Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 23, May-19:00 - AFC Futsal Championship Viet Nam Futsal vs Lebanon Futsal |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-18:30 - Algeria Division 2 MCB Oued Sly vs JSM Tiaret |
2-1 |
2-1 |
Sun 23, May-14:00 - Algeria U21 Division 2 MCB Oued Sly(U21) vs JSM Tiaret U21 |
3-0 |
|
Sun 23, May-18:30 - Andorra Super league UE Sant Julia vs Inter Club D\'Escaldes |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-18:30 - Andorra Super league Atletic Escaldes vs FC Santa Coloma |
0-1 |
1-3 |
Sun 23, May-18:30 - Angola Girabola League Ferroviario Do Huambo vs Baixa de Kassange |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-19:59 - Angola Girabola League Primeiro 1 de Agosto vs Sagrada Esperanca |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1 New Farm United vs Ipswich City |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, May-11:00 - Australia Brisbane Premier League Mount Gravatt vs Albany Creek |
0-1 |
2-2 |
Sun 23, May-09:00 - Australia Brisbane Premier League Reserves Mount Gravatt Reserve vs Albany Creek Reserve |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, May-12:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League AC Carina Women\'s vs University of Queensland FC Snr Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League Cooma Tigers vs Monaro Panthers |
1-1 |
3-1 |
Sun 23, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League Gungahlin United vs Canberra Croatia |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-06:45 - Australia Capital Territory U23 Gungahlin United (U23) vs Canberra Croatia(U23) |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, May-06:45 - Australia Capital Territory U23 Cooma Tigers(U23) vs Monaro Panthers(U23) |
0-3 |
0-8 |
Sun 23, May-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Sunshine Coast Wanderers FC vs Surfers Paradise |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-14:15 - Australia League A Perth Glory FC vs Macarthur FC |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, May-10:05 - Australia League A Sydney FC vs Western Sydney Wanderers |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-12:10 - Australia League A Melbourne Victory FC vs Adelaide United |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Edgeworth Eagles FC vs Adamstown Rosebuds FC |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Charlestown Azzurri vs Lambton Jaffas |
0-2 |
0-6 |
Sun 23, May-07:05 - Australia New South Wales Premier League Sydney FC Youth vs Sydney United |
0-4 |
1-5 |
Sun 23, May-09:00 - Australia New South Wales Premier League Sydney Olympic vs Rockdale City Suns |
2-0 |
2-2 |
Sun 23, May-09:00 - Australia New South Wales Premier League Northbridge Bulls vs Blacktown City |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, May-09:00 - Australia New South Wales Super League Hakoah Sydney City East vs Northern Tigers |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, May-06:45 - Australia New South Wales U20 Sydney Olympic(U20) vs Rockdale Ilinden(U20) |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-07:00 - Australia New South Wales U20 Northbridge Bulls (U20) vs Blacktown City(U20) |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Illawarra Stingrays Women\'s vs Sydney Universiteti Women\'s |
1-1 |
2-4 |
Sun 23, May-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Sydney Olympic Women\'s vs Bankstown City Lions Women\'s |
0-0 |
4-0 |
Sun 23, May-09:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Northern Tigers Women\'s vs Blacktown Spartans Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-13:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League APIA Leichhardt Tigers Women\'s vs Macarthur Rams Women\'s |
1-0 |
4-2 |
Sun 23, May-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Gold Coast United vs Brisbane Roar FC Am |
2-2 |
2-3 |
Sun 23, May-08:00 - Australia Queensland State League U23 SWQ Thunder(U23) vs Brisbane Wolves(U23) |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-08:00 - Australia Queensland State League U23 Sunshine Coast FC(U23) vs Ipswich Knights FC(U23) |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, May-10:00 - Australia Queensland State League U23 Eastern Suburbs(U23) vs Queensland Lions(U23) |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-10:30 - Australia Queensland State League U23 Peninsula Power(U23) vs Brisbane Strikers(U23) |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, May-10:15 - Australia Queensland State Leagues Sunshine Coast FC vs Ipswich Knights FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 23, May-10:15 - Australia Queensland State Leagues SWQ Thunder vs Brisbane Wolves |
0-0 |
3-0 |
Sun 23, May-08:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s vs Logan Lightning Women\'s |
0-1 |
2-2 |
Sun 23, May-09:00 - Australia Victorian Premier League Heidelberg United vs Avondale FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, May-07:00 - Australia Victorian Premier League U21 Melbourne Knights U21 vs Eastern Lions(U21) |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, May-07:10 - Australia Victorian Premier League U21 Heidelberg United U21 vs Avondale FC(U21) |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-13:50 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League FC Bulleen Lions Women\'s vs Heidelberg Utd Women\'s |
2-1 |
3-2 |
Sun 23, May-19:00 - Austria Erste Division Grazer AK vs Kapfenberg Superfund |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-19:00 - Austria Erste Division FC Wacker Innsbruck vs FC Juniors OO |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-19:00 - Austria Erste Division Rapid Wien B vs SK Austria Klagenfurt |
1-2 |
1-2 |
Sun 23, May-19:00 - Austria Erste Division SV Horn vs SKU Amstetten |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, May-19:00 - Austria Erste Division FC Dornbirn vs Floridsdorfer AC |
0-2 |
0-4 |
Sun 23, May-19:00 - Austria Erste Division FC Liefering vs FC Blau Weiss Linz |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, May-19:00 - Austria Erste Division Lafnitz vs SC Austria Lustenau |
1-2 |
4-4 |
Sun 23, May-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga Bergheim/Hof Women\'s vs Sudburgenland Women\'s |
2-2 |
2-3 |
Sun 23, May-12:00 - Austrian Frauen Bundesliga Neulengbach Women\'s vs Sturm Graz/Stattegg Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, May-19:00 - Beach Soccer World Cup - African Qualifier Egypt Beach Soccer vs Mozambique Beach Soccer |
5-7 |
|
Sun 23, May-20:15 - Beach Soccer World Cup - African Qualifier Morocco Beach Soccer vs Seychelles Beach Soccer |
5-1 |
|
Sun 23, May-21:30 - Beach Soccer World Cup - African Qualifier Uganda Beach Soccer vs Senegal Beach Soccer |
1-5 |
|
Sun 23, May-00:00 - Beach Soccer World Cup - CONCACAF Qualifier Mexico Beach Soccer vs USA Beach Soccer |
2-5 |
|
Sun 23, May-01:30 - Beach Soccer World Cup - CONCACAF Qualifier El Salvador Beach Soccer vs Guatemala Beach Soccer |
6-2 |
|
Sun 23, May-14:00 - Belarus Cup DYuSSh Stolin vs Ivatsevichi |
0-3 |
2-8 |
Sun 23, May-19:00 - Belarus Cup Spartak Shklov vs Kostyukovichy |
1-1 |
|
Sun 23, May-19:00 - Belarus Cup Uzda vs FK Krupki DRSU 164 |
4-1 |
5-1 |
Sun 23, May-19:00 - Belarus Cup ZhKKh Grodno vs FK Ostrovets |
0-2 |
|
Sun 23, May-15:00 - Belarus Cup Gorodokskiye L\'vy vs FK Senno |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-16:00 - Belarus Cup FK Leskhoz vs Montazhnik |
1-0 |
4-1 |
Sun 23, May-19:59 - Belarus Cup BATE Borisov vs FK Isloch Minsk |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, May-19:59 - Belarus Cup Oshmyany FK vs FSK Grodnensky |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, May-17:00 - Belarus Cup Neman Mosty vs Tsementnik Krasnoselsky |
1-1 |
|
Sun 23, May-17:00 - Belarus Cup FK Partizan Salihorsk vs FC Starye Dorogi |
5-1 |
|
Sun 23, May-20:30 - Belgian Jupiler League Club Brugge vs Genk |
0-0 |
1-2 |
Sun 23, May-20:30 - Belgian Jupiler League Royal Antwerp FC vs Anderlecht |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-16:00 - Belgium Women\\\'s Premier League Oud Heverlee Leuven Women\'s vs KAA Gent Ladies Women\'s |
1-0 |
4-2 |
Sun 23, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga FK Sarajevo vs Radnik Bijeljina |
0-0 |
3-0 |
Sun 23, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga NK Siroki Brijeg vs Mladost Doboj Kakanj |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga Zrinjski Mostar vs FK Zeljeznicar Sarajevo |
2-1 |
4-2 |
Sun 23, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga Borac Banja Luka vs FK Tuzla City |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga FK Velez Mostar vs Sloboda Tuzla |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, May-03:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Ferroviaria SP Women\'s vs Cruzeiro MG Women\'s |
