Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sat 31, Jul-18:00 - Angola Girabola League Petro Atletico de Luanda vs Sagrada Esperanca |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Angola Girabola League Primeiro 1 de Agosto vs Ferroviario Do Huambo |
4-1 |
|
Sat 31, Jul-18:00 - Angola Girabola League Recreativo Caala vs Recreativo Libolo |
1-0 |
|
Sat 31, Jul-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana Club Atletico Acassuso vs Deportivo Armenio |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana Flandria vs UAI Urquiza |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana Canuelas FC vs Club Comunicaciones(AR) |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana Argentino de Quilmes vs CA Fenix Pilar |
1-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana Sacachispas vs Villa San Carlos |
1-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana Argentino de Merlo vs Real Pilar |
1-2 |
2-2 |
Sat 31, Jul-22:00 - Argentina Prim D Metropolitana Argentino de Rosario vs CA Lugano |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-22:00 - Argentina Prim D Metropolitana Liniers vs Yupanqui |
1-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A CA Douglas Haig vs Chaco For Ever |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A Ferro Carril Oeste (GP) vs Huracan Las Heras |
0-2 |
0-2 |
Sat 31, Jul-22:30 - Argentina Torneo Federal A Boca Unidos vs Crucero del Norte |
0-0 |
2-2 |
Sat 31, Jul-22:45 - Argentine Primera Division Lanus vs Union Santa Fe |
1-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-20:30 - Argentine Primera Division Colon vs Club Deportivo Godoy Cruz |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-21:00 - Argentinian Primera B - Nacional Villa Dalmine vs Atletico Rafaela |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional Temperley vs Deportivo Maipu |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional Defensores de Belgrano vs Barracas Central |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-22:10 - Argentinian Primera B - Nacional Deportivo Riestra vs Tigre |
0-0 |
1-3 |
Sat 31, Jul-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional All Boys vs CA Brown Adrogue |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional San Martin San Juan vs Guillermo Brown |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League Belconnen United vs Canberra Olympic |
1-0 |
4-1 |
Sat 31, Jul-11:30 - Australia Capital Gatorade Premier League Monaro Panthers vs West Canberra Wanderers |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-09:00 - Australia Capital Territory U23 Monaro Panthers(U23) vs West Canberra Wanderers(U23) |
2-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-06:30 - Australia Capital Territory U23 Belconnen United(U23) vs Canberra Olympic(U23) |
4-0 |
6-0 |
Sat 31, Jul-11:00 - Australia New South Wales Northern Premier League Maitland FC vs Adamstown Rosebuds FC |
1-0 |
4-2 |
Sat 31, Jul-08:00 - Australia Tasmania Premier League South Hobart vs Hobart Olympia Warriors |
0-0 |
1-3 |
Sat 31, Jul-08:30 - Australia Tasmania Premier League Launceston City vs Glenorchy Knights |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-10:30 - Australia Tasmania Premier League Riverside Olympic vs Clarence Zebras |
1-0 |
2-2 |
Sat 31, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1 Pascoe Vale SC vs North Geelong Warriors |
1-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1 Werribee City FC vs Manningham United Blues |
2-0 |
2-2 |
Sat 31, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1 Moreland City vs Moreland Zebras |
1-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-10:00 - Australia Victorian Division 1 Goulburn Valley Suns vs Langwarrin |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-09:00 - Australia Victorian Premier League Avondale FC vs St Albans Saints |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-10:30 - Australia Victorian Premier League Oakleigh Cannons vs Port Melbourne Sharks |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-11:30 - Australia Victorian Premier League Hume City vs South Melbourne |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-12:30 - Australia Victorian Premier League Altona Magic vs Eastern Lions SC |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-09:00 - Australia Victorian Premier League U21 Green Gully Cavaliers U21 vs Bentleigh Greens(U21) |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-10:30 - Australia Victorian Premier League U21 Altona Magic U21 vs Eastern Lions(U21) |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-13:45 - Australia Victorian Premier League U21 Hume City U21 vs South Melbourne U21 |
1-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-06:15 - Australia Victorian Premier League U21 Avondale FC(U21) vs St Albans Saints(U21) |
0-1 |
3-1 |
Sat 31, Jul-09:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League Heidelberg Utd Women\'s vs Alamein Women\'s |
0-2 |
0-3 |
Sat 31, Jul-09:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League Bayside United Women\'s vs Calder United SC Women\'s |
0-9 |
|
Sat 31, Jul-22:00 - Austria Erste Division FC Dornbirn vs SKU Amstetten |
0-3 |
0-6 |
Sat 31, Jul-19:00 - Austrian Bundesliga FC Trenkwalder Admira vs SK Austria Klagenfurt |
0-0 |
4-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Austrian Bundesliga LASK Linz vs Rapid Wien |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Austrian Bundesliga TSV Hartberg vs Rheindorf Altach |
0-2 |
1-2 |
Sat 31, Jul-19:59 - Austrian Regionalliga East Wiener Viktoria vs SC Wiener Neustadt |
1-1 |
4-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Austrian Regionalliga East Team Wiener Linien vs Trenkwalder Admira Amateure |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte USV St. Anna vs Deutschlandsberger SC |
1-2 |
1-2 |
Sat 31, Jul-19:00 - Austrian Regionalliga Mitte Junge Wikinger Ried vs Wolfsberger AC Amateure |
1-0 |
3-3 |
Sat 31, Jul-19:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg SV Austria Salzburg vs SV Seekirchen |
1-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg SV Wals-Grunau vs FC Pinzgau Saalfelden |
1-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-17:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol SVG Reichenau vs SC Schwaz |
0-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-19:59 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg FC Lauterach vs Admira Dornbirn |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg SC Rothis vs Dornbirner SV |
2-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-19:30 - Belarus Pershaya Liga FC Belshina Babruisk vs Krumkachy Minsk |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-17:30 - Belarus Pershaya Liga Naftan Novopolock vs Slonim |
2-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-14:00 - Belarus Pershaya Liga FK Lida vs Shakhtyor Petrikov |
1-0 |
1-3 |
Sat 31, Jul-15:30 - Belarus Pershaya Liga FC Baranovichi vs Arsenal Dzyarzhynsk |
0-0 |
1-2 |
Sat 31, Jul-19:00 - Belarus Premier League Smorgon FC vs Slavia Mozyr |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-13:00 - Belarus Reserves League FC Slutsk Reserve vs Dinamo Minsk Reserves |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Belarus Women\\\'s Premier League Neman Grodno Women\'s vs FC Minsk Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Sat 31, Jul-16:00 - Belarus Women\\\'s Premier League Dinamo-BGUFK Minsk Women\'s vs Dinamo Brest Women\'s |
3-0 |
11-0 |
Sat 31, Jul-21:00 - Belgian Cup KSV Rumbeke vs Sassport Boezinge |
2-1 |
|
Sat 31, Jul-21:00 - Belgian Cup Oppagne-Weris vs Royal SPA |
5-0 |
|
Sat 31, Jul-21:00 - Belgian Cup KAC Betekom vs Punt-Larum |
2-0 |
|
Sat 31, Jul-21:00 - Belgian Cup Glabbeek-Zuurbemde vs Sart-Bernard |
0-1 |
|
Sat 31, Jul-19:59 - Belgian Cup Adegem vs Houthulst |
1-5 |
|
Sat 31, Jul-19:59 - Belgian Cup Sint-Dymphna vs Zwarte Leeuw |
3-4 |
|
Sat 31, Jul-21:30 - Belgian Cup KV Turnhout vs Torpedo Hasselt |
3-2 |
|
Sat 31, Jul-21:30 - Belgian Cup Witgoor Sport vs St-Jozef Rijkevorsel |
5-0 |
|
Sat 31, Jul-21:30 - Belgian Cup Esperanza Neerpelt vs Verbroedering Lommel |
3-0 |
|
Sat 31, Jul-18:00 - Belgian Cup Renaissance Mons 44 B vs Stockel |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-21:30 - Belgian Cup Svelta Melsele vs SK Berlare |
5-0 |
|
Sat 31, Jul-21:30 - Belgian Cup Berlaar-Heikant vs KV Herselt |
1-0 |
|
Sat 31, Jul-21:30 - Belgian Cup Antoing vs Tempo Overijse |
0-4 |
|
Sat 31, Jul-21:30 - Belgian Cup Achel vs KFC De Kempen |
0-2 |
|
Sat 31, Jul-21:30 - Belgian Cup A.S. Snef-Tyber vs PAC Buzet |
1-0 |
|
Sat 31, Jul-21:30 - Belgian Cup KFC Eksel vs Lummen |
3-0 |
|
Sat 31, Jul-21:30 - Belgian Cup Torhout vs Oostnieuwkerke |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-22:00 - Belgian Cup Royal Marloie Sport vs La Roche |
4-0 |
|
Sat 31, Jul-22:00 - Belgian Cup RFC Saint-Hubert vs Habay la Neuve |
1-6 |
|
Sat 31, Jul-22:00 - Belgian Cup FC Schaerbeek vs Racing Mechelen |
1-4 |
|
Sat 31, Jul-18:15 - Belgian Jupiler League Sporting Charleroi vs St.-Truidense VV |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-22:45 - Belgian Jupiler League AS Eupen vs Anderlecht |
1-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-20:30 - Belgian Jupiler League Cercle Brugge vs Oud Heverlee Leuven |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-20:30 - Belgian Jupiler League RFC Seraing vs KV Mechelen |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Aurora vs The Strongest |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Real Santa Cruz vs Independiente Petrolero |
