Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 18, Sep-16:00 - AFC U20 Championship Laos U20 vs Palestine(U20) |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - AFC U20 Championship Lebanon(U20) vs Singapore(U20) |
3-1 |
6-1 |
Sun 18, Sep-17:30 - AFC U20 Championship Turkmenistan(U20) vs Syria(U20) |
0-0 |
1-4 |
Sun 18, Sep-13:00 - AFC U20 Championship Japan(U20) vs Yemen(U20) |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-13:00 - AFC U20 Championship Hong Kong,China(U20) vs Timor Leste(U20) |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-13:00 - AFC U20 Championship Mongolia(U20) vs Sri Lanka(U20) |
3-0 |
6-0 |
Sun 18, Sep-20:45 - AFC U20 Championship Oman U20 vs Thailand(U20) |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - AFC U20 Championship United Arab Emirates(U20) vs Iran(U20) |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-18:30 - AFC U20 Championship Kyrgyzstan(U20) vs Brunei Darussalam U20 |
4-0 |
6-0 |
Sun 18, Sep-22:00 - AFC U20 Championship Saudi Arabia(U20) vs China(U20) |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-22:00 - AFC U20 Championship Jordan(U20) vs Chinese Taipei(U20) |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-22:00 - AFC U20 Championship Bahrain(U20) vs Qatar(U20) |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-22:00 - AFC U20 Championship Maldives(U20) vs Myanmar U20 |
0-1 |
0-3 |
Sun 18, Sep-19:00 - AFC U20 Championship Tajikistan(U20) vs Cambodia(U20) |
0-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-19:00 - AFC U20 Championship Nepal(U20) vs Bangladesh(U20) |
0-2 |
0-3 |
Sun 18, Sep-08:30 - AFC U20 Championship Korea Republic(U20) vs Malaysia(U20) |
1-0 |
6-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - AFC U20 Championship Indonesia(U20) vs Viet Nam(U20) |
0-0 |
3-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - AFC U20 Championship Philippines(U20) vs Afghanistan(U20) |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Albania 1st league KS Dinamo Tirana vs Burreli |
2-0 |
5-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Albania 1st league KF Oriku vs Skenderbeu Korce |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:45 - Albania Super league Vllaznia Shkoder vs Kastrioti Kruje |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-15:30 - Andorra Super league FC Santa Coloma vs Inter Club D\'Escaldes |
2-0 |
2-2 |
Sun 18, Sep-13:00 - Andorra Super league Penya Encarnada vs UE Santa Coloma |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Andorra Super league Atletic Escaldes vs UE Engordany |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-20:30 - Andorra Super league FC Ordino vs UE Sant Julia |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Argentina Reserves League Gimnasia LP Reserve vs Central Cordoba De SDE Reserve |
3-0 |
|
Sun 18, Sep-17:00 - Argentina Reserves League Independiente Reserve vs Union Santa Fe(R) |
2-0 |
|
Sun 18, Sep-17:00 - Argentina Reserves League Racing Club Reserve vs CA Platense Reserve |
0-2 |
|
Sun 18, Sep-17:00 - Argentina Reserves League Godoy Cruz Reserve vs Barracas Central Reserve |
2-0 |
|
Sun 18, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Villa San Carlos vs Club Atletico Acassuso |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Defensores Unidos vs CA Colegiales |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Central Cordoba De Rosario vs Leandro N Alem |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Excursionistas BsAs vs General Lamadrid |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana CA Atlas vs Berazategui |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Claypole vs Argentino de Merlo |
0-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Victoriano Arenas vs Puerto Nuevo |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Argentina Torneo Federal A Club Cipolletti vs Argentino Monte Maiz |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Argentina Torneo Federal A CSyD Juventud Unida Gualeguaychu vs Defensores Pronunciamiento |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Argentina Torneo Federal A Deportivo Camioneros vs Independiente Chivilcoy |
0-3 |
0-4 |
Sun 18, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A Villa Mitre vs Circulo Deportivo |
1-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A Boca Unidos vs Union Sunchales |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A Huracan Las Heras vs Ferro Carril Oeste (GP) |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A Crucero del Norte vs Atletico Parana |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A Gimnasia C. Uruguay vs G.San Martin Formosa |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A Sportivo Belgrano vs Defensores Belgrano Villa Ramallo |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A Estudiantes de San Luis vs Olimpo |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A Sansinena vs CA Juventud Unida San Luis |
1-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-23:30 - Argentina Torneo Federal A Racing de Cordoba vs Central Norte Salta |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Argentina Women\'s Primera A Social Atletico Television Women\'s vs CA Lanus Women\'s |
2-1 |
|
Sun 18, Sep-18:00 - Argentina Women\'s Primera A El Porvenir Women\'s vs CA Platense Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-22:00 - Argentina Women\'s Primera A UAI Urquiza women\'s vs Ferro Carril Oeste Women\'s |
7-0 |
|
Sun 18, Sep-19:59 - Argentine Primera Division Tigre vs Velez Sarsfield |
2-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-22:30 - Argentine Primera Division San Lorenzo vs River Plate |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-03:30 - Argentine Primera Division Newells Old Boys vs Sarmiento Junin |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-20:25 - Argentinian Primera B - Nacional Flandria vs Instituto Cordoba |
0-3 |
0-4 |
Sun 18, Sep-00:40 - Argentinian Primera B - Nacional Alvarado Mar del Plata vs Quilmes |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional Deportivo Madryn vs Ferro Carril Oeste |
0-1 |
1-3 |
Sun 18, Sep-02:40 - Argentinian Primera B - Nacional All Boys vs Guillermo Brown |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional Almirante Brown vs Tristan Suarez |
2-0 |
2-2 |
Sun 18, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional Deportivo Moron vs Club Atletico Mitre |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional San Telmo vs Santamarina Tandil |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional Club Atletico Guemes vs Chacarita Juniors |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-04:40 - Argentinian Primera B - Nacional Villa Dalmine vs San Martin Tucuman |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-23:30 - Argentinian Primera B - Nacional San Martin San Juan vs Atletico Atlanta |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-23:30 - Argentinian Primera B - Nacional Estudiantes Rio Cuarto vs Independiente Rivadavia |
1-0 |
4-1 |
Sun 18, Sep-23:30 - Argentinian Primera B - Nacional Gimnasia y Esgrima de Mendoza vs Atletico Rafaela |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-10:00 - Australia Capital Territory U23 O\'Connor Knights(U23) vs Canberra Croatia(U23) |
2-1 |
3-4 |
Sun 18, Sep-13:00 - Australia Capital Territory U23 Monaro Panthers(U23) vs Belconnen United(U23) |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-08:00 - Australia New South Wales Northern Premier League Maitland FC vs Broadmeadow Magic |
1-1 |
4-1 |
Sun 18, Sep-09:00 - Australia New South Wales Women\'s Premier League Northern Tigers Women\'s vs Macarthur Rams Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-10:50 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Mitchelton Women\'s vs Western Pride Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-12:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Gold Coast United Women\'s vs Eastern Suburbs Women\'s |
3-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-12:30 - Austria Erste Division SK Sturm Graz Amat. vs Floridsdorfer AC |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-12:30 - Austria Erste Division FC Liefering vs FC Dornbirn |
0-2 |
0-6 |
Sun 18, Sep-12:30 - Austria Landesliga ASK Klagenfurt vs ATSV Wolfsberg |
0-1 |
3-2 |
Sun 18, Sep-13:00 - Austria Landesliga SV Kematen vs Innsbrucker AC |
1-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga Sturm Graz vs SC Austria Lustenau |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga Austria Vienna vs SV Ried |
1-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga Red Bull Salzburg vs Rapid Wien |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - Austrian Frauen Bundesliga BW Linz Women\'s vs SKV Altenmarkt Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-13:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg SV Wals-Grunau vs SC Golling |
1-1 |
3-1 |
Sun 18, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol SPG Silz Motz vs SV Telfs |
2-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-12:30 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg Dornbirner SV vs RW Rankweil |
0-3 |
1-4 |
Sun 18, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg FC Wolfurt vs SC Rothis |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg VfB Hohenems vs Brauerei Egg |
4-1 |
6-2 |
Sun 18, Sep-15:30 - Belarus Pershaya Liga FC Molodechno vs FC Baranovichi |
0-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-17:30 - Belarus Pershaya Liga FK Orsha vs Osipovichy |
3-0 |
3-2 |
Sun 18, Sep-15:30 - Belarus Premier League FC Torpedo Zhodino vs Dnepr Mogilev |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:30 - Belarus Premier League Neman Grodno vs FC Minsk |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-13:00 - Belarus Reserves League FC Slutsk Reserve vs FC Belshina Babruisk Reserve |
1-1 |
|
Sun 18, Sep-14:00 - Belarus Reserves League Dinamo Brest Reserves vs Slavia Mozyr Reserve |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Belarus Reserves League FK Isloch Minsk Reserve vs Arsenal Dzyarzhynsk Reserves |
2-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Belarus Women\'s Premier League ABFF Women\'s(U19) vs Dinamo Brest Women\'s |
3-0 |
7-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Belarus Women\'s Premier League Dinamo-BGUFK Minsk Women\'s vs Zorka-BDU Minsk Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division Rupel Boom vs KFC Mandel United |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division Sint-Eloois-Winkel vs KVK Ninove |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division Royal Knokke vs Antwerp B |
0-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division URSL Vise vs Hoogstraten VV |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division Charleroi B vs KSK Heist |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - Belgian First Amateur Division Leuven B vs Royal FC Liege |
1-0 |
1-4 |
Sun 18, Sep-15:30 - Belgian Jupiler League KRC Genk vs K.A.A. Gent |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Belgian Jupiler League KAS Eupen vs St. Gilloise |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-20:30 - Belgian Jupiler League Standard Liege vs Club Brugge |
1-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-23:00 - Belgian Jupiler League Anderlecht vs Kortrijk |
1-0 |
4-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Belgium - 2e Klasse Excelsior Virton vs Beerschot Wilrijk |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-22:00 - Belgium - 2e Klasse Lommel SK vs SL 16 FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Belgium Women 1st National Oud Heverlee Leuven II Women\'s vs ASE De Chastre Women\'s |
4-2 |
|
Sun 18, Sep-19:00 - Belgium Women 1st National KVK Tienen Women\'s vs Moldavo Women\'s |
2-3 |
|
Sun 18, Sep-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof Universitario de Sucre vs Club Guabira |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof Blooming vs Independiente Petrolero |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Univ de Vinto vs Jorge Wilstermann |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Bosnia Premijer Liga Leotar vs Sloboda Tuzla |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-21:00 - Bosnia Premijer Liga FK Zeljeznicar Sarajevo vs FK Sloga Doboj |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-21:05 - Bosnia Premijer Liga NK Siroki Brijeg vs Posusje |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - Bosnia Premijer Liga Zrinjski Mostar vs FK Igman Konjic |
1-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Brasil Women\'s Tournament Internacional (RS) Women\'s vs Corinthians Paulista SP Women\'s |
1-1 |
|
Sun 18, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B Sampaio Correa (MA) vs Criciuma SC |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-03:30 - Brasileiro Serie B Clube de Regatas Brasil vs Cruzeiro (MG) |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Guarani Youth (SP) vs Corinthians Youth |
0-2 |
0-3 |
Sun 18, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Mirassol SP Youth vs Ferroviaria SP Youth |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-22:00 - Brazil Carioca Women\'s League Perolas Negras RJ Women\'s vs Serra Macaense RJ Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-23:00 - Brazil Copa Paulista Marilia (SP) vs Noroeste SP |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG Vitosha Bistritsa vs Litex Lovech |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-15:00 - Bulgaria B PFG PFK Montana vs FC Dunav Ruse |
0-1 |
1-3 |
Sun 18, Sep-17:45 - Bulgaria Premier Levski Sofia vs CSKA Sofia |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-20:45 - Bulgaria Premier Ludogorets Razgrad vs Arda Kardzhali |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Burundi Ligue A Vital\'O vs Tigre Noir FC |
