Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sat 18, Jun-17:00 - AFC U23 Championship Japan(U23) vs Australia(U23) |
2-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-19:59 - African Youth Cup U17 Cote d\'Ivoire(U17) vs Burkina Faso(U17) |
1-0 |
2-4 |
Sat 18, Jun-19:59 - African Youth Cup U17 Niger(U17) vs Benin(U17) |
1-1 |
3-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Argentina Reserves League River Plate(R) vs Union Santa Fe(R) |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Argentina Reserves League CA Banfield Reserve vs Tigre Reserve |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Argentina Reserves League Atletico Tucuman Reserve vs CA Huracan Reserve |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Deportivo Merlo vs Argentino de Quilmes |
0-1 |
1-2 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Club Atletico Colegiales vs Club Atletico Acassuso |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Villa San Carlos vs Club Comunicaciones(AR) |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Deportivo Armenio vs CA Fenix Pilar |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-19:05 - Argentina Prim B Metropolitana UAI Urquiza vs Los Andes |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Central Cordoba De Rosario vs Liniers |
1-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Deportivo Espanol vs Ferrocarril Midland |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana El Porvenir vs Claypole |
0-0 |
0-2 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana General Lamadrid vs Deportivo Laferrere |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Real Pilar vs Club Lujan |
0-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Deportivo Paraguayo vs CA Lugano |
1-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Centro Espanol vs Central Ballester |
0-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana CDyS Juventud Unida vs Sportivo Barracas |
2-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Deportivo Muniz vs Defensores de Cambaceres |
1-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Mercedes vs Argentino de Rosario |
1-2 |
2-2 |
Sat 18, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A Deportivo Camioneros vs Sol de Mayo |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A Sansinena vs Ferro Carril Oeste (GP) |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A Ciudad Bolivar vs CA Juventud Unida San Luis |
0-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Torneo Federal A Sportivo Desamparados vs Argentino Monte Maiz |
0-1 |
0-1 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Torneo Federal A Crucero del Norte vs Sportivo Las Parejas |
0-0 |
0-2 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentina Torneo Federal A Sportivo Belgrano vs Central Norte Salta |
0-1 |
0-1 |
Sat 18, Jun-23:00 - Argentina Torneo Federal A Club Cipolletti vs Circulo Deportivo |
1-0 |
4-2 |
Sat 18, Jun-23:00 - Argentina Torneo Federal A Estudiantes de San Luis vs Independiente Chivilcoy |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A Huracan Las Heras vs Sportivo Penarol |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A Gimnasia C. Uruguay vs Defensores Pronunciamiento |
1-1 |
4-1 |
Sat 18, Jun-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional Estudiantes de Buenos Aires vs Sacachispas |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional Almirante Brown vs Deportivo Moron |
1-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional Villa Dalmine vs Deportivo Madryn |
3-1 |
3-3 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional Deportivo Riestra vs Alvarado Mar del Plata |
1-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional Gimnasia y Esgrima de Mendoza vs Deportivo Maipu |
1-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional Atletico Rafaela vs Agropecuario Argentino |
2-2 |
2-2 |
Sat 18, Jun-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional Santamarina Tandil vs Instituto Cordoba |
0-2 |
0-4 |
Sat 18, Jun-21:10 - Argentinian Primera B - Nacional All Boys vs Nueva Chicago |
0-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Newmarket SFC vs University of Queensland |
0-2 |
2-2 |
Sat 18, Jun-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Pine Hills vs Toowong |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Bayside United FC vs Acacia Ridge |
1-1 |
4-1 |
Sat 18, Jun-13:45 - Australia Brisbane Capital League 1 The Gap BPL vs The Lakes |
0-3 |
1-3 |
Sat 18, Jun-11:45 - Australia Capital Gatorade Premier League Monaro Panthers vs Canberra Croatia |
0-1 |
0-1 |
Sat 18, Jun-08:15 - Australia Capital Gatorade Premier League West Canberra Wanderers vs Canberra Olympic |
2-2 |
2-2 |
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League O\'Connor Knights vs Cooma Tigers |
2-0 |
3-2 |
Sat 18, Jun-09:30 - Australia Capital Territory U23 Monaro Panthers(U23) vs Canberra Croatia(U23) |
1-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-10:30 - Australia Capital Territory U23 West Canberra Wanderers(U23) vs Canberra Olympic(U23) |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-06:45 - Australia Capital Territory U23 O\'Connor Knights(U23) vs Cooma Tigers(U23) |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-09:00 - Australia New South Wales Premier League Northbridge Bulls vs Manly United |
0-2 |
0-3 |
Sat 18, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League St George Saints vs Northern Tigers |
0-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League Hills Brumbies vs Bonnyrigg White Eagles |
1-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League Western Sydney Wanderers AM vs Mounties Wanderers |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League Hakoah Sydney City East vs St George City |
0-0 |
1-2 |
Sat 18, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League Southern Districts Raiders vs Blacktown Spartans |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-11:00 - Australia New South Wales U20 Mt Druitt Town Rangers(U20) vs Rockdale Ilinden(U20) |
2-2 |
5-2 |
Sat 18, Jun-07:00 - Australia New South Wales U20 Northbridge Bulls(U20) vs Manly United(U20) |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-10:45 - Australia Queensland National Premier Leagues Queensland Lions FC vs Brisbane City |
4-0 |
7-0 |
Sat 18, Jun-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Gold Coast United vs Brisbane Olympic United FC |
2-0 |
5-1 |
Sat 18, Jun-09:45 - Australia Queensland State League U23 Gold Coast United(U23) vs Brisbane Olympic United FC(U23) |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-10:00 - Australia Queensland State League U23 Bayside United(U23) vs Acacia Ridge(U23) |
0-1 |
0-1 |
Sat 18, Jun-10:00 - Australia Queensland State League U23 Pine Hills(U23) vs Toowong (U23) |
2-0 |
8-0 |
Sat 18, Jun-06:30 - Australia Queensland State League U23 Queensland Lions(U23) vs Brisbane City SC(U23) |
1-1 |
3-1 |
Sat 18, Jun-11:15 - Australia Queensland State Leagues 1 Redlands United FC vs Southside Eagles |
1-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-12:15 - Australia Queensland State Leagues 1 Rochedale Rovers vs SWQ Thunder |
3-1 |
6-1 |
Sat 18, Jun-13:00 - Australia Queensland State Leagues 1 Magpies Crusaders vs Western Pride |
2-1 |
4-2 |
Sat 18, Jun-11:30 - Australia Queensland State Leagues 2 Samford Rangers vs Souths United |
1-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-12:15 - Australia Queensland State Leagues 2 Brisbane Wolves vs Taringa Rovers |
1-0 |
2-3 |
Sat 18, Jun-13:15 - Australia Queensland State Leagues 2 Albany Creek vs Grange Thistle SC |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-11:30 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Brisbane City Women\'s vs Western Pride Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Sat 18, Jun-12:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Brisbane Olympic Women\'s vs Souths United Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-12:15 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Mitchelton Women\'s vs SWQ Thunder Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-13:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Queensland Lions FC Women\'s vs Capalaba Women\'s |
