Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Wed 5, Oct-17:00 - AFC Cup Sogdiana Jizzakh vs Kuala Lumpur City |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - AFC Youth Championship U17 Bangladesh(U17) vs Singapore(U17) |
1-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - AFC Youth Championship U17 Oman U17 vs Bahrain(U17) |
1-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - AFC Youth Championship U17 Uzbekistan(U17) vs Brunei Darussalam(U17) |
8-0 |
14-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - AFC Youth Championship U17 Indonesia(U17) vs United Arab Emirates(U17) |
2-2 |
3-2 |
Wed 5, Oct-17:30 - AFC Youth Championship U17 Japan(U17) vs Turkmenistan(U17) |
3-0 |
7-0 |
Wed 5, Oct-17:30 - AFC Youth Championship U17 Kyrgyzstan(U17) vs Hong Kong,China(U17) |
1-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-18:00 - AFC Youth Championship U17 Tajikistan(U17) vs Mongolia(U17) |
2-0 |
3-0 |
Wed 5, Oct-19:30 - AFC Youth Championship U17 Saudi Arabia(U17) vs Maldives(U17) |
4-0 |
9-0 |
Wed 5, Oct-08:00 - AFC Youth Championship U17 China(U17) vs Cambodia(U17) |
4-0 |
9-0 |
Wed 5, Oct-12:30 - AFC Youth Championship U17 Australia(U17) vs Northern Mariana Island(U17) |
10-0 |
23-0 |
Wed 5, Oct-13:00 - AFC Youth Championship U17 Iran(U17) vs Laos(U17) |
0-0 |
3-0 |
Wed 5, Oct-20:45 - AFC Youth Championship U17 Iraq(U17) vs Lebanon(U17) |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-13:00 - AFC Youth Championship U17 Thailand(U17) vs Nepal(U17) |
1-0 |
3-0 |
Wed 5, Oct-13:00 - AFC Youth Championship U17 Malaysia(U17) vs Guam(U17) |
0-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-14:00 - AFC Youth Championship U17 Yemen(U17) vs Bhutan(U17) |
5-0 |
8-0 |
Wed 5, Oct-22:00 - AFC Youth Championship U17 Jordan(U17) vs Philippines (U17) |
0-0 |
3-1 |
Wed 5, Oct-22:30 - AFC Youth Championship U17 India(U17) vs Kuwait U17 |
1-0 |
3-0 |
Wed 5, Oct-16:00 - AFC Youth Championship U17 Viet Nam(U17) vs Chinese Taipei(U17) |
1-0 |
4-0 |
Wed 5, Oct-23:00 - African Youth Cup U17 Senegal U17 vs Mali U17 |
0-1 |
1-2 |
Wed 5, Oct-17:00 - Argentina Reserves League Boca Juniors Reserve vs Gimnasia LP Reserve |
1-0 |
2-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - Argentina Reserves League Ferro Carril Oeste (GP) Reserve vs Estudiantes de Caseros Reserve |
1-0 |
4-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - Argentina Reserves League Atletico Fenix Reserve vs Justo Jose de Urquiza Reserve |
1-2 |
1-3 |
Wed 5, Oct-18:00 - Argentina Reserves League CA Banfield Reserve vs Velez Sarsfield(R) |
1-1 |
1-3 |
Wed 5, Oct-18:00 - Argentina Reserves League Tigre Reserve vs Sarmiento Junin Reserve |
0-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-18:00 - Argentina Reserves League Deportivo Moron Reserve vs Almirante Brown Reserves |
0-2 |
0-2 |
Wed 5, Oct-18:00 - Argentina Reserves League Sacachispas Reserve vs Flandria Reserve |
0-2 |
0-2 |
Wed 5, Oct-18:00 - Argentina Reserves League Central Cordoba De SDE Reserve vs Independiente Reserve |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-18:00 - Argentina Reserves League Deportivo Camioneros Reserve vs Nueva Chicago Reserve |
1-0 |
1-2 |
Wed 5, Oct-21:00 - Argentina Reserves League Tristan Suarez Reserve vs Temperley Reserve |
0-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-23:30 - Argentine Primera Division Colon vs Patronato Parana |
1-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-02:00 - Argentine Primera Division Sarmiento Junin vs Tigre |
1-2 |
2-2 |
Wed 5, Oct-04:30 - Argentine Primera Division Velez Sarsfield vs CA Banfield |
0-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-15:00 - Armenia Cup MIKA Ashtarak vs Gandzasar Kapan |
0-0 |
1-2 |
Wed 5, Oct-15:00 - Armenia Cup FC Syunik vs Shirak |
0-2 |
1-5 |
Wed 5, Oct-15:00 - Armenia Cup West Armenia vs Alashkert |
1-2 |
1-4 |
Wed 5, Oct-17:45 - Bahrain Premier League Shabab Manama vs Bahrain SC |
2-1 |
3-2 |
Wed 5, Oct-19:30 - Bahrain Premier League Sitra vs Al Khaldiya |
0-2 |
1-2 |
Wed 5, Oct-20:45 - Bahrain Premier League Al-Budaiya vs East Riffa |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-15:00 - Belarus Reserves League FC Vitebsk Reserve vs BATE Borisov Reserves |
0-0 |
2-2 |
Wed 5, Oct-02:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof Nacional Potosi vs Club Guabira |
1-0 |
3-1 |
Wed 5, Oct-04:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof Jorge Wilstermann vs Club Bolivar |
0-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-20:45 - Bosnia Premijer Liga Zrinjski Mostar vs NK Siroki Brijeg |
1-0 |
3-0 |
Wed 5, Oct-02:00 - Brasileiro Serie B Gremio (RS) vs Centro Sportivo Alagoano |
2-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-02:00 - Brasileiro Serie B Vila Nova (GO) vs Criciuma SC |
0-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-02:00 - Brasileiro Serie B Clube de Regatas Brasil vs Chapecoense SC |
