Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 20, Mar-19:00 - African Youth Championship Woman\'s U17 Ghana women\'s(U17) vs Senegal Women\'s(U17) |
0-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-17:00 - African Youth Championship Woman\'s U17 Ethiopia Women\'s U17 vs Uganda Women\'s U17 |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - African Youth Championship Woman\'s U17 Botswana Women\'s U17 vs Tanzania Women\'s U17 |
0-1 |
0-4 |
Sun 20, Mar-19:59 - African Youth Championship Woman\'s U17 Guinea Women\'s U17 vs Liberia Women\'s U17 |
3-1 |
7-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Albania 1st league Apolonia Fier vs KS Bylis |
2-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-16:45 - Albania Super league KF Laci vs Teuta Durres |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-19:45 - Albania Super league Skenderbeu Korce vs FK Kukesi |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Andorra Super league UE Santa Coloma vs UE Engordany |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-16:30 - Andorra Super league Atletic Escaldes vs CE Carroi |
0-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-14:00 - Andorra Super league Inter Club D\'Escaldes vs FC Santa Coloma |
0-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-21:30 - Andorra Super league FC Ordino vs UE Sant Julia |
0-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-19:30 - Angola Girabola League Progresso Sambizanga vs Sporting de Benguela |
2-2 |
|
Sun 20, Mar-18:30 - Angola Girabola League Desportivo Huila vs Cuando Cubango |
2-0 |
|
Sun 20, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana CA San Miguel vs Villa San Carlos |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Justo Jose de Urquiza vs Argentino de Quilmes |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Ituzaingo vs Talleres Remdios de Escalada |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-03:00 - Argentina Prim C Metropolitana Real Pilar vs General Lamadrid |
2-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Ferrocarril Midland vs Claypole |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana El Porvenir vs Argentino de Merlo |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Leandro N Alem vs Puerto Nuevo |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana San Martin Burzaco vs Berazategui |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Liniers vs CA Atlas |
0-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - Argentina Women\'s Primera A Huracan Women\'s vs Independiente Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Argentina Women\'s Primera A CA Lanus Women\'s vs Club Comunicaciones(AR) Women\'s |
3-2 |
|
Sun 20, Mar-23:15 - Argentine Primera Division Gimnasia La Plata vs Estudiantes La Plata |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-01:30 - Argentine Primera Division Colon vs Union Santa Fe |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-21:00 - Argentine Primera Division Rosario Central vs Newells Old Boys |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-03:45 - Argentine Primera Division Independiente vs Racing Club |
0-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional Gimnasia y Esgrima de Mendoza vs Club Atletico Guemes |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-01:00 - Argentinian Primera B - Nacional San Martin Tucuman vs Almagro |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-01:30 - Argentinian Primera B - Nacional Chaco For Ever vs Belgrano |
2-0 |
3-1 |
Sun 20, Mar-02:30 - Argentinian Primera B - Nacional Club Atletico Mitre vs Ferro Carril Oeste |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional Santamarina Tandil vs Flandria |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Armenia Premier League Urartu vs FC Pyunik |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-14:00 - Armenia Premier League FK Van Charentsavan vs FC Ararat-Armenia |
0-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-08:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Gungahlin United vs Belconnen United |
1-1 |
1-3 |
Sun 20, Mar-12:05 - Australia League A Western Sydney Wanderers vs Adelaide United |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-07:00 - Australia New South Wales Northern Premier League Lambton Jaffas vs Broadmeadow Magic |
0-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-09:00 - Australia New South Wales Premier League Sydney Olympic vs Northbridge Bulls |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-09:00 - Australia New South Wales Premier League Rockdale City Suns vs APIA Leichhardt Tigers |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-08:00 - Australia New South Wales Premier League Sydney United vs Mt Druitt Town Rangers FC |
1-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-06:00 - Australia New South Wales U20 Blacktown City(U20) vs Marconi Stallions(U20) |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-06:00 - Australia New South Wales U20 Sydney United(U20) vs Mt Druitt Town Rangers(U20) |
0-1 |
1-3 |
Sun 20, Mar-06:45 - Australia New South Wales U20 Sydney Olympic(U20) vs Northbridge Bulls (U20) |
0-0 |
0-2 |
Sun 20, Mar-07:00 - Australia New South Wales U20 Rockdale Ilinden(U20) vs A.P.I.A. Leichhardt Tigers(U20) |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-11:15 - Australia Queensland National Premier Leagues Brisbane Roar FC Am vs Logan Lightning |
1-0 |
2-2 |
Sun 20, Mar-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Gold Coast United vs Moreton Bay United |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Sunshine Coast Wanderers FC vs Peninsula Power |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-09:30 - Australia Queensland State League U23 Sunshine Coast Wanderers(U23) vs Peninsula Power(U23) |
0-1 |
3-2 |
Sun 20, Mar-09:45 - Australia Queensland State League U23 Gold Coast United(U23) vs Moreton Bay United(U23) |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-09:00 - Australia Queensland State Leagues Ipswich Knights FC vs Mitchelton |
0-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-10:15 - Australia Queensland State Leagues Redlands United FC vs Rochedale Rovers |
0-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-10:30 - Australia Queensland State Women\'s Premier League The Gap NPL Women\'s vs Brisbane City Women\'s |
1-2 |
1-4 |
Sun 20, Mar-10:30 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Logan Lightning Women\'s vs Mitchelton Women\'s |
1-3 |
1-4 |
Sun 20, Mar-09:05 - Australia Women\'s A-League Melbourne City Women\'s vs Melbourne Victory Women\'s |
0-2 |
1-3 |
Sun 20, Mar-13:30 - Austria Erste Division Floridsdorfer AC vs FC Liefering |
2-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga Rapid Wien vs Austria Wien |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Austrian Bundesliga Sturm Graz vs SK Austria Klagenfurt |
2-1 |
3-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Austrian Bundesliga TSV Hartberg vs LASK Linz |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - Austrian Bundesliga Wolfsberger AC vs Red Bull Salzburg |
0-3 |
1-4 |
Sun 20, Mar-16:45 - Austrian Frauen Bundesliga Neulengbach Women\'s vs Austria Vienna Women\'s |
2-1 |
3-1 |
Sun 20, Mar-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga SKV Altenmarkt Women\'s vs Wacker Innsbruck Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-20:30 - Austrian Regionalliga Mitte SK Sturm Graz Amat. vs Vocklamarkt |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol SV Telfs vs SC Imst |
0-0 |
0-2 |
Sun 20, Mar-17:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol SV Hall vs Kitzbuhel |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-13:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol SVG Reichenau vs Worgl |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-17:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg SC Rothis vs SC Bregenz |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-13:30 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg Dornbirner SV vs RW Rankweil |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-16:15 - Bangladesh Championship League Azampur FC Uttara vs Uttara FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-19:00 - Belarus Premier League Slavia Mozyr vs BATE Borisov |
0-1 |
0-3 |
Sun 20, Mar-17:00 - Belarus Premier League FC Belshina Babruisk vs Dnepr Mogilev |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Belarus Premier League Arsenal Dzerzhinsk vs FC Gomel |
0-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-16:00 - Belarus Reserves League Neman Grodno Reserve vs FC Torpedo Zhodino Reserve |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-16:00 - Belarus Reserves League FK Isloch Minsk Reserve vs FC Slutsk Reserve |
1-2 |
4-2 |
Sun 20, Mar-15:00 - Belarus Reserves League Dinamo Brest Reserves vs Shakhter Soligorsk Reserves |
1-2 |
1-3 |
Sun 20, Mar-18:30 - Belarus Reserves League Energetyk-BGU Minsk Reserve vs FC Vitebsk Reserve |
1-1 |
4-2 |
Sun 20, Mar-17:00 - Belarus Women\'s Premier League ABFF Women\'s(U19) vs Bobruichanka Bobruisk Women\'s |
2-0 |
4-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Belarus Women\'s Premier League FC Minsk Women\'s vs Dinamo Brest Women\'s |
8-0 |
13-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division KVK Tienen vs Rupel Boom |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division Royal FC Liege vs Dessel Sport |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division Francs Borains vs Sint-Eloois-Winkel |
0-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division URSL Vise vs Patro Eisden |
0-0 |
|
Sun 20, Mar-19:00 - Belgian Jupiler League Kortrijk vs Standard Liege |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-16:30 - Belgian Jupiler League Club Brugge vs KRC Genk |
1-1 |
3-1 |
Sun 20, Mar-21:30 - Belgian Jupiler League K.A.A. Gent vs Anderlecht |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Belgian U21 Youth League Club Brugge(U21) vs Cercle Brugge(U21) |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-19:00 - Belgium - 2e Klasse RWD Molenbeek vs Excelsior Virton |
1-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-23:00 - Belgium - 2e Klasse Westerlo vs Lierse Kempenzonen |
2-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga FK Tuzla City vs Rudar Prijedor |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-22:00 - Bosnia Premijer Liga FK Zeljeznicar Sarajevo vs FK Velez Mostar |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Bosnia Premijer Liga Borac Banja Luka vs Leotar |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-16:00 - Bosnia Premijer Liga FK Sarajevo vs Posusje |
3-0 |
6-0 |
Sun 20, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste Sampaio Correa (MA) vs Botafogo PB |
0-1 |
0-2 |
Sun 20, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste Sergipe/SE vs Esporte Clube Bahia |
0-1 |
1-3 |
Sun 20, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste Fortaleza CE vs Clube de Regatas Brasil |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste Campinense (PB) vs Ceara |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste Sport Club Recife (PE) vs Floresta/CE |
1-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste Centro Sportivo Alagoano vs Altos/PI |
0-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste Alagoinhas Atletico BA vs Sousa PB |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste Globo vs Clube Nautico Capibaribe |
0-2 |
0-2 |
Sun 20, Mar-22:00 - Brasil Women\'s Tournament EC Sao Jose SP Women\'s vs CRESSPOM Women\'s |
0-2 |
2-2 |
Sun 20, Mar-22:00 - Brasil Women\'s Tournament Real Brasilia FC Women\'s vs Bragantino Women\'s |
0-1 |
3-2 |