0-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-02:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof Real Potosi vs Royal Pari |
0-0 |
1-3 |
Sat 31, Jul-04:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof Blooming vs Atletico Palmaflor |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-23:00 - Bosnia Premijer Liga FK Sarajevo vs Zrinjski Mostar |
0-2 |
0-2 |
Sat 31, Jul-21:00 - Bosnia Premijer Liga FK Zeljeznicar Sarajevo vs Posusje |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-23:30 - Brasileiro Serie B Vitoria Salvador BA vs Avai FC (SC) |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Brasileiro Serie B Guarani Futebol Clube vs Vila Nova (GO) |
0-3 |
1-4 |
Sat 31, Jul-03:00 - Brasileiro Serie B Coritiba (PR) vs Clube Nautico Capibaribe |
2-0 |
3-1 |
Sat 31, Jul-04:30 - Brasileiro Serie B Cruzeiro (MG) vs Londrina (PR) |
1-2 |
2-2 |
Sat 31, Jul-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2 Serranense MG vs Tupynambas/MG |
0-3 |
|
Sat 31, Jul-18:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2 Betim EC vs EC Democrata GV |
1-1 |
|
Sat 31, Jul-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2 Aymores vs Guarani MG |
0-2 |
|
Sat 31, Jul-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2 Uniao Luziense vs Tupi MG |
2-0 |
|
Sat 31, Jul-22:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2 Nacional AC Muriae MG vs Villa Nova-MG |
1-1 |
|
Sat 31, Jul-22:00 - Brazil Carioca B Americano (RJ) vs Sampaio Correa (RJ) |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-22:00 - Brazil Carioca B Cabofriense(RJ) vs Marica RJ |
1-2 |
1-3 |
Sat 31, Jul-22:00 - Brazil Carioca B Friburguense (RJ) vs Audax Rio RJ |
1-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-22:00 - Brazil Carioca B Duque de Caxias vs Angra Dos Reis RJ |
1-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-22:00 - Brazil Carioca B Goncalense/RJ vs America-RJ |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-21:00 - Bulgaria B PFG Litex Lovech vs Sportist Svoge |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-19:30 - Bulgaria B PFG Marek Dupnitza vs Septemvri Sofia |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-19:30 - Bulgaria B PFG Spartak Varna vs Strumska Slava |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-19:30 - Bulgaria B PFG FK Levski 2020 Lom vs FC Sozopol |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-19:45 - Bulgaria Premier POFC Botev Vratsa vs Levski Sofia |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-22:00 - Bulgaria Premier Ludogorets Razgrad vs CSKA 1948 Sofia |
1-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-03:10 - Canadian Premier League York United vs Forge FC |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-05:40 - Canadian Premier League Pacific FC vs Cavalry |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-23:00 - Chile Primera B Deportes Temuco vs Cobreloa |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-20:30 - Chile Tercera Division Deportes Valdivia vs Deportes Limache |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-23:30 - Chile Tercera Division Deportes Concepcion vs AC Colina |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-11:30 - Chinese FA Cup Qingdao Hainiu vs Shaanxi Warriors Beyond |
1-2 |
1-3 |
Sat 31, Jul-11:30 - Chinese FA Cup Hunan Billows vs Sichuan MinZu |
0-0 |
1-3 |
Sat 31, Jul-11:30 - Chinese FA Cup Xi\'an Wolves vs Shanxi Longjin |
2-1 |
4-1 |
Sat 31, Jul-11:30 - Chinese FA Cup Kunming Zheng He Shipman vs Dongguan United |
2-1 |
5-2 |
Sat 31, Jul-11:30 - Chinese FA Cup Yanbian Longding vs Shanghai Jiading Huilong |
0-1 |
0-4 |
Sat 31, Jul-11:30 - Chinese FA Cup Hebei Kungfu vs Shaoxing Keqiao Yuejia |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-15:35 - Chinese Football League Divison 1 Zhejiang Professional FC vs Beijing BSU |
1-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-15:35 - Chinese Football League Divison 1 Heilongjiang Ice City vs Nantong Zhiyun |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-14:30 - Chinese Super League Dalian Pro vs Beijing Guoan |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-16:30 - Chinese Super League Shanghai Port FC vs Shanghai Shenhua |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-16:30 - Chinese Super League Hebei FC vs Tianjin Jinmen Tiger |
2-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-12:30 - Chinese Super League Wuhan FC vs Changchun YaTai |
1-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-20:45 - Club Friendly FC Zwolle vs SC Heerenveen |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-16:15 - Club Friendly Fortuna Koln vs TSV Schott Mainz |
0-1 |
4-2 |
Sat 31, Jul-19:00 - Club Friendly Fulham vs Charlton Athletic |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Club Friendly Empoli vs ADV Montecatini |
4-0 |
9-0 |
Sat 31, Jul-16:30 - Club Friendly SBV Excelsior vs Sparta Rotterdam |
0-0 |
0-3 |
Sat 31, Jul-19:00 - Club Friendly AZ Alkmaar vs Real Sociedad |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-23:00 - Club Friendly Marseille vs Villarreal |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-16:30 - Club Friendly SV Elversberg vs SG Eintracht Bad Kreuznach |
6-0 |
11-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Club Friendly Ascoli vs A.S. Viterbese Castrense |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-23:00 - Club Friendly A.C. Monza vs Juventus |
0-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-19:00 - Club Friendly Cremonese vs FeralpiSalo |
0-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Club Friendly Frosinone vs Ternana |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Club Friendly Cittadella vs AC Trento |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Club Friendly Voltigeurs Chateaubriant vs Stade Briochin |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Club Friendly FC Dunav Ruse vs Steaua Bucuresti II |
2-1 |
|
Sat 31, Jul-19:00 - Club Friendly RotWeiss Frankfurt vs Rot Weiss Walldorf |
3-2 |
4-5 |
Sat 31, Jul-19:00 - Club Friendly Kamenica-Sasa vs Rabotnichki |
1-3 |
|
Sat 31, Jul-19:00 - Club Friendly Karmiotissa Pano Polemidion vs Olympiakos Nicosia FC |
0-3 |
1-4 |
Sat 31, Jul-19:00 - Club Friendly FV Engers 07 vs Hennef 05 |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-19:00 - Club Friendly Pevidem vs Uniao Leiria |
0-1 |
|
Sat 31, Jul-23:30 - Club Friendly Mixto MT vs Academia FC |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-17:00 - Club Friendly Coleraine F.C. vs Dergview FC |
2-0 |
5-0 |
Sat 31, Jul-17:00 - Club Friendly Leyton Orient vs Gillingham |
2-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-17:00 - Club Friendly Volendam vs Jong Ajax Amsterdam |
3-0 |
4-2 |
Sat 31, Jul-17:00 - Club Friendly Angers SCO vs FC Lorient |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-17:00 - Club Friendly Giresunspor vs Umraniyespor |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-17:00 - Club Friendly Institute FC vs Ballymena United F.C. |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-17:00 - Club Friendly Stocksbridge Park Steels vs Spennymoor Town |
1-0 |
1-2 |
Sat 31, Jul-17:00 - Club Friendly Portstewart vs Cliftonville |
1-1 |
1-3 |
Sat 31, Jul-17:00 - Club Friendly Stratford Town vs Kings Lynn |
0-2 |
0-2 |
Sat 31, Jul-17:00 - Club Friendly FV Bad Vilbel vs FC Basara Mainz |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-17:00 - Club Friendly TUS Sachsenhausen vs Eintracht Mahlsdorf |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-19:30 - Club Friendly 1.FSV Mainz 05 vs Genoa |
1-1 |
3-2 |
Sat 31, Jul-19:30 - Club Friendly Virtus Entella vs Albinoleffe |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-21:00 - Club Friendly Tenerife vs FC Cartagena |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-21:00 - Club Friendly ESTAC Troyes vs Bordeaux |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-19:40 - Club Friendly KF Veleshta vs FK Ohrid 2004 |
1-1 |
3-2 |
Sat 31, Jul-21:00 - Club Friendly VfB Stuttgart vs Barcelona |
0-2 |
0-3 |
Sat 31, Jul-17:30 - Club Friendly Monchengladbach vs FC Groningen |
2-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-17:30 - Club Friendly 1. FC Koln vs Roda JC Kerkrade |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-21:00 - Club Friendly Numancia vs Osasuna B |
0-1 |
1-3 |
Sat 31, Jul-17:30 - Club Friendly Eintracht Frankfurt vs AS Saint-Etienne |
2-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-17:30 - Club Friendly VfL Bochum vs FC Utrecht |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-21:00 - Club Friendly Manchester City vs Barnsley |
3-0 |
4-0 |
Sat 31, Jul-17:30 - Club Friendly Arminia Bielefeld vs FC Twente Enschede |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-17:30 - Club Friendly 1. FC Union Berlin vs Athletic Bilbao |
0-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-21:00 - Club Friendly Malaga vs Almeria |
1-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-08:15 - Club Friendly Weston Molonglo FC vs Queanbeyan City |
1-2 |
1-2 |
Sat 31, Jul-17:30 - Club Friendly Hoffenheim vs Stade de Reims |
2-0 |
3-1 |
Sat 31, Jul-17:30 - Club Friendly Al Ittihad Jeddah vs Grazer AK |
0-1 |
3-2 |
Sat 31, Jul-21:00 - Club Friendly Alaves vs Elche |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-08:30 - Club Friendly Clarence Zebras II vs Hobart United |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-17:30 - Club Friendly Augsburg vs Cagliari |