1-0 |
2-1 |
Wed 5, Oct-02:00 - Brasileiro Serie B Operario Ferroviario PR vs Vasco da Gama(RJ) |
1-0 |
2-3 |
Wed 5, Oct-02:00 - Brasileiro Serie B Brusque SC vs Sport Club Recife (PE) |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-04:30 - Brasileiro Serie B Nautico PE vs Tombense |
3-1 |
4-3 |
Wed 5, Oct-04:30 - Brasileiro Serie B Gremio Novorizontino vs Bahia |
1-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2 Ipojuca PE vs Ferroviario Do Cabo PE |
0-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-04:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A Juventude (RS) vs Corinthians Paulista (SP) |
0-1 |
2-2 |
Wed 5, Oct-02:00 - Chile Primera Division Colo Colo vs Universidad Catolica |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-11:30 - Chinese Super League Changchun YaTai vs Guangzhou FC |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-15:30 - Chinese Super League Shanghai Port FC vs Beijing Guoan |
0-1 |
0-1 |
Wed 5, Oct-15:30 - Chinese Super League Wuhan Yangtze River FC vs Chengdu Rongcheng FC |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-15:30 - Chinese Super League Meizhou Hakka vs Shandong Taishan |
0-0 |
1-2 |
Wed 5, Oct-17:30 - Club Friendly NK Opatija vs NK Jadran Porec |
1-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-06:00 - Club Friendly Deren vs Ulaanbaatar City |
0-1 |
0-1 |
Wed 5, Oct-22:00 - Club Friendly Buzios RJ vs Campos RJ |
0-1 |
|
Wed 5, Oct-21:00 - Club Friendly CfR Pforzheim vs ATSV Mutschelbach |
2-0 |
|
Wed 5, Oct-22:00 - Club Friendly Barra Mansa FC vs Goytacaz RJ |
1-3 |
1-4 |
Wed 5, Oct-22:00 - Club Friendly Barra SC(U20) vs Chapecoense SC(U20) |
1-3 |
|
Wed 5, Oct-22:45 - Club Friendly Rockmount vs Carrigaline United |
1-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-22:45 - Club Friendly Grays Athletic vs Tilbury |
0-2 |
0-2 |
Wed 5, Oct-04:40 - Colombia Copa Premier Leones vs Boyaca Chico |
1-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-05:05 - CONCACAF League Real Espana vs Alajuelense |
0-1 |
0-3 |
Wed 5, Oct-22:00 - Copa do Brasil Sub 20 ABC FC RN Youth vs Fluminense-PI Youth |
2-2 |
3-3 |
Wed 5, Oct-22:00 - Copa do Brasil Sub 20 Nautico Youth (PE) vs Ceara Youth |
2-1 |
3-1 |
Wed 5, Oct-22:30 - Copa do Brasil Sub 20 IAPE Youth vs Sao Raimundo-RR Youth |
3-0 |
3-1 |
Wed 5, Oct-22:00 - Copa Rio Portuguesa RJ vs Goncalense/RJ |
2-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-23:00 - Copa Uruguay Montevideo City Torque vs CA Progreso |
1-2 |
1-2 |
Wed 5, Oct-00:30 - Copa Uruguay Defensor SC vs Liverpool Montevideo |
2-0 |
3-0 |
Wed 5, Oct-16:30 - Coppa Italia Lega PRO Ancona vs Rimini |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-16:30 - Coppa Italia Lega PRO Mantova vs AC Trento |
0-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-16:30 - Coppa Italia Lega PRO US Pergolettese vs Sangiuliano City |
1-1 |
1-3 |
Wed 5, Oct-16:30 - Coppa Italia Lega PRO Viterbese Castrense vs San Donato Tavarnelle |
0-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-16:30 - Coppa Italia Lega PRO Gubbio vs Recanatese |
1-0 |
2-1 |
Wed 5, Oct-16:30 - Coppa Italia Lega PRO Renate AC vs Pro Sesto |
1-0 |
3-1 |
Wed 5, Oct-23:00 - Coppa Italia Lega PRO Olbia vs Sassari Torres |
2-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-16:30 - Coppa Italia Lega PRO Alessandria vs Novara Calcio |
1-0 |
2-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - Coppa Italia Lega PRO Cesena vs Fermana |
1-0 |
3-1 |
Wed 5, Oct-17:30 - Coppa Italia Lega PRO Pordenone Calcio SSD vs Imolese Calcio |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-19:59 - Coppa Italia Lega PRO Robur Siena S.S.D. vs Pontedera |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-19:59 - Coppa Italia Lega PRO Triestina vs ArzignanoChiampo |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-19:59 - Coppa Italia Lega PRO Piacenza vs Pro Vercelli |
1-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-19:59 - Coppa Italia Lega PRO Delfino Pescara 1936 vs Vis Pesaro |
1-0 |
6-0 |
Wed 5, Oct-19:59 - Coppa Italia Lega PRO Pro Patria vs Albinoleffe |
0-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-19:59 - Coppa Italia Lega PRO Calcio Lecco vs Juventus(U23) |
0-1 |
1-3 |
Wed 5, Oct-19:59 - Coppa Italia Lega PRO Montevarchi Calcio vs Monterosi |
1-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-19:59 - Coppa Italia Lega PRO Virtus Entella vs Carrarese |
1-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-16:00 - Coppa Italia Lega PRO Vicenza vs USD Virtus Verona |
1-0 |
2-1 |
Wed 5, Oct-19:00 - Cyprus Cup Othellos Athienou vs Doxa Katokopias |
0-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-19:00 - Cyprus Cup AE Zakakiou vs Pafos FC |
0-2 |
0-3 |
Wed 5, Oct-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Slovan Velvary vs Banik Most Sous |
0-0 |
0-2 |