Sun 20, Mar-03:00 - Brazil Mato-grossense Division 1 Luverdense vs Uniao Rondonopolis MT |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League Princesa AM vs Operario/AM |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League Manaus FC(AM) vs Manauara |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1 SE Gama (DF) vs Brasiliense (DF) |
0-3 |
0-4 |
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar ABC Natal/RN vs Santa Cruz RN |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca CR Flamengo (RJ) vs Vasco da Gama(RJ) |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Carioca Resende-RJ vs Portuguesa RJ |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Hercilio Luz SC vs Figueirense FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Camboriu SC vs Marcilio Dias SC |
2-0 |
3-2 |
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Concordia SC vs Chapecoense SC |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division Ipora vs Goias |
0-1 |
0-2 |
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista RB Bragantino vs Palmeiras |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista Gremio Novorizontino vs Corinthians Paulista (SP) |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Capivariano FC SP vs Sertaozinho |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Matonense SP vs Marilia (SP) |
0-0 |
0-2 |
Sun 20, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Bandeirante SP vs EC Sao Jose SP |
0-1 |
|
Sun 20, Mar-22:00 - Brazil Capixaba Rio Branco De Venda Nova ES vs Vitoria(ES) |
0-1 |
2-3 |
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Capixaba Rio Branco ES vs Vilavelhense (ES) |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Capixaba Real Noroeste vs Nova Venecia ES |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Maranhense Division 1 Pinheiro MA vs Moto Clube(MA) |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-00:00 - Brazil Paraense Division 1 League Ag. Maraba vs Castanhal PA |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-16:30 - Brazil Paraense Division 1 League Tapajos/PA vs Paysandu (PA) |
1-3 |
3-4 |
Sun 20, Mar-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League Bragantino PA vs Tuna Luso |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-01:30 - Brazil Paranaense League Operario Ferroviario PR vs Independiente FSJ |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League Atletico Paranaense vs Londrina (PR) |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-22:00 - Brazil Pernambucano League Ibis/PE vs Sete de Setembro PE |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Pernambucano League Afogados Ingazeira PE vs Vera Cruz PE |
3-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-23:00 - Brazil Piauiense Division 1 Fluminense/PI vs River/PI |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-01:00 - Brazil Roraimense League Sao Raimundo (RR) vs Rio Negro/RR |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-03:15 - Brazil Roraimense League Real Sao Luiz(RR) vs Bare RR |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Brazil Tocantinense League Uniao Atletica Carmolandense/TO vs Tocantinopolis |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-19:45 - Bulgaria Premier Slavia Sofia vs Cherno More Varna |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-17:15 - Bulgaria Premier Botev Plovdiv vs CSKA Sofia |
2-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-14:45 - Bulgaria Premier POFC Botev Vratsa vs Pirin Blagoevgrad |
0-2 |
0-3 |
Sun 20, Mar-17:00 - CAF Confederation Cup Al Masry vs Coton Sport Garoua |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-17:00 - CAF Confederation Cup Zanaco vs Club Sportif Sfaxien |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - CAF Confederation Cup ASEC Mimosas vs Simba |
2-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - CAF Confederation Cup Al Ittihad Tripoli vs Royal Leopards |
1-0 |
3-2 |
Sun 20, Mar-19:59 - CAF Confederation Cup AS Otoho vs T.P. Mazembe Englebert |
0-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-19:59 - CAF Confederation Cup US Gendarmerie vs Renaissance Sportive de Berkane |
1-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-23:00 - CAF Confederation Cup Al-Ahli Tripoli vs Pyramids FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-23:00 - CAF Confederation Cup JS Saoura vs Orlando Pirates |
0-0 |
0-2 |
Sun 20, Mar-01:00 - Chile Cup Deportes Rengo vs San Antonio Unido |
1-2 |
1-3 |
Sun 20, Mar-01:00 - Chile Cup Dante vs Deportes Concepcion |
0-3 |
|
Sun 20, Mar-01:00 - Chile Cup Brujas de Salamanca vs Real San Joaquin |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-01:00 - Chile Cup Deportivo la Obra vs CD Colo Colito |
1-2 |
1-4 |
Sun 20, Mar-01:00 - Chile Cup Tricolor de Paine vs Lautaro de Buin |
0-3 |
|
Sun 20, Mar-01:00 - Chile Cup Union Companias vs Trasandino Los Andes |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Chile Cup La Higuera vs San Bernardo Unido |
1-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-01:00 - Chile Primera Division O Higgins vs Universidad Catolica |
2-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Chile Primera Division Huachipato FC vs La Serena |
0-3 |
2-3 |
Sun 20, Mar-03:30 - Chile Primera Division Cobresal vs Coquimbo Unido |
0-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-18:30 - Club Friendly Stjordals Blink vs Brattvag |
2-0 |
6-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Club Friendly Rosenborg vs Tromso IL |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-15:15 - Club Friendly PSV Eindhoven Women\'s vs ADO Den Haag Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - Club Friendly Pepingen vs Diegem Sport |
0-1 |
0-2 |
Sun 20, Mar-15:00 - Club Friendly Firhouse Clover FC vs Kilnamanagh |
0-1 |
1-3 |
Sun 20, Mar-16:00 - Club Friendly Hacken vs Odd Grenland |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-16:00 - Club Friendly Crumlin United FC vs Malahide United |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-16:00 - Club Friendly KIF Orebro DUFF Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-16:00 - Club Friendly Frederikssund IK vs Tarnby FF |
1-1 |
3-2 |
Sun 20, Mar-02:30 - Colombia Copa Mustang Alianza Petrolera vs Rionegro Aguilas |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-05:00 - Colombia Copa Mustang America de Cali vs Dep.Independiente Medellin |
1-3 |
1-3 |
Sun 20, Mar-23:00 - Colombia Copa Premier Valledupar FC vs Boca Juniors De Cali |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-23:00 - Colombia Copa Premier Fortaleza F.C vs Deportes Quindio |
2-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-00:15 - Colombia Copa Premier Real Cartagena vs Bogota FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-04:00 - Colombia Copa Premier Atletico Huila vs Orsomarso |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-01:00 - Conmebol-Sudamericano Women U17 Chile Women\'s(U17) vs Paraguay Women\'s(U17) |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-03:30 - Conmebol-Sudamericano Women U17 Colombia Women\'s(U17) vs Brazil Women\'s(U17) |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-01:00 - Costa Rica Division 2 CS Uruguay De Coronado vs Municipal Turrialba |
2-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-03:00 - Costa Rica Division 2 Santa Ana vs Consultants Desamparados |
3-2 |
|
Sun 20, Mar-20:05 - Croatia - 1. Division HNK Sibenik vs NK Osijek |
0-0 |
0-3 |
Sun 20, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division Slaven Belupo Koprivnica vs Dinamo Zagreb |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division Bijelo Brdo vs Rudes |
2-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division NK Croatia Zmijavci vs NK Osijek B |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-16:00 - Croatia - 2. Division HNK Cibalia vs NK Dugopolje |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-16:00 - Croatia - 2. Division Dinamo Zagreb B vs NK Varteks Varazdin |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-21:00 - Cyprus 1 Division Aris Limassol vs AEK Larnaca |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - Cyprus 1 Division APOEL Nicosia vs Apollon Limassol FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division Onisilos Sotiras vs Alki Oroklini |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-13:30 - Czech Republic 2. Liga Sparta Praha B vs FK Pribram |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - Czech Republic 2. Liga FC Sellier & Bellot Vlasim vs Vysocina Jihlava |
3-1 |
3-1 |
Sun 20, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Slavia Prague B vs FK Loko Vltavin |
0-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Admira Praha vs SK Rakovnik |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-13:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Slavia Karlovy Vary vs SK Motorlet Praha |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-17:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Sokol Hostoun vs Plzen B |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Hradec Kralove B vs Teplice B |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Slovan Liberec B vs Zbuzany |
1-1 |
2-3 |
Sun 20, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Chlumec nad Cidlinou vs Mlada Boleslav B |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B SK Sokol Zapy vs Sokol Zivanice |
2-1 |
3-2 |
Sun 20, Mar-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Slavia Praha vs SK Dynamo Ceske Budejovice |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Teplice vs Hradec Kralove |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga SK Sigma Olomouc vs Slovan Liberec |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Mlada Boleslav vs Sparta Prague |
0-2 |
0-3 |
Sun 20, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga 1. SC Znojmo vs Unicov |
0-1 |
0-3 |
Sun 20, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Banik Ostrava B vs Hanacka Slavia Kromeriz |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Synot Slovacko II vs Frydek-Mistek |
2-0 |
5-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Danish SAS Ligaen FC Kobenhavn vs FC Nordsjaelland |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - Danish SAS Ligaen Aarhus AGF vs Viborg |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Danish SAS Ligaen Aalborg BK vs Brondby |
1-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - Danish SAS Ligaen Silkeborg IF vs Midtjylland |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Danish SAS Ligaen Vejle vs Odense BK |
2-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - Danish SAS Ligaen Sonderjyske vs Randers FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A AB Gladsaxe vs Thisted FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Kolding IF vs FA 2000 |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Naestved vs Hellerup IK |
2-3 |
4-3 |
Sun 20, Mar-18:00 - Denmark Woman\'s Cup Fortuna Hjorring Women\'s vs Aarhus AGF Women\'s |
1-0 |
|
Sun 20, Mar-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A Cumbaya F.C. vs Tecnico Universitario |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A Liga Deportiva Universitaria vs Sociedad Deportiva Aucas |
1-2 |
4-4 |
Sun 20, Mar-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A Mushuc Runa vs Barcelona SC(ECU) |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A 9 de Octubre vs Gualaceo SC |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Egypt Second Divison El Dakhleya vs Al-Sekka Al-Hadid |
1-1 |
1-4 |
