vs. CA Banfield1603119626
Mon 23, Mar-23:00Nueva Chicago vs. San Lorenzo1682319815
Mon 23, Mar-01:15River Plate vs. Godoy Cruz A.t.1602919760
Mon 23, Mar-04:30San Martin De San vs. Boca Juniors1603319633
Tue 24, Mar-01:10CA Aldosivi vs. Union De Santa Fe1682219810
Tue 24, Mar-04:10Club Atletico Temp vs. Olimpo De Bahia Blanca1684619811
Sat 28, Mar-04:10C A Rosario Centra vs. Colon De Santa Fe2809630556
Sat 28, Mar-22:00Olimpo De Bahia Bl vs. Atletico Rafaela2810030558
Sat 28, Mar-01:00Quilmes Atletico C vs. CA Sarmiento2805330554
Sun 29, Mar-03:00CA Banfield vs. CA Huracan2809730629
Sun 29, Mar-23:00CA Belgrano vs. Newell'S Old Boys2802930634
Sun 29, Mar-04:00Crucero Del Norte vs. Club Atletico Temperley2811230625
Sun 29, Mar-03:10Godoy Cruz A.t. vs. CA Independiente2809330628
Sun 29, Mar-03:30San Lorenzo vs. Atletico Lanus2809230631
Mon 30, Mar-01:15Boca Juniors vs. Estudiantes De La Plata2809530638
Mon 30, Mar-04:30Gimnasia Y Esgrima vs. River Plate2803030637
Mon 30, Mar-00:00Racing Club vs. San Martin De San Juan2811530640
Mon 30, Mar-01:15Union De Santa Fe vs. Velez Sarsfield28171
Tue 31, Mar-04:10Argentinos Juniors vs. Nueva Chicago2891831684
Tue 31, Mar-01:00Arsenal De Sarandi vs. CA Aldosivi2891031682
Tue 31, Mar-04:10CA Tigre vs. Defensa Y Justicia2890931685
Sat 4, Apr-01:10CA Sarmiento vs. CA Belgrano35839288
Sat 4, Apr-04:10Estudiantes De La vs. Racing Club35840289
Sun 5, Apr-00:00Atletico Rafaela vs. Club Atletico Temperley40427303
Sun 5, Apr-02:15CA Aldosivi vs. Godoy Cruz A.t.40429298
Sun 5, Apr-03:15CA Independiente vs. Gimnasia Y Esgrima La Pl40388302
Sun 5, Apr-01:10Defensa Y Justicia vs. C A Rosario Central40389304
Sun 5, Apr-23:00River Plate vs. San Lorenzo43374310
Sun 5, Apr-03:30Velez Sarsfield vs. Arsenal De Sarandi40430306
Mon 6, Apr-00:00Atletico Lanus vs. Argentinos Juniors43495309
Mon 6, Apr-01:15CA Huracan vs. Boca Juniors43375308
Mon 6, Apr-01:15Colon De Santa Fe vs. Olimpo De Bahia Blanca43493314
Mon 6, Apr-23:00Nueva Chicago vs. CA Banfield46747362
Mon 6, Apr-03:30Quilmes Atletico C vs. Crucero Del Norte43490313
Mon 6, Apr-04:30San Martin De San vs. CA Tigre43494312
Tue 7, Apr-04:10Newell'S Old Boys vs. Union De Santa Fe46745351
Sat 11, Apr-04:10Club Atletico Temp vs. Colon De Santa Fe1328318015
Sat 11, Apr-01:00Crucero Del Norte vs. Atletico Rafaela1327818018
Sat 11, Apr-22:00Godoy Cruz A.t. vs. Velez Sarsfield880018049
Sun 12, Apr-01:10C A Rosario Centra vs. San Martin De San Juan884718048
Sun 12, Apr-23:00CA Banfield vs. Atletico Lanus1327718079
Sun 12, Apr-00:10Gimnasia Y Esgrima vs. CA Aldosivi880118041
Sun 12, Apr-23:00Olimpo De Bahia Bl vs. Defensa Y Justicia1327618077
Sun 12, Apr-03:15Racing Club vs. CA Huracan880218047
Sun 12, Apr-03:30San Lorenzo vs. CA Independiente884818046
Mon 13, Apr-04:30Argentinos Juniors vs. River Plate1327518086
Mon 13, Apr-23:00Arsenal De Sarandi vs. Newell'S Old Boys1435818088
Mon 13, Apr-01:15Boca Juniors vs. Nueva Chicago1327418085
Mon 13, Apr-00:15Union De Santa Fe vs. CA Sarmiento1328718078
Tue 14, Apr-04:10CA Belgrano vs. Quilmes Atletico Club1435618082
Tue 14, Apr-03:10CA Tigre vs. Estudiantes De La Plata1435918087
Sat 18, Apr-23:10CA Sarmiento vs. Arsenal De Sarandi3176336701
Sat 18, Apr-04:10Estudiantes De La vs. C A Rosario Central2078936698
Sun 19, Apr-04:00CA Belgrano vs. Crucero Del Norte2679036708
Sun 19, Apr-01:10CA Huracan vs. CA Tigre2679136706
Sun 19, Apr-03:15CA Independiente vs. Argentinos Juniors2679436707
Sun 19, Apr-01:30Defensa Y Justicia vs. Club Atletico Temperle2678936702
Sun 19, Apr-22:00Nueva Chicago vs. Racing Club3176436709
Sun 19, Apr-03:30Velez Sarsfield vs. Gimnasia Y Esgrima La Pla3435636710
Mon 20, Apr-04:30Atletico Lanus vs. Boca Juniors3176536733
Mon 20, Apr-00:10CA Aldosivi vs. San Lorenzo3175336726
Mon 20, Apr-01:15River Plate vs. CA Banfield3179036727
Mon 20, Apr-01:30San Martin De San vs. Olimpo De Bahia Blanca3174736728
Tue 21, Apr-04:10Quilmes Atletico C vs. Union De Santa Fe3297836737
Wed 22, Apr-01:00Colon De Santa Fe vs. Atletico Rafaela3436836732
Wed 22, Apr-03:30Newell'S Old Boys vs. Godoy Cruz A.t.3376436794
Fri 1, May-01:00Godoy Cruz A.t. vs. CA Sarmiento1681020244
Sat 2, May-22:00Olimpo De Bahia Bl vs. Estudiantes De La Plat1687021103
Sun 3, May-02:30Argentinos Juniors vs. CA Aldosivi2270622716
Sun 3, May-22:00Atletico Rafaela vs. Defensa Y Justicia1836721094
Sun 3, May-03:30C A Rosario Centra vs. CA Huracan1685321126
Sun 3, May-23:00CA Banfield vs. CA Independiente1830121129
Sun 3, May-00:15Gimnasia Y Esgrima vs. Newell'S Old Boys1688121656
Sun 3, May-03:15Racing Club vs. Atletico Lanus1685421096
Sun 3, May-01:10San Lorenzo vs. Velez Sarsfield1681121104
Mon 4, May-23:00Arsenal De Sarandi vs. Quilmes Atletico Club1971121135
Mon 4, May-01:15Boca Juniors vs. River Plate1836621128
Mon 4, May-00:10CA Tigre vs. Nueva Chicago1836421098
Mon 4, May-04:30Union De Santa Fe vs. CA Belgrano1836321097
Tue 5, May-04:10Club Atletico Temp vs. San Martin De San Juan1981221136
Tue 5, May-04:00Crucero Del Norte vs. Colon De Santa Fe1979921134
Fri 8, May-22:00Nueva Chicago vs. C A Rosario Central2584039800
Sat 9, May-03:00Atletico Lanus vs. CA Tigre2583939810
Sat 9, May-04:10Estudiantes De La vs. Club Atletico Temperle2583839809
Sat 9, May-23:10Quilmes Atletico C vs. Godoy Cruz A.t.3080439807
Sun 10, May-01:10CA Huracan vs. Olimpo De Bahia Blanca3079939804
Sun 10, May-03:15Newell'S Old Boys vs. San Lorenzo3080639801
Sun 10, May-01:30Union De Santa Fe vs. Crucero Del Norte3082839802
Sun 10, May-03:30Velez Sarsfield vs. Argentinos Juniors3080539836
Tue 12, May-01:00CA Sarmiento vs. Gimnasia Y Esgrima La Plata3800641037
Tue 12, May-04:10Defensa Y Justicia vs. Colon De Santa Fe3708541041
Sat 23, May-22:00Arsenal De Sarandi vs. Union De Santa Fe1425221903
Sat 23, May-04:10Club Atletico Temp vs. CA Huracan960621898
Sat 23, May-03:00Crucero Del Norte vs. Defensa Y Justicia1760221902
Sat 23, May-01:00Gimnasia Y Esgrima vs. Quilmes Atletico Club962521895
Sun 24, May-23:00Argentinos Juniors vs. Newell'S Old Boys1760121930
Sun 24, May-03:30Atletico Rafaela vs. Estudiantes De La Plata1422621926
Sun 24, May-01:10CA Banfield vs. Velez Sarsfield1421221905
Sun 24, May-00:10Club Atletico Rosa vs. Atletico Lanus1419621920
Sun 24, May-00:40Colon De Santa Fe vs. San Martin De San Juan1426921907
Sun 24, May-02:30Olimpo Bahia Blanc vs. Nueva Chicago1423421922
Sun 24, May-22:00Racing Club vs. CA Independiente1759421928
Sun 24, May-03:15San Lorenzo vs. CA Sarmiento1422521923
Mon 25, May-01:15Boca Juniors vs. CA Aldosivi1754721931
Mon 25, May-04:30CA Tigre vs. River Plate1756621936
Mon 25, May-01:20Godoy Cruz A.t. vs. CA Belgrano1754521933
Sat 30, May-22:00Nueva Chicago vs. Club Atletico Temperley2888730970
Sat 30, May-04:10Quilmes Atletico C vs. San Lorenzo2890530978
Sun 31, May-23:00CA Aldosivi vs. Racing Club2883430963
Sun 31, May-01:10CA Belgrano vs. Gimnasia Y Esgrima La Plata2883130979
Sun 31, May-03:15CA Independiente vs. CA Tigre2890930977
Sun 31, May-00:10CA Sarmiento vs. Argentinos Juniors2888830958
Sun 31, May-03:30Newell'S Old Boys vs. CA Banfield2890630973
Sun 31, May-23:00San Martin De San vs. Defensa Y Justicia2891530957
Sun 31, May-03:30Union De Santa Fe vs. Godoy Cruz A.t.2886830962
Mon 1, Jun-23:00Arsenal De Sarandi vs. Crucero Del Norte2973830971
Mon 1, Jun-02:30Estudiantes De La vs. Colon De Santa Fe2889830956
Mon 1, Jun-01:15River Plate vs. Club Atletico Rosario Central2888930953
Mon 1, Jun-04:30Velez Sarsfield vs. Boca Juniors2890830952
Tue 2, Jun-04:10Atletico Lanus vs. Olimpo Bahia Blanca2998530976
Tue 2, Jun-04:10CA Huracan vs. Atletico Rafaela2996930967
Sat 6, Jun-04:10Argentinos Juniors vs. Quilmes Atletico Club3444939813
Sat 6, Jun-03:00CA Banfield vs. CA Sarmiento3444039830
Sat 6, Jun-22:00Colon De Santa Fe vs. CA Huracan3592339822
Sat 6, Jun-01:00Gimnasia Y Esgrima vs. Union De Santa Fe3442439821
Sun 7, Jun-23:05Atletico Rafaela vs. Nueva Chicago3852439816
Sun 7, Jun-22:00Club Atletico Rosa vs. CA Independiente3846739827
Sun 7, Jun-00:15Club Atletico Temp vs. Atletico Lanus3593439811
Sun 7, Jun-18:00Crucero Del Norte vs. San Martin De San Juan4341743421
Sun 7, Jun-01:00San Lorenzo vs. CA Belgrano3594139833
Mon 8, Jun-01:15Boca Juniors vs. Newell'S Old Boys3853539835
Mon 8, Jun-03:00Godoy Cruz A.t. vs. Arsenal De Sarandi3849939829
Mon 8, Jun-04:30Olimpo Bahia Blanc vs. River Plate3848839817
Mon 8, Jun-00:00Racing Club vs. Velez Sarsfield3850039823
Tue 9, Jun-01:00CA Tigre vs. CA Aldosivi3915040172
Tue 9, Jun-03:10Defensa Y Justicia vs. Estudiantes De La Plat3914540173
Thu 9, Jul-03:10CA Tigre vs. River Plate1656523409
Sat 11, Jul-01:00Arsenal De Sarandi vs. Gimnasia Y Esgrima La 2290026278
Sat 11, Jul-22:00CA Belgrano vs. Argentinos Juniors2293626587
Sat 11, Jul-04:10Estudiantes De La vs. San Martin De San Juan2296326581
Sun 12, Jul-04:30Atletico Lanus vs. Atletico Rafaela2300926582
Sun 12, Jul-03:30CA Huracan vs. Defensa Y Justicia2301926584
Sun 12, Jul-21:00Nueva Chicago vs. Colon De Santa Fe2297626602
Sun 12, Jul-02:10Quilmes Atletico C vs. CA Banfield2287326592
Sun 12, Jul-00:00River Plate vs. Club Atletico Temperley2289726589
Sun 12, Jul-02:10Union De Santa Fe vs. San Lorenzo2287126585
Mon 13, Jul-04:30CA Sarmiento vs. Boca Juniors2299526594
Mon 13, Jul-01:15Godoy Cruz A.t. vs. Crucero Del Norte2292826597
Mon 13, Jul-00:00Newell'S Old Boys vs. Racing Club2302426601
Tue 14, Jul-01:00CA Aldosivi vs. Club Atletico Rosario Central2387827175
Tue 14, Jul-04:10Velez Sarsfield vs. CA Tigre2388927177
Sat 18, Jul-23:10Boca Juniors vs. Quilmes Atletico Club3565438414
Sat 18, Jul-04:30CA Banfield vs. CA Belgrano3561038387
Sat 18, Jul-23:10Defensa Y Justicia vs. Nueva Chicago3557938426
Sat 18, Jul-21:00Olimpo Bahia Blanc vs. CA Aldosivi3563238435
Sat 18, Jul-02:00San Lorenzo vs. Arsenal De Sarandi3569238386
Sun 19, Jul-01:30Atletico Rafaela vs. River Plate3565638416
Sun 19, Jul-23:00CA Tigre vs. Newell'S Old Boys3557138422
Sun 19, Jul-03:30Colon De Santa Fe vs. Atletico Lanus3561638411
Sun 19, Jul-03:10Racing Club vs. CA Sarmiento3566338421
Sun 19, Jul-23:00San Martin De San vs. CA Huracan3568238418
Mon 20, Jul-01:15Club Atletico Rosa vs. Velez Sarsfield3559338419
Mon 20, Jul-04:30Club Atletico Temp vs. CA Independiente3550738413
Mon 20, Jul-22:15Gimnasia Y Esgrima vs. Godoy Cruz A.t.3669038434
Tue 21, Jul-04:10Argentinos Juniors vs. Union De Santa Fe3668238432
Tue 21, Jul-03:00Crucero Del Norte vs. Estudiantes De La Plata3670138430
Sat 25, Jul-04:10CA Aldosivi vs. Club Atletico Temperley499563714
Sat 25, Jul-23:15CA Sarmiento vs. CA Tigre499893746
Sat 25, Jul-22:00Gimnasia Y Esgrima vs. Crucero Del Norte499713742
Sun 26, Jul-03:10CA Independiente vs. Atletico Rafaela499413738
Sun 26, Jul-22:00Godoy Cruz A.t. vs. San Lorenzo498913733
Sun 26, Jul-22:00Newell'S Old Boys vs. Club Atletico Rosario C213729
Sun 26, Jul-00:15River Plate vs. Colon De Santa Fe499453731
Sun 26, Jul-01:45Union De Santa Fe vs. CA Banfield499303732
Sun 26, Jul-03:30Velez Sarsfield vs. Olimpo Bahia Blanca499783743
Mon 27, Jul-02:45Atletico Lanus vs. Defensa Y Justicia499983727
Mon 27, Jul-04:30CA Belgrano vs. Boca Juniors423737
Mon 27, Jul-01:15CA Huracan vs. Estudiantes De La Plata499094774
Mon 27, Jul-22:00Nueva Chicago vs. San Martin De San Juan38393851
Mon 27, Jul-00:20Quilmes Atletico C vs. Racing Club498933744
Tue 28, Jul-01:00Arsenal De Sarandi vs. Argentinos Juniors38313852
Sat 1, Aug-22:30Argentinos Juniors vs. Godoy Cruz A.t.1392420378
Sat 1, Aug-01:00Atletico Rafaela vs. CA Aldosivi904220365
Sat 1, Aug-04:10Club Atletico Temp vs. Velez Sarsfield905020401
Sun 2, Aug-03:00Club Atletico Rosa vs. CA Sarmiento1394120377
Sun 2, Aug-03:00Colon De Santa Fe vs. CA Independiente1394320400
Sun 2, Aug-00:15Estudiantes De La vs. Nueva Chicago1391520405
Sun 2, Aug-22:30Olimpo Bahia Blanc vs. Newell'S Old Boys1770220375
Sun 2, Aug-23:00Racing Club vs. CA Belgrano1775120409
Sun 2, Aug-01:10San Lorenzo vs. Gimnasia Y Esgrima La Plata1775820465
Mon 3, Aug-01:15Boca Juniors vs. Union De Santa Fe1771120395
Mon 3, Aug-04:30Crucero Del Norte vs. CA Huracan1773620414
Tue 4, Aug-04:10CA Banfield vs. Arsenal De Sarandi1856220412
Tue 4, Aug-01:00CA Tigre vs. Quilmes Atletico Club1855220712
Wed 12, Aug-04:30San Martin De San vs. Atletico Lanus446827804
Sat 15, Aug-03:00CA Belgrano vs. CA Tigre4669611013
Sat 15, Aug-04:10CA Independiente vs. Defensa Y Justicia4671311036
Sat 15, Aug-01:00CA Sarmiento vs. Olimpo Bahia Blanca4669711029
Sat 15, Aug-23:00Godoy Cruz A.t. vs. CA Banfield284111063
Sat 15, Aug-22:00Nueva Chicago vs. CA Huracan283311041
Sun 16, Aug-03:30Atletico Lanus vs. Estudiantes De La Plata286111069
Sun 16, Aug-00:10CA Aldosivi vs. Colon De Santa Fe285611048
Sun 16, Aug-23:00Gimnasia Y Esgrima vs. Argentinos Juniors706411068
Sun 16, Aug-23:00San Lorenzo vs. Crucero Del Norte707711075
Sun 16, Aug-01:10Union De Santa Fe vs. Racing Club285911190
Mon 17, Aug-04:30Arsenal De Sarandi vs. Boca Juniors708411091
Mon 17, Aug-02:20Newell'S Old Boys vs. Club Atletico Temperley710011076
Mon 17, Aug-01:15Velez Sarsfield vs. Atletico Rafaela696611070
Tue 18, Aug-04:10Quilmes Atletico C vs. Club Atletico Rosario 826811164
Tue 18, Aug-01:00River Plate vs. San Martin De San Juan829311191
Sat 22, Aug-03:00Atletico Rafaela vs. Newell'S Old Boys1662234782
Sat 22, Aug-04:10CA Banfield vs. Gimnasia Y Esgrima La Plata1663434775
Sat 22, Aug-22:00Olimpo Bahia Blanc vs. Quilmes Atletico Club2319134779
Sat 22, Aug-23:30Racing Club vs. Arsenal De Sarandi2320134787
Sun 23, Aug-03:30Argentinos Juniors vs. San Lorenzo2322434790
Sun 23, Aug-23:00CA Huracan vs. Atletico Lanus2789934793
Sun 23, Aug-23:00Club Atletico Rosa vs. CA Belgrano2784934818
Sun 23, Aug-00:10Colon De Santa Fe vs. Velez Sarsfield2318034783
Sun 23, Aug-22:10Crucero Del Norte vs. Nueva Chicago2789234819
Sun 23, Aug-01:10San Martin De San vs. CA Independiente2321934786
Mon 24, Aug-01:15Boca Juniors vs. Godoy Cruz A.t.2787834833
Mon 24, Aug-00:20CA Tigre vs. Union De Santa Fe2786934791
Mon 24, Aug-04:30Estudiantes De La vs. River Plate2786634834
Tue 25, Aug-04:10Club Atletico Temp vs. CA Sarmiento2907235647
Tue 25, Aug-03:00Defensa Y Justicia vs. CA Aldosivi2905535645
Sat 29, Aug-04:10Argentinos Juniors vs. Crucero Del Norte376181758
Sat 29, Aug-23:00Quilmes Atletico C vs. Club Atletico Temperle437091881
Sun 30, Aug-22:10Arsenal De Sarandi vs. CA Tigre485451891
Sun 30, Aug-00:10CA Aldosivi vs. San Martin De San Juan485512160
Sun 30, Aug-01:15Gimnasia Y Esgrima vs. Boca Juniors436921875
Sun 30, Aug-23:10Godoy Cruz A.t. vs. Racing Club499572168
Sun 30, Aug-03:30Newell'S Old Boys vs. Colon De Santa Fe21022103
Sun 30, Aug-23:10San Lorenzo vs. CA Banfield485181882
Sun 30, Aug-03:30Velez Sarsfield vs. Defensa Y Justicia436851879
Mon 31, Aug-04:30CA Independiente vs. Estudiantes De La Plata485691885
Mon 31, Aug-00:20CA Sarmiento vs. Atletico Rafaela21222132
Mon 31, Aug-01:15River Plate vs. CA Huracan485621884
Mon 31, Aug-02:30Union De Santa Fe vs. Club Atletico Rosario C485221883
Tue 1, Sep-04:10Atletico Lanus vs. Nueva Chicago499332175
Tue 1, Sep-03:10CA Belgrano vs. Olimpo Bahia Blanca499502176
Argentina : Super Cup
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sun 26, Apr-04:10River Plate vs. CA Huracan459987094
Armenia : Armenian Cup
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Wed 7, May-19:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Gandzasar Kapan23226
Wed 17, Sep-19:00FC Ararat Yerevan vs. FC Alashkert10287
Wed 17, Sep-19:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Shirak Gyumri10297
Wed 1, Oct-15:00FC Mika vs. FC Gandzasar Kapan28042
Wed 1, Oct-15:00FC Ulisses Yerevan vs. FC Banants Yerevan28418
Wed 22, Oct-15:00FC Alashkert vs. FC Ararat Yerevan16001
Wed 22, Oct-15:00FC Gandzasar Kapan vs. FC Mika15987
Wed 5, Nov-15:00FC Banants Yerevan vs. FC Ulisses Yerevan44105
Wed 5, Nov-15:00FC Shirak Gyumri vs. FC Pyunik Yerevan44101
Wed 18, Mar-14:00FC Mika vs. FC Banants Yerevan1959
Thu 19, Mar-14:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Alashkert3736
Wed 15, Apr-15:00FC Banants Yerevan vs. FC Mika16354
Thu 16, Apr-15:00FC Alashkert vs. FC Pyunik Yerevan18306
Wed 6, May-19:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Mika24551
Armenia : Premier League
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sun 11, May-17:00FC Gandzasar Kapan vs. FC Ararat Yerevan3117331175
Sun 11, May-19:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Banants Yerevan1942727365
Sun 11, May-17:00FC Shirak Gyumri vs. FC Ulisses Yerevan1802827369
Sun 18, May-17:00FC Alashkert vs. FC Gandzasar Kapan3083540416
Sun 18, May-17:00FC Ararat Yerevan vs. FC Shirak Gyumri3065140427
Sun 18, May-17:00FC Banants Yerevan vs. FC Mika3042540426
Sun 18, May-17:00FC Ulisses Yerevan vs. FC Pyunik Yerevan3069540428
Sat 2, Aug-18:00FC Gandzasar Kapan vs. FC Mika4756211939
Sun 3, Aug-18:00FC Alashkert vs. FC Ararat Yerevan82012898
Sat 9, Aug-19:00FC Ararat Yerevan vs. FC Shirak Gyumri1123527388
Sat 9, Aug-18:00FC Mika vs. FC Alashkert1021527377
Sun 10, Aug-19:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Gandzasar Kapan1476227387
Sun 10, Aug-18:00FC Ulisses Yerevan vs. FC Banants Yerevan1475027636
Sun 17, Aug-17:00FC Banants Yerevan vs. FC Ararat Yerevan2920642079
Sun 17, Aug-17:00FC Shirak Gyumri vs. FC Mika2895842113
Sat 23, Aug-17:00FC Mika vs. FC Banants Yerevan402546214
Sat 23, Aug-17:00FC Ulisses Yerevan vs. FC Ararat Yerevan422316213
Sun 24, Aug-17:00FC Gandzasar Kapan vs. FC Alashkert453946221
Sun 24, Aug-19:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Shirak Gyumri458486218
Wed 27, Aug-19:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Ulisses Yerevan164416833
Wed 27, Aug-17:00FC Shirak Gyumri vs. FC Banants Yerevan132516828
Sat 30, Aug-19:00FC Ararat Yerevan vs. FC Mika1245021400
Sun 31, Aug-17:00FC Alashkert vs. FC Ulisses Yerevan1184625639
Sat 13, Sep-16:10FC Alashkert vs. FC Shirak Gyumri324043651
Sat 13, Sep-16:10FC Pyunik Yerevan vs. FC Ararat Yerevan357593648
Sat 13, Sep-16:10FC Ulisses Yerevan vs. FC Mika356433650
Sun 14, Sep-17:00FC Gandzasar Kapan vs. FC Banants Yerevan449303819
Sat 20, Sep-16:10FC Banants Yerevan vs. FC Alashkert4960319348
Sat 20, Sep-16:10FC Shirak Gyumri vs. FC Ulisses Yerevan4945519352
Sun 21, Sep-17:00FC Ararat Yerevan vs. FC Gandzasar Kapan555722029
Sun 21, Sep-17:00FC Mika vs. FC Pyunik Yerevan501022031
Sat 27, Sep-16:10FC Mika vs. FC Gandzasar Kapan1648335850
Sat 27, Sep-16:10FC Ulisses Yerevan vs. FC Pyunik Yerevan1880135849
Sun 28, Sep-17:00FC Ararat Yerevan vs. FC Alashkert2296135855
Sun 28, Sep-14:40FC Banants Yerevan vs. FC Shirak Gyumri2132135853
Sat 4, Oct-14:40FC Banants Yerevan vs. FC Ulisses Yerevan3247848590
Sat 4, Oct-14:40FC Shirak Gyumri vs. FC Ararat Yerevan3247248593
Sun 5, Oct-14:40FC Alashkert vs. FC Mika3741048569
Sun 5, Oct-14:40FC Gandzasar Kapan vs. FC Pyunik Yerevan3738948633
Sat 18, Oct-16:10FC Pyunik Yerevan vs. FC Alashkert620924533
Sat 18, Oct-16:10FC Ulisses Yerevan vs. FC Gandzasar Kapan620624534
Sun 19, Oct-17:00FC Ararat Yerevan vs. FC Banants Yerevan1152225149
Sun 19, Oct-14:40FC Mika vs. FC Shirak Gyumri1052424790
Sat 25, Oct-16:10FC Ararat Yerevan vs. FC Ulisses Yerevan2055637955
Sat 25, Oct-14:40FC Banants Yerevan vs. FC Mika1963134736
Sun 26, Oct-14:40FC Alashkert vs. FC Gandzasar Kapan2480738883
Sun 26, Oct-14:40FC Shirak Gyumri vs. FC Pyunik Yerevan2480838886
Sat 1, Nov-14:40FC Gandzasar Kapan vs. FC Shirak Gyumri3444441
Sat 1, Nov-16:10FC Ulisses Yerevan vs. FC Alashkert3472043
Sun 2, Nov-14:40FC Mika vs. FC Ararat Yerevan381751458
Sun 2, Nov-17:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Banants Yerevan389022974
Sat 8, Nov-16:10FC Ararat Yerevan vs. FC Pyunik Yerevan475559320
Sat 8, Nov-14:40FC Mika vs. FC Ulisses Yerevan472049317
Sun 9, Nov-14:40FC Banants Yerevan vs. FC Gandzasar Kapan145311763
Sun 9, Nov-14:40FC Shirak Gyumri vs. FC Alashkert145011767
Tue 18, Nov-14:40FC Banants Yerevan vs. FC Pyunik Yerevan1341324566
Tue 18, Nov-14:40FC Shirak Gyumri vs. FC Gandzasar Kapan1342224574
Sat 22, Nov-14:40FC Alashkert vs. FC Banants Yerevan1690531450
Sat 22, Nov-16:10FC Ulisses Yerevan vs. FC Shirak Gyumri1722631488
Sun 23, Nov-14:40FC Gandzasar Kapan vs. FC Ararat Yerevan2119531445
Sun 23, Nov-17:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Mika2191731446
Sat 29, Nov-14:40FC Gandzasar Kapan vs. FC Mika2778538767
Sat 29, Nov-16:10FC Pyunik Yerevan vs. FC Ulisses Yerevan2811138769
Sun 30, Nov-14:40FC Alashkert vs. FC Ararat Yerevan3156538774
Sun 30, Nov-14:40FC Shirak Gyumri vs. FC Banants Yerevan3156738776
Sat 7, Mar-14:40FC Alashkert vs. FC Pyunik Yerevan2141743226
Sun 8, Mar-14:00FC Banants Yerevan vs. FC Ararat Yerevan2745643224
Sun 8, Mar-14:00FC Shirak Gyumri vs. FC Mika2745543225
Sat 14, Mar-14:40FC Mika vs. FC Banants Yerevan3880112208
Sat 14, Mar-14:40FC Ulisses Yerevan vs. FC Ararat Yerevan3921912156
Sun 15, Mar-14:00FC Gandzasar Kapan vs. FC Alashkert4505416307
Sun 15, Mar-16:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Shirak Gyumri4549916308
Sat 21, Mar-14:40FC Shirak Gyumri vs. FC Gandzasar Kapan677524748
Sun 22, Mar-14:40FC Alashkert vs. FC Ulisses Yerevan1254425418
Sun 22, Mar-17:00FC Ararat Yerevan vs. FC Mika1326625416