0-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Burundi Ligue A Athletico Olympic vs Rukinzo FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Burundi Ligue A Le Messager Ngozi vs Magara Young Boys |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Burundi Ligue A Musongati vs Bujumbura City |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - CAF Champions League ASEC Mimosas vs Coton de Ouidah |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - CAF Champions League Watanga FC vs Rivers United |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - CAF Champions League U.S.Monastir vs APR FC |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-21:00 - CAF Champions League Al Ittihad Tripoli vs Flambeau du Centre |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-21:00 - CAF Champions League Al-Hilal Omdurman vs Saint George |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-21:00 - CAF Champions League Coton Sport Garoua vs Matlama |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-18:30 - CAF Champions League AS Vita Club vs Gaborone United |
2-1 |
3-1 |
Sun 18, Sep-18:30 - CAF Champions League AS Otoho vs Cape Town City |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - CAF Champions League Simba vs Big Bullets FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-22:00 - CAF Champions League JS Kabylie vs Casa Sports Zinguinchor |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - CAF Champions League Asante Kotoko FC vs RC Kadiogo |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:00 - CAF Champions League Primeiro 1 de Agosto vs Red Arrows |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:00 - CAF Champions League Elect-Sport vs Zamalek |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-19:00 - CAF Champions League Plateau United vs AS Stade Mandji |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - CAF Confederation Cup ASC Kara vs Milo FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - CAF Confederation Cup AS Kigali vs ASAS Djibouti Telecom |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - CAF Confederation Cup ASSM Elgeco Plus vs PWD de Bamenda |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - CAF Confederation Cup Ferroviario Beira vs Sante Abeche |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - CAF Confederation Cup Remo Stars vs Forces Armee Royales Rabat |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:15 - CAF Confederation Cup AS Douanes Niamey vs Kwara United |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A RB Bragantino vs Goias |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Botafogo (RJ) vs Coritiba (PR) |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A CR Flamengo (RJ) vs Fluminense (RJ) |
0-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Ceara vs Sao Paulo |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-00:00 - Canadian Premier League FC Edmonton vs Cavalry |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-22:00 - Club Friendly Novo Hamburgo RS vs CE Lajeadense |
0-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-22:00 - Club Friendly Criciuma Youth vs Joinville SC Youth |
0-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-22:00 - Club Friendly Santa Cruz Belford Roxo RJ vs Goytacaz RJ |
2-2 |
3-5 |
Sun 18, Sep-22:00 - Club Friendly Carapebus vs Buzios RJ |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-22:00 - Club Friendly Garibaldi RS vs Gramadense |
3-0 |
|
Sun 18, Sep-13:00 - Club Friendly Tuggeranong United vs Queanbeyan City |
3-0 |
5-0 |
Sun 18, Sep-17:30 - Club Friendly Lazio Women\'s vs Brescia Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-16:30 - Club Friendly Mumbai City FC vs Bengaluru |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-18:30 - Club Friendly Panaitolikos Agrinio vs Thesprotos |
2-2 |
|
Sun 18, Sep-03:40 - Club Friendly America de Cali Women\'s vs Atletico Mineiro Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-23:00 - Club Friendly Orlando City B vs Toronto FC II |
0-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-23:00 - Club Friendly New England Revolution B vs Philadelphia Union II |
0-3 |
1-3 |
Sun 18, Sep-23:00 - Club Friendly Chicago Fire B vs Inter Miami CF B |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-01:05 - Colombia Copa Mustang Deportes Tolima vs Deportiva Once Caldas |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-03:10 - Colombia Copa Mustang Union Magdalena vs Jaguares de Cordoba |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-05:15 - Colombia Copa Premier Tigres FC vs Boca Juniors De Cali |
3-1 |
3-2 |
Sun 18, Sep-21:00 - Costa Rica Division 2 Jicaral Sercoba vs AD Carmelita |
2-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-00:00 - Costa Rica Division 2 AD Cariari Pococi vs Santa Ana |
0-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-01:00 - Costa Rica Primera Division Puntarenas vs Alajuelense |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-01:00 - Costa Rica Primera Division Guanacasteca vs Perez Zeledon |
0-2 |
0-2 |
Sun 18, Sep-04:15 - Costa Rica Primera Division Cartagines Deportiva SA vs Guadalupe FC |
0-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-05:00 - Costa Rica Primera Division AD San Carlos vs Santos de Guapiles FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Croatia - 1. Division NK Rijeka vs HNK Sibenik |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-19:15 - Croatia - 1. Division NK Lokomotiva Zagreb vs Dinamo Zagreb |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division Rudes Zagreb vs Kustosija |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division NK Jarun vs Bijelo Brdo |
1-1 |
3-2 |
Sun 18, Sep-14:55 - Croatia - 2. Division NK Dubrava Zagreb vs HNK Cibalia |
0-2 |
0-2 |
Sun 18, Sep-12:00 - Croatia U19 Dinamo Zagreb (U19) vs NK Lokomotiva Zagreb U19 |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Cyprus 1 Division Nea Salamis vs Apollon Limassol FC |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Cyprus 1 Division Pafos FC vs AEK Larnaca |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-21:00 - Cyprus 1 Division AC Omonia Nicosia vs Enosis Neon Paralimni FC |
2-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division MEAP Nisou vs Omonia 29is Maiou |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division Alki Oroklini vs Anagennisi Deryneia |
0-4 |
0-5 |
Sun 18, Sep-12:15 - Czech Republic 2. Liga Sigma Olomouc B vs Dukla Praha |
2-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-12:30 - Czech Republic 2. Liga Sparta Praha B vs Opava |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga FK MAS Taborsko vs Lisen |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga FC Sellier & Bellot Vlasim vs Slavia Prague B |
3-1 |
3-1 |
Sun 18, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A FC Bohemians 1905 B vs Jiskra Domazlice |
2-0 |
5-0 |
Sun 18, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Povltava FA vs Plzen B |
0-4 |
0-4 |
Sun 18, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Hradec Kralove B vs Jablonec B |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Chlumec nad Cidlinou vs Pardubice B |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-13:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Teplice B vs Sokol Zivanice |
2-2 |
3-2 |
Sun 18, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Sokol Brozany vs Viktoria Zizkov |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga 1.FC Slovacko vs FK Jablonec |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Pardubice vs FC Bohemians 1905 |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Hradec Kralove vs FC Fastav Zlin |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Viktoria Plzen vs Slavia Praha |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-12:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s Dukla Praha Women\'s vs Slovan Liberec Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Unicov vs Synot Slovacko II |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Banik Ostrava B vs Vrchovina |
4-0 |
6-1 |
Sun 18, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Slovan Rosice vs Hanacka Slavia Kromeriz |
0-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen Randers FC vs Silkeborg IF |
1-1 |
3-2 |
Sun 18, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen Lyngby vs Odense BK |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-19:59 - Danish SAS Ligaen Midtjylland vs FC Copenhague |
2-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Danish SAS Ligaen Viborg vs Brondby |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Denmark - 1. Division Fredericia vs Hvidovre IF |
0-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Denmark - 1. Division Vejle vs Hobro I.K. |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A BK Frem vs Esbjerg FB |
3-2 |
3-4 |
Sun 18, Sep-17:00 - Denmark Woman\'s League Brondby Women\'s vs Thisted FC Women\'s |
2-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1 Aalborg BK Women\'s vs Herlufsholm GF Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-00:30 - Ecuador Copa Pilsener A Delfin S.C. vs 9 de Octubre |
1-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A Universidad Catolica Quito vs Orense SC |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A Liga Deportiva Universitaria vs Independiente Del Valle |
1-2 |
2-2 |
Sun 18, Sep-01:15 - El Salvador Primera Division Jocoro FC vs CD Dragon |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-04:30 - El Salvador Primera Division CD Chalatenango vs Luis Angel Firpo |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-05:30 - El Salvador Primera Division Santa Tecla vs CD FAS |
0-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - England FA Cup Herne Bay vs Ashford United |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-15:30 - England FA Women Super League Aston Villa Women\'s vs Manchester City Women\'s |
2-1 |
4-3 |
Sun 18, Sep-19:59 - England FA Women Super League Liverpool Women\'s vs Chelsea FC Women\'s |
0-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - England FA Women Super League Leicester City Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s |
0-2 |
1-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - England FA Women Super League West Ham United Women\'s vs Everton FC Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-15:00 - England Ladies Premier League Durham Wildcats Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-15:30 - England Ladies Premier League Crystal Palace Women\'s vs Southampton Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - England Ladies Premier League Charlton Athletic Women\'s vs Birmingham Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - England Ladies Premier League Lewes Women\'s vs London City Lionesses Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - England Ladies Premier League Sheffield United Women\'s vs Coventry Women\'s |
5-0 |
8-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - England Ladies Premier League Bristol City Women\'s vs Sunderland Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Cray Wanderers vs Bowers & Pitsea |
1-2 |
3-3 |
Sun 18, Sep-15:00 - England U21 Premier League Everton U21 vs Brighton & Hove Albion(U21) |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - England U21 Premier League Stoke City U21 vs Aston Villa U21 |
0-2 |
3-3 |
Sun 18, Sep-16:00 - England U21 Premier League Middlesbrough U21 vs Norwich City U21 |
0-1 |
1-3 |
Sun 18, Sep-17:00 - England Women\'s Northern Premier League Nottingham Forest Women\'s vs Wolves Women\'s |
0-2 |
2-4 |
Sun 18, Sep-17:00 - England Women\'s Northern Premier League Derby County Women\'s vs AFC Fylde Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - England Women\'s Northern Premier League Liverpool Feds Women\'s vs Stoke City Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - England Women\'s Northern Premier League Huddersfield Town Women\'s vs West Bromwich WFC Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - England Women\'s Northern Premier League Boldmere St.Michaels Women\'s vs Burnley Women\'s |
2-3 |
|
Sun 18, Sep-17:00 - England Women\'s Northern Premier League Loughborough Lightning Women\'s vs Brighouse Town Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sun 18, Sep-17:00 - England Women\'s Southern Premier League Watford Women\'s vs Cheltenham Town Women\'s |
3-0 |
6-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - England Women\'s Southern Premier League Portsmouth Women\'s vs London Bees Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - England Women\'s Southern Premier League Ipswich Women\'s vs Bridgwater United Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - England Women\'s Southern Premier League Oxford United Women\'s vs Billericay Town Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:30 - England Women\'s Southern Premier League Plymouth Argyle Women\'s vs Crawley Wasps Women\'s |
2-0 |
|
Sun 18, Sep-15:00 - English Premier League Brentford vs Arsenal |
0-2 |
0-3 |
Sun 18, Sep-17:15 - English Premier League Everton vs West Ham United |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-13:30 - Estonia Esi Liiga FC Nomme United vs Flora Tallinn II |
2-0 |
3-2 |
Sun 18, Sep-20:30 - Estonia Esi Liiga Harju JK Laagri vs Viimsi JK |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-13:30 - Estonia Esi Liiga B Nomme JK Kalju II vs JK Tallinna Kalev II |
0-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-13:30 - Estonia Esi Liiga B Tartu Kalev vs Tartu JK Tammeka B |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-15:30 - Estonia Meistri Liiga Levadia Tallinn vs FC Kuressaare |
0-2 |
2-3 |
Sun 18, Sep-18:15 - Estonia Meistri Liiga Paide Linnameeskond vs Tallinna JK Legion |
6-0 |
10-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Estonia Women\'s Meistri Liiga FC Lootos Polva Women\'s vs Saku Sporting Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-13:00 - Estonia Women\'s Meistri Liiga FC Flora Tallinn Women\'s vs Parnu JK Women\'s |
6-0 |
10-2 |
Sun 18, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A Atlantis vs NJS Nurmijarvi |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A JIPPO vs Pallo Pojat Juniorit |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A FC Futura vs PK Keski Uusimaa(PKKU) |
2-1 |
