Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Wed 27, Oct-14:00 - AFC U23 Championship Saudi Arabia(U23) vs Uzbekistan(U23) |
1-1 |
2-2 |
Wed 27, Oct-14:00 - AFC U23 Championship Chinese Taipei(U23) vs Viet Nam(U23) |
0-0 |
0-1 |
Wed 27, Oct-14:00 - AFC U23 Championship Bangladesh(U23) vs Kuwait(U23) |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-16:50 - AFC U23 Championship Kyrgyzstan(U23) vs Oman(U23) |
0-0 |
0-1 |
Wed 27, Oct-20:30 - AFC U23 Championship India (U23) vs United Arab Emirates(U23) |
0-0 |
0-1 |
Wed 27, Oct-22:00 - Amstel Cup Holland Fortuna Sittard vs FC Oss |
2-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-22:00 - Amstel Cup Holland ADO 20 Heemskerk vs BVV Barendrecht |
2-1 |
2-2 |
Wed 27, Oct-22:00 - Amstel Cup Holland IJsselmeervogels vs SBV Excelsior |
0-1 |
0-3 |
Wed 27, Oct-22:00 - Amstel Cup Holland SV De Treffers vs Rijnsburgse Boys |
1-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-22:00 - Amstel Cup Holland VV Capelle vs N.E.C. Nijmegen |
0-2 |
0-3 |
Wed 27, Oct-22:00 - Amstel Cup Holland Almere City FC vs Go Ahead Eagles |
0-1 |
0-2 |
Wed 27, Oct-22:00 - Amstel Cup Holland AFC Amsterdam vs SC Heerenveen |
1-0 |
1-2 |
Wed 27, Oct-22:00 - Amstel Cup Holland RKVV Westlandia vs Excelsior Maassluis |
0-2 |
2-5 |
Wed 27, Oct-22:00 - Amstel Cup Holland GVVV Veenendaal vs Sparta Rotterdam |
0-0 |
0-2 |
Wed 27, Oct-22:00 - Amstel Cup Holland Harkemase Boys vs VV DOVO |
1-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-22:00 - Amstel Cup Holland Staphorst vs VV Gemert |
0-1 |
0-3 |
Wed 27, Oct-22:00 - Amstel Cup Holland Achilles Veen vs GVV Unitas |
2-0 |
4-0 |
Wed 27, Oct-23:00 - Amstel Cup Holland FC Groningen vs Helmond Sport |
3-0 |
4-0 |
Wed 27, Oct-20:45 - Amstel Cup Holland Oefening Staalt Spieren \'20 vs FC Twente Enschede |
0-1 |
0-2 |
Wed 27, Oct-19:30 - Angola Girabola League Petro Atletico de Luanda vs CD Lunda Sul |
2-1 |
3-1 |
Wed 27, Oct-18:30 - Angola Girabola League Sagrada Esperanca vs Bravos do Maquis |
1-1 |
3-1 |
Wed 27, Oct-18:30 - Angola Girabola League Interclube Luanda vs Primeiro 1 de Agosto |
0-0 |
1-2 |
Wed 27, Oct-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional Ferro Carril Oeste vs San Telmo |
3-0 |
6-0 |
Wed 27, Oct-15:00 - Armenia Division 2 Gandzasar Kapan vs Urartu B |
0-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-19:00 - Armenia Premier League FC Pyunik vs Noravank |
1-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-14:00 - Armenia Premier League Alashkert vs FC Noah |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-16:30 - Armenia Premier League BKMA Yerevan vs FC Ararat-Armenia |
1-1 |
2-3 |
Wed 27, Oct-19:59 - Austria Cup Sturm Graz vs SV Ried |
0-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-19:59 - Austria Cup Floridsdorfer AC vs Kapfenberg Superfund |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-21:00 - Austria Cup St.Polten vs Red Bull Salzburg |
0-1 |
0-3 |
Wed 27, Oct-20:30 - Belarus Premier League FC Gomel vs Shakhter Soligorsk |
1-0 |
2-3 |
Wed 27, Oct-22:00 - Belgian Cup K.A.A. Gent vs Spouwen Mopertingen |
3-0 |
4-0 |
Wed 27, Oct-22:00 - Belgian Cup Sporting Charleroi vs Lommel SK |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-22:00 - Belgian Cup FCV Dender EH vs AS Eupen |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-22:00 - Belgian Cup RFC Seraing vs St.-Truidense VV |
1-0 |
2-2 |
Wed 27, Oct-22:00 - Belgian Cup Sint-Eloois-Winkel vs Genk |
0-4 |
0-6 |
Wed 27, Oct-22:00 - Belgian Cup Royal Knokke vs Kortrijk |
0-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-22:30 - Belgian Cup Francs Borains vs Beerschot Wilrijk |
0-1 |
0-4 |
Wed 27, Oct-22:45 - Belgian Cup La Louviere vs Anderlecht |
1-4 |
1-7 |
Wed 27, Oct-22:45 - Belgian Cup Club Brugge vs KMSK Deinze |
0-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-22:45 - Belgian Cup Lierse Kempenzonen vs Oud Heverlee Leuven |
0-0 |
1-2 |
Wed 27, Oct-02:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof Real Potosi vs Jorge Wilstermann |
1-1 |
2-2 |
Wed 27, Oct-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Club Always Ready vs Independiente Petrolero |
0-1 |
2-2 |
Wed 27, Oct-19:30 - Bosnia Cup FK Sarajevo vs Ljubic Prnjavor |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-16:00 - Bosnia Cup Sloboda Tuzla vs Zrinjski Mostar |
0-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-16:30 - Bosnia Cup Leotar vs Borac Banja Luka |
0-2 |
1-2 |
Wed 27, Oct-16:30 - Bosnia Cup Radnik Bijeljina vs NK Siroki Brijeg |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-16:30 - Bosnia Cup Zvijezda Gradacac vs Posusje |
0-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-16:30 - Bosnia Cup HNK Sloga Uskoplje vs FK Velez Mostar |
0-4 |
0-6 |
Wed 27, Oct-16:30 - Bosnia Cup Omarska vs FK Igman Konjic |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-18:30 - Bosnia Cup FK Zeljeznicar Sarajevo vs FK Tuzla City |
