Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 6, Jun-18:00 - Albania 1st league Flamurtari vs Terbuni Puke |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-18:30 - Angola Girabola League Desportivo Huila vs Baixa de Kassange |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-19:30 - Angola Girabola League Petro Atletico de Luanda vs Progresso Sambizanga |
2-0 |
3-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Angola Girabola League Cuando Cubango vs Santa Rita FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Angola Girabola League Ferroviario Do Huambo vs Interclube Luanda |
0-2 |
0-2 |
Sun 6, Jun-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1 North Pine vs Logan Metro |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Jun-12:15 - Australia Brisbane Capital League 1 AC Carina vs Newmarket SFC |
0-3 |
0-4 |
Sun 6, Jun-09:00 - Australia Brisbane Premier League Brisbane Knights vs Albany Creek |
1-3 |
2-4 |
Sun 6, Jun-10:05 - Australia League A Melbourne Victory FC vs Melbourne City |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Valentine Phoenix vs Charlestown Azzurri |
0-3 |
0-3 |
Sun 6, Jun-10:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Broadmeadow Magic vs Lake Macquarie City |
0-1 |
4-1 |
Sun 6, Jun-08:30 - Australia New South Wales Premier League Wollongong Wolves vs Sydney Olympic |
1-2 |
1-5 |
Sun 6, Jun-09:00 - Australia New South Wales Premier League Blacktown City vs Sydney United |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-11:00 - Australia New South Wales Premier League Marconi Stallions vs Northbridge Bulls |
1-2 |
2-2 |
Sun 6, Jun-12:30 - Australia New South Wales Premier League Sydney FC Youth vs Mt Druitt Town Rangers FC |
0-2 |
5-2 |
Sun 6, Jun-09:00 - Australia New South Wales Super League Central Coast Mariners Academy vs Blacktown Spartans |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-09:00 - Australia New South Wales Super League Hakoah Sydney City East vs Bonnyrigg White Eagles |
0-1 |
3-1 |
Sun 6, Jun-06:30 - Australia New South Wales U20 Wollongong Wolves(U20) vs Sydney Olympic(U20) |
2-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-07:00 - Australia New South Wales U20 Blacktown City(U20) vs Sydney United(U20) |
0-1 |
6-2 |
Sun 6, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Manly United Women\'s vs Sydney Universiteti Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sun 6, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Illawarra Stingrays Women\'s vs Blacktown Spartans Women\'s |
1-1 |
2-5 |
Sun 6, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Sydney Olympic Women\'s vs NWS Koalas Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sun 6, Jun-09:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Northern Tigers Women\'s vs Macarthur Rams Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-10:15 - Australia Queensland National Premier Leagues Sunshine Coast Wanderers FC vs Brisbane Strikers |
2-0 |
2-1 |
Sun 6, Jun-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Brisbane Olympic United FC vs Logan Lightning |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Moreton Bay United vs Brisbane Roar FC Am |
0-1 |
3-2 |
Sun 6, Jun-08:00 - Australia Queensland State League U23 Sunshine Coast Wanderers(U23) vs Brisbane Strikers(U23) |
2-1 |
5-2 |
Sun 6, Jun-09:30 - Australia Queensland State League U23 Brisbane Olympic United FC(U23) vs Logan Lightning(U23) |
2-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-10:00 - Australia Queensland State League U23 Eastern Suburbs(U23) vs Gold Coast Knights(U23) |
1-0 |
1-2 |
Sun 6, Jun-10:15 - Australia Queensland State Leagues Sunshine Coast FC vs Holland Park Hawks FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-10:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Peninsula Power FC Women\'s vs Western Pride Women\'s |
0-3 |
0-6 |
Sun 6, Jun-14:00 - Bangladesh Championship League Victoria Sporting Club vs Dhaka Wanderers |
0-1 |
0-2 |
Sun 6, Jun-19:00 - Belarus Pershaya Liga Slonim vs Krumkachy Minsk |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-15:00 - Belarus Pershaya Liga Dnepr Mogilev vs Arsenal Dzyarzhynsk |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-17:00 - Belarus Pershaya Liga FK Orsha vs FC Baranovichi |
0-1 |
2-1 |
Sun 6, Jun-21:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Palmeiras SP Women\'s vs Sao Paulo Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Ferroviaria SP Women\'s vs Gremio Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Sun 6, Jun-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Kindermann Avai Women\'s vs Santos Women\'s |
2-1 |
2-1 |
Sun 6, Jun-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Minas ICESP/DF Women\'s vs Bahia de Feira BA Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament EC Sao Jose SP Women\'s vs Internacional (RS) Women\'s |
0-2 |
1-2 |
Sun 6, Jun-04:00 - Brasileiro Serie B Botafogo (RJ) vs Coritiba (PR) |
0-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-23:00 - Brasileiro Serie B Ponte Preta vs Vasco da Gama(RJ) |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-02:00 - Brasileiro Serie B Remo Belem (PA) vs Brasil de Pelotas RS |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Bangu U20 vs CR Flamengo (RJ) U20 |
0-0 |
0-2 |
Sun 6, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 CA Votuporanguense SP vs Primavera SP |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Nacional SP vs CA Linense SP |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Jun-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Santos vs Ceara |
1-1 |
3-1 |
Sun 6, Jun-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Bragantino vs Esporte Clube Bahia |
1-2 |
3-3 |
Sun 6, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Fortaleza CE vs Internacional (RS) |
2-0 |
5-1 |
Sun 6, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A America MG vs Corinthians Paulista (SP) |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Fluminense (RJ) vs Cuiaba (MT) |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Atletico Clube Goianiense vs Sao Paulo |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-22:30 - Chile Primera B Deportes Iquique vs Universidad de Concepcion |