0-1 |
3-1 |
Sun 23, May-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1 Cuiaba (MT) vs OperArio(MT) |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, May-23:00 - Brazil Alagoano Division 1 CS Esportivo AL vs Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, May-00:05 - Brazil Amazonense League Manaus FC(AM) vs Sao Raimundo (AM) |
1-2 |
3-2 |
Sun 23, May-22:00 - Brazil Campeonat Potiguar Globo vs Santa Cruz RN |
1-1 |
2-3 |
Sun 23, May-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar ABC Natal/RN vs America FC Natal RN |
2-1 |
3-1 |
Sun 23, May-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Bahia de Feira BA vs Alagoinhas Atletico BA |
1-2 |
2-3 |
Sun 23, May-04:05 - Brazil Campeonato Carioca CR Flamengo (RJ) vs Fluminense (RJ) |
2-0 |
3-1 |
Sun 23, May-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Avai FC (SC) vs Chapecoense SC |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, May-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Gremio (RS) vs Internacional (RS) |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Vila Nova (GO) vs Gremio Anapolis |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano Campinense (PB) vs Treze Campina Grande PB |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-23:00 - Brazil Campeonato Paulista Sao Paulo vs Palmeiras |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Marilia (SP) vs Noroeste SP |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, May-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Barretos SP vs CA Votuporanguense SP |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Olimpia SP vs CA Linense SP |
0-1 |
0-4 |
Sun 23, May-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 EC Sao Jose SP vs Penapolense |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, May-22:00 - Brazil Capixaba Rio Branco De Venda Nova ES vs Real Noroeste |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-17:00 - Brazil Maranhense Division 1 Moto Clube(MA) vs Sampaio Correa (MA) |
0-2 |
1-3 |
Sun 23, May-23:00 - Brazil Pernambucano League Clube Nautico Capibaribe vs Sport Club Recife (PE) |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-01:00 - Brazil Roraimense League Roraima RR vs GA Sampaio/RR |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, May-00:30 - Brazil Sergipano Lagarto vs Sergipe (CS) |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1 Operario MS vs Dourados MS |
2-2 |
2-4 |
Sun 23, May-21:30 - Bulgaria Premier Cherno More Varna vs Levski Sofia |
1-0 |
1-2 |
Sun 23, May-21:30 - Bulgaria Premier Botev Plovdiv vs Tsarsko Selo |
1-0 |
5-0 |
Sun 23, May-15:30 - Burundi Ligue A Rukinzo FC vs Vital\'O |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-17:00 - Burundi Ligue A Le Messager Ngozi vs Flambeau du Centre |
2-0 |
|
Sun 23, May-17:00 - Burundi Ligue A Bujumbura City vs Bumamuru |
2-2 |
|
Sun 23, May-17:00 - Burundi Ligue A Olympic Star vs Aigle Noir |
2-3 |
|
Sun 23, May-17:00 - Burundi Ligue A Dynamik vs Atheletico Olympic |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-17:00 - Burundi Ligue A Royal de Muramvya vs Muzinga FC |
2-2 |
|
Sun 23, May-17:00 - Burundi Ligue A Les Elephants vs Kayanza United |
0-8 |
|
Sun 23, May-18:00 - Burundi Ligue A Inter Stars vs Musongati |
0-2 |
0-3 |
Sun 23, May-19:59 - CAF Confederation Cup Raja Casablanca Atlhletic vs Orlando Pirates |
4-0 |
4-0 |
Sun 23, May-19:59 - CAF Confederation Cup JS Kabylie vs Club Sportif Sfaxien |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-19:59 - CAF Confederation Cup ASC Jaraaf vs Coton Sport Garoua |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, May-17:00 - CAF Confederation Cup Enyimba International vs Pyramids FC |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, May-19:59 - Chile Primera B Deportes Iquique vs Magallanes |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-23:00 - Chile Primera Division Huachipato FC vs Colo Colo |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, May-02:00 - Chile Primera Division Santiago Wanderers vs O Higgins |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-04:30 - Chile Primera Division Union Espanola vs Universidad Catolica |
1-0 |
3-2 |
Sun 23, May-20:30 - Chile Primera Division Melipilla vs CD Antofagasta |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, May-18:30 - Club Friendly Frontiera Curtici vs Hermannstadt B |
1-1 |
3-3 |
Sun 23, May-16:00 - Club Friendly Atletico Mineiro (MG) U20 vs Guarani MG(U20) |
1-0 |
6-0 |
Sun 23, May-16:00 - Club Friendly Dinamo MZ Women\'s vs ZNK Split Women\'s |
1-1 |
2-3 |
Sun 23, May-09:00 - Club Friendly Samford Rangers vs Caboolture FC |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, May-11:00 - Club Friendly Virginia United vs Magic United |
3-2 |
6-4 |
Sun 23, May-03:00 - Copa do Brasil Sub 20 Internacional (RS) Youth vs Vasco da Gama Youth |
1-1 |
3-2 |
Sun 23, May-17:30 - Copa do Brasil Sub 20 Botafogo RJ Youth vs Floresta CE Youth |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, May-19:30 - Croatia - 2. Division NK Orijent Rijeka vs NK Croatia Zmijavci |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, May-19:30 - Croatia - 2. Division Bijelo Brdo vs Kustosija |
2-2 |
3-3 |
Sun 23, May-19:30 - Croatia - 2. Division NK Dubrava Tim Kabel vs Hrvatski Dragovoljac |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, May-19:30 - Croatia - 2. Division Hajduk Split B vs Inter Zapresic |
1-1 |
2-2 |
Sun 23, May-19:30 - Croatia - 2. Division Dinamo Zagreb B vs NK Opatija |
2-0 |
2-2 |
Sun 23, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Brno vs Opava |
2-0 |
4-1 |
Sun 23, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Fastav Zlin vs Slovan Liberec |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga SK Sigma Olomouc vs Mlada Boleslav |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga SK Dynamo Ceske Budejovice vs Synot Slovacko |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FK Pribram vs Pardubice |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FK Baumit Jablonec vs Slavia Praha |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Viktoria Plzen vs Banik Ostrava |
1-0 |
4-0 |
Sun 23, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Bohemians 1905 vs Sparta Praha |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga MFK Karvina vs Teplice |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s Synot Slovacko Women\'s vs Sparta Praha Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s Horni Herspice Women\'s vs Pardubice Women\'s |
0-1 |
1-3 |
Sun 23, May-16:00 - Denmark - 1. Division Hobro I.K. vs Vendsyssel |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, May-14:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 IF Lyseng Women\'s vs JAI Fodbold Women\'s |
1-0 |
2-3 |
Sun 23, May-15:30 - Denmark Youth U19 Nordsjaelland (U19) vs Midtjylland(U19) |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, May-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A Sociedad Deportiva Aucas vs Deportivo Cuenca |
2-0 |
2-0 |
Sun 23, May-00:30 - Ecuador Copa Pilsener A Independiente Del Valle vs Guayaquil City F.C. |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, May-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A Mushuc Runa vs Club Sport Emelec |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, May-05:15 - El Salvador Primera Division Alianza San Salvador vs Luis Angel Firpo |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-15:30 - England League Two Morecambe vs Tranmere Rovers |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-21:30 - England League Two Forest Green Rovers vs Newport County |
2-0 |
4-2 |
Sun 23, May-19:00 - English Premier League Sheffield United vs Burnley |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-19:00 - English Premier League West Ham United vs Southampton |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, May-19:00 - English Premier League Manchester City vs Everton |
2-0 |
5-0 |
Sun 23, May-19:00 - English Premier League Liverpool vs Crystal Palace |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-19:00 - English Premier League Leicester City vs Tottenham Hotspur |
1-1 |
2-4 |
Sun 23, May-19:00 - English Premier League Wolverhampton Wanderers vs Manchester United |
1-2 |
1-2 |
Sun 23, May-19:00 - English Premier League Fulham vs Newcastle |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, May-19:00 - English Premier League Arsenal vs Brighton & Hove Albion |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, May-19:00 - English Premier League Aston Villa vs Chelsea FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, May-19:00 - English Premier League Leeds United vs West Bromwich(WBA) |
2-0 |
3-1 |
Sun 23, May-14:00 - Estonia Esi Liiga B Viimsi JK vs Laanemaa Haapsalu |
4-0 |
7-0 |
Sun 23, May-14:00 - Estonia Esi Liiga B Harju JK Laagri vs Ida-Virumaa FC Alliance |
2-0 |
4-1 |