1-3 |
2-4 |
Wed 27, Oct-04:30 - Brasil Copa do Nordeste Botafogo PB vs Vitoria Salvador BA |
0-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-04:30 - Brasil Copa do Nordeste Floresta/CE vs Ferroviario CE |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-22:30 - Brasil Copa do Nordeste Sousa PB vs ABC Natal/RN |
2-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-02:00 - Brasileiro Serie B Clube de Regatas Brasil vs Coritiba (PR) |
0-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-04:30 - Brasileiro Serie B Goias vs Botafogo (RJ) |
1-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-03:00 - Brazil Copa Paulista Portuguesa de Desportos vs CA Votuporanguense SP |
1-0 |
1-2 |
Wed 27, Oct-03:00 - Brazil Copa Paulista XV de Piracicaba vs Sao Caetano (SP) |
1-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-16:00 - Bulgaria B PFG FK Levski 2020 Lom vs CSKA 1948 Sofia II |
0-2 |
1-2 |
Wed 27, Oct-19:59 - Bulgaria Cup Beroe vs Cherno More Varna |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-17:00 - Bulgaria Cup Slavia Sofia vs Pirin Blagoevgrad |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-04:45 - Canadian Premier League Valour vs HFX Wanderers |
2-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-06:30 - Canadian Premier League Pacific FC vs FC Edmonton |
3-0 |
5-1 |
Wed 27, Oct-19:00 - Chile Primera B CSyD Barnechea vs San Marcos de Arica |
0-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-22:00 - Club Friendly Sport Club Recife Youth vs Nautico Youth (PE) |
2-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-22:00 - Club Friendly Gloria RS vs Brasil Farroupilha RS |
1-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-22:00 - Club Friendly Aracaju/SE vs Rosario Central SE |
1-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-22:00 - Club Friendly Elite RS vs Atletico Carazinho RS |
1-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-22:45 - Club Friendly Bedfont Sports vs Thatcham Town |
1-0 |
4-0 |
Wed 27, Oct-01:00 - Colombia Copa Mustang Envigado vs Millonarios |
0-0 |
2-1 |
Wed 27, Oct-03:00 - Colombia Copa Mustang Alianza Petrolera vs Dep.Independiente Medellin |
1-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-05:05 - Colombia Copa Mustang Deportivo Pereira vs Atletico Bucaramanga |
0-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-05:00 - Costa Rica Primera Division Guadalupe FC vs Cartagines Deportiva SA |
1-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-19:30 - Croatia Cup NK Varteks Varazdin vs NK Lokomotiva Zagreb |
1-2 |
2-3 |
Wed 27, Oct-17:00 - Croatia Cup Bijelo Brdo vs Dinamo Zagreb |
2-2 |
2-3 |
Wed 27, Oct-17:00 - Croatia Cup HNK Gorica vs Mladost Zdralovi |
0-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-17:30 - Croatia Cup Rudar Labin vs Istra 1961 |
1-1 |
2-3 |
Wed 27, Oct-19:00 - Czech Republic Cup Teplice vs Sparta Prague |
0-2 |
0-2 |
Wed 27, Oct-17:00 - Czech Republic Cup Mlada Boleslav vs FC Viktoria Plzen |
0-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-18:30 - Czech Republic Cup Banik Ostrava vs Hradec Kralove |
0-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Slavia Praha vs SK Sigma Olomouc |
1-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-12:30 - Czech Republic U19 League Ceske Budejovice(U19) vs Opava (U19) |
1-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-13:00 - Czech Republic U19 League Zlin(U19) vs Synot Slovacko(U19) |
2-0 |
2-1 |
Wed 27, Oct-21:45 - Denmark Cup Aarhus AGF vs Sonderjyske |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-19:59 - Denmark Cup FC Nordsjaelland vs Odense BK |
1-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-17:00 - Denmark Cup Middelfart vs Randers FC |
0-1 |
0-4 |
Wed 27, Oct-22:00 - Egypt Premier League El Ismaily vs Al Ahly SC |
0-3 |
0-4 |
Wed 27, Oct-19:30 - Egypt Premier League Pyramids FC vs Masr El Maqassah |
1-0 |
2-1 |
Wed 27, Oct-22:45 - England League Cup West Ham United vs Manchester City |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-22:45 - England League Cup Stoke City vs Brentford |
0-2 |
1-2 |
Wed 27, Oct-22:45 - England League Cup Preston North End vs Liverpool |
0-0 |
0-2 |
Wed 27, Oct-22:45 - England League Cup Leicester City vs Brighton & Hove Albion |
2-1 |
2-2 |
Wed 27, Oct-22:45 - England League Cup Burnley vs Tottenham Hotspur |
0-0 |
0-1 |
Wed 27, Oct-22:45 - England Northern Division one Corby Town vs Sporting Khalsa |
2-0 |
3-1 |
Wed 27, Oct-17:00 - England Reserves League Huddersfield Town Reserve vs Walsall Reserve |
3-0 |
7-0 |
Wed 27, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Kingstonian vs Horsham |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-22:45 - England Southern Division one FC Romania vs Welwyn Garden City |
1-2 |
2-3 |
