Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sat 12, Feb-16:30 - Albania 1st league Besa Kavaje vs Burreli |
1-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-16:30 - Albania 1st league Turbina Cerrik vs KF Erzeni Shijak |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2 ASM Oran vs GC Mascara |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2 MC Saida vs CRB Temouchent |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2 RC Kouba vs SKAF Khemis Melina |
1-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2 MC El Eulma vs IRB Ouargla |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2 MO Bejaia vs JS Bordj Menaiel |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2 CA Batna vs USM Annaba |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2 SC Ain Defla vs WA Boufarik |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2 USMM Hadjout vs USM Bel Abbes |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2 JSM Tiaret vs CRB Ain Ouessara |
1-2 |
4-2 |
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2 US Chaouia vs MO Constantine |
1-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2 Hamra Annaba vs JSM Bejaia |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2 AS Ain Mlila vs USM Khenchela |
0-2 |
1-3 |
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2 IRB Lakhdaria vs Bordj Bou Arreridj |
1-1 |
1-3 |
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2 El Bayadh vs USM El Harrach |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2 MCB Oued Sly vs ES Ben Aknoun |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2 Teleghma vs JSM Skikda |
1-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-17:30 - Algeria U21 CR Belouizdad(U21) vs RC Relizane(U21) |
3-0 |
5-0 |
Sat 12, Feb-17:30 - Algeria U21 JS Kabylie(U21) vs MC Alger(U21) |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-14:00 - Algeria U21 Division 2 US Chaouia(U21) vs MO Constantine U21 |
1-0 |
4-1 |
Sat 12, Feb-14:00 - Algeria U21 Division 2 NRB Teleghma U21 vs JSM Skikda(U21) |
1-2 |
|
Sat 12, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2 RC Kouba U21 vs SKAF Khemis Melina(U21) |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2 MC El Eulma(U21) vs IRB Ouargla (U21) |
1-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2 MO Bejaia(U21) vs JS Bordj Menaiel(U21) |
0-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2 MC Saida (U21) vs CRB Temouchent(U21) |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2 USMM Hadjout(U21) vs USM Bel Abbes U21 |
2-1 |
4-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2 AS Ain Mlila U21 vs USM Khenchela(U21) |
1-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2 MCB Oued Sly(U21) vs ES Ben Aknoun(U21) |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2 Hamra Annaba (U21) vs JSM Bejaia(U21) |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-18:00 - Angola Girabola League Recreativo Libolo vs Progresso Sambizanga |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-00:00 - Argentine Primera Division Arsenal de Sarandi vs Rosario Central |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-02:15 - Argentine Primera Division Velez Sarsfield vs Aldosivi |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-02:15 - Argentine Primera Division Club Deportivo Godoy Cruz vs Tigre |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-04:30 - Argentine Primera Division CA Banfield vs San Lorenzo |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional Deportivo Moron vs Tristan Suarez |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Annerley FC vs St Albans FC |
5-1 |
7-1 |
Sat 12, Feb-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers New Farm United vs Ipswich City |
3-0 |
|
Sat 12, Feb-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Oxley United vs Mount Gravatt |
0-0 |
0-3 |
Sat 12, Feb-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Yeronga Eagles vs West Wanderers United |
1-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers The Lakes vs Gatton |
5-0 |
8-0 |
Sat 12, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Tarragindi Tigers vs Kawana |
0-1 |
3-4 |
Sat 12, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Logan Metro vs Coolum |
3-0 |
7-0 |
Sat 12, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Ripley Valley vs Acacia Ridge |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Runaway Bay SC vs Burleigh Heads |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-12:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Bardon Latrobe vs Westside FC |
0-3 |
0-6 |
Sat 12, Feb-13:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Slacks Creek vs North Pine |
0-1 |
1-4 |
Sat 12, Feb-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Musgrave Yellow vs Western Spirit |
0-2 |
4-3 |
Sat 12, Feb-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Legends FC(AUS) vs Springfield United |
0-2 |
2-2 |
Sat 12, Feb-09:50 - Australia League A Wellington Phoenix vs Adelaide United |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-12:45 - Australia League A Melbourne Victory FC vs Newcastle Jets FC |
1-0 |
1-2 |
Sat 12, Feb-12:45 - Australia League A Sydney FC vs Western United FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Cockburn City vs Inglewood United |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Balcatta vs Sorrento Gulls |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Perth S.C vs Armadale |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Stirling Macedonia vs Perth Glory FC Am |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-09:50 - Australia Women\\\'s A-League Melbourne Victory Women\'s vs WS Wanderers Women\'s |
2-0 |
5-0 |
Sat 12, Feb-17:30 - Austria Erste Division SK Vorwarts Steyr vs SV Horn |
1-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga Rheindorf Altach vs Austria Wien |
0-2 |
0-2 |
Sat 12, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga Wolfsberger AC vs SV Ried |
1-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga WSG Swarovski Tirol vs Sturm Graz |
1-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-19:20 - Bahrain Division 2 Shabab Manama vs Busaiteen |
3-1 |
5-1 |
Sat 12, Feb-19:20 - Bahrain Division 2 Bahrain SC vs Al-Ittihad (BHR) |
1-2 |
3-2 |
Sat 12, Feb-19:20 - Bahrain Division 2 Malkiya vs Qalali |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-13:00 - Bangladesh Premier League Sheikh Jamal vs Bangladesh Police |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-13:00 - Bangladesh Premier League Bashundhara Kings vs Muktijoddha SKC |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division Royal Olympic Club Charleroi vs URSL Vise |
1-1 |
|
Sat 12, Feb-22:30 - Belgian First Amateur Division Dessel Sport vs Patro Eisden |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division La Louviere Centre vs Royal Knokke |
1-1 |
1-6 |
Sat 12, Feb-19:15 - Belgian Jupiler League AS Eupen vs K.A.A. Gent |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-23:45 - Belgian Jupiler League Zulte Waregem vs Anderlecht |
0-2 |
1-2 |
Sat 12, Feb-21:30 - Belgian Jupiler League KV Mechelen vs KV Oostende |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-21:30 - Belgian Jupiler League Oud Heverlee Leuven vs Cercle Brugge |
1-2 |
3-2 |
Sat 12, Feb-23:45 - Belgium - 2e Klasse Westerlo vs Royal Excel Mouscron |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-21:00 - Belgium Women 1st National Ladies Genk B Women\'s vs ASE De Chastre Women\'s |
3-1 |
|
Sat 12, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National Moldavo Women\'s vs KSKV Zwevezele Women\'s |
1-2 |
|
Sat 12, Feb-19:59 - Belgium Women 1st National RAEC Mons Women\'s vs Wuustwezel Women\'s |
1-1 |
3-5 |
Sat 12, Feb-19:59 - Belgium Women 1st National Gent B Women\'s vs Standard Liege B Women\'s |
8-0 |
|
Sat 12, Feb-19:59 - Belgium Women 1st National KV Mechelen Women\'s vs RSC Anderlecht II Women\'s |
2-0 |
|
Sat 12, Feb-18:30 - Belgium Women 1st National KVK Tienen Women\'s vs Kontich FC Women\'s |
1-5 |
|
Sat 12, Feb-19:00 - Belgium Women 1st National Famkes Merkem Women\'s vs Oud Heverlee Leuven II Women\'s |
4-1 |
|
Sat 12, Feb-17:00 - Belgium Women\\\'s Premier League Zulte Waregem Women\'s vs Anderlecht Women\'s |
0-3 |
1-4 |
Sat 12, Feb-17:00 - Belgium Women\\\'s Premier League Club Brugge Women\'s vs Oud Heverlee Leuven Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Belgium Women\\\'s Premier League Eendracht Aalst Women\'s vs KAA Gent Ladies Women\'s |
0-2 |
1-4 |
Sat 12, Feb-17:00 - Belgium Women\\\'s Premier League Genk Women\'s vs White Star Woluwe Women\'s |
5-0 |
7-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Belgium Women\\\'s Premier League Charleroi Women\'s vs Standard Liege Women\'s |
2-0 |
2-3 |
Sat 12, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Jorge Wilstermann vs Blooming |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Club Always Ready vs Royal Pari |
1-2 |
2-2 |
Sat 12, Feb-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Oriente Petrolero vs Aurora |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste Botafogo PB vs Alagoinhas Atletico BA |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1 Cuiaba (MT) vs Dom Bosco MT |
1-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League Amazonas AM vs Princesa AM |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League Operario/AM vs Penarol AM |
1-1 |
4-1 |
Sat 12, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1 Paranoa DF vs Luziania/DF |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1 Capital DF vs Unai Itapua DF |
2-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar Santa Cruz RN vs Potiguar-M RN |
1-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Juazeirense BA vs Doce Mel BA |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Carioca Bangu vs Resende-RJ |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Avai FC (SC) vs Joinville SC |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Maracana CE vs Pacajus CE |
1-0 |
1-2 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Icasa(CE) vs Ferroviario CE |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Iguatu CE vs Crato CE |
4-0 |
7-0 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Caucaia vs Uniclinic Atletico Cearense CE |
2-1 |
5-2 |
Sat 12, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1 SER Caxias do Sul vs Internacional (RS) |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Goiano Division Goias vs Goianesia GO |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Aparecidense GO vs Atletico Clube Goianiense |
0-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 America MG vs Atletico Mineiro (MG) |
0-0 |
0-2 |
Sat 12, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 Athletic Club MG vs Patrocinense MG |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano Treze Campina Grande PB vs Centro Sportivo Paraibano(CSP) |
2-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista Botafogo SP vs Agua Santa |
0-2 |
0-2 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista Gremio Novorizontino vs Guarani Futebol Clube |
0-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Sao Caetano (SP) vs Taubate |
1-0 |
3-2 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Sao Bento vs AA Portuguesa Santista |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Nacional SP vs EC Sao Bernardo |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Olimpia SP vs Capivariano FC SP |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Noroeste SP vs Comercial SP |
1-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-22:00 - Brazil Capixaba Serra Sd vs Desportiva Ferroviaria (ES) |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-22:00 - Brazil Capixaba Vitoria(ES) vs Vilavelhense (ES) |
1-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-22:00 - Brazil Capixaba CTE Colatina/ES vs Nova Venecia ES |
0-2 |
1-4 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Capixaba Rio Branco ES vs Real Noroeste |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League Castanhal PA vs Bragantino PA |
1-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-23:30 - Brazil Pernambucano League Sete de Setembro PE vs Santa Cruz (PE) |