Sun 20, Mar-01:30 - El Salvador Primera Division Once Deportivo Ahuachapan vs Santa Tecla |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division Aguila vs CD FAS |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division Alianza San Salvador vs Jocoro FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division CD Chalatenango vs Isidro Metapan |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division Luis Angel Firpo vs Atletico Marte |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-16:30 - England FA Cup Crystal Palace vs Everton |
2-0 |
4-0 |
Sun 20, Mar-19:00 - England FA Cup Southampton vs Manchester City |
1-1 |
1-4 |
Sun 20, Mar-22:00 - England FA Cup Nottingham Forest vs Liverpool |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-16:30 - England FA Women\'s Cup Manchester City Women\'s vs Everton FC Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Sun 20, Mar-16:30 - England FA Women\'s Cup Ipswich Women\'s vs West Ham United Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - England FA Women\'s Cup Chelsea FC Women\'s vs Birmingham Women\'s |
1-0 |
5-0 |
Sun 20, Mar-16:00 - England Ladies Premier League Lewes Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - England Ladies Premier League Liverpool Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - England Ladies Premier League Watford Women\'s vs London City Lionesses Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - England Ladies Premier League Sheffield United Women\'s vs Sunderland Women\'s |
1-2 |
1-4 |
Sun 20, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Cray Wanderers vs Bowers & Pitsea |
1-2 |
3-4 |
Sun 20, Mar-16:30 - England The Championship Queens Park Rangers vs Peterborough United |
1-1 |
1-3 |
Sun 20, Mar-15:00 - England U23 Premier League Southampton(U23) vs Reading(U23) |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - England U23 Premier League Chelsea(U23) vs Leeds United U23 |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-22:30 - England U23 Premier League Manchester City(U23) vs Liverpool(U23) |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - England Women\'s Northern Premier League Middlesbrough Women\'s vs Wolves Women\'s |
0-4 |
0-4 |
Sun 20, Mar-18:00 - England Women\'s Northern Premier League Derby County Women\'s vs Brighouse Town Women\'s |
1-2 |
1-3 |
Sun 20, Mar-18:00 - England Women\'s Northern Premier League Hull City Women\'s vs Sheffield Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - England Women\'s Northern Premier League West Bromwich WFC Women\'s vs Fylde LFC Women\'s |
0-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-18:30 - England Women\'s Southern Premier League Plymouth Argyle Women\'s vs Milton Keynes Dons Women\'s |
5-1 |
|
Sun 20, Mar-18:00 - England Women\'s Southern Premier League Cardiff City Women\'s vs Southampton Women\'s |
0-4 |
|
Sun 20, Mar-18:00 - England Women\'s Southern Premier League Keynsham Town Women\'s vs Hounslow Women\'s |
3-1 |
6-2 |
Sun 20, Mar-18:00 - England Women\'s Southern Premier League Crawley Wasps Women\'s vs Bridgwater United Women\'s |
1-2 |
|
Sun 20, Mar-18:00 - England Women\'s Southern Premier League Chichester City Women\'s vs Gillingham Women\'s |
1-1 |
|
Sun 20, Mar-20:30 - English Premier League Tottenham Hotspur vs West Ham United |
2-1 |
3-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - English Premier League Leicester City vs Brentford |
2-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-21:00 - Estonia Esi Liiga B Nomme JK Kalju II vs Laanemaa Haapsalu |
1-0 |
5-1 |
Sun 20, Mar-16:30 - Estonia Meistri Liiga Parnu JK Vaprus vs JK Tallinna Kalev |
0-0 |
3-1 |
Sun 20, Mar-19:15 - Estonia Meistri Liiga Tartu JK Tammeka vs Paide Linnameeskond |
1-1 |
1-3 |
Sun 20, Mar-00:00 - Faroe Islands Formuladeildin HB Torshavn vs B36 Torshavn |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin Skala IF vs 07 Vestur Sorvagur |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin EB Streymur vs KI Klaksvik |
0-2 |
0-2 |
Sun 20, Mar-22:15 - Finland Junior League Gnistan Youth vs Helsinki Youth |
0-3 |
1-4 |
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Paris Saint Germain(U19) vs Feignies(U19) |
4-1 |
|
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A US Orleans U19 vs Evreux(U19) |
9-0 |
|
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Le Havre(U19) vs Lille(U19) |
4-2 |
|
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Caen(U19) vs St Pryve St Hilaire(U19) |
2-0 |
|
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Valenciennes US(U19) vs Lens U19 |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Drancy(U19) vs Amiens SC(U19) |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Chambly FC (U19) vs Montfermeil(U19) |
1-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B Pontarlier(U19) vs ASPTT Dijon(U19) |
0-1 |
|
Sun 20, Mar-14:00 - French Championnat National U19 Groupe B Sochaux U19 vs Clermont Foot U19 |
0-1 |
|
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Lyonnais U19 vs Metz U19 |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B ES Troyes AC(U19) vs Auxerre(U19) |
0-2 |
1-3 |
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Nancy(U19) vs Torcy U.S(U19) |
3-0 |
|
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Paris FC U19 vs Bourg Peronnas(U19) |
0-4 |
|
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C Guingamp (U19) vs Avranches(U19) |
1-0 |
4-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C Le Mans(U19) vs Chateauroux U19 |
0-3 |
|
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C SPA Merignacais U19 vs Angers SCO U19 |
1-0 |
|
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C Bordeaux U19 vs Tours FC U19 |
1-1 |
4-1 |
Sun 20, Mar-18:30 - French Championnat National U19 Groupe C USSA Vertou(U19) vs Nantes U19 |
0-2 |
|
Sun 20, Mar-13:30 - French Championnat National U19 Groupe D Ajaccio U19 vs Saint-Etienne U19 |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D Pieve di Lota(U19) vs Avenir Sportif Beziers(U19) |
0-10 |
|
Sun 20, Mar-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D Toulouse(U19) vs Marseille(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Colomiers U19 vs Nimes(U19) |
2-0 |
|
Sun 20, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Istres(U19) vs Toulon (U19) |
0-1 |
0-2 |
Sun 20, Mar-17:45 - French Feminines D1 Fleury 91 Women\'s vs Bordeaux Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-00:00 - French Le Championnat Ligue 1 Nantes vs Lille OSC |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-23:45 - French Le Championnat Ligue 1 Marseille vs OGC Nice |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-20:05 - French Le Championnat Ligue 1 Stade de Reims vs Lyonnais |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 FC Lorient vs Strasbourg |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Rennes FC vs FC Metz |
3-0 |
6-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Angers SCO vs Stade Brestois |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-16:00 - French Le Championnat Ligue 1 AS Monaco vs Paris Saint-Germain |
1-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-18:15 - French Le Championnat Ligue 1 Bordeaux vs Montpellier HSC |
0-2 |
0-2 |
Sun 20, Mar-16:00 - Futsal Spain Division De Honor Real Betis Futsal vs F.C.Barcelona Futsal |
1-4 |
3-6 |
Sun 20, Mar-17:00 - German 3. Liga SV Waldhof Mannheim vs Munchen 1860 |
1-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-16:00 - German 3. Liga MSV Duisburg vs FSV Zwickau |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Hannover 96(U17) vs Holstein Kiel(U17) |
1-3 |
|
Sun 20, Mar-20:30 - German Bundesliga VfL Wolfsburg vs Bayer Leverkusen |
0-0 |
0-2 |
Sun 20, Mar-22:30 - German Bundesliga 1. FC Koln vs Borussia Dortmund |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-18:30 - German Bundesliga RB Leipzig vs Eintracht Frankfurt |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-16:30 - German Bundesliga 2 FC Nurnberg vs Dynamo Dresden |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-16:30 - German Bundesliga 2 SSV Jahn Regensburg vs SC Paderborn 07 |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-16:30 - German Bundesliga 2 Holstein Kiel vs FC Ingolstadt 04 |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-19:00 - German Frauen Bundesliga SG Essen-Schonebeck Women\'s vs Werder Bremen Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-19:00 - German Frauen Bundesliga Carl Zeiss Jena Women\'s vs Koln Women\'s |
1-0 |
1-3 |
Sun 20, Mar-16:00 - German Frauen Bundesliga Turbine Potsdam Women\'s vs SC Sand Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-16:00 - German Frauen Bundesliga Bayer Leverkusen Women\'s vs SC Freiburg Women\'s |
2-0 |
2-3 |
Sun 20, Mar-19:00 - Germany - Regionalliga Nordost Energie Cottbus vs Chemnitzer |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost Berliner FC Dynamo vs FSV Luckenwalde |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost FSV Optik Rathenow vs Chemie Leipzig |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost VSG Altglienicke vs Germania Halberstadt |
0-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord Werder Bremen (Am) vs Hamburger SV II |
1-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord VfB Oldenburg vs Teutonia Ottensen |
1-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord FC Oberneuland vs Phonix Lubeck |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord FC Hansa Luneburg vs Drochtersen/Assel |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord VfV 06 Hildesheim vs VfB Lubeck |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued KSV Hessen Kassel vs TSG 1899 Hoffenheim II |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued TSV Schott Mainz vs Kickers Offenbach |
0-0 |
0-2 |
Sun 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West Fortuna Dusseldorf II vs Preuben Munster |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-18:30 - Germany OberLiga Siegburger SV 04 vs Hurth |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-18:30 - Germany OberLiga SC Dusseldorf West vs TSV Meerbusch |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-18:30 - Germany OberLiga FC Pesch vs SV Deutz 05 |
2-1 |
4-3 |
Sun 20, Mar-17:00 - Germany Women Division 2 SV Meppen Women\'s vs Henstedt Ulzburg Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-17:00 - Germany Women Division 2 Andernach Women\'s vs Nurnberg Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-14:00 - Germany Women Division 2 FC Gutersloh Women\'s vs SV Elversberg Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-14:00 - Germany Women Division 2 Eintracht Frankfurt B Women\'s vs RB Leipzig Women\'s |
0-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-14:00 - Germany Women Division 2 Bayern Munich B Women\'s vs Duisburg Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-14:00 - Germany Women Division 2 Hoffenheim Women\'s B vs Wolfsburg B Women\'s |
0-2 |
0-3 |
Sun 20, Mar-19:00 - Ghana Premier League Legon Cities vs WAFA |
2-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Ghana Premier League Real Tamale United vs Aduana Stars |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Ghana Premier League Bechem United vs Accra Lions |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-19:00 - Ghana Premier League Dreams FC(GHA) vs Great Olympics |
2-1 |
5-2 |
Sun 20, Mar-19:00 - Ghana Premier League Bibiani Gold Stars vs Elmina Sharks |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-22:30 - Ghana Premier League Accra Hearts of Oak vs Ashanti Gold |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Greece Super League 1 Pas Giannina vs Olympiakos Piraeus |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-21:00 - Greece Super League 1 Aris Thessaloniki vs Panathinaikos |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-21:30 - Greece Super League 1 AEK Athens vs PAOK Saloniki |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2 Iraklis 1908 vs Panserraikos |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2 Apollon Pontou vs Apollon Larissas |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2 Levadiakos vs Irodotos |