Wed 27, Oct-19:59 - Estonia Esi Liiga Paide Linnameeskond B vs FC Nomme United |
1-0 |
4-1 |
Wed 27, Oct-19:59 - Estonia Meistri Liiga FC Flora Tallinn vs Tartu JK Tammeka |
3-0 |
9-0 |
Wed 27, Oct-19:30 - Finland Junior League Ilves Youth vs Inter Turku Am |
2-0 |
3-2 |
Wed 27, Oct-19:30 - Finland Veikkausliga HJK Helsinki vs HIFK |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-19:30 - Finland Veikkausliga IFK Mariehamn vs Lahti |
0-1 |
0-3 |
Wed 27, Oct-19:30 - Finland Veikkausliga SJK Seinajoki vs KuPS |
2-1 |
2-2 |
Wed 27, Oct-19:30 - Finland Veikkausliga FC Honka vs AC Oulu |
3-0 |
6-1 |
Wed 27, Oct-19:30 - Finland Veikkausliga Ilves Tampere vs Inter Turku |
0-1 |
0-2 |
Wed 27, Oct-19:30 - Finland Veikkausliga KTP Kotka vs FC Haka |
0-3 |
2-4 |
Wed 27, Oct-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 OGC Nice vs Marseille |
1-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-21:00 - French National League Stade Briochin vs Bastia Borgo |
1-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-03:45 - Friendly Internationals Canada Women\'s vs New Zealand Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-04:00 - Friendly Internationals USA Women\'s vs Korea Republic Women\'s |
2-0 |
6-0 |
Wed 27, Oct-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord Hannover 96 (U19) vs Hallescher FC(U19) |
0-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost Carl Zeiss Jena vs Energie Cottbus |
0-0 |
0-1 |
Wed 27, Oct-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost Tennis Borussia Berlin vs Germania Halberstadt |
2-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost Lichtenberg 47 vs VfB Auerbach |
1-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-19:59 - Germany - Regionalliga Nord Werder Bremen (Am) vs Hannover 96 Am |
1-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-21:00 - Germany - Regionalliga Sued SG Sonnenhof Grobaspach vs FC 08 Homburg |
1-1 |
3-3 |
Wed 27, Oct-21:00 - Germany - Regionalliga Sued TSV Steinbach Haiger vs SV Elversberg |
1-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-21:30 - Germany - Regionalliga West Sportfreunde Lotte vs RW Oberhausen |
1-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-21:30 - Germany - Regionalliga West Fortuna Dusseldorf II vs RW Essen |
3-1 |
3-3 |
Wed 27, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West Koln Am. vs SV Rodinghausen |
2-2 |
2-3 |
Wed 27, Oct-22:45 - Germany Cup VfB Stuttgart vs 1. FC Koln |
0-0 |
0-2 |
Wed 27, Oct-22:45 - Germany Cup Monchengladbach vs Bayern Munich |
3-0 |
5-0 |
Wed 27, Oct-22:45 - Germany Cup Hannover 96 vs Fortuna Dusseldorf |
1-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-22:45 - Germany Cup SSV Jahn Regensburg vs Hansa Rostock |
0-1 |
2-2 |
Wed 27, Oct-20:30 - Germany Cup Bayer Leverkusen vs Karlsruher SC |
0-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-20:30 - Germany Cup VfL Bochum vs Augsburg |
1-0 |
2-2 |
Wed 27, Oct-20:30 - Germany Cup Dynamo Dresden vs St. Pauli |
0-0 |
2-2 |
Wed 27, Oct-20:30 - Germany Cup SV Waldhof Mannheim vs 1. FC Union Berlin |
1-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-20:30 - Germany OberLiga Rielasingen Arlen vs Stuttgarter Kickers |
1-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-21:00 - Germany OberLiga TSG Pfeddersheim vs FC Speyer |
3-2 |
3-3 |
Wed 27, Oct-21:00 - Germany OberLiga FV Diefflen vs SV Rochling Volklingen |
0-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-22:45 - Gibraltar Premier Divisio Manchester 62 FC vs Europa FC |
0-1 |
0-2 |
Wed 27, Oct-22:30 - Greece Cup Panachaiki vs Panaitolikos Agrinio |
0-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-19:59 - Greece Cup Atromitos Athens vs Panathinaikos |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-15:00 - Greece Cup Lefkimmi vs Agios Nikolaos |
1-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-16:00 - Greece Cup Xanthi vs Ionikos |
1-0 |
1-2 |
Wed 27, Oct-16:00 - Greece Cup Ilioupoli vs Lamia |
0-1 |
0-3 |
Wed 27, Oct-18:15 - Greece Cup Panserraikos vs Volos NPS |
1-1 |
1-3 |
Wed 27, Oct-19:00 - Guatemala Liga Nacional Santa Lucia Cotzumalguapa vs Solola FC |
3-1 |
3-1 |
Wed 27, Oct-22:30 - Guatemala Liga Nacional CSD Municipal vs CSD Xelaju MC |
1-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-19:59 - Guatemala Liga Nacional Coban Imperial vs Club Comunicaciones |
1-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-21:00 - Guatemala Liga Nacional CD Malacateco vs CD Puerto de Iztapa |
3-1 |
7-1 |
Wed 27, Oct-21:30 - Hungary Cup Zalaegerszegi TE vs Budapest Honved |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-19:00 - Hungary Cup ETO Gyori FC vs Puskas Akademia |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-19:00 - Hungary Cup Kisvarda vs MTK Budapest FC |
3-0 |
4-1 |