5-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A PeKa vs Kapylan Pallo |
1-2 |
3-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A FC Kiffen vs KuPS Akatemia |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A LaPa vs Lahden Reipas |
0-4 |
0-6 |
Sun 18, Sep-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko B Tampere United vs KaaPo Kaarina |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko B MuSa vs Honka Akatemia |
0-3 |
0-4 |
Sun 18, Sep-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko B SalPa Salo vs EPS Espoo |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B GrIFK vs FC Ilves-Kissat |
0-0 |
6-3 |
Sun 18, Sep-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B Ilves Tampere II vs Klubi 04 |
2-0 |
3-2 |
Sun 18, Sep-19:59 - Finland - Kakkonen Lohko C JJK Jyvaskyla vs OTP Oulu |
1-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-16:30 - Finland - Kakkonen Lohko C FC Vaajakoski vs Narpes Kraft |
1-1 |
2-4 |
Sun 18, Sep-14:00 - Finland - Kakkonen Lohko C Jakobstads Bollklubb vs RoPS Rovaniemi |
0-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Finland - Kakkonen Lohko C Komeetat vs JS Hercules |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko C OLS Oulu vs GBK Kokkola |
1-1 |
2-3 |
Sun 18, Sep-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko C KajHa Kajaani vs VIFK Vaasa |
1-2 |
2-3 |
Sun 18, Sep-15:30 - Finland Junior League GrIFK Youth vs KuPS Youth |
1-1 |
3-2 |
Sun 18, Sep-13:15 - Finland Junior League Inter Turku Am vs HJS Youth |
1-1 |
1-5 |
Sun 18, Sep-18:00 - Finland Veikkausliga AC Oulu vs HIFK |
1-0 |
4-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Finland Veikkausliga Ilves Tampere vs VPS Vaasa |
0-0 |
2-3 |
Sun 18, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga HJK Helsinki vs SJK Seinajoki |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga IFK Mariehamn vs Lahti |
1-0 |
6-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Finland Ykkonen PIF Pargas vs Mikkelin Palloilijat |
2-0 |
3-4 |
Sun 18, Sep-18:00 - Finland Ykkonen Jaro vs KTP Kotka |
2-0 |
4-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Finland Ykkonen KPV Kokkola vs Ekenas IF |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Finland Ykkonen JaPS vs Turun Palloseura |
2-3 |
4-3 |
Sun 18, Sep-18:00 - Finland Ykkonen SJK Akatemia vs Gnistan |
1-2 |
2-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Paris Saint Germain(U19) vs US Orleans U19 |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Lens U19 vs Drancy(U19) |
2-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Caen(U19) vs Amiens SC(U19) |
1-3 |
|
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A ESM DE Gonfreville(U19) vs Lille(U19) |
2-2 |
|
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Dunkerque(U19) vs Montfermeil(U19) |
0-2 |
0-3 |
Sun 18, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe B Clermont Foot U19 vs Strasbourg U19 |
4-4 |
|
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B ES Troyes AC(U19) vs Torcy U.S(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Nancy(U19) vs Bourg Peronnas(U19) |
3-1 |
5-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Auxerre(U19) vs Le Puy Foot 43 Auvergne(U19) |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Paris FC U19 vs Metz U19 |
1-1 |
|
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B FC 93 Bobigny(U19) vs Lyonnais U19 |
1-2 |
|
Sun 18, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C Niort(U19) vs Brest Stade U19 |
0-2 |
|
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Nantes U19 vs Guingamp (U19) |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Le Mans(U19) vs USSA Vertou(U19) |
2-1 |
|
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Angers SCO U19 vs SPA Merignacais U19 |
3-0 |
|
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Avranches(U19) vs Laval U19 |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C La Roche VF(U19) vs Bordeaux U19 |
3-1 |
|
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Bastia U19 vs Air Bel(U19) |
3-0 |
|
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Monaco U19 vs Blagnac(U19) |
1-0 |
7-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Montpellier(U19) vs Istres(U19) |
0-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Marseille(U19) vs Saint-Etienne U19 |
3-2 |
|
Sun 18, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Avenir Sportif Beziers(U19) vs Toulouse(U19) |
1-1 |
|
Sun 18, Sep-17:00 - French Feminines D1 Lyonnais Women\'s vs ASJ Soyaux Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-14:45 - French Feminines D1 Le Havre Women\'s vs Guingamp Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1 OGC Nice vs Angers SCO |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1 Marseille vs Stade Rennes FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Brestois vs AC Ajaccio |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1 Clermont Foot vs ESTAC Troyes |
1-1 |
1-3 |
Sun 18, Sep-22:45 - French Le Championnat Ligue 1 Lyonnais vs Paris Saint-Germain |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade de Reims vs AS Monaco |
0-0 |
0-3 |
Sun 18, Sep-19:05 - French Le Championnat Ligue 1 Nantes vs RC Lens |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Georgia Pirveli Liga Samtredia vs FC Shukura Kobuleti |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Georgia Pirveli Liga Spaeri FC vs FC Merani Martvili |
1-3 |
2-4 |
Sun 18, Sep-19:59 - Georgia Primera Division Gagra Tbilisi vs Dinamo Tbilisi |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Georgia Primera Division FC Telavi vs FC Saburtalo Tbilisi |
0-1 |
0-3 |
Sun 18, Sep-16:00 - Georgia Primera Division Torpedo Kutaisi vs Dinamo Batumi |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Georgia Primera Division Lokomotiv Tbilisi vs FC Sioni Bolnisi |
1-0 |
2-2 |
Sun 18, Sep-16:00 - German 3. Liga SC Verl vs MSV Duisburg |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-15:00 - German 3. Liga SC Freiburg II vs VfL Osnabruck |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Wolfsburg(U17) vs Chemnitzer(U17) |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Eintracht Frankfurt(U17) vs Stuttgarter Kickers(U17) |
4-1 |
|
Sun 18, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Nurnberg (U17) vs SC Freiburg (U17) |
2-3 |
|
Sun 18, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Karlsruher SC (U17) vs SpVgg Unterhaching U17 |
2-0 |
|
Sun 18, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Saarbrucken(U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17) |
0-5 |
|
Sun 18, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Monchengladbach(U17) vs Bayer Leverkusen(U17) |
2-1 |
|
Sun 18, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Fortuna Dusseldorf(U17) vs Dortmund(U17) |
1-4 |
|
Sun 18, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West SC Paderborn 07(U17) vs RW Essen(U17) |
2-2 |
|
Sun 18, Sep-17:30 - German Bundesliga 1. FC Union Berlin vs VfL Wolfsburg |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-21:30 - German Bundesliga Hoffenheim vs SC Freiburg |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-19:30 - German Bundesliga VfL Bochum vs 1. FC Koln |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-15:30 - German Bundesliga 2 Greuther Furth vs SC Paderborn 07 |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-15:30 - German Bundesliga 2 SSV Jahn Regensburg vs St. Pauli |
2-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-15:30 - German Bundesliga 2 1. FC Heidenheim 1846 vs FC Kaiserslautern |
2-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - German Frauen Bundesliga Duisburg Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - German Frauen Bundesliga Werder Bremen Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - German Frauen Bundesliga Koln Women\'s vs Hoffenheim Women\'s |
3-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - German Frauen Bundesliga SV Meppen Women\'s vs SC Freiburg Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Germany - Regionalliga Nordost Rot-Weiss Erfurt vs Carl Zeiss Jena |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost Tennis Borussia Berlin vs SV Babelsberg 03 |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost Greifswalder SV 04 vs Viktoria Berlin 1889 |
2-0 |
5-0 |
Sun 18, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost Germania Halberstadt vs FC Lokomotive Leipzig |
1-0 |
1-3 |
Sun 18, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord VfB Lubeck vs FC St. Pauli II |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord Havelse vs Werder Bremen (Am) |
1-1 |
1-3 |
Sun 18, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord Eintracht Norderstedt vs Phonix Lubeck |
0-0 |
2-3 |
Sun 18, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord Teutonia Ottensen vs Drochtersen/Assel |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord Bremer SV vs Hannover 96 Am |
0-1 |
0-3 |
Sun 18, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued VfB Stuttgart II vs VfR Aalen |
1-1 |
3-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued SSV Ulm 1846 vs SGV Freiberg |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West Rot Weiss Ahlen vs Koln Am. |
0-2 |
1-3 |
Sun 18, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West Fortuna Koln vs RW Oberhausen |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Germany Women Division 2 Eintracht Frankfurt B Women\'s vs Carl Zeiss Jena Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Germany Women Division 2 RB Leipzig Women\'s vs Nurnberg Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-13:00 - Germany Women Division 2 SC Sand Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s B |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-13:00 - Germany Women Division 2 SC Freiburg B Women\'s vs FC Gutersloh Women\'s |
1-1 |
1-6 |
Sun 18, Sep-13:00 - Germany Women Division 2 Bayern Munich B Women\'s vs Andernach Women\'s |
1-3 |
2-6 |
Sun 18, Sep-13:00 - Germany Women Division 2 Hoffenheim Women\'s B vs Koln B Women\'s |
2-1 |
4-2 |
Sun 18, Sep-13:00 - Germany Women Division 2 Wolfsburg B Women\'s vs Ingolstadt 04 Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:00 - Ghana Premier League Accra Hearts of Oak vs Great Olympics |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:00 - Ghana Premier League Medeama SC vs Real Tamale United |
1-0 |
3-2 |
Sun 18, Sep-19:00 - Ghana Premier League Tamale City vs Legon Cities |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Greece Super League 1 OFI Crete vs PAOK Saloniki |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-21:00 - Greece Super League 1 Aris Thessaloniki vs Olympiakos Piraeus |
0-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-22:00 - Greece Super League 1 Volos NFC vs Ionikos |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - Greece Super League 1 Levadiakos vs Asteras Tripolis |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-12:00 - Greece U19 FC Aris Thessaloniki(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19) |
0-3 |
2-3 |
Sun 18, Sep-13:00 - Greece U19 Panathinaikos(U19) vs Pas Giannina(U19) |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Deportivo Sanarate vs Chimaltenango |
3-1 |
|
Sun 18, Sep-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Aurora FC vs Deportivo Mictlan |
3-1 |
|
Sun 18, Sep-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Sportivo San Juan vs Nueva Concepcion |
2-2 |
|
Sun 18, Sep-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Coatepeque vs CD Suchitepequez |
2-1 |
|
Sun 18, Sep-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional CD Marquense vs Deportivo Puerto San Jose |
2-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Zacapa Tellioz vs Club Comunicaciones B |
2-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Deportivo Quiche FC vs Solola FC |
1-1 |
|
Sun 18, Sep-21:00 - Guatemala Liga Nacional Deportivo Achuapa vs CSD Xelaju MC |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-01:00 - Guatemala Liga Nacional CSD Municipal vs Deportivo Xinabajul |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-01:30 - Guatemala Liga Nacional Coban Imperial vs Santa Lucia Cotzumalguapa |
2-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-22:00 - Guatemala Liga Nacional CD Puerto de Iztapa vs CSyD Mixco |
1-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-22:15 - Guatemala Liga Nacional CD Malacateco vs Club Comunicaciones |
1-0 |
4-2 |
Sun 18, Sep-05:00 - Guatemala Liga Nacional Antigua GFC vs Guastatoya |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-16:30 - Holland Eredivisie SC Heerenveen vs FC Twente Enschede |
2-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-16:30 - Holland Eredivisie PSV Eindhoven vs Feyenoord Rotterdam |
2-2 |
4-3 |
Sun 18, Sep-14:15 - Holland Eredivisie Go Ahead Eagles vs Emmen |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-18:45 - Holland Eredivisie AZ Alkmaar vs Ajax Amsterdam |
2-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-14:15 - Holland Eredivisie Women\'s ADO Den Haag Women\'s vs SC Telstar Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-05:00 - Honduras Liga Nacional CD Victoria vs Olancho FC |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-11:00 - HongKong Premier League Sham Shui Po vs Kitchee |
0-3 |
0-10 |
Sun 18, Sep-14:00 - HongKong Premier League Resources Capital FC vs Hong Kong FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - Hungary Cup Pecsi MFC vs Paksi SE |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Hungary Cup XV Keruleti Issimo vs MTK Budapest FC |
0-4 |
0-8 |
Sun 18, Sep-18:00 - Hungary Cup Bicskei vs Ferencvarosi TC |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Hungary Cup Putnok Vse vs Szombathelyi Haladas |
2-2 |
2-4 |
Sun 18, Sep-17:00 - Hungary Cup FC Dabas vs Debreceni VSC |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Hungary Cup III.Keruleti TUE vs MOL Fehervar FC |
1-1 |
2-5 |
Sun 18, Sep-17:00 - Hungary Cup Tiszakecske vs Kecskemeti TE |
0-0 |
0-3 |