3-0 |
3-1 |
Sat 31, Jul-17:30 - Club Friendly Hamburger SV II vs TSV Alemannia Aachen |
2-1 |
2-3 |
Sat 31, Jul-21:00 - Club Friendly Real Union de Irun vs Racing Santander |
2-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-17:30 - Club Friendly Brightlingsea Regent vs Altrincham |
0-1 |
0-5 |
Sat 31, Jul-17:30 - Club Friendly Gareji Sagarejo vs Tbilisi City |
0-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-21:00 - Club Friendly Apollon Smirnis vs Ionikos |
1-1 |
1-3 |
Sat 31, Jul-21:00 - Club Friendly Zagreb Hask vs Bistra |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-21:00 - Club Friendly HNK Vukovar 91 vs NK Granicar Zupanja |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-21:00 - Club Friendly Real Sociedad B vs Burgos CF |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-21:00 - Club Friendly Oudenaarde vs KMSK Deinze |
0-1 |
0-4 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly VfL Wolfsburg vs Atletico Madrid |
1-0 |
1-2 |
Sat 31, Jul-09:00 - Club Friendly Brindabella Blues FC vs Canberra White Eagles FC |
0-2 |
0-5 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly FC Metz vs Montpellier HSC |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-21:00 - Club Friendly Atletico Tordesillas vs Burgos Promesas |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly Lommel SK vs MVV Maastricht |
1-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly Stade Rennes FC vs Torino |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-21:00 - Club Friendly RUS Rebecquoise vs RWD Molenbeek |
0-4 |
0-5 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly RC Lens vs Udinese |
3-0 |
4-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly Fenerbahce vs Greuther Furth |
3-1 |
3-2 |
Sat 31, Jul-21:00 - Club Friendly Viveiro CF vs Deportivo La Coruna |
0-3 |
0-4 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly Besiktas JK vs Kayserispor |
0-2 |
0-3 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly OFK Beograd vs Zeleznicar Pancevo |
0-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-10:30 - Club Friendly University Azzurri FC vs Darwin Olympic |
1-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly Belasica Strumica vs Borec Veles |
1-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly Pro Patria vs Alessandria |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly Spal vs Pontedera |
0-0 |
6-0 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly Kasimpasa S.K. vs Istanbul Basaksehir F.K. |
0-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly Vlasina vs FK Dubocica Leskovac |
0-3 |
1-4 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly FK Makedonija Gjorce Petrov vs Voska Sport |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly CD Lugo vs Real Oviedo |
1-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly Bjelovar vs HNK Segesta Sisak |
1-0 |
4-0 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly FK Indjija vs IMT Novi Beograd |
1-1 |
2-4 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly NK Split vs Zadar |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly Sirens vs Valletta FC |
1-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Club Friendly Kustosija vs NK Dubrava Tim Kabel |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-11:00 - Club Friendly 1910 Oradea vs Crisul Chisineu Cris |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-11:30 - Club Friendly NK Lucko vs NK Karlovac |
0-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-21:30 - Club Friendly Go Ahead Eagles vs Emmen |
0-0 |
1-2 |
Sat 31, Jul-21:30 - Club Friendly Dessel Sport vs ASV Geel |
2-0 |
4-2 |
Sat 31, Jul-21:30 - Club Friendly Calahorra vs SD Amorebieta |
0-1 |
1-3 |
Sat 31, Jul-21:30 - Club Friendly FCV Dender EH vs Royal Cappellen FC |
4-0 |
7-1 |
Sat 31, Jul-21:30 - Club Friendly CD Guijuelo vs Unionistas de Salamanca |
0-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-21:30 - Club Friendly Teruel vs UD Levante B |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-21:30 - Club Friendly EC Granollers vs UE Cornella |
1-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-12:00 - Club Friendly Malaga vs Alcorcon |
0-2 |
0-3 |
Sat 31, Jul-12:00 - Club Friendly Getafe vs Rayo Vallecano |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-12:00 - Club Friendly Sabadell vs L\'Hospitalet |
1-0 |
3-1 |
Sat 31, Jul-12:00 - Club Friendly Vitkovice vs Valasske Mezirici |
1-3 |
|
Sat 31, Jul-12:00 - Club Friendly Unia Tarnow vs Wisloka Debica |
1-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-12:00 - Club Friendly CD Tudelano vs UD Logrones |
0-2 |
1-3 |
Sat 31, Jul-12:00 - Club Friendly Rayo Vallecano B vs AD Parla |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Ipswich vs Millwall |
0-1 |
0-3 |
Sat 31, Jul-12:00 - Club Friendly Dinamo Zagreb B vs NK Osijek B |
0-0 |
2-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Torquay United vs Plymouth Argyle |
0-2 |
0-3 |
Sat 31, Jul-12:00 - Club Friendly NK Jarun vs Mladost Zdralovi |
4-0 |
7-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Nantes vs Clermont Foot |
0-0 |
1-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Reading vs Crystal Palace |
0-0 |
1-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Cambridge United vs Northampton Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Hertha BSC Berlin vs Gazisehir Gaziantep |
2-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Chesterfield vs Port Vale |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Birmingham vs West Bromwich(WBA) |
0-0 |
0-4 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Brentford vs West Ham United |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Bolton Wanderers vs Blackburn Rovers |
1-0 |
2-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Luton Town vs Brighton & Hove Albion |
1-2 |
1-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Queens Park Rangers vs Leicester City |
1-0 |
3-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Cheltenham Town vs Walsall |
0-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Portsmouth vs Peterborough United |
2-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-12:30 - Club Friendly Al-Raed vs CF Intercity |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Swindon vs Peterborough United |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Yeovil Town vs Forest Green Rovers |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Accrington Stanley vs Bradford City AFC |
0-2 |
0-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Scarborough Athletic vs Cleethorpes Town |
3-0 |
4-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Swansea City vs Southampton |
1-2 |
1-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Exeter City vs Shrewsbury Town |
0-2 |
0-2 |
Sat 31, Jul-13:00 - Club Friendly Osasuna vs CD Mirandes |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Chester FC vs Fleetwood Town |
1-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-13:00 - Club Friendly Al Ittihad Jeddah vs Gersthofer SV |
5-0 |
9-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Morecambe vs Blackpool |
1-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-13:00 - Club Friendly Lyonnais Women\'s vs SC Freiburg Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Tamworth vs Wrexham |
0-2 |
0-5 |
Sat 31, Jul-13:00 - Club Friendly Slagelse B&I vs FA 2000 |
1-2 |
3-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly VVV-Venlo vs Panathinaikos |
1-2 |
2-2 |
Sat 31, Jul-13:00 - Club Friendly CF La Nucia vs Eibar |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Alfreton Town vs Solihull Moors |
1-2 |
1-2 |
Sat 31, Jul-13:00 - Club Friendly BFV Hassia Bingen vs Eddersheim |
0-0 |
0-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Halesowen Town vs Kidderminster |
0-2 |
1-2 |
Sat 31, Jul-13:00 - Club Friendly KS Blonianka Blonie vs KS Legionovia Legionowo |
1-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Southport FC vs Barrow |
2-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Stafford Rangers vs Aston Villa U23 |
2-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Eastbourne Borough vs Lewes |
1-2 |
2-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Hednesford Town vs Leamington |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Havant & Waterlooville FC vs Gosport Borough |
3-1 |
3-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Dorchester Town vs Weymouth |
0-3 |
2-5 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Worksop Town vs Gainsborough Trinity |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Harlow Town vs Tilbury |
3-1 |
6-1 |
Sat 31, Jul-13:30 - Club Friendly Celta Vigo vs Pafos FC |
2-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Enfield Town vs Hayes &Yeading |
1-4 |
1-7 |
Sat 31, Jul-13:30 - Club Friendly CD Pena Sport vs SD Logrones |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Dartford vs Southend United |
1-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-13:30 - Club Friendly AZ Alkmaar 2 vs St. Gilloise |
6-1 |
|
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Brackley Town vs Kettering Town |
0-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-13:30 - Club Friendly Leioa vs Amurrio |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Hemel Hempstead Town vs Dagenham and Redbridge |
0-1 |