Sun 23, May-19:59 - Estonia Esi Liiga B JK Tabasalu vs FC Tallinn |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-19:59 - Estonia Esi Liiga B Vandra JK Vaprus vs Tallinna JK Legion B |
1-0 |
1-4 |
Sun 23, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C Kemi City vs SJK Akatemia |
0-2 |
0-5 |
Sun 23, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C Narpes Kraft vs OLS Oulu |
3-0 |
4-1 |
Sun 23, May-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C JJK Jyvaskyla vs VIFK Vaasa |
2-0 |
4-0 |
Sun 23, May-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C RoPS Rovaniemi B vs FC Vaajakoski |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-19:30 - Finland Veikkausliga IFK Mariehamn vs FC Haka |
0-0 |
0-3 |
Sun 23, May-19:30 - Finland Veikkausliga AC Oulu vs HIFK |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, May-19:30 - Finland Ykkonen Jaro vs VPS Vaasa |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, May-19:30 - Finland Ykkonen Mikkelin Palloilijat vs Turun Palloseura |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Strasbourg vs FC Lorient |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 AS Saint-Etienne vs Dijon |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Nantes vs Montpellier HSC |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 FC Metz vs Marseille |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Lyonnais vs OGC Nice |
2-1 |
2-3 |
Sun 23, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Rennes FC vs Nimes |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 RC Lens vs AS Monaco |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Angers SCO vs Lille OSC |
0-2 |
1-2 |
Sun 23, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Brestois vs Paris Saint-Germain |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade de Reims vs Bordeaux |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, May-22:00 - Friendly Internationals Ukraine vs Bahrain |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-18:30 - Georgia Primera Division Lokomotiv Tbilisi vs Dinamo Batumi |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, May-20:30 - Georgia Primera Division Dila Gori vs Dinamo Tbilisi |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, May-17:30 - German Bundesliga 2 Hannover 96 vs FC Nurnberg |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, May-17:30 - German Bundesliga 2 Hamburger vs Eintracht Braunschweig |
3-0 |
4-0 |
Sun 23, May-17:30 - German Bundesliga 2 VfL Bochum vs SV Sandhausen |
1-0 |
3-1 |
Sun 23, May-17:30 - German Bundesliga 2 Greuther Furth vs Fortuna Dusseldorf |
0-1 |
3-2 |
Sun 23, May-17:30 - German Bundesliga 2 SSV Jahn Regensburg vs St. Pauli |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, May-17:30 - German Bundesliga 2 FC Erzgebirge Aue vs VfL Osnabruck |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, May-17:30 - German Bundesliga 2 Holstein Kiel vs SV Darmstadt 98 |
1-0 |
2-3 |
Sun 23, May-17:30 - German Bundesliga 2 Wurzburger Kickers vs SC Paderborn 07 |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, May-17:30 - German Bundesliga 2 1. FC Heidenheim 1846 vs Karlsruher SC |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, May-15:30 - German Frauen Bundesliga Werder Bremen Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, May-15:30 - German Frauen Bundesliga Bayer Leverkusen Women\'s vs Bayern Munich Women\'s |
0-1 |
0-4 |
Sun 23, May-15:30 - German Frauen Bundesliga SG Essen-Schonebeck Women\'s vs Duisburg Women\'s |
0-2 |
2-3 |
Sun 23, May-15:30 - German Frauen Bundesliga Hoffenheim Women\'s vs SC Freiburg Women\'s |
4-1 |
4-2 |
Sun 23, May-15:30 - German Frauen Bundesliga SV Meppen Women\'s vs SC Sand Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sun 23, May-15:30 - German Frauen Bundesliga Eintracht Frankfurt Women\'s vs Wolfsburg Women\'s |
0-2 |
2-3 |
Sun 23, May-16:00 - Germany - Regionalliga West Koln Am. vs RW Essen |
2-0 |
2-1 |
Sun 23, May-16:00 - Germany - Regionalliga West SV Straelen vs Dortmund(Am) |
1-1 |
1-3 |
Sun 23, May-16:00 - Germany Women Division 2 FFC Frankfurt B Women\'s vs Andernach Women\'s |
1-0 |
6-0 |
Sun 23, May-16:00 - Germany Women Division 2 Wurzburger Kickers Women\'s vs Saarbrucken Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, May-13:00 - Germany Women Division 2 Hoffenheim Women\'s B vs Bayern Munich Women\'s B |
0-0 |
0-2 |
Sun 23, May-13:00 - Germany Women Division 2 RB Leipzig Women\'s vs Monchengladbach Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, May-13:00 - Germany Women Division 2 Berghofen Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s B |
0-2 |
1-6 |
Sun 23, May-13:00 - Germany Women Division 2 Carl Zeiss Jena Women\'s vs FC Gutersloh Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-19:00 - Ghana Premier League Medeama SC vs Ashanti Gold |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-19:00 - Ghana Premier League Legon Cities vs Aduana Stars |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-19:00 - Ghana Premier League Berekum Chelsea vs Karela United |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-19:00 - Ghana Premier League Ebusua Dwarfs vs Liberty Professionals |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, May-19:00 - Ghana Premier League Dreams FC(GHA) vs Bechem United |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, May-19:00 - Ghana Premier League Elmina Sharks vs King Faisal Babes |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-16:30 - Greece Football League Santorini 2020 vs Ialysos |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, May-18:00 - Greece Football League Kallithea vs AO Episkopis Rethymno |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, May-18:00 - Greece Football League Panserraikos vs AEP Kozani |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-18:00 - Greece Football League Niki Volos vs Asteras Vlachioti |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-18:00 - Greece Football League Pierikos vs Kavala FC |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, May-18:00 - Greece Football League Aspropyrgos Enosis vs Egaleo |
0-0 |
0-2 |
Sun 23, May-18:00 - Greece Football League Triglia vs Thesprotos |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, May-18:00 - Greece Football League Almopos vs Veria FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-12:00 - Greece U19 Apollon Smirnis U19 vs PAOK Saloniki(U19) |
0-1 |
0-4 |
Sun 23, May-13:00 - Greece U19 AEL Larisa U19 vs Lamia U19 |
0-0 |
0-2 |
Sun 23, May-14:15 - Holland Eredivisie Feyenoord Rotterdam vs FC Utrecht |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-16:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s FC Twente Enschede Women\'s vs ADO Den Haag Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-16:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s Ajax Amsterdam Women\'s vs PSV Eindhoven Women\'s |
1-0 |
3-2 |
Sun 23, May-19:59 - Holland Jupiler League NAC Breda vs N.E.C. Nijmegen |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, May-09:30 - HongKong 1st Division League Wing Yee vs Wofoo Tai Po |
3-1 |
3-1 |
Sun 23, May-09:30 - HongKong 2 Division League Mutual FC vs Tuen Mun Football Team |
3-0 |
3-2 |
Sun 23, May-09:30 - HongKong 2 Division League Yau Tsim Mong FT vs Chelsea FC Soccer School (HK) |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, May-09:30 - HongKong 2 Division League Tung Sing FC vs Wan Chai SF |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, May-11:30 - HongKong 2 Division League Kwong Wah AA vs Kowloon City |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-11:30 - HongKong 2 Division League Kwai Tsing District FA vs Double Flower FA |
1-1 |
3-1 |
Sun 23, May-11:30 - HongKong 2 Division League Kwun Tong FA vs Fu Moon FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-12:45 - HongKong 2 Division League Lucky Mile FC vs St. Joseph\'s FC |
1-0 |
2-3 |
Sun 23, May-16:00 - HongKong Premier League Hong Kong Pegasus FC vs LeeMan |
0-1 |
1-5 |
Sun 23, May-12:00 - HongKong Premier League Kitchee vs Eastern A.A Football Team |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-19:15 - Hungary Women\\\'s Division 1 League MTK Hungaria Women\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, May-22:00 - Israel Premier League Maccabi Haifa vs F.C. Ashdod |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-22:00 - Israel Premier League Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona |
1-1 |
3-2 |
Sun 23, May-22:00 - Israel Premier League Maccabi Petah Tikva FC vs Maccabi Tel Aviv |
0-0 |
0-3 |
Sun 23, May-19:59 - Israel State League Moadon Sport Tira vs Maccabi Kabilio Jaffa |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-18:45 - Israel Women 1st National Maccabi Kishronot Hadera Women\'s vs Maccabi Emek Hefer Women\'s |
3-3 |
|