Sun 18, Sep-17:00 - Hungary Cup Monostorpalyi vs Nyiregyhaza Spartacus FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Hungary Cup Nyergesujfalu vs Szolnoki MAV FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Hungary Women\'s Division 1 League Astra Hungary Women\'s vs Haladas Viktoria Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-00:00 - Iceland Division 2 Reynir Sandgerdi vs Fjardabyggd Leiknir |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League KR Reykjavik Women\'s vs UMF Selfoss Women\'s |
1-2 |
3-5 |
Sun 18, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League Keflavik Women\'s vs Thor KA Akureyri Woman\'s |
0-2 |
1-3 |
Sun 18, Sep-23:15 - Iceland Ladies Premier League Breidablik Women\'s vs UMF Afturelding Women\'s |
0-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Iceland U19 League Keflavik(U19) vs KA Dalvik Reynir(U19) |
1-1 |
|
Sun 18, Sep-10:15 - Indonesia Liga 2 Persipura Jayapura vs Deltras Sidoarjo |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-10:15 - Indonesia Liga 2 PSBS Biak Numfor vs Persewar Waropen |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-15:30 - Indonesia Liga 2 Kalteng Putra vs Persipal Palu BU |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-12:15 - Indonesia Liga 2 Persipa Pati vs Persijap Jepara |
1-2 |
2-2 |
Sun 18, Sep-12:30 - Indonesia Liga 2 PSMS Medan vs Sriwijaya FC Palembang |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-12:30 - Indonesia Liga 2 Perserang Serang vs PSKC Cimahi |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-13:00 - Indonesia Liga 2 PSDS Serdang vs PSPS Riau |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Ireland - FAI Cup Derry City vs Shamrock Rovers |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Ireland - FAI Cup Shelbourne vs Bohemians |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Israel Premier League Hapoel Hadera vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-21:00 - Israel Premier League Hapoel Beer Sheva vs Bnei Sakhnin FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-21:15 - Israel Premier League Hapoel Jerusalem FC vs Maccabi Haifa |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italian Serie A Fiorentina vs Hellas Verona |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italian Serie A Cremonese vs Lazio |
0-3 |
0-4 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italian Serie A A.C. Monza vs Juventus |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Italian Serie A AS Roma vs Atalanta |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-14:30 - Italian Serie A Udinese vs Inter Milan |
1-1 |
3-1 |
Sun 18, Sep-22:45 - Italian Serie A AC Milan vs Napoli |
0-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-18:15 - Italian Serie B Ternana vs Perugia |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-16:30 - Italian Women Division 1 Como 2000 Women\'s vs Sampdoria Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-16:30 - Italian Women Division 1 AC Milan Women\'s vs US Sassuolo Calcio Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-14:30 - Italian Women Division 1 Fiorentina Women\'s vs Parma Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-16:30 - Italy C1B Robur Siena S.S.D. vs Montevarchi Calcio |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-16:30 - Italy C1B Ancona vs Gubbio |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-16:30 - Italy C1B Rimini vs Olbia |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-16:30 - Italy C1B Sassari Torres vs Imolese Calcio |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-16:30 - Italy C1B Fermana vs Cesena |
2-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-16:30 - Italy C1B Carrarese vs Virtus Entella |
2-1 |
3-1 |
Sun 18, Sep-16:30 - Italy C1B Pontedera vs Vis Pesaro |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-16:30 - Italy C1B US Fiorenzuola vs Lucchese |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-16:30 - Italy C1B San Donato Tavarnelle vs Recanatese |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-19:30 - Italy C1C Avellino vs ACR Messina |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-19:30 - Italy C1C Crotone vs Monterosi |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:30 - Italy C1C Juve Stabia vs S.S. Monopoli 1966 |
2-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-19:30 - Italy C1C Latina Calcio vs Giugliano |
0-2 |
2-2 |
Sun 18, Sep-19:30 - Italy C1C Taranto Sport vs Fidelis Andria |
0-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-19:30 - Italy C1C Viterbese Castrense vs Delfino Pescara 1936 |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:30 - Italy C1C S.S.D. Potenza Calcio vs Foggia |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:30 - Italy C1C Virtus Francavilla vs Gelbison Cilento |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:30 - Italy C1C Picerno vs Turris Neapolis |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:30 - Italy C1C Audace Cerignola vs U.S. Catanzaro 1929 |
1-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A Sestri Levante vs Pinerolo |
2-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A Ligorna vs Castellanzese |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A Gozzano vs Chisola |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Italy Serie D Group A Fezzanese vs AC Asti |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A AC Legnano vs Sanremese |
0-2 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B Lumezzane vs Franciacorta |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B Folgore Caratese vs Virtus Ciserano Bergamo |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B Ponte San Pietro vs ASD Alcione |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B ASD Brusaporto vs Varesina |
0-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B SC Caronnese vs USD Casatese |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B Arconatese vs Real Calepina |
2-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B Villa d\'Alme Valbrembana vs Desenzano Calvina |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B US Breno vs Sona |
1-0 |
2-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B ASD Citta Di Varese vs US Seregno |
1-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C AC Este vs ASD Villafranca |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C AC Mestre vs Cartigliano |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C ACD Campodarsego vs Virtus Bolzano |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C Legnago Salus vs Portogruaro |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C Levico Terme vs Union Clodiense |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C ASD Caldiero Terme vs Adriese |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C Montecchio Maggiore vs Luparense |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group D Pistoiese vs Crema |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group D Ravenna vs Salsomaggiore |
2-0 |
2-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group D Giana Erminio vs Mezzolara |
0-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group D Real Forte Querceta vs Scandicci |
2-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group D ASD Cavenago Fanfulla vs United Riccione |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group D Athletic Carpi vs ACD Sant\'Angelo |
3-0 |
5-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E Grosseto vs Citta Di Castello |
0-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E Sangiovannese vs Arezzo |
0-2 |
0-3 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E Follonica Gavorrano vs US Pianese |
1-2 |
2-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E Ghivizzano Borgo Mozzano vs Savoia Montespaccato |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E Sporting Trestina vs Poggibonsi |
2-1 |
3-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E Seravezza vs Ponsacco |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E ASD Flaminia Civita vs Ostia Mare |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E ASD Terranuova Traiana vs Livorno |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E Orvietana vs Tau calcio Altopascio |
1-3 |
1-3 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F Chieti vs Sambenedettese |
0-1 |
0-3 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F Trastevere Calcio vs ASD Termoli Calcio |
2-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F San Nicolo Calcio vs Vigor Senigallia |
0-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F ASD Pineto Calcio vs Matese |
0-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F Avezzano vs Roma City |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F Team Nuova Florida vs Vastogirardi |
0-1 |
0-3 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F Tolentino vs Alma Juventus Fano |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F Cynthi Albalonga vs Montegiorgio |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F SSD Porto D\'Ascoli vs Vastese |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group G AS Sorrento Calcio vs Palmese 1914 |
0-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group G Casertana F.C. vs Paganese Calcio 1926 |
0-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group G Atletico Uri vs Nola 1925 |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group G Tivoli Calcio vs Real Monterotondo Scalo |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-17:30 - Italy Serie D Group G Pomezia vs Lupa Frascati |
0-2 |
2-2 |
Sun 18, Sep-16:30 - Italy Serie D Group G SS Angri vs Ilvamaddalena |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-16:30 - Italy Serie D Group G Vis Artena vs Sarrabus Ogliastra |
0-2 |
0-3 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H Cavese vs Barletta |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H ACD Nardo vs Citta di Fasano |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H FC Francavilla vs Afragolese 1944 |
0-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H FBC Gravina vs S.S.D. Citta di Brindisi |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H US Bitonto vs Team Altamura |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H Gladiator 1924 vs Matera |
2-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H USD Lavello vs Virtus Casarano |
0-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H ASD Molfetta Calcio vs ASD Puteolana |
2-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Italy Serie D Group H ASD Martina Franca vs Nocerina |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:30 - Ivory Coast Division 1 Societe Omnisports De L\'Armee vs Racing d\'Abidjan |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-22:00 - Ivory Coast Division 1 San Pedro vs Lys Sassandra |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-09:30 - Japan Football League TIAMO Hirakata vs Osaka FC |
1-2 |
1-2 |
Sun 18, Sep-10:00 - Japan Football League Criacao Shinjuku vs Reinmeer Aomori F.C. |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-10:30 - Japan Women League Cup Urawa Reds Women\'s vs Vegalta Sendai Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-12:00 - Japan Women\'s Football League Division 1 Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs Setagaya Sfida Women\'s |
1-2 |
1-2 |
Sun 18, Sep-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1 AS Harima ALBION Women\'s vs Angeviolet Hiroshima Women\'s |
3-1 |
6-1 |
Sun 18, Sep-09:00 - Japanese J-League Division 1 Yokohama F Marinos vs Consadole Sapporo |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1 Vissel Kobe vs Gamba Osaka |
0-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1 FC Tokyo vs Kyoto Sanga FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-09:00 - Japanese League Division 2 Blaublitz Akita vs Thespakusatsu Gunma |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-13:00 - Japanese League Division 2 Albirex Niigata vs Mito Hollyhock |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-13:00 - Japanese League Division 2 Montedio Yamagata vs JEF United Ichihara Chiba |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-13:00 - Japanese League Division 2 Yokohama FC vs Ventforet Kofu |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-13:00 - Japanese League Division 2 Zweigen Kanazawa vs Oita Trinita |
2-1 |
3-3 |
Sun 18, Sep-13:00 - Japanese League Division 2 FC Machida Zelvia vs Tokyo Verdy |
1-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-13:30 - Japanese League Division 2 FC Ryukyu vs Renofa Yamaguchi |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 Omiya Ardija vs Tochigi SC |
0-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-08:00 - Japanese League Division 2 Vegalta Sendai vs Tokushima Vortis |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-09:00 - Japanese League Division 3 Fujieda MYFC vs SC Sagamihara |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-10:30 - Japanese League Division 3 FC Imabari vs Iwaki FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-13:00 - Japanese League Division 3 AC Nagano Parceiro vs Fukushima United FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-09:00 - Japanese League Division 3 Matsumoto Yamaga FC vs Gainare Tottori |
2-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-10:00 - Korea K3 League Paju Citizen FC vs Cheonan City FC |
0-2 |
1-2 |
Sun 18, Sep-09:00 - Korea K3 League Busan Transpor Tation vs Dangjin Citizen |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-09:00 - Korea K3 League Siheung Citizen vs Daejeon Korail |
1-2 |
1-2 |
Sun 18, Sep-12:00 - Korea K4 League Pyeongtaek Citizen vs Goyang KH FC |
1-2 |
1-3 |
Sun 18, Sep-12:00 - Korea K4 League Geoje Citizen vs Jeonju Citizen FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-12:00 - Korea K4 League Daejeon Hana Citizen II vs Seoul Nowon United |
2-1 |
3-1 |
Sun 18, Sep-10:00 - Korea League 1 Seongnam FC vs Pohang Steelers |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-10:00 - Korea League 1 Ulsan Hyundai FC vs Suwon FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-10:00 - Korea League 1 Suwon Samsung Bluewings vs Jeonbuk Hyundai Motors |