5-0 |
6-0 |
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2 Kavala FC vs Niki Volos |
0-0 |
0-2 |
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2 AS Rodos vs Egaleo |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2 Kalamata AO vs Chania Kissamikos |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2 Pierikos vs Trikala |
1-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2 AO Episkopis Rethymno vs Kallithea |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2 Giorgos Karaiskakis vs Asteras Vlachioti |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2 Thesprotos vs Olympiakos Volos |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2 Kifisia vs Ierapetra |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Greece Super League 2 Xanthi vs PAOK Saloniki B |
1-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - Greece U19 Panetolikos(U19) vs Lamia U19 |
5-2 |
|
Sun 20, Mar-13:00 - Greece U19 FC Aris Thessaloniki(U19) vs Atromitos Athens(U19) |
2-0 |
2-2 |
Sun 20, Mar-14:00 - Greece U19 Volos NFC(U19) vs Panathinaikos(U19) |
2-1 |
2-4 |
Sun 20, Mar-15:30 - Greece U19 OFI Crete(U19) vs Pas Giannina(U19) |
2-3 |
3-3 |
Sun 20, Mar-21:00 - Guatemala Liga Nacional Santa Lucia Cotzumalguapa vs Deportivo Achuapa |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-21:00 - Guatemala Liga Nacional Solola FC vs CD Puerto de Iztapa |
2-1 |
4-1 |
Sun 20, Mar-04:00 - Guatemala Liga Nacional Antigua GFC vs CSD Xelaju MC |
2-0 |
6-0 |
Sun 20, Mar-05:00 - Guatemala Liga Nacional CD Malacateco vs Nueva Concepcion |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-23:00 - Holland Eredivisie Willem II vs AZ Alkmaar |
2-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-00:00 - Holland Eredivisie N.E.C. Nijmegen vs Sparta Rotterdam |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-15:15 - Holland Eredivisie FC Utrecht vs FC Groningen |
0-2 |
1-3 |
Sun 20, Mar-19:45 - Holland Eredivisie Vitesse Arnhem vs RKC Waalwijk |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-19:45 - Holland Eredivisie PSV Eindhoven vs Fortuna Sittard |
3-0 |
5-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - Holland Eredivisie Ajax Amsterdam vs Feyenoord Rotterdam |
1-2 |
3-2 |
Sun 20, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie Koninklijke HFC vs SV De Treffers |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-03:00 - Honduras Liga Nacional UPNFM vs Honduras Progreso |
1-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-05:00 - Honduras Liga Nacional Real Espana vs Platense |
2-0 |
3-2 |
Sun 20, Mar-05:30 - Honduras Liga Nacional CD Vida vs CD Motagua |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ Bekescsaba vs Csakvari TK |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ Szombathelyi Haladas vs Szentlorinc SE |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ Szeged Csanad vs FC Ajka |
3-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ Budafoki MTE vs Szolnoki MAV FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ Tiszakecske vs Budaorsi SC |
2-2 |
4-3 |
Sun 20, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ ETO FC Gyor vs BFC Siofok |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ Nyiregyhaza Spartacus FC vs Vasas SC |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ Dorogi FC vs Soroksar |
1-1 |
2-3 |
Sun 20, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ III.Keruleti TUE vs Diosgyor VTK |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-16:15 - Hungary NB1 Paksi SE vs Debreceni VSC |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-21:30 - Hungary NB1 Ujpest FC vs Budapest Honved |
0-1 |
0-2 |
Sun 20, Mar-16:00 - Hungary Women\'s Division 1 League Puskas Akademia Women\'s vs Gyori Dozsa Woman\'s |
1-0 |
2-2 |
Sun 20, Mar-18:00 - Iceland League Cup II Throttur Reykjavik vs UMF Sindri Hofn |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - Iceland League Cup II KF Fjallabyggdar vs Magni Grenivik |
1-1 |
3-2 |
Sun 20, Mar-22:30 - Iceland League Cup II Augnablik vs Reynir Sandgerdi |
1-8 |
|
Sun 20, Mar-12:30 - India League Division 1 Indian Arrows vs Aizawl FC |
0-1 |
0-2 |
Sun 20, Mar-15:00 - India League Division 1 Sudeva Delhi vs Sreenidi Deccan |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - India League Division 1 Minerva Punjab vs Neroca FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - India Super League Hyderabad FC vs Kerala Blasters FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-12:15 - Indonesia Liga 1 PSIS Semarang vs Persita Tangerang |
1-2 |
3-3 |
Sun 20, Mar-17:45 - Indonesia Liga 1 Arema Malang vs Borneo F.C. |
0-2 |
2-2 |
Sun 20, Mar-16:45 - Indonesia Liga 1 Persipura Jayapura vs PSS Sleman |
1-1 |
4-2 |
Sun 20, Mar-15:15 - Indonesia Liga 1 Persela Lamongan vs Bhayangkara FC |
0-1 |
0-4 |
Sun 20, Mar-21:00 - Israel Liga Bet SC Hapoel Lod vs MS Jerusalem |
1-0 |
|
Sun 20, Mar-17:00 - Israel Liga Bet Tzeirey Tira vs Beitar Ramat Gan |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-21:00 - Israel Premier League Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Maccabi Petah Tikva FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-22:15 - Israel Premier League Hapoel Haifa vs Beitar Jerusalem |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-21:00 - Israel State League Agudat Sport Nordia Jerusalem vs Maccabi Yavne |
0-0 |
0-2 |
Sun 20, Mar-22:30 - Israel U19 League Hakoach Macabi Ramat Gan U19 vs Hapoel Kiryat Ono(U19) |
2-1 |
|
Sun 20, Mar-16:00 - Italian Campionato Primavera Empoli Youth vs Lecce Youth |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-13:30 - Italian Campionato Primavera Genoa Youth vs Juventus Youth |
0-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera Cagliari Youth vs Bologna Youth |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-15:30 - Italian Campionato Primavera Sassuolo Calcio Youth vs Napoli Youth |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera Pescara Youth vs Sampdoria Youth |
1-2 |
1-2 |
Sun 20, Mar-23:45 - Italian Serie A Bologna vs Atalanta |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-21:00 - Italian Serie A AS Roma vs Lazio |
3-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-15:30 - Italian Serie A Venezia F.C. vs Sampdoria |
0-2 |
0-2 |
Sun 20, Mar-18:00 - Italian Serie A Juventus vs Salernitana |
2-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - Italian Serie A Empoli vs Hellas Verona |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:15 - Italian Serie B Spal vs Cremonese |
0-1 |
0-2 |
Sun 20, Mar-19:15 - Italian Serie B Pordenone Calcio SSD vs Brescia |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Italian Serie B Vicenza vs Ascoli |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-17:00 - Italian Serie B Perugia vs Como |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Italian Serie B Pisa vs Cittadella |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italian Women Division 1 Inter Milan Women\'s vs Sampdoria Women\'s |
3-1 |
4-3 |
Sun 20, Mar-15:30 - Italian Women Division 1 Fiorentina Women\'s vs Hellas Verona Women\'s |
1-0 |
6-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1A FC Sudtirol vs US Seregno |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1A Legnago Salus vs Pro Vercelli |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1A AC Trento vs Triestina |
0-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-20:30 - Italy C1A Piacenza vs US Fiorenzuola |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-20:30 - Italy C1A Albinoleffe vs Calcio Lecco |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-20:30 - Italy C1A Pro Patria vs Renate AC |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-20:30 - Italy C1A US Pergolettese vs Giana Erminio |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-20:30 - Italy C1A Pro Sesto vs Mantova |
0-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-20:30 - Italy C1A USD Virtus Verona vs FeralpiSalo |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-20:30 - Italy C1A Juventus(U23) vs Padova |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1C Avellino vs ACR Messina |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1C Fidelis Andria vs Paganese Calcio 1926 |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1C Foggia vs Catania |
5-0 |
5-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1C S.S.D. Potenza Calcio vs Palermo |
1-0 |
2-2 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1C Vibonese vs FC Bari 1908 |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1C S.S.D. Citta di Campobasso vs Latina Calcio |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy C1C Monterosi vs Juve Stabia |
2-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-20:30 - Italy C1C Virtus Francavilla vs Picerno |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-18:15 - Italy C1C U.S. Catanzaro 1929 vs Turris Neapolis |
2-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D AS Casale Calcio vs Sestri Levante |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D Poggibonsi vs FC Rieti |
1-1 |
3-2 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D Trapani vs Aversa Normanna |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D ACD Nardo vs Nola 1925 |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D Portici vs Santa Maria Cilento |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D Villa d\'Alme Valbrembana vs US Breno |
1-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D Vastogirardi vs Tolentino |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D ASD Citta Di Varese vs USD PDHAE |
1-2 |
1-2 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D Desenzano Calvina vs Caravaggio |
2-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Italy Serie D Insieme Formia vs Gladiator 1924 |
1-1 |
2-3 |
Sun 20, Mar-18:00 - Italy Serie D Sammaurese vs ASD Cavenago Fanfulla |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-22:00 - Ivory Coast Division 1 Racing d\'Abidjan vs Bouake FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-00:00 - Jamaica Premier League Vere United vs Waterhouse FC |
0-1 |
0-2 |
Sun 20, Mar-02:15 - Jamaica Premier League Arnett Gardens vs Tivoli Gardens |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-08:00 - Japan Football League MIO Biwako Shiga vs Reinmeer Aomori F.C. |
0-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-08:00 - Japan Football League Tokyo Musashino City FC vs Osaka FC |
1-0 |
3-1 |
Sun 20, Mar-08:00 - Japan Football League FC Maruyasu Okazaki vs Suzuka Unlimited |
3-0 |
4-2 |
Sun 20, Mar-08:00 - Japan Football League Honda Lock SC vs Kochi United |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-09:00 - Japan Women\'s Football League Division 1 Nippon Sport Science University Women\'s vs NGU Nagoya Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-09:00 - Japan Women\'s Football League Division 1 Setagaya Sfida Women\'s vs Bunnies Gunma White Star Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1 IGA Kunoichi Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1 Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs Angeviolet Hiroshima Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1 Nagoya Grampus Eight vs Kashiwa Reysol |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-09:00 - Japanese League Division 2 JEF United Ichihara Chiba vs Thespakusatsu Gunma |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-09:00 - Japanese League Division 2 Tokyo Verdy vs FC Machida Zelvia |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-09:00 - Japanese League Division 2 Montedio Yamagata vs Vegalta Sendai |