0-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-10:30 - Australia Tasmania Premier League Clarence Zebras vs Kingborough Lions |
0-1 |
0-4 |
Sat 18, Jun-08:00 - Australia Tasmania Premier League South Hobart vs Glenorchy Knights |
1-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-08:30 - Australia Tasmania Premier League Devonport City Striker vs Hobart Olympia Warriors |
6-1 |
10-1 |
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1 Pascoe Vale SC vs Goulburn Valley Suns |
2-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1 North Geelong Warriors vs Langwarrin |
1-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1 Werribee City FC vs Brunswick City |
0-1 |
1-2 |
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1 Moreland City vs Northcote City |
1-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-13:00 - Australia Victorian Premier League Hume City vs South Melbourne |
0-3 |
1-3 |
Sat 18, Jun-13:00 - Australia Victorian Premier League Dandenong Thunder vs Port Melbourne Sharks |
0-2 |
0-2 |
Sat 18, Jun-13:30 - Australia Victorian Premier League Oakleigh Cannons vs Altona Magic |
2-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Premier League Eastern Lions SC vs Dandenong City SC |
0-1 |
0-2 |
Sat 18, Jun-10:00 - Australia Victorian Premier League U21 Hume City U21 vs South Melbourne U21 |
0-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-11:00 - Australia Victorian Premier League U21 Dandenong Thunder U21 vs Port Melbourne Sharks SC U21 |
0-2 |
2-4 |
Sat 18, Jun-11:15 - Australia Victorian Premier League U21 Oakleigh Cannons(U21) vs Altona Magic U21 |
2-0 |
2-2 |
Sat 18, Jun-06:15 - Australia Victorian Premier League U21 Eastern Lions(U21) vs Dandenong City SC U21 |
1-2 |
2-2 |
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Premier League U21 Green Gully Cavaliers U21 vs Avondale FC(U21) |
2-1 |
3-1 |
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Women\'s Premier League Heidelberg Utd Women\'s vs South Melbourne Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Women\'s Premier League Calder United SC Women\'s vs Bayside United Women\'s |
4-1 |
7-1 |
Sat 18, Jun-09:00 - Australia Victorian Women\'s Premier League Alamein Women\'s vs FC Bulleen Lions Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sat 18, Jun-16:00 - Austria Landesliga SV Donau Wien vs Post SV Wien |
2-1 |
6-2 |
Sat 18, Jun-16:00 - Austria Landesliga Union Mauer vs Gerasdorf/Stammersdorf |
2-1 |
2-2 |
Sat 18, Jun-19:59 - Austrian Regionalliga West-Tyrol Worgl vs SC Imst |
0-1 |
0-3 |
Sat 18, Jun-19:59 - Austrian Regionalliga West-Tyrol SV Hall vs FC Wacker Innsbruck Amateure |
2-2 |
5-3 |
Sat 18, Jun-19:59 - Austrian Regionalliga West-Tyrol SV Innsbruck vs SV Fugen |
0-2 |
1-6 |
Sat 18, Jun-16:30 - Belarus Premier League Dnepr Mogilev vs Neman Grodno |
0-0 |
1-3 |
Sat 18, Jun-19:00 - Belarus Premier League BATE Borisov vs FK Isloch Minsk |
0-1 |
0-1 |
Sat 18, Jun-21:00 - Belarus Premier League Dinamo Minsk vs FC Slutsk |
1-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-15:00 - Belarus Reserves League FC Vitebsk Reserve vs FC Torpedo Zhodino Reserve |
4-1 |
4-1 |
Sat 18, Jun-19:59 - Belarus Reserves League FC Belshina Babruisk Reserve vs Energetyk-BGU Minsk Reserve |
0-2 |
0-4 |
Sat 18, Jun-18:00 - Belarus Women\'s Premier League Smorgon Women\'s vs ABFF Women\'s(U19) |
1-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-16:00 - Belarus Women\'s Premier League Bobruichanka Bobruisk Women\'s vs Vitebsk Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sat 18, Jun-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2 Guarani de Palhoca vs Atletico Catarinense |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-22:00 - Brasil Women\'s Tournament Gremio Women\'s vs Kindermann Avai Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Brasil Women\'s Tournament Sao Paulo Women\'s vs Ferroviaria SP Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-21:00 - Brasil Women\'s Tournament Corinthians Paulista SP Women\'s vs Internacional (RS) Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Brasileiro Serie B Gremio (RS) vs Sampaio Correa (MA) |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-02:00 - Brasileiro Serie B Criciuma SC vs Brusque SC |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-23:00 - Brasileiro Serie B Londrina (PR) vs Vasco da Gama(RJ) |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-23:00 - Brasileiro Serie B Gremio Novorizontino vs Tombense |
1-1 |
1-3 |
Sat 18, Jun-04:30 - Brasileiro Serie B Clube de Regatas Brasil vs Ituano (SP) |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Uniao Suzano Youth vs Corinthians Youth |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth CA Guacuano SP Youth vs Itapirense SP Youth |
0-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Aracatuba SP Youth vs Assisense SP Youth |
6-0 |
|
Sat 18, Jun-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Botafogo RJ Youth vs Cruzeiro Youth |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Brazil National Football Tournament U20 Fortaleza Youth vs Bahia Youth |
1-3 |
3-3 |
Sat 18, Jun-17:00 - Brazil National Football Tournament U20 Ceara Youth vs America MG Youth |
1-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Brazil National Football Tournament U20 Atletico Paranaense Youth vs Fluminense RJ Youth |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Brazil National Football Tournament U20 Vasco da Gama Youth vs Santos Youth |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-22:00 - Canadian Soccer League York Region Shooters vs Toronto Falcons |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-03:00 - Chile Cup Curico Unido vs Santiago Wanderers |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-23:00 - Chile Cup Cobresal vs CSyD Barnechea |
1-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-23:00 - Chile Cup CD Santiago Morning vs Union La Calera |
0-1 |
1-2 |
Sat 18, Jun-23:30 - Chile Cup Union San Felipe vs Universidad Catolica |
1-2 |
1-3 |
Sat 18, Jun-20:30 - Chile Cup Magallanes vs Everton CD |
0-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-23:30 - Chile Segunda Division Deportes Valdivia vs San Marcos de Arica |
1-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-19:59 - Chile Segunda Division Deportes Quillon vs Deportes Linares |
1-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 1 Beijing Institute of Technology FC vs Nanjing City |
0-0 |
0-2 |
Sat 18, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 1 Kunshan FC vs Qingdao Hainiu |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Club Friendly FC Ingolstadt 04 vs VfB Eichstatt |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Club Friendly Viktoria Aschaffenburg vs FC Nurnberg |
0-1 |
0-2 |
Sat 18, Jun-16:00 - Club Friendly TSV Schwaben Augsburg vs FC Pipinsried |
2-1 |
4-2 |
Sat 18, Jun-16:00 - Club Friendly SV Rulzheim vs FC Kaiserslautern |
0-5 |
0-9 |
Sat 18, Jun-16:30 - Club Friendly Vila Nova GO Youth vs Atletico GO Youth |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-22:00 - Club Friendly Volta Redonda Youth vs Madureira Youth |
0-0 |
0-2 |
Sat 18, Jun-10:30 - Club Friendly Devonport City Striker II vs Launceston United |
0-1 |
0-2 |
Sat 18, Jun-17:00 - Club Friendly Dundalk vs Larne FC |
1-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Club Friendly Clachnacuddin vs Elgin City |
0-2 |
0-5 |
Sat 18, Jun-17:00 - Club Friendly SV Ramlingen Ehlershausen vs Hannover 96 |
0-1 |
0-3 |
Sat 18, Jun-17:00 - Club Friendly Uberlandia(U20) vs Pouso Alegre/MG (U20) |
0-1 |
3-2 |