1-2 |
1-3 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Piauiense Division 1 River/PI vs Fluminense/PI |
2-1 |
3-5 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Piauiense Division 1 Parnahyba PI vs EC Flamengo PI |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-22:15 - Brazil Sergipano America SE vs Maruinense/SE |
2-0 |
6-0 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Sergipano Frei Paulistano/SE vs Falcon FC SE |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League Tocantinopolis vs Araguacema TO |
2-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League Capital TO vs Gurupi TO |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Burundi Ligue A Bujumbura City vs Olympic Star |
0-3 |
1-4 |
Sat 12, Feb-17:00 - Burundi Ligue A Rukinzo FC vs Atheletico Olympic |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-23:00 - CAF Champions League Raja Casablanca Atlhletic vs AmaZulu |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:59 - CAF Champions League Zamalek vs Petro Atletico de Luanda |
0-2 |
2-2 |
Sat 12, Feb-19:59 - CAF Champions League Horoya AC vs ES Setif |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - CAF Champions League Esperance Sportive de Tunis vs Jwaneng Galaxy |
3-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-22:00 - Carolina Challenge Cup Inter Miami CF vs Columbus Crew |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-01:00 - Chile Primera Division Palestino vs O Higgins |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-03:30 - Chile Primera Division Everton CD vs Coquimbo Unido |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly Nykobing FC vs HB Koge |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly Orn-Horten vs Halsen |
0-2 |
3-3 |
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly Fram Larvik vs Kjelsas IL |
0-1 |
|
Sat 12, Feb-17:30 - Club Friendly Vard Haugesund vs Staal Jorpeland |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly Thisted FC vs Ringkobing |
2-0 |
6-1 |
Sat 12, Feb-17:30 - Club Friendly FC Ural Yekaterinburg vs FC Pyunik |
3-1 |
4-2 |
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly Lindome GIF vs Orgryte |
1-3 |
1-4 |
Sat 12, Feb-17:30 - Club Friendly KKS 1925 Kalisz vs Unia Solec Kujawski |
0-2 |
0-5 |
Sat 12, Feb-23:00 - Club Friendly FC Dallas vs San Antonio FC |
5-0 |
6-0 |
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly Fotbal Trinec vs Prostejov |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly SC Gleisdorf vs SV Heiligenkreuz |
0-0 |
1-2 |
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly NK Croatia Sesvete vs Znicz Pruszkow |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-11:00 - Club Friendly Moreton Bay United vs Gold Coast United |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly KFUM Oslo vs Ullern |
2-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly Gyori Dozsa Woman\'s vs Synot Slovacko Women\'s |
0-1 |
1-3 |
Sat 12, Feb-00:00 - Club Friendly Shamrock Rovers vs St. Patrick\'s |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-11:00 - Club Friendly Beachside vs Glenorchy Knights B |
1-2 |
2-2 |
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly Energetyk-BGU Minsk vs Volna Pinsk |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly Synot Slovacko II vs FC Vsetin |
2-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-11:00 - Club Friendly Gold Coast Knights vs Brisbane Roar FC Am |
3-0 |
|
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly STK Samorin vs 1. SC Znojmo |
2-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly Legia Warszawa B vs Motor Lublin |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly FK Panevezys vs BFC Daugavpils |
2-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly Dziugas Telsiai vs Siauliai |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-11:30 - Club Friendly FK Nizhny Novgorod Youth vs Kuban Holding |
0-2 |
|
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly SpVg Schonnebeck vs FC Gutersloh |
2-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-15:15 - Club Friendly Astra Giurgiu vs CSA Steaua Bucureti |
0-5 |
1-7 |
Sat 12, Feb-12:00 - Club Friendly Zorya Luhansk vs Okzhetpes |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-15:30 - Club Friendly GKS Katowice vs Garbarnia Krakow |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-15:30 - Club Friendly Opava vs GKS Tychy |
1-0 |
4-2 |
Sat 12, Feb-12:00 - Club Friendly Rockdale City Suns vs St George Saints |
1-2 |
3-2 |
Sat 12, Feb-15:30 - Club Friendly GKS Belchatow vs Pogon Grodzisk Mazowiecki |
2-2 |
4-2 |
Sat 12, Feb-15:30 - Club Friendly Varbergs BoIS FC vs Tvaakers IF |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-12:00 - Club Friendly CWKS Resovia Rzeszow vs Arsenal Tula |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-15:30 - Club Friendly Klepp IL Women\'s vs Avaldsnes Women\'s |
1-3 |
1-3 |
Sat 12, Feb-15:30 - Club Friendly KKS 1925 Kalisz vs Chrobry Glogow |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:30 - Club Friendly Sligo Rovers vs Athlone |
1-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-19:30 - Club Friendly FC Augsburg B vs FC Pipinsried |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-18:00 - Club Friendly Djurgardens vs Lillestrom |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:30 - Club Friendly KFC Kalna nad Hronom vs Banik Lehota pod Vtacnikom |
2-1 |
3-5 |
Sat 12, Feb-18:00 - Club Friendly Randers FC vs Arsenal Tula |
1-0 |
2-3 |
Sat 12, Feb-18:00 - Club Friendly Raufoss vs Stabaek |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-18:00 - Club Friendly St.Polten vs Rapid Wien B |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-18:00 - Club Friendly AFC Eskilstuna vs Jonkopings Sodra IF |
3-0 |
5-2 |
Sat 12, Feb-18:00 - Club Friendly Fana vs Froya |
3-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-18:00 - Club Friendly Orn-Horten vs Lyn Oslo FC |
2-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-18:00 - Club Friendly Navbahor Namangan vs FC Kairat Almaty |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-21:00 - Club Friendly Veres Rivne vs Chernomorets Odessa |
1-0 |
2-2 |
Sat 12, Feb-21:00 - Club Friendly Djurgardens Women\'s vs IFK Kalmar Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-21:00 - Club Friendly Sandecja Nowy Sacz vs Siarka Tarnobrzeg |
0-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-21:00 - Club Friendly FK Riteriai vs Hegelmann Litauen |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Levski Sofia vs Pirin Blagoevgrad |
1-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Sloboda Tuzla vs Bratstvo Gracanica |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Landskrona BoIS vs Trelleborgs FF |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Litex Lovech vs POFC Botev Vratsa |
0-1 |
1-3 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Rotor Volgograd vs FK Liepaja |
1-2 |
1-2 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Vasteras SK FK vs Sollentuna FK |
0-1 |
|
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Moss vs Strommen |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:59 - Club Friendly Bischofshofen vs ATSV Stadl Paura |
2-1 |
7-1 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Arka Gdynia vs GKS Przodkowo |
1-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-19:59 - Club Friendly FK Kosice vs Slavoj Trebisov |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly NK Nafta vs ND Beltinci |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-18:30 - Club Friendly CWKS Resovia Rzeszow vs Borac Banja Luka |
0-0 |
0-2 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Follo vs Gjellerasen IF |
0-2 |
1-3 |
Sat 12, Feb-18:30 - Club Friendly FK Krasnodar II vs FK Aksu |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Lorenskog vs Sprint-Jeloy |
2-0 |
|
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Pobeda Prilep vs Voska Sport |
2-3 |
|
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Botev Plovdiv vs FC Maritsa Plovdiv |
1-0 |
2-2 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly IK Sirius FK vs FC Flora Tallinn |
3-1 |
4-1 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Stal Stalowa Wola vs KS Wiazownica |
3-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly FC Hebar Pazardzhik vs Lokomotiv Plovdiv |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly SV Grodig vs FC Wacker Innsbruck Amateure |
2-0 |
5-1 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly FC Minsk vs FC Gomel |
2-1 |
4-2 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly FK Ohrid 2004 vs Korab Debar |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Asane Fotball Women\'s vs Arna-Bjornar Women\'s |
0-2 |
0-2 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Olimpia Grudziadz vs Olimpia Elblag |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly FC Memmingen vs TSV Schwaben Augsburg |
0-2 |
3-2 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Kuban Holding vs Torpedo Miass |
1-0 |
1-2 |
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Aarhus AGF Women\'s vs HB Koge Woman\'s |
1-4 |
|
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly Wisla II Plock vs Polonia Warszawa |
0-2 |
1-2 |
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly Urartu vs Dinamo Minsk |
0-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly SK Kladno vs Dukla Praha B |
1-1 |
1-4 |
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly Ruch Chorzow vs GKS Jastrzebie |
0-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-16:15 - Club Friendly AIK Solna Women\'s vs IFK Norrkoping DFK Women\'s |
0-1 |
0-4 |
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly Hanacka Slavia Kromeriz vs Brno B |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly Usti nad Labem vs Viktoria Zizkov |
0-2 |
0-2 |
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly FC Belshina Babruisk vs Malorita FC |
5-1 |
5-2 |
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly Vanlose IF vs Avarta |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-16:30 - Club Friendly FK Isloch Minsk vs FK Ruh Brest |
2-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly Hradec Kralove B vs FK Nachod-Destne |
4-0 |
6-1 |
Sat 12, Feb-16:30 - Club Friendly SV Heimstetten vs SSV Ulm 1846 |
1-2 |
1-3 |
Sat 12, Feb-16:30 - Club Friendly Young Boys Football Development vs Middelfart |
1-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly Dukla Praha vs FK Loko Vltavin |
2-1 |
6-1 |
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly Velke Mezirici vs Vrchovina |
1-0 |
6-0 |
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly Rochedale Rovers vs Brisbane City |
0-2 |
2-3 |
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly Brandys Nad Labem vs Kosmonosy |
0-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Club Friendly Kvik Halden vs Notodden FK |
2-3 |
3-4 |
Sat 12, Feb-19:00 - Club Friendly Valerenga Women\'s vs Fortuna Hjorring Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-13:15 - Club Friendly FK Pribram vs Admira Praha |
0-3 |
1-6 |
Sat 12, Feb-13:15 - Club Friendly Siegburger SV 04 vs SV Porz 1919 |
3-1 |
4-2 |
Sat 12, Feb-13:30 - Club Friendly Sandecja Nowy Sacz vs Stal Rzeszow |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-22:00 - Club Friendly Chicago Fire vs Toronto FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly Malmo FF vs Krasnodar FK |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly Arka Gdynia vs Stomil Olsztyn |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly FC Roskilde vs FA 2000 |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly FK Zeleziarne Podbrezova vs Brno |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly Pandurii Targu Jiu vs ACSO Filiasi |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly FK Javor Ivanjica vs Podbeskidzie |
0-1 |
1-3 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly FK Vardar vs Belasica Strumica |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly SK Slovan Varnsdorf vs Prepere |
3-0 |
7-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly Bryne vs Mandalskameratene |