3-0 |
5-1 |
Sun 6, Jun-23:30 - Chile Primera B Union San Felipe vs CSyD Barnechea |
1-0 |
2-4 |
Sun 6, Jun-04:30 - Chile Primera Division Huachipato FC vs Everton CD |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-19:30 - Chile Primera Division Union Espanola vs CD Antofagasta |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-23:30 - Chile Tercera Division Deportes Concepcion vs General VelAsquez |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-22:00 - Club Friendly Bragantino Women\'s vs Goianiense Women\'s |
7-0 |
|
Sun 6, Jun-09:00 - Club Friendly Gladesville Ryde Magic vs Rydalmere Lions |
1-1 |
1-2 |
Sun 6, Jun-10:00 - Club Friendly Taringa Rovers vs Samford Rangers |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-11:15 - Club Friendly Caboolture FC vs Magic United |
1-0 |
4-0 |
Sun 6, Jun-13:00 - Club Friendly Yadah vs ZPC Kariba |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-22:00 - Club Friendly Chapecoense Women\'s vs Brasil Farroupilha RS Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sun 6, Jun-22:00 - Club Friendly Vasco da Gama Women\'s vs Ponte Preta Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-22:00 - Club Friendly Fluminense (RJ) Women\'s vs Sport Club Recife Women\'s |
1-2 |
4-2 |
Sun 6, Jun-22:00 - Club Friendly Atletico Paranaense Women\'s vs America Mineiro Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-22:00 - Club Friendly Criciuma SC Women\'s vs Vila Nova (GO) Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-22:35 - Club Friendly Uniao Desportiva Alagoana AL Women vs America Natal RN Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sun 6, Jun-15:00 - Club Friendly Highlanders FC vs Bulawayo City |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-15:30 - Club Friendly IL Hodd vs Nardo FK |
4-0 |
5-2 |
Sun 6, Jun-16:00 - Club Friendly Kvik Halden vs Moss |
5-1 |
6-2 |
Sun 6, Jun-17:00 - Club Friendly Caps United FC vs Dynamos FC |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-17:00 - Club Friendly Ercsi Kinizsi vs MOL Fehervar FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-17:00 - Club Friendly Esmac/PA Women\'s vs Real Ariquemes/RO Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-17:30 - Club Friendly Gremio (RS) vs Santa Cruz(RS) |
0-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s Synot Slovacko Women\'s vs FC Viktoria Plzen Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Frederiksberg Boldklub Women\'s vs Naesby BK Woman\'s |
0-5 |
0-10 |
Sun 6, Jun-14:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Aarhus 1900 Women\'s vs JAI Fodbold Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-14:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 IF Lyseng Women\'s vs Varde_IF Women\'s |
0-2 |
0-4 |
Sun 6, Jun-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B Independiente Juniors vs Santo Domingo |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-03:00 - Ecuador Campeonato Serie B Guayaquil SC vs Gualaceo SC |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Egypt Second Divison Al Olymbic vs Ala\'ab Damanhour |
2-0 |
3-3 |
Sun 6, Jun-18:00 - Egypt Second Divison El Mansurah vs Al Jazeera Matroh |
0-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Egypt Second Divison Kafr El Shaikh vs Dikrnes |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Egypt Second Divison El Raja Marsa Matruh vs Abo Qair Semads |
1-1 |
3-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Egypt Second Divison El Hamam vs Biyala |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Egypt Second Divison Pharco vs Maleyeit Kafr El Zayiat |
2-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-17:00 - Finland Women\\\'s Premier 2 NJS Nurmijarvi Women\'s vs TPS Turku Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-17:00 - Finland Women\\\'s Premier 2 EBK Espoo Women\'s vs Pallo Iirot Women\'s |
1-3 |
1-4 |
Sun 6, Jun-15:00 - Finland Women\\\'s Premier League Honka Women\'s vs Aland Women\'s |
0-0 |
3-1 |
Sun 6, Jun-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League TiPS Women\'s vs Jyvaskylan Pallokerho Women\'s |
2-1 |
5-1 |
Sun 6, Jun-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League KuPS Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A PeKa vs JaPS |
0-2 |
1-2 |
Sun 6, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A MiPK Mikkeli vs PK Keski Uusimaa(PKKU) |
0-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B FC Ilves-Kissat vs PIF |
1-2 |
2-3 |
Sun 6, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B EPS Espoo vs GrIFK |
1-0 |
1-3 |
Sun 6, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C Kemi City vs OTP |
0-0 |
1-2 |
Sun 6, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C JJK Jyvaskyla vs OLS Oulu |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C Narpes Kraft vs JS Hercules |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C SJK Akatemia vs VIFK Vaasa |
5-1 |
9-1 |
Sun 6, Jun-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C Jakobstads Bollklubb vs FC Vaajakoski |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-14:00 - Finland Junior League PK-35 Youth vs Atlantis Youth |
1-2 |
1-2 |
Sun 6, Jun-15:00 - Finland Junior League VJS Vantaa Youth vs Honka Am |
1-1 |
2-2 |
Sun 6, Jun-19:30 - Finland Ykkonen Jaro vs Gnistan |
0-1 |
2-2 |
Sun 6, Jun-19:30 - Finland Ykkonen PK-35 Vantaa vs Turun Palloseura |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-19:30 - Finland Ykkonen JIPPO vs VPS Vaasa |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Finland Ykkonen RoPS Rovaniemi vs Ekenas IF |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-19:30 - Friendly Internationals Austria vs Slovakia |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-13:00 - Friendly Internationals Slovakia(U19) vs Czech Republic(U19) |
1-1 |
1-3 |
Sun 6, Jun-13:00 - Friendly Internationals Moldova(U19) vs Azerbaijan(U19) |
0-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-21:00 - Friendly Internationals Norway vs Greece |
0-2 |
1-2 |