Sun 23, May-20:30 - Israel Women 1st National Maccabi Kiryat Gat Women\'s vs AS Tel Aviv University Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-20:30 - Israel Women 1st National Hapoel Raanana Women\'s vs Bnot Netanya Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-21:30 - Israel Women 1st National Hapoel Petah Tikva Women\'s vs Ironi Ramat Hasharon Women\'s |
0-4 |
1-6 |
Sun 23, May-17:00 - Italian Campionato Primavera 2 Pescara Youth vs Pisa Youth |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, May-22:45 - Italian Serie A Torino vs Benevento |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-22:45 - Italian Serie A Napoli vs Hellas Verona |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-22:45 - Italian Serie A Bologna vs Juventus |
0-3 |
1-4 |
Sun 23, May-22:45 - Italian Serie A Atalanta vs AC Milan |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, May-22:45 - Italian Serie A Spezia vs AS Roma |
2-0 |
2-2 |
Sun 23, May-22:45 - Italian Serie A US Sassuolo Calcio vs Lazio |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-17:00 - Italian Serie A Inter Milan vs Udinese |
2-0 |
5-1 |
Sun 23, May-23:15 - Italian Serie B Cittadella vs Venezia F.C. |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-14:30 - Italian Women Division 1 Juventus Women\'s vs Inter Milan Women\'s |
4-0 |
5-0 |
Sun 23, May-17:00 - Italian Women Division 1 AC Milan Women\'s vs Hellas Verona Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sun 23, May-17:00 - Italian Women Division 1 Empoli Women\'s vs US Sassuolo Calcio Women\'s |
1-2 |
1-6 |
Sun 23, May-19:30 - Italy C Play-Off & Out Palermo vs Avellino |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-19:30 - Italy C Play-Off & Out Albinoleffe vs Modena |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-19:30 - Italy C Play-Off & Out FeralpiSalo vs FC Bari 1908 |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-19:30 - Italy C Play-Off & Out Matelica vs Renate AC |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-17:30 - Italy C Play-Off & Out Pro Vercelli vs Alto Adige/Sudtirol |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D AC Mestre vs ASD Caldiero Terme |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D SC Caronnese vs Gozzano |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Pineto vs Montegiorgio |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Real Forte Querceta vs Fiorenzuola |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Roccella vs Acireale |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D ASD Muravera vs Carbonia |
0-1 |
3-1 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D ACD Nardo vs ASD Molfetta |
2-0 |
4-2 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Mezzolara vs Seravezza |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Citta di Fasano vs FC Francavilla |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Lentigione vs US Corticella |
1-1 |
3-1 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Ghivizzano Borgo Mozzano vs Sammaurese |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Sasso Marconi vs Aglianese |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D FBC Derthona vs A.S.D. Bra |
2-1 |
2-2 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D GSD Ambrosiana vs Delta Porto Tolle |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Union Clodiense vs Virtus Bolzano |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Fossano Calcio vs AC Legnano |
1-1 |
4-5 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D San Luca vs Marina di Ragusa |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D ASD Pro Livorno vs Forli FC |
0-2 |
0-4 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D ASD Puteolana vs AS Sorrento Calcio |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Rimini vs GS Bagnolese |
1-0 |
2-2 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Prato vs SSDRL Marignanese |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Fidelis Andria vs Portici |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D FC Rieti vs Castelfidardo |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Taranto Sport vs Team Altamura |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Tritium vs Franciacorta |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Aversa Normanna vs Audace Cerignola |
0-1 |
1-3 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D S.S.D. Citta di Brindisi vs Picerno |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Montebelluna vs ASD Manzanese |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D FC Savoia 1908 vs Insieme Formia |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Correggese Calcio vs SCD Progresso Calcio |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-18:00 - Italy Serie D Arzignano Valchiampo vs Luparense |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Emperor Cup Blaublitz Akita vs Hokkaido Tokachi |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Emperor Cup Kataller Toyama vs Hokuriku Electric Power |
2-0 |
8-0 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Emperor Cup Gainare Tottori vs FC Tokushima |
1-0 |
4-1 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Emperor Cup Fukuoka University vs Okinawa SV |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Emperor Cup Biwako Seikei Sport College vs Kwansei Gakuin University |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Emperor Cup Grulla Morioka vs Oyama SC |
6-0 |
13-0 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Emperor Cup Vanraure Hachinohe FC vs Saruta Kogyo |
6-0 |
13-0 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Emperor Cup Kagoshima United vs MD Nagasaki |
1-0 |
4-0 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Emperor Cup Suzuka Unlimited vs FC Kariya |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Emperor Cup Fukui United vs Aventura Kawaguchi |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Emperor Cup Fukuyama City vs Matsue City FC |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Emperor Cup Porvenir Asuka vs Osaka FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 23, May-09:00 - Japan Emperor Cup Kochi United vs Kamatamare Sanuki |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Football League Reinmeer Aomori F.C. vs MIO Biwako Shiga |
3-0 |
3-2 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 IGA Kunoichi Women\'s vs Ehime FC Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s |
3-0 |
3-0 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 NGU Nagoya Women\'s vs Yamato Sylphid Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, May-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Setagaya Sfida Women\'s vs Nippon Sport Science University Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Angeviolet Hiroshima Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s |
1-1 |
1-4 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2 Fukuoka J. Anclas Women\'s vs Bunnies Gunma White Star Women\'s |
1-3 |
2-4 |
Sun 23, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2 Kibi International University Women\'s vs Yunogo Belle Women\'s |
0-1 |
1-4 |
Sun 23, May-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2 Tsukuba FC Women\'s vs JFA Academy Fukushima Women\'s |
0-3 |
1-4 |
Sun 23, May-10:00 - Japanese J-League Division 1 Cerezo Osaka vs Sanfrecce Hiroshima |
0-0 |
1-2 |
Sun 23, May-09:00 - Japanese League Division 2 JEF United Ichihara Chiba vs FC Machida Zelvia |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, May-09:00 - Japanese League Division 2 Albirex Niigata vs Kyoto Sanga FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-09:00 - Japanese League Division 2 Mito Hollyhock vs Ventforet Kofu |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-09:00 - Japanese League Division 2 Tochigi SC vs Matsumoto Yamaga FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, May-09:00 - Japanese League Division 2 Fagiano Okayama vs V-Varen Nagasaki |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-09:00 - Japanese League Division 2 Zweigen Kanazawa vs Thespakusatsu Gunma |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-09:00 - Japanese League Division 2 Giravanz Kitakyushu vs Omiya Ardija |
1-1 |
3-1 |
Sun 23, May-10:00 - Japanese League Division 2 Tokyo Verdy vs Jubilo Iwata |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, May-19:00 - Kazakhstan Super League FK Aktobe vs FK Arys |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, May-19:00 - Kazakhstan Super League FC Astana vs FC Kairat Almaty |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-15:00 - Kazakhstan Super League FC Zhetysu Taldykorgan vs Kaisar Kyzylorda |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-16:00 - Kenya Premier League KCB Nairobi vs Bandari FC |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, May-16:00 - Kenya Premier League Nzoia Sugar vs Mathare United FC |
1-1 |
2-2 |