Wed 5, Oct-17:45 - Denmark Cup Saedding-Guldager IF vs Middelfart |
0-3 |
0-6 |
Wed 5, Oct-04:00 - Ecuador Campeonato Serie B Manta FC vs CD El Nacional |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-22:45 - England FA Cup Bury AFC vs Clitheroe |
1-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Corinthian Casuals vs Cray Wanderers |
1-0 |
1-3 |
Wed 5, Oct-22:30 - England Southern Division one Willand Rovers vs Lymington Town |
1-0 |
3-0 |
Wed 5, Oct-22:45 - England Southern Division one Biggleswade FC vs Cirencester Town |
1-1 |
3-1 |
Wed 5, Oct-23:00 - England The Championship Preston North End vs West Bromwich(WBA) |
1-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-22:45 - England The Championship Watford vs Swansea City |
1-0 |
1-2 |
Wed 5, Oct-22:45 - England The Championship Middlesbrough vs Birmingham |
1-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-22:45 - England The Championship Rotherham United vs Millwall |
1-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-22:45 - England The Championship Hull City vs Wigan Athletic |
1-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-22:45 - England The Championship Burnley vs Stoke City |
0-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-21:30 - Faroe Islands Cup KI Klaksvik vs 07 Vestur Sorvagur |
2-0 |
4-0 |
Wed 5, Oct-22:00 - Faroe Islands Cup HB Torshavn vs Vikingur Gota |
0-1 |
0-1 |
Wed 5, Oct-19:00 - Finland Veikkausliga KuPS vs FC Haka |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-18:00 - Friendly Internationals France(U16) vs Wales(U16) |
1-0 |
3-0 |
Wed 5, Oct-01:00 - Friendly Internationals Peru Beach Soccer vs Argentina Beach Soccer |
2-4 |
4-6 |
Wed 5, Oct-02:55 - Friendly Internationals Paraguay Beach Soccer vs Venezuela Beach Soccer |
10-3 |
|
Wed 5, Oct-14:30 - Friendly Internationals Chile Women\'s(U17) vs Morocco Women\'s U17 |
3-1 |
3-1 |
Wed 5, Oct-21:00 - Germany - Regionalliga Sued FSV Frankfurt vs 1. FSV Mainz 05 II |
1-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-21:00 - Germany OberLiga SV Tasmania Berlin vs FSV Optik Rathenow |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - Greece Cup Egaleo vs Panserraikos |
1-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - Greece Cup Makedonikos FC vs Anagennisi Karditsa |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - Greece Cup Diagoras Rodos vs Apollon Pontou |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - Greece Cup Asteras Stavros vs Almopos Aridaea |
0-2 |
0-3 |
Wed 5, Oct-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Solola FC vs Nueva Concepcion |
2-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Deportivo Puerto San Jose vs Catarina |
1-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-22:30 - Guatemala Liga 2 Nacional Coatepeque vs Sportivo San Juan |
1-0 |
3-0 |
Wed 5, Oct-22:00 - Holland Tweede Divisie Rijnsburgse Boys vs SV De Treffers |
2-0 |
3-0 |
Wed 5, Oct-22:00 - Holland Tweede Divisie HHC Hardenberg vs AFC Amsterdam |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-22:00 - Holland Tweede Divisie Jong Sparta Rotterdam vs Scheveningen |
0-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-22:00 - Holland Tweede Divisie VV Katwijk vs OFC Oostzaan |
2-0 |
5-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - Hungary NB Ⅱ Nyiregyhaza Spartacus FC vs MTK Budapest FC |
1-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - Hungary NB Ⅱ Soroksar vs FC Ajka |
2-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - Hungary NB Ⅱ MTE Mosonmagyarovar vs Budafoki MTE |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - Hungary NB Ⅱ Csakvari TK vs Szentlorinc SE |
0-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-19:00 - Hungary NB Ⅱ ETO FC Gyor vs Gyirmot SE |
0-0 |
0-2 |
Wed 5, Oct-19:59 - Hungary NB Ⅱ Diosgyor VTK vs Dorogi FC |
1-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-19:59 - Hungary NB Ⅱ BFC Siofok vs Pecsi MFC |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-19:59 - Hungary NB Ⅱ Szombathelyi Haladas vs Kazincbarcikai |
1-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-19:59 - Hungary NB Ⅱ Kozarmisleny SE vs Bekescsaba |
0-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-19:59 - Hungary NB Ⅱ Tiszakecske vs Szeged Csanad |
0-1 |
0-1 |
Wed 5, Oct-23:15 - Iceland Premier Division Vikingur Reykjavik vs Valur |
0-2 |
3-2 |
Wed 5, Oct-19:30 - Iceland Premier Division IBV Vestmannaeyjar vs Hafnarfjordur FH |
1-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A AC Legnano vs Chisola |
1-0 |
2-2 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A Vado FC vs Borgosesia |
1-2 |
3-2 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A A.S.D. Bra vs FBC Derthona |
0-1 |
3-2 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A Sestri Levante vs Castellanzese |
0-2 |