Sun 6, Jun-19:59 - Friendly Internationals England vs Romania |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-19:59 - Friendly Internationals Netherlands vs Georgia |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-19:59 - Friendly Internationals Denmark vs Bosnia and Herzegovina |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-19:59 - Friendly Internationals Moldova vs Azerbaijan |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-19:59 - Friendly Internationals San Marino vs Italy(U20) |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-19:59 - Friendly Internationals Luxembourg vs Scotland |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Jun-19:59 - Friendly Internationals Serbia(U21) vs Russia(U21) |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-22:45 - Friendly Internationals Belgium vs Croatia |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-23:45 - Friendly Internationals Algeria vs Mali |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-16:30 - Friendly Internationals Mozambique Women\'s vs Eswatini Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-22:00 - Futsal Italian Serie A Petrarca Padova Futsal vs Feldi Eboli Futsal |
0-2 |
1-7 |
Sun 6, Jun-22:00 - Futsal Spain Division De Honor Movistar Inter Futsal vs F.C.Barcelona Futsal |
0-1 |
2-2 |
Sun 6, Jun-16:00 - German Frauen Bundesliga Wolfsburg Women\'s vs Werder Bremen Women\'s |
5-0 |
8-0 |
Sun 6, Jun-16:00 - German Frauen Bundesliga Duisburg Women\'s vs Hoffenheim Women\'s |
0-2 |
1-3 |
Sun 6, Jun-16:00 - German Frauen Bundesliga SC Freiburg Women\'s vs SV Meppen Women\'s |
4-0 |
5-0 |
Sun 6, Jun-16:00 - German Frauen Bundesliga Bayern Munich Women\'s vs Eintracht Frankfurt Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sun 6, Jun-16:00 - German Frauen Bundesliga Turbine Potsdam Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s |
0-2 |
2-2 |
Sun 6, Jun-16:00 - German Frauen Bundesliga SC Sand Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-16:00 - Germany Women Division 2 Koln Women\'s vs Andernach Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-16:00 - Germany Women Division 2 FFC 08 Niederkirchen Women\'s vs Ingolstadt 04 Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sun 6, Jun-16:00 - Germany Women Division 2 BV Borussia Bocholt Women\'s vs FC Gutersloh Women\'s |
1-4 |
1-5 |
Sun 6, Jun-16:00 - Germany Women Division 2 Eintracht Frankfurt B Women\'s vs Bayern Munich B Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 6, Jun-16:00 - Germany Women Division 2 Wolfsburg B Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s B |
3-0 |
5-0 |
Sun 6, Jun-16:00 - Germany Women Division 2 RB Leipzig Women\'s vs Carl Zeiss Jena Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 6, Jun-16:00 - Germany Women Division 2 Berghofen Women\'s vs Monchengladbach Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sun 6, Jun-16:00 - Germany Women Division 2 Wurzburger Kickers Women\'s vs Hoffenheim Women\'s B |
1-2 |
1-3 |
Sun 6, Jun-19:00 - Ghana Premier League Asante Kotoko FC vs Ashanti Gold |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-19:00 - Ghana Premier League Berekum Chelsea vs King Faisal Babes |
3-0 |
5-0 |
Sun 6, Jun-19:00 - Ghana Premier League Liberty Professionals vs WAFA |
1-2 |
3-2 |
Sun 6, Jun-19:00 - Ghana Premier League Ebusua Dwarfs vs Aduana Stars |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-19:00 - Ghana Premier League Dreams FC(GHA) vs Elmina Sharks |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-19:00 - Ghana Premier League Techiman Eleven Wonders vs Bechem United |
2-0 |
2-1 |
Sun 6, Jun-22:00 - Ghana Premier League Great Olympics vs Accra Hearts of Oak |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League Egaleo vs AS Rodos |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League Apollon Pontou vs Almopos |
2-0 |
3-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League Kallithea vs Asteras Vlachioti |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League Panserraikos vs Olympiakos Volos |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League Aspropyrgos Enosis vs Santorini 2020 |
0-1 |
1-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League AO Episkopis Rethymno vs Ialysos |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League Thesprotos vs Veria FC |
2-1 |
3-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League Triglia vs Pierikos |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League AEP Kozani vs Kavala FC |
0-1 |
0-2 |
Sun 6, Jun-11:30 - Greece U19 Panathinaikos(U19) vs Panaitolikos Agrinio(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-12:00 - Greece U19 Lamia U19 vs PAOK Saloniki(U19) |
0-1 |
0-5 |
Sun 6, Jun-12:00 - Greece U19 AEL Larisa U19 vs Atromitos Athens(U19) |
1-0 |
1-2 |
Sun 6, Jun-12:00 - Greece U19 FC Aris Thessaloniki(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19) |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-13:00 - Greece U19 Asteras Tripolis(U19) vs AEK Athens(U19) |
1-0 |
1-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Greece U19 Apollon Smirnis U19 vs Volos NFC(U19) |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-09:30 - HongKong 1st Division League South China vs Wong Tai Sin |
3-1 |
6-1 |
Sun 6, Jun-09:30 - HongKong 1st Division League Wing Yee vs Sham Shui Po |
0-1 |
0-7 |
Sun 6, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League Citizen AA vs Dreams Metro Gallery |
3-0 |
6-2 |
Sun 6, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League Shatin SA vs Eastern District SA |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League Yuen Long District SA vs North District |
1-2 |
1-4 |
Sun 6, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League Central & Western vs Hong Kong FC |
0-7 |
0-9 |
Sun 6, Jun-15:00 - HongKong 1st Division League Hoi King SA vs Wofoo Tai Po |
0-1 |
3-2 |
Sun 6, Jun-09:30 - HongKong 2 Division League Mutual FC vs Yau Tsim Mong FT |
2-1 |
|
Sun 6, Jun-09:30 - HongKong 2 Division League Kwong Wah AA vs Tung Sing FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-09:30 - HongKong 2 Division League St. Joseph\'s FC vs Wan Chai SF |
1-0 |
1-2 |
Sun 6, Jun-09:30 - HongKong 2 Division League Fu Moon FC vs Double Flower FA |
3-2 |
5-3 |