Sun 23, May-10:00 - Korea K3 League FC Mokpo vs Changwon City |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-09:00 - Korea K4 League Chuncheon Citizen vs Pocheon Citizen FC |
0-0 |
0-5 |
Sun 23, May-09:00 - Korea K4 League Yeoju FC vs Jeonju Citizen FC |
0-3 |
1-3 |
Sun 23, May-10:00 - Korea K4 League Siheung Citizen vs Pyeongchang FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-14:00 - Korea League 1 Daegu FC vs Jeonbuk Hyundai Motors |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-14:00 - Korea League 1 Gangwon FC vs FC Seoul |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-11:30 - Korea League 1 Gwangju Football Club vs Suwon Samsung Bluewings |
1-1 |
3-4 |
Sun 23, May-13:30 - Korea League 2 Gyeongnam FC vs Chungnam Asan FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, May-13:30 - Korea League 2 FC Anyang vs Gimcheon Sangmu FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-11:00 - Korea League 2 Jeonnam Dragons vs Busan I\'Park |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, May-17:00 - Kosovo Super League KF Prishtina vs Ballkani |
2-2 |
2-5 |
Sun 23, May-17:00 - Kosovo Super League KF Trepca \'89 vs KF Drenica Skenderaj |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, May-17:00 - Kosovo Super League KF Llapi vs KF Feronikeli |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-17:00 - Kosovo Super League Besa Peje vs Gjilani |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-17:00 - Kosovo Super League KF Drita Gjilan vs Arberia |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-15:00 - Latvia - 1. Division FK Spartaks Jurmala vs Valmieras FK |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-17:00 - Latvia - 1. Division FK Liepaja vs FK Ventspils |
2-0 |
3-1 |
Sun 23, May-13:30 - Lithuania Cup Klaipedos FM vs Dziugas Telsiai |
0-2 |
0-6 |
Sun 23, May-19:00 - Lithuania Cup Suduva vs FK Riteriai |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-19:00 - Lithuania Cup FK Jonava vs FK Panevezys |
0-2 |
1-2 |
Sun 23, May-18:00 - Lithuania Cup Ekranas vs Neptuna Klaipeda |
1-0 |
2-2 |
Sun 23, May-15:00 - Macao Division 1 Hang Sai vs PSP Macau |
1-0 |
1-3 |
Sun 23, May-17:00 - Macao Division 1 LUN LOK vs Sporting Macau |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, May-05:00 - Mexico Primera Division Cruz Azul vs Pachuca |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-02:00 - Mexico Primera Divison A Tepatitlan De Morelos vs Tampico Madero |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-17:00 - Moldova Divizia Nationala Dacia-Buiucani vs FC Sfintul Gheorghe |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-17:00 - Moldova Divizia Nationala FC Floresti vs Zimbru Chisinau |
1-0 |
3-1 |
Sun 23, May-22:00 - Morocco Division 2 Olympique Dcheira vs TAS de Casablanca |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, May-19:59 - Morocco Division 2 Ittihad Khemisset vs Wydad Temara |
5-1 |
|
Sun 23, May-19:59 - Morocco Division 2 JS Soualem vs ASS Association Sportive de Sale |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-22:15 - Morocco Super League Renaissance Zmamra vs MCO Mouloudia Oujda |
2-1 |
3-4 |
Sun 23, May-00:30 - Morocco Super League Olympique de Safi vs CAYB Youssoufia Berrechid |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-19:59 - Morocco Super League FUS Fath Union Sportive Rabat vs Forces Armee Royales Rabat |
2-0 |
2-1 |
Sun 23, May-15:45 - National League Sutton United vs Hartlepool United FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, May-05:00 - Nicaragua Primera Division Managua FC vs Diriangen |
0-0 |
0-2 |
Sun 23, May-19:00 - Nigeria Premier League Nasarawa United FC vs Heartland FC |
1-0 |
3-1 |
Sun 23, May-19:00 - Nigeria Premier League Plateau United vs Wikki Tourists |
2-1 |
4-1 |
Sun 23, May-19:00 - Nigeria Premier League Jigawa Golden Stars vs Dakkada FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, May-19:00 - Nigeria Premier League Ifeanyi Ubah vs Sunshine Stars FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-19:00 - Nigeria Premier League MFM FC vs Lobi Stars |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-19:00 - Nigeria Premier League Rivers United vs Abia Warriors |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-19:00 - Nigeria Premier League Katsina United vs Kano Pillars |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, May-19:00 - Nigeria Premier League Adamawa United vs Warri Wolves FC |
2-2 |
3-3 |
Sun 23, May-19:59 - Norway Adeccoligaen Aalesund FK vs KFUM Oslo |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Union Deportivo Universitario vs Veraguas CD |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-18:30 - Paraguayan Division 2 Fulgencio Yegros vs Resistencia SC |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-18:00 - Paraguayan Division 2 Sportivo Ameliano vs 2 de Mayo |
2-0 |
3-1 |
Sun 23, May-01:45 - Paraguayan Primera Division Club Libertad vs Sol de America |
1-0 |
1-2 |
Sun 23, May-16:30 - Paraguayan Primera Division Cerro Porteno vs 12 de Octubre |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-00:30 - Peru Primera Division Univ. Cesar Vallejo vs Sporting Cristal |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, May-19:59 - Peru Primera Division Sport Huancayo vs Sport Boys Association |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Legia Warszawa Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth |
0-1 |
3-3 |
Sun 23, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Zaglebie Lubin Youth vs Arka Gdynia Youth |
0-0 |
3-2 |
Sun 23, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Gornik Zabrze Youth vs SMS Lodz Youth |
2-0 |
2-0 |
Sun 23, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Escola Varsovia Warszawa Youth vs Cracovia Krakow Youth |
0-1 |
2-2 |
Sun 23, May-14:15 - Poland Centralna Liga Juniorow Korona Kielce Youth vs Lech Poznan Youth |
1-2 |
2-4 |
Sun 23, May-13:00 - Poland - 4. Liga Pogon Szczecin II vs Radunia Stezyca |
1-0 |
1-4 |
Sun 23, May-14:40 - Poland - I liga Arka Gdynia vs Widzew lodz |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-21:05 - Poland - I liga CWKS Resovia Rzeszow vs Korona Kielce |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-21:10 - Poland - I liga Sandecja Nowy Sacz vs Chrobry Glogow |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, May-19:00 - Poland - II liga Hutnik Krakow vs Chojniczanka Chojnice |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-15:00 - Poland - II liga Lech Poznan B vs Motor Lublin |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-19:59 - Poland - II liga GKS Katowice vs Bytovia Bytow |
1-0 |
4-1 |
Sun 23, May-19:59 - Poland - II liga Olimpia Grudziadz vs Slask Wroclaw B |
0-2 |
2-4 |
Sun 23, May-17:00 - Poland - II liga Olimpia Elblag vs Skra Czestochowa |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-18:00 - Poland - II liga Pogon Siedlce vs KKS 1925 Kalisz |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-14:00 - Portugal Campeonato Gondomar vs Sanjoanense |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-14:00 - Portugal Campeonato Sao Joao Ver vs Leca FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-19:00 - Portugal Campeonato Clube Desportivo Trofense vs Pevidem |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-19:00 - Portugal Campeonato Anadia vs S.C. Braga B |
1-1 |
3-1 |
Sun 23, May-17:00 - Portugal Campeonato Alverca vs Uniao Santarem |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-17:00 - Portugal Campeonato Caldas SC vs Oliveira do Hospital |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-17:00 - Portugal Campeonato Marinhense vs Condeixa |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-17:00 - Portugal Campeonato Loures vs Benfica Castelo Branco |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-21:00 - Portugal Campeonato Fafe vs Maria da Fonte |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-21:00 - Portugal Campeonato Mirandela vs Vitoria Guimaraes B |
0-0 |
0-2 |
Sun 23, May-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Spg C Braga(U17) vs Vitoria SC Guimaraes U17 |
1-0 |
|
Sun 23, May-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Belenenses(U17) vs Benfica(U17) |
0-3 |
|
Sun 23, May-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Sporting Lisbon Sad(U17) vs Sacavenense(U17) |
4-1 |
|
Sun 23, May-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Palmeiras FC(U17) vs Limianos(U17) |
7-0 |
|
Sun 23, May-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Boavista(U17) vs Pacos Ferreira(U17) |
2-4 |
|
Sun 23, May-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Padroense(U17) vs FC Famalicao(U17) |
2-2 |
|
Sun 23, May-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie E Sp Espinho(U17) vs Regua(U17) |
7-0 |
|
Sun 23, May-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie E Lusitania Lourosa U17 vs Salgueiros(U17) |