0-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Ashford United vs Folkestone Invicta |
1-3 |
2-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Horsham vs Metropolitan Police |
0-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Mossley AFC vs Pontefract Collieries |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Newcastle Town FC vs Hereford |
1-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly VFB Homberg vs VfB Speldorf |
3-0 |
4-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Nantwich Town vs Leek Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-14:00 - Club Friendly AB Gladsaxe vs Herlev IF |
2-2 |
3-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Sheffield FC vs Matlock Town |
1-1 |
1-3 |
Sat 31, Jul-14:00 - Club Friendly Thisted FC vs Vejgaard BK |
3-1 |
|
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Curzon Ashton FC vs Stockport County |
0-0 |
0-4 |
Sat 31, Jul-14:00 - Club Friendly Valladolid B vs CD Cristo Atletico |
2-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly AFC Totton vs Eastleigh |
1-3 |
1-3 |
Sat 31, Jul-14:00 - Club Friendly Olimpia Grudziadz vs MKS Kutno |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Ballinamallard United vs Warrenpoint Town |
2-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-14:00 - Club Friendly Hertha Zehlendorf vs Blau Weiss 90 Berlin |
0-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Banbridge Town vs Carrick Rangers |
0-1 |
0-5 |
Sat 31, Jul-14:00 - Club Friendly AZS UJ Krakow Women\'s vs Rekord Bielsko Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Salford City F.C. vs Lincoln City |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-14:00 - Club Friendly Blekitni Stargard Szczecinski vs Flota Swinoujscie |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Highworth Town vs Swindon Supermarine |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Shepshed Dynamo vs Walsall Wood |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly RB Leipzig vs Ajax Amsterdam |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Hebburn Town vs Blyth Spartans |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Kings Langley vs Boreham Wood F.C. |
0-2 |
0-5 |
Sat 31, Jul-14:30 - Club Friendly Sporting de Gijon B vs Athletic Bilbao B |
0-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Bocholt FC vs SV Schermbeck |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-14:30 - Club Friendly KS Wieczysta Krakow vs BTP Stal Brzeg |
1-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Cray Valley PM vs Welling United |
1-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-14:30 - Club Friendly Port Darwin vs Casuarina |
0-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Lierse Kempenzonen vs Hoogstraten VV |
2-2 |
|
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly FC Paradiso vs Bellinzona |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Club Friendly Ossett United vs Grantham Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-22:00 - Club Friendly FC Utrecht vs Venezia F.C. |
1-2 |
2-3 |
Sat 31, Jul-22:00 - Club Friendly Real Madrid Castilla vs Leganes |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-22:00 - Club Friendly Extremadura vs Sevilla Atletico |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-22:00 - Club Friendly Toledo vs San Sebastian Reyes |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-22:00 - Club Friendly Real Avila CF vs Gimnastica Segoviana |
1-2 |
1-2 |
Sat 31, Jul-22:00 - Club Friendly Atletico Sanluqueno vs Xerez Deportivo |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-15:00 - Club Friendly Heracles Almelo vs De Graafschap |
2-2 |
2-2 |
Sat 31, Jul-15:00 - Club Friendly Almere City FC vs FC Groningen |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-22:00 - Club Friendly Macva Sabac vs FK Radnicki Sremska Mitrovica |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-15:00 - Club Friendly Sutton United vs Barnet F.C. |
1-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-03:00 - Club Friendly Santos Macapa vs Santana AP |
1-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-15:00 - Club Friendly Wingate & Finchley vs Chesham United |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-15:00 - Club Friendly Dover Athletic vs Stevenage FC |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-15:00 - Club Friendly KSV Hessen Kassel vs VfV 06 Hildesheim |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-15:00 - Club Friendly Wealdstone FC vs Colchester United |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-15:00 - Club Friendly Staines Town vs Maidenhead United |
2-1 |
3-3 |
Sat 31, Jul-15:00 - Club Friendly SC Weiche Flensburg 08 vs Kolding IF |
1-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-15:00 - Club Friendly FC Anker Wismar vs FC Lok Stendal |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-15:00 - Club Friendly SV 1898 Unter-Flockenbach vs Weinheim TSC 1862 |
2-0 |
4-0 |
Sat 31, Jul-15:30 - Club Friendly Leeds United vs Real Betis |
1-2 |
2-3 |
Sat 31, Jul-18:25 - Club Friendly AFC Wimbledon vs Scunthorpe United |
1-2 |
1-2 |
Sat 31, Jul-18:30 - Club Friendly Strasbourg vs SC Freiburg |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-18:30 - Club Friendly Bayern Munich vs Napoli |
0-0 |
0-3 |
Sat 31, Jul-18:30 - Club Friendly Atalanta vs Pordenone Calcio SSD |
1-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-18:30 - Club Friendly Farnborough Town vs Maidenhead United |
1-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-06:00 - Club Friendly Miramar rangers AFC vs Auckland City |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-22:30 - Club Friendly OGC Nice vs AC Milan |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-22:30 - Club Friendly Cordoba C.F. vs CD Linares Deportivo |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-16:00 - Club Friendly Stoke City vs Wolverhampton Wanderers |
1-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-16:00 - Club Friendly Cardiff City vs Newport County |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-16:00 - Club Friendly Bristol City vs Aston Villa |
0-2 |
0-3 |
Sat 31, Jul-16:00 - Club Friendly Bristol Rovers vs Oxford United |
1-1 |
3-2 |
Sat 31, Jul-16:00 - Club Friendly FC Schalke 04 II vs Hannover 96 Am |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-16:00 - Club Friendly Chorley vs Huddersfield Town XI |
3-2 |
5-2 |
Sat 31, Jul-16:00 - Club Friendly Chichester City vs Basingstoke Town |
0-0 |
0-2 |
Sat 31, Jul-16:00 - Club Friendly Tadcaster Albion vs Ashton United |
3-2 |
4-3 |
Sat 31, Jul-20:30 - Club Friendly Sporting de Gijon vs SD Ponferradina |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-16:00 - Club Friendly Legia Warszawa B vs Miedz Legnica II |
2-0 |
4-1 |
Sat 31, Jul-20:30 - Club Friendly Strasbourg vs SC Freiburg |
1-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-16:00 - Club Friendly SV Lippstadt vs TSV Steinbach Haiger |
1-1 |
1-3 |
Sat 31, Jul-20:30 - Club Friendly AS Roma vs Sevilla |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-16:00 - Club Friendly Sturm Graz/Stattegg Women\'s vs First Vienna FC Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-16:00 - Club Friendly FV Dudenhofen vs FK Pirmasens |
0-0 |
0-3 |
Sat 31, Jul-20:30 - Club Friendly Como vs Renate AC |
0-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-16:00 - Club Friendly SpVgg Vreden vs Preuben Munster |
0-3 |
0-7 |
Sat 31, Jul-20:30 - Club Friendly FC Porto vs Lyonnais |
2-1 |
5-3 |
Sat 31, Jul-05:00 - Colombia Copa Mustang Deportes Quindio vs Rionegro Aguilas |
2-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-23:00 - Colombia Copa Premier Real Santander vs Union Magdalena |
1-2 |
3-3 |
Sat 31, Jul-00:00 - Colombia Copa Premier Atletico FC vs Tigres FC |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-23:30 - Copa do Brasil Fluminense (RJ) vs Criciuma SC |
1-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-05:00 - Costa Rica Primera Division Perez Zeledon vs Deportivo Saprissa |
0-0 |
0-3 |
Sat 31, Jul-22:00 - Croatia - 1. Division Istra 1961 vs HNK Gorica |
0-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-19:00 - Czech Republic 2. Liga FK Pribram vs FK MAS Taborsko |
0-2 |
0-2 |
Sat 31, Jul-12:15 - Czech Republic 2. Liga Fotbal Trinec vs Dukla Praha |
1-1 |
1-3 |
Sat 31, Jul-12:15 - Czech Republic 2. Liga Vyskov vs Lisen |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A SK Rakovnik vs Plzen B |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A FK Loko Vltavin vs FC Pisek |
0-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-12:20 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A FK Banik Sokolov vs SK Motorlet Praha |
1-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Jiskra Domazlice vs FK Slavoj Vysehrad |
1-1 |
3-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Prepere vs Teplice B |
1-1 |
3-3 |
Sat 31, Jul-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Sokol Zivanice vs Zbuzany |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Jiskra Usti nad Orlici vs FC Bohemians 1905 B |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Slovan Velvary vs Slovan Liberec B |
0-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-12:30 - Czech Republic Cup FC Vsetin vs SSK Bilovec |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Slovan Liberec vs Sparta Prague |
0-1 |
0-5 |
Sat 31, Jul-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga SK Sigma Olomouc vs Pardubice |
2-1 |