Sat 18, Jun-17:00 - Club Friendly Coimbra/MG(U20) vs Boston City MG(U20) |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-17:30 - Club Friendly Futgol(U20) vs Araguari (U20) |
1-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Club Friendly Cliftonville vs Shamrock Rovers |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Club Friendly Bayern Hof vs Nurnberg B |
1-2 |
1-2 |
Sat 18, Jun-18:00 - Club Friendly VfB Hilden vs Fortuna Dusseldorf |
0-2 |
0-5 |
Sat 18, Jun-18:00 - Club Friendly Cumbernauld Colts vs Stranraer F.C. |
0-2 |
0-5 |
Sat 18, Jun-12:00 - Club Friendly Cracovia Krakow vs Stal Rzeszow |
1-2 |
3-2 |
Sat 18, Jun-12:30 - Club Friendly Levski Sofia vs Septemvri Sofia |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-12:30 - Club Friendly FC Viktoria Plzen vs Klatovy |
1-0 |
6-0 |
Sat 18, Jun-12:30 - Club Friendly Slavoj Trebisov vs Humenne |
1-0 |
3-2 |
Sat 18, Jun-12:30 - Club Friendly Fortuna Dusseldorf II vs Fortuna Koln |
0-1 |
1-3 |
Sat 18, Jun-03:15 - Club Friendly Ypiranga (AP) vs Sao Paulo AP |
1-2 |
3-4 |
Sat 18, Jun-12:30 - Club Friendly FK Kosice vs MFK Zemplin Michalovce |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-18:15 - Club Friendly CSKA Sofia vs Greuther Furth |
0-2 |
1-4 |
Sat 18, Jun-18:30 - Club Friendly Basel vs Neuchatel Xamax |
2-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-18:30 - Club Friendly Pirin Blagoevgrad vs CSKA 1948 Sofia |
0-2 |
0-3 |
Sat 18, Jun-18:30 - Club Friendly Tekstilshchik Ivanovo vs Volgar Astrachan |
2-2 |
3-3 |
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly Spartak Trnava vs FC Artmedia Petrzalka |
0-0 |
5-1 |
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly GKS Katowice vs Skra Czestochowa |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly NK Osijek vs Slaven Belupo Koprivnica |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly Stal Mielec vs Puszcza Niepolomice |
1-0 |
2-3 |
Sat 18, Jun-04:00 - Club Friendly Sporting Kansas City II vs Saint Louis City B |
1-0 |
1-2 |
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly Korona Kielce vs Bruk Bet Termalica Nieciecza |
1-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly Arka Gdynia vs Radunia Stezyca |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly Odra Opole vs Sleza Wroclaw |
2-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly Fotbal Trinec vs MFK Dubnica |
0-0 |
1-2 |
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly Liptovsky Mikulas vs FK Zeleziarne Podbrezova |
2-0 |
5-0 |
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly Bankstown City Lions vs Inner West Hawks |
2-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly Dulwich Hill SC vs Macarthur Rams |
0-3 |
1-4 |
Sat 18, Jun-13:00 - Club Friendly Garbarnia Krakow vs Wisla Krakow |
0-1 |
1-3 |
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly NK Maribor vs FK Shkendija |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly Sturm Graz vs Kapfenberg Superfund |
0-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly Partizani Tirana vs NS Mura |
0-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly Lokomotiv Sofia vs Litex Lovech |
1-2 |
4-2 |
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly TSV Hartberg vs SV Lafnitz |
2-1 |
2-2 |
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly Jonkopings Sodra IF vs Hammarby |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-04:50 - Club Friendly Miami United vs Pachuca |
1-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly FC Dunav Ruse vs FC Dobrudzha |
0-1 |
0-1 |
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly Sportist Svoge vs PFK Montana |
1-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly FC Dornbirn vs SC Austria Lustenau |
0-1 |
2-3 |
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly SV Leobendorf vs St.Polten |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-13:15 - Club Friendly DAC Dunajska Streda vs FK Pohronie |
1-1 |
3-1 |
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly Team Wiener Linien Elektra vs First Vienna FC |
2-5 |
|
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly Arda Kardzhali vs FC Sozopol |
0-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-05:00 - Club Friendly Real Monarchs vs San Jose Earthquakes B |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-13:30 - Club Friendly Lech Poznan vs Widzew lodz |
0-1 |
1-2 |
Sat 18, Jun-19:00 - Club Friendly Chiemgau Traunstein vs TSV Buchbach |
0-3 |
0-3 |
Sat 18, Jun-14:00 - Club Friendly Gornik Leczna vs Radomiak Radom |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-14:00 - Club Friendly Slask Wroclaw vs GKS Tychy |
0-1 |
3-1 |
Sat 18, Jun-19:30 - Club Friendly FC Koper vs CFR Cluj |
0-1 |
0-2 |
Sat 18, Jun-19:30 - Club Friendly SV Ried vs Slovan Bratislava |
0-0 |
0-3 |
Sat 18, Jun-19:30 - Club Friendly Oudenaarde vs Zulte Waregem |
0-2 |
0-5 |
Sat 18, Jun-06:00 - Club Friendly Vancouver Whitecaps B vs North Texas |
0-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-15:00 - Club Friendly Westerlo vs City Pirates Antwerpen |
7-0 |
11-0 |
Sat 18, Jun-15:00 - Club Friendly Aalborg BK vs Skovde AIK |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly Zurich vs FC Wil |
0-1 |
3-2 |
Sat 18, Jun-15:00 - Club Friendly CWKS Resovia Rzeszow vs Wisla Pulawy |
1-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly NK Varteks Varazdin vs Zrinjski Mostar |
0-2 |
0-3 |
Sat 18, Jun-15:00 - Club Friendly Lokomotiv Moscow Women\'s vs CSKA Moscow Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly FK Rostov vs Kuban Holding |
3-1 |
5-1 |
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly FK Zeleziarne Podbrezova vs MSK Zilina |
3-1 |
4-3 |
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly KVK Tienen vs St.-Truidense VV |
2-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly SKU Amstetten vs MFK Ruzomberok |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Gorica |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-08:30 - Club Friendly Northern Rangers vs Somerset |
1-1 |
1-2 |
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly Dosta Bystrc Knínicky vs Brno |
0-3 |
0-6 |
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly Verlaine vs RFC Seraing |
0-2 |
1-2 |
Sat 18, Jun-19:59 - Club Friendly SKV Rot Weiss Darmstadt vs SV Darmstadt 98 |
0-2 |
0-7 |
Sat 18, Jun-20:30 - Club Friendly Domzale vs FK Rudar Pljevlja |
3-0 |
8-0 |
Sat 18, Jun-20:30 - Club Friendly SC Dikkelvenne vs K.A.A. Gent |
0-5 |
0-6 |
Sat 18, Jun-20:30 - Club Friendly Bad Sauerbrunn vs FC Admira Wacker Modling |
0-4 |
|
Sat 18, Jun-21:00 - Club Friendly Jadran Dekani vs NK Olimpija Ljubljana |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-21:00 - Club Friendly Zandhoven SK vs Lierse Kempenzonen |
1-1 |
1-3 |
Sat 18, Jun-21:00 - Club Friendly New York City FC B vs Toronto FC II |
0-0 |
0-2 |
Sat 18, Jun-04:00 - Colombia Copa Premier Deportes Quindio vs Boyaca Chico |
1-0 |
2-2 |
Sat 18, Jun-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Sokol Zivanice vs Dukla Praha B |
2-1 |
3-1 |
Sat 18, Jun-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Play Off SK Sokol Zapy vs Slavia Prague B |
0-2 |
2-3 |
Sat 18, Jun-14:00 - Denmark Danmarksserien Holstebro BK vs ASA Aarhus |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien Bronshoj vs Ishoj IF |
1-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien Avarta vs BK Union |
3-0 |
4-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien B 1909 Odense vs B 1913 Odense |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien Norresundby vs Aalborg BK Am. |
0-2 |
0-3 |
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien Allerod vs B1903 |
2-0 |
6-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien Skovshoved vs Ringsted |
2-0 |
|
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien OKS Odense vs Tarup Paarup IF |
1-1 |
2-2 |
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien Greve vs Herstedoster |