3-0 |
|
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly Osters IF vs Kalmar FF |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly FC Sellier & Bellot Vlasim vs Mlada Boleslav B |
2-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly Brommapojkarna vs Vasalunds IF |
3-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly Sandefjord vs Jerv |
2-1 |
4-1 |
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly Lisen vs MFK Skalica |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly Cherno More Varna vs FC Dobrudzha |
3-0 |
6-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly Gornik Polkowice vs Slask Wroclaw B |
2-2 |
2-4 |
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly SK Hranice vs Unicov |
0-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly Norrby IF vs Degerfors IF |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly Widzew lodz vs Gareji Sagarejo |
0-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly Wisla Pulawy vs Chelmianka Chelm |
1-0 |
3-2 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly Zorya Luhansk vs Odense BK |
1-1 |
3-2 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly Freie Turnerschaft Braunschweig vs FC Hansa Luneburg |
2-1 |
3-4 |
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly Marienlyst vs Naesby BK |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly Uhersky Brod vs SSK Bilovec |
2-0 |
7-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly FC Schweinfurt vs Wurzburger FV |
3-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly Lokomotiv Gomel vs Shakhter Soligorsk |
0-2 |
0-5 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly SK Sokol Zapy vs FC Velim |
2-1 |
4-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly Kauno Zalgiris vs Metta/LU Riga |
3-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly Hillerod Fodbold vs KFUM Roskilde |
2-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly SR Donaufeld Wien vs SV Stripfing |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly FC Rosengard Women\'s vs Nordsjaelland Women\'s |
2-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly Hutnik Krakow vs Podhale Nowy |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly Bzenec vs Sokol Lanzhot |
1-0 |
2-3 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly Tus Bersenbruck vs VfB Oldenburg |
0-2 |
1-4 |
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly Gornik Zabrze II vs Zlin B |
2-0 |
6-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly MTV Gifhorn vs VfV 06 Hildesheim |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly Akron Togliatti vs Zeleznicar Pancevo |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly FK Rosoman 83 vs Bratstvo 07 |
4-4 |
|
Sat 12, Feb-22:30 - Club Friendly Orange County SC vs New Mexico United |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-14:30 - Club Friendly BATE Borisov vs Arsenal Dzyarzhynsk |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-20:30 - Club Friendly FK Zalgiris Vilnius vs FK Jonava |
2-1 |
5-1 |
Sat 12, Feb-14:30 - Club Friendly Odra Opole vs Skra Czestochowa |
3-2 |
|
Sat 12, Feb-14:30 - Club Friendly Blansko vs Slovan Rosice |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-07:00 - Club Friendly Hobart United vs South Hobart B |
2-3 |
5-5 |
Sat 12, Feb-07:00 - Club Friendly Hobart Olympia Warriors II vs Taroona |
0-3 |
0-5 |
Sat 12, Feb-07:00 - Club Friendly Moreton Bay United(U23) vs Gold Coast United(U23) |
1-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-09:00 - Club Friendly Glenorchy Knights vs South Hobart |
0-1 |
2-3 |
Sat 12, Feb-23:00 - Colombia Copa Mustang Cortulua vs Patriotas FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-01:00 - Colombia Copa Mustang Union Magdalena vs Envigado |
1-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-03:05 - Colombia Copa Mustang Atletico Bucaramanga vs Deportivo Pasto |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-05:10 - Colombia Copa Mustang Atletico Nacional vs Alianza Petrolera |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-00:00 - Copa Libertadores U20 Blooming U20 vs Independiente Del Valle U20 |
0-1 |
0-3 |
Sat 12, Feb-02:30 - Copa Libertadores U20 Caracas FC U20 vs Sporting Cristal U20 |
1-0 |
5-1 |
Sat 12, Feb-01:00 - Costa Rica Division 2 AD Carmelita vs Municipal Liberia |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division NK Lokomotiva Zagreb vs Istra 1961 |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-20:05 - Croatia - 1. Division Dinamo Zagreb vs HNK Gorica |
0-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-17:30 - Croatia - 2. Division Rudes vs NK Dubrava Tim Kabel |
0-1 |
4-1 |
Sat 12, Feb-17:30 - Croatia - 2. Division NK Opatija vs HNK Cibalia |
1-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-17:30 - Croatia - 2. Division NK Solin vs Kustosija |
2-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-17:30 - Croatia - 2. Division NK Osijek B vs NK Radnik Sesvete |
0-1 |
0-3 |
Sat 12, Feb-17:30 - Croatia - 2. Division NK Jarun vs NK Dugopolje |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-16:00 - Croatia - 2. Division NK Varteks Varazdin vs NK Orijent Rijeka |
0-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-14:00 - Croatia U19 Hajduk Split (U19) vs NK Osijek (U19) |
4-0 |
6-0 |
Sat 12, Feb-18:00 - Cyprus 2 Division Nea Salamis vs Ermis Aradippou |
1-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division Omonia Aradippou vs Ahironas Liopetriou |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division Ayia Napa vs Asil Lysi |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division Othellos Athienou vs Anagennisi Deryneia |
0-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division Karmiotissa Pano Polemidion vs Onisilos Sotiras |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division Xylotympou vs Omonia 29is Maiou |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Hradec Kralove vs SK Dynamo Ceske Budejovice |
1-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Bohemians 1905 vs FC Fastav Zlin |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Banik Ostrava vs Teplice |
1-1 |
2-4 |
Sat 12, Feb-13:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s Pardubice Women\'s vs Slovan Liberec Women\'s |
0-3 |
0-3 |
Sat 12, Feb-16:30 - Egypt Second Divison Telephonat Beni Suef vs Qena SC(EGY) |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-16:30 - Egypt Second Divison El Alameen vs Petrol Asyut |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division Ebbsfleet United vs Slough Town |
0-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division Bath City vs Dorking Wanderers |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division Billericay Town vs Dulwich Hamlet |
2-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division Eastbourne Borough vs Maidstone United |
0-1 |
2-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division Welling United vs Chippenham Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division St Albans City vs Braintree Town |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division Chelmsford City vs Hampton & Richmond |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division Oxford City vs Hemel Hempstead Town |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division Concord Rangers vs Havant & Waterlooville FC |
1-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England FA Trophy Stourbridge vs Solihull Moors |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England FA Trophy Needham Market vs Dartford |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England FA Trophy Stockport County vs Cheshunt |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England FA Trophy Halifax Town vs Notts County |
0-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England FA Trophy Wrexham vs Boreham Wood F.C. |
2-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England FA Trophy Dagenham and Redbridge vs Spennymoor Town |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England FA Trophy York City vs Morpeth Town |
0-1 |
3-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England FA Trophy Tonbridge Angels vs Bromley |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League One Milton Keynes Dons vs Ipswich |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League One Wigan Athletic vs Charlton Athletic |
1-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League One Oxford United vs Bolton Wanderers |
2-2 |
2-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League One Plymouth Argyle vs Shrewsbury Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League One Cheltenham Town vs Fleetwood Town |
2-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League One Portsmouth vs Doncaster Rovers |
0-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League One Accrington Stanley vs Crewe Alexandra |
1-0 |
4-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League One Lincoln City vs Wycombe Wanderers |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League One Morecambe vs Gillingham |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League One Burton Albion FC vs Cambridge United |
1-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League One AFC Wimbledon vs Sunderland |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two Rochdale vs Harrogate Town |
1-2 |
3-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two Walsall vs Tranmere Rovers |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two Bradford City AFC vs Exeter City |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two Leyton Orient vs Salford City F.C. |
0-0 |
0-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two Port Vale vs Northampton Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two Colchester United vs Carlisle |
0-0 |
2-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two Swindon vs Scunthorpe United |
0-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two Bristol Rovers vs Mansfield Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two Crawley Town vs Hartlepool United FC |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two Newport County vs Oldham Athletic AFC |
2-1 |
3-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two Sutton United vs Forest Green Rovers |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-20:30 - England League Two Barrow vs Stevenage FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Division one Leek Town vs Colne |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Division one Stocksbridge Park Steels vs Lincoln United |
2-1 |
4-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Division one Trafford vs Marine |
0-2 |
0-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Division one Ramsbottom United vs Clitheroe |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Division one Warrington Rylands vs 1874 Northwich |
2-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League Lancaster City vs Scarborough Athletic |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League Whitby Town vs Matlock Town |
2-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League Hyde United vs Warrington Town FC |
0-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League Gainsborough Trinity vs FC United of Manchester |
2-1 |
3-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League Witton Albion vs Stalybridge Celtic |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League Bamber Bridge vs Stafford Rangers |
0-2 |
1-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League Nantwich Town vs Buxton FC |
1-0 |
1-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League Mickleover Sports vs Radcliffe FC |
3-0 |
4-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League South Shields vs Atherton Collieries |
1-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League Basford United F.C. vs Ashton United |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League First Division Chichester City vs Cray Valley PM |
0-0 |
0-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division AFC Hornchurch vs Folkestone Invicta |
1-0 |