Sun 22, Mar-15:00FC Banants Yerevan vs. FC Pyunik Yerevan1262225417
Sat 4, Apr-18:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Ararat Yerevan387129322
Sat 4, Apr-14:40FC Ulisses Yerevan vs. FC Mika358179317
Sun 5, Apr-14:40FC Alashkert vs. FC Shirak Gyumri415799521
Sun 5, Apr-16:00FC Gandzasar Kapan vs. FC Banants Yerevan418209528
Sat 11, Apr-16:00FC Banants Yerevan vs. FC Alashkert440825803
Sat 11, Apr-16:00FC Shirak Gyumri vs. FC Ulisses Yerevan442225800
Sun 12, Apr-18:00FC Ararat Yerevan vs. FC Gandzasar Kapan1178125804
Sun 12, Apr-14:40FC Mika vs. FC Pyunik Yerevan992725805
Sat 18, Apr-14:40FC Mika vs. FC Gandzasar Kapan2837545642
Sun 19, Apr-14:40FC Ararat Yerevan vs. FC Alashkert2799946395
Sun 19, Apr-16:00FC Banants Yerevan vs. FC Shirak Gyumri2852046323
Sun 19, Apr-14:40FC Ulisses Yerevan vs. FC Pyunik Yerevan2799846322
Sat 25, Apr-17:00FC Banants Yerevan vs. FC Ulisses Yerevan4094412565
Sat 25, Apr-17:00FC Shirak Gyumri vs. FC Ararat Yerevan4094312564
Sun 26, Apr-14:40FC Alashkert vs. FC Mika4663110424
Sun 26, Apr-15:00FC Gandzasar Kapan vs. FC Pyunik Yerevan751410425
Wed 29, Apr-17:00FC Gandzasar Kapan vs. FC Ulisses Yerevan2175522970
Sat 2, May-19:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Alashkert1295128387
Sat 2, May-14:40FC Ulisses Yerevan vs. FC Gandzasar Kapan936028381
Sun 3, May-14:40FC Ararat Yerevan vs. FC Banants Yerevan1456228385
Sun 3, May-14:40FC Mika vs. FC Shirak Gyumri1547628383
Sat 9, May-14:40FC Ararat Yerevan vs. FC Ulisses Yerevan2655143815
Sat 9, May-17:00FC Banants Yerevan vs. FC Mika2799343813
Sat 16, May-17:00FC Gandzasar Kapan vs. FC Shirak Gyumri4491011522
Sat 16, May-17:35FC Ulisses Yerevan vs. FC Alashkert4526811518
Sun 17, May-17:35FC Mika vs. FC Ararat Yerevan29711517
Sun 17, May-19:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Banants Yerevan126211519
Wed 20, May-19:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Gandzasar Kapan530121449
Sat 23, May-17:00FC Ararat Yerevan vs. FC Pyunik Yerevan1301526055
Sat 23, May-17:35FC Mika vs. FC Ulisses Yerevan1186623866
Sun 24, May-17:00FC Banants Yerevan vs. FC Gandzasar Kapan1553527319
Sun 24, May-17:00FC Shirak Gyumri vs. FC Alashkert1555727317
Sat 30, May-16:30FC Alashkert vs. FC Banants Yerevan2411235206
Sat 30, May-16:30FC Gandzasar Kapan vs. FC Ararat Yerevan2360135198
Sat 30, May-16:30FC Pyunik Yerevan vs. FC Mika2411335204
Sat 30, May-17:35FC Ulisses Yerevan vs. FC Shirak Gyumri2412935203
Sat 1, Aug-18:00FC Banants Yerevan vs. FC Mika2449632650
Sat 1, Aug-19:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Alashkert2451432654
Sun 2, Aug-17:30FC Ararat Yerevan vs. FC Ulisses Yerevan2452033064
Sun 2, Aug-17:30FC Shirak Gyumri vs. FC Gandzasar Kapan2450133049
Sat 8, Aug-17:30FC Alashkert vs. FC Gandzasar Kapan278363320
Sat 8, Aug-19:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Banants Yerevan301653317
Sun 9, Aug-18:00FC Mika vs. FC Ararat Yerevan340283443
Sun 9, Aug-18:00FC Shirak Gyumri vs. FC Ulisses Yerevan34497265
Sat 15, Aug-17:00FC Gandzasar Kapan vs. FC Ulisses Yerevan4879521340
Sat 15, Aug-17:30FC Shirak Gyumri vs. FC Mika4907021343
Sun 16, Aug-17:30FC Ararat Yerevan vs. FC Pyunik Yerevan524421356
Sun 16, Aug-17:00FC Banants Yerevan vs. FC Alashkert476521355
Sat 22, Aug-17:30FC Alashkert vs. FC Ulisses Yerevan1886538403
Sat 22, Aug-17:30FC Mika vs. FC Gandzasar Kapan1914238404
Sun 23, Aug-17:00FC Banants Yerevan vs. FC Ararat Yerevan2550443645
Sun 23, Aug-19:00FC Pyunik Yerevan vs. FC Shirak Gyumri2666743648
Sat 29, Aug-17:30FC Ararat Yerevan vs. FC Alashkert395726315
Sat 29, Aug-17:30FC Shirak Gyumri vs. FC Banants Yerevan395826316
Sun 30, Aug-17:00FC Gandzasar Kapan vs. FC Pyunik Yerevan458386314
Sun 30, Aug-17:00FC Ulisses Yerevan vs. FC Mika459536312
Armenia : Super Cup
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Wed 24, Sep-19:00FC Banants Yerevan vs. FC Pyunik Yerevan29081
Australia : A-League
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Fri 10, Oct-12:40Melbourne Victory vs. Western Sydney4408044074
Sat 11, Oct-12:30Sydney FC vs. Melbourne Heart4540245407
Fri 17, Oct-12:40Adelaide United FC vs. Melbourne Victory FC35903584
Sat 18, Oct-10:00Central Coast Mari vs. Wellington Phoenix FC49034901
Sat 18, Oct-12:30Sydney FC vs. Western Sydney49804984
Sun 19, Oct-08:00Melbourne Heart vs. Newcastle United Jets1001110030
Sun 19, Oct-10:00Perth Glory FC vs. Brisbane Roar FC1012810129
Sat 25, Oct-12:45Melbourne Victory vs. Melbourne Heart1937519361
Fri 31, Oct-12:40Melbourne Heart vs. Adelaide United FC3287132863
Sat 1, Nov-12:30Perth Glory FC vs. Newcastle United Jets3425534247
Sun 2, Nov-10:00Sydney FC vs. Central Coast Mariners FC3789137887
Mon 3, Nov-12:30Melbourne Victory vs. Wellington Phoenix FC4195741959
Fri 7, Nov-12:45Adelaide United FC vs. Sydney FC4583745831
Fri 7, Nov-10:30Wellington Phoenix vs. Western Sydney4574945748
Sat 8, Nov-12:30Brisbane Roar FC vs. Melbourne Heart4709247091
Sun 9, Nov-10:00Central Coast Mari vs. Perth Glory FC12871283
Fri 14, Nov-12:40Newcastle United J vs. Brisbane Roar FC70147015
Sat 15, Nov-14:45Perth Glory FC vs. Western Sydney79717977
Sat 15, Nov-12:30Sydney FC vs. Melbourne Victory FC79267921
Sun 16, Nov-10:00Melbourne Heart vs. Central Coast Mariners FC1114211146
Wed 19, Nov-12:30Western Sydney vs. Central Coast Mariners FC1429321052
Fri 21, Nov-12:40Melbourne Victory vs. Brisbane Roar FC1549221041
Fri 21, Nov-14:45Perth Glory FC vs. Wellington Phoenix FC1557921053
Sat 22, Nov-12:30Melbourne Heart vs. Sydney FC1672622131
Sat 22, Nov-10:00Western Sydney vs. Newcastle United Jets1661922120
Sun 23, Nov-10:00Central Coast Mari vs. Adelaide United FC2109522130
Fri 28, Nov-12:40Melbourne Victory vs. Adelaide United FC2669826700
Sat 29, Nov-10:00Brisbane Roar FC vs. Perth Glory FC2759127593
Sat 29, Nov-12:30Western Sydney vs. Sydney FC2774027742
Sun 30, Nov-10:00Newcastle United J vs. Central Coast Mariners3143431440
Sun 30, Nov-08:00Wellington Phoenix vs. Melbourne Heart3140731400
Wed 3, Dec-12:30Western Sydney vs. Brisbane Roar FC3609642127
Thu 4, Dec-12:30Sydney FC vs. Perth Glory FC3721142122
Fri 5, Dec-12:40Central Coast Mari vs. Melbourne Victory FC3767842123
Sat 6, Dec-12:30Adelaide United FC vs. Western Sydney3870342137
Fri 12, Dec-12:40Adelaide United FC vs. Brisbane Roar FC478231847
Fri 12, Dec-14:45Perth Glory FC vs. Newcastle United Jets478801848
Sat 13, Dec-12:30Melbourne Victory vs. Sydney FC488111852
Sat 13, Dec-08:00Wellington Phoenix vs. Central Coast Mariners487391849
Fri 19, Dec-12:40Newcastle United J vs. Adelaide United FC66456647
Sat 20, Dec-12:30Melbourne Heart vs. Melbourne Victory FC73507345
Sat 20, Dec-14:30Perth Glory FC vs. Central Coast Mariners FC74637455
Fri 26, Dec-10:30Melbourne Heart vs. Perth Glory FC1437514368
Fri 26, Dec-12:45Sydney FC vs. Adelaide United FC1469314690
Sat 27, Dec-12:30Melbourne Victory vs. Newcastle United Jets1599215989
Tue 30, Dec-10:00Newcastle United J vs. Melbourne Heart1922419150
Thu 1, Jan-12:30Western Sydney vs. Central Coast Mariners FC2158221585
Fri 2, Jan-12:40Melbourne Victory vs. Perth Glory FC2248122489
Sat 3, Jan-12:30Sydney FC vs. Newcastle United Jets2269524294
Mon 5, Jan-13:30Perth Glory FC vs. Adelaide United FC2615326146
Tue 6, Jan-12:30Western Sydney vs. Melbourne Victory FC2686326854
Sat 24, Jan-10:00Adelaide United FC vs. Newcastle United Jets4558645594
Sun 25, Jan-13:00Perth Glory FC vs. Melbourne Victory FC4864748657
Sun 1, Feb-10:00Melbourne Heart vs. Western Sydney92149203
Mon 2, Feb-13:00Brisbane Roar FC vs. Wellington Phoenix FC1186711866
Fri 6, Feb-12:40Newcastle United J vs. Brisbane Roar FC1609926547
Sat 7, Feb-10:00Central Coast Mari vs. Adelaide United FC1733724429
Sat 7, Feb-12:30Melbourne Victory vs. Melbourne Heart1742624558
Sat 7, Feb-14:30Perth Glory FC vs. Sydney FC1753324559
Sun 8, Feb-10:00Western Sydney vs. Wellington Phoenix FC2117624609
Fri 13, Feb-12:40Central Coast Mari vs. Brisbane Roar FC2842937002
Sat 14, Feb-10:00Newcastle United J vs. Western Sydney2971038497
Sat 14, Feb-12:30Sydney FC vs. Melbourne Victory FC2980637005
Sat 14, Feb-08:00Wellington Phoenix vs. Melbourne Heart2969537003
Sun 15, Feb-10:00Adelaide United FC vs. Perth Glory FC3399837004
Sat 21, Feb-12:30Adelaide United FC vs. Western Sydney4163746444
Sat 21, Feb-10:00Sydney FC vs. Central Coast Mariners FC4153146300
Sun 22, Feb-10:00Melbourne Heart vs. Perth Glory FC4624746547
Sun 22, Feb-08:00Wellington Phoenix vs. Newcastle United Jets4622646545
Fri 27, Feb-12:40Melbourne Heart vs. Adelaide United FC361914456
Sat 28, Feb-10:00Newcastle United J vs. Central Coast Mariners504914457
Sat 28, Feb-14:30Perth Glory FC vs. Brisbane Roar FC543614458
Sat 28, Feb-12:30Western Sydney vs. Sydney FC517614455
Sun 1, Mar-10:00Melbourne Victory vs. Wellington Phoenix FC1012714453
Fri 6, Mar-12:40Newcastle United J vs. Sydney FC1945619454
Sat 7, Mar-12:30Melbourne Victory vs. Perth Glory FC2121321206
Sat 7, Mar-08:00Wellington Phoenix vs. Adelaide United FC2103021025
Sun 8, Mar-10:00Brisbane Roar FC vs. Western Sydney2714927160
Sun 8, Mar-08:00Central Coast Mari vs. Melbourne Heart2704727016
Wed 11, Mar-12:30Western Sydney vs. Melbourne Heart3402735562
Thu 12, Mar-12:30Adelaide United FC vs. Central Coast Mariners3544935460
Fri 13, Mar-12:40Western Sydney vs. Melbourne Victory FC3628636342
Sat 14, Mar-12:30Melbourne Heart vs. Newcastle United Jets3869538704
Sat 14, Mar-14:30Perth Glory FC vs. Wellington Phoenix FC3890838950
Sun 15, Mar-10:00Sydney FC vs. Brisbane Roar FC4489144896
Fri 20, Mar-12:40Sydney FC vs. Melbourne Heart45984600
Sat 21, Mar-12:30Adelaide United FC vs. Melbourne Victory FC65766579
Sat 21, Mar-10:00Western Sydney vs. Newcastle United Jets64456451
Sun 22, Mar-10:00Brisbane Roar FC vs. Wellington Phoenix FC***1214812151
Sun 22, Mar-08:00Central Coast Mari vs. Perth Glory FC1201112039
Wed 25, Mar-13:00Brisbane Roar FC vs. Western Sydney1821118517
Fri 27, Mar-12:40Melbourne Victory vs. Central Coast Mariners1980519798
Sat 28, Mar-12:30Melbourne Heart vs. Brisbane Roar FC2098820983
Sat 28, Mar-14:30Perth Glory FC vs. Western Sydney2102521029
Sun 29, Mar-10:00Newcastle United J vs. Adelaide United FC2532125319
Sun 29, Mar-08:00Wellington Phoenix vs. Sydney FC2514025252
Thu 2, Apr-13:00Brisbane Roar FC vs. Central Coast Mariners F3154531540
Fri 3, Apr-12:40Western Sydney vs. Melbourne Heart3311133118
Sat 4, Apr-12:30Sydney FC vs. Adelaide United FC3560035643
Sun 5, Apr-11:00Wellington Phoenix vs. Melbourne Victory FC4104041038
Mon 6, Apr-11:00Newcastle United J vs. Perth Glory FC4385343846
Fri 10, Apr-13:40Melbourne Victory vs. Newcastle United Jets12341246
Fri 10, Apr-15:45Perth Glory FC vs. Sydney FC13141310
Sat 11, Apr-11:00Adelaide United FC vs. Brisbane Roar FC32323228
Sat 11, Apr-13:30Central Coast Mari vs. Western Sydney34833473
Sun 12, Apr-11:00Melbourne Heart vs. Wellington Phoenix FC94409495
Wed 15, Apr-13:40Brisbane Roar FC vs. Melbourne Victory FC1634116344
Fri 17, Apr-13:45Newcastle United J vs. Sydney FC1905219042
Fri 17, Apr-11:30Wellington Phoenix vs. Central Coast Mariners1893618947
Sat 18, Apr-13:30Brisbane Roar FC vs. Melbourne Victory FC2122937134
Sat 18, Apr-11:00Western Sydney vs. Adelaide United FC2103321077
Sun 19, Apr-11:00Perth Glory FC vs. Melbourne Heart2738827346
Fri 24, Apr-13:40Brisbane Roar FC vs. Newcastle United Jets3742837424
Sat 25, Apr-13:45Adelaide United FC vs. Melbourne Heart3956339574
Sat 25, Apr-11:45Western Sydney vs. Perth Glory FC3940539386
Sun 26, Apr-11:00Melbourne Victory vs. Central Coast Mariners4631446310
Sun 26, Apr-09:00Wellington Phoenix vs. Sydney FC4613546128
Australia : A-League, Playoffs
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Fri 1, May-13:30Adelaide United FC vs. Brisbane Roar FC1917219191
Sun 3, May-11:00Wellington Phoenix vs. Melbourne Heart1916719189
Fri 8, May-13:30Melbourne Victory vs. Melbourne Heart3639536567
Sat 9, May-13:30Sydney FC vs. Adelaide United FC2815135717
Sun 17, May-10:00Melbourne Victory vs. Sydney FC486772707
Australia : FFA Cup
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Tue 29, Jul-13:30Broadmeadow Magic vs. Brisbane Strikers40160
Tue 29, Jul-13:30Manly United FC vs. Sydney Olympic FC40147
Tue 29, Jul-13:30Olympic FC vs. Melbourne Knights40143
Tue 29, Jul-13:30South Springvale vs. South Cardiff40389
Tue 5, Aug-14:00Adelaide United FC vs. Wellington Phoenix FC3129
Tue 5, Aug-13:30Newcastle United J vs. Perth Glory FC3113
Tue 5, Aug-13:30Parramatta Eagles vs. ST Albans3127
Tue 5, Aug-13:30South Hobart vs. Tuggeranong United3121
Tue 12, Aug-14:00Adelaide City vs. Western Sydney17032
Tue 12, Aug-13:30Blacktown City FC vs. Bentleigh Greens16976
Tue 12, Aug-13:30Melbourne Heart vs. Sydney FC16975
Tue 12, Aug-13:30Sydney United vs. FAR North Queensland FC16969
Tue 19, Aug-13:30Hakoah vs. Palm Beach Sharks32158
Tue 19, Aug-15:30Stirling Lions SC vs. Brisbane Roar FC32469
Wed 20, Aug-15:30Bayswater City SC vs. Melbourne Victory FC34385
Wed 20, Aug-13:30South Coast Wolves vs. Central Coast Mariners34178
Tue 16, Sep-13:30Adelaide City vs. Brisbane Strikers41763
Tue 16, Sep-13:30Olympic FC vs. Central Coast Mariners FC41759
Tue 16, Sep-13:30Sydney Olympic FC vs. Bentleigh Greens41753
Tue 16, Sep-13:30Tuggeranong United vs. Melbourne Victory FC41754
Tue 23, Sep-13:30Adelaide United FC vs. Brisbane Roar FC8133
Tue 23, Sep-13:30Palm Beach Sharks vs. South Springvale8131
Tue 23, Sep-13:30ST Albans vs. Perth Glory FC8137
Tue 23, Sep-13:30Sydney United vs. Sydney FC8145
Tue 14, Oct-12:30Palm Beach Sharks vs. Central Coast Mariners 879
Tue 21, Oct-12:30Sydney FC vs. Adelaide United FC14427
Wed 29, Oct-12:30Bentleigh Greens vs. Adelaide City30196
Wed 29, Oct-15:00Perth Glory FC vs. Melbourne Victory FC30341
Tue 11, Nov-12:30Bentleigh Greens vs. Perth Glory FC6520
Wed 12, Nov-12:30Adelaide United FC vs. Central Coast Mariners6527
Tue 16, Dec-12:30Adelaide United FC vs. Perth Glory FC3947
Wed 29, Jul-13:30Blacktown City Dem vs. Metro Stars4367
Wed 29, Jul-13:30Broadmeadow Magic vs. Heidelberg United4378
Wed 29, Jul-13:30Hume City vs. Brisbane Strikers4356
Wed 29, Jul-13:30Palm Beach Sharks vs. South Melbourne4386
Tue 4, Aug-13:30Balmain Tigers vs. Melbourne Victory FC18977
Tue 4, Aug-13:30Edgeworth FC vs. Melbourne City FC18987
Tue 4, Aug-13:30Gungahlin United F vs. Sydney Olympic FC18999
Tue 4, Aug-13:30Sydney United vs. South Hobart19004
Wed 5, Aug-14:30Croydon Kings vs. Lions FC20955
Wed 5, Aug-14:30Darwin Olympic SC vs. Adelaide United FC20946
Wed 5, Aug-14:30Rockdale City Suns vs. Perth SC20972
Wed 5, Aug-14:30Sorrento vs. Sidney FC20978
Tue 11, Aug-13:30Central Coast Mari vs. Wellington Phoenix FC37021
Tue 11, Aug-13:30Newcastle United J vs. Perth Glory FC37039
Tue 11, Aug-13:30Oakleigh Cannons vs. FNQ FC37053
Tue 11, Aug-13:30Western Sydney Wan vs. Brisbane Roar FC37032
Wed 26, Aug-13:30Adelaide United FC vs. Sydney FC31977
Wed 26, Aug-13:30Heidelberg United vs. Sydney United32001
Wed 26, Aug-13:30Lions FC vs. Perth Glory FC31989
Wed 26, Aug-13:30Melbourne City FC vs. Wellington Phoenix FC32010
Australia : NSW Premier League, Final Round
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sat 23, Aug-12:00Sydney Olympic FC vs. Rockdale City Suns49249
Australia : South Australia Premier League, Final
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sat 23, Aug-13:30Croydon Kings vs. Adelaide City4003
Australia : West State League Premier Division, Fi
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sat 30, Aug-10:30Bayswater City SC vs. Perth SC16594
Austria : ÖFB Cup
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Fri 17, Jul-21:301. SC Sollenau vs. SV Mattersburg2940036263
Fri 17, Jul-21:00FC Blau Weiss Linz vs. FC Wacker Innsbruck2929237225
Fri 17, Jul-21:00First Vienna FC 18 vs. SC Wiener Neustadt2928438913
Fri 17, Jul-22:00Kremser SC vs. SC Trausdorf2944136339
Fri 17, Jul-22:30SC Esv Parndorf 19 vs. LASK Linz2951137220
Fri 17, Jul-21:00SC Weiz vs. SK Rapid Wien2934336258
Fri 17, Jul-21:30SKU Amstetten vs. ASK Kottingbrunn2938436348
Fri 17, Jul-21:30SV Horn vs. SC Ritzing2936936346
Fri 17, Jul-21:00SV Innsbruck vs. SV Ried2932036261
Fri 17, Jul-21:00SV Lafnitz vs. SCR Altach2932536278
Fri 17, Jul-21:30SV Oberwart vs. FK Austria Wien2940436275
Fri 17, Jul-21:00SV Wallern vs. SK Vorwaerts Steyr2930836304
Fri 17, Jul-21:00USV Allerheiligen vs. KSV 19192927536337
Fri 17, Jul-21:00VST Voelkermarkt vs. FC Lendorf2934536335
Sat 18, Jul-19:00ASK Ebreichsdorf vs. SC Red Star Penzing3178936341
Sat 18, Jul-19:30Atsv Stadl-Paura vs. WSG Wattens3193336365
Sat 18, Jul-20:00FC Dornbirn 1913 vs. SKN St. Poelten3206837228
Sat 18, Jul-19:00SC Golling vs. Floridsdorfer AC3177437217
Sat 18, Jul-22:30TSV Hartberg vs. SK Sturm Graz3247936284
Sat 18, Jul-19:00TSV Neumarkt vs. FC Hard 19223179236351
Sat 18, Jul-20:00TSV ST Johann vs. FC Kitzbuehel3206136392
Sat 18, Jul-18:00Union Gurten vs. SV Groedig3147236281
Sat 18, Jul-20:00USC Eugendorf vs. SV Austria Salzburg 19333204837230
Sun 19, Jul-12:30Annabichler SV vs. FC Stadlau3355538465
Sun 19, Jul-19:30Askoe Koettmannsdo vs. Wolfsberger AC3500236287
Sun 19, Jul-18:00FC Piberstein Lank vs. SC Austria Lustenau3482537221
Sun 19, Jul-13:00SVG Reichenau vs. SK Austria Klagenfurt3356937223
Austria : ÖFB Cup
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Wed 7, May-22:30SKN ST Pölten vs. SK Sturm Graz1154711557
Wed 7, May-20:00SV Horn vs. Red Bull Salzburg1122411216
Sun 18, May-18:30Red Bull Salzburg vs. SKN ST Pölten3059032082
Fri 11, Jul-21:00Asco Atsv Wolfsber vs. FC Dornbirn 19131991825534
Fri 11, Jul-21:30ASK Kottingbrunn vs. KSV 19192092925494
Fri 11, Jul-20:00FC Hard 1922 vs. SC Ritzing2090525538
Fri 11, Jul-22:30First Vienna FC 18 vs. FK Austria Wien1999425495
Fri 11, Jul-21:00SC Esv Parndorf 19 vs. SV Josko Fenster Ried2092425486
Fri 11, Jul-21:00SC Kalsdorf vs. TSV Hartberg1993325493
Fri 11, Jul-21:00SC Schwaz vs. SK Sturm Graz2098525492
Fri 11, Jul-21:00SC Sparkasse Elin vs. Wolfsberger AC1979125477
Fri 11, Jul-21:30SK Austria Klagenf vs. SK Vorwärts Steyr1995325490
Fri 11, Jul-21:30SKU Amstetten vs. SK Rapid Wien2093425472
Fri 11, Jul-21:30SV Oberwinkler Len vs. FC Admira Wacker Mödli1981025497
Fri 11, Jul-21:30SV Schwechat vs. FAC Team Für Wien1982925500
Fri 11, Jul-21:00SV Seekirchen vs. LASK Linz1988425488
Fri 11, Jul-21:00SV Wallern vs. Union ST Florian2092725546
Fri 11, Jul-21:00WSG Swarovski Watt vs. Cashpoint Scr Altach1989325481
Sat 12, Jul-18:001. SC Sollenau vs. Red Bull Salzburg2097125471
Sat 12, Jul-17:30Atsv Ober-Grafendo vs. FC Piberstein Lankowit2095025450
Sat 12, Jul-19:00FC Höchst 1921 vs. SV Mattersburg2112925548
Sat 12, Jul-19:00FC Kitzbühel vs. SC Retz2107425559
Sat 12, Jul-20:30SAK Klagenfurt vs. SV Lafnitz2136625476
Sat 12, Jul-20:00SC Neusiedl AM See vs. TSV Esbo Neumarkt2128825474
Sat 12, Jul-19:00SR Donaufeld vs. FC Wacker Innsbruck2110925475
Sat 12, Jul-20:30SV Grün Weiss Mich vs. SV Allerheiligen2137625555
Sat 12, Jul-19:00SV Wimpassing vs. SV Horn2108925551
Sat 12, Jul-19:30TSV ST Johann vs. Spratzern2120725563
Sat 12, Jul-18:30Union Gurten vs. SC Wiener Neustadt2104425503
Sat 12, Jul-19:00VfB Hohenems vs. USC Eugendorf2114525553
Sat 12, Jul-19:00Wiener Sportklub A vs. SC Austria Lustenau2109725504
Wed 16, Jul-21:33SV Austria Salzbur vs. FC Blau Weiss Linz2452830227
Mon 22, Sep-21:00FC Piberstein Lank vs. LASK Linz743724958
Tue 23, Sep-21:00Asco Atsv Wolfsber vs. FC Wacker Innsbruck881125295
Tue 23, Sep-20:00FC Kufstein vs. FAC Team Für Wien871025374
Tue 23, Sep-21:00SC Neusiedl AM See vs. KSV 1919884225125
Tue 23, Sep-21:00SC Ritzing vs. SV Horn888325610
Tue 23, Sep-21:00SK Vorwärts Steyr vs. SV Scholz Grödig889325532
Tue 23, Sep-22:30SV Austria Salzbur vs. SK Sturm Graz921425360
Tue 23, Sep-20:30SV Grün Weiss Mich vs. SV Mattersburg873525339
Tue 23, Sep-21:00SV Josko Fenster R vs. Wolfsberger AC888025276
Tue 23, Sep-21:00SV Lafnitz vs. TSV Hartberg887525523
Tue 23, Sep-21:00TSV ST Johann vs. SKN ST Pölten876925153
Wed 24, Sep-20:30FC Kitzbühel vs. FK Austria Wien1185625088
Wed 24, Sep-21:00SC Wiener Neustadt vs. FC Admira Wacker Mödli1226125104
Wed 24, Sep-20:00SV Wallern vs. SK Rapid Wien1174924987
Wed 24, Sep-20:30VfB Hohenems vs. Cashpoint Scr Altach1186025308
Wed 24, Sep-22:30Wiener Sportklub A vs. Red Bull Salzburg1252425210
Tue 28, Oct-22:30SC Ritzing vs. FAC Team Für Wien2938434220
Tue 28, Oct-23:30TSV Hartberg vs. FK Austria Wien2960734221
Tue 28, Oct-21:30Wolfsberger AC vs. SC Wiener Neustadt2929234225
Wed 29, Oct-21:30Cashpoint Scr Alta vs. SV Mattersburg3141934233
Wed 29, Oct-21:00FC Wacker Innsbruc vs. Red Bull Salzburg3136034224
Wed 29, Oct-21:30KSV 1919 vs. LASK Linz3142434231
Wed 29, Oct-23:30SK Rapid Wien vs. SK Sturm Graz3171034235
Wed 29, Oct-22:00SKN ST Pölten vs. SV Scholz Grödig3149634222
Tue 7, Apr-22:30KSV 1919 vs. FK Austria Wien4795747911
Tue 7, Apr-20:30SV Scholz Grödig vs. FAC Team Für Wien4769547685
Tue 7, Apr-20:00Wolfsberger AC vs. SK Rapid Wien4764947627
Wed 8, Apr-22:30Cashpoint Scr Alta vs. Red Bull Salzburg4984649811
Tue 28, Apr-20:00SV Scholz Grödig vs. Red Bull Salzburg22902251
Wed 29, Apr-22:30Wolfsberger AC vs. FK Austria Wien49604962
Wed 3, Jun-22:30FK Austria Wien vs. Red Bull Salzburg3253432519
Austria : Bundesliga