1-0 |
2-3 |
Sun 18, Sep-10:00 - Korea League 1 Gimcheon Sangmu FC vs Incheon United FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-10:00 - Korea League 1 Daegu FC vs FC Seoul |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-10:00 - Korea League 1 Gangwon FC vs Jeju United FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Kosovo Super League KF Trepca \'89 vs Dukagjini |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Kosovo Super League KF Drenica Skenderaj vs KF Prishtina |
0-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-19:00 - Latvia - 1. Division FK Auda Riga vs Super Nova |
1-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Latvia - 2. Division Dinamo Riga / Staiceles Bebri vs Jelgava |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-19:00 - Latvia - 2. Division Salaspils vs Tukums-2000 II |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-15:00 - Latvia - 2. Division FK Smiltene BJSS vs Rigas Futbola skola II |
0-2 |
1-7 |
Sun 18, Sep-15:00 - Latvia - 2. Division Valmieras FK II vs Skanstes SK |
4-1 |
8-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Lebanese League Tripoli SC vs Al-Ansar(LIB) |
0-3 |
0-6 |
Sun 18, Sep-17:00 - Lebanese League Al Safa Beirut vs Tadamon Sour |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Lebanese League Al Hikma Beirut vs Salam Zgharta |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Lebanese League Al Akhaa Al Ahli vs Nejmeh Club |
0-2 |
0-2 |
Sun 18, Sep-19:59 - Lithuania - 1. Division FK Zalgiris Vilnius vs FK Riteriai |
2-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-18:55 - Lithuania - 1. Division Suduva vs Banga Gargzdai |
2-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Lithuania - 2. Division Vilnius BFA vs Siauliai B |
3-0 |
5-1 |
Sun 18, Sep-13:00 - Lithuania - 2. Division FK Zalgiris Vilnius 2 vs FK Panevezys B |
1-1 |
1-3 |
Sun 18, Sep-20:30 - Luxembourg National Division Progres Niederkorn vs Mondercange |
2-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Luxembourg National Division F91 Dudelange vs Etzella Ettelbruck |
2-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Luxembourg National Division Jeunesse Esch vs Hostert |
0-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Luxembourg National Division Victoria Rosport vs UNA Strassen |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Luxembourg National Division Swift Hesperange vs Fola Esch |
2-0 |
8-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Luxembourg National Division FC Wiltz 71 vs Racing Union Luxembourg |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Luxembourg National Division UN Kaerjeng 97 vs Union Titus Petange |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Luxembourg National Division US Mondorf-les-Bains vs FC Differdange 03 |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Macao FA Cup Chao Pak Kei vs Cheng Fung |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-04:05 - Mexico Primera Division Monterrey vs Atlas |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-05:00 - Mexico Primera Division Club America vs Chivas Guadalajara |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-21:00 - Mexico Primera Divison 2 CD Tulancingo vs Reboceros de La Piedad |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Loros De Colima vs Tampico Madero |
2-0 |
2-2 |
Sun 18, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Ciervos FC vs Chilpancingo |
1-3 |
|
Sun 18, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Escorpiones FC vs Leviatan Futbol |
2-2 |
|
Sun 18, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Deportiva Venados vs Montaneses |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-02:00 - Mexico Primera Divison 2 Alebrijes de Oaxaca B vs Atletico Angelopolis |
2-1 |
|
Sun 18, Sep-03:00 - Mexico Primera Divison 2 Lobos ULMX vs Correcaminos UAT B |
2-2 |
|
Sun 18, Sep-21:00 - Mexico Primera Divison A Atletico Morelia vs Club Atletico La Paz |
2-2 |
4-2 |
Sun 18, Sep-19:30 - Mexico Youth U20 Leon U20 vs Queretaro U20 |
3-0 |
3-2 |
Sun 18, Sep-19:59 - Mexico Youth U20 Santos Laguna U20 vs FC Juarez(U20) |
1-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Mexico Youth U20 San Luis U20 vs Pachuca U20 |
1-1 |
1-3 |
Sun 18, Sep-18:00 - Mexico Youth U20 Pumas UNAM U20 vs Cruz Azul(U20) |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Moldova Divizia Nationala Sheriff Tiraspol vs Zimbru Chisinau |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Montenegro Division 2 Otrant vs OFK Igalo |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-21:00 - Montenegro Division 2 FK Kom vs Celik Niksic |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Morocco Division 2 ASS Association Sportive de Sale vs CAYB Youssoufia Berrechid |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Morocco Division 2 Wydad Fes vs Chabab Atlas Khenifra |
2-3 |
|
Sun 18, Sep-19:00 - Morocco Division 2 JSM Jeunesse Sportive El Massira vs Renaissance Zemamra |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Morocco Super League Raja Casablanca Atlhletic vs Moghreb Tetouan |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-21:00 - Morocco Super League Renaissance Sportive de Berkane vs Olympique de Safi |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-00:30 - Morocco Super League MCO Mouloudia Oujda vs FUS Fath Union Sportive Rabat |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-22:15 - Morocco Super League Olympique Club de Khouribga vs Wydad Casablanca |
0-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga FK Skopje vs Bregalnica Stip |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Ohrid 2004 vs Pelister Bitola |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Lokomotiva Skopje vs FK Teteks Tetovo |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Kamenica Sasa vs Belasica Strumica |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Karaorman vs FK Vardar |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Borec Veles vs FK Kozuv Gevgelija |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Detonit Plachkovica vs KF Arsimi |
2-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Besa Doberdoll vs Sloga Vinica |
3-0 |
3-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Norway 2 Division A Notodden FK vs Strommen |
2-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-15:00 - Norway 2 Division A Moss vs Odd Grenland B |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Norway 2 Division B Eidsvold Turn vs IL Hodd |
0-2 |
1-5 |
Sun 18, Sep-16:00 - Norway 2 Division B SK Traeff vs Asker Fotball |
1-2 |
2-2 |
Sun 18, Sep-15:00 - Norway 2 Division B Baerum SK vs Tromsdalen UIL |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-15:00 - Norway 2 Division B Kjelsas IL vs Brattvag |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon A Sandvikens vs Skeid Oslo II |
1-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon B Toten vs IL Hodd II |
1-1 |
1-4 |
Sun 18, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon B Raufoss II vs Honefoss |
1-4 |
1-7 |
Sun 18, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon B FF Lillehammer vs Floro |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon B Kongsvinger IL B vs Spjelkavik |
3-1 |
4-4 |
Sun 18, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon D Mandalskameratene vs Start Kristiansand B |
2-1 |
2-3 |
Sun 18, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon D Fredrikstad 2 vs Pors Grenland |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:30 - Norway 3. Divisjon E Strindheim IL vs Innstranden |
5-0 |
6-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon E Bodo Glimt 2 vs SK Trygg Lade |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - Norway 3. Divisjon E Tiller IL vs Rana FK |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:30 - Norway 3. Divisjon F Mjondalen IF B vs IF Floya |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-16:30 - Norway 3. Divisjon F Mjolner vs Gjellerasen IF |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon F Funnefoss/Vormsund vs Harstad |
5-1 |
6-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen Grorud IL vs Stabaek |
0-2 |
0-4 |
Sun 18, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen KFUM Oslo vs Bryne |
2-1 |
3-3 |
Sun 18, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Viking vs Tromso IL |
1-0 |
2-2 |
Sun 18, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Rosenborg vs Lillestrom |
2-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Valerenga vs Sandefjord |
2-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Bodo Glimt vs FK Haugesund |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Stromsgodset vs Kristiansund BK |
2-0 |
4-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Sarpsborg 08 vs Jerv |
2-3 |
4-3 |
Sun 18, Sep-22:00 - Norwegian Tippeligaen Molde vs Aalesund FK |
1-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-23:30 - OFC Championship U19 Fiji(U19) vs Samoa U19 |
2-0 |
4-1 |
Sun 18, Sep-19:20 - Omani Federation Cup Al Seeb vs Oman Club |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Costa Del Este FC vs Herrera FC |
2-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-03:15 - Panama Liga Panamena de Futbol Club Atletico Chiriqui vs Sporting San Miguelito |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-05:30 - Panama Liga Panamena de Futbol Alianza FC (PAN) vs CA Independiente La Chorrera |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2 Sportivo San Lorenzo vs Atyra FC |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2 Guarani de Trinidad vs Deportivo Santani |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-19:59 - Peru Primera Division Universidad San Martin de Porres vs UTC Cajamarca |
1-1 |
1-5 |
Sun 18, Sep-19:59 - Peru Primera Division Carlos Stein vs Alianza Lima |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-00:30 - Peru Primera Division Cienciano vs Melgar |
0-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-22:15 - Peru Primera Division Sport Boys Association vs Academia Deportiva Cantolao |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-04:00 - Peru Primera Division Universitario de Deportes vs Atletico Grau |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-22:00 - Peru Segunda Division Deportivo Union Comercio vs Comerciantes Unidos |
2-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-00:00 - Peru Segunda Division Molinos El Pirata vs Deportivo Coopsol |
1-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Miedz Legnica Youth vs Polonia Warszawa Youth |
1-2 |
2-3 |
Sun 18, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga Pelikan Lowicz vs Unia Skierniewice |
0-2 |
1-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga MKS Kluczbork vs Warta Gorzow Wielkopolski |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga Sokol Sieniawa vs Podhale Nowy |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-14:00 - Poland - 4. Liga Rakow Czestochowa B vs Odra Wodzislaw |
3-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-15:00 - Poland - 4. Liga Cracovia Krakow II vs Wisloka Debica |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Poland - Ekstraklasa Zaglebie Lubin vs Wisla Plock |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-14:30 - Poland - Ekstraklasa Korona Kielce vs Gornik Zabrze |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-19:30 - Poland - Ekstraklasa Warta Poznan vs Lech Poznan |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Poland - I liga Odra Opole vs Skra Czestochowa |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Poland - I liga Zaglebie Sosnowiec vs Chojniczanka Chojnice |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-14:40 - Poland - I liga Podbeskidzie vs LKS Lodz |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Poland - II liga GKS Jastrzebie vs Zaglebie Lubin B |
0-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-13:20 - Poland - II liga Motor Lublin vs Wisla Pulawy |
1-4 |
2-6 |
Sun 18, Sep-20:30 - Poland - II liga Polonia Warszawa vs Kotwica Kolobrzeg |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Poland - II liga Stomil Olsztyn vs Slask Wroclaw B |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-14:30 - Poland - II liga KKS 1925 Kalisz vs Lech Poznan B |
2-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-15:00 - Poland Woman\'s League GKS Katowice Women\'s vs APLG Gdansk Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Portugal Campeonato Ferreiras vs S.C.Praiense |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Portugal Campeonato Imortal Albufeira vs Vasco da Gama Vidigueira(POR) |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Portugal Campeonato Merelinense vs Vianense |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Portugal Campeonato Camacha vs Beira Mar |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Portugal Campeonato Juventude de Evora vs Olhanense SC |
1-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Portugal Campeonato Marinhense vs Coruchense |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Portugal Campeonato Esperanca Lagos vs Oriental Dragon |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Portugal Campeonato Valadares Gaia vs Maritimo B |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-19:00 - Portugal Campeonato Pedras Salgadas vs Vila Mea |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Portugal Liga de Honora Farense vs Vilafranquense |
0-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Portugal Liga de Honora SL Benfica B vs SC Covilha |
2-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-18:30 - Portugal Liga de Honora Estrela Amadora vs Leixoes |
0-0 |
2-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Portugal Liga de Honora CD Nacional vs Clube Desportivo Trofense |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-21:00 - Portugal Primera Liga SL Benfica vs Maritimo |
1-0 |
5-0 |
Sun 18, Sep-21:00 - Portugal Primera Liga Casa Pia AC vs FC Famalicao |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-18:30 - Portugal Primera Liga FC Arouca vs Vitoria Guimaraes |
1-0 |