3-2 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A Ligorna vs AS Casale Calcio |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A Gozzano vs Fossano Calcio |
1-0 |
3-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A Fezzanese vs USD PDHAE |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A Castanese vs Pinerolo |
0-2 |
0-4 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A Stresa Vergante vs Chieri |
1-0 |
4-0 |
Wed 5, Oct-18:00 - Italy Serie D Group A Sanremese vs AC Asti |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D Ravenna vs Giana Erminio |
1-2 |
3-3 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D Real Forte Querceta vs ASD Fanfulla |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D Scandicci vs Crema |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D Lentigione vs Correggese Calcio |
0-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D Sammaurese vs Mezzolara |
1-1 |
3-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D Aglianese vs Athletic Carpi |
0-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D US Corticella vs United Riccione |
1-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D GS Bagnolese vs Forli FC |
0-0 |
0-2 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D ACD Sant\'Angelo vs Salsomaggiore |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-22:00 - Italy Serie D Group D Prato vs Pistoiese |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I Catania vs Vibonese |
1-0 |
3-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I Castrovillari vs Acireale |
0-0 |
0-4 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I Paterno vs ASD Ragusa Calcio |
0-1 |
0-2 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I Citta Di Sant\'Agata vs Trapani |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I FC Lamezia Terme vs Sancataldese |
1-1 |
3-2 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I Cittanova Interpiana vs Santa Maria Cilento |
1-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I Mariglianese vs ASD Licata |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I ASD Canicatti vs Aversa Normanna |
0-1 |
0-1 |
Wed 5, Oct-21:00 - Italy Serie D Group I AC Locri 1909 vs San Luca |
0-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-12:30 - Japan Emperor Cup Ventforet Kofu vs Kashima Antlers |
1-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-14:30 - Japan Emperor Cup Kyoto Sanga FC vs Sanfrecce Hiroshima |
0-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-13:00 - Japan Women\'s Football League Division 1 Nippon Sport Science University Women\'s vs Angeviolet Hiroshima Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Wed 5, Oct-14:00 - Japanese League Division 2 Omiya Ardija vs Montedio Yamagata |
0-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-14:00 - Kazakhstan Super League FC Akzhayik vs Turan Turkistan |
1-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-14:00 - Korea FA Cup Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Hyundai Motors |
1-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-14:00 - Korea FA Cup Daegu FC vs FC Seoul |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-14:00 - Korea League 2 Daejeon Hana Citizen vs Jeonnam Dragons |
1-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-14:30 - Korea League 2 Chungnam Asan FC vs Seoul E-Land FC |
1-0 |
2-1 |
Wed 5, Oct-19:00 - Kuwait 1st Division League Al-Salibikhaet vs Al-Shabab(KUW) |
0-0 |
0-2 |
Wed 5, Oct-19:00 - Kuwait 1st Division League Khaitan vs Yarmouk |
0-1 |
0-1 |
Wed 5, Oct-18:30 - Lithuania Cup Hegelmann Litauen vs FK Panevezys |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-03:00 - Mexico Primera Divison 2 Inter de Queretaro vs CD Tulancingo |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-02:05 - Mexico Primera Divison A Leones Negros vs Celaya FC |
0-0 |
0-2 |
Wed 5, Oct-04:05 - Mexico Primera Divison A Pumas Tabasco vs CSyD Dorados de Sinaloa |
0-0 |
0-3 |
Wed 5, Oct-06:05 - Mexico Primera Divison A Venados FC vs Tlaxcala |
0-0 |
3-0 |
Wed 5, Oct-18:00 - Mexico Youth U20 Leon U20 vs Club America U20 |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-19:00 - Mexico Youth U20 Puebla(U20) vs Atlas U20 |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-19:00 - Mexico Youth U20 Pumas UNAM U20 vs Tigres UANL(U20) |
1-1 |
3-1 |
Wed 5, Oct-13:00 - Myanmar National League Hantharwady United vs ISPE FC |
2-0 |
3-1 |
Wed 5, Oct-16:00 - North Macedonia Cup FK Vardar vs Fortuna Singelik |
3-0 |
4-0 |
Wed 5, Oct-16:00 - North Macedonia Cup FK Shkendija vs FK Skopje |
4-0 |
5-0 |
Wed 5, Oct-16:00 - North Macedonia Cup Bregalnica Stip vs Pelister Bitola |
0-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-16:00 - North Macedonia Cup FK Tikves Kavadarci vs Sileks Kratovo |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-16:00 - North Macedonia Cup FC Shkupi vs Voska Sport |
2-0 |
6-0 |