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sun 11, May-18:30FC Wacker Innsbruc vs. SV Scholz Grödig1902422093
Sun 11, May-18:30FK Austria Wien vs. SK Sturm Graz1904322091
Sun 11, May-18:30SC Wiener Neustadt vs. FC Admira Wacker Mödli1901522273
Sun 11, May-18:30SV Josko Fenster R vs. SK Rapid Wien1908522274
Sun 11, May-18:30Wolfsberger AC vs. Red Bull Salzburg1906922095
Mon 12, May-20:30SC Wiener Neustadt vs. FC Admira Wacker Mödli3165931657
Sat 19, Jul-21:00Cashpoint Scr Alta vs. SK Sturm Graz2784427828
Sat 19, Jul-21:00FC Admira Wacker M vs. Wolfsberger AC2785127847
Sat 19, Jul-18:30Red Bull Salzburg vs. SK Rapid Wien2762427625
Sat 19, Jul-21:00SV Josko Fenster R vs. SC Wiener Neustadt2783327848
Sun 20, Jul-18:30FK Austria Wien vs. SV Scholz Grödig2937329369
Sat 26, Jul-21:00Cashpoint Scr Alta vs. FC Admira Wacker Mödli3680136802
Sat 26, Jul-21:00SC Wiener Neustadt vs. Red Bull Salzburg3681636812
Sat 26, Jul-21:00SK Rapid Wien vs. SV Josko Fenster Ried3680536780
Sat 26, Jul-18:30Wolfsberger AC vs. FK Austria Wien3634536347
Sun 27, Jul-18:30SV Scholz Grödig vs. SK Sturm Graz3863938628
Sat 2, Aug-18:30FC Admira Wacker M vs. SK Rapid Wien4816348147
Sat 2, Aug-21:00FK Austria Wien vs. Cashpoint Scr Altach4814548139
Sat 2, Aug-21:00SK Sturm Graz vs. SC Wiener Neustadt4815148161
Sat 2, Aug-21:00SV Josko Fenster R vs. Red Bull Salzburg992980
Sun 3, Aug-18:30SV Scholz Grödig vs. Wolfsberger AC23392341
Sat 9, Aug-21:00Cashpoint Scr Alta vs. Wolfsberger AC1195911979
Sat 9, Aug-18:30SC Wiener Neustadt vs. FK Austria Wien1106411075
Sat 9, Aug-21:00SK Rapid Wien vs. SK Sturm Graz1196411966
Sat 9, Aug-21:00SV Josko Fenster R vs. FC Admira Wacker Mödli1197611948
Sun 10, Aug-18:30Red Bull Salzburg vs. SV Scholz Grödig1459314577
Wed 13, Aug-21:30Cashpoint Scr Alta vs. FC Admira Wacker Mödli2042428824
Sun 17, Aug-18:30SK Sturm Graz vs. FK Austria Wien3206632068
Sat 23, Aug-21:00Red Bull Salzburg vs. Cashpoint Scr Altach4304544054
Sat 23, Aug-21:00SC Wiener Neustadt vs. FC Admira Wacker Mödli4306144057
Sat 23, Aug-18:30SK Sturm Graz vs. Wolfsberger AC4214144053
Sat 23, Aug-21:00SV Josko Fenster R vs. SV Scholz Grödig4301844050
Sun 24, Aug-18:30FK Austria Wien vs. SK Rapid Wien4581745818
Sat 30, Aug-21:00Cashpoint Scr Alta vs. SV Josko Fenster Ried967014195
Sat 30, Aug-21:00FC Admira Wacker M vs. FK Austria Wien962014203
Sat 30, Aug-18:30Red Bull Salzburg vs. SK Sturm Graz870114194
Sat 30, Aug-21:00Wolfsberger AC vs. SC Wiener Neustadt969814199
Sun 31, Aug-18:30SK Rapid Wien vs. SV Scholz Grödig1236014202
Sat 13, Sep-20:30FK Austria Wien vs. SV Josko Fenster Ried3621436202
Sat 13, Sep-18:00SC Wiener Neustadt vs. SK Rapid Wien3307334365
Sat 13, Sep-20:30SK Sturm Graz vs. FC Admira Wacker Mödling3629536301
Sat 13, Sep-20:30SV Scholz Grödig vs. Cashpoint Scr Altach3622336249
Sun 14, Sep-18:30Wolfsberger AC vs. Red Bull Salzburg3930539291
Wed 17, Sep-20:30SC Wiener Neustadt vs. SK Rapid Wien50997003
Wed 17, Sep-20:30SV Scholz Grödig vs. Cashpoint Scr Altach63927004
Sat 20, Sep-20:30Cashpoint Scr Alta vs. SC Wiener Neustadt26796924
Sat 20, Sep-20:30FC Admira Wacker M vs. SV Scholz Grödig26696926
Sat 20, Sep-18:00SK Rapid Wien vs. Wolfsberger AC10696928
Sat 20, Sep-20:30SV Josko Fenster R vs. SK Sturm Graz27116920
Sun 21, Sep-18:30Red Bull Salzburg vs. FK Austria Wien53926929
Sat 27, Sep-20:30SC Wiener Neustadt vs. SV Josko Fenster Ried1987123681
Sat 27, Sep-18:00SK Sturm Graz vs. Cashpoint Scr Altach1904723672
Sat 27, Sep-20:30SV Scholz Grödig vs. FK Austria Wien1994223674
Sat 27, Sep-20:30Wolfsberger AC vs. FC Admira Wacker Mödling1988423677
Sun 28, Sep-18:30SK Rapid Wien vs. Red Bull Salzburg2328423680
Sat 4, Oct-20:30FC Admira Wacker M vs. Cashpoint Scr Altach3607740652
Sat 4, Oct-18:00FK Austria Wien vs. Wolfsberger AC3434340650
Sat 4, Oct-20:30SK Sturm Graz vs. SV Scholz Grödig3606640654
Sun 5, Oct-21:00Red Bull Salzburg vs. SC Wiener Neustadt3991740659
Sun 5, Oct-18:30SV Josko Fenster R vs. SK Rapid Wien3893140656
Sat 18, Oct-20:30Cashpoint Scr Alta vs. FK Austria Wien91379173
Sat 18, Oct-18:00Red Bull Salzburg vs. SV Josko Fenster Ried75798034
Sat 18, Oct-20:30SK Rapid Wien vs. FC Admira Wacker Mödling91249167
Sat 18, Oct-20:30Wolfsberger AC vs. SV Scholz Grödig91429155
Sun 19, Oct-18:30SC Wiener Neustadt vs. SK Sturm Graz1226812264
Sat 25, Oct-20:30FC Admira Wacker M vs. SV Josko Fenster Ried2356727874
Sat 25, Oct-20:30FK Austria Wien vs. SC Wiener Neustadt2363027882
Sat 25, Oct-18:00SK Sturm Graz vs. SK Rapid Wien2178527886
Sat 25, Oct-20:30Wolfsberger AC vs. Cashpoint Scr Altach2360227883
Sun 26, Oct-19:30SV Scholz Grödig vs. Red Bull Salzburg2653527875
Sat 1, Nov-19:00FK Austria Wien vs. SK Sturm Graz3592540650
Sat 1, Nov-21:30Red Bull Salzburg vs. FC Admira Wacker Mödlin3729240648
Sat 1, Nov-21:30SC Wiener Neustadt vs. SV Scholz Grödig***3725040647
Sat 1, Nov-21:30SV Josko Fenster R vs. Wolfsberger AC3727140646
Sun 2, Nov-19:30Cashpoint Scr Alta vs. SK Rapid Wien4073840766
Wed 5, Nov-21:30SC Wiener Neustadt vs. SV Scholz Grödig42094403
Sat 8, Nov-21:30FC Admira Wacker M vs. SC Wiener Neustadt5304493
Sat 8, Nov-21:30SV Scholz Grödig vs. SV Josko Fenster Ried5244498
Sat 8, Nov-19:00Wolfsberger AC vs. SK Sturm Graz498314446
Sun 9, Nov-20:00Cashpoint Scr Alta vs. Red Bull Salzburg32694658
Sun 9, Nov-17:30SK Rapid Wien vs. FK Austria Wien25972588
Sat 22, Nov-21:30FK Austria Wien vs. FC Admira Wacker Mödling2035920352
Sat 22, Nov-21:30SC Wiener Neustadt vs. Wolfsberger AC2028920302
Sat 22, Nov-21:30SV Josko Fenster R vs. Cashpoint Scr Altach2030820315
Sat 22, Nov-19:00SV Scholz Grödig vs. SK Rapid Wien1873019084
Sun 23, Nov-19:30SK Sturm Graz vs. Red Bull Salzburg2263722657
Sat 29, Nov-21:30Cashpoint Scr Alta vs. SV Scholz Grödig3091934233
Sat 29, Nov-21:30FC Admira Wacker M vs. SK Sturm Graz3088734230
Sat 29, Nov-21:30SK Rapid Wien vs. SC Wiener Neustadt3090834227
Sat 29, Nov-19:00SV Josko Fenster R vs. FK Austria Wien3008934201
Sun 30, Nov-19:30Red Bull Salzburg vs. Wolfsberger AC3328434229
Sat 6, Dec-19:00FK Austria Wien vs. Red Bull Salzburg4065544760
Sat 6, Dec-21:30SC Wiener Neustadt vs. Cashpoint Scr Altach4167144768
Sat 6, Dec-21:30SK Sturm Graz vs. SV Josko Fenster Ried4163244771
Sat 6, Dec-21:30SV Scholz Grödig vs. FC Admira Wacker Mödling4163544761
Sat 13, Dec-19:00Cashpoint Scr Alta vs. SK Sturm Graz2423234
Sat 13, Dec-21:30FC Admira Wacker M vs. Wolfsberger AC13843238
Sat 13, Dec-21:30FK Austria Wien vs. SV Scholz Grödig13333225
Sat 13, Dec-21:30SV Josko Fenster R vs. SC Wiener Neustadt13743230
Sun 14, Dec-19:30Red Bull Salzburg vs. SK Rapid Wien28283240
Sat 14, Feb-21:30Cashpoint Scr Alta vs. FC Admira Wacker Mödli3317133143
Sat 14, Feb-21:30SC Wiener Neustadt vs. Red Bull Salzburg3311033111
Sat 14, Feb-19:00SK Rapid Wien vs. SV Josko Fenster Ried3122631119
Sun 15, Feb-18:30Wolfsberger AC vs. FK Austria Wien3507135075
Sat 21, Feb-19:00FK Austria Wien vs. Cashpoint Scr Altach4362348227
Sat 21, Feb-21:30SK Sturm Graz vs. SC Wiener Neustadt4546648231
Sun 22, Feb-19:30FC Admira Wacker M vs. SK Rapid Wien4822548233
Sun 22, Feb-17:00SV Josko Fenster R vs. Red Bull Salzburg4716548232
Sat 28, Feb-19:00Cashpoint Scr Alta vs. Wolfsberger AC792514088
Sat 28, Feb-21:30SC Wiener Neustadt vs. FK Austria Wien946614095
Sat 28, Feb-21:30SK Rapid Wien vs. SK Sturm Graz945914089
Sat 28, Feb-21:30SV Josko Fenster R vs. FC Admira Wacker Mödli946514093
Tue 3, Mar-22:00SK Sturm Graz vs. FK Austria Wien1545317246
Wed 4, Mar-22:00FC Admira Wacker M vs. Red Bull Salzburg1783527540
Wed 4, Mar-22:00SK Rapid Wien vs. Cashpoint Scr Altach1775427534
Wed 4, Mar-22:00SV Scholz Grödig vs. SC Wiener Neustadt1783627748
Wed 4, Mar-22:00Wolfsberger AC vs. SV Josko Fenster Ried1783427539
Sat 7, Mar-21:30Red Bull Salzburg vs. Cashpoint Scr Altach2614431872
Sat 7, Mar-21:30SC Wiener Neustadt vs. FC Admira Wacker Mödli2614131876
Sat 7, Mar-19:00SK Sturm Graz vs. Wolfsberger AC2380931871
Sat 7, Mar-21:30SV Josko Fenster R vs. SV Scholz Grödig2614331873
Sun 8, Mar-19:30FK Austria Wien vs. SK Rapid Wien2988331877
Wed 11, Mar-21:30SV Scholz Grödig vs. SK Sturm Graz3489236352
Sat 14, Mar-21:30Cashpoint Scr Alta vs. SV Josko Fenster Ried4395547513
Sat 14, Mar-19:00FC Admira Wacker M vs. FK Austria Wien4299647509
Sat 14, Mar-21:30SK Rapid Wien vs. SV Scholz Grödig4396247508
Sat 14, Mar-21:30Wolfsberger AC vs. SC Wiener Neustadt4395647507
Sun 15, Mar-19:30Red Bull Salzburg vs. SK Sturm Graz4761947587
Wed 18, Mar-21:30SV Scholz Grödig vs. Wolfsberger AC296112867
Sat 21, Mar-19:00FK Austria Wien vs. SV Josko Fenster Ried912516429
Sat 21, Mar-21:30SK Sturm Graz vs. FC Admira Wacker Mödling1118016428
Sat 21, Mar-21:30SV Scholz Grödig vs. Cashpoint Scr Altach1117716466
Sat 21, Mar-21:30Wolfsberger AC vs. Red Bull Salzburg1117816427
Sun 22, Mar-19:30SC Wiener Neustadt vs. SK Rapid Wien1472916425
Sat 4, Apr-20:30Cashpoint Scr Alta vs. SC Wiener Neustadt3980439913
Sat 4, Apr-20:30FC Admira Wacker M vs. SV Scholz Grödig3980539916
Sat 4, Apr-18:00Red Bull Salzburg vs. FK Austria Wien3761038918
Sat 4, Apr-20:30SK Rapid Wien vs. Wolfsberger AC3979439918
Sun 5, Apr-18:30SV Josko Fenster R vs. SK Sturm Graz4251642530
Sat 11, Apr-20:30SC Wiener Neustadt vs. SV Josko Fenster Ried82679356
Sat 11, Apr-18:00SK Sturm Graz vs. Cashpoint Scr Altach70479361
Sat 11, Apr-20:30SV Scholz Grödig vs. FK Austria Wien82689362
Sat 11, Apr-20:30Wolfsberger AC vs. FC Admira Wacker Mödling82699357
Sun 12, Apr-20:00SK Rapid Wien vs. Red Bull Salzburg1236612371
Wed 15, Apr-20:30Cashpoint Scr Alta vs. SC Wiener Neustadt1748017501
Sat 18, Apr-20:30FC Admira Wacker M vs. Cashpoint Scr Altach2622130333
Sat 18, Apr-20:30Red Bull Salzburg vs. SC Wiener Neustadt2622030332
Sat 18, Apr-20:30SK Sturm Graz vs. SV Scholz Grödig2621930343
Sat 18, Apr-18:00SV Josko Fenster R vs. SK Rapid Wien2525230342
Sun 19, Apr-18:30FK Austria Wien vs. Wolfsberger AC3037830353
Sat 25, Apr-18:00Red Bull Salzburg vs. SV Josko Fenster Ried4380280
Sat 25, Apr-20:30SC Wiener Neustadt vs. SK Sturm Graz44973116
Sat 25, Apr-20:30SK Rapid Wien vs. FC Admira Wacker Mödling44966118
Sat 25, Apr-20:30Wolfsberger AC vs. SV Scholz Grödig44967115
Sun 26, Apr-18:30Cashpoint Scr Alta vs. FK Austria Wien49064122
Sat 2, May-20:30FC Admira Wacker M vs. SV Josko Fenster Ried1343817330
Sat 2, May-20:30FK Austria Wien vs. SC Wiener Neustadt1343717327
Sat 2, May-20:30SV Scholz Grödig vs. Red Bull Salzburg1343917325
Sat 2, May-18:00Wolfsberger AC vs. Cashpoint Scr Altach1227617323
Sun 3, May-18:30SK Sturm Graz vs. SK Rapid Wien1689617331
Sat 9, May-18:00FK Austria Wien vs. SK Sturm Graz2848433376
Sat 9, May-20:30Red Bull Salzburg vs. FC Admira Wacker Mödlin3037533379
Sat 9, May-20:30SC Wiener Neustadt vs. SV Scholz Grödig3037633380
Sat 9, May-20:30SV Josko Fenster R vs. Wolfsberger AC3040033382
Sat 16, May-18:00Cashpoint Scr Alta vs. Red Bull Salzburg455222786
Sat 16, May-20:30FC Admira Wacker M vs. SC Wiener Neustadt472032784
Sat 16, May-20:30SV Scholz Grödig vs. SV Josko Fenster Ried472042787
Sat 16, May-20:30Wolfsberger AC vs. SK Sturm Graz472052785
Sun 17, May-18:30SK Rapid Wien vs. FK Austria Wien7702788
Tue 19, May-21:00SV Josko Fenster R vs. Cashpoint Scr Altach47327028
Wed 20, May-22:30FK Austria Wien vs. FC Admira Wacker Mödling67757027
Wed 20, May-22:30SC Wiener Neustadt vs. Wolfsberger AC67657021
Wed 20, May-22:30SK Sturm Graz vs. Red Bull Salzburg68037020
Wed 20, May-22:30SV Scholz Grödig vs. SK Rapid Wien67687025
Sun 24, May-19:45Cashpoint Scr Alta vs. SV Scholz Grödig1710819496
Sun 24, May-19:45FC Admira Wacker M vs. SK Sturm Graz1710619495
Sun 24, May-19:45Red Bull Salzburg vs. Wolfsberger AC1710919491
Sun 24, May-19:45SK Rapid Wien vs. SC Wiener Neustadt1710519497
Sun 24, May-19:45SV Josko Fenster R vs. FK Austria Wien1710721949
Wed 27, May-20:30SV Scholz Grödig vs. SK Rapid Wien2167123169
Sun 31, May-18:30FK Austria Wien vs. Red Bull Salzburg2735230182
Sun 31, May-18:30SC Wiener Neustadt vs. Cashpoint Scr Altach2735930944
Sun 31, May-18:30SK Sturm Graz vs. SV Josko Fenster Ried2735330947
Sun 31, May-18:30SV Scholz Grödig vs. FC Admira Wacker Mödling2735830951
Sun 31, May-18:30Wolfsberger AC vs. SK Rapid Wien2735630946
Sat 25, Jul-20:30SK Rapid Wien vs. SV Josko Fenster Ried4639946403
Sat 25, Jul-20:30SK Sturm Graz vs. FC Admira Wacker Modling4641746407
Sat 25, Jul-20:30SV Groedig vs. SCR Altach4639646406
Sat 25, Jul-18:00SV Mattersburg vs. Red Bull Salzburg4523345278
Sat 1, Aug-20:30FC Admira Wacker M vs. SV Mattersburg1327817957
Sat 1, Aug-18:00Red Bull Salzburg vs. SK Rapid Wien1180317956
Sun 2, Aug-18:30FK Austria Wien vs. SCR Altach1624117965
Sun 2, Aug-21:00SK Sturm Graz vs. SV Groedig1715817963
Sat 8, Aug-20:30FC Admira Wacker M vs. Red Bull Salzburg3104230956
Sat 8, Aug-18:00SV Groedig vs. FK Austria Wien2965030010
Sat 8, Aug-20:30SV Mattersburg vs. SV Josko Fenster Ried3105530958
Sun 9, Aug-18:30SCR Altach vs. SK Sturm Graz3440334359
Sun 9, Aug-21:00SK Rapid Wien vs. Wolfsberger AC3524535255
Tue 11, Aug-20:30SV Josko Fenster R vs. Red Bull Salzburg382192979
Wed 12, Aug-22:30FK Austria Wien vs. SK Rapid Wien418272983
Wed 12, Aug-22:30SCR Altach vs. SV Mattersburg418002982
Wed 12, Aug-22:30SV Groedig vs. FC Admira Wacker Modling418122985
Wed 12, Aug-22:30Wolfsberger AC vs. SK Sturm Graz418302980
Sat 15, Aug-20:30FC Admira Wacker M vs. SV Josko Fenster Ried21898702
Sat 15, Aug-18:00FK Austria Wien vs. SV Mattersburg2328698
Sat 15, Aug-20:30Red Bull Salzburg vs. SCR Altach21778901
Sat 15, Aug-20:30Wolfsberger AC vs. SV Groedig21928899
Sun 16, Aug-18:30SK Sturm Graz vs. SK Rapid Wien57628939
Sat 22, Aug-18:00SK Rapid Wien vs. SV Groedig2039426062
Sat 22, Aug-20:30SV Josko Fenster R vs. SK Sturm Graz2254328305
Sun 23, Aug-18:30Red Bull Salzburg vs. FK Austria Wien2600328310
Sun 23, Aug-21:00SCR Altach vs. FC Admira Wacker Modling2747628306
Sat 29, Aug-18:00FC Admira Wacker M vs. FK Austria Wien4061940044
Sat 29, Aug-20:30SK Rapid Wien vs. SV Mattersburg4287342808
Sat 29, Aug-20:30SV Groedig vs. SV Josko Fenster Ried4283544560
Sun 30, Aug-18:30SK Sturm Graz vs. Red Bull Salzburg4651529
Sun 30, Aug-21:00Wolfsberger AC vs. SCR Altach4788147891
Austria : Erste Liga
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Fri 9, May-22:30SC Austria Lustena vs. Cashpoint Scr Altach1355221262
Tue 13, May-20:30FC Liefering vs. KSV 19192440331910
Tue 13, May-20:30SC Austria Lustena vs. First Vienna FC 18942442131905
Tue 13, May-20:30SV Horn vs. Cashpoint Scr Altach2440631903
Tue 13, May-20:30SV Mattersburg vs. SC Esv Parndorf 19192439131907
Tue 13, May-20:30TSV Hartberg vs. SKN ST Pölten2442731909
Fri 23, May-20:00Cashpoint Scr Alta vs. SV Mattersburg3557040506
Fri 23, May-20:00First Vienna FC 18 vs. TSV Hartberg3552740495
Fri 23, May-20:00KSV 1919 vs. SV Horn3562440510
Fri 23, May-20:00SC Esv Parndorf 19 vs. SC Austria Lustenau3560640509
Fri 23, May-20:00SKN ST Pölten vs. FC Liefering3555940497
Fri 18, Jul-20:30LASK Linz vs. KSV 19192590425892
Fri 18, Jul-20:30SC Austria Lustena vs. FAC Team Für Wien2588725928
Fri 18, Jul-20:30SV Mattersburg vs. FC Wacker Innsbruck2589725932
Fri 18, Jul-20:30TSV Hartberg vs. FC Liefering2593025908
Mon 21, Jul-21:30SKN ST Pölten vs. SV Horn3044530447
Fri 25, Jul-20:30FC Liefering vs. FAC Team Für Wien3445039957
Fri 25, Jul-20:30FC Wacker Innsbruc vs. SC Austria Lustenau3447639956
Fri 25, Jul-20:30LASK Linz vs. TSV Hartberg3449039955
Fri 25, Jul-20:30SV Horn vs. SV Mattersburg3448639963
Mon 28, Jul-21:30KSV 1919 vs. SKN ST Pölten4007740232
Fri 1, Aug-20:30FAC Team Für Wien vs. SV Horn448274166
Fri 1, Aug-20:30FC Liefering vs. SC Austria Lustenau448604161
Fri 1, Aug-20:30KSV 1919 vs. FC Wacker Innsbruck448914165
Fri 1, Aug-22:30TSV Hartberg vs. SV Mattersburg453204177
Mon 4, Aug-20:30SV Mattersburg vs. SKN ST Pölten25812576
Tue 5, Aug-20:30FAC Team Für Wien vs. KSV 1919364115462
Tue 5, Aug-20:30FC Wacker Innsbruc vs. FC Liefering365015460
Tue 5, Aug-20:30SC Austria Lustena vs. LASK Linz363915458
Tue 5, Aug-20:30SV Horn vs. TSV Hartberg364215457
Fri 8, Aug-22:30FC Wacker Innsbruc vs. FAC Team Für Wien756921799
Fri 8, Aug-20:30KSV 1919 vs. SV Horn700221796
Fri 8, Aug-20:30LASK Linz vs. SV Mattersburg697721530
Fri 8, Aug-20:30SC Austria Lustena vs. TSV Hartberg699421532
Mon 11, Aug-21:30SKN ST Pölten vs. LASK Linz1636726840
Fri 15, Aug-20:30FAC Team Für Wien vs. SKN ST Pölten2236032005
Fri 15, Aug-20:30FC Liefering vs. KSV 19192235632004
Fri 15, Aug-22:30SV Horn vs. LASK Linz2295432007
Fri 15, Aug-20:30SV Mattersburg vs. SC Austria Lustenau2234532011
Fri 15, Aug-20:30TSV Hartberg vs. FC Wacker Innsbruck2237432006
Mon 18, Aug-21:30SKN ST Pölten vs. FC Liefering3167938756
Fri 22, Aug-20:30LASK Linz vs. FC Liefering3786648987
Fri 22, Aug-20:30SC Austria Lustena vs. SV Horn3783548988
Fri 22, Aug-22:30SKN ST Pölten vs. FC Wacker Innsbruck3838548979
Fri 22, Aug-20:30SV Mattersburg vs. FAC Team Für Wien3787848986
Fri 22, Aug-20:30TSV Hartberg vs. KSV 19193780448990
Fri 29, Aug-20:30FAC Team Für Wien vs. TSV Hartberg434414927
Fri 29, Aug-20:30FC Liefering vs. SV Horn437914939
Fri 29, Aug-22:30FC Wacker Innsbruc vs. LASK Linz498614931
Fri 29, Aug-20:30KSV 1919 vs. SV Mattersburg440814933
Fri 29, Aug-20:30SKN ST Pölten vs. SC Austria Lustenau434914932
Fri 12, Sep-22:30LASK Linz vs. FAC Team Für Wien3084830831
Fri 12, Sep-20:30SC Austria Lustena vs. KSV 19193030330342
Fri 12, Sep-20:30SV Horn vs. FC Wacker Innsbruck3034130281
Fri 12, Sep-20:30SV Mattersburg vs. FC Liefering3031730263
Fri 12, Sep-20:30TSV Hartberg vs. SKN ST Pölten3036330329
Mon 15, Sep-20:30FAC Team Für Wien vs. SC Austria Lustenau4119947325
Tue 16, Sep-20:30FC Liefering vs. TSV Hartberg428313901
Tue 16, Sep-20:30FC Wacker Innsbruc vs. SV Mattersburg428153902
Tue 16, Sep-20:30KSV 1919 vs. LASK Linz428263900
Tue 16, Sep-20:30SV Horn vs. SKN ST Pölten428203906
Fri 19, Sep-20:30FAC Team Für Wien vs. FC Liefering4698413324
Fri 19, Sep-20:30SC Austria Lustena vs. FC Wacker Innsbruck4702813334
Fri 19, Sep-20:30SKN ST Pölten vs. KSV 19194704313321
Fri 19, Sep-22:30SV Mattersburg vs. SV Horn4761013338
Fri 19, Sep-20:30TSV Hartberg vs. LASK Linz4703913333
Fri 26, Sep-20:30FC Wacker Innsbruc vs. KSV 19191509426725
Fri 26, Sep-22:30LASK Linz vs. SKN ST Pölten1570826721
Fri 26, Sep-20:30SC Austria Lustena vs. FC Liefering1510126730
Fri 26, Sep-20:30SV Horn vs. FAC Team Für Wien1514726729
Fri 26, Sep-20:30SV Mattersburg vs. TSV Hartberg1509326726
Fri 3, Oct-20:30FC Liefering vs. FC Wacker Innsbruck3110841645
Fri 3, Oct-20:30KSV 1919 vs. FAC Team Für Wien3110541621
Fri 3, Oct-20:30LASK Linz vs. SC Austria Lustenau3109441622
Fri 3, Oct-20:30SKN ST Pölten vs. SV Mattersburg3101941626
Fri 3, Oct-22:30TSV Hartberg vs. SV Horn3163441623
Fri 17, Oct-20:30FAC Team Für Wien vs. FC Wacker Innsbruck41524147
Fri 17, Oct-20:30FC Liefering vs. SKN ST Pölten41364109
Fri 17, Oct-20:30SV Horn vs. KSV 191941394129
Fri 17, Oct-22:30SV Mattersburg vs. LASK Linz45334559
Fri 17, Oct-20:30TSV Hartberg vs. SC Austria Lustenau40854079
Mon 20, Oct-20:30FC Wacker Innsbruc vs. TSV Hartberg1395618348
Tue 21, Oct-20:30KSV 1919 vs. FC Liefering1474127556
Tue 21, Oct-20:30LASK Linz vs. SV Horn1471627551
Tue 21, Oct-20:30SC Austria Lustena vs. SV Mattersburg1472327542
Tue 21, Oct-20:30SKN ST Pölten vs. FAC Team Für Wien1472827552
Mon 3, Nov-21:30LASK Linz vs. FC Wacker Innsbruck4239842388
Tue 4, Nov-21:30SC Austria Lustena vs. SKN ST Pölten4340743410
Tue 4, Nov-21:30SV Horn vs. FC Liefering4340443393
Tue 4, Nov-21:30SV Mattersburg vs. KSV 19194341743368
Tue 4, Nov-21:30TSV Hartberg vs. FAC Team Für Wien4339743377
Fri 7, Nov-21:30FAC Team Für Wien vs. LASK Linz463506549
Fri 7, Nov-23:30FC Liefering vs. SV Mattersburg467286550
Fri 7, Nov-21:30FC Wacker Innsbruc vs. SV Horn463346560
Fri 7, Nov-21:30KSV 1919 vs. SC Austria Lustenau463176565
Fri 7, Nov-21:30SKN ST Pölten vs. TSV Hartberg463116553
Fri 21, Nov-21:30LASK Linz vs. KSV 19191586715905
Fri 21, Nov-21:30SC Austria Lustena vs. FAC Team Für Wien1583215864
Fri 21, Nov-23:30SV Horn vs. SKN ST Pölten1627416259
Fri 21, Nov-21:30SV Mattersburg vs. FC Wacker Innsbruck1584915879
Fri 21, Nov-21:30TSV Hartberg vs. FC Liefering1583615850
Fri 28, Nov-21:30FC Liefering vs. FAC Team Für Wien2698031516
Fri 28, Nov-21:30FC Wacker Innsbruc vs. SC Austria Lustenau2694631494
Fri 28, Nov-21:30SKN ST Pölten vs. KSV 19192699731497
Fri 28, Nov-21:30SV Horn vs. SV Mattersburg2695931510
Fri 28, Nov-23:30TSV Hartberg vs. LASK Linz2736931496
Fri 27, Feb-21:30FAC Team Für Wien vs. SV Horn40104099
Fri 27, Feb-21:30KSV 1919 vs. FC Wacker Innsbruck40044088
Fri 27, Feb-23:30LASK Linz vs. SKN ST Pölten46484658
Fri 27, Feb-21:30SC Austria Lustena vs. FC Liefering40054098
Fri 27, Feb-21:30SV Mattersburg vs. TSV Hartberg40084089
Fri 6, Mar-21:30FC Wacker Innsbruc vs. FC Liefering2001531624
Fri 6, Mar-21:30KSV 1919 vs. FAC Team Für Wien2004131627
Fri 6, Mar-21:30LASK Linz vs. SC Austria Lustenau2001831623
Fri 6, Mar-23:30SKN ST Pölten vs. SV Mattersburg2055331630
Fri 6, Mar-21:30TSV Hartberg vs. SV Horn2001631626
Fri 13, Mar-21:30FAC Team Für Wien vs. FC Wacker Innsbruck3708948843
Fri 13, Mar-21:30FC Liefering vs. SKN ST Pölten3708748837
Fri 13, Mar-21:30SC Austria Lustena vs. TSV Hartberg3708848844
Fri 13, Mar-21:30SV Horn vs. KSV 19193708548838