Wed 27, Oct-19:59 - Hungary Cup Szombathelyi Haladas vs Gyirmot SE |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-19:59 - Hungary Cup Kecskemeti TE vs Debreceni VSC |
0-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-19:59 - Hungary Cup Szegedi AK vs Mezokovesd-Zsory |
1-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-19:59 - Hungary Cup Csakvari TK vs Pecsi MFC |
2-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-19:59 - Hungary Cup Budafoki MTE vs Ujpest FC |
0-0 |
1-2 |
Wed 27, Oct-15:30 - Hungary Cup Tokol KSK vs Ferencvarosi TC |
0-6 |
0-7 |
Wed 27, Oct-15:30 - Hungary Cup Jaszberenyi vs Vasas SC |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-15:30 - Hungary Cup ESMTK Budapest vs Bekescsaba |
0-3 |
2-4 |
Wed 27, Oct-15:30 - Hungary Cup Nagykanizsai ULE vs Tatabanya |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-15:30 - Hungary Cup Szegedi VSE vs Cegledi |
0-0 |
0-2 |
Wed 27, Oct-12:15 - Indonesia Liga 1 Persiraja Banda Aceh vs Madura United FC |
0-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-12:15 - Indonesia Liga 1 Bhayangkara FC vs Borneo F.C. |
0-1 |
2-1 |
Wed 27, Oct-15:15 - Indonesia Liga 1 Arema Malang vs Persita Tangerang |
2-1 |
2-2 |
Wed 27, Oct-17:45 - Indonesia Liga 1 PSS Sleman vs Bali United FC |
0-0 |
0-2 |
Wed 27, Oct-12:15 - Indonesia Liga 2 PSBS Biak Numfor vs Persewar |
2-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-15:15 - Indonesia Liga 2 BaBel United vs PSPS Riau |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-18:30 - Iran League Persepolis vs Nassaji Mazandaran |
1-0 |
2-1 |
Wed 27, Oct-18:30 - Iran League Aluminium Arak vs Foolad FC |
0-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-21:00 - Israel State Cup Hapoel Petah Tikva vs Hapoel Bnei Arara Ara |
1-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-20:30 - Israel U19 Cup AS Ramat Elyahu(U19) vs Maccabi Ashdod (U19) |
0-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-22:45 - Italian Serie A Lazio vs Fiorentina |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-22:45 - Italian Serie A Cagliari vs AS Roma |
0-0 |
1-2 |
Wed 27, Oct-22:45 - Italian Serie A Empoli vs Inter Milan |
0-1 |
0-2 |
Wed 27, Oct-20:30 - Italian Serie A Juventus vs US Sassuolo Calcio |
0-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-20:30 - Italian Serie A Udinese vs Hellas Verona |
1-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-20:30 - Italian Serie A Sampdoria vs Atalanta |
1-2 |
1-3 |
Wed 27, Oct-22:30 - Italian Serie B Vicenza vs A.C. Monza |
0-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-19:59 - Italian Serie B Cosenza Calcio 1914 vs Ternana |
2-1 |
3-1 |
Wed 27, Oct-13:00 - Italian Youth Cup Cagliari Youth vs Parma Youth |
0-1 |
2-1 |
Wed 27, Oct-14:00 - Italian Youth Cup Lecce Youth vs Lazio Youth |
1-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-16:00 - Italian Youth Cup Torino Youth vs Alessandria Youth |
2-0 |
3-2 |
Wed 27, Oct-16:00 - Italian Youth Cup Ascoli Youth vs Pisa Youth |
1-1 |
3-1 |
Wed 27, Oct-16:30 - Italian Youth Cup AC Milan Youth vs Brescia Youth |
0-1 |
2-1 |
Wed 27, Oct-16:30 - Italian Youth Cup Sassuolo Calcio Youth vs Spezia Youth |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-17:00 - Italian Youth Cup Napoli Youth vs Cosenza Calcio Youth |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-22:30 - Italy C1A Piacenza vs Juventus(U23) |
1-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-16:30 - Italy Serie D Afragolese 1944 vs USD Latte Dolce |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-13:00 - Japan Emperor Cup Nagoya Grampus Eight vs Cerezo Osaka |
0-2 |
0-3 |
Wed 27, Oct-13:00 - Japan Emperor Cup Kawasaki Frontale vs Kashima Antlers |
1-0 |
3-1 |
Wed 27, Oct-13:30 - Japan Emperor Cup Gamba Osaka vs Urawa Red Diamonds |
0-2 |
0-2 |
Wed 27, Oct-14:00 - Japan Emperor Cup Jubilo Iwata vs Oita Trinita |
0-0 |
0-2 |
Wed 27, Oct-14:00 - Kazakhstan Cup FC Shakhtyor Karagandy vs Taraz |
1-1 |
3-1 |
Wed 27, Oct-17:00 - Kazakhstan Cup Kaisar Kyzylorda vs FC Kairat Almaty |
0-0 |
0-2 |
Wed 27, Oct-14:00 - Kenya Premier League Kariobangi Sharks vs Gor Mahia |
0-1 |
0-2 |
Wed 27, Oct-16:00 - Kenya Premier League Tusker FC Nairobi vs Talanta FC |
0-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-14:00 - Korea FA Cup Ulsan Hyundai FC vs Jeonnam Dragons |
0-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-14:00 - Korea FA Cup Gangwon FC vs Daegu FC |
0-0 |
0-1 |
Wed 27, Oct-15:00 - Latvia - 1. Division FK Liepaja vs FC Noah Jurmala |
3-0 |
|
Wed 27, Oct-15:00 - Latvia - 1. Division BFC Daugavpils vs Rigas Futbola skola |
0-1 |
0-3 |
Wed 27, Oct-16:00 - Latvia - 1. Division Valmieras FK vs Riga FC |
0-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-19:00 - Lithuania - 1. Division Kauno Zalgiris vs FK Panevezys |
0-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-21:00 - Lithuania - 1. Division FK Zalgiris Vilnius vs Suduva |