4-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Carshalton Athletic FC vs Lewes |
1-2 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division East Thurrock United vs Margate |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Potters Bar Town vs Haringey Borough |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Enfield Town vs Bishop\'s Stortford |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Wingate & Finchley vs Cray Wanderers |
2-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Corinthian Casuals vs Bowers & Pitsea |
0-2 |
0-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Leatherhead vs Bognor Regis Town |
0-0 |
2-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Horsham vs Kingstonian |
2-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Merstham vs Worthing |
0-0 |
0-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Division one Winchester City vs Cinderford Town |
1-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Division one Plymouth Parkway vs Melksham Town |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Tamworth vs Alvechurch |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Nuneaton Borough vs Stratford Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Bromsgrove Sporting vs Rushall Olympic |
0-4 |
2-4 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Redditch United vs Hednesford Town |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Leiston FC vs Banbury United |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Royston Town vs Lowestoft Town |
2-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Barwell vs Rushden&Diamonds |
0-0 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Peterborough Sports vs Coalville Town |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League Farnborough FC vs Yate Town |
1-2 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League Tiverton Town vs Truro City |
1-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League Hayes &Yeading vs Gosport Borough |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League Weston Super Mare vs Wimborne Town |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League Chesham United vs Salisbury City |
0-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League Taunton Town vs Swindon Supermarine |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League Metropolitan Police vs Hendon |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League Walton Casuals vs Beaconsfield Town F.C. |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League Harrow Borough vs Kings Langley |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League Poole Town vs Merthyr Town |
2-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League Hartley Wintney vs Dorchester Town |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-16:30 - England The Championship Huddersfield Town vs Sheffield United |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship Nottingham Forest vs Stoke City |
0-0 |
2-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship Millwall vs Cardiff City |
0-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship Middlesbrough vs Derby County |
3-1 |
4-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship Reading vs Coventry |
1-1 |
2-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship Hull City vs Fulham |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship Blackpool vs AFC Bournemouth |
1-0 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship Birmingham vs Luton Town |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship Barnsley vs Queens Park Rangers |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship Peterborough United vs Preston North End |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-21:30 - English Premier League Norwich City vs Manchester City |
0-1 |
0-4 |
Sat 12, Feb-16:30 - English Premier League Manchester United vs Southampton |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - English Premier League Watford vs Brighton & Hove Albion |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - English Premier League Brentford vs Crystal Palace |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - English Premier League Everton vs Leeds United |
2-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-16:00 - Estonia Winter Tournament Tabasalu JK Charma vs Laanemaa Haapsalu |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-18:30 - Estonia Winter Tournament Trans Narva vs JK Tallinna Kalev |
2-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-16:30 - Estonia Winter Tournament Paide Linnameeskond vs Tallinna JK Legion |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-20:30 - Estonia Winter Tournament Tallinna JK Legion B vs Tartu Kalev |
1-1 |
2-4 |
Sat 12, Feb-14:30 - Estonia Winter Tournament Viimsi JK vs Ida-Virumaa FC Alliance |
1-0 |
6-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - FIFA Club World Championship Al Hilal vs Al Ahly SC |
0-3 |
0-4 |
Sat 12, Feb-20:30 - FIFA Club World Championship Chelsea FC vs Palmeiras |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Finland League Cup Lahti vs FC Honka |
0-2 |
0-4 |
Sat 12, Feb-17:00 - Finland League Cup FC Haka vs Ilves Tampere |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Finland Ykkonen Cup Turun Palloseura vs Ekenas IF |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-17:30 - Finland Ykkonen Cup KPV Kokkola vs Jaro |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-17:40 - Finland Ykkonen Cup PIF Parainen vs PK-35 Vantaa |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-15:10 - Finland Ykkonen Cup Gnistan vs KTP Kotka |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Finland Ykkonen Cup SJK Akatemia vs Mikkelin Palloilijat |
0-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-18:00 - France Ligue 2 Valenciennes FC vs Toulouse |
0-1 |
1-3 |
Sat 12, Feb-22:00 - France Ligue 2 AJ Auxerre vs Nancy |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-22:00 - France Ligue 2 AC Ajaccio vs Guingamp |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-22:00 - France Ligue 2 Caen vs Nimes |
3-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-22:00 - France Ligue 2 Amiens SC vs Chamois Niortais |
2-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-22:00 - France Ligue 2 Dijon vs Pau FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-22:00 - France Ligue 2 Grenoble Foot 38 vs FC Sochaux-Montbeliard |
1-1 |
1-3 |
Sat 12, Feb-22:00 - France Ligue 2 USL Dunkerque vs Rodez AF |
2-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-22:00 - France Ligue 2 Paris FC vs Quevilly Rouen |
2-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A Voltigeurs Chateaubriant vs FC Rouen |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A Blois F.41 vs St Pryve St Hilaire |
2-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A FC Chartres vs AS Vitre |
4-2 |
5-2 |
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A Granville vs Caen B |
1-1 |
|
Sat 12, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group A Guingamp B vs Saint Malo |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-21:30 - French Championnat Amateur Group A Vannes OC vs Romorantin |
1-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-22:00 - French Championnat Amateur Group A Lorient B vs Plabennec |
1-0 |
|
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B Saint Quentin vs L\'Entente SSG |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B Fleury Merogis U.S. vs Metz B |
0-0 |
|
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B ST Maur Lusitanos vs Beauvais |
0-0 |
|
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B Bobigny A.C. vs Epinal |
3-1 |
3-4 |
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B Paris 13 Atletico vs ASM Belfort |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group B Haguenau vs Sainte Genevieve Sports |
0-1 |
1-4 |
Sat 12, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group B Auxerre B vs Stade Reims II |
0-2 |
0-2 |
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C Hyeres vs Monaco B |
2-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C Marignane Gignac vs Frejus Saint-Raphael |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C RC Grasse vs GFA Rumilly Vallieres |
1-1 |
|
Sat 12, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group C Jura Sud Foot vs Aubagne |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group C Lyonnais B vs Saint-Priest |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group C Olymplque de Marseille B vs Monts d\'Or Azergues |
0-1 |
2-3 |
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D Andrezieux vs Chamalieres FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D Angouleme CFC vs Le Puy Foot 43 Auvergne |
1-0 |
|
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D Moulins Yzeure vs Stade Montois |
2-0 |
|
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D Trelissac vs Bourges 18 |
0-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D Colomiers vs Montpellier B |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D Avenir Sportif Beziers vs FC Bergerac |
1-1 |
|
Sat 12, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group D Canet Roussillon vs Angers II |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Chambly FC (U19) vs US Orleans U19 |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C Stade Rennais FC(U19) vs Avranches(U19) |
3-1 |
|
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat National U19 Groupe C Laval U19 vs Concarneau(U19) |
1-1 |
|
Sat 12, Feb-00:00 - French Feminines D1 Paris Saint Germain Women\'s vs Dijon Women\'s |
3-0 |
5-0 |
Sat 12, Feb-00:00 - French Feminines D1 Lyonnais Women\'s vs ASJ Soyaux Women\'s |
3-0 |
8-0 |
Sat 12, Feb-00:00 - French Le Championnat Ligue 1 Paris Saint-Germain vs Stade Rennes FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:59 - French Le Championnat Ligue 1 Montpellier HSC vs Lille OSC |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-22:00 - French National League SO Cholet vs Stade Lavallois MFC |
1-1 |
1-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - Friendly Internationals Israel(U17) vs Belarus(U17) |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Friendly Internationals Germany(U16) vs England(U16) |
1-1 |
5-1 |
Sat 12, Feb-12:00 - Friendly Internationals Tajikistan(U17) vs Kyrgyzstan(U17) |
2-0 |
3-2 |
Sat 12, Feb-19:30 - Friendly Internationals Ghana women\'s(U17) vs Morocco Women\'s U17 |
2-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-18:30 - Friendly Internationals Ireland(U17) vs Belgium(U17) |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-16:40 - Friendly Internationals Moldova(U17) vs Belarus(U16) |
1-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-14:20 - Friendly Internationals Georgia(U17) vs Uzbekistan(U17) |
0-1 |
0-3 |
Sat 12, Feb-17:00 - Friendly Internationals Zambia Women\'s vs South Africa Women\'s |
3-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-23:00 - Futsal Spain Division De Honor Cordoba Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal |
1-0 |
7-1 |
Sat 12, Feb-21:00 - Futsal Spain Division De Honor Manzanares FS Futsal vs Real Betis Futsal |
2-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-17:00 - German 3. Liga FC Kaiserslautern vs 1. FC Magdeburg |
0-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-17:00 - German 3. Liga Eintracht Braunschweig vs SC Freiburg II |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - German 3. Liga Dortmund(Am) vs Havelse |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - German 3. Liga SV Meppen vs Munchen 1860 |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - German 3. Liga Wurzburger Kickers vs MSV Duisburg |
0-2 |
1-2 |
Sat 12, Feb-17:00 - German 3. Liga Turkgucu Ataspor Munchen vs SV Waldhof Mannheim |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Carl Zeiss Jena(U17) vs Hamburger(U17) |
0-3 |
|
Sat 12, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Nurnberg (U17) vs Hoffenheim(U17) |
1-3 |
|
Sat 12, Feb-18:00 - German B-Junioren-Bundesliga West SG Unterrath(U17) vs SC Paderborn 07(U17) |
2-4 |
|