3-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Mlada Boleslav vs FK Baumit Jablonec |
2-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga MFK Karvina vs Hradec Kralove |
1-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Hanacka Slavia Kromeriz vs 1. SC Znojmo |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Blansko vs Vratimov |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Frydek-Mistek vs Slovan Rosice |
0-1 |
1-3 |
Sat 31, Jul-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Viktoria Otrokovice vs Hlucin |
0-2 |
0-3 |
Sat 31, Jul-16:30 - Czech Republic U19 League Zlin(U19) vs Viktoria Plzen U19 |
1-1 |
1-3 |
Sat 31, Jul-12:00 - Czech Republic U19 League Banik Ostrava(U19) vs Synot Slovacko(U19) |
1-0 |
2-2 |
Sat 31, Jul-12:00 - Czech Republic U19 League Meteor Praha(U19) vs Slavia Praha(U19) |
0-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-12:15 - Czech Republic U19 League Pardubice(U19) vs Sparta Praha(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-12:30 - Czech Republic U19 League Opava (U19) vs SK Sigma Olomouc(U19) |
0-2 |
0-8 |
Sat 31, Jul-18:00 - Danish SAS Ligaen Viborg vs Midtjylland |
0-0 |
0-2 |
Sat 31, Jul-15:30 - Denmark - 1. Division Esbjerg FB vs Helsingor |
1-1 |
1-3 |
Sat 31, Jul-15:30 - Denmark - 1. Division Fremad Amager vs AC Horsens |
0-3 |
1-4 |
Sat 31, Jul-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A Mushuc Runa vs 9 de Octubre |
0-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A Manta FC vs Universidad Catolica Quito |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - England League Cup AFC Bournemouth vs Milton Keynes Dons |
1-0 |
5-0 |
Sat 31, Jul-19:59 - Estonia Esi Liiga Tartu JK Welco vs FC Elva |
2-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-19:59 - Estonia Esi Liiga B JK Tabasalu vs JK Tallinna Kalev II |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-19:59 - Estonia Esi Liiga B Tallinna JK Legion B vs Nomme JK Kalju II |
1-0 |
5-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Estonia Esi Liiga B Vandra JK Vaprus vs FC Tallinn |
1-2 |
3-4 |
Sat 31, Jul-19:59 - Estonia Esi Liiga B Laanemaa Haapsalu vs Ida-Virumaa FC Alliance |
1-0 |
2-3 |
Sat 31, Jul-19:59 - Estonia Meistri Liiga Paide Linnameeskond vs FC Flora Tallinn |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-14:00 - Estonia Meistri Liiga Viljandi JK Tulevik vs Tartu JK Tammeka |
3-1 |
5-3 |
Sat 31, Jul-17:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga JK Tallinna Kalev Women\'s vs FC Flora Tallinn Women\'s |
0-1 |
1-4 |
Sat 31, Jul-19:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga Tammeka Tartu Women\'s vs Suure Jaani United Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga FC Lootos Polva Women\'s vs Parnu JK Women\'s |
2-1 |
3-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga Ajax Tallinna Women\'s vs Saku Sporting Women\'s |
0-1 |
1-4 |
Sat 31, Jul-17:00 - Euro Beach Soccer League Romania Beach Soccer vs Norway Beach Soccer |
1-1 |
|
Sat 31, Jul-19:30 - Euro Beach Soccer League Moldova Beach Soccer vs Czech Republic Beach Soccer |
5-2 |
|
Sat 31, Jul-12:00 - Euro Beach Soccer League Sweden Beach Soccer vs Norway Beach Soccer |
3-2 |
|
Sat 31, Jul-14:15 - Euro Beach Soccer League Bulgaria Beach Soccer vs Greece Beach Soccer |
0-3 |
|
Sat 31, Jul-15:30 - Euro Beach Soccer League Lithuania Beach Soccer vs Slovakia Beach Soccer |
0-6 |
|
Sat 31, Jul-18:15 - Euro Beach Soccer League Estonia Beach Soccer vs Kazakhstan Beach Soccer |
1-0 |
|
Sat 31, Jul-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League TiPS Women\'s vs PK-35 Vantaa Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League KuPS Women\'s vs Honka Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-15:00 - Finland Women\\\'s Premier League HPS Helsinki Women\'s vs Aland Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Sat 31, Jul-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A MiPK Mikkeli vs JaPS |
0-4 |
0-5 |
Sat 31, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A Mypa vs PK Keski Uusimaa(PKKU) |
2-1 |
5-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A Lahden Reipas vs Atlantis |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B FC Ilves-Kissat vs FC Jazz Pori |
1-2 |
2-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B VJS Vantaa vs Ilves Tampere II |
0-0 |
0-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B EPS Espoo vs HJS Akatemia |
1-0 |
1-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C Kemi City vs GBK Kokkola |
0-0 |
0-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C RoPS Rovaniemi B vs OLS Oulu |
0-0 |
1-3 |
Sat 31, Jul-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko C JS Hercules vs FC Vaajakoski |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-15:00 - Finland Junior League TPS Turku Youth vs PPJ Akatemia Am |
1-2 |
|
Sat 31, Jul-15:00 - Finland Junior League TPV Tampere Youth vs Gnistan Youth |
1-3 |
|
Sat 31, Jul-16:00 - Finland Junior League Honka Am vs Haka Youth |
2-0 |
|
Sat 31, Jul-18:00 - Finland Veikkausliga HJK Helsinki vs SJK Seinajoki |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-17:00 - France Ligue 2 Nimes vs Dijon |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-21:00 - France Ligue 2 FC Sochaux-Montbeliard vs Le Havre |
0-2 |
0-2 |
Sat 31, Jul-21:00 - France Ligue 2 Nancy vs Toulouse |
0-3 |
0-4 |
Sat 31, Jul-21:00 - France Ligue 2 Guingamp vs Valenciennes FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-21:00 - France Ligue 2 AC Ajaccio vs Amiens SC |
2-0 |
3-1 |
Sat 31, Jul-21:00 - France Ligue 2 Chamois Niortais vs Caen |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-21:00 - France Ligue 2 Rodez AF vs Pau FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-21:00 - France Ligue 2 Paris FC vs USL Dunkerque |
1-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-16:00 - German 3. Liga Saarbrucken vs VfL Osnabruck |
1-2 |
1-2 |
Sat 31, Jul-16:00 - German 3. Liga SV Wehen Wiesbaden vs Munchen 1860 |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-16:00 - German 3. Liga Dortmund(Am) vs SV Waldhof Mannheim |
1-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-16:00 - German 3. Liga 1. FC Magdeburg vs SC Freiburg II |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-16:00 - German 3. Liga Viktoria Koln vs FSV Zwickau |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-16:00 - German 3. Liga SV Meppen vs FC Kaiserslautern |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-15:30 - German Bundesliga 2 Hannover 96 vs Hansa Rostock |
0-1 |
0-3 |
Sat 31, Jul-15:30 - German Bundesliga 2 SSV Jahn Regensburg vs SV Sandhausen |
1-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-15:30 - German Bundesliga 2 FC Ingolstadt 04 vs 1. FC Heidenheim 1846 |
0-0 |
1-2 |
Sat 31, Jul-22:30 - German Bundesliga 2 Fortuna Dusseldorf vs Werder Bremen |
0-1 |
2-3 |
Sat 31, Jul-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern FC Schweinfurt vs TSV Aubstadt |
4-1 |
5-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Germany - Regionalliga Bayern SV Schalding Heining vs SV Heimstetten |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Germany - Regionalliga Bayern FC Pipinsried vs SC Eltersdorf |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Germany - Regionalliga Nordost FC Lokomotive Leipzig vs Carl Zeiss Jena |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost SV Babelsberg 03 vs Lichtenberg 47 |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost Berliner AK 07 vs Tennis Borussia Berlin |
0-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost SV Tasmania Berlin vs Hertha BSC Berlin Am |
1-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-16:00 - Germany OberLiga Feucht vs FC Sand |
1-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-23:00 - Guatemala Liga Nacional CD Puerto de Iztapa vs Antigua GFC |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-19:45 - Hungary NB1 Ferencvarosi TC vs Kisvarda |
0-0 |
1-2 |
Sat 31, Jul-22:00 - Hungary NB1 Budapest Honved vs Debreceni VSC |
1-0 |
1-4 |
Sat 31, Jul-18:00 - Iceland Division 1 IBV Vestmannaeyjar vs UMF Afturelding |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-22:30 - Ireland Premier League Longford Town vs Derry City |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-20:45 - Israel Ligat Al Toto Cup Hapoel Nof HaGalil vs Hapoel Bnei Sakhnin FC |
0-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-21:00 - Israel Ligat Al Toto Cup Hapoel Haifa vs Hapoel Hadera |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-21:30 - Israel Ligat Al Toto Cup Hapoel Katamon Jerusalem vs Beitar Jerusalem |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-22:00 - Jamaica Premier League Humble Lions vs Waterhouse FC |
2-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Kazakhstan Cup Kaisar Kyzylorda vs FK Aktobe |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Kazakhstan Cup Turan Turkistan vs FC Kairat Almaty |
0-3 |
4-3 |
Sat 31, Jul-16:00 - Kenya Premier League Kakamega Homeboyz vs Kariobangi Sharks |
2-0 |
4-1 |
Sat 31, Jul-16:00 - Kenya Premier League Mathare United FC vs Sofapaka Nairobi FC |
0-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-11:00 - Korea K4 League Jeonju Citizen FC vs Chuncheon Citizen |
1-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-15:00 - Korea League 1 FC Seoul vs Ulsan Hyundai FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-15:00 - Korea League 1 Jeju United FC vs Incheon United FC |
1-1 |
1-4 |