2-1 |
3-2 |
Wed 27, Oct-02:00 - Mexico Primera Divison A Alebrijes de Oaxaca vs CF Atlante |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-04:05 - Mexico Primera Divison A Mineros de Zacatecas vs Celaya FC |
2-0 |
3-1 |
Wed 27, Oct-06:05 - Mexico Primera Divison A Cancun vs Cimarrones Sonora |
1-1 |
2-2 |
Wed 27, Oct-14:00 - Moldova Cup Speranta Drochia vs Zimbru Chisinau |
0-2 |
1-4 |
Wed 27, Oct-14:00 - Moldova Cup FC Floresti vs FC Singerei |
3-0 |
3-1 |
Wed 27, Oct-16:00 - Moldova Cup Sheriff Tiraspol vs Saxan Ceadir Lunga |
4-0 |
6-0 |
Wed 27, Oct-16:00 - Moldova Cup FC Milsami vs FCM Ungheni |
1-0 |
5-1 |
Wed 27, Oct-16:00 - Montenegro Cup OFK Titograd vs Jedinstvo Bijelo Polje |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-16:00 - Montenegro Cup Decic Tuzi vs OFK Petrovac |
1-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-16:00 - Montenegro Cup FK Rudar Pljevlja vs Arsenal Tivat |
2-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-16:00 - Montenegro Cup FK Kom vs FK Iskra Danilovgrad |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-16:00 - Montenegro Cup Bokelj Kotor vs FK Sutjeska Niksic |
1-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-16:00 - Montenegro Cup Jezero Plav vs FK Buducnost Podgorica |
0-2 |
1-3 |
Wed 27, Oct-16:00 - Montenegro Cup OFK Igalo vs FK Mornar |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-16:00 - Montenegro Cup FK Podgorica vs FK Zeta |
1-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-18:30 - Morocco Super League JS Soualem vs Renaissance Sportive de Berkane |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-18:30 - Norway 2 Division A Moss vs Tromsdalen UIL |
1-0 |
4-0 |
Wed 27, Oct-22:00 - Norwegian Tippeligaen Molde vs Bodo Glimt |
0-0 |
0-2 |
Wed 27, Oct-19:59 - Norwegian Tippeligaen Tromso IL vs Odd Grenland |
0-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-19:59 - Norwegian Tippeligaen Lillestrom vs Stabaek |
0-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-19:59 - Norwegian Tippeligaen FK Haugesund vs Rosenborg |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-19:59 - Norwegian Tippeligaen Sandefjord vs Stromsgodset |
0-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-19:59 - Norwegian Tippeligaen Mjondalen vs Kristiansund BK |
2-0 |
5-0 |
Wed 27, Oct-21:30 - Poland Cup GKS Katowice vs Bruk Bet Termalica Nieciecza |
0-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-19:30 - Poland Cup Zaglebie Sosnowiec vs Piast Gliwice |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-22:30 - Poland Cup LKS Lodz vs Zaglebie Lubin |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-15:00 - Poland Cup Pogon Siedlce vs Motor Lublin |
0-4 |
0-5 |
Wed 27, Oct-15:30 - Poland Cup Sleza Wroclaw vs Gornik Zabrze |
0-2 |
1-2 |
Wed 27, Oct-16:00 - Poland Cup Olimpia Grudziadz vs Lech Poznan B |
2-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-00:15 - Portugal League Cup Sporting Clube de Portugal vs FC Famalicao |
1-0 |
2-1 |
Wed 27, Oct-22:30 - Portugal League Cup Vitoria Guimaraes vs SL Benfica |
2-3 |
3-3 |
Wed 27, Oct-19:45 - Portugal Liga de Honora Varzim vs SL Benfica B |
0-1 |
0-2 |
Wed 27, Oct-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Uniao Leiria U19 vs Benfica(U19) |
0-1 |
0-4 |
Wed 27, Oct-21:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Rio Ave(U19) vs FC Porto(U19) |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Nacional(U19) vs Sacavenense(U19) |
0-1 |
2-1 |
Wed 27, Oct-14:00 - Republic of Azerbaijan Division 1 Standard Sumqayit B vs Kesla FK B |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-14:30 - Republic of Azerbaijan Division 1 FK Kapaz Ganca vs Neftchi Baku B |
2-0 |
2-2 |
Wed 27, Oct-14:30 - Republic of Azerbaijan Division 1 Qarabag B vs Turan Tovuz |
1-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-16:00 - Romania - Liga 3 Pascani vs CSM Bacau |
0-0 |
0-1 |
Wed 27, Oct-19:00 - Romania Cup Minaur Baia Mare vs CS Universitatea Craiova |
0-2 |
0-4 |
Wed 27, Oct-19:00 - Russia Cup Fakel Voronezh vs FK Nizhny Novgorod |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-19:00 - Russia Cup KamAZ vs FC Ural Yekaterinburg |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-19:30 - Russia Cup Veles Moscow vs Arsenal Tula |
0-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-19:59 - Russia Cup FC Torpedo Moscow vs FK Rostov |
0-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-16:00 - Russia Cup Yenisey Krasnoyarsk vs Krylya Sovetov Samara |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-20:30 - Russia Cup PFK Kuban vs Krasnodar FK |
2-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-21:00 - Russia Cup Baltika vs FK Khimki |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-18:00 - Russia Cup Alania Vladikavkaz vs FC Ufa |