Fri 13, Mar-23:30SV Mattersburg vs. LASK Linz3794548839
Mon 16, Mar-21:30FC Wacker Innsbruc vs. TSV Hartberg4915812862
Tue 17, Mar-21:30FAC Team Für Wien vs. SKN ST Pölten71512892
Tue 17, Mar-21:30KSV 1919 vs. FC Liefering71612893
Tue 17, Mar-21:30LASK Linz vs. SV Horn74912873
Tue 17, Mar-21:30SC Austria Lustena vs. SV Mattersburg74712891
Fri 20, Mar-21:30FC Liefering vs. LASK Linz521019116
Fri 20, Mar-21:30SKN ST Pölten vs. FC Wacker Innsbruck521319118
Fri 20, Mar-23:30SV Horn vs. SC Austria Lustenau595019121
Fri 20, Mar-21:30SV Mattersburg vs. FAC Team Für Wien521419114
Fri 20, Mar-21:30TSV Hartberg vs. KSV 1919521219119
Fri 3, Apr-20:30FAC Team Für Wien vs. TSV Hartberg3439734392
Fri 3, Apr-20:30FC Liefering vs. SV Horn3440534390
Fri 3, Apr-20:30FC Wacker Innsbruc vs. LASK Linz3439534387
Fri 3, Apr-22:30KSV 1919 vs. SV Mattersburg3486634876
Fri 3, Apr-20:30SKN ST Pölten vs. SC Austria Lustenau3439634394
Fri 10, Apr-22:30LASK Linz vs. FAC Team Für Wien256512284
Fri 10, Apr-20:30SC Austria Lustena vs. KSV 1919187912286
Fri 10, Apr-20:30SV Horn vs. FC Wacker Innsbruck181912274
Fri 10, Apr-20:30SV Mattersburg vs. FC Liefering176912285
Fri 10, Apr-20:30TSV Hartberg vs. SKN ST Pölten181612282
Fri 17, Apr-20:30FAC Team Für Wien vs. SC Austria Lustenau1975830336
Fri 17, Apr-20:30FC Liefering vs. TSV Hartberg1976130339
Fri 17, Apr-22:30FC Wacker Innsbruc vs. SV Mattersburg2055730351
Fri 17, Apr-20:30KSV 1919 vs. LASK Linz1976030349
Fri 17, Apr-20:30SKN ST Pölten vs. SV Horn1975930338
Mon 20, Apr-20:30SC Austria Lustena vs. FC Wacker Innsbruck3253546397
Fri 24, Apr-20:30FC Liefering vs. SC Austria Lustenau381595591
Fri 24, Apr-20:30FC Wacker Innsbruc vs. KSV 1919381405587
Fri 24, Apr-22:30SKN ST Pölten vs. LASK Linz389165588
Fri 24, Apr-20:30SV Horn vs. FAC Team Für Wien381395586
Fri 24, Apr-20:30TSV Hartberg vs. SV Mattersburg381385589
Fri 1, May-20:30FAC Team Für Wien vs. KSV 1919821317996
Fri 1, May-22:30FC Liefering vs. FC Wacker Innsbruck869418049
Fri 1, May-20:30SC Austria Lustena vs. LASK Linz821218000
Fri 1, May-20:30SV Horn vs. TSV Hartberg820818001
Fri 1, May-20:30SV Mattersburg vs. SKN ST Pölten817218050
Fri 8, May-20:30FC Wacker Innsbruc vs. FAC Team Für Wien2481436570
Fri 8, May-20:30KSV 1919 vs. SV Horn2482236568
Fri 8, May-22:30LASK Linz vs. SV Mattersburg2557636569
Fri 8, May-20:30SKN ST Pölten vs. FC Liefering2481636576
Fri 8, May-20:30TSV Hartberg vs. SC Austria Lustenau2481736572
Mon 11, May-20:30TSV Hartberg vs. FC Wacker Innsbruck3680548618
Tue 12, May-20:30FC Liefering vs. KSV 1919378942128
Tue 12, May-20:30SKN ST Pölten vs. FAC Team Für Wien378952124
Tue 12, May-20:30SV Horn vs. LASK Linz378932123
Tue 12, May-20:30SV Mattersburg vs. SC Austria Lustenau379242129
Fri 15, May-22:30FAC Team Für Wien vs. SV Mattersburg426087315
Fri 15, May-20:30FC Wacker Innsbruc vs. SKN ST Pölten422437311
Fri 15, May-20:30KSV 1919 vs. TSV Hartberg422237310
Fri 15, May-20:30LASK Linz vs. FC Liefering422457316
Fri 15, May-20:30SC Austria Lustena vs. SV Horn422447319
Fri 22, May-21:30LASK Linz vs. FC Wacker Innsbruck898918922
Fri 22, May-21:30SC Austria Lustena vs. SKN St. Pölten899718918
Fri 22, May-21:30SV Horn vs. FC Liefering899518919
Fri 22, May-21:30SV Mattersburg vs. KSV 1919899818921
Fri 22, May-21:30TSV Hartberg vs. FAC899018923
Fri 29, May-21:30FAC vs. LASK Linz2271929517
Fri 29, May-21:30FC Liefering vs. SV Mattersburg2272229521
Fri 29, May-21:30FC Wacker Innsbruc vs. SV Horn2271829518
Fri 29, May-21:30KSV 1919 vs. SC Austria Lustenau2270829520
Fri 29, May-21:30SKN St. Pölten vs. TSV Hartberg2270929516
Fri 24, Jul-20:30FC Wacker Innsbruc vs. KSV 19194265642691
Fri 24, Jul-20:30LASK Linz vs. Floridsdorfer AC4265042693
Fri 24, Jul-20:30SC Austria Lustena vs. SC Wiener Neustadt4267242695
Fri 24, Jul-20:30SK Austria Klagenf vs. FC Liefering4262842697
Fri 24, Jul-22:30SKN St. Pölten vs. SV Austria Salzburg4292242965
Fri 31, Jul-20:30FC Liefering vs. SKN St. Pölten843117966
Fri 31, Jul-20:30Floridsdorfer AC vs. FC Wacker Innsbruck842317973
Fri 31, Jul-20:30KSV 1919 vs. SC Austria Lustenau845617969
Fri 31, Jul-22:30SC Wiener Neustadt vs. LASK Linz889717970
Fri 31, Jul-20:30SV Austria Salzbur vs. SK Austria Klagenfurt844018097
Mon 3, Aug-20:30FC Wacker Innsbruc vs. LASK Linz1833133034
Tue 4, Aug-20:30KSV 1919 vs. FC Liefering1958534416
Tue 4, Aug-20:30SC Austria Lustena vs. SKN St. Pölten1957134415
Tue 4, Aug-20:30SK Austria Klagenf vs. Floridsdorfer AC1956035500
Tue 4, Aug-20:30SV Austria Salzbur vs. SC Wiener Neustadt1958034417
Fri 7, Aug-22:30FC Liefering vs. SV Austria Salzburg2581741642
Fri 7, Aug-20:30Floridsdorfer AC vs. SC Austria Lustenau2524441639
Fri 7, Aug-20:30LASK Linz vs. SK Austria Klagenfurt2520641622
Fri 7, Aug-20:30SC Wiener Neustadt vs. KSV 19192523041625
Fri 7, Aug-20:30SKN St. Pölten vs. FC Wacker Innsbruck2523741626
Fri 14, Aug-20:30FC Wacker Innsbruc vs. FC Liefering458297286
Fri 14, Aug-20:30KSV 1919 vs. SKN St. Pölten457897291
Fri 14, Aug-20:30SC Austria Lustena vs. LASK Linz457827288
Fri 14, Aug-22:30SK Austria Klagenf vs. SC Wiener Neustadt464507296
Fri 14, Aug-20:30SV Austria Salzbur vs. Floridsdorfer AC457677297
Fri 21, Aug-20:30FC Liefering vs. SC Wiener Neustadt1570028323
Fri 21, Aug-20:30FC Wacker Innsbruc vs. SC Austria Lustenau1573928328
Fri 21, Aug-20:30Floridsdorfer AC vs. KSV 19191572728326
Fri 21, Aug-22:30LASK Linz vs. SV Austria Salzburg1646028330
Fri 21, Aug-20:30SKN St. Pölten vs. SK Austria Klagenfurt1572528321
Fri 28, Aug-20:30LASK Linz vs. SKN St. Pölten36624173
Fri 28, Aug-20:30SC Austria Lustena vs. FC Liefering36647169
Fri 28, Aug-20:30SC Wiener Neustadt vs. Floridsdorfer AC36662167
Fri 28, Aug-20:30SK Austria Klagenf vs. KSV 191936621170
Fri 28, Aug-22:30SV Austria Salzbur vs. FC Wacker Innsbruck37417165
Austria : Erste Liga, Relegation/Promotion
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Mon 2, Jun-21:30SC Esv Parndorf 19 vs. LASK Linz4845149456
Thu 5, Jun-21:08LASK Linz vs. SC Esv Parndorf 1919496643728
Azerbaijan : Azerbaijan Cup
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Thu 22, May-19:00Neftchi Baku Pfc vs. FK Gabala3456941783
Wed 3, Dec-15:30FK Karabakh Agdam vs. Moik Baku36450
Wed 3, Dec-18:00FK Sahdag Qusar vs. Inter Baku36361
Wed 3, Dec-15:00FK Sumgayit vs. FK Baku36454
Wed 3, Dec-13:00Neftchi Baku Pfc vs. FK Garadag Lokbatan36354
Wed 4, Mar-19:00FK Gabala vs. PFK Simurq Zaqatala17483
Wed 4, Mar-17:00FK Karabakh Agdam vs. FK Baku17482
Wed 4, Mar-17:00Inter Baku vs. FK Khazar Lankaran17473
Wed 4, Mar-17:00Neftchi Baku Pfc vs. Azal Pfc Baku17481
Fri 13, Mar-15:00Azal Pfc Baku vs. Neftchi Baku Pfc36984
Fri 13, Mar-15:00FK Baku vs. FK Karabakh Agdam36997
Fri 13, Mar-17:00FK Khazar Lankaran vs. Inter Baku36982
Fri 13, Mar-17:00PFK Simurq Zaqatal vs. FK Gabala36981
Mon 13, Apr-17:00FK Karabakh Agdam vs. PFK Simurq Zaqatala13594
Mon 13, Apr-18:00Neftchi Baku Pfc vs. Inter Baku13595
Wed 3, Jun-19:00FK Karabakh Agdam vs. Neftchi Baku Pfc3159240174
Azerbaijan : Premier League
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Wed 7, May-17:00Azal Pfc Baku vs. Neftchi Baku Pfc1202522356
Wed 7, May-16:00FK Gabala vs. FK Baku1291522352
Wed 7, May-18:00FK Karabakh Agdam vs. Inter Baku1291822361
Wed 7, May-17:00FK Khazar Lankaran vs. FK Sumgayit1202322354
Wed 7, May-17:00FK Ravan Baku vs. PFK Simurq Zaqatala1048222358
Mon 12, May-17:00FK Baku vs. Azal Pfc Baku2379131817
Mon 12, May-17:00FK Sumgayit vs. FK Karabakh Agdam2377631818
Mon 12, May-17:00Inter Baku vs. FK Gabala2377731811
Mon 12, May-17:00Neftchi Baku Pfc vs. FK Ravan Baku2379331814
Mon 12, May-17:00PFK Simurq Zaqatal vs. FK Khazar Lankaran2380231812
Sat 17, May-16:00Azal Pfc Baku vs. Inter Baku2598037416
Sat 17, May-16:00FK Gabala vs. FK Sumgayit2588537414
Sat 17, May-17:30FK Khazar Lankaran vs. FK Karabakh Agdam***2597837425
Sat 17, May-16:00FK Ravan Baku vs. FK Baku2593037421
Sat 17, May-16:00PFK Simurq Zaqatal vs. Neftchi Baku Pfc2589637419
Sat 9, Aug-19:00Azal Pfc Baku vs. FK Khazar Lankaran826428418
Sat 9, Aug-17:00FK Baku vs. PFK Simurq Zaqatala833827392
Sun 10, Aug-17:00Araz Nakhchivan Pf vs. Neftchi Baku Pfc1937627888
Sun 10, Aug-19:00FK Sumgayit vs. FK Karabakh Agdam1937527395
Sun 10, Aug-19:00Inter Baku vs. FK Gabala1929827393
Sun 17, Aug-19:00FK Gabala vs. Araz Nakhchivan Pfk2833342129
Sun 17, Aug-18:00PFK Simurq Zaqatal vs. Azal Pfc Baku2835642128
Sat 23, Aug-17:00FK Baku vs. FK Gabala23026216
Sun 24, Aug-20:00Inter Baku vs. FK Sumgayit231710714
Sun 24, Aug-18:00PFK Simurq Zaqatal vs. FK Khazar Lankaran13136240
Fri 29, Aug-19:00FK Khazar Lankaran vs. Inter Baku414618950
Sat 30, Aug-18:30FK Gabala vs. Azal Pfc Baku1679719223
Sat 30, Aug-19:00FK Sumgayit vs. Araz Nakhchivan Pfk900719224
Sun 31, Aug-19:30FK Karabakh Agdam vs. FK Baku1831419228
Sun 31, Aug-17:00Neftchi Baku Pfc vs. PFK Simurq Zaqatala1082719230
Fri 12, Sep-16:30Araz Nakhchivan Pf vs. Inter Baku2961646267
Sat 13, Sep-20:00Azal Pfc Baku vs. FK Karabakh Agdam3150046277
Sat 13, Sep-16:30Neftchi Baku Pfc vs. FK Khazar Lankaran3138546266
Sat 13, Sep-18:00PFK Simurq Zaqatal vs. FK Gabala3145846274
Sun 14, Sep-16:00FK Baku vs. FK Sumgayit3754746278
Fri 19, Sep-18:00Inter Baku vs. FK Baku4619816046
Sat 20, Sep-18:00FK Khazar Lankaran vs. Araz Nakhchivan Pfk4831619354
Sat 20, Sep-16:00FK Sumgayit vs. Azal Pfc Baku4839019351
Sun 21, Sep-17:00FK Gabala vs. Neftchi Baku Pfc1444420752
Sun 21, Sep-19:00FK Karabakh Agdam vs. PFK Simurq Zaqatala659416107
Sat 27, Sep-16:00Azal Pfc Baku vs. Inter Baku1634835430
Sat 27, Sep-15:00FK Baku vs. Araz Nakhchivan Pfk1632832093
Sat 27, Sep-15:00Neftchi Baku Pfc vs. FK Karabakh Agdam1640232092
Sun 28, Sep-18:00FK Gabala vs. FK Khazar Lankaran2103836101
Sun 28, Sep-17:00PFK Simurq Zaqatal vs. FK Sumgayit2104636103
Thu 2, Oct-15:00FK Baku vs. PFK Simurq Zaqatala2935943991
Fri 17, Oct-18:30FK Karabakh Agdam vs. FK Gabala362918451
Fri 17, Oct-15:00FK Sumgayit vs. Neftchi Baku Pfc363218454
Sat 18, Oct-14:00Araz Nakhchivan Pf vs. Azal Pfc Baku505719984
Sat 18, Oct-17:00Inter Baku vs. PFK Simurq Zaqatala508522908
Sun 19, Oct-16:00FK Khazar Lankaran vs. FK Baku1031822907
Sat 25, Oct-16:00Azal Pfc Baku vs. FK Baku1955132986
Sat 25, Oct-17:00PFK Simurq Zaqatal vs. Araz Nakhchivan Pfk1947933052
Sun 26, Oct-18:00FK Karabakh Agdam vs. FK Khazar Lankaran2483133057
Sun 26, Oct-16:00Neftchi Baku Pfc vs. Inter Baku2481833055
Wed 29, Oct-14:00Araz Nakhchivan Pf vs. FK Gabala3040644504
Wed 29, Oct-17:00Azal Pfc Baku vs. PFK Simurq Zaqatala3047244507
Wed 29, Oct-14:00FK Baku vs. Neftchi Baku Pfc3032244506
Wed 29, Oct-16:00FK Sumgayit vs. FK Khazar Lankaran3028544508
Wed 29, Oct-18:00Inter Baku vs. FK Karabakh Agdam3043744510
Sun 2, Nov-15:30FK Gabala vs. FK Baku38515614
Sun 2, Nov-19:30FK Karabakh Agdam vs. Araz Nakhchivan Pfk40760656
Sun 2, Nov-17:00FK Khazar Lankaran vs. PFK Simurq Zaqatala38200654
Sun 2, Nov-16:00FK Sumgayit vs. Inter Baku38416616
Sun 2, Nov-17:15Neftchi Baku Pfc vs. Azal Pfc Baku38400652
Thu 20, Nov-16:00Azal Pfc Baku vs. FK Gabala1513026159
Thu 20, Nov-14:00FK Baku vs. FK Karabakh Agdam1515326154
Thu 20, Nov-18:00Inter Baku vs. FK Khazar Lankaran1513626160
Thu 20, Nov-17:00PFK Simurq Zaqatal vs. Neftchi Baku Pfc1513526156
Sun 23, Nov-17:15FK Gabala vs. PFK Simurq Zaqatala2126632916
Sun 23, Nov-15:15FK Karabakh Agdam vs. Azal Pfc Baku2130732918
Mon 24, Nov-17:00FK Khazar Lankaran vs. Neftchi Baku Pfc2379634242
Mon 24, Nov-17:00FK Sumgayit vs. FK Baku2380634245
Sat 29, Nov-15:00Azal Pfc Baku vs. FK Sumgayit2786141185
Sat 29, Nov-14:00FK Baku vs. Inter Baku2783241188
Sat 29, Nov-17:00Neftchi Baku Pfc vs. FK Gabala2787141191
Sun 30, Nov-17:00PFK Simurq Zaqatal vs. FK Karabakh Agdam3622141192
Sat 13, Dec-17:00PFK Simurq Zaqatal vs. Inter Baku489117405
Sun 14, Dec-14:00FK Baku vs. FK Khazar Lankaran19587397
Sun 14, Dec-15:00FK Gabala vs. FK Karabakh Agdam19087396
Sun 14, Dec-17:00Neftchi Baku Pfc vs. FK Sumgayit28247395
Wed 17, Dec-14:00FK Baku vs. Azal Pfc Baku494213309
Thu 18, Dec-17:00FK Khazar Lankaran vs. FK Karabakh Agdam604713571
Thu 18, Dec-15:00FK Sumgayit vs. FK Gabala604913315
Thu 18, Dec-17:00Inter Baku vs. Neftchi Baku Pfc605013300
Sun 21, Dec-15:00FK Gabala vs. Inter Baku1025916178
Sun 21, Dec-15:30FK Karabakh Agdam vs. FK Sumgayit1023416182
Sun 21, Dec-15:00FK Khazar Lankaran vs. Azal Pfc Baku1026116190
Sun 21, Dec-17:00PFK Simurq Zaqatal vs. FK Baku1025816183
Mon 22, Dec-12:00PFK Simurq Zaqatal vs. FK Baku1840418415
Fri 30, Jan-16:00Inter Baku vs. FK Sumgayit461317302
Sat 31, Jan-15:00Azal Pfc Baku vs. Neftchi Baku Pfc554317836
Sun 1, Feb-14:00FK Baku vs. FK Gabala977421261
Sun 1, Feb-17:00PFK Simurq Zaqatal vs. FK Khazar Lankaran977821262
Fri 6, Feb-14:00FK Gabala vs. Azal Pfc Baku1627728461
Fri 6, Feb-16:00Neftchi Baku Pfc vs. PFK Simurq Zaqatala1627628442
Sat 7, Feb-16:00FK Karabakh Agdam vs. FK Baku1759528459
Sat 7, Feb-17:00FK Khazar Lankaran vs. Inter Baku1759728456
Tue 10, Feb-17:00PFK Simurq Zaqatal vs. FK Gabala2483238242
Wed 11, Feb-15:00Azal Pfc Baku vs. FK Karabakh Agdam2619338597
Wed 11, Feb-14:00FK Baku vs. FK Sumgayit2618638492
Wed 11, Feb-16:00Neftchi Baku Pfc vs. FK Khazar Lankaran2619438595
Sun 15, Feb-18:00FK Gabala vs. Neftchi Baku Pfc3431246261
Sun 15, Feb-18:00FK Karabakh Agdam vs. PFK Simurq Zaqatala3431346255
Sun 15, Feb-16:00FK Sumgayit vs. Azal Pfc Baku3435346258
Sun 15, Feb-17:00Inter Baku vs. FK Baku3431446259
Thu 19, Feb-15:00Azal Pfc Baku vs. Inter Baku395673133
Thu 19, Feb-17:00FK Gabala vs. FK Khazar Lankaran395703492
Thu 19, Feb-19:00Neftchi Baku Pfc vs. FK Karabakh Agdam395663491
Thu 19, Feb-17:00PFK Simurq Zaqatal vs. FK Sumgayit395853134
Tue 24, Feb-15:00Azal Pfc Baku vs. Neftchi Baku Pfc38015177
Sat 28, Feb-17:00FK Karabakh Agdam vs. FK Gabala553719841
Sat 28, Feb-17:00FK Khazar Lankaran vs. FK Baku554119842
Sat 28, Feb-16:00FK Sumgayit vs. Neftchi Baku Pfc553819837
Sat 28, Feb-15:00Inter Baku vs. PFK Simurq Zaqatala554019835
Sun 8, Mar-16:00Azal Pfc Baku vs. FK Baku2769738597
Sun 8, Mar-18:00FK Gabala vs. FK Sumgayit2769938535
Sun 8, Mar-17:00FK Karabakh Agdam vs. FK Khazar Lankaran2768238538
Sun 8, Mar-15:00Neftchi Baku Pfc vs. Inter Baku2769638547
Wed 18, Mar-16:00Azal Pfc Baku vs. FK Khazar Lankaran208318027
Wed 18, Mar-15:00FK Baku vs. PFK Simurq Zaqatala208018026
Wed 18, Mar-16:00FK Sumgayit vs. FK Karabakh Agdam207118029
Wed 18, Mar-18:00Inter Baku vs. FK Gabala207818031
Wed 1, Apr-16:00FK Khazar Lankaran vs. FK Sumgayit3024648640
Wed 1, Apr-16:00Neftchi Baku Pfc vs. FK Baku3037548636
Wed 1, Apr-14:00PFK Simurq Zaqatal vs. Azal Pfc Baku3022348639
Thu 2, Apr-17:00FK Karabakh Agdam vs. Inter Baku4677448654
Sun 5, Apr-16:00Azal Pfc Baku vs. FK Gabala413703289
Sun 5, Apr-16:00FK Baku vs. FK Karabakh Agdam413563285
Sun 5, Apr-17:00Inter Baku vs. FK Khazar Lankaran413953225
Sun 5, Apr-16:00PFK Simurq Zaqatal vs. Neftchi Baku Pfc413723288
Thu 9, Apr-18:00FK Gabala vs. PFK Simurq Zaqatala51616756
Thu 9, Apr-16:00FK Karabakh Agdam vs. Azal Pfc Baku51416723
Thu 9, Apr-16:00FK Khazar Lankaran vs. Neftchi Baku Pfc51516721
Thu 9, Apr-16:00FK Sumgayit vs. FK Baku55216724
Fri 17, Apr-15:00Azal Pfc Baku vs. FK Sumgayit1910637816
Fri 17, Apr-15:00FK Baku vs. Inter Baku1910937597
Fri 17, Apr-19:00Neftchi Baku Pfc vs. FK Gabala1910837593
Fri 17, Apr-17:00PFK Simurq Zaqatal vs. FK Karabakh Agdam1910537589
Sat 25, Apr-18:00FK Karabakh Agdam vs. Neftchi Baku Pfc396809067
Sat 25, Apr-16:00FK Khazar Lankaran vs. FK Gabala3973713537
Sat 25, Apr-16:00FK Sumgayit vs. PFK Simurq Zaqatala396929063
Sat 25, Apr-17:00Inter Baku vs. Azal Pfc Baku396379072
Fri 1, May-19:00Neftchi Baku Pfc vs. FK Sumgayit679924089
Fri 1, May-16:00PFK Simurq Zaqatal vs. Inter Baku680026451
Sat 2, May-16:00FK Baku vs. FK Khazar Lankaran932827589
Sat 2, May-18:00FK Gabala vs. FK Karabakh Agdam932727591
Fri 8, May-17:00FK Khazar Lankaran vs. FK Karabakh Agdam2395243279
Fri 8, May-17:00FK Sumgayit vs. FK Gabala2395541535
Fri 8, May-19:00Inter Baku vs. Neftchi Baku Pfc2395341536
Sat 9, May-16:00FK Baku vs. Azal Pfc Baku2650243286
Fri 15, May-16:00PFK Simurq Zaqatal vs. FK Baku415088432
Sat 16, May-19:00FK Gabala vs. Inter Baku100059995
Sat 16, May-19:00FK Karabakh Agdam vs. FK Sumgayit436329983
Sat 16, May-17:00FK Khazar Lankaran vs. Azal Pfc Baku436319984
Fri 22, May-18:00Azal Pfc Baku vs. PFK Simurq Zaqatala811723050
Fri 22, May-17:00FK Baku vs. Neftchi Baku Pfc811323048
Fri 22, May-17:00FK Sumgayit vs. FK Khazar Lankaran811823045
Fri 22, May-19:00Inter Baku vs. FK Karabakh Agdam812023051
Thu 28, May-19:00FK Gabala vs. FK Baku2155833278
Thu 28, May-20:00FK Khazar Lankaran vs. PFK Simurq Zaqatala2156233277
Thu 28, May-18:00FK Sumgayit vs. Inter Baku2156133274
Thu 28, May-19:00Neftchi Baku Pfc vs. Azal Pfc Baku2155933272
Sun 9, Aug-20:00FK Khazar Lankaran vs. Inter Baku445277277
Sun 9, Aug-20:00Neftchi Baku Pfc vs. FK Kapaz445057269
Sun 9, Aug-20:00Zira FK vs. Azal Pfc Baku445127267
Mon 10, Aug-20:00FK Gabala vs. Qarabag FK445487298
Mon 10, Aug-20:00FK Ravan Baku vs. FK Sumgayit445397295
Sat 15, Aug-20:00Azal Pfc Baku vs. FK Gabala1512823871
Sat 15, Aug-20:00FK Ravan Baku vs. Qarabag FK1509123893
Sun 16, Aug-17:30FK Kapaz vs. Zira FK1510226063
Sun 16, Aug-20:00FK Sumgayit vs. FK Khazar Lankaran1514226066
Mon 17, Aug-20:00Inter Baku vs. Neftchi Baku Pfc1514428969
Fri 21, Aug-20:00FK Khazar Lankaran vs. FK Ravan Baku1664737751
Sat 22, Aug-20:00FK Khazar Lankaran vs. FK Ravan Baku4304743052
Sun 23, Aug-20:00Azal Pfc Baku vs. Qarabag FK3550038415
Sun 23, Aug-20:00FK Gabala vs. FK Kapaz3549138414
Sun 23, Aug-17:15Neftchi Baku Pfc vs. FK Sumgayit***3552838412
Mon 24, Aug-20:00Zira FK vs. Inter Baku3552244279
Bahrain : Premier League
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Thu 22, May-20:00Al-Hala Muharraq vs. Al-Shabbab4172443554
Thu 22, May-20:00Malkiya Club vs. Al-Najma Manama4128843250
Fri 23, May-20:00Al-Hadd vs. Busaiteen Club4172644243
Fri 23, May-20:00Sitra Club vs. Manama Club4167744246
Sat 24, May-20:00Al-Muharraq SC vs. AL Riffa4135244759
Wed 28, May-20:00Al-Najma Manama vs. Al-Hala Muharraq4226749141
Thu 29, May-20:00Al-Hadd vs. Sitra Club4337349644
Thu 29, May-20:00Busaiteen Club vs. Al-Muharraq SC4386149648
Fri 30, May-18:50AL Riffa vs. Malkiya Club4380649941
Fri 30, May-18:50Manama Club vs. Al-Shabbab4933049720
Wed 17, Sep-19:30Al-Hadd vs. Al-Shabbab1034713245
Wed 17, Sep-19:30Busaiteen Club vs. Al-Hala Muharraq1320713239
Thu 18, Sep-19:30AL Riffa vs. Bahrain SC1034914678
Thu 18, Sep-21:30Al-Muharraq SC vs. Malkiya Club1034014686
Thu 18, Sep-19:15Manama Club vs. East Riffa1035014677
Mon 22, Sep-19:30Bahrain SC vs. Al-Shabbab1452125676
Mon 22, Sep-19:30East Riffa vs. AL Riffa1453125681
Mon 22, Sep-19:30Manama Club vs. Malkiya Club1452025683
Tue 23, Sep-19:30Al-Hadd vs. Al-Hala Muharraq1452926648
Tue 23, Sep-19:30Al-Muharraq SC vs. Busaiteen Club1455626656
Sat 27, Sep-19:30AL Riffa vs. Al-Shabbab1964036983
Sat 27, Sep-21:15Bahrain SC vs. Al-Hala Muharraq2005836980
Sat 27, Sep-19:00East Riffa vs. Malkiya Club1939736982
Sun 28, Sep-19:30Al-Hadd vs. Al-Muharraq SC2359240373
Sun 28, Sep-19:30Manama Club vs. Busaiteen Club2363940377
Wed 1, Oct-19:15Al-Shabbab vs. Al-Hala Muharraq2952443487
Wed 1, Oct-19:15Malkiya Club vs. AL Riffa2953143451
Thu 2, Oct-21:30Bahrain SC vs. Al-Muharraq SC3122644041
Thu 2, Oct-19:15East Riffa vs. Busaiteen Club3088543958
Sun 30, Nov-19:00Al-Shabbab vs. East Riffa3315643761
Sun 30, Nov-19:00Busaiteen Club vs. Al Hidd3296743756
Sun 30, Nov-19:00Malkiya Club vs. Bahrain SC3314343762
Mon 1, Dec-19:00AL Riffa vs. Al-Muharraq SC3430445414
Mon 1, Dec-19:00Al-Hala Muharraq vs. Manama Club3430345413
Fri 5, Dec-19:00Malkiya Club vs. Al-Shabbab3800648164
Sat 6, Dec-19:00Al Hidd vs. AL Riffa4021348275
Sat 6, Dec-19:00Busaiteen Club vs. Bahrain SC4085348266
Wed 10, Dec-20:45Al Hidd vs. Bahrain SC466574966
Wed 10, Dec-18:30AL Riffa vs. Manama Club466554967
Thu 11, Dec-19:00Al-Hala Muharraq vs. Malkiya Club472786155
Thu 11, Dec-18:30Al-Muharraq SC vs. East Riffa472506156
Thu 11, Dec-20:45Busaiteen Club vs. Al-Shabbab472446132
Fri 6, Feb-19:30Al-Shabbab vs. Al Hidd2892429060
Fri 6, Feb-19:30Bahrain SC vs. AL Riffa2891829058
Sat 7, Feb-19:30Al-Hala Muharraq vs. Busaiteen Club2892333408
Sat 7, Feb-19:30Malkiya Club vs. Al-Muharraq SC2891929107
Sun 8, Feb-19:30East Riffa vs. Manama Club2892136608
Thu 12, Feb-19:30Al-Hala Muharraq vs. Al Hidd2976840302
Thu 12, Feb-19:30Malkiya Club vs. Manama Club2976640300
Fri 13, Feb-19:30Al-Shabbab vs. Bahrain SC2976741548
Sat 14, Feb-18:05AL Riffa vs. East Riffa3095841570
Sat 14, Feb-20:15Busaiteen Club vs. Al-Muharraq SC3284141571
Sat 28, Feb-20:15Al-Hala Muharraq vs. Bahrain SC922825463
Sat 28, Feb-18:10Malkiya Club vs. East Riffa710825462
Fri 13, Mar-20:30Al-Hala Muharraq vs. Al-Shabbab368756470
Fri 13, Mar-18:15Busaiteen Club vs. East Riffa365956471
Sat 14, Mar-20:30Al Hidd vs. Manama Club4357810984
Sat 14, Mar-18:15AL Riffa vs. Malkiya Club4116412206
Thu 9, Apr-18:30Al-Hala Muharraq vs. AL Riffa83317964
Thu 9, Apr-20:45Manama Club vs. Bahrain SC87817963
Fri 10, Apr-20:45Al Hidd vs. East Riffa189019223
Fri 10, Apr-18:30Busaiteen Club vs. Malkiya Club155319512
Sat 11, Apr-18:30Al-Muharraq SC vs. Al-Shabbab757429758
Fri 17, Apr-18:35Al-Muharraq SC vs. Al-Hala Muharraq1951037599
Fri 17, Apr-20:50Bahrain SC vs. East Riffa1988037916