Sun 6, Jun-11:30 - HongKong 2 Division League Kowloon City vs Chelsea FC Soccer School (HK) |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-12:45 - HongKong 2 Division League Lucky Mile FC vs Kwun Tong FA |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-13:00 - HongKong 2 Division League Tuen Mun Football Team vs Kwai Tsing District FA |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-19:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League Szent Mihaly Women\'s vs Puskas Akademia Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Iceland Division 2 Leiknir F vs Kari Akranes |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-22:00 - Iceland Ladies Division 1 IA Akranes Women\'s vs Hafnarfjordur Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sun 6, Jun-18:00 - Iceland Ladies Division 1 Haukar Women\'s vs HK Kopavogur Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Iceland Ladies Division 1 Augnablik Women\'s vs Vikingur Reykjavik Women\'s |
1-2 |
1-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Iceland Ladies Division 1 Grotta Women\'s vs UMF Afturelding Women\'s |
0-2 |
1-3 |
Sun 6, Jun-23:15 - Iceland Ladies Premier League Fylkir Women\'s vs Stjarnan Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Iceland U19 League Stjarnan KFG(U19) vs Thor Akureyri(U19) |
2-1 |
3-2 |
Sun 6, Jun-12:30 - Italian Campionato Primavera Cagliari Youth vs Lazio Youth |
2-2 |
4-3 |
Sun 6, Jun-14:30 - Italian Campionato Primavera Torino Youth vs Bologna Youth |
3-1 |
4-1 |
Sun 6, Jun-17:00 - Italian Campionato Primavera Roma Youth vs Sampdoria Youth |
2-1 |
2-2 |
Sun 6, Jun-19:30 - Italy C Play-Off & Out Albinoleffe vs Alessandria |
0-0 |
1-2 |
Sun 6, Jun-22:45 - Italy C Play-Off & Out Padova vs Avellino |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Robur Siena S.S.D. vs L\'Aquila |
1-1 |
1-3 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Sangiovannese vs Lornano Badesse |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D AC Legnano vs US Caratese |
1-0 |
2-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D AS Casale Calcio vs Vado FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Montebelluna vs Adriese |
1-0 |
3-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D A.S.D. Bra vs Chieri |
0-1 |
3-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D FC Savoia 1908 vs Sassari Torres |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Arzignano Valchiampo vs ASD Manzanese |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D AC Mestre vs Virtus Bolzano |
2-0 |
3-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D ASD Brusaporto vs Desenzano Calvina |
1-1 |
1-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D San Nicolo Calcio vs Vastogirardi |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Lavagnese vs SC Caronnese |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D ACD Nardo vs US Bitonto |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D ASD Cavenago Fanfulla vs Caravaggio |
0-1 |
0-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D FBC Gravina vs AS Sorrento Calcio |
1-0 |
3-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Citta di Fasano vs Picerno |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Scanzorosciate vs US Breno |
1-0 |
1-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Ostia Mare vs Sporting Trestina |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Vastese vs Cynthi Albalonga |
3-0 |
3-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D AC Trento vs Cjarlins Muzane |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Fiorenzuola vs Ghivizzano Borgo Mozzano |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Team Altamura vs FC Francavilla |
2-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Arconatese vs ASD Imperia |
1-1 |
3-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Seravezza vs Sasso Marconi |
2-0 |
3-3 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Portici vs ASD Molfetta |
1-2 |
4-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D ASD Flaminia Civita vs San Donato Tavarnelle |
1-1 |
2-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Montegiorgio vs FC Rieti |
0-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Cannara vs Scandicci |
0-0 |
2-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Union Clodiense vs ACD Campodarsego |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Union Feltre vs APDC Chions |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Aglianese vs Lentigione |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Castellanzese vs USD PDHAE |
2-0 |
3-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D ASD Grassina vs Savoia Montespaccato |
1-1 |
3-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Marina di Ragusa vs Santa Maria Cilento |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D SCD Progresso Calcio vs Rimini |
0-2 |
2-3 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D SSDRL Marignanese vs ASD Pro Livorno |
1-1 |
2-3 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D US Corticella vs Real Forte Querceta |
2-0 |
2-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D GS Bagnolese vs Prato |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D Matese vs Recanatese |
1-1 |
3-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D USD Casatese vs US Seregno |
1-1 |
2-2 |
Sun 6, Jun-16:30 - Italy Serie D ASD Muravera vs Insieme Formia |
0-2 |
1-2 |
Sun 6, Jun-07:05 - Japan Futsal League Vasagey Oita Futsal vs Yokohama S&CC Futsal |
2-2 |
|
Sun 6, Jun-08:40 - Japan Futsal League Shriker Osaka Futsal vs Espo Lada Hokkaido Futsal |
5-0 |
8-1 |
Sun 6, Jun-11:00 - Japan Futsal League Kitakyushu Futsal vs Nagoya oceans Futsal |
1-1 |
1-3 |
Sun 6, Jun-08:00 - Japan League Cup Consadole Sapporo vs Yokohama F Marinos |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-10:00 - Japan League Cup Kashima Antlers vs Shimizu S-Pulse |
1-1 |
2-1 |
Sun 6, Jun-13:00 - Japan League Cup Vissel Kobe vs Urawa Red Diamonds |
1-1 |
1-2 |
Sun 6, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 IGA Kunoichi Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s |
1-0 |
3-2 |
Sun 6, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 FC Takatsuki Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Nippon Sport Science University Women\'s vs Ehime FC Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 6, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2 Kibi International University Women\'s vs Bunnies Gunma White Star Women\'s |