1-1 |
2-3 |
Sun 20, Mar-09:00 - Japanese League Division 2 Fagiano Okayama vs Yokohama FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-09:00 - Japanese League Division 2 Grulla Morioka vs Tochigi SC |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-09:00 - Japanese League Division 3 Kamatamare Sanuki vs Gainare Tottori |
1-1 |
4-1 |
Sun 20, Mar-08:00 - Japanese League Division 3 YSCC Yokohama vs Matsumoto Yamaga FC |
0-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-08:00 - Japanese League Division 3 Imabari FC vs Kataller Toyama |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-08:00 - Japanese League Division 3 Kagoshima United vs Vanraure Hachinohe FC |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-08:00 - Japanese League Division 3 Iwaki FC vs SC Sagamihara |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-08:00 - Japanese League Division 3 Tegevajaro Miyazaki vs Giravanz Kitakyushu |
1-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-09:00 - Japanese WE League Albirex Niigata Women\'s vs Omiya Ardija Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-16:00 - Kenya Premier League AFC Leopards SC vs Kenya Police FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-10:00 - Korea K3 League Gangneung Citizen vs Dangjin Citizen |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-09:00 - Korea League 1 Suwon FC vs Daegu FC |
2-2 |
4-3 |
Sun 20, Mar-14:00 - Korea League 1 Seongnam FC vs Incheon United FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-08:30 - Korea League 2 Bucheon FC 1995 vs Gwangju Football Club |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-11:00 - Korea League 2 Gimpo FC vs Daejeon Hana Citizen |
1-2 |
1-2 |
Sun 20, Mar-13:30 - Korea League 2 Ansan Greeners FC vs Gyeongnam FC |
0-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-16:30 - Kosovo Super League KF Drita Gjilan vs KF Prishtina |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-16:00 - Kosovo Super League Ballkani vs KF Drenica Skenderaj |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Latvia - 1. Division Super Nova vs FK Auda Riga |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-16:15 - Lebanese League Al Safa Beirut vs Tripoli SC |
0-0 |
0-2 |
Sun 20, Mar-16:15 - Lebanese League Al Hikma Beirut vs Al Akhaa Al Ahli |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Libya League Division 1 Al-Madina vs Abu Salim |
0-0 |
|
Sun 20, Mar-17:30 - Libya League Division 1 Asswehly SC vs Olympic Azzaweya |
2-2 |
|
Sun 20, Mar-17:00 - Lithuania - 1. Division Hegelmann Litauen vs Siauliai |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-19:55 - Lithuania - 1. Division FK Zalgiris Vilnius vs FK Riteriai |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Lithuania - 1. Division Dziugas Telsiai vs FK Panevezys |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-13:00 - Lithuania - 2. Division NFA Kaunas vs DFK Dainava Alytus |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Luxembourg National Division Etzella Ettelbruck vs F91 Dudelange |
0-1 |
0-4 |
Sun 20, Mar-19:00 - Luxembourg National Division Victoria Rosport vs RM Hamm Benfica |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Luxembourg National Division FC Differdange 03 vs FC Wiltz 71 |
2-0 |
3-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Luxembourg National Division UNA Strassen vs Swift Hesperange |
0-1 |
0-2 |
Sun 20, Mar-19:00 - Luxembourg National Division US Mondorf-les-Bains vs Jeunesse Esch |
0-3 |
1-5 |
Sun 20, Mar-17:00 - Malaysia Premier League Perak vs PDRM FA |
1-0 |
1-3 |
Sun 20, Mar-03:00 - Mexico Primera Division Pumas UNAM vs Club Necaxa |
0-2 |
1-3 |
Sun 20, Mar-05:00 - Mexico Primera Division Tigres UANL vs Monterrey |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-07:00 - Mexico Primera Division Pachuca vs Cruz Azul |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Inter de Queretaro vs Yalmakan |
0-2 |
|
Sun 20, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Escorpiones FC vs Deportivo Dongu |
5-3 |
|
Sun 20, Mar-01:30 - Mexico Primera Divison 2 UA De Zacatecas vs Mineros De Fresnillo |
1-1 |
|
Sun 20, Mar-01:30 - Mexico Primera Divison 2 Tritons Vallarta MFC vs Estudiantes Tecos |
1-1 |
|
Sun 20, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2 Correcaminos UAT B vs Gavilanes Matamoros |
0-3 |
|
Sun 20, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2 Atletico Saltillo vs Loros De Colima |
2-1 |
|
Sun 20, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2 Catedraticos Elite vs Mazorqueros FC |
0-2 |
|
Sun 20, Mar-04:00 - Mexico Primera Divison 2 Cafetaleros De Chiapas vs Reboceros de La Piedad |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-22:05 - Mexico Primera Divison A Atletico Morelia vs Tampico Madero |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Mexico Primera Divison A Tlaxcala vs Leones Negros |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-19:00 - Mexico Youth U20 Club America U20 vs Deportivo Toluca Mexiquense U20 |
2-0 |
|
Sun 20, Mar-19:00 - Mexico Youth U20 Atlas U20 vs Chivas Guadalajara(U20) |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-17:30 - Montenegro Division 2 FK Berane vs OFK Igalo |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - Montenegro Division 2 FK Grbalj Radanovici vs Jedinstvo Bijelo Polje |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-17:30 - Montenegro Division 2 FK Kom vs OFK Titograd |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Montenegro Division 2 FK Cetinje vs Bokelj Kotor |
0-0 |
0-2 |
Sun 20, Mar-17:30 - Montenegro Division 2 Arsenal Tivat vs OFK Mladost DG |
2-2 |
3-2 |
Sun 20, Mar-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Buducnost Podgorica vs Jezero Plav |
0-2 |
1-2 |
Sun 20, Mar-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga Decic Tuzi vs FK Mornar |
2-0 |
4-0 |
Sun 20, Mar-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Iskra Danilovgrad vs FK Podgorica |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Sutjeska Niksic vs OFK Petrovac |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Rudar Pljevlja vs FK Zeta |
0-1 |
0-3 |
Sun 20, Mar-21:00 - Morocco Cup Hassania Agadir vs FUS Fath Union Sportive Rabat |
0-3 |
1-3 |
Sun 20, Mar-18:00 - Morocco Cup AS Mansouria vs Ittihad Tanger |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-04:00 - Nicaragua Primera Division Diriangen vs Juventus Managua |
1-0 |
2-2 |
Sun 20, Mar-05:00 - Nicaragua Primera Division Real Esteli vs Real Madriz |
3-0 |
4-0 |
Sun 20, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Kano Pillars vs Gombe United |
2-1 |
3-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Wikki Tourists vs Enyimba International |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Plateau United vs Sunshine Stars FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Rivers United vs Akwa United |
4-0 |
4-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Remo Stars vs Kwara United |
0-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-22:00 - Nigeria Premier League Shooting Stars SC vs Nasarawa United FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - North African U17 Tournament Algeria(U17) vs Egypt(U17) |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-14:00 - North African U17 Tournament Tunisia U17 vs Morocco(U17) |
0-1 |
0-2 |
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Ohrid 2004 vs Voska Sport |
0-1 |
|
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Gostivar vs Besa Doberdoll |
0-0 |
|
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Osogovo Kocani vs Kit Go Pehchevo |
1-1 |
|
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Korab Debar vs Sileks Kratovo |
0-1 |
|
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Kozuv Gevgelija vs Sloga Vinica |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga KF Veleshta vs FK Vardar |
0-1 |
|
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Detonit Junior vs Pobeda Prilep |
2-0 |
2-5 |
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Kadino vs FK Teteks Tetovo |
0-4 |
|
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Bratstvo 07 vs Belasica Strumica |
0-3 |
|
Sun 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Lokomotiva Gradsko vs Kamenica Sasa |
0-1 |
0-4 |
Sun 20, Mar-23:00 - Norway NM Cupen Bodo Glimt vs Lillestrom |
1-1 |
4-1 |
Sun 20, Mar-19:15 - Norway NM Cupen Molde vs Sarpsborg 08 |
1-1 |
4-2 |
Sun 20, Mar-19:00 - Norwegian Junior U19 Kristiansund BK(U19) vs Rosenborg(U19) |
10-1 |
|
Sun 20, Mar-03:00 - NWSL Challenge Cup Orlando Pride Women\'s vs Washington Spirit Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-03:00 - NWSL Challenge Cup North Carolina Courage Women\'s vs Gotham FC Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-05:05 - NWSL Challenge Cup Angel City FC Women\'s vs San Diego Wave Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Costa Del Este FC vs Club Atletico Chiriqui |
2-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Veraguas CD vs Sporting San Miguelito |
0-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Herrera FC vs Alianza FC (PAN) |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-01:00 - Paraguayan Primera Division 12 de Octubre vs Sol de America |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-03:15 - Paraguayan Primera Division Resistencia SC vs Cerro Porteno |
0-0 |
0-3 |
Sun 20, Mar-00:30 - Peru Primera Division Cienciano vs Sport Boys Association |
2-0 |
4-1 |
Sun 20, Mar-04:00 - Peru Primera Division Univ. Cesar Vallejo vs Alianza Atletico |
1-0 |
3-1 |
Sun 20, Mar-22:00 - Peru Primera Division Carlos Stein vs Sporting Cristal |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Peru Primera Division Academia Deportiva Cantolao vs Melgar |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-22:15 - Peru Primera Division Deportivo Municipal vs Atletico Grau |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow SMS Lodz Youth vs Arka Gdynia Youth |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Slask Wroclaw Youth vs Cracovia Krakow Youth |
0-1 |
3-2 |
Sun 20, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Jagiellonia Bialystok Youth vs Zaglebie Lubin Youth |
1-1 |
3-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Gornik Zabrze Youth vs Rakow Czestochowa Youth |
1-0 |
4-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Stal Rzeszow Youth vs Gwarek Zabrze Youth |
1-0 |
4-0 |
Sun 20, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa Gornik Zabrze vs Bruk Bet Termalica Nieciecza |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa Cracovia Krakow vs Piast Gliwice |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-15:30 - Poland - Ekstraklasa Radomiak Radom vs Stal Mielec |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-21:00 - Poland - I liga Skra Czestochowa vs Zaglebie Sosnowiec |
0-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-18:00 - Poland - I liga Podbeskidzie vs GKS Jastrzebie |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - Poland - I liga Stomil Olsztyn vs Gornik Polkowice |
0-1 |
0-4 |
Sun 20, Mar-15:40 - Poland - I liga CWKS Resovia Rzeszow vs LKS Lodz |
0-2 |
1-2 |
Sun 20, Mar-16:00 - Poland - II liga Lech Poznan B vs Pogon Siedlce |
0-3 |
0-3 |
Sun 20, Mar-15:35 - Poland Woman\'s League AZS UJ Krakow Women\'s vs Gornik Leczna Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Poland Woman\'s League KKP Bydgoszcz Women\'s vs SMS Lodz Women\'s |
0-1 |
1-3 |
Sun 20, Mar-19:30 - Portugal Liga de Honora FC Porto B vs Estrela Amadora |