Sat 31, Jul-15:00 - Korea League 2 Gimcheon Sangmu FC vs Bucheon FC 1995 |
2-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-15:00 - Korea League 2 Gyeongnam FC vs FC Anyang |
1-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Latvia - 1. Division Valmieras FK vs FK Spartaks Jurmala |
1-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Latvia Cup FK Smiltene BJSS vs JFC Jelgava |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Latvia Cup Dinamo Riga / Staiceles Bebri vs Saldus SS/Leevon |
2-0 |
9-0 |
Sat 31, Jul-17:00 - Latvia Cup JDFS Alberts vs Skanstes SK |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Latvia Cup Rezekne / BJSS vs Super Nova |
0-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-15:00 - Latvia Cup FK Auda Riga vs FC Caramba |
0-1 |
3-1 |
Sat 31, Jul-16:00 - Latvia Cup FK Limbazi vs Tukums-2000 |
0-0 |
0-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Lebanese Elite Cup Nejmeh Club vs Al-Ahed |
2-1 |
3-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Lithuania - 1. Division Nevezis vs Hegelmann Litauen |
0-3 |
0-6 |
Sat 31, Jul-19:00 - Lithuania - 2. Division Siauliai vs Neptuna Klaipeda |
2-0 |
4-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Lithuania - 2. Division FK Panevezys II vs Banga Gargzdai B |
1-3 |
1-6 |
Sat 31, Jul-17:15 - Macao Division 1 PSP Macau vs Hang Sai |
1-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-15:00 - Macao Division 1 Casa De Portugal vs CD Monte Carlo |
3-0 |
3-1 |
Sat 31, Jul-17:00 - Malaysia Premier League Negeri Sembilan Matrix vs Perak FA B |
4-0 |
5-0 |
Sat 31, Jul-12:45 - Malaysia Premier League Kelantan FA vs Terengganu B |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-17:00 - Malaysia Super League Pulau Penang FA vs Selangor FA |
1-1 |
1-4 |
Sat 31, Jul-17:00 - Malaysia Super League Johor Darul Takzim vs Perak |
1-0 |
5-0 |
Sat 31, Jul-17:00 - Malaysia Super League Kuala Lumpur vs Melaka United |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-14:00 - Men\\\'s Olympic Football Tournament Brazil(U23) vs Egypt(U23) |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-15:00 - Men\\\'s Olympic Football Tournament Korea Republic(U23) vs Mexico(U23) |
1-3 |
3-6 |
Sat 31, Jul-12:00 - Men\\\'s Olympic Football Tournament Spain(U23) vs Cote D Ivoire(U23) |
1-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-13:00 - Men\\\'s Olympic Football Tournament Japan(U23) vs New Zealand(U23) |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-04:00 - Mexico Primera Division Mazatlan FC vs Pachuca |
1-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-06:05 - Mexico Primera Division Puebla vs Chivas Guadalajara |
0-0 |
0-2 |
Sat 31, Jul-04:05 - Mexico Primera Divison A Pumas Tabasco vs Alebrijes de Oaxaca |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-21:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Deportivo Toluca Women\'s vs Atletico San Luis Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-02:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Queretaro FC Women\'s vs Club America Women\'s |
0-1 |
1-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Mexico Youth U20 Club America U20 vs Necaxa U20 |
3-1 |
|
Sat 31, Jul-18:00 - Mexico Youth U20 Atlas U20 vs FC Juarez(U20) |
2-1 |
|
Sat 31, Jul-18:00 - Mexico Youth U20 Monterrey U20 vs Pumas UNAM U20 |
3-1 |
|
Sat 31, Jul-18:00 - Mexico Youth U20 Leon U20 vs Club Tijuana(U20) |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Moldova Division 2 Real Succes vs FC Iskra-Stal Ribnita |
1-0 |
1-3 |
Sat 31, Jul-19:00 - Moldova Division 2 Speranta Drochia vs Sporting Trestieni |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-19:00 - Moldova Division 2 Spartanii Selemet vs Olimp Comrat |
2-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-19:00 - Moldova Divizia Nationala Dinamo-Auto Tiraspol vs CSF Baliti |
1-3 |
1-4 |
Sat 31, Jul-19:00 - Moldova Divizia Nationala FC Floresti vs Sheriff Tiraspol |
1-1 |
1-3 |
Sat 31, Jul-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Rudar Pljevlja vs FK Iskra Danilovgrad |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga Jezero Plav vs Decic Tuzi |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-22:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Buducnost Podgorica vs FK Mornar |
1-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-22:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Podgorica vs OFK Petrovac |
1-1 |
1-3 |
Sat 31, Jul-06:30 - New Zealand Central Leagues Waterside Karori vs Petone FC |
1-0 |
4-0 |
Sat 31, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues Birkenhead United vs Eastern Suburbs Auckland |
2-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues West Coast Rangers vs Auckland United |
0-2 |
0-3 |
Sat 31, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues Northern Rovers vs Manukau United |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-05:00 - Nicaragua Primera Division Diriangen vs UNAN Managua |
0-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Northern Ireland League Cup Newry City vs Tobermore United FC |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Northern Ireland League Cup Ballyclare Comrades vs Queen\'s University Belfast |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-17:00 - Norway NM Cupen Kongsvinger vs Strommen |
1-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-17:00 - Norway NM Cupen FK Vidar vs Start Kristiansand |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-17:00 - Norway NM Cupen Floro vs Sogndal |
1-4 |
1-5 |
Sat 31, Jul-18:00 - Norway NM Cupen Gjovik Lyn vs HamKam |
0-3 |
0-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Norway NM Cupen Harstad vs Senja |
1-0 |
2-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Norway NM Cupen Brattvag vs Aalesund FK |
1-1 |
2-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Norway NM Cupen IF Floya vs KFUM Oslo |
0-3 |
1-5 |
Sat 31, Jul-18:00 - Norway NM Cupen Sola vs Bryne |
0-3 |
0-6 |
Sat 31, Jul-18:00 - Norway NM Cupen Stord IL vs Asane Fotball |
0-3 |
0-4 |
Sat 31, Jul-18:00 - Paraguayan Division 2 Sportivo Trinidense vs General Caballero JLM |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Paraguayan Division 2 General Diaz vs Sportivo San Lorenzo |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-03:30 - Paraguayan Primera Division CA River Plate Asuncion vs Cerro Porteno |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-19:59 - Peru Primera Division Univ. Cesar Vallejo vs Alianza Atletico |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-00:30 - Peru Primera Division Deportivo Municipal vs Sporting Cristal |
1-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-22:15 - Peru Primera Division Universitario de Deportes vs Carlos A. Mannucci |
1-0 |
1-3 |
Sat 31, Jul-17:00 - Poland - Ekstraklasa Stal Mielec vs Piast Gliwice |
0-2 |
0-2 |
Sat 31, Jul-19:30 - Poland - Ekstraklasa Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Wisla Krakow |
1-0 |
2-2 |
Sat 31, Jul-22:00 - Poland - Ekstraklasa Radomiak Radom vs Legia Warszawa |
0-0 |
3-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Poland - I liga GKS Jastrzebie vs Puszcza Niepolomice |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-14:40 - Poland - I liga GKS Katowice vs CWKS Resovia Rzeszow |
1-0 |
2-2 |
Sat 31, Jul-22:30 - Poland - I liga Arka Gdynia vs Zaglebie Sosnowiec |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-21:00 - Poland - II liga Stal Rzeszow vs Garbarnia Krakow |
1-0 |
5-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Poland - II liga Wisla Pulawy vs GKS Belchatow |
2-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Poland - II liga Sokol Ostroda vs Pogon Grodzisk Mazowiecki |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-19:59 - Poland - II liga KKS 1925 Kalisz vs Olimpia Elblag |
0-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-19:00 - Poland - II liga Znicz Pruszkow vs Motor Lublin |
0-2 |
1-4 |
Sat 31, Jul-19:00 - Poland - II liga Radunia Stezyca vs Lech Poznan B |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-23:45 - Portugal Super Cup Sporting Clube de Portugal vs Sporting Braga |
2-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-23:00 - Romania - Divizia A CFR Cluj vs Chindia Targoviste |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-20:15 - Romania - Divizia A FC Voluntari vs FC U Craiova 1948 |
0-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-12:00 - Romania - Liga 2 Petrolul Ploiesti vs CSM Politehnica Iasi |
0-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-12:00 - Romania - Liga 2 Unirea Dej vs FC Unirea 2004 Slobozia |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-12:00 - Romania - Liga 2 Concordia Chiajna vs Unirea Constanta |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-12:00 - Romania - Liga 2 Astra Giurgiu vs FC Metaloglobus Bucuresti |
0-0 |
1-2 |
Sat 31, Jul-12:00 - Romania - Liga 2 Ripensia Timisoara vs Dunarea Calarasi |
2-1 |
3-3 |
Sat 31, Jul-12:00 - Romania - Liga 2 Viitorul Selimbar vs Dacia Unirea Braila |
0-1 |
3-1 |
Sat 31, Jul-14:30 - Romania - Liga 2 Hermannstadt vs Gloria Buzau |
1-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Russia First Division Rotor Volgograd vs Volgar Astrachan |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Russia First Division PFK Kuban vs Spartak Moscow II |
0-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Russia First Division FC Torpedo Moscow vs Tekstilshchik Ivanovo |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Russia First Division KamAZ vs SKA Khabarovsk |