2-0 |
|
Sun 23, May-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie F Academico Viseu(U17) vs Seia FC(U17) |
1-3 |
|
Sun 23, May-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie G Academica Coimbra(U17) vs Fatima U17 |
1-1 |
|
Sun 23, May-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie I Louletano(U17) vs Cova Piedade(U17) |
1-1 |
|
Sun 23, May-23:30 - Portugal Cup Sporting Braga vs SL Benfica |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-14:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Vizela(U19) vs Pacos Ferreira(U19) |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, May-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Benfica(U19) vs Belenenses(U19) |
5-0 |
7-1 |
Sun 23, May-14:30 - Romania - Liga 2 CS Mioveni vs FC Rapid Bucuresti |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-19:30 - Romania - Liga 2 FC U Craiova 1948 vs Dunarea Calarasi |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-19:30 - Romania - Liga 2 Csikszereda Miercurea vs ASU Politehnica Timisoara |
2-0 |
2-2 |
Sun 23, May-18:30 - Romania - Liga 3 Viitorul Domnesti vs Academica Clinceni II |
1-0 |
2-2 |
Sun 23, May-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye Krylya Sovetov Samara B vs Volga Ulyanovsk |
0-3 |
1-3 |
Sun 23, May-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye FC Chelyabinsk vs FK Orenburg-2 |
3-0 |
3-1 |
Sun 23, May-18:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye KamAZ vs FC Lada Togliatti |
3-0 |
5-0 |
Sun 23, May-18:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye Zenit Izhevsk vs Lada Dimitrovgrad |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-14:00 - Russia Div 2 West FK Leningradets vs Kazanka Moscow |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-15:00 - Russia Div 2 West Znamya Truda vs FC Chita |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, May-17:00 - Russia Div 2 West Torpedo Vladimir vs Zvezda Sint Petersburg |
1-2 |
1-2 |
Sun 23, May-17:00 - Russia Div 2 West SFC CRFSO Smolensk vs FC Tver |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-17:00 - Russia Div 2 West Dolgiye Prudy vs Luki Energiya |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, May-17:00 - Russia Div 2 West Dinamo Moscow B vs FK Murom |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-17:00 - Russia Div 2 West FC Kolomna vs Zenit Irkutsk |
3-0 |
|
Sun 23, May-14:00 - Russia Youth Championship League Lokomotiv Moscow Youth vs PFC Sochi Youth |
3-0 |
4-1 |
Sun 23, May-14:00 - Russia Youth Championship League Strogino Moscow Youth vs FK Rostov Youth |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, May-14:00 - Russia Youth Championship League UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth vs Dinamo Moscow Youth |
2-0 |
5-1 |
Sun 23, May-19:00 - Russia Youth Championship League Zenit St.Petersburg Youth vs FK Krasnodar Youth |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-19:00 - Russia Youth Championship League CSKA Moscow Youth vs Spartak Moscow Youth |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-15:30 - Russia Youth Championship League Rubin Kazan Youth vs Akhmat Grozny Youth |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-10:00 - Russia Youth Championship League Ufa Youth vs Arsenal Tula Youth |
2-1 |
2-2 |
Sun 23, May-13:00 - Russia Youth Championship League Akademiya Konoplev Youth vs Rotor Volgograd Youth |
1-2 |
3-6 |
Sun 23, May-22:00 - Saudi Arabia Professional League Al-Faisaly Harmah vs Al-Shabab(KSA) |
1-1 |
1-5 |
Sun 23, May-22:00 - Saudi Arabia Professional League Al-Taawon vs Al Hilal |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-19:10 - Scotland Women\\\'s Premier League Glasgow Rangers Women\'s vs Celtic Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, May-16:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Hearts Women\'s vs Motherwell Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-19:59 - Scotland Women\\\'s Premier League Glasgow City Women\'s vs Hibernian Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Spartans Women\'s vs Forfar Farmington Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, May-18:00 - Scottish Highland Football League Brechin City vs Kelty Hearts |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-13:30 - Singapore Premier League Geylang International vs Albirex Niigata FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, May-13:30 - Singapore Premier League Tanjong Pagar Utd vs Balestier Khalsa FC |
1-0 |
2-2 |
Sun 23, May-19:00 - Slovakia 2. Liga MSK Zilina B vs Partizan Bardejov |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, May-15:00 - Slovenia U19 NK Aluminij U19 vs ND Mura 05(U19) |
0-2 |
1-3 |
Sun 23, May-17:00 - South Africa First League Cape Town Spurs vs Pretoria University |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, May-17:00 - South Africa First League Polokwane City FC vs Free State Stars |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-17:00 - South Africa First League Royal AM vs Cape Town All Stars |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-17:00 - South Africa First League Uthongathi FC vs Bizana Pondo Chiefs |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, May-17:00 - South Africa First League Richards Bay vs Steenberg United |
1-0 |
4-0 |
Sun 23, May-17:00 - South Africa First League Cape Umoya United vs Jomo Cosmos |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-17:00 - South Africa First League JDR Stars vs Sekhukhune United |
1-1 |
1-3 |
Sun 23, May-17:00 - South Africa First League Pretoria Callies vs TS Sporting |
0-0 |
0-2 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 1 CD Oceja Women\'s vs Victoria CF Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, May-15:00 - Spanish Ladies League Division 1 CD Achaman Santa Lucia Women\'s vs CD Tarsa Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 2 Sporting de Gijon Women\'s vs Collerense Women\'s |
3-2 |
4-4 |
Sun 23, May-13:30 - Spanish Ladies Premier League Athletic Bilbao Women\'s vs Real Madrid CF Women\'s |
0-2 |
1-3 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Ladies Premier League Sporting De Huelva Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Ladies Premier League Santa Teresa CD Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Ladies Premier League Granadilla Tenerife Women\'s vs Sevilla FC Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-16:00 - Spanish Ladies Premier League Real Sociedad Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-23:00 - Spanish Primera Division Sevilla vs Alaves |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-20:30 - Spanish Primera Division Granada CF vs Getafe |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Primera U19 Osasuna(U19) vs Alaves U19 |
1-0 |
2-2 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Primera U19 Deportivo La Coruna(U19) vs Racing Santander(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-20:15 - Spanish Segunda Division Mallorca vs Real Zaragoza |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, May-20:15 - Spanish Segunda Division Espanyol vs Tenerife |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Pontevedra vs Real Oviedo B |
0-0 |
3-0 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Coruxo FC vs CD Covadonga |
1-2 |
3-2 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CF Salmantino UDS vs Sporting de Gijon B |
2-0 |
4-1 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Barakaldo CF vs CD Izarra |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Lleida vs CF La Nucia |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CF Badalona vs UD Levante B |
1-0 |
1-2 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Espanyol B vs Atzeneta UE |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UE Llagostera vs Hercules CF |
1-0 |
3-3 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UE Olot vs SCR Pena Deportiva |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 AE Prat vs Orihuela CF |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 L\'Hospitalet vs Valencia CF Mestalla |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Marbella FC vs Yeclano Deportivo |
3-0 |
3-0 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 CD Marino vs CD El Ejido 2012 |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Las Palmas Atletico vs Recreativo Granada |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Huelva vs Lorca Deportiva FC |
2-0 |
4-0 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Las Rozas vs UD Melilla |
0-2 |