0-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-18:30 - Russia Cup Rotor Volgograd vs Akhmat Grozny |
1-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-17:00 - Russia Div 2 Group 1 Mashuk-KMV vs FC Essentuki |
3-0 |
7-0 |
Wed 27, Oct-22:45 - San Marino Cup S.S Pennarossa vs AC Juvenes/Dogana |
0-0 |
2-1 |
Wed 27, Oct-22:45 - San Marino Cup SS Murata vs SS Virtus |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-22:45 - San Marino Cup SP Libertas vs Folgore/Falciano |
1-0 |
1-5 |
Wed 27, Oct-22:45 - San Marino Cup SP Tre Penne vs SP Cosmos |
1-0 |
4-2 |
Wed 27, Oct-22:45 - San Marino Cup Cailungo vs SC Faetano |
0-1 |
0-2 |
Wed 27, Oct-18:40 - Saudi Arabia Division 1 Al Khaleej vs Al-Orubah |
1-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-18:55 - Saudi Arabia Division 1 Al-Draih vs Al-Ameade |
1-0 |
3-1 |
Wed 27, Oct-22:45 - Scotland Bells Challenge Cup Alloa Athletic vs Glasgow Rangers(U21) |
2-2 |
2-3 |
Wed 27, Oct-22:45 - Scottish Premier League Hibernian FC vs Celtic |
1-3 |
1-3 |
Wed 27, Oct-22:45 - Scottish Premier League Motherwell FC vs St. Mirren |
0-0 |
2-2 |
Wed 27, Oct-22:45 - Scottish Premier League Livingston F.C. vs Dundee United |
1-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-22:45 - Scottish Premier League Glasgow Rangers vs Aberdeen |
1-2 |
2-2 |
Wed 27, Oct-22:45 - Scottish Premier League Dundee vs Ross County |
0-4 |
0-5 |
Wed 27, Oct-22:45 - Scottish Premier League St. Johnstone vs Hearts |
1-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-19:00 - Serbia - 1. Liga Radnik Surdulica vs Crvena Zvezda Beograd |
1-0 |
2-1 |
Wed 27, Oct-19:00 - Serbia Cup Mladost Lucani vs Kolubara |
0-1 |
2-3 |
Wed 27, Oct-16:00 - Serbia Cup Novi Pazar vs FK Buducnost Dobanovci |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-16:00 - Serbia Cup Sloga Pozega vs FK Rad Beograd |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-16:30 - Serbia Cup Radnicki Nis vs Dinamo Vranje |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-16:30 - Serbia Cup Backa Palanka vs Proleter Novi Sad |
0-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-16:30 - Serbia Cup FK Loznica vs Cukaricki |
1-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-16:30 - Serbia Cup Radnicki Beograd vs FK Vozdovac |
2-0 |
2-1 |
Wed 27, Oct-16:30 - Serbia Cup Zlatibor Cajetina vs Backa Topola |
0-2 |
0-4 |
Wed 27, Oct-16:30 - Serbia Cup Zeleznicar Pancevo vs FK Napredak Krusevac |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-17:00 - Serbia Cup FK Javor Ivanjica vs Macva Sabac |
2-1 |
2-1 |
Wed 27, Oct-18:00 - Serbia Cup Vojvodina vs Jagodina |
2-1 |
5-1 |
Wed 27, Oct-18:00 - Serbia Cup Spartak Subotica vs FK Dubocica Leskovac |
1-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-16:00 - Serbia Prva Liga Graficar Beograd vs FK Radnicki Sremska Mitrovica |
0-0 |
0-2 |
Wed 27, Oct-19:00 - Slovakia 2. Liga MFK Skalica vs FC Artmedia Petrzalka |
2-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-16:30 - Slovakia Cup Slovan Galanta vs Humenne |
1-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-16:30 - Slovakia Cup Bela vs MFK Vranov nad Topou |
0-0 |
0-1 |
Wed 27, Oct-16:30 - Slovakia Cup TJD Pribelce vs Trencin |
0-0 |
0-3 |
Wed 27, Oct-16:30 - Slovakia Cup Slavia TU Kosice vs Slovan Bratislava |
0-1 |
0-5 |
Wed 27, Oct-16:30 - Slovakia Cup Sasova vs TJ Rovinka |
3-1 |
3-2 |
Wed 27, Oct-18:00 - Slovakia Cup MFK Ruzomberok vs Odeva Lipany |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-17:00 - Slovenia 2. Liga Jadran Dekani vs ND Gorica |
1-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-19:00 - Slovenia Cup ND Mura 05 vs ASK Bravo |
1-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-22:15 - Slovenia Cup NK Olimpija Ljubljana vs FC Koper |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-17:00 - Slovenia Cup NK Radomlje vs NK Celje |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-17:30 - South Africa First League Free State Stars vs Uthongathi FC |
0-1 |
2-2 |
Wed 27, Oct-17:30 - South Africa First League Pretoria University vs Cape Town Spurs |
1-1 |
4-2 |
Wed 27, Oct-17:30 - South Africa First League Cape Town All Stars vs Black Leopards |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-17:30 - South Africa First League Tshakhuma Tsha Madzivhandila vs TS Sporting |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-17:30 - South Africa First League Platinum City vs Hungry Lions |
2-0 |
5-1 |
Wed 27, Oct-19:30 - South Africa Premier League Sekhukhune United vs AmaZulu |
0-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-17:30 - South Africa Premier League Stellenbosch FC vs Marumo Gallants FC |
1-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-22:30 - Spanish Federacion Cup Xerez CD vs Cordoba C.F. |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-21:00 - Spanish Federacion Cup Racing Santander vs Leioa |