0-1 |
1-4 |
Sun 6, Jun-09:00 - Japanese League Division 2 JEF United Ichihara Chiba vs Montedio Yamagata |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-09:00 - Japanese League Division 2 Tochigi SC vs Kyoto Sanga FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-09:00 - Japanese League Division 2 Zweigen Kanazawa vs Omiya Ardija |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-08:00 - Japanese League Division 3 Fukushima United FC vs FC Gifu |
1-2 |
1-2 |
Sun 6, Jun-08:00 - Japanese League Division 3 Kagoshima United vs Kamatamare Sanuki |
1-0 |
1-2 |
Sun 6, Jun-08:00 - Japanese League Division 3 Tegevajaro Miyazaki vs Vanraure Hachinohe FC |
0-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-09:00 - Japanese League Division 3 Roasso Kumamoto vs Azul Claro Numazu |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-12:00 - Japanese League Division 3 Grulla Morioka vs Fujieda MYFC |
3-0 |
4-0 |
Sun 6, Jun-11:00 - Korea K3 League Gyeongju KHNP vs Busan Transpor Tation |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-11:00 - Korea K4 League Pyeongchang FC vs Pocheon Citizen FC |
2-1 |
2-4 |
Sun 6, Jun-11:00 - Korea K4 League Chungju Citizen vs Yeoju FC |
3-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-12:00 - Korea K4 League Siheung Citizen vs Seoul Jungnang FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Jun-11:00 - Korea League 1 Seongnam FC vs Jeonbuk Hyundai Motors |
0-1 |
1-5 |
Sun 6, Jun-11:30 - Korea League 1 Daegu FC vs FC Seoul |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-11:00 - Korea League 2 Daejeon Hana Citizen vs FC Anyang |
1-1 |
1-2 |
Sun 6, Jun-13:30 - Korea League 2 Gimcheon Sangmu FC vs Ansan Greeners FC |
2-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-18:30 - Libya League Division 1 Ngom Egdabya vs Al Nasr Benghazi |
0-1 |
|
Sun 6, Jun-18:30 - Libya League Division 1 Al-Hilal(LBY) vs Alahly Benghazi |
0-2 |
|
Sun 6, Jun-16:00 - Macao Division 1 Cheng Fung vs Casa De Portugal |
1-1 |
4-2 |
Sun 6, Jun-19:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga Arsenal Tivat vs OFK Petrovac |
1-0 |
2-1 |
Sun 6, Jun-19:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga OFK Igalo vs FK Iskra Danilovgrad |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Jun-19:59 - Morocco Division 2 TAS de Casablanca vs Kawkab Marrakech |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-19:59 - Morocco Division 2 Stade Marocain du Rabat vs ASS Association Sportive de Sale |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-22:00 - Morocco Division 2 Wydad Fes vs Wydad Temara |
1-0 |
3-1 |
Sun 6, Jun-17:30 - National League Hartlepool United FC vs Bromley |
3-0 |
3-2 |
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League Kwara United vs Jigawa Golden Stars |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League Kano Pillars vs Enyimba International |
0-1 |
2-1 |
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League Heartland FC vs Rivers United |
1-1 |
2-2 |
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League Enugu Rangers International vs MFM FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League Wikki Tourists vs Akwa United |
1-1 |
2-2 |
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League Warri Wolves FC vs Sunshine Stars FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League Abia Warriors vs Ifeanyi Ubah |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League Katsina United vs Nasarawa United FC |
2-1 |
2-1 |
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League Dakkada FC vs Lobi Stars |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League Adamawa United vs Plateau United |
0-1 |
0-2 |
Sun 6, Jun-22:45 - Paraguayan Division 2 Deportivo Santani vs Sportivo Iteno |
1-1 |
2-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2 2 de Mayo vs Sportivo Trinidense |
2-0 |
4-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2 Deportivo Capiata vs Club Rubio Nu |
1-1 |
3-3 |
Sun 6, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2 Resistencia SC vs Tacuary FBC |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Gornik Zabrze Youth vs Lechia Gdansk Youth |
2-0 |
|
Sun 6, Jun-14:30 - Poland Centralna Liga Juniorow Escola Varsovia Warszawa Youth vs Gwarek Zabrze Youth |
0-1 |
1-6 |
Sun 6, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga Unia Janikowo vs Pomorzanin Torun |
0-1 |
2-1 |
Sun 6, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga Wisla Sandomierz vs Jutrzenka Giebultow |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga Rekord Bielsko vs Lechia Zielona Gora |
2-1 |
2-1 |
Sun 6, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga Stal Krasnik vs KSZO Ostrowiec |
0-2 |
1-2 |
Sun 6, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga LKS Lagow vs Podlasie Biala Podlaska |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-19:59 - Poland - 4. Liga Gwardia Koszalin vs Kotwica Kolobrzeg |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-19:59 - Poland - 4. Liga Orleta Radzyn Podlaski vs Stal Stalowa Wola |
2-1 |
4-3 |
Sun 6, Jun-19:59 - Poland - 4. Liga KS Wiazownica vs Wolczanka WP |
1-1 |
3-3 |
Sun 6, Jun-14:00 - Poland - 4. Liga GKS Przodkowo vs Pogon Szczecin II |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-16:00 - Poland - 4. Liga BTP Stal Brzeg vs Sleza Wroclaw |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga Jarota Jarocin vs Nielba Wagrowiec |
0-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga Baltyk Koszalin vs Unia Swarzedz |
0-0 |
2-2 |
Sun 6, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga Gwarek Tarnowskie Gory vs MKS Kluczbork |
0-0 |
2-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Poland - 4. Liga Polonia Sroda vs Swit Skolwin |
4-0 |
5-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Poland - 4. Liga KP Starogard Gdanski vs Baltyk Gdynia |
2-1 |
3-1 |
Sun 6, Jun-14:40 - Poland - I liga Zaglebie Sosnowiec vs Gornik Leczna |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Jun-14:40 - Poland - I liga Odra Opole vs GKS Tychy |
1-1 |
1-5 |
Sun 6, Jun-18:00 - Poland - I liga Sandecja Nowy Sacz vs Puszcza Niepolomice |