2-2 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Getafe B vs Villarrubia CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Poblense vs UD Socuellamos |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, May-22:00 - Spanish Segunda Division B Play Off Burgos CF vs Athletic Bilbao B |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Play Off UD Ibiza vs UCAM Murcia |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-00:00 - Spanish Segunda Division B Play Off CD Badajoz vs SD Amorebieta |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-13:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Condal CF vs CD Mosconia |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Club Siero vs CD Praviano |
3-3 |
|
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Colunga vs Navarro |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Valdesoto vs Aviles Stadium |
0-2 |
0-2 |
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD As Pontes vs Ourense |
1-1 |
|
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Paiosaco vs Pontellas |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CSD Arzua vs UD Atios |
4-0 |
|
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia SD Fisterra vs CD Barco |
4-2 |
|
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CF Alondras vs Polvorin |
0-1 |
|
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Arosa Sociedad Cultural vs UD Somozas |
1-0 |
3-1 |
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Viveiro CF vs UD Ourense |
1-1 |
|
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Agrupacion Estudiantil vs Ribadumia CF |
0-2 |
0-2 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Sevilla C vs Arcos CF |
1-1 |
|
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Gerena vs CD Cabecense |
0-1 |
|
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta La Palma CF vs UB Lebrijana |
1-0 |
|
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Castilleja CF vs Conil CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears SD Formentera vs Andratx |
2-1 |
|
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Platges De Calvia vs Ibiza Islas Pitiusas |
2-0 |
|
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Sant Jordi vs Constancia |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CE Esporles vs CF Soller |
1-3 |
|
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears Santanyi vs UD Collerense |
1-0 |
|
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears Mallorca B vs CD Manacor |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Llosetense vs CD Genova |
3-1 |
|
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears San Rafael vs Portmany |
1-1 |
|
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears Santa Catalina vs CE Felanitx |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, May-14:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenerife B vs Union Viera |
4-0 |
|
Sun 23, May-14:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias La Cuadra vs CD Vera Puerto De La Cruz |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenisca vs Panaderia Pulido |
2-0 |
4-2 |
Sun 23, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Santa Ursula vs Gran Tarajal |
2-0 |
|
Sun 23, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Buzanada vs Lanzarote |
1-0 |
3-1 |
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Atletico Paso vs UD San Fernando |
3-2 |
|
Sun 23, May-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia SFC Minerva vs CF El Castillo |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EG El Palmar vs Ciudad de Murcia |
1-1 |
2-2 |
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Olimpico de Totana vs Muleno CF |
3-0 |
5-0 |
Sun 23, May-12:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EDMF Churra vs Deportiva Minera |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Calamonte vs Olivenza |
1-0 |
|
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CF Campanario vs AD Llerenense |
2-1 |
|
Sun 23, May-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura AD Lobon vs RCP Valverdeno |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, May-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CP Chinato vs UD Fuente de Cantos |
4-1 |
|
Sun 23, May-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CP Valdivia vs CF Trujillo |
1-0 |
2-3 |
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD River Ega vs CD Baztan |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, May-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Corellano vs FC Bidezarra |
2-1 |
3-2 |
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CP Calasancio vs CD Villegas |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CA River Ebro vs CD Agoncillo |
1-1 |
|
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Pradejon vs CD Berceo |
1-0 |
1-3 |
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Tedeon vs CA Vianes |
0-0 |
0-2 |
Sun 23, May-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CCD Alberite vs Comillas |
2-1 |
|
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Sarinena vs UD Fraga |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon AD Almudevar vs CD Carinena |
2-1 |
3-5 |
Sun 23, May-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Villanueva vs CA Monzon |
0-2 |
|
Sun 23, May-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Robres vs CDJ Tamarite |
2-1 |
|
Sun 23, May-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Epila CF vs Valdefierro |
1-0 |
|
Sun 23, May-13:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Illescas vs UD Almansa |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha UB Conquense vs Atletico Ibanes |
2-2 |
|
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Azuqueca vs Manzanares CF |
4-0 |
|
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Madridejos vs Almagro CF |
2-3 |
|
Sun 23, May-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Pedroneras vs La Solana |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Textil Escudo vs Selaya FC |
1-2 |
3-2 |
Sun 23, May-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Urgatzi vs CD Lagun Onak |
0-2 |
|
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi SD Balmaseda FC vs Cultural de Durango |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-18:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Valls UE vs UE Sants |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Montanesa vs CE Banyoles |
0-3 |
|
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Pobla De Mafumet CF vs UA Horta |
4-2 |
|
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Igualada vs CF Peralada |
2-1 |
3-1 |
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Santfeliuenc FC vs UE Figueres |
1-1 |
|
Sun 23, May-13:45 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Villajoyosa vs CD Benicarlo |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Crevillente vs Acero |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, May-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Novelda vs Vilamarxant CF |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid RSD Alcala Henares vs Real Aranjuez CF |
0-1 |
3-1 |
Sun 23, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid San Fernando Henares vs Villaverde Boetticher CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-18:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Paracuellos Antamira vs CD El Alamo |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, May-13:15 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Complutense Alcala vs Mostoles CF |
0-2 |
|
Sun 23, May-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon La Baneza vs CD Cebrerena |
0-1 |
|
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Becerril vs SD Almazan |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-14:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Alhaurino vs Maracena |
0-0 |
3-2 |
Sun 23, May-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Motril CF vs Poli Almeria |
2-0 |
3-1 |
Sun 23, May-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off CF Intercity vs Elche CF Ilicitano |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-18:30 - Spanish Tercera Division Play Off CD Alfaro vs CD Varea |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off AD Ceuta vs CD Utrera |
1-0 |
3-3 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off Mostoles vs Moratalaz |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off Almeria B vs Juventud Torremolinos |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off CD Cuarte Industria vs Utebo FC |
1-2 |
2-2 |
Sun 23, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off Racing Murcia FC vs UD Los Garres |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-14:30 - Spanish Tercera Division Play Off Albacete B vs Quintanar Del Rey |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-14:30 - Spanish Tercera Division Play Off CD Diocesano vs CD Miajadas |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off Pasaia KE vs Anaitasuna |
0-1 |
|
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off UD Logrones B vs CD Anguiano |
1-0 |
|
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off EI San Martin vs Real Aviles |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off SD Huesca B vs CD Binefar |