0-0 |
0-2 |
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien B 1908 Amager vs Tarnby FF |
0-1 |
2-2 |
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien Gentofte Vangede IF/GVI vs KFUM Kobenhavn |
0-2 |
2-5 |
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien Ledoje Smorum Fodbold vs Koge Nord |
1-0 |
4-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien Frederikssund IK vs Solrod FC |
3-0 |
7-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien Vinder Vatanspor-VRI vs Fuglebakken KFUM |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien Hedensted IF vs FC Aarhus Fremad B |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien Vejgaard BK vs Odder IGF |
2-2 |
2-2 |
Sat 18, Jun-15:00 - Denmark Youth U17 Brondby(U17) vs Silkeborg IF(U17) |
0-3 |
|
Sat 18, Jun-15:00 - Denmark Youth U17 Lyngby(U17) vs Randers FC(U17) |
2-3 |
|
Sat 18, Jun-15:00 - Denmark Youth U17 Esbjerg FB(U17) vs Odense BK (U17) |
1-4 |
|
Sat 18, Jun-15:00 - Denmark Youth U17 Nordsjaelland (U17) vs Aarhus AGF(U17) |
3-2 |
|
Sat 18, Jun-15:00 - Denmark Youth U17 Horsens(U17) vs Midtjylland(U17) |
1-10 |
|
Sat 18, Jun-16:00 - Denmark Youth U17 FC Kobenhavn(U17) vs Aalborg BK(U17) |
7-0 |
|
Sat 18, Jun-23:30 - Egypt Premier League Ittihad Alexandria vs Masr El Maqassah |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-21:00 - Egypt Premier League Enppi vs Future FC |
0-2 |
1-2 |
Sat 18, Jun-21:00 - Egypt Premier League Al Masry vs El Gounah |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Estonia Esi Liiga FC Nomme United vs Tallinna FC Levadia II |
0-2 |
0-6 |
Sat 18, Jun-16:00 - Estonia Esi Liiga Viimsi JK vs Harju JK Laagri |
0-0 |
2-2 |
Sat 18, Jun-16:00 - Estonia Esi Liiga Ida-Virumaa FC Alliance vs Flora Tallinn II |
0-1 |
0-3 |
Sat 18, Jun-18:00 - Estonia Esi Liiga B Tallinna JK Legion B vs Raplamaa JK |
1-0 |
4-1 |
Sat 18, Jun-16:00 - Estonia Esi Liiga B Laanemaa Haapsalu vs Tartu JK Tammeka B |
0-1 |
0-3 |
Sat 18, Jun-16:00 - Estonia Esi Liiga B FC Tallinn vs Tabasalu JK Charma |
2-1 |
5-2 |
Sat 18, Jun-18:00 - Estonia Meistri Liiga Trans Narva vs JK Tallinna Kalev |
1-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-20:30 - Estonia Meistri Liiga Paide Linnameeskond vs FC Kuressaare |
0-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-16:00 - Estonia Women\'s Meistri Liiga Saku Sporting Women\'s vs Tabasalu Women\'s |
2-1 |
9-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Finland Women\'s Premier 2 Jyvaskylan Pallokerho Women\'s vs Ilves Tampere II Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Women\'s Premier 2 TPS Turku Women\'s vs VIFK Vaasa Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Sat 18, Jun-15:30 - Finland Women\'s Premier 2 VJS Vantaa Women\'s vs EBK Espoo Women\'s |
1-2 |
2-3 |
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Women\'s Premier League HPS Helsinki Women\'s vs HJK Helsinki Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sat 18, Jun-15:00 - Finland Women\'s Premier League ONS Women\'s vs KuPS Women\'s |
0-5 |
1-9 |
Sat 18, Jun-15:30 - Finland Women\'s Premier League NJS Nurmijarvi Women\'s vs Aland Women\'s |
0-2 |
0-4 |
Sat 18, Jun-15:30 - Finland Women\'s Premier League Pallokerho-35 Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A PK Keski Uusimaa(PKKU) vs JIPPO |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko A NJS Nurmijarvi vs Kapylan Pallo |
2-2 |
3-4 |
Sat 18, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A Lahden Reipas vs Atlantis |
0-1 |
4-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B GrIFK vs SalPa Salo |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B KaaPo Kaarina vs HJS Akatemia |
1-0 |
1-2 |
Sat 18, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B VJS Vantaa vs MuSa |
3-0 |
3-2 |
Sat 18, Jun-19:59 - Finland - Kakkonen Lohko B FC Jazz Pori vs Klubi 04 |
1-0 |
3-3 |
Sat 18, Jun-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko C OTP Oulu vs FC Vaajakoski |
0-1 |
1-2 |
Sat 18, Jun-14:00 - Finland Junior League KaaPo Kaarina Youth vs HJS Youth |
2-1 |
5-1 |
Sat 18, Jun-16:00 - Finland Veikkausliga FC Haka vs IFK Mariehamn |
2-1 |
3-2 |
Sat 18, Jun-16:00 - Finland Veikkausliga FC Honka vs KuPS |
2-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Veikkausliga HJK Helsinki vs AC Oulu |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Veikkausliga SJK Seinajoki vs Inter Turku |
1-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Veikkausliga Ilves Tampere vs Lahti |
1-1 |
3-2 |
Sat 18, Jun-16:00 - Finland Ykkonen Turun Palloseura vs KPV Kokkola |
3-0 |
5-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Ykkonen Jaro vs KTP Kotka |
1-0 |
2-2 |
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Ykkonen Mikkelin Palloilijat vs Gnistan |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Ykkonen Ekenas IF vs SJK Akatemia |
2-0 |
5-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Finland Ykkonen PEPO Lappeenranta vs Pargas IF |
2-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-21:00 - Finland Ykkonen PK-35 Vantaa vs JaPS |
2-0 |
2-2 |
Sat 18, Jun-23:00 - Friendly Internationals Morocco Women\'s vs Zambia Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-19:00 - Friendly Internationals Cameroon Women\'s vs Senegal women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Germany OberLiga MSV Neuruppin vs MSV Pampow |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Germany OberLiga FC Carl Zeiss Jena Am vs VfB Krieschow |
1-1 |
2-6 |
Sat 18, Jun-16:00 - Germany OberLiga SG Union Sandersdorf vs Arnstadt |
0-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-19:00 - Ghana Premier League Accra Lions vs Asante Kotoko FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-21:00 - Greece Super League 1 Lamia vs Veria FC |
0-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Holland Tweede Divisie Kozakken Boys vs DVS\'33 Ermelo |
1-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-19:59 - Holland Tweede Divisie GVVV Veenendaal vs HSC\'21 |
2-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Iceland Division 1 Fjolnir vs Vestri |
0-0 |
1-2 |
Sat 18, Jun-18:00 - Iceland Division 2 Haukar vs Hottur Huginn |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Iceland Division 2 KFR Aegir vs KF Fjallabyggdar |
3-1 |
5-3 |
Sat 18, Jun-18:00 - Iceland Division 2 Fjardabyggd Leiknir vs IR Reykjavik |
2-1 |
4-3 |
Sat 18, Jun-19:59 - Iceland Division 2 Vikingur Olafsvik vs Magni Grenivik |
1-1 |
5-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Iceland Division 3 Ellidi vs KFS Vestmannaeyjar |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Iceland Division 3 KF Gardabaer vs UMF Sindri Hofn |
1-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Iceland Ladies Premier League Thor KA Akureyri Woman\'s vs Breidablik Women\'s |
0-1 |
0-4 |
Sat 18, Jun-19:59 - Iceland U19 League Fylkir(U19) vs Hafnarfjordur FH(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-19:59 - Iceland U19 League Stjarnan KFG(U19) vs Thor Akureyri(U19) |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-16:00 - Iceland U19 League Fjolnir Vaengir II(U19) vs Throttur Reykjavik U19 |
1-7 |
|
Sat 18, Jun-17:30 - Indonesia President Cup Persija Jakarta vs Barito Putera |
0-0 |
0-2 |
Sat 18, Jun-13:00 - Indonesia President Cup RANS Cilegon FC vs Madura United FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-19:00 - Iraqi League Naft Misan vs Erbil SC |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-21:30 - Iraqi League Al Shorta vs Al Zawraa |
0-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-22:30 - Ireland Division 1 Longford Town vs Cork City F.C. |
0-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-22:45 - Ireland Premier League Sligo Rovers vs Finn Harps |
2-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-19:30 - Ivory Coast Division 1 Societe Omnisports De L\'Armee vs San Pedro |
0-1 |
0-1 |