1-2 |
1-2 |
Wed 27, Oct-21:00 - Spanish Federacion Cup CD Guijuelo vs Moralo CP |
1-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-18:30 - Spanish Federacion Cup CD Ebro vs Lleida |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-22:00 - Spanish Primera Division Real Betis vs Valencia CF |
2-1 |
4-1 |
Wed 27, Oct-23:30 - Spanish Primera Division Real Madrid vs Osasuna |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-21:00 - Spanish Primera Division Mallorca vs Sevilla |
1-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-21:00 - Spanish Primera Division Rayo Vallecano vs Barcelona |
1-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias EI San Martin vs Urraca CF |
1-0 |
1-2 |
Wed 27, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Polvorin vs CD Choco |
2-1 |
2-2 |
Wed 27, Oct-21:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland IK Gauthiod vs Stenungsunds IF |
1-2 |
1-2 |
Wed 27, Oct-21:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Assyriska BK vs Angelholms FF |
0-2 |
1-4 |
Wed 27, Oct-19:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Mellersta Falkenbergs FF(U21) vs Norrby IF(U21) |
0-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-19:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Mellersta GAIS(U21) vs Elfsborg(U21) |
0-2 |
0-3 |
Wed 27, Oct-19:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra Osters (U21) vs Landskrona BoIS(U21) |
0-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-18:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra Trelleborgs FF(U21) vs Helsingborg(U21) |
0-4 |
0-8 |
Wed 27, Oct-21:00 - Swedish Allsvenskan Malmo FF vs AIK Solna |
1-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-21:00 - Swedish Allsvenskan Kalmar FF vs Varbergs BoIS FC |
2-2 |
2-2 |
Wed 27, Oct-21:00 - Swedish Allsvenskan Ostersunds FK vs Hacken |
0-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-21:00 - Swedish Allsvenskan IK Sirius FK vs Hammarby |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 Baden vs FC Linth 04 |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 USV Eschen Mauren vs FC St.Gallen U-21 |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-21:30 - Switzerland Cup Chiasso vs St. Gallen |
0-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-22:00 - Switzerland Cup FC Thun vs Servette |
0-1 |
4-1 |
Wed 27, Oct-22:15 - Switzerland Cup FC Schaffhausen vs FC Luzern |
0-1 |
0-2 |
Wed 27, Oct-21:00 - Switzerland Cup FC Lugano vs Young Boys |
1-0 |
2-1 |
Wed 27, Oct-21:00 - Switzerland Cup Etoile Carouge vs Basel |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Songkhla FC vs Pluak Daeng United |
3-1 |
5-1 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Bangkok FC vs See Kwae |
2-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Roi Et United vs Singha GB Kanchanaburi |
0-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Kasem Bundit University FC vs Chaturapakpiman |
3-1 |
3-1 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Nonthaburi United vs Raj Pracha FC |
1-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Marines Eureka FC vs Mahasarakham United FC |
1-1 |
2-3 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Pattaya Discovery vs Chainat Hornbill FC |
2-1 |
3-2 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Khonkaen Mordindang FC vs Kamphaengphet FC |
1-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Grakcu Sai Mai United vs Chainat United |
0-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Prachinburi City vs Lamphun Warrior |
0-2 |
0-8 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Udon United vs BG Pathum United |
0-1 |
0-2 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Prime Bangkok vs Pathumthani University |
0-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup MH Nakhonsi vs Muang Thong United |
0-2 |
1-4 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup KDC Solution vs Phitsanulok FC |
0-2 |
0-4 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Chattrakarn City vs Nong Bua Pitchaya |
0-2 |
0-6 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup PS Planet Team vs Rasi Salai United |
0-3 |
0-6 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup MBF Amphawa vs Port FC |
0-11 |
1-22 |
Wed 27, Oct-12:00 - Thailand FA Cup Chiangrai Dragon vs Police Tero |
0-0 |
0-2 |
Wed 27, Oct-14:00 - Thailand FA Cup Khonkaen FC vs Bangkok United FC |
0-1 |
0-3 |
Wed 27, Oct-14:00 - Thailand FA Cup Lampang FC vs Surat Thani City |
0-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-14:30 - Thailand FA Cup Nakhon Pathom United vs Sukhothai FC |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-14:30 - Thailand FA Cup Chiangrai United vs Nan City |
5-0 |
12-0 |
Wed 27, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Chonburi FC vs Udon Thani |
0-0 |
4-0 |