0-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Russia First Division Gazovik Orenburg vs Fakel Voronezh |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Russia First Division Akron Togliatti vs Baltika |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-14:00 - Russia First Division Yenisey Krasnoyarsk vs Alania Vladikavkaz |
0-1 |
0-3 |
Sat 31, Jul-18:30 - Russia First Division Veles Moscow vs FC Tom Tomsk |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Russia First Division Neftekhimik Nizhnekamsk vs Metallurg Lipetsk |
2-0 |
5-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Russia First Division FK Krasnodar II vs Dolgiye Prudy |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-21:00 - Russia Premier League CSKA Moscow vs Lokomotiv Moscow |
1-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-18:30 - Russia Premier League FC Ufa vs Dynamo Moscow |
0-2 |
2-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Russia Women\\\'s Premier League Lokomotiv Moscow Women\'s vs FK Rostov Women\'s |
1-0 |
4-2 |
Sat 31, Jul-12:00 - Russia Women\\\'s Premier League Zvezda 2005 Perm Women\'s vs Rubin Kazan Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sat 31, Jul-18:15 - Russia Women\\\'s Premier League CSKA Moscow Women\'s vs Kubanochka Krasnodar Women\'s |
2-0 |
4-2 |
Sat 31, Jul-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League FK Ryazan VDV Women\'s vs Yenisey Krasnoyarsk Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Russia Women\\\'s Premier League Chertanovo Moscow Women\'s vs Zenit St.Petersburg Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish Championship Partick Thistle vs Queen of the South FC |
2-1 |
3-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish Championship Greenock Morton vs Dunfermline |
1-0 |
2-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish Championship Raith Rovers vs Hamilton Academical FC |
2-0 |
4-4 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish Championship Arbroath vs Inverness C.T. |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Brechin City vs Keith |
1-0 |
4-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Lossiemouth FC vs Inverurie Loco Works |
1-2 |
2-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Nairn County vs Deveronvale |
0-2 |
0-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Clachnacuddin vs Huntly |
1-4 |
2-5 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Fort William vs Fraserburgh |
0-2 |
0-4 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Formartine United vs Forres Mechanics |
2-1 |
4-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Turriff United vs Buckie Thistle FC |
0-1 |
0-4 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Strathspey Thistle vs Wick Academy FC |
1-1 |
3-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish League One Clyde F.C. vs Dumbarton |
0-2 |
0-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish League One Cove Rangers vs Falkirk |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish League One East Fife vs Queen\'s Park |
1-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish League One Peterhead vs Alloa Athletic |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish League One Airdrieonians vs Montrose |
0-1 |
0-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish League Two Albion Rovers FC vs Edinburgh City |
2-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish League Two Elgin City vs Stranraer F.C. |
1-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish League Two Stenhousemuir vs Stirling Albion |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish League Two Annan Athletic vs Forfar Athletic |
0-2 |
0-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish League Two Kelty Hearts vs Cowdenbeath F.C. |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish Lowland Football League East Kilbride vs Civil Service Strollers FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-16:30 - Scottish Premier League Glasgow Rangers vs Livingston F.C. |
1-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-23:00 - Scottish Premier League Hearts vs Celtic |
1-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish Premier League Dundee vs St. Mirren |
1-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Scottish Premier League Ross County vs St. Johnstone |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-20:55 - Serbia - 1. Liga Spartak Subotica vs Crvena Zvezda Beograd |
1-2 |
1-3 |
Sat 31, Jul-23:00 - Serbia - 1. Liga Radnik Surdulica vs Radnicki Nis |
1-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-22:00 - Serie C - Brazil Ferroviario CE vs Botafogo PB |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-03:00 - Serie C - Brazil Volta Redonda vs Altos/PI |
1-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-23:00 - Serie D - Brazil Tocantinopolis vs Juventude MA |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-22:00 - Serie D - Brazil Madureira vs Sao Bento |
0-0 |
1-2 |
Sat 31, Jul-22:00 - Serie D - Brazil Campinense (PB) vs Uniclinic Atletico Cearense CE |
2-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-22:00 - Serie D - Brazil SE Gama (DF) vs Porto Velho/RO |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-22:00 - Serie D - Brazil America FC Natal RN vs Treze Campina Grande PB |
0-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-22:00 - Serie D - Brazil Guarany CE vs Imperatriz(MA) |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-22:00 - Serie D - Brazil Juventus SC vs Cascavel PR |
1-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-22:30 - Serie D - Brazil Moto Clube(MA) vs 4 de Julho/PI |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-22:30 - Serie D - Brazil Jaragua GO vs Uniao Rondonopolis MT |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-23:00 - Serie D - Brazil Esportivo (RS) vs Marcilio Dias SC |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-23:00 - Serie D - Brazil Alagoinhas Atletico BA vs Murici |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-23:00 - Serie D - Brazil Aparecidense GO vs Brasiliense (DF) |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-23:00 - Serie D - Brazil Juazeirense BA vs Sergipe (CS) |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-13:30 - Singapore Premier League Balestier Khalsa FC vs Young Lions |
0-2 |
2-3 |
Sat 31, Jul-19:59 - Slovakia 1. Liga FK Pohronie vs MFK Zemplin Michalovce |
2-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-22:00 - Slovakia 1. Liga Slovan Bratislava vs Trencin |
0-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Slovakia 2. Liga MSK Puchov vs Partizan Bardejov |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Slovakia 2. Liga Slavoj Trebisov vs Namestovo |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Slovakia 2. Liga KFC Komarno vs MSK Zilina B |
1-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Slovakia 2. Liga FK Kosice vs Humenne |
1-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Slovakia 2. Liga MFK Skalica vs Dukla Banska Bystrica |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-16:00 - Slovakia 3. liga Center Dolny Kubin vs Novohrad Lucenec |
0-1 |
1-2 |
Sat 31, Jul-19:00 - Slovakia 3. liga Center MSK Fomat Martin vs FK Rakytovce |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-18:30 - Slovakia 3. liga East Odeva Lipany vs 1.FK Svidnik |
3-0 |
12-0 |
Sat 31, Jul-18:30 - Slovakia 3. liga East Spisska Nova Ves vs FK Poprad |
2-0 |
4-2 |
Sat 31, Jul-19:30 - Slovakia Cup SK Vrakuna Bratislava vs MSK Senec |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-12:30 - Slovakia Cup OK castkovce vs Nove Mesto |
3-0 |
4-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Slovenia 1. Liga ND Mura 05 vs ASK Bravo |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-22:15 - Slovenia 1. Liga NK Celje vs FC Koper |
1-1 |
1-3 |
Sat 31, Jul-20:30 - Slovenia 2. Liga NK Rudar Velenje vs NK Krka |
2-4 |
3-4 |
Sat 31, Jul-19:00 - Slovenia 2. Liga NK Bilje vs ND Ilirija 1911 |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-19:30 - Slovenia 2. Liga ND Primorje vs NK Rogaska |
0-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-19:30 - Slovenia 2. Liga NK Roltek Dob vs Jadran Dekani |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-21:00 - Slovenia 2. Liga NK Brezice vs NK Fuzinar |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-13:00 - SVK U19 A League MSK Zilina(U19) vs Trencin(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-13:00 - SVK U19 A League Dukla Banska Bystrica(U19) vs Zemplin Michalovce(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-13:00 - SVK U19 A League DAC Dunajska Streda(U19) vs FC Nitra(U19) |
1-0 |
5-0 |
Sat 31, Jul-13:00 - SVK U19 A League Slovan Bratislava(U19) vs FK Kosice(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-13:00 - SVK U19 A League MFK Ruzomberok(U19) vs FC Artmedia Petrzalka(U19) |
0-2 |
1-2 |
Sat 31, Jul-13:00 - SVK U19 A League Spartak Trnava(U19) vs FK Senica(U19) |
3-0 |
6-0 |
Sat 31, Jul-13:00 - SVK U19 A League FK Poprad(U19) vs FK Zeleziarne Podbrezova(U19) |
0-2 |
2-4 |
Sat 31, Jul-14:00 - Swden Women Division 2 Borgeby FK Wowen\'s vs Brommapojkarna Women\'s |
2-1 |
2-4 |
Sat 31, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland IFK Skovde FK vs Angered BK |
1-0 |
3-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Karlstad BK B vs Vanersborgs FK |