Sat 18, Apr-18:35Manama Club vs. Al-Shabbab2556144773
Mon 20, Apr-18:35Al Hidd vs. Malkiya Club323341477
Mon 20, Apr-20:50AL Riffa vs. Busaiteen Club325841475
Fri 24, Apr-18:35Al Hidd vs. Busaiteen Club378317147
Fri 24, Apr-20:50Al-Muharraq SC vs. AL Riffa382427963
Sun 26, Apr-18:35East Riffa vs. Al-Shabbab4907615378
Sun 26, Apr-20:50Manama Club vs. Al-Hala Muharraq12715379
Mon 27, Apr-19:00Bahrain SC vs. Malkiya Club104119440
Fri 1, May-20:50East Riffa vs. Al-Hala Muharraq823124133
Fri 1, May-18:35Manama Club vs. Al-Muharraq SC776524131
Sat 2, May-18:35Al-Shabbab vs. Malkiya Club1254429105
Sat 2, May-20:50Bahrain SC vs. Busaiteen Club1346229108
Sun 3, May-20:00AL Riffa vs. Al Hidd1805336326
Fri 15, May-18:45Al-Shabbab vs. Busaiteen Club418719946
Fri 15, May-21:00East Riffa vs. Al-Muharraq SC423629945
Sat 16, May-18:45Malkiya Club vs. Al-Hala Muharraq4615213361
Sun 17, May-20:00Al-Shabbab vs. Busaiteen Club1054014314
Sun 17, May-20:00Bahrain SC vs. Al Hidd85517793
Sun 17, May-20:00East Riffa vs. Al-Muharraq SC1052210513
Mon 18, May-20:00Manama Club vs. AL Riffa1051418262
Belarus : Cup
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Fri 25, Jul-19:00FC Lida vs. FC Slutsk3646545122
Sat 26, Jul-18:00FC Baranovichi vs. FC Brest3650049593
Sat 26, Jul-19:00FC Gdanovichi vs. Naftan Novopolotsk42991
Sat 26, Jul-19:00FC Gorodeya vs. Torpedo-Belaz3638449601
Sat 26, Jul-19:30FC Granit Mikashev vs. Vedrich-973644549571
Sat 26, Jul-19:00FC Smorgon vs. FC Dnepr Mogilev3640149620
Sat 26, Jul-18:00FSK Grodnenskiy vs. Belshina Bobruisk36504
Sat 26, Jul-19:00Gomelzheldortrans vs. Slavia Mozyr3641749602
Sat 26, Jul-18:30Volna Pinsk vs. Isloch3641449594
Sat 26, Jul-15:30Zvezda-Va-bgu Mins vs. FC Minsk3643149595
Sun 27, Jul-16:00FC Partizan Minsk vs. FC Vitebsk436221845
Sat 23, Aug-18:00Belshina Bobruisk vs. Zvezda-Va-bgu Minsk4556410280
Sat 23, Aug-14:00Isloch vs. FC Granit Mikashevichi4574710282
Sun 24, Aug-18:00Gomelzheldortrans vs. FC Brest4574612644
Sun 24, Aug-17:00Neman Grodno vs. FC Gomel4558811086
Wed 24, Sep-19:30Shakhter Soligorsk vs. FC Gorodeya1108129010
Mon 13, Oct-20:00FC Dnepr Mogilev vs. Dinamo Minsk92414025
Sat 21, Mar-20:30BATE Borisov vs. Neman Grodno1076520131
Sat 21, Mar-15:00Belshina Bobruisk vs. FC Brest1073420120
Sun 22, Mar-15:00Dinamo Minsk vs. FC Vitebsk1486320123
Sun 22, Mar-17:00FC Granit Mikashev vs. Shakhter Soligorsk1489520129
Sat 4, Apr-15:00FC Brest vs. Belshina Bobruisk392861382
Sat 4, Apr-14:00FC Vitebsk vs. Dinamo Minsk392851384
Sat 4, Apr-17:00Neman Grodno vs. BATE Borisov392951388
Sat 4, Apr-17:30Shakhter Soligorsk vs. FC Granit Mikashevichi392941386
Wed 15, Apr-20:30BATE Borisov vs. Dinamo Minsk1694234179
Wed 15, Apr-19:30Shakhter Soligorsk vs. FC Brest1695034177
Wed 29, Apr-18:30Dinamo Minsk vs. BATE Borisov404919104
Wed 29, Apr-21:00FC Brest vs. Shakhter Soligorsk404119102
Sun 24, May-18:00BATE Borisov vs. Shakhter Soligorsk1719221959
Wed 10, Jun-20:00AK Zhdanovichi vs. FC Gorodeya4734347352
Wed 10, Jun-20:00FC Gdanovichi vs. FC Gorodeya***4021347079
Wed 10, Jun-19:00FC Zhlobin vs. FC Rechitsa-20144637747087
Wed 10, Jun-20:00Luch Minsk vs. FC Dnepr Mogilev4031847082
Wed 10, Jun-19:30Torpedo Maz Minsk vs. Khimik Svetlogorski4018847086
Wed 10, Jun-20:00Volna Pinsk vs. Zvezda-Va-bgu Minsk4022547083
Thu 16, Jul-19:30FC Baranovichi vs. Slavia Mozyr2812841986
Thu 16, Jul-20:30FC Dnepr Mogilev vs. Naftan Novopolotsk3234242423
Fri 17, Jul-19:30Gomelzheldortrans vs. Belshina Bobruisk2887443536
Sat 18, Jul-18:30FC Lida vs. FC Smorgon3151947482
Sat 18, Jul-16:30FC Oshmyany vs. FC Granit Mikashevichi3107047489
Sat 18, Jul-19:00Khimik Svetlogorsk vs. Isloch3185247484
Sun 19, Jul-19:30Dinamo Minsk vs. FC Smolevichi36298309
Sun 19, Jul-16:30FC Orsha vs. Torpedo-Belaz34606296
Sun 19, Jul-18:30FC Slonim vs. Shakhter Soligorsk34907311
Sat 1, Aug-20:30BATE Borisov vs. Spartak Shklov13286
Sat 1, Aug-19:00Belshina Bobruisk vs. Gomelzheldortrans12690
Sat 1, Aug-17:30Bereza-2010 vs. FC Dinamo Brest11488
Sat 1, Aug-20:00FC Minsk vs. FC Gorodeya12912
Sat 1, Aug-18:30FC Smorgon vs. FC Lida12481
Sat 1, Aug-16:30Isloch vs. Khimik Svetlogorski1089433068
Sat 1, Aug-19:00Neman Grodno vs. FC Rechitsa-201412104
Sun 2, Aug-18:00FC Smolevichi vs. Dinamo Minsk1584933576
Sun 2, Aug-18:30Slavia Mozyr vs. FC Baranovichi1621533574
Sun 2, Aug-16:30Torpedo-Belaz vs. FC Orsha15428
Belarus : Super Cup
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sat 14, Mar-16:00BATE Borisov vs. Shakhter Soligorsk392208051
Belarus : Vysshaya League
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Wed 7, May-20:00Neman Grodno vs. Shakhter Soligorsk1087514146
Sun 11, May-19:00Belshina Bobruisk vs. Naftan Novopolotsk2352225727
Sun 11, May-18:00Neman Grodno vs. FC Minsk2564525732
Sun 11, May-20:00Shakhter Soligorsk vs. Torpedo-Belaz2351925729
Thu 15, May-19:00BATE Borisov vs. Dinamo Minsk2399734142
Thu 15, May-20:00Neman Grodno vs. FC Gomel2571334138
Thu 15, May-20:00Shakhter Soligorsk vs. FC Minsk2746534143
Fri 16, May-20:00FC Dnepr Mogilev vs. Belshina Bobruisk2744734145
Fri 16, May-18:00Naftan Novopolotsk vs. FC Brest2758934157
Fri 16, May-19:00Torpedo-Belaz vs. FC Slutsk2469834144
Sun 25, May-19:00Belshina Bobruisk vs. Neman Grodno3964044361
Sun 25, May-19:30FC Brest vs. FC Dnepr Mogilev3947244360
Mon 26, May-20:00BATE Borisov vs. Naftan Novopolotsk4060344508
Mon 26, May-20:00Dinamo Minsk vs. FC Slutsk4253944516
Mon 26, May-20:00FC Gomel vs. Shakhter Soligorsk4251844512
Mon 26, May-19:00FC Minsk vs. Torpedo-Belaz4061844507
Sat 31, May-18:00FC Minsk vs. FC Gomel45000167
Sat 31, May-19:00Naftan Novopolotsk vs. FC Slutsk44852173
Sat 31, May-15:30Torpedo-Belaz vs. Dinamo Minsk44552161
Sun 1, Jun-20:00FC Dnepr Mogilev vs. BATE Borisov49513171
Sun 1, Jun-20:00Neman Grodno vs. FC Brest49493165
Sun 1, Jun-20:00Shakhter Soligorsk vs. Belshina Bobruisk49504168
Fri 6, Jun-20:00Belshina Bobruisk vs. FC Minsk404239
Fri 6, Jun-20:00FC Gomel vs. Torpedo-Belaz94234
Fri 6, Jun-19:00FC Slutsk vs. FC Dnepr Mogilev234235
Sat 7, Jun-20:00BATE Borisov vs. Neman Grodno10204244
Sat 7, Jun-19:00Dinamo Minsk vs. Naftan Novopolotsk37904236
Sat 7, Jun-19:30FC Brest vs. Shakhter Soligorsk42084243
Thu 12, Jun-20:00BATE Borisov vs. Shakhter Soligorsk43307118
Thu 12, Jun-19:30FC Brest vs. FC Minsk73777384
Sun 15, Jun-19:00Belshina Bobruisk vs. Torpedo-Belaz65198613
Sun 15, Jun-19:30FC Dnepr Mogilev vs. Naftan Novopolotsk65378617
Sun 15, Jun-20:00Neman Grodno vs. Dinamo Minsk65148619
Mon 16, Jun-20:00FC Gomel vs. FC Brest69909316
Mon 16, Jun-19:00FC Minsk vs. BATE Borisov69859317
Mon 16, Jun-20:00Shakhter Soligorsk vs. FC Slutsk94529448
Sat 21, Jun-19:00Naftan Novopolotsk vs. Neman Grodno906811490
Sat 21, Jun-20:00Torpedo-Belaz vs. FC Dnepr Mogilev924911521
Sun 22, Jun-20:00BATE Borisov vs. FC Gomel976811516
Sun 22, Jun-18:00Dinamo Minsk vs. Shakhter Soligorsk977411518
Sun 22, Jun-17:30FC Brest vs. Belshina Bobruisk1082511491
Sun 22, Jun-19:00FC Slutsk vs. FC Minsk1087511485
Sat 28, Jun-17:30FC Brest vs. Torpedo-Belaz1275414322
Sat 28, Jun-17:00Neman Grodno vs. FC Dnepr Mogilev1270914330
Sat 28, Jun-18:00Shakhter Soligorsk vs. Naftan Novopolotsk1259714321
Mon 30, Jun-19:00FC Slutsk vs. FC Gomel1458314579
Fri 4, Jul-17:30FC Dnepr Mogilev vs. Shakhter Soligorsk1552818554
Sat 5, Jul-21:00BATE Borisov vs. FC Brest1634218560
Sat 5, Jul-19:30FC Slutsk vs. Belshina Bobruisk1635218561
Sat 5, Jul-20:00Torpedo-Belaz vs. Neman Grodno1715918558
Sun 6, Jul-20:00Dinamo Minsk vs. FC Gomel1714118556
Sun 6, Jul-19:00Naftan Novopolotsk vs. FC Minsk1874518747
Fri 11, Jul-21:00Shakhter Soligorsk vs. Neman Grodno1966224483
Sat 12, Jul-19:00Belshina Bobruisk vs. Dinamo Minsk2082424489
Sat 12, Jul-19:00FC Minsk vs. FC Dnepr Mogilev2354424487
Fri 18, Jul-19:30FC Slutsk vs. BATE Borisov2758831826
Sat 19, Jul-19:00Naftan Novopolotsk vs. Belshina Bobruisk2750631825
Sun 20, Jul-19:30Dinamo Minsk vs. FC Brest2934931830
Sun 20, Jul-18:00FC Dnepr Mogilev vs. FC Gomel3262132626
Sun 20, Jul-19:00FC Minsk vs. Neman Grodno2931431819
Sun 20, Jul-21:30Torpedo-Belaz vs. Shakhter Soligorsk2933231828
Sat 2, Aug-19:30Belshina Bobruisk vs. FC Dnepr Mogilev475832864
Sat 2, Aug-19:30FC Brest vs. Naftan Novopolotsk478912863
Sat 2, Aug-19:00FC Slutsk vs. Torpedo-Belaz478312871
Sun 3, Aug-20:00FC Gomel vs. Neman Grodno53925396
Sun 3, Aug-19:00FC Minsk vs. Shakhter Soligorsk8372868
Sat 9, Aug-19:00FC Dnepr Mogilev vs. FC Brest1089921977
Sat 9, Aug-19:30Naftan Novopolotsk vs. BATE Borisov975422009
Sat 9, Aug-19:00Neman Grodno vs. Belshina Bobruisk983621973
Sat 9, Aug-19:00Torpedo-Belaz vs. FC Minsk990721971
Sun 10, Aug-21:00Shakhter Soligorsk vs. FC Gomel2081422011
Wed 13, Aug-19:30Dinamo Minsk vs. BATE Borisov1961119472
Fri 15, Aug-19:00Belshina Bobruisk vs. Shakhter Soligorsk2588933912
Sun 17, Aug-19:30Dinamo Minsk vs. Torpedo-Belaz3448734485
Sun 17, Aug-19:30FC Brest vs. Neman Grodno2971233916
Sun 17, Aug-21:00FC Gomel vs. FC Minsk2975633931
Sun 17, Aug-19:00FC Slutsk vs. Naftan Novopolotsk3448834471
Sun 24, Aug-19:00FC Slutsk vs. Dinamo Minsk4585646056
Sun 31, Aug-18:00FC Dnepr Mogilev vs. FC Slutsk1209017939
Sun 31, Aug-18:00FC Minsk vs. Belshina Bobruisk1225717931
Sun 31, Aug-18:00Naftan Novopolotsk vs. Dinamo Minsk1223317940
Sun 31, Aug-18:00Neman Grodno vs. BATE Borisov1232817936
Sun 31, Aug-18:00Shakhter Soligorsk vs. FC Brest1209517934
Sun 31, Aug-18:00Torpedo-Belaz vs. FC Gomel1230017927
Fri 10, Apr-20:00BATE Borisov vs. Slavia Mozyr175918016
Fri 10, Apr-19:30FC Gomel vs. Belshina Bobruisk153418020
Sat 11, Apr-17:00FC Granit Mikashev vs. FC Vitebsk1490218059
Sat 11, Apr-17:00FC Minsk vs. Naftan Novopolotsk1493418058
Sat 11, Apr-14:00Neman Grodno vs. Dinamo Minsk739418051
Sat 11, Apr-17:30Shakhter Soligorsk vs. FC Slutsk1492918050
Sat 11, Apr-15:00Torpedo-Belaz vs. FC Brest1490918060
Sat 18, Apr-18:00FC Gomel vs. Neman Grodno3014137918
Sat 18, Apr-17:00Naftan Novopolotsk vs. FC Granit Mikashevichi2498339183
Sun 19, Apr-17:00Belshina Bobruisk vs. FC Vitebsk3580939590
Sun 19, Apr-15:00Dinamo Minsk vs. BATE Borisov3014439588
Sun 19, Apr-16:00FC Slutsk vs. Torpedo-Belaz2992739589
Sun 19, Apr-17:00Slavia Mozyr vs. Shakhter Soligorsk3012239591
Mon 20, Apr-15:00FC Brest vs. FC Minsk3231339594
Sat 25, Apr-20:00BATE Borisov vs. FC Gomel428505616
Sat 25, Apr-17:00FC Granit Mikashev vs. FC Brest487885614
Sat 25, Apr-18:00FC Minsk vs. FC Slutsk487835617
Sat 25, Apr-19:30Neman Grodno vs. Belshina Bobruisk428515620
Sat 25, Apr-17:30Shakhter Soligorsk vs. Dinamo Minsk428095615
Sun 26, Apr-15:00FC Vitebsk vs. Naftan Novopolotsk487825624
Mon 27, Apr-19:00Torpedo-Belaz vs. Slavia Mozyr9235623
Sun 3, May-19:00FC Brest vs. FC Vitebsk1677824567
Sun 3, May-16:00FC Slutsk vs. FC Granit Mikashevichi1678124575
Sun 3, May-18:00Slavia Mozyr vs. FC Minsk1674624569
Mon 4, May-19:00Belshina Bobruisk vs. Naftan Novopolotsk1907924568
Mon 4, May-19:30Dinamo Minsk vs. Torpedo-Belaz1905824566
Mon 4, May-20:30FC Gomel vs. Shakhter Soligorsk1908024564
Mon 4, May-20:00Neman Grodno vs. BATE Borisov1908324565
Mon 11, May-19:00FC Minsk vs. Dinamo Minsk3652041452
Mon 11, May-20:00FC Vitebsk vs. FC Slutsk3850842586
Sat 16, May-19:00Belshina Bobruisk vs. FC Brest73469771
Sat 16, May-18:00Dinamo Minsk vs. FC Granit Mikashevichi458268393
Sat 16, May-19:00Neman Grodno vs. Torpedo-Belaz5608397
Sat 16, May-18:00Shakhter Soligorsk vs. BATE Borisov452909235
Sat 16, May-18:00Slavia Mozyr vs. FC Vitebsk73638395
Sun 17, May-19:30FC Gomel vs. FC Minsk733815135
Mon 18, May-19:30FC Slutsk vs. Naftan Novopolotsk288214673
Wed 20, May-19:30Shakhter Soligorsk vs. Belshina Bobruisk557221124
Wed 20, May-20:30Torpedo-Belaz vs. BATE Borisov558321127
Sat 23, May-18:00FC Dinamo Brest vs. FC Slutsk1224124038
Sat 23, May-19:15FC Granit Mikashev vs. FC Gomel1223823583
Sat 23, May-18:00FC Minsk vs. Neman Grodno1220223580
Sat 23, May-16:00FC Vitebsk vs. Dinamo Minsk1189723578
Sat 23, May-18:00Naftan Novopolotsk vs. Slavia Mozyr1224523582
Sat 30, May-20:00BATE Borisov vs. FC Minsk2415434078
Sat 30, May-20:30FC Gomel vs. FC Vitebsk2456834075
Sat 30, May-19:30Neman Grodno vs. FC Granit Mikashevichi2457034076
Sat 30, May-19:30Shakhter Soligorsk vs. Torpedo-Belaz2625234080
Sat 30, May-18:00Slavia Mozyr vs. FC Dinamo Brest2467134072
Sun 31, May-19:00Belshina Bobruisk vs. FC Slutsk2730834083
Sun 31, May-17:00Dinamo Minsk vs. Naftan Novopolotsk2656334084
Sun 31, May-19:00Slavia Mozyr vs. FC Dinamo Brest3776037761
Thu 4, Jun-19:15FC Granit Mikashev vs. BATE Borisov3344240395
Fri 5, Jun-20:00FC Dinamo Brest vs. Dinamo Minsk3396140409
Fri 5, Jun-19:15FC Granit Mikashev vs. BATE Borisov4139141393
Fri 5, Jun-19:00FC Minsk vs. Shakhter Soligorsk3945240398
Fri 5, Jun-19:00FC Slutsk vs. Slavia Mozyr3396240400
Fri 5, Jun-19:00FC Vitebsk vs. Neman Grodno4012440401
Fri 5, Jun-19:00Naftan Novopolotsk vs. FC Gomel3396340403
Fri 5, Jun-19:30Torpedo-Belaz vs. Belshina Bobruisk3396840405
Wed 17, Jun-20:00Belshina Bobruisk vs. Slavia Mozyr46695372
Wed 17, Jun-19:30FC Gomel vs. FC Dinamo Brest46705374
Wed 17, Jun-19:30Neman Grodno vs. Naftan Novopolotsk46716371
Wed 17, Jun-20:00Torpedo-Belaz vs. FC Minsk47389373
Thu 18, Jun-21:00BATE Borisov vs. FC Vitebsk47373378
Thu 18, Jun-20:00Dinamo Minsk vs. FC Slutsk48651379
Thu 18, Jun-20:30Shakhter Soligorsk vs. FC Granit Mikashevichi47372380
Sun 21, Jun-19:00FC Minsk vs. Belshina Bobruisk496553522
Mon 22, Jun-20:30FC Granit Mikashev vs. Torpedo-Belaz3983591
Mon 22, Jun-19:00FC Vitebsk vs. Shakhter Soligorsk34893586
Mon 22, Jun-19:00Naftan Novopolotsk vs. BATE Borisov35003589
Mon 22, Jun-20:00Slavia Mozyr vs. Dinamo Minsk4273588
Sat 27, Jun-15:30Belshina Bobruisk vs. Dinamo Minsk636910331
Sat 27, Jun-20:30Shakhter Soligorsk vs. Naftan Novopolotsk422310310
Sat 27, Jun-20:00Torpedo-Belaz vs. FC Vitebsk557110329
Sun 28, Jun-21:00BATE Borisov vs. FC Dinamo Brest637510316
Sun 28, Jun-20:30FC Gomel vs. Slavia Mozyr759910311
Sun 28, Jun-19:00FC Minsk vs. FC Granit Mikashevichi558110318
Sat 4, Jul-18:30FC Granit Mikashev vs. Belshina Bobruisk1140818536
Sat 4, Jul-20:30FC Vitebsk vs. FC Minsk1141418544
Sat 4, Jul-16:30Slavia Mozyr vs. Neman Grodno1291618540
Sun 5, Jul-18:30Dinamo Minsk vs. FC Gomel1289518542
Mon 6, Jul-18:30Naftan Novopolotsk vs. Torpedo-Belaz1528918545
Fri 10, Jul-19:30Slavia Mozyr vs. BATE Borisov2018529217
Sat 11, Jul-18:30Belshina Bobruisk vs. FC Gomel2010128839
Sat 11, Jul-20:30FC Vitebsk vs. FC Granit Mikashevichi2220129011
Sat 11, Jul-16:30Naftan Novopolotsk vs. FC Minsk2222728837
Sun 12, Jul-18:30Dinamo Minsk vs. Neman Grodno2604929222
Sat 8, Aug-18:30FC Granit Mikashev vs. Naftan Novopolotsk3002345532
Sat 8, Aug-20:30FC Vitebsk vs. Belshina Bobruisk3100945533
Sun 9, Aug-16:30FC Minsk vs. FC Dinamo Brest3397145535
Sun 9, Aug-18:30Neman Grodno vs. FC Gomel3438745538
Sun 9, Aug-20:30Torpedo-Belaz vs. FC Slutsk3510945586
Mon 10, Aug-21:15BATE Borisov vs. Dinamo Minsk364303507
Mon 10, Aug-19:30Shakhter Soligorsk vs. Slavia Mozyr361173502
Fri 14, Aug-19:30FC Gomel vs. BATE Borisov4606213393
Sat 15, Aug-16:30Belshina Bobruisk vs. Neman Grodno4830113473
Sat 15, Aug-18:00Dinamo Minsk vs. Shakhter Soligorsk116013395
Sun 16, Aug-20:30FC Dinamo Brest vs. FC Granit Mikashevichi665413398
Sun 16, Aug-18:30FC Slutsk vs. FC Minsk574613470
Sun 16, Aug-16:30Naftan Novopolotsk vs. FC Vitebsk454513396
Mon 17, Aug-18:30Slavia Mozyr vs. Torpedo-Belaz764114451
Sat 22, Aug-20:30BATE Borisov vs. Neman Grodno1968032964
Sat 22, Aug-18:30FC Minsk vs. Slavia Mozyr2014932957
Sun 23, Aug-16:30FC Vitebsk vs. FC Dinamo Brest3469934704
Sun 23, Aug-18:30Naftan Novopolotsk vs. Belshina Bobruisk3471434720
Sun 23, Aug-19:30Shakhter Soligorsk vs. FC Gomel2561932960
Sun 23, Aug-21:00Torpedo-Belaz vs. Dinamo Minsk2561232967
Mon 24, Aug-18:30FC Granit Mikashev vs. FC Slutsk3419834658
Sat 29, Aug-20:30FC Dinamo Brest vs. Naftan Novopolotsk399014973
Sat 29, Aug-18:30FC Slutsk vs. FC Vitebsk463166373
Sat 29, Aug-16:30Slavia Mozyr vs. FC Granit Mikashevichi462286381
Sun 30, Aug-19:30FC Gomel vs. Torpedo-Belaz33474970
Sun 30, Aug-20:30Neman Grodno vs. Shakhter Soligorsk459904975
Mon 31, Aug-21:00BATE Borisov vs. Belshina Bobruisk496046492
Mon 31, Aug-19:00Dinamo Minsk vs. FC Minsk5876493
Belarus : Vysshaya League Relegation/Promotion
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Wed 3, Dec-16:00FC Vitebsk vs. FC Dnepr Mogilev3665247142
Sat 6, Dec-14:30FC Dnepr Mogilev vs. FC Vitebsk4157548806
Belarus : Vysshaya League, Championship Group
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sat 13, Sep-20:30BATE Borisov vs. Torpedo-Belaz3370447800
Sun 14, Sep-16:00Dinamo Minsk vs. Shakhter Soligorsk3921147793
Sun 14, Sep-17:00Naftan Novopolotsk vs. FC Gomel4281147796
Sat 20, Sep-18:00Shakhter Soligorsk vs. Naftan Novopolotsk92915947
Sun 21, Sep-16:30Torpedo-Belaz vs. FC Gomel528015946
Mon 22, Sep-20:00BATE Borisov vs. Dinamo Minsk713516051
Fri 26, Sep-17:00Naftan Novopolotsk vs. BATE Borisov1484529934
Sat 27, Sep-15:00Dinamo Minsk vs. Torpedo-Belaz1907029935
Sun 28, Sep-19:00FC Gomel vs. Shakhter Soligorsk2300029931
Sat 4, Oct-19:00Torpedo-Belaz vs. Shakhter Soligorsk3440645035
Sun 5, Oct-17:00Dinamo Minsk vs. Naftan Novopolotsk3890345030
Sun 5, Oct-19:15FC Gomel vs. BATE Borisov4264845034
Thu 16, Oct-20:00Shakhter Soligorsk vs. BATE Borisov327216131
Sat 18, Oct-19:30FC Gomel vs. Dinamo Minsk737916858
Sun 19, Oct-16:00Naftan Novopolotsk vs. Torpedo-Belaz1606316860
Sun 26, Oct-17:00FC Gomel vs. Naftan Novopolotsk2865732857
Mon 27, Oct-18:30Shakhter Soligorsk vs. Dinamo Minsk2798133318
Mon 27, Oct-19:30Torpedo-Belaz vs. BATE Borisov2798433317
Sat 1, Nov-15:00Dinamo Minsk vs. BATE Borisov4529045288
Sun 2, Nov-17:00FC Gomel vs. Torpedo-Belaz4293747185
Sun 2, Nov-15:00Naftan Novopolotsk vs. Shakhter Soligorsk4502747183
Sat 8, Nov-16:00Shakhter Soligorsk vs. FC Gomel60957963
Sun 9, Nov-17:30BATE Borisov vs. Naftan Novopolotsk30637959
Sun 9, Nov-15:00Torpedo-Belaz vs. Dinamo Minsk30847957
Sat 22, Nov-15:00BATE Borisov vs. FC Gomel1697027660
Sat 22, Nov-15:00Naftan Novopolotsk vs. Dinamo Minsk2250027663
Sat 22, Nov-15:00Shakhter Soligorsk vs. Torpedo-Belaz1896627661
Sun 30, Nov-15:00BATE Borisov vs. Shakhter Soligorsk3295940018
Sun 30, Nov-15:00Dinamo Minsk vs. FC Gomel3303041993
Sun 30, Nov-15:00Torpedo-Belaz vs. Naftan Novopolotsk3301941949
Belarus : Vysshaya League, Relegation Group
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sat 13, Sep-17:00FC Minsk vs. Belshina Bobruisk3376747795
Sat 13, Sep-17:00FC Slutsk vs. FC Brest3311147792
Sun 14, Sep-17:00Neman Grodno vs. FC Dnepr Mogilev4281247802
Sat 20, Sep-17:00Belshina Bobruisk vs. FC Slutsk86215961
Sat 20, Sep-18:00FC Dnepr Mogilev vs. FC Brest161015952
Sun 21, Sep-17:00Neman Grodno vs. FC Minsk1418415951
Sat 27, Sep-17:00FC Slutsk vs. Neman Grodno1877629946
Sun 28, Sep-17:00FC Brest vs. Belshina Bobruisk2320429941
Sun 28, Sep-15:00FC Minsk vs. FC Dnepr Mogilev2284229943
Sat 4, Oct-15:00FC Minsk vs. FC Slutsk3459745038
Sat 4, Oct-20:00Neman Grodno vs. FC Brest3533545033
Sun 5, Oct-17:00FC Dnepr Mogilev vs. Belshina Bobruisk3876245032
Sat 18, Oct-15:00FC Brest vs. FC Minsk722716862
Sun 19, Oct-16:00Belshina Bobruisk vs. Neman Grodno1212816864
Sun 19, Oct-16:00FC Slutsk vs. FC Dnepr Mogilev1210516866
Sat 25, Oct-15:00Belshina Bobruisk vs. FC Minsk2169332860
Sat 25, Oct-15:00FC Brest vs. FC Slutsk2255032861
Sun 26, Oct-15:00FC Dnepr Mogilev vs. Neman Grodno2638432854
Sat 1, Nov-15:00FC Brest vs. FC Dnepr Mogilev3615347161
Sat 1, Nov-15:00FC Slutsk vs. Belshina Bobruisk3651647163
Sun 2, Nov-15:00FC Minsk vs. Neman Grodno4029647164
Sat 8, Nov-15:00Belshina Bobruisk vs. FC Brest488207956
Sat 8, Nov-15:00FC Dnepr Mogilev vs. FC Minsk497547964
Sun 9, Nov-15:00Neman Grodno vs. FC Slutsk61047960
Sun 23, Nov-15:00Belshina Bobruisk vs. FC Dnepr Mogilev2256427721
Sun 23, Nov-15:00FC Brest vs. Neman Grodno2239027665
Sun 23, Nov-15:00FC Slutsk vs. FC Minsk2250627723
Sat 29, Nov-15:00FC Dnepr Mogilev vs. FC Slutsk3008639845
Sat 29, Nov-15:00FC Minsk vs. FC Brest2922139847
Sat 29, Nov-15:00Neman Grodno vs. Belshina Bobruisk2965239844
Belgium : Pro League
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Fri 25, Jul-22:30Standard Liege vs. Royal Charleroi SC3464434645
Sat 26, Jul-22:00Cercle Brugge vs. KAA Gent3685036882
Sat 26, Jul-20:00KV RS Waasland Bev vs. Club Brugge3670036618
Sat 26, Jul-22:00KVC Westerlo vs. Sporting Lokeren3686636833
Sat 26, Jul-22:00Lierse SK vs. KV Oostende3688336845
Sun 27, Jul-20:00RSC Anderlecht vs. Royal Mouscron-Peruwelz3897439081
Sun 27, Jul-22:00SV Zulte Waregem vs. KV Kortrijk3925339263
Sun 27, Jul-16:30Yellow Red KV Mech vs. KRC Genk3837738379
Fri 1, Aug-22:30KV Oostende vs. RSC Anderlecht453032046
Sat 2, Aug-22:00KRC Genk vs. Cercle Brugge489212054
Sat 2, Aug-20:00KV Kortrijk vs. Standard Liege485282051
Sat 2, Aug-22:00Royal Charleroi SC vs. KVC Westerlo489632053
Sat 2, Aug-22:00Royal Mouscron-Per vs. KV RS Waasland Beveren488892045
Sun 3, Aug-20:00Club Brugge vs. Lierse SK16402055
Sun 3, Aug-22:00KAA Gent vs. Yellow Red KV Mechelen17502060
Sun 3, Aug-16:30Sporting Lokeren vs. SV Zulte Waregem3592059
Fri 8, Aug-22:30KRC Genk vs. Sporting Lokeren757716955
Sat 9, Aug-22:00Cercle Brugge vs. KV Oostende1225816960
Sat 9, Aug-22:00KV RS Waasland Bev vs. KVC Westerlo1231116953