Wed 5, Oct-16:00 - North Macedonia Cup Akademija Pandev vs Ljuboten |
4-0 |
9-0 |
Wed 5, Oct-16:00 - North Macedonia Cup FC Struga Trim-Lum vs Rabotnicki Skopje |
0-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-22:45 - Northern Ireland Women\'s Premiership Derry City Women\'s vs Crusaders Newtownabbey Strikers Women\'s |
0-2 |
0-7 |
Wed 5, Oct-23:00 - Northern Ireland Women\'s Premiership Glentoran Belfast United Women\'s vs Mid Ulster Women\'s |
8-0 |
10-1 |
Wed 5, Oct-22:45 - Northern Ireland Youth League Cliftonville(U20) vs Linfield FC(U20) |
0-1 |
0-2 |
Wed 5, Oct-00:15 - Peru Primera Division Deportivo Municipal vs UTC Cajamarca |
0-1 |
1-2 |
Wed 5, Oct-02:30 - Peru Primera Division Cienciano vs Sport Huancayo |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-05:00 - Peru Primera Division Univ. Cesar Vallejo vs Alianza Lima |
1-1 |
3-2 |
Wed 5, Oct-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Arka Gdynia Youth vs Lech Poznan Youth |
2-0 |
2-1 |
Wed 5, Oct-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Rakow Czestochowa Youth vs Legia Warszawa Youth |
1-1 |
4-2 |
Wed 5, Oct-15:00 - Poland - II liga Lech Poznan B vs Pogon Siedlce |
1-1 |
1-2 |
Wed 5, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao Sacavenense(U19) vs Loures(U19) |
2-0 |
3-0 |
Wed 5, Oct-22:00 - Premier League International Cup Fulham U21 vs Valencia CF Mestalla |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-21:00 - Qatar League Division 2 Al Khor SC vs Lusail City |
0-0 |
2-1 |
Wed 5, Oct-13:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 Zira FK B vs Araz Nakhchivan |
0-1 |
0-1 |
Wed 5, Oct-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 FK MOIK Baku vs Standard Sumqayit B |
1-0 |
1-3 |
Wed 5, Oct-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 Turan Tovuz II vs Gabala FC B |
0-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 Kapaz PFK II vs Energetik Mingachevir |
1-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-18:00 - Russia Cup FC Tyumen vs Volgar Astrakhan |
0-1 |
0-3 |
Wed 5, Oct-19:00 - Russia Cup Dinamo Briansk vs Arsenal Tula |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-19:00 - Russia Cup Avangard Kursk vs Dinamo Makhachkala |
0-0 |
0-2 |
Wed 5, Oct-19:00 - Russia Cup Torpedo Vladimir vs Akron Togliatti |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-19:00 - Russia Cup Peresvet Podolsk vs Baltika |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-19:30 - Russia Cup Tekstilshchik Ivanovo vs PFK Kuban |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-19:30 - Russia Cup Chernomorets Novorossiysk vs Yenisey Krasnoyarsk |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-19:59 - Russia Cup Rotor Volgograd vs Shinnik Yaroslavl |
0-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-19:59 - Russia Cup Dinamo St. Petersburg vs Alania Vladikavkaz |
1-1 |
2-3 |
Wed 5, Oct-19:59 - Russia Cup Zvezda Sint Petersburg vs Veles Moscow |
1-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-13:30 - Russia Cup Dinamo Vladivostok vs SKA Khabarovsk |
0-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-14:00 - Russia Cup Zenit Izhevsk vs KamAZ |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-15:00 - Russia Cup FK Kosmos Dolgoprudny vs Rodina Moskva |
1-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-16:00 - Russia Cup Volga Ulyanovsk vs Rubin Kazan |
1-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-16:00 - Russia Cup Kuban Holding vs FC Ufa |
0-1 |
0-1 |
Wed 5, Oct-22:45 - San Marino Cup SC Faetano vs SS Murata |
1-1 |
3-1 |
Wed 5, Oct-22:45 - San Marino Cup SP Tre Penne vs S.S Pennarossa |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-22:45 - San Marino Cup AC Juvenes/Dogana vs Cailungo |
0-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-22:45 - San Marino Cup San Giovanni vs Folgore/Falciano |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-19:25 - Saudi Arabia Division 1 Al Kholood vs Al Sahel |
0-1 |
0-2 |
Wed 5, Oct-19:40 - Saudi Arabia Division 1 Al-Orubah vs Al-Faisaly Harmah |
0-1 |
0-1 |
Wed 5, Oct-21:15 - Saudi Arabia Division 1 Jeddah vs Al-Ahli Saudi FC |
0-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League Brechin City vs Huntly |
1-2 |
2-2 |
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League Forres Mechanics vs Wick Academy FC |
2-2 |
4-2 |
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League Lossiemouth FC vs Keith |
0-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League Rothes vs Formartine United |
1-2 |
2-2 |
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League Nairn County vs Inverurie Loco Works |
1-0 |
2-2 |
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League Clachnacuddin vs Buckie Thistle FC |
0-2 |
1-4 |
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League Banks O\'Dee vs Deveronvale |
1-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League Turriff United vs Fraserburgh |