1-2 |
2-4 |
Sat 31, Jul-15:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Stenungsunds IF vs Yxhults IK |
1-0 |
2-3 |
Sat 31, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Karlbergs BK vs FC Arlanda |
1-0 |
7-0 |
Sat 31, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Gamla Upsala SK vs FC Gute |
1-2 |
2-3 |
Sat 31, Jul-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Sandvikens AIK vs Kungsangens IF |
2-0 |
3-1 |
Sat 31, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Enkopings SK FK vs IFK Osterakers FK |
1-2 |
1-3 |
Sat 31, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Enskede IK vs Jarfalla |
0-2 |
0-3 |
Sat 31, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Norrland Team Thoren FF vs Sandviks IK |
2-0 |
3-1 |
Sat 31, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Norrland Taftea IK vs Ytterhogdal IK |
0-2 |
0-2 |
Sat 31, Jul-14:00 - Sweden Div 2 Norrland Froso IF vs Bodens BK |
0-0 |
1-2 |
Sat 31, Jul-15:00 - Sweden Div 2 Norrland Storfors AIK vs Notvikens IK |
0-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-15:00 - Sweden Div 2 Norrland Stode IF vs Skelleftea FF |
0-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norrland Gottne IF vs IFK Ostersund |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland FC Rosengard vs Asarums IF FK |
1-0 |
3-1 |
Sat 31, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland IFK Berga vs Nosaby IF |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland KSF Prespa Birlik vs BK Olympic Malmo |
0-1 |
|
Sat 31, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland Solvesborgs GoIF vs IFK Hassleholm |
2-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland IFK Karlshamn vs FBK Balkan |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland Hassleholms IF vs Rappe GOIF |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Rynninge IK vs Mjolby AI FF |
0-2 |
1-4 |
Sat 31, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Eskilstuna City FK vs Huddinge IF |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Syrianska FC vs Motala AIF FK |
0-2 |
2-2 |
Sat 31, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Arameisk-Syrianska IF vs Trosa Vagnharad SK |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Karlslunds IF HFK vs Varmbols FC |
0-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-15:30 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Tyreso FF vs Smedby AIS |
0-1 |
0-3 |
Sat 31, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Torslanda IK vs Hoganas BK |
1-2 |
2-3 |
Sat 31, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Eskilsminne IF vs Husqvarna FF |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland BK Astrio vs Ullared |
3-1 |
3-3 |
Sat 31, Jul-19:00 - Sweden Superettan Trelleborgs FF vs Helsingborgs IF |
0-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-19:30 - Sweden Superettan Vasalunds IF vs AFC Eskilstuna |
1-1 |
4-2 |
Sat 31, Jul-19:30 - Swedish Allsvenskan Degerfors IF vs Varbergs BoIS FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-19:59 - Swiss Super League Zurich vs Lausanne Sports |
3-1 |
3-1 |
Sat 31, Jul-22:30 - Swiss Super League Young Boys vs Grasshoppers |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-19:59 - Switzerland Challenge League FC Aarau vs FC Schaffhausen |
0-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-19:59 - Switzerland Challenge League Yverdon vs Stade Lausanne Ouchy |
0-0 |
1-3 |
Sat 31, Jul-19:59 - Switzerland Challenge League SC Kriens vs FC Thun |
1-2 |
1-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Syrian Cup Al Foutoua Club vs Al-Ittihad Aleppo |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga Chernomorets Odessa vs Dnipro-1 |
0-1 |
0-3 |
Sat 31, Jul-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga FC Mynai vs PFC Oleksandria |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Ukraine Druha Liga Metalurh Zaporizhya vs FC Nikopol |
1-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Ukraine Druha Liga FC Karpaty Lviv vs Rubikon Kyiv |
1-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Ukraine Druha Liga Dinaz Vyshhorod vs MSK Dnipro Cherkasy |
1-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-17:00 - Ukraine Druha Liga Karpaty Halych vs FK Chayka K-SR |
0-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Ukraine Druha Liga FC Sumy vs Yarud Mariupol |
1-0 |
1-4 |
Sat 31, Jul-19:59 - Ukraine Persha Liga Olimpik Donetsk vs Prykarpattia Ivano Frankivsk |
0-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-19:59 - Ukraine Persha Liga Polessya Zhitomir vs Hirnyk-Sport |
0-1 |
0-2 |
Sat 31, Jul-18:00 - Ukraine Persha Liga FC Avanhard Kramatorsk vs Kremin Kremenchuk |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-18:00 - Ukraine Persha Liga VPK-Ahro Shevchenkivka vs FC Ahrobiznes Volochysk |
0-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-22:00 - Uruguay Primera Division Boston River vs IA Sud America |
0-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-18:45 - Uruguay Segunda Division Rampla Juniors FC vs Club Atletico Cerro |
0-1 |
0-1 |
Sat 31, Jul-16:00 - Uruguay U19 League CA River Plate(U19) vs Central Espanol(U19) |
2-0 |
3-1 |
Sat 31, Jul-16:00 - Uruguay U19 League Liverpool P.(U19) vs Wanderers(U19) |
0-0 |
2-1 |
Sat 31, Jul-03:30 - USA Major League Soccer New York City FC vs Columbus Crew |
2-0 |
4-1 |
Sat 31, Jul-04:10 - USA Major League Soccer Orlando City vs Atlanta United FC |
1-1 |
3-2 |
Sat 31, Jul-06:15 - USA Major League Soccer Los Angeles Galaxy vs Portland Timbers |
2-1 |
4-1 |
Sat 31, Jul-00:00 - USA USL League One Toronto FC II vs Greenville Triumph |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-17:00 - Uzbekistan Pro League B FC Zhomboy vs FK Chigatoy |
1-1 |
3-3 |
Sat 31, Jul-19:00 - Uzbekistan Professional Football League Pakhtakor Tashkent vs FC Bunyodkor |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-19:00 - Uzbekistan Professional Football League FK Andijan vs Turon Yaypan |
0-1 |
1-1 |
Sat 31, Jul-19:00 - Uzbekistan Professional Football League Sogdiana Jizzakh vs FC AGMK |
0-0 |
0-0 |
Sat 31, Jul-01:00 - Venezuela Primera Division Mineros de Guayana vs Atletico Venezuela |
1-0 |
1-2 |
Sat 31, Jul-03:00 - Venezuela Primera Division Carabobo FC vs Deportivo Lara |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-23:30 - Venezuela Segunda Division Titanes FC vs Yaracuy FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 31, Jul-23:30 - Venezuela Segunda Division Libertador FC vs Deportivo Petare |
1-0 |
2-0 |
Sat 31, Jul-17:30 - Wales FAW Championship North Airbus UK Broughton vs Bangor City FC |
0-1 |
1-4 |
Sat 31, Jul-17:30 - Wales FAW Championship North Conwy Borough FC vs Llanidloes Town |
0-2 |
1-3 |
Sat 31, Jul-17:30 - Wales FAW Championship North Llangefni Town vs Penrhyncoch |
0-5 |
1-5 |
Sat 31, Jul-17:30 - Wales FAW Championship North Prestatyn Town FC vs Gresford Athletic |
0-0 |
1-2 |
Sat 31, Jul-17:30 - Wales FAW Championship North Guilsfield FC vs Holyhead Hotspur |
0-0 |
3-0 |
Sat 31, Jul-17:30 - Wales FAW Championship North Colwyn Bay vs Ruthin Town FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-17:30 - Wales FAW Championship North Llanrhaeadr FC vs Llandudno F.C. |
1-1 |
1-3 |
Sat 31, Jul-17:30 - Wales FAW Championship North Holywell vs Buckley Town |
2-0 |
2-3 |
Sat 31, Jul-17:30 - Wales FAW Championship South Cwmbran Celtic vs Swansea University |
0-0 |
0-1 |
Sat 31, Jul-17:30 - Wales FAW Championship South Port Talbot vs Briton Ferry Athletic |
0-3 |
0-7 |
Sat 31, Jul-17:30 - Wales FAW Championship South Goytre United vs Undy Athletic |
0-1 |
2-1 |
Sat 31, Jul-17:30 - Wales FAW Championship South Cambrian & Clydach vs Llantwit Major |
2-2 |
3-3 |
Sat 31, Jul-17:30 - Wales FAW Championship South Trefelin vs Pontypridd |
1-1 |
2-2 |
Sat 31, Jul-11:00 - Western Australia Division 1 Swan United vs Ashfield SC |
0-1 |
|
Sat 31, Jul-11:00 - Western Australia Division 1 Stirling Macedonia vs Subiaco AFC |
3-1 |
5-1 |
Sat 31, Jul-11:00 - Western Australia Division 1 Mandurah City vs Fremantle City |
2-2 |
4-4 |
Sat 31, Jul-11:00 - Western Australia Division 1 Forrestfield United vs Olympic Kingsway SC |
1-2 |
1-2 |
Sat 31, Jul-11:00 - Western Australia Division 1 Joondalup United vs Quinns FC |
1-0 |
3-2 |
Sat 31, Jul-11:00 - Western Australia Division 1 UWA Nedlands vs Western Knights |
0-2 |
0-2 |
Sat 31, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20 ECU Joondalup(U20) vs Balcatta(U20) |
0-2 |
1-2 |
Sat 31, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20 Inglewood United(U20) vs Bayswater City(U20) |
0-2 |
0-2 |
Sat 31, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20 Sorrento F.C.(U20) vs Rockingham City(U20) |
2-0 |
4-0 |
Sat 31, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20 Cockburn City (U20) vs Floreat Athena(U20) |
1-2 |
3-2 |
Sat 31, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20 Gwelup Croatia(U20) vs Perth S.C(U20) |
0-0 |
1-3 |
Sat 31, Jul-11:00 - Western Australia Premier League Cockburn City vs Floreat Athena |
0-0 |
1-1 |
Sat 31, Jul-11:00 - Western Australia Premier League Inglewood United vs Bayswater City |
2-0 |
5-0 |
Sat 31, Jul-11:00 - Western Australia Premier League ECU Joondalup vs Balcatta |
2-0 |
4-1 |
Sat 31, Jul-11:00 - Western Australia Premier League Sorrento Gulls vs Rockingham City |
2-1 |
3-1 |
Sat 31, Jul-11:00 - Western Australia Premier League Gwelup Croatia SC vs Perth S.C |
1-1 |
1-2 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.