2-2 |
Sun 18, Sep-23:30 - Portugal Primera Liga SC Braga vs Vizela |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Primeira Liga 3 Serie A Sao Joao Ver vs Sanjoanense |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-22:00 - Primeira Liga 3 Serie A Paredes vs S.C. Braga B |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Primeira Liga 3 Serie B Academica Coimbra vs Sporting CP B |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-19:59 - Primeira Liga 3 Serie B Alverca vs Fontinhas |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Republic of Azerbaijan Premier League FK Kapaz Ganca vs Samaxı FC |
0-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-20:30 - Republic of Azerbaijan Premier League Zira FK vs Qarabag |
1-1 |
1-7 |
Sun 18, Sep-19:30 - Romania - Divizia A Universitatea Cluj vs Chindia Targoviste |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-22:30 - Romania - Divizia A CS Universitatea Craiova vs FC Steaua Bucuresti |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-12:00 - Romania - Liga 2 FC Otelul Galati vs FC Brasov |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-12:00 - Romania - Liga 2 FC Buzau vs Dinamo Bucuresti |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-12:00 - Romania - Liga 2 Unirea Slobozia vs CSM Politehnica Iasi |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-12:00 - Romania - Liga 2 Ripensia Timisoara vs Csikszereda Miercurea |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-10:30 - Romania Women\'s Superliga Fairplay Bucuresti Women\'s vs FCM Targu Mures Women\'s |
5-0 |
6-5 |
Sun 18, Sep-11:00 - Romania Women\'s Superliga Csikszereda Miercurea Women\'s vs Piros Security Arad Women\'s |
2-0 |
|
Sun 18, Sep-12:00 - Romania Women\'s Superliga CSM Alexandria Women\'s vs Vasas Femina Women\'s |
3-0 |
|
Sun 18, Sep-14:00 - Romania Women\'s Superliga Olimpia Cluj Women\'s vs Carmen Bucuresti Women\'s |
4-0 |
|
Sun 18, Sep-16:30 - Russia Div 2 Group 1 Legion Dynamo vs FK Biolog |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-20:30 - Russia Div 2 Group 1 Chernomorets Novorossiysk vs Rotor Volgograd |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 1 SKA Rostov vs Forte Taganrog |
3-1 |
3-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 1 Alania B vs Mashuk-KMV |
1-1 |
2-4 |
Sun 18, Sep-18:30 - Russia Div 2 Group 1 FK Chayka Pesch vs FC Essentuki |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - Russia Div 2 Group 1 Druzhba Maykop vs Kuban Holding |
1-1 |
2-3 |
Sun 18, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 2 Dynamo Vologda vs FC Tver |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 2 Baltika-BFU Kaliningrad vs Elektron Veliky Novgorod |
1-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-17:30 - Russia Div 2 Group 2 Znamya Truda vs Dinamo Moscow B |
0-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 2 Tekstilshchik Ivanovo vs Chertanovo Moscow |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 2 Torpedo Vladimir vs Khimik Dzerzhinsk |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 2 Zorkyi Krasnogorsk vs Dinamo St. Petersburg |
1-1 |
3-1 |
Sun 18, Sep-19:00 - Russia Div 2 Group 2 FK Leningradets vs Zenit-2 St.Petersburg |
0-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 2 Spartak Kostroma vs Torpedo Moscow II |
0-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 2 Yadro St. Petersburg vs Zvezda Sint Petersburg |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-15:30 - Russia Div 2 Group 3 FK Sakhalinets vs Dinamo Briansk |
1-2 |
1-2 |
Sun 18, Sep-11:00 - Russia Div 2 Group 3 Dinamo Vladivostok vs SKA-Khabarovsk-2 |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 3 Saturn vs FK Kosmos Dolgoprudny |
1-2 |
1-5 |
Sun 18, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 3 Avangard Kursk vs Strogino Moscow |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-13:00 - Russia Div 2 Group 3 FK Znamya Noginsk vs Sokol Saratov |
0-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Russia Div 2 Group 3 Metallurg Lipetsk vs Peresvet Podolsk |
0-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 3 Salyut-Energia Belgorod vs Zenit Penza |
4-0 |
7-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 3 Rodina Moskva II vs Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk |
0-0 |
5-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 3 FK Spartak Tambov vs FK Zvezda Ryazan |
0-0 |
2-2 |
Sun 18, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 3 FC Kolomna vs FK Kaluga |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 4 FK Khimik-Avgust vs FC Novosibirsk |
1-1 |
2-3 |
Sun 18, Sep-18:00 - Russia Div 2 Group 4 FC Tyumen vs NoSta Novotroitsk |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 4 Zenit Izhevsk vs Amkar Perm |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 4 Torpedo Miass vs FK Orenburg-2 |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-16:00 - Russia First Division Volga Ulyanovsk vs Shinnik Yaroslavl |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Russia First Division Rodina Moskva vs Baltika |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-19:59 - Russia First Division Alania Vladikavkaz vs Veles Moscow |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Russia First Division KamAZ vs Dinamo Makhachkala |
0-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-14:00 - Russia First Division Yenisey Krasnoyarsk vs Akron Togliatti |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Russia First Division FC Ufa vs FK Krasnodar II |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-19:00 - Russia First Division Rubin Kazan vs Volgar Astrachan |
1-0 |
3-2 |
Sun 18, Sep-19:00 - Russia First Division Neftekhimik Nizhnekamsk vs SKA Khabarovsk |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Russia Premier League Spartak Moscow vs Lokomotiv Moscow |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:30 - Russia Premier League PFC Sochi vs Fakel Voronezh |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:30 - Russia Premier League Krasnodar FK vs FK Khimki |
2-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - Russia Premier League FK Nizhny Novgorod vs Gazovik Orenburg |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - San Marino Girone A SP Tre Penne vs SP Domagnano |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - San Marino Girone A San Giovanni vs SS Murata |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-19:30 - Saudi Arabia Division 1 Al-Shoalah vs Al Qaisoma |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:35 - Saudi Arabia Division 1 Al-Faisaly Harmah vs Al Sahel |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:40 - Saudi Arabia Division 1 Al-Arabi vs Jeddah |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-21:30 - Saudi Arabia Division 1 Al-Qadasiya vs Hajer |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Scotland FA Cup Stirling University FC vs Lothian Thistle Hutchison Vale |
0-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Scotland Women\'s Premier League Spartans Women\'s vs Aberdeen Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Scotland Women\'s Premier League Celtic Women\'s vs Hamilton Academical Women\'s |
4-0 |
6-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - Scotland Women\'s Premier League Motherwell Women\'s vs Glasgow Girls Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Scottish Premier League Motherwell FC vs Hearts |
0-1 |
0-3 |
Sun 18, Sep-15:00 - Scottish Premier League St. Mirren vs Celtic |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga Radnik Surdulica vs Partizan Belgrade |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-19:00 - Serbia - 1. Liga Crvena Zvezda Beograd vs FK Napredak Krusevac |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - Serbia - 1. Liga Vojvodina vs FK Javor Ivanjica |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-15:00 - Serbia - 1. Liga FK Vozdovac vs Cukaricki |
0-2 |
0-3 |
Sun 18, Sep-16:00 - Serbia Prva Liga RFK Novi Sad 1921 vs Radnicki Beograd |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga Zlatibor Cajetina vs FK Indjija |
1-1 |
2-3 |
Sun 18, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga IMT Novi Beograd vs FK Radnicki Sremska Mitrovica |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga Zeleznicar Pancevo vs FK Metalac Gornji Milanovac |
2-1 |
4-1 |
Sun 18, Sep-04:00 - Serie C - Brazil ABC Natal/RN vs Paysandu (PA) |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-23:00 - Serie C - Brazil Vitoria Salvador BA vs Figueirense FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-23:00 - Serie D - Brazil America FC Natal RN vs Pouso Alegre/MG |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-19:30 - Slovakia 1. Liga Spartak Trnava vs Slovan Bratislava |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-15:30 - Slovakia 2. Liga MSK Zilina B vs Humenne |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga FC Petrzalka vs STK Samorin |
0-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga FK Raca vs Dolny Kubin |
0-2 |
0-2 |
Sun 18, Sep-19:30 - Slovenia 1. Liga NK Radomlje vs NK Maribor |
0-2 |
0-5 |
Sun 18, Sep-22:15 - Slovenia 1. Liga NK Celje vs Domzale |
0-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Slovenia 1. Liga NK Bravo vs ND Gorica |
2-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga NK Bilje vs ND Primorje |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - South Africa First League Cape Town Spurs vs JDR Stars |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - South Africa First League Black Leopards vs Baroka FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - South Africa First League Magesi vs Casric Stars |
2-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - South Africa First League MM Platinum FC vs Uthongathi FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:30 - South Africa Premier League Richards Bay vs TS Galaxy |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - South Africa Premier League Mamelodi Sundowns vs AmaZulu |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-15:00 - Spanish Ladies League Division 1 Arratia CD Women\'s vs Berriozar Women\'s |
0-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 1 Deportivo La Coruna B Women\'s vs CD Oceja Women\'s |
5-0 |
7-0 |
Sun 18, Sep-14:30 - Spanish Ladies League Division 1 Algaida Women\'s vs Collerense Women\'s |
0-0 |
1-3 |
Sun 18, Sep-22:45 - Spanish Ladies League Division 2 Real Betis B Women\'s vs Real Union de Tenerife Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 2 Sardoma CF Women\'s vs Bizkerre Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Ladies Premier League Real Betis Women\'s vs Levante Las Planas Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Ladies Premier League Athletic Bilbao Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s |
3-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Ladies Premier League Alhama CF Women\'s vs Levante UD Women\'s |
1-1 |
2-3 |
Sun 18, Sep-16:00 - Spanish Primera Division Osasuna vs Getafe |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-20:30 - Spanish Primera Division Real Sociedad vs Espanyol |
2-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-20:30 - Spanish Primera Division Real Betis vs Girona |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-18:15 - Spanish Primera Division Villarreal vs Sevilla |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-23:00 - Spanish Primera Division Atletico Madrid vs Real Madrid |
0-2 |
1-2 |
Sun 18, Sep-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Deportivo La Coruna vs Pontevedra |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-21:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A Unionistas de Salamanca vs Fuenlabrada |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-21:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A Alcorcon vs C.D. San Fernando Isleno |
0-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A AD Ceuta vs Celta Vigo B |
0-1 |
1-3 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Talavera de la Reina vs CD Linares Deportivo |
0-1 |
2-3 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Linense vs Merida AD |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B SD Amorebieta vs Barcelona B |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-21:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B CD Castellon vs Athletic Bilbao B |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-21:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B Alcoyano vs Sabadell |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B UD Logrones vs SD Logrones |
0-2 |
1-3 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Eldense vs Real Union de Irun |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B UE Cornella vs Atletico Baleares |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-13:00 - Spanish Primera U19 Real Betis(U19) vs San Roque Balompie(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-16:30 - Spanish Primera U19 Recreativo Huelva U19 vs CD San Felix(U19) |
1-1 |
2-5 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Primera U19 Malaga(U19) vs Vazquez Cultural U19 |
3-0 |
|
Sun 18, Sep-13:30 - Spanish Primera U19 Getafe(U19) vs Fuenlabrada(U19) |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-13:30 - Spanish Primera U19 Alcorcon(U19) vs Sporting Hortaleza(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Primera U19 Osasuna(U19) vs Danok Bat CF(U19) |
6-0 |
|
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Primera U19 La Cruz Villanovense(U19) vs Atletico de Madrid(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Primera U19 CD 26 De Febrero(U19) vs Sevilla(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Primera U19 Elche(U19) vs Valencia(U19) |
0-0 |
1-3 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Primera U19 CD Lugo(U19) vs Atletico Perines(U19) |
2-1 |
4-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Primera U19 Club Bansander(U19) vs Coruxo FC(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Primera U19 FE Grama(U19) vs Barcelona(U19) |