Sat 18, Jun-19:30 - Ivory Coast Division 1 Bouake FC vs Lys Sassandra |
1-0 |
1-2 |
Sat 18, Jun-21:45 - Ivory Coast Division 1 Stella Club vs ES Bafing |
1-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-09:30 - Japan Football League TIAMO Hirakata vs Tokyo Musashino City FC |
0-0 |
0-2 |
Sat 18, Jun-08:00 - Japan Football League Honda FC vs Criacao Shinjuku |
1-1 |
1-2 |
Sat 18, Jun-08:00 - Japan Football League Sony Sendai FC vs Honda Lock SC |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1 Speranza Osaka Women\'s vs Bunnies Gunma White Star Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1 Nippon Sport Science University Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1 NGU Nagoya Women\'s vs Setagaya Sfida Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-09:00 - Japan Women\'s Football League Division 2 JFA Academy Fukushima Women\'s vs Shizuoka SSU Bonita Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 2 Yunogo Belle Women\'s vs Tsukuba FC Women\'s |
2-2 |
3-3 |
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese J-League Division 1 Shimizu S-Pulse vs Avispa Fukuoka |
2-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese J-League Division 1 Kashima Antlers vs Kyoto Sanga FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese J-League Division 1 Jubilo Iwata vs Sagan Tosu |
3-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese J-League Division 1 Shonan Bellmare vs FC Tokyo |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1 Urawa Red Diamonds vs Nagoya Grampus Eight |
3-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1 Gamba Osaka vs Yokohama F Marinos |
1-0 |
1-2 |
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1 Kashiwa Reysol vs Vissel Kobe |
2-1 |
3-1 |
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1 Sanfrecce Hiroshima vs Cerezo Osaka |
0-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1 Kawasaki Frontale vs Consadole Sapporo |
1-1 |
5-2 |
Sat 18, Jun-09:00 - Japanese League Division 2 JEF United Ichihara Chiba vs Omiya Ardija |
1-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese League Division 2 Vegalta Sendai vs Yokohama FC |
0-1 |
2-3 |
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese League Division 2 Tokyo Verdy vs Renofa Yamaguchi |
1-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese League Division 2 Tochigi SC vs Oita Trinita |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese League Division 2 Roasso Kumamoto vs Mito Hollyhock |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese League Division 2 Grulla Morioka vs Tokushima Vortis |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese League Division 2 Montedio Yamagata vs Ventforet Kofu |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese League Division 2 Fagiano Okayama vs FC Ryukyu |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese League Division 2 V-Varen Nagasaki vs Thespakusatsu Gunma |
2-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-12:00 - Japanese League Division 3 Fukushima United FC vs FC Gifu |
0-1 |
0-1 |
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese League Division 3 Ehime FC vs Matsumoto Yamaga FC |
1-0 |
3-2 |
Sat 18, Jun-13:00 - Japanese League Division 3 SC Sagamihara vs Kamatamare Sanuki |
0-1 |
0-1 |
Sat 18, Jun-14:00 - Japanese League Division 3 Kagoshima United vs YSCC Yokohama |
2-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-17:00 - Kazakhstan Division 1 FK Bolat Temirtau vs Kyran Shymkent |
0-1 |
0-4 |
Sat 18, Jun-14:00 - Kazakhstan Division 1 Astana B vs Okzhetpes |
1-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-12:00 - Korea K3 League Pocheon Citizen FC vs Dangjin Citizen |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-12:00 - Korea K3 League Yangju Citizen FC vs Siheung Citizen |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-14:00 - Korea K3 League Gangneung Citizen vs Cheonan City FC |
1-0 |
2-3 |
Sat 18, Jun-14:00 - Korea K3 League Paju Citizen FC vs Gimhae City FC |
1-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-14:00 - Korea K3 League Ulsan Citizen vs Daejeon Korail |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-11:00 - Korea K4 League Pyeongchang FC vs Daegu FC II |
0-0 |
0-3 |
Sat 18, Jun-12:00 - Korea K4 League Seoul Nowon United vs Chuncheon Citizen |
1-0 |
1-2 |
Sat 18, Jun-12:00 - Korea K4 League Yangpyeong vs Geoje Citizen |
3-0 |
4-1 |
Sat 18, Jun-12:00 - Korea K4 League Goyang KH FC vs Yeoju FC |
3-0 |
4-1 |
Sat 18, Jun-12:00 - Korea K4 League Jeonbuk Hyundai Motors II vs Chungju Citizen |
2-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-13:00 - Korea League 1 Jeju United FC vs Incheon United FC |
1-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-14:30 - Korea League 1 Seongnam FC vs Daegu FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-13:00 - Korea League 2 FC Anyang vs Daejeon Hana Citizen |
0-1 |
2-2 |
Sat 18, Jun-15:00 - Korea League 2 Jeonnam Dragons vs Gwangju Football Club |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-15:00 - Korea League 2 Gimpo FC vs Bucheon FC 1995 |
2-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Latvia - 1. Division Tukums-2000 vs Riga FC |
0-1 |
0-1 |
Sat 18, Jun-19:00 - Latvia - 1. Division Rigas Futbola skola vs FK Liepaja |
0-1 |
2-2 |
Sat 18, Jun-15:00 - Latvia - 1. Division Valmieras FK vs Super Nova |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Latvia - 2. Division JDFS Alberts vs Saldus SS/Leevon |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Latvia - 2. Division AFA Olaine vs Rezekne / BJSS |
0-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-19:59 - Latvia - 2. Division Skanstes SK vs Jelgava |
0-0 |
1-3 |
Sat 18, Jun-18:00 - Lithuania - 1. Division Dziugas Telsiai vs Suduva |
1-1 |
2-2 |
Sat 18, Jun-19:59 - Lithuania - 1. Division FK Riteriai vs Siauliai |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-16:00 - Lithuania - 2. Division Ekranas vs Atmosfera Mazeikiai |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Lithuania - 2. Division Vilnius BFA vs Babrungas |
0-2 |
0-3 |
Sat 18, Jun-17:00 - Macao Division 1 Cheng Fung vs Chao Pak Kei |
0-2 |
1-3 |
Sat 18, Jun-15:00 - Macao Division 1 LUN LOK vs Windsor Arch Ka I |
1-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-16:15 - Malaysia Super League Sabah FA vs PB Pahang |
2-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-16:15 - Malaysia Super League Melaka United vs Negeri Sembilan Matrix |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-17:00 - Malaysia Super League Pulau Penang FA vs Petaling Jaya City |
0-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Malaysia Super League Terengganu vs Kuala Lumpur City |
0-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-22:15 - Morocco Super League CAYB Youssoufia Berrechid vs Olympique Club de Khouribga |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-06:00 - New Zealand Chatham Cup Auckland City vs Manukau United |
3-0 |
6-0 |
Sat 18, Jun-06:00 - New Zealand Chatham Cup North Wellington vs Wellington Olympic |
0-1 |
1-6 |
Sat 18, Jun-06:00 - New Zealand Chatham Cup Island Bay United vs Miramar Rangers AFC |
1-3 |
|
Sat 18, Jun-19:00 - Nigeria Premier League Heartland FC vs Katsina United |
1-0 |
|
Sat 18, Jun-19:00 - Nigeria Premier League Niger Tornadoes FC vs Nasarawa United FC |
1-0 |
|
Sat 18, Jun-19:00 - Nigeria Premier League Enugu Rangers International vs Rivers United |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-19:00 - Nigeria Premier League Abia Warriors vs Kano Pillars |
2-1 |
3-2 |
Sat 18, Jun-16:00 - Norway 2 Division A Flekkeroy IL vs Orn-Horten |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-17:00 - Norway 2 Division A FK Arendal vs Strommen |
0-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Norway 2 Division A Notodden FK vs Ullern |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-15:00 - Norway 2 Division A Kvik Halden vs Vard Haugesund |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-17:00 - Norway 2 Division B Eidsvold Turn vs Ullensaker/Kisa IL |