Wed 27, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Samut Prakan City vs PT Prachuap F.C. |
3-0 |
4-1 |
Wed 27, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Suphanburi FC vs Chiangrai FC |
0-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Rayong FC vs Khonkaen United |
0-1 |
0-1 |
Wed 27, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Chiangmai FC vs Muang Loei United |
2-1 |
2-3 |
Wed 27, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Ratchaburi Mitr Phol vs MOF Customs United |
5-0 |
8-1 |
Wed 27, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Phrae United FC vs Buriram United |
0-2 |
0-3 |
Wed 27, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Muangkan United vs Nakhon Ratchasima |
0-3 |
0-3 |
Wed 27, Oct-15:00 - Thailand FA Cup Uthai Thani Forest vs Don Mueang |
2-0 |
7-0 |
Wed 27, Oct-15:00 - Thailand FA Cup JL Chiangmai United FC vs Thawi Samut Sakhon United |
4-0 |
7-0 |
Wed 27, Oct-19:30 - Tunisia Division 1 Esperance Sportive de Tunis vs Club Sportif Sfaxien |
1-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-21:45 - Turkey Cup Kayserispor vs Artvin Hopaspor |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-19:00 - Turkey Cup Bursaspor vs Ceyhanspor |
4-1 |
6-1 |
Wed 27, Oct-14:00 - Turkey Cup Kocaelispor vs Bayburt Ozel Idare |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-14:00 - Turkey Cup Turgutluspor vs Mardin BB |
0-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-14:00 - Turkey Cup 24 Erzincanspor vs 52 Orduspor |
0-1 |
1-3 |
Wed 27, Oct-14:00 - Turkey Cup Belediye Vanspor vs Zonguldak |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-14:00 - Turkey Cup Corum Belediyespor vs Arnavutkoy Belediyespor |
0-0 |
0-2 |
Wed 27, Oct-14:00 - Turkey Cup Hekimoglu Trabzon vs Duzcespor |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-14:30 - Turkey Cup Keciorengucu vs Agri 1970 Spor |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-14:30 - Turkey Cup Ankara Demirspor vs Yomraspor |
0-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-14:30 - Turkey Cup Etimesgut Belediye Spor vs Kahta 02 Spor |
0-0 |
0-1 |
Wed 27, Oct-14:30 - Turkey Cup Kirsehir Belediyespor vs Darica Genclerbirligi |
0-1 |
3-2 |
Wed 27, Oct-14:30 - Turkey Cup Serik Belediyespor vs Pazarspor |
2-0 |
7-0 |
Wed 27, Oct-15:00 - Turkey Cup Denizlispor vs Sile Yildizspor |
0-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-15:00 - Turkey Cup Ankaraspor FK vs Inegolspor |
0-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-15:00 - Turkey Cup Istanbulspor vs Ergene Velimese |
3-0 |
5-0 |
Wed 27, Oct-15:00 - Turkey Cup Sariyer vs Edirnespor Genclik |
1-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-15:00 - Turkey Cup Usakspor vs Nevsehir Belediyespor |
0-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-15:00 - Turkey Cup Eskisehirspor vs 76 Igdir Belediye spor |
0-0 |
0-2 |
Wed 27, Oct-15:00 - Turkey Cup Balikesirspor vs Kestelspor |
0-0 |
0-2 |
Wed 27, Oct-15:00 - Turkey Cup Bandirmaspor vs Cankaya FK |
0-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-15:00 - Turkey Cup Menemen Belediye Spor vs Karsiyaka |
0-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-15:00 - Turkey Cup Karacabey Birlikspor vs Sanliurfaspor |
0-1 |
1-2 |
Wed 27, Oct-15:00 - Turkey Cup Kirklarelispor vs Osmaniyespor |
0-0 |
0-1 |
Wed 27, Oct-15:00 - Turkey Cup Manisa FK vs Fatsa Belediyespor |
1-0 |
1-0 |
Wed 27, Oct-15:00 - Turkey Cup Bodrumspor vs Isparta Davrazspor |
1-1 |
1-1 |
Wed 27, Oct-15:00 - Turkey Cup Afjet Afyonspor vs Sivas Dort Eylul Belediyespor |
0-1 |
3-1 |
Wed 27, Oct-16:30 - Turkey Cup BB Erzurumspor vs Nazillispor |
0-0 |
0-0 |
Wed 27, Oct-22:00 - UEFA-EURO U17 Championship Italy(U17) vs Albania(U17) |
2-0 |
5-0 |
Wed 27, Oct-16:00 - UEFA-EURO U17 Championship Croatia(U17) vs Serbia(U17) |
0-0 |
0-1 |
Wed 27, Oct-16:00 - UEFA-EURO U17 Championship Liechtenstein(U17) vs Bulgaria(U17) |
0-3 |
0-5 |
Wed 27, Oct-18:00 - UEFA-EURO U17 Championship Northern Ireland(U17) vs Scotland(U17) |
2-1 |
2-3 |
Wed 27, Oct-16:00 - Uganda Super League Busoga United vs Kampala City Council(KCCA) |
0-0 |
0-1 |
Wed 27, Oct-15:00 - Ukraine Cup Veres Rivne vs FC Vorskla Poltava |
0-1 |
1-3 |
Wed 27, Oct-20:30 - Ukraine Cup Chernomorets Odessa vs FC Shakhtar Donetsk |
0-0 |
0-3 |
Wed 27, Oct-18:00 - Ukraine Cup FC Mariupol vs Dynamo Kyiv |
0-2 |
1-2 |
Wed 27, Oct-06:30 - USA Major League Soccer Los Angeles FC vs Seattle Sounders |
2-0 |
3-0 |
Wed 27, Oct-03:00 - USL Championship Hartford Athletic vs Charleston Battery |
1-0 |
2-0 |
Wed 27, Oct-23:00 - Venezuela Segunda Division Academia Rey vs Titanes FC |
0-0 |
0-1 |
Wed 27, Oct-23:00 - Venezuela Segunda Division Atletico La Cruz vs Fundacion AIFI |
0-0 |
1-1 |
Wed 27, Oct-16:30 - Yemen League Division 1 Ittihad Ibb vs Al Oruba(YEM) |
1-0 |
1-1 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.