2-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora Casa Pia AC vs C.D. Feirense |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora SL Benfica B vs Leixoes |
0-2 |
2-3 |
Sun 20, Mar-22:00 - Portugal Liga de Honora Clube Desportivo Trofense vs G.D. Chaves |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Portugal Liga de Honora CD Nacional vs Academica Coimbra |
1-0 |
3-1 |
Sun 20, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga Vitoria Guimaraes vs Sporting Clube de Portugal |
1-1 |
1-3 |
Sun 20, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga Gil Vicente vs Maritimo |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga Pacos Ferreira vs Moreirense |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga SL Benfica vs GD Estoril Praia |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Primeira Liga 3 Alverca vs SCU Torreense |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Primeira Liga 3 Sanjoanense vs CDC Montalegre |
2-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-19:00 - Primeira Liga 3 Real SC vs Oliveira do Hospital |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Primeira Liga 3 Pevidem vs Sao Joao Ver |
0-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-19:00 - Primeira Liga 3 Uniao Santarem vs Amora FC |
2-0 |
2-2 |
Sun 20, Mar-21:00 - Primeira Liga 3 UD Oliveirense vs Vitoria Setubal FC |
0-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Primeira Liga 3 Felgueiras vs Vitoria Guimaraes B |
1-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-21:00 - Romania - Divizia A FC Arges vs FC Steaua Bucuresti |
1-1 |
2-3 |
Sun 20, Mar-18:00 - Romania - Divizia A Dinamo Bucuresti vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-13:30 - Romania - Liga 2 Hermannstadt vs Unirea Slobozia |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-12:00 - Romania Women\'s Superliga Universitatea Galati Women\'s vs Banat Girls Women\'s |
2-4 |
|
Sun 20, Mar-13:00 - Romania Women\'s Superliga Fairplay Bucuresti Women\'s vs SSU Politehnica Timisoara Women\'s |
0-3 |
1-6 |
Sun 20, Mar-13:00 - Romania Women\'s Superliga Piros Security Arad Women\'s vs CSS Targoviste Women\'s |
10-0 |
|
Sun 20, Mar-16:00 - Romania Women\'s Superliga Vasas Femina Women\'s vs Heniu Prundu Bargaului Women\'s |
0-4 |
0-5 |
Sun 20, Mar-16:30 - Russia Div 2 Group 1 Rotor Volgograd B vs FK Makhachkala |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Russia Div 2 Group 1 Dynamo Stavropol vs Alania B |
1-2 |
1-6 |
Sun 20, Mar-16:00 - Russia Div 2 Group 1 Legion Dynamo vs Spartak Nalchik |
2-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Russia Div 2 Group 1 SKA Rostov vs Kuban Holding |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-13:00 - Russia First Division FC Tom Tomsk vs FK Krasnodar II |
1-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-21:00 - Russia Premier League Dynamo Moscow vs FK Rostov |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Russia Premier League PFC Sochi vs Krylya Sovetov Samara |
0-1 |
2-3 |
Sun 20, Mar-15:00 - Russia Premier League CSKA Moscow vs Rubin Kazan |
4-1 |
6-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Russia Premier League FC Ufa vs Krasnodar FK |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - San Marino Girone A SS Murata vs San Giovanni |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - San Marino Girone A SP Libertas vs AC Juvenes/Dogana |
0-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - San Marino Girone A SS Virtus vs S.S Pennarossa |
0-0 |
0-2 |
Sun 20, Mar-20:30 - Scotland Women\'s Premier League Hibernian Women\'s vs Hearts Women\'s |
1-0 |
4-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Scotland Women\'s Premier League Glasgow City Women\'s vs Partick Thistle Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - Scotland Women\'s Premier League Celtic Women\'s vs Motherwell Women\'s |
2-1 |
6-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Scotland Women\'s Premier League Glasgow Rangers Women\'s vs Spartans Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Scotland Women\'s Premier League Aberdeen Women\'s vs Hamilton Academical Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-16:00 - Scottish Premier League Dundee vs Glasgow Rangers |
1-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-20:30 - Senegal Premier League ASC Jaraaf vs Generation Foot |
1-2 |
1-2 |
Sun 20, Mar-20:30 - Senegal Premier League ASEC Ndiambour vs ASC Diambars |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-20:30 - Senegal Premier League CNEPS Excellence vs Union Sportive Goree |
0-1 |
0-2 |
Sun 20, Mar-19:59 - Serbia Women\'s Super Liga Crvena Zvezda Women\'s vs ZFK Masinac Nis Women\'s |
3-0 |
|
Sun 20, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga Mladost Lucani vs FK Metalac Gornji Milanovac |
2-1 |
3-3 |
Sun 20, Mar-17:00 - Serbia - 1. Liga Spartak Subotica vs Novi Pazar |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-21:30 - Serbia - 1. Liga Crvena Zvezda Beograd vs Kolubara |
2-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Slovakia 1. Liga MFK Ruzomberok vs Spartak Trnava |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-13:30 - Slovakia 2. Liga Slovan Bratislava B vs Slavoj Trebisov |
2-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-14:00 - Slovakia 2. Liga FC Rohoznik vs KFC Komarno |
0-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-20:30 - Slovenia 1. Liga FC Koper vs NK Aluminij |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - Slovenia 1. Liga NK Olimpija Ljubljana vs Domzale |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga ND Primorje vs NS Drava Ptuj |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga NK Rudar Velenje vs NK Roltek Dob |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga NK Fuzinar vs NK Rogaska |
3-0 |
3-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - South Africa First League TS Sporting vs JDR Stars |
0-2 |
1-2 |
Sun 20, Mar-17:30 - South Africa First League Platinum City Rovers vs Cape Town Spurs |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-17:30 - South Africa Premier League Stellenbosch FC vs Royal AM |
0-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-19:00 - Spanish Ladies League Division 2 Madrid CFF B Women\'s vs Santa Teresa CD Women\'s |
1-2 |
|
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 2 Zaragoza CFF Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 2 Osasuna Women\'s vs UD Levante B Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-14:00 - Spanish Ladies League Division 2 Fundacion Albacete Women\'s vs Real Union de Tenerife B Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-14:00 - Spanish Ladies League Division 2 Athletic Bilbao B Women\'s vs Atletico de Madrid B Women\'s |
3-0 |
4-0 |
Sun 20, Mar-14:00 - Spanish Ladies League Division 2 Cordoba Women\'s vs CD Femarguin Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Ladies Premier League Villarreal Women\'s vs Levante UD Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sun 20, Mar-00:00 - Spanish Primera Division Rayo Vallecano vs Atletico Madrid |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-19:15 - Spanish Primera Division Celta Vigo vs Real Betis |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-19:15 - Spanish Primera Division Cadiz vs Villarreal |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-17:00 - Spanish Primera Division Espanyol vs Mallorca |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-21:30 - Spanish Primera Division Sevilla vs Real Sociedad |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A Extremadura vs UD Logrones |
0-2 |
|
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A Talavera de la Reina vs Athletic Bilbao B |
3-0 |
4-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Unionistas de Salamanca vs Valladolid B |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Zamora CF vs Celta Vigo B |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Inter de Madrid vs CD Badajoz |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B Sabadell vs Real Madrid Castilla |
0-1 |
0-2 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Algeciras vs Albacete |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Atletico Baleares vs Andorra CF |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-18:30 - Spanish Primera U19 Las Palmas(U19) vs CD Mensajero(U19) |
5-0 |
8-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Primera U19 CF Damm(U19) vs CD San Francisco(U19) |
2-0 |
|
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Primera U19 Calavera(U19) vs CD El Ejido(U19) |
2-1 |
|
Sun 20, Mar-19:00 - Spanish Primera U19 UD Unificacion Bellvitge(U19) vs Zaragoza(U19) |
0-1 |
|
Sun 20, Mar-19:00 - Spanish Primera U19 Alcorcon(U19) vs Valladolid(U19) |
2-1 |
|
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera U19 Antiguoko KE(U19) vs CD Tudelano(U19) |
1-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera U19 Arenas Club de Getxo U19 vs UDC Txantrea(U19) |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Primera U19 Alboraya(U19) vs Real Murcia(U19) |
1-0 |
|
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera U19 UD Logrones(U19) vs CD Pamplona U19 |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Primera U19 Montecarlo(U19) vs Espanyol(U19) |
0-3 |
|
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera U19 UD Alzira(U19) vs FC Cartagena(U19) |
0-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Primera U19 CD Marino(U19) vs AD Huracan U19 |
1-2 |
1-4 |
Sun 20, Mar-15:15 - Spanish Primera U19 Recreativo Huelva U19 vs Atletico Sanluqueno(U19) |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-15:45 - Spanish Primera U19 Seneca(U19) vs Jovenes Promesas(U19) |
2-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-00:00 - Spanish Segunda Division Girona vs UD Ibiza |
3-0 |
5-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division SD Ponferradina vs Eibar |
2-0 |
2-2 |
Sun 20, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division Leganes vs Sporting de Gijon |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Spanish Segunda Division SD Amorebieta vs Alcorcon |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Coruxo FC vs Pontevedra |
1-0 |
2-2 |
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CD Artistico Navalcarnero vs UC Ceares |
3-1 |
4-2 |
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Aviles vs Union Langreo |
1-0 |
2-2 |
Sun 20, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 AD Union Adarve vs CF Salmantino UDS |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Gimnastica Segoviana vs Compostela |
2-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Marino Luanco vs Leganes B |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 UD Llanera vs Mostoles |
0-0 |
2-2 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Cayon vs Sestao River |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-15:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Racing Santander B vs Naxara |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Pena Sport vs Osasuna B |
2-2 |
3-3 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Arenas Club de Getxo vs CD Izarra |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Racing Rioja CF vs UD Logrones B |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Lleida vs SD Formentera |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Teruel vs Cerdanyola del Valles |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 AE Prat vs Numancia |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CD Ebro vs Espanyol B |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Ibiza Islas Pitiusas vs SCR Pena Deportiva |
1-0 |
1-3 |
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Andratx vs SD Ejea |
1-0 |