0-2 |
1-4 |
Wed 5, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League Strathspey Thistle vs Brora Rangers |
0-5 |
0-11 |
Wed 5, Oct-22:45 - Scottish League One Edinburgh City vs Peterhead |
0-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-22:45 - Scottish Lowland Football League Hearts Reserve vs Tranent Juniors |
2-2 |
2-3 |
Wed 5, Oct-22:45 - Scottish Lowland Football League Cumbernauld Colts vs Gretna 2008 |
0-0 |
2-3 |
Wed 5, Oct-22:45 - Scottish Premier League Kilmarnock vs St. Johnstone |
1-0 |
2-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - Slovakia 2. Liga Humenne vs Slavoj Trebisov |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - Slovakia 3. liga West Slovan Galanta vs SKF Sered |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-17:30 - Slovenia 2. Liga NK Roltek Dob vs NK Krka |
1-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-19:00 - South Africa Premier League AmaZulu vs Richards Bay |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-21:30 - South Africa Premier League Moroka Swallows vs Kaizer Chiefs FC |
0-2 |
1-2 |
Wed 5, Oct-18:15 - South American Games - Women Argentina Women\'s(U20) vs Uruguay Women\'s U20 |
0-3 |
1-5 |
Wed 5, Oct-16:00 - South American Games - Women Paraguay Women\'s U20 vs Venezuela Women\'s U20 |
0-1 |
0-5 |
Wed 5, Oct-18:30 - Spanish Federacion Cup Marbella FC vs UD Melilla |
1-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-21:00 - Spanish Federacion Cup Terrassa vs CD Izarra |
0-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-21:30 - Spanish Federacion Cup Real Union de Irun vs CF Illueca |
1-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-21:30 - Spanish Federacion Cup Villarrubia CF vs CF Platges De Calvia |
1-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-22:00 - Spanish Federacion Cup UD Alzira vs Mar Menor |
1-0 |
2-1 |
Wed 5, Oct-22:00 - Spanish Federacion Cup Panaderia Pulido vs RSD Alcala Henares |
1-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-22:30 - Spanish Federacion Cup CD San Roque de Lepe vs Moralo CP |
1-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-22:30 - Spanish Federacion Cup Arenteiro vs Zamora CF |
1-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-22:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Elche CF Ilicitano vs Orihuela CF |
1-1 |
1-2 |
Wed 5, Oct-16:30 - Sweden Folksam U 21-slutspel Osters (U21) vs Brommapojkarna(U21) |
1-0 |
6-0 |
Wed 5, Oct-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 SV Hongg vs USV Eschen Mauren |
1-0 |
2-1 |
Wed 5, Oct-21:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League SC Kriens vs Zurich B |
1-0 |
3-0 |
Wed 5, Oct-22:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League Bulle vs Etoile Carouge |
1-1 |
1-2 |
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Chainat Hornbill FC vs LP Saimai |
6-0 |
|
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Phitsanulok FC vs Surin City FC |
2-0 |
|
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Uthai Thani Forest vs Surindra |
2-1 |
|
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Ayutthaya United vs Nakhonratchasima College |
6-0 |
|
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Warin Chamrap vs Phachi City |
1-0 |
|
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Ghost Gate vs Singha GB Kanchanaburi |
3-1 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Kasem Bundit University FC vs Nara United |
1-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Sisaket City vs Chiangmai FC |
1-4 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Samut Songkhram FC vs Vongchavalitkul University |
1-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Chanthaburi FC vs Nakornnont United |
8-0 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Raj Pracha FC vs Phrae FC |
6-0 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Chiangrai FC vs Power Kids |
4-1 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Uttaradit FC vs Roi Et United |
1-1 |
2-2 |
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Ayutthaya Warrior vs Moonlight |
5-0 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Muang Loei United vs Banbueng |
1-1 |
2-2 |
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Kohkwang vs Mahasarakham United FC |
1-0 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Surin Sugar Khongcheemool vs Uthumphon Chullamanee |
2-1 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Watbot City vs Bangkok FC |
0-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Jalor City vs Huasamrong Gateway |
6-0 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Bang Khun Thian United vs Samut Sakhon |
1-6 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Udon United vs Pattaya Dolphins |
3-1 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup TP Samut Prakan vs Bang Sao Tong |