0-0 |
2-1 |
Sun 6, Jun-19:00 - Poland - II liga Pogon Siedlce vs Motor Lublin |
1-0 |
3-3 |
Sun 6, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Limianos(U17) vs GD Braganca(U17) |
4-1 |
|
Sun 6, Jun-20:45 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie H Real Sport Clube(U17) vs Loures(U17) |
2-3 |
|
Sun 6, Jun-14:45 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie I Oeiras(U17) vs Vitoria FC Setubal(U17) |
0-3 |
|
Sun 6, Jun-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie I Cova Piedade(U17) vs Portimonense U17 |
1-0 |
|
Sun 6, Jun-13:30 - Romania Women\\\'s Cup Heniu Prundu Bargaului Women\'s vs Olimpia Cluj Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-19:10 - Scotland Women\\\'s Premier League Glasgow City Women\'s vs Glasgow Rangers Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-19:10 - Scotland Women\\\'s Premier League Hibernian Women\'s vs Forfar Farmington Women\'s |
2-0 |
7-0 |
Sun 6, Jun-19:10 - Scotland Women\\\'s Premier League Hearts Women\'s vs Spartans Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-19:10 - Scotland Women\\\'s Premier League Motherwell Women\'s vs Celtic Women\'s |
0-5 |
0-8 |
Sun 6, Jun-21:00 - Senegal Premier League Pikine vs Casa Sports Zinguinchor |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-21:00 - Senegal Premier League Stade Mbour vs NGB ASC Niarry Tally |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-21:00 - Senegal Premier League Union Sportive Goree vs Mbour Petite Cote |
0-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-21:00 - Senegal Premier League ASEC Ndiambour vs ASC Jaraaf |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-21:00 - Senegal Premier League Generation Foot vs CNEPS Excellence |
3-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-21:00 - Senegal Premier League Teungueth FC vs ASC Diambars |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-21:15 - Senegal Premier League Dakar Sacre Coeur vs AS Douanes Dakar |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-23:00 - Serie C - Brazil Volta Redonda vs Manaus FC(AM) |
1-0 |
5-0 |
Sun 6, Jun-23:00 - Serie C - Brazil Jacuipense BA vs Tombense |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-00:00 - Serie C - Brazil Santa Cruz (PE) vs Floresta/CE |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-00:00 - Serie C - Brazil Mirassol FC vs Ypiranga(RS) |
0-2 |
1-2 |
Sun 6, Jun-02:00 - Serie C - Brazil Parana vs Botafogo SP |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Jun-22:00 - Serie D - Brazil Rio Branco PR vs Esportivo (RS) |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-22:00 - Serie D - Brazil Castanhal PA vs Galvez AC |
1-1 |
4-1 |
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Treze Campina Grande PB vs ABC Natal/RN |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Uniao Rondonopolis MT vs Porto Velho/RO |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) vs Alagoinhas Atletico BA |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Itabaiana(SE) vs Juazeirense BA |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Juventus SC vs SER Caxias do Sul |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Aparecidense GO vs Nova Mutum MT |
1-0 |
3-1 |
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Aimore RS vs Marcilio Dias SC |
1-0 |
4-1 |
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Tocantinopolis vs Moto Clube(MA) |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Patrocinense MG vs Rio Branco De Venda Nova ES |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Caucaia vs Campinense (PB) |
0-1 |
3-3 |
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Retro/PE vs Murici |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-00:00 - Serie D - Brazil Boa Esporte Clube vs EC Aguia Negra |
2-0 |
4-0 |
Sun 6, Jun-00:00 - Serie D - Brazil Ferroviaria SP vs Uberlandia |
0-2 |
0-3 |
Sun 6, Jun-00:00 - Serie D - Brazil Nacional Fast Clube AM vs Ypiranga (AP) |
2-3 |
3-3 |
Sun 6, Jun-02:00 - Serie D - Brazil Portuguesa de Desportos vs Cianorte PR |
2-1 |
2-2 |
Sun 6, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Center SK Pramen Kovacova vs Oravske Vesele |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga East Mladost Kalsa vs Odeva Lipany |
1-2 |
2-3 |
Sun 6, Jun-12:30 - Slovakia 3. liga East Slavia TU Kosice vs SK Milenium |
0-0 |
4-1 |
Sun 6, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga West Slovan Galanta vs OK castkovce |
0-2 |
0-3 |
Sun 6, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga West Kovo Belusa vs Malzenice |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga West TJ Imel vs Nitra B |
0-1 |
3-1 |
Sun 6, Jun-13:30 - Spanish Ladies League Division 1 Mulier FCN Women\'s vs San Ignacio Women\'s |
1-1 |
2-3 |
Sun 6, Jun-15:00 - Spanish Ladies League Division 1 Las Majoreras Women\'s vs CD Tarsa Women\'s |
1-2 |
2-3 |
Sun 6, Jun-13:00 - Spanish Ladies Premier League Levante UD Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s |
3-0 |
4-0 |
Sun 6, Jun-13:00 - Spanish Ladies Premier League Real Madrid CF Women\'s vs Real Sociedad Women\'s |
0-1 |
3-2 |
Sun 6, Jun-13:30 - Spanish Ladies Premier League Rayo Vallecano Women\'s vs Santa Teresa CD Women\'s |
3-0 |
5-0 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Ladies Premier League FC Barcelona Women\'s vs Madrid CFF Women\'s |
1-2 |
3-2 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Ladies Premier League CDEF Logrono Women\'s vs Eibar Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Sun 6, Jun-18:00 - Spanish Ladies Premier League Colegio Aleman Valencia Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Primera U19 Sevilla U19 vs Malaga(U19) |
0-0 |
1-2 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Primera U19 Leganes(U19) vs Atletico de Madrid(U19) |
0-1 |
1-3 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Primera U19 Valladolid(U19) vs Real Madrid(U19) |
1-0 |
2-4 |
Sun 6, Jun-23:00 - Spanish Segunda Division Leganes vs Rayo Vallecano |
1-0 |
1-2 |
Sun 6, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Club Siero vs Vallobin |
0-1 |
2-3 |
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Valdesoto vs CD Mosconia |
0-1 |
1-3 |