Sat 9, Aug-22:00Lierse SK vs. Royal Mouscron-Peruwelz1224516956
Sat 9, Aug-20:00Yellow Red KV Mech vs. KV Kortrijk1176916946
Sun 10, Aug-20:00RSC Anderlecht vs. Royal Charleroi SC1507216965
Sun 10, Aug-16:30Standard Liege vs. KAA Gent1382916959
Sun 10, Aug-22:00SV Zulte Waregem vs. Club Brugge1547016958
Fri 15, Aug-22:30Club Brugge vs. Cercle Brugge2295331634
Fri 15, Aug-20:00Royal Mouscron-Per vs. Standard Liege2230331632
Sun 17, Aug-20:00KAA Gent vs. SV Zulte Waregem3046031642
Sun 17, Aug-22:00KVC Westerlo vs. RSC Anderlecht3063031639
Fri 22, Aug-22:30KRC Genk vs. KAA Gent3839148253
Sat 23, Aug-22:00KV Kortrijk vs. KV Oostende4332148265
Sat 23, Aug-22:00Lierse SK vs. Royal Charleroi SC4330048269
Sat 23, Aug-20:00Standard Liege vs. KVC Westerlo4278048266
Sat 23, Aug-22:00SV Zulte Waregem vs. Royal Mouscron-Peruwelz4326548263
Sun 24, Aug-22:00Cercle Brugge vs. Sporting Lokeren4698748274
Sun 24, Aug-16:30RSC Anderlecht vs. KV RS Waasland Beveren4495448271
Sun 24, Aug-20:00Yellow Red KV Mech vs. Club Brugge4645548273
Fri 29, Aug-22:30KAA Gent vs. KV Kortrijk502615006
Sat 30, Aug-20:00KV Oostende vs. KRC Genk928515008
Sat 30, Aug-22:00KV RS Waasland Bev vs. Lierse SK979815026
Sat 30, Aug-22:00KVC Westerlo vs. SV Zulte Waregem980115010
Sat 30, Aug-22:00Royal Mouscron-Per vs. Cercle Brugge1501215014
Sun 31, Aug-16:30Club Brugge vs. RSC Anderlecht1141615011
Sun 31, Aug-22:00Royal Charleroi SC vs. Yellow Red KV Mechelen1371515025
Sun 31, Aug-20:00Sporting Lokeren vs. Standard Liege1329115023
Sat 13, Sep-22:00Cercle Brugge vs. Royal Charleroi SC3654536586
Sat 13, Sep-20:00Lierse SK vs. RSC Anderlecht3606536143
Sat 13, Sep-22:30Standard Liege vs. KV Oostende3676636730
Sat 13, Sep-22:00SV Zulte Waregem vs. KV RS Waasland Beveren3661436671
Sat 13, Sep-22:00Yellow Red KV Mech vs. KVC Westerlo3655636634
Sun 14, Sep-20:00KAA Gent vs. Royal Mouscron-Peruwelz3993439921
Sun 14, Sep-16:30KRC Genk vs. Club Brugge3826538206
Sun 14, Sep-22:00KV Kortrijk vs. Sporting Lokeren4040940408
Fri 19, Sep-22:30Royal Charleroi SC vs. SV Zulte Waregem475717283
Sat 20, Sep-22:00KV Oostende vs. KAA Gent31047293
Sat 20, Sep-22:00KVC Westerlo vs. Lierse SK31377298
Sat 20, Sep-20:00Royal Mouscron-Per vs. KRC Genk25447284
Sat 20, Sep-22:00RSC Anderlecht vs. Cercle Brugge30877291
Sun 21, Sep-20:00Club Brugge vs. KV Kortrijk61527294
Sun 21, Sep-16:30KV RS Waasland Bev vs. Standard Liege44157289
Sun 21, Sep-22:00Sporting Lokeren vs. Yellow Red KV Mechelen65347290
Sat 27, Sep-22:00Cercle Brugge vs. KVC Westerlo2018424285
Sat 27, Sep-22:30KRC Genk vs. Royal Charleroi SC2026724282
Sat 27, Sep-22:00KV Kortrijk vs. Royal Mouscron-Peruwelz2020524280
Sat 27, Sep-20:00SV Zulte Waregem vs. RSC Anderlecht1972424284
Sat 27, Sep-22:00Yellow Red KV Mech vs. KV RS Waasland Beveren2016924279
Sun 28, Sep-16:30KAA Gent vs. Sporting Lokeren2196924290
Sun 28, Sep-22:00KV Oostende vs. Club Brugge2438624410
Sun 28, Sep-20:00Standard Liege vs. Lierse SK2408924299
Fri 3, Oct-22:30KVC Westerlo vs. KAA Gent3161940892
Sat 4, Oct-22:00KV RS Waasland Bev vs. Cercle Brugge3622740890
Sat 4, Oct-22:00Lierse SK vs. SV Zulte Waregem3621940887
Sat 4, Oct-20:00Royal Charleroi SC vs. KV Kortrijk3589240889
Sat 4, Oct-22:00Royal Mouscron-Per vs. Yellow Red KV Mechelen3625740891
Sun 5, Oct-16:30Club Brugge vs. Standard Liege3789740899
Sun 5, Oct-20:00RSC Anderlecht vs. KRC Genk3959340897
Sun 5, Oct-22:00Sporting Lokeren vs. KV Oostende3996740902
Sat 18, Oct-22:00Cercle Brugge vs. Lierse SK95459550
Sat 18, Oct-22:30KAA Gent vs. Royal Charleroi SC96219634
Sat 18, Oct-22:00KV Kortrijk vs. KV RS Waasland Beveren95589457
Sat 18, Oct-22:00KV Oostende vs. Royal Mouscron-Peruwelz95629487
Sat 18, Oct-20:00Yellow Red KV Mech vs. RSC Anderlecht89889080
Sun 19, Oct-22:00KRC Genk vs. KVC Westerlo1322313270
Sun 19, Oct-20:00Sporting Lokeren vs. Club Brugge1295712845
Sun 19, Oct-16:30Standard Liege vs. SV Zulte Waregem***1106611069
Sat 25, Oct-20:00KV RS Waasland Bev vs. KRC Genk2343127890
Sat 25, Oct-22:00KVC Westerlo vs. KV Kortrijk2383927904
Sat 25, Oct-22:00Royal Charleroi SC vs. KV Oostende2392327911
Sat 25, Oct-22:00SV Zulte Waregem vs. Cercle Brugge2391427908
Sun 26, Oct-17:30Club Brugge vs. KAA Gent2572327905
Sun 26, Oct-23:00Royal Mouscron-Per vs. Sporting Lokeren2744027910
Sun 26, Oct-21:00RSC Anderlecht vs. Standard Liege2702727901
Tue 28, Oct-23:30KRC Genk vs. Lierse SK2955840717
Tue 28, Oct-23:30Yellow Red KV Mech vs. SV Zulte Waregem2958640731
Wed 29, Oct-23:30Cercle Brugge vs. Standard Liege3166240729
Wed 29, Oct-23:30KAA Gent vs. KV RS Waasland Beveren3164840719
Wed 29, Oct-23:30KV Kortrijk vs. RSC Anderlecht3165740718
Wed 29, Oct-23:30KV Oostende vs. KVC Westerlo3169340720
Wed 29, Oct-23:30Sporting Lokeren vs. Royal Charleroi SC3166640730
Thu 30, Oct-23:30Royal Mouscron-Per vs. Club Brugge3265340724
Fri 31, Oct-23:30SV Zulte Waregem vs. KRC Genk3390543051
Sat 1, Nov-23:00Cercle Brugge vs. KV Kortrijk3745943035
Sat 1, Nov-23:00KV RS Waasland Bev vs. KV Oostende3749943046
Sat 1, Nov-17:30RSC Anderlecht vs. Sporting Lokeren3535443039
Sat 1, Nov-21:00Standard Liege vs. Yellow Red KV Mechelen3718243040
Sun 2, Nov-23:00KVC Westerlo vs. Royal Mouscron-Peruwelz4169443059
Sun 2, Nov-17:30Lierse SK vs. KAA Gent3943443057
Sun 2, Nov-21:00Royal Charleroi SC vs. Club Brugge4142243060
Fri 7, Nov-23:30KV Oostende vs. SV Zulte Waregem467345129
Sat 8, Nov-23:00KV Kortrijk vs. Lierse SK6655134
Sat 8, Nov-21:00Royal Mouscron-Per vs. Royal Charleroi SC3725132
Sat 8, Nov-23:00Yellow Red KV Mech vs. Cercle Brugge7175133
Sun 9, Nov-21:00Club Brugge vs. KVC Westerlo34915158
Sun 9, Nov-17:30KAA Gent vs. RSC Anderlecht25595136
Sun 9, Nov-23:00KRC Genk vs. Standard Liege40275156
Sun 9, Nov-23:00Sporting Lokeren vs. KV RS Waasland Beveren40205166
Sat 22, Nov-23:30Club Brugge vs. KV RS Waasland Beveren2066620664
Sat 22, Nov-23:00KAA Gent vs. Cercle Brugge2061220502
Sat 22, Nov-21:00Royal Charleroi SC vs. RSC Anderlecht2017820217
Sat 22, Nov-23:00Royal Mouscron-Per vs. Lierse SK2052020535
Sat 22, Nov-23:00Sporting Lokeren vs. KVC Westerlo2062220605
Sun 23, Nov-21:00KRC Genk vs. Yellow Red KV Mechelen2305022895
Sun 23, Nov-23:00KV Kortrijk vs. SV Zulte Waregem2347123487
Sun 23, Nov-17:30KV Oostende vs. Standard Liege2200922074
Fri 28, Nov-23:30SV Zulte Waregem vs. KAA Gent2737035334
Sat 29, Nov-23:00Cercle Brugge vs. KRC Genk3117435336
Sat 29, Nov-23:00KV RS Waasland Bev vs. Royal Mouscron-Peruwel3118935340
Sat 29, Nov-21:00KVC Westerlo vs. Royal Charleroi SC3084535338
Sat 29, Nov-23:00Yellow Red KV Mech vs. KV Oostende3121135510
Sun 30, Nov-23:00Lierse SK vs. Sporting Lokeren3401735344
Sun 30, Nov-17:30RSC Anderlecht vs. Club Brugge3267435094
Sun 30, Nov-21:00Standard Liege vs. KV Kortrijk3380535342
Fri 5, Dec-23:30KVC Westerlo vs. KV RS Waasland Beveren3839745859
Sat 6, Dec-23:00KV Kortrijk vs. Yellow Red KV Mechelen4187345862
Sat 6, Dec-23:00KV Oostende vs. Lierse SK4192445860
Sat 6, Dec-21:00Royal Mouscron-Per vs. RSC Anderlecht4149145873
Sat 6, Dec-23:00Sporting Lokeren vs. Cercle Brugge4189345864
Fri 12, Dec-23:30Yellow Red KV Mech vs. KAA Gent485904038
Sat 13, Dec-23:00Cercle Brugge vs. Royal Mouscron-Peruwelz15374042
Sat 13, Dec-21:00KRC Genk vs. KV Kortrijk12974043
Sat 13, Dec-23:00KV RS Waasland Bev vs. Royal Charleroi SC15494052
Sat 13, Dec-23:00Lierse SK vs. KVC Westerlo15454050
Sun 14, Dec-21:00RSC Anderlecht vs. KV Oostende30624061
Sun 14, Dec-17:30Standard Liege vs. Club Brugge24674058
Sun 14, Dec-23:00SV Zulte Waregem vs. Sporting Lokeren32024059
Sat 20, Dec-23:00KV Oostende vs. Cercle Brugge978412975
Sat 20, Dec-21:00KV RS Waasland Bev vs. RSC Anderlecht945512952
Sat 20, Dec-23:00KVC Westerlo vs. Yellow Red KV Mechelen980312986
Sat 20, Dec-23:00Royal Charleroi SC vs. Lierse SK980412999
Sat 20, Dec-23:30Royal Mouscron-Per vs. SV Zulte Waregem982013078
Sun 21, Dec-21:00Club Brugge vs. KRC Genk1137313013
Sun 21, Dec-17:30KAA Gent vs. Standard Liege1063113009
Sun 21, Dec-23:00Sporting Lokeren vs. KV Kortrijk1150013021
Fri 26, Dec-17:30KV Kortrijk vs. KAA Gent1491518814
Fri 26, Dec-21:00Lierse SK vs. Club Brugge1585218850
Fri 26, Dec-23:30RSC Anderlecht vs. KVC Westerlo1594518857
Fri 26, Dec-17:30SV Zulte Waregem vs. Royal Charleroi SC1491718828
Fri 26, Dec-17:30Yellow Red KV Mech vs. Royal Mouscron-Peruwel1491618835
Sat 27, Dec-23:00Cercle Brugge vs. KV RS Waasland Beveren1945518837
Sat 27, Dec-17:30KRC Genk vs. KV Oostende1968218856
Sat 27, Dec-21:00Standard Liege vs. Sporting Lokeren1946818838
Fri 16, Jan-23:30Club Brugge vs. Yellow Red KV Mechelen3601136001
Sat 17, Jan-23:00KV Oostende vs. KV Kortrijk3870738759
Sat 17, Jan-23:00KV RS Waasland Bev vs. SV Zulte Waregem3871638763
Sat 17, Jan-23:00Royal Charleroi SC vs. Cercle Brugge3871538758
Sat 17, Jan-21:00Royal Mouscron-Per vs. KAA Gent3843038419
Sun 18, Jan-21:00KVC Westerlo vs. Standard Liege4053340237
Sun 18, Jan-17:30RSC Anderlecht vs. Lierse SK3941039394
Sun 18, Jan-23:00Sporting Lokeren vs. KRC Genk4085540839
Fri 23, Jan-23:30KRC Genk vs. Royal Mouscron-Peruwelz453311949
Sun 25, Jan-21:00Cercle Brugge vs. Club Brugge1552063
Sun 25, Jan-23:00KAA Gent vs. KV Oostende4112071
Sun 25, Jan-17:30Standard Liege vs. RSC Anderlecht491492069
Fri 30, Jan-23:30Club Brugge vs. KV Oostende501713749
Sat 31, Jan-23:00KV RS Waasland Bev vs. Yellow Red KV Mechelen858013755
Sat 31, Jan-23:00KVC Westerlo vs. Cercle Brugge858513761
Sat 31, Jan-21:00Royal Charleroi SC vs. KRC Genk821413753
Sat 31, Jan-23:00Royal Mouscron-Per vs. KV Kortrijk857913752
Sun 1, Feb-23:00Lierse SK vs. Standard Liege1155113754
Sun 1, Feb-21:00RSC Anderlecht vs. SV Zulte Waregem1101413760
Sun 1, Feb-17:30Sporting Lokeren vs. KAA Gent1018013762
Tue 3, Feb-23:30KRC Genk vs. KV Oostende1333223743
Fri 6, Feb-23:30Standard Liege vs. Royal Mouscron-Peruwelz1703526412
Sat 7, Feb-23:00KAA Gent vs. KVC Westerlo2081226411
Sat 7, Feb-23:00KV Oostende vs. Sporting Lokeren2080726413
Sat 7, Feb-23:00SV Zulte Waregem vs. Lierse SK2085626415
Sat 7, Feb-21:00Yellow Red KV Mech vs. Royal Charleroi SC2041826414
Sun 8, Feb-21:00Cercle Brugge vs. RSC Anderlecht2287026417
Sun 8, Feb-23:00KRC Genk vs. KV RS Waasland Beveren2325026431
Sun 8, Feb-17:30KV Kortrijk vs. Club Brugge2182626409
Fri 13, Feb-23:30KVC Westerlo vs. KRC Genk2942637505
Sat 14, Feb-23:00KV RS Waasland Bev vs. KV Kortrijk3360737525
Sat 14, Feb-23:00Lierse SK vs. Cercle Brugge3358037522
Sat 14, Feb-23:00Royal Mouscron-Per vs. KV Oostende3361137521
Sat 14, Feb-21:00SV Zulte Waregem vs. Standard Liege3302437504
Sun 15, Feb-21:00Club Brugge vs. Sporting Lokeren3549637528
Sun 15, Feb-23:00Royal Charleroi SC vs. KAA Gent3602337527
Sun 15, Feb-17:30RSC Anderlecht vs. Yellow Red KV Mechelen3490037573
Fri 20, Feb-23:30Standard Liege vs. KV RS Waasland Beveren41153352
Sat 21, Feb-23:00Cercle Brugge vs. SV Zulte Waregem45760348
Sat 21, Feb-23:00KV Kortrijk vs. KVC Westerlo45757354
Sat 21, Feb-23:00KV Oostende vs. Royal Charleroi SC45725364
Sat 21, Feb-21:00Sporting Lokeren vs. Royal Mouscron-Peruwelz45334351
Sun 22, Feb-17:30KAA Gent vs. Club Brugge47440366
Sun 22, Feb-21:00KRC Genk vs. RSC Anderlecht48575360
Sun 22, Feb-23:00Yellow Red KV Mech vs. Lierse SK49129361
Fri 27, Feb-23:30Standard Liege vs. Cercle Brugge458415037
Sat 28, Feb-23:00KVC Westerlo vs. KV Oostende967115043
Sat 28, Feb-23:00Lierse SK vs. KRC Genk966915038
Sat 28, Feb-21:00Royal Charleroi SC vs. Sporting Lokeren930515040
Sat 28, Feb-23:00SV Zulte Waregem vs. Yellow Red KV Mechelen981515039
Sat 7, Mar-23:00Club Brugge vs. Royal Charleroi SC2653333854
Sat 7, Mar-23:00KAA Gent vs. Lierse SK2653533852
Sat 7, Mar-23:00KRC Genk vs. SV Zulte Waregem2653933851
Sat 7, Mar-23:00KV Kortrijk vs. Cercle Brugge2653233853
Sat 7, Mar-23:00KV Oostende vs. KV RS Waasland Beveren2653633850
Sat 7, Mar-23:00Royal Mouscron-Per vs. KVC Westerlo2653733848
Sat 7, Mar-23:00Sporting Lokeren vs. RSC Anderlecht2653433849
Sat 7, Mar-23:00Yellow Red KV Mech vs. Standard Liege2654333855
Sun 15, Mar-17:30Cercle Brugge vs. Yellow Red KV Mechelen46288550
Sun 15, Mar-17:30KV RS Waasland Bev vs. Sporting Lokeren455553
Sun 15, Mar-17:30KVC Westerlo vs. Club Brugge46234560
Sun 15, Mar-17:30Lierse SK vs. KV Kortrijk46259559
Sun 15, Mar-17:30Royal Charleroi SC vs. Royal Mouscron-Peruwel46258555
Sun 15, Mar-17:30RSC Anderlecht vs. KAA Gent46372545
Sun 15, Mar-17:30Standard Liege vs. KRC Genk46286549
Sun 15, Mar-17:30SV Zulte Waregem vs. KV Oostende46459554
Fri 24, Jul-22:30ST. Truidense VV vs. Club Brugge4293342950
Sat 25, Jul-22:00KRC Genk vs. Oud-Heverlee Leuven4656446620
Sat 25, Jul-20:00KV Kortrijk vs. Standard Liege4629746283
Sat 25, Jul-22:00KV Oostende vs. Yellow Red KV Mechelen4658746617
Sat 25, Jul-22:00SV Zulte Waregem vs. Sporting Lokeren4655646616
Sun 26, Jul-16:30KVC Westerlo vs. KAA Gent4828948297
Sun 26, Jul-22:00Royal Charleroi SC vs. Royal Mouscron-Peruwel4965449760
Sun 26, Jul-20:00RSC Anderlecht vs. KV RS Waasland Beveren4938949470
Fri 31, Jul-22:30KAA Gent vs. KRC Genk890219041
Sat 1, Aug-20:00Club Brugge vs. Yellow Red KV Mechelen1299219035
Sat 1, Aug-22:00KV Oostende vs. KVC Westerlo1369719046
Sat 1, Aug-22:00KV RS Waasland Bev vs. KV Kortrijk1371419038
Sat 1, Aug-22:00Royal Mouscron-Per vs. ST. Truidense VV1372119044
Sun 2, Aug-22:00Oud-Heverlee Leuve vs. RSC Anderlecht1718419050
Sun 2, Aug-16:30Sporting Lokeren vs. Royal Charleroi SC1543519040
Sun 2, Aug-20:00Standard Liege vs. SV Zulte Waregem1675719048
Fri 7, Aug-22:30SV Zulte Waregem vs. KRC Genk2579737060
Sat 8, Aug-20:00KV Kortrijk vs. Sporting Lokeren3068837057
Sat 8, Aug-22:00KVC Westerlo vs. Oud-Heverlee Leuven3129337064
Sat 8, Aug-22:00ST. Truidense VV vs. KV Oostende3128537061
Sat 8, Aug-22:00Yellow Red KV Mech vs. Royal Mouscron-Peruwel3131537071
Sun 9, Aug-20:00Royal Charleroi SC vs. Club Brugge3489737069
Sun 9, Aug-16:30RSC Anderlecht vs. KAA Gent3350937065
Sun 9, Aug-22:00Standard Liege vs. KV RS Waasland Beveren3543637067
Fri 14, Aug-22:30Club Brugge vs. KV Kortrijk464598893
Sat 15, Aug-22:00KRC Genk vs. KVC Westerlo25208942
Sat 15, Aug-22:00KV RS Waasland Bev vs. SV Zulte Waregem25098932
Sat 15, Aug-20:00Royal Mouscron-Per vs. Standard Liege17728936
Sat 15, Aug-22:00Sporting Lokeren vs. Yellow Red KV Mechelen25488938
Sun 16, Aug-20:00KAA Gent vs. ST. Truidense VV65698912
Sun 16, Aug-16:30KV Oostende vs. RSC Anderlecht45208928
Sun 16, Aug-22:00Oud-Heverlee Leuve vs. Royal Charleroi SC68928929
Fri 21, Aug-22:30ST. Truidense VV vs. KRC Genk1645329684
Sat 22, Aug-22:00KV RS Waasland Bev vs. Royal Mouscron-Peruwel2289429692
Sat 22, Aug-22:30Royal Charleroi SC vs. KVC Westerlo2305529695
Sat 22, Aug-20:00SV Zulte Waregem vs. Club Brugge2182129696
Sat 22, Aug-22:00Yellow Red KV Mech vs. Oud-Heverlee Leuven2289929698
Sun 23, Aug-22:00KV Kortrijk vs. KAA Gent2767029690
Sun 23, Aug-16:30RSC Anderlecht vs. Sporting Lokeren2495929688
Sun 23, Aug-20:00Standard Liege vs. KV Oostende2691129687
Fri 28, Aug-22:30KRC Genk vs. Royal Charleroi SC37407708
Sat 29, Aug-22:30KAA Gent vs. Yellow Red KV Mechelen43548803
Sat 29, Aug-22:00KV Oostende vs. SV Zulte Waregem43249774
Sat 29, Aug-20:00Oud-Heverlee Leuve vs. ST. Truidense VV425001155
Sat 29, Aug-22:00Royal Mouscron-Per vs. KV Kortrijk43261798
Sun 30, Aug-16:30Club Brugge vs. Standard Liege45245807
Sun 30, Aug-20:00KVC Westerlo vs. RSC Anderlecht47553812
Sun 30, Aug-22:00Sporting Lokeren vs. KV RS Waasland Beveren481271157
Belgium : Pro League, Championship Round
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sun 11, May-20:00RSC Anderlecht vs. KRC Genk1989921984
Sun 11, May-16:30Standard Liege vs. Club Brugge1799621980
Thu 15, May-22:30KRC Genk vs. Club Brugge2426131542
Thu 15, May-22:30Sporting Lokeren vs. Standard Liege2424232000
Thu 15, May-22:30SV Zulte Waregem vs. RSC Anderlecht2423631540
Sun 18, May-16:30Club Brugge vs. SV Zulte Waregem2975634546
Sun 18, May-16:30RSC Anderlecht vs. Sporting Lokeren2973634553
Sun 18, May-16:30Standard Liege vs. KRC Genk2975334552
Sun 5, Apr-22:00KAA Gent vs. KV Kortrijk4333243309
Mon 6, Apr-16:30Club Brugge vs. Standard Liege4435444335
Mon 6, Apr-20:00RSC Anderlecht vs. Royal Charleroi SC4639146241
Sat 11, Apr-20:00KV Kortrijk vs. Club Brugge819016396
Sat 11, Apr-22:30Royal Charleroi SC vs. KAA Gent876016397
Sun 12, Apr-20:00Standard Liege vs. RSC Anderlecht1293516395
Fri 17, Apr-22:30Standard Liege vs. KAA Gent2056633975
Sun 19, Apr-20:00Club Brugge vs. RSC Anderlecht3106733976
Sun 19, Apr-22:30KV Kortrijk vs. Royal Charleroi SC3170333980
Sat 25, Apr-20:00Royal Charleroi SC vs. Standard Liege446921859
Sat 25, Apr-22:30RSC Anderlecht vs. KV Kortrijk455911886
Sun 26, Apr-20:00KAA Gent vs. Club Brugge496461881
Tue 28, Apr-22:30KV Kortrijk vs. Standard Liege267518755
Wed 29, Apr-22:30Club Brugge vs. Royal Charleroi SC507418753
Thu 30, Apr-22:30KAA Gent vs. RSC Anderlecht652818751
Sat 2, May-20:00Standard Liege vs. Club Brugge1324123586
Sun 3, May-16:30KV Kortrijk vs. KAA Gent1534623589
Sun 3, May-20:00Royal Charleroi SC vs. RSC Anderlecht1739623585
Fri 8, May-22:30KAA Gent vs. Royal Charleroi SC2557233395
Sun 17, May-16:30Club Brugge vs. KAA Gent492604304
Sun 17, May-22:30Royal Charleroi SC vs. KV Kortrijk21494303
Sun 17, May-20:00RSC Anderlecht vs. Standard Liege14354302
Thu 21, May-22:30KAA Gent vs. Standard Liege779819528
Thu 21, May-22:30KV Kortrijk vs. RSC Anderlecht779719555
Thu 21, May-22:30Royal Charleroi SC vs. Club Brugge779919030
Sun 24, May-16:30Club Brugge vs. KV Kortrijk1548223864
Sun 24, May-16:30RSC Anderlecht vs. KAA Gent1548323865
Sun 24, May-16:30Standard Liege vs. Royal Charleroi SC1548423871
Belgium : Pro League, Europa League Playoffs
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Fri 3, Apr-22:30KRC Genk vs. SV Zulte Waregem3488734849
Sat 4, Apr-20:00KV Oostende vs. Sporting Lokeren3970339543
Sat 4, Apr-22:00KVC Westerlo vs. Royal Mouscron-Peruwelz4010340043
Sun 5, Apr-20:00Yellow Red KV Mech vs. KV RS Waasland Beveren4314342746
Sat 11, Apr-22:00KV RS Waasland Bev vs. KRC Genk867516553
Sat 11, Apr-22:00Royal Mouscron-Per vs. KV Oostende867916552
Sat 11, Apr-22:00Sporting Lokeren vs. KVC Westerlo867616555
Sun 12, Apr-22:00SV Zulte Waregem vs. Yellow Red KV Mechelen1318116558
Sat 18, Apr-22:00KV Oostende vs. KVC Westerlo2643634370
Sat 18, Apr-22:00Royal Mouscron-Per vs. Sporting Lokeren2650934369
Sat 18, Apr-22:00SV Zulte Waregem vs. KV RS Waasland Beveren2642734375
Sat 18, Apr-20:00Yellow Red KV Mech vs. KRC Genk2598234371
Fri 24, Apr-22:30KRC Genk vs. Yellow Red KV Mechelen389172819
Sat 25, Apr-22:00KV RS Waasland Bev vs. SV Zulte Waregem454132825
Sat 25, Apr-22:00KVC Westerlo vs. KV Oostende453792824
Sat 25, Apr-22:00Sporting Lokeren vs. Royal Mouscron-Peruwelz454142823
Fri 1, May-22:30KV Oostende vs. Royal Mouscron-Peruwelz869820701
Fri 1, May-22:30KVC Westerlo vs. Sporting Lokeren869720693
Sat 2, May-22:00KRC Genk vs. KV RS Waasland Beveren1361520694
Sat 2, May-22:00Yellow Red KV Mech vs. SV Zulte Waregem1366920695
Sat 9, May-20:00KV RS Waasland Bev vs. Yellow Red KV Mechelen3011937381
Sat 9, May-22:00Royal Mouscron-Per vs. KVC Westerlo3061137380
Sat 9, May-22:00Sporting Lokeren vs. KV Oostende3062937376
Sat 9, May-20:00SV Zulte Waregem vs. KRC Genk3012037382
Belgium : Pro League, Europa League Playoffs, Knoc
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Fri 9, May-22:30KV Kortrijk vs. KV Oostende2095021974
Sat 17, May-22:00KV Oostende vs. KV Kortrijk2852633082
Sat 16, May-22:00Sporting Lokeren vs. Yellow Red KV Mechelen45344561
Sat 23, May-22:00Yellow Red KV Mech vs. Sporting Lokeren1393418148
Thu 28, May-22:30Yellow Red KV Mech vs. Royal Charleroi SC3017730805
Sun 31, May-20:00Royal Charleroi SC vs. Yellow Red KV Mechelen3020434890
Belgium : Pro League, Relegation Playoffs
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sat 4, Apr-22:00Cercle Brugge vs. Lierse SK4010440044
Fri 10, Apr-22:30Lierse SK vs. Cercle Brugge259316548
Fri 17, Apr-22:30Cercle Brugge vs. Lierse SK2056734211
Sun 26, Apr-22:00Lierse SK vs. Cercle Brugge3282827
Belgium : Pro League, Relegation/Promotion
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Thu 8, May-22:30AS Eupen vs. Oud-Heverlee Leuven1240823936
Thu 8, May-22:30Royal Mouscron-Per vs. ST. Truidense VV1240723942
Sun 11, May-17:00Oud-Heverlee Leuve vs. ST. Truidense VV1853229049
Sun 11, May-17:00Royal Mouscron-Per vs. AS Eupen1806929051
Thu 15, May-22:30AS Eupen vs. Royal Mouscron-Peruwelz2422233086
Thu 15, May-22:30ST. Truidense VV vs. Oud-Heverlee Leuven2421233085
Sun 18, May-17:00AS Eupen vs. ST. Truidense VV2987537424
Sun 18, May-17:00Royal Mouscron-Per vs. Oud-Heverlee Leuven2983937428
Thu 22, May-22:30Oud-Heverlee Leuve vs. AS Eupen3493140961
Thu 22, May-22:30ST. Truidense VV vs. Royal Mouscron-Peruwelz3493340962
Thu 7, May-21:00AS Eupen vs. Lierse SK2354437927
Thu 7, May-21:00Lommel United vs. Oud-Heverlee Leuven2354537925
Thu 14, May-20:00AS Eupen vs. Lommel United412264100
Thu 14, May-20:00Lierse SK vs. Oud-Heverlee Leuven412294094
Sun 17, May-18:30Lommel United vs. AS Eupen74214726
Sun 17, May-18:30Oud-Heverlee Leuve vs. Lierse SK74314566
Wed 20, May-22:30Lierse SK vs. AS Eupen670419530
Wed 20, May-22:30Oud-Heverlee Leuve vs. Lommel United670519549
Sun 24, May-18:30AS Eupen vs. Oud-Heverlee Leuven1614622926