0-2 |
2-2 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Primera U19 Arosa Sociedad Cultural(U19) vs Celta Vigo U19 |
0-2 |
0-5 |
Sun 18, Sep-14:15 - Spanish Primera U19 Hercules CF(U19) vs UD Alzira(U19) |
2-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-18:30 - Spanish Primera U19 CD San Francisco(U19) vs Gimnastic Tarragona(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-18:30 - Spanish Primera U19 UE Cornella(U19) vs Mallorca(U19) |
3-0 |
|
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Primera U19 Real Madrid(U19) vs Leganes(U19) |
3-3 |
|
Sun 18, Sep-16:00 - Spanish Segunda Division Leganes vs Burgos CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division Racing Santander vs Las Palmas |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-18:15 - Spanish Segunda Division Alaves vs SD Huesca |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-23:00 - Spanish Segunda Division Albacete vs SD Ponferradina |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Zamora CF vs Racing Santander B |
0-1 |
3-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Gimnastica Torrelavega vs Arenteiro |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CD Guijuelo vs SD Laredo |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Oviedo B vs Burgos Promesas |
2-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Ourense vs Compostela |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Coruxo FC vs CD Cristo Atletico |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Union Langreo vs Marino Luanco |
1-1 |
1-3 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Bergantinos CF vs Real Aviles |
1-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Polvorin vs Valladolid B |
1-2 |
2-3 |
Sun 18, Sep-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CA Cirbonero vs AD San Juan |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Sestao River vs CD Alfaro |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Izarra vs SD Tarazona |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Tudelano vs Utebo FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Real Sociedad C vs UD Logrones B |
0-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Brea vs Alaves B |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Teruel vs Zaragoza B |
0-0 |
3-2 |
Sun 18, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Atletico Saguntino vs Mallorca B |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SCR Pena Deportiva vs Terrassa |
2-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Valencia CF Mestalla vs Lleida |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CF Badalona vs Ibiza Islas Pitiusas |
1-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 AE Prat vs Hercules CF |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SD Formentera vs CE Manresa |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CD Ebro vs UE Olot |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Velez CF vs UCAM Murcia |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 FC Cartagena B vs Cadiz B |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Xerez Deportivo vs Yeclano Deportivo |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Sevilla Atletico vs CD San Roque de Lepe |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Huelva vs Real Betis B |
0-1 |
2-4 |
Sun 18, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 CD Utrera vs CD El Ejido 2012 |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Mar Menor vs Atletico Sanluqueno |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Juventud Torremolinos vs Atletico Mancha Real |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Granada vs Antequera CF |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Don Benito vs CD Estepona |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CD Coria vs Atletico de Madrid B |
0-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Melilla vs Cacereno |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Cerdanyola del Valles vs CD Guadalajara |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Montijo vs AD Union Adarve |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CD Atletico Paso vs Villanovense |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CD Artistico Navalcarnero vs CD Diocesano |
1-1 |
1-3 |
Sun 18, Sep-19:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Leganes B vs Gimnastica Segoviana |
0-1 |
1-3 |
Sun 18, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Condal CF vs Real Titanico DE Laviana |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Praviano vs UD Llanera |
0-1 |
|
Sun 18, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias L\'Entregu CF vs CD Colunga |
0-3 |
|
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Caudal Deportivo vs UC Ceares |
2-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Sporting de Gijon B vs Valdesoto |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Aviles Stadium vs CD Llanes |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Estradense vs CD Barco |
0-1 |
3-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Deportivo La Coruna B vs CF Alondras |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Viveiro CF vs UD Ourense |
0-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Gran Pena vs CD Choco |
6-2 |
|
Sun 18, Sep-14:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Silva SD vs Atletico Arteixo |
2-1 |
4-2 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CSD Arzua vs Racing Villalbes |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Salerm Cosmetics Puente Genil vs CD Pozoblanco |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Conil CF vs Coria Club de Futbol |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Cordoba CF B vs Xerez CD |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Rota vs Ciudad de Lucena |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Atletico Antoniano vs Ayamonte CF |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Atletico Espeleno vs CD Gerena |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Bollullos vs Sevilla C |
0-2 |
|
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Portmany vs Andratx |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Penya Independent vs CE Mercadal |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Binissalem vs CF Platges De Calvia |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Soller vs CD Llosetense |
0-1 |
1-3 |
Sun 18, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Lanzarote vs UD San Fernando |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Marino vs La Cuadra |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Las Palmas Atletico vs Estrella |
0-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Mensajero vs Tenerife B |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Gran Tarajal vs Panaderia Pulido |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Deportiva Minera vs Club Deportivo Cieza |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UCAM Murcia B vs Muleno CF |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Racing Murcia FC vs Ciudad de Murcia |
1-0 |
|
Sun 18, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Club Atletico Pulpileno vs Molinense |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EG El Palmar vs Lorca Deportiva FC |
0-2 |
2-3 |
Sun 18, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia CD Bullense vs La Union Atletico |
0-2 |
0-3 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia AD Caravaca vs Real Murcia B |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Jerez Industrial CF vs CD Calamonte |
2-2 |
3-2 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Arroyo Club Polideportivo vs Olivenza |
1-0 |
1-3 |
Sun 18, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Miajadas vs Montehermoso |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Don Alvaro vs AD Llerenense |
0-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UD Fuente de Cantos vs SP Villafranca |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Azuaga vs UP Plasencia |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CF Trujillo vs UC La Estrella |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CA River Ebro vs CA Vianes |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Casalarreina vs CD Varea |
0-1 |
1-3 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Racing Rioja B vs Oyonesa |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CDFC La Calzada vs Haro Deportivo |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Robres vs CD Cuarte Industria |
0-2 |
0-3 |
Sun 18, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Illueca vs CDJ Tamarite |
2-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CA Monzon vs CF Calamocha |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Caspe vs Epila CF |
1-2 |
|
Sun 18, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Carinena vs AD Almudevar |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon SD Huesca B vs Utrillas |
1-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Binefar vs Barbastro |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Calvo Sotelo Puertollano vs CD Azuqueca |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Marchamalo vs Tarancon |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Torrijos vs Villacanas |
1-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha UB Conquense vs Villarrubia CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Toledo vs Quintanar Del Rey |
0-2 |
0-3 |
Sun 18, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Manchego Ciudad vs CD Illescas |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Textil Escudo vs Castro |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-13:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria AD Siete Villas vs SD Revilla |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Tropezon vs Atletico Albericia |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Gama vs UC Cartes |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Torina vs CD Cayon |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Barakaldo CF vs Urduliz FT |
0-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Leioa vs Aurrera de Ondarroa |
2-1 |
3-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya L\'Hospitalet vs UE Tona |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Vilassar de Mar vs FE Grama |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-20:05 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Sant Andreu vs Pobla De Mafumet CF |
0-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Montanesa vs FC Vilafranca |
1-0 |
4-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CE Europa vs Girona II |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya San Cristobal vs UE Rapitenca |
3-1 |
3-2 |
Sun 18, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Sants vs UE Castelldefels |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Badalona B vs CF Peralada |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Atzeneta UE vs UD Rayo Ibense |
2-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Villarreal C vs CD Roda |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Gandia vs Castellon II |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Torrent CF vs Silla CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Athletic Torrellano vs Acero |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Orihuela CF vs Jove Espanol |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Trival Valderas vs CD Canillas |
1-2 |
1-2 |
Sun 18, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Real Aranjuez CF vs CF Pozuelo Alarcon |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Fuenlabrada Promesas Madrid 2021 vs Getafe B |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Las Rozas vs AD Torrejon CF |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Rayo Vallecano B vs CU Collado Villalba |
0-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Galapagar vs Mostoles |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Numancia B vs UD Santa Marta |
1-1 |
3-3 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Becerril vs Cultural Leonesa B |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Tordesillas vs CD La Virgen Del Camino |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Real Jaen CF vs UD Torre del Mar |
1-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Tajar vs CD El Palo |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Torreperogil vs Malaga City |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Malaga B vs CD Huetor Vega |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Arenas Armilla vs Torredonjimeno |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Almeria B vs Atletico de Porcuna |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Marbella FC vs Motril CF |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Huracan Melilla vs Maracena |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Swden Women Division 2 Sundsvalls DFF Women\'s vs IFK Norrkoping DFK Women\'s |
0-1 |
1-3 |
Sun 18, Sep-17:00 - Swden Women Division 2 IK Uppsala Women\'s vs Vaxjo FF Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan Orebro Women\'s vs AIK Solna Women\'s |
1-0 |
5-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - Sweden Damallsvenskan Brommapojkarna Women\'s vs Djurgardens Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Norra Pitea IF vs Gefle IF |
1-2 |
1-4 |
Sun 18, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Norra Umea FC vs Haninge |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra Taby vs Team Thoren FF |
1-1 |
5-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Falkenbergs FF vs Vanersborgs IF |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Mjolby AI FF vs IK Gauthiod |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Vanersborgs FK vs Herrestads AIF |
0-1 |
3-3 |
Sun 18, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Lidkopings FK vs Karlslunds IF HFK |
1-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Korsnas IF FK vs Jarfalla |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand IFK Uppsala vs IFK Stocksund |