2-0 |
3-2 |
Sun 23, May-19:30 - Spanish Tercera Division Play Off Urduliz FT vs SD Deusto |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off Arandina vs CD Mirandes B |
1-0 |
2-2 |
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off L\'Entregu CF vs CD Llanes |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off Cerdanyola del Valles vs UE Vilassar de Mar |
2-0 |
3-2 |
Sun 23, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off EC Granollers vs Sant Andreu |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-20:30 - Spanish Tercera Division Play Off Jerez Industrial CF vs UP Plasencia |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-20:30 - Spanish Tercera Division Play Off La Union CF vs UCAM Cartagena FC |
1-0 |
3-1 |
Sun 23, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off Toledo vs CD Torrijos |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off CD El Palo vs Atletico Malagueno |
0-3 |
2-3 |
Sun 23, May-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off Salerm Cosmetics Puente Genil vs CD Pozoblanco |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-16:00 - Sweden Damallsvenskan Kristianstads DFF Women\'s vs AIK Solna Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, May-17:00 - Sweden Damallsvenskan Linkopings FC Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-17:00 - Sweden Damallsvenskan FC Rosengard Women\'s vs Pitea IF Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-17:00 - Sweden Div 1 Norra Umea FC vs Assyriska FF Sodertalje |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, May-17:00 - Sweden Div 1 Norra Dalkurd FF vs IFK Lulea |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-17:30 - Sweden Div 1 Norra Hammarby TFF vs Brommapojkarna |
1-2 |
1-3 |
Sun 23, May-15:00 - Sweden Superettan Osters IF vs IK Brage |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, May-15:00 - Sweden Superettan GAIS vs Helsingborgs IF |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-16:00 - Sweden Superettan Norrby IF vs AFC Eskilstuna |
2-0 |
2-1 |
Sun 23, May-17:00 - Sweden Superettan Falkenbergs FF vs Vasalunds IF |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, May-19:30 - Swedish Allsvenskan Djurgardens vs IFK Goteborg |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-19:30 - Swedish Allsvenskan Hacken vs Varbergs BoIS FC |
3-0 |
3-1 |
Sun 23, May-17:00 - Swedish Allsvenskan Halmstads vs Degerfors IF |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-17:00 - Swedish Allsvenskan Kalmar FF vs Hammarby |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, May-18:00 - Tunisia Cup Enfida Sports vs CS Rouhia |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, May-18:00 - Tunisia Cup FC Bizerte vs CS. Hammam-Lif |
0-0 |
0-3 |
Sun 23, May-18:00 - Tunisia Cup AS Beni Khedache vs CS Tabarka |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, May-18:00 - Tunisia Cup CS Khniss vs ES Hammam Sousse |
0-0 |
0-2 |
Sun 23, May-18:00 - Tunisia Cup ES Hezoua vs Redeyef |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-18:00 - Tunisia Cup RS Bir Bouregba vs C.O.Transports |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, May-14:00 - Turkey U19 League Ankaragucu(U19) vs Erzurumspor(U19) |
2-0 |
3-4 |
Sun 23, May-15:00 - Turkey U19 League Trabzonspor(U19) vs Besiktas JK(U19) |
4-1 |
8-2 |
Sun 23, May-18:00 - Turkey U19 League Goztepe(U19) vs Denizlispor(U19) |
2-0 |
5-1 |
Sun 23, May-18:00 - Turkey U19 League Fatih Karagumruk(U19) vs Yeni Malatyaspor(U19) |
0-1 |
1-3 |
Sun 23, May-17:00 - Uganda Super League Kampala City Council(KCCA) vs Busoga United |
2-1 |
3-1 |
Sun 23, May-17:00 - Uganda Super League URA Kampala vs Uganda People\'S Defence Force(UPDF) |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, May-17:00 - Ukraine Druha Liga Podillya Khmelnytskyi vs FC Chernigiv |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-17:00 - Ukraine Druha Liga FC Bukovyna Chernivtsi vs Epitsentr Dunayivtsi |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-18:00 - Ukraine Druha Liga Nyva Vinnitsia vs Karpaty Halych |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, May-22:00 - Uruguay Primera Division CA Progreso vs Nacional Montevideo |
0-2 |
1-3 |
Sun 23, May-19:00 - Uruguay Primera Division Plaza Colonia vs Montevideo City Torque |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-00:15 - Uruguay Primera Division Cerro Largo vs CS Cerrito |
2-0 |
3-1 |
Sun 23, May-02:05 - USA Major League Soccer Chicago Fire vs Inter Miami CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, May-03:00 - USA Major League Soccer Orlando City vs Toronto FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-03:37 - USA Major League Soccer New York City FC vs Columbus Crew |
1-0 |
1-2 |
Sun 23, May-04:00 - USA Major League Soccer New England Revolution vs New York Red Bulls |
2-1 |
3-1 |
Sun 23, May-04:00 - USA Major League Soccer FC Dallas vs Real Salt Lake |
1-1 |
2-2 |
Sun 23, May-05:00 - USA Major League Soccer Houston Dynamo vs Vancouver Whitecaps FC |
2-0 |
2-1 |
Sun 23, May-06:00 - USA Major League Soccer San Jose Earthquakes vs Sporting Kansas City |
1-1 |
1-3 |
Sun 23, May-06:30 - USA Major League Soccer Los Angeles FC vs Colorado Rapids |
2-0 |
2-1 |
Sun 23, May-03:00 - USA National Premier Soccer League Katy 1895 vs Laredo Heat |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, May-03:00 - USA National Women\\\'s Soccer League North Carolina Courage Women\'s vs Orlando Pride Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, May-04:00 - USA National Women\\\'s Soccer League Chicago Red Stars Women\'s vs Gotham FC Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-01:00 - USA United Women\\\'s Soccer Long Island Rough Riders Women\'s vs Brooklyn City Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, May-02:35 - USA USL League One Richmond Kickers vs North Carolina |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, May-03:00 - USA USL League One South Georgia Tormenta vs Greenville Triumph |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-03:00 - USA USL League One Chattanooga Red Wolves vs Fort Lauderdale CF |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, May-06:00 - USA USL League One Toronto FC II vs North Texas |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, May-01:00 - USA USL League Two Junior Lone Star vs Lehigh Valley United |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, May-03:00 - USA USL League Two Florida Elite vs Tampa Bay Rowdies B |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-03:00 - USA USL League Two Charlotte Independence II vs Dalton Red Wolves |
1-1 |
2-3 |
Sun 23, May-03:15 - USA USL League Two Dayton Dutch Lions vs South Bend Lions |
0-4 |
0-5 |
Sun 23, May-22:00 - USL Championship Charleston Battery vs New York Red Bulls B |
2-0 |
2-2 |
Sun 23, May-23:30 - USL Championship Atlanta United FC II vs Memphis 901 |
1-1 |
2-2 |
Sun 23, May-03:00 - USL Championship Pittsburgh Riverhounds SC vs Charlotte Independence |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-03:00 - USL Championship Indy Eleven vs Sporting Kansas City II |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, May-03:35 - USL Championship Tampa Bay Rowdies vs Miami FC |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, May-03:35 - USL Championship Louisville City FC vs San Diego Loyal SC |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, May-04:30 - USL Championship San Antonio FC vs Birmingham Legion |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, May-05:30 - USL Championship El Paso Locomotive vs Rio Grande Valley FC Toros |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-06:10 - USL Championship Orange County SC vs Sacramento Republic FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, May-06:30 - USL Championship Phoenix Rising FC vs Las Vegas Lights FC |
2-1 |
5-1 |
Sun 23, May-16:00 - Uzbekistan Pro League B Bunyodkor II vs FC Lochin |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, May-16:00 - Uzbekistan Pro League B FC Neftgazmontaj vs Pakhtakor-79 |
2-1 |
2-2 |
Sun 23, May-16:45 - Uzbekistan Pro League B FK G\'ijduvon vs FK Chigatoy |
3-1 |
4-2 |
Sun 23, May-02:15 - Venezuela Primera Division Zamora FC Barinas vs Deportivo Tachira |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, May-04:30 - Venezuela Primera Division Deportivo Lara vs Deportivo La Guaira |
0-0 |
1-2 |
Sun 23, May-15:15 - Wales Premier League Penybont FC vs Newtown AFC |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, May-11:00 - Western Australia Womens Premier League Perth S.C Women\'s vs Subiaco AFC Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, May-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen Honefoss Women\'s vs Asane Fotball Women\'s |
2-0 |
4-0 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.