Sat 12, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Alemannia Aachen(U17) vs Bayer Leverkusen(U17) |
0-2 |
|
Sat 12, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Wuppertaler SV Borussia(U17) vs RW Essen(U17) |
0-1 |
|
Sat 12, Feb-18:30 - German Bundesliga Monchengladbach vs Augsburg |
1-0 |
3-2 |
Sat 12, Feb-18:30 - German Bundesliga SC Freiburg vs 1.FSV Mainz 05 |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-18:30 - German Bundesliga Eintracht Frankfurt vs VfL Wolfsburg |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-18:30 - German Bundesliga VfL Bochum vs Bayern Munich |
4-1 |
4-2 |
Sat 12, Feb-18:30 - German Bundesliga Greuther Furth vs Hertha BSC Berlin |
1-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-21:30 - German Bundesliga Bayer Leverkusen vs VfB Stuttgart |
1-0 |
4-2 |
Sat 12, Feb-23:30 - German Bundesliga 2 SSV Jahn Regensburg vs St. Pauli |
0-2 |
2-3 |
Sat 12, Feb-16:30 - German Bundesliga 2 Hamburger vs 1. FC Heidenheim 1846 |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-16:30 - German Bundesliga 2 Karlsruher SC vs FC Nurnberg |
1-1 |
4-1 |
Sat 12, Feb-16:30 - German Bundesliga 2 SC Paderborn 07 vs Dynamo Dresden |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-16:00 - German Frauen Bundesliga SC Freiburg Women\'s vs Bayern Munich Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sat 12, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord RB Leipzig(U19) vs Hallescher FC(U19) |
3-0 |
7-0 |
Sat 12, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord Hansa Rostock(U19) vs Energie Cottbus (U19) |
0-0 |
0-2 |
Sat 12, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord Holstein Kiel(U19) vs Wolfsburg(U19) |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord St. Pauli(U19) vs Magdeburg(U19) |
1-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord Union Berlin(U19) vs Hannover 96 (U19) |
0-2 |
0-2 |
Sat 12, Feb-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud Hoffenheim(U19) vs Kassel U19 |
2-0 |
5-0 |
Sat 12, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud Augsburg(U19) vs Karlsruher SC (U19) |
0-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud SSV Ulm U19 vs FC Ingolstadt(U19) |
0-1 |
0-4 |
Sat 12, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud SC Freiburg(U19) vs SpVgg Unterhaching U19 |
3-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud Bayern Munich(U19) vs FC Astoria Walldorf(U19) |
0-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga West Koln(U19) vs Preuben Munster U19 |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-19:59 - German Junioren Bundesliga West Arminia Bielefeld(U19) vs RW Oberhausen U19 |
1-0 |
2-3 |
Sat 12, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost Chemnitzer vs Hertha BSC Berlin Am |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost FC Lokomotive Leipzig vs FSV Union Furstenwalde |
4-1 |
6-2 |
Sat 12, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost SV Lichtenberg 47 vs Chemie Leipzig |
0-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost Eilenburg vs VfB Auerbach |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-17:05 - Germany - Regionalliga Nordost Germania Halberstadt vs Carl Zeiss Jena |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nord Phonix Lubeck vs VfB Lubeck |
1-2 |
1-4 |
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord Heider SV vs Hamburger SV II |
0-2 |
0-3 |
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued VfB Stuttgart II vs 1. FSV Mainz 05 II |
0-2 |
0-2 |
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued FC 08 Homburg vs KSV Hessen Kassel |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued FSV Frankfurt vs Astoria Walldorf |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued TSV Steinbach Haiger vs FK Pirmasens |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued FC Giessen vs Bahlinger SC |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West KFC Uerdingen 05 vs Monchengladbach B |
0-0 |
1-4 |
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West Preuben Munster vs Rot Weiss Ahlen |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West Bonner SC vs Koln Am. |
0-1 |
1-3 |
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West VFB Homberg vs RW Essen |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West Fortuna Dusseldorf II vs SV Straelen |
0-3 |
0-4 |
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West SC Wiedenbruck vs TSV Alemannia Aachen |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Ghana Premier League Asante Kotoko FC vs Accra Lions |
2-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Gibraltar Premier Divisio Europa FC vs Glacis United |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-21:30 - Gibraltar Premier Divisio Manchester 62 FC vs College 1975 |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-21:30 - Greece Super League 1 Apollon Smirnis vs Panaitolikos Agrinio |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-21:30 - Greece Super League 1 Asteras Tripolis vs Ionikos |
1-0 |
2-3 |
Sat 12, Feb-16:45 - Greece Super League 2 Niki Volos vs Iraklis 1908 |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-16:45 - Greece Super League 2 Almopos Aridaea vs Veria FC |
0-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-16:45 - Greece Super League 2 Panathinaikos B vs Kifisia |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Greece Super League 2 Kalamata AO vs AEK Athens II |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-16:00 - Greece U19 PAOK Saloniki(U19) vs Atromitos Athens(U19) |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-14:00 - Greece U19 Apollon Smirnis U19 vs Panetolikos(U19) |
0-2 |
0-2 |
Sat 12, Feb-14:00 - Greece U19 Asteras Tripolis(U19) vs Ionikos(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Greece U19 Panathinaikos(U19) vs Lamia U19 |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-23:00 - Holland Eredivisie Vitesse Arnhem vs PSV Eindhoven |
0-3 |
0-5 |
Sat 12, Feb-21:45 - Holland Eredivisie FC Groningen vs Fortuna Sittard |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-21:45 - Holland Eredivisie SC Cambuur vs FC Zwolle |
2-2 |
3-4 |
Sat 12, Feb-22:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s Ajax Amsterdam Women\'s vs FC Zwolle Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie Tielse Eendracht Combinatie vs VV Katwijk |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie ASWH vs GVVV Veenendaal |
1-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie Kozakken Boys vs SV De Treffers |
1-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-17:45 - Hungary NB1 Paksi SE vs Gyirmot SE |
1-2 |
2-3 |
Sat 12, Feb-19:59 - Hungary NB1 Debreceni VSC vs Mezokovesd-Zsory |
1-1 |
1-4 |
Sat 12, Feb-22:30 - Hungary NB1 Puskas Akademia vs MTK Budapest FC |
0-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-18:00 - Iceland Women\\\'s League Cup Throttur Reykjavik Women\'s vs Fylkir Women\'s |
1-2 |
|
Sat 12, Feb-19:59 - Iceland Women\\\'s League Cup Thor KA Akureyri Woman\'s vs Keflavik Women\'s |
3-0 |
|
Sat 12, Feb-17:00 - Iceland Women\\\'s League Cup Breidablik Women\'s vs Tindastoll Neisti Women\'s |
5-0 |
|
Sat 12, Feb-18:00 - Iceland League Cup IA Akranes vs Thor Akureyri |
2-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-18:00 - Iceland League Cup HK Kopavogur vs IBV Vestmannaeyjar |
1-2 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:59 - Iceland League Cup Grindavik vs KA Akureyri |
0-0 |
0-2 |
Sat 12, Feb-15:00 - Iceland League Cup Hafnarfjordur FH vs UMF Selfoss |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-15:00 - Iceland League Cup Fylkir vs Fram Reykjavik |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Iceland League Cup Fjolnir vs KV Reykjavik |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-18:00 - India Super League ATK Mohun Bagan vs Northeast United |
2-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Indonesia Liga 1 Bhayangkara FC vs Bali United FC |
0-2 |
0-3 |
Sat 12, Feb-15:30 - Iran League Sepahan vs Naft Masjed Soleyman FC |
1-0 |
4-1 |
Sat 12, Feb-15:30 - Iran League Shahr Khodrou vs Mes Rafsanjan |
0-1 |
1-3 |
Sat 12, Feb-16:30 - Iran League Sanat Naft vs Tractor SC |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-23:15 - Israel Liga Bet Sporting Tel Aviv vs Shimshon Bnei Tayibe |
1-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-15:30 - Israel Liga Bet Ihud Bnei Baka vs Hapoel Bnei Musmus |
0-0 |
0-2 |
Sat 12, Feb-22:15 - Israel Liga Bet SC Hapoel Lod vs Maccabi Ironi Netivot |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-19:30 - Israel Premier League F.C. Ashdod vs Hapoel Beer Sheva |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:59 - Israel Premier League Hapoel Nof HaGalil vs Hapoel Hadera |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-22:00 - Israel Premier League Hapoel Tel Aviv vs Maccabi Tel Aviv |
1-1 |
2-3 |
Sat 12, Feb-17:00 - Israel Premier League Maccabi Netanya vs Hapoel Katamon Jerusalem |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-21:30 - Israel State League Ironi Nesher vs Maccabi Tamra |
2-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-11:00 - Israel U19 League Maccabi Herzliya U19 vs Hapoel Hod HaSharon(U19) |
1-2 |
1-3 |
Sat 12, Feb-15:30 - Israel U19 League Maccabi Ashdod (U19) vs Hapoel Petah Tikva(U19) |
0-3 |
0-5 |
Sat 12, Feb-13:00 - Israel U19 League Hapoel Ashkelon U19 vs Hapoel Jerusalem Sami Malka U19 |
1-0 |
1-4 |
Sat 12, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera Pescara Youth vs Genoa Youth |
1-2 |
1-2 |
Sat 12, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera Juventus Youth vs Fiorentina Youth |
3-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera Atalanta Youth vs Inter Milan Youth |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera Roma Youth vs Torino Youth |
1-2 |
2-2 |
Sat 12, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 Parma Youth vs Pordenone Youth |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 Lazio Youth vs Salernitana Youth |
1-0 |
5-0 |
Sat 12, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 Cittadella Youth vs Como Youth |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 Virtus Entella Youth vs Reggiana Youth |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 Venezia F.C. Youth vs Brescia Youth |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 Alessandria Youth vs Cremonese Youth |
0-2 |
1-4 |
Sat 12, Feb-13:30 - Italian Campionato Primavera 2 Reggina Youth vs Ternana Youth |
1-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Ascoli Youth vs Benevento Youth |
1-0 |
|
Sat 12, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Pisa Youth vs Cosenza Calcio Youth |
3-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Spezia Youth vs Frosinone Youth |
1-0 |
2-2 |
Sat 12, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Perugia Youth vs Crotone Youth |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Italian Campionato Primavera 2 S.S.D. Monza 1912 Youth vs Udinese Youth |
2-2 |
2-2 |
Sat 12, Feb-23:45 - Italian Serie A Torino vs Venezia F.C. |
1-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-18:00 - Italian Serie A Lazio vs Bologna |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-21:00 - Italian Serie A Napoli vs Inter Milan |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:15 - Italian Serie B Perugia vs Frosinone |
2-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-19:15 - Italian Serie B Urbs Reggina 1914 vs Crotone |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Italian Serie B Vicenza vs Cosenza Calcio 1914 |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Italian Serie B Parma Calcio 1913 vs Pordenone Calcio SSD |
0-1 |
4-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Italian Serie B Cittadella vs Cremonese |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-17:00 - Italian Serie B Pisa vs Ternana |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Italian Serie B A.C. Monza vs Spal |
1-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-17:30 - Italian Woman\\\'s Cup AC Milan Women\'s vs Sampdoria Women\'s |
2-0 |
4-1 |