1-6 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Nonthaburi City vs Songkhla FC |
0-8 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Chattrakarn City vs Siam FC |
4-1 |
|
Wed 5, Oct-14:00 - Thailand FA Cup Sisaket United vs Samut Prakan FC |
2-0 |
2-1 |
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup The Zero Fc vs Futera United |
1-5 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Primera FC vs Dome FC |
0-1 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Ngob Daeng vs Hippo |
2-3 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Roi Et 2018 vs Phrae United |
0-1 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Minburi City vs Prime Bangkok |
1-7 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Vachiralai United vs Kanchanaburi City |
0-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Hallelujah vs See Khwae City |
0-3 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Amnat Charoen City vs Kalasin |
3-2 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Sattahip vs Thap Luang United |
0-4 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Chiangmai Country vs Kabin United |
1-5 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Bangkapi vs Chiangmai United |
0-3 |
|
Wed 5, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Maple Hotel vs Nakhon Ratchasima United FC |
1-3 |
|
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Samut Prakan City vs Maejo United |
1-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Navy FC vs Inter Bangkok |
3-0 |
5-0 |
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Nakhon Si United FC vs Kamphaengphet FC |
0-2 |
1-3 |
Wed 5, Oct-13:00 - Thailand FA Cup Kasetsart FC vs Nonkhae Police |
8-0 |
|
Wed 5, Oct-13:00 - Thailand FA Cup BSB Pakkert City vs MOF Customs United |
0-4 |
|
Wed 5, Oct-13:00 - Thailand FA Cup ACDC FC vs Prachinburi City |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-13:00 - Thailand FA Cup Khelang United vs Star Power |
1-1 |
2-2 |
Wed 5, Oct-14:30 - Thailand FA Cup Suphanburi FC vs UD Vessuwan |
11-1 |
|
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Nakhon Pathom United vs Mahajak Samutprakan |
7-0 |
|
Wed 5, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Khonkaen FC vs Kanthararom United |
2-1 |
|
Wed 5, Oct-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Inegolspor vs Sanliurfaspor |
1-0 |
1-2 |
Wed 5, Oct-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Erokspor vs Afjet Afyonspor |
2-0 |
5-1 |
Wed 5, Oct-19:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Tarsus Idman Yurdu vs Nazillispor |
1-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo 24 Erzincanspor vs Arnavutkoy Belediyespor |
0-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Amedspor vs Batman Petrolspor |
2-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Corum Belediyespor |
0-1 |
0-2 |
Wed 5, Oct-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Bayburt Ozel Idare vs Somaspor |
0-1 |
0-3 |
Wed 5, Oct-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Ankaraspor FK vs Bursaspor |
0-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Duzcespor vs Isparta Davrazspor |
1-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Usakspor vs Serik Belediyespor |
0-1 |
0-1 |
Wed 5, Oct-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Kirklarelispor vs Iskenderun FK |
0-1 |
0-2 |
Wed 5, Oct-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Fethiyespor vs Ankara Demirspor |
0-0 |
0-2 |
Wed 5, Oct-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Balikesirspor vs Kirsehir Belediyespor |
0-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo 1928 Bucaspor FK vs Sariyer |
1-1 |
3-1 |
Wed 5, Oct-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Adiyamanspor vs Etimesgut Belediye Spor |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Pazarspor vs Kocaelispor |
0-1 |
1-3 |
Wed 5, Oct-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Belediye Vanspor vs Diyarbekirspor |
0-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Hekimoglu Trabzon vs Kastamonuspor |
1-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Zonguldak vs Karacabey Birlikspor |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-15:30 - Turkmenistan Yokary Liga FC Ahal vs Kopetdag Asgabat |
2-1 |
4-2 |
Wed 5, Oct-20:45 - UEFA Champions League Red Bull Salzburg vs Dinamo Zagreb |
0-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-20:45 - UEFA Champions League RB Leipzig vs Celtic |
1-0 |
3-1 |
Wed 5, Oct-23:00 - UEFA Champions League Juventus vs Maccabi Haifa |
1-0 |
3-1 |
Wed 5, Oct-23:00 - UEFA Champions League Sevilla vs Borussia Dortmund |
0-3 |
1-4 |
Wed 5, Oct-23:00 - UEFA Champions League Manchester City vs FC Copenhague |
3-0 |
5-0 |
Wed 5, Oct-23:00 - UEFA Champions League Real Madrid vs FC Shakhtar Donetsk |
2-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-23:00 - UEFA Champions League Chelsea FC vs AC Milan |