1-4 |
3-6 |
Sun 18, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland FC Rosengard vs Hassleholms IF |
3-1 |
3-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland Hogsby IK vs FBK Balkan |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Sweden Div 2 Sodra Svealand IFK Eskilstuna vs Syrianska FC |
1-0 |
2-2 |
Sun 18, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Assyriska FF Sodertalje vs Varmbols FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Hittarps IK vs Torslanda IK |
1-0 |
4-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Sweden Superettan Landskrona BoIS vs Norrby IF |
1-0 |
3-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Sweden Superettan IK Brage vs Trelleborgs FF |
1-2 |
1-2 |
Sun 18, Sep-15:00 - Sweden Superettan Skovde AIK vs AFC Eskilstuna |
2-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan Djurgardens vs IFK Goteborg |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan AIK Solna vs Degerfors IF |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan Helsingborgs IF vs Malmo FF |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan Elfsborg vs IK Sirius FK |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan Mjallby AIF vs GIF Sundsvall |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-16:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 Muri vs FC Concordia Basel |
0-4 |
1-5 |
Sun 18, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League FC Biel-Bienne vs Bavois |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Switzerland Cup FC Schaffhausen vs Yverdon |
3-1 |
4-1 |
Sun 18, Sep-17:30 - Switzerland Cup FC Aarau vs Basel |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Switzerland Cup Lausanne Sports vs Zurich |
1-2 |
2-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Switzerland Cup Portalban/Gletterens vs FC Wil |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Switzerland Cup FC Breitenrain vs FC Lugano |
0-0 |
0-4 |
Sun 18, Sep-17:00 - Switzerland Women Division 1 Servette Chenois Woman\'s vs Rapperswil-Jona Women\'s |
3-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Thai League 1 Nong Bua Pitchaya vs Port FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-14:30 - Thai League 1 PT Prachuap F.C. vs BG Pathum United |
2-2 |
2-2 |
Sun 18, Sep-15:00 - Thai League 1 Lampang FC vs Sukhothai FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Thai League 2 Rayong FC vs Uthai Thani Forest |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-15:00 - Thai League 2 MOF Customs United vs Nakhon Pathom United |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-12:30 - Thai League 3 Ang Thong FC vs Chainat United |
1-0 |
6-1 |
Sun 18, Sep-12:30 - Thai League 3 Samut Prakan FC vs Kasem Bundit University FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-12:30 - Thai League 3 Lopburi FC vs Saraburi FC |
1-0 |
2-3 |
Sun 18, Sep-12:30 - Thai League 3 Nonthaburi United vs Muangnont Bankunmae FC |
0-1 |
3-2 |
Sun 18, Sep-12:30 - Thai League 3 Surin Sugar Khongcheemool vs Ubon Kruan Apat |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-12:30 - Thai League 3 Khonkaen Mordindang FC vs Surin City FC |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-12:30 - Thai League 3 Prime Bangkok vs Thonburi United |
0-1 |
4-1 |
Sun 18, Sep-12:30 - Thai League 3 Muang Trang United vs Songkhla FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-12:30 - Thai League 3 Warship United FC vs Bankhai United |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-14:00 - Thai League 3 Chiangrai FC vs Uttaradit FC |
1-0 |
2-2 |
Sun 18, Sep-15:00 - Thai League 3 Khonkaen FC vs Rasi Salai United |
2-0 |
2-2 |
Sun 18, Sep-15:00 - Thai League 3 Pattaya Dolphins vs Marines Eureka FC |
1-0 |
3-2 |
Sun 18, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A Goztepe vs Altinordu |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-14:30 - Turkey 2 Ligi A Tuzlaspor Kulubu vs Pendikspor |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Turkey 2 Ligi A Samsunspor vs Sakaryaspor |
0-0 |
3-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Turkey 2 Ligi A Bodrumspor vs Manisa FK |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Elazigspor vs Yeni Amasya Spor |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Yeni Mersin Idman Yurdu vs Catalcaspor |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 1922 Konyaspor vs Karsiyaka |
0-0 |
1-3 |
Sun 18, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Nevsehir Belediyespor vs Yomraspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Kutahyaspor vs Agri 1970 Spor |
1-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Edirnespor Genclik vs 52 Orduspor |
0-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Sile Yildizspor vs Eskisehirspor |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Gumushanespor vs Kestelspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Ofspor vs Darica Genclerbirligi |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 76 Igdir Belediye spor vs Turgutluspor |
1-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Karaman FK vs Elazig Karakocan |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kirikkale Buyuk Anadolu vs Eynesil |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Bayrampasaspor vs Kahramanmaras |
0-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Ayvalikgucu Belediyespor vs Ergene Velimese |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Artvin Hopaspor vs Sapanca Genclikspor |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Fatsa Belediyespor vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Arguvan vs Bursa Yıldırımspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Musspor vs Cankaya FK |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Aksarayspor vs Halide Edip Adivarspor |
1-0 |
1-3 |
Sun 18, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Nigde Anadolu vs Bergama Belediyespor |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Bursaspor vs Sivas Dort Eylul Belediyespor |
2-0 |
6-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Sanliurfaspor vs Ankaraspor FK |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Menemenspor vs Inegolspor |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Afjet Afyonspor vs Corum Belediyespor |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Isparta Davrazspor vs Bayburt Ozel Idare |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Duzcespor vs 24 Erzincanspor |
0-0 |
0-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Nazillispor vs Amedspor |
2-1 |
3-3 |
Sun 18, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Somaspor vs Erokspor |
1-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Arnavutkoy Belediyespor vs Tarsus Idman Yurdu |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-19:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Diyarbekirspor vs Hekimoglu Trabzon |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Belediye Vanspor vs Zonguldak |
1-1 |
3-1 |
Sun 18, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Etimesgut Belediye Spor vs Pazarspor |
2-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Karacabey Birlikspor vs Fethiyespor |
2-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Ankara Demirspor vs Usakspor |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Kastamonuspor vs Balikesirspor |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Kirsehir Belediyespor vs Sariyer |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Serik Belediyespor vs Kirklarelispor |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Iskenderun FK vs Adiyamanspor |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Kocaelispor vs 1928 Bucaspor FK |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-21:00 - Turkey Super Lig Fenerbahce vs Alanyaspor |
3-0 |
5-0 |
Sun 18, Sep-21:00 - Turkey Super Lig Ankaragucu vs Sivasspor |
2-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Turkey Super Lig Trabzonspor vs Gazisehir Gaziantep |
2-2 |
3-2 |
Sun 18, Sep-18:00 - Turkey Super Lig Istanbul Basaksehir F.K. vs Fatih Karagumruk |
0-0 |
0-0 |
Sun 18, Sep-17:30 - UAE League Division 1 Al-Thaid vs Al-Jazira Al-Hamra |
0-2 |
0-3 |
Sun 18, Sep-17:30 - UAE League Division 1 Al-Rams vs Dubba Al Husun |
1-1 |
2-3 |
Sun 18, Sep-17:30 - UAE League Division 1 Masafi SC vs Al-Hamriyah |
0-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-17:30 - UAE League Division 1 Al Taawon vs Masfut |
0-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-13:00 - Ukraine Persha Liga Kremin Kremenchuk vs Hirnyk-Sport |
3-0 |
7-0 |
Sun 18, Sep-17:00 - Ukraine Persha Liga FC Bukovyna Chernivtsi vs Prykarpattia Ivano Frankivsk |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - Ukraine Persha Liga Dinaz Vyshgorod vs FC Karpaty Lviv |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-02:00 - Uruguay Primera Division Montevideo Wanderers vs CA Rentistas |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-23:00 - Uruguay Primera Division Cerro Largo vs Albion FC (URU) |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-19:30 - Uruguay Segunda Division Rampla Juniors FC vs Central Espanol |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-04:30 - Uruguay Segunda Division Racing Club Montevideo vs Miramar Misiones FC |
0-2 |
0-2 |
Sun 18, Sep-21:00 - USA Major League Soccer Columbus Crew vs Portland Timbers |
1-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-03:30 - USA Major League Soccer New England Revolution vs Club de Foot Montreal |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-03:30 - USA Major League Soccer Orlando City vs Toronto FC |
2-0 |
4-0 |
Sun 18, Sep-04:00 - USA Major League Soccer Chicago Fire vs Charlotte FC |
2-0 |
2-3 |
Sun 18, Sep-04:30 - USA Major League Soccer Sporting Kansas City vs Minnesota United FC |
3-0 |
4-1 |
Sun 18, Sep-05:00 - USA Major League Soccer Austin FC vs Nashville SC |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-05:30 - USA Major League Soccer Real Salt Lake vs FC Cincinnati |
1-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-06:00 - USA Major League Soccer Vancouver Whitecaps FC vs Seattle Sounders |
2-0 |
2-1 |
Sun 18, Sep-06:30 - USA Major League Soccer San Jose Earthquakes vs FC Dallas |
1-1 |
1-1 |
Sun 18, Sep-06:30 - USA Major League Soccer Los Angeles Galaxy vs Colorado Rapids |
3-0 |
4-1 |
Sun 18, Sep-06:00 - USA National independent Football League California United Strikers vs ASC San Diego |
1-0 |
1-2 |
Sun 18, Sep-03:00 - USA National Women\'s Soccer League Washington Spirit Women\'s vs Gotham FC Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 18, Sep-03:30 - USA National Women\'s Soccer League North Carolina Courage Women\'s vs OL Reign Women\'s |
1-2 |
1-2 |
Sun 18, Sep-04:00 - USA National Women\'s Soccer League Chicago Red Stars Women\'s vs Houston Dash Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 18, Sep-06:00 - USA National Women\'s Soccer League San Diego Wave Women\'s vs Angel City FC Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-02:00 - USA USL League One Forward Madison vs North Carolina |
0-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-03:30 - USA USL League One Chattanooga Red Wolves vs Richmond Kickers |
0-1 |
2-2 |
Sun 18, Sep-04:00 - USA USL League One Union Omaha vs Greenville Triumph |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-06:30 - USA USL League One Central Valley Fuego vs Charlotte Independence |
0-2 |
0-3 |
Sun 18, Sep-03:00 - USL Championship Miami FC vs Atlanta United FC II |
1-0 |
2-2 |
Sun 18, Sep-03:00 - USL Championship Hartford Athletic vs Las Vegas Lights FC |
2-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-03:30 - USL Championship Detroit City vs Tampa Bay Rowdies |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-03:30 - USL Championship Louisville City FC vs Loudoun United |
3-1 |
4-2 |
Sun 18, Sep-04:30 - USL Championship Rio Grande Valley FC Toros vs Colorado Springs Switchbacks FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-04:30 - USL Championship San Antonio FC vs New Mexico United |
0-0 |
1-1 |
Sun 18, Sep-06:00 - USL Championship San Diego Loyal SC vs Phoenix Rising FC |
0-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-06:00 - USL Championship Oakland Roots vs New York Red Bulls B |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-06:00 - USL Championship Monterey Bay FC vs Indy Eleven |
2-0 |
5-0 |
Sun 18, Sep-15:30 - Uzbekistan Pro League B Qizilqum Zarafshon B vs Pakhtakor-79 |
1-2 |
1-4 |
Sun 18, Sep-15:00 - Uzbekistan Pro League B FK Chigatoy vs Aral Qoraqalpogiston |
0-0 |
1-3 |
Sun 18, Sep-15:00 - Uzbekistan Pro League B Andijan II vs Bunyodkor II |
0-1 |
3-1 |
Sun 18, Sep-15:00 - Uzbekistan Pro League B Navbahor Namangan B vs Dostlik Oltiariq |
0-0 |
1-0 |
Sun 18, Sep-18:00 - Uzbekistan Professional Football League Neftchi Fargona vs Dinamo Samarqand |
1-1 |
4-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Uzbekistan Professional Football League Metallurg Bekabad vs Sogdiana Jizzakh |
1-1 |
2-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen Klepp IL Women\'s vs Ovrevoll Hosle Women\'s |
0-3 |
0-4 |
Sun 18, Sep-15:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen Grand Bodo Women\'s vs Honefoss Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 18, Sep-15:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen KIL/Hemne Women\'s vs Amazon Grimstad FK Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Sun 18, Sep-18:00 - Women\'s Norwegian Toppserien Stabaek Women\'s vs Valerenga Women\'s |
0-2 |
0-5 |
Sun 18, Sep-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien LSK Kvinner Women\'s vs Arna-Bjornar Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien Roa IL Women\'s vs Tromso Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 18, Sep-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien Avaldsnes Women\'s vs Asane Fotball Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 18, Sep-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien Lyn Oslo Women\'s vs Kolbotn Women\'s |
1-1 |
3-1 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.