4-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CF Badalona vs Brea |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SD Tarazona vs Terrassa |
1-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Cacereno vs Antequera CF |
1-1 |
3-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 AD Ceuta vs CD Coria |
2-1 |
3-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Villanovense vs CD Mensajero |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Merida AD vs UD San Fernando |
1-1 |
4-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Velez CF vs Cadiz B |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Las Palmas Atletico vs Tamaraceite |
1-1 |
3-3 |
Sun 20, Mar-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Panaderia Pulido vs Don Benito |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Mar Menor vs CD Marchamalo |
1-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Levante B vs UD Melilla |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Socuellamos vs Atletico Mancha Real |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Eldense vs Calvo Sotelo Puertollano |
0-0 |
3-2 |
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CF La Nucia vs Hercules CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Club Atletico Pulpileno vs Aguilas FC |
1-0 |
2-2 |
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CF Intercity vs Recreativo Granada |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Alzira vs Toledo |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CD El Ejido 2012 vs Real Murcia |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Tuilla vs CD Roces |
2-0 |
|
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Urraca CF vs L\'Entregu CF |
1-1 |
|
Sun 20, Mar-20:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Mosconia vs Real Oviedo B |
2-2 |
2-3 |
Sun 20, Mar-20:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Luarca vs Sporting de Gijon B |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Lealtad vs CD Colunga |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UD Gijon Industrial vs CD Covadonga |
0-2 |
1-3 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias EI San Martin vs CD Llanes |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Navarro vs CD Praviano |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Real Titanico DE Laviana vs SD Lenense |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Ourense vs UD Somozas |
2-0 |
4-0 |
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Racing Villalbes vs Rapido de Bouzas |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Choco vs CSD Arzua |
2-0 |
|
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Polvorin vs Atletico Arnoia |
2-0 |
|
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Sofan vs CD Barco |
1-2 |
|
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Conil CF vs CD Rota |
1-0 |
3-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Gerena vs Lucena CF |
1-0 |
3-1 |
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Xerez CD vs Atletico Antoniano |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UD Los Barrios vs UD Tomares |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Pozoblanco vs Recreativo Huelva |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Salerm Cosmetics Puente Genil vs CD Utrera |
1-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CE Mercadal vs CD Serverense |
2-0 |
4-0 |
Sun 20, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Herbania vs La Cuadra |
3-1 |
|
Sun 20, Mar-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Atletico Paso vs Villa Santa Brigida |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenerife B vs Gran Tarajal |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia AD Caravaca vs CD Bullense |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EG El Palmar vs Racing Murcia FC |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Mazarron CF vs Yeclano Deportivo |
0-0 |
2-2 |
Sun 20, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UCAM Murcia B vs FC Cartagena B |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UCAM Cartagena FC vs UD Los Garres |
1-0 |
4-1 |
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Deportiva Minera vs Real Murcia B |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Bala Azul vs Ciudad de Murcia |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Huercal Overa vs La Union CF |
0-1 |
|
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Archena vs Lorca Deportiva FC |
1-0 |
|
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Olivenza vs Jerez Industrial CF |
2-1 |
2-3 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Azuaga vs CD Calamonte |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Diocesano vs EMD Aceuchal |
3-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Miajadas vs Arroyo Club Polideportivo |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Moralo CP vs Extremadura B |
2-0 |
|
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Badajoz B vs CD Don Alvaro |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura SP Villafranca vs CF Trujillo |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Corellano vs CD Cortes |
0-1 |
0-3 |
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CA Cirbonero vs Beti Kozkor KE |
0-0 |
|
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Gares vs CD Cantolagua |
1-4 |
|
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Agoncillo vs Casalarreina |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Cenicero vs CA River Ebro |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Alfaro vs CD Anguiano |
2-0 |
2-2 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Varea vs CF Rapid De Murillo |
5-0 |
|
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Haro Deportivo vs Oyonesa |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CA Vianes vs Yague CF |
2-0 |
|
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Barbastro vs SD Borja |
3-2 |
|
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CA Monzon vs Zaragoza B |
0-1 |
1-3 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Illueca vs Epila CF |
1-0 |
|
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Carinena vs Utebo FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Calamocha vs Giner Torrero |
5-0 |
7-0 |
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Santa Anastasia vs CD Cuarte Industria |
0-2 |
|
Sun 20, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Robres vs CD Binefar |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Belchite 97 vs CD Caspe |
1-0 |
|
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Quintanar Del Rey vs CD Torrijos |
2-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Miguelturreno vs CD Guadalajara |
0-2 |
0-3 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CP Villarrobledo vs UB Conquense |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Albacete B vs UD Almansa |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Azuqueca vs Villarrubia CF |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Huracan de Balazote vs Villacanas |
0-1 |
0-3 |
Sun 20, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Hogar Alcarreno vs La Roda CF |
3-0 |
|
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha San Clemente vs CD Illescas |
0-0 |
2-2 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Noja vs UD Samano |
1-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CF Vimenor vs AD Siete Villas |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Castro vs CD Naval |
0-1 |
0-2 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Textil Escudo vs Selaya FC |
1-0 |
|
Sun 20, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Guarnizo vs U.M. Escobedo |
0-1 |
|
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi San Ignacio vs Barakaldo CF |
0-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Beti Gazte vs Santutxu |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Baskonia vs SD Deusto |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Portugalete vs Sociedad Deportiva Beasain |
0-2 |
0-2 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya L\'Hospitalet vs UE Sants |
2-2 |
2-3 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Pobla De Mafumet CF vs Girona II |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya EC Granollers vs UE Olot |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Peralada vs UE Vilassar de Mar |
0-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya San Cristobal vs CE Manresa |
0-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Guineueta vs UE Castelldefels |
0-2 |
1-2 |
Sun 20, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya FE Grama vs UE Figueres |
0-2 |
0-2 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Silla CF vs Valencia CF Mestalla |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Torrent CF vs Castellon II |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Callosa Deportiva CF vs Elche CF Ilicitano |
0-1 |
0-4 |
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Athletic Torrellano vs CD Olimpic Xativa |
0-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Las Rozas vs RCD Carabanchel |
4-1 |
6-2 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Atletico de Madrid B vs CD Colonia Moscardo |
6-0 |
6-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CDF Tres Cantos vs CF Pozuelo Alarcon |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Ursaria vs AD Villaviciosa De Odon |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Fuenlabrada Promesas Madrid 2021 vs Complutense Alcala |
1-0 |
|
Sun 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Galapagar vs Paracuellos Antamira |
0-1 |
0-3 |
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Parla vs Moratalaz |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Getafe B vs RSD Alcala Henares |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Alcorcon B vs Rayo Vallecano B |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Torrejon CF vs Villaverde Boetticher CF |
1-0 |
|
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Tordesillas vs Ribert |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Ciudad Rodrigo vs CD Mirandes B |
0-2 |
|
Sun 20, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Torredonjimeno vs Motril CF |
2-3 |
4-4 |
Sun 20, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Torreperogil vs Real Jaen CF |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Marbella FC vs Juventud Torremolinos |
1-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Almeria B vs Atletico Malagueno |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Alhaurin de la Torre vs UD Torre del Mar |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Vega vs UD San Pedro |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Alhaurino vs CD Huetor Tajar |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Intergym Melilla vs Atletico de Porcuna |
1-2 |
|
Sun 20, Mar-14:00 - SVK U19 A League Zemplin Michalovce(U19) vs FK Kosice(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-14:00 - SVK U19 A League FC Artmedia Petrzalka(U19) vs DAC Dunajska Streda(U19) |
0-1 |
0-4 |
Sun 20, Mar-16:00 - Sweden Woman\'s Cupen FC Rosengard Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-17:00 - Swedish Cup Djurgardens vs Malmo FF |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-19:30 - Swiss Super League Grasshoppers vs Basel |
2-2 |
2-4 |
Sun 20, Mar-19:30 - Swiss Super League FC Lugano vs Lausanne Sports |
2-0 |
3-1 |
Sun 20, Mar-17:15 - Swiss Super League Servette vs Sion |
2-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 FC Naters vs Lausanne Sports(U21) |
1-1 |
3-2 |
Sun 20, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 SR Delemont vs Solothurn |
1-2 |
|