Sun 6, Jun-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Viveiro CF vs Ourense |
3-3 |
|
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD As Pontes vs Pontellas |
1-1 |
|
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Paiosaco vs UD Ourense |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CSD Arzua vs Ribadumia CF |
1-0 |
3-1 |
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia SD Fisterra vs UD Atios |
0-2 |
0-2 |
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Agrupacion Estudiantil vs CD Barco |
0-2 |
0-2 |
Sun 6, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta La Palma CF vs CD Cabecense |
1-1 |
2-1 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Coria Club de Futbol vs Arcos CF |
1-0 |
2-1 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Sevilla C vs Conil CF |
0-1 |
1-2 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Castilleja CF vs UB Lebrijana |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Llosetense vs CE Felanitx |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-14:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias La Cuadra vs Atletico Union Guimar |
2-1 |
|
Sun 6, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenisca vs UD Las Palmas C |
0-1 |
2-1 |
Sun 6, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenerife B vs Lanzarote |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Mensajero vs UD San Fernando |
0-1 |
1-2 |
Sun 6, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Santa Ursula vs Union Viera |
2-0 |
5-0 |
Sun 6, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Buzanada vs Gran Tarajal |
1-1 |
2-1 |
Sun 6, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Atletico Paso vs Panaderia Pulido |
1-2 |
|
Sun 6, Jun-12:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EDMF Churra vs Muleno CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EG El Palmar vs Deportiva Minera |
2-0 |
5-0 |
Sun 6, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia SFC Minerva vs La Hoya Lorca CF |
0-0 |
2-1 |
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Olimpico de Totana vs CF El Castillo |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Corellano vs Fontellas |
1-1 |
4-1 |
Sun 6, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CP Calasancio vs CD Agoncillo |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Pradejon vs Comillas |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Tedeon vs CD Villegas |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CCD Alberite vs CA Vianes |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Robres vs CD Carinena |
3-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon AD Almudevar vs CA Monzon |
1-1 |
3-3 |
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Epila CF vs CDJ Tamarite |
3-0 |
|
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon AD Sabinanigo vs UD Fraga |
0-1 |
1-2 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Sarinena vs Valdefierro |
2-0 |
5-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Villanueva vs San Juan Zaragoza |
3-0 |
|
Sun 6, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Illescas vs Almagro CF |
0-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha UB Conquense vs La Solana |
0-1 |
|
Sun 6, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Pedroneras vs UD Almansa |
2-2 |
4-3 |
Sun 6, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Torina vs Rinconeda Polanco |
0-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-18:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Valls UE vs CE Banyoles |
2-0 |
|
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Santfeliuenc FC vs CF Peralada |
0-0 |
0-3 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Montanesa vs UE Figueres |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Pobla De Mafumet CF vs UE Sants |
1-0 |
1-2 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Igualada vs UA Horta |
1-0 |
3-1 |
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Novelda vs Acero |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Villajoyosa vs UD Paterna |
0-2 |
1-5 |
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Crevillente vs CD Benicarlo |
1-0 |
2-1 |
Sun 6, Jun-13:15 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Complutense Alcala vs CD El Alamo |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid DAV Santa Ana vs Real Aranjuez CF |
0-1 |
0-4 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Villanueva del Pardillo vs Mostoles CF |
1-0 |
4-0 |
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Becerril vs CD Cebrerena |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon La Baneza vs CD La Granja |
2-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Alhaurino vs Loja CD |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Motril CF vs Maracena |
1-0 |
1-3 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Melilla CD vs Atletico de Porcuna |
1-0 |
1-2 |
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Estepona vs Real Jaen CF |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-20:30 - Spanish Tercera Division Play Off CD Tropezon vs U.M. Escobedo |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-20:30 - Spanish Tercera Division Play Off CF Platges De Calvia vs Mallorca B |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-13:45 - Spanish Tercera Division Play Off AD Siete Villas vs Gimnastica Torrelavega |
1-1 |
2-2 |
Sun 6, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off Mar Menor vs FC Cartagena B |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off Cerdanyola del Valles vs Sant Andreu |
1-1 |
|
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off CA Cirbonero vs CD Huarte |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off Antequera CF vs Atletico Malagueno |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-14:30 - Swden Women Division 2 Bollstanas SK Women\'s vs Moron BK Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Jun-17:00 - Swden Women Division 2 Alingsas Women\'s vs IFK Norrkoping DFK Women\'s |
0-1 |
3-1 |
Sun 6, Jun-18:00 - Swden Women Division 2 Brommapojkarna Women\'s vs IK Uppsala Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sun 6, Jun-17:00 - Sweden Damallsvenskan Hacken Women\'s vs Pitea IF Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-15:00 - Sweden Div 1 Norra Taby vs Sollentuna FK |