Sat 12, Feb-15:30 - Italian Woman\\\'s Cup Fiorentina Women\'s vs Empoli Women\'s |
1-2 |
2-2 |
Sat 12, Feb-17:30 - Italy C1A Albinoleffe vs Triestina |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-17:30 - Italy C1C Latina Calcio vs Turris Neapolis |
2-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-20:30 - Italy C1C ACR Messina vs Foggia |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-20:30 - Italy C1C Catania vs Picerno |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-20:30 - Italy C1C Palermo vs Juve Stabia |
2-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-20:30 - Italy C1C Avellino vs Nuova Monterosi |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-20:30 - Italy C1C Fidelis Andria vs U.S. Catanzaro 1929 |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-20:30 - Italy C1C S.S.D. Potenza Calcio vs Vibonese |
1-0 |
4-2 |
Sat 12, Feb-20:30 - Italy C1C Paganese Calcio 1926 vs S.S.D. Citta di Campobasso |
1-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-20:30 - Italy C1C S.S. Monopoli 1966 vs FC Bari 1908 |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Rimini vs Forli FC |
3-1 |
4-1 |
Sat 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Mezzolara vs Real Forte Querceta |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:30 - Ivory Coast Division 1 Lys Sassandra vs Societe Omnisports De L\'Armee |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-22:00 - Ivory Coast Division 1 AS Indenie Abengourou vs Sporting Gagnoa |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-22:00 - Jamaica Premier League Waterhouse FC vs Molynes United |
0-0 |
0-2 |
Sat 12, Feb-08:35 - Japanese Super Cup Kawasaki Frontale vs Urawa Red Diamonds |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-16:00 - Kenya Premier League Tusker FC Nairobi vs Ulinzi Stars Nakuru |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-16:00 - Kenya Premier League Wazito FC vs Sofapaka Nairobi FC |
0-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-16:00 - Kenya Premier League Bidco United vs Talanta FC |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-16:15 - Kenya Premier League KCB Nairobi vs Bandari FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-14:00 - Kenya Premier League Mathare United FC vs Kakamega Homeboyz |
1-2 |
1-3 |
Sat 12, Feb-16:00 - Kosovo Super League KF Drenica Skenderaj vs Gjilani |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-16:00 - Kosovo Super League KF Drita Gjilan vs KF Feronikeli |
3-0 |
7-0 |
Sat 12, Feb-16:00 - Kosovo Super League Ballkani vs Dukagjini |
2-0 |
4-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Libya League Division 1 Al-Madina vs Al Khmes |
0-0 |
|
Sat 12, Feb-17:00 - Libya League Division 1 Olympic Azzaweya vs Al Mahalla |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Luxembourg National Division Progres Niederkorn vs Victoria Rosport |
1-0 |
3-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - Luxembourg National Division Rodange 91 vs Union Titus Petange |
0-3 |
0-4 |
Sat 12, Feb-00:00 - Malta First Division League Lija Athletic vs Melita FC |
0-0 |
1-2 |
Sat 12, Feb-21:00 - Malta First Division League Marsaxlokk FC vs Pembroke Athleta |
0-2 |
2-2 |
Sat 12, Feb-21:00 - Malta First Division League Rabat Ajax vs Mqabba FC |
2-0 |
2-2 |
Sat 12, Feb-17:00 - Malta First Division League Qrendi vs Marsa F.C. |
0-2 |
0-4 |
Sat 12, Feb-17:00 - Malta First Division League Swieqi United vs St. Andrews |
1-3 |
1-4 |
Sat 12, Feb-21:00 - Malta Premier League Balzan FC vs Gzira United |
1-1 |
1-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - Malta Premier League Valletta FC vs Hibernians FC |
0-2 |
1-4 |
Sat 12, Feb-17:00 - Malta Premier League Floriana FC vs Mosta FC |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Quinns FC vs Kingsley Westside |
0-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Curtin University SC vs Rockingham City |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Murdoch Uni Melville vs Canning City |
1-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Mandurah City vs South West Phoenix |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Gosnells City vs Forrestfield United |
0-2 |
0-4 |
Sat 12, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Joondalup United vs Wanneroo City |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-05:00 - Mexico Primera Division Mazatlan FC vs Club Tijuana |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-07:00 - Mexico Primera Division Puebla vs Atlas |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-21:00 - Mexico Primera Divison 2 Leones Univ Guadalajara B vs Correcaminos UAT B |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison 2 Estudiantes Tecos vs Mineros De Fresnillo |
1-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-22:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Pumas UNAM Women\'s vs Cruz Azul Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-22:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Atlas Women\'s vs Atletico San Luis Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-03:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Queretaro FC Women\'s vs Mazatlan FC Women\'s |
0-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-03:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Deportivo Toluca Women\'s vs CF Monterrey Women\'s |
1-1 |
1-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - Mexico Youth U20 Chivas Guadalajara(U20) vs Tigres UANL(U20) |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Mexico Youth U20 Cruz Azul(U20) vs Necaxa U20 |
0-1 |
|
Sat 12, Feb-19:00 - Mexico Youth U20 San Luis U20 vs Deportivo Toluca Mexiquense U20 |
4-1 |
|
Sat 12, Feb-19:00 - Mexico Youth U20 Monterrey U20 vs FC Juarez(U20) |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-21:00 - Mexico Youth U20 Santos Laguna U20 vs Club America U20 |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-18:30 - Morocco Division 2 Kawkab Marrakech vs TAS de Casablanca |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-18:30 - Morocco Division 2 Stade Marocain du Rabat vs USM Oujda |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-18:30 - Morocco Division 2 Racing Casablanca vs Chabab Ben Guerir |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-21:00 - Morocco Super League Chabab Mohammedia vs Ittihad Tanger |
2-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Morocco Super League Hassania Agadir vs DHJ Difaa Hassani Jadidi |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-21:20 - National League Woking vs Southend United |
0-2 |
2-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - National League Grimsby Town vs Aldershot Town |
2-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - National League Barnet F.C. vs Wealdstone FC |
0-2 |
1-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - National League Weymouth vs Chesterfield |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - National League Eastleigh vs Yeovil Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - National League Kings Lynn vs Altrincham |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - National League Dover Athletic vs Torquay United |
1-1 |
1-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - National League North Darlington vs Chester FC |
1-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - National League North AFC Telford United vs Kidderminster |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - National League North Boston United vs Southport FC |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - National League North Hereford vs Guiseley |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - National League North Alfreton Town vs Gateshead |
0-2 |
0-4 |
Sat 12, Feb-19:00 - National League North Blyth Spartans vs Kettering Town |
1-2 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - National League North Farsley Celtic vs Gloucester City |
0-0 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - National League North Leamington vs Chorley |
2-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - National League North Brackley Town vs AFC Fylde |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Enyimba International vs Niger Tornadoes FC |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Rivers United vs Wikki Tourists |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Katsina United vs Kwara United |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga Bregalnica Stip vs Renova Cepciste |
0-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-00:00 - Northern Ireland IFA Championship Dergview FC vs Newry City |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Institute FC vs Loughgall FC |
0-1 |
2-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Ballinamallard United vs Ards FC |
1-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Dundela FC vs Queen\'s University Belfast |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Knockbreda vs Annagh United |
0-1 |
0-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League Ballymena United F.C. vs Dungannon Swifts |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League Cliftonville vs Coleraine F.C. |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League Larne FC vs Crusaders FC |
0-0 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League Glenavon FC vs Portadown FC |
3-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League Warrenpoint Town vs Carrick Rangers |
3-1 |
4-2 |
Sat 12, Feb-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol San Francisco FC vs CA Independiente La Chorrera |
2-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-01:15 - Paraguayan Primera Division Tacuary FBC vs 12 de Octubre |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-03:30 - Paraguayan Primera Division Sportivo Ameliano vs Resistencia SC |
0-2 |
1-4 |
Sat 12, Feb-04:00 - Peru Primera Division Universitario de Deportes vs Universidad San Martin de Porres |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-22:15 - Peru Primera Division Alianza Atletico vs UTC Cajamarca |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-18:00 - Poland - Ekstraklasa Wisla Krakow vs Stal Mielec |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-20:30 - Poland - Ekstraklasa Radomiak Radom vs Rakow Czestochowa |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-23:00 - Poland - Ekstraklasa Lech Poznan vs Bruk Bet Termalica Nieciecza |
3-0 |
5-0 |
Sat 12, Feb-19:59 - Portugal Campeonato Uniao Idanhense vs S.C.Praiense |
1-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Marinhense vs ARC Oleiros |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao FC Penafiel(U19) vs Luxita(U19) |
1-0 |
2-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao Varzim U19 vs Boavista(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora CD Mafra vs FC Porto B |
2-1 |
3-2 |
Sat 12, Feb-18:00 - Portugal Liga de Honora Academica Coimbra vs C.D. Feirense |
1-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19 Nacional(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19) |
3-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Academica Coimbra(U19) vs Amora FC(U19) |
1-0 |
|
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Uniao Leiria U19 vs Sacavenense(U19) |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Gil Vicente U19 vs Tondela(U19) |
0-2 |
0-4 |
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Vitoria SC Guimaraes U19 vs Alverca(U19) |
2-2 |
|
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 FC Famalicao(U19) vs Vizela(U19) |
1-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Vilafranquense(U19) vs Belenenses(U19) |
2-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23 Rio Ave(U23) vs GD Estoril-Praia(U23) |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23 Academica Coimbra(U23) vs Maritimo(U23) |
0-1 |
0-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U23 Farense(U23) vs Belenenses(U23) |
0-2 |
1-3 |
Sat 12, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga SC Braga vs Pacos Ferreira |
0-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-00:15 - Portugal Primera Liga FC Porto vs Sporting Clube de Portugal |
1-2 |