Sun 24, May-18:30Lommel United vs. Lierse SK1614522925
Belgium : Supercup
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sun 20, Jul-20:00RSC Anderlecht vs. Sporting Lokeren2965129675
Thu 16, Jul-22:30KAA Gent vs. Club Brugge2823228220
Belgium : Tweede Klasse
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Fri 1, Aug-22:30AS Eupen vs. R Aec Mons453016399
Sat 2, Aug-21:30FC Dessel Sport vs. FC Tubize487886403
Sat 2, Aug-22:00KSK Heist vs. KSV Roeselare489366396
Sat 2, Aug-21:00Patro Maasmechelen vs. Geel-Meerhout486736428
Sat 2, Aug-22:00Royal Antwerp FC vs. Royal Boussu Dour Borina488526402
Sat 2, Aug-22:00ST. Truidense VV vs. Excelsior Virton488226409
Sat 2, Aug-22:00White Star Woluwe vs. Lommel United490106417
Sun 3, Aug-17:00KRC Mechelen vs. Oud-Heverlee Leuven4509474
Sat 9, Aug-22:00Excelsior Virton vs. White Star Woluwe1207622020
Sat 9, Aug-22:00Geel-Meerhout vs. KSK Heist1225322015
Sat 9, Aug-22:00KSV Roeselare vs. KV Woluwe Zaventem1210722014
Sat 9, Aug-22:00Lommel United vs. Patro Maasmechelen1217122018
Sat 9, Aug-22:00Oud-Heverlee Leuve vs. FC Dessel Sport1220822047
Sun 10, Aug-17:00R Aec Mons vs. ST. Truidense VV1406722023
Sun 10, Aug-17:00SC Eendracht Aalst vs. KRC Mechelen1397822033
Wed 13, Aug-22:30AS Eupen vs. FC Tubize2055732920
Wed 13, Aug-22:30FC Dessel Sport vs. SC Eendracht Aalst2054132932
Wed 13, Aug-22:30KRC Mechelen vs. KV Woluwe Zaventem2057334098
Wed 13, Aug-22:30KSK Heist vs. Lommel United2054232921
Wed 13, Aug-22:30KSV Roeselare vs. Geel-Meerhout2053632928
Wed 13, Aug-21:00Patro Maasmechelen vs. Excelsior Virton2028032923
Wed 13, Aug-22:30Royal Antwerp FC vs. Oud-Heverlee Leuven2056334096
Wed 13, Aug-22:30ST. Truidense VV vs. Royal Boussu Dour Borina2057032926
Wed 13, Aug-22:30White Star Woluwe vs. R Aec Mons2052132930
Wed 20, Aug-21:00KV Woluwe Zaventem vs. SC Eendracht Aalst3490349190
Fri 29, Aug-22:30Oud-Heverlee Leuve vs. AS Eupen1774517746
Sat 30, Aug-22:00Excelsior Virton vs. KSK Heist981517741
Sat 30, Aug-22:00Geel-Meerhout vs. KV Woluwe Zaventem985817776
Sat 30, Aug-22:00Lommel United vs. KSV Roeselare986617773
Sat 30, Aug-22:00R Aec Mons vs. Patro Maasmechelen985917754
Sat 30, Aug-22:00Royal Boussu Dour vs. White Star Woluwe996517758
Sun 31, Aug-17:00KRC Mechelen vs. FC Dessel Sport1799317987
Sun 31, Aug-17:00SC Eendracht Aalst vs. Royal Antwerp FC1189817770
Tue 2, Sep-22:30ST. Truidense VV vs. Oud-Heverlee Leuven1603226287
Wed 3, Sep-22:30AS Eupen vs. SC Eendracht Aalst1732126493
Wed 3, Sep-22:30Geel-Meerhout vs. Lommel United1731526487
Wed 3, Sep-22:30KSK Heist vs. R Aec Mons1729926496
Wed 3, Sep-22:30KSV Roeselare vs. Excelsior Virton1729526498
Wed 3, Sep-20:30KV Woluwe Zaventem vs. FC Dessel Sport1708926482
Wed 3, Sep-22:30Patro Maasmechelen vs. Royal Boussu Dour Bori1731026491
Wed 3, Sep-22:30Royal Antwerp FC vs. KRC Mechelen1730126484
Wed 3, Sep-22:30White Star Woluwe vs. FC Tubize1730526492
Sat 6, Sep-22:00Excelsior Virton vs. Geel-Meerhout2314631029
Sat 6, Sep-21:30FC Dessel Sport vs. Royal Antwerp FC2311631060
Sat 6, Sep-22:00FC Tubize vs. Patro Maasmechelen2316531065
Sat 6, Sep-22:00Lommel United vs. KV Woluwe Zaventem2315231066
Sat 6, Sep-22:00Oud-Heverlee Leuve vs. White Star Woluwe2314231036
Sat 6, Sep-22:00R Aec Mons vs. KSV Roeselare2312031031
Sat 6, Sep-22:00Royal Boussu Dour vs. KSK Heist2316931030
Sun 7, Sep-17:00KRC Mechelen vs. AS Eupen2430031040
Sun 7, Sep-17:00SC Eendracht Aalst vs. ST. Truidense VV2423231057
Wed 10, Sep-22:30FC Tubize vs. Royal Antwerp FC2853643642
Fri 12, Sep-22:30Patro Maasmechelen vs. Oud-Heverlee Leuven3081047789
Sat 13, Sep-22:00AS Eupen vs. FC Dessel Sport3655948620
Sat 13, Sep-22:00Geel-Meerhout vs. R Aec Mons3665148601
Sat 13, Sep-22:00KSK Heist vs. FC Tubize3654448598
Sat 13, Sep-22:00KSV Roeselare vs. Royal Boussu Dour Borinage3663749170
Sat 13, Sep-22:00Lommel United vs. Excelsior Virton3651548599
Sat 13, Sep-22:00ST. Truidense VV vs. KRC Mechelen3653848616
Sat 13, Sep-22:00White Star Woluwe vs. SC Eendracht Aalst3651148617
Sun 14, Sep-17:00KV Woluwe Zaventem vs. Royal Antwerp FC3830248615
Fri 19, Sep-22:30R Aec Mons vs. Lommel United4760613256
Sat 20, Sep-22:00Excelsior Virton vs. KV Woluwe Zaventem308815633
Sat 20, Sep-21:30FC Dessel Sport vs. ST. Truidense VV290613258
Sat 20, Sep-22:00Oud-Heverlee Leuve vs. KSK Heist309013622
Sat 20, Sep-22:00Royal Antwerp FC vs. AS Eupen308913259
Sat 20, Sep-22:00Royal Boussu Dour vs. Geel-Meerhout300713261
Sun 21, Sep-17:00FC Tubize vs. KSV Roeselare466113317
Sun 21, Sep-17:00KRC Mechelen vs. White Star Woluwe478813316
Sun 21, Sep-17:00SC Eendracht Aalst vs. Patro Maasmechelen446213318
Sat 27, Sep-20:00Excelsior Virton vs. R Aec Mons1977229345
Sat 27, Sep-22:00Geel-Meerhout vs. FC Tubize2014329344
Sat 27, Sep-22:00KSK Heist vs. SC Eendracht Aalst2011729341
Sat 27, Sep-22:00Lommel United vs. Royal Boussu Dour Borinage2021629352
Sat 27, Sep-22:00Patro Maasmechelen vs. KRC Mechelen2016729355
Sat 27, Sep-22:00White Star Woluwe vs. FC Dessel Sport2017629353
Sun 28, Sep-17:00KSV Roeselare vs. Oud-Heverlee Leuven2222329366
Sun 28, Sep-17:00KV Woluwe Zaventem vs. AS Eupen2242729365
Sun 28, Sep-19:00ST. Truidense VV vs. Royal Antwerp FC2335229368
Sat 4, Oct-22:00R Aec Mons vs. KV Woluwe Zaventem3626143883
Sun 5, Oct-17:00AS Eupen vs. ST. Truidense VV3803043887
Sun 5, Oct-17:00FC Dessel Sport vs. Patro Maasmechelen3803443890
Sun 5, Oct-17:00FC Tubize vs. Lommel United3795643892
Sun 5, Oct-17:00KRC Mechelen vs. KSK Heist3846143894
Sun 5, Oct-17:00Oud-Heverlee Leuve vs. Geel-Meerhout3820343886
Sun 5, Oct-17:00SC Eendracht Aalst vs. KSV Roeselare3843743882
Sat 11, Oct-22:00Excelsior Virton vs. FC Tubize481483892
Sat 11, Oct-22:00Geel-Meerhout vs. SC Eendracht Aalst481293894
Sat 11, Oct-22:00KSK Heist vs. FC Dessel Sport481683895
Sat 11, Oct-22:00KSV Roeselare vs. KRC Mechelen481603896
Sat 11, Oct-22:00Lommel United vs. Oud-Heverlee Leuven481073899
Sat 11, Oct-22:00Patro Maasmechelen vs. Royal Antwerp FC481123901
Sun 12, Oct-17:00KV Woluwe Zaventem vs. ST. Truidense VV491943908
Fri 17, Oct-22:30Oud-Heverlee Leuve vs. Excelsior Virton455817165
Sat 18, Oct-22:00AS Eupen vs. Patro Maasmechelen948517180
Sat 18, Oct-21:30FC Dessel Sport vs. KSV Roeselare936617167
Sat 18, Oct-22:00FC Tubize vs. R Aec Mons953817224
Sat 18, Oct-22:00Royal Antwerp FC vs. KSK Heist941917222
Sun 19, Oct-17:00KRC Mechelen vs. Geel-Meerhout1130917221
Sun 19, Oct-17:00SC Eendracht Aalst vs. Lommel United1141017229
Sat 25, Oct-20:00Excelsior Virton vs. SC Eendracht Aalst2344130167
Sat 25, Oct-22:00Geel-Meerhout vs. FC Dessel Sport2393230164
Sat 25, Oct-22:00KSK Heist vs. AS Eupen2385230162
Sat 25, Oct-22:00Lommel United vs. KRC Mechelen2393730171
Sat 25, Oct-22:00Patro Maasmechelen vs. ST. Truidense VV2389930174
Sun 26, Oct-18:00KSV Roeselare vs. Royal Antwerp FC2599730176
Fri 31, Oct-23:30Oud-Heverlee Leuve vs. Seraing United3389645031
Sat 1, Nov-23:00AS Eupen vs. KSV Roeselare3759845034
Sat 1, Nov-22:30FC Dessel Sport vs. Lommel United3739145032
Sat 1, Nov-23:00FC Tubize vs. KV Woluwe Zaventem3752545041
Sat 1, Nov-23:00ST. Truidense VV vs. KSK Heist3750145030
Sat 1, Nov-23:00White Star Bruxell vs. Patro Maasmechelen3750345029
Sun 2, Nov-17:30KRC Mechelen vs. Excelsior Virton3941045040
Sun 2, Nov-18:00Royal Antwerp FC vs. Geel-Meerhout3976945039
Sun 2, Nov-18:00SC Eendracht Aalst vs. R Aec Mons3976545046
Fri 7, Nov-23:30Lommel United vs. Royal Antwerp FC467036711
Sat 8, Nov-21:00Excelsior Virton vs. FC Dessel Sport3816714
Sat 8, Nov-23:00FC Tubize vs. Oud-Heverlee Leuven7636722
Sat 8, Nov-23:00Geel-Meerhout vs. AS Eupen6857691
Sat 8, Nov-23:00KSV Roeselare vs. ST. Truidense VV6756715
Sat 8, Nov-23:00R Aec Mons vs. KRC Mechelen6806717
Sat 8, Nov-23:00Seraing United vs. SC Eendracht Aalst7686716
Sun 9, Nov-18:00KSK Heist vs. White Star Bruxelles28916725
Sun 9, Nov-17:30KV Woluwe Zaventem vs. Patro Maasmechelen23296721
Wed 12, Nov-23:30FC Tubize vs. ST. Truidense VV1100113353
Fri 14, Nov-23:30FC Dessel Sport vs. R Aec Mons753615722
Sat 15, Nov-23:00AS Eupen vs. Lommel United1070016467
Sat 15, Nov-17:30KV Woluwe Zaventem vs. Oud-Heverlee Leuven905116464
Sat 15, Nov-23:00Patro Maasmechelen vs. KSK Heist1071316471
Sat 15, Nov-23:00Royal Antwerp FC vs. Excelsior Virton1069716472
Sat 15, Nov-23:00SC Eendracht Aalst vs. FC Tubize1067316469
Sat 15, Nov-23:00ST. Truidense VV vs. Geel-Meerhout1071216475
Sat 15, Nov-23:00White Star Bruxell vs. KSV Roeselare1071916476
Sun 16, Nov-17:30KRC Mechelen vs. Seraing United1180516482
Fri 21, Nov-23:30Lommel United vs. ST. Truidense VV1625225302
Sat 22, Nov-21:00Excelsior Virton vs. AS Eupen2024625296
Sat 22, Nov-23:00FC Tubize vs. KRC Mechelen2054125293
Sat 22, Nov-23:00Geel-Meerhout vs. White Star Bruxelles2061325298
Sat 22, Nov-23:00KSK Heist vs. KV Woluwe Zaventem2049225300
Sat 22, Nov-23:00KSV Roeselare vs. Patro Maasmechelen2057625294
Sat 22, Nov-23:00Oud-Heverlee Leuve vs. SC Eendracht Aalst2062425292
Sat 22, Nov-23:00Seraing United vs. FC Dessel Sport2060325304
Sun 23, Nov-18:00R Aec Mons vs. Royal Antwerp FC2217625306
Fri 28, Nov-23:30Seraing United vs. Royal Antwerp FC2735137721
Sat 29, Nov-21:00Excelsior Virton vs. ST. Truidense VV3073137751
Sat 29, Nov-23:00FC Tubize vs. FC Dessel Sport3109837759
Sat 29, Nov-23:00Geel-Meerhout vs. Patro Maasmechelen3122737754
Sat 29, Nov-23:00KSV Roeselare vs. KSK Heist3113037755
Sat 29, Nov-23:00Lommel United vs. White Star Bruxelles3113937756
Sat 29, Nov-23:00Oud-Heverlee Leuve vs. KRC Mechelen3115137753
Sun 30, Nov-18:00R Aec Mons vs. AS Eupen3278137761
Sun 30, Nov-18:00SC Eendracht Aalst vs. KV Woluwe Zaventem3287037762
Fri 5, Dec-23:30AS Eupen vs. Seraing United3838746462
Sat 6, Dec-22:30FC Dessel Sport vs. Oud-Heverlee Leuven4172546446
Sat 6, Dec-23:00KSK Heist vs. Geel-Meerhout4188846463
Sat 6, Dec-23:00Patro Maasmechelen vs. Lommel United4190646451
Sat 6, Dec-23:00Royal Antwerp FC vs. FC Tubize4192646447
Sat 6, Dec-23:00ST. Truidense VV vs. R Aec Mons4189546465
Fri 12, Dec-23:30Oud-Heverlee Leuve vs. Royal Antwerp FC486135938
Sat 13, Dec-21:00Excelsior Virton vs. Patro Maasmechelen15365957
Sat 13, Dec-23:00FC Tubize vs. AS Eupen15425951
Sat 13, Dec-23:00Geel-Meerhout vs. KSV Roeselare15665937
Sat 13, Dec-23:00Lommel United vs. KSK Heist15265945
Sat 13, Dec-23:00R Aec Mons vs. White Star Bruxelles14825956
Sun 14, Dec-17:30KV Woluwe Zaventem vs. KRC Mechelen63106304
Sun 14, Dec-18:00SC Eendracht Aalst vs. FC Dessel Sport25905961
Sun 14, Dec-23:00Seraing United vs. ST. Truidense VV31895960
Fri 19, Dec-23:30AS Eupen vs. Oud-Heverlee Leuven720013981
Sat 20, Dec-22:30FC Dessel Sport vs. KRC Mechelen962713982
Sat 20, Dec-23:00KSK Heist vs. Excelsior Virton974614038
Sat 20, Dec-23:00KSV Roeselare vs. Lommel United975514049
Sat 20, Dec-23:00Patro Maasmechelen vs. R Aec Mons977113997
Sat 20, Dec-23:00Royal Antwerp FC vs. SC Eendracht Aalst981013998
Sat 20, Dec-23:00ST. Truidense VV vs. FC Tubize980514003
Sun 21, Dec-17:30KV Woluwe Zaventem vs. Geel-Meerhout1056013989
Sun 21, Dec-18:00White Star Bruxell vs. Seraing United1074414036
Sat 17, Jan-22:30FC Dessel Sport vs. KV Woluwe Zaventem3854744001
Sat 17, Jan-23:00Lommel United vs. Geel-Meerhout3864644000
Sun 18, Jan-18:00FC Tubize vs. White Star Bruxelles3961244023
Sun 18, Jan-17:30KRC Mechelen vs. Royal Antwerp FC3954844013
Sun 18, Jan-18:00Oud-Heverlee Leuve vs. ST. Truidense VV3960844018
Sun 18, Jan-18:00R Aec Mons vs. KSK Heist3954544020
Sun 18, Jan-18:00SC Eendracht Aalst vs. AS Eupen3961444019
Sun 18, Jan-18:00Seraing United vs. Patro Maasmechelen3967344024
Fri 23, Jan-23:30AS Eupen vs. KRC Mechelen453322606
Sun 25, Jan-18:00KSV Roeselare vs. R Aec Mons493702615
Fri 30, Jan-23:30Excelsior Virton vs. Lommel United501813934
Sat 31, Jan-22:30FC Dessel Sport vs. AS Eupen839313927
Sat 31, Jan-23:00FC Tubize vs. KSK Heist858313926
Sat 31, Jan-23:00Oud-Heverlee Leuve vs. Patro Maasmechelen848513950
Sat 31, Jan-23:00R Aec Mons vs. Geel-Meerhout848613949
Sat 31, Jan-23:00Royal Antwerp FC vs. KV Woluwe Zaventem848713946
Sat 31, Jan-23:00Seraing United vs. KSV Roeselare848813945
Sun 1, Feb-17:30KRC Mechelen vs. ST. Truidense VV1017913954
Sun 1, Feb-18:00SC Eendracht Aalst vs. White Star Bruxelles1036713955
Fri 6, Feb-23:30AS Eupen vs. Royal Antwerp FC1703026538
Sat 7, Feb-23:00Geel-Meerhout vs. Seraing United2081926544
Sat 7, Feb-23:00KSK Heist vs. Oud-Heverlee Leuven2081526537
Sat 7, Feb-23:00Lommel United vs. R Aec Mons2080926532
Sat 7, Feb-23:00Patro Maasmechelen vs. SC Eendracht Aalst2081826545
Sat 7, Feb-23:00ST. Truidense VV vs. FC Dessel Sport2081626530
Sat 7, Feb-23:00White Star Bruxell vs. KRC Mechelen2082026531
Sun 8, Feb-18:00KSV Roeselare vs. FC Tubize2212826551
Sun 8, Feb-18:00KV Woluwe Zaventem vs. Excelsior Virton2212726549
Fri 13, Feb-23:30Royal Antwerp FC vs. ST. Truidense VV2942739427
Fri 13, Feb-23:30SC Eendracht Aalst vs. KSK Heist2942338257
Sat 14, Feb-23:00AS Eupen vs. KV Woluwe Zaventem3357438267
Sat 14, Feb-22:30FC Dessel Sport vs. White Star Bruxelles3340638260
Sat 14, Feb-23:00FC Tubize vs. Geel-Meerhout3357638265
Sat 14, Feb-23:00Oud-Heverlee Leuve vs. KSV Roeselare3357738258
Sat 14, Feb-23:00R Aec Mons vs. Excelsior Virton3357838266
Sun 15, Feb-18:00KRC Mechelen vs. Patro Maasmechelen3603738271
Sun 15, Feb-18:00Seraing United vs. Lommel United3501938274
Sat 21, Feb-21:00Excelsior Virton vs. Lommel United453223000
Sat 21, Feb-23:00Patro Maasmechelen vs. FC Tubize456942999
Fri 27, Feb-23:30Excelsior Virton vs. Seraing United459316857
Fri 27, Feb-23:30Patro Maasmechelen vs. FC Dessel Sport463118570
Sat 28, Feb-23:00Geel-Meerhout vs. Oud-Heverlee Leuven981918647
Sat 28, Feb-23:00KSK Heist vs. KRC Mechelen982418605
Sat 28, Feb-23:00KSV Roeselare vs. SC Eendracht Aalst982018648
Sat 28, Feb-23:00Lommel United vs. FC Tubize982218641
Sat 28, Feb-23:00White Star Bruxell vs. Royal Antwerp FC980618649
Fri 6, Mar-23:30Oud-Heverlee Leuve vs. Lommel United2052035376
Sat 7, Mar-23:00AS Eupen vs. White Star Bruxelles2651635367
Sat 7, Mar-22:30FC Dessel Sport vs. KSK Heist2633835364
Sat 7, Mar-23:00Royal Antwerp FC vs. Patro Maasmechelen2654035362
Sat 7, Mar-23:00Seraing United vs. R Aec Mons2654135365
Sat 7, Mar-23:00ST. Truidense VV vs. KV Woluwe Zaventem2650235368
Sun 8, Mar-18:00FC Tubize vs. Excelsior Virton2892535360
Sun 8, Mar-18:00KRC Mechelen vs. KSV Roeselare2892235361
Sun 8, Mar-18:00SC Eendracht Aalst vs. Geel-Meerhout2928235388
Fri 13, Mar-23:30Patro Maasmechelen vs. AS Eupen379461643
Fri 13, Mar-23:30White Star Bruxell vs. ST. Truidense VV379991653
Sat 14, Mar-21:00Excelsior Virton vs. Oud-Heverlee Leuven442681650
Sat 14, Mar-21:00Geel-Meerhout vs. KRC Mechelen436901727
Sat 14, Mar-23:00KSK Heist vs. Royal Antwerp FC442541668
Sat 14, Mar-23:00KSV Roeselare vs. FC Dessel Sport442611652
Sat 14, Mar-23:00Lommel United vs. SC Eendracht Aalst442581666
Sat 14, Mar-23:00R Aec Mons vs. FC Tubize442491667
Sun 15, Mar-18:00KV Woluwe Zaventem vs. Seraing United467071669
Fri 20, Mar-23:30Oud-Heverlee Leuve vs. R Aec Mons590918278
Sat 21, Mar-23:00AS Eupen vs. KSK Heist1148918297
Sat 21, Mar-22:30FC Dessel Sport vs. Geel-Meerhout1131518276
Sat 21, Mar-23:00FC Tubize vs. Seraing United1151118311
Sat 21, Mar-23:00Royal Antwerp FC vs. KSV Roeselare1150118310
Sat 21, Mar-23:00ST. Truidense VV vs. Patro Maasmechelen1150618313
Sat 21, Mar-23:00White Star Bruxell vs. KV Woluwe Zaventem1151218308
Sun 22, Mar-18:00KRC Mechelen vs. Lommel United1438118295
Sun 22, Mar-18:00SC Eendracht Aalst vs. Excelsior Virton1384918294
Fri 3, Apr-22:30KSK Heist vs. ST. Truidense VV34892279
Sat 4, Apr-20:00Excelsior Virton vs. KRC Mechelen39709328
Sat 4, Apr-22:00KSV Roeselare vs. AS Eupen40135334
Sat 4, Apr-22:00KV Woluwe Zaventem vs. FC Tubize40203333
Sat 4, Apr-22:00Lommel United vs. FC Dessel Sport40122373
Sat 4, Apr-22:00Patro Maasmechelen vs. White Star Bruxelles40047330
Sat 4, Apr-22:00R Aec Mons vs. SC Eendracht Aalst40119374
Sun 5, Apr-16:30Geel-Meerhout vs. Royal Antwerp FC42165381
Sun 5, Apr-17:00Seraing United vs. Oud-Heverlee Leuven42369379
Sat 11, Apr-22:00AS Eupen vs. Geel-Meerhout857821027
Sat 11, Apr-21:30FC Dessel Sport vs. Excelsior Virton846420967
Sat 11, Apr-20:00KRC Mechelen vs. R Aec Mons818020970
Sat 11, Apr-22:00Oud-Heverlee Leuve vs. FC Tubize857220965
Sat 11, Apr-22:00Patro Maasmechelen vs. KV Woluwe Zaventem856720964
Sat 11, Apr-22:00Royal Antwerp FC vs. Lommel United855820963
Sat 11, Apr-22:00ST. Truidense VV vs. KSV Roeselare857920971
Sat 11, Apr-22:00White Star Bruxell vs. KSK Heist857420986
Sun 12, Apr-17:00SC Eendracht Aalst vs. Seraing United1136120966
Sat 18, Apr-22:00Excelsior Virton vs. Royal Antwerp FC3698837221
Sun 19, Apr-17:00FC Tubize vs. SC Eendracht Aalst2946937214
Sun 19, Apr-17:00Geel-Meerhout vs. ST. Truidense VV2942937235
Sun 19, Apr-17:00KSK Heist vs. Patro Maasmechelen2947037230
Sun 19, Apr-17:00KSV Roeselare vs. White Star Bruxelles2942037231
Sun 19, Apr-17:00Lommel United vs. AS Eupen2947237225
Sun 19, Apr-17:00Oud-Heverlee Leuve vs. KV Woluwe Zaventem2942837227
Sun 19, Apr-17:00R Aec Mons vs. FC Dessel Sport2947137222
Sun 19, Apr-17:00Seraing United vs. KRC Mechelen2942237226
Sat 25, Apr-22:00AS Eupen vs. Excelsior Virton454925439
Sat 25, Apr-22:00FC Dessel Sport vs. Seraing United454345442
Sat 25, Apr-22:00KV Woluwe Zaventem vs. KSK Heist454195438
Sat 25, Apr-22:00Patro Maasmechelen vs. KSV Roeselare454255431
Sat 25, Apr-22:00Royal Antwerp FC vs. R Aec Mons454325433
Sat 25, Apr-22:00SC Eendracht Aalst vs. Oud-Heverlee Leuven454075427
Sat 25, Apr-22:00ST. Truidense VV vs. Lommel United454355425
Sat 25, Apr-22:00White Star Bruxell vs. Geel-Meerhout454185432
Sun 26, Apr-17:00KRC Mechelen vs. FC Tubize87958783
Fri 7, Aug-22:30KSV Roeselare vs. Seraing United3136944943
Sat 8, Aug-22:00Cercle Brugge vs. FC Dessel Sport3138444431
Sat 8, Aug-20:00Excelsior Virton vs. White Star Bruxelles3070345588
Sat 8, Aug-22:00FC Tubize vs. ASV Geel3132345762
Sat 8, Aug-22:00Lommel United vs. KSK Heist3134645592
Sat 8, Aug-22:00MSK Deinze vs. Patro Maasmechelen3135145760
Sat 8, Aug-20:00Union Saint-Gilloi vs. AS Eupen3094145590
Sun 9, Aug-17:00KVV Coxyde vs. Lierse SK339113532
Wed 12, Aug-22:30AS Eupen vs. MSK Deinze4191711101
Wed 12, Aug-22:30ASV Geel vs. Lommel United4187911098
Wed 12, Aug-22:30FC Dessel Sport vs. Royal Antwerp FC4190811110
Wed 12, Aug-22:30KSK Heist vs. KSV Roeselare4193011106
Wed 12, Aug-22:30Patro Maasmechelen vs. Excelsior Virton4186111099
Wed 12, Aug-22:30Seraing United vs. KVV Coxyde4188611105
Wed 12, Aug-22:30White Star Bruxell vs. FC Tubize4183811102
Thu 13, Aug-22:30Lierse SK vs. Cercle Brugge1080111111
Sat 29, Aug-20:00Excelsior Virton vs. KSK Heist422594550
Sat 29, Aug-22:00FC Tubize vs. RFC Seraing United35394549
Sat 29, Aug-22:00KSV Roeselare vs. ASV Geel431544544
Sat 29, Aug-22:00Lommel United vs. White Star Bruxelles431454541
Sat 29, Aug-22:00MSK Deinze vs. Lierse SK431604548
Sat 29, Aug-22:00Royal Antwerp FC vs. Patro Maasmechelen431234545
Sun 30, Aug-17:00KVV Coxyde vs. AS Eupen454154573
Sun 30, Aug-17:00Union Saint-Gilloi vs. FC Dessel Sport454274567
Bosnia & Herzegovina : Cup
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Wed 7, May-19:00NK Celik Zenica vs. FK Sarajevo1112722578
Sat 17, May-19:00FK Sarajevo vs. NK Celik Zenica2793134271
Fri 23, May-19:00FK Sarajevo vs. NK Celik Zenica4195743518
Wed 17, Sep-18:00NK Vitez vs. OFK Gradina Srebrenik4650413339
Wed 17, Sep-18:00Zrinjski Mostar vs. Napredak Donji Sepak4659913342
Wed 1, Oct-17:00FK Olimpic Sarajev vs. NK Celik Zenica2932043383
Wed 1, Oct-17:00FK Rudar Prijedor vs. Borac Banja Luka2926643325
Wed 1, Oct-19:00FK Sarajevo vs. NK Travnik2927343332
Wed 1, Oct-17:00FK Velez Mostar vs. NK Vitez2931543324
Wed 1, Oct-17:00Mladost Doboj Kaka vs. NK Zvijezda Gradacac2928243320
Wed 1, Oct-18:30NK Siroki Brijeg vs. FK Zeljeznicar2928743334
Tue 21, Oct-17:00NK Travnik vs. FK Sarajevo1619630186
Wed 22, Oct-17:00Borac Banja Luka vs. FK Rudar Prijedor1625632021
Wed 22, Oct-17:00FK Zeljeznicar vs. NK Siroki Brijeg1619432032
Wed 22, Oct-17:00NK Celik Zenica vs. FK Olimpic Sarajevo1628332026
Wed 22, Oct-17:00NK Vitez vs. FK Velez Mostar1620532035
Wed 22, Oct-17:00Zrinjski Mostar vs. Sloga Ljubuski1630232048
Wed 11, Mar-18:00FK Mladost Velika vs. NK Siroki Brijeg346213547
Wed 11, Mar-21:00FK Sarajevo vs. Borac Banja Luka346203550
Wed 11, Mar-18:00NK Zvijezda Gradac vs. FK Olimpic Sarajevo346223549
Wed 11, Mar-18:00Zrinjski Mostar vs. FK Velez Mostar346193553
Wed 18, Mar-21:30Borac Banja Luka vs. FK Sarajevo269418994
Wed 18, Mar-18:30FK Olimpic Sarajev vs. NK Zvijezda Gradacac267118993
Wed 18, Mar-18:30FK Velez Mostar vs. Zrinjski Mostar269218992
Wed 18, Mar-18:30NK Siroki Brijeg vs. FK Mladost Velika Obarsk269318996
Wed 15, Apr-21:30Borac Banja Luka vs. NK Siroki Brijeg1709734044
Wed 15, Apr-18:30FK Olimpic Sarajev vs. Zrinjski Mostar1709034063
Wed 29, Apr-21:30NK Siroki Brijeg vs. Borac Banja Luka424921689
Wed 29, Apr-20:00Zrinjski Mostar vs. FK Olimpic Sarajevo425621687
Wed 20, May-21:00NK Siroki Brijeg vs. FK Olimpic Sarajevo565320802
Wed 27, May-18:45FK Olimpic Sarajev vs. NK Siroki Brijeg2124430988
Bosnia & Herzegovina : Premier Liga
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sat 2, Aug-19:30FK Mladost Velika vs. Borac Banja Luka113112949
Sat 2, Aug-19:00FK Olimpic Sarajev vs. FK Zeljeznicar113012950