1-0 |
3-0 |
Wed 5, Oct-23:00 - UEFA Champions League SL Benfica vs Paris Saint-Germain |
1-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-19:00 - UEFA European Women\'s U17 Championship Romania Women\'s(U17) vs Lithuania Women\'s(U17) |
1-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - UEFA European Women\'s U19 Championship Wales Women\'s(U19) vs Hungary Women\'s(U19) |
0-2 |
0-3 |
Wed 5, Oct-17:00 - UEFA European Women\'s U19 Championship Norway Women\'s(U19) vs Malta Women\'s(U19) |
6-0 |
10-0 |
Wed 5, Oct-17:00 - UEFA European Women\'s U19 Championship Italy Women\'s(U19) vs Serbia Women\'s(U19) |
1-0 |
2-2 |
Wed 5, Oct-19:00 - UEFA European Women\'s U19 Championship Slovakia Women\'s(U19) vs Denmark Women\'s(U19) |
0-3 |
1-6 |
Wed 5, Oct-19:59 - UEFA European Women\'s U19 Championship Portugal Women\'s(U19) vs Belgium Women\'s(U19) |
0-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-12:00 - UEFA European Women\'s U19 Championship Kazakhstan Women\'s(U19) vs Czech Republic Women\'s(U19) |
0-3 |
0-7 |
Wed 5, Oct-21:00 - UEFA European Women\'s U19 Championship Spain Women\'s(U19) vs Scotland Women\'s(U19) |
3-0 |
6-0 |
Wed 5, Oct-14:00 - UEFA European Women\'s U19 Championship England Women\'s(U19) vs Slovenia Women\'s(U19) |
3-0 |
5-0 |
Wed 5, Oct-14:00 - UEFA European Women\'s U19 Championship Romania Women\'s(U19) vs Armenia Women\'s(U19) |
4-0 |
8-0 |
Wed 5, Oct-16:00 - UEFA European Women\'s U19 Championship Switzerland Women\'s(U19) vs Finland Women\'s(U19) |
0-0 |
0-2 |
Wed 5, Oct-16:30 - UEFA European Women\'s U19 Championship Bosnia and Herzegovina Women\'s(U19) vs Moldova Women\'s(U19) |
2-0 |
3-2 |
Wed 5, Oct-16:30 - UEFA European Women\'s U19 Championship Albania Women\'s(U19) vs Latvia Women\'s(U19) |
3-0 |
3-1 |
Wed 5, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19 Benfica(U19) vs Paris Saint Germain(U19) |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19 Chelsea(U19) vs AC Milan(U19) |
0-1 |
1-1 |
Wed 5, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19 Sevilla(U19) vs Dortmund(U19) |
0-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19 Slavia Sofia(U19) vs Panathinaikos(U19) |
1-0 |
2-2 |
Wed 5, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19 Manchester City(U19) vs FC Kobenhavn(U19) |
0-0 |
1-1 |
Wed 5, Oct-18:00 - UEFA Youth League U19 Omonia Nicosia(U19) vs Crvena Zvezda(U19) |
0-2 |
1-2 |
Wed 5, Oct-19:59 - UEFA Youth League U19 Trencin(U19) vs VMFD Zalgiris(U19) |
2-0 |
4-0 |
Wed 5, Oct-19:59 - UEFA Youth League U19 Zaglebie Lubin U19 vs Rukh Lviv(U19) |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-19:59 - UEFA Youth League U19 Domzale(U19) vs Young Boys(U19) |
1-0 |
2-2 |
Wed 5, Oct-21:00 - UEFA Youth League U19 Racing Union Luxembourg(U19) vs AIK Solna (U19) |
0-0 |
2-3 |
Wed 5, Oct-22:00 - UEFA Youth League U19 Hibernian(U19) vs Molde(U19) |
1-0 |
2-1 |
Wed 5, Oct-15:00 - UEFA Youth League U19 Jelgava(U19) vs MTK Budapest FC (U19) |
0-0 |
0-1 |
Wed 5, Oct-15:00 - UEFA Youth League U19 RB Leipzig(U19) vs Celtic(U19) |
0-2 |
1-2 |
Wed 5, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19 Slavia Praha(U19) vs Genk(U19) |
2-1 |
2-4 |
Wed 5, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19 Real Madrid(U19) vs FC Shakhtar Donetsk(U19) |
3-1 |
6-1 |
Wed 5, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19 Galatasaray(U19) vs Csikszereda Miercurea(U19) |
0-0 |
4-0 |
Wed 5, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19 FC Pyunik(U19) vs Nantes U19 |
0-1 |
0-3 |
Wed 5, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19 Apolonia Fier(U19) vs FC Astana(U19) |
1-0 |
3-1 |
Wed 5, Oct-16:00 - UEFA Youth League U19 Pobeda Prilep(U19) vs Coleraine(U19) |
1-0 |
2-2 |
Wed 5, Oct-16:30 - UEFA Youth League U19 Red Bull Salzburg(U19) vs Dinamo Zagreb (U19) |
0-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-18:00 - UEFA-EURO U17 Championship Italy(U17) vs Kosovo(U17) |
1-0 |
5-2 |
Wed 5, Oct-15:00 - UEFA-EURO U17 Championship Finland(U17) vs Greece(U17) |
2-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-17:00 - Uganda Super League Busoga United vs Blacks Power |
1-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-23:30 - USA National independent Football League Michigan Stars vs ASC San Diego |
2-0 |
2-0 |
Wed 5, Oct-15:30 - Uzbekistan Pro League A Xorazm Urganch vs Turon Yaypan |
1-1 |
2-1 |
Wed 5, Oct-01:00 - Venezuela Primera Division Deportivo La Guaira vs Estudiantes Merida FC |
1-0 |
1-0 |
Wed 5, Oct-03:15 - Venezuela Primera Division Hermanos Colmenares vs Caracas FC |
0-0 |
0-0 |
Wed 5, Oct-12:30 - Vietnam Women\'s Tournament TNG Women\'s vs TP Ho Chi Minh Woman\'s |
1-2 |
1-2 |
Wed 5, Oct-15:00 - Vietnam Women\'s Tournament Phong Phu Ha Nam Women\'s vs Hanoi B Women\'s |
1-0 |
2-0 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.