2-2 |
Sat 12, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga SL Benfica vs CD Santa Clara |
0-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga Portimonense vs Boavista FC |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Primeira Liga 3 Anadia vs Sanjoanense |
0-2 |
0-2 |
Sat 12, Feb-23:00 - Primeira Liga 3 Vitoria Setubal FC vs SCU Torreense |
1-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - Primeira Liga 3 Alverca vs Real SC |
0-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Primeira Liga 3 Felgueiras vs Lusitania Lourosa |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Primeira Liga 3 Sao Joao Ver vs CDC Montalegre |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Primeira Liga 3 Oriental Dragon vs Oliveira do Hospital |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-16:00 - Republic of Azerbaijan Cup Sabah FK Baku vs Neftchi Baku |
1-0 |
1-3 |
Sat 12, Feb-21:55 - Romania - Divizia A Gaz Metan Medias vs CFR Cluj |
0-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-16:00 - Romania - Divizia A Farul Constanta vs FC Voluntari |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-18:00 - San Marino Girone A SP Domagnano vs AC Juvenes/Dogana |
0-2 |
0-2 |
Sat 12, Feb-18:00 - San Marino Girone A SP Libertas vs SS Murata |
0-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-18:00 - San Marino Girone A Folgore/Falciano vs Cailungo |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-18:00 - San Marino Girone A San Giovanni vs SC Faetano |
0-0 |
1-2 |
Sat 12, Feb-16:30 - Saudi Arabia Division 2 Al-Rawdhah vs Al Dahab |
1-2 |
3-2 |
Sat 12, Feb-16:30 - Saudi Arabia Division 2 Al Safa(KSA) vs Al Taqdom |
0-3 |
0-4 |
Sat 12, Feb-16:30 - Saudi Arabia Division 2 Al-Thuqbah vs Al-Zlfe |
0-1 |
0-3 |
Sat 12, Feb-16:45 - Saudi Arabia Division 2 Afief vs Hottain |
1-0 |
2-2 |
Sat 12, Feb-16:50 - Saudi Arabia Division 2 Al Qaisoma vs Al Najma |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:05 - Saudi Arabia Division 2 Al-Rayyan vs Al Jandal |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:15 - Saudi Arabia Division 2 Al Ansar Medina vs Al Nairyah |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:30 - Saudi Arabia Professional League Al-Raed vs Al-Taawon |
0-0 |
0-3 |
Sat 12, Feb-17:00 - Saudi Arabia Professional League Al-Tai vs Al-Baten |
0-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-16:30 - Saudi Arabia Youth League Al-Ettifaq Youths vs Al-Shabab Youth |
1-3 |
|
Sat 12, Feb-16:30 - Saudi Arabia Youth League Al-Fath Youths vs Al Ahli Jeddah Youth |
1-2 |
|
Sat 12, Feb-16:30 - Saudi Arabia Youth League Al-Qadasiya Youths vs Al-Jeel Youths |
0-0 |
|
Sat 12, Feb-16:30 - Saudi Arabia Youth League Al Khaleej Youths vs Al Wehda Youth |
1-0 |
|
Sat 12, Feb-16:45 - Saudi Arabia Youth League Al Nasr Riyadh Youths vs Al-Faisaly Harmah Youths |
1-2 |
|
Sat 12, Feb-17:05 - Saudi Arabia Youth League Arar Youths vs Al-Raed Youths |
3-1 |
|
Sat 12, Feb-17:05 - Saudi Arabia Youth League Al-Orubah Youths vs Al-Tai Youth |
1-2 |
|
Sat 12, Feb-20:55 - Saudi Arabia Youth League Ohud Medina Youths vs Al-Ittihad Youths |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-21:30 - Scotland FA Cup Annan Athletic vs Glasgow Rangers |
0-3 |
0-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scotland FA Cup Motherwell FC vs Aberdeen |
2-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scotland FA Cup Hearts vs Livingston F.C. |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scotland FA Cup Partick Thistle vs Dundee United |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scotland FA Cup St. Mirren vs Kelty Hearts |
1-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Championship Kilmarnock vs Dunfermline |
0-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Championship Greenock Morton vs Queen of the South FC |
0-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-18:30 - Scottish Highland Football League Wick Academy FC vs Fort William |
2-0 |
3-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League Huntly vs Brora Rangers |
1-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League Inverurie Loco Works vs Nairn County |
3-2 |
3-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League Keith vs Forres Mechanics |
0-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League Rothes vs Lossiemouth FC |
3-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League Deveronvale vs Turriff United |
0-3 |
0-6 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League Fraserburgh vs Clachnacuddin |
3-0 |
7-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League Buckie Thistle FC vs Brechin City |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League Formartine United vs Strathspey Thistle |
1-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish League One Clyde F.C. vs Dumbarton |
1-3 |
1-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish League One Cove Rangers vs Queen\'s Park |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish League One Airdrieonians vs Montrose |
2-1 |
4-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish League One Alloa Athletic vs East Fife |
1-2 |
1-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish League Two Elgin City vs Stranraer F.C. |
0-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-20:30 - Senegal Premier League AS Douanes Dakar vs Pikine |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-20:30 - Senegal Premier League Teungueth FC vs ASC Jaraaf |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-16:00 - Serbia - 1. Liga Radnicki 1923 Kragujevac vs Proleter Novi Sad |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-17:30 - Serbia - 1. Liga Radnicki Nis vs Partizan Belgrade |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-19:59 - Serbia - 1. Liga Crvena Zvezda Beograd vs Cukaricki |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga Trencin vs FK Pohronie |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga Slovan Bratislava vs FK Senica |
2-0 |
5-0 |
Sat 12, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga Liptovsky Mikulas vs Zlate Moravce |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Slovakia Cup Tesla Stropkov vs MSK Puchov |
0-0 |
1-2 |
Sat 12, Feb-18:00 - Slovenia 1. Liga Domzale vs Tabor Sezana |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-20:30 - Slovenia 1. Liga NK Celje vs FC Koper |
1-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:59 - South Africa The Nedbank Cup Kaizer Chiefs FC vs TS Galaxy |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup Royal AM vs Cape Town City |
0-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup NC Pro\'s FC vs Mathaithai |
0-2 |
0-2 |
Sat 12, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup Platinum City Rovers vs Sekhukhune United |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup Sinenkani vs Free State Stars |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Ladies League Division 1 Torrelodones Women\'s vs Real Madrid CF Women\'s B |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Ladies League Division 1 Atletico Lince Women\'s vs Madrid CFF C Women\'s |
2-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-22:15 - Spanish Ladies League Division 1 Sant Gabriel Women\'s vs Espanyol B Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Ladies Premier League Real Betis Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-00:00 - Spanish Primera Division Sevilla vs Elche |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Spanish Primera Division Cadiz vs Celta Vigo |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:15 - Spanish Primera Division Villarreal vs Real Madrid |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-21:30 - Spanish Primera Division Rayo Vallecano vs Osasuna |
0-2 |
0-3 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A Calahorra vs Extremadura |
2-1 |
6-1 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A Inter de Madrid vs Valladolid B |
1-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Real Union de Irun vs UD Logrones |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Athletic Bilbao B vs Zamora CF |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B Barcelona B vs CD Linares Deportivo |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Atletico Sanluqueno vs Sabadell |
0-2 |
0-3 |
Sat 12, Feb-15:30 - Spanish Primera U19 Coria(U19) vs Atletico Sanluqueno(U19) |
1-2 |
1-2 |
Sat 12, Feb-15:45 - Spanish Primera U19 Elche(U19) vs Alboraya(U19) |
1-0 |
|
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Primera U19 UE Cornella(U19) vs Sabadell(U19) |
0-0 |
|
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Primera U19 Arenal(U19) vs Bezana(U19) |
0-1 |
|
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Primera U19 Gimnastic Tarragona(U19) vs UD Unificacion Bellvitge(U19) |
2-1 |
2-6 |
Sat 12, Feb-18:45 - Spanish Primera U19 Cordoba(U19) vs Malaga(U19) |
1-1 |
|
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Primera U19 Castilleja CF(U19) vs CD El Ejido(U19) |
1-1 |
|
Sat 12, Feb-16:00 - Spanish Primera U19 CD Sobradillo(U19) vs CD Maspalomas(U19) |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-16:00 - Spanish Primera U19 Aguilas Atletico(U19) vs Juventud Laguna(U19) |
0-2 |
|
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Primera U19 Real Sociedad(U19) vs CD Oberena(U19) |
2-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Primera U19 La Cruz Villanovense(U19) vs Burgos CF(U19) |
2-1 |
|
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Primera U19 Torre Levante U19 vs Kelme CF U19 |
0-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Primera U19 CD San Felix(U19) vs Cadiz U19 |
1-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Primera U19 Real Aviles(U19) vs Real Oviedo(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Primera U19 CF Trival Valderas U19 vs Getafe(U19) |
0-3 |
1-3 |
Sat 12, Feb-17:00 - Spanish Primera U19 Arucas CF(U19) vs Las Palmas(U19) |
2-1 |
2-4 |
Sat 12, Feb-17:00 - Spanish Primera U19 AD Huracan U19 vs Tenerife U19 |
0-1 |
|
Sat 12, Feb-20:15 - Spanish Primera U19 CE Europa(U19) vs CD Ebro(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division Leganes vs Real Zaragoza |
0-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-23:30 - Spanish Segunda Division Malaga vs Almeria |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division Valladolid vs Girona |
0-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division UD Ibiza vs FC Cartagena |
1-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division CD Mirandes vs Sporting de Gijon |
0-1 |
0-3 |
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Union Langreo vs UD Llanera |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Arosa Sociedad Cultural vs Gimnastica Segoviana |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 UD Mutilvera vs CD Tropezon |
2-0 |
2-2 |
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Espanyol B vs CE Europa |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia UD Somozas vs Racing Villalbes |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Atletico Arnoia vs CD Estradense |
2-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Ceuta B vs CD Rota |
2-2 |
|
Sat 12, Feb-21:15 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta AD Cartaya vs Salerm Cosmetics Puente Genil |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears Rotlet Molinar vs UD Collerense |
2-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CE Mercadal vs CE Felanitx |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears Son Veri vs CE Campos |
0-0 |
0-3 |
Sat 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Arucas CF vs Union Viera |
2-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Lanzarote vs CD Marino |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD Las Palmas C vs Villa Santa Brigida |
1-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Buzanada vs Tenerife B |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra UDC Txantrea vs CD Cortes |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Subiza vs Murchante |
3-1 |
|