Sat 2, Aug-19:30FK Slavija Sarajev vs. Zrinjski Mostar106812955
Sat 2, Aug-19:30FK Velez Mostar vs. FK Drina Zvornik10648447
Sat 2, Aug-19:30NK Celik Zenica vs. NK Vitez114012960
Sat 2, Aug-19:30NK Travnik vs. Sloboda Tuzla107312358
Sun 3, Aug-21:00FK Sarajevo vs. NK Zvijezda Gradacac583412359
Sun 3, Aug-22:30NK Siroki Brijeg vs. Radnik Bijeljina119512953
Sat 9, Aug-19:30FK Drina Zvornik vs. Zrinjski Mostar1135827912
Sat 9, Aug-19:30FK Velez Mostar vs. FK Mladost Velika Obarska1149327920
Sat 9, Aug-19:30NK Vitez vs. FK Olimpic Sarajevo1147327907
Sat 9, Aug-19:30NK Zvijezda Gradac vs. NK Travnik1139327908
Sat 9, Aug-19:00Sloboda Tuzla vs. NK Celik Zenica1133227915
Sun 10, Aug-21:00Borac Banja Luka vs. FK Sarajevo2082527910
Sun 10, Aug-22:30FK Zeljeznicar vs. NK Siroki Brijeg2211627922
Sun 10, Aug-19:30Radnik Bijeljina vs. FK Slavija Sarajevo2267827919
Sun 17, Aug-19:00FK Slavija Sarajev vs. FK Zeljeznicar3734743536
Sun 17, Aug-22:00NK Siroki Brijeg vs. NK Vitez3410843533
Sat 23, Aug-22:00Borac Banja Luka vs. NK Celik Zenica4240410556
Sat 23, Aug-19:00FK Drina Zvornik vs. Radnik Bijeljina***4234710561
Sat 23, Aug-19:00FK Velez Mostar vs. NK Travnik4237110559
Sat 23, Aug-23:00FK Zeljeznicar vs. Zrinjski Mostar424979752
Sat 23, Aug-19:00NK Vitez vs. FK Slavija Sarajevo4254210566
Sat 23, Aug-19:00NK Zvijezda Gradac vs. FK Olimpic Sarajevo4226110560
Sat 23, Aug-19:00Sloboda Tuzla vs. NK Siroki Brijeg4230610557
Sun 24, Aug-19:00FK Mladost Velika vs. FK Sarajevo384810558
Wed 27, Aug-19:00FK Olimpic Sarajev vs. Borac Banja Luka169116640
Wed 27, Aug-19:00FK Slavija Sarajev vs. Sloboda Tuzla158316635
Wed 27, Aug-19:00NK Celik Zenica vs. FK Velez Mostar161816639
Wed 27, Aug-22:00NK Siroki Brijeg vs. NK Zvijezda Gradacac151916643
Wed 27, Aug-19:00NK Travnik vs. FK Mladost Velika Obarska155816631
Wed 27, Aug-19:00Radnik Bijeljina vs. FK Zeljeznicar173216636
Wed 27, Aug-21:00Zrinjski Mostar vs. NK Vitez157416644
Sat 30, Aug-22:00Borac Banja Luka vs. NK Siroki Brijeg898620098
Sat 30, Aug-18:30FK Drina Zvornik vs. FK Zeljeznicar898020076
Sat 30, Aug-18:30FK Mladost Velika vs. NK Celik Zenica877720089
Sat 30, Aug-18:30FK Velez Mostar vs. FK Olimpic Sarajevo876720092
Sat 30, Aug-18:30NK Vitez vs. Radnik Bijeljina892220078
Sat 30, Aug-18:30NK Zvijezda Gradac vs. FK Slavija Sarajevo894520088
Sat 30, Aug-18:30Sloboda Tuzla vs. Zrinjski Mostar881320082
Sun 31, Aug-22:00FK Sarajevo vs. NK Travnik1250320095
Fri 12, Sep-18:00FK Olimpic Sarajev vs. FK Mladost Velika Obar3573548148
Sat 13, Sep-21:00FK Zeljeznicar vs. NK Vitez355482937
Sat 13, Sep-21:00NK Celik Zenica vs. FK Sarajevo356552884
Sat 13, Sep-18:00NK Travnik vs. FK Drina Zvornik357622877
Sat 13, Sep-18:30Radnik Bijeljina vs. Sloboda Tuzla357242879
Sat 13, Sep-20:00Zrinjski Mostar vs. NK Zvijezda Gradacac355892878
Sun 14, Sep-18:00FK Slavija Sarajev vs. Borac Banja Luka468242934
Sun 14, Sep-21:00NK Siroki Brijeg vs. FK Velez Mostar403002933
Sat 20, Sep-18:00FK Drina Zvornik vs. NK Vitez183316125
Sat 20, Sep-18:00FK Mladost Velika vs. NK Siroki Brijeg198716202
Sat 20, Sep-19:00FK Sarajevo vs. FK Olimpic Sarajevo202516206
Sat 20, Sep-18:00FK Velez Mostar vs. FK Slavija Sarajevo201316210
Sat 20, Sep-18:00NK Travnik vs. NK Celik Zenica201916209
Sat 20, Sep-18:00NK Zvijezda Gradac vs. Radnik Bijeljina191216208
Sat 20, Sep-18:00Sloboda Tuzla vs. FK Zeljeznicar197416212
Sun 21, Sep-21:00Borac Banja Luka vs. Zrinjski Mostar1431416211
Wed 24, Sep-18:00FK Sarajevo vs. FK Drina Zvornik1127228234
Sat 27, Sep-17:30FK Olimpic Sarajev vs. NK Travnik2763131948
Sat 27, Sep-17:30FK Zeljeznicar vs. NK Zvijezda Gradacac2760431952
Sat 27, Sep-17:30NK Celik Zenica vs. FK Drina Zvornik2761831949
Sat 27, Sep-17:30NK Vitez vs. Sloboda Tuzla2761531960
Sat 27, Sep-17:30Radnik Bijeljina vs. Borac Banja Luka2758931953
Sat 27, Sep-19:00Zrinjski Mostar vs. FK Velez Mostar2762431958
Sun 28, Sep-17:30FK Slavija Sarajev vs. FK Mladost Velika Obar2763931956
Sun 28, Sep-20:30NK Siroki Brijeg vs. FK Sarajevo2337331962
Sun 5, Oct-19:00Borac Banja Luka vs. FK Zeljeznicar4296745390
Sun 5, Oct-17:30FK Drina Zvornik vs. Sloboda Tuzla4305245384
Sun 5, Oct-17:30FK Mladost Velika vs. Zrinjski Mostar4294245392
Sun 5, Oct-17:00FK Sarajevo vs. FK Slavija Sarajevo4309445383
Sun 5, Oct-17:30FK Velez Mostar vs. Radnik Bijeljina4288145389
Sun 5, Oct-17:30NK Celik Zenica vs. FK Olimpic Sarajevo4299945394
Sun 5, Oct-17:30NK Zvijezda Gradac vs. NK Vitez4309645385
Mon 6, Oct-17:00NK Travnik vs. NK Siroki Brijeg4293045571
Sat 18, Oct-17:00FK Olimpic Sarajev vs. FK Drina Zvornik865419253
Sat 18, Oct-17:00NK Vitez vs. Borac Banja Luka867719274
Sat 18, Oct-17:00Radnik Bijeljina vs. FK Mladost Velika Obarsk861319252
Sat 18, Oct-17:00Sloboda Tuzla vs. NK Zvijezda Gradacac849819272
Sat 18, Oct-18:00Zrinjski Mostar vs. FK Sarajevo846719264
Sun 19, Oct-17:00FK Slavija Sarajev vs. NK Travnik1808519255
Sun 19, Oct-17:00FK Zeljeznicar vs. FK Velez Mostar1794419254
Sun 19, Oct-17:00NK Siroki Brijeg vs. NK Celik Zenica1716319256
Sat 25, Oct-16:30FK Drina Zvornik vs. NK Zvijezda Gradacac2303034764
Sat 25, Oct-16:30FK Olimpic Sarajev vs. NK Siroki Brijeg2298634762
Sat 25, Oct-16:30FK Sarajevo vs. Radnik Bijeljina2314234760
Sat 25, Oct-16:30FK Velez Mostar vs. NK Vitez2312034745
Sat 25, Oct-16:30NK Celik Zenica vs. FK Slavija Sarajevo2292734732
Sat 25, Oct-16:30NK Travnik vs. Zrinjski Mostar2307334733
Sun 26, Oct-20:00Borac Banja Luka vs. Sloboda Tuzla3262537455
Sun 26, Oct-16:30FK Mladost Velika vs. FK Zeljeznicar3261737456
Sat 1, Nov-16:30FK Slavija Sarajev vs. FK Olimpic Sarajevo4531346997
Sat 1, Nov-16:30NK Vitez vs. FK Mladost Velika Obarska3693247000
Sat 1, Nov-16:30NK Zvijezda Gradac vs. Borac Banja Luka3698047001
Sat 1, Nov-16:30Radnik Bijeljina vs. NK Travnik3687846994
Sat 1, Nov-16:30Sloboda Tuzla vs. FK Velez Mostar3696247003
Sat 1, Nov-19:30Zrinjski Mostar vs. NK Celik Zenica3684347122
Sun 2, Nov-16:30FK Zeljeznicar vs. FK Sarajevo4335647015
Sun 2, Nov-19:30NK Siroki Brijeg vs. FK Drina Zvornik4531147014
Sat 8, Nov-16:30FK Drina Zvornik vs. Borac Banja Luka16211127
Sat 8, Nov-16:30FK Mladost Velika vs. Sloboda Tuzla17911130
Sat 8, Nov-16:30FK Sarajevo vs. NK Vitez5111133
Sat 8, Nov-16:30FK Velez Mostar vs. NK Zvijezda Gradacac14711134
Sat 8, Nov-16:30NK Celik Zenica vs. Radnik Bijeljina6911135
Sat 8, Nov-16:30NK Siroki Brijeg vs. FK Slavija Sarajevo14611152
Sat 8, Nov-16:30NK Travnik vs. FK Zeljeznicar9011137
Sun 9, Nov-16:00FK Olimpic Sarajev vs. Zrinjski Mostar650311149
Sat 22, Nov-19:00Borac Banja Luka vs. FK Velez Mostar1974527608
Sat 22, Nov-16:00NK Zvijezda Gradac vs. FK Mladost Velika Obar1975227606
Sat 22, Nov-16:00Radnik Bijeljina vs. FK Olimpic Sarajevo1982227620
Sat 22, Nov-16:00Zrinjski Mostar vs. NK Siroki Brijeg1708127605
Sun 23, Nov-16:00FK Slavija Sarajev vs. FK Drina Zvornik2562127601
Sun 23, Nov-16:00FK Zeljeznicar vs. NK Celik Zenica2561227604
Sun 23, Nov-16:00NK Vitez vs. NK Travnik2561627616
Sun 23, Nov-16:00Sloboda Tuzla vs. FK Sarajevo2561827607
Sat 28, Feb-20:30Borac Banja Luka vs. FK Mladost Velika Obarsk749527186
Sat 28, Feb-17:30FK Drina Zvornik vs. FK Velez Mostar749227177
Sat 28, Feb-17:30NK Vitez vs. NK Celik Zenica749827176
Sat 28, Feb-17:30NK Zvijezda Gradac vs. FK Sarajevo669027175
Sat 28, Feb-17:30Radnik Bijeljina vs. NK Siroki Brijeg749327165
Sat 28, Feb-17:30Sloboda Tuzla vs. NK Travnik749427166
Sat 28, Feb-17:30Zrinjski Mostar vs. FK Slavija Sarajevo749627169
Sat 14, Mar-18:00FK Mladost Velika vs. FK Velez Mostar4150547624
Sat 14, Mar-18:00FK Olimpic Sarajev vs. NK Vitez4150347623
Sat 14, Mar-20:00FK Sarajevo vs. Borac Banja Luka4149648830
Sat 14, Mar-18:00NK Celik Zenica vs. Sloboda Tuzla4150847630
Sun 15, Mar-18:00FK Slavija Sarajev vs. Radnik Bijeljina32693259
Sun 15, Mar-21:00NK Siroki Brijeg vs. FK Zeljeznicar49764979
Sun 15, Mar-18:00NK Travnik vs. NK Zvijezda Gradacac32703281
Sun 15, Mar-18:00Zrinjski Mostar vs. FK Drina Zvornik36963684
Sat 21, Mar-18:30FK Drina Zvornik vs. FK Mladost Velika Obarsk896524359
Sat 21, Mar-18:30FK Velez Mostar vs. FK Sarajevo894624358
Sat 21, Mar-18:30NK Vitez vs. NK Siroki Brijeg898224364
Sat 21, Mar-18:30Sloboda Tuzla vs. FK Olimpic Sarajevo893224361
Sun 22, Mar-21:00Borac Banja Luka vs. NK Travnik1950725521
Sun 22, Mar-18:30FK Zeljeznicar vs. FK Slavija Sarajevo1752325520
Sun 22, Mar-18:30NK Zvijezda Gradac vs. NK Celik Zenica1950625515
Sun 22, Mar-18:30Radnik Bijeljina vs. Zrinjski Mostar1947925519
Fri 3, Apr-18:00NK Celik Zenica vs. Borac Banja Luka390451912
Sat 4, Apr-18:30FK Olimpic Sarajev vs. NK Zvijezda Gradacac390159328
Sat 4, Apr-18:30FK Sarajevo vs. FK Mladost Velika Obarska390749254
Sat 4, Apr-18:30FK Slavija Sarajev vs. NK Vitez390099331
Sat 4, Apr-18:30NK Siroki Brijeg vs. Sloboda Tuzla400079330
Sat 4, Apr-18:30NK Travnik vs. FK Velez Mostar390929323
Sat 4, Apr-18:30Radnik Bijeljina vs. FK Drina Zvornik389939324
Sat 4, Apr-18:30Zrinjski Mostar vs. FK Zeljeznicar390919325
Wed 8, Apr-19:00Borac Banja Luka vs. FK Olimpic Sarajevo4969716775
Wed 8, Apr-18:30FK Drina Zvornik vs. FK Sarajevo4925016764
Wed 8, Apr-18:30FK Mladost Velika vs. NK Travnik4925116761
Wed 8, Apr-18:30FK Velez Mostar vs. NK Celik Zenica4928816759
Wed 8, Apr-18:30FK Zeljeznicar vs. Radnik Bijeljina4928216784
Wed 8, Apr-18:30NK Vitez vs. Zrinjski Mostar4930116771
Wed 8, Apr-18:30NK Zvijezda Gradac vs. NK Siroki Brijeg4929216765
Wed 8, Apr-18:30Sloboda Tuzla vs. FK Slavija Sarajevo4929916773
Sat 11, Apr-18:30FK Olimpic Sarajev vs. FK Velez Mostar747520995
Sat 11, Apr-18:30FK Slavija Sarajev vs. NK Zvijezda Gradacac747420990
Sat 11, Apr-18:30FK Zeljeznicar vs. FK Drina Zvornik756520987
Sat 11, Apr-18:30NK Celik Zenica vs. FK Mladost Velika Obarska747321001
Sat 11, Apr-18:30NK Siroki Brijeg vs. Borac Banja Luka844720989
Sat 11, Apr-18:30Zrinjski Mostar vs. Sloboda Tuzla751720991
Sun 12, Apr-18:30Radnik Bijeljina vs. NK Vitez1832821002
Mon 13, Apr-18:30NK Travnik vs. FK Sarajevo1833021095
Fri 17, Apr-20:00FK Sarajevo vs. NK Celik Zenica2553839318
Sat 18, Apr-21:30Borac Banja Luka vs. FK Slavija Sarajevo2636543835
Sat 18, Apr-18:30FK Drina Zvornik vs. NK Travnik2546343829
Sat 18, Apr-18:30FK Mladost Velika vs. FK Olimpic Sarajevo2550743830
Sat 18, Apr-18:30FK Velez Mostar vs. NK Siroki Brijeg2550143827
Sat 18, Apr-18:00NK Vitez vs. FK Zeljeznicar2546741951
Sat 18, Apr-18:30NK Zvijezda Gradac vs. Zrinjski Mostar2549943833
Sat 18, Apr-18:30Sloboda Tuzla vs. Radnik Bijeljina2544743938
Wed 22, Apr-18:30FK Olimpic Sarajev vs. FK Sarajevo349633889
Wed 22, Apr-18:30FK Slavija Sarajev vs. FK Velez Mostar367603890
Wed 22, Apr-18:30FK Zeljeznicar vs. Sloboda Tuzla367723884
Wed 22, Apr-18:30NK Celik Zenica vs. NK Travnik349603888
Wed 22, Apr-21:30NK Siroki Brijeg vs. FK Mladost Velika Obarsk370184863
Wed 22, Apr-18:30NK Vitez vs. FK Drina Zvornik349563886
Wed 22, Apr-18:30Radnik Bijeljina vs. NK Zvijezda Gradacac349643892
Wed 22, Apr-20:00Zrinjski Mostar vs. Borac Banja Luka349623904
Sat 25, Apr-21:30Borac Banja Luka vs. Radnik Bijeljina456299078
Sat 25, Apr-18:30FK Drina Zvornik vs. NK Celik Zenica438889069
Sat 25, Apr-18:30NK Zvijezda Gradac vs. FK Zeljeznicar439029079
Sat 25, Apr-18:30Sloboda Tuzla vs. NK Vitez438729070
Sun 26, Apr-18:30FK Mladost Velika vs. FK Slavija Sarajevo779110353
Sun 26, Apr-18:00FK Sarajevo vs. NK Siroki Brijeg77769064
Sun 26, Apr-18:30FK Velez Mostar vs. Zrinjski Mostar682310351
Sun 26, Apr-18:30NK Travnik vs. FK Olimpic Sarajevo4899710347
Sat 2, May-19:00FK Olimpic Sarajev vs. NK Celik Zenica1157326170
Sat 2, May-19:00FK Zeljeznicar vs. Borac Banja Luka1701826161
Sat 2, May-19:00NK Vitez vs. NK Zvijezda Gradacac1158626163
Sat 2, May-19:00Sloboda Tuzla vs. FK Drina Zvornik1156626162
Sun 3, May-18:00FK Slavija Sarajev vs. FK Sarajevo1701726171
Sun 3, May-22:00NK Siroki Brijeg vs. NK Travnik1822826168
Sun 3, May-19:00Radnik Bijeljina vs. FK Velez Mostar2337926172
Sun 3, May-20:00Zrinjski Mostar vs. FK Mladost Velika Obarska2144426169
Sat 9, May-22:00Borac Banja Luka vs. NK Vitez3071243086
Sat 9, May-19:00FK Drina Zvornik vs. FK Olimpic Sarajevo2971443078
Sat 9, May-19:00FK Sarajevo vs. Zrinjski Mostar2968543074
Sat 9, May-19:00FK Velez Mostar vs. FK Zeljeznicar2969943075
Sat 9, May-19:00NK Celik Zenica vs. NK Siroki Brijeg2969443077
Sat 9, May-19:00NK Travnik vs. FK Slavija Sarajevo3469443076
Sat 9, May-19:00NK Zvijezda Gradac vs. Sloboda Tuzla2969343082
Wed 13, May-19:00FK Slavija Sarajev vs. NK Celik Zenica392587042
Wed 13, May-19:00FK Zeljeznicar vs. FK Mladost Velika Obarska392487038
Wed 13, May-20:00NK Siroki Brijeg vs. FK Olimpic Sarajevo400727043
Wed 13, May-19:00NK Vitez vs. FK Velez Mostar392177250
Wed 13, May-19:00NK Zvijezda Gradac vs. FK Drina Zvornik392367037
Wed 13, May-19:00Radnik Bijeljina vs. FK Sarajevo392167040
Wed 13, May-19:00Sloboda Tuzla vs. Borac Banja Luka390427036
Wed 13, May-20:30Zrinjski Mostar vs. NK Travnik392187044
Sat 16, May-19:00Borac Banja Luka vs. NK Zvijezda Gradacac462009918
Sat 16, May-19:00FK Drina Zvornik vs. NK Siroki Brijeg462059722
Sat 16, May-19:00FK Mladost Velika vs. NK Vitez462579912
Sat 16, May-19:00FK Olimpic Sarajev vs. FK Slavija Sarajevo4619615499
Sat 16, May-19:00FK Sarajevo vs. FK Zeljeznicar461749913
Sat 16, May-19:00FK Velez Mostar vs. Sloboda Tuzla461999919
Sat 16, May-19:00NK Travnik vs. Radnik Bijeljina462259916
Sat 23, May-19:00Borac Banja Luka vs. FK Drina Zvornik1317325696
Sat 23, May-19:00FK Slavija Sarajev vs. NK Siroki Brijeg1258126384
Sat 23, May-19:00FK Zeljeznicar vs. NK Travnik1257926216
Sat 23, May-19:00NK Vitez vs. FK Sarajevo1257825697
Sat 23, May-19:00NK Zvijezda Gradac vs. FK Velez Mostar1258426217
Sat 23, May-19:00Radnik Bijeljina vs. NK Celik Zenica1258226212
Sat 23, May-19:00Sloboda Tuzla vs. FK Mladost Velika Obarska1319625698
Sat 23, May-19:00Zrinjski Mostar vs. FK Olimpic Sarajevo1258625695
Sat 30, May-19:00FK Drina Zvornik vs. FK Slavija Sarajevo2509836378
Sat 30, May-19:00FK Mladost Velika vs. NK Zvijezda Gradacac2512936379
Sat 30, May-19:00FK Olimpic Sarajev vs. Radnik Bijeljina2510136422
Sat 30, May-19:00FK Sarajevo vs. Sloboda Tuzla2509934659
Sat 30, May-19:00FK Velez Mostar vs. Borac Banja Luka2510036417
Sat 30, May-19:00NK Celik Zenica vs. FK Zeljeznicar2512736421
Sat 30, May-19:00NK Siroki Brijeg vs. Zrinjski Mostar2511936376
Sat 30, May-19:00NK Travnik vs. NK Vitez2512134657
Sat 25, Jul-19:30FK Rudar Prijedor vs. Mladost Doboj Kakanj4498114688
Sat 25, Jul-21:45NK Celik Zenica vs. Sloboda Tuzla472814569
Sat 25, Jul-19:30Radnik Bijeljina vs. NK Vitez4499212886
Sun 26, Jul-22:00Borac Banja Luka vs. FK Zeljeznicar752014605
Sun 26, Jul-19:30FK Slavija Sarajev vs. FK Velez Mostar752414607
Sun 26, Jul-19:30NK Travnik vs. NK Siroki Brijeg750514588
Sun 26, Jul-22:30Zrinjski Mostar vs. FK Olimpic Sarajevo481514603
Mon 27, Jul-19:30FK Sarajevo vs. FK Drina Zvornik475618093
Sat 1, Aug-19:30FK Drina Zvornik vs. Zrinjski Mostar1615726460
Sat 1, Aug-19:00FK Olimpic Sarajev vs. NK Celik Zenica1611126455
Sat 1, Aug-19:00FK Velez Mostar vs. Borac Banja Luka1613826451
Sat 1, Aug-19:30Mladost Doboj Kaka vs. FK Slavija Sarajevo1612826458
Sat 1, Aug-19:30Sloboda Tuzla vs. FK Rudar Prijedor1614726475
Sun 2, Aug-19:30FK Zeljeznicar vs. Radnik Bijeljina1618726479
Sun 2, Aug-22:30NK Siroki Brijeg vs. NK Vitez1611526483
Mon 3, Aug-19:00NK Travnik vs. FK Sarajevo3565035638
Sat 8, Aug-21:00Borac Banja Luka vs. Mladost Doboj Kakanj3119647078
Sat 8, Aug-19:30NK Celik Zenica vs. FK Drina Zvornik3432947083
Sat 8, Aug-19:30Radnik Bijeljina vs. FK Velez Mostar3434647081
Sat 8, Aug-22:00Zrinjski Mostar vs. NK Travnik3431747076
Sun 9, Aug-19:30FK Rudar Prijedor vs. FK Olimpic Sarajevo3428147074
Sun 9, Aug-19:00FK Sarajevo vs. NK Siroki Brijeg3430447069
Sun 9, Aug-19:30FK Slavija Sarajev vs. Sloboda Tuzla3429647073
Sun 9, Aug-19:00NK Vitez vs. FK Zeljeznicar3429047070
Fri 14, Aug-22:00FK Sarajevo vs. Zrinjski Mostar603017221
Fri 14, Aug-19:00Sloboda Tuzla vs. Borac Banja Luka540517223
Sat 15, Aug-19:00FK Drina Zvornik vs. FK Rudar Prijedor541717718
Sat 15, Aug-19:00FK Velez Mostar vs. NK Vitez543517724
Sat 15, Aug-19:00Mladost Doboj Kaka vs. Radnik Bijeljina544217723
Sat 15, Aug-19:00NK Travnik vs. NK Celik Zenica540617720
Sun 16, Aug-22:00NK Siroki Brijeg vs. FK Zeljeznicar544922745
Mon 17, Aug-19:00FK Olimpic Sarajev vs. FK Slavija Sarajevo1689422748
Sat 22, Aug-19:00NK Celik Zenica vs. FK Sarajevo2583437909
Sat 22, Aug-19:00NK Vitez vs. Mladost Doboj Kakanj2577837915
Sat 22, Aug-19:00Radnik Bijeljina vs. Sloboda Tuzla2570737910
Sun 23, Aug-21:00Borac Banja Luka vs. FK Olimpic Sarajevo3468937918
Sun 23, Aug-19:00FK Rudar Prijedor vs. NK Travnik3896938967
Sun 23, Aug-19:00FK Slavija Sarajev vs. FK Drina Zvornik2578737917
Sun 23, Aug-19:00FK Zeljeznicar vs. FK Velez Mostar2580937912
Sun 23, Aug-21:00Zrinjski Mostar vs. NK Siroki Brijeg2575937920
Fri 28, Aug-21:00Zrinjski Mostar vs. NK Celik Zenica6284689
Sat 29, Aug-19:00FK Drina Zvornik vs. Borac Banja Luka487836379
Sat 29, Aug-19:00Sloboda Tuzla vs. NK Vitez487456377
Sun 30, Aug-19:00FK Sarajevo vs. FK Rudar Prijedor487646578
Sun 30, Aug-19:00Mladost Doboj Kaka vs. FK Zeljeznicar487276442
Sun 30, Aug-21:00NK Siroki Brijeg vs. FK Velez Mostar479026576
Sun 30, Aug-19:00NK Travnik vs. FK Slavija Sarajevo487386445
Mon 31, Aug-19:00FK Olimpic Sarajev vs. Radnik Bijeljina35036504
Brazil : Brasilero Serie A
Date and Time Team FTCode Full Time HTCode Half Time
Sun 11, May-23:00Atletico Belo Hori vs. Cruzeiro MG2034120383
Sun 11, May-04:00Botafogo RJ vs. Criciuma SC1713917131
Sun 11, May-23:00Chapecoense SC vs. Gremio RS2033820430
Sun 11, May-23:00Fluminense RJ vs. Flamengo RJ2035620412
Sun 11, May-01:30Internacional RS vs. Atletico Paranaense1706417055
Sun 11, May-01:30Palmeiras SP vs. Goias GO1706517070
Sun 11, May-23:00SAO Paulo SP vs. Corinthians SP2040720357
Mon 12, May-01:30Bahia BA vs. Vitoria BA2056820567
Mon 12, May-01:30Coritiba PR vs. Sport Recife PE2057820560
Mon 12, May-01:30Figueirense SC vs. Santos SP2057020571
Thu 15, May-05:00Goias GO vs. Botafogo RJ2359129079
Sun 18, May-23:00Atletico Paranaens vs. Chapecoense SC2888831534
Sun 18, May-23:00Corinthians SP vs. Figueirense SC3132132101
Sun 18, May-01:30Cruzeiro MG vs. Coritiba PR2883031532
Sun 18, May-23:00Flamengo RJ vs. SAO Paulo SP3132732100
Sun 18, May-23:00Gremio RS vs. Fluminense RJ3130432095
Mon 19, May-01:30Criciuma SC vs. Internacional RS3147932109
Mon 19, May-01:30Santos SP vs. Atletico Belo Horizonte MG3147832099
Mon 19, May-01:30Vitoria BA vs. Palmeiras SP3148132104
Thu 22, May-05:00Corinthians SP vs. Atletico Paranaense3410934094
Thu 22, May-02:30Coritiba PR vs. Internacional RS3403134044
Thu 22, May-04:00Criciuma SC vs. Chapecoense SC3406434067
Thu 22, May-04:00Cruzeiro MG vs. Sport Recife PE3407534082
Thu 22, May-02:30Flamengo RJ vs. Bahia BA3403934034
Thu 22, May-05:00Fluminense RJ vs. SAO Paulo SP3410034099
Thu 22, May-05:00Gremio RS vs. Botafogo RJ3410734118
Fri 23, May-02:30Goias GO vs. Santos SP3501935013
Fri 23, May-02:30Palmeiras SP vs. Figueirense SC3500835010
Fri 23, May-04:00Vitoria BA vs. Atletico Belo Horizonte MG3502535026
Sun 25, May-23:00Atletico Paranaens vs. Coritiba PR4027540310
Sun 25, May-01:30Bahia BA vs. Fluminense RJ3846538464
Sun 25, May-23:00Figueirense SC vs. Goias GO4029540326
Sun 25, May-23:00Santos SP vs. Flamengo RJ4030640280
Sun 25, May-04:00SAO Paulo SP vs. Gremio RS3855438530
Sun 25, May-23:00Sport Recife PE vs. Corinthians SP4033240298
Mon 26, May-01:30Atletico Belo Hori vs. Criciuma SC4036140368
Mon 26, May-01:30Botafogo RJ vs. Vitoria BA4035140381
Mon 26, May-01:30Chapecoense SC vs. Palmeiras SP4036640346
Mon 26, May-01:30Internacional RS vs. Cruzeiro MG4035340379
Thu 29, May-05:00Atletico Belo Hori vs. Fluminense RJ4291548096
Thu 29, May-05:00Atletico Paranaens vs. SAO Paulo SP4290747792
Thu 29, May-05:00Corinthians SP vs. Cruzeiro MG4345748097
Thu 29, May-02:30Criciuma SC vs. Coritiba PR4275448091
Thu 29, May-04:00Goias GO vs. Vitoria BA4287648089
Thu 29, May-04:00Internacional RS vs. Chapecoense SC4287548093
Thu 29, May-02:30Palmeiras SP vs. Botafogo RJ4275148085
Thu 29, May-02:30Sport Recife PE vs. Gremio RS4276448088
Fri 30, May-04:00Bahia BA vs. Santos SP4346348102
Fri 30, May-02:30Flamengo RJ vs. Figueirense SC4310048100
Sun 1, Jun-23:00Botafogo RJ vs. Corinthians SP47452
Sun 1, Jun-23:00Chapecoense SC vs. Bahia BA47469502
Sun 1, Jun-23:00Corinthians SP vs. Botafogo RJ4805348873
Sun 1, Jun-01:30Coritiba PR vs. Goias GO45785311
Sun 1, Jun-23:00Cruzeiro MG vs. Flamengo RJ47433496
Sun 1, Jun-23:00Gremio RS vs. Palmeiras SP47459498
Sun 1, Jun-01:30SAO Paulo SP vs. Atletico Belo Horizonte MG45783367
Sun 1, Jun-04:00Vitoria BA vs. Sport Recife PE45903495
Mon 2, Jun-01:30Figueirense SC vs. Atletico Paranaense47560503
Mon 2, Jun-01:30Fluminense RJ vs. Internacional RS47569499
Mon 2, Jun-01:30Santos SP vs. Criciuma SC47574497
Thu 5, Jun-04:00Sport Recife PE vs. Bahia BA492912797
Thu 17, Jul-05:00Bahia BA vs. SAO Paulo SP2473224756
Thu 17, Jul-02:30Coritiba PR vs. Figueirense SC2464624643
Thu 17, Jul-05:00Criciuma SC vs. Fluminense RJ2472724758
Thu 17, Jul-05:00Flamengo RJ vs. Atletico Paranaense2475724722
Thu 17, Jul-02:30Gremio RS vs. Goias GO2463124623
Thu 17, Jul-02:30Sport Recife PE vs. Botafogo RJ24641