0-0 |
1-2 |
Sat 18, Jun-15:00 - Norway 2 Division B Brattvag vs Gjovik Lyn |
1-1 |
3-1 |
Sat 18, Jun-19:59 - Norway 2 Division B IL Hodd vs Frigg FK |
1-1 |
6-1 |
Sat 18, Jun-16:00 - Norway 3. Divisjon A Oppsal vs Sandvikens |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Norway 3. Divisjon B Honefoss vs Volda TI Fotball |
2-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Norway 3. Divisjon B Elverum vs Forde IL |
0-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon B FF Lillehammer vs Toten |
1-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-19:00 - Norway 3. Divisjon B Molde B vs Aalesund FK B |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-15:30 - Norway 3. Divisjon B Brumunddal vs Floro |
1-2 |
1-2 |
Sat 18, Jun-16:30 - Norway 3. Divisjon C Viking B vs Bjarg |
2-0 |
5-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon C Akra vs Fana |
0-2 |
1-4 |
Sat 18, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon C Lysekloster vs Brodd |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-16:00 - Norway 3. Divisjon D Follo vs Halsen |
1-0 |
5-0 |
Sat 18, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon D Sprint-Jeloy vs Mandalskameratene |
2-0 |
3-2 |
Sat 18, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon D Vindbjart vs Fredrikstad 2 |
1-1 |
3-4 |
Sat 18, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon D Eik Tonsberg vs Uraedd FK |
2-0 |
4-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon D Fram Larvik vs Pors Grenland |
0-1 |
3-2 |
Sat 18, Jun-15:00 - Norway 3. Divisjon D IL Express vs Randesund IL |
1-1 |
2-2 |
Sat 18, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon E Kolstad vs Byasen Toppfotball |
0-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon E Strindheim IL vs Orkla |
3-0 |
6-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon E SK Trygg Lade vs Melhus |
0-1 |
0-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon F Tromso B vs Funnefoss/Vormsund |
1-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon F IF Floya vs Mjondalen IF B |
1-0 |
6-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon F Skjetten vs Lorenskog |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-15:00 - Norway 3. Divisjon F Bossekop UL vs Senja |
1-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-15:10 - Norway 3. Divisjon F Harstad vs Stromsgodset B |
1-3 |
2-6 |
Sat 18, Jun-18:00 - Norwegian Tippeligaen Sarpsborg 08 vs Stromsgodset |
4-1 |
5-1 |
Sat 18, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen Kristiansund BK vs Bodo Glimt |
0-0 |
0-2 |
Sat 18, Jun-07:00 - OFC Club Championship League Rue Rue FC vs ABM Galaxy |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2 Atletico Colegiales vs Sportivo Luqueno |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2 Guarani de Trinidad vs Atyra FC |
0-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-01:00 - Paraguayan Division 2 Club Rubio Nu vs Sportivo Iteno |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-03:15 - Paraguayan Division 2 Sportivo San Lorenzo vs Martin Ledesma |
1-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-01:00 - Paraguayan Primera Division General Caballero JLM vs Sol de America |
1-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-03:15 - Paraguayan Primera Division Club Libertad vs Guairena FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-22:15 - Peru Primera Division Deportivo Municipal vs Carlos Stein |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-20:30 - Peru Segunda Division Comerciantes Unidos vs Deportivo Union Comercio |
1-0 |
2-3 |
Sat 18, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga Legia Warszawa B vs Znicz Biala Piska |
0-1 |
2-6 |
Sat 18, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga Unia Janikowo vs Zawisza Bydgoszcz |
1-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga Baltyk Koszalin vs Blekitni Stargard Szczecinski |
2-0 |
3-2 |
Sat 18, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga Skra Czestochowa II vs GKS Tychy B |
1-0 |
|
Sat 18, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga Swit Skolwin vs Olimpia Grudziadz |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga Korona Rzeszow vs Stal Stalowa Wola |
0-2 |
0-6 |
Sat 18, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga Stolem Gniewino vs Kotwica Kolobrzeg |
1-4 |
3-4 |
Sat 18, Jun-14:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao Racing Seixal Women\'s vs CF Benfica Women\'s |
2-0 |
|
Sat 18, Jun-22:00 - Serie C - Brazil Brasil de Pelotas RS vs Ferroviario CE |
2-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-22:00 - Serie D - Brazil EC Santo Andre vs Oeste SP |
2-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-22:00 - Serie D - Brazil Tuna Luso vs Castanhal PA |
0-2 |
0-3 |
Sat 18, Jun-22:00 - Serie D - Brazil SER Caxias do Sul vs Cascavel PR |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-22:00 - Serie D - Brazil Crato CE vs Sao Paulo Crystal |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-22:00 - Serie D - Brazil Juventus SC vs Marcilio Dias SC |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-22:00 - Serie D - Brazil Lagarto vs Sergipe/SE |
0-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Serie D - Brazil Nova Iguacu vs Portuguesa RJ |
0-2 |
0-2 |
Sat 18, Jun-22:30 - Serie D - Brazil Ceilandia DF vs Brasiliense (DF) |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-22:30 - Serie D - Brazil Sao Luiz(RS) vs Aimore RS |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Parana vs Perolas Negras RJ |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Inter de Limeira vs Ferroviaria SP |
0-1 |
0-1 |
Sat 18, Jun-23:00 - Serie D - Brazil 4 de Julho/PI vs Fluminense/PI |
0-1 |
1-2 |
Sat 18, Jun-03:00 - Serie D - Brazil Pacajus CE vs Juventude MA |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-23:00 - Serie D - Brazil URT MG vs Caldense(MG) |
2-1 |
3-2 |
Sat 18, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Bahia de Feira BA vs Pouso Alegre/MG |
2-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Gremio Anapolis vs Ipora |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-23:30 - Serie D - Brazil Porto Velho/RO vs Trem AP |
1-2 |
1-4 |
Sat 18, Jun-13:30 - Singapore Premier League Tampines Rovers FC vs Geylang International |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-13:30 - Singapore Premier League Tanjong Pagar Utd vs Young Lions |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-19:59 - Slovakia 3. liga Bratislava SK Bernolakovo vs Kalinkovo |
0-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-19:59 - Slovakia 3. liga Bratislava PSC Pezinok vs Raca Bratislava |
2-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-19:59 - Slovakia 3. liga Bratislava FK Slovan Ivanka pri Dunaji vs FK Slovan Most pri Bratislave |
2-0 |
4-0 |
Sat 18, Jun-19:59 - Slovakia 3. liga Bratislava MFK Rusovce vs SK Vrakuna Bratislava |
1-0 |
3-2 |
Sat 18, Jun-19:59 - Slovakia 3. liga Bratislava Malacky vs Tomasov |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-19:59 - Slovakia 3. liga Bratislava Nova Dedinka vs Lokomotiva Devinska Nova Ves |
0-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Center FK Cadca vs Rimavska Sobota |
1-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Center FK Rakytovce vs Dolny Kubin |
2-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Center Banik Kalinovo vs FTC Filakovo |
0-1 |
3-2 |
Sat 18, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Center MSK Fomat Martin vs TJ Družstevník Liptovska Stiavnica |
1-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Center Jednota Banova vs SKM Liptovsky Hradok |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Center SK Pramen Kovacova vs Novohrad Lucenec |
0-1 |
0-1 |