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Beti Kozkor KE vs CD Corellano |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Casalarreina vs CD Varea |
2-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha UD Almansa vs CD Azuqueca |
1-2 |
1-4 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Villacanas vs Villarrubia CF |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Manchego Ciudad vs CD Guadalajara |
1-0 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Hogar Alcarreno vs Tarancon |
0-0 |
|
Sat 12, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Guarnizo vs Barreda Balompie |
1-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria U.M. Escobedo vs SD Noja |
3-0 |
5-1 |
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Torina vs Selaya FC |
1-0 |
|
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Atletico Albericia vs UD Samano |
0-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Sociedad Deportiva Beasain vs CD Lagun Onak |
1-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Beti Gazte vs Uritarra |
1-0 |
|
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Portugalete vs Pasaia KE |
0-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-18:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Santutxu vs SD Deusto |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Cultural de Durango vs Tolosa |
2-1 |
2-3 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Baskonia vs San Ignacio |
3-1 |
|
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Aurrera de Ondarroa vs Amurrio |
2-2 |
|
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Anaitasuna vs Leioa |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Alaves B vs CD Vitoria |
1-0 |
|
Sat 12, Feb-22:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Urduliz FT vs Barakaldo CF |
1-2 |
|
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Olot vs Pobla De Mafumet CF |
0-3 |
0-4 |
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Sant Andreu vs FC Asco |
1-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Acero vs Athletic Torrellano |
1-0 |
|
Sat 12, Feb-18:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Castellon II vs CD Roda |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Valencia CF Mestalla vs Elche CF Ilicitano |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CD Olimpic Xativa vs Villajoyosa |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-20:15 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Jove Espanol vs Atzeneta UE |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-23:15 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Complutense Alcala vs CD Colonia Moscardo |
1-0 |
|
Sat 12, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Moratalaz vs Atletico de Madrid B |
0-0 |
0-2 |
Sat 12, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Pozuelo Alarcon vs Rayo Vallecano B |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Numancia B vs UD Santa Marta |
2-1 |
4-1 |
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Ribert vs SD Almazan |
0-0 |
1-2 |
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Astorga vs Atletico Tordesillas |
1-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Cultural Leonesa B vs Palencia CF |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-15:00 - SVK U19 A League Zemplin Michalovce(U19) vs Dukla Banska Bystrica(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-14:00 - SVK U19 A League FK Zeleziarne Podbrezova(U19) vs MSK Zilina(U19) |
3-1 |
3-3 |
Sat 12, Feb-14:00 - SVK U19 A League FK Kosice(U19) vs FC Artmedia Petrzalka(U19) |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-23:30 - Swiss Super League St. Gallen vs Servette |
3-1 |
5-1 |
Sat 12, Feb-21:00 - Swiss Super League Lausanne Sports vs Grasshoppers |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-21:00 - Switzerland Challenge League Yverdon vs Neuchatel Xamax |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-21:00 - Switzerland Challenge League Winterthur vs FC Wil |
0-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-19:00 - Switzerland Women Division 1 FC Lugano Women\'s vs Servette Chenois Woman\'s |
0-1 |
0-3 |
Sat 12, Feb-19:00 - Switzerland Women Division 1 Lucerne Women\'s vs FC Aarau Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-16:00 - Syrian League Al Shorta Damascus vs Jableh SC |
0-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-15:00 - Thai League 1 Samut Prakan City vs Buriram United |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Thai League 1 Nakhon Ratchasima vs Khonkaen United |
0-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-16:00 - Thai League 1 Chiangrai United vs BG Pathum United |
0-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-14:30 - Thai League 1 Nong Bua Pitchaya vs Muang Thong United |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-15:00 - Thai League 2 Khonkaen FC vs Chainat Hornbill FC |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-16:00 - Thai League 2 Rayong FC vs Nakhon Pathom United |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-16:00 - Thai League 2 Lamphun Warrior vs Muangkan United |
1-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-14:00 - Thai League 2 Udon Thani vs Trat FC |
1-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Samut Songkhram FC vs Thawi Samut Sakhon United |
0-0 |
0-1 |
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Bangkok FC vs Welfare Royal Air Force |
2-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Krabi FC vs Surat Thani City |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Royal Thai Fleet vs Chachoengsao |
1-2 |
2-3 |
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Kasem Bundit University FC vs North Bangkok College |
1-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Phattalung FC vs Satun United FC |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Phitsanulok FC vs Maejo United |
0-1 |
0-2 |
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Chaiyaphum United vs Surin Sugar Khongcheemool |
1-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Hua Hin City vs Saraburi FC |
0-2 |
1-5 |
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Ubon Ratchathani FC vs Sisaket FC |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Nonthaburi United vs Muangnont Bankunmae FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Nakhon Mae Sot United FC vs Uttaradit FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 See Kwae City FC vs Northern Tak United |
0-1 |
3-1 |
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Udon United vs Sakon Nakhon FC |
0-0 |
|
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Prime Bangkok vs Siam FC |
0-0 |
1-2 |
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Pluak Daeng United vs Banbueng |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Singha GB Kanchanaburi vs Bang Pa-in Ayutthaya |
0-0 |
|
Sat 12, Feb-13:00 - Thai League 3 Sa Kaeo City vs Kohkwang |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-13:00 - Thai League 3 Patong City FC vs Pattani |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 EGS Gafsa vs CS Tabarka |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 Stade Gabesien vs Sfax Railways |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 EO Sidi Bouzid vs EM Mahdia |
1-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 CS Korba vs Sporting Ben Arous |
2-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 AS Oued Ellil vs AS Gabes |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 AS Mhamdia vs Croissant Msaken |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A Balikesirspor vs Kocaelispor |
1-0 |
1-2 |
Sat 12, Feb-17:00 - Turkey 2 Ligi A Ankaragucu vs Istanbulspor |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A Adanaspor vs Denizlispor |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A Boluspor vs Keciorengucu |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Bergama Belediyespor vs Arnavutkoy Belediyespor |
0-2 |
1-2 |
Sat 12, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Cankaya FK vs Ceyhanspor |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Modafenspor vs Gumushanespor |
1-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Rizespor Women\'s vs Galatasaray SK Women\'s |
1-2 |
2-2 |
Sat 12, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo 1928 Bucaspor FK vs Nazillispor |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Ankaraspor FK vs Ergene Velimese |
2-1 |
4-1 |
Sat 12, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Sariyer vs Sivas Dort Eylul Belediyespor |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Bodrumspor vs Serik Belediyespor |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-19:59 - Turkey Super Lig Galatasaray vs Kayserispor |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Turkey Super Lig Istanbul Basaksehir F.K. vs Gazisehir Gaziantep |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Turkey Super Lig Giresunspor vs Fenerbahce |
1-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-13:00 - Turkey U19 League Galatasaray(U19) vs Kayserispor(U19) |
2-1 |
2-2 |
Sat 12, Feb-13:00 - Turkey U19 League Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19) vs Gazisehir Gaziantep(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-13:00 - Turkey U19 League Ankaragucu(U19) vs Istanbulspor(U19) |
0-3 |
0-5 |
Sat 12, Feb-13:00 - Turkey U19 League Boluspor(U19) vs Keciorengucu U19 |
0-2 |
0-4 |
Sat 12, Feb-13:00 - Turkey U19 League Balikesirspor (U19) vs Kocaelispor(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 12, Feb-13:00 - Turkey U19 League Adanaspor(U19) vs Denizlispor(U19) |
1-0 |
2-2 |
Sat 12, Feb-14:00 - Turkey U19 League Giresunspor(U19) vs Fenerbahce U19 |
1-1 |
2-5 |
Sat 12, Feb-17:20 - UAE League Division 1 Dubba Al Husun vs Al-Jazira Al-Hamra |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-17:20 - UAE League Division 1 Hatta Club vs Masafi SC |
0-1 |
0-1 |
Sat 12, Feb-17:20 - UAE League Division 1 Al Arabi vs Gulf Heroes |
1-1 |
4-1 |
Sat 12, Feb-17:20 - UAE League Division 1 Al Bataeh vs Masfut |
2-1 |
4-1 |
Sat 12, Feb-17:30 - UAE U21 League Al Nasr Dubai U21 vs Al Oruba (U21) |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-17:30 - UAE U21 League Shabab Al Ahli Dubai(U21) vs Ajman Club(U21) |
2-0 |
4-0 |
Sat 12, Feb-17:30 - UAE U21 League Al Ain (U21) vs Emirates Club(U21) |
0-1 |
2-1 |
Sat 12, Feb-15:00 - Uganda Super League URA SC vs Gadaffi |
0-0 |
2-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Uganda Super League Vipers SC vs Arua Hill |
0-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-17:00 - Uganda Super League Bidco Bul Fc vs Wakiso Giants |
1-0 |
2-0 |
Sat 12, Feb-17:00 - Uganda Super League Onduparaka FC vs Busoga United |
3-1 |
|
Sat 12, Feb-03:15 - Uruguay Primera Division Montevideo City Torque vs Centro Atletico Fenix |
1-1 |
1-2 |
Sat 12, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North Conwy Borough FC vs Llandudno FC |
0-2 |
0-4 |
Sat 12, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North Holyhead Hotspur vs Holywell |
0-0 |
1-0 |
Sat 12, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North Penrhyncoch vs Airbus UK Broughton |
0-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North Guilsfield FC vs Ruthin Town FC |
0-1 |
1-1 |
Sat 12, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North Llanrhaeadr FC vs Gresford Athletic |
2-2 |
3-3 |
Sat 12, Feb-18:00 - Wales FAW Championship South Cwmbran Celtic vs Afan Lido |
0-3 |
0-5 |
Sat 12, Feb-18:00 - Wales FAW Championship South Undy Athletic vs Risca United |
1-2 |
1-2 |
Sat 12, Feb-18:00 - Wales FAW Championship South Llantwit Major vs Pontypridd |
3-0 |
3-1 |
Sat 12, Feb-18:30 - Wales FAW Championship South Cambrian & Clydach vs Ammanford |
1-0 |
3-0 |
Sat 12, Feb-18:30 - Wales FAW Championship South Swansea University vs Trefelin |
1-2 |
3-3 |
Sat 12, Feb-18:30 - Wales Premier League Cardiff Metropolitan University FC vs Newtown AFC |
1-0 |
1-1 |
Sat 12, Feb-21:15 - Wales Premier League Caernarfon vs Bala Town F.C. |
0-2 |
3-3 |
Sat 12, Feb-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Chicken Inn vs Tenax FC |
3-0 |
3-0 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.