Sun 20, Mar-18:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 FC Kosova Zurich vs FC Schotz |
3-0 |
4-0 |
Sun 20, Mar-17:15 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 FC Luzern U-21 vs FC Munsingen |
1-1 |
3-3 |
Sun 20, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 Thalwil vs FC Tuggen |
1-1 |
1-3 |
Sun 20, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League Young Boys II vs Zurich B |
0-1 |
0-2 |
Sun 20, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League Chiasso vs Etoile Carouge |
2-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League FC Biel-Bienne vs Sion II |
0-2 |
1-3 |
Sun 20, Mar-17:00 - Switzerland Women Division 1 Basel Women\'s vs FC Lugano Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-16:00 - Syrian League Al Jaish Damascus vs Al Nawaeir |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-15:30 - Thai League 1 Port FC vs Nakhon Ratchasima |
0-0 |
3-2 |
Sun 20, Mar-15:00 - Thai League 1 Samut Prakan City vs Chonburi FC |
0-0 |
1-2 |
Sun 20, Mar-15:00 - Thai League 1 JL Chiangmai United FC vs Nong Bua Pitchaya |
0-2 |
1-3 |
Sun 20, Mar-16:00 - Thai League 1 Buriram United vs BG Pathum United |
0-1 |
0-1 |
Sun 20, Mar-15:30 - Thai League 2 Raj Pracha FC vs MOF Customs United |
1-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Thai League 2 Trat FC vs Khonkaen FC |
0-2 |
2-3 |
Sun 20, Mar-16:00 - Thai League 2 Navy FC vs Ranong United FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-16:00 - Thai League 2 Lampang FC vs Lamphun Warrior |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-12:30 - Thai League 3 Muang Loei United vs Sisaket FC |
2-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-13:00 - Thai League 3 Pattaya Dolphins vs Phitsanulok FC |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Thai League 3 Uthai Thani Forest vs Chachoengsao |
2-0 |
3-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A Bursaspor vs Balikesirspor |
0-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A Bandirmaspor vs Tuzlaspor Kulubu |
1-0 |
3-1 |
Sun 20, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A Manisa FK vs Ankaragucu |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A Genclerbirligi vs Kocaelispor |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Fatsa Belediyespor vs Osmaniyespor |
1-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Elazigspor vs Nevsehir Belediyespor |
0-2 |
2-2 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Kutahyaspor vs Catalcaspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Bergama Belediyespor vs Artvin Hopaspor |
0-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Yldrm Belediyesispor vs Karaman Belediyespor |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Yeilyurt Belediyespor vs 76 Igdir Belediye spor |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kusadasispor vs Aksarayspor |
0-2 |
1-2 |
Sun 20, Mar-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Duzcespor vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor |
1-0 |
4-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Darica Genclerbirligi vs Kizilcabolukspor |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Halide Edip Adivarspor vs Hacettepe S.K. |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Yomraspor vs Elazig Belediyespor |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Altindag Belediyespor vs Iskenderun FK |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Karabukspor vs Icel Idmanyurdu Spor |
0-3 |
0-5 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Ceyhanspor vs Belediye Derincespor |
1-2 |
2-4 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Ofspor vs Mardin BB |
0-0 |
0-2 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Edirnespor Genclik vs Modafenspor |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Cankaya FK vs Agri 1970 Spor |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Karakopru Belediyespor vs Karsiyaka |
0-1 |
1-3 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Besiktas JK Women\'s vs Hatayspor Women\'s |
2-0 |
|
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Nazillispor vs Akhisar Bld.Geng |
1-0 |
3-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Eskisehirspor vs Tarsus Idman Yurdu |
1-3 |
1-5 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Ankara Demirspor vs Isparta Davrazspor |
0-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Karacabey Birlikspor vs 24 Erzincanspor |
2-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Kirklarelispor vs 1928 Bucaspor FK |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Kirsehir Belediyespor vs Pendikspor |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Sakaryaspor vs Adiyamanspor |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Sariyer vs Belediye Vanspor |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Turgutluspor vs Nigde Belediyespor |
0-2 |
1-3 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Kahramanmaras vs Hekimoglu Trabzon |
0-1 |
1-3 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Ankaraspor FK |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Corum Belediyespor vs Bodrumspor |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Etimesgut Belediye Spor vs Diyarbekirspor |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Ergene Velimese vs Afjet Afyonspor |
0-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Serik Belediyespor vs Inegolspor |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Turkey Super Lig Gazisehir Gaziantep vs Galatasaray |
1-1 |
3-1 |
Sun 20, Mar-14:30 - Turkey Super Lig Sivasspor vs Altay Spor Kulubu |
0-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-14:30 - Turkey Super Lig Antalyaspor vs Giresunspor |
1-0 |
4-1 |
Sun 20, Mar-19:59 - Turkey Super Lig Fenerbahce vs Konyaspor |
0-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-12:00 - Turkey U19 League Antalyaspor(U19) vs Giresunspor(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-13:00 - Turkey U19 League Gazisehir Gaziantep(U19) vs Galatasaray(U19) |
0-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-13:00 - Turkey U19 League Ankaragucu(U19) vs Eyupspor(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Turkey U19 League Fenerbahce U19 vs Konyaspor(U19) |
2-0 |
|
Sun 20, Mar-17:40 - UAE League Division 1 Masafi SC vs Dabba Al-Fujairah |
0-1 |
0-2 |
Sun 20, Mar-17:40 - UAE League Division 1 Masfut vs Al Fujairah |
1-2 |
1-2 |
Sun 20, Mar-17:45 - UAE League Division 1 Gulf Heroes vs Al-Hamriyah |
0-0 |
2-2 |
Sun 20, Mar-18:00 - UEFA European Women\'s U17 Championship Moldova Women\'s(U17) vs Bosnia and Herzegovina Women\'s (U17) |
1-0 |
5-0 |
Sun 20, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division CA River Plate vs Centro Atletico Fenix |
1-0 |
3-1 |
Sun 20, Mar-01:00 - Uruguay Primera Division CA Penarol vs Deportivo Maldonado |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-21:15 - Uruguay Primera Division Liverpool Montevideo vs CA Rentistas |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-03:15 - Uruguay Primera Division Plaza Colonia vs Albion FC (URU) |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-23:00 - Uruguay Segunda Division La Luz FC vs CA Progreso |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-17:15 - Uruguay Segunda Division Club Atletico Cerro vs Villa Espanola |
0-0 |
0-1 |
Sun 20, Mar-04:00 - Uruguay Segunda Division Central Espanol vs Racing Club Montevideo |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-00:00 - USA Major League Soccer Atlanta United FC vs Club de Foot Montreal |
1-3 |
3-3 |
Sun 20, Mar-02:00 - USA Major League Soccer Chicago Fire vs Sporting Kansas City |
1-0 |
3-1 |
Sun 20, Mar-03:00 - USA Major League Soccer Charlotte FC vs New England Revolution |
1-0 |
3-1 |
Sun 20, Mar-04:00 - USA Major League Soccer Minnesota United FC vs San Jose Earthquakes |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-22:00 - USA Major League Soccer New York Red Bulls vs Columbus Crew |
0-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-04:30 - USA Major League Soccer FC Dallas vs Portland Timbers |
3-0 |
4-1 |
Sun 20, Mar-04:30 - USA Major League Soccer Houston Dynamo vs Colorado Rapids |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-05:30 - USA Major League Soccer Real Salt Lake vs Nashville SC |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-00:00 - USL Championship Detroit City vs Charleston Battery |
0-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-03:00 - USL Championship Pittsburgh Riverhounds SC vs Hartford Athletic |
1-1 |
2-1 |
Sun 20, Mar-03:00 - USL Championship Los Angeles Galaxy II vs San Antonio FC |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-03:00 - USL Championship Memphis 901 vs Oakland Roots |
2-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-03:30 - USL Championship Louisville City FC vs Miami FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-03:35 - USL Championship Tampa Bay Rowdies vs Indy Eleven |
1-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-04:00 - USL Championship Colorado Springs Switchbacks FC vs Monterey Bay FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-04:00 - USL Championship El Paso Locomotive vs New Mexico United |
1-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-04:30 - USL Championship Tulsa Roughnecks vs Birmingham Legion |
2-1 |
3-1 |
Sun 20, Mar-06:00 - USL Championship Orange County SC vs Rio Grande Valley FC Toros |
0-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-06:00 - USL Championship Las Vegas Lights FC vs Phoenix Rising FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 20, Mar-06:00 - USL Championship San Diego Loyal SC vs Sacramento Republic FC |
2-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-15:00 - Uzbekistan Pro League A Xorazm Urganch vs FK Andijan |
3-0 |
|
Sun 20, Mar-15:00 - Uzbekistan Pro League A Yangiyer vs Mashal Muborak |
0-1 |
|
Sun 20, Mar-23:00 - Venezuela Primera Division Metropolitanos FC vs Caracas FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 20, Mar-01:00 - Venezuela Primera Division Portuguesa FC vs Zulia FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 20, Mar-03:15 - Venezuela Primera Division Deportivo La Guaira vs Hermanos Colmenares |
0-0 |
2-0 |
Sun 20, Mar-18:15 - Wales Cup The New Saints vs Colwyn Bay |
1-0 |
1-0 |
Sun 20, Mar-18:30 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen Amazon Grimstad FK Women\'s vs Grand Bodo Women\'s |
0-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-19:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen Klepp IL Women\'s vs Honefoss Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sun 20, Mar-18:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen Fortuna Women\'s vs Asane Fotball Women\'s |
0-3 |
0-4 |
Sun 20, Mar-18:00 - Women\'s Norwegian Toppserien Arna-Bjornar Women\'s vs Lyn Oslo Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-18:00 - Women\'s Norwegian Toppserien LSK Kvinner Women\'s vs Kolbotn Women\'s |
0-2 |
3-2 |
Sun 20, Mar-18:00 - Women\'s Norwegian Toppserien Roa IL Women\'s vs Brann Women\'s |
0-2 |
2-5 |
Sun 20, Mar-18:00 - Women\'s Norwegian Toppserien Rosenborg Women\'s vs Avaldsnes Women\'s |
3-0 |
6-0 |
Sun 20, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Caps United FC vs Highlanders FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Triangle FC vs Whawha FC |
4-1 |
|
Sun 20, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Bulawayo Chiefs vs Harare City |
0-1 |
1-2 |
Sun 20, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Cranborne Bullets vs Manica Diamonds |
1-0 |
1-1 |
Sun 20, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Tenax FC vs Herentals College |
0-1 |
0-2 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.