0-1 |
1-3 |
Sun 6, Jun-15:00 - Sweden Div 1 Norra Karlstad BK vs Pitea IF |
2-0 |
3-1 |
Sun 6, Jun-16:00 - Sweden Div 1 Norra Haninge vs IFK Lulea |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-17:00 - Sweden Div 1 Sodra Lunds BK vs FC Linkoping City |
4-1 |
5-1 |
Sun 6, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norrland Umea FC Akademi vs Gottne IF |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-17:00 - Sweden Superettan Falkenbergs FF vs Vasteras SK FK |
1-1 |
2-1 |
Sun 6, Jun-16:30 - Tajikistan Higher League Ravshan Kulob vs FC Kuktosh |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-16:30 - Tajikistan Higher League FK Eskhata vs Khujand |
2-1 |
3-2 |
Sun 6, Jun-14:00 - Turkey U19 League Ankaragucu(U19) vs Kayserispor(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-18:00 - Turkey U19 League Medipol Basaksehir(U19) vs Goztepe(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-23:00 - UEFA-EURO U21 Championship Germany(U21) vs Portugal(U21) |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-19:45 - Uruguay Primera Division Boston River vs Montevideo City Torque |
0-2 |
1-2 |
Sun 6, Jun-22:00 - Uruguay Primera Division CA Rentistas vs Deportivo Maldonado |
0-0 |
0-2 |
Sun 6, Jun-00:15 - Uruguay Primera Division IA Sud America vs CS Cerrito |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-03:00 - USA National independent Football League Michigan Stars vs LA Force |
0-2 |
1-2 |
Sun 6, Jun-03:30 - USA National independent Football League Chattanooga vs New Amsterdam |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-03:30 - USA National independent Football League Detroit City vs Stumptown Athletic |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-03:30 - USA National independent Football League Maryland Bobcats vs California United Strikers |
2-1 |
2-1 |
Sun 6, Jun-02:30 - USA National Premier Soccer League Central Florida Panthers vs Boca Raton |
1-0 |
2-2 |
Sun 6, Jun-03:00 - USA National Women\\\'s Soccer League Gotham FC Women\'s vs OL Reign Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-06:30 - USA National Women\\\'s Soccer League Portland Thorns FC Women\'s vs Racing Louisville Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-22:00 - USA National Women\\\'s Soccer League Washington Spirit Women\'s vs Orlando Pride Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-22:00 - USA National Women\\\'s Soccer League Kansas City NWSL Women\'s vs Houston Dash Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 6, Jun-05:00 - USA United Women\\\'s Soccer Santa Clarita Blue Heat Women\'s vs Internacional CA Women\'s |
4-1 |
4-1 |
Sun 6, Jun-03:00 - USA USL League One North Carolina vs Fort Lauderdale CF |
1-1 |
1-2 |
Sun 6, Jun-04:00 - USA USL League One South Georgia Tormenta vs Chattanooga Red Wolves |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-06:00 - USA USL League One FC Tucson vs Toronto FC II |
1-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-02:30 - USA USL League One Richmond Kickers vs New England Revolution B |
2-1 |
3-2 |
Sun 6, Jun-03:00 - USA USL League Two Junior Lone Star vs Reading United |
1-1 |
4-2 |
Sun 6, Jun-03:00 - USA USL League Two Charlotte Independence II vs Southern Soccer Academy |
3-0 |
3-2 |
Sun 6, Jun-03:00 - USA USL League Two Oakland County vs Grand Rapids |
0-0 |
0-3 |
Sun 6, Jun-03:10 - USA USL League Two Northern Virginia United vs Ocean City Noreasters |
0-2 |
2-3 |
Sun 6, Jun-03:30 - USA USL League Two Dalton Red Wolves vs Charlotte Eagles |
0-1 |
0-1 |
Sun 6, Jun-04:00 - USA USL League Two FA Euro New York vs Westchester Flames |
1-0 |
2-1 |
Sun 6, Jun-04:30 - USA USL League Two Brazos Valley Cavalry vs Houston FC |
3-2 |
5-2 |
Sun 6, Jun-23:00 - USA USL League Two Fort Wayne vs South Bend Lions |
1-1 |
1-3 |
Sun 6, Jun-02:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Chicago Dutch Lions Women\'s vs Milwaukee Bavarian Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-03:00 - USL Championship Indy Eleven vs Memphis 901 |
0-2 |
1-2 |
Sun 6, Jun-03:00 - USL Championship Charlotte Independence vs Tampa Bay Rowdies |
1-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-03:00 - USL Championship Hartford Athletic vs New York Red Bulls B |
3-0 |
7-0 |
Sun 6, Jun-04:00 - USL Championship Colorado Springs Switchbacks FC vs San Antonio FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 6, Jun-06:30 - USL Championship Phoenix Rising FC vs San Diego Loyal SC |
0-1 |
2-2 |
Sun 6, Jun-06:30 - USL Championship Las Vegas Lights FC vs Tacoma Defiance |
1-0 |
2-0 |
Sun 6, Jun-07:00 - USL Championship Sacramento Republic FC vs Orange County SC |
0-1 |
1-3 |
Sun 6, Jun-17:00 - Uzbekistan Pro League A Buxoro FK vs Oktepa |
0-1 |
3-3 |
Sun 6, Jun-16:30 - Uzbekistan Pro League B Zaamin vs FC Zhomboy |
1-0 |
3-0 |
Sun 6, Jun-17:00 - Uzbekistan Pro League B FC Neftgazmontaj vs FC Lochin |
1-0 |
2-2 |
Sun 6, Jun-03:15 - Venezuela Primera Division Hermanos Colmenares vs Deportivo Tachira |
0-0 |
2-2 |
Sun 6, Jun-01:15 - Venezuela Primera Division Carabobo FC vs Gran Valencia Maracay |
0-1 |
2-3 |
Sun 6, Jun-15:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen Fart Women\'s vs Amazon Grimstad FK Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 6, Jun-16:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen Ovrevoll Hosle Women\'s vs Asane Fotball Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 6, Jun-17:30 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen Honefoss Women\'s vs Floya Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 6, Jun-04:00 - World Cup (Preliminaries) Central America Aruba vs Canada |
0-3 |
0-7 |
Sun 6, Jun-04:00 - World Cup (Preliminaries) Central America Anguilla vs Panama |
0-4 |
0-13 |
Sun 6, Jun-01:00 - World Cup (Preliminaries) Central America British Virgin Islands vs Curacao |
0-6 |
0-8 |
Sun 6, Jun-01:00 - World Cup (Preliminaries) Central America Bahamas vs Trinidad & Tobago |
0-0 |
0-0 |
Sun 6, Jun-03:00 - World Cup (Preliminaries) Central America US Virgin Islands vs El Salvador |
0-2 |
0-7 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.