Sat 18, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Center Podkonice vs Tatran Krasno nad Kysucou |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga East Odeva Lipany vs Pokrok SEZ Krompachy |
2-0 |
5-0 |
Sat 18, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga East Slovan Giraltovce vs Slavia TU Kosice |
1-1 |
2-2 |
Sat 18, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga East OFK-SIM Raslavice vs 1.FK Svidnik |
1-0 |
1-3 |
Sat 18, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga East Spisske Podhradie vs MFK Vranov nad Topou |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga East Mladost Kalsa vs MFK Snina |
2-0 |
3-2 |
Sat 18, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga East Rudnany vs Spisska Nova Ves |
1-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-12:30 - Slovakia 3. liga West Kovo Belusa vs Slovan Duslo Sala |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga West Marcelova vs FC Nitra |
2-1 |
2-2 |
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Premier League Adelaide Raiders SC vs Port Adelaide Pirates |
1-1 |
1-3 |
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Premier League Para Hills Knights vs Modbury Jets |
0-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Premier League West Adelaide SC vs Adelaide Hills |
2-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Premier League Adelaide Victory vs Fulham United FC |
0-1 |
0-1 |
Sat 18, Jun-11:45 - South Australian Premier League Adelaide University vs Adelaide Blue Eagles |
0-2 |
0-5 |
Sat 18, Jun-14:00 - South Australian Premier League Eastern United vs Playford City Patriots |
1-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Super League North Eastern Metrostars vs Cumberland United FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Super League Adelaide Comets FC vs Adelaide City FC |
0-1 |
0-3 |
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Super League White City Beograd vs Croydon Kings |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Super League Sturt Lions vs South Adelaide Panthers |
0-0 |
1-3 |
Sat 18, Jun-09:00 - South Australian Super League West Torrens Birkalla vs Adelaide Olympic |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-07:15 - South Australian Super League Reserves North Eastern Metrostars Reserve vs Cumberland United Reserve |
0-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-09:30 - South Australian Women\'s Premier League Adelaide University Women\'s vs Fulham United Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-11:30 - South Australian Women\'s Premier League West Torrens Birkalla Women\'s vs Adelaide City FC Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sat 18, Jun-11:45 - South Australian Women\'s Premier League Adelaide Comets Women\'s vs Metro United Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sat 18, Jun-18:15 - Sudanese Premier League Ahli Marawi vs Tuti SC Khartoum |
2-0 |
|
Sat 18, Jun-21:15 - Sudanese Premier League Ahli Shandi vs Al-Hilal Omdurman |
1-2 |
|
Sat 18, Jun-16:00 - Swden Women Division 2 IFO Bromolla IF Women\'s vs Sundsvalls DFF Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Swden Women Division 2 Jitex BK Women\'s vs IFK Norrkoping DFK Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Swden Women Division 2 Mallbackens IF Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s |
1-1 |
4-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Swden Women Division 2 Vaxjo FF Women\'s vs Bergdalens IK Women\'s |
2-0 |
6-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Swden Women Division 2 IK Uppsala Women\'s vs Team Thoren FF Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra BK Forward vs Sandvikens IF |
0-1 |
0-5 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra Vasalunds IF vs Gefle IF |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra FC Stockholm Internazionale vs IF Karlstad |
1-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-15:00 - Sweden Div 1 Norra Sollentuna FK vs Orebro Syrianska IF |
0-1 |
1-2 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra GAIS vs Vanersborgs IF |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Atvidabergs FF vs Lindome GIF |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra FC Trollhattan vs BK Olympic Malmo |
1-0 |
1-3 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra IK Oddevold vs Torns IF |
0-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Angelholms FF vs Oskarshamns AIK |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-15:00 - Sweden Div 1 Sodra Tvaakers IF vs IFK Malmo FK |
1-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-15:00 - Sweden Div 1 Sodra Lunds BK vs Falkenbergs FF |
1-1 |
1-3 |
Sat 18, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland IK Gauthiod vs Herrestads AIF |
2-1 |
6-2 |
Sat 18, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Grebbestads IF vs Mjolby AI FF |
0-1 |
0-2 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Vanersborgs FK vs Angered BK |
1-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Yxhults IK vs SK Sifhalla Saffle |
1-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand IFK Osterakers FK vs Jarfalla |
1-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand IFK Stocksund vs Forsbacka IK |
1-1 |
3-2 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Kungsangens IF vs Skiljebo SK |
0-0 |
0-4 |
Sat 18, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand FC Gute vs Hudiksvalls FF |
0-1 |
0-2 |
Sat 18, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland Umea FC Akademi vs Skelleftea FF |
0-1 |
0-2 |
Sat 18, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland Sund IF vs Friska Viljor FC |
0-2 |
2-4 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norrland IFK Ostersund vs Sandviks IK |
0-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norrland Gottne IF vs IFK Lulea |
0-2 |
0-5 |
Sat 18, Jun-14:00 - Sweden Div 2 Norrland Storfors AIK vs Ytterhogdal IK |
3-0 |
5-2 |
Sat 18, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Norrland Kiruna Ff vs IF Algarna |
1-1 |
3-2 |
Sat 18, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland IFK Berga vs Ariana |
0-0 |
0-2 |
Sat 18, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland Hogsby IK vs IFK Hassleholm |
0-2 |
2-2 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland Eslovs BK vs Rappe GOIF |
1-2 |
2-3 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland Asarums IF FK vs FK Karlskrona |
0-3 |
|
Sat 18, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand IK Sleipner vs Assyriska FF Sodertalje |
1-2 |
3-3 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand IFK Eskilstuna vs Nykopings BIS |
0-2 |
0-4 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Karlbergs BK vs Arameisk-Syrianska IF |
3-1 |
5-1 |
Sat 18, Jun-19:59 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Syrianska FC vs Smedby AIS |
1-0 |
4-1 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland BK Astrio vs Husqvarna FF |
0-1 |
1-4 |
Sat 18, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Varbergs GIF FK vs Onsala BK |
1-1 |
1-3 |
Sat 18, Jun-14:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Hittarps IK vs Ullared |
3-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Hoganas BK vs Assyriska BK |
1-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-16:30 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Norra Degerfors IF(U21) vs Brommapojkarna(U21) |
1-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-15:30 - Sweden U19 Malmo FF(U19) vs AIK Solna (U19) |
0-2 |
2-4 |
Sat 18, Jun-14:00 - Taipei Women\'s Football League Kaohsiung Sunny Bank Women\'s vs Inter Taoyuan FC Women\'s |
2-1 |
4-1 |
Sat 18, Jun-19:59 - Tunisia Division 1 U.S.Monastir vs Etoile du Sahel |
0-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-22:00 - UEFA-EURO U19 Championship Italy(U19) vs Romania(U19) |
0-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-19:30 - UEFA-EURO U19 Championship Slovakia(U19) vs France(U19) |
0-2 |
0-5 |
Sat 18, Jun-22:00 - Uruguay Primera Division Liverpool Montevideo vs Centro Atletico Fenix |
1-1 |
2-2 |
Sat 18, Jun-17:00 - Uruguay Primera Division Albion FC (URU) vs Montevideo Wanderers |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-22:00 - Uruguay Segunda Division Rampla Juniors FC vs IA Sud America |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-22:00 - Uruguay Segunda Division CA Juventud de Las Piedras vs Miramar Misiones FC |
0-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-04:15 - Uruguay Segunda Division La Luz FC vs CA Atenas |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-19:30 - Uruguay Segunda Division CA Progreso vs Club Atletico Cerro |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-23:00 - USA Major League Soccer Seattle Sounders vs Los Angeles FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League Cleveland SC vs Buffalo(USA) |
3-1 |
|
Sat 18, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League Alexandria Reds vs Frederick |
0-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-04:30 - USA National Premier Soccer League Reign Bartlesville vs Saint Louis Club Atletico |
0-1 |
1-3 |
Sat 18, Jun-03:30 - USA National Women\'s Soccer League Washington Spirit Women\'s vs Racing Louisville Women\'s |
2-0 |
2-2 |
Sat 18, Jun-04:30 - USA United Women\'s Soccer San Antonio Runners Women\'s vs San Antonio Athenians Women\'s |
0-3 |
|
Sat 18, Jun-22:00 - USA USL League Two Weston vs FC Miami City |
0-3 |
0-4 |
Sat 18, Jun-02:00 - USA USL League Two Boston City FC vs AC Connecticut |
2-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-03:00 - USA USL League Two Reading United vs Ocean City Noreasters |
0-1 |
|
Sat 18, Jun-03:00 - USA USL League Two Thunder Bay Chill vs Minneapolis City SC |
1-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-03:00 - USA USL League Two Tobacco Road vs West Virginia United |
0-1 |
1-2 |
Sat 18, Jun-23:00 - USA USL League Two Manhattan SC vs New Jersey Copa |
2-1 |
3-1 |
Sat 18, Jun-03:00 - USA USL League Two Kalamazoo FC vs Lansing City |
1-2 |
|
Sat 18, Jun-23:00 - USA USL League Two FC Florida(U23) vs Florida Elite |
1-1 |
|
Sat 18, Jun-03:00 - USA USL League Two Kings Hammer FC vs South Bend Lions |
2-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-23:00 - USA USL League Two Tampa Bay United vs Miami AC |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-03:00 - USA USL League Two Midwest United FC vs Oakland County |
0-2 |
0-2 |
Sat 18, Jun-03:05 - USA USL League Two Real Central New Jersey vs Philadelphia Lone Star |
3-3 |
5-4 |
Sat 18, Jun-03:30 - USA USL League Two Western Mass Pioneers vs Black Rock FC |
2-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-03:30 - USA USL League Two AFC Ann Arbor vs Flint City Bucks |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-04:00 - USA USL League Two Louisiana Parish AC vs Little Rock Rangers |
1-1 |
2-2 |
Sat 18, Jun-04:00 - USA USL League Two Colorado ISA vs Flatirons Rush |
0-0 |
1-1 |
Sat 18, Jun-04:30 - USA USL League Two Brazos Valley Cavalry vs Houston FC |
1-0 |
2-2 |
Sat 18, Jun-04:30 - USA USL League Two Tennessee SC vs Asheville City SC |
0-3 |
0-3 |
Sat 18, Jun-06:00 - USA USL League Two Southern California Seahorses vs Marin FC Legends |
1-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-06:00 - USA USL League Two Lane United FC vs Ballard FC |
1-0 |
2-2 |
Sat 18, Jun-06:00 - USA USL League Two Davis Legacy SC vs Golden State Force |
1-1 |
|
Sat 18, Jun-06:00 - USA USL League Two Capital FC vs OVF Alliance |
1-0 |
|
Sat 18, Jun-03:00 - USA Women\'s Premier Soccer League Paisley Athletic Women\'s vs Coppermine United Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sat 18, Jun-04:00 - USA Women\'s Premier Soccer League AHFC Royals Women\'s vs San Antonio Blossoms Women\'s |
2-0 |
6-0 |
Sat 18, Jun-05:00 - USA Women\'s Premier Soccer League Bay Are Women\'s vs Academica SC Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 18, Jun-05:00 - USA Women\'s Premier Soccer League Broomfield Burn Women\'s vs Colorado Pride Women\'s |
0-1 |
1-3 |
Sat 18, Jun-06:00 - USA Women\'s Premier Soccer League San Ramon Women\'s vs Pleasanton RAGE Women\'s |
1-1 |
|
Sat 18, Jun-06:00 - USA Women\'s Premier Soccer League El Paso Surf Women\'s vs Atomic City FC Women\'s |
0-1 |
1-3 |
Sat 18, Jun-19:59 - USL Championship Detroit City vs El Paso Locomotive |
1-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Uzbekistan Pro League B Bunyodkor II vs Qizilqum Zarafshon B |
2-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Uzbekistan Pro League B Aral Qoraqalpogiston vs Lokomotiv BFK |
2-1 |
5-3 |
Sat 18, Jun-19:00 - Uzbekistan Professional Football League Dinamo Samarqand vs Termez Surkhon |
1-1 |
1-3 |
Sat 18, Jun-01:00 - Venezuela Primera Division Zulia FC vs Hermanos Colmenares |
0-0 |
2-1 |
Sat 18, Jun-03:15 - Venezuela Primera Division Carabobo FC vs Deportivo Lara |
1-1 |
2-2 |
Sat 18, Jun-23:00 - Venezuela Segunda Division Deportivo Petare vs Deportivo Nueva Esparta |
1-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Division 1 Mandurah City vs Olympic Kingsway SC |
1-0 |
3-2 |
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Division 1 Rockingham City vs Murdoch Uni Melville |
2-1 |
2-1 |
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Division 1 Joondalup United vs Forrestfield United |
0-0 |
1-0 |
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Division 1 UWA Nedlands vs Fremantle City |
1-3 |
2-5 |
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Division 1 Subiaco AFC vs Dianella White Eagles |
1-1 |
1-2 |
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Division 1 Quinns FC vs Western Knights |
1-0 |
2-4 |
Sat 18, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20 Perth RedStar (U20) vs Bayswater City(U20) |
0-1 |
3-2 |
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia NPL U20 Perth S.C(U20) vs Stirling Macedonia (U20) |
4-0 |
7-0 |
Sat 18, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20 Balcatta(U20) vs Floreat Athena(U20) |
0-1 |
2-3 |
Sat 18, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20 Perth Glory FC(U20) vs Inglewood United(U20) |
3-1 |
|
Sat 18, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20 Armadale (U20) vs Sorrento F.C.(U20) |
1-2 |
2-4 |
Sat 18, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20 Gwelup Croatia(U20) vs Cockburn City (U20) |
1-2 |
3-1 |
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Premier League Armadale vs Sorrento Gulls |
2-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Premier League Perth Glory FC Am vs Inglewood United |
0-0 |
0-2 |
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Premier League Balcatta vs Floreat Athena |
1-1 |
2-3 |
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Premier League Gwelup Croatia SC vs Cockburn City |
0-0 |
0-1 |
Sat 18, Jun-11:00 - Western Australia Premier League Perth RedStar vs Bayswater City |
4-0 |
4-0 |
Sat 18, Jun-13:00 - Western Australia Premier League Perth S.C vs Stirling Macedonia |
1-0 |
3-0 |
Sat 18, Jun-09:00 - Western Australia Womens Premier League Perth S.C Women\'s vs Perth RedStar Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 18, Jun-16:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen Amazon Grimstad FK Women\'s vs Ovrevoll Hosle Women\'s |
1-1 |
1-4 |
Sat 18, Jun-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien Stabaek Women\'s vs LSK Kvinner Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Sat 18, Jun-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien Lyn Oslo Women\'s vs Kolbotn Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sat 18, Jun-19:00 - Women\'s Norwegian Toppserien Rosenborg Women\'s vs Valerenga Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sat 18, Jun-14:00 - Women\'s Norwegian Toppserien Arna-Bjornar Women\'s vs Roa IL Women\'s |
2-1